Surnames in index on O: 1434

Return to main page

Surname
Name
Military rank/
Nationality
Military unit Death date
(yyyy-mm-dd)
Death place
Burial place
Localization
Province
Birth date
Birth place
Notations
OLMA JÓZEF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA LEON - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA RUDOLF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA MICHAŁ - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OWCZARZ FRANCISZEK - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLINIER KURT - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
OPUDSZINSKI OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
OBERLECK - - - 1915-07-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
OSTROWSKI DANIEL LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
OSMULSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
OTTAWA MARIAN LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
ORKISZ PIOTR LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
OLLECH AUG. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
OLINSKI OTTO VIZEFELDW. - 1918-08-19 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
OLSCHEWSKI CHRISTIAN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
OLSCHEWSKI KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
OLSCHEWSKI RUD. GEFR. - 1917-05-11 PALAST. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
OGIEGŁO PIOTR - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
OGIEGŁO FRANCISZEK - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
OGIEGŁO JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
OLSZEWSKI TEODOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
ORZESZK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
OLSZEWSKI LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINKO -
OKROJ LEO - - 1918-10-03 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
OSTERROTH von ERNST - - 1918-10-01 - Godętowo wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie 1887-08-07 - -
OBTUŁOWICZ JAN PORUCZNIK 56 P.P. 1915-05-19 JAROSŁAW Żywiec V miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie 1885-10-19 - -
ONDUSIK MATTHIAS KANON. d. ÖSTR. ARMEE - 1914-11-10 - Rybnik II miasto, gm. Rybnik, pow. Rybnik śląskie - - -
OKOŃ JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
ORSZULIK JÓZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
OKOŃ JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
OLEJ STAN. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
OTTO RICHARD ERS. RES. - 1917-12-27 CHARLEVILLE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
ORTH ERWIN KANONIER - 1918-09-02 BERTINCOURT Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
OSZUBSKI APOLINARY - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
OGORZELSKI JAN SZTURM. 2 KOMP. 38 PUŁKU STRZELCÓW 1916-02-26 FERRILLERES Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-12-24 TORZENIEC -
OLEJNIK WALENTY GREN. 3 KOMP. PUŁKU GRENADIERÓW NR 1 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1881-02-07 KRZYŻANKI -
OCHOJSKI JÓZEF - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
OHEIMB von DIETRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
OBST MAX - - 1918-07-22 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
OGUREK JOSEF - - 1915-02-26 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
OTTLINGER MAX - - 1915-01-04 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
OTTLINGER HERBERT - - 1916-01-29 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
OFFIARA KARL - - 1915-10-07 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
OFFIARA THEOP. - - 1916-06-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
OTTE WILH. - - 1917-10-10 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
OBSTH THEODOR - - 1917-10-14 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1884-02-18 - -
OLESCH JOSEF LDSTM. - 1916-10-02 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
ORDYNIEC E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLEAK R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ORAWSKI O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ORAWIEC JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
OBRONCZKA RICHARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OSIEKA EDMUND - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ORTMAN PIOTR - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
OGOREK FRANZ - - 1916-11-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
OPERSKALSKI ROBERT - - 1914-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
ORLIK FELIX - - 1916-06-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
OPERSKALSKI KONRAD - - 1918-11-05 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
ORLIK FRANZ - - 1917-07-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
ORLIK ALOIS - - 1918-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
OPERSKALSKI ROBERT - - 1914-09-25 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLEJARZ JAN - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
OLEJARZ FRANCISZEK - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
OLEJARZ PIOTR - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
OBIDOWICZ BOLESŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
OCHOŃSKI ANTONI - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
OTTO P. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
OREMEK KARL - - 1918 - Steblów II wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
OLERZEK [OLESZEK] MICHAEL - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
OSADNIK JOHANN - - 1915-09-14 WALKOWYSK Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
OTTO HEINRICH - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
OTTO PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
OUIRAM ERICH FAHRER 5 BATTR. FUSSARTL. ERS. B. 21 1915-01-21 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
OGIERMAN JAN RES. P.R.I.R. 271 1915-05-02 GORLICE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY Gorlice IV (nr 91)
OBRADOVIC DRAGOLUB - - 1918-09-29 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
OWCZAREK VINZ. - - 1915-11-01 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
OKON GREG. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
OTTMANN JOHANN - - 1914-09-23 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
OFIERA JOS. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OEFNER OTTO ERS. RES. R.I.R. 113/9 K. 1915-08-13 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
OTÝPKA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie - SUMILOV -
OTTO WALTHER - - 1914-12-19 B. RENCZYCE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
OLBRICH FRANZ MUSK. - 1916-07-13 ROLLANDSEK Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1891-09-01 - -
OTTE KARL - - 1918-07-08 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
OBST EMANUEL - - 1916-10-07 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
OTZIPKA LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
OTZIPKA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
OSLISLO - - - - - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
OPITZ G. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
OTTO O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ONELL - RES. - 1915-03-15 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
ORATOR IGNACY - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
OLEYNIK LIPO UNG. INF. K.K.J.R. 32 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST -
OSTANOW FEODOR SOLDAT - 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
OBUCKOW WASSILI RUSS. GEFR. I.R. 285 M.G.K. 1918-09-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 SCHULBINA -
OLNICZAK LORENZ DTSCH. FÜS. 2 G.R.R. 12 KOMP. 1914-12-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POZEGOWO 26 JAHRE
OZSWALD F. BOHM. ARTL. G.A.R. 8 1914-12-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POMEISEL 24 JAHRE
OCHLAST MAX - - 1918 - Żywocice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
OSCH ISTWAN RUSSISCHER INF. - gru-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
OGUREK JOS. - - 1915-02-17 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLESCHOWSKI JOS. - - 1916-09-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OGUREK THEODOR - - 1918-06-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLSCHENKA WILH. - - 1915-03-08 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OWTSCHINIKOW JEGON - - 1918-09-22 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
OREMEK LUDW. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
OL P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OLBRICH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OPITZ J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OPITZ P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OTTO A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OLBRICH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OPITZ A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OPITZ P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OTTO A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OSSMANN MUSTAFA - 44 K.R. 5 K. 1918-06-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
OSTRONSKI JAN - 253 P.P. 7 K. 1917-08-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
OGARKOW WŁODZIMIERZ - - 1916-04-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
OLEKSIEWICZ IGNATZ CYWIL - 1915-01-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.19
OLESZKIEWICZ J. - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
OSWALD NICOLAUS LDSTRM. R . J . R . 206 / 5 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
OPITZ RICHARD - - 1915-05-27 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
OSLISLO ANTON - - 1914 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
OPITZ TEODOR - - 1917 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
OPITZ GUSTAV - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
OTTO ROBERT LDSTRM L.J.R.19/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
OBERENDA REINHOLD VIZEFELDW. G.GR.R.2/MG 1915-07-03 - Krasne wieś, gm. Stary Zamość, pow. zamojski lubelskie - - -
OSWALD DOERIN - 2 R.J. 102 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
OTTO - WERM. P.K. 5 1919-05-20 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
ONDERKO KAROL - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
OWCZARZY ALOJZY - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
OLBRICHT JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OPITZ PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OSTENOWICZ Ł. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
OLEJNICZAK ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
OLEŚ JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
OLEJNIK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
OSIEKA ALOIS - - 1918-08-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OTTO EMIL - - 1914-08-23 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OSIEKA JOHANN - - 1918-04-03 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OTTO JOSEF - - 1915-03-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
ORLICZEK FRIEDR(ICH) - - 1917-09-08 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ORLICZEK PAUL - - 1915-06-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
OBLONCZEK THOMAS - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
ORCZYKOWSKI WALENTY - - 1916-05-02 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
OGRODOWICZ WINCENTY - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ORCZYKOWSKI TADEUSZ - - 1915-03-02 Jezupol Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie - - -
OLEK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
OCHOTTA KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OCHOTTA II VALENTIN - - 1918-04-15 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OZIMEK PAUL - - 1916-12-08 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OCHOTA GEORG - - 1917-07-09 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OCHOTTA I VALENTIN - - 1917-04-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OLESCH JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
ORCHOMANKO STEPHAN - - 1918-10-28 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
OKROB RICHARD ERS.RES. - 1915-02-11 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
O... WILHELM - - 1915-10-21 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
OCHLAST JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
OZ... JOHANN - - mar-18 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
OCHMANN FRANZ - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OKULLA CHRISTIAN - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OCHMANN KARL - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OKULLA WILHELM - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OGOREK FRANZ - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OGLODEK STANISLAUS - - 1918-06-?? - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
OLBRICH WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
OTTE ADOLF - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
OLSCHENKA EMANUEL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OFIARA JOSEF - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OFIARA KARL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OLSCHENKA JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OFIEWACZ EMANUEL - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
O...ASN VIKTOR - - 1914-12-31? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
OLEJNICZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - KOPANIE -
OGASA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
OGASA FRANZ - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
OCHOTTA JOHANN - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
OGOREK JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
OZIMEK ISIDOR - - 1915-09-28 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
OLSZEWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
OWCZARCZAK MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
OPITZ W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ORLIK PAUL GARDE FUSEL. - 1918-04-29 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
OLBRICH JULIUS LANDSTM. - 192?-08-01 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
OLBRICH FRANZ KANON. - 192?-06-12 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
ORLIK CONSTATNIN FELDW.LEUT. - 1917-04-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
OTMA STANISLAUS - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
OKUZOW IWAN IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
OSIKA WASIL RUSS. - 1915-05-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
OSKYN ANDRIEJ DIMERIJEWICZ RUSS. - 1915-05-10 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
OLINGER JOSEF - - 1915-07-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
OSIL JAN LEON RUSS. - 1915-07-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
OSLANOW MICHAEL RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
OHSMANN FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OHSMANN BRUNO - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OHSMANN GRATIAN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OBST HEINRICH - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OLBIŃSKI P. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
OTTO KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
OBER FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
OTTE II WILLIBALD ERS. RES. L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
OLGRYMEK JOHANN WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
OLSCHOWSKI MAX - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OLEKSCHIK EDUARD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OLESCH ADOLF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
OGON VINCENT - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
OTTER W - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
OTT AUGUST GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
ÖTTINGER J. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-28 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
OPATKIEWICZ KACPER - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
OPATKIEWICZ MICHAŁ - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
OPITZ HERMANN - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ORZESZEK ? - - 1915-04-24 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
OHLE WILHELM GEFREITER R.J.R. 204/7K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ORTWALD RICH. - - 1915-08-11 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
OLSCHENKA ANSELM - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLBRICH JOHANN - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ORLIK FRANZ - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OGAN MAX - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OGAN JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OSTEW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OSER???? - - - 1917-01-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OSTEJ - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
O??STINOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OBARTUCH JOHANN KPL. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ONISCHKE FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ODOR FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
OTTO - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OTTO II - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OESTREICH WILLI - - 1916-11-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
OTTO ALFONS RESERVIST JNF.RGT. 150 1915-02-12 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
OHAR IWAN SZEREGOWY - 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze - - -
OLSCHA HEINRICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
OBECNY STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
ORBKE AUGUST RESERVIST J.R.74. 8.KOMP. 1915-07-17 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
OBERRATH HERMAN GEFREITER GRD.FELD. ARTL.REG.1. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
ONNEN HERMAN ERS.RES. J.R.79. 7.KOMP. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
OPIOŁA MARCIN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
OPIOŁA WŁADYSŁAW SIERŻ. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
OPIOŁA ANDRZEJ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
OPIOŁA STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
OŻGA JULIAN PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
OKUNIEWSKI JOSEF - - 1919-02-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-09-09 GOREMSCHIN -
ORESZIN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
OLSZEWSKI WACŁAW - - 1918-06-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
OSSOWSKI FR. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU -
ORTYL JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
OSMOLA MARCIN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
OCHALIK STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
ORTYL ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
ORTYL JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
OGÓREK ROMAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
ORTYL FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
OKOLBE ERNST - 2 K. LIR 103 1915-02-16 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
OTTO HERMANN PLUTONOWY 150 PP 11 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
OPPERMANN BERNHARD WEHRMANN. J.R.79/5K. 1915-07-22 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
OLECHOWSKI MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
OWCARZ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
OPAŁACZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
OWCARZ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - OTALĘŻ -
OTT FRANZ RES. - 1915-06-10 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
OSADNIK JOHANN - - 1918-07-15 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OSADNIK PAUL - - 1917-10-30 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OREMEK KARL - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
OLBRICH JOSEF - - 1915-09-23 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OLBRICH JOHANN - - 1917-02-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OGOREK ISIDOR - - 1918-08-07 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OKINDJEMOW GRZIGORY RUSS - 1918-10-17 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OTTKA ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OSIPJANCZ ASHOL RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ORSCHICK ALFRED - - 1916-10-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
OPOLKA GOTTLOB RESERVIST - 1915-01-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
OTTO PAUL FLIEGER - 1915-09-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
OREMEK ALEX. BRÜDER - 1915-08-03 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
OREMEK THEO. BRÜDER - 1917-01-14 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
OLSCHAK JOSEF - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
OCHMANN K. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OZMINA LEON - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OCHMANN A. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OSTYDLO PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OLEJNICZAK STANISŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
OLEJNICZAK JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
OTTO ARTHUR OFFIZIER-STELLVERTRETER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
OLST KURT - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
OTTO ALBERT - - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
OTTO WILH. MUSK. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
OTTO ARTHUR GREN - 1915 - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
OLLENDORF ELIZABETH LIZZIE - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
OLLENDORF HANS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
ORGLER ERNST KRIEGS-ASS.ARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
OSCHINSKY MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
OESTEREICHER MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
OLLENDORF GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ORBACH HERBERT GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
OTTO ERNST SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
OPITZ ALFONS SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
OPH? KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
O? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
OPITZ BERNH. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
OPW?Z KARL - - 1917-08-21 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 18??-09-31 - -
OTTO KARL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
OTTO MARTIN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
OPITZ PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
OUTRICH ADOLF - - 1918-04-07 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
OCHMANN MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
OCHMANN RICHARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
OCHMANN REINHOLD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
OLOFF THEODOR - - 1916-07-27 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ODER ALEXANDER - - 1914-10-31 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OTTE FRANZ - - 1916-09-14 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
OLTIANU NICULAE RUM. I.R. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OCHRAMOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.266 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OPREA SANIBOTIN GEM./RUM. I.R.40 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OKULOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.38 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OBIDSINSKI CONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.212 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
ORUOIN WASILIE GEM./RUMÄN I.R.71 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ONCEA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.67 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OCOKOLITSCH TICHOMIR SERB. I.R.10 1916-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OPREA TOMA GEM./RUM. I.R.57 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OLARU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OBOLENSKI MICHAEL - SIB.SCHUTZ.REGT.2.?.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHEKA IWAN GEFR. I.R.34 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONCEA MARIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OFSJANIKOW SEMJON GEM/ROSJA I.R.206 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OPRJA JAKOB GEM/ROSJA I.R.419 1918-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OLCHOWOJ IWAN GEM/ROSJA I.R.324 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OBREJA WASILE GEM./RUM. I.R.24 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OSCHOGINOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.202 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ONICIUK DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OGIJENKO KORNEJ GEM./RUSS. I.R.252 1916-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ORAGOSTIN CHRISTEA GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLONJOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.118 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OBUCHOW PETER GEM/ROSJA I.R.189 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ONTSCHA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OGRJANOWITZ MILADIN GEM/SERBIA I.R.15 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1861 - -
OREZEANU MARTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
OLTEANU CARSTEA GEM./RUM. I.R.1 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OCEST JON GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OOTOI BUCUR RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OINCA GHEORGHE SERGT./RUM. I.R.59 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ORLOW AFANASI RUSS. INF.REGT.21.9.KP. 1915-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLTEANU GEORGE GEM./RUM. I.R.45 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
OCHOTIN IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.8 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OPREA GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.41.3.KP 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OKAROW ASTASIA RUSS. INF.REGT.114.15.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORLOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.279 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ORLOW AFANASI RUSS. INF.REGT.21.9.KP. 1915-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLTEANU GEORGE GEM./RUM. I.R.45 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
OCHOTIN IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.8 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OSSININ IWAN GEM./RUSS. I.R.298 1918-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
OSMAN RADU GEM./RUM. I.R.59 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OPREA GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.41.3.KP 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OKAROW ASTASIA RUSS. INF.REGT.114.15.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OWCZINNIKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 51 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OULOLOW JAGOR GEM/ROSJA I.R.25 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ORLOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.279 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OLTIANU NICULAE RUM. I.R. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OCHRAMOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.266 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSSIPOW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.158 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OSSININ IWAN GEM./RUSS. I.R.298 1918-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
OPREA SANIBOTIN GEM./RUM. I.R.40 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OKULOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.38 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OBIDSINSKI CONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.212 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
OWCZINNIKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 51 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ORUOIN WASILIE GEM./RUMÄN I.R.71 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ONCEA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.67 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OCOKOLITSCH TICHOMIR SERB. I.R.10 1916-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OSTAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.280 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OSSIPOW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.158 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OPREA TOMA GEM./RUM. I.R.57 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OLARU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OBOLENSKI MICHAEL - SIB.SCHUTZ.REGT.2.?.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHEKA IWAN GEFR. I.R.34 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONCEA MARIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OFSJANIKOW SEMJON GEM/ROSJA I.R.206 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSTERENNY SCHMUL GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSTAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.280 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OPRJA JAKOB GEM/ROSJA I.R.419 1918-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OLCHOWOJ IWAN GEM/ROSJA I.R.324 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OBREJA WASILE GEM./RUM. I.R.24 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OSIPOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.7 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHOGINOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.202 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ONICIUK DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OGIJENKO KORNEJ GEM./RUSS. I.R.252 1916-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
OSTOIC MICHAILO GEM/SERBIA I.R.6 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OSTERENNY SCHMUL GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ORAGOSTIN CHRISTEA GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLONJOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.118 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OBUCHOW PETER GEM/ROSJA I.R.189 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSIPOW MICHAEL GEM/ROSJA FEST.ARTL. 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSIPOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.7 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONTSCHA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OGRJANOWITZ MILADIN GEM/SERBIA I.R.15 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1861 - -
OSTSCHEPKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.33 1919-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSTOIC MICHAILO GEM/SERBIA I.R.6 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OREZEANU MARTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
OLTEANU CARSTEA GEM./RUM. I.R.1 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OCEST JON GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OSMAN RADU GEM./RUM. I.R.59 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSIPOW MICHAEL GEM/ROSJA FEST.ARTL. 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OOTOI BUCUR RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OINCA GHEORGHE SERGT./RUM. I.R.59 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OULOLOW JAGOR GEM/ROSJA I.R.25 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OSTSCHEPKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.33 1919-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OKELMANN EDUARD GEM./RUSS. L.G.R.16 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OARUA PETRE RUMUNIA INF. REGT. 44. 8. KP. 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORNOIN FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OMNEAC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OCHRIMENKO STEFAN GEM/ROSJA I.R.622 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OPREA STAN GEM./RUM. I.R.7 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OLARU ANORA GEM./RUM. I.R.43 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OBLEJKIN ANDREY RUSS. INF.REGT.121.16.KP. 1915-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSARCZUK MICHAEL SERGT./RUSS. PION.BAT.20.TEL.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONCEA JON GEM/RUMUNIA I. R. 11 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ODUDOWSKI ANDRE UTFFZ/ROSJA I.R.250 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OPRIS STAN RUMAN JNF.REGT.81 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLCHOWKA OSSIJP GEM/ROSJA I.R.141 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OBRASTJOW WENJAMIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OSCHINSKI JON ROSJA JNF.REGT.65.14.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONCEA STEFAN GEM./RUM. I.R. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OGANESOW ARMINSK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OPROE JON RUMUNIA INF. REGT. 54. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLIPIER GRIGORI RUSS. INF.REGT.249.6.KP. 1915-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBRJADIN MICHAIL GEM/ROSJA A.R. 1918-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OSEROW NIKIFOR GEFR/ROSJA I. R. 42 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ONOFREI VASILE GEM./RUM. I.R.57 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OGOR JOSEF RUSS.ZIVIL.GEF. - 1915-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OREMENKO SIMON GEM/ROSJA I.R.25 1918-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OLSCHENSKI ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.226 1917-07-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OBUCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.88 1916-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ONUFREITSCHUK ANDREI GEM/ROSJA I.R.46 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OGURZOW JWAN - DIV.LAZARETT-53 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORIECHO FIODOR RUSS. INF.REGT.162.8.KP. 1915-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLTEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.      R. 75 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OCHMALINKA STUGATT GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OPRE JANASSI RUMÄN INF.REGT.75.12.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OITA NICULAE RUMÄN INF.REGT.26.6.KP. 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORLOW MITOFAN GEM/ROSJA I. R. 292 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OLTEANU STEFAN GEM./RUM. I.R.62 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OCHOTNIKOW JEFIM GEM/ROSJA I. R. 69 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
OPREA MARIN RUMÄN JNF.REGT.43.2.KP 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPRE JANASSI RUMÄN INF.REGT.75.12.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OITA NICULAE RUMÄN INF.REGT.26.6.KP. 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OWCZINIKOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.285 1918-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OTLASCHOW NIKITA RUSS. INF.REGT.116.2.KP. 1915-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORLOW MITOFAN GEM/ROSJA I. R. 292 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OLTEANU STEFAN GEM./RUM. I.R.62 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OCHOTNIKOW JEFIM GEM/ROSJA I. R. 69 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
OSSIPOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.9 1918-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
OSSIN TICHON GEM./RUSS. A.R.3 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OPREA MARIN RUMÄN JNF.REGT.43.2.KP 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OKELMANN EDUARD GEM./RUSS. L.G.R.16 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OARUA PETRE RUMUNIA INF. REGT. 44. 8. KP. 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OWCZINIKOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.285 1918-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ORNOIN FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OMNEAC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OCHRIMENKO STEFAN GEM/ROSJA I.R.622 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OSSIPOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.254 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OSSIPOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.9 1918-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
OPREA STAN GEM./RUM. I.R.7 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OLARU ANORA GEM./RUM. I.R.43 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OBLEJKIN ANDREY RUSS. INF.REGT.121.16.KP. 1915-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSARCZUK MICHAEL SERGT./RUSS. PION.BAT.20.TEL.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONCEA JON GEM/RUMUNIA I. R. 11 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ODUDOWSKI ANDRE UTFFZ/ROSJA I.R.250 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OSTAPCZUK FEODOR GEM/ROSJA I.R.34 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSSIPOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.254 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OPRIS STAN RUMAN JNF.REGT.81 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLCHOWKA OSSIJP GEM/ROSJA I.R.141 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OBRASTJOW WENJAMIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OSCHINSKI JON ROSJA JNF.REGT.65.14.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONCEA STEFAN GEM./RUM. I.R. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OGANESOW ARMINSK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OSTERMANN ANTON ROSJA ART.BRIG.27.1.KP 1915-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSTAPCZUK FEODOR GEM/ROSJA I.R.34 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OPROE JON RUMUNIA INF. REGT. 54. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLIPIER GRIGORI RUSS. INF.REGT.249.6.KP. 1915-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBRJADIN MICHAIL GEM/ROSJA A.R. 1918-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OSIPOW JAKOB RUSS. INF.REGT.115.9.KP. 1915-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSEROW NIKIFOR GEFR/ROSJA I. R. 42 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ONOFREI VASILE GEM./RUM. I.R.57 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OGOR JOSEF RUSS.ZIVIL.GEF. - 1915-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSTOPTSCHUK KANER GEM/ROSJA I.R.18 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
OSTERMANN ANTON ROSJA ART.BRIG.27.1.KP 1915-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OREMENKO SIMON GEM/ROSJA I.R.25 1918-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OLSCHENSKI ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.226 1917-07-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OBUCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.88 1916-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OSIPOW - RUSS.GEFR. INF.REGT.212 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSIPOW JAKOB RUSS. INF.REGT.115.9.KP. 1915-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ONUFREITSCHUK ANDREI GEM/ROSJA I.R.46 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OGURZOW JWAN - DIV.LAZARETT-53 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OTLASCHOW NIKITA RUSS. INF.REGT.116.2.KP. 1915-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSTOPTSCHUK KANER GEM/ROSJA I.R.18 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
ORIECHO FIODOR RUSS. INF.REGT.162.8.KP. 1915-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLTEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.      R. 75 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OCHMALINKA STUGATT GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OSSIN TICHON GEM./RUSS. A.R.3 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSIPOW - RUSS.GEFR. INF.REGT.212 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLBRICH HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hain -
OLBRICK ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
OPITZ PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
OLBRICH HEINR - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hain -
OLBRICH HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hain -
OLBRICK ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
OLBRICH HEINR - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hain -
OPITZ PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
OLBRICH JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
OPITZ FELIX - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
OLBRICH AD. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
OLBRICH HEINR - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hain -
OLBRICH JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
OLBRICH AD. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
OPITZ FELIX - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
OLBRICH HEINR - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hain -
OLSCHENKA FRZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
OFIERA AUGUST - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
OSTERWALDER ULLR. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
OFIERA AUGUST - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
OSTERWALDER ULLR. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
OLSCHENKA FRZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
OHNSORGE OTTO - - 1915-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
OHNSORGE OTTO - - 1915-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
OHNSORGE OSKAR - - 1915-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
OHNSORGE OSKAR - - 1915-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
OPITZ OSWALD - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
OPITZ FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
OPITZ WILHELM - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
OPITZ FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
OPITZ WILHELM - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
OPITZ OSWALD - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
OUSCHEK GUSTAV FŰS. - 1915-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
OUSCHEK RUDOLF ERS.RES. - 1915-09-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
OUSCHEK GUSTAV FŰS. - 1915-07-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
OUSCHEK RUDOLF ERS.RES. - 1915-09-03 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
OUSCHEK KARL FŰS.S. - 1915-09-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ORGLER OTTO LEUTN. - 1918-09-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
OUSCHEK KARL FŰS.S. - 1915-09-24 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ORGLER OTTO LEUTN. - 1918-09-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ORLIK JOSEF - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
ORLIK JOSEF - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
OSENBRUCK HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
OSENBRUCK HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
OPACH STANISLAUS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
OPACH STANISLAUS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ORSCHOFF LISTZAK RIADOWOJ 166 RÓWIEŃSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 26.08.1915
ORSCHOFF LISTZAK RIADOWOJ 166 RÓWIEŃSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 26.08.1915
OTTO RICHARD GEFREITER IR 58, 2K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
OTTO RICHARD GEFREITER IR 58, 2K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
OTTO - - - 1915-06-21 - Zajezierze wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
OTTO - - - 1915-06-21 - Zajezierze wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
OTT PAUL - - 1917-08-16 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-08-19 - -
OTT PAUL - - 1917-08-16 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-08-19 - -
ORATH ROB[ERT] M[U]SK[ETIER] - 1918-05-17 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ORATH ROB[ERT] M[U]SK[ETIER] - 1918-05-17 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OST ERNST U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1915-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ORTMANN WILHELM FÜS[ILIER] - 1915-05-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OSTROWSK? RICHARD SERG[EANT] - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ORTMANN WILHELM FÜS[ILIER] - 1915-05-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OSTROWSK? RICHARD SERG[EANT] - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OST ERNST U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1915-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OTT HERMANN ULAN 4 ESK. ULAN. REGT. 8 1914-09-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
OTT HERMANN ULAN 4 ESK. ULAN. REGT. 8 1914-09-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
OCHOWSKY ANTON MUSK. 6 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1889-02-09 - -
OCHOWSKY ANTON MUSK. 6 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1889-02-09 - -
OSLUDA GUSTAV MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OSLUDA GUSTAV MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OBBAR? WILHELM RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OBBAR? WILHELM RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OSSOWSKI STANISLAUS - - 1917-01-07 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OSSOWSKI STANISLAUS - - 1917-01-07 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OBERLÄNDER WILLI KRENKENER - 1917-10-29 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
OBERLÄNDER WILLI KRENKENER - 1917-10-29 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
OSTROWSKI JULIUS - F.A.R. 36 1919-08-11 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
OSTROWSKI JULIUS - F.A.R. 36 1919-08-11 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
OBSTARECK JOHANN JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OSTROWSKIJ AUGUST LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OLDENBURG HERMANN? MUSK. INF.REGT. 54 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OLDENBURG HERMANN? MUSK. INF.REGT. 54 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OBSTARECK JOHANN JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OSTROWSKIJ AUGUST LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OMNICZYNSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBERG - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OMNICZYNSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBERG - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ORLOB WALTER - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OTTO ANDREAS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OSTROWSKI PAUL - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OTTO ANDREAS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OSTROWSKI PAUL - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ORLOB WALTER - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OSTROWSKI JERZY [KAROL] KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
OSTROWSKI JERZY [KAROL] KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
ORTELT JOSEF VIZEFELDWEBEL 6K JNF. REG. 176 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ORTELT JOSEF VIZEFELDWEBEL 6K JNF. REG. 176 1914-11-15 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ORKIN ALEX RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1915-01-09 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ORKIN ALEX RUSS. KRIEGER 16 SIB. SCH. R 1915-01-09 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
OLBORT ALOIS - - 1914-11-25 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - AUSTRIAK
OLBORT ALOIS - - 1914-11-25 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - AUSTRIAK
OSTROWSKI PIOTR ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
OSTROWSKI PIOTR ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
ORDON JÓZEF ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1916-04-15 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
ORDON JÓZEF ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1916-04-15 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
OTT WALTER - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
OTT WALTER - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
ORTMANN WILH. ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
ORTMANN WILH. ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
OLSCHOK FRANZ GRENADIER 1.VERW.KOMP.E.GREN.RGT.11 1915-11-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-08-16 - -
OEFLER HERMANN LANDSTURMMANN 1.KOMP.3.LDST.J.AUSE-BATL.VI.A.K. 1916-02-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-03-28 - -
OLEMIKOW SEMJAN SOLDAT 9.KOMP.8.RUSS.JNF.RGT. 1917-03-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-04-27 - -
OTTE FRIEDRICH WEHRMANN BEZIRKSKOMMANDO I BRESLAU 1917-02-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-06-05 - -
OGINSKI LUDWIG LANDTSURMMANN 1.KOMP.LDW.JNG.RGT.436 1917-07-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-03-20 - -
OLEMIKOW SEMJAN SOLDAT 9.KOMP.8.RUSS.JNF.RGT. 1917-03-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-04-27 - -
OTTE FRIEDRICH WEHRMANN BEZIRKSKOMMANDO I BRESLAU 1917-02-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-06-05 - -
OGINSKI LUDWIG LANDTSURMMANN 1.KOMP.LDW.JNG.RGT.436 1917-07-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-03-20 - -
OLSCHOK FRANZ GRENADIER 1.VERW.KOMP.E.GREN.RGT.11 1915-11-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-08-16 - -
OEFLER HERMANN LANDSTURMMANN 1.KOMP.3.LDST.J.AUSE-BATL.VI.A.K. 1916-02-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-03-28 - -
ORTNER WOLFGANG INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
ORTNER WOLFGANG INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
OWCZAREK THEOPHIL - - 1917-10-17 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OWCZAREK THEOPHIL - - 1917-10-17 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ORZYSCHEK FRANZ - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-09-13 - -
ORZYSCHEK FRANZ - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-09-13 - -
ORZYSCHEK ANTON - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-06-26 - -
ORZYSCHEK ANTON - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-06-26 - -
OZIMEK JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
OZIMEK JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
ORLIK ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
ORLIK ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
OLESCH JOSEF LANDWEHRM. - 1914-09-08 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
OLESCH JOSEF LANDWEHRM. - 1914-09-08 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
OBROWSKI ROMAN - - 1916-05-04 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1887-05-16 - -
OBROWSKI ROMAN - - 1916-05-04 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1887-05-16 - -
OST REINH. - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OST REINH. - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von LOTHAAR FÄHNR. - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von LOTHAAR FÄHNR. - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von AXEL OB[ER]L[EU]T[NANT] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von AXEL OB[ER]L[EU]T[NANT] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OWSIEN - RUSSE - 1915-10-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
OWSIEN - RUSSE - 1915-10-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
OLIGORSKI FRANZ LEGIONÄR POLN.LEG 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
OLIGORSKI FRANZ LEGIONÄR POLN.LEG 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
OBERMAIER ALBERT GFT. BRIR 3 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTAHAUS HEINR GEFR. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OBER JOS. INF. 8 VR.R.I.R.118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ORLOWSKI MARQUART FŰS. FR 11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTERLEIN August INF. BAYR.R.I.R. 8/18 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OBER JOS. INF. 8 VR.R.I.R.118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ORLOWSKI MARQUART FŰS. FR 11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTERLEIN August INF. BAYR.R.I.R. 8/18 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OBERMAIER ALBERT GFT. BRIR 3 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTAHAUS HEINR GEFR. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OLESCH BERNHARD KRIEGSFRW. J.R. 78/2K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
OLESCH BERNHARD KRIEGSFRW. J.R. 78/2K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
OBRATIL JOSEF INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie - Czechy, Hrotovice -
OBRATIL JOSEF INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie - Czechy, Hrotovice -
OBTUŁOWICZ JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OBTUŁOWICZ JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OSTROWSKI WŁAD. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OSTROWSKI WŁAD. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OBTUŁOWICZ STAN. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OBTUŁOWICZ STAN. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OIMAL WILHELM JAGER ? 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OHMANN PEINHOLD KRFRW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ORLICA JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ORLICA JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OIMAL WILHELM JAGER ? 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OHMANN PEINHOLD KRFRW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OWCZARZY JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
OWCZARZY JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
OPESOUL ERNST SCHUTZE 3. CK. UTE. ROT. 22 1914-11-22 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OPESOUL ERNST SCHUTZE 3. CK. UTE. ROT. 22 1914-11-22 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OSZYŃSKI CZESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OSZYŃSKI CZESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OLEARCZYK MICHAŁ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OLEARCZYK MICHAŁ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OLEARCZYK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OLEARCZYK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OBRONCZKA JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OBRONCZKA JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OGASA JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OGASA JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OTTO RICHARD - - 1918-05-11 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
OTTO RICHARD - - 1918-05-11 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
ORTMANN OTTO - - 1918-10-04 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
ORTMANN OTTO - - 1918-10-04 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
OLSCHOWKA WILH(ELM) MUSK. - 1917-07-13 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
OLSCHOWKA WILH(ELM) MUSK. - 1917-07-13 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
OPAŁKO MARIAN OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
OPAŁKO MARIAN OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
OGOREK VIKTOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PETER - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PAUL - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PAUL - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OGOREK VIKTOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PETER - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLSCHOWKA THEOPHIEL - - 1917-08-29 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
OLSCHOWKA THEOPHIEL - - 1917-08-29 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
OPERSKALSKI A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
OPERSKALSKI A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
OSLAK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
OSLAK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
OTTOLIK JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK VALENTIN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK EMRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK VALENTIN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK EMRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK HUGO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK KARL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OBOTH MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK HUGO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK KARL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OBOTH MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ONDRA JOHANN - - 1916-10-10 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ONDRA JOHANN - - 1916-10-10 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OPARA ROMAN - - 1915-09-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA WAWRZYNIEC - - 1914-09-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA SYLWESTER - - 1918-05-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA SYLWESTER - - 1918-05-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA ROMAN - - 1915-09-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA WAWRZYNIEC - - 1914-09-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OLTJAN DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 251 P.P. 1917-07-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OSTAPENKO JAKOB ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 199 P.P. 1917-03-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OLTJAN DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 251 P.P. 1917-07-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OSTAPENKO JAKOB ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 199 P.P. 1917-03-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OGURZOW JEGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 95? 55 1917-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ORTOMOW SAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 255 P.P. 1917-07-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OGURZOW JEGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 95? 55 1917-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ORTOMOW SAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 255 P.P. 1917-07-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OLEŚ WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ BARTŁOMIEJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ BARTŁOMIEJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OKOŃ PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OKOŃ PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OSTAREK HEINRICH - - 1918-10-04 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OSTAREK HEINRICH - - 1918-10-04 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OGON MATTHIAS - - 1918-05-08 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OGON MATTHIAS - - 1918-05-08 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OGON MATTHIAS GRENADIER - 1918-05-08 Rudy Rudy I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1882-09-30 Rudy lapidarium
OGON MATTHIAS GRENADIER - 1918-05-08 Rudy Rudy I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1882-09-30 Rudy lapidarium
ORZECHOWSKI WŁADYSŁAW OFICER PUŁK SZERYWATYŃSKI 1914-11-19 LGOTA MUROWANA Kroczyce wieś, gm. Kroczyce, pow. zawierciański śląskie 1892 - NAGROBEK
ORZECHOWSKI WŁADYSŁAW OFICER PUŁK SZERYWATYŃSKI 1914-11-19 LGOTA MUROWANA Kroczyce wieś, gm. Kroczyce, pow. zawierciański śląskie 1892 - NAGROBEK
OCZKO ALEKS. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OZIMINA ANT. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLEK LUDWIK - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OSIERDA KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLEK LUDWIK - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OSIERDA KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OCZKO ALEKS. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OZIMINA ANT. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OGROCKI FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
OGROCKI FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
OLLMANN FRITZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OLLMANN FRITZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM MAX - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM MAX - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
ODORICI ALFREDO SOLD. 2.PION. 1918-07-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
OCCHINI DOMENICO SOLD. 202.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-09-25 - -
OLIVERO MARIO CAP. MAGG. 2.ALP. 1918-09-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-08 - -
OGNIBENE LODI SOLD. 9.BERS. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
ONEGLIA PIETRO SOLD. 14.BERS. 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-29 - -
OLIVIERO MICHELE SOLD. 2.ALP. 1918-10-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-05 - -
OSELLA ANDREA SOLD. I.ART.C. 1919-01-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-02-22 - -
ONNELLI VINCENZO SOLD. I.ART. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-07-27 - -
OSVALDI GIOVANNI SOLD. - 1918-10-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
OSTORERO GIUSEPPE SOLD. 3.ALP. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-11-20 - -
OBINO VIRGILIO SOLD. 135.FANT. 1920-07-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
OCCHINI DOMENICO SOLD. 202.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-09-25 - -
OBINO VIRGILIO SOLD. 135.FANT. 1920-07-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
OGNIBENE LODI SOLD. 9.BERS. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
ODORICI ALFREDO SOLD. 2.PION. 1918-07-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
OLIVIERO MICHELE SOLD. 2.ALP. 1918-10-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-05 - -
OLIVERO MARIO CAP. MAGG. 2.ALP. 1918-09-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-08 - -
ONNELLI VINCENZO SOLD. I.ART. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-07-27 - -
ONEGLIA PIETRO SOLD. 14.BERS. 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-29 - -
OSTORERO GIUSEPPE SOLD. 3.ALP. 1918-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-11-20 - -
OSELLA ANDREA SOLD. I.ART.C. 1919-01-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-02-22 - -
OSVALDI GIOVANNI SOLD. - 1918-10-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
OŚLIZŁO JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OŚLIZŁO JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OŚLIZŁO FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OŚLIZŁO FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OLESCHKA KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OSCHINSKI PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OLESCHKA KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OSCHINSKI PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OCHMANN GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OLSCHOWKA EMIL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OCHMANN GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OLSCHOWKA EMIL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OMYŁA FRANCISZEK - - 1915 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OLBEREK JAN - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OMYŁA FRANCISZEK - - 1915 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OLBEREK JAN - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
ORMANIEC JAN - - 1917 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OKRZESIK WOJCIECH - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
ORMANIEC JAN - - 1917 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OKRZESIK WOJCIECH - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OTTO ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
OTTO ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
OTT HANS ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 47, 10K 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ORTH PAUL WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 2KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLAH STEPHAN INFANTERIST K.K.INF.RGT 2, 15 KP 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLAH STEPHAN INFANTERIST K.K.INF.RGT 2, 15 KP 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OTT HANS ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 47, 10K 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ORTH PAUL WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 2KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLES WILHELM WEHRMANN FELDART.RGT 21 L.MUN.KOL 1915-01-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLES WILHELM WEHRMANN FELDART.RGT 21 L.MUN.KOL 1915-01-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OSTOJSKI KASIM WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 12KP 1915-02-09 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OSTOJSKI KASIM WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 12KP 1915-02-09 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OWSIŃSKI ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
OWSIŃSKI ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
OSIAK BOLESŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
OSIAK BOLESŁAW - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
OTAISER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRIDO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OTAISER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OZEN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ODROWAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAĆ W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OZEN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ODROWAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLDRIAN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAĆ W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OROINAL B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLDRIAN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJNIK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OROINAL B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSACZEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJNIK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEŚ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSACZEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTOJA-PIECHOWSKI - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEŚ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDERESCHIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTOJA-PIECHOWSKI - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDERESCHIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRIDO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRACZKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALENSKI V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OWCZARSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OCHATEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALENSKI V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPRIS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OWCZARSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OCHATEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPRIS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAWIEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJARZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAWIEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORSCHOLIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJARZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLESINSKI I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORSCHOLIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTERMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLESINSKI I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONARA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTERMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSUCH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONARA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRACZKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSUCH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTAPOWICZ - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTAPOWICZ - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTANIN PIOTR - - 1916-06-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1875 - -
OZIMEK SIMON - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1877 - -
OKONSKI FRANZ - - 1919-03-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-10-05 - -
OLSCHA VALENTIN - - 1918-07-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-02-13 - -
OSTANIN PIOTR - - 1916-06-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1875 - -
OKONSKI FRANZ - - 1919-03-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-10-05 - -
OZIMEK SIMON - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1877 - -
OLSCHA VALENTIN - - 1918-07-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-02-13 - -
ORLOW JEFIM - - 1916-06-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-12-25 - -
OWCZIMIOKOW MIATWIG - - 1915-05-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884-07-31 - -
ODOJ JOHANN - - 1915-11-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OKRUKOW IWAN - - 1915-11-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ORLOW JEFIM - - 1916-06-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-12-25 - -
ODOJ JOHANN - - 1915-11-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OWCZIMIOKOW MIATWIG - - 1915-05-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884-07-31 - -
OKRUKOW IWAN - - 1915-11-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OSTAPETZ GEORGIE RUSS.SOLDAT - 1917-08-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OSTAPETZ GEORGIE RUSS.SOLDAT - 1917-08-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ORLOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ORLOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OSSOWSKI W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
OKRZOS A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - TARGANICA -
OSSOWSKI W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
OKRZOS A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - TARGANICA -
OKRZOS A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
OSSOWSKI A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
OKRZOS A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
OSSOWSKI A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
OLEJNICZAK JÓZEF SZEREG. - 1921-03-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
OLEJNICZAK JÓZEF SZEREG. - 1921-03-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
OLDENBURG WILLY - - 1918-09-30 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OLDENBURG WILLY - - 1918-09-30 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OLDENBURG ERNST - - 1916-10-07 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OLDENBURG ERNST - - 1916-10-07 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OTORNARCZOK IWAN RUSS OST. ZIVILKUTSCHER 1914-12-04 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
OTORNARCZOK IWAN RUSS OST. ZIVILKUTSCHER 1914-12-04 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
ORICA ALEX INFANT. I.R. 207 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
ORICA ALEX INFANT. I.R. 207 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
OLEJNICZAK AN. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
OLEJNICZAK AN. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
OBST GREGOR - - 191?-10-12 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko bracia / brüder
OBST GREGOR - - 191?-10-12 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko bracia / brüder
OREHMEL FRITZ SER.GT. - 1914-08-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
OREHMEL FRITZ SER.GT. - 1914-08-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
ONSSOW STEFFEN PODOF. 24 p.p. 1917-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
OBJETKOW DYMITR SZER. SP.S.41 1917-11-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
OSEW EDWARD - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
OBJETKOW DYMITR SZER. SP.S.41 1917-11-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
OSEW EDWARD - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
ONSSOW STEFFEN PODOF. 24 p.p. 1917-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
OLDENSCHLÄGER ERNST KRGSFRW. RIR 90 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHWERIN -
OLBERTZ PAUL WEHR. LWIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SOLINGEN OLBERTS na grobie
OHSEN HANS WEHR. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GAMMELLUND, SCHLESWIG OHLESEN na grobie
OHSEN HANS WEHR. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GAMMELLUND, SCHLESWIG OHLESEN na grobie
OLDENSCHLÄGER ERNST KRGSFRW. RIR 90 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHWERIN -
OLBERTZ PAUL WEHR. LWIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SOLINGEN OLBERTS na grobie
ONHASER ANTON KADETT J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ORZECH JOSEF INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ONHASER ANTON KADETT J.R. 49 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ORZECH JOSEF INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
OBERMEIER FRANZ KORPORAL J.R. 49 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
OPRICH KAZIMIERZ INF. - 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
OBERMEIER FRANZ KORPORAL J.R. 49 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
OPRICH KAZIMIERZ INF. - 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
OFFNER E. RS. - 1915-11-04 SIMIKOWSKY Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
OFFNER E. RS. - 1915-11-04 SIMIKOWSKY Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
OPIELIŃSKI-WOJSZNAR JAN PORUCZNIK I BRYG. LEG. POL. I P.O.W. 1918-11-04 Lublin Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
OPIELIŃSKI-WOJSZNAR JAN PORUCZNIK I BRYG. LEG. POL. I P.O.W. 1918-11-04 Lublin Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
OCHMAN (?) JOHANN (?) - ?? J.R 26 1914-12-14 - Obory wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 26 - -
OCHMAN (?) JOHANN (?) - ?? J.R 26 1914-12-14 - Obory wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 26 - -
OLEJ HENRYK SIERŻ. BOMB. 3 P.ART. 1917-08-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
OLEJ HENRYK SIERŻ. BOMB. 3 P.ART. 1917-08-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
ODYMALA FRANCISZEK KAN. 1 P.ART. WP 1918-06-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
ODYMALA FRANCISZEK KAN. 1 P.ART. WP 1918-06-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
OSIŃSKI ZYGMUNT KAPRAL 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
OSIŃSKI ZYGMUNT KAPRAL 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ORZECHOWSKI KORNEL LEGIONISTA 4 PP 6 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ORZECHOWSKI KORNEL LEGIONISTA 4 PP 6 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
OLSZEWSKI STANISŁAW - 1 P. LEG. POL. 1915-03-30 KĘTY Kęty miasto, gm. Kęty, pow. oświęcimski małopolskie - - -
OLSZEWSKI STANISŁAW - 1 P. LEG. POL. 1915-03-30 KĘTY Kęty miasto, gm. Kęty, pow. oświęcimski małopolskie - - -
OELERKING OTTO LEUTN. U. KOMP. FUHRER R. INF. R. 218/11K 1915-07-31 - Kurów-Olesin wieś, gm. Kurów, pow. puławski lubelskie - - -
OELERKING OTTO LEUTN. U. KOMP. FUHRER R. INF. R. 218/11K 1915-07-31 - Kurów-Olesin wieś, gm. Kurów, pow. puławski lubelskie - - -
OSÁN PAUL FAHR.KAN. R.F.A.R. 53-S.F.A.R. 35 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
OSÁN PAUL FAHR.KAN. R.F.A.R. 53-S.F.A.R. 35 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
OŚWIECIM JAN PLUTON. 1. BRYG. POL. LEG 1916-12-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
OBSTARCZYK KIEMLICZ TADEUSZ POR. 1.BR.LEG.POL. 1914-09-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
ORŁOWSKI PIOTR WONICA ? 1916-05-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
OTTOHAL HUGON CHORĄŻY ARM. AUSTRIACKA 1914-11-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
OGRODNIK JAN ? ? ????-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
OTTOHAL HUGON CHORĄŻY ARM. AUSTRIACKA 1914-11-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
OGRODNIK JAN ? ? ????-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
OŚWIECIM JAN PLUTON. 1. BRYG. POL. LEG 1916-12-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
OBSTARCZYK KIEMLICZ TADEUSZ POR. 1.BR.LEG.POL. 1914-09-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
ORŁOWSKI PIOTR WONICA ? 1916-05-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ÖHLSCHLÄGER FRANZ GFT. I.R. 52 1914-11-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SAJÓGÖMÖR -
OTTERSBÖCK FRANZ SCH. SCH.R. 21 1914-12-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 SCHWARZAU IM GEBIRGE -
OBLONCZI DANIEL ZGSF. H.I.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ALSO SZUCHA -
ORYSZCZAK WASYL INF. I.R. 89 1914-11-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 OZIMINA -
OZSWARD FRANZ KAN. F.K.R. 10 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
OBLONCZI DANIEL ZGSF. H.I.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ALSO SZUCHA -
ORYSZCZAK WASYL INF. I.R. 89 1914-11-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 OZIMINA -
OZSWARD FRANZ KAN. F.K.R. 10 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
ÖHLSCHLÄGER FRANZ GFT. I.R. 52 1914-11-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SAJÓGÖMÖR -
OTTERSBÖCK FRANZ SCH. SCH.R. 21 1914-12-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 SCHWARZAU IM GEBIRGE -
OSTRNUL KARL DRAG ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
OSTRNUL KARL DRAG ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
ORAVETZ WENZEL HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
ORAVETZ WENZEL HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
OBERNORFER GEORG HPTM. T.K.J.R. 3 1914-12-01 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
OBERNORFER GEORG HPTM. T.K.J.R. 3 1914-12-01 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
OLACH ANDREAS KAN. K.UNG.R.H.A.D.1 1914-12-12 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
OLACH ANDREAS KAN. K.UNG.R.H.A.D.1 1914-12-12 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
OLEKSIK KARL INF. ÖSTERR KRIEGER - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ÖHMKE KARL PRESS. INF.RGT.78 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OSENBERG ARTHUR LEUTNANT.PRUSSISCHES GARDE GREN.RGT.2 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OSENBERG ARTHUR LEUTNANT.PRUSSISCHES GARDE GREN.RGT.2 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OLEKSIK KARL INF. ÖSTERR KRIEGER - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ÖHMKE KARL PRESS. INF.RGT.78 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OROSZ JANOS HONV. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ONYSZCZOK STEFAN KAN. - 1914-10-13 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ORTHACKER JOSEF ZIV.KTSCH. - 1914-10-?? - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ONYSZCZOK STEFAN KAN. - 1914-10-13 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ORTHACKER JOSEF ZIV.KTSCH. - 1914-10-?? - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
OROSZ JANOS HONV. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
OLEJNYK [OLEJNEK] JOHANN INF. I.R 77 1915-05-06 - Krynica-Zdrój (nr 346) miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki małopolskie - - grób 9
OLEJNYK [OLEJNEK] JOHANN INF. I.R 77 1915-05-06 - Krynica-Zdrój (nr 346) miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki małopolskie - - grób 9
OLIARI CANDIDO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ONORATTI VITTORIO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
OLIARI CANDIDO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ONORATTI VITTORIO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
OBERMACHER FRANZ ÖST UNG.UT.JG - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ONDRACZEK JOH