|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HAHN |
GUSTAW |
- |
- |
1916-07-25 |
- |
Karścino |
wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
Kerstin-Karścino |
- |
HARDT |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Karścino |
wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEIDEMANN |
HERMANN |
- |
- |
????-05-11 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Alt. u. Neuwerder-Korzystno |
obelisk |
HENKE |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Sellnow-Zieleniewo |
obelisk |
HOFFMANN |
? |
- |
- |
1914-08-23 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Sellnow-Zieleniewo |
obelisk |
HOFFMANN |
ERICH |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Sellnow-Zieleniewo |
obelisk |
HÖREN? |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Alt. u. Neuwerder-Korzystno |
obelisk |
HASS |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
HESS |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
HAPKE |
GERHARD |
- |
- |
1914-12-31 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Crangen-Krąg |
- |
HATTER |
ARTUR |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
HÖFTMANN |
PAUL |
- |
- |
1918-07-29 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Alexandrahutte |
- |
HOLZNAGEL |
WILLI |
- |
- |
1916-09-03 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
HOPPE |
WILLI |
- |
- |
1914-11-19 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
HEIDEMANN |
FRANZ |
- |
- |
1917-04-19 |
- |
Ostrowiec (zachpom.) |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEIDEMANN |
OTTO |
- |
- |
1914-12-15 |
- |
Ostrowiec (zachpom.) |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HAAS |
- |
ERS. |
- |
1915-07-22 |
Russland |
Rarwino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) |
zachodniopomorskie |
- |
Zietlow-Sidłowo |
- |
HARDT |
KARL |
SERGEANT |
- |
1918-10-14 |
Frankreich |
Rarwino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) |
zachodniopomorskie |
- |
Katztow |
- |
HENNING |
- |
MUSKETIER |
- |
1915-01-03 |
- |
Rarwino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) |
zachodniopomorskie |
- |
Zietlow-Sidłowo |
- |
HINZKE |
- |
LANDSTURMANN |
- |
1916-10-25 |
Frankreich |
Rarwino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) |
zachodniopomorskie |
- |
Zietlow-Sidłowo |
- |
HEINZE |
ERNST |
RESERVIST |
- |
1916-07-13 |
- |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
HELLO |
EDUARD |
UNTEROFFIZIER |
- |
1917-05-17 |
westen |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
HUBNER |
WILLI |
MUSKETIER |
- |
1918-05-10 |
- |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
HEIDKE |
OTTO |
- |
- |
1917-06-02 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HEIMANN |
ERICH |
- |
- |
1915-02-08 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HEIN |
ALBERT |
- |
- |
1915-05-21 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HEIN |
AUGUST |
- |
- |
1915-01-24 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HEIN |
GUSTAV |
- |
- |
1915-01-28 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HORSTMANN |
WILLI |
- |
- |
1916-07-15 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HARMEL |
WILHELM |
- |
- |
1915-04-22 |
- |
Drawsko Pomorskie |
miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HUTH |
WILHELM |
- |
- |
1915-10-09 |
- |
Drawsko Pomorskie |
miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HELLWIG |
PAUL |
ERS.RES. |
- |
1916 |
- |
Nieżyn |
wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
tablica |
HEYDEN |
EWALD |
GEFR. |
- |
1917 |
- |
Nieżyn |
wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
tablica |
HEIN |
WILHELM |
ERS.RESERVIST |
- |
1915-07-10 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HERHOLZ |
FRANZ |
FÜSILIER |
- |
1915 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HERHOLZ |
GUSTAV |
MUSKETIER |
- |
1916 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
HANNEMANN |
HERRM. |
- |
- |
1915-02-27 |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HIRTE |
PAUL |
- |
- |
1914-11-11 |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HERM. |
FRANZ |
- |
- |
1915-08-24 |
- |
Wielin |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) |
zachodniopomorskie |
- |
Vallint |
obelisk |
HE? |
RICHARD |
GREN[ADIER] |
- |
1915-03-23 |
R[ussland]/R[umunien] |
Chomino |
wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1915-05-17 |
- |
nagrobek betonowy |
HOFFM? |
ERNST |
MUSK[ETIER] |
- |
1915-??-15 |
Russ[land] |
Chomino |
wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1914-09-10 |
- |
tablica betonowa nr 2 |
HOFFM? |
PAUL |
MUSK[ETIER] |
- |
1916-09-17 |
Rum[unien] |
Chomino |
wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1914-09-07 |
- |
tablica betonowa nr 2 |
HANNEMANN |
O. |
- |
- |
1914-09-20 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HANNEMANN |
R. |
- |
- |
1914-12-04 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HILGENDORF |
H. |
- |
- |
1916-08-17 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HAFZ |
ALBERT |
JÄG. |
- |
1917-12-26 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HAGEN |
W. |
RES. |
- |
1914-08-28 |
TANNENBERG |
Kiełpino |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
KÖLPIN |
- |
HENNIN |
P. |
GRD. |
- |
1918-08-08 |
LE QUESNEL |
Kiełpino |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
KÖLPIN |
- |
HOPPE |
A. |
SA. GEFR. |
- |
1915-09-17 |
F.L. JAROSLAU |
Kiełpino |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
KÖLPIN |
- |
HAAGL |
? |
SCHÜTZ. |
- |
1918-07-01 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
DARSOW |
- |
HAHN |
GUSTAW |
? |
- |
1918-??-?? |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
ALTHOF |
- |
HARRMANN |
EMIL |
MUSK. |
- |
1915-01-01 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
JARCHOW |
- |
HARTMANN |
ARTUR |
MUSK. |
- |
1914-10-26 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HASETT |
ERNST |
FÜSILIER |
- |
1915-05-11 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
DARSOW |
- |
HEIDEMANN |
PAUL |
MUSK. |
- |
1918-10-29 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HASS |
ARTUR |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
MOKRATZ / MOKRAWICA |
Obelisk |
HASS |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
MOKRATZ / MOKRAWICA |
Obelisk |
HÖFS |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
HERZBERG |
GUST. |
- |
- |
1916-05-17 |
- |
Gudzisz |
wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
Gudzisz/ Kutzdorf |
- |
HEYDEBRECK von |
GEORG-ADRIAN |
- |
- |
1914-10-16 |
- |
Bukówko |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYDEBRECK von |
JOACHIM |
- |
- |
1914-11-12 |
- |
Bukówko |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYDEBRECK von |
KONRAD-TESSEN |
- |
- |
1918-06-25 |
- |
Bukówko |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYDEBRECK von |
LEO-GERHARD |
- |
- |
1918-03-18 |
- |
Bukówko |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYDEBRECK von |
OTTO |
- |
- |
1917-11-01 |
- |
Bukówko |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYDEBRECK von |
RICHARD |
- |
- |
1918-06-12 |
- |
Bukówko |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HECHTFISCH |
FRANZ |
- |
- |
1917-12-13 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
KÖNTOPF |
- |
HECHTFISCH |
OTTO |
- |
- |
1918-05-12 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
KÖNTOPF |
- |
HOHENSTEIN |
GEORG |
LDSTRM. |
- |
- |
- |
Łabędzie |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HÖPFNER |
FRANZ |
MUSK. |
- |
- |
- |
Łabędzie |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Osiek Drawski |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
HERM[AN] |
- |
- |
- |
- |
Osiek Drawski |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Osiek Drawski |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
B. |
- |
- |
1918-10-31 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOFF |
ALBERT |
OFFZ.STELLV. |
- |
1918-10-12 |
- |
Giżyno |
wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HAESE |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1915-10-25 |
- |
Danowo |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEIDAHL |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOLZHULER ? |
GERHARD |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Przekolno |
wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
Groß Ehrenberg/ Przekolno |
vermißt |
HARTWIG |
WILHELM |
- |
- |
1914-11-13 |
- |
Przekolno |
wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
Groß Ehrenberg/ Przekolno |
- |
HEMPE |
KUNIBERT |
- |
- |
1918-03-03 |
- |
Przekolno |
wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
Groß Ehrenberg/ Przekolno |
- |
HENNIG |
HERMANN |
- |
- |
1918-03-26 |
- |
Przekolno |
wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
Groß Ehrenberg/ Przekolno |
- |
HASS |
MAX |
UNT[ERO]FF[I]Z[IER] |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
HERM[ANN] |
UNT[ER]OF[FIZIER] |
- |
1915-06-13 |
- |
Słowieńsko |
wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Grabowo (zachpom.) |
wieś, gm. Łobez, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HENTSCH |
EWALD |
- |
- |
1916 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOHENHAU von |
HUGO |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOHNKE |
ANDREAS |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HORNSTEIN von |
FERDINAND |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
H? |
OTTO |
MUSK[ETIER] |
- |
1914-12-?? |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HAUN |
WALTER |
U[N]T[ERO]FF[IZIE]R |
- |
1918-03-21 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HE?ER |
ARTUR |
GEFR[EITER] |
- |
1916-09-30 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HE?ER |
FRITZ |
GREN[ADIER] |
- |
1915-03-01 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HE?ER |
KARL |
U[N]T[ERO]FF[IZIE]R |
- |
1918-03-22 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRANZ |
GEFR[EITER] |
- |
? |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRITZ |
U[N]T[ERO]FF[IZIE]R |
- |
1918-05-21 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
OSKAR |
GEFR[EITER] |
- |
1918-04-21 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOLK |
GEORG |
M[U]SK[ETIER] |
- |
1915-01-09 |
- |
Kołtki |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOLK |
OTTO |
M[U]SK[ETIER] |
- |
1918-06-01 |
- |
Kołtki |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HELLER |
ERICH |
- |
- |
1915-12-23 |
- |
Rzepczyno |
wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
1887-08-20 |
- |
- |
HOFFMANN |
WILHELM |
- |
- |
1916-04-29 |
- |
Rzepczyno |
wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
1893-09-05 |
- |
- |
HANIG |
HERM. |
WEHRM. |
- |
1917-10-01 |
- |
Zagórzyce (zachpom.) |
wieś, gm. Łobez, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HANIG |
WILH. |
LDSTM. |
- |
1915-11-06 |
- |
Zagórzyce (zachpom.) |
wieś, gm. Łobez, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOLTZ |
ERNST |
UTFFZ. |
- |
1916-07-26 |
- |
Zagórzyce (zachpom.) |
wieś, gm. Łobez, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
- |
- |
- |
1916-09-22 |
- |
Zajezierze |
wieś, gm. Łobez, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE |
HEIMANN |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
HERMAN |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYN |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYN |
EWALD |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYN |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
EWALD |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HÜPSEL |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERNST |
- |
- |
1914-10-05 |
- |
Żalęcino |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HALBMEIER |
FRIEDR. |
- |
- |
1917-10-12 |
SCHWITZ. |
Swochowo |
wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
EMIL |
- |
- |
1921-03-04 |
- |
Swochowo |
wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
SCHWOCHOW GEST. |
HAHN |
ALBERT |
GREN. |
- |
1917-05-13 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HARDER |
WILHELM |
RES. |
- |
1915-03-18 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
FRITZ |
WEHRM. |
- |
1915-08-12 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HAVENSTEIN |
AUGUST |
RES. |
- |
1915-06-07 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HAVENSTEIN |
GUSTAV |
UTFFZ. |
- |
1914-11-19 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HEMPEL |
HERMANN |
ERS. RES. |
- |
1916-04-06 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
AUGUST |
MUSK. |
- |
1917-05-01 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HÖFS |
AUGUST |
MUSK. |
- |
1914-09-03 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HAMER |
PAUL |
SCH |
- |
1917-02-28 |
- |
Parzeńsko |
wieś, gm. Nowogródek Pomorski, pow. myśliborski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HÖFS |
WIHELM |
- |
- |
1916-05-23 |
- |
Gardno |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HÄGLER |
AUG. |
LDSTM. |
- |
1918-03-21 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) |
- |
HINZ |
EMIL |
LDWM. |
- |
1914-08-07 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Stuthof (Zaleszczyce) |
- |
HINZ |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1915-05-03 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) |
- |
HINZ |
WILLI |
RES. |
- |
1914-10-18 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) |
- |
HOLTZ |
EMIL |
GEFR. |
- |
19??-10-25 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Grandshagen (Grądy) |
- |
HOLTZ |
JOH. |
FÜS. |
- |
1914-09-07 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Grandshagen (Grądy) |
- |
HOLTZ |
REINHR. |
MUSK. |
- |
1917-04-20 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Grandshagen (Grądy) |
- |
HEESE |
OTTO |
- |
- |
1917-07-14 |
LAZARET ZU VE??SZ A/R |
Natolewice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
VERM. SEIT |
HA… |
KARL |
- |
- |
? |
- |
Mieszewo |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
WILHELM |
- |
- |
1915-08-16 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
PAUL |
- |
- |
1914-09-07 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HUGEN… |
B? |
- |
- |
1915-??-?? |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HAEGERT |
FRANZ |
- |
- |
1918-03-24 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HANKE |
FRITZ |
- |
- |
1918-10-24 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HOBERG |
WILHELM |
- |
- |
1918-02-06 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HÜLSBERG |
KARL |
- |
- |
1914-10-23 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
GEST |
HÄFKE |
ERNST |
- |
- |
1915-07-18 |
- |
Dobra II |
wieś, gm. Dobra, pow. policki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HENNING |
ALFRED |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Dobra II |
wieś, gm. Dobra, pow. policki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HACKBARTH |
ALBERT |
FAHRER |
- |
1918-10-03 |
- |
Sadlno |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
HENNIG |
GUSTAV |
WACHTMEISTER |
- |
1914-11-04 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYMANN |
GEORG |
- |
- |
1914-09-06 |
- |
Bronikowo |
wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYMANN |
ALOISIUS |
- |
- |
1915-09-11 |
- |
Bronikowo |
wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYMANN |
GEORG |
- |
- |
1918-07-05 |
- |
Bronikowo |
wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HEYMANN |
FRANZ |
- |
- |
1918-09-18 |
- |
Bronikowo |
wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
HOŁOGA |
TADEUSZ |
- |
- |
1916 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HALES |
T.J. |
42333 PRIVATE |
WORCESTERSHIRE REGIMENT |
1918-11-04 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HALL |
A. |
24255 PRIVATE |
9TH ???? BN.HIGHLAND LIHGT INF. |
1918-11-03 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HALL |
W. |
162705 GUNNER |
ROYAL FIELD ARTILLERY |
1918-09-18 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HAMILTON |
J.B. |
73299 PRIVATE |
NOTTS. & DERBY REGIMENT |
1918-04-29 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HARBER |
M.W. |
701741 PRIVATE |
- |
1918-05-?? |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HAYLOR |
S.H. |
8474 GUARDSMAN |
SCOTS GUARDS |
1915-03-31 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HERITAGE |
E. |
13844 PRIVATE |
ROYAL INNISKILLING FUS. |
1918-11-23 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HILL |
- |
S/33058 RIFLEMAN |
THE RIFLE BRIGADE |
1918-09-06 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HOGG |
J. |
36836 PRIVATE |
LANCASHIRE FUSILIERS |
1918-06-17 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HOLLAND |
S.W. |
41876 PRIVATE |
WORCESTERSHIRE REGIMENT |
1918-11-04 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
JOHN |
- |
LINCOLNSHIRE REGIMENT |
1918-11-10 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HORWOOD |
T.A. |
38258 GUNNER |
ROYAL GARRISON ARTILLERY |
1918-11-18 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HOUGH |
J. |
32480 PRIVATE |
LOYAL NORTH LANCS.REGT. |
1918-06-18 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HUGGINS |
H.T. |
91390 PRIVATE |
DURHAM LIGHT INFANTRY |
1918-08-25 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HULMES |
G.R. |
244905 PRIVATE |
CHESHIRE REGIMENT |
1918-11-06 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HUTCHINSON |
T. |
33009 CORPORAL |
YORKSHIRE REGIMENT |
1918-11-09 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HADRYJAŃSKI |
TO. |
- |
- |
1917 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1895 |
- |
- |
HAMROL |
AN. |
- |
- |
1918 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1886 |
- |
- |
HELIŃSKI |
ŁU. |
- |
- |
1915 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1891 |
- |
- |
HOFFMANN |
FR. |
- |
- |
1916 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1885 |
- |
- |
HEYMANN |
JAN |
- |
- |
1915-05-23 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1884-04-16 |
- |
- |
HANDLEY |
A. |
PTE. |
SCOT`S GUARDS |
1916-07-?? |
Piła / Schneidemühl |
Piła II |
miasto, gm. Piła, pow. pilski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HAYLOR |
S. |
PTE. |
SCOT`S GUARDS |
1916-07-?? |
Piła / Schneidemühl |
Piła II |
miasto, gm. Piła, pow. pilski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HENKELMANN |
MAX |
RESERVIST |
1 KOMP. INF. RGT 49 |
1914-12-18 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HIPPLER |
ANTON |
MUSKETIER |
10 KOMP. INF. RGT 176 |
1914-12-19 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HANKA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HATKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HEINTZE |
W. |
- |
- |
- |
- |
Sączkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HEWUSZT |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Siekowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HERKT |
J. |
- |
- |
- |
- |
Perkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HERKT |
J. |
- |
- |
- |
- |
Perkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HEWUSZ |
H. |
- |
- |
- |
- |
Perkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HABICHT |
- |
LDSTM. |
INF.REGT.50 |
1918-05-05 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1878-09-01 |
- |
- |
HANDZNIAK |
- |
MUSKETIER |
ERS.BATL.INF.RIEGT.? 7 KOMP. |
191?-12-21 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
18?9-11-11 |
- |
- |
HARWARDT |
- |
LDSTM. |
RISTM. INF.BATL.5 ? |
1917-10-02 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1878-12-21 |
- |
- |
HEINZ |
- |
LDSTM. |
LSTM.INF.BATL.6 20 |
1918-10-31 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1892-06-25 |
- |
- |
HELLER |
- |
JEK.HANDW. |
INF.RGT.50 |
- |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HEMME |
OTTO |
MUSK. |
RES.GR.116 |
1919-04-22 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1899-01-29 |
- |
- |
HEINRICH |
OSKAR |
- |
- |
1916-09-11 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
HENDRYS |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
HENDRYSIAK |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
TRZEBIEŃ |
- |
HERMAN |
KAR. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
HOJEŃSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
HOLKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
HÖNG |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
HAŁAS |
STANISŁAW |
SZER. |
1 KOMP. REZ. PUŁKU PIECHOTY NR 93 |
1916-11-19 |
LE SARS |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1893 |
PŁACZKOWO |
- |
HAUZA |
WOJCIECH |
- |
7 KOMP. PUŁKU P. LANDWEHRY NR 46 |
1915-04-30 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1880 |
SMAGORZEWO |
- |
HORAŁA |
JAN |
KPR. |
12 KOMP. REZ. P.P.NR 51 |
1916 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1887-11-30 |
GĘBICE |
- |
HORAŁA |
JÓZEF |
- |
- |
1918 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1896-03-13 |
MAGDALENKI |
- |
HUCHRAK |
FRANCISZEK |
SZER. |
12 KOMP. REZ. P.P. NR 16 |
1915-06-24 |
KŐLN-DEUTZ NIEMCY |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1885-09-08 |
BABKOWICE |
- |
HUCHRAK |
JAN |
SZER. |
7 KOMP. REZ. P.P. NR 189 |
1917-01-05 |
HARJA HŐHE |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1894-05-16 |
BABKOWICE |
- |
HUCHRAK |
STANISŁAW |
KPR. |
6 KOMP. P.P. NR 155 |
1916 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1890-11-12 |
BABKOWICE |
- |
HEGENER |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rakowen |
- |
HERMANN |
OTTO |
MUSTETIER |
RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. |
1915-02-11 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
mogiła 9 |
HYPKE |
FRITZ |
MUSKETIER |
RES. INF. REGT. 264 3. KOMP. |
1915-02-12 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
mogiła 2 |
HOCHHAUS |
BERNH. |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Bartąg |
wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HABERMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1915-01-13 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
EMIL |
- |
- |
1917-06-01 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEIKE |
ERICH |
- |
- |
1914-12-05 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELHRIGCH |
WILHELM |
- |
- |
1915-10-22 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELLMIG |
FRIEDRICH |
- |
- |
1918-04-24 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELLMIG |
JULIUS |
- |
- |
1916-11-09 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEß |
OTTO |
- |
- |
1914-12-18 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
ALBRECHT |
- |
- |
1914-08-05 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1915-02-23 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFSTEIN |
GUSTAV |
- |
- |
1917-06-07 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOPFNER |
GUSTAV |
- |
- |
1918-05-02 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HORN |
PAUL |
- |
- |
1915-05-19 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÜTTIG |
ALBERT |
- |
- |
1916-09-08 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÜTTIG |
ERNST |
- |
- |
1915-05-24 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÜTTIG |
KARL |
- |
- |
1915-06-13 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAAK |
ERICH |
WEHRM. |
2. KOMP. INF. REGT. 41 |
1914-12-22 |
- |
Dubeninki I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAHN |
RICHARD |
ULAN |
3. ESK. ULAN. REGT. 21 |
1914-09-12 |
- |
Dubeninki I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERING |
WILLHELM |
WEHRM. |
5.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 |
1914-08-28 |
- |
Dubeninki I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HALLMANN |
JOS. |
- |
- |
19??-06-17 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRZ. |
- |
- |
19??-08-18 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERHOLZ |
PAUL |
- |
- |
1915-02-23 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HUBERT |
FRITZ |
- |
- |
1917-05-27 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAHN |
B. |
MUSKET. |
- |
1916-10-02 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HEINRICH |
J. |
GRENAD. |
- |
1914-11-27 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HERMANSKI |
E. |
GRENAD. |
- |
1918-03-23 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HANKE |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HAUSTEIN |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HELLER |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HENNIG |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HILDEBRANDT |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HOPP |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
HEINRICH |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HOFFMANN |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HOFFMANN |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HÜBKE |
ARTHUR |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HERMANN |
WALTER |
LEUTNANT D. RES. |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HELLMICH |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HEYSEL |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HARTWIG |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Santoppen |
tablica pamiątkowa |
HERHOLZ |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Heinrichsdorf |
tablica pamiątkowa |
HINZMANN |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schwedhofen |
tablica pamiątkowa |
HINZMANN |
JULIU |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schwedhofen |
tablica pamiątkowa |
HUHN |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Heinrichsdorf |
tablica pamiątkowa |
HAUS |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Nattern / Naterki |
tablica pamiątkowa |
HAUSHALTER |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönbrück / Sząbruk |
tablica pamiątkowa |
HERMANOWSKI |
AMBR. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönfelde / Unieszewo |
tablica pamiątkowa |
HINZ |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönbrück / Sząbruk |
tablica pamiątkowa |
HINZMANN |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönfelde / Unieszewo |
tablica pamiątkowa |
HINZMANN |
LEOP. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönfelde / Unieszewo |
tablica pamiątkowa |
HELLA |
E |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Olschewen |
obelisk |
HAMBURGER |
KARL |
VIZE FELDW. |
- |
1917-09-29 |
- |
Waplewo I |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINICKE |
PAUL |
RES. |
10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 |
1914-10-18 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELLER |
JULIUS |
WEHRM. |
8. KOMP. RES. INF. REGT. 34 |
1914-10-05 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELLMERS |
KARL |
GEFR. |
11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 |
1914-10-27 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAß |
ALBERT |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HINRICH |
RUDOLF |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
GOTTL. |
MUSK. |
- |
- |
BARANOWOTSCH |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
GRABNICK |
- |
HOLZNER |
EMIL |
PIONIER |
RES. P. BATL. 32 |
1915-03-20 |
BEI SZALA |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
HERMANN |
MUSKETIER |
4.KOMP.RES.INF.REGT.264 |
1915-02-22 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-19 |
- |
nagrobek betonowy |
HERRMANN |
FRANZ |
GREN. |
1.KOMP.GREN.REGT.2 |
1915-02-19 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-13 |
- |
nagrobek betonowy |
HILCHENBACH |
CLEMENS |
MUSKETIER |
4.KOMP.RES.INF.REGT.264 |
1915-02-13 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-21 |
- |
nagrobek betonowy |
HOLLBERG |
FRITZ |
RESERWIST |
RES.INFT.REGT.49/12.KOMP. |
1914-09-07 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-03-02 |
- |
nagrobek betonowy |
HÖPFNER |
WILHELM |
ERS.RES. |
1.KOMP.ERS.REGT. KÖNIGSBERG 3 |
1915-09-03 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1914-10-11 |
- |
nagrobek betonowy |
HEISE |
EMANUEL |
LDSTRM. |
2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HUTZE |
- |
UTFFZ. |
2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEIß |
WILHELM |
GEFR. |
3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII |
1914-11-27 |
- |
Dąbrówka III |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HANNEMANN II |
GUSTAV |
FÜS. |
10 KOMP. RES. INF. RGT. 262 |
1915-02-08 |
- |
Dłutowo (warm.-maz.) |
nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
ALFRED |
LEUTNANT |
1 MOB. ERS. ABTLG. FELDARTL. RGT. 5 |
1915-02-27 |
- |
Dłutowo (warm.-maz.) |
nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HITZWITZ |
HERMANN |
GREND. |
GREN. REGT. 4 |
1915-02-08 |
- |
Drygały I |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAERTEL |
- |
ST. SZEREGOWY |
45 PP |
1915-02-?? |
- |
Jeglin |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HOPPE |
- |
ST. SZEREGOWY |
45 PP |
1915-02-?? |
- |
Jeglin |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
krzyż betonowy |
HERMANN |
OTTO |
MUSK. |
11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-11 |
- |
Kosinowo |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HYPKE |
- |
MUSK. |
3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-12 |
- |
Kosinowo |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERDER |
- |
MUSK. |
INF. REGT. 44 |
- |
- |
Koty I |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
- |
GEFR. |
RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Krzywińskie |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HORSTMANN |
- |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Krzywińskie |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAPPE |
AUGUST |
MUSK. |
10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-10 |
- |
Monety |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEBERLEIN |
- |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Monety |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEPPKE |
H. |
RES. |
8 KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-08 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOMANN |
HERMANN |
GREN. |
6 KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-10 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAGGE |
HANS |
MUSK |
6 KOMP. RES. INF. REGT. 265 |
1915-02-10 |
- |
Nowe Drygały |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HANSEN |
CHRISTIAN |
RES. |
11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 |
1915-02-10 |
- |
Nowe Drygały |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HALLMANN |
- |
UFFZ. |
GREN. R. 3 |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOPP |
- |
GEFR. |
I.R. 43 |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HASSENSTEIN |
RICHARD |
GEFR. |
2 INFTR. REGT. 45 |
1914-09-05 |
- |
Ruciane-Nida II |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAUPT |
KARL |
MUSK. |
6 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-07 |
- |
Snopki I |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HENKMANN |
ALFRED |
WEHRM. |
7 KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-07 |
- |
Snopki I |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
R.P. |
WEHR. |
7 KOMP.INF.REGT.49 |
1914-09-07 |
- |
Talusy |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HORSTMANN |
AD |
FUSIL |
GREN. REGT. 5 |
1914-09-16 |
- |
Giżycko I |
miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HACKBARDT |
ARTUR |
VIZEWELDW. |
- |
1915-03-27 |
RUSSLAND |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HAESE |
ARTHUR |
UFFZ |
- |
1917-07-23 |
- |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HERRMANN |
AUG. |
MUSK. |
- |
1915-12-?? |
NOR? |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HERRMANN |
DANIEL |
MUSK. |
- |
1918-08-13 |
FRANCJA |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HERRMANN |
JAKOB |
KAN. |
- |
1917-12-17 |
ELBING |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOFFMANN |
HEINR. |
MUSK. |
- |
1917-10-07 |
FRANCJA |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOFFMANN |
HEINR. |
GEFR. |
- |
1915-09-27 |
- |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOHMANN |
WALDM. |
UFFZ |
- |
1915-01-01 |
- |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HUESE |
KARL |
MUSK. |
- |
1914-01-28 |
- |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HEEMSOTH |
KARL |
- |
- |
1915-02-11 |
- |
Gawliki Wielkie |
wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
OTTO |
UTFFZ. |
8 KOMP. INF. REGT 41 |
- |
- |
Gawliki Wielkie |
wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
HERMANN |
KRIEGSFR. |
4 KOMP. ERS. INFTR. REGT. KÖNIGSBERG 3 |
1915-01-20 |
- |
Kąp |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
H??BECK |
FRITZ |
FÜSL. |
? KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1915-01-17 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1896-03-01 |
- |
- |
HAACK |
PAUL |
FÜSL. |
9 KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1915-11-25 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1891-09-14 |
- |
- |
HASS |
HERM. |
- |
12 K. LANDW. INF. REGT. 76 |
1914-12-04 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1878-10-08 |
- |
- |
HEIN |
FRITZ |
FÜSL. |
1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1915-01-19 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1892-02-08 |
- |
- |
HEUER |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
- |
UFFZ. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÖCKENDORF |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEIMES |
HERM. |
KRFEW. |
- |
- |
- |
Marcinowa Wola I |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOSEMANN |
FRIEDR. |
FELW. |
- |
- |
- |
Paprotki Kolonia |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAEGER |
WALTER |
GEFR. D. R. |
JÄGER.BTL. 2 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAMM |
CHRISTIAN |
KAN. |
FUSSAR.BTL. 38 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERPICH |
KURT |
JÄGER |
JÄGER.BTL. 2 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEUERMANN |
CHRISTIAN |
MUSK. |
RES.INF.REGT. 251 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILPER |
MAX |
JÄGER |
JÄGER.BTL. 2 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HO? |
JOH.? |
ULAN |
ULAN.REGT. 4 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FRANZ |
KRIEGSFRW |
RADFAHRKOMP FEST MBRG |
1914-11-11 |
- |
Iława |
miasto, gm. Iława, pow. iławski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELIOM |
FIEDOR |
- |
- |
1918-0725 |
- |
Nidzica I |
miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HACKER |
EMIL |
GEFR. |
DRAG. RGT. 3 |
1914 |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOPPNER |
ERNST |
- |
- |
1918-12-14 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAUFFE |
ADOLF |
PION. |
- |
1918-11-19 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1897-01-20 |
- |
- |
HARNACK |
HEINRICH |
- |
- |
1918-11-23 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1918-12-28 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HETEBRÜGGE |
- |
MUSK. |
6.I.R.152 |
1914-08-26 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HORWEGE |
AUG. |
MUSK. |
3.I.R.59 |
1914-08-26 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEYDA |
FRDRCH. |
- |
- |
1918-10-15 |
- |
Idzbark |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HANTEL |
- |
MUSK. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HASSELBERG |
FRIEDRICH |
RES. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-29 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HE?LMANN |
- |
MUSK. |
- |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
- |
GEFR. |
8. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HENKE |
- |
MUSK. |
IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HENRICH |
WALTER |
MUSK. |
8. KOMP. IR 152 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERLES |
WALTER |
MUSK. |
10. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEYN |
KARL |
MUSK. |
3. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILBERT |
AUGUST |
MUSK. |
1. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HINZ |
HEINRICH |
MUSK. |
11. KOMP. IR 148 |
1914-08-28 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
HERMANN |
VZFLDW. |
- |
- |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
- |
GEFR. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HORSTEIN |
- |
MUSK. |
5. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HUNDT |
- |
MUSK. |
3. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÜTTENRAUCH |
WILH. |
MUSK. |
1. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
H??K |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Pozezdrze II |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HANSEN |
HEINRICH |
WEHRM. |
12 KP. LDW. INF. RGT. 75 |
1915-02-08 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1885-09-22 |
- |
- |
HAPP |
KARL |
GEFR. |
12 KP. INF. RGT. 175 |
1914-09-10 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1888-02-13 |
- |
- |
HASCHE |
ERNST |
GEFR. |
6 KP. INF. RGT. 141 |
1914-09-09 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1888-04-04 |
- |
- |
HEINBÜRHNER |
JOHANN |
LDSTM. |
8 KP. INF. RGT. 433 |
1915-01-07 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1871-11-19 |
- |
- |
HERFING |
WILHELM |
LDSTM. |
7 KP. INF. RGT. 433 |
1915-02-10 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1876-09-20 |
- |
- |
HERTZER |
HEINRICH |
OFFZ. STELLV. |
PION. BATL. 133 |
1914-09-09 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1887-06-26 |
- |
- |
HOHN |
ALBERT |
UFFZ. |
11 KP. INF. RGT. 175 |
1914-09-09 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1885-05-10 |
- |
- |
HACK |
- |
LDSTRM. |
- |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HANSEN |
ERICH |
MUSK. |
5 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÄNSICKE |
KARL |
GREN. |
6 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG |
1915-??-08 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HARDER |
PETER |
ERS. RES. |
1 / LANDW. I. R. 31 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HASEUCHWER |
? |
FAHRER |
4 / ERS. ABTEILUNG REGT. 7 |
1918-12-22 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HASSELBUSCH |
HEINRICH |
MUSK. |
5 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HECKLER |
J. |
GEFR. |
? |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HENNERICH |
A. |
UNTFFZ. |
? |
1915-08-28 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HENNIG |
GEORG |
WEHRM. |
8 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
GUSTAV |
LDSTRM. |
1 / I. R. 380 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOESCHE |
- |
UNTFFZ. |
- |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GOTTFRIED |
UNTFFZ. |
8 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
OTTO |
KRGSFRW. |
8 / LANDW. I. R. 31 |
1914-12-12 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
- |
GEFR. |
HUS. REGT. 5 |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HORWEGE |
ADOLF |
VZFW. |
5 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
HERMANN |
GEFR. |
2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HUISMANN |
JOHANNES |
WEHRM. |
8 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEIDSER |
- |
MUSK. |
INF. REGT. 175 |
- |
- |
Wyłudy |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HARDER |
ROBERT |
MUSK. |
4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEGEMANN |
- |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINERSDORF |
WALTER |
UFFZ. |
4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELLMUND |
HERMANN |
GEFR. |
3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HENNEKEN |
WILHELM |
MUSK. |
4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
ERNST |
MUSK. |
4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILLER |
ARNO |
MUSK. |
10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HUNOLD |
FRIEDRICH |
MUSK. |
3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEIN |
J. |
JÄGER. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
HEINRICHS |
G. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
HINZ |
O. |
SCH?TZE |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
HANTEL |
G. |
VIZE-F. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HOPPENAU |
- |
HEINRICHS |
A. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
MÜSKENBERG |
- |
HEINRICHS |
O. |
KAN. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
HOLST |
M. |
LDST. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
HARDER |
G. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
WOLFSDORF |
- |
HEEK von |
FRANZ |
MUSK. |
4 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINZELMEYER |
JOS. |
WEHRM. |
6 KOMP. INF. REGT. 34 |
1914-09-10 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÜTZENBECHER |
BRUNO |
WEHRM. |
12 KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILBIG |
EMIL |
ERS. RES |
8/R.I.R. 226 |
1914-10-30 |
- |
Romoty |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAENDEL |
BRUNO |
- |
R.I.R. 227 |
- |
- |
Romanowo I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HARDER |
K. |
RES. |
7. / RES. INF. REGT. 9 |
1914-10-20 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEISEL |
FRANZ |
- |
- |
1914-11-02 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
1890-08-20 |
- |
- |
HEYKAMP |
A. |
RES. |
2. KOMP. RES. INF. REGT. 2 |
1914-10-15 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
JOH. |
VZFW. |
7. / RES. INF. REGT. 9 |
1914-10-21 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
A. |
GEFR. |
11. / RES. INF. REGT. 49 |
1914-10-21 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAFFKE |
ANDREAS |
MUSK. |
- |
1915-02-23 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
LILIENTHAL - BIALCZYN |
- |
HENNIG |
J |
- |
- |
1918-05-04 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
LILIENTHAL - BIALCZYN |
- |
HIPLER |
J |
- |
- |
1914-12-29 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
LILIENTHAL - BIALCZYN |
- |
HÖLL |
J |
- |
- |
1918-08-31 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NALLABEN - NALABY |
- |
HABEL |
- |
MUSK. |
7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAGENBRUCK |
TH. |
MUSK. |
2 KOMP. RES. INF. REGT. 265 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÄNTZSCH |
KARL |
MUSK. |
7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILLER |
ARNO |
MUSK. |
7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
JOS. |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÜTER |
- |
MUSK. |
7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HIEPLER |
- |
GREN. |
GREN. REGT. 4 |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HILGER |
K. |
- |
- |
- |
- |
Kożuchy Wielkie II |
wies, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERTRICH |
PAUL |
MUSK. |
- |
1916-12-06 |
MAZED. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
KERNSDORF |
- |
HERTRICH |
OTTO |
SCHÜTZE |
- |
1917-02-02 |
RUSSL. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
KERNSDORF |
- |
HERRENDÖRFER |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
KURKEN |
- |
HINZBERG |
KARL |
MUSK. |
- |
1915-05-03 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
LEIP |
- |
HINZBERG |
ADOLF |
KAN. |
- |
1918-08-03 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
LEIP |
- |
HAASE |
THEODOR |
MUSK. |
- |
1917-05-27 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
RÖSCHKEN |
- |
HINZ |
ERICH |
- |
- |
1915-02-03 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOENERT |
FRITZ |
- |
- |
1915-09-04 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÖFFGEN |
BALTASAR |
- |
- |
1916-08-28 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HELMINGER |
FRANZ |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
WILHELM |
- |
- |
1917-08-01 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HÄRICH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HIMMERT |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HORN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Dunajek |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEMPEL |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Boćwinka |
wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HAHN |
B. |
MUSKET. |
- |
1916-10-02 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HERMANSKI |
E. |
GRENAD. |
- |
1918-03-23 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
J. |
GREN. |
- |
1914-11-27 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEIN |
- |
FÜS. |
FUS. REGT. 33 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HINZ |
- |
FÜS. |
FUS. REGT. 33 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HINDEL |
- |
LANDWEHRM. |
LANDW. INF. REGT. 76 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
- |
UFFZ. |
LANDW. INF. REGT. 5 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HENKEL |
- |
MUSK. |
MOB. E. INF. REGT. 147 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
HABERMANN |
KARL |
LDST.JNFAN. |
K.U.K.JR.84.3 |
1915-05-11 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HORAL |
HEINRIH |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.6,9K |
1915-02-14 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HOTAR |
RUDOLF |
RES.JNFT. |
K.U.K.JR.99 |
1915-01-05 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HAMPU |
JANOS |
LDST.JNF. |
K.U.K.J.R.64 |
1915-05-16 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HANESKO |
PETER |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.64 |
1915-05-15 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HARCZO |
GREGOR |
OSTERR. |
- |
- |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HOLLATZ |
EMIL |
UNTOFF. |
L.J.R.9.8 K. |
1915-02-02 |
- |
Mnin |
wieś, gm. Słupia, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HARTMAN |
GEORG |
LEUTNANT |
L.J.R.23.6K. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HASELMANN |
- |
OSTERR. |
K.U.K.J.R.84 |
1915-05-20 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HAUPT |
JOHANN |
UNTOFZZ. |
L.J.R.72.10K. |
1915-05-18 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HEITMANN |
FRIED. |
WEHRMANN |
LDW.JNFT.RGT.72.9. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HOFFMAN |
PAUL |
ERS.RES. |
L.J.R.23.6K. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HERGERT |
ARTHUR |
KRIEGSFRW. |
L.J.R.133.12 K. |
1915-05-17 |
- |
Pawłów (świętokrz.) |
- |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HAMERL |
STEPHAN |
JNFANT. |
K.K.J.R.99.8K. |
1915-04-03 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HENKEL |
EMIL |
MUSKETIER |
J.R.96.12.K. |
1914-09-28 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HERALECKI |
ANTON |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.99.15K. |
- |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HESS |
KARL |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.99.5K. |
1915-03-14 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HILMAR |
FRIEDRICH |
- |
- |
1914-08-01 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
FURS VATERLAND |
HRBACEK |
JOHANN |
KANONIER |
K.U.K.30 5 MORSER |
1915-02-27 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HABA |
MICHAEL |
JNFANT. |
K.U.K.J.R. 82 |
1914-12-21 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
JOSEF |
ZUGSFÜHRER |
K.U.K.J.R. 2/10K |
1914-12-29 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HORVATH |
JANOS |
SAPPEUR |
SAPP. 5/10K |
1914-12-27 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HEMMERLING |
C. |
- |
LJR 46 |
1915-05-13 |
- |
Tumlin-Wykień |
wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HOMKA |
TOMASZ |
- |
I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH |
1915-05-?? |
- |
Góry Pęchowskie |
wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HYLA |
STANISŁAW |
- |
I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH |
1915-05-?? |
- |
Góry Pęchowskie |
wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
HACKER |
DAWID |
PIECHUR |
55 PUŁK PIECHOTY |
1918 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
1870 |
Kołomyja |
- |
HÜBSCHMANN |
JAKOB |
PIECHUR |
2 KOMP. 55 PUŁK PIECHOTY |
1917 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HULLES |
NATHAN |
PIECHUR |
55 PUŁK PIECHOTY |
1917 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
Lwów |
- |
HABERLAND |
FRANZ |
- |
- |
1915-03-14 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
HERMANN |
- |
- |
1915-08-24 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANT |
WILHELM |
- |
- |
1915-08-28 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFEMAN |
WILHELM |
- |
- |
1914-12-03 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HAMPLEW |
FEODOR |
SZER. |
- |
1918 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1889 |
- |
- |
HOŁODOWY |
WASYL |
- |
- |
1917-09-19 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1894 |
- |
- |
HWIKO |
PIOTR |
- |
- |
1917-08-27 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HAJDU |
PAUL |
- |
ZIV. KUTSCHER B.D. 8 T.DIV NO 4 (?) |
1914-12-29 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HELWIG |
ANDREAS |
ZUGSF |
FELD GEND.ABTLG BIELITZ |
1916-07-26 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HEYDT |
KARL |
- |
KAIS.DTSCHE RES. IR 218 |
1915-04-04 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HIRSCHLER |
MARTIN |
INF |
HONV. IR 25/2 |
1915-01-16 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HOWORKA |
FRANZ |
INF |
LANDW. IR 12 |
1915-02-19 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HARKOW |
OSIP |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-05-12 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HOPOTJKA |
ROMAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-12-05 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HAACKE |
KURT |
- |
- |
1918-01-06 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HALITROW |
IWAN |
- |
- |
1916-03-31 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HANNER |
JOSEF |
- |
- |
1915-01-15 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HARBAMOW |
IWAN |
- |
- |
1916-02-05 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HARBING |
PAUL |
- |
- |
1918-10-16 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1891-03-03 |
- |
- |
HEIDUK |
- |
- |
- |
1919-06-06 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HELT |
ALOIS |
- |
- |
1915-09-19 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-29 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HOYNKAIS |
PAUL |
- |
- |
1918-08-25 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HURIAINOW |
ZIGANSZE |
- |
- |
1916-09-01 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1881-05-21 |
- |
- |
HEROK |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HEROK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HEROK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERON |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HABDAS |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HABERZETTL |
K. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HAJDUCEK |
R. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HAJDUK |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HALTOF |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HANIAK |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HARBAL |
I. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HARVAY |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HARWIS |
T. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HASSMANN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HAT |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HATALYAK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HECKEL |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HECZKO |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HECZKO |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HEIL |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HELMER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERBST |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERBST |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERMANNS |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERZYK |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HETZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HETZSCHOLT |
O |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HEWITZER |
L. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HINTERWALDNER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HLINKA |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOBL |
H |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HÖLERER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLEWA |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLUB |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLUM |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOŁOWACZUK |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOMOKY |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HORER |
E. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HORULKA |
D. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOSEK |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HRANIEC |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HROUCZEK |
T. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HRUSCHAK |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HRUZA |
C. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HRYCIOW |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HÜBBEN |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HUDL |
J |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HUMPA |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HUNDERTFUND |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HUSAK |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERCZEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOCZEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOCZEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOCZEK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HACHLOWSKI |
ANTONI |
- |
- |
1917 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKUS |
JÓZEF |
- |
- |
1916 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HARAT |
ALOJZY |
- |
- |
1914 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HARAT |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HARAT |
JÓZEF |
- |
- |
1918 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HARĘŹLAK |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HARĘŹLAK |
WOJCIECH |
- |
- |
1916 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HORST |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Przegędza |
wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HŁASKO |
ANTONI |
- |
- |
1916-12-05 |
OPOCZNO |
Częstochowa I |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
1884-07-19 |
- |
- |
HERTLE |
GUST. |
GEFREITER |
3 LDST.INF.ERS.BTL.MOSBACH XIV/29, 4KP |
1915-12-28 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HELMSCHROTT |
KARL |
ERSATZ-RESERVIST |
3 BAYR.INF.RGT, 6KP |
1916-08-09 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GEORG |
FREIWILLIGER |
4 HUS.RGT.REKR.DP. |
1915-03-03 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HELLMANN |
HERMAN |
UNTEROFFIZIER |
RES.PION.BAT 28 |
1915-03-04 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HAMANN |
ALFRED |
FAHRER |
ET.FUHRP.KOL.POS. |
1915-07-15 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HEIER |
ENST |
LANDSTURMMANN |
10 LDST.NF.BTL POSEN V/43, 3KP |
1918-05-10 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HANFT |
AUGUST |
FREIW.KRANKENTR. |
TRANSP.ABT.A.A.W. |
1915-06-21 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HUTH |
FELIX WOLFG. |
LANDSTURMMANN |
2 LDST.INF.BTL WESEL VII/72, 2K |
1917-11-04 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
WILH. |
LANDSTURMMANN |
2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 1KP |
1917-09-25 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HEGEMANN |
RICH. |
LANDSTURMMANN |
2 LST.INF.BTL WESEL VII/72, 3KP |
1917-02-24 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
MARTHA |
KRIEGSAUSHELF. |
MIL.EISB.VERK.AMT. CZENST. |
1917-06-10 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
GUST. |
WEHRMANN |
LDW.INF.RGT 6, 3KP |
1914-11-03 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
RICH. |
UNTEROFFIZIER |
LDW.INF.RGT 37, 8KP |
1914-11-24 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HELBIC |
ADOLF |
SOLDAT D.L.II |
LDW.INF.RGT 107, 3KP |
1914-11-20 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HAIN |
PAUL |
RESERVIST |
LDW.INF.RGT 51, 9KP |
1914-11-28 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FRITZ |
MUSKETIER |
3LDST.INF.BTL POSEN V/3E KP |
1915-02-15 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HAUSBERG |
KARL |
WEHRMANN |
LDW.INF.RGT 51, 8KP |
1915-02-18 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HEYM |
RUDOLF |
HAUPTMANN D.L. |
LDW.INF.RGT 107, 3K |
1914-11-21 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HANISCH |
OTTO |
UNTEROFFIZIER |
K.S.LDW.INF.RGT 133, 6KP |
1914-11-22 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
HEINR. |
PLANKLER |
K.K.INF.RGT 44, 12FK |
1915-01-01 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HEITMANN |
KARL |
RESERVIST |
LDW.INF.RGT 11, 12K |
1915-01-17 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
HABRATA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec II |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HABDAS |
WINCENTY |
- |
- |
1916 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HACHULA |
GEORG |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HACHULA |
RAIM. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HADAMEK |
JOSPH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HANKE |
RICHARD |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HEIMANN |
ALFRED |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HEIMANN |
WILLY |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HEINZ |
HERM. |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HERDSIN |
ADOLF |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HILL |
PAUL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HIMMEL |
JOHANN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HOFFRICHTER |
FRITZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HOINKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
ES STARBEN FÜR DIE HEIMAT |
HOLETZEK |
FRANZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HOLETZEK |
ALOIS |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HOLETZEK |
GEORG |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HOROBA |
WILHELM |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HRINDA |
WILH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
HUDZIEC |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Hażlach I |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZEL |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Hażlach II |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HROSTEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
HERMAN |
WAC. |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój II |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLOMEK |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Jaworze Dolne (śląskie) |
wieś, gm. Jaworze, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAŁAT |
EDWARD |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAŁAT |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAŁAT |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZLIK |
AND. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZLIK |
KAR. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZLIK |
KAR. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKUS |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKUS |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKUS |
RUD. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKUS |
STAN. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOMA |
FRANCISZ. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HONKISZ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HONKISZ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAMERLIK |
KSAWERY |
- |
- |
- |
- |
Poręba |
miasto, gm. Poręba, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
HANCZUCH |
P. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERCOG |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HRUBY |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HUPTAS |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HALATSCH |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Zabełków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HASENBERG |
JOHANN |
- |
- |
1917-10-23 |
- |
Rudy II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HASENBERG |
KLEMENS |
- |
- |
1914-09-10 |
- |
Rudy II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HEINY |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HONISCH |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HACHUŁA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
HACHUŁA |
KLEMENS |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDY |
AUGUSTYN |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
HAŚNIK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
HOINKIS |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
HORNIK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
HORNIK |
WALENTY |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
HÄBERLE |
CHRISTIAN |
KRIEGSFRW |
LJR 11/9K |
1914-??-?? |
- |
Ciecierzyn |
wieś, gm. Olsztyn, pow. częstochowski |
śląskie |
- |
- |
- |
HASE |
FRYDERYK |
- |
- |
1918-06-01 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1898-06-21 |
Ornontowice |
- |
HERMETH |
CAJETAN |
- |
- |
1914-09-07 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERMETH |
PETER |
- |
- |
1916-04-07 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERMETH |
THOMAS |
- |
- |
12.10.1917 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-13 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HALFAR |
WILLIBALD |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKA |
LEO |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKA |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANNKA |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERUD |
EMANUEL |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERUD |
RICHART |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HABERSTROH |
A. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HABERSTROH |
E. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HADAMIK |
K. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HIMMEL |
P. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HRASE |
K. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HALFAR |
K. |
- |
- |
- |
- |
Modzurów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HALFAR |
L. |
- |
- |
- |
- |
Modzurów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HARONSKA |
T. |
- |
- |
- |
- |
Modzurów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAIN |
STEPHAN |
- |
- |
1918-06-03 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WIDÓW |
- |
HERMANN |
KARL |
- |
- |
1917-08-11 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
SŁUPSKO |
- |
HOROBA |
NICOLAUS |
- |
- |
1914-12-17 |
- |
Rudziniec |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HAIDER |
VIKTOR |
- |
- |
1915-10-24 |
- |
Bargłówka |
wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HEIDER |
JOSEF |
- |
- |
1918-05-22 |
- |
Bargłówka |
wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HAJDUK |
KARL |
- |
- |
1914-08-15 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
HALACZINSKI |
HEINR. |
- |
- |
1916-04-08 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
J. Chrząszcz podaje imię HERMANN |
HATLAPA |
JOHANN |
- |
- |
1915-08-20 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Sarnau / Sarnów |
- |
HENKEL |
JOHANN |
- |
- |
1918-12-11 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki |
- |
HASSA |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HAJDUGA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Hecznarowice |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZLIK |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZLIK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZLIK |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOJDYS |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HONKISZ |
WINCENTY |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAREŹLAK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLA |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAIDVOGEL |
ALOIS |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. 4 |
1914-11-24 |
- |
Włodowice |
wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
FRANZ |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. 84 |
1914-11-20 |
- |
Włodowice |
wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFER |
RUPRECHT |
JNFANT. |
K.U.K J.R. 84 |
1914-12-02 |
- |
Włodowice |
wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
HECZKO |
PAUL |
JNFANTERIST |
K.U.K. ? P ? 9 |
1914-11-21 |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
HICKER |
JGNAZ |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. 35 |
????-??-?? |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
HOSLER |
GUSTAV |
? |
K.U.K. J.R. 3 |
1914-12-06 |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
HANZEL |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Kaczyce Dolne |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANZEL |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Kaczyce Dolne |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANZLIK |
JÓZEF |
- |
- |
1917 |
- |
Kończyce Małe |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERMAN |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
HABERLAND |
OTTO |
? |
1. PION. BATL. |
1914-11-19 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
HEIMEIER |
KARL |
JAGER |
? |
? |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
HNLICA |
HENRICH |
JAGER |
K.U.K. J.R. |
1914-11-17 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
HOFER |
JAKOB |
? |
K.U.K. INF. REGT. 81 |
1914-11-26 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
HUBER |
KARL |
JAGER |
K.U.K. J.R. 10 |
1914-11-17 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
HOROBSKI |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Żywiec III |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
HABERMAL |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Pruchna |
wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDZLIK |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Pruchna |
wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HECZKO |
JERZY |
- |
- |
- |
- |
Pruchna |
wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERNIK |
FILIP |
- |
- |
- |
- |
Pruchna |
wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
KARL |
- |
- |
1917-01-11 |
Belgia |
Słupsko |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HENSEL |
VINZENT |
- |
- |
1915-08-19 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HERUD |
A |
- |
- |
1915 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERUD |
R |
- |
- |
1915 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANKNER |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANNEMANN |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1917 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HENNING |
GUSTAV |
- |
- |
1915 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HLUBEK |
LOUIS |
- |
- |
1917 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
WERNER |
- |
- |
1918 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLLE |
ERNST |
- |
- |
1917 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HONSCHER |
OTTO |
- |
- |
1914 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HASSA |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH |
JULIUS |
- |
- |
1914 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
HODOK |
EDUARD |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLLON |
ALOIS |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
HOSCHEK |
JOHANNES |
FLUGZEUGFÜHRER |
- |
1916-08-11 |
FRANCJA |
Pilchowice I |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
1888-03-24 |
- |
- |
HERING |
FLORIAN |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE-WIELOPOLE |
- |
HIMMEL |
ENGELBERT |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
HIMMEL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
HOSCHEK |
JOHANNES |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
HILTAWSKI |
JOHANN |
- |
- |
1919 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FRIEDRICH |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HOROBA |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
HALLIER |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HAUCKE |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
KONRAD |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HEINTZEL |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HEROK |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HEY |
BERTHOLD |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HOFMEISTER |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
HANZEL |
RUDOLF |
- |
- |
1916 |
- |
Kończyce Wielkie |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HANDSCHUH |
KARL |
- |
- |
1916 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANSLIK |
KONSTANT |
- |
- |
1918 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HARAZIM |
KARL |
- |
- |
1918 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HARAZIM |
ALOJZY |
- |
- |
1917 |
MASTECANESCI (KARPATY) |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1893 |
ŻORY-OSINY |
- |
HUPKA |
ALFONS |
- |
- |
1915 |
SIEDLCE |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1891 |
ŻORY-OSINY |
- |
HANSLIK |
JOSEPH |
- |
- |
1916-06-04 |
MARICOURT FR. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HANSLIK |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-08 |
SOMME FR. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERBER |
JOSEPH |
- |
- |
1915-07-15 |
SALUSCHE PATORY RS |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERBER |
ADOLF |
UTFZ. |
- |
1916-08-18 |
KARPATHEN RS. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HERBER |
FRANZ |
- |
- |
1917-04-09 |
SOMME FR. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
HADAŚ |
J. |
- |
- |
1915 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
HAMBURGER |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
HAUKE |
MAX |
- |
- |
1917-06-07 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HEIDUK |
KARL |
- |
- |
1920-02-07 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HEINHOLD |
WILHELM |
- |
- |
1917-06-09 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
ROBERT |
- |
- |
1915-06-12 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLISZ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HAUKE |
E. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HOJDES |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HORECKI |
L. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HEROK |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn V |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
1882 |
- |
- |
HACHUŁA |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
HACHUŁA |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
HACHUŁA |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
HAIDUK |
FRANC. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
HARAZIN |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
HNIDA |
WAL. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
HANUSEK |
JAN |
- |
- |
1915-06-22 |
SOUCHEC |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1893-07-13 |
- |
- |
HERMAN |
ALOJZY |
- |
- |
1916-07-21 |
MOISLAINS |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1893-01-05 |
- |
- |
HANUSEK |
JAN |
- |
- |
1918-04-26 |
KEMMEL |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1880-02-20 |
- |
- |
HARTMANN |
WALTER |
- |
- |
1915-08-04 |
CZARNOWO |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1892-08-08 |
- |
- |
HANUSEK |
STANISŁAW |
- |
- |
1915-11-08 |
DRENAK |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1877-05-01 |
- |
- |
HERMAN |
FRANCISZEK |
- |
- |
1916-01-19 |
SOLY |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1879-12-02 |
- |
- |
HERMAN |
ROBERT |
- |
- |
1917-08-21 |
N. KOSNA |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1895-05-25 |
- |
- |
HAŁAS |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915 |
- |
Mazańcowice |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HUMA |
ANDRZEJ |
- |
- |
1915 |
- |
Mazańcowice |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
HARLECKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Hałcnów |
część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
HANTKE |
MIKOŁAJ |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HANZEL |
WILHELM |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HERCOK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HERKO |
SYLWESTER |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HERMAN |
STANISŁAW |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HILDEBRAND |
PAWEŁ |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HOLUSZEK |
WILHELM |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HONZA |
EDWARD |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HUNHOLC |
WAWRZYN |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
HELDIGEL |
KARL |
FELDWEBEL |
- |
1914-08-20 |
- |
Cecenowo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
HARTMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jawory |
wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski |
pomorskie |
- |
JAWORY-GAFFERT |
obelisk |
HENNING |
ALFRED |
UNTEROFFIZIER |
- |
1919-10-08 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Leba-Łeba |
obelisk |
HENNING |
KURT |
SCHÜTZE |
- |
1918-08-28 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Leba-Łeba |
obelisk |
HOFFMANN |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
HEDDERGOTT |
GEORG |
UNTEROFFIZIER |
- |
1918-03-23 |
- |
Machowino |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Karzin-Karzcino |
- |
HORN |
E. |
UNTEROFFIZIER |
- |
1917-06-02 |
- |
Maszewko |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
1889-01-27 |
Klein Massow-Maszewko |
obelisk |
HEILGENDORF |
ERICH |
- |
- |
1916-11-23 |
- |
Nożyno |
wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Dombrowe |
obelisk |
HALFPAP |
MAX |
CHAUFF[EUR] |
KRAFTW.KOL. KURLAND |
1920-01-18 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
1894-04-30 |
- |
lapidarium |
HÄRTEL |
RICHARD |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-08-28 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HAUSCHALZ |
HERMANN |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
1914-12-06 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HERMANN |
LEO |
FLIEGER |
FLIEGER HORST STOLP |
1920-06-19 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
1897-11-30 |
- |
lapidarium |
HESSE |
- |
R. DER RESERVE |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
1918-11 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HILDEBRANDT |
C. |
OFIZIER DER RESERVE |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-07-23 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HINZ |
WILLI |
UNTEROFFIZER |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-11-06 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HISCHKE |
KARL |
SERGEANT |
LUFTSCH. ABTL. 9 |
1920-01-13 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
1887-11-24 |
- |
lapidarium |
HOPPE |
HERMANN |
MUSKETIER |
INF. RGT. 41 |
1920-06-22 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
1897-03-26 |
- |
lapidarium |
HÖRNING |
JOHANN |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-03-13 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HILDEBRANDT |
ERNST |
- |
- |
1916-05-08 |
- |
Szczypkowice |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
1888-12-02 |
Zipkow-Szczypkowice |
cmentarz zniszczono w l. 84 |
HILDEBRANDT |
WILHELM |
MUSKETIER |
- |
1918-03-21 |
- |
Szczypkowice |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
1898-02-28 |
Zipkow-Szczypkowice |
cmentarz zniszczono w l. 83 |
HOFFMANN |
HERMANN |
- |
- |
1918-09-09 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1882-10-18 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
HAFER |
WILLI |
- |
- |
1918-07-16 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Moddrow-Modrzejewo |
obelisk |
HASSE |
MAX |
- |
- |
1916-05-26 |
Vermißt |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
HENKE |
BRUNO |
- |
- |
1914-08-20 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
HERRMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1914-08-29 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
HINZ |
LEO |
- |
- |
1918-05-28 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Pyaschen-Piaszno |
obelisk |
HENKE |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Wicko |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HASSE |
PAUL |
OBERMAAT |
- |
- |
- |
Witkowo |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
HERATSCH |
PAUL |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
Frankreich |
Witkowo |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
HILDEBRANDT |
ERNST |
HEIZER |
- |
1918-09-19 |
- |
Zimowiska |
wieś, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Strickershagen-Przewłoka - |
tablica pamiątkowa |
HILDEBRANDT |
RICHARD |
WEHRMANN |
- |
1914-08-20 |
- |
Zimowiska |
wieś, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Wintershagen-Zimowiska - |
tablica pamiątkowa |
HÜBNER |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1915-02-19 |
RUSSLAND |
Gardna Wielka |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) |
pomorskie |
1886-05-09 |
- |
obelisk |
HARTKE |
WILLI |
GEFR. |
- |
1918-06-20 |
- |
Możdżanowo |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
HASS |
REINHOLD |
ERS.RES. |
- |
1915-07-23 |
- |
Możdżanowo |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
HASS |
WILHELM |
GEFR. |
- |
1916-10-08 |
- |
Możdżanowo |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMEISTER |
OTTO |
VIZ.FELDW. |
- |
1919-07-19 |
- |
Możdżanowo |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
HÖPNER |
RICHARD |
UNTFZ. |
- |
1914-11-14 |
- |
Możdżanowo |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
HASITZKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Osowo |
wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
HEY? |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Siemianice |
wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) |
pomorskie |
- |
- |
zaginęła |
HEYE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Siemianice |
wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) |
pomorskie |
- |
- |
zaginęła |
HORN |
AUG[UST] |
GEF[REITER] |
- |
1918-10-16 |
Lazarett |
Szczenurze |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
HAASE |
RUDOLF |
KAN[ONIER] |
- |
- |
- |
Zdrzewno |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
HALBECKI |
JAN |
- |
- |
1918-11-27 |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
- |
Kosowo |
- |
HALMAN |
FRANCISZEK |
- |
- |
1918-10-17 |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
- |
Brzeziny |
- |
HALMAN |
TEODOR |
- |
- |
1918-10-28 |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1885 |
Smołdzino |
- |
HENNIG |
LEON |
- |
- |
1917-07-24 |
Rumunia |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1892 |
Szarłata |
- |
HENNIG |
LEON |
- |
- |
1918-08-31 |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1893 |
Masłowo |
- |
HIRSZ |
ALEKSANDER |
- |
- |
1917-07-31 |
Belgia |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1896 |
Stanisławy |
- |
HIRSZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915-11-23 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1895 |
Stanisławy |
- |
HIRSZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
1917-04-23 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1896 |
Brzeziny |
- |
HIRSZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
1918-05-29 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1897 |
Szarłata |
- |
HIRSZ |
JAN |
- |
- |
1917-11-30 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1895 |
Brzeziny |
- |
HOPA |
FRANCISZEK |
- |
- |
1917-08-09 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1887 |
Przodkowo |
- |
HARTENBERGER |
HEINRICH |
- |
MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG |
1914-08-?? |
- |
Gdańsk I |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOYER |
PAUL |
- |
MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG |
1914-08-?? |
- |
Gdańsk I |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
AUGUSTYN |
- |
- |
- |
front zachodni |
Gdynia Chylonia |
część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia |
pomorskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
JAN |
- |
- |
- |
front zachodni |
Gdynia Chylonia |
część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia |
pomorskie |
- |
- |
- |
HINGLT |
KARL |
- |
- |
1916-04-12 |
in Schemo |
Ugoszcz |
wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
WILHELM |
- |
- |
1917-10-28 |
in Dunge |
Ugoszcz |
wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HINZ |
REINHOLD |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOFMEISTER |
ARTUR |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HORN |
GERHARD |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HARLOW |
H.L. |
PRIVATE / WLK.BRYTANIA |
Lincolnshire Regiment |
1918-11-01 |
Lidzbark Warmiński |
Malbork |
miasto, gm. Malbork, pow. malborski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOBSON |
A.E. |
PRIVATE / WLK.BRYTANIA |
Durham Light Infantry |
1918-10-20 |
Lidzbark Warmiński |
Malbork |
miasto, gm. Malbork, pow. malborski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HUGH |
W. |
PRIVATE / WLK.BRYTANIA |
Yorkshire Regiment |
1918-10-28 |
Lidzbark Warmiński |
Malbork |
miasto, gm. Malbork, pow. malborski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HASSE |
HANS |
SIGNALGAST |
- |
1916-06-01 |
S.M.S. FRAUENLOB |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HERFART |
WALTER |
KR. FREIW. |
- |
1914-12-30 |
BORZYNOW |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HESSKE |
GEORG |
MUSK. |
- |
1915-01-10 |
KAMION |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HIRSCHBECK |
KURT |
MUSK. |
- |
1918-08-20 |
LAZ. CÖTHEN |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
MAX |
UNTEROFFZ. |
- |
1915-01-17 |
SOKOLOW |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HORLITZ |
FRIEDRICH |
KANON. |
- |
1918-10-15 |
LAZ. NEUWIED |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HORNEMANN |
FRIEDRICH |
VIZEFELDW. |
- |
1918-03-24 |
CAMBRAI |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HORNEMANN |
KARL |
LEUTN. D. R. |
- |
1918-09-24 |
LAZ. TRIER |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
REINHARD |
KR. FREIW. |
- |
1914-12-18 |
SOKOLOW |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HELLWIG |
KONRAD |
UNTEROFFZ. |
I.R. 128 |
1916-01-15 |
- |
Gdańsk IV |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HELLWIG |
PAUL |
LEUTN. D. RES. |
I.R. 61 |
1915-02-08 |
- |
Gdańsk IV |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HELLWIG |
FRITZ |
LEUTN. D. RES. |
GREN. R. 5 |
1914-12-10 |
- |
Gdańsk IV |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
KRĘPA |
- |
HOFFMANN |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
KRĘPA |
- |
HOGE |
WALTER |
MUSK. |
I.R. 212 |
1917-06-26 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
CHMELENZ |
- |
HOGE |
ERICH |
MUSK. |
I.R. 252 |
1918-09-05 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
CHMELENZ |
- |
HENSEL |
ARTHUR |
- |
- |
1915-09-23 |
- |
Bukowina |
wieś, gm. Cewice, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
SCHIMMERWITZ |
TABLICA |
HAFKE |
STANISLAUS |
- |
- |
1918-01-03 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
DARGOLEWO |
- |
HENNIG |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
LINIA |
- |
HOFFMANN |
ERNEST |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
MIŁOSZEWO |
- |
HAPPE von |
- |
OBERST |
KOMMAND. L.J.R. 76 |
1915-02-20 |
Białaszewo |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HENNIG |
AUGUST |
GEFR. |
L.J.R. 18, 11 K. |
1914-09-30 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HETMICH |
HANS |
RTMSTR. D. REG |
RES. AV. ABT. 50 |
1914-10-20 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HOBIGER |
- |
WEHRMANN |
L.J.R. 18, 3 K. |
1915-03-07 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HEINERT |
GUSTAW |
MUSKETIER |
R. I. R. 251 |
1915-02-24-28 |
- |
Jaminy |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
- |
- |
kamień nagrobny |
HEITZ |
JULIUS |
RESERVIST |
R. I. R. 251 |
1915-02-24-28 |
- |
Jaminy |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HEBEISEN |
NIKOL. |
ERSATZ RESERV. |
3 KP. INF. REG. 150 |
1915-08-16 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
HELMS |
HCH. |
MUSKETIER |
1 KP. INF. REG. 147 |
1915-08-14 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
HAJDOWSKI |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Choroszcz II |
miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
HAJDUK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Choroszcz II |
miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
HAAP |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HANSEN |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HEINZ |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HEINZEN |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HELFRICH |
- |
KRIEGSFREIWILLIGER |
PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 |
1915-07-06 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HENNEBORN |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HILDEBRAND |
- |
WEHRMANN |
PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HOLSING |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
HASIBA |
JAKOB |
VORMST. |
K.U.K.F.H.R.6 |
1914-12-18 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUPT |
DIETRICH |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
KARL |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HIMPEL |
MAX |
RES.GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOFKEMEYER |
JOSEF |
KR.FR. |
PIR 78 |
1915-05-07 |
- |
Bieździedza (nr 40) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOPPE |
FRITZ |
UT.OFFZ. |
KPGRZF 1 |
- |
- |
Bieździadka (nr 41) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEINDL |
JOHANN |
GFT. |
IR 27 |
1914-12-20 |
- |
Sieklówka (nr 42) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HELD |
BRUNO |
INF. |
KPGRZF 3 |
1915-05-08 |
- |
Sieklówka (nr 42) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HROVAT |
MATTHIAS |
GFT. |
IR 17 |
1914-12-28 |
- |
Sieklówka (nr 42) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERIČKO |
JOHANN |
RES.INF. |
IR 47 |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERNACH |
FRANZ |
INF. |
IR 47 |
1915-05-15 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERŽIĆ |
FRANZ |
- |
IR 87 |
1914-12-13 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HIEDEN |
FRANZ |
RES.INF. |
IR 47 |
1914-12-15 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÖDL |
JOHANN |
KPL. |
IR 47 |
1914-12-15 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÖFNER |
ALWIN |
MUSK. |
P.R.I.R. 46 |
1915-06-03 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1893-12-28 |
- |
- |
HORLANDER |
SEBASTIAN |
- |
- |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1884 |
- |
J. Drogomir go nie wymienia |
HÖSS |
JOSEF |
GFT. |
B.I.R. 13 |
1915-05-17 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HŰTTNER |
JOHANN |
INF. |
IR 47 |
1914-12-15 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAFIN |
MICHAIŁ |
- |
- |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENAFOND |
FIODOR |
SAN.SOLD. |
IR 57 |
1915-03-31 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENOFONEL |
TYDOROW |
SOLD. |
IR 287 |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HASSELMANN |
OTTO |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-05 |
- |
Skołyszyn (nr 27) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUCK |
HERMANN |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERMES |
KURT |
KAN. |
KPGRZF 3 |
1915-05-06 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HINRICHSEN |
MAX |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-05 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAJEK |
KARL |
RES.INF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAASE |
KARL |
- |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
HAUPT |
FRIEDRICH |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
HAUSCHKE |
FRANZ |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
HOFFMANN |
KASIMIR |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
HORN |
PAUL |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
HARTMANN |
ROBERT |
UT.OFFZ. |
PRIR 271 |
1915-05-02 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
PAUL |
RES.INF. |
PRIR 269 |
1915-05-04 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEISIG |
KONRAD |
LDST. |
PRIR 271 |
1915-05-02 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENZE |
FRANZ |
GREN. |
PRIR 269 |
1915-05-04 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
REINHOLD |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-02 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOHENSTEIN |
ALBERT |
MUSK. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAGEDORN |
OTTO |
RES.INF. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HANNIG |
ROBERT |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HARTELT |
ALOIS |
MUSK. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HÄUSLER |
HEINRICH |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HEINRICHS |
RUDOLF |
MUSK. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HELLER |
ADOLF |
OFFZ.STELLV. |
PRIR 271 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HERES |
UDO |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HETZELBERGER |
KARL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HILLMANN |
WILHELM |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HINZE |
KARL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HOFMEISTER |
PAUL |
GFT. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HOHEISEL |
MAX |
UT.OFFZ. |
PRIR 271 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HONETT |
ERICH |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HORNUNG |
FRANZ |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HŰBNER |
OSKAR |
UT.OFFZ. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HŰBNER |
OTTO |
JG. |
PRRADF.KOMP. 85 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
HRIBAR |
FELICITAS |
- |
LDST.MB 14 |
- |
- |
Tarnowiec (nr 19) |
wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAGEMANN |
WILHELM |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HASENKAMP |
KARL |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HITSCH |
ERICH |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUXOLL |
JOHANN |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HULSEN |
KLAUS |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Warzyce (nr 21) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUBER |
GOTTFRIED |
RES. INF. |
I.R. 27 |
1915-01-27 |
- |
Grab I (nr 4) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUSMANN |
JOHANN |
INF. |
I.R. 97 |
1914-12-12 |
- |
Krempna (nr 6) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAJDUKOW |
ILIARIN |
INF. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Insarski Reg. [J. Drogomir] |
HALLER |
GEORGIJ |
OBLT. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Orozajski Reg. [J. Drogomir] |
HAMUTOW |
WASYLI |
INF. |
INSARSKI REG. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HANCZARENKO |
IWAN |
OBLT. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Oczakowskij Reg. [J. Drogomir] |
HANTI |
ANTON |
INF. |
K.U.K. I.R. 47 |
1914-12-14 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARING |
GUSTAV |
- |
PREUSS. INF. REG. 77 |
1914-05-05 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOLZER |
JAKOB |
SCH. |
K.U.K. SCH.R. 27 |
1914-12-(23-30) |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOŁODKIN |
ANDREJ |
OBLT. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Oczakowskij Reg. [J. Drogomir] |
HOŁOWAN |
SPIRYDION |
INF. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Ismaelski Reg. [J. Drogomir] |
HREM |
LEOPOLD |
SCH. |
K.K. SCH.R. 27 |
1914-12-15 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HRIEL |
FRANKO |
INF. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
HRIEL Franz [J. Drogomir] |
HUBER |
ANDREAS |
INF. |
K.U.K. I.R. 47 |
1914-12-13 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUBMANN |
ANDREAS |
LDST.SCH. |
SCH.R. 27 |
1914-12-23(-30) |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUCKO |
MICHAEL |
LDST. JG. |
K.U.K. F.J.B. 6 |
1918-09-04 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARZ |
JOSEF |
INF. |
I.R. 47 |
1914-12-21 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAVLAS |
FRANZ |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HINK |
FRANZ |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOJEK |
WENZEL |
KPL. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÁLA |
JAROSLAW |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HANISCH |
JOHANN |
GFT. |
I.R. 98 |
1915-05-09 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HANISCH |
KARL |
ZGSF.TIT.FLDW. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HANZLIČEK |
ADOLF |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
JOHANN |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
VINZENZ |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAVELKA |
WILHELM |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAVLA |
JOSEF |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEJNA |
KARL |
RES.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENDRYCH |
JOHANN |
RES.JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEUER |
STEFAN |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÖHER |
IGNATZ |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOLLAS |
MIROSLAV |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOLUBÁR |
EMIL |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HROMÁDKA |
FRANZ |
GFT.TIT.KPL. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUDEC |
FRANZ |
JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERNIŠ |
FRANZ |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-09 |
- |
Błażkowa (nr 219) |
wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HINK |
ALOIS |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Błażkowa (nr 219) |
wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HLAVAČEK |
ADOLF |
INF. |
I.R. 36 |
1915-05-09 |
- |
Błażkowa (nr 219) |
wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARNER |
JOSEF |
LST. |
I.R. 59 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAVLIČEK |
FRANZ |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-08 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERZOG |
JOSEF |
LST. |
I.R. 59 |
1915-05-09 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HIRTL |
GEORG |
LST. |
I.R. 59 |
1915-05-08 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOMOLYA |
GEORG |
INF. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HONC |
WENZEL |
LST. |
I.R. 36 |
1915-05-09 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOŠEK |
FRANZ |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-08 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HROMÁDKA |
WENZEL |
TAMB. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÜBELBAUER |
KARL |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-08 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÜTTER |
FRANZ |
LST. |
I.R. 59 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENZL |
JOSEF |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie II (nr 221) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÖFER |
JOHANN |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie II (nr 221) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HORAK |
JOSEF |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek IV (nr 222) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARPA |
JOHANN |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-14 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARSA |
JÁNOS |
INF. |
I.R. 62 |
1915-05-14 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUKA |
FRANZ |
LST. |
I.R. 36 |
1915-05-10 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUSWIRTH |
ANTON |
KPL. |
L.I.R. 19 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOLEC |
FRANZ |
LST.GFT. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HRONEK |
JOHANN |
RES.INF. |
L.I.R. 71 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HROUDA |
FRANZ |
RES.INF. |
L.I.R. 71 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HULICKA |
JAROSLAV |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUSÁK |
JOHANN |
RES.INF. |
L.I.R. 71 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HABOR |
JOHANN |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HALÁSZ |
FRANZ |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HALLA |
KARL |
RES.KPL. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARFÁS |
ELIAŚ |
ZGSF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENKE |
ARSONIUS EMANUEL |
ZGSF.TIT.FLDW. |
L.I.R. 71 |
1915-05-08 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERLÁV |
ALEXANDER |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HIDEN |
JOHANN |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HURDUGÁCS |
THEODOR |
INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARSIA |
SIMON |
INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HETZ |
PETER |
LST. |
K.U.K. I.R. 59 |
1915-05-08 |
- |
Przeczyca (nr 228) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERMANEK |
JOSEF |
INF |
I.R.21 |
1915-05-14 |
- |
Jodłowa I (nr 231) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HROMADKO |
JOSEF |
INF |
I.R.98 |
1915-05-08 |
- |
Jodłowa I (nr 231) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HÜBEL |
JOSEF |
- |
- |
1915-05 |
- |
Jodłowa I (nr 231) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUSS |
LORENZ |
INF |
I.R.7 |
1914-12-16 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HALILOVIČ |
OMAR |
INF |
B.-H.I.R.2 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARIESKA (HARICSKA) |
JOHANN |
INF. |
I.R.82 |
1915-05-08 |
- |
Łęki Dolne (nr 239) |
wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HANKE |
R. |
- |
P.R.I.R.218 |
- |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEIN |
SEBASTIAN |
LST.JG. |
T.K.J.R.4 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEMPEL |
F. |
- |
P.R.I.R.218 |
- |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HINTNER |
JOSEF |
PTRF. |
T.K.J.R.4 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HORNER |
A. |
- |
P.R.I.R.218 |
- |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HALEMANN |
MUTES |
INF. |
- |
- |
- |
Jasło III (nr 24) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARRICH |
WALTER |
FAHNR. |
IR 3 |
1915-06-?? |
- |
Jasło III (nr 24) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAAS |
G. |
KRIGSFRW |
I.R.4/118 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARTUNG |
THEODOR |
UNTOFFZ. |
FR.12/88 |
1915-06-25 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUF |
- |
FŰS. |
FR.11/35 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEBEREYZ |
PHILIPP |
MUSK. |
I.R.3/118 |
1915-06-19 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HELD |
ADAM |
ERS.RES. |
I.R.118 |
1915-06-20 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HERMANN |
W. |
ERS.RES. |
FR.8/35 |
1915-06-20 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HETSCHER |
MARTIN |
INF. |
BAYR.R.I.R. 5/19 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOBL |
- |
ERS.RES. |
I.R.2/118 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOF |
HEINRICH |
MUSK. |
IR 10 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOFBAUER |
PETER |
INF. |
BAYR.R.I.R. 5/18 |
1915-06 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
J. |
INF. |
BAYR.R.I.R. 1/18 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOH. |
INS. |
BAYR.R.I.R. 2/18 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEDEWIG |
HERMANN |
RES.INF. |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENTSCHKE |
- |
RES.INF. |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOLLAND |
THEODOR |
MUSK. |
PIR 79 |
1915-05-03 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HASIBA |
JAKOB |
RES. |
FHR 6 |
- |
- |
Kołaczyce II (nr 39) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUSEMANN |
ADOLF |
KR.FR. |
PIR 78 |
1915-05-07 |
- |
Kołaczyce II (nr 39) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HECHLER |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HIE... |
? |
- |
RIR 232 |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARTLEIN |
JOH |
LANDWHRM |
BAYER RIR 13, 9K |
1915-05-27 |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEROLD |
PETER |
GEFREITER |
BAYER RIR 13, 9K |
1915-05-26 |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HILBIG |
BRUNO |
MUSKETIER |
IR 46, 8K |
1915-05-26 |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HILLENBRAND |
ANTON |
GEFREITER |
BAYER IR 11K |
1915-05-25 |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HLOBEY |
JOSEF |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Tuszyma (Biały Bór) |
wieś, gm. Przecław, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARBICH |
GUSTAV |
INFT |
LDW IR 9 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 13.08.1915 |
HAUSER |
PETER |
INFT |
K.U.K. IR 7 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 04.10.1914 |
HIMMELBACH |
PAUL |
INFT |
ERS.BAON 1 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 31.08.1915 |
HOFFMANN |
STEFAN |
INFT |
K.U.K IR 90 3 KP |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 04.07.1915 |
HOPACZYLO |
ROMAN |
GEFR |
K.U.K. IR 89 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 04.07.1915 |
HOSAMA |
MICHAEL |
INFT |
HONV IR 15 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek 26.07.1915 |
HUK |
IWAN |
RIADOWOJ |
- |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 07.06.1915 |
HAMIEDIERS |
JOHANN |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEDDERICH |
HERMANN |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEITKA? |
JOSEF |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HENSMANN |
KARL |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HICKMANN |
ANDREAS |
LTN |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HILKE |
KARL |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HANNE |
MAX |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HARTEL |
GUSTAW |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUER |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUMERSEN |
WALTER |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HECHT |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEINE |
LUDWIG |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEINZ |
PETER |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEYER |
MILH |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HILDEBRECHT |
WILLI |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HILKER |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HIMSTEDT |
August |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOLZMANN |
PETER |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOMANN |
W. |
- |
LEJTN. |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HRACH |
AUGUSTIN |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HUWALD |
ADOLF |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HEISSE |
ADOLF |
- |
- |
1915 |
- |
Radawa II |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAUSSER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CZERMIN KOLONIA |
- |
HERCHEL |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
KAWENCZYN |
- |
HERHEL |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
BREŃ OSUCHOWSKI |
- |
HERHEL |
WŁ. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
BREŃ OSUCHOWSKI |
- |
HAŁAS |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HASENBEIN |
WILHELM |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HELDBERG |
O. |
GFT. |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HESS |
G. |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HESSINGER |
H. |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HESSINGER |
MATHIAS |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOHMEIER |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HABRAT |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HABRAT |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HABRAT |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HOLZER |
WŁODZIMIERZ |
LEGIONISTA |
- |
1914 |
- |
Rzeszów |
miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski |
podkarpackie |
1897 |
- |
grób rodzinny XI-18-2 |
HABRAT |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Białobrzegi |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HABRAT |
STANISŁAW |
- |
- |
1919 |
- |
Krosno-Białobrzegi |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HYJEK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
- |
Kl. VIII, l. 23 |
HA?L |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
HAINZ |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1889 |
WIEDEŃ |
- |
HOCHGATTETER |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1878 |
PERG |
- |
HOMOŁEK |
PAWEŁ FRANCISZEK |
- |
L.I.R. 31 |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1890 |
BRENNA |
- |
HEINZELMANN |
FRITZ |
- |
FELD.ART.R.943 |
1916 |
- |
Łączany |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) |
opolskie |
1884 |
- |
obelisk |
HEINZELMANN |
KARL |
- |
RES.INF.R.99 ? |
? |
- |
Łączany |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) |
opolskie |
- |
? |
obelisk |
HADAMCZYK |
HERMANN |
STELLENB. SOHN |
- |
1917-10-04 |
Pashendak |
Smogorzów |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) |
opolskie |
1898-12-05 |
- |
obelisk |
HANDKE |
FRIEDRICH |
DOM. KNECHT |
- |
1918-04-17 |
Morcis |
Smogorzów |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) |
opolskie |
1897-10-03 |
- |
obelisk |
HOPPE |
JOHANN |
- |
- |
1917-08-09 |
Boisy |
Smogorzów |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
HANFLER |
MARTIN |
- |
- |
1918-05-25 |
- |
Tarnowiec (opol.) |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) |
opolskie |
1896-11-10 |
- |
obelisk |
HENTSCHEL |
JOHANN |
- |
- |
1915-05-17 |
- |
Tarnowiec (opol.) |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) |
opolskie |
1877-10-06 |
- |
obelisk |
HITZMANN |
HERRMANN |
- |
- |
1915-07-24 |
- |
Tarnowiec (opol.) |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) |
opolskie |
1891-09-11 |
- |
obelisk |
HUDY |
KARL |
- |
- |
1914-09-20 |
- |
Tarnowiec (opol.) |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) |
opolskie |
1882-06-18 |
- |
obelisk |
HEINRICH |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Luboszyce |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLWICH |
KERL |
LANDSTRM. |
LANDW. I. R. 84 |
1918-02-09 |
- |
Pokój I |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
WALTER |
- |
- |
1915 |
- |
Pokój II |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
HENSEL |
FRIEDRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Pokój II |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
HENSEL |
JULIUS |
- |
- |
1918 |
- |
Pokój II |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
GUST. AD. |
- |
- |
1918-03-25 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Blumenthal |
- |
HILS |
WILHELM |
- |
- |
1918-04-13 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Blumenthal |
- |
HOFFMANN |
KURT |
- |
- |
1915-09-17 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Krogullno |
- |
HÖHL |
KARL |
- |
- |
1917-04-18 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Krogullno |
- |
HUDASCH |
WILHELM |
- |
- |
1915-04-28 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Gründorf |
- |
HUDALLA |
JOHANN |
- |
- |
1917-04-21 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
HUDALLA |
JOSEF |
- |
- |
1918-03-15 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
HÄHNEL |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Chrząstowice I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HÄHNEL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Chrząstowice I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARCHULLA |
ROCHUS |
- |
- |
- |
- |
Chrząstowice I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANITSCH |
ALBERT |
- |
- |
1914-08-29 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HILLER |
FERDINAND |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HILLER |
JOSEF |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAASE |
ALOIS |
- |
- |
1914-12-31 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
FRANZ |
- |
- |
1915-05-24 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HENEMANN |
KARL |
- |
- |
1915-07-29 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
FERD. |
- |
- |
1917-10-02 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HILLER |
ALOIS |
- |
- |
1919-05-15 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HALLEK |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Dziewkowice |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Dziewkowice |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAASE |
KARL |
- |
- |
1916 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY ZELLIN |
HADAMEK |
FRZ |
- |
- |
1914 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY KUJAU |
HELTWER |
JOH. |
- |
- |
1915 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY KUJAU |
HENNIG |
THEOD. |
- |
- |
1915 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY ZELLIN |
HEYDUK |
VAL. |
- |
- |
1914 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY KUJAU |
HAENDLER |
ERNST |
- |
- |
1917-0?-30 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAENDLER |
KARL |
- |
- |
1918-09-04 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANEL |
JOSEF |
- |
- |
1914-11-04 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINELT |
PAUL |
- |
- |
1916-09-27 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HENSCHEL |
JOSEF |
- |
- |
1918-08-30 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-21 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HABIBULA |
MAUSTAWA |
GEM/ROSJA |
I.R.50 |
1919-01-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1897 |
- |
- |
HADGIN |
POTRE |
GEM./RUSS. |
I.R.11 |
1917-11-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
HAIMASCH |
JEFIM |
RUSS. |
INF.REGT.211.16.KP. |
1915-11-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAINAGIN |
STAN |
GEM./RUMÄN |
I.R.59 |
1917-02-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
HAJEFF |
GEORGI |
RUSS. |
INF.REGT.115.15.KP. |
1915-03-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAKER |
AUGUST |
GEM/ROSJA |
JÄG. R. 1 |
1919-08-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
HALAGESCU |
NICULAE |
GEM./RUM. |
I.R.54 |
1917-01-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
HALIUSS |
WAKULA |
GEM/ROSJA |
I.R.328 |
1918-06-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
HALSOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.120 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
HANCU |
GHEORGE |
RUMUNIA |
INF. REGT. 25 |
1917-02-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANDOGI |
TIMOFE |
ROSJA |
JNF.REGT.113.5.KP |
1915-07-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANEA |
NICULAE |
GEM./RUM. |
I.R.80 |
1917-01-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
HANKU |
NICULAE |
GEM./RUM. |
I.R.75 |
1917-01-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
HANTULIE |
JON |
RUMÄN |
JNF.REGT.58.2.KP |
1917-02-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARAKEIEJEW |
LARION |
ROSJA |
JNF.REGT.115.13.KP |
1915-04-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAREWICZ |
LUKA |
ROSJA |
JNF.REGT.106.12.KP |
1915-06-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARMASCH |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.211.9.KP. |
1915-04-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTAPALLE |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.59 |
1917-01-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
HARUESCU |
GHEORGHE |
GEM./RUM. |
I.R.33 |
1917-01-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
HASCHTSCHUK |
NIKOLA |
GEM./RUSS. |
I.R.46 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HASIANOW |
ATMEDGALI |
GEM/ROSJA |
I. R. 165 |
1918-02-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
HASIU? |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.188.? |
1915-02-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HASOW |
DIMITRI |
UNTFFZ/ROSJA |
I. R. 80 |
1918-01-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
HASSANOW |
HANIBULLA |
GEM./RUSS. |
I.R.8 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
HATZADUROW |
ARSENI |
GEM./RUSS. |
I.R.8. |
1918-05-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
HAUGANU |
GHEORGHE |
UTTFZ/RUMUNIA |
I.R.64 |
1917-09-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
HAUK |
FERDINAND |
GEM/ROSJA |
I. R. 115 |
1919-09-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
HAUTON |
PETER |
GEM/ROSJA |
I.R.306 |
1918-10-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
HAVANU |
JON |
RUMÄN |
JNF.REGT.22.8.KP. |
1917-01-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEREUI |
MICHAI |
GEM/RUMUNIA |
I. R. 54 |
1917-09-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
HERR |
NICULAE |
GEM/RUMUNIA |
I.R.47 |
1917-07-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
HERTZA |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.1 |
1918-05-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1899 |
- |
- |
HETMANOW |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I.R.343 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
HEWILOW |
FILIP |
RUSS. |
INF.REGT.75.3.KP. |
1915-11-1? |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HLOBICZ |
TROFIM |
GEM./RUSS. |
I.R.102 |
1916-10-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
HOBBEA |
CONSTANTIN |
GEM/RUMUNIA |
I. R. 64 |
1917-08-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
HOCHLOW |
STEPAN |
GEM/ROSJA |
I.R.151 |
1917-02-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
HODINA |
CONSTANTIN |
GEM/RUMUNIA |
I. R. 59 |
1917-08-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
HOFIEDOW |
NISAMOLIN |
GEM./RUSS. |
I.R.12 |
1918-08-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
HOLTWA |
TERENTI |
GEM/ROSJA |
I.R.205 |
1918-10-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
HOLZKI |
BRONISLAUS |
RUSS. |
INF.REGT.249.12.KP. |
1915-06-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOMIENKO |
FEODOR |
RUSS. |
FEST.ART.KP.30 |
1915-10-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOMUTNIKOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 190 |
1917-09-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
HONDER |
JON |
RUMÄN |
JNF.REGT.71.7.KP |
1917-06-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HORN (?) |
KARL |
GEM./RUSS. |
INF.REGT.28.15.KP. |
1915-04-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HORPINIAK |
ANDREI |
RUSS. |
KAUKAS.INF.R.12.4.KP. |
1917-01-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HORSIONKO |
NIKOLAI |
RUSS. |
INF.REGT.121.1.KP. |
1915-05-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOSTATINOW |
MACHAMETINOW |
GEM/ROSJA |
I.R.51 |
1918-06-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
HREPTOW |
SELEFONTI |
RUSS. |
I.R.25 |
1918-04-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
HRIZEA |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.36. |
1917-01-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
HUDON |
FRANZ |
GEFR/ROSJA |
A.R.8 |
1918-08-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1870 |
- |
- |
HUSCHNET |
MUSTAWA |
RUMUNIA |
ZIV.GEF |
1919-02-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
HUTSCHARIN |
JAKOP |
GEM/ROSJA |
LANDST. R. 108 |
1918-12-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1871 |
- |
- |
HALAMA |
FELIX |
- |
- |
1914-09-30 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALAMA |
JOHANN |
- |
- |
1917-08-11 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALAMA |
JOSEF |
- |
- |
1915-10-02 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
MICHAEL |
- |
- |
1918-04-28 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALLAS |
ALOIS |
FAHRER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1899-03-15 |
- |
- |
HALLAS |
AUGUST |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1899-01-17 |
- |
- |
HAFERLAND |
A. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTNIK |
W. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTRUMPT |
R. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARUSKA |
HERB. |
- |
- |
1922 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIM |
ADOLF |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIM |
GEORG |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
ERICH |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLER |
OTTO |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRFAHRDT |
E. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
K. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HESSE |
WILH. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOBA |
FRITZ |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
E. |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
P. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOHEISEL |
TH. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HONSCHA |
CHR. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
ALFRED |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HUREK |
THOMAS |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOLLETZEK |
IGNAZ |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
OSWALD |
- |
- |
1915-09-29 |
- |
Małujowice |
wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARNOTH |
- |
- |
- |
1916-10-21 |
RUßLAND |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HULLIN |
FR. |
UNTFZ. LEH. |
- |
1918-07-15 |
FRANKREICH |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HULIN |
FRANZ |
- |
- |
1916-05-05 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HULIN |
FRANZ |
- |
- |
1917-05-08 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HULIN |
JOH. |
- |
- |
1916-10-14 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HULIN |
THEOD. |
- |
- |
1915-10-10 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIK |
THEODOR |
- |
- |
1918 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HILKA |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ROBERT |
- |
- |
1918 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Leśnik |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ROBERT |
FUS. |
- |
1917 |
- |
Mechnice |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HUDALLA |
THOMAS |
MUSK. |
- |
1914 |
- |
Mechnice |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
PAUL |
KANO. |
- |
1916 |
- |
Mechnice |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
RUDOLF |
- |
- |
1917-02-02 |
- |
Michałowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERINANH |
PAUL |
- |
- |
1918-09-27 |
- |
Michałowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
MAX |
- |
- |
1915-07-06 |
- |
Michałowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HADAMIK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HADAMIK |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARZ |
ALEXANDER |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARZ |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDE |
JOSEPH |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALAMODA |
ALOIS |
- |
- |
1917-07-31 |
- |
Przewóz (opolskie) |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARNOS |
FRANZ |
- |
- |
1916-11-03 |
- |
Zwiastowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HARNOS |
THEODOR |
- |
- |
1916-06-25 |
- |
Zwiastowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
JOHANN |
- |
- |
1915-07-20 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOWON |
ANTON |
- |
- |
1916-08-21 |
- |
Kadłub Turawski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
Kadłub Turawski |
- |
HAWELLEK |
ANT.(ON) |
- |
- |
1923-05-12 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
ANT.(ON) |
- |
- |
1918-10-17 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
FEL. |
- |
- |
1918-07-24 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAIDER |
KARL |
- |
- |
1914 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
HANKE |
AUGUST |
- |
- |
1914 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DOBIESZÓW |
- |
HEIDUK |
FLORIAN |
- |
- |
1917 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
HEIDUK |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
VERM. |
HAIDE |
JOSEF |
MUSKET. |
- |
1918-06-09 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
HEIDUK |
STANISLAUS |
GEFRT. |
- |
1916-07-19 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
HOTZWIK |
JOHANN |
- |
- |
1915-09-08 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HADAIN |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Sternalice I |
wieś, gm. Radłów, pow. oleski |
opolskie |
- |
STERNALICE |
- |
HAJDOK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOLEWA |
EMANUEL |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOLEWA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
ALOIS |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
JOS. |
- |
- |
1916 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANTKE |
JOS. |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
JOS. |
- |
- |
1917 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
PETER |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HIMMEL |
MAX |
- |
- |
1916 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUTTIG |
PAUL |
PAUL |
LANDST. I. BATL. IV/4 |
1917 |
- |
Pokój IV |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
1877-02-16 |
- |
- |
HEURICH |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEURICH |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEURICH |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1916-06-05 |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HECKEL |
JULIUS |
- |
- |
1914-09-16 |
- |
Kijów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HENZINSKI |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Borki Małe |
wieś, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
HADASCHIK |
SERAFIN |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HADASCHIK |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERZE |
ANTON |
- |
- |
1916-07-31 |
- |
Goszczowice |
wieś, gm. Tułowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERZE |
JOSEPH |
- |
- |
191?-03-20 |
- |
Goszczowice |
wieś, gm. Tułowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HÖHNE |
JOHANN |
- |
- |
1915-02-17 |
- |
Goszczowice |
wieś, gm. Tułowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEJDA |
JOS. |
- |
- |
1920-03-04 |
- |
Wilków (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEJDA |
ROM. |
- |
- |
1918-10-01 |
- |
Wilków (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
ALEX. |
- |
- |
1915-08-24 |
- |
Olbrachcice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HULICZKA |
PAUL |
- |
- |
1916-03-07 |
- |
Olbrachcice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERZ |
FRANZ |
- |
- |
1918-07-06 |
- |
Olbrachcice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
J. |
- |
- |
- |
- |
Morów |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
P. |
- |
- |
- |
- |
Morów |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HENNEK |
THOMAS |
- |
- |
1918-10-01 |
- |
Ochodze |
wieś gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HENNEK |
THOMAS |
- |
- |
1917-10-01 |
- |
Ochodze |
wieś gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAAFE |
JOHANNES |
- |
- |
1914 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIFIG |
MAX |
- |
- |
1915 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERING |
HANS |
- |
- |
1914 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HISCHER |
ALOIS |
- |
- |
1918 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFEREK |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFRICHTER |
ERNST |
- |
- |
1914 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Gostomia |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
FRANZ |
- |
- |
1916-04-16 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HINDERA |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-02 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HINDERA |
JULIUS |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HORSCHT |
EDUARD |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-16 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
ANTON |
- |
- |
1915 |
HORST |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
HORST |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
CZARNOWANZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
ROCHUS |
- |
- |
1918 |
HORST |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAUSCH |
VALENTIN |
- |
- |
1917-04-25 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
JOHANN |
- |
- |
1914-09-14 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
PAUL |
- |
- |
1917-02-19 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAJDUK |
PAUL |
- |
- |
1915-03-01 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HULIN |
JOHANN |
- |
- |
1915-06-30 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMERLA |
THEODOR |
- |
- |
1917-03-02 |
- |
Wierzch |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
FRANZ |
- |
- |
1915-06-12 |
- |
Wierzch |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
PAUL |
- |
- |
1919-06-07 |
- |
Wierzch |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
THEODOR |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Wierzch |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAASE |
ALOIS |
- |
- |
1918 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HE... |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH |
MAX |
- |
- |
1916 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH? |
? |
- |
- |
1915 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
FRANZ |
- |
- |
1919 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
RICHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFLICH |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOHEISEL? |
KARL |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
MAX |
- |
- |
1918-08-25 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1891-??-17 |
- |
- |
HERRMANN |
OTTO |
- |
- |
1917-09-20 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1898-03-12 |
- |
zaginął |
HOHLA |
ADOLF |
- |
- |
1916-05-02 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1882-??-19 |
- |
- |
HUSSEL |
FRIEDRICH |
- |
- |
1917-04-15 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1897-10-18 |
- |
- |
HAJDA |
ALOIS |
- |
- |
1916-05-05 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAJDA |
RAJMUND |
- |
- |
1914-12-04 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
ANTON |
- |
- |
1917-06-01 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
JOSEPH |
- |
- |
1918-03-24 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
AUGUST |
- |
- |
1915-10-10 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HENNEK |
P. |
- |
- |
- |
- |
Żelazna |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
LONGIN |
- |
- |
1916-01-07 |
- |
Komorniki II |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
1886-03-15 |
- |
- |
HEMSCHEL |
GEORG |
EINJ. FR. |
- |
1914-08-22 |
- |
Różyna |
wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
REINHOLD |
MUSK. |
- |
1915-05-09 |
- |
Różyna |
wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
MARTIN |
? |
- |
1915-08-11 |
- |
Różyna |
wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIENBROCK |
WILHELM |
LDSTRM. |
- |
1917-06-14 |
- |
Różyna |
wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARNOSS |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
VORSICHT |
- |
HUCK |
HERMANN |
FUSIL. |
- |
1919-02-17 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEYDA |
JOSEF |
- |
- |
1917-08-19 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HIMMEL |
ANTON |
- |
- |
1918-04-01 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HIMMEL |
EMIL |
- |
- |
1918-06-01 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HULLIN |
JOHANN |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
ALFONS |
- |
- |
1915-09-04 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAIDUK |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-20 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEYNA |
KARL |
- |
- |
1918-01-09 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HONISCH |
ANTON |
- |
- |
1914-10-29 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HONISCH |
KARL |
- |
- |
1914-09-26 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOWANIETZ |
PAUL |
- |
- |
1916-09-04 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAIDUK |
AUGUST |
- |
- |
1917-08-01 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAIDUK |
SIMON |
- |
- |
1916-08-08 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANISCH |
AUGUST |
- |
- |
1918-07-23 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HINK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Krępna |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANDRICH |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANSEL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANSEL |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANSEL |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HILLNER |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HILLNER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANUSCHIK |
VALENTIN |
- |
- |
1918-09-22 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HUTSCHA |
STANISLAUS |
- |
- |
1915-04-30 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMERLA |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (opolskie) |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANNG |
PAUL |
NIEM. |
- |
1915-08-21 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTELT |
ALOIS |
NIEM. |
- |
1915-05-05 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERDE |
FRANZ |
NIEM. |
- |
1916-03-19 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
FRANZ |
NIEM. |
- |
1916-07-02 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HILLEBRAND |
ARTHUR |
NIEM. |
- |
1918-06-05 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERTOSSOW |
GREGOR |
- |
- |
1918-12-04 |
- |
Otmuchów |
miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HASTEREK |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
HENDE |
JOHANN |
- |
- |
1915-08-26 |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
HENEL |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
HENEL |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
HUDALLA |
PETER |
- |
- |
1914-09-04 |
- |
Staniszcze Małe |
wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUNCIA |
JAKOB |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUNCIA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HARMANSA |
STANISLAUS |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HYTREK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
ADOLF |
- |
- |
1918-08-12 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
EMIL |
- |
- |
1915-08-11 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMERLA |
JOSEF |
- |
- |
1914-10-31 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HUDY |
JOHANN |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HESSE |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
AUGUST |
- |
- |
1915-04-21 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
vermist |
HARTWIG |
EMIL |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
RICHARD |
- |
- |
1915-05-29 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
RICHARD |
- |
- |
1914-08-25 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
JOSEPH |
- |
- |
1916-07-15 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
ALOIS |
- |
- |
1916-07-10 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
BERNHARD |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
PAUL |
- |
- |
1914-09-05 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
RICHARD |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HILDEBRAND |
AUGUST |
- |
- |
1916-12-11 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFLICH |
JOSEPH |
- |
- |
1917-09-25 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFLICH |
PAUL |
- |
- |
1918-11-10 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOHEISEL |
JOSEPH |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANISCH |
PAUL |
- |
- |
1917-04-09 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
VERMIST |
HARTMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1918-07-16 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
STRUWITZ |
- |
HEISIG |
ADOLF |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
STRUWITZ |
VERMIST |
HONISCH |
JOHANN |
- |
- |
1918-03-13 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
HOWANETZ |
ALBERT |
- |
- |
1917-07-29 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
STRUWITZ |
- |
HAJDUK |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
GOLSCHOWITZ |
- |
HADAMEK |
RAFAEL |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMPF |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HABICH |
HEINRICH |
- |
- |
1915-06-14 |
- |
Jakubowice (opolskie) |
wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-07 |
- |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HALLAS |
ANT. |
- |
- |
1916-03-24 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALLAS |
JOH. |
- |
- |
1916-04-06 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEBERLE |
LEO |
- |
- |
1914-12-16 |
RUSSLAND |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEBERLE |
JUL. |
- |
- |
1916-03-30 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HABOR |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Suchy Bór |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HADASCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Suchy Bór |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARNASCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Miejsce Odrzańskie |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALLAS |
PAUL |
- |
- |
1917-07-16 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
KURT |
- |
- |
1915-09-16 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERDZIN |
JOS. |
- |
- |
1918-10-14 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HABERLA |
PAUL |
MUSK. |
- |
1921-12-25 |
- |
Narok |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HASSE |
JOHANN |
FUS. |
- |
1917-09-02 |
- |
Narok |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOSEF |
UTFFZ. |
- |
1916-09-05 |
- |
Narok |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANEL |
J. |
G. GRN. |
- |
1916-11-18 |
FRANKR. |
Chomiąża |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
1895 |
- |
- |
HEDWIG |
LUDWIG |
MKT. |
- |
1916-03-08 |
- |
Chomiąża |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
1894-04-22 |
- |
- |
HELLMANN |
ADOLF |
GFT. |
- |
1914-10-22 |
RUSSL. |
Chomiąża |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
1892-10-07 |
- |
- |
HANKE |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
BERNHARD |
- |
- |
1914 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
GUSTAV |
- |
- |
1916 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
GUSTAV |
- |
- |
1918 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GEORG |
- |
- |
1917 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HASTEROK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
FRANZ |
- |
- |
1915-02-07 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
jOHANN |
- |
- |
1914-12-12 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALUPCZOK |
VINZENT |
- |
- |
1915-02-02 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HELSCHER |
PETER |
- |
- |
1915-01-09 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HONKA |
PETER |
- |
- |
1914-09-26 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAASE |
JOHANNES |
WEHRM. |
I.G.R. REGT. |
1914-12-17 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
BERLIN |
- |
HAJVERT |
JOSEF |
UNG. INF. |
K.U.K. I. R. 86 |
1914-12-20 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
TOPOLYN |
- |
HAPPRICH |
JOHANN |
ÖST. KAN. |
K.U.K. HAUB. R. 13/IB |
1914-12-05 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIM |
PAUL |
ÖSTERR. INFANTERIST |
K.U.K. I. R. 32 |
1914-12-15 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
SZULBRODKA |
- |
HEINEMANN |
RUDOLF |
UTFFZ. |
I. G.R.FUSS-ARTL.R. L M.KOL. |
1914-12-16 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
ESCHWEGE |
28 JAHRE |
HERMANN |
ANDREAS |
ÖSTERR. ZIVIL KUTSCHER |
T. STF. 9/16 |
1915-01-23 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEROS |
AFENIN |
UNG. FAHRER |
K.K.F.D.12 |
1914-12-07 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
KEVEST |
20 JAHRE |
HERZ |
MARTIN |
ÖSTERR. INF. |
K.K. I.R. 23 |
1915-01-16 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEVERA |
GEORG |
ÖSTERR. INF. |
K.K. I.R. 6 |
1915-01-13 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
KISZACZ |
28 JAHRE |
HILSCHER |
MAX |
WEHRM. |
LDW. I.R.38 |
1914-11-12 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1879-09-21 |
BRESLAU |
- |
HILSCHER |
ERNST |
LDSTM. |
I. RES. BATL. I.R. 63 |
1916-10-28 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1867-01-09 |
GUTTENTAG |
- |
HNAT |
MICHAEL |
ÖSTERR. FAHRER |
ETAP. TRAIN. BEGL. ENG. 97 |
1914-12-08 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
KOSTORAWO |
- |
HORLBOG |
FRANZ |
WEHRM. |
TR. BATL. 4 PROV. KOL. |
1915-03-26 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
SANGERS-HAUSEN |
41 JAHRE |
HOSZU |
JANOSZ |
ÖSTERR. LDSTM. |
K.K. I.R. 51 |
1915-02-24 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1892 |
NAGYGOROSCH |
- |
HRECZKA |
GUSTAV |
RUSS. INF. |
I. R. 84 |
1914-12-24 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
CHARTLORCA |
- |
HAŁADYN |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Rudniki |
wieś, gm. Rudniki, pow. oleski |
opolskie |
- |
SŁOWIKÓW |
- |
HARYNEK |
JOS. |
- |
- |
1915-07-21 |
- |
Strzeleczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLFEUER |
JOH. |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Strzeleczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERZ |
JOS. |
- |
- |
1916-08-21 |
- |
Strzeleczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERMASCH |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HUREK |
ALFONS |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Grocholub |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Grocholub |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
LONG. |
- |
- |
1916-01-07 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HASSA |
PAUL |
- |
- |
1917-04-12 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
HELBIG |
EDERHARD |
- |
- |
1915-10-15 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
HERMANN |
- |
- |
1917-07-17 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAUPTMANN |
WILHELM |
- |
- |
1915-05-05 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAUSCHILD |
KARL |
- |
- |
1918-10-03 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH |
JOSEPH |
- |
- |
1915-07-17 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH |
KARL |
- |
- |
1916-03-07 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH |
PAUL |
- |
- |
1918-04-07 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERICH |
- |
- |
1914-10-22 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
- |
- |
1917-11-22 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
HERMANN |
- |
- |
1917-07-17 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HADAMITZKY |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANATISCHEK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HANSKE |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAWLITZKY |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEDWIG |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
H? |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
H? |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLEBRANDT |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLFEUER |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HILTAWSKY |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HNIDA |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFERICHTER |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAWRANKE |
ERNST |
MUSK. |
- |
- |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HITTNER |
KURT |
KRIEGSFR. GEFR. |
G.M.G.A. 230 |
1917-01-06 |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HENSCH |
JOH. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
HOLLEK |
THEOD |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
HAASE |
ALFRED |
- |
- |
1916-07-16 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMICH |
REINH. |
- |
- |
1917-08-09 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
ALFRED |
- |
- |
1917-05-10 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
JOSEF |
- |
- |
1919-09-07 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HYLLA |
ALFONS |
- |
- |
1915-07-23 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
JOSEF |
- |
- |
1916-12-07 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERNISCH |
JOSEF |
- |
- |
1918-08-04 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HILLER |
JOSEF |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ALOIS |
- |
- |
1917-08-13 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
JOHANNES |
- |
- |
1915-03-09 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
KARL |
MUSK. |
- |
1915-09-29 |
- |
Laskowiec |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
ED. |
RES. GFR. |
- |
1916-09-01 |
- |
Laskowiec |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAASE |
JOSEF |
MUSK. |
- |
1915-09-25 |
FERMELLES |
Miłowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
1894-11-19 |
- |
VERMIST |
HERDE |
JOHANN |
MUSK. |
- |
1915-01-13 |
ARGONNEN |
Miłowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
1892-10-12 |
- |
- |
HONCZEK |
RICHARD |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Ogiernicze |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HONCZEK |
PAUL |
- |
- |
1916-04-09 |
- |
Ogiernicze |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HORTSCH |
AUGUST |
- |
- |
1914-09-26 |
- |
Wasiłowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMSCH |
JOSEF |
- |
- |
1914-11-20 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HEMFEL |
AUGUST |
- |
- |
1915-04-26 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOCHHEIFER |
RUDOLF |
- |
- |
1915-06-26 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFFMAN |
KARL |
- |
- |
1915-07-06 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMFEL |
PAUL |
- |
- |
1915-03-25 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOMZE |
KARL |
- |
- |
1915-08-10 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
PAUL |
- |
- |
1918-06-22 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
? |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HILBUT |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
VERMISST |
HEIN |
ROBERT |
MUSKETIER |
INFT. REGT. 66, 3 KOMP. |
1918-05-04 |
ERLENGEN |
Ligota Górna |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
1896-06-18 |
- |
- |
HEIDL |
HERM. |
- |
- |
1914-08-28 |
- |
Brzeg II |
miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
AUGUST |
- |
- |
1914 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
WISCHKE |
- |
HANNING |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
HAUSCHILD |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
HEIN |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
HÜBNER |
AUGUST |
- |
- |
1915 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
HERDE |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Pakosławice II |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
HALUPCZOK |
MICH. |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HARCHULLA |
MART. |
- |
- |
1917 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOWON |
ANT. |
- |
- |
1915-08-21 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
HERMASCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Zakrzów (gm. Gogolin) |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERMASCH |
THEOFIL |
- |
- |
- |
- |
Zakrzów (gm. Gogolin) |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOLEWA |
BERHARD |
- |
- |
1917-06-09 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HOLEWA |
AUGUST |
- |
- |
1917-10-20 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HADAMIK |
MAX |
- |
- |
1917-08-15 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
PONIENTZÜTZ |
- |
HAMMERLIK |
ANTON |
- |
- |
1915-08-18 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
HABICHT |
- |
HAMMERLIK |
FRANZ |
- |
- |
1917-04-10 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
HABICHT |
- |
HASSE |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-10 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
HASSE |
LEO |
- |
- |
1916-06-30 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
HELLEBRANDT |
FRANZ |
- |
- |
1915-03-30 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
HERDZIN |
JOSEF |
- |
- |
1918-10-19 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
HIMMEL |
JULIUS |
- |
- |
1917-06-09 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
HIMMEL |
WILHELM |
- |
- |
1915-04-09 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
LANIETZ |
- |
HOLLECZEK |
HERMANN |
- |
- |
1915-10-23 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
HARENOZA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HENSEL |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
HÄRTEL |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Lipnica |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
opolskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Lipnica |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Lipnica |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
opolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
MARTIN |
- |
- |
- |
- |
Lipnica |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLEBRANDT |
JOHANN |
MUSK. |
- |
1915-06-13 |
- |
Wódka |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLEBRAND |
ALOIS |
- |
- |
1918-11-26 |
- |
Turków |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HELLEBRAND |
JOSEF |
- |
- |
1918-06-02 |
- |
Turków |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOLLAIN |
PAUL |
- |
- |
1915-01-15 |
- |
Turków |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOSNOFSKY |
LEOPOLD |
- |
- |
1914-09-26 |
- |
Turków |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HAMERLAN |
FRANZ |
- |
- |
1916-08-31 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
AUG. |
- |
- |
1918-08-04 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
EMAN. |
- |
- |
1915-09-23 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-08 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
JOS. |
- |
- |
1915-02-16 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
JOS. |
- |
- |
1915-02-24 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOINKA |
PAUL |
- |
- |
1916-12-24 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
AUG. |
- |
- |
1915-07-30 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
AUG. |
- |
- |
1915-09-01 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
FRANZ |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
PAUL |
- |
- |
1916-03-30 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
PAUL |
- |
- |
1921-06-04 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HONISCH |
ROBERT |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Otoki |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
HEISIG |
JOSEF |
- |
- |
1915-01-29 |
- |
Braciszów |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
HENKE |
- |
SCH. |
GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON |
- |
- |
Borkowo Kościelne |
wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUTTER |
GUST. |
OBERJ. |
GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON |
- |
- |
Borkowo Kościelne |
wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HECKER |
- |
GEFR. |
GARDE RES. DRAG. RGT. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERRFORTH |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERSCHER |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERZKE |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEYNER |
- |
KAN. |
1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOBE |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
- |
KAN. |
1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUPE |
- |
KAN. |
1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HA(?)ELNGNER |
A. |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAMM |
P. |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HELMER |
X. |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERTEL |
? |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HICKEL |
G. |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HIE? |
J. |
UFFZ. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÖLZEL |
G. |
UFFZ. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÖLZEL |
L. |
GEFR |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
WIKTOR |
OBLN |
L.I.R. 46 |
1915-07-23 |
- |
Wysokie Koło |
wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HESSE |
CHRISTIAN |
KR. FREW. |
3 B. IR 343 |
1914-12-06 |
- |
Chojnowo |
wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUNDERT |
KARL |
VIZEFELDW. |
10 K. IR 341 |
1914-12-06 |
- |
Chojnowo |
wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HACKENBROICH |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAGDORN |
THEOD. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÄGELE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAGELSTEIN |
E. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAHN |
WILLY |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAITZ |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HALD |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HALDER |
SEBAST. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HALKOWSKI |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAMMANN |
CHR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAMSCHKE |
O. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HANKE |
ARND. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HANKE |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÄNSACK |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HANSEN |
FRDR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÄRTEL |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HARTIG |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HARTJES |
BERNH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HARTPOT |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HASSE |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HASSE |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAUMANN |
RUD. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAUS |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAUT |
GUS. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HECHT |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEHRING |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEIDEMANN |
H. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEIL |
BERNH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEIL |
HENRY |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEIL |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEILEMANN |
REINHOLD |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEILMANN |
FLOR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEIMBURGER |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEITMANN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HENKEL |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HENNE |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HENZE |
FELIX |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEPHOLZ |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERFORD |
W. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERINRICH |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HESSE |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEUER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEYDEMANN |
FRIEDR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEYKEN |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
LOUIS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HILLBRINK |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HILLER |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HIMMERT |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HINZE |
THEOD. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOCHSTETTER |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOERSING |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOES |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÖFER |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOHEISEL |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOLLAND |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOLLE |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOLZ |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOLZAPFEL |
W. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOMANN |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HONEKAMP |
H. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HONWALD |
FRHR V H. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOPP |
FRZ. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOPP |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOTH |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOWE |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
HEINR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUFNER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÜGEL |
NIK |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUHN |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUHN |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÜLS |
O. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÜLSE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÜLSMANN |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUMPERT |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUWE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOLLENDER |
HERM. |
ERS. RES. |
10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 |
1915-08-17 |
- |
Modlin |
wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski |
mazowieckie |
- |
- |
FROHENAU/WRONOWY |
HOLZMANN |
OTTO |
K |
- |
- |
- |
Parciaki |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki |
HAARSTRICH |
AD. |
FUS. |
9 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HANISCH |
WARLAW |
FUS. |
10 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
EUGEN |
VZFELDW. |
9 K.I.R. 125 |
1915-08-06 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
HEINRICH |
WEHRM. |
10 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEINRICHSEN |
GUSTAV |
FUS. |
11 K.R.I.R. 93 |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOLTZEMANN |
BRUNO |
GREN. |
9 K.R.I.R. 93 |
1915-08-05 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HULTER |
HEINRICH |
FUS. |
12 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HURTER |
HEINZ |
FUS. |
12 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
JUSTUS |
- |
- |
- |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HILMAN |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HURT |
OSWALD |
- |
LJR.19.MEK |
1915-08-01 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HABERECHT |
KARL |
JÄGER |
GDE.R.JÄG.B.4K. |
1914-10-25 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
HASCHKE |
AUGUST |
GRENADIER |
R.J.R.64/3K. |
1914-10-25 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
HASSELBACH |
JOSEF |
GEFREITER |
GDE.R.JÄG.BT.4K. |
1914-10-25 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
HEINRICH III |
EWALD |
RESERVIST |
RES.J.R.64/4K. |
1914-10-26 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
HAIN |
J. |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HENNING |
W. |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERZIG |
KURT |
GREN |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HETSCH |
E. |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Młodzieszyn |
wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FRITZ |
- |
RES M.G.K.35 |
1915-04-06 |
- |
Młodzieszyn |
wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEYDER |
MAX |
PIONIER |
2 RES.K. 11P.B.3 |
1915-03-30 |
- |
Radziwiłka |
wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski |
mazowieckie |
- |
- |
Betonowy postument z krzyżem (+ 15 żołnierzy austriackich) |
HOFFEND |
P. |
GEFR |
2 G.RES.REG |
1915 |
- |
Niedarzyn |
wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński |
mazowieckie |
1886 |
- |
- |
HAMERLAK |
FRANCISZEK |
SIERŻ. |
4 P.P. LEG., 8 KOMP. |
1917-06-09 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
1893 |
- |
- |
HANAS |
BRONISŁAW |
SZER. |
- |
1918-11-10 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 28 |
- |
- |
HEILPERN |
BOLESŁAW |
SIERŻANT |
I BRYG. LEG. POL. |
1915-11-19 |
Dębica |
Warszawa-Powązki II |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
1895-08-24 |
- |
- |
HORWATH |
TADEUSZ |
LEGIONISTA |
2 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAMM |
OTTO |
KRKTR. |
SAN. K. 54 |
1915-08-10 |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
WEITENDORF, MECKL |
- |
HAUSWALDT |
EDWIN |
GREN. |
RIR 64 |
1915-08-?? |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
RATHEWALDE, PIRNA |
- |
HILLE |
BERNH. |
GREN. |
RIR 64 |
1915-08-05 |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
BORNHORST, STEINFURT |
- |
HEBESTREIT |
HERM. |
FUS. |
5 G.R. Z/F |
1915-08-06 |
Rososz (Rososch) |
Rososz |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
HEIDENRODE |
- |
HEIDE |
HEINRICH |
- |
I.R. 84 |
1915-08-07 |
- |
Rososz |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HACK |
GEORG |
WEHRM. |
L.J.R. 11/8K |
1915-07-19 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HORN |
GEORG |
WEHRM. |
L.J.R. 51/9K |
1914-09-01 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HANDY |
VALENTIN |
ERS. RES. |
LIR 22/2K |
1915-07-21 |
- |
Zwoleń |
miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
LAPIDARIUM |
HOFFMANN |
OSKAR |
WEHRMANN |
LIR 19/2K |
1915-07-20 |
- |
Zwoleń |
miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
LAPIDARIUM |
HEINRICH |
WILLY |
ERS. RES. |
4/JR 175 |
1915-08-10 |
- |
Dybki |
wieś, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HILLAR |
CZESŁAW |
- |
- |
1918-09-11 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOLKIEWICZ |
JÓZEF |
- |
- |
1918-11-07 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HOMKE |
EDWARD |
- |
- |
1918-11-12 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HENKE |
HERMAN |
WEHRMANN |
L.J.R. 6/12K |
1915-07-20 |
- |
Lipsko |
miasto, gm. Lipsko, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HAUSCH |
FRIEDRICH |
KAPT. ART.. |
- |
1914-10-18 |
- |
Piaseczno II |
miasto, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HANKE |
- |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Opinogóra Dolna |
wieś, gm. Opinogóra Górna, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HORCA |
JAKOB |
INFANT. |
K.U.K. I.R. 50/20 K. |
1915-05-23 |
- |
Odrzywół |
wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HENSCHEL |
HERMANN |
GEFREITER |
L.J.R.6?/11K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERMANN |
GUSTAV |
GEFREITER |
L.J.R.7/11K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUMMITZSCH |
ALFRED |
SOLDAT |
L.J.R.133/5K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HUSEMANN |
- |
- |
9./RIR 18 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
- |
- |
6./RR 3 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
- |
- |
2./RIR 3 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEBERER |
- |
- |
8./168 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HENSCHKE |
- |
- |
10./FAR 3 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HEIL |
- |
- |
1E/RIR 59 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HELEL |
JOSEF |
ERS. RES. |
K.U.K. DR.R. 11 |
1915-06-01 |
- |
Gielniów |
wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HERBST |
HERM. |
GEFR |
1 K. E.B. 129 |
1915-03-03 |
- |
Pszczółki Górne |
wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HASSE |
- |
MUSK. |
- |
- |
- |
Pszczółki Górne |
wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
HÖVELING |
ALEXANDER |
LANDSTURMREKRUT |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 51 |
1915-08-14 |
SZYDŁÓWKA |
Próchenki |
wieś, gm. Olszanka, pow. łosicki |
mazowieckie |
- |
JHERINGSFEHN, MOORMERLAND |
- |
HERMANN |
OTTO |
PION. |
PREUSS.RES.PION.KOMP.86 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GUSTAV |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORAK |
KARL |
LDST.INF. |
I.R. 100 |
1915-03-18 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANEL |
FRANZ |
KPL. |
IR 100 |
1915-03-20 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDUGA |
THOMAS |
MUSK. |
PRIR 272 |
1915-05-04 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEROD |
VINZENZ |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-04-09 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILLER |
BRUNO |
RES. |
PIR 58 |
1915-05-03 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINZ |
FRANZ |
MUSK. |
PIR 58 |
1915-05-03 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCH |
PETER |
RES. |
PIR 58 |
1915-05-10 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBERT |
LUDWIG |
CIVIL KUTSCH. |
SHD 15 |
1915-03-27 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUER |
LEOPOLD |
KPL. |
SHD 15 |
1915-02-08 |
- |
Szymbark II (nr 75) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALAT |
EDUARD |
INF. |
I.R. 56 |
1915-02-17 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORAČEK |
ADOLF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 12 |
1914-12-31 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANINGER |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄUSLER |
ENGELBERT |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVLIČEK |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVORKA |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEJLEK |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRASOVEČ |
MATHIAS |
GFT. |
SCH.R. 26 |
1914-12-31 |
- |
Ropica Górna II (nr 68) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERER |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 6 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJNY |
WENZEL |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-08 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINDL |
JOSEF |
INF. |
LDST.B. 18 |
1915-03-11 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEJDUK |
JOSEF |
INF. |
IR 36 |
1915-03-10 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELGETH |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 6 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENDRYCH |
FRIEDRICH |
SCH. |
SCH.R. 6 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENDRYCH |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-11 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEPNAR |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-10 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
FRANZ |
INF. |
IR 18 |
1915-03-10 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSE |
HERMANN |
UT.OFFZ. |
BRIR 13 |
1915-04-29 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEUS |
JULEW |
ROS. |
IR 66 |
- |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRTH |
ROBERT |
INF. |
BIR 22 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLADENKI |
WASYL |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-03 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 7 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
WENZEL |
INF. |
IR 18 |
1915-03-09 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLEČEK |
EMIL |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-08 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZMANN |
JOHANN |
INF. |
LDST.B. 160 |
- |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDINA |
JOHANN |
LDST.INF. |
IR 98 |
1915-03-08 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDINA |
LEOPOLD |
R.GFT.TIT.KPL. |
IR 98 |
1915-03-01 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSAK |
WENZEL |
E.R.INF. |
IR 18 |
1915-05-07 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSAK |
WENZEL |
E.R.INF. |
IR 18 |
1915-03-08 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUNSICKER |
FRIEDRICH |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-04 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
HUNSIKER - J.Drogomir |
HUSCEL |
NIKOLAJ |
INF. |
IR 34 |
1915-04-18 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄBOLD |
WILLI |
UTFF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKER |
GREGOR |
INF. |
BIR 3 |
1915-04-30 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAETSCHER |
[ADOLF] OTTO |
GEFR. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
KARL |
MUSK. |
PRIR 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMPL |
ANTON |
INF. |
IR 36 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANF |
ROBERT |
JG. |
FJB 12 |
1915-03-10 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄNSEL |
MAX |
ERS.RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
JOSEF |
UTFF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASLAUER |
LUDWIG |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEICHELE |
FRANZ |
WEHRM. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDER |
ALBERT |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
PAUL |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIZMANN |
ANTON |
GFT. |
BIR 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELFRICH |
JOHANN |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELL |
FRANZ |
TIT.ZGSF. |
TKJR 4 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELLMANN |
- |
INF. |
PRIR 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENGEN |
JOHANN |
GEFR. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERBST |
GEORG |
INF. |
BAYER. RES. INF. REG. 13 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERDEGEN |
LEONARD |
GEFR. |
BAYERISCHES RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINDEL |
JOSEF |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCHAUER |
JOHANN |
SAN.GFT. |
BAYER. RES. INF. REG. 13 |
1915-04-29 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFER |
JAKOB |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERNST |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLEC |
ALOIS |
E.R.INF. |
IR 98 |
1914-12-12 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOUSSONG |
JULIUS |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
JOHANN |
RES. |
BAYERISCHES RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSAR |
JOSEF |
E.R.INF. |
IR 98 |
1914-12-12 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜTHNER |
LUDWIG |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERL |
WENDELIN |
KR.FR. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACHULSKI |
STANISLAUS |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKHOFER |
SEBASTIAN |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKL |
JOSEF |
ERS.RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
ANDREAS |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMMERER |
FRANZ |
INF. |
I.R. 36 |
1915-03-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
WILHELM |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANAČEK |
WENZEL |
INF. |
- |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANDLE |
JOSEF |
JG. |
T.K.J.R. 3 |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANUS |
MARTIN |
INF. |
I.R. 18 |
1914-12-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANUŠ |
FRIEDRICH |
INF. |
I.R. 36 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
HEINRICH |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
MICHAEL ANTON |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 3 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARYTONOW |
IWAN |
- |
D.R. 10 |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASELBECK |
JOSEF |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUNSTETTER |
JOSEF |
RES. |
B.I.R. 3 |
1915-02-05 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEBLER |
PAUL |
ERS.RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEFF |
ALFRED |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-04 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDER |
KONRAD |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
FRIEDRICH |
KR.FR. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
BRUNO |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEISL |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R 12 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENGEL |
PAUL |
LTN. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENKEL |
EDUARD |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENLE |
MATHIAS |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-05 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERBERICH |
HEINRICH |
GEFR. |
BAYER.PION.BATL.21 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANEK |
FRANZ |
LDST.SCH. |
SCH.R 12 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERRLE |
JOHANN |
GEFR. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZ |
KONRAD |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
PAUL |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSENBERGER |
GEORG |
UTFF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEUBECK |
GEORG |
ERS.RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILBIG |
ADOLF |
RES. |
I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
OSKAR |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINTENBERGER |
LEOPOLD |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINZ |
ERICH |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCHMANN |
BERNNARD |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HITZLER |
LORENZ |
WEHRM. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAVAČEK |
ERNST |
GFT. |
SCH.R 12 |
1915-03-16 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JAKOB |
JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-10 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GEORG |
GEFR. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-04 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
RICHARD |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-15 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFNER |
JAKOB |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOHENNER |
HEINR. |
LTN. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZER |
JOHANN |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-(01-02) |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORČIK |
JOSEF |
PTRF. |
F.J.B. 12 |
1915-03-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖRENTRUP |
WILHELM |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖRMANN |
JOSEF |
LDW. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORN |
FERDINAND |
LDW. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER I |
ANTON |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDEČEK |
PETER |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-12 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUF |
ALBERT |
UTFF. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUK |
JOSEF |
INF. |
I.R. 18 |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUNDT |
PAUL |
UTFF. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HURTNER |
GEORG |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTSCHENREITER |
WILHELM |
RES. |
P.I.R. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTSTEINER |
FRANZ |
ERS.RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMPL |
JOSEF |
R.KPL.TIT.ZGSF. |
IR 18 |
1914-12-11 |
- |
Siary (nr 76) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANNAKAMPF |
JOHANN |
LDST.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
LDST.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
EMIL |
SCH. |
- |
- |
- |
Małastów II (nr 66) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄRING |
THOMAS |
RES. |
BIR 3 |
1915-05-03 |
- |
Męcina Wielka (nr 81) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANCZARENKO |
PHILIPP |
INF. |
IR 34 |
- |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAVAČEK |
ALOIS |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUK |
CIRIL |
INF. |
IR 34 |
- |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINE |
JOHANN ANTON |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-12 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIKSTED |
WENZEL |
INF. |
- |
- |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIMMELFREUND-POINTNER |
STEFAN |
INF. |
IR 21 |
1914-12-20 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMAN |
KARL |
KPL. |
IR 21 |
1915-01-24 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLANEK |
WENZEL |
INF. |
IR 36 |
1915-03-11 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLIK |
FRANZ |
INF. |
IR 18 |
1915-04-05 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSNER |
FRANZ |
INF. |
LDST.B. 38 |
- |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDLIČKA |
ADALBERT |
INF. |
IR 28 |
1915-03-12 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONZO |
MEHO |
LDST.INF. |
B-HIR 4 |
1915-05-02 |
- |
Pętna (nr 63) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOŘINA |
KARL |
TIT.WACHTM. |
REIT.SCH.R. 2 |
1914-12-13 |
- |
Ropa (nr 72) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORN |
- |
SCH. |
SCH.R. 10 |
- |
- |
Ropa (nr 72) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKER |
HEINRICH |
SCH. |
SCH.R. 9 |
1914-12-22 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HAFSTEIN |
- |
- |
- |
- |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HALILICZ |
- |
INF. |
- |
- |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HAMMER |
MARTIN |
SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-02-01 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HAMPEL |
FELIX |
UT.OFFZ. |
P.R.I.R. 270 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HAMPEL |
JOSEF |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
HANZELKA |
ROBERT |
ZGSF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HARTNAGEL |
JOHANN |
JG. |
F.J.B. 24 |
1914-12-31 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HASSE |
JOSEF |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
HAUSCHILD |
RUDOLF |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
HAVORKA |
ANTON |
LTN.I.D.RES. |
I.R. 56 |
1915-02-24 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HEGR |
FRANZ |
LDST.INF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HEIL |
HERMANN |
MUSK. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HEIN |
KARL |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HEINZE |
ANTON |
MUSK. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HEISLER |
FRANZ |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
HEISLER |
FRIEDRICH |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
HELLER |
PAUL |
LTN.I.D.RES. |
I.R. 17 |
1914-12-31 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HENDEL |
ALEXANDER |
GFT. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
HERRFAHRDT |
W. ERNST |
K.FR.OFFZ.ASP. |
81 RES. KAV. ABT. |
1915-05-10 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HERRMANN |
KARL |
MUSK. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HERZIG |
AUGUST |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HESSER |
FRANZ |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
HIRSHMANN |
WILHELM |
LDST.GFT. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HLAVAČEK |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-03-11 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HLAVSA |
ADOLF |
ERS.RES.JG. |
F.J.B. 12 |
1914-12-22 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HLOŽANKA |
LUDWIG |
LDST.INF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOLSTEIN |
OTTO |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOPP |
PAUL |
UT.OFFZ. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HORN |
WILLY |
LTN. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOSSE |
JOHANN |
LDST.SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-01-04 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOSZEK |
JOHANN |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HOWORKA |
ANTON |
LTN.I.D.RES. |
I.R. 56 |
1915-02-24 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDLIČKA |
JOSEF |
ERS.RES. |
I.R. 36 |
1914-12-24 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HROVAT |
DANIEL |
INF. |
I.R. 17 |
1915-01-10 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HRUZA |
FRANZ |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-01-27 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HÜBNER |
G. GUSTAV |
LDST.INF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HUDECZEK |
GEORG |
RES.INF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HUNDT |
JOSEF |
RES.UTJG. |
F.J.B. 2 |
1914-12-11 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HAVELKA |
JOSEF |
KORPORAL |
I.R 98 |
1914-12-12 |
- |
Gorlice-Sokół (nr 88) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAIDUCEK |
JAROSLAUS |
INF. |
I.R. 100 |
1915-01-23 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMRAL |
JOSEF |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-03-03 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARA |
FRANZ |
RES.JG. |
F.J.B. 2 |
- |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTERT |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS.RES.IHF. RGT. 258 |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMERS |
JOHANN |
- |
PREUSS.RES.IHF. RGT. 271 |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEISLER |
JAKOB |
- |
PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEJDRYCH |
WENZEL |
INF. |
I.R. 36 |
1915-02-05 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENKEL |
RUDOLF |
UTFZ |
PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERLICZKA |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
ANDREAS |
- |
B.I.R. 22 |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
ANTON |
ZGSF. |
SCH.R. 12 |
1915-03-17 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEROLD |
GUSTAW |
- |
PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILLE |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 34 |
1915-05-04 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLADKY |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-02-21 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFSTÄTTER |
GEORG |
LDST.SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-01-29 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDINA |
JOSEF |
RES.VORM. |
L.F.K.R. 26 |
1915-04-26 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUSZCZAK |
NIKOLAUS |
SCH. |
SCH.R. 12 |
1915-02-18 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
WOLFGANG |
- |
BAYERISCHES INF.RGT. 3 |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUPKE |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
J.Drogomir go nie wymienia |
HEIN |
HERMANN |
MUSK. |
RES.INF.RGT. 271 |
1915-05-03 |
BITWA POD GORLICAMI |
Kobylanka I (nr 99) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKER |
WENZEL |
JG. |
FJB 2 |
1915-01-08 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
KARL |
SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-02-17 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JOHANN |
LDST.JG. |
TKJR 4 |
1915-03-10 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JOSEF |
ZGSF. |
- |
1915-03-29 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
KARL |
KORPORAL |
I.R. 57 |
1915-05-08 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJDEREK |
JOHANN |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 56 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMPAIS |
JAROSLAUS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 20 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMPEIS |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 20 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLIVKA |
MIKLOS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
H.I.R. 11 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HODUREK |
FRANZ |
INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYKO |
TIMOFIEJ |
INFANTERIST |
I.R. 36 |
- |
- |
Biecz IV (nr 108) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HECK |
ANDERAS |
GRENADIER |
K.P.G.G.R. 3 |
1915-05-08 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOBARTA |
ANTON |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 3 |
1915-05-10 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSAREK |
JOHANN |
INFANTERIST |
RUSS. I.R. 36 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALIČEK |
HEINRICH |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 3 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANNA |
PAUL |
HONVED |
H.I.R. 16 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESMAK |
FRANZ |
INFANTERIST |
I.R. 3 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAVAČKA |
ANTON |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 3 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLOŠEK |
KLEMENS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 3 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLEWA |
PAUL |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 56 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRAČEK |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 3 |
1915-05-05 |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜBEL |
ERNST |
SCHÜTZE |
SCH.R. 1 |
1915-01-13 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIENER |
HERMANN |
INFANTERIST |
F.J.B. 8 |
1914-12-15 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDLIČKA |
KARL |
SCHÜTZE |
SCH.R. 25 |
1915-02-21 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINE |
ROBERT |
MUSKETIER |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDER |
OTTO |
RESERVIST |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAARSCHOPF |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 20 |
1915-05-04 |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEPNAR |
JOSEF |
TIT.GFT. |
SCH.R. 18 |
1915-05-06 |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAFERKAMP |
JOHANN |
GFT. |
KPGGR 1 |
1915-05-05 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEEGSTRA |
ALBERT |
GREN. |
KPGGR 1 |
1915-05-03 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
OTTO |
RES. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENNIG |
PAUL |
FUSL. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
WALTER |
KR.FR. |
KPGRZF 2 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSLER |
KARL |
GREN. |
KPGGR 1 |
1915-05-05 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEUER |
FRITZ |
FUSL. |
KPGGR 4 |
1915-05-07 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLTZ |
ROBERT |
GREN. |
KPGGR 1 |
1915-05-03 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVATH |
ISTVAN |
- |
- |
1914-12-24 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUSZECKI |
LAURENZ |
RES.GFT. |
SCH.R. 33 |
1914-12-24 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
HERMANN |
GREN. |
KPGGR 1 |
1915-05-03 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARKAMMER |
LEOPOLD |
INF. |
LDST.B. 20 |
- |
- |
Szerzyny I (nr 31) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
RUDOLF |
SCH. |
SCH.R. 19 |
- |
- |
Szerzyny I (nr 31) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAERTER |
MICHAEL |
INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
ERNST |
LDST.SCH. |
SCH.R. 30 |
1915-02-01 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HATAŁA |
MICHAEL |
INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILLER |
JOHANN |
GFT. |
SCH.R. 10 |
1915-03-08 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
RUPERT |
OFFZ.D. |
IR 59 |
- |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLAS |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-02-18 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORYNA |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-02-20 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYCAK |
STEFAN |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSLEITHNER |
JOSEF MICHAEL |
E.R.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIMMER |
ANTON |
GFT. |
SCH.R. 24 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRIS |
WILHELM |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZMANN |
KARL |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONZIK |
ANTON |
LDST.SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORAČEK |
WENZEL |
E.R.SCH. |
SCH.R. 30 |
1915-02-22 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUZA |
FRANZ |
GFT. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
FRANZ |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
MICHAEL |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDEČEK |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 1 |
- |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HURTL |
WILHELM |
ZGSF. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRAMOW |
MICHAEL |
- |
- |
1915-03-31 |
- |
Banica (nr 62) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
KARL |
KDTT.I.D.RES. |
IR 59 |
1915-03-27 |
- |
Rotunda (nr 51) |
góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HYKL |
WENZEL |
LDST.INF. |
IR 36 |
1915-03-31 |
- |
Rotunda (nr 51) |
góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAAS |
JOHANN |
INF. |
IR 47 |
1915-02-18 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
JOSEF |
ERS.RES.INF. |
IR 98 |
1915-02-18 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUPTMANN |
JOHANN |
LDST.INF. |
IR 47 |
1915-02-18 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
FRANZ |
INF. |
IR 47 |
1915-02-21 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFR |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 14 |
1915-02-18 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBMANN |
JOSEF |
INF. |
IR 47 |
1915-02-18 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSBAUM |
OTTO |
AUSTR.-WĘG. |
IR 87 |
1915-01-28 |
- |
Czarne (nr 53) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEITZER |
ALOIS EDUARD |
LDST.INF. |
LIR 1/4 |
1915-02-28 |
- |
Gładyszów (nr 55) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEVER |
ALEXANDER |
KDTT.I.D.RES. |
TKJR 3 |
1915-03-19 |
- |
Uście Gorlickie (nr 57) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZGRUBER |
JOHANN |
KDTT.I.D.RES. |
TKJR 1 |
1915-03-28 |
- |
Uście Gorlickie (nr 57) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSPERGER |
ALOIS |
FUHNR.I.D.RES. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Uście Gorlickie (nr 57) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRANDA |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 10 |
- |
- |
Magura Małastowska (nr 58) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVELKA |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 30 |
- |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLLITZER |
FLORIAN |
E.R.SCH. |
SCH.R. 30 |
- |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDZIK |
RUDOLF |
ERS.RES.INF. |
IR 56 |
1915-01-03 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSEJNAGIĆ |
CAMIL |
LDST.INF. |
B-HIR 4 |
1915-05-02 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANAK |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 25 |
1915-02-10(-20) |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANDA |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 25 |
1915-02-18 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
FRANZ |
GFT. |
SCH.R. 9 |
1914-11-28 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HICKEL |
LORENZ |
ZGSF. |
- |
- |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZWARTH |
HERMANN |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDLICKA |
OTTO |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HROMEK |
GEORG |
SCH. |
SCH.R. 25 |
1915-02-18 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
RICHARD |
LDST.SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-20 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASSLER |
JOSEF |
GFT. |
IR 47 |
1915-03-24 |
- |
Konieczna (nr 47) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄMMERLE |
FERDINAND |
JG. |
TKJR 3 |
1915-03-27 |
- |
Regietów Wyżni (nr 48) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIM |
XAVER FRANZ |
LDST.JG. |
TKJR 3 |
1915-03-27 |
- |
Regietów Wyżni (nr 48) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄMMERLE |
ULRICH |
LDST.JG. |
TKJR 3 |
1915-03-28 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSP |
ENGELBERT |
LDST.JG. |
TKJR 3 |
1915-03-27 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRASTNIK |
JAKOB |
E.RES.INF. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUP |
ANTON |
LDST.JG. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAAG |
MAX |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1914-12-(7-16) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMMEL |
FRIEDRICH |
FÄHNR |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANEL |
ADOLF |
KPL. |
K.U.K.F.J.B. 16 |
1914-12-(10-19) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARKO |
WASYL |
- |
K.U.K.F.J.B. 16 |
1914-12-(10-19) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARNIK |
HUGO |
ZGSF |
K.U.K.F.J.B. 16 |
1914-12-(10-19) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
LEOPOLD |
LDSCH. |
K.SCH.R. III |
1914-12-16 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
MATTHÄUS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1914-12-(6-16) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAASE |
JOSEF |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
JOSEF |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSHILD |
RUDOLF |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEISLER I |
FRANZ |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEISLER II |
FRIEDRICH |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENDEL |
ALEXANDER |
GEFREITER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSELER |
JOSEF |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜWEL |
FRANZ |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 |
1915-05-07 |
- |
Rożnowice (nr 112) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HŰLSMANN |
THEODOR |
FŰSIL. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.2 |
1915-05-03 |
- |
Olszyny I (nr 113) |
wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
K.P.G.G.R. 2 |
HAAK |
HERMANN |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMEYER |
RUDOLF |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDERICH |
WILH. |
UTFF. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMLER |
HANS |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERBST |
FRITZ |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERTRICH |
WALTER |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZBERGER |
WILHELM |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEUFELDER |
PAUL |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEYER |
MARTIN |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILD |
JOHANNES |
PION. |
PREUSS. GARDE PION. BATL. |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINTZE |
ARTUR |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOEPPNER |
GUSTAV |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖHNER |
PETER |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLLÄNDER |
PAUL |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORSCH |
BERNH. |
GEFR. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUGUENIN |
GEORG |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUNDECK |
ERWIN |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSTADT |
HEINRICH |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVÁTH |
JÓZSEF |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVÁTH |
PÁL |
LANDSTURMMANN HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-04-09 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTKA |
IMRE |
GEFREITER |
K.UNG.L.I.R. 10 |
1915-05-02 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERMANN |
HERMANN |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHUL |
JOHANN |
ERS. RES. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALLEY |
GYULA |
INF. |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANDLER |
JÓZSEF |
UTÁSZ |
15.UT.ZLJ |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANIKA |
JOSEF |
INF. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARHAGER |
RUDOLF |
LDST. INF. |
T.K.J.R. 1 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARMANN |
JÓZSEF |
ZÁSZLÓS |
9.HONV.GY.E |
1915-04-26 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUER |
FRIEDRICH |
LDST. INF. |
SCH. R. 1 |
1915-04-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAWLIS |
JULIAN |
INF. |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENZL |
NIKOLAUS |
SCH. |
SCH. R. 34 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
WILHELM |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIDES |
DAVID |
INF. |
I. R. 57 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILLIGER |
WILHELM |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HITSCH |
JÁNOS |
HONVÉD |
24/1.HONV.GY.E. |
1914-12-30 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLABINECZ |
JÁNOS |
HONVÉD |
9/2.HONV.GY.E. |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAD |
WENZEL |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAVAČEK |
FRANZ |
SCH. |
SCH. R. 9 |
1915-01-12 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HNATYSZAK |
JOSEF |
LDST. INF. |
I. R. 20 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCHSTAFFEL |
JOHANN |
ERS. RES. |
T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖHLE |
ERNST |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOJDA |
JÓZEF |
- |
- |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLDA |
JOHANN |
LDST. INF. |
I. R. 20 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLEIN |
FRANZ |
INF. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLUBECZ |
IGNÁC |
HONVÉD |
3.GY.E |
1915-04-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSAK |
JOSEF |
GFT. TIT. KPL. |
SCH. R. 9 |
1914-12-13 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOUŠL |
FRANZ |
LDST. SCH. |
SCH. R. 14 |
1915-01-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HROBAK |
JOSEF |
INF. |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HROUDA |
FRANZ |
E.R.SCH. |
SCH. R. 9 |
1914-12-17 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUBANT |
JOSEF |
INF. |
- |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUBY |
GOTTLIEB |
LDST. INF. |
K.U.K. I.R. 56 |
1915.05.03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
AUGUST |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAIN |
OTTO |
UTFF |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMMEL |
PAUL |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUFE |
WILLI |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINE |
HUGO |
VZFLDW |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEISE |
FRANZ |
RES. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENSEL |
WILHELM |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENTSCHKE |
GEORG |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENZEROTH |
EDGAR |
GREN. |
1.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILGENDORF |
EWALD |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖHN |
HANS |
GEFR. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRIJAPOW |
GEORGIJ |
ZGSF. |
RUSS.INF.REG.122 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
MAX |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-03 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
FRITZ |
UNTEROFFIZIER |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-03 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
HEINRICH |
KANONIER |
PREUSS. RES. F.ART.RGT. 20 |
1915-05-03 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
JOHANN |
GRENADIER |
PREUSS. GARDE GREN. RGT 1 |
1915-05-03 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERING |
RUDOLF |
INFANTERIST |
K.U.K. F.K.R. 10 |
1914-10-04 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUGYECZ |
JOHANN |
KANONIER |
K.U.K. F.K.R. 10 |
1914-08-03 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMÁNN |
- |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-05-06 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERBÁLY |
IMRE |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 10 |
1915-03-03 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARASZIN |
ANDRÁS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-03-07 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIM |
JÁNOS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 303 |
- |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOMALA |
VINZE |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 8 |
1915-05-14 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANK |
JAKAB |
HONVED |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-03-16 |
- |
Siedliska I (nr 134) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDAK |
MIHÁLY |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 16 |
1915-03-14 |
- |
Siedliska I (nr 134) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUNYOZ |
LAJOS |
LANDSTURMMANN HONVED |
K.UNG. L.I.R. 9 |
1915-03-25 |
- |
Siedliska I (nr 134) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELLMICH |
PAUL |
FÜS. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELMEÁN |
MIKLOS |
HONV. |
H.I.R. 24 |
16.01.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEMPEL |
FRITZ |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESS |
EDGAR |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖHNE |
OTTO |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLTHOFF |
HEINRICH |
PION. |
G.PION.BTL. |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜTTE |
HEINRICH |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÁCKEL |
MÁRTON |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJDU |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-11 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANTO |
JÓZSEF |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-11 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HITYIL |
LÁSZLÓ |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONRICK |
JAKOB |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-16 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORAK |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORNOS |
MICHÁLY |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-11 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVATH |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRESKO |
ANDRÁS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRINY |
JÓZSEF |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-11 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDIK |
JÁNOS |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTYÁN |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTYÁN |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERERN |
GUSZTAV ROBERT |
ZUGSFÜHRER |
K.UNG. L.I.R. 9 |
1915-04-17 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERBEJIS |
IMRE |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 300 |
1915 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
JOSEF |
INF. |
I.R. 21 |
1915-05-02 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMBERGER |
KARL |
GFTRT. |
K.P.G.R.z.F. 3 |
1915-05-03 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANSEN |
CHRISTIAN |
WEHRM. |
3.GARDE.RGT. Z.F. 1 |
1915-05-02 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARI |
ISTWAN |
INF. |
K.UNG.LDW.I.R. 302 |
1915-03-09 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVASI |
GYORGY |
INF. |
K.UNG.LDW.I.R. 302 |
1915-04-26 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONER zu DREWER |
OSWALD |
FŰS. |
3.GARDE.RGT. Z.F. |
1915-05-04 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJZLER |
FRANZ |
SOLD. |
K.U.K.I.R.18 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALLER |
JOHANN |
LDST. |
K.U.K.I.R.18 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANUS I |
JOSEF |
LDST. |
K.U.K.I.R.18 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINEMANN |
KARL |
GREN. |
PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILDEN |
WILHELM |
WEHRM. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAVA |
RUDOLF |
GFT. |
K.U.K.I.R.18 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLUM |
LUDWIG |
SCH. |
K.K.SCH.R.11 |
03.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORNICKEL |
WILLI |
UTFF. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSEINKNEK |
TIEZTIKARA |
- |
- |
- |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARSTACK |
OTTO |
GREN. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
- |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HECK |
HEINRICH |
GREN. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
1915-05-02 |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELLDOBLER |
ALBERT |
GREN. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
1915-05-02 |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEMPA |
HELEGU |
- |
RUSS. SOLD. |
- |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCHSTRATE |
HEINR. |
GREN. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
1915-05-02 |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONK |
JAKOB |
GEFR. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
1915-05-02 |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSEMANN |
HEINRICH AUGUST |
LDST. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
1915-05-02 |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAGEN |
KURT. |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMERS |
HEINRICH |
GEFR. |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINRICHS |
AUGUST |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORDIJENKOW |
WASYLI |
RUSS. INF |
- |
- |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMBURG |
MARTIN |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEDÓ |
JOSEF |
HONV. |
- |
1915-01-20 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENCL |
JANOS |
INF. |
- |
- |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HULVEJ |
ANDREAS |
KPL. |
K.U.K.F.K.R.18 |
1914-10-06 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUEMER |
ANTON |
INF. |
K.K.LDST.B. 97 |
1914-12-23 |
- |
Gromnik II (nr 146) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAGN |
JOHANN |
SCH. |
K.K.K.SCH.R. III |
1915-01-12 |
- |
Siedliska-Chojnik (nr 154) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINTERLEITNER |
WILHELM |
INF. |
K.U.K.I.R. 80 |
1915-05-15 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLÁVKA |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 98 |
1915-05-15 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖCKNER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-05-06 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVATH |
STEFAN |
KAN. |
K.U.K.F.H.R. 31 |
1914-10-09 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSZU |
GEORGE |
INF. |
- |
1914-12 |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRÖZCZINU |
CYRILL WASILIEWICZ |
RUSS.I.R. POLTAWA |
- |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAGEN |
ANTON |
E.F. FLDW. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
FERDINAND |
SCH. |
K.K.SCH.R. 10 |
1914-12-19 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCHMANN |
ALBERT EMIL |
SCH. |
K.K.SCH.R. 10 |
1914-12-19 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCKE |
WILHELM |
SCH. |
K.K.SCH.R. 10 |
1914-12-19 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRADEC |
JOSEF |
INF. |
K.U.K. I.R. 12 |
- |
- |
Kowalowy (nr 168) |
wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFLMAYER |
MATHIAS |
INFANTERIST |
I.R.59 |
1915-05-05 |
- |
Łowczów II (nr 170) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZER |
RUPERT |
INFANTERIST |
I.R.59 |
1915-05-05 |
- |
Łowczów II (nr 170) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAIN |
EDWARD |
LEGIONISTA |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSEL |
MIECZYSŁAW |
ST.ŻOŁNIERZ |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12-25 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEWAK |
WLADISLAW |
GFT. |
I.R. 30 |
- |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOJARCZYK |
EDWARD |
LEGIONISTA |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12-25 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOMIK |
JAN |
LEGIONISTA |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖRT |
FRANZ |
JG |
T.K.J.R. 2 |
1915-05 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTKA |
METHOD |
DRAG |
D.R.11 |
1914-12-23 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄUSLER |
ANDREAS |
ZUGSFÜHRER |
I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Poręba Radlna (nr 175) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
JOHANN |
INFANTERIST |
I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Poręba Radlna (nr 175) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOHENSINN |
KARL |
ZUGSFÜHRER |
I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Piotrkowice II (nr 176) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASSLINGER |
FRANZ |
JAGER |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-05 |
- |
Woźniczna III (nr 178) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERBST |
JOHANN |
UNT. JG. ÖST. KR. |
T.K.I.R. 2 |
1915-05-05 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖRT |
JOHANN |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-05 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORUNTER |
FRANZ |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-06 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBNER |
MICHAEL |
JG.ÖST. KR. |
T.K.I.R. 2 |
1915-05-07 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLLAUS |
STANISLAUS |
JAGER |
T.K.J.R. 4 |
1915-04-07 |
- |
Woźniczna II (nr 179) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
PETER |
INF. |
K.U.K. LDST. I.R. 31 |
1915-04-03 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERFELLNER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALLER |
FLORYAN |
KAISERSCHÜTZE |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01-13 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALUSKA |
FRANZ |
KAN. |
K.U.K. ? ART. RGT. 5 |
1915-05-02 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUTMANN |
NIKLAS |
- |
R.U.O. I KI. |
1915-03-08 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAWRYLUK |
PETER |
JG. |
K.U.K. F. I.R. 30 |
1914-12-30 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
FRANZ |
JG. |
K.U.K. F.I.B. 24 |
1915-05-22 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILACKI |
JANOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. |
1914-10-04 |
- |
Brzozowa (nr 184) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCZKA |
IMRE |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. |
1914-10-08 |
- |
Brzozowa (nr 184) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANNICH |
JOHANN |
INF. |
K.K. LDST.I.R.15 |
1915-05-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARBACHER |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R.59 |
1915-05-02-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVRANEK |
FRANZ |
INF. |
K.K. LDST.I.R. 32 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEBERMAYER |
ALEXANDER |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZ |
MAX |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAWAČ |
HUBERT |
INF. |
K.K. LDST.I.R.31 |
1915-05-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HŁYŃSKI |
NICOLAUS |
INF. |
K.U.K.I.R.15 |
1915-01-16 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
JOHANN |
KPL. |
K.U.K.I.R.59 |
1915-05-02-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
ALOIS |
INF. |
K.U.K.I.R.59 |
1915-05-02-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMMER |
ANTON |
INF. |
K.U.K.I.R.59 |
1915-05-02-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTZINGER |
GEORG |
INF. |
K.U.K.I.R.59 |
1915-05-02-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAASBAUER |
FRIEDRICH |
GFT. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKL |
JOSEF |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANSL |
KARL |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUNSCHMIED |
JOSEF |
KPL. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSSBAUER |
FRIEDRICH |
KPL. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANNSEDER |
ANTON |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIESLMAYR |
FRANZ |
KPL. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOHNEDER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZINGER |
IGNATZ |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖLZL |
JOHANN |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONDEK |
FRANZ |
GFT. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORNER |
HEINRICH |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
JOHANN |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMPL |
JOSEF |
ZGSF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAINDORFER |
MICHAEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEBESBERGER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZINGER |
IGNAZT |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-02 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALEMA |
JOSEF |
INF. |
I.R. 88 |
1915-01-02 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANZAL |
WENZEL |
INF. |
I.R. 88 |
1915-01-01 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASLEHNER |
KARL |
INF. |
I.R. 14 |
1915-05-04 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUNER |
FRANZ |
INF. |
I.R. 88 |
1915-01-01 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCHL |
WILHELM |
KPL. |
I.R. 14 |
1915-05-05 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
FRANZ |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFER |
EMIL |
ZGSF. |
I.R. 88 |
1915-01-01 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLLERRBACH |
PAUL |
KPL. |
I.R. 14 |
1915-05-04 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORHAGER |
JOSEF |
E.F.ZGSF. |
T.K.J.R. 2 |
- |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMER |
ALOIS |
ZGSF. |
I.R. 14 |
1915-05-05 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACHL |
FLORIAN |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALLER |
ALOIS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄMMERLE |
AUGUST |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
KARL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZMAN |
MICHAEL |
PTRF. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSP |
ALOIS |
UNT. JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMMEL |
FERDINAND |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAAS |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HADERER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAFSCHAR |
RAINER |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAGER |
HERMANN |
K.SCH. |
- |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMMER |
FERDINAND |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAMMERLE |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARAŠTA |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASLAUER |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASLAUER |
JOSEF |
INF. |
I.R. 59 |
1915-02-18 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVLIČEK |
WENZEL |
JG. |
K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZLE |
ALFONS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZLE |
ALOIS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HETZENAUER |
JOSEF |
ZGSF. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
VINZENZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFLE |
AUGUSTIN |
PTRF. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN recte HOCHMANN |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 95 |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLEXA |
JOHANN |
FÄHNR. |
K.K.K..SCH.R. III |
1914-12-27 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLLEIS |
RUPERT |
KPL. |
I.R. 59 |
1915-02-18 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZER |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORBKOWY |
MICHAEL |
SCH. |
K.K.SCH.R. 36 |
1914-12 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUEMER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTTER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAAR |
ROBERT |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKL |
KARL |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALLA |
THEODOR |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASELRIEDER |
JOS. |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASENPOINTNER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASLINGER |
KARL |
ZGSF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEGEDŰS |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
JOHANN |
ZGSF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINTEREGGER |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JAKOB |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFSTETTER |
LEOPOLD |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOIS |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLAN |
LADISLAUS |
OB. JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOPFGARTEN |
ALFO. |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜBER |
JOSEF |
UNT. JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HŰBSCHER |
OTTO |
KPL. |
K.U.K.I.R. 28 |
1915-02-06 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTTER |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HŰTTER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
ALOIS |
JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDINGER |
ANTON |
JG. |
T.K.J.R. 1 |
1915-05-05 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCHEL |
JOZEF |
JG. |
T.K.J.R. 1 |
1915-05-05 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
ANTON |
JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBICKI |
MICHAEL |
INF. |
K.K. L.I.R. 18 |
1914-12 |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBINGER |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTEL |
JÓZEF |
HONV. |
K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) |
- |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINTERER |
JOHANN |
ZGSF. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-07 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVÁTH |
ANDRÁS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) |
1914-12-18 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVÁTH |
FERENC |
KAN. (TÜZÉR) |
K.UNG. F.K.L.R 3 (M. KIR.3.HONV.TÁB. TÜZ. EZR.) |
1914-12-18 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBISCH |
ÁRPÁD |
E.F.INF.(E.É.ONK.) |
K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) |
1914-12-18 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRINEWECKI |
ROMAN |
INF. |
RUSS.I.R. 2 |
1915-02-12 |
- |
Zbylitowska Góra (nr 199) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLPER |
FRANZ |
E.R.INF |
H.I.R. 13 |
1914-11-02 |
- |
Tarnów II (nr 202) |
miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASELBERGER |
SEBASTIAN |
JG. |
K.U.K. T.K.J.R 4 |
1915-05-07 |
- |
Wola Rzędzińska (nr 204) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARB |
THOMAS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Wałki (nr 205) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOTTER |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Wałki (nr 205) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HËINDL |
ROBERT |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Pogórska Wola (nr 206) |
wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
STELA |
HOTZSCHUH |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Pogórska Wola (nr 206) |
wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
STELA |
HABER |
JAKOB |
GFT. |
K.K.L.E.B. 300 |
1915-01-02 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSCHILD |
KURT |
UNT.OFF. |
PREUSS.R.I.R. 220/4 |
1915-05-09 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZMANN |
FRANZ |
ERS.RES. |
BRÜCKEN ARB. ABT. 11/2 |
1915-03-26 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIBBELN |
JOSEF |
ER.RES. |
PREUSS.R.J.R. 4/219 |
1915-05-15 |
- |
Bielcza (nr 270) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCHAUSER |
JOSEF |
KAN. |
- |
1915 |
- |
Bielcza (nr 270) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ALFRED |
ER.RES. |
PREUSS.R.J.R. 11/220 |
1915-04-07 |
- |
Bielcza (nr 270) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOS |
THEODOR |
ER.RES. |
PREUSS.R.J.R. 9/219 |
1915-05-06 |
- |
Bielcza (nr 270) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHNL |
HUBERT |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-18 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASELWANLER |
SIEGNUND |
PTRF. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HEITZER |
KARL |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HERTELENDI |
PAL |
HONV. |
H.I.R. 20 |
1915-01-10 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIBACSKER |
THEODOR |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HNATKÓW |
MICHAEL |
JG |
K.U.K. F.J.B 14 |
1915-02-18 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
tablica zbiorowa |
HODI |
KÁROLY |
öst. ung. Inf. |
- |
- |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOHENWARTER |
JOSEF |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HOLZSCHUH |
JOHANN |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HORAK |
FRANZ |
JG |
K.K. LDST.IR. 13 |
1915-02-10 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HORVATH |
GEORG |
- |
K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) |
- |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HORVATH |
ISTVÁN |
HONV. |
H.I.R. 20 |
1915-01-10 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVATH |
LAJOS |
HONV. |
K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-31 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYMAK |
STEFAN |
JG |
K.U.K. F.J.B 14 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HYCZKA |
KONSTANTIN |
JG |
K.U.K. F.J.B. 14 |
1915-02-10 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
HARTUNG |
WILHELM |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINERT |
OSKAR |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-05-04 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
1891 |
- |
- |
HÖPKER |
RUD. |
UTFF. |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-03-04 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
1900 |
- |
- |
HORDECKI |
IWAN |
INF. |
I.R. 58 |
1914-12-26 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORN |
JAKOB |
INF. |
I.R. 58 |
1914-12-20 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOVES |
HERMANN |
UTFF. |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-03-10 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HURNIAK |
DEMETER |
INF. |
I.R. 58 |
1914-12-20 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAGMANN |
IGNATZ |
LD.SCH. |
K.K.L.SCH.R.II |
1914-12-29 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 1 |
1915-03-26 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HETEI |
GYORGY |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. |
1915-02-11 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
FRANZ |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. |
1915-01-03 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
JOHANN |
ZGSF. |
K.SCH.R. III |
1915-02-19 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJDU |
SANDOR |
INF. |
I.R. 5 |
1914-12-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALASZ |
FRANZ |
INF. |
I.R. 65 |
1915-01-12 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALMEN |
MICHAEL |
FLDW. |
SAN.ABT. 2 |
1915-03-19 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAR |
FRANZ |
INF. |
I.R. 60 |
1915-02-24 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASELBACK |
ADALBERT |
JG. |
F.J.B. 24 |
1915-05-07 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASLMEIER |
KARL |
LDSCH. |
K.SCH.R. III |
1915-02-25 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVOUS |
JANIS |
INF. |
I.R. 65 |
1915-03-05 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEISSL |
MARTIN |
INF. |
I.R. 59 |
1914-12-24 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERNA |
FRANZ |
INF. |
I.R. 75 |
1914-12-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEUGAN |
THEODOR |
HONV. |
L.I.R. 32 |
1915-03-01 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLAVINKA |
FRANZ |
INF. |
LDST.B. 41 |
1915-05-09 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLOUSEK |
AUGUSTIN |
INF. |
I.R. 88/1 |
1915-02-04 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCKG |
JOHANN |
INF. |
LST.I.R. 13 |
1915-05-16 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
ANDRA |
JG. |
F.J.B. 1 |
1915-05-29 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JOSEF |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1914-04-12 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLLER |
MICHAEL |
INF. |
I.R. 14 |
1914-12-30 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLODRYGA |
THEODOR |
INF. |
I.R. 95 4 ERS.R. |
1915-01-24 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLOMEL |
WENZEL |
INF. |
I.R. 29 |
1915-01-06 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOMOR |
PAUL |
INF. |
I.R. 65 |
1914-12-22 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRA |
FRANZ |
HON. |
P.S. 9 |
1915-04-13 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRIJC |
FENEC |
CIV.KUTSCH. |
FELDPARK.KOL. 77 |
1915-02-13 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUSKA |
CYRIL |
FLDW. |
LUFTSCHIFF ABT. 15 |
1915-03-(12-14) |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAAS |
GOTTFRIED |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-03-12 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JOSEF |
SCH. |
K.K.I.SCH.R. 2 |
1915-01-05 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOWALT |
PARAC |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
1915-05-06 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLYKO |
JANOS |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
1915-01-03 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSZÁR |
BARNABAS |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
1915-01-06 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTL |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1914-11-18 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVLAN |
JOHANN |
INF. |
K.K. LDW.I.R. 16 |
1915-05-12 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HYES |
JOSEF |
ZGSF. |
K.UNG.LDW.HUS.RGT.5 (K.MIR.5 HONV.HUS.EZR.) |
1915-05-30 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOBOHM |
OTTO |
MUSK. |
PREUSS. R.I.R. 217 |
1914-12-21 |
- |
Dębno (nr 281) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
HAID |
NIKOLAUS |
LDSCH |
K.K.LDSCH.R. III |
1915-01-14 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARASYMIUK |
ONUFARE |
INF. |
K.U.K.I.R. 58 |
1915-01-30 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
LEOPOLD |
L.SCHUTZE |
K.K.LDSCH.R.II/2 |
1915-01-03 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HURAK |
DANILO |
INF. |
K.U.K.I.R.58 |
1915-02-08 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÉGER |
JOSEF |
ZGSF. (SZKV) |
K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) |
1915-01 |
- |
Głów (nr 209) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLTAPPEL |
WILHELM |
UNT.OFF. |
PREUSS.RES.I.R.12/220 |
1915-03-17 |
- |
Głów (nr 209) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
SANDOR |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) |
1915-01-10 |
- |
Głów (nr 209) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIZINGER |
JOHANN |
KPL. |
K.K.SCH.R. 16 |
1915-05-03 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEJMEJ |
FRANZ |
SCH. |
K.K.SCH.R. 16 |
1915-05-(03-07) |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILLENBRAND |
MARIAN |
LEG. |
POLN.LEG.I.R. |
1914-09-23 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOKYNÁŘ |
FRANZ |
- |
K.K.LDST.M.B. 78 |
1915-05-04 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORESTEIN |
DAVID |
- |
K.K.SCH.R. 16 |
1915-05-04 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUJWICZENKO |
MAXIM |
- |
RUSS.I.B.21 |
1915-05-04 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUNDT |
OTTO |
MUSKIETER |
P.R.I.R. 217 |
1915-04-10 |
- |
Łętowice I (nr 283) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYNIÓW |
MICHAEL |
INF. |
K.U.K. I.R. 55 |
1914-12-17 |
- |
Miechowice Małe (nr 254) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASSENBERGER |
- |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEGER |
RUDOLF |
ZGSF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HNADEK |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 99 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUBÝ |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
HEINRICH |
ERS.RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
HECZKO |
ANTON |
INF. |
RUSS.I.R. 18 |
1915-04-06 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENN |
MAX |
GFT. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 |
1915-05-03 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
HESSING |
ALBERT |
RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
HEUSER |
HUGO |
ERS.RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
HINTBERG |
ARTHUR |
MUSK. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 8 |
1915-05-03 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
HOCHGRÄBE |
HEINRICH |
GFT. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
HOCZKYN |
ANTON |
INF. |
RUSS.I.R. 18 |
1915-04-06 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYNKO |
FERDINAND |
INF. |
I.R.N. 19 |
1915-01-04 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYŃCZUK |
MICHAJŁO |
INF. |
RUSS.M.G. 20 ABT. |
1915-03-26 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAARBUSCH |
ADOLF |
RES |
R.I.R. S/220 |
- |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVERKAMP |
HERMAN |
RES |
PREUSS R. J. R. 218 |
- |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELLIGE |
HEINRICH |
RES |
PREUSS R. J. R. 218 |
- |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELMBRECHT |
AUGUST |
MUSK |
PREUSS R. J. R. 220 |
1914-12-22 |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERDER |
FRANZ |
RES |
PREUSS R. J. R. 218 |
1914-12-21 |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERING |
AUGUST |
K.R.G.F.R.W |
PREUSS R. J. R. 219 |
1915-05-09 |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖLTER |
GERHARD |
RES |
PREUSS R. J. R. 218 |
1914-12-21 |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOHENVOLL |
EDWARD |
INFANTERIST |
I.R. 14 |
- |
- |
Olszyny II (nr 286) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
KARL |
EF |
KUK IR 49 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTINGER |
JOHANN |
GFT. |
KUK IR 49 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
LUDWIG |
INF. |
- |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUKE |
JOSEF |
INF. |
KK LIR 16 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEBDA |
FRANZ |
INF. |
KK LIR 16 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HECZKO |
PAUL |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
RUDOLF |
INF. |
KK LIR 13 |
1915-05-08 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRANZ |
GFT. |
KK LIR 13 |
1915-05-03 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZ |
FRANZ |
KPL |
KK LIR 13 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
KARL |
INF. |
KK LIR 13 |
1915-05-03 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELEMANN |
LUDWIG |
INF. |
- |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINTENBERGER |
JOHANN |
INF. |
KUK IR 49 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HNATIUK |
HILARIUS |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HNILICA |
STANISLAUS |
INF. |
KK LIR 13 |
1915-05-04 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCZEK |
JOSEF |
ERS. RES. |
KK LIR 31 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
WILHELM |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONIS |
JOSEF |
INF. |
KUK IR 99 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRAHULA |
GEORG |
INF. |
RUSS. UR 13 |
- |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYCZUK |
STEFAN |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-08 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUHUR |
KARL |
INF. |
SCH.R. 16 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HURDULET |
ARTENIE |
ÖST.UNG.SOLD. |
K.K.MARSCH.BAT.71 |
1914-12-14 |
- |
Paleśnica II (nr 296) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJDU |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 60 |
1915-03-13 |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
JOSEF |
INF. |
K.K.LDST. BATL. NR 88 |
1915-15-31 |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANNY |
JAKOB |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. II |
1914-11-20 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
HOFER |
JOHANN |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. II |
1914-12-19 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
HOHS |
JOSEF |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. II |
1914-11-27 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
HUEBER |
JOSEF |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. III |
1914-11-26 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
HESSENBRUCH |
ALFRED |
PREUSSISCHES |
RES. INF.RGT.220 |
1915-04-29 |
- |
Radłów (nr 268) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜTTNER |
OTTO |
PREUSSISCHES UTFF. |
FUSSART. BAT. POSENI. |
1915-01-28 |
- |
Radłów (nr 268) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERMANN |
HERMANN |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANNAPEL |
PETER |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
KARL |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTRICH |
GEORG |
FLDW. LTN. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASSELMANN |
WILHELM |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSMANN |
HEINRICH |
GFT. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
OTTO |
UNT. OFFZ. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZ |
ROBERT |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENKING |
JOHANN |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMSEN |
JOHANN |
WEHRM. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERR |
AUGUST |
MUSK. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCK |
ISIDOR |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCKSCHLAG |
KARL |
KR. FR |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERZETTEL |
KARL |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HACKL |
MATHIAS |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAGER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALUSA |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANKA |
KARL |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANSALEK |
GUSTAV AD. |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANSELBACHER |
RUDOLF |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASENHUNDL |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVLIŠ |
MATHIAS |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDINGER |
KARL |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILSCHER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORAČEK |
EDUARD |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORSTÄTTER |
JULIUS |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDINA |
ALOIS |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDLICKA |
KARL |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMMEL |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINYIK [HEJNYK] |
GYÖRGY |
LST. INF. |
I.R. 66 |
1915-01-23 |
- |
Roztoka (nr 287) |
wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖSTEREY |
FRANZ |
UNTOFF. |
PREUSS. R.J.R. 11/220 |
1914-12-17 |
- |
Rudka (nr 213) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HICKL |
JOSEF |
OB.KAN. |
K.U.K.F.K.R. 33 |
1914-11-05 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOHECKER |
FRANZ |
INF. |
K.UNG.LDST.I.R.1 NÉPFELKELÖ M.K.NEPF.A.18.GBL.EZR. |
1914-11-10 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HON |
ALFRED |
GFT. |
K.U.K.I.R. 66 |
1914-12-26 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSTEK |
FRANZ |
BAND.TRG. |
K.U.K.I.R. 29 |
1915-01-01 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUGYECZ |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 60 |
1915-01-29 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASPEKLO |
FRANZ |
LDST. ARB. |
K.K.LDST.ARB.ABT.200 |
1915-03-03 |
- |
Tymowa (nr 298) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALEUŠ |
VID |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAPLA |
MATHIAS |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENZELY |
JOHANN |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERBRICH |
JOSEF |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
MATO |
PTRF. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-06 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOMOLA |
PAUL |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVAT |
STEFAN |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRABALIK |
FRANZ |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-25 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRABEC |
STANISLAUS |
GFT. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRIBNAK |
JOSEF |
INF. |
LDST.I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUJAK |
MILAN |
ZGSF. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HATOS |
JOSEF |
HONV. |
H.I.R. 31 |
1915-01-06 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIEMER |
JOHANN |
JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-02-22 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFINGOTT von |
MAX |
LTN. |
T.K.J.R. 4 |
1915-02-15 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖVELY |
JÁNOS |
HONV. |
H.I.R. 20 |
1915-02-06 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRDY |
FRANZ |
JG. |
T.K.J.R 4 |
1915-02-21 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDEČEK |
KARL |
FÄHNRICH I. D. RES. |
T.K.J.R. 4 |
1915-02-18 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIULINGER |
ALOIS |
INF. |
K.U.K.I.R.59 |
1914-12-27 |
- |
Waryś (nr 267) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALLMANN |
WILLY |
GEFR. |
PREUSS.RES.INF.RGT. 217 |
1914-12-26 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESTERBRINK |
HEINRICH |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT. 217 |
1914-12-26 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖLTING |
FRIEDRICH |
UNT. OFF. |
PREUSS.R.J.R. 8/219 |
1914-12-23 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSUNG |
KARL |
KR.FR. |
PREUSS.RES.INF.RGT. 217 |
1915-01-18 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALTMAR |
JOHANN |
INF. |
K.K.L.I.R.31 |
1915-05-11 |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVLIČEK |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.F.J.B.1 |
1915-02-04 |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFER |
STEFAN |
E.F. PTRF. |
K.U.K.F.J.B. 1 |
1915-02-(13-16) |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSPODNIK |
- |
INF. |
K.U.K.I.R. 15 |
- |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILDEBRAND |
ALOIS |
INF. |
K.K. ??14 |
1915-04-05 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
AUGUST |
INF. |
K.U.K. I.R.14 |
1915-02-01 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJAS |
MICHAEL |
ZIV. KUTSCHER |
K.UNG.H.H.R.3 M.KIR. 3 HONV. HUS. EZR |
1915-05-19 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HATZĂK |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 75 |
1914-12-29 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEJNAL |
JOSEF |
SCH. |
K.K.SCH.R. 29 |
1915-01-14 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEREJK |
JOSEF |
INF. |
K.K.LDST.ET.B. 7/11 |
1915-05-04 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIS |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
- |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOMOLKA |
MARTIN |
INF. |
K.U.K.I.R. 29 |
1915-01-03 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORAK |
WILHELM |
KPL. |
K.K.LDST.I.R. 15 |
1915-02-28 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HTYCZA |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 14 |
1915-02-14 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSZAR |
ANDREAS |
INF. |
K.U.K.I.R. 60 |
1914-12-24 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
ISAAK |
LST. JG. |
F.J.B. 24 |
1915-03-19 |
- |
Zakliczyn I (nr 293) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIMLICH |
RECSÓ |
JG. |
F.J.B. 24 |
1915-03-12 |
- |
Zakliczyn I (nr 293) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSZMANN |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.J.R. 60 |
1915-??-16 |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HFAFFENHURER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HODON |
JOSEF |
- |
?.U.K.J.R. 3 |
- |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALLER |
MARTIN |
INF. |
K.U.K.LDST.B.24 |
1915-02-04 |
- |
Wojnicz-Zakrzów (nr 284) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDINGER |
GRUST |
KAN. |
K.U.K.F.K.R.3 |
1915-02-19 |
- |
Wojnicz-Zakrzów (nr 284) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELLER |
OSIAS |
JG. |
K.U.K.F.J.B.27 |
1915-02-08 |
- |
Wojnicz-Zakrzów (nr 284) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAŁANIUK |
HAWRYŁO |
- |
RUSS.I.R. 33 |
1915-02-12 |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARIN |
ANTON JEFYMOŁOW |
- |
RUSS.I.R. 153 |
- |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAWRYJENKO |
KIRYL |
INF. |
RUSS.I.R. 125 |
1915-03-02 |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJEK |
ROMAN |
KAN. |
- |
1915-01-11 |
- |
Królowa Polska (nr 144) |
wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDAK |
FERENZ |
INF. |
- |
1915-02-15 |
- |
Królowa Polska (nr 144) |
wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANIDL |
NICHSEL |
INF. |
K.K. L.I.R. 24 |
1914-12-(10-14) |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
Betonowy postument z krzyżem (+ 2 żołnierzy austriackich) |
HEINE |
ALFRED |
JG. |
PREUSS. RES. J.B. 19 |
1914-12-07 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
Betonowy postument z krzyżem |
HELMANN |
JOSEF |
JG. |
PREUSS. RES. J.B. 19 |
1914-12-13 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
Betonowy postument z krzyżem |
HINSPETER |
KARL |
MUSK. |
PREUSS. RES. I.R. 218 |
1914-12-10 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONEMEIR |
FRIEDRICH |
JG. |
PREUSS. RES. J.B. 19 |
1914-12-13 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
Betonowy postument z krzyżem |
HOPPE |
KARL |
JG. |
PREUSS. RES. J.B. 19 |
1914-12-07 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUNDT |
EUGEN |
OBLTN. |
PREUSS. RES. I.R. 219 |
1914-12-11 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASS |
AUGUST |
FLDW. LT. |
PREUSS.RES.INF.RGT217 |
1914-12-11 |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENYCH |
KARL |
K?N |
K.U.K.F.A.R.4 |
1914-12-13 |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HODAUN |
AMANDUS |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.202 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFFKEN |
WILHELM |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
PAUL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTUNG |
HANS |
- |
PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZEL |
WALT. |
GEFR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENNIG |
WALTER |
- |
R.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMFIER |
FRIEDRICH |
- |
P.R.I.R.220 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERTEL |
PAUL |
- |
RGT-217 |
1914-12-14 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEUMANN |
ALFRED |
- |
P.R.I.B. 19 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEYMANN |
AUGUST |
- |
PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 |
1914-??-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFSTAEDT |
WALTER |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
STEFAN |
INF. |
K.U.K.IR.83 |
1914-12-(5-12) |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOSHGREBE |
POUL |
- |
R.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜSKEN |
KARL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAAS |
ALOIS |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HAHN |
BERNHARD |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HARTHEISER |
KARL |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HECHT |
GUSTAV |
GEFR. |
PREUSS. RES. INF.RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HEIDRICH |
JOSEF |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HEISSENBURG |
AUGUST |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HEITAKAMPER |
FRITZ |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HEITRICKS |
FRANZ |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HEUP |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HEYDT von der |
ROBERT |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HICK |
WILHELM |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HOFFMANN |
HERMANN |
- |
PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HOFFMEISTER |
KARL |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HOING |
BERNHARD |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HOPPE |
OTTO |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HOTTE |
ANTON |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HUGO |
ALFRED |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
HEMKEKS |
HEINRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILLE |
FERDINAND |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINSSEN |
THEOD. |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖLSCHER |
AUGUST |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAASTERT |
HEINRICH |
GFT. |
P.R.I.R.219 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANISCH |
FRIEDRICH |
- |
P.R.I.R.220 |
1914 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
PAUL |
LTN. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEEKEREN |
PETER |
WEHRM. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEGELS |
WILHELM |
E.F. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINEMANN |
WALT. |
LTN. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELLERMANN |
AUGUST |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILDEBRAND |
FRITZ |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORSTERS |
HEINRICH |
UTFF |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜLSMANN |
FERDINAND |
RES. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUPPERS |
WILHELM |
RES. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEBROCK |
GUSTAV |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEITRINK |
AUGUST |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIPPERT |
HUGO |
GFT. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖLSCHER |
HEINRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLTMAN |
GUSTAV |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOMBORG |
OTTO |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAASTERT |
GFFR. |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄDICKE |
PAUL |
UTFF, |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARTUNG |
HANS |
LTN. |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINDORF |
KARL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELD |
HERMANN |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMAN |
PAUL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-16 |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖLSCHER |
RICHARD |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-16 |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAHN |
FRANZ |
WEHRM. |
P.R.I.R. 217 |
1914-12-06 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANDZIUK |
HAWRYLO |
JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄNGERT |
- |
RESERVIST |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARASYNIUK |
TYFON DANYLO |
JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARUBILSKI |
THEODOR |
WEHRM. |
P.R.I.R. 220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HATKÄMPER |
HEINR. |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAU |
JOSEF |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUFF |
FRANZ |
WEHRM. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄUSER |
ALFRED |
KR.FR. |
P.R.I.R. 220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEDRAM |
GUSTAV |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEEP |
MARTIN |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIBROCK |
HEINDR. |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
WILHELM |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEITBRINK |
GUSTAV |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELMSTETTER |
LUDWIG |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEMMINGHAUS |
HEINRICH |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENGST |
- |
RESERVIST |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENNOLD |
GUSTAV |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENSICK |
ERNST |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
ERNST |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSE |
WILHELM |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEUSER |
FRANZ |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-06 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILKER |
WILHELM |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HINDERSMANN |
FRIEDR. |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ANTON |
JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLTSCHNEIDER |
HEINR. |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOPP |
FRIEDRICH |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORST |
ERNST |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-06 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOWRAN |
MICHAEL |
RES.JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANNIG |
RICHARD |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Trzciana (nr 309) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HOLLEN |
HEINRICH |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Trzciana (nr 309) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HABROCK |
THEODOR |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HAGENKOTTEP |
AUGUST |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HASER |
OTTO |
JG. |
K.U.K. F.J.B. 16 |
1914-12-10 |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HAUKE |
ALOIS |
JG. |
K.U.K. F.J.B. 16 |
1914-12-10 |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HERE |
RICHARD |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
- |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HOFFMANN |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HONER |
AUGUST |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HORN |
JOHANNES |
GEFR. |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
- |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HORSTEMEIER |
WILHELM |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HUHN |
FRANZ |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HULSMANN |
ROBERT |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HUNTING |
JOSEF |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
HAAS |
EMIL |
INF. |
ÖST.UNG. |
1914-10-03 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABÖCK |
FRANZ |
INF. |
K.K L.I.R. 2 |
1914-11-16 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJCMANN |
FRANZ |
TR. SOLD. |
K.U.K. TR.DIV 2 |
1915-02-02 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALAT |
JANOS |
HONV. |
K. UNG. L.I.R. 20 |
1914-12-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAPPACHER |
ALOIS |
KAN. |
K.U.K. F.K.R. 10 |
1915-01-03 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEGER |
? |
INF. |
ÖST.UNG. |
1914-10-02 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMAKOWSKI |
IWANOWICZ |
INF. |
RUSS. I.R. 121 |
1915-05-19 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
SIMON |
SCH. |
K.K. K.SCH.R.III |
1914-11-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1914-12-21 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖHLE |
TEOFIL |
INF. |
ÖST.UNG. |
1914-10-09 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLEČEK |
ANTON |
KPL. |
K.U.K. I.R. 28 |
1914-11-20 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLYK |
JAKOB |
SCH. |
K.K. SCH.R. 32 |
1918-02-23 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOPFGARTNER |
THOMAS |
SCH. |
K.K. K.SCH.R.III |
1914-12-08 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOTTER |
FRANZ |
SCH. |
K.K. K.SCH.R.III |
1914-11-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOYER |
ANTON |
SAPP. |
K.U.K. S.B. 8 |
1915-01-11 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRICZUK |
GEORG |
HONV. |
K. UNG. L.I.R. 66 |
1914-12-30 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYNCZYSZYN |
WASYL |
INF. |
K.U.K. I.R. 95 |
1914-11-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBICKI |
ANDREAS |
INF. |
K.K. LDST. B. 214 |
1915-01-04 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCZKO |
MICHAEL |
INF. ÖST.UNG. |
- |
1914-11-10 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMENCZAK |
ZACHARKO |
SCH. |
K.K. SCH.R.32 |
1917-08-18 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HYCALUK |
STEFAN |
SCH. |
K.K. SCH.R. 32 |
1918-02-16 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
PAUL |
INF. |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
- |
- |
Krzeczów (nr 315) |
wieś, gm. Rzezawa, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYCYSZYN |
GREGOR |
INF. |
I.R. 55 |
1914-12-06 |
- |
Cichawa (nr 333) |
wieś, gm. Gdów, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSMAN |
BRUNO |
RESERVELEUTNANT, DR |
Infanterieregiment 14 Linzer Husregiment |
1914-12-10 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
J. Drogomir go nie wymienia |
HINTER |
KARL |
E.R.INF. |
I.R. 14 |
1914-12-14 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
KARL |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1914-12-05 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
ALOIS |
E.R.INF. |
I.R. 14 |
1914-12-10 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZER |
JOSEF |
RESERVELEUTNANT, PROFESSOR |
INF.REG 59 |
1914-12-10 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
J. Drogomir go nie wymienia |
HORAK |
FRANZ |
GFT. |
I.R. 14 |
- |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABER |
JOSEF |
- |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAGEMÜLLER |
JOSEF |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄMMERLE |
FRANZ |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIDINGER |
- |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZ |
MICHAEL |
- |
K.U.K.T.K.J.R.4 |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENNERBIEHLER |
ANTON |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFER |
FRANZ |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFER |
JOHANN |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖFINGER |
GEORG |
UT.JG. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
LEOPOLD |
- |
K.K.K.SCH.R.II |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZKNECHT |
JOHANN |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZKNECHT |
JOSEF |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLZKNECHT |
STEFAN |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORNA |
FRANZ |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
FRANZ |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
FRANZ |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
JOHANN |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUMMER |
JOSEF |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜTTER |
ANTON |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜTTL |
GUSTAV ADOLF |
LTN. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÜTTLE |
JOSEF |
ZGSF. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
JOHANN |
HUSAR |
H.R. 9 |
1914-11-23 |
- |
Łapanów (nr 342) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANEL |
KARL |
OFFZ. |
L.U.R. 3 |
1915-05-16 |
- |
Muszyna (nr 345) |
miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAWRYŁOWICZ |
AVREAN |
- |
- |
1914-12-10 |
- |
Barcice (nr 347) |
wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
wg Drogomira - HAVRYLOWICZ |
HOMCZYŃSKI |
THOMAS |
INF |
LDST.B.K. 34 Jaroslau |
1914-12-09 |
- |
Barcice (nr 347) |
wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOŁYK |
NIKOLAUS |
INF. |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
HA?ERMAN |
PETER |
PREUSS |
R..I.R.46 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HALUCZKA |
WASIL |
INF.RUSS. |
I.R.124. |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELWIG |
PAUL |
PREUSS.RES. |
R..K.81 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENSCHKE |
HEINRICH |
PREUSS.RES. |
INF.R.53 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZ |
PAUL |
PREUSS.RES. |
I.R.267 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HILBIG |
OTTO |
PREUSS. |
INF.RTG.46 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖLZLE |
JOHANN |
- |
BAYER.INF.RGT.3 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOP |
ANDREAS |
- |
K.UNG.I.R.16 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYCZ |
WASIL |
RUSSISCHER KRIEGER |
RUSSISCHER KRIEGER |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSEW |
KONSTANTY |
RUSS |
I.R.33 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAVLICEK |
FRANZ |
- |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1914-12-31 |
- |
Marcinkowice (nr 352) |
wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HREJCIUK |
IVAN |
- |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01-02 |
- |
Marcinkowice (nr 352) |
wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAPIAK |
NIKOLAUS |
JNF |
K.K.L.J.R. 34 |
1914-12-(11-13) |
- |
Laskowa (nr 358) |
wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCHVAR |
IGNAZ |
? |
? |
1914-??-?? |
- |
Krasne Lasocice (nr 361) |
wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
Obelisk |
HERBST |
JOSEF |
HUS. |
- |
1914-09-27 |
- |
Mszana Dolna (nr 363) |
miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOŠŠEK |
JOSEF |
- |
K.K.L.J.R.21 |
1914-09-27 |
- |
Mszana Dolna (nr 363) |
miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
Krzyż prawosławny |
HARTMANN |
ERWIN |
OBLTN. |
H.R.13 |
1914-12-12 |
- |
Tymbark (nr 365) |
wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEITMAN |
AUGUST |
KR.FR. |
Res.Kav.Abt.47 |
- |
- |
Tymbark (nr 365) |
wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJDU |
MICHALY |
GFT/ORV |
- |
1914-12-10 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJTO |
STEFAN |
KPL. |
K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HONIG |
STEFAN |
HUS. |
K.u.K.H.R. 13 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSZAR |
STEPHAN |
PTRF |
K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVÁTH |
ISTVÁN |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 16 |
1914-12-10 |
- |
Golców - Stara wieś (nr 369) |
wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
grób 20 |
HELCZER |
REZSÖ |
KORPORAL |
K.UNG. L.I.R. 16 |
1914-12-18 |
- |
Golców - Stara wieś (nr 369) |
wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
grób 21 |
HÁG |
JÓZSEF |
GEFREITER |
K.UNG. L.I.R. 16 |
1914-12-18 |
- |
Golców - Stara wieś (nr 369) |
wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
grób 21 |
HALLER |
FRANZ |
SCHUTZE |
K.U.K.T.K.SCH.R. 4. M.G.R 4 |
18.12.1914 |
- |
Droginia (nr 371) |
wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOBL |
ANTON |
SCHÜER |
K.K.SCH.R.14 |
1914-12-?? |
- |
Wiśniowa II (nr 374) |
wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLADIN |
PETER |
INF. |
I.R. 55 |
1914-12-11 |
- |
Gdów (nr 375) |
wieś, gm. Gdów, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUPTMANN |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Krościenko nad Dunajcem (nr 377) |
miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HECHT |
SAMUEL |
- |
- |
- |
- |
Krościenko nad Dunajcem (nr 377) |
miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERMAN |
RUDOLF |
SZER. |
LEGIONY POLSKIE |
1915 |
- |
Zakopane I |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
1893-02-15 |
- |
- |
HAHN |
ANTAL |
HUS. |
H.H.R. 3 |
1914-10-10 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1890 |
MODOS |
- |
HALASZ |
PAUL |
VORM. |
R.F.K.R. 1 |
1914-10-11 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1891 |
MONOR |
- |
HAMMER |
JOHANN |
INF. |
I.R. 14 |
1914-11-04 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1890 |
- |
- |
HAMPEL |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 9 |
1914-11-05 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1890 |
WARNSDORF |
- |
HEGBMANN |
EMMERICH |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1914-10-15 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1888 |
BUDAPEST |
- |
HEINE |
FRANZ |
INF. |
I.R. 29 |
1914-10-09 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1887 |
NIXDORF |
- |
HIRSCH |
ANTON |
RES.GFT.TIT.KPL. |
I.R. 35 |
1914-10-26 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1885 |
TŘEMOSCHNA/TŘEMOŠN? |
- |
HOFSTÄTTER |
IGNATZ |
SCH. |
SCH.R. 13 |
1915-08-01 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1886 |
SEITENSTETTEN |
- |
HORAČEK |
JOSEF JOHANN |
INF. |
I.R. 74 |
1914-10-28 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1887 |
KUNČI |
- |
HÖSL |
JOSEF |
INF. |
I.R. 26 |
1914-11-02 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1887 |
KUNOSVÁGÁSA/KUNEŠOV |
- |
HUBAY |
SÁNDOR |
ZGSF. |
SCH.R. 16 |
1914-10-13 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1894 |
HUBOV |
- |
HUEMER |
KARL |
INF. |
I.R. 14 |
1914-11-21 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1886 |
ALTENFELDEN |
- |
HÜRCHZING |
JOHANN |
TRAINSOLDAT |
GEB.TRAIN |
1916-06-16 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1892 |
STERNBACH |
- |
HYBEŠ |
FRANZ |
GFT. |
L.I.R. 10 |
1914-10-24 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1886 |
LIBLITZ/LIBICE |
- |
HEIMER |
SIGISMUND |
INF. |
LIR 34 |
1918-05-02 |
- |
Kraków-Podgórze I (nr 385) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABER |
MOJZESZ |
SZEREGOWY |
- |
1917-03-05 |
- |
Kraków-Kazimierz (nr 387) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEBELAND |
BERKO |
ROSJANIN |
- |
1915-06-12 |
- |
Kraków-Kazimierz (nr 387) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
MAJER |
SZEREGOWY |
- |
1916-12-17 |
- |
Kraków-Kazimierz (nr 387) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
HENISZ |
BOLESŁAW |
SIERŻ. |
6 P.P. POL. LEG. |
1917-11-21 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1884-??-?? |
- |
- |
HRADECKY |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 10 M.G.A. I |
1914-09-15 |
- |
Kraków-Bronowice (nr 389) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HURT |
ANTON |
E.R.LST.INF. |
LDST.M.B. 21/4 |
1914-12-08 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUBER |
FRAANZ |
LST.INF. |
LDST.ARB.ABT. 4/1 |
- |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRYCKO |
ANDREAS |
INF. |
LDST.ET.B. 239/1 |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDL |
RUDOLF |
LST.SAP. |
I.R. 92 - A.Z.D. KRAKAU |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄRRING |
ERNST |
INF. |
L.I.R. 6 |
1914-12-12 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
HABERZETTL |
THEODOR |
DRAGONER |
D.R. 1 |
1914-11-06 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAJDUK |
GEORG |
KORPORAL |
I.R. 85 |
1914-10-06 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
EMIT?ON |
- |
- |
1914-10-10 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HLOUSEK |
KARL |
INFANTERIST |
I.R. 98 |
1914-10-19 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÖRBE |
ADOLF |
INFANTERIST |
L.I.R. 10 |
1914-10-08 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
ISTVAN |
INFANTERIST / HONVED |
H.I.R. 20 |
1914-10-20 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORWATH |
KARL |
INFANTERIST |
I.R. 21 |
1914-10-15 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARZER |
RUDOLF |
- |
- |
1915 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAWRANEK |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUSIATYŃSKI |
STANISŁAW |
UŁAN |
- |
- |
- |
Olkusz |
miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
HAJDAS |
JÓZEF |
- |
- |
1918 |
- |
Otfinów II |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAACK |
RUDOLF |
PION. |
R.P.K. 85 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAFEMEISTER |
OTTO |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANDTKE |
WILHELM |
PION. |
PREUSS.RES.PION.KOMP.85 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANNEMANN |
HUGO |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HÄNSCH |
EMIL |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARRES |
KARL |
LDST. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HASSER |
ISIDOR |
INF. |
I.R. 57 |
1915-03-18 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEIN |
ROBERT |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINS |
HEINRICH |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
BERNHARD |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELING |
FRIEDRICH |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HENTSCHKE |
REINHOLD |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.269 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERDER |
KARL |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HERTRAMPF |
FRITZ |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSE |
ADOLF |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEYER |
KARL |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
FRANZ |
UT. OFFZ. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOLTKAMP |
KARL |
MUSK |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUTH |
ERNST |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HORVATH |
JOSEF |
INFT. |
I.R. 19 |
1914-11-23 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.52 |
HRABAL |
A. |
INFT. |
L.I.R. 13 |
1915-03-06 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 4.6 |
HALVICE |
ADAM |
INFT. |
I.R. 40 |
1914-12-03 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.21 |
HELLER |
FRANZ |
INFT. |
I.R. 49 |
1914-12-23 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.39 |
HÖPFFLINGER |
JOHANN |
- |
SAN. ABT. 10 |
1915-02-10 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.48 |
HUNYADI |
MARTIN |
INFT. |
I.R. 48 |
1914-12-29 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.46 |
HUSZAK |
STEFAN |
INFT. |
I.R. 90 / 4 KOMP. |
1914-12-03 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.28 |
HERMANN |
RUDOLF |
LEG. |
POLN. LEG. I BRIG. |
1915-05-21 |
- |
Zakopane (nr 378) |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAIDACHER |
JOSEPHUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HAŁACIŃSKI |
EDUARDUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANZLIK |
MARTINUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEISSENBERGER |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HELM |
FRIDERICUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOFF |
GUSTAVUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HRUDZIK |
STEPHANUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCZEK |
TEOFIL |
- |
- |
- |
- |
Polanka Wielka |
wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCZEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Polanka Wielka |
wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCZEK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Polanka Wielka |
wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUCZEK |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Polanka Wielka |
wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HYŁKO |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Wieprz |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEREDA |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
HOCHUR |
KAROL |
INF. |
- |
- |
IWANOGRÓD |
Zembrzyce |
wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HUDOBA |
JAN |
LEGIONISTA |
- |
- |
- |
Nowy Targ |
miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HIRSCHLER dr |
MIECZYSŁAW |
LEGIONISTA |
- |
- |
- |
Nowy Targ |
miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HARYNEK |
G. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BACZYN |
- |
HARYNEK |
K. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BACZYN |
- |
HANISCHKA |
- |
- |
- |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANKE |
MAX |
- |
IR 1/4 |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HANZEL |
VIKTOR |
- |
IR 1/7 |
1914-12-13 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEDER |
KOLOMAN |
- |
IR 49 |
1914-11-24 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HEGA |
GEORG |
- |
HONV. LDST. IR 15 |
1914-11-19 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HULEC |
JOSEF |
- |
- |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HATALA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Rzyki |
wieś, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
27 lat |
HATALA |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Rzyki |
wieś, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
31 lat |
HAIDER |
FRANZ |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-11-21 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HODOWEJ |
MICHAEL |
KANONIER |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-11-25 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
HESSE |
KURT |
OBERLEUTNANT |
1 BATL. RES. RUSS. RGT. 6 |
1914-11-23 |
- |
Borowa |
wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HORVATH |
ADAM |
INFANT. |
KUK JR 23 |
1914-12-26 |
- |
Borowa (Góra) |
wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEILER |
GEORG |
UNTFFZ. |
RES.INF.REG.228 1.KOMP |
- |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
A. |
ERS. RESERVIST |
I.K.R.INF.R.225 |
1914-11-21 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
F. |
JÄGER |
2.K.R.JÄG.BTL.21 |
1914-11-21 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HUSSMANN |
MEINR. |
WEHRMANN |
I.K.GARD.GR.R.5 |
1914-11-20 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HASENAU |
JOSEF |
MUSKETIER |
RJR 222/8K |
1914-12-16 |
- |
Baby/Kiełczówka |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HELMKE |
HEINRICH |
VIZEFELDW. |
RJR 222/7K |
1914-12-16 |
- |
Baby/Kiełczówka |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOSIANA |
JOSEF |
LDST. INF. |
KKL EIS. A. 8 |
1916-02-10 |
- |
Baby/Kiełczówka |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAASE |
GUST. |
DRAGONER |
6 ESK DRAG R 16 |
1914-11 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAUER |
PAUL |
ERS. RESERVIST |
4 K R INF R 231 |
1914-12-01 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
M. |
MUSKETIER |
3 K R INF R 226 |
1914-12-06 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÖLZEMANN |
- |
GEFREITER |
4 K R INF R 22? |
1914-12 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÜHNE |
OTTO |
ERS. RESERVIST |
11 KR INF R 229 |
1914-11-30 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HELLER |
FRANZ |
OFFZ. STELL. |
RJR229/2K |
1914-11-20 |
- |
Srock |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
F. |
KAN. |
7 K. 2. GARD. R. R. A. R. |
1914-12-09 |
- |
Swędów |
wieś, gm. Stryków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEISSENGERG |
. |
RES. |
9 K. INF. REG. 18 |
1914-12-26 |
- |
Swędów |
wieś, gm. Stryków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERDER |
A. |
ERS. R. |
1 K. INF. REG. 69 |
1914-12-05 |
- |
Swędów |
wieś, gm. Stryków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HUMMEL |
H. |
RES. |
1 BT. FELD. A. R. 36 |
1914-12-18 |
- |
Swędów |
wieś, gm. Stryków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOCHAPFEL |
WILHELM |
RESERVIST |
6 K. INF. REG. 167 |
1914-11-24 |
- |
Szczawin |
wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOHLSTEIN |
O. |
GEFREITER |
10 K. INF. REG. 167 |
1914-11-24 |
- |
Szczawin |
wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
H(R)ELMBOLD |
ALFRED |
SZER |
11.82 |
1914-11-25 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEBLER |
HEINRICH |
SZER |
?.J.F.A.?? |
1914-11-27 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEHA |
EDWARD |
SZER |
82.M.G.K 28 |
1914-11-28 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HENNEL |
EMIL |
SZER |
1.61 |
1914-11-22 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERING |
KARL |
SZER |
3.82 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERMAN |
HAINRICH |
SZER |
7.8? |
1914-11-2? |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERMAN |
MARTIN |
SZER |
?.83 |
1914-11-?? |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEYDEN |
CARL V. D. |
MAJOR |
I BATT 1 POS. JNF. REG. 18 |
1914-11-19 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
Jtzehoe |
- |
HIBNER |
BURGHARD |
SZER |
1.83 |
1914-11-19 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HRIST |
WILHELM |
SZER |
2.82 |
1914-11-26 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HWIRAND |
KRYSTJAN |
SZER |
1.J.R.83 |
1914-11-?? |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
HINTZ |
REINHOLD |
OBERLEUTNANT D R |
STAB FUSIL BTL |
1914-11-23 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOCKENHOLZ |
H. |
GEFREITER |
6 K INF REG 146 |
1914-11-30 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOPPE |
OTTO |
RESERVIST |
8 K INF REG 140 |
1914-12-14 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÖTZE |
FRIEDRICH |
UNTEROFFIZIER |
1 KOMP 5 GARDE RGT Z F |
1914-11-25 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HIRSZ |
LEO |
SZER. |
2.128 |
1914-11-28 |
- |
Żabiczki |
wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAUPT |
ANTON |
MUSKETIER |
6.K.JNF.REG.21 |
1914-11-20 |
- |
Zgierz I |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOLLUSCHEK |
W. |
ERS.RESERVIST |
9.K.JNF.REG.61 |
1914-11-21 |
- |
Zgierz I |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAHN |
H. |
RESERVIST |
3 K. I.R. 41 |
1914-12-19 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANKE |
ERICH |
LEUTNANT |
8 K. I.R. 41 |
1914-12-20 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANN |
GUSTAV |
ERS. RES. |
- |
1915-02-24 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEIMLICH |
FR. |
ERS. RESERVIST |
2 K. R.I.R. 21 |
- |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEIMS |
ADOLF |
RESERVIST |
12 K. GREN.R. 5 |
1914-12-19 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HENNIG |
KARL |
KANONIER |
3 B. F.A.R. 49 |
1915-01-20 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HETMSDORFER |
RICHARD |
KAN. |
4 B. F.A.R. 49 |
1915-02-04 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEUER |
AUGUST |
KANONIER |
3 B. F.A.R. 17 |
- |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEUER |
AUGUST |
- |
F.A.R. 17 |
- |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HINZE |
P. |
UNTEROFFZ. |
1 K. R.I.R. 140 |
1915-01-13 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HINSCH |
HELMUT |
KANONIER |
3 B FELD A R 73 |
1914-12-23 |
- |
Ozorków |
miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HADEL |
PAUL |
RESERVIST |
4 K. INF. REG. 14 |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAHN |
ERNST |
MUSKETIER |
10 K. INF. REG. 49 |
1914-12-05 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANS |
KARL |
KRIEGSFRW. |
11 K. INF. REG. 49 |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAPP |
GUST. |
MUSKETIER |
6 K. INF. REG. 95 |
1914-11-19 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
K. |
ERS. RESERVIST |
1 K. INF. REG. 140 |
1914-11-30 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HELL |
WILH |
RES |
9 KOMP. |
1914-12-06 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HENKEL |
JOH. |
LANDSTM. |
2 K. LDST. BATL. SCHRIMM |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERGERT |
L |
UFZ |
2 KOMP. |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HILBERT |
. |
UFZ |
9 KOMP. |
1914-12-05 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HINKEL |
- |
RESERVIST |
INF. REG. 49 |
1914-12-03 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
R. |
GEFREITER |
2. K. E. BTL. LDW. GR. REG. 100 |
1914-12-02 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAERTEL |
R. |
LANDSTM. |
1. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ |
1914-12-02 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HELLER |
W. |
OFFZ. STELLV. |
1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ |
1914-12-02 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÖPPNER |
R. |
LANDSTM. |
4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I |
1914-12-02 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAMMANN |
HEINRICH |
HAUPTMAN |
3 RES. ? |
1914-11-29 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 5 |
HARMIST |
MART. |
MUSK. |
6 K. INF. REG. 32 |
1914-12-06 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
HECKMANN |
- |
RES. |
12 K. INF. REG. 21 |
1914-11-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEIDER |
G. |
ERS. R. |
4 K. R. INF. R. 226 |
1914-12-02 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
HEIS |
OTTO |
MUSK. |
6 K. INF. REG. 161 |
1914-11-28 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERDEN |
JOSEF |
MUSKETIER |
4 K. INF. REG. 21 |
1914-11-26 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 3 |
HEUER |
JAKOB |
KRIEGSFREIW. |
5 K. R. INF. R. 228 |
1914-12-27 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 2 |
HEYDASCH |
THIMM |
- |
- |
- |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
Mühlhausen |
RZĄD 2 |
HILGENDORF |
- |
MUSKETIER |
7 K. INF. REG. 150 |
1914-11-22 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 3 |
HINZ |
JOHANN |
MUSKETIER |
1 K. INF. REG. 146 |
1914-12-05 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
HÖLEMANN |
- |
RES. |
10 K. INF. REG. 23 |
1914-12-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
HOPPE |
R. |
UTFFZ. |
1 B. 6 GARD. F.A.R |
1914-11-29 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 2 |
HÜBNER |
PAUL |
WEHRMANN |
10 K. INF. REG. 176 |
1914-11-30 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 5 |
HUHN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
Hamburg |
RZĄD 2 |
HALPT |
GUSTAW |
JÄGER |
4 KOMP.21 R.J.B. |
1915-04-01 |
Mogiły |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANELDT |
GOTTLOB |
WEHM |
1K R.I.R. 226 |
1915-06-15 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HARDER |
ERNST |
OBERGEFR. |
5 BTTR. GARDE R. F. A. R. |
1915-02-13 |
Nieborów |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
Tralau |
- |
HARTMANN |
KURT |
MUSK |
12/226 |
1915-03-2? |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HASSE |
FRIEDRICH |
JÄGER |
4 KOMP.21 R.J.B. |
1915-04-01 |
Mogiły |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
1893-08-12 |
BRANDENBURG |
- |
HECKENHOFF |
J. |
MUSK. |
5/R. J. R. 226 |
1915-06-21 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
HERKENHOFF JOSEPH |
HILDEBRANDT |
OTTO |
MUSK |
2K R.I.R. 226 |
1915-05-03 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HINZ |
PAUL |
UTFFZ |
3K R.I.R. 226 |
1915-05-18 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOHLEMANN |
ERICH |
MUSK. |
12/R. J. R. 226 |
1915-06-16 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÖRNIG |
KURT |
JÄGER |
3 KOMP.21 R.J.B. |
1915-04-01 |
Mogiły |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
1897-03-31 |
WEIßENFELS |
- |
HUHLE |
ALFRED |
JÄGER |
4 KOMP.21 R.J.B. |
1915-04-01 |
Mogiły |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
1893-02-24 |
HOHENZIATZ |
- |
HUSCHEBECK |
HERMAN |
MUSK |
9K R.I.R. 226 |
1915-05-31 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEUSCHEMER |
AUGUST |
REST |
2 KMP.JNF.RGT. 42 |
1914-11-30 |
- |
Szadkowice |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
Solingen |
- |
HIMPEL |
RICHARD |
ERS.RES |
1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 |
1914-11-30 |
- |
Szadkowice |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KURT |
ERS. RES. |
3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
WILHELM KARL |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
JOSEF |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAVEMEISTER |
HANS |
KRGS. FRW. |
7/J. R. 95 |
1915-01-10 |
- |
Piotrków Tryb. |
miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów |
łódzkie |
- |
- |
- |
HENSE |
OTTO |
MUSK. |
7/J. R. 141 |
1914-10-27 |
- |
Piotrków Tryb. |
miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów |
łódzkie |
- |
- |
- |
HILDENBRANDT |
GUSTAV |
PION. |
II. PION. BTL. 26 |
1914-11-26 |
- |
Piotrków Tryb. |
miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAVINKELS |
GERHARD |
WEHRM. |
1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 |
1914-11-20 |
- |
Stawiszcze |
wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HELLMUTH |
WILHELM |
WEHRM. |
3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 11 |
1914-12-01 |
- |
Stawiszcze |
wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HITZIG |
WALTER |
OBERLTN. |
STAB LDW. ERS. RGT. 4 |
1914-11-20 |
- |
Stawiszcze |
wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÖLLEIN |
LOUIS |
RESERVIST |
4 K. JNF. REG. 32 |
1915-01-16 |
- |
Tomaszów Maz. I |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOOG |
ALOIS |
MUSKETIER |
2. K. JNF. REG. 32 |
1915-02-13 |
- |
Tomaszów Maz. II |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HER?CHT |
? |
ERS. FRW. |
J. 59. 6 |
1914-12-16 |
- |
Tum |
wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOPF |
MAX |
RES. |
- |
- |
- |
Wysieradz |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANKE |
AUG. |
LANDSTM |
2 K. LST. INF. BTL. COSEL VI 8 |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
K |
GEFREITER |
10 K. E. BTL. J. R. 156 |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERTWIG |
P. |
LANDSTM |
3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOBUSCH |
K |
MUSKETIER |
6 K. E. B. LW. J. R. 104 |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) |
WEHRM. |
? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 |
1914-11-30 |
- |
Swędzieniejewice |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEGENER |
FRIEDR. |
MUSKETIER |
1.K.JNF.REG.151 |
1915-01-01 |
- |
Zgierz II |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HIRTH |
CHRIST |
MUSKETIER |
2.K.JNF.REG. 83 |
1914-11-21 |
- |
Zgierz II |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOLODNIK |
JOHANN |
INFANTERIST |
K.U.K. L.B. 103 |
1915-06-25 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HRUBY |
FRANZ |
INFANT. |
L. ET. BAON. 511 |
1916-02-02 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HORNAUER |
MAX |
OFFZ. STELLV. |
4/LDSTR. BRIG. ERS. BTL. 48 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HUTH |
JOHANN |
WEHRM. |
4/LDSTR. BRIG. ERS. BTL. 30 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAUEIS |
KURT |
ERS. RES. |
1/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HENDT |
PAUL |
GEFR. |
2 LDST. ESK. KAV. SCHUTZEN |
1914-11-?? |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HIMPEL |
RICHARD |
ERS. RES. |
1/ LDST. INF. BTL. SAMTER |
1914-11-30 |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEYNE |
OTTO |
GRENADIER |
2 KOMP. ERS. BATL. GREN. LANDW. RGT. 100 |
1914-12-07 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HENNIG |
MAX |
- |
- |
1914-12-09 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERFERT |
KARL |
- |
- |
1914-12-09 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HIRTE |
REINHOLD |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
FRIEDRICH WILHELM |
- |
- |
1914-12-06 |
- |
Złoczew |
miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HUCKO |
STANISŁAW |
SZEREGOWY |
- |
1915-09-14 |
- |
Kamieńsk |
miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERTZOG |
FRANZ |
- |
- |
1914-11-24 |
- |
Boczki Stare |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANKE |
ERNST |
GEFR. |
1. KOMP. LDSTM. BATL. BRESLAU II |
1914-11-21 |
- |
Korczew |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANTKE |
AUGUST |
LDSTM. |
4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II |
1914-11-21 |
- |
Korczew |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERMANN |
JOHANN |
LDSTM. |
4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II |
1914-11-21 |
- |
Korczew |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAUG |
KARL W. |
LEUTNANT |
KAIS. FREIW. AUT. CORPS |
1914-11-22 |
- |
Strońsko |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
1881-09-14 |
- |
Bergwerksdirektor |
HAIWALD |
JOSEPH |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOKE |
HEINRICH |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOLTMANN |
AUGUST |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÜBBEL |
JAKOB |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HANGA |
GEORG |
GEFREITER |
K.U.K. I.R. 51 |
1914-12-28 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HORVATH |
PETER |
INFANT. |
K.U.K. I.R. 44 / 1K |
1915-01-02 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HUSZJAK |
JOZSEF |
KANONIER |
K.U.K. S.H.D. 4 |
1914-12-30 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HILER |
JOHANN |
- |
J.R. 32 |
1914-12-27 |
- |
Lubochnia |
wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HUNBT |
T. |
- |
J.R. 104 |
- |
- |
Lubochnia |
wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HARTUNG |
HEINRICH |
- |
I.R. 12/95 |
- |
- |
Cielądz |
wieś, gm. Cielądz, pow. rawski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HERNITLEAR |
HERM. |
- |
L.I.R. 2/46 |
1914-10-25 |
- |
Cielądz |
wieś, gm. Cielądz, pow. rawski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GUSTAV |
WEHRM. |
I.R. 2/37 |
1914-10-26 |
- |
Cielądz |
wieś, gm. Cielądz, pow. rawski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOLGER |
- |
- |
- |
- |
- |
Cielądz |
wieś, gm. Cielądz, pow. rawski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HUPE II |
FRIEDRICH |
- |
L.I.R. 2/46 |
1914-10-25 |
- |
Cielądz |
wieś, gm. Cielądz, pow. rawski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HELBIG |
HANS |
SZER. |
- |
1914-11-18 |
- |
Zgierz III |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOFFMAN |
HEINRICH |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Gajewniki |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEINZE |
HERMANN |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Kęszyce (pow. zduńskowolski) |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEUSELER |
PETER |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Kęszyce (pow. zduńskowolski) |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOLST |
WALDEMAR |
- |
- |
1914-12-02 |
- |
Kęszyce (pow. zduńskowolski) |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HEUCHEMER |
AUGUST |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Krobanów |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÄNSEL |
OTTO |
- |
- |
1914-11-19 |
- |
Remiszew |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KURT |
- |
- |
1914-11-20 |
- |
Sieradz I |
miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
ZMARŁ W SIERADZU |
HERTEL |
- |
- |
- |
1914 |
- |
Sieradz II |
miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÖHLE |
AMBROSIUS |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
HODIS |
- |
- |
K.U.K. I.R. 63/11 K. |
1915-05-16 |
- |
Drzewica |
miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HÖHR |
KARL |
KADETT ASP. |
K.U.K. I.R. 63/22 K. |
1915-05-15 |
- |
Drzewica |
miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
HAMPF |
PAUL |
MUSK. |
- |
1918-03-09 |
ARRAS |
Tarnów (lubuskie) |
wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
TARNÓW/TORNOW |
Obelisk |
HELMERT |
HANS |
- |
- |
1918-10-04 |
BAD WILDUNGEN |
Chwalęcice |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
CHWALĘCICE / HEINERSDORF |
Obelisk |
HAMMER |
KARL |
?RGSTR. |
- |
1915-03-02 |
BORUSIA |
Kłodawa |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
Obelisk |
HERRMA?? |
PAUL |
?EHIM |
- |
- |
- |
Kłodawa |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
Obelisk |
HILLERT |
FRANTZ |
- |
- |
1915-08-30 |
- |
Zdroisko |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
Zantzthal /Zdroisko |
- |
HEMPAL |
ERNST |
GEFR. |
- |
1918-05-27 |
- |
Gościnowo |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANNEBAUER |
FRANZ |
- |
- |
1917-01-13 |
- |
Różanki |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANNEBAUER |
PAUL |
- |
- |
1916-02-?? |
- |
Różanki |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HÄNDSCHKE |
OTTO |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Hoffnung/ Nadziejewki |
- |
HANUSCHKÄWITSCH |
AUGUST |
- |
- |
1916-03-20 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Kleinkrebbel/ Krobielewko |
- |
HANUSCHKÄWITSCH |
JOHANN |
- |
- |
1914-09-30 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Kleinkrebbel/ Krobielewko |
- |
HANUSCHKÄWITSCH |
ROMAN |
- |
- |
1918-05-05 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Kleinkrebbel/ Krobielewko |
- |
HEIDUCK |
GUSTAV |
- |
- |
1916-10-05 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Hoffnung/ Nadziejewki |
- |
HEIDUCK |
RICHARD |
- |
- |
1916-07-04 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Hoffnung/ Nadziejewki |
bracia / brüder |
HEINZE |
OTTO |
- |
- |
1916-09-26 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Krinitze / Skrzynice |
bracia / brüder |
HOFFMANN |
FRIEDRICH |
- |
- |
1917-07-11 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Freude/ Ociesze |
bracia / brüder |
HÖHNE |
GUSTAV |
- |
- |
1916-03-09 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Schneidemühl Hauland / Piłka |
- |
HÖHNE |
PAUL |
- |
- |
1914-12-12 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Schneidemühl Hauland / Piłka |
- |
HAHN?? |
ALBERT |
- |
- |
1916-??-?? |
- |
Radzików (lubuskie) |
wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
HÖHNE |
JOH. |
- |
- |
1915-01-08 |
Russland |
Radzików (lubuskie) |
wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
HÖHNE |
RICHARD |
- |
- |
- |
Russland |
Radzików (lubuskie) |
wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
HEESE |
PAUL |
- |
- |
1915-02-24 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1881-10-08 |
- |
- |
HÜBNER |
OTTO |
- |
- |
1915-07-27 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1896-01-31 |
- |
- |
HÖHNE |
GUSTAV |
UNTFFZ. |
- |
1914-10-30 |
FRANKREICH |
Dzierżów |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
verm. |
HÖHNE |
- |
- |
- |
1916-??-?? |
RUßLAND |
Dzierżów |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
gest. |
HAMEL |
ADOLF |
- |
- |
1917-09-20 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
SCHERTENDORF |
TABLICE |
HAMEL |
FRITZ |
MUSKETIER |
5 KOMP. INF.-REG. 62 |
1918-09-20 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
SCHERTENDORF |
TABLICE |
HAMEL |
PAUL |
- |
- |
1918-05-31 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
ROTHENBURG |
TABLICE |
HANISCH |
HEINRICH |
- |
- |
1914-09-30 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
HEINE |
ROBERT |
- |
- |
1915-05-02 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
SCHERTENDORF |
TABLICE |
HELBIG |
GUSTAV |
SERGT. |
- |
1918-06-09 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1877-08-13 |
- |
POMNIK |
HELBIG |
HEINRICH |
- |
- |
1914-12-02 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
HELBIG |
RICHARD |
- |
- |
1917-07-09 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
HERING |
ARTUR |
MUSKETIER |
1 KOMP. INF. REG. 402 |
1918-06-26 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
ROTHENBURG |
TABLICE |
HIRTHE |
PAUL |
- |
- |
1918-04-18 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
PLOTHOW |
TABLICE |
HUR?ER |
PAUL |
- |
- |
1914-10-15 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
ROTHENBURG |
TABLICE |
HALLECKER |
OTTO |
- |
- |
1917-04-22 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HALLECKER |
RICHARD |
- |
- |
1918-06-02 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HUNDACK |
CARL |
- |
- |
1915-03-28 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANTKE |
FRANZ |
RES. |
- |
1914-11-15 |
- |
Bogumiłów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANTKE |
FRITZ |
LDFTM. |
- |
1917-10-30 |
- |
Bogumiłów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANTKE |
REINHARD |
WEHRM. |
- |
1914-09-03 |
- |
Bogumiłów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HOHENAU Graf von |
FR. |
FLIEGEROFFIZIER |
JAGDGESCHWADER VON RICHTHOFEN |
1918-07-27 |
- |
Ochla |
dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HUMMEL |
GUSTAV |
GEFREITER |
INF. REG. 81 |
1918-09-23 |
- |
Ochla |
dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
ALFRED |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Rudawica |
wieś, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
PAUL |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Rudawica |
wieś, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HAHN |
PAUL |
- |
- |
1915-08-06 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HELBIG |
HERMAN |
- |
- |
1914-11-03 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
VERM |
HERING |
PAUL |
- |
- |
1917-06-14 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HERING |
PAUL |
- |
- |
1917-12-31 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HIRTHE |
HERMAN |
- |
- |
1916-04-16 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HIRTHE |
WILHELM |
- |
- |
1916-08-27 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HÄMMERLING |
OSKAR |
- |
- |
1916-06-02 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
Rotunda |
HÄMMERLING |
PAUL |
- |
- |
1918-08-24 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
Rotunda |
HEINRICH |
KARL |
- |
- |
1918-04-12 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
Rotunda |
HEINRICH |
ROBERT |
- |
- |
1916-07-02 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
Rotunda |
HOPPE |
KURT |
- |
- |
1916-09-06 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
rotunda |
HUHN |
FRITZ |
- |
- |
1918-04-02 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
Rotunda |
HUHN |
WILI |
- |
- |
1916-05-10 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
1891 |
- |
nagrobek |
HALLENSLEBEN |
KURT |
- |
- |
1917-09-12 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1881-09-03 |
CAMMIN |
- |
HARMUTH |
KARL PAUL |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HARMUTH |
- |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HARMUTH |
- |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HEIL |
HEINRICH |
- |
- |
1931-06-13 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1873-09-19 |
SAGAN |
- |
HENSEL |
PAUL |
- |
- |
1918-12-02 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1896-03-02 |
SAGAN |
- |
HERZBERG |
PAUL |
- |
- |
1916-09-20 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1898-07-22 |
SAGAN |
- |
HONDKE |
PAUL |
- |
- |
1917-08-19 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1888-12-17 |
HIRSCHFELDAU |
- |
HOWITZ |
ARNO |
- |
- |
1917-08-25 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1896-08-04 |
OBLITZSCH |
- |
HUAR |
FRITZ |
- |
- |
1925-09-27 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1896-10-20 |
DIEDENHOFEN |
- |
HYLAK |
JOHANN |
- |
- |
1919-02-27 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
DEUTSCHWILKE |
- |
HARTEL |
ERNST |
- |
- |
1914-09-12 |
- |
Żagań III |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HUBRIG |
REINHOLD |
- |
- |
1914-12-26 |
- |
Żagań III |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HARING |
AUGUST |
LDSTM. |
- |
1918-02-17 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1869-10-01 |
- |
- |
HEIM |
KARL |
LDSTM. |
- |
1917-05-30 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1874-03-08 |
- |
- |
HELLER |
OTTO |
KAN. |
- |
1919-07-15 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1899-01-19 |
- |
- |
HOFFMANN |
GUSTAV |
??ON |
- |
1921-02-12 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1897-10-04 |
- |
- |
HAINKE |
HERMANN |
- |
- |
1917-06-17 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
HOFFMANN |
EMIL |
- |
- |
1916-03-07 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
HOFFMANN |
EMIL |
- |
- |
1916-03-08 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
HOFFMANN |
MAX |
- |
- |
1914-12-20 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
GROSSELAU |
- |
HORNIG |
WILLY |
- |
- |
1918-07-05 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
HÜBNER |
GUSTAV |
- |
- |
1917-10-10 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
HANDKE |
JOH. |
SCHUTZE |
- |
1918-10-20 |
- |
Ługi (lubuskie) |
wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANSCH |
PAUL |
ERS.RES. |
- |
1916-07-24 |
- |
Ługi (lubuskie) |
wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HÖPTNER |
PAUL |
GEFR. |
- |
1918-06-03 |
- |
Ługi (lubuskie) |
wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HEMERLING |
FRANCISZEK |
- |
- |
1918-08-01 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1897-10-09 |
- |
- |
HOHENBERG |
HERMANN |
- |
- |
1918-05-07 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
HOHNBERG |
BERNH. |
- |
- |
1915-04-15 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
HELBIG |
HEINRICH |
- |
- |
1918-04-24 |
- |
Zielona Góra (Jędrzychów) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
ROBERT |
- |
- |
1918-08-31 |
- |
Zielona Góra (Jędrzychów) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
OSKAR |
MUSKETIER |
4 KOMP. INF. REG. 22 |
1914-08-22 |
- |
Zabór |
wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HERING |
GUSTAV |
MUSKETIER |
4 KOMP. INF. REG. 354 |
1918-08-01 |
- |
Leśniów Wielki |
wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HERING |
PAUL |
MUSKETIER |
2 KOMP. RES. INF. REG. 48 |
1918-05-27 |
- |
Leśniów Wielki |
wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HOBORN |
GUSTAV |
UNTEROFFIZIER |
1 KOMP. INF. REG. 46 |
1918-05-06 |
- |
Leśniów Wielki |
wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HAŁA |
JÓZEF |
- |
- |
1915-06-26 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1891-11-22 |
- |
- |
HABERMANN |
GUST. |
GEFREITER |
2 PIONIER BATL. 27 |
1918-06-09 |
- |
Drzonów |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1888-11-25 |
- |
- |
HETMANN |
WILH. |
- |
- |
1915-01-08 |
- |
Drzonów |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1895-08-28 |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1916-08-15 |
- |
Drzonów |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1897-07-25 |
- |
- |
HABNER |
OTTO |
- |
- |
1914-12-01 |
- |
Szprotawa IV |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HEINZ |
BERNHARD |
- |
- |
1915-11-24 |
- |
Szprotawa IV |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HARMUTH |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
ARTUR |
- |
- |
1916 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HILKE |
GUSTAV |
- |
- |
1918-10-18 |
- |
Klików |
wieś, gm. Iłowa, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HUBATSCH |
PAUL |
- |
- |
1918-03-30 |
- |
Klików |
wieś, gm. Iłowa, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ALFRED |
- |
- |
1916-09-14 |
- |
Kowalice |
wieś, gm. Iłowa, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
HENZE |
ERICH |
- |
- |
1914-11-15 |
- |
Jagłowice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HENZE |
REINH. |
- |
- |
1929-05-17 |
- |
Jagłowice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
EW. |
ERS. RES. |
- |
1915-07-20 |
B. OSMIOGORA |
Siedlec-Bukowina |
wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Sieniawa Żarska I |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HAACK |
W. |
- |
- |
1915 |
- |
Trzebiel II |
wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANSEL |
WILLY |
- |
- |
1916-03-06 |
- |
Drozdów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HAPRICH |
OTTO |
` |
- |
1918-??-?? |
- |
Drozdów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
PAUL |
- |
- |
1915-08-15 |
- |
Tuplice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
HANEROTT |
FRANS |
- |
- |
1914 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
HRADECZNY |
LEOPOLD |
AUSTRIA |
- |
1915-09-17 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAGEN von |
FRITZ |
JAGER |
RJB 19/3K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
HEINRICH |
JAGER |
RJB 19/3K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HECKMANN |
HEINRICH |
RESERV. |
RJR 220/9K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEFFEN |
JOSEF |
MUSKETIER |
RJR 219/1K |
1915-07-04 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEISTERKAMP |
HEINRICH |
ERS.RES. |
RJR 219/4K |
1915-07-07 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HELFER |
WILHELM |
MUSKETIER |
RJR 220/6K |
1915-07-06 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENKEL |
ERNST |
JAGER |
RJB 19/2K |
1915-07-03 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENNIGFELDT |
CAS. |
JAGER |
RJB 19/4K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HERMS |
HEINRICH |
WEHRM. |
RFAR 47/3K |
1915-07-03 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HERRISCH |
BERNARD |
WEHRM. |
RJR 218/2K |
1915-07-06 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEUER |
JOSEF |
WEHRM. |
RJR 220/5K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEUN |
JOHANN |
JAGER |
RJB 19/3K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HI? |
KA? |
LEUTNANT |
RJR ?/2K |
1915-07-06 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
żeliwna tablica oficerska |
HILGERT |
JAKOB |
JAGER |
RJB 19/3K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ALBERT |
ERS.RES. |
RJR 217/12K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUBE |
FRANZ |
GEFR. |
RJR 217/1K |
1915-07-06 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUBERTUS |
JOSEF |
JAGER |
RJB 19/1K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAWALEWICZ |
JULJAN (LUCJAN) |
LEGIONISTA |
1 PP 1 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEI(L)(B) |
WILHELM |
LEGIONISTA |
4 PP 2 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOFLER |
FERDINAND |
- |
K.U.K. I.R. 49 |
1915-07-05 |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HRDLICKA |
ANTON |
- |
K.U.K. I.R. 99 |
? |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAJDA |
WLADISLAW |
INF. |
LIR 16 |
- |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HASELSTEINER |
IGNAZ |
GEFREITER |
J.R. 49 |
1915-07-06 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEROLD |
THOMAS |
INF. |
LIR 16 |
1915-07-03 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOHLFELD |
FRANZ |
- |
L.J.R. 13 |
1915-07-13 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HORVATH |
MATYE |
JAGER |
K.U.K. F.J.B. 31 |
1915-07-02 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HRADIL |
JOHANN |
GEFREITER |
L.J.R. 13 |
1915-07-12 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HRAZDIVA |
FRANZ |
- |
J.R. 49 |
1915-07-12 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUBLER |
FRANZ |
KANONIER |
K.U.K. F.K.R. 25 |
1915-07-13 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HULBOJ |
RUDOLF |
INF. |
LIR 16 |
1915-07-07 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAPKE |
HEINRICH |
UNTOFFZ. |
3.G.R.Z.F.8K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HECKMANN |
- |
GRENADIER |
3.G.R.Z.F.5K. |
1915-07-20 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
JOHANN |
GRENADIER |
1.G.GR.R.1? |
1915-07-23 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HERKER |
AUGUST |
GEFREITER |
3.G.GR.R.11K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEUER |
GEORG |
GRENADIER |
3.G.GR.R.7K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEUTRICH |
PAUL |
GRENADIER |
4G.GR.R.5K. |
1915-07-23 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAJDUK |
JÓZEF |
- |
- |
1914-08-14 |
BEŁŻEC |
Bełżec IV |
wieś, gm. Bełżec, pow. tomaszowski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HANKYN |
WASYL |
RUSSE |
- |
- |
- |
Krasnobród |
miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HECKMANN |
- |
RES. |
J.R. 79/8K. |
1915-06-29 |
- |
Krasnobród |
miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HODA |
SIMON |
KORPORAL |
L.G.H.D. 43 |
1915-06-30 |
- |
Krasnobród |
miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOSTINYA |
GERGELY |
- |
- |
1914-08-30 |
PAWŁÓWKA |
Pawłówka (lubelskie) |
wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski |
lubelskie |
- |
SZURDOK |
- |
HAAS |
DOMINIK |
LDSTRM |
K.K.LST.BZ.KDO19 |
1917-04-21 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HALBWILD |
JOHANN |
GEND.ZUGSF. |
KREISG.CHOLM |
1917-04-21 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HANKE |
FRANZ |
LDSTRM |
K.K.SCH.R.9 |
1917-10-12 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HANSLIZEK |
- |
GRENADIER |
- |
1915-08-26 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEDDERICH |
KONRAD |
KANONIER |
FELD.A.R.11/1B |
1915-09-13 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HIRSCH |
MAX |
LDSTRM |
2.PION.BATL.17 |
1915-08-29 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOLAN |
THEODOR |
ÖSTERR. |
FÜRS.VATERLAND |
1915-10-31 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUMLER |
KLEMENT |
LDSTRM |
K.U.K.J.R.92/1.IV |
1917-02-20 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HÜTTMAN |
OTTO |
LDSTRM |
K.K.SCH.R.9/27 |
1917-04-18 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERICH |
VIZEFELDW. |
INF.RGT.21/7K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEIDENREICH |
WILHELM |
ERS.RES. |
J,R.21/5K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
MAX |
ERS.RES. |
J.R.129/7K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
OTTO |
ERS.RES. |
J.R.79/4K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
HEINRICH |
ERS.RES. |
R.J.R.46/4K. |
1915-07-20 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEIN |
FRITZ |
LDSTM. |
R.J.R.46/2K. |
1915-07-20 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEMMER |
FRIEDRICH |
ERS. RES. |
1 KOMP. R.J.R. 46 |
1915-07-31 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
OTTO |
LDSTRM. |
J.R.46/8K. |
1915-07-21 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEZMANN |
RICHARD |
? |
R.J.R.46/10K. |
1915-07-21 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GUSTAV |
LDSTRM. |
R.J.R.46/2K. |
1915-07-20 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOHNE |
ALFRED |
RESERVE. |
J.R.46 |
1915-??-?? |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUSTER |
BERNHARD |
LDSTRM. |
R.J.R.46/10K. |
1915-07-21 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HARTUNG |
KARL |
MUSKETIER |
J.R.92. 2.KOMP. |
1915-07-25 |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEUER |
JOHANN |
UNT.OFFZ.D.R. |
J.R.79. 8.KOMP. |
1915-07-22 |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOBUHS |
WILHELM |
GEFREITER |
3.GARDE.UL. REG.4. 3.KOMP. |
1915-07-18 |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
Gwiazda |
HALTE |
WILLI |
LDSTM. |
R.J.R. 46/6K. |
1915-07-20 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HASSELBECK |
HERMANN |
LDSTRM. |
J.R. 46/7K. |
1915-07-20 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HECKERT |
ERNST |
MUSKETIER |
J.R. 46/3K. |
1915-07-21 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENNERS |
HEINRICH |
LDSTM. REKR. |
R.J.R. 203/10K. |
1915-07-23 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HERGESELL |
THEOPHIEL |
UNTOFFZ. |
R.J.R. 205/3K. |
1915-07-24 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża |
HOFMANN |
OTTO |
LDSTM. |
R.J.R. 46/3K. |
1915-07-21 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
WILHELM |
LDSTM. |
R.J.R. 208/10K. |
1915-08-07 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża |
HOHENSEIL |
GEORG |
LDSTM. |
R.J.R. 46/2K. |
1915-07-20 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HÖHN |
AUGUST |
MUSKETIER |
R.J.R. 205/10K. |
1915-07-23 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUBERT |
OSKAR |
KANONIER |
R.FELD.A.R. 201 |
1915-07-29 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAJDUCZE |
IWAN |
- |
- |
1914 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HALEČKI |
KRYSTA? |
- |
- |
1915-07-05 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAUF |
JOSEF |
- |
- |
1915-07-09 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAUMOW |
PETER |
RUSS. |
- |
1915-05-28 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HETMIANOW |
LEONTIN |
RUSS. |
- |
1915-05-15 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HLANE |
LUCJAN |
- |
- |
1914-09-06 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOFMAN |
MAXIM IWANOWICZ |
RUSS. |
- |
1915-05-26 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUBRICH |
ERNST |
ERS.RES. |
R.J.R.232/5K. |
1915-08-10 |
- |
Łowcza |
wieś, gm. Sawin, pow. chełmski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEYDENREICH |
FRITZ |
LEUTNANT |
JNF.REGT.79.4K. |
1915-08-08 |
Turowola |
Łańcuchów |
wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński |
lubelskie |
1890 |
GOTHA |
- |
HARZ |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Pańska Dolina |
wieś, gm. Stary Zamość, pow. zamojski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAUSLER |
OTTO |
WEHRM. |
J.R.45/4K. |
1915-08-01 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
??HARD |
LDSTRM. |
I.R. 45 / 11K |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOHLEIN |
HEINRICH |
MUSKETIER |
R.J.R.204/5K. |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
HUTTIG |
FRIEDRICH |
ERS.RES. |
J.R.146/4K. |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOHENBERGER |
HEINR. |
LTN. |
R.I.R.207/4 |
1915-08-01 |
- |
Siedliszcze |
wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEINDORF |
HERMANN |
GEFREITER |
G. R. 3K. |
1915-08-04 |
- |
Świerszczów |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
HACKBARTH |
- |
KANONIER |
2 R.F.A.BTL. 27 |
1915-07-18 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HASSE |
HEINRICH |
GEFREITER D.L. |
I.R. 79 / 3K |
1915-08-04 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENKE |
REINHOLD |
LDSTRM. |
I.R. 46 / 6K |
1915-06-12 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENSCHKE |
- |
ERS. RES. |
I.R. 92 / 5K |
- |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENZE |
THEODOR |
MUSKETIER |
I.R. 74 / 10K |
1915-08-02 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HERFARTH |
OTTO |
LDSTRM. |
R.I.R. 208 / 8K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOBERG |
PAUL |
ERS. RES. |
R.I.R. 208 / 10K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOHNE |
KARL |
KRIEGSFRW. |
R.I.R. 208 / 8K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOLLMANN |
FRITZ |
MUSKETIER |
I.R. 129 / 4K |
1915-07-30 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOLTFRETER |
FRIEDRICH |
UNTOFFZ. |
I.R. 206 / 8K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HORNEMANN |
FRITZ |
MUSKETIER |
I.R. 208 / 4K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOGE |
HERMANN |
PIONIER |
RES.PION.KOMP.84 |
1915-08-08 |
- |
Kamień-Kolonia |
wieś, gm. Kamień, pow. chełmski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAASE |
HEINRICH |
GEFREITER D. L . |
J . R . 79 / 3 K |
1915-08-04 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HACKBARTH |
- |
KANONIER |
2 / R . F . A . BTL . 27 |
1915-07-18 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENKE |
REINHOLD |
LDSTRM. |
R . J . R . 46 / 6 K |
1915-06-12 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENSCHKE |
- |
ERS. RES. |
J . R . 92 / 5 K |
1915-??-?? |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HENZE |
THEODOR |
MUSKETIER |
J . R . 74 / 10 K |
1915-08-02 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HERFARTH |
OTTO |
LDSTRM. |
R . J . R . 208 / 9 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOBERG |
PAUL |
ERS. RES. |
R . J . R . 208 /10 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOHNE |
KARL |
KRIEGSFRW. |
R . J . R . 208 / 9 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOLLMANN |
FRITZ |
MUSKETIER |
J . R . 129 / 4 K |
1915-07-30 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HOLTFRETER |
FRIEDRICH |
UNTOFFZ . |
J . R . 206 / 6 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HORNEMANN |
FRITZ |
MUSKETIER |
J . R . 208 / 4 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HAUPT |
EUGEN |
LEUTNANT |
R.I.R. 218/9 k. |
1915-08-07 |
- |
Żyrzyn |
wieś, gm. Żyrzyn, pow. puławski |
lubelskie |
- |
- |
- |
HEITER |
MALITTA |
- |
- |
1917-10-20 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
Dziecko, cywilna ofiara wojny |
HUL |
JAN |
- |
III Bryg. 4 P.P. |
1915-08-25 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
HINTERBERGER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
HLAVACEK |
JOZEF |
- |
- |
- |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
HORYINA |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
HABANEC |
FRANTIŠEK |
INFANTERIST |
I.R. 3 KOMP. 10 |
1915-07-19 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1882 |
VESELI N/MORAVOU |
- |
HORÁK |
JAN |
INFANTERIST |
I.R. 3 KOMP. 5 |
1915-07-16 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1889 |
VESELI N/MORAVOU |
- |
HORKÝ |
JAN |
INFANTERIST |
I.R. 3 KOMP. 12 |
1915-07-18 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1891 |
VROBOVEC CHORVATSKO |
- |
HRADIL |
JOSEF |
LST. INFT. |
I.R. 3 |
1915-07-16 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1880 |
RUSAVA |
- |
HRADIL |
BOHUMIL |
INFANTERIST |
I.R. 3 / 1 ERS. KOMP. |
1915-07-18 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1887 |
BYSTŘICE P. HOSTÝNEM |
- |
HETMAN |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
GUSTAW |
MUSK. |
- |
1914-12-10 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE |
HOFFMANN |
OSKAR |
MUSK. |
- |
1914-10-07 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
GAJ / GAJ |
HASIŃSKI |
FRAN. |
SZEREG. |
- |
1920-11-18 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1901 |
- |
- |
HOFF |
IGNACY |
SZEREG. |
- |
1919-12-09 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1896 |
- |
- |
HARDT |
A. |
MUSK. |
JNF.RGT. 150 |
- |
- |
Lipno I |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
P.W. |
KR.FRW. |
JNF.REG. 150 |
- |
- |
Lipno II |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
HOHRMANN |
WALDEMAR |
KRIEGSFREIW. |
I. FELD. ARTL. REGT. NR 71 |
1914-10-21 |
- |
Grudziądz |
miasto, gm. Grudziądz, pow. M. Grudziądz |
kujawsko-pomorskie |
1895-11-10 |
- |
- |
HAHN |
R. |
- |
- |
1916-06-09 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HAMPEL |
M. |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HICHE |
A. |
- |
- |
1917-12-10 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HOFFMANN |
H. |
- |
- |
1922-11-20 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HOFFMANN |
P. |
- |
- |
1917-03-18 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HELBIG |
JOHANN |
- |
- |
1914-10-21 |
- |
Golejów |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERTRAMPH |
FRANZ |
- |
- |
1917-08-12 |
- |
Golejów |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1916-11-02 |
- |
Golejów |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAIN |
ROBERT |
- |
- |
1915-02-23 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HÄRING |
REINHOLD |
- |
- |
1917-04-28 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HIELSCHER |
AUGUST |
- |
- |
1916-11-05 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HIELSCHER |
WILHELM |
- |
- |
1918-02-21 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HINKE |
RICHARD |
- |
- |
1914-08-19 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HOHÄUSER |
JOSEPH |
- |
- |
1918-07-27 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HORLITZ |
WILLY |
- |
- |
1918-11-25 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HORNIG |
RICHARD |
- |
- |
1916-03-08 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HORNIG |
RICHARD |
- |
- |
1917-04-08 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HANKE |
AUGUST |
- |
- |
1916-10-24 |
- |
Jugowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HIELSCHER |
KARL |
- |
- |
1915-11-03 |
- |
Jugowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HIRSCH |
FRIEDRICH |
- |
- |
1918-10-11 |
- |
Jugowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HOFFMAN |
OSWALD |
- |
- |
1918-08-17 |
- |
Jugowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HIELSCHER |
HERRM. |
OBMTRS. |
- |
1914-12-18 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
BLUMERODE |
tablica |
HOPPE |
WILHELM |
SERGT. |
- |
1918-11-21 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
BLUMERODE |
tablica |
HAUPT |
KARL |
- |
- |
1916-08-07 |
- |
Białogórze |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HAUPT |
REINHOLD |
- |
- |
1917-01-31 |
- |
Białogórze |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HELLMANN |
OSKAR |
- |
- |
1915-02-28 |
- |
Białogórze |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HELLWIG |
ERICH |
- |
- |
1917-08-09 |
- |
Białogórze |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HELLWIG |
MAX |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Białogórze |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HERDA |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Kryniczno |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HERSEL |
BENNO |
- |
- |
- |
- |
Kryniczno |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HOPPE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Kryniczno |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HOPPE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kryniczno |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HARTMANN |
RICHARD |
- |
- |
1921-02 |
- |
Lutynia |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HERRMANN |
PAUL |
- |
- |
1917-06-04 |
- |
Radomierzyce |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) |
dolnośląskie |
- |
- |
pomnik |
HEYNITZ |
ERICH |
- |
- |
1914-11-18 |
- |
Radomierzyce |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) |
dolnośląskie |
- |
- |
pomnik |
HUNDERT |
ALFRED |
- |
- |
1918-02-07 |
- |
Radomierzyce |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) |
dolnośląskie |
- |
- |
pomnik |
HANDKE |
HERMANN |
- |
- |
1918-04-08 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Groß Wiersewitz |
obelisk |
HAMMER |
AUGUST |
- |
- |
1918-08-23 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Onerkwitz |
obelisk |
HOFFMANN |
KURT |
- |
- |
1918-08-26 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
HAASE |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HANKE |
AUGUST |
- |
- |
1916-10-24 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HARTWICH |
MARTIN |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HARTWICH |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HAUSDORF |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HAUSMANN |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HERFORT |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HIEISCHER |
KARL |
- |
- |
1915-11-03 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIELSCHER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HIELSCHER |
KONRAD |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HIELSCHER |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HOFFMANN |
ERHARD |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HOFFMANN |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HOFFMANN |
FREIDRICH |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HOFFMANN |
OSWALD |
- |
- |
1918-08-17 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖIHN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HÜBNER |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
HANSEL |
MAX |
- |
- |
1916-09-13 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HANSEL |
RICHARD |
- |
- |
1918-03-22 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HEIDER |
ERNST |
- |
- |
1915-03-31 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HENSCHEL |
RICHARD |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HERMANN |
OTTO |
- |
- |
1915-06-09 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HERZOG |
ERNST |
- |
- |
1918-04-11 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HESSE |
FRANZ |
- |
- |
1919-03-23 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HIERSEMANN |
FRANZ |
- |
- |
1915-05-14 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HIRSEMANN |
MAX |
- |
- |
1918-05-12 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HIRSEMANN |
PAUL |
- |
- |
1918-05-31 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
HAARSTRICH |
PHILIPP |
FLIEGER |
4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 |
1916-12-30 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1874-10-27 |
- |
- |
HALUPKA |
FRIEDRICH |
LANDSTURMMANN |
4.KIDSTIP.1.AUBAN-HIRSCHBERS |
1916-03-08 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1871-11-04 |
- |
- |
HARAZIN |
EMIL |
MIL.-KRANKENWARTER |
FESTUNGS-LAZARETT BRESLAU |
1916-02-25 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1890-04-23 |
- |
- |
HARMANN |
BERTHOLD |
SANITATSSOLDAT |
2.GENES-KOMP.ERES.JNF.RGT.22 |
1917-05-24 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1890-01-07 |
- |
- |
HARTMANN |
ARTUR |
GRENADIER |
2.KOMP.GARDE-GRENAD.RGT.5 |
1916-11-16 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1881-11-29 |
- |
- |
HAUPT |
HERMANN |
LANDSTURMMANN |
3.KOMP.LDW.JNF.RGT.11 |
1915-11-17 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1873-04-23 |
- |
- |
HAUSCHILD |
- |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINZELMANN |
GEORG |
TELEGRAPHIST |
ERS.KOMP.FERNSPRECHERS.ABT.2 |
1917-05-07 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1895-05-05 |
- |
- |
HEISIG |
JOSEF |
TRAINSOLDAT |
4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 |
1915-11-23 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1873-07-22 |
- |
- |
HERRMANN |
PAUL |
LANDSTURMMANN |
3.KOMP.1.ERS.JNF.RGT.72 |
1917-06-22 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1884-06-09 |
- |
- |
HESS |
OTTO |
UNTEROFFIZIER |
5.BATTR.E.FUSSARTL.RGT.6 |
1916-10-30 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1897-03-04 |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
ARMIERUNGSSOLDAT |
4.KOMP.ARM.BATL.19.VI.A.K. |
1917-03-03 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1874-07-06 |
- |
- |
HOLSTER |
GEORG |
FLIEGER |
4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 |
1917-01-25 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1874-04-22 |
- |
- |
HÜTTNER |
HERMANN |
ARMIERUNGSSOLDAT |
1.VERW.KOMP.E/LANDW.JNF.RGT.11 |
1916-01-09 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1881-08-07 |
- |
- |
HAHN |
R. |
- |
- |
1916-06-06 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
M. |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HICHE |
A. |
- |
- |
1917-12-10 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
H. |
- |
- |
1922-11-20 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIN |
ARTHUR |
- |
- |
1915-01-24 |
- |
Chmieleń I |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
RICHARD |
ARTILERIST |
- |
1918-11-17 |
Lazarett Glogau |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1900-03-02 |
- |
- |
HILBIG |
ALFRED |
LANDSTURMMANN |
- |
1916-04-24 |
Feldlazarett Dun (Frankreich) |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1893-10-21 |
- |
- |
HOFFMANN |
BRUNO |
ERSATZRESERVIST |
- |
1915-08-21 |
Szanianka |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1893-04-02 |
- |
- |
HEINRICH |
PAUL |
- |
- |
1915-03-06 |
- |
Czerwony Kościół |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILZENBECHER |
ALFRED |
- |
- |
1916-07-10 |
- |
Czerwony Kościół |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Dziećmorowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Dziećmorowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HITSCH??L |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Dziećmorowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
ERNST |
- |
- |
1914-12-18 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
WILHELM |
- |
- |
1918-03-26 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORZEL |
JOSEF |
- |
- |
1917-03-13 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASLER |
WILHELM |
FŰS. |
- |
1915-07-17 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUF |
PAUL |
RES. |
- |
1914-12-21 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUFFEN |
FRITZ |
MUSK. |
- |
1916-05-29 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILGER |
PAUL |
LANDST. |
- |
1918-09-24 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HŐNISCH |
FRICZ |
FŰS. |
- |
1915-08-04 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HRADETZKY |
JULIUS |
ERS.RES. |
- |
1920-01-04 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HRADETZKY |
TRAUGOTT |
JÄG. |
- |
1918-07-17 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HRADETZKY |
WILHELM |
MUSK. |
- |
1916-11-13 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
JOHANN |
ERS.RES. |
- |
1915-09-03 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
PAUL |
- |
- |
1915-06-23 |
- |
Goczałków Górny |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILSE |
GUST. |
- |
- |
1914-12-09 |
- |
Goczałków Górny |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILSE |
PAUL |
- |
- |
1917-04-11 |
- |
Goczałków Górny |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANSEL |
- |
WEHR. |
- |
1918-11-22 |
- |
Jaworów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDEL |
- |
MUS. |
- |
1918-09-15 |
- |
Jaworów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HREGER |
ADOLF |
WEHR. |
- |
1917-05-01 |
- |
Jaworów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE? |
? |
- |
- |
1915 |
- |
Jelcz Laskowice II |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAINKE |
FRITZ |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAINKE |
HERMANN |
- |
- |
1914 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAINKE |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAINKE |
WILLI |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANISCH |
ERNST |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄRING |
GUSTAV |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEILMANN |
BRUNO |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEILMANN |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
BRUNO |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENSEL |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENSEL |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
FRITZ |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFER |
MAX |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
REINH. |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ROBERT |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
FRITZ |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Kamieńczyk |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
FRIED |
- |
- |
- |
- |
Kamieńczyk |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HABERECHT |
PAUL |
- |
- |
1916-08-30 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HACKE |
PAUL |
- |
- |
1915-10-24 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
BRUNO |
- |
- |
1916-07-08 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
ALFRED |
- |
- |
1916-09-18 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEILIG |
BRUNO |
- |
- |
1917-11-11 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIMLICH |
GUSTAV |
- |
- |
1915-01-02 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIELSCHER |
ARTHUR |
- |
- |
1918-03-25 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIELSCHER |
GEORG |
- |
- |
1914-09-03 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
GEF.[ALLEN] |
HIELSCHER |
PAUL |
- |
- |
1915-07-24 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
KURT |
- |
- |
1914-09-14 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
GEF.[ALLEN] |
HOFFMANN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1916-08-04 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM.[IST] |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1914-12-21 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1916-09-16 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMEISTER |
BRUNO |
- |
- |
1915-07-28 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOLDT |
KARL |
- |
- |
1914-12-12 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HADER? |
- |
VERM. |
- |
1916- |
- |
Komorów |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAHNEL |
OTTO |
- |
- |
1914-10-01 |
- |
Komorów |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOSLER |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Komorów |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HECHGELADEN |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Krzyżowa |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAIN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HALLWIG |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Weitengraund |
- |
HANISCH |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HATTWIG |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HATTWIG |
FRZ. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HATTWIG |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HE?LEN |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Eule |
- |
HEIMLICH |
FRIEDI |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HERDEN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Mulke |
Vermisst |
HERITEN |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HILHIG |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMAN |
BERNH. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HOFFMAN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
HOHLE |
A. |
MUSK. |
- |
1918-08-30 |
- |
Łany (dolnośl.) |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAIN |
OSW. |
UNTFFZ |
- |
1915-03-14 |
- |
Ługi (dolnośl.) |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANDKE |
ERNST |
GREN. |
- |
1915-06-19 |
- |
Ługi (dolnośl.) |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANDKE |
GUST. |
PION. |
- |
1915-07-11 |
- |
Ługi (dolnośl.) |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINE (?) |
OSK. |
ERS.RES. |
- |
1917-03-07 |
- |
Ługi (dolnośl.) |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIELSCHER |
ROB. |
- |
- |
1915-05-14 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
FRANZ |
- |
- |
1918-08-22 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUCK |
ALOIS |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIGL |
JOSEPH |
- |
- |
1917-09-22 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
AUGUST |
- |
- |
1917-09-22 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
FRANZ |
- |
- |
1917-04-09 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
AUGUST |
- |
- |
1917-05-29 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERNST |
- |
- |
1916-07-11 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHAUS |
JOSEPH |
- |
- |
1918-04-12 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHAUS |
PAUL |
- |
- |
1918-10-19 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
AUG. |
- |
- |
1915-05-02 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HABEL |
ALBERT |
- |
- |
1917-04-09 |
- |
Owczary (dolnośl.) |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
RICHARD |
- |
- |
1915-08-30 |
- |
Owczary (dolnośl.) |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HABERLAND |
RICHARD |
- |
- |
1916-10-15 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1914-11-25 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
HEIDRICH |
FR.WILH.OTTO |
- |
- |
1914-09-25 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLITZKE |
WILLI |
- |
- |
1916-04-08 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLWING |
ALFRED |
- |
- |
1919-02-24 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
KARL |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HINKE |
MAX |
- |
- |
1918-09-17 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERNST |
- |
- |
1914-10-14 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHLSTEIN |
GUSTAV |
- |
- |
1915-04-14 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
REINHOLD |
- |
- |
1918-06-20 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
MORITZ |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIGEFELL |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERGEFELL |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEYMANN |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIETSCHER |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMAN |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖNIG |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBEL |
OSWALD |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄRING |
EMIL |
- |
- |
1915-04-02 |
- |
Rybnica |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Rybnica |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
HEIN |
BRUNO |
- |
- |
1917-08-12 |
- |
Rybnica |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERICH |
- |
- |
1918-10-27 |
- |
Rybnica |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTERL |
ALFRED |
- |
- |
1918-07-19 |
F[rance] |
Ręszów |
wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSDORF |
OTTO |
UNTEROFFIZIER |
- |
1916-10-21 |
- |
Snowidza |
wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1890-12-07 |
- |
- |
HERMANN |
JOSEF |
MUSKIETER |
- |
1917-01-13 |
- |
Snowidza |
wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1895-12-01 |
- |
- |
HOFFMANN |
HERMANN |
SCHUTZE |
- |
1917-05-07 |
- |
Snowidza |
wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1893-02-19 |
- |
- |
HATWIG |
HENRICH |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1896 |
Weitengrund Sokolec |
- |
HOFFMAN |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Falkenberg |
- |
HOHAUS |
AMAND |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Falkenberg |
- |
HORNIG |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Falkenberg |
- |
HORNIG |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1899 |
weitengrund Sokolec |
- |
HEIN |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
BRODELWITZ |
- |
HEIN |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
BRODELWITZ |
- |
HENATSCH |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
THIELAU |
- |
HILSE |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
JAUSCHWITZ |
- |
HOFFMANN |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
ALT RAUDTEN |
- |
HOFFMANN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
JAUSCHWITZ |
- |
HANKE |
PAUL |
- |
- |
1916-06-22 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUER |
GUSTAV |
- |
- |
1918-05-02 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENSCHEL |
REINHARD |
- |
- |
1915-09-29 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBNER |
ALBERT |
- |
- |
1918-09-22 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄSERER |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Strzeganowice |
wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENSCHEL |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Strzeganowice |
wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
ROBERT |
MUSK. |
- |
1915-01-19 |
- |
Wawrzyszów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
PAUL |
INF. |
- |
1915-02-02 |
- |
Wawrzyszów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
ERICH |
- |
- |
1915-06-16 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
KARL |
- |
- |
1915-07-02 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
ERNST |
- |
- |
1915-07-16 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLMANN |
ALBERT |
- |
- |
1915-09-24 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEILMANN |
WILHELM |
- |
- |
1916-03-20 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSMANN |
RICHARD |
- |
- |
1916-07-30 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1916-09-16 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
HERMANN |
- |
- |
1916-10-24 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANUSCH |
FRANZ |
- |
- |
1917-06-29 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
PAUL |
- |
- |
1917-07-23 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELM |
KURT |
- |
- |
1917-07-24 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜBSCHER |
ROBERT |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
HAENSEL |
ALFRED |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
HÖFLER |
FRITZ |
- |
- |
1918-10-24 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
HENSCHEL |
PAUL |
- |
- |
1914-09-15 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
- |
- |
1915-01-14 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIPPKE |
OTTO |
- |
- |
1915-07-16 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUBITZ |
AUGUST |
- |
- |
1916-01-15 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
REINHOLD |
- |
- |
1917-04-20 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDER |
PAUL |
- |
- |
1917-12-23 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLMICH |
ERICH |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
H |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Gaj |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAASE |
GEORG |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
MAX |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
oberprimaner |
HENSCHEL |
JOH. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
oberprimaner |
HERGESELL |
ALEX |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
oberprimaner |
HERZOG |
RUD. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEYDER |
ERICH |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIRSCHBERG |
RICH. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
oberprimaner |
HOFMANN |
FRITZ |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUMMLER |
BENNO |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
H?MANN |
GEORG |
LEITNANT |
- |
1915 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HAHN |
YZEW WALTER |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HALLER |
HEINZ |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HAMBURGER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HAMMERSTEIN |
MAX |
GEFREITER |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HARTMANN |
GEORG |
LTN.DR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HARTMANN |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HAUSDORFF |
WALTER |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HEIBELSOHN |
BRUNO |
OFFZ.ASP. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HEILBORN |
ERNST |
UTFFZ |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HEILBORN |
FELIX |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HEIMANN |
SIEGFR. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1880-?-27 |
- |
nagrobek |
HENDELSOHN |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1875-08-19 |
- |
nagrobek |
HERRMANN |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HERZFELD |
LEPOLD |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HIRSCH |
ERICH |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1889-04-09 |
- |
nagrobek |
HIRSCHEL |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HIRSCHEL |
GEORG |
- |
- |
1917-07-24 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HOCH |
ALFR. |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1898-03-31 |
- |
rotunda i nagrobek |
HONIGBAUM |
ERICH |
VZFW. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HONIGBAUM |
LEOP. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
HORN |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HORWITZ |
SIEGB. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
HUEBNER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
HARTER |
FRITZ |
- |
- |
- |
VER. IN FRANKR. |
Wrocław-Rędzin |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HECKART |
ALWIN |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Wrocław-Rędzin |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANISCH |
RICHARD |
MUSK. |
- |
191?-10 |
FRANKREICH |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
HELLMICH |
OTTO |
GEFR. |
- |
1915-04-05 |
HEIMAT |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KREHLAU |
- |
HENNIG |
OTTO |
MUSK. |
- |
1916-10-28 |
FRANKREICH |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KRISCHUTZ |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
LANDSTM. |
- |
1917-07-08 |
HEIMAT |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
HÖFIG |
OSKAR |
LAND |
- |
- |
- |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
HOFTMANN |
OSK. |
LANDSTM. |
- |
- |
- |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
BAUTKE |
- |
HUBNER |
GEORG |
GEFR |
- |
1916-10-10 |
- |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
PAYSCHEN |
- |
HAHN |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANNIG |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANSCH |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASSE |
ALFERD |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSCHILD |
OSKAR |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINZEL |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLMICH |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENSCHEL |
RICHARD |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HETTWER |
KARL |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILBIG |
FRANZ |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILDEBRANDT |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIRSCHBERG |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FRITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HONISCH |
ALEXANDER |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBEL |
RICHARD |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HŰBNER |
WILHELM |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HŰHN |
HERMANN |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANEL |
EMANUEL |
KANONIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANNIG |
HERMANN |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUCK |
RICHARD |
KRIEGSFREIWILLIGER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUK |
AUGUST |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUK |
PAUL |
JAGER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUKE |
ALOIS |
GRENADIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUKE |
MAX |
INFANTERIST |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDER |
RICHARD |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELMANN |
ALFRED |
INFANTERIST |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEMPE |
HERMANN |
LANDWEHRMANN |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEPTNER |
HAINRICH |
PIONIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERFURT |
ALFRED |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERTWIG |
ERNST |
ERSATZ-RESERVIST |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
FELIX |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
MAX |
WEHRMANN |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HA... |
RUDOLF |
- |
- |
1917-02-02 |
- |
Wojnowice |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
ALFRED |
- |
- |
1918-10-01 |
FRANCJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTRAMPH |
ROBERT |
- |
- |
1918-10-10 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELBIG |
OSWALD |
- |
- |
1914-11-10 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILGER |
PAUL |
- |
- |
1915-08-01 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1915-08-28 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
PAUL |
- |
- |
1916-08-09 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUDE |
HERM. |
- |
- |
1916-10-21 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
OSW. |
- |
- |
1915-09-16 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
RICH. |
- |
- |
1916-03-06 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
RICH. |
- |
- |
1918-03-17 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄ… |
ERNST |
- |
- |
1916-07-27 |
- |
Bożejowice |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HINERLOCH |
RICHARD |
- |
- |
1918-07-28 |
- |
Bożejowice |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
RICHARD |
- |
- |
1915-05-05 |
- |
Bożejowice |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOLLNSTEIN |
FRIEDR. |
- |
- |
1916-01-29 |
- |
Bożejowice |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTRAMPF |
AUGUST |
- |
- |
1916 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUPT |
ARTUR |
- |
- |
1918 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUPT |
BRUNO |
- |
- |
1915 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELBIG |
OSWALD |
- |
- |
1917 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERTRAMPF |
FRITZ |
- |
- |
1917 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERTRAMPF |
WILH. |
- |
- |
1917 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERICH |
- |
- |
1914 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄDER |
WILHELM |
- |
- |
1918-05-22 |
RUSSLAND |
Nowa Wieś Wielka |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
OTTO |
- |
- |
1918-07-24 |
FRANKREICH |
Nowa Wieś Wielka |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
H?? |
HERMAN |
- |
- |
1918 |
- |
Stary Zawidów |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HABEL |
RICHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Stary Zawidów |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Stary Zawidów |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HA?????? |
HERM. |
- |
- |
1916-10-20 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄMSCH |
KARL |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
PAUL |
- |
- |
1917-11-23 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
RICH. |
- |
- |
1917-04-02 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUPT |
KURT |
- |
- |
1914-11-07 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
PAUL |
- |
- |
1914-12-28 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
? |
- |
- |
1917-07-29 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLER |
BRUNO |
- |
- |
1916-10-10 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERIGAMPF |
FRITZ |
- |
- |
1915-05-02 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
RICH. |
- |
- |
1914-12-26 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
GUST. |
- |
- |
1915-08-04 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILDER |
KARL |
- |
- |
1917-09-13 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOLLMANN |
MAX |
- |
- |
1915-01-27 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
ALFRED |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBNER |
ARTHUR |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜHNER |
OTTO |
- |
- |
1914-12-06 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERFURTH |
ROBERT |
- |
REF INF REG 100 |
1918-12-15 |
MARKOCICE |
Bogatynia-Markocice |
miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1895-07-04 |
MARKERSDORF (Markocice) |
ZMARŁ |
HERRMANN |
RICHARD |
- |
ART. REGT. 48 |
1918-10-08 |
BEAUCOURT |
Bogatynia-Markocice |
miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1898-02-20 |
REIBERSDORF (RYBARZOWICE) |
ZAGINĄŁ |
HERWIG |
EWALD |
- |
INF REGT 94 |
1918-03-21 |
WĘGRY |
Bogatynia-Markocice |
miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1887-01-23 |
MARKERSDORF (Markocice) |
- |
HOLLACK |
KURT |
GRENADIER |
REF GREN. REGT. 100 |
1918-08-14 |
LESTREM (FRANCJA) |
Bogatynia-Markocice |
miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1889-10-17 |
MARKERSDORF (Markocice) |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1919-06-21 |
- |
Grudza |
wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMKE |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
NOR. KESSELDORF |
- |
HELBIG |
ERWIN |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
WENIG-RACKWITZ |
- |
HELBIG |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
WENIG-RACKWITZ |
- |
HENKEL |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
HÄNCHEN |
- |
HERRMANN |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
HIELSCHER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
WENIG-RACKWITZ |
- |
HÜBNER |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
HÄNCHEN |
- |
HARTWIG |
RICHARD |
SOLDAT |
- |
1915-01-26 |
- |
Kopaczów II |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1892-05-30 |
- |
- |
HAUSER |
PAUL |
SOLDAT |
- |
1914-08-30 |
- |
Kopaczów II |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1892-07-29 |
- |
- |
HARTIG |
EDMUND GUSTAW |
LANDTURMMANN |
103 REGIMENT PIECHOTY |
1917-04-18 |
BAUDESINCOURT |
Jasna Góra |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1878-02-02 |
- |
- |
HENNIG |
HUBERT |
LANDSTURMMANN |
178 REGIMENT PIECHOTY |
1916-07-18 |
MAUREPAS (SOMME) |
Jasna Góra |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1886-11-10 |
- |
- |
HERRMANN |
ALFRED |
SOLDAT (SZEREGOWY) |
100 REGIMENT GRENADIERÓW |
1916-08-10 |
SOMME |
Jasna Góra |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1895-10-15 |
- |
ZAGINĄŁ |
HILSCHER |
ALWIN |
SOLDAT (SZEREGOWY) |
474 REGIMENT PIECHOTY |
1920-04-08 |
JASNA GÓRA |
Jasna Góra |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1894-10-24 |
- |
ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN |
HARTMANN |
JOHANN |
- |
- |
1917-02-09 |
- |
Krzewina |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSMANN |
KARL |
- |
- |
1918-06-16 |
- |
Krzewina |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOMMEL |
GUSTAV |
- |
- |
1915-01-24 |
- |
Krzewina |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HADAN |
RICHARD |
- |
- |
1916-11-19 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1889-10-06 |
- |
- |
HAEHERLEIN |
FRANZ |
- |
- |
1914-11-08 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAINKE |
OSWALD |
- |
- |
1924-01-24 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1883-10-28 |
- |
- |
HAMANN |
PAUL |
- |
- |
1918-07-01 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1888-03-30 |
- |
- |
HAUDE |
PAUL |
- |
- |
1915-11-09 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1872-01-09 |
- |
- |
HAUSCHILD |
AUGUST |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1887-06-14 |
- |
- |
HEIDRICH |
HERMANN |
- |
- |
1918-10-17 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1875-12-10 |
- |
- |
HEINRICH |
HERMANN |
- |
- |
1915-06-02 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEMMELSKAMP |
HEINRICH |
- |
- |
1915-07-13 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1888-02-21 |
- |
- |
HOFFMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1918-10-27 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1887-08-22 |
- |
- |
HARTWIG |
EMIL |
- |
- |
1918-08-16 |
- |
Kudowa Zdrój II |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
KUDOWA BUKOWINA |
2) |
HERZIG |
ALOIS |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Kudowa Zdrój II |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
KUDOWA BUKOWINA |
2) |
HERZIG |
DAVID |
- |
- |
1917-04-22 |
- |
Kudowa Zdrój II |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
KUDOWA PSTRĄŻNA |
2) |
HAIN |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANNUSCH |
WENZEL |
- |
- |
1914 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANNUSCH |
- |
- |
- |
1915 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSCHKE |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSCHKE |
JOH. |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENNUSCH |
KARL |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
MAX. |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILS |
KARL |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
FELIX |
- |
- |
1915 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOIN |
WILHELM |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORAK |
EMIL |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORAK |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAAFE |
R. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HADER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HADER |
P |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAEÜSLER |
G. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAEÜSLER |
Th. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HALX |
M. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMANN |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANDSE?H |
I. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANEL |
R. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANIEL |
I. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANTSCH |
K. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARLMANN |
I. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTEL |
E. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUFE |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUPT?CH |
G. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAÜSLER |
P. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIRMANN |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLWIG |
P. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
M. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILSER |
O. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFEMANN |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
F. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
KARL |
- |
- |
1916-05-05 |
- |
Brzezinka |
wieś, gm. Oleśnica, pow. oleśnicki |
dolnośląskie |
1891-12-17 |
- |
Zaginął |
HANISCH |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIERSEMANN |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANDKE |
PAUL |
- |
- |
1915-01-08 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
HERMANN |
- |
- |
1915-03-01 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAYN |
PAUL |
- |
- |
1916-07-19 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
RUDOLF |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHNBERG |
GUSTAV |
- |
- |
1916-12-12 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHNBERG |
KONRAD |
- |
- |
1915-01-07 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHNBERG |
WILHELM |
- |
- |
1914-10-08 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HONZ...? |
? |
- |
- |
1918-10-30 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
H... |
WILHELM |
GRN./NIEM. |
- |
1915-09-14 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTEL |
RICHARD |
DRG./NIEM. |
- |
1918-07-15 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARBIG |
RUDOLF |
- |
- |
1918-12-13 |
- |
Bolesławów |
wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDER |
FRANZ |
- |
- |
1915-09-23 |
- |
Bolesławów |
wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEUSLER |
JOSEF |
- |
- |
1916-07-07 |
- |
Bolesławów |
wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUCK |
FRANZ |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Orłowiec |
wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1881-05-01 |
- |
- |
HAURT |
FRANZ |
- |
- |
1920-03-05 |
- |
Orłowiec |
wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1893-09-06 |
- |
- |
HAUSCHILD |
KARL |
- |
- |
1914-11-14 |
- |
Orłowiec |
wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1890-08-15 |
- |
- |
HABEL |
PAUL BR. |
- |
- |
1915-06-21 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HABENICHT |
WILHELM |
- |
- |
1914-02-22 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
i.B. |
HARNISCH |
PAUL |
- |
- |
1914-12-16 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSER |
RICHARD |
- |
- |
1918-07-20 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
i.B. |
HOFMANN |
ALFRED |
- |
- |
1918 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFMANN |
RICHARD |
- |
- |
1917-02-10 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHN |
WILHELM |
- |
- |
1918-03-16 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
WILHELM |
- |
- |
1914-08-10 |
- |
Karłów |
wieś, gm. Radków, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HRUBY |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Karłów |
wieś, gm. Radków, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUPKA |
ERNST |
- |
- |
1916-12-15 |
- |
Karłów |
wieś, gm. Radków, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOCKER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Szalejów Dolny |
wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Szalejów Dolny |
wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIN |
JOSEF |
- |
K.K. FELDJÄG. BTL. 18 |
1917-07 |
Karpaty |
Lutynia |
wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1893-12-16 |
- |
- |
HEINRICH |
SIGFR. |
- |
- |
1917-06-23 |
- |
Krępnica |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
WILH. |
- |
- |
1918-02-19 |
- |
Krępnica |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
A. |
- |
- |
1918-02-10 |
- |
Struga |
wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
Nie istniejący już Obelisk |
HAMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
ALFRED |
- |
- |
1915-02-19 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
RICHARD |
- |
- |
1916-03-26 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEYDORN |
KARL |
- |
- |
1916-02-29 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄRING |
FRITZ |
- |
- |
1918 |
- |
Wojanów |
wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIN |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Wojanów |
wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
EMIL |
- |
- |
1915 |
- |
Wojanów |
wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAFERICHTER |
PAUL |
- |
- |
1916-02-26 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HALMANN |
PAUL |
- |
- |
1918-07-17 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAM... |
JOHANN |
- |
- |
1917-05-25 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
HANNECKE |
KURT |
- |
- |
1915-02-21 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARING |
HERMANN |
- |
- |
1914-11-10 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
PAUL |
- |
- |
1918-10-16 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1914-12-15 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUCK |
WILLIBARD |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDA |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
AUGUST |
- |
- |
1914 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
HEINRICH |
- |
- |
1916 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
MAX |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
RUDOLF |
- |
- |
1914 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDLER |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
EDUARD |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
AUGUST |
- |
- |
1917 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
HEINRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ALFRED |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖHN |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUNDT |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUNDT |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAIN |
ROBERT |
- |
- |
1915-04-19 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HALBIG |
WILHELM |
- |
- |
1915-05-28 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIN |
REINHOLD |
- |
- |
1914-11-12 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLWIG |
EWALD |
- |
- |
1915-07-26 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOPPE |
PAUL |
- |
- |
1914-12-18 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HATTWIG |
J. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUFER |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUFER |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSSEN |
H. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
R. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIMANN |
W. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIN |
W |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANNS |
P. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
E. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
H. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
P. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOEISEL |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
J. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBNER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBNER |
P. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUND |
O. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASLER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Bieganów |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Bieganów |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Bieganów |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bieganów |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERDEN |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bieganów |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Bieganów |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Bieganów |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMISCH |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Patoka |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENTSCHEL |
EMIL |
- |
- |
1915 |
- |
Patoka |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
? |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENTSCHOL |
R. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILGER |
E. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILGER |
W. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
O. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
B. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFRICHTER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFRICHTER |
R. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFRICHTER |
R. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOLLSTEIN |
M. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENKEL |
WILLY |
OFF. STELV. |
- |
- |
- |
Tomaszów Bolesławiecki |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUDE |
RICHARD |
- |
- |
1914 |
- |
Rząśnik |
wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUDE |
REINHOLD |
- |
- |
1914 |
- |
Rząśnik |
wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖLZENBECHER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1917 |
- |
Rząśnik |
wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
RICHARD |
- |
- |
1914 |
- |
Mościsko |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
GUSTAV |
- |
- |
1915 |
- |
Mościsko |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORN |
FRITZ |
- |
- |
1918-01-31 |
- |
Kotowice (pow. trzebnicki) |
wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELBIG |
H. |
- |
- |
1916-10-09 |
- |
Ławszowa |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENSCHEL |
O. |
- |
- |
1916-10-03 |
- |
Ławszowa |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERTWIG |
W. |
- |
- |
1916-07-03 |
- |
Ławszowa |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAYDAM |
ERWIN |
- |
- |
1915-02-09 |
IN DEN KARPATHEN |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLER |
HERMANN |
- |
- |
1915-10-08 |
IN FRANKREICH |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLMUTH |
FRIEDRICH |
- |
- |
1916-09-16 |
IN ST.QUENTIN |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENSCHKE |
GŰNTHER |
- |
- |
1917-04-09 |
B. ARRAS |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HINRICHS |
HERMANN |
- |
- |
1915-04-08 |
BEI COMBRES |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIRSCHBERG |
ALBERT |
- |
- |
1917-08-17 |
B. HARAUMANT |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIRT |
HANS-JOACHIM |
- |
- |
1917-10-21 |
BE LAON |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HŐNSCH |
OSKAR |
- |
- |
1918-04-15 |
B. AOESNES |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄNSCH |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
DITTERSDORF |
- |
HÄUSIG |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HÄUSIG |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HEILMANN |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HEINRICH |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HERRMANN |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HERRMANN |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HIPPE |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
SKOHL |
- |
HOFFMANN |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HOFFMANN |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
HAINRICH |
GUSTAV |
GEFR. |
- |
1918-09-27 |
- |
Wądroże Wielkie |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
PAUL |
? |
- |
1915-07-28 |
- |
Wądroże Wielkie |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSLER |
HEINRICH |
MUSK. |
- |
1915-08-16 |
- |
Wądroże Wielkie |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIPPE |
PAUL |
RES. |
- |
1914-08-24 |
- |
Wądroże Wielkie |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOERNER |
BRUNO |
GEFR. |
- |
1914-08-22 |
- |
Wądroże Wielkie |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOERNER |
EDWIN |
? |
- |
1914-08-28 |
- |
Wądroże Wielkie |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANNIG |
ADOLF |
- |
- |
1915-09-01 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARBICH |
ADOLF |
- |
- |
1916-06-15 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINRICH |
ALFRED |
- |
- |
1915-04-12 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖTZEL |
ANTON |
- |
- |
1918-06-16 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
FRANZ |
- |
- |
1916-05-24 |
- |
Gniewoszów |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
PAUL |
- |
- |
1917-06-12 |
HOCSANI |
Lądek Zdrój III |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1890-07-16 |
LANDECK |
- |
HAERING |
ARTUR |
OBERARZT DR. |
- |
1921-10-23 |
- |
Opawa |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFBAUER |
FRANZ |
- |
- |
1915-04-15 |
- |
Opawa |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
DAVID |
- |
- |
1914-09-17 |
- |
Opawa |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILTMANN |
BERNH. |
- |
- |
1915-06-29 |
RUSSL. |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
HEINR. |
- |
- |
1919-03-20 |
SERB. |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
PAUL |
- |
- |
1918-10-18 |
- |
Trestno |
wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMACZEK |
IGNATZ |
- |
- |
1915-08-11 |
- |
Jerzmanowa |
wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUPT |
OTTO |
- |
- |
1915-05-18 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOLLMANN |
CLEMENS |
- |
- |
1915-02-13 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOVER |
WILLIBALD |
- |
- |
1915-02-04 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Lądek Zdrój IV |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANDKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Wilczyce |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEILMANN |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Wilczyce |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUSKNECHT |
BRUNO |
- |
- |
1916 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIM |
ROBERT |
- |
- |
1916 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINZE |
AUGUST |
- |
- |
1917 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERSCHEL |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERSCHEL |
RUDOLF |
- |
- |
1916 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERSCHEL |
OTTO |
- |
- |
1919 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOHNE |
BENNO |
- |
- |
1918 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
ERWIN |
- |
- |
1918-06-10 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLWIG |
HERMANN |
- |
- |
1916-10-25 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENKEL |
GUSTAV |
- |
- |
1915-02-03 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEPPER |
GERHARD |
- |
- |
1916-07-23 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEROLD |
MAX |
- |
- |
1915-03-30 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
GERHARD |
- |
- |
1916-03-06 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
ARWED |
- |
- |
1917-01-17 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEYM |
OSKAR |
- |
- |
1914-10-23 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEYM |
FELIX |
- |
- |
1918-07-29 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
BRUNO |
- |
- |
1915-10-27 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
BRUNO |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
HELLER |
RICHARD |
- |
- |
1916-09-20 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
HERTRAMPF |
PAUL |
- |
- |
1916-09-26 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILBIG |
MAX |
- |
- |
1918-09-30 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMNEL? |
ALFRED |
KAN. |
- |
- |
- |
Rosochata |
wieś, gm. Kunice, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
I. |
HAMSCH |
JULIUS |
? |
- |
- |
- |
Rosochata |
wieś, gm. Kunice, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
H. |
HEIDRICH |
ARTHUR |
WEHR. |
- |
- |
- |
Rosochata |
wieś, gm. Kunice, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
? |
HAMMER |
PAUL |
MUSK. |
- |
- |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
HANTER |
ERNST |
GEFR. |
- |
1915-06-21 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEILMANN |
ERNST |
MUSK. |
- |
1917-08-08 |
I. RUMÄN |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
ERS. RES. |
- |
1915-08-11 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HA?? |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARNAUP |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTEL |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTWIG |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIN |
WILLY |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINZEL |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIELSCHER |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILBRICH |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILGNER |
HEINR. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HINZE |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HONG |
WILHLEM |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBNER |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
EMIL |
- |
- |
1917-05-09 |
- |
Lasówka |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
AUGUST |
- |
- |
1917-07-02 |
- |
Lasówka |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
WILHELM |
- |
- |
1918-10-22 |
- |
Lasówka |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄRTEL |
PAUL |
GEFR. |
- |
1915-11-2? |
LAZARETT POZAROWICE |
Dunino |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄRTEL |
ROB. |
MUSK. |
- |
1917-08-10 |
FLANDERN |
Dunino |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERTZOG |
GEORG |
LEUTNANT |
- |
1917-11-06 |
PASSCHENDAELE |
Świdnica II |
miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1895-06-09 |
- |
- |
HANDKE |
PAUL |
- |
- |
1914-10-09 |
LAZARETT |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KUNZENDORF |
- |
HANDKE |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-07 |
RUSSLAND |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KUNZENDORF |
- |
HANDKE |
KARL |
- |
- |
1918-09-20 |
REIMS |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KUNZENDORF |
- |
HELLMICH |
OTTO |
- |
- |
1915-04-05 |
LAZARETT |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KREHLAU |
- |
HOFFMANN |
AUGUST |
- |
- |
1917-10-26 |
FLANDERN |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KREHLAU |
- |
HOFFMANN |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Głębowice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERRMANN |
F. |
- |
- |
1918-10-14 |
- |
Legnickie Pole |
wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANISCH |
P. |
UTFFZ. |
- |
1915-07-12 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEPFNER |
R. |
- |
- |
1918-03-29 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOBERG |
B. |
SAN. S. |
- |
1916-03-02 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
P. |
GEFR. |
- |
1915-11-?? |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTRUMPF |
AUG. |
MUSK. |
- |
1914-09-06 |
- |
Paździorno I |
wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
G. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAUPTMANN |
- |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENNIG |
F. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
E. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
E. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZIG |
O. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIELSCHER |
O. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILDEBRAND |
F. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HITSCHTEL |
K. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
H. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
A. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUHN |
K. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUHNDORF |
A. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUHNDORF |
E. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUHNDORF |
H. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUNER |
E. |
- |
- |
1918 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
H? |
PAUL |
- |
- |
1918-05-06 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HA? |
KARL |
- |
- |
19??-0?-24 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HADASCH |
JOSEPH |
- |
- |
1918-08-29 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
HEINR. |
- |
- |
1917-07-03 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
HEINR. |
- |
- |
????-??-07 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HASCHKE |
PAUL |
- |
- |
1918-08-19 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1917-12-17 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HUBNER |
PAUL |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANNIG |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
HEGER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
HIRSCH |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
GLÄSENDORF |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
HARTMANN |
WALDEMAR |
- |
- |
1914-08-22 |
FRANKREICH |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
ARTUR |
- |
- |
1919-02-11 |
NAMSLAU |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINKE |
ALFRED |
- |
- |
1916-10-22 |
SERBIEN |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
RICHARD |
- |
- |
1918-07-28 |
FRANKREICH |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARZIG |
E. |
- |
- |
1916-01-08 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
J. |
- |
- |
1914-09-08 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
HEIDRICH |
O. |
- |
- |
1915-04-24 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
P. |
- |
- |
1915-05-02 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
P. |
- |
- |
1915-09-20 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEINKE |
E. |
- |
- |
1919-05-31 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIRCHE |
WILHELM |
- |
- |
1918-0?-15 |
- |
Stojanówek |
część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HA? |
HERMANN |
- |
- |
1918 |
- |
Zawidów II |
miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HABEL |
RICHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Zawidów II |
miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Zawidów II |
miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAMPEL |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÄRING |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HORNIG |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖRNIG |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖRNIG |
GERHARD |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖRNIG |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
OSW. |
- |
- |
1914 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAHN |
JOS. |
- |
- |
1914 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERMANN |
WILH. |
- |
- |
1915 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILDMANN |
ADOLF |
- |
- |
1915 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
JOH. |
- |
- |
1915 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANNIG |
HEINR. |
- |
- |
1916 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARBIG |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAHN |
FRNAZ |
- |
- |
1918 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HEIDRICH |
MAX |
- |
- |
1920-04 |
- |
Krzewie Wielkie |
wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERTRAMPF |
GUSTAV |
- |
- |
1917-05-21 |
- |
Krzewie Wielkie |
wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
H? |
ADOLF |
- |
- |
1915-??-?? |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HELLWIG |
WILHELM |
- |
- |
1914-??-?? |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HENNECK |
KARL |
- |
- |
1916-10-14 |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERM??? |
BRUNO |
- |
- |
1915-??-?? |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZOG |
OSKAR |
- |
- |
1918-04-04 |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HIELSCHER |
RICHARD |
- |
- |
1917-12-29 |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMIST |
HAASLER |
EMANUEL |
- |
- |
1915-07-27 |
- |
Uniemyśl |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAASLER |
KONRAD |
- |
- |
1915-09-13 |
- |
Uniemyśl |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANEL |
DOMINICUS |
- |
- |
1915-03-21 |
- |
Uniemyśl |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HARTMANN |
ALFRED |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Uniemyśl |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HOFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Uniemyśl |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÜBNER |
HEINR. |
- |
- |
1918-04-21 |
- |
Paszowice |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HILLER |
OSKAR |
GRENAD. |
- |
1917-08-20 |
- |
Jakuszowa |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1892-05-09 |
- |
- |
HEIDRICH |
FRITZ |
SAN. |
- |
1916-05-11 |
- |
Jakuszowa |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1896-11-16 |
- |
- |
HASSE |
RICHARD |
- |
- |
1918-10-09 |
- |
Niemstów |
wieś, gm. Lubin, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
H? u. PETH? Graf von |
AU? |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HERZBERG von |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HÖ? von der |
ERNST ??ÖERTNER |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HAJA |
ERNST |
- |
- |
1916-01-03 |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
HANKE |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HANKE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HANKE |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HANNIG |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HANNIG |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HANNIG |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HANNIG |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HAUKE |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HAUKE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HEIDE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HEINISCH |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HESSE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HESSE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HOFFMANN |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HOFFMANN |
WILLIBALD |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HÖKEL |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HOLLUNDER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HOPPE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
HERCIK |
FRANTIŠEK |
- |
- |
1915-06-27 |
- |
Mala Cermna |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HERCIK |
PETR |
- |
- |
1916-05-23 |
- |
Mala Cermna |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HURDÁLEK |
ANTONIN |
- |
- |
1916-06-13 |
- |
Mala Cermna |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HURDÁLEK |
FERDINAND |
- |
- |
1915-10-24 |
- |
Mala Cermna |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HEHNEDAD |
FRIEDRICH |
LANDS. |
11 L.J.R.18 |
1915-09-06 |
- |
Dziesiętniki |
wieś, obwód miński, rejon Wołożyn |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HAJDA |
ALOIS |
- |
- |
1916-05-05 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HAJDA |
REIMUND |
- |
- |
1914-12-04 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HUBNER |
ANTON |
- |
- |
1917 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HAHN |
KARL |
- |
R.I.R. 264 |
1915-10-06 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HUBERTMANN |
MORDKO |
CYW. ROBT. |
4 BTL. CYWL. ROB. |
1917-01-26 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 888 |
HARTWICH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HINZEL |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HABER |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HABER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HAGEMANN |
LUDWIG |
- |
- |
1915 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1890 |
- |
- |
HAUSLER |
KASIMIR |
- |
- |
1915 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HAWLITZKY |
WILHELM |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1899 |
- |
- |
HEINE |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1889 |
- |
- |
HERTEL |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1886 |
- |
- |
HERZOG |
ALFRED |
- |
- |
1919 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1893 |
- |
- |
HUCKAUF |
HERMANN |
- |
- |
1915 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1874 |
- |
- |
HUNDACK |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1873 |
- |
- |
HORWAT |
ALBRECHT |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
HECZKO |
ADAM |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
HENACZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
HECZKO |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
HOLCZAK |
LAURENZ |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zaginął |
HAJAGOS |
MICHALY |
ROBOTN. |
ODD. 14. PLT. PION OD |
1916-12-12 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 184 |
HALER |
JOHANN |
- |
2.ERS. BTT.L.R. 158. |
1917-??-07 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
1876-11-28 |
- |
NR 53 |
HALSKI |
HUBERT |
- |
D. P.P. |
1915-07-07 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HARDO |
ISTWAN |
- |
8. TELEGR. COMP |
1915 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HAWLICZEK |
JOSEF |
- |
HONW.P.P.38 |
1915-07-09 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 121 |
HAWRYLOWICZ |
IWAN |
- |
- |
1915-07-12 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 139 |
HEINRICH |
FRIEDRICH |
LDSTM. |
I.R. 329 |
1915-07-11 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
1875-06-18 |
- |
NR 151 |
HEITZHOSZTHR |
- |
- |
59.B.P.P. |
1915-07-05 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HEREST |
PAL |
- |
- |
1915-07-07 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 132 |
HERMAN |
JOZEF |
SZER. |
55.P.P. |
1916-05-16 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HERNER |
GUSTAW |
- |
- |
1917-09-03 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
M.R.P.1930 |
HESS |
WILHELM |
INF. |
7.FUSL.R.G.T.122 |
1915-07-08 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HIMER |
ADOLF |
- |
75.P.P. |
1915-06-25 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HINK |
DITRICH |
SZER. |
59.P.P. |
1915-07-(08) |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HINTERMANN |
JOZEF |
LDST. |
6.I.R. 330 |
1917-07-11 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
1885-08-25 |
- |
- |
HLEBIG |
FR. |
SZER. |
16.P.P. KOMP. P. |
1917-05-17 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 248, M.R.P.1930 |
HOFFMAN |
GOORC |
- |
45.P.P. |
1915-07-04 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HOJDAR |
LEOPOLD |
KAN. |
21. P.A.P. 4. B |
1916-11-01 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 188 |
HOK |
JOZEF |
- |
6. BTL. STRZEL |
1915-06-25 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HOLOWIN |
IWAN |
- |
8.P.P. FINL |
1917-07-17 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HOLTSCHIK |
ANTON |
- |
55.P.P. |
1915-06-26 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HRZIC |
ANTONI |
KAPRAL |
16. P.P. |
1916-10-31 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 189 |
HULODOWSKI |
TEODOR |
- |
35.O.ODD.TEL. |
1915-07-13 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
HOHENZIMMER |
- |
- |
- |
- |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
- |