|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K(L?)(?)(U?)MANN |
N.N. |
?/NIEMIEC? |
? |
1914 |
- |
Swędzieniejewice |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
K... |
- |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
K? |
W. |
UFFZ. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
K? |
PAUL |
- |
- |
1914-11-?? |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
K? |
ALBERT |
- |
- |
1915-07-2? |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
K? |
ALFONS |
? |
- |
1918-11-?? |
- |
Różyna |
wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
K? |
? |
- |
- |
1916-04-25 |
- |
Prężynka |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
K? |
? |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
K? |
? |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
K? |
? |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
K? |
PAUL |
- |
- |
1917-09-28 |
- |
Tuplice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
K??? |
ANTON |
GFT. |
? |
1914-??-?? |
- |
Kamionka Mała (nr 357) |
wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
K?????K |
PAUL |
- |
- |
1917-??-?? |
- |
Prężynka |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
K????EK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
PLEWISKA |
- |
K???SCH???R |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
K??SCHAU |
? |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
BRODELWITZ |
- |
K?CH?? |
KARL |
?EHIM |
- |
1914-05-07 |
- |
Kłodawa |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
Obelisk |
K?ERTS |
- |
- |
R. I. R. 251 |
1915-02-24-28 |
- |
Jaminy |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
- |
- |
- |
K?PKA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
K?RP? |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Karścino |
wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie |
- |
K?TSCHMANN |
KARL |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-08-28 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KA...BIS |
JOHANN |
- |
- |
1916-07-1? |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KA? |
JOHANN |
FR.SOLD. |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KA?? |
KORNEJ |
RUSS.SOLDAT |
- |
????-??-07 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KA??ZIG |
- |
- |
- |
1914-??-?? |
- |
Chróścik |
część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów |
lubuskie |
- |
- |
- |
KAACH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAACH |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAAR |
LEOPOLD |
LST.SAP. |
I.R. 14 - A.Z.D. KRAKAU |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAAS |
HERMANN |
LTN. |
K.K. K.SCH. R. III |
1914-11-20 |
- |
Dębno (nr 281) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KAATZ |
ARTUR |
MUSK. |
6. KOMP. IR 58 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KABAJEW |
ALEKSIEJ |
RES.INF. |
RUSS.I.R. 128 |
1915-02-06 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KABEL |
ANDREJ |
GEM/ROSJA |
I. R. 333 |
1915-08-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KABELITZ |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KABELLA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Steblów I |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KABELLA |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-18 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KABEN |
HELMUTH |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÄBER |
FRIED. |
MUSK. |
- |
1918-05-01 |
- |
Kalnik |
wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KABERLE |
JOSEF |
RES.SCH. |
SCH.R. 18 |
1915-05-06 |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KABICZ |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Żywiec III |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KABIESZ |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Hażlach II |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KABILINSKI |
FRITZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KABINGER |
KARL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-05 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÄBITZ |
PAUL |
UNT.OFFZ. |
AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 |
1915-05-03 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KABORNIKOW |
PIOTR |
GEM/ROSJA |
I.R.8 |
1918-07-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KABOT |
ROBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KABOT |
KAROL |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KABOTH |
AUG. |
MUSKETIER |
9 K. E. BTL. J. R. 156 |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KABSCH |
OTTO |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KABUCH |
HENRICH |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KABULSKI |
FRANZ |
GEM/ROSJA |
T. R. 51 |
1918-07-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KABUTH |
VICTOR |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KAČER |
JOSEF |
INFANTERIST |
I.R. 3 KOMP. 7 |
1915-07-16 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1895 |
HALUZICE |
- |
KACHE |
KARL |
- |
- |
1917-08-21 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KACHE |
KARL |
- |
- |
1918-12-23 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KACHEL |
SIMON |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACHEL |
FRANZ |
OFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KACHEL |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-20 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
SŁUPSKO |
- |
KACHEL |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-08 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
SŁUPSKO |
- |
KACHEL |
FRANZ |
- |
- |
1918-11-01 |
- |
Rudziniec |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KACHEL |
KARL |
- |
- |
1917-07-17 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle |
KACHEL |
PAUL |
- |
- |
1918-08-10 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KACHEL |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-08 |
Francja |
Słupsko |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
1872-01-08 |
- |
- |
KACHEL |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-21 |
Serbia |
Słupsko |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
1893-07-12 |
- |
- |
KACHEL |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KACHEL |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KACHLER |
RICHARD |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KACHTIK |
JOHANN |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACIORA |
JOHANN |
INF. |
I.R. 55 |
1914-12-12 |
- |
Gdów (nr 375) |
wieś, gm. Gdów, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACKEL |
N. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KACKER |
KARL |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Piersno |
wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KACSMÁRIK |
MIHÁLY |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-05-10 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACSMARIK |
MIHÁLY |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-05-01 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACSÓ |
ALEXANDER |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KACSOTA |
JÁNOS |
HONVED |
H.I.R. 23 |
1915-02-10 |
- |
Paleśnica I (nr 295) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZAILO |
STEFAN |
GLF. |
J.R. 165 |
1914-12-19 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZALA |
RICHARD |
- |
LJR 37 |
1915-05-13 |
- |
Tumlin-Wykień |
wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KACZAN |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZAROWSKI |
PAUL |
ZGSF. |
K.K. L.I.R. 36 |
- |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZIALOW |
IWAN |
RUSS. |
AWARSKI.INF.REGT.187 |
1917-02-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZIENKO |
ULESCH |
GEM./RUSS. |
I.R.57 |
1916-11-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KACZMA? |
FRITZ |
- |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
- |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KACZMAR |
DEMKO |
GALIZ. GEFR. |
K.K. I.R. 15 ERS. KP. |
1915-01-16 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1889 |
KAFSCHARRZOKA |
- |
KACZMARCYK |
KASIMIR |
RUSS. |
INF.REGT.7. |
1914-09-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
JOHANN |
KPL. |
POLN.LEG.I.R.3. 3. P.P.LEG.POL. |
1915-01-25 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
MICHAEL |
- |
- |
1918-08-26 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1893-09-29 |
- |
- |
KACZMARCZYK |
CARL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
JAN |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Porąbka |
wieś, gm. Porąbka, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Porąbka |
wieś, gm. Porąbka, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Porąbka |
wieś, gm. Porąbka, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1915-08-10 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1918-10-12 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
KL. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
OTALĘŻ |
- |
KACZMARCZYK |
ROB. |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
KACZMARCZYK |
RUFIN |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
KACZMARCZYK |
SIGST. |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
KACZMARCZYK |
JOSEPH |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
PAWŁOWICZKI |
- |
KACZMARCZYK |
GEORG |
- |
- |
1916-09-28 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Ćwiercie |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
- |
Ćwiercie |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMARCZYK |
KONSTANTY |
- |
- |
1915 |
KRAKÓW |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1888 |
ŻORY-OSINY |
- |
KACZMARCZYK |
FRNCISZEK |
- |
- |
1917 |
SYBERIA |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1886 |
ŻORY-OSINY |
- |
KACZMARCZYK 'DĄB' |
- |
LEGIONISTA |
3 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
JAN |
- |
- |
1914 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
MACIEJ |
- |
- |
1914 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
ANTON |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KACZMAREK |
JA. |
- |
- |
1919 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1898 |
- |
- |
KACZMAREK |
KA. |
- |
- |
1918 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1882 |
- |
nauczyciel |
KACZMAREK |
WAL. |
- |
- |
1917 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1890 |
Brylewo |
- |
KACZMAREK |
IG. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KACZMAREK |
MAKSYMILJAN |
- |
- |
- |
- |
Dziekanowice |
wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
Pomnik / Tablica |
KACZMAREK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
KOMORNIKI |
- |
KACZMAREK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
FABIANOWÓW |
- |
KACZMAREK |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
FABIANOWÓW |
- |
KACZMAREK |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
PLEWISKA |
- |
KACZMAREK |
SZCZEPAN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
WALERIANOWO |
- |
KACZMAREK |
WALENTY |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
KOTOWO |
- |
KACZMAREK |
JÓZEF |
- |
- |
1917-07-29 |
pod Babinem |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
KAZIMIERZ |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
K |
- |
- |
- |
- |
Bieździadów |
wieś, gm. Żerków, pow. jarociński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KACZMAREK |
EDMUND |
- |
11 KOMP. REZ.P.P. NR 23 |
1916-06-09 |
TOTEN MANN - NIEMCY |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1889-11-07 |
KROBIA |
- |
KACZMAREK |
JOHANN |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KACZMARZIK |
WILHELM |
- |
- |
1915-08-31 |
- |
Staniszcze Małe |
wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZMIERCZAK |
STANISLAUS |
- |
L.I.R. 19 6 |
1915 |
- |
Wysokie Koło |
wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KACZMIERCZAK |
FRANZ |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-05-02 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KĄCZNSKINOW |
MICHAEL |
SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ |
31 P.P. |
1918-07-06 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KACZOR |
JOHANN |
INF. |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-04-03 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZOR |
STEFAN |
SZER. |
LEGIONY POLSKIE |
1917 |
- |
Zakopane I |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
1890-01-09 |
- |
- |
KACZOR |
STEFAN |
LEG. |
POLN. LEG. I BRIG. |
1917-01-13 |
- |
Zakopane (nr 378) |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZOROWSKI |
AUGUST |
RUSS. |
INF.REGT.1.11.KP. |
1915-04-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KACZOROWSKI |
STEFAN |
- |
- |
1918-08-19 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KACZOROWSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1915 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1893-01-23 |
CHOCIESZEWICE |
- |
KACZÓWKA |
JĘDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Samocice |
wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZOWKA |
STANISŁAW |
- |
- |
1915 |
- |
Otfinów II |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
1894 |
- |
Siostra miłosierdzia |
KACZUBIEJKIN |
NAUM |
KPL. |
RUSS.I.R.18/8 |
- |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZUR |
PAUL |
RES. JG. |
K.U.K. F.J.B. 30 |
1915-05-06 |
- |
Dęborzyn (nr 230) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KACZUR |
JULIUS |
INF. |
- |
1915-05-04 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KACZYKOWSKI |
JOH. |
- |
- |
1916-09-08 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KACZYN |
PAWEŁ IWANOWICZ |
PUŁKOWNIK |
1 SIBIRYSKIJ STRIEŁKOWYJ JEWO WIELICZESTWA POŁK |
1914-09-30 |
pod Warszawą |
Warszawa III |
miasto Warszawa |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KACZYŃSKI |
JAN |
SZEREG. |
- |
1919-08-14 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1893 |
- |
- |
KADANOFF |
ALEX |
RUSS KRIEGER |
17 ART. BRIG. |
1914 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KADAR |
MICHALY |
INF. |
K.UNG.LDW.I.R. 5 |
1915-03-17 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADAR |
GEORG |
HONV. |
K.U.HONV.I.R. 24 |
1914-12-22 |
- |
Gromnik II (nr 146) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÁDÁR |
SALOMON |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KADAR |
PETER |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KADAR |
ISTVÁN |
HONVED |
H.I.R. 29 |
1915-02-05 |
- |
Paleśnica I (nr 295) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÁDÁR |
MICHAEL |
TR. SOLD. |
K.U.K. TR. DIV.12 |
1915-02-03 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADAR |
ALBERT |
ERS. RES. |
K.U.K. I.R. 2 |
1915-03-30 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KADDATZ |
HERMANN |
- |
- |
1917-11-13 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KADE |
OTTO |
RESERVIST |
I.R. 208 / 1K |
1915-07-04 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KADE |
OTTO |
RESERVIST |
R . J . R . 208 / 5 K |
1915-07-04 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KADELA |
JOHANN |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KADEN |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KADEN |
JOHANNES |
LEUTN. |
3/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KADEN |
MAX |
RES. |
3/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KADENCZEK |
M? |
LEG. |
2 PR. K. LEG. WAR. |
1917-03-03 |
- |
Modlin |
wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski |
mazowieckie |
- |
- |
KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO |
KADEŘÁBEK |
JOSEF |
JG. |
K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADIC |
MILAN |
INF. |
K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 |
1915-01-01 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
1894 |
- |
- |
KADIHE |
HUGO |
LDSTM. |
- |
1915-08-04 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KADILO |
OTTO VRATISLAW |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KADING |
HUGO |
FÜS. |
FÜS. REGT. 33 |
1914-09 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KADLEC |
REIMUND |
RES.JNFT. |
K.U.K.J.R.99, 7 K |
1916-06-01 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KADLEC |
KARL |
- |
I.R. 57 |
1915-05-17 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADLEC |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KADLEC |
JOSEF |
? |
K.U.K. INF. REGT. 81 |
1914-11-18 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
KADLEC |
LADISLAV |
INFANTERIST |
I.R. 3 |
1915-07-17 |
Stanisławka - Szpital polowy |
Stanisławka |
wieś, gm. Sitno, pow. zamojski |
lubelskie |
1894 |
Czechy, Uhorský Brod |
- |
KADLETZ |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADLOW? |
V. |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KADME |
- |
HONV. |
- |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADNER |
ARTUR |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADOLF |
F. |
GEFR. |
8. / LDW. INF. REGT. 5 |
1914-10-07 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KADOLPH |
BRUNO |
- |
- |
1917-10-10 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KADRA |
JAN |
LEG. POL. |
L.P. |
1914-12-06 |
- |
Limanowa (nr 366) |
miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADRATOF |
KUBRIOM |
FLDW. |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADUK |
IGNATZ |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KADUK |
FRANZ |
- |
- |
1915-08-12 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
NIEWIESZE |
- |
KADUK |
IGANTZ |
- |
- |
1916 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KADUK |
JOHANN |
UTOFFZ. |
- |
1918-02-?? |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KADUK |
JOSEF |
MUSK. |
- |
1918-??-?? |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KADURA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KADUSCHAIEW |
WASILI |
GEM/ROSJA |
I.R.316 |
1918-09-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KADYROW |
ABUBAKIR |
GEM/ROSJA |
I.R.326 |
1917-12-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KĄDZIOŁKA |
JOSEF |
LDST. INF. |
I. R. 20 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KADŁUBIEC |
- |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAEMPFFE |
ERNST |
- |
R.I.R.228 |
- |
- |
Romanowo II |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAERCHER |
ALBIN |
MUSKETER |
R.J.R. 229, 6 K. |
1914-10-20 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KAES |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAESBBIER |
WALTER |
LDSTM.RES. |
R.J.R.46/1K. |
1915-07-20 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAESE |
KARL |
UNTOFFZ |
RJR 219/8K |
1915-07-03 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAETHER |
RUDOLF |
ERS.RES. |
- |
1915-07-01 |
- |
Dolsk |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
Obelisk |
KAETHNER |
OTTO |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÄFE |
H. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÁFER |
KLEMENT |
- |
- |
- |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KAFERLEIN |
- |
INF. |
BAYR.R.I.R. 6/19 |
1915-06-19 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAFFAI |
JOSEF |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-09 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAFFKA |
KURT |
UNTFFZ. |
GREN. REGT. 4 |
1915-02-08 |
- |
Drygały I |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAFFKE |
BERNHARD |
MUSKETIER |
4. IR 352 |
1917-07-01 |
- |
Iława |
miasto, gm. Iława, pow. iławski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAFFMANN |
PAUL |
- |
- |
1915-02-03 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAFKA |
FRANZ |
LDST.SCH. |
SCH.R. 25 |
1915-01-26 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAFKA |
JOSEF |
E.R.INF. |
IR 98 |
1914-11-27 |
- |
Krempna (nr 6) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAFKA |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 99 |
1915-05-19 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAFKA |
JOSEF |
GFT. |
K.U.K.R.B.9 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAFKA |
JANOS |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAFMANN |
MARTIN |
JÄGER |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-05-04 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAFTAN |
AUHUSTIN |
INF. |
K.U.K.I.R.88 |
1915-01-03 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAFTAN |
JOHANN |
- |
P.R.I.R. 5/219 |
1915-04-20 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAFTMAN |
- |
LANDW. |
LANDW. I. R. 1 |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAFTNER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAFUNKE |
ADOLF |
- |
- |
1914 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAGAN |
P. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ZIEMPNIÓW |
- |
KAGEL |
WILHELM |
- |
- |
1914-10-30 |
- |
Wardyń |
wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
geffalen bei Vailly |
KAGNUS |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
KAHANEK |
FELIX |
GFT. |
K.K. LDST.I.R.15 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAHANEK |
IGNATZ |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-05 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAHDE? |
EMIL |
ULAN |
ULAN.REGT.4 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAHL |
RICH |
ERS.RESERVIST |
1 KOMP ERS BTL ? R 10 |
1914-12-02 |
- |
Żabiczki |
wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAHL |
OTTO |
- |
- |
1918-05-28 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KAHL |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAHL |
ROBERT |
ERS. RES. |
3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAHL |
JOH.EDUARD |
PRESUSS.ERS.BTL. |
DILLENBURG |
1915-05-23 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAHL |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KAHL |
WALDEMAR |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KAHL |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAHL |
PAUL |
- |
- |
1914-10-16 |
BEI PRUSKOW |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAHLE |
PAUL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KAHLE? |
ALFRED |
GEFR |
?R IR D? |
1915-?? |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAHLENBACH |
PAUL |
LANDWEHRM. |
- |
1918-09-09 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1879-04-30 |
- |
- |
KÄHLER |
KARL |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAHLER |
A?Y? |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
KAHLER |
BENNO |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
KAHLER |
POUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
KAHLER |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAHLERT |
W. |
LANDSTM. |
1. K. LST. JNF. BTL. LAUBAN III |
1914-12-03 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAHLERT |
MAX |
GFT. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KAHLERT |
PAUL |
LANDTSURMMANN |
ERS.BATL.RES.JNE.RGT.22 |
1917-06-18 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1893-05-02 |
- |
- |
KAHLERT |
MAX |
- |
- |
1917-05-26 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAHLERT |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAHLERT |
AUGUST |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAHLERT |
MAX |
- |
- |
1915-01-03 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAHLKE |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-05-19 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÄHLKE |
- |
LANDWEHRM. |
LANDW. INF. REGT. 76 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÄHMER |
WILHELM |
WEHRM. |
P.R.I..R. 219 |
1914-12-10 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAHN |
OTTO |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KAHN |
GUSTAV |
LDST. |
4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER |
1914-11-30 |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAHNERT |
PAUL |
- |
- |
1917-11-04 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAHNT |
MORITZ |
WEHRM. |
1/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAHUT |
PETRO |
INF. |
IR 95 |
- |
- |
Uście Gorlickie (nr 57) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAIBLINGER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAICSA |
ANDREAS |
INF. |
I.R. 52 |
1915-05-05 |
- |
Słotowa (nr 235) |
wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAIGER |
?LOG |
- |
- |
1915-03-02 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KAILUK |
WASILI |
GEM/ROSJA |
I.R.3? |
1917-10-1? |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KAIM |
JOH. |
SCHÜTZE |
K.U.K.SCH.R.17 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAIM |
JAKOW |
GEM/ROSJA |
I.R.112 |
1919-01-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KAIMANN |
JACOBUS |
GFT. |
PREUSS R. J. R. 219 |
1915-02-03 |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAIN |
ADAM |
MUSKETIER |
- |
1916-10-20 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Czarnowske-Żarnowska |
obelisk |
KAIN |
OTTO |
ERS.RES. |
PRIR 46 |
1915-05-07 |
- |
Bednarka (nr 84) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAIN |
LUDWIG |
GEFREITER |
FAR 5/11B |
1915-07-07 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAIN |
KARL |
JG. |
K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAINHAFER |
GEORG |
- |
I.R. 59 |
1915-04-18 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAINZ |
RICHARD |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAINZ |
ANTON |
INF. |
I.R. 18 |
1914-11-07 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1889 |
- |
- |
KAIRIES |
FRITZ |
MUSK. |
6 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-07 |
- |
Snopki I |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAISER |
ERNST |
SZER |
1.83 |
1914-12-01 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAISER |
ALBERT |
LANDST. |
- |
1916-11-27 |
RUMÄNIEN |
Stare Chrapowo |
wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KAISER |
ADOLF |
- |
- |
1917-10-09 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Groß Wiersewitz |
obelisk |
KAISER |
OTTO |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Hochbeltsch |
obelisk |
KAISER |
PAUL |
- |
- |
1917-05-09 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Groß Wiersewitz |
obelisk |
KAISER |
- |
OSTERR. |
K.U.K.J.R.84 |
1915-05-20 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KAISER |
HERMANN |
RES. |
3. KOMP. RES. INF. REGT. 34 |
1914-10-06 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAISER |
S. |
RESERVIST |
? K. JNF. REG. 96 |
1914-12-02 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAISER |
JOHANN |
GEFR. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
JOSEF |
JG. |
F.J.B. 24 |
1915-02-08 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
WILHELM |
GREN. |
KPGGR 1 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Ekshumowany z cmentarza 37 |
KAISER |
H. |
GEFR |
2 G. RES. R. |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAISER |
GEORG |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
HERM. |
UTFF |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÄISER |
MATHIAS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Wałki (nr 205) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
RUDOLF |
GFT. |
PREUSS.RES.INF.RGT. 217 |
1915-01-20 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
ARNOLD |
MUSK. |
- |
1920-03-06 |
- |
Gościnowo |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
- |
KAISER |
FRANZ |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. |
1914-??-?? |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
KAISER |
HEINRICH |
- |
- |
1914-12-12 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
PAUL |
- |
- |
1916-07-02 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
RICHARD |
- |
RIR 232 |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAISER |
ALFRED |
- |
- |
1915 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAISER |
FR. |
GEFR. |
LANDST. BTL. DARMSTADT III |
1914-12-07 |
- |
Borki (gm. Miłki) |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAISER |
THEODOR |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KAISER |
KARL |
- |
- |
1914-12-19 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAISER |
WILHELM |
- |
- |
1915-06-27 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1887-07-16 |
- |
- |
KAISER |
FRIEDRICH |
MUSK. |
- |
1916-10-13 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAISER |
KARL |
- |
- |
1915-05-16 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
VERMIST |
KAISER |
GUSTAV |
- |
- |
1916-03-?6 |
- |
Stara Góra |
wieś, gm. Góra, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAISER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAISER |
GUST. |
MUSK. |
- |
1915-11-20 |
RUSSL. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
MARIENFELDE |
- |
KAISER |
- |
MUSK. |
4 K. I.R. 443 |
1915-03-30 |
- |
Pszczółki Górne |
wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAISS |
HERMANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAIZER |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
BĄCZYLAS |
- |
KAIZIK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KÁJA |
ISTVÁN |
- |
- |
1914-08-30 |
PAWŁÓWKA |
Pawłówka (lubelskie) |
wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski |
lubelskie |
- |
ROZÁLIA |
- |
KAJA |
- |
KANONIER |
1 R.F.A.BTL. 27 |
- |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAJA |
- |
KANONIER |
1 / R . F. A . BTL . 2 |
1915-??-?? |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAJBRA |
IWAN |
RUSS. |
- |
1915-05-23 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAJDAN |
JAN |
STRZEL. |
33 P. |
1916-05-16 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1889-03-17 |
- |
- |
KAJEPOW |
HAKINSCHAN |
GEM./RUSS. |
I.R.96 |
1916-11-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAJFOSZ |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
KAJHA |
BÉLA |
KPL. |
K.UNG.HUS.R.13 M.KIR.13.HUS.EZR. |
1914 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAJOK |
JAN |
- |
- |
1914-11-25 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAJOK |
MAKSYMILIAN |
- |
- |
1916-08-06 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAJOK |
WALENTY |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAJOKARU |
MANDACHE |
GEM./RUM. |
I.R.76 |
1917-01-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KAJOSZ? |
FRANC. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KAJSCHAURI |
- |
- |
- |
- |
- |
Markajmy |
wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ROSJANIN |
KAJSKI |
JAN |
LEG. |
1 PP L.P. |
1914-12-06 |
MARCINKOWICE |
Marcinkowice (nr 352) |
wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAJTAR |
JANOS |
- |
14,2 WĘGIER L.E.B. |
- |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KAJZEREK |
SZ. |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój II |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KAK |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAKAS |
ISTVAN |
KPL. |
H.I.R. 10 |
1915-06-19 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1882-12-26 |
- |
- |
KĄKOL |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BUDZÓW |
- |
KAKOSZKIN |
SEMEN |
RUSS. |
- |
1915-05-18 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAKSA |
ADALBERT |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.54. 12K. |
- |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KAKUCS |
ALBERT |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAKUSCHKE |
PAUL |
MUSKETIER |
- |
1918 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
KLEIN BOSCHPOL U. GEM. |
VERMISST |
KALA |
STEPHAN |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALA???? |
NIKOLAJ |
- |
- |
- |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KALACI |
YASILER |
UNG.JNFANT. |
K.U.K. INF. 63 |
1914-02-30 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALAKOVIĆ |
MATO |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALAMBA |
JOSF |
KUTSCH. |
LDST.B. 79 |
1914-11-15 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALAMBA |
JOSEF |
LST.INF.KUTCHER |
LDST.B. 79 |
1914-11-15 |
- |
Kraków-Bieńczyce (nr 398) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALAMIT |
GOTTL. |
TRAIN |
- |
1915-01-24 |
- |
Paździorno I |
wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KALAMOS |
LEO |
UNG. INF. |
K.U.K. INF. RGT. 82 |
1914-12-17 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
CZIKSZEVEDE |
19 JAHRE |
KALAN |
ANTON |
GFT. |
LDW.IR 27 |
1914-12-15 |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALAS |
FRANZ |
LDST. INF. |
I. R. 20 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALAU VOM HOFE |
ADOLF |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALB |
LUDWIG |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 3 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALBERG |
ALBERT |
FUS. |
9 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÄLBERLOH |
WILLI |
GREN. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
1915-05-02 |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALBUSCH |
SYLVESTER |
GEM/ROSJA |
I.R.95 |
1917-12-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
KALČAK |
JOSEF |
INF. |
IR 3 |
1915-03-19 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALCHER |
FRANZ-KARL |
HPTM. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1914-12-11 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALCHMAYER |
JOSEF |
ZGSF. |
K.U.K. I.R. 1 |
1914-12-09 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALCSÓ |
AGOSTON |
INF. |
K.U.K.I.R. 60 |
1915-03-06 |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALDEMEYER |
EMIL |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALDONEK |
EDMUND |
WEHR. |
L.J.R.23.6K. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KALDONEK |
EDM. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KALDRACK |
HELMUT |
HAUPTMANN DER RESERVE |
FELDARTILLERIR REGIMENT NO. 278 |
1918-08-18 |
SELENS |
Szczecin II |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
1879-02-02 |
STETTIN/SZCZECIN |
- |
KALECZAK |
JOSEF |
INFANTERIST |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-03-23 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALEJA |
JOSEPH |
- |
- |
1917 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KALEMBA |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
WALERIANOWO |
- |
KALEMEN |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 24 |
1915-05-11 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALENDROWSKI |
WASILI TIMOFIEJEWICZ |
RUSS. |
- |
1915-05-24 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KALENIK |
JWAN |
GEM./RUM. |
I.R.33 |
1917-04-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KALESCHOVAR |
IWAN |
INF. |
RUSS. I.R. 20 |
1915-05-12 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALESKE |
SEBALD |
LDSTM. |
LIR.46/1K |
- |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KALESMYK |
- |
- |
RUSS. I.R. 235 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALESNI? |
SAWA |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-09-03 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KALESSE |
GUSTAV |
- |
- |
1915-07-23 |
- |
Tarnowiec (opol.) |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) |
opolskie |
1885-04-09 |
- |
obelisk |
KALESURA |
MICHAEL |
ZIVILKUTSCH. |
VERPFLEGSLAFFEL |
1914-11-21 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.37 |
KALESZKA |
LEON |
SZER. |
- |
1917-04-02 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KALETA |
THOMAS |
RES.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-01-05 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KALETA |
JOSEF |
INF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALETA |
KONSTANTIN |
- |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Błażkowa (nr 219) |
wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALETA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KALETA |
JAN |
- |
- |
1914-10-10 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WILCZA (DOLNA) |
- |
KALETA |
EMIL |
- |
- |
1918 |
- |
Podlesie |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALETKA |
A. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KALETTA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KALETTA |
ALOIS |
PIONIER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1898-11-06 |
- |
- |
KALETTA |
JOSEF |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1889-10-05 |
- |
- |
KALETTA |
KARL |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1895-01-25 |
- |
- |
KALETTA |
VINCENT |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1898-12-15 |
- |
- |
KALETTA |
CHRISTIAN |
MUSKET. |
- |
1917-12-20 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
STEBLÓW |
- |
KALETTA |
THOMAS |
RESERV. |
- |
1916-05-16 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KALETTA |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KALETTA |
FRZ. |
- |
- |
1916-09-13 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALETTA |
FRZ. |
- |
- |
1918-04-13 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALETTA |
JOSEF |
- |
- |
1916-06-26 |
BELGIEN |
Szałsza |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
1893-01-14 |
- |
- |
KALEVE |
ERICH |
FLIEGER |
- |
- |
- |
Rosochata |
wieś, gm. Kunice, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
? |
KALFAŘ |
THOMAS |
E.R.INF. |
I.R. 28 |
1915-03-20 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALFUS |
WENZEL |
E.F. |
SCH.R. 10 |
1914-12-11 |
- |
Ropa (nr 72) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALH |
FRANZ |
MUSKETIER |
- |
1916-09-16 |
Somme |
Rarwino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) |
zachodniopomorskie |
- |
Sager-Zagórze |
- |
KALH |
OTTO |
MUSK. |
- |
1916-05-18 |
- |
Rotnowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
ROTTNOW |
- |
KALIAEN |
IWAN |
GEM./RUM. |
I.R.18 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALIBERDA |
THEODOR |
RUSSE |
- |
1915-11-02 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KALIČ |
JOHANN |
INF. |
IR 18 |
1915-03-21 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALIC |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KALICH |
JOHANN |
- |
- |
1916-07-23 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KALICIŃSKI |
TADEUSZ |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Kamieńsk |
miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański |
łódzkie |
- |
- |
- |
KALICKI |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALIEBE |
EMIL |
MUSK. |
- |
1915-06-03 |
- |
Wyszobór |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KALIES |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KALIGA |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Rostkowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KALILILKOW |
GRZEGORZ |
- |
413 P.P. 11 K. |
1916-04-20 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KALIMULY |
CHAMIDELY |
SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ |
1/207 P.P. |
1918-07-27 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KALIN |
JEGOR |
- |
- |
1884-04-23 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KALIN |
LEONARD |
- |
- |
1916-06-09 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KALIN |
FLOREA |
GEM./RUM. |
I.R.43 |
1917-01-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KALIN |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
NEU VORWERK |
- |
KALIN |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
NEU VORWERK |
- |
KALINA |
ANTON |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-04-04 |
- |
Stróżówka III (nr 94) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALINA |
ADALBERT |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-05-08 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALINA |
JOHANN |
RES. KPL. |
SCH. R. 14 |
1915-01-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALINA |
STEFAN |
KADETT |
K.U.K. I.R. 44 |
1914-12-20 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KALINAWSKI |
BASILIUS |
RES.INF. |
I.R. 80 |
1915-05-10 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALINICS |
MICHELY |
INF. |
I.R. 65 |
1915-02-18 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALINICZENKO |
PAUL |
GFT. |
RUSS.I.R. 33 |
1915-03-10 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALINIEC |
EDWARD |
LEGIONISTA |
5 PP 3 KOMP. |
1915-08-03 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KALININ |
IWAN |
- |
- |
1914-10-21 |
- |
Bodzentyn |
miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KALININ |
JEGOR |
GEFR/ROSJA |
I. R. 41 |
1918-02-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KALININ |
NIKOLAI |
GEM/ROSJA |
I.R.16 |
1918-08-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KALINKA |
FRANZ |
UL. |
L.U.R. 6 |
1914-11-09 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1889 |
DUBI |
- |
KALINKE |
KARL |
WEHRMANN |
INF.RGT 157 I ERS.BATL. |
1916-04-24 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KALINKE |
GEORG |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
oberprimaner |
KALINNA |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Sdeden |
- |
KALINNA |
LEOPOLD |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Sdeden |
- |
KALINNA |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KALINNA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KALINOW |
IWAN |
- |
- |
1916-03-12 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1888-03-25 |
- |
- |
KALINOWSKI |
J. |
MUSKET. |
- |
1917-07-25 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KALINOWSKI |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönbrück / Sząbruk |
tablica pamiątkowa |
KALINOWSKI |
ILKO |
SCH. |
SCH.R 34 |
1916-04-24 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1889 |
SZKŁO |
- |
KALINOWSKI |
AUGUST |
MUSK. |
E.B. I.R. 146 |
1918-10-19 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1893-10-08 |
- |
- |
KALINOWSKI |
- |
MUSKIETIER |
INF.RGT.NO 50 |
1915-07-10 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1883-07-15 |
- |
- |
KALINOWSKI |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
NATTATSCH |
- |
KALINOWSKI |
J. |
MUSKT. |
- |
1916-07-25 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KALINOWSKI |
KAROL |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KALINOWSKI |
ANTONI |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KALINOWSKI |
KAROL |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KALINSKI |
KARL |
FÜS. |
FÜS. REGT. 33 |
1914-09 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KALIŃSKI |
PETER |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALINYAK |
MICHALY |
LDST.INF. |
H.I.R. 11 |
1915-01-14 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KALIS |
WILHELM |
- |
- |
1916 |
- |
Pokój II |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KALISCH |
FRIEDR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KALISCH |
WIKTOR |
- |
- |
1916-07-03 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KALISKA |
- |
- |
- |
1915 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KALISKE |
EMIL |
GEFR[EITER] |
- |
1918-12-02 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KALISMULA |
MINGASI |
GEM/ROSJA |
I.R.38 |
1918-10-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
KALITA |
JOSEF |
INF. |
IR 57 |
1915-07-28 |
- |
Bieździedza (nr 40) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALITA |
NIKOŁAJ |
INF. |
RUSS.I.R. 124 |
1915-04-01 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALITKA |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Błotnica |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KALITKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KALITSCHKE |
ERNST |
- |
- |
1917-07-31 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALIWODA-LUCZYŃSKI |
LEON |
DRUŻYNOWY ZHP |
- |
1918-11-11 |
- |
Łomża II |
miasto, gm. Łomża, pow. m. Łomża |
podlaskie |
- |
- |
- |
KALJAKOW |
WASSILI |
- |
7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. |
1914-12 |
- |
Pianki |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KALKBRENN... |
FRIEDRICH |
- |
RIR 232 |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALKBRENNER |
GÜNTHER |
UNTEROFFIZIER |
R.F.A.R. 67 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALKBRENNER |
KARL |
- |
- |
1918-05-05 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KALKOWSKI |
AUGUST |
- |
- |
1918-04-01 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1895 |
Załęzie |
- |
KALKOWSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
1918-08-05 |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1895 |
Kosowo |
- |
KALKOWSKI |
JAN |
- |
- |
1916-06-05 |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1896 |
Brzeziny |
- |
KALKOWSKI |
LEON |
- |
- |
1918-07-18 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1885 |
Kosowo |
- |
KALKOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
ZĘBLEWO |
- |
KALKSTEIN |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
LINDENWALDE |
- |
KALKYN |
- |
- |
- |
- |
- |
Markajmy |
wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ROSJANIN |
KALLA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Mechnice |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALLA |
VALENTIN |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KALLABIS |
A. |
- |
- |
- |
- |
Modzurów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KALLAUS |
EMANUEL |
- |
- |
1918-10-18 |
FRANCJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KALLE |
FRITZ |
- |
- |
1915-02-18 |
- |
Małujowice |
wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALLENDA |
FRANZ |
- |
- |
1915-03-30 |
- |
Rudy II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KALLER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KALLIES |
W. |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KALLIES |
BERNHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KALLINECKER |
HEINRICH |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 217 |
1914-12-09 |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KALLINGER |
ALOIS |
INF. |
I.R. 59 |
1915-03-29 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALLISKE |
WILHELM |
- |
- |
1917-09-10 |
- |
Okunin |
wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KALLMANN |
ALFR. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KALLMANN |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KALLMANN |
JOS. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALLO |
FERENC |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALLOS |
JOANNES |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALLUS |
PAUL |
- |
- |
1915-03-25 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KALLWEIT |
JOHANN |
GEFR. D. RES. |
10 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KALLWEIT |
- |
MUSK. |
INF. REGT. 44 |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÁLMAN |
GEZA |
INF. |
- |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALMAN |
GYULA |
HONV. |
H.I.R. 20 |
1914-12-23 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALMANCI |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALMANCI |
JÁNOS |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALMAR |
FRANZ |
KPL. |
H.R. 8 |
1914-11-02 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1888 |
CSANTAVÉR/ČANTAVIR |
- |
KALMISCHKIES |
HEINR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KALMS |
PAUL |
- |
- |
1916-01-23 |
- |
Walim-Sędzimierz |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KALMUS |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KALMUS |
ERNST |
- |
- |
1918-04-19 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
KALMYKOW |
TIMOFEI |
RUSS. |
INF.REGT.11.10.KP. |
1917-05-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALNAY |
FERENCZ |
VORM. |
F.K.R. 12 |
1914-11-08 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1890 |
MEZŐTÚR |
- |
KALNIK |
JOSEF |
MUSKET. |
- |
????-05-26 |
- |
Gliwice II |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
sarkofag |
KALNY |
MARTINUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALOTS |
RUDOLF |
- |
126.N.P.P. |
1915-07-09 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KALOUS |
JOSEF |
E.R.SCH. |
SCH.R. 12 |
1915-01-28 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALOUS |
ANTON |
SCH. |
SCH.R. 30 |
1915-02-18 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALOUŠEK |
JOSEF |
GFT. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALPUSZ |
ILJA |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-07-31 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KALSCHINA |
FRANZ |
- |
K.U.K. I.R. 99 |
1915-07-05 |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KALŠEK |
GEORG |
LDST.JG. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALSERSTADT |
WIL. |
SZER |
? |
1914-11-?? |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KALT |
MAX |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
KALTENBACH |
WILHELM |
MUSKETIER |
RJR 220/11K |
1915-07-07 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KALTENEGER |
ALOIS |
- |
- |
- |
STEBNIK |
Stebnik |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
grób nr 37 |
KALTENEGGER |
MICHAEL |
ERS.RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALTENHAUER |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Pogórska Wola (nr 206) |
wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
STELA |
KALTNER |
JOSEF |
MUSK. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-01 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALTOFEN |
ANTON |
GEFREITER |
K.U.K.J.R.92/13. |
1915-06-28 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KALUKIEN |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KALUS |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUS |
RICH. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUS |
LUDWIG |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KALUS |
MICHAEL |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KALUSCHE |
GUSTAV |
LANDSTURM |
- |
1915-09-25 |
- |
Biskupice Oławskie |
wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KALUSCHE |
GOTTLIEB |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Gründorf |
- |
KALUSCHE |
M. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUSCHKE |
GEORG |
- |
- |
1914-09-02 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUSCHKE |
JOSEF |
- |
- |
1916-07-11 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUSCHKE |
MAX |
- |
- |
1915-08-09 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
FRANZ |
VERMISSTE |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
JAK. |
VERMISSTE |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
PETER |
- |
- |
1918-09-27 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUŻA |
KA. |
- |
- |
1918-07-06 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WILCZA (DOLNA) |
- |
KALUZA |
V. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
EDMUND |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
1897-11-05 |
- |
- |
KALUZA |
FRANZ |
LANDSTM. |
- |
1916-08-03 |
FRANKREICH |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
- |
- |
- |
1916-07-14 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
ALBERT |
- |
- |
1914 |
HORST |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
CZARNOWANZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
THEODOR |
- |
- |
1915 |
BORREK |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
VALENTIN |
- |
- |
1916 |
CZARNOWANZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
VINZENT |
- |
- |
1914 |
FRAUENDORF |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
ALOIS |
- |
- |
1917-07-16 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
KALUZA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KALUZENSKI |
ALEXANDER |
UL. |
UR 17 |
1915-02-08 |
- |
Bartne (nr 64) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALVODA |
FRANZ |
RES.INF. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek IV (nr 222) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KALWEIT |
G. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KALWEIT |
ARNOLD |
KPL. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KALWEIT |
MAX |
FÜSL. |
3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
- |
- |
Paprotki Kolonia |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KALWICKI |
- |
- |
4RD/44 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KALWSNICZ |
STEFAN |
- |
- |
1914 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KALYTTA |
JOHANN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KALZ |
BENNO |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1874 |
- |
- |
KALZMANN |
E. |
LDSTRM. |
- |
1914-12-15 |
- |
Borki (gm. Miłki) |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAMALOW |
HISAMIDIN |
ROSJA |
JNF.REGT.41.12.KP |
1915-06-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMALSKI |
ANDREAS |
INF. |
K.K. LDST.I.R.16 |
1915-03-08 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMAROCZKI |
JÁNOS |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMARONITZ |
STEFAN |
INF. |
K.U.K. I.R. 65 |
1915-02-22 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMÁROVSZKI |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMBACH |
RICHARD |
FUS. |
1 K.G.G.R. 5 |
1915-07-25 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAMCZIK |
ANTON |
- |
- |
1915 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMEJEW |
JEFIM |
GEM/ROSJA |
I.R.7 |
1919-06-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KAMELLA |
JOSEPH |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMELSKI |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KAMELSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KAMENSZKY |
MATTHÄUS |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1914-11-23 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1879 |
HERENSVÖLGYI |
- |
KAMENZ |
F. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAMENZA |
STEFAN |
GEM/ROSJA |
I.R.58 |
1919-01-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KAMETZ |
- |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT. 219 |
1914-12-21 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMHA |
JOHANN |
INFANT. |
K.U.K. I.R. 32 |
1914-12-27 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAMI(E)ŃSKI |
KAROL |
LEGIONISTA |
4 PP 4 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAMILDINOW |
USMAN |
GEM./RUSS. |
G.R.16 |
1918-05-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KAMIN |
EMIL |
MUSK[ETIER] |
- |
1915-06-06 |
Galiz[ien] |
Szczenurze |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KAMIN |
PAUL |
- |
- |
1915-05-24 |
- |
Tuplice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KAMINIARZ |
BRONISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAMINIARZ |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAMINSK |
FRIEDRICH |
UNTFFZ. |
- |
1915-09-15 |
- |
Lanngut |
Rosja |
Pogranicze |
1887-12-13 |
Thomareinen |
- |
KAMINSKI |
AUG. |
MUSKT. |
- |
1916-11-10 |
- |
Lanngut |
Rosja |
Pogranicze |
1895-06-04 |
Thomareinen |
- |
KAMINSKI |
ADAM |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAMIŃSKI |
KAZIMIERZ |
SIERŻANT |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12-22 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMIŃSKI |
GEORG |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
FELIKS |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KAMIŃSKI |
JOHANN |
KPL. |
K.K. LDST. M.B. 5/III |
1914-09-22 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMIŃSKI |
PIOTR |
SZER. WP |
- |
1918-07-01 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 19 |
- |
- |
KAMINSKI |
G |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMIŃSKI |
ST. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMIŃSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMIŃSKI |
LORENZ |
MUSK. |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
ROMANOWEN |
- |
KAMINSKI |
FERDINAND |
- |
- |
1914-11-27 |
- |
Idzbark |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
AUGUST |
LDSTRM. |
1 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
JORIN |
GEM./RUSS. |
I.R.373 |
1917-08-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KAMINSKI |
JOHANN |
- |
- |
1916-07-30 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
PAUL |
- |
- |
1918-11-21 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
THEOPHIL |
- |
- |
1916-11-05 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMIŃSKI |
JK |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CZERMIN |
- |
KAMINSKI |
A. |
ERS.RES. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
ELLERWALD I. TRIFT |
- |
KAMIŃSKI |
BOLESŁAW |
- |
- |
1918-08-02 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAMINSKI |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-18 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1897-02-06 |
WAWERWITZ |
- |
KAMIŃSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
BIADASZKI |
- |
KAMIŃSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
BIADASZKI |
- |
KAMIŃSKI |
MICH. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
BIADASZKI |
- |
KAMIŃSKI |
TOM. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
BIADASZKI |
- |
KAMINSKI |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
zmarł na skutek wojny |
KAMINSKI |
FRIEDRICH |
WEHRM. |
- |
1915-07-15 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
LEIP |
- |
KAMINSKY |
FRANZ |
GEM/ROSJA |
A. R. |
1917-12-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1873 |
- |
- |
KAMINSKY |
STANISLAUS |
RUSS. |
FEST.ART.REGT.15. |
1917-03-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMINSKY |
THOMAS |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMIONKA |
PETER |
INF. |
LIR 16 |
- |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAMIONKA |
JOHANN |
- |
- |
1918-05-15 |
- |
Solec II |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMIONKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Rzyki |
wieś, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
24 lata |
KAMISKI |
SZCZEPAN |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CHORZELÓW |
- |
KAMKOWSKI |
GUSTAV |
GEFR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMLA |
LORENZ |
- |
- |
1917 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KAMM |
PAUL |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 |
1915-05-24 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMMANN |
WILHELM |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.3 |
1915-05-03 |
- |
Olszyny I (nr 113) |
wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
K.P.G.G.R. 3 |
KAMMANÖEL (?) |
HERMANN |
GEFR. |
3/I. R. 32 |
1914-11-21 |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAMMEL |
WALT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAMMEL |
REINHOLD |
- |
- |
1919-02-09 |
- |
Opawa |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAMMEL |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAMMER |
KARL |
- |
- |
1915-11-25 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAMMER |
- |
GREN. |
GREN. R. 3 |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAMMER |
MAX |
KDTT. |
- |
1915-05-16 |
- |
Kraków-Podgórze I (nr 385) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMMER |
THEODOR |
- |
- |
1918 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÄMMER |
A. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NOGATHAU |
- |
KÄMMER |
W. |
LIN. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NOGATHAU |
- |
KAMMER |
PAUL |
- |
- |
1918-11-16 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1879-05-01 |
- |
- |
KAMMER |
ROBERT |
WEHRM. |
- |
1917-08-28 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÄMMERER |
REINH. |
GEFR. |
R.I.R. 175 |
1915-08-12 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
GROß BOSCHPOL |
- |
KAMMHOLZ |
OTTO |
RESERVIST |
- |
1917-09-20 |
- |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
KAMMLER |
G. |
ERS. RESERVIST |
11 K. 1 RES. REG. POSEN |
1914-11-?? |
- |
Ulejów |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAMNISTY |
TADEUSZ |
- |
- |
1916-05-?? |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMOSSA |
FRITZ |
- |
- |
1916-03-25 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KAMP |
FRIEDRICH |
RES. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
JANOS |
LDST.INF. |
I.R. 36 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
LEOPOLD |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
ROCHUS |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
ROCHUS |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
VIKTOR |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
VINZENT |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
JOHANN |
- |
- |
1917 |
- |
Pokój II |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
FRANZ |
GEFREITER |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-03 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
ANDREAS |
- |
- |
1914-09-05 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
FRANZ |
- |
- |
1918-11-11 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
MICHAEL |
- |
- |
1916-02-16 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
PAUL |
- |
- |
1915-01-01 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
PAUL |
- |
- |
1915-01-15 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
FRANZ |
SZEREGOWY |
- |
1915-10-13 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
1889-12-10 |
- |
- |
KAMPA |
PAUL |
- |
- |
1915-03-01 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
VALENTIN |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
GREGOR |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
JAKOB |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KAMPA |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
PETER |
- |
- |
1917 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
ROCHUS |
- |
- |
1916 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
STEFAN |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPA |
THOMAS |
- |
- |
1916-03-16 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1918-05-02 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WIDÓW |
- |
KAMPCZYK |
HYPOLIT |
- |
- |
1918-04-28 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KAMPE |
- |
KAN. |
1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAMPE |
HERMANN |
- |
- |
1917-04-12 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Krogullno |
- |
KAMPER |
ROBERT |
- |
- |
1915-01-15 |
- |
Świny |
wieś, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÄMPF |
KONRAD |
JAGER |
RJB 19/4K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAMPHOFER |
MATHIAS |
KPR. |
I.R. 59 |
1915-02-14 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMPIDELL |
JOSEF |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAMPIK |
K. |
- |
- |
- |
- |
Modzurów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMPKA |
JOSEPH |
- |
- |
1917-10-10 |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPKA |
ANDR. |
- |
- |
1915-06-05 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPKA |
JOH. |
- |
- |
1915-08-27 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPKA |
FRANZ |
- |
- |
1916-02-20 |
- |
Dzielów |
wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMPMANN |
AUG. |
UFFZ. |
ERS.BATL.JNF.RGT. 21 |
1915-01-30 |
- |
Lipno I |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KAMPOWSKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-08-09 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAMRAD |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Leśnik |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMRAD |
JOHANN |
- |
- |
1916-07-07 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMRAD |
LEON |
- |
- |
1921-06-04 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMRADEK |
WALENTE |
- |
- |
1914 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMRADT |
O. |
MUSKETIER |
- |
1917-03-23 |
- |
Maszewko |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
1879-08-12 |
Klein Massow-Maszewko |
obelisk |
KAMRATH |
JOSEF |
- |
- |
1914-10-29 |
- |
Ogiernicze |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAMROWSKI |
EDMUND |
PODPORUCZNIK |
63 PUŁK PIECH. 2 BAT. |
1920-08-02 |
BRZEŚĆ |
Pelplin |
miasto, gm. Pelplin, pow. tczewski |
pomorskie |
1895-06-05 |
- |
- |
KAMSKI |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAMUDA |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZEŚŃ |
- |
KAMUDA |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
MALINIE |
- |
KAMYS |
FRANZ |
INF. |
- |
1914 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAN... |
PAUL |
- |
- |
1915-05-15 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KANAJEW |
PROKOP |
INF. |
IR 34 |
- |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANAJEW |
JEGOR |
GEM/ROSJA |
I. R. 16 |
1917-10-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KANAJKIN |
ANTON |
- |
RUSS. IR 178 |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANAREIKIN |
NIKOLAI |
GEM |
ART.R.52 |
1917-10-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KANBACH |
OTTO |
- |
- |
1915 |
- |
Wojanów |
wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KANCLER |
KAROL |
- |
- |
1915-07-07 |
STASIN |
Częstochowa I |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
1896-??-?? |
- |
- |
KANCY |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANCZOV |
DEMETR |
RUSS |
KUK BR4 |
1914-12-18 |
- |
Krasne Lasocice (nr 361) |
wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
Obelisk |
KANDAS |
MÁTYÁS |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANDAUROW |
FEODOR |
- |
- |
1915-11-21 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1886 |
- |
- |
KANDEL |
DANIEL |
RUSS. INF |
RUSS.I.R.124 |
- |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANDELI |
PAUL |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KANDERA |
THOMAS |
- |
- |
1916-09-19 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KANDIBENKO |
TIMOTY |
RUSSE |
RUS.SCH.R.15/13 |
1917-03-15 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KANDLBINDER |
MAX |
GFT. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-18 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANDLBINDER |
FRANZ |
GEFR |
K.U.K. IR 14 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 24.07.1915 |
KANDLER |
JOHANNES |
FLUGZEUGFHR. |
- |
1919-01-31 |
- |
Kopaczów II |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1896-08-22 |
- |
HIER RUHET IN GOTT |
KANDORA |
VINZENT |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANDORA |
VINZENT |
- |
- |
- |
- |
Łubie |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KANDSKY |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANDYSZ |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KANDZIOK |
JOSEF |
LDSTM. |
4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. KATTOWITZ |
1914-11-22 |
- |
Korczew |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KANDZIORA |
KARL |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KANDZIORA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANDZIORA |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANDZIORA |
JOH.(ANN) |
- |
- |
1922-10-03 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANDZIORA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KANDZIORA |
VINCENT |
- |
- |
1914-10-26 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANDZIORA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Creuzthal |
- |
KANDZIORA |
HEINRICH |
- |
- |
1915-07-04 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANDZIORA |
ROBERT |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
PONIENTZÜTZ |
- |
KANE |
FRITZ |
OBERMATROZE |
- |
1914-12-08 |
zur See |
Sarbinowo |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KANERA |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KANERT |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KANFMANN |
G. |
RESERVIST |
M.G.K. R.I.R. 18 |
1914-12-28 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KANGANKE |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KANIA |
KARL |
SCHÜTZE |
- |
1916-04-15 |
- |
Biskupice Oławskie |
wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KANIA |
STANISLAUS |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
PETER |
INF. |
IR 97 |
- |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
GABRIEL |
GFT. |
KK LIR 31 |
1915-05-08 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
ZESLAUS |
E.R.SCH. |
SCH.R. 17 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Mordarka (nr 367) |
wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
1918-07-25 |
VERDUN |
Opole Lubelskie |
wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski |
lubelskie |
1895 |
OPOLE |
grób |
KANIA |
JOHANN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KANIA |
ANTON |
- |
- |
1915-09-26 |
- |
Bargłówka |
wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIA |
ANTON |
- |
- |
1915-07-29 |
- |
Bargłówka |
wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIA |
WACŁAW |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIA |
STEFAN |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
- |
1914-12-01 |
- |
Ostrowiec Świętokrzyski I |
miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KANIA |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KANIA |
JOHANN |
- |
- |
1916-03-21 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
PETER |
- |
- |
1917-08-11 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
GEORG |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
ROBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
ALEXANDER |
- |
- |
1916 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
PETER |
- |
- |
1917 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
WILHELM |
- |
- |
1914 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
1898 |
- |
Kl. V, l. 17 |
KANIA |
JOHANN |
PIONIER |
GARDE PIONIER BATL. |
1919-04-16 |
OPOLE |
Opole V |
miasto, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
1893-05-11 |
- |
- |
KANIA |
JOSEF |
- |
- |
1919-01-24 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
JOHANN |
- |
- |
1918-05-30 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
J. |
- |
- |
1915 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIA |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Kępa |
wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIA |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIA |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIAK |
KARL |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANIAK |
- |
- |
- |
1914-09-06 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KANIESS |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KANIESZ |
ERICH |
- |
- |
1915-03-15 |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KANIESZ |
WILH. |
- |
- |
1914-10-07 |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KANIETO |
T. |
RES. |
? |
1915-03-?? |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KANIGOWSKI |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KANIORCZYK |
PETER |
INF. |
K.K. L.I.R. 16 |
1915-05-07 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANIUS |
K. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KANIUTH |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIUTH |
FRANZ |
- |
- |
1917-05-19 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KANIZNI |
FERENC |
- |
H.I.R. |
1915-01 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KANKA |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Kępa |
wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANKOVIČ |
MEMAGA |
INF.TIT.KPL. |
B.-H.I.R.2 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KANNACHER |
WILHELM |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANNARIEN |
A. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KANNENBERG |
GUSTAV |
KAN. |
- |
- |
- |
Łabędzie |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KANNENBERG |
HERMANN |
LDSTRM. |
- |
- |
- |
Łabędzie |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KANNEWURF von |
HEINRICH GOTTLIEB |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Baitkowen |
- |
KÄNNIG |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KANOKOW |
DIMITRI |
GEM./RUSS. |
I.R.19 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KANONOW |
NIKOLAJ |
GEM/ROSJA |
I.R.461 |
1917-09-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
KANOPKA |
FRIEDR. |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KANOPLJANOW |
JAKOW |
GEM/ROSJA |
I.R.229 |
1918-04-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KANOWALOFF |
NIKITA |
GEM/ROSJA |
I. R. 180 |
1918-02-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KANRAU |
FRIEDR. |
KANON. |
FELD. ARTL. REGT. 1 |
1915-02-03 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1889-12-?? |
- |
- |
KANSCHKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Mulke |
- |
KANSCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSIK |
ANDREAS |
PREUSSISCHES |
RES. INF.RGT.220 |
1915-05-05 |
- |
Radłów (nr 268) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
FRANZ |
VERMISSTE |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KANSY |
BLASIUS |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
JOSEF |
- |
- |
1918-07-16 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-04 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
LOR. |
- |
- |
1915-07-23 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
JOH. |
- |
- |
1916-07-03 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
JOS. |
- |
- |
1916-09-26 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANSY |
PET. |
- |
- |
1917-06-07 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KANT |
FRITZ |
- |
- |
1914 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KANT |
HERMANN |
- |
- |
1916-06-11 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KANTA |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
SYSLAU |
- |
KANTAREK |
PIOTR |
PLUTON. |
II. BRYG.L.P. |
1918-11-11 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1875-??-?? |
- |
- |
KANTOR |
JÓZSEF |
LANDSTURMMANN HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-03-25 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANTOR |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KANTOR |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn V |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
1900 |
- |
- |
KANTOR |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn V |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
1886 |
- |
- |
KANTOR |
DEMETER |
INFANT. |
K.U.K. I.R. 63/22 K. |
1915-05-15 |
- |
Drzewica |
miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KANTOR |
ALOJZY |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KANTOREK |
STANISŁAW |
SIERŻ. |
INSPEKCJA WERBUNKOWA SKIERNIEWICE |
1917-05-22 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 17 |
- |
- |
KANTUZY |
KARL |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANTZ |
RICHARD |
- |
- |
1918-11-03 |
im Lazarett Renwelt(?) bei Berlin |
Lubuń |
wieś, gm. Kobylice, pow. słupski |
pomorskie |
1890-02-07 |
- |
- |
KANTZKI |
- |
MUSK. |
? K. E.B. 175 |
1915-05-05 |
- |
Pszczółki Górne |
wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KANULA |
D.MARA |
AUSTRIA |
- |
1914 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KANUS |
FRIEDR. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÁNYA |
NIKOLAUS |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÁNYA |
PETER |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KANZE |
ALFRED |
- |
PREUSS.RES.INF.REG.220 |
1915-05-15 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KANZLERZ |
F |
- |
- |
1918 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPA |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPALLA |
OSKAR |
- |
4/? |
- |
- |
Ramiona |
wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAPALMKE |
FRIEDRICH |
ERS. RES. |
4 / LANDW. I. R. 31 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAPANCZUK |
GIERVSIM |
- |
- |
1914-11-08 |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAPAS |
GEORGE |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1893 |
- |
- |
KAPATAN |
JON |
RUMÄN |
JNF.REGT.2.1.KP |
1917-06-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPAŁKA |
ADAM |
SAPP. |
S.B. 1 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPEK |
ANTON |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek IV (nr 222) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAPELA |
JOHANN |
INF. |
IR 56 |
1915-01-13 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPELLUSCH |
GUSTAV |
FREIW. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPER |
- |
GRENADIER |
G. R. 4 |
- |
- |
Domajewo |
wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski |
warmińsko-mazurskie |
1895-09-30 |
- |
- |
KAPERA |
WŁAD. |
PLUT. |
LEGIONY POL. |
- |
- |
Żywiec I |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPFER |
FLORIAN |
TR. SOLD. |
K.K. TR. DIV. 14 |
1915-07-20 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPFIOŁ |
JOZEF |
SZEREGOWY |
- |
1915-04-03 |
- |
Kraków-Kazimierz (nr 387) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPIAS |
C |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPIAS |
JÓZEF |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPICA |
VINZENT |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPICA |
WILHELM |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPINOS |
EDWARD |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPINOS |
M. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ZIEMPNIÓW |
- |
KAPISTECKI |
BERN. |
SZEREG. |
- |
1919-??-?? |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1896 |
- |
- |
KAPITTKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KAPITZA |
RICHARD |
- |
- |
1916-04-10 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KAPITZA |
NIKODEM |
- |
- |
1915 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPITZA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPITZA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPITZA |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPITZA |
JOHANN |
- |
- |
1916-07-?? |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPITZA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPITZA |
VIKTOR |
- |
- |
1915-06-13 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPKE |
PAUL |
MUSK. |
- |
1916-03-14 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KAPKE |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1860 |
- |
- |
KAPLA |
DIMITRI |
RUMÄN |
INF.REGT.272 |
1917-04-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPLAN |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 98 |
1915-04-07 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPLAN |
JOHANN |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAPLANSKI |
LUDWIG |
ZUGSFÜHRER |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPLENOK |
PIOTR |
- |
- |
1917-01-09 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPLER |
OSWALD |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-22 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAPLICZ |
TEODOR |
SZEREGOWY |
K.U.K. L.I.R. 20 |
1916-12-10 |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
DYTKOWCE |
grób |
KAPLON |
JOSEPH |
- |
- |
1914-12-22 |
- |
Sieradz I |
miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAPOL |
JAN |
- |
- |
1914-09-06 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WILCZA (GÓRNA) |
- |
KAPPACHER |
JOHANN |
- |
K.K.K. SCH. R. |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPPAL |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAPPE |
JOSEF |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-10 |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPPE |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
KAUBITZ |
- |
KAPPEL |
JULIUS |
UNTEROFFIZIER D R |
1 FELDK PION BTL 28 |
1914-11-19 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAPPER |
PAUL |
- |
- |
1915-05-19 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPPERBERG |
A. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAPPLER |
JULIUS |
- |
- |
1916-05-22 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
KAPRÁVINSZKI |
FERENC |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-10 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPRI |
JANOS |
- |
H.H.R. 5 |
1915-03-20 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPS |
JOSEF |
- |
- |
1918-04-13 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPS |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAPSER |
JOSEF |
HILFSSCHAFFNER |
MIL.EISENB.DIR 4 |
1917-01-03 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPSTONOW |
SORAN |
- |
I.R. 161 |
1915-05-26 |
- |
Gielniów |
wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAPTUR |
VINZENT |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPULAK |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPURUR |
PAUN |
GEM/RUMUNIA |
I. R. 41 |
1917-07-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KAPUSCHCIK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPUSCHCIK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPUSCHCIK |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPUŚCIK |
PIOTR |
LEGIONISTA |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12-22 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPUSCIN |
PROKOP |
INF. |
RUSS.INF.REG.400 |
- |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPUŚCIŃSKI |
WŁADYSŁAW |
SZEREGOWY |
6 P.P. LEG. POL. |
1916-08-27 |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
LUBLIN |
rzeźnik, grób 22 |
KAPUSCIOK |
ANTON |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KAPUSTIN |
JOHANN |
KPL. |
RUSS.I.R. 155 |
1915-05-06 |
- |
Bolesław (nr 249) |
wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPUSTIN |
TICHON |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-11-01 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KAPUSTKA |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 32 |
1917-04-09 |
- |
Pogórska Wola (nr 206) |
wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPUSTKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KAPUSTKA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zaginął |
KAPUSTO |
ANDREAS |
E.R.KAN. |
F.H.R. 24 |
1915-05-09 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAPŁAŃSKI |
LUDWIK |
- |
- |
1915-05-04 |
BIECZ |
Pilzno III |
miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
1884 |
- |
- |
KAR???SKI |
THEODOR |
RUSS |
- |
1918-10-18 |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARA |
FERENC |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARA |
IGNATZ |
- |
- |
1918-03-30 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KARA |
PAUL |
- |
- |
1917-11-24 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KARAB |
ISTVAN |
INF. |
K.U.K.I.R. 25 |
1914-10-12 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARACEW |
GRZEGORZ |
- |
171 P.P. |
1916-05-08 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KARÁCSONY |
LAJOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-22 |
- |
Tuchów IV (nr 163) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARACSONY |
DÖMÖTÖR |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. |
1915-01-31 |
- |
Paleśnica II (nr 296) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARACZUK |
STEFAN |
INF. |
- |
- |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARAFIOL? |
VIKT. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KARAGA |
SABLO |
LDST.INF. |
B-HIR 4 |
1915-05-02 |
- |
Pętna (nr 63) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARAGA |
JABLO |
LDST.INF. |
B-HIR 4 |
1915-05-02 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARAHODZIČ |
DEDO |
PIECHUR |
4 PUŁK PIECHOTY Z BOŚNI I HERCEGOWINY |
1915 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
1886 |
Glamoc / Bośnia |
- |
KARAKULIN |
AREFEI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-09-14 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KARAKUT |
JOHN |
GFT |
K.u.K.L.I.R. 34 |
1914-12-10-16 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARAKUŁA |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARALIES |
HENRICH |
MUSK. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-(09-10) |
- |
Pilzno I (nr 236) |
miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARALL |
KARL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARAMITZOS |
CHRISTOS |
CHRISTOS |
I.R. 19 |
- |
- |
Pokój IV |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
JENIEC GRECKI |
KARANDEJ |
GERASYN |
RUSSE |
JNF.RGT. 188 |
1915-04-21 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KARANDI |
ANTAL |
KAN |
FELD KAN. RGT 25 |
1915-02-04 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KARAS |
GEORG |
RES.GFT. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KARAS |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARAS |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KARAŚ |
MICHAŁ. |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARASCHKIEWITZ |
ALEX |
SOLDAT |
10 KOMP.107.RUSS.JNF.RGT. |
1917-07-01 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1886-02-10 |
- |
- |
KARÁSEK |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 16 |
1915-04-01 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARASENKOW |
SERGEI |
RUSS. |
INF.REGT.252.9.KP. |
1917-04-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARASEW |
WLADIMIR |
GEM/ROSJA |
I.R.455.4 |
1919-02-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KARASIŃSKI |
STANISŁAW |
SZER., WOŹNICA |
- |
1917-08-16 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 43 |
- |
- |
KARASIUK |
ANTONI |
SZER. |
ZBORNY PKT S.U. |
1918-10-28 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 21 |
- |
- |
KARASOW |
JAN |
- |
130 P.P. 3 K. |
1916-05-11 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KARASSEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KARASSEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KARASSOW |
NIKOLAI |
RUSS. |
INF.REGT.94.5.KP. |
1917-04-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARASZEWSKI |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARAU |
R |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Olschewen |
obelisk |
KARAU |
August |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARAUSE |
WILHELM |
ERSATZ-RESERVIST |
- |
1915-06-27 |
Galizien |
Rarwino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) |
zachodniopomorskie |
- |
Zietlow-Sidłowo |
- |
KARAUSE |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARAWANOW |
NIKOLAI |
RUSS. INF |
- |
- |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARBA |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 26 |
- |
- |
Ropica Górna II (nr 68) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARBA |
JOSEF |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-12) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARBE |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KARBE |
PAUL |
KR.FR. |
P.R.I.R.217 |
1915-05-09 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARBOWCZYK |
FRANZ |
LDST.SCH. |
SCH.R. 18 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARBSTEH |
JOSEF |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Owczary (dolnośl.) |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARBSTEIN |
JOSEF |
- |
- |
1916-01-15 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KARBUT |
MICHAEL |
- |
- |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÄRCHER |
WILHELM |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARCHER |
PHILIPP |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KARCHULCHA |
- |
AUSTRIA |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KARCZ |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
KARCZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ROCZYNY |
pomnik |
KARCZ |
ANDRZEJ |
LEGIONISTA |
5 PP L.P. |
1915-07-23 |
OKOLICE URZĘDOWA |
Urzędów |
wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
KARCZEWSKI |
AUGUST |
- |
- |
1915-08-09 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Zemmen-Ciemno |
obelisk |
KARDA |
FRANZ |
ERS. RES. |
K.U.K.J.R. 82 |
1915-01-06 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KARDACZ |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
ROSNOWO |
- |
KARDAS |
JOHANN |
INF. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARDASZ |
MICHAEL |
KORPORAL |
S.B. 3 |
1914-12-23 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARDINAL V WILDER |
AD. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KARDLICZUK |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARDZISZ |
MICHAŁ |
- |
I BRYG. 7 P.P. 4 KOMP. |
1916-08-03 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAREITZEW |
FADEJ |
GEM./RUSS. |
I.R.218 |
1918-05-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KAREJEFF |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.108.3.KP. |
1915-03-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAREL |
JOSEF |
LDST.INF. |
I.R. 98 |
1915-02-15 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARELA |
WENZEL |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARELTSCHAK |
PETER |
ROSJA |
KAUK.SCHÜTZ.REGT.2 |
1917-08-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARELUS |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARES |
FRANZ |
ÖSTERR. DRAGONER |
K.K. DRAG. R. 1/2 |
1915-01-17 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
BILANGIHRU |
- |
KARETZKI |
V |
MUSKETIER |
9 K. E. BTL. J. R. 156 |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KARGER |
GEORG |
INF. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARGER |
EDUARD |
WEHRM. |
4 / LANDW. I. R. 31 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARGER |
REINHOLD |
- |
- |
1916-04-16 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARGER |
ERNST |
- |
- |
1916-05-09 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARGER |
BERTHOLD |
- |
- |
1915-??-05 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARGER |
KURT |
- |
- |
1916-09-09 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARGER |
JAQUES |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1899-10 |
- |
Rotunda i nagrobek |
KARGER |
SYLVI |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1875-11-13 |
- |
Rotunda i nagrobek |
KÄRGER |
PAUL |
- |
- |
1916-04-09 |
- |
Krowiarki |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KARGER |
FERDINAND |
- |
- |
1916-12-27 |
- |
Lasówka |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARGINOW |
FIODOR |
INF. |
RUSS.I.R. 127 |
1915-01-24 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARGL |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARGOL |
STANISLAUS |
SAPP. |
S.B. 11 |
- |
- |
Stróżówka V (nr 96) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARGOW |
JAN |
SZER. |
22 p.p. |
1917-12-06 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KARHOFF |
F.F. |
WEHRM. |
3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 29 |
1914-11-30 |
- |
Swędzieniejewice |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KARHULA |
V. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARHUT |
DYMITR |
INF. |
ÖST.UNG. |
1914-10-07 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARIAGIN |
ANDREI |
GEM./RUSS. |
I.R.223 |
1917-11-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KARIBOW |
KISCHELA |
GEM. |
204 INFT. REGT. |
1918-11-11 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1888 |
- |
- |
KARIUS |
KARL |
- |
- |
1915-06-17 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARIUS |
MAX |
- |
- |
1916-10-17 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARJAGIN |
PETER |
GEM./RUSS. |
I.R.6 |
1918-04-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KARJAZIN |
TIMOFEJ |
GEM./RUSS. |
I.R.198 |
1917-12-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KARJESOW |
NIKOLAUS |
- |
- |
1917-07-09 |
- |
Niemcza |
miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARKA |
ISTVÁN |
HONVÉD |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARKLIN |
INKUM |
SZRG. |
7 / 443 P.P. |
1916-06-25 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 644 |
KARKOSCH |
AUGUST |
- |
- |
1915-07-08 * |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Boguschütz / Boguszyce |
- |
KARKOSCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARKOSCH |
JULIUS |
MUSKET. |
- |
1915-09-23 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KARKOSCH |
FLORIAN |
- |
- |
1918-04-19 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARKOSKA |
FRITZ |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Guty |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARKOSSA |
MICHAEL |
WEHRM. |
4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN |
1914-08-30 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARKOSZ |
STANISLAUS |
- |
- |
1917 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KARKOSZ |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
BOGDANKI |
- |
KARKOSZKA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ROCZYNY |
pomnik |
KARKOSZKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARKOW |
NIKIFOR |
- |
- |
- |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KARKOWSKY |
REINHOLD |
- |
- |
1915-09-09 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
KARL |
BERNHARD |
GREN. |
KPGRZF 3 |
1915-05-07 |
- |
Bieździedza (nr 40) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARL |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARL |
HEINRICH |
UNT. OFFZ. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARL |
JOSEF |
? |
IR 84 |
1915-08-06 |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
DEMLING I. BAYERN |
- |
KARL |
FRANZ |
- |
- |
1918-10-23 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1879-07-20 |
KOLLNG |
- |
KARL |
ANTONI |
SZER. |
35.P.P. |
1915-06-26 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KARLATSCHOW |
GEORGI |
SERGT./RUSS. |
I.R.115 |
1918-09-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KARLBERGER |
LORENZ |
PIONIER |
K.U.K.E.R.V.A3/4 |
1916-04-19 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KARLICZEK |
EMIL |
- |
- |
1917-06-01 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KARLIN |
GUSTAV |
KANONIER |
- |
1917-10-24 |
in Flandern |
Żelkowo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Sorchow-Żoruchowo - |
obelisk |
KARLIN (KERLIN) |
GUSTAV |
KANONIER |
- |
1917-10-24 |
IN FLANDERN |
Zelkówo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) |
pomorskie |
- |
Sorchow |
obelisk |
KARLIŃSKI 'WITOLD' |
LEONARD |
LEGIONISTA |
3 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KARLIZEL |
PAUL |
- |
- |
1915-07-17 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KARLOFF |
PAUL |
FUS. |
RIR 90 |
- |
- |
Rososz |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
WISMAR |
HARLOF |
KARLOW |
WASILI |
- |
- |
1916-12-02 |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KARLOWSKI |
AUGUST |
KÜR. |
- |
1915-08-30 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
LEIP |
- |
KARLSBERG |
FRITZ |
GEM/ROSJA |
I.R.5 |
1918-04-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KARLSTIES |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Niekrassen |
- |
KARMANSKI |
- |
MUSKETIER |
- |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
1873 |
- |
- |
KARMESIN |
RICHARD |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARMOLIŃSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KARNEL |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KARNER |
FRANZ |
JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARNER |
- |
- |
- |
- |
- |
Kalnik |
wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARNIAN |
PETER |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÁRNIK |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 21 |
- |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARNIOL |
LUDWIG |
INF. |
K.U.K.I.R. 66 |
- |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARNUSCHIN |
GREGORY |
SOLDAT |
323.RUSS.JNF.RGT. |
1917-06-24 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1878-01-06 |
- |
- |
KAROL |
LANKS |
- |
3.I. 330 |
1917-07-11 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 54 |
KAROLCZAK |
FRZ. |
MUSKETIER |
2 KP. INF. REG. 150 |
1915-08-14 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KAROLCZUK |
STEFAN |
INF. |
K.U.K. I.R. 95 |
191?-??-?? |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAROLEWICZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
PAR. ŻYTOWIECKA |
- |
KAROLINCOK |
JAN |
LDSTRM |
K.K.SCH.R.18 |
1917-09-02 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAROLLUS |
GOTTFRIED |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAROLY |
FRANZ |
JNFANTERIST |
K.U.K.J.R.82/3K |
1916-06-16 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAROLYJ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAROSEK |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KAROSOWSKI |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAROTKI |
PAWEL |
GEM./RUSS. |
I.R.311 |
1918-05-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KARP |
FODOR |
GEM./RUSS. |
I.R.13 |
1917-11-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KARP |
TEODOR |
GEM./RUM. |
I.R.12 |
1917-11-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KARPA |
T. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KARPAW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 94 |
1918-07-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KARPIAN |
KONSTANTY |
RUSS. |
RUSS. |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARPIJNSKI |
DIMITRI |
GEM/ROSJA |
A.R.27 |
1918-05-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KARPINKO |
WLADISLAUS |
- |
I.R. 278 |
1915-05-13 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARPINSKI |
JOH. |
CIVILISTEN |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARPINSKI |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KARPINSKI |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KARPOFF |
IWAN |
INF. |
I.R. 165 |
- |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARPOW |
WASILI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-08-25 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KARPOW |
ALEKSAND |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
103 P.P. |
1917-10-23 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KARPOW |
ALEXEI |
RUSS. |
ARTL.BRIG.53.3.KP. |
1915-06-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARPOW |
JGNAZ |
RUSS. |
INF.REGT.207.2. |
1915-05-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARPOW |
NIKOLAJ |
GEM./RUSS. |
I.R.35 |
1918-??-?? |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KARPOW |
PIOTOR |
UNTFFZ./RUSS. |
ART..BRIG.53.3.KP. |
1915-06-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARPOWICZ |
ALEKSANDER |
JG. |
F.J.B.30 |
1915-02-21 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARPOWICZ |
KLEMENC |
- |
- |
1915-11-27 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KARPOWITSCH |
FIODOR |
GEM./RUSS. |
I.R.311 |
1917-11-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KARPOWITSCH |
KONSTANTIN |
- |
- |
1918-03-22 |
- |
Branice III |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
1888-09-20 |
- |
- |
KARPOWITZ |
ANTON |
- |
ART..BRIG.27.4.KP. |
1915-05-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARRASCH |
GOTTLIEB |
- |
- |
1917-06-17 |
- |
Jelcz Laskowice I |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KARREK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Huhendort |
- |
KARSBÖCK |
JOHANN |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARSCH |
PAUL |
- |
- |
1917-03-27 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Tschistey-Sandewalde |
obelisk |
KARSCH |
PAUL |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-02 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARSCH |
ROBERT |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARSCHOWSKI |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KARSLSTADT |
WILHELM |
GEFR. |
3 K LW. BR. ERS. BTL. 41 |
1914-12-05 |
- |
Terenin |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KARSTEN |
MAX |
- |
- |
1917-05-26 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
KARSTEN |
- |
WEHRM. |
12 K. LANDW. INF. REGT. 76 |
1914-12-07 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1880-12-03 |
- |
- |
KARTAMYSZEW |
NIKITA |
SZRG. |
3 / 104 P.P. |
1916-12-03 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 830 |
KARTASCHEW |
GAWRIL |
UTFFZ/ROSJA |
I.R.11 |
1918-10-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KARTASCHOW |
ALEXANDER |
SERGT/RUMUNIA |
I. R. 87 |
1918-08-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KARTASZEW |
KONSTANTY |
ŻOŁNIERZ GARDII ARMII ROS |
- |
1917-08-07 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
nagrobek |
KARTAWCZOW |
GEORGE |
UNTEROFFIZIER |
16.KOMP.198.RUSS.JNF.RGT. |
1917-06-19 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1894-04-24 |
- |
- |
KARTES |
JOS. |
WAFFENMEISTER |
KK. LDST. I.R. 6 |
- |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARTH |
PAUL |
RESERVIST |
- |
1914-09-11 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Leba-Łeba |
obelisk |
KARTH |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARTISCHOW |
FADOI |
GEM./RUSS. |
I.R.164 |
1916-09-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1874 |
- |
- |
KARTSE |
GREGOR |
- |
- |
1918-04-17 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KARTUSCH |
RUDOLF |
JAGER |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-05 |
- |
Woźniczna III (nr 178) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KARUKAJEW |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.311 |
1917-10-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KARUT |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KARWAHNE |
KARL |
MUSKETIER |
I.R. 206 / 6K |
1915-07-04 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KARWAHNE |
KARL |
MUSKETIER |
R . J . R . 206 / 6 K |
1915-07-04 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KARWALA |
ANDREAS |
LDST.INF. |
IR 20 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KARWAT |
JOSEPH |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARWAT |
JOH. |
- |
- |
1915-10-11 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARWAT |
JOS. |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARWATH |
WILHELM |
- |
- |
1918-03-31 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARWATKA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Siekowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KARWEINA |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Piduń |
wieś, gm. Jedwabno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARWELEIS |
- |
GEFR. |
GREN. R. 3 |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KARWOTH |
PHILIPP |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KARWOTH |
THEOPHIL |
- |
- |
1915-07-28 |
- |
Poborszów |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARWOWSKI |
FRANZ |
MUSKETIER |
I.R. 187 |
1917-07-?5 |
PONT-FARENGER |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
MALKIENEN |
- |
KARY |
SAMUEL |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KARYNZ |
PAWLO |
- |
12.P.P. FINL |
1917-07-17 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 141 |
KARZMAREK |
A. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÄS |
HEINRICH |
SCH. |
K.K.SCH.R. 9 |
1914-12-20 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAS |
AUGUSTYN |
- |
- |
- |
front zachodni |
Gdynia Chylonia |
część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia |
pomorskie |
- |
- |
- |
KAS?E? |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KASAI |
KARL |
ERS.RES. |
8K R.I.R. 21 |
1915-01-07 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KASAKOW |
DIMITRI |
GEM./RUM. |
I.R.8 |
1917-06-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KASAKOW |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.39 |
1917-08-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KASAKOW |
TIMOFE |
RUSS. |
INF.REGT.108.3.KP. |
1915-06-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASANA |
ANTON |
GEM/ROSJA |
F.A.R. |
1918-12-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KASANOWSKI |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KASANTZEW |
ALEXANDER |
RUSS. |
INF.REGT.38.8.KP. |
1917-04-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASANZEW |
REMAN |
GEM/ROSJA |
I.R.330 |
1918-04-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KASBERGER |
JOHANN |
INF. |
BIR 3 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASCH |
OTTO |
GEFR. |
8 KOMP. RES. INF. REGT. 266 |
1915-02-08 |
- |
Sulimy |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KASCHA |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASCHAWITZ |
WALT. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KASCHEFSKI |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KASCHEK |
VALENTIN |
- |
- |
1915 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASCHEK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
KASCHEL |
FRITZ |
- |
- |
1917-10-?? |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASCHEL |
ERH. |
GEFR. |
- |
1918-09-18 |
- |
Starczów |
wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
ALT ALTMANNSDORF |
- |
KASCHEN |
DEMITRI |
GEM./RUSS. |
I.R.210 |
1919-07-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KASCHIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.122 |
1919-01-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KASCHIN |
PHILIPP |
GEM/ROSJA |
I.R.85 |
1918-01-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KASCHKE |
OTTO |
LANDSTURMREKRUT |
- |
1918-03-21 |
- |
Podła Góra |
wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński |
lubuskie |
- |
PODŁA GÓRA |
- |
KASCHKIN |
NIKOLAI |
GEM/ROSJA |
I.R.33 |
1918-10-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KASCHNIKOW |
MATJAN |
GEM./RUSS. |
I.R.168 |
1917-11-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
KASCHOWITZ |
K. |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASCHOWITZ |
G. |
- |
- |
1915-08-29 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASCHOWITZ |
M. |
- |
- |
1917-06-29 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASCHRKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KASCHTA |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASCHUBA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Łubie |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASCHUBA |
JOSEF |
- |
- |
1916-12-29 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASCHUBOWSKI |
- |
WEHRMANN |
7 K. INF. REG. 125 |
1914-11-17 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
KASCHURA |
PETER |
MUSKETIER |
- |
1915-10-06 |
- |
Góra Św. Anny |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASCHÜTZKI |
F |
- |
- |
- |
- |
Kamionki |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÄSE |
GUSTAV |
MUSKIETER |
P.R.I.R. 219 |
1915-01-01 |
- |
Łętowice I (nr 283) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KĄSEK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASENHŰTTEL |
RUPERT |
LST. |
I.R. 30 |
1915-05-06 |
- |
Dęborzyn (nr 230) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAßER |
LUDWIG |
GEFR[EITER] RESERVIST |
RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 |
1914-10-?? |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KASER |
BOHUMIL |
KDTT.ASP. |
SCH.R. 14 |
- |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASER |
MATTHÄUS |
OB.JG.TIT.KPL. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASER |
JĘDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1877 |
GALLSPACH |
- |
KASERER |
JOHANN |
INFANTERIST |
I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Poręba Radlna (nr 175) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASERER |
MARTIN |
OB.JG. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-12) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASHUCHOW |
DIMITRI |
ROSJA |
Z.GEF. |
1918-09-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KASIATH |
FRIEDRICH |
RES. |
8. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KASIJ |
JOHANN |
INF |
K.U.K. I.R. 15 |
1914-11-27 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KASIK |
EDWARD |
- |
51.P.P. |
1915-06-15 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KASINEK |
A. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
INWAŁD |
pomnik |
KAŠINKA |
ANDREJ |
INF. |
- |
1915-05-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASINOW |
WASYLI |
INF. |
IR 193 |
1915-04-07 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASINSKI |
LUDWIG |
INF. |
K.U.K.I.R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASIŃSKI |
ANTONI |
KPR. |
- |
1915-08-25 |
- |
Choroszcz I (Babia Góra) |
miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
untersekundaner |
KASIOSZVN |
LUCAS |
ZGSF. |
K.U.K. 1 R. 80 |
1915-04-27 |
- |
Stary Sącz (nr 348) |
miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASISCHKE |
MAX |
- |
- |
1917-11-07 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1894-11-02 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
KASISCHKE |
WALTER |
KR.FR. |
PREUSS.R.J.R. 9/219 |
1915-04-09 |
- |
Bielcza (nr 270) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASKE |
WILHELM |
INF |
LANDW. IR 1 |
1915-02-09 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KAŚKOW |
IVAN |
INF. |
K.U.K. I.R. 55 |
191?-??-?? |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASLACK |
KURT |
PIONIER |
- |
1918-03-22 |
BOURSIES |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KÄSLER |
P. |
GEFR. |
- |
1918-09-18 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASLOF |
PETER |
RUSS. |
INF.REGT.114.12.KP. |
1915-04-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASMER |
FELH. |
- |
- |
1915-02-15 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÄSMEYER |
ANDREAS |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-07 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASMIERZ |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASNER |
JOHANN |
- |
- |
1916-12-03 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASNERR |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KASNIK |
JOHANN |
- |
SCH.R. 27 |
1914-12-13 |
- |
Wola Cieklińska I (nr 10) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASNOJOW |
SERGEJ |
GEM. |
FEST.ART. |
1917-10-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KAŠPAR |
FRANZ |
JG. |
K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAŠPAR |
ALOIS |
LST. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASPAR |
STEFAN |
INF. |
- |
1915-05-19 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASPAR |
KARL |
INF. |
KK LIR 13 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAŠPAR |
JOSEF |
ZUGSFÜHRER TITULAR FELDWEBEL |
I.R. 28 |
1914-12-12 |
- |
Łapanów (nr 342) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPAR |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPAR |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPAR |
LEO |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPAR |
W |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPAR |
PAUL |
- |
- |
1918-06-18 |
OFFENBURG |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASPAREK |
ADALBERT |
- |
- |
1918 |
RUSSLAND |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPAREK |
JULIUS |
- |
- |
1916 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPAREK |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Goszczowice |
wieś, gm. Tułowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPAROWSKI |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPER |
ALB. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KASPER |
PAUL |
JG. |
- |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPER |
PAUL |
MUSKETIER |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPER |
ALFRED |
KPL |
KK LIR 31 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPER |
FRANZ |
INF. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPER |
PAUL |
VIZEFELDWEBEL |
1.KOMP.E.PION.BATL.16 |
1916-04-11 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1892-07-01 |
- |
- |
KASPER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASPER |
ERNST |
- |
- |
1914-10-01 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASPER |
KARL |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPERCZYK |
FRANZ |
ERS.RES. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KASPERCZYK |
VINZENT |
- |
- |
1916-05-26 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
JAN |
- |
- |
1918 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
KAROL |
- |
- |
1915 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
LEON |
- |
- |
1920 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
ROB. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
AL. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
JOCHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
JOHANN |
- |
- |
1915-06-20 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
JOHANN |
- |
- |
1916-10-09 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
CYWIL |
KASPEREK |
THEODOR |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
ALEXANDER |
- |
- |
1916 |
- |
Smolarnia |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KASPEREK |
PETER |
- |
- |
1916-06-30 |
- |
Smolarnia |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
ALOIS |
- |
- |
1918-10-04 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
IGNAZ |
- |
- |
1917-11-?? |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPEREK |
WAWRZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPEROWSKI |
KAROL |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPERSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Błotnica |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KASPERSKI |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Błotnica |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KASPERSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KASPERSKI |
JOSEPHUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPIK |
LAWRENTI |
GEM/ROSJA |
I.R.503 |
1918-03-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KASPRCZAK |
STANISL. |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
krzyż na beton. podstawie |
KASPRZAK |
- |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KASPRZAK |
MATHÄUS |
LEUTNANT |
I.R. 20 |
1915-03-19 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPRZAK |
TOMASZ |
SZEREG. |
- |
1919-08-14 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1898 |
- |
- |
KASPRZAK |
ALFRED |
ORD. BR. |
- |
1914-12 |
- |
Góra Św. Anny |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPRZAK |
ST. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CZERMIN |
- |
KASPRZAK |
A |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KASPRZAK |
J |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KASPRZAK |
W |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KASPRZAK |
MICHAŁ |
- |
3 KOMP. P.P.LANDWEHRY NR 46 |
1915-09-20 |
JURGIELANY OB.LITWA |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1885-09-12 |
DUBIN P. RAWICZ |
- |
KASPRZIK |
GREG. |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPRZIK |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPRZIK |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASPRZIK |
MARZIAN |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Staniszcze Małe |
wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KASPRZYK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KASPRZYK |
JOHANN |
RESERVIST INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-05 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASPRZYK |
WŁADYSŁAW |
KAN. |
2 P.ART. |
1917-11-16 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KASPRZYK |
JÓZEF |
SZER. |
VI BAON L.P. |
1915-07-14 |
OKOLICE URZĘDOWA |
Urzędów |
wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
KASPRZYK |
ANTONI |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KASRIEL |
JOSEF |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KASS |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Karścino |
wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie |
- |
KASSA |
EMANUEL |
SZER |
1.R.J.R. |
1914-11-12 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KASSAL |
OTTO |
INF. |
I.R. 21 |
1915-03-16 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASSANITS |
JOSEF |
ZGSF. |
ERS.DEPOT.TR.DIV. 5 |
1914-10-12 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASSAPIENKO |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.143.11.KP. |
1917-02-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASSE |
FELIX |
- |
- |
- |
- |
Kierżno |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASSELLA |
JOCHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASSER |
ANTON |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASSIAN |
IWAN |
- |
- |
1916-12-19 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1885 |
- |
- |
KASSJAKIN |
SERGEZ |
GEM/ROSJA |
I.R.219 |
1919-01-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1873 |
- |
- |
KASSJANOW |
- |
- |
- |
- |
- |
Markajmy |
wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ROSJANIN |
KASSLER |
KARL |
KAN. |
1 B FELDA R2 |
1914-12-04 |
- |
Terenin |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KASSLER |
- |
- |
1./RIR 1 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KASSNER |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KASSNER |
FRITZ |
MUSK. |
12 KP. INF. RGT. 175 |
1914-09-10 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1892-03-25 |
- |
- |
KASSNER |
PAUL |
- |
- |
1916-08-04 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASSNER |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASSNER |
CHRISTIAN |
LDSTM. |
2 LDSTM. I.E.BATL. VI/37 KREUZBURG |
1917-12-14 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1875-09-09 |
KARLOWITZ |
- |
KASSNER |
KARL |
- |
? |
1916-10-07 |
- |
Kamieniec Ząbkowicki |
wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
? |
- |
- |
KASSNER |
CHRISTIAN |
- |
- |
1917-12-14 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KASSNER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1916-02-08 |
- |
Kotowice (pow. trzebnicki) |
wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASSNER |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
KASSNER |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
VERM |
KAST |
JOHANN |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASTAN |
HERB. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KASTANEK |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1884 |
- |
J. Drogomir go nie wymienia |
KASTÁNEK |
KARL |
ERS.JG. |
FJB 2 |
1914-10-12 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASTAR |
JAROMIR |
INFANTERIST |
RUSS. I.R. 208 |
1915-05-11 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASTARADSE |
GEORGI |
GEM/ROSJA |
I.R.233 |
1918-02-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KASTBJERG |
SÖREN |
LDSTM. |
IR 84 |
1915-08-11 |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
BORRIG, TONDERN |
- |
KASTEIN |
EMIL |
FLDW. LTN. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1914-12-24 |
- |
Dębno (nr 281) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KASTEINBEIN |
G. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KASTELIK |
ANDRZEJ |
- |
- |
1914 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASTELIK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASTELIK |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASTELIK |
JAN |
- |
- |
1918 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASTELIK |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASTELIK |
MICHAŁ |
- |
- |
1918 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KASTELL |
HERMAN |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASTELNIK |
JOSEF |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KASTEN |
PAUL |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-03 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASTEN |
E. |
MUSK. |
- |
1918-05-29 |
WESTEN |
Kiełpino |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
KÖLPIN |
- |
KASTEN |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KASTEN |
ALBERT |
ERS. RES. |
- |
1915-03-25 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Rensekow (Rzęskowo) |
- |
KASTEN |
EMIL |
MUSK. |
- |
1914-10-12 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Rensekow (Rzęskowo) |
- |
KASTEN |
GUST. |
ERS. RES. |
- |
1915-08-02 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Rensekow (Rzęskowo) |
- |
KASTEN |
WILLI |
MUSK. |
- |
1915-04-15 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Rensekow (Rzęskowo) |
- |
KASTER |
MICH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KASTILAN |
AUG |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Heinrichsdorf |
tablica pamiątkowa |
KASTILAN |
AUG |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Heinrichsdorf |
tablica pamiątkowa |
KASTINGER |
LEOPOLD |
LST. INFT. |
I.R. 3 KOMP. 5 |
1915-07-17 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1885 |
BZENEC |
- |
KASTNER |
JOSEF |
LDST.JNFT. |
K.U.K.J.R.4, 11 K |
1915-05-07 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KÄSTNER |
ANTON |
E.R.SCH. |
SCH.R. 14 |
1914-12-08 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KÄSTNER |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 28 |
1915-03-17 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
JOSEF |
SCH. |
K.K.SCH.R.12 |
19.04.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÄSTNER |
KARL |
GEFR. |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
FRANZ |
HUS. |
K.UNG.HUS.R.9 |
1914-11-19 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
EMIL |
- |
PREUSS.JNF.RGT.78 |
1915-05-24 |
- |
Mszana Dolna (nr 363) |
miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
EUGENIUSZ |
PUŁK.REZERWY |
ARM. AUSTRIACKA |
1914-12-27 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1895-??-?? |
- |
- |
KASTNER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Szalejów Dolny |
wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
E. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
P. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
P. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
R. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
R. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KASTNER |
ERICH |
- |
- |
1914-11-10 |
DIXMUIDEN BELGIEN |
Szczytna I |
miasto, gm. Szczytna, pow. Kłodzki |
dolnośląskie |
1880-07-10 |
- |
- |
KASUBE |
ALFRED |
KANONIER |
1.REKR.DEP.ERS.FUSSAR.RGT.6 |
1917-07-11 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1897-05-02 |
- |
- |
KASULKE |
CARL |
RESERVIST |
- |
1918-06-13 |
westen |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
KASULKE |
ERNST |
BCHTZ |
- |
1917-08-16 |
- |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
KASYR |
SEMON |
GEM./RUSS. |
I.R.306 |
1916-12-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KASZA |
JÁNOS |
GFT (ORV) |
K.UNG.L.I.R.20 M.KIR. 20 KONV.GYAL.BER. |
1915-05-25 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASZA |
KAROL |
- |
- |
1916 |
- |
Łęki Strzyżowskie |
wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASZA |
LADISLAUS |
INFT |
K.U.K. IR 40 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 10.07.1915 |
KASZAR |
JAN |
- |
K.U.K. I.R. 2/17 K. |
1915-05-14 |
- |
Gielniów |
wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KASZEK |
VA. |
- |
- |
1914-10-31 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WILCZA (DOLNA) |
- |
KASZIN |
PAWEL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-12-02 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KASZIRER |
SALOMON |
HONV. |
H.I.R. 12 |
1915-01-09 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KASZKIN |
ALEKSANDER |
SZRG. |
8 / 335 P.P. |
1917-02-07 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 903 |
KASZOWSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1918-02-17 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1888-08-09 |
- |
- |
KASZTAN |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KASZTELNIK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KASZTINÁS |
JOHANN |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KASZTURA |
MACIEJ |
- |
- |
1916 |
- |
Kończyce Wielkie |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
poległ na froncie rosyjskim |
KASZUBA |
FRANC. |
- |
- |
1920 |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
- |
Kl. VIII |
KASZUBA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
STARA HUTA |
- |
KASZUMLA |
WASILI |
ROS. |
- |
1914-06-27 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KASZYKIN |
TEODOR |
SZRG. |
7 / 13 SYBER. P.P. |
1917-01-18 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 875 |
KASZYRYN |
EMIL |
- |
39 P.P. 14 K. |
1918-05-06 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KATAFIASZ |
VITUS |
RESERVIST |
4 K. INF. REG. 49 |
1914-12-03 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KATANIEWSKI |
NIKOLAUS |
RIADOWOJ |
3 NAREWSKI PP |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 26.02.1916 |
KATARGIN |
GEORGE |
SCH. |
K.K.SCH. R. 22 |
1914-12 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATARGIN |
D. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KATARZYŃSKI |
ST. |
- |
- |
1918 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1884 |
Zbytki |
- |
KATENBRINK |
CHRIST. |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-06 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATENBUSCH |
HEINRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATER |
- |
RESERVIST |
- |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KATH |
KARL |
- |
- |
1915-??-?? |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KATH |
ALBERT |
MUSK[ETIER] |
- |
1917-05-05 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KATHER |
A |
- |
- |
1916-08-10 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA |
- |
KATHMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KATKOW |
- |
GFT |
HUS.R.7 |
1915-05-15 |
- |
Jodłowa I (nr 231) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KATL |
IWAN |
RUSS. |
- |
1914-11-02 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KĄTNY |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KĄTNY |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KĄTNY |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KATOLLA |
FRIEDR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KATONA |
LAJOS |
INF. |
K.U.K.I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATONA |
NOVIK |
KPL. |
K.U.K.I.R. 62 |
1915-05-12 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATOW |
NICOLAUS |
RUSS. |
- |
1917-12-10 |
- |
Wińsko II |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KATRA |
HENRYK |
CHOR. |
LEGIONY POLSKIE |
1918 |
- |
Zakopane I |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
1887-08-30 |
- |
- |
KATS |
HEINRICH |
LANDASTURMM. |
4 K. I.R. 141 |
1915-06-09 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KATSCHELIN |
ANDRE |
MUSKETIER / ROSJANIN |
REGT.212 |
1915-02-21 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1914-09-07 |
- |
tablica betonowa nr 2 |
KATSCHER |
OTTO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02-04 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATSCHER |
THIMOTHEUS |
- |
- |
1916-11-23 |
A. D. ANCRE |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KATSCHURIN |
SAFAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 41 |
1917-12-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KATTLUN |
ED. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KATTNER |
FRANZ |
GEFR. |
- |
1918-10-25 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
BLUMERODE |
tablica |
KATTNER |
KARL |
RESERVIST |
2.KOMP.7.GARN.13.BATL.VI.A.K. |
1917-05-01 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1888-11-27 |
- |
- |
KATTNER |
REINHARD |
OBERJAGER |
3 KOMP. RES. JAGER BTL 21 |
1914-12-14 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KATTNER |
ALOIS |
- |
- |
1916-06-10 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KATTNER |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
KATUNIN |
WASILI |
GFT |
I.R. 132 |
- |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATYŃSKI |
ROMAN |
FLDW. |
I.R. 10 |
1914-10-23 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.12 |
KATZ |
LEIB BORUCH |
JG. |
F.J.B. 30 |
1915-05-06 |
- |
Dęborzyn (nr 230) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KATZ |
CHASKEL |
PIECHUR |
95 PUŁK PIECHOTY |
1915 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
1882 |
Buczacz |
- |
KATZ |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KATZ |
LEO |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1888 |
- |
nagrobek |
KATZ |
ALEXANDER |
UNG. INF. |
K.K.ING.RGT. 69, 14.K. |
1914-12-21 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
CZECZO |
30 JAHRE |
KATZBERGER |
HEINRICH |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-(18-19) |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATZBROWSKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KATZENBERG |
OTTO |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KATZENBERGER |
- |
ERS. RESERVIST |
9 K. INF. REG. 32 |
1915-01-02 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 3 |
KATZENSTEINER |
ALOIS |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATZER |
MAX |
RESERVIST KORPORAL |
I.R 98 |
1914-12-12 |
- |
Gorlice-Sokół (nr 88) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATZER |
ADOLF |
INFANTERIST |
I.R 98 |
1914-12-12 |
- |
Gorlice-Sokół (nr 88) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATZER |
GETTFR. |
- |
- |
- |
- |
Kamieńczyk |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KATZER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Kamieńczyk |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KATZER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1917-06-13 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KATZER |
JOSEF |
- |
I.R. 156 |
1914 |
GESNES-EN-ARGONNE |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
1889 |
SCHODELWITZ |
- |
KATZEREK |
HEINR. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KATZHATZKI |
KR |
- |
13. K. 160 JNF. REG. |
- |
- |
Zgierz-Aniołów |
część miasta, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÄTZLER |
OSWALD |
- |
- |
1915-05-19 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KÄTZLER |
ROBERT |
- |
- |
1916-06-30 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÄTZNER |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
BRODELWITZ |
- |
KATZORKE |
KARL |
PREUSS.RES. |
I.R.270 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KATZUBA |
ROCHUS |
GEM/ROSJA |
I.R.?29 |
1918-03-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KATZY |
IGNAZ |
- |
- |
1915 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KATZY |
ROMAN |
- |
- |
1917 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUBISCH |
HERM. |
ERS. RESERVIST |
6 K. INF. REG. 228 |
1914-12-17 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 2 |
KAUBISCH |
GUSTAV |
LDSTRM. |
R.I.R. 206 / 6K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAUCSAK |
PAL |
INF. |
I.R. 66 |
1915-02-17 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUCZIK |
KARL GAWRILLA |
HONV. |
H.I.R.12 |
1915-02-01 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUCZOR |
WILH. |
- |
- |
1916-09-26 |
- |
Strzeleczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUCZOR |
AUG. |
- |
- |
1918-07-17 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUCZOR |
JOH. |
- |
- |
1917-05-06 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUCZOR |
JOS. |
- |
- |
1915-01-01 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUCZOR |
PAUL |
- |
- |
1914-08-30 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUDASCH |
HERMANN |
GRENADIER |
- |
1916-02-22 |
BEAULIERT |
Bystrzyca (gm. Oława) |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
1895-09-18 |
- |
- |
KAUDEL |
- |
- |
- |
1915-11-19 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KAUDER |
PAUL |
- |
- |
1917-10-26 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUDER |
GUSTAW |
- |
- |
1916-08-31 |
- |
Strzeganowice |
wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUDER |
RICHARD |
- |
- |
1917-04-23 |
- |
Strzeganowice |
wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUF |
FRANZ |
NIEM. |
- |
1915-11-12 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUF |
ANNA |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUF |
FRANZ |
- |
IR 54 |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUFACH |
PAUL |
- |
- |
1918-08-29 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUFEL |
- |
LANDSTURMMANN |
PREUSS. LANDST. BAT. LÖTZEN 1 |
1915-05-21 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KÄUFER |
LUDWIG |
PIECHUR |
42 BAT. POSPOLITEGO RUSZENIA |
1915 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
Loschitz-Hohenstadt |
- |
KÄUFER |
- |
GEFR. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAUFFMANN |
ERICH EMIL |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUFFRINDER |
- |
GEFREITEN |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
AUGUST |
MUSKETIER |
- |
1916-11-23 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Leba-Łeba |
obelisk |
KAUFMANN |
HUBERT |
- |
- |
1918-03-25 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleintuchen-Tuchomko |
obelisk |
KAUFMANN |
HUG |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Niederhof |
tablica pamiątkowa |
KAUFMANN |
W. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
- |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
WENZEL |
INF. |
IR 56 |
- |
- |
Przegonina (nr 69) |
góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
ANNTON |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
WENDELIN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
JOSEF |
LST.INF. |
T.K.J.R.2 |
1915-04-25/05-10 |
- |
Łęki Dolne (nr 239) |
wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1915-01-28 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
KARL |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. II |
1914-11-27 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KAUFMANN |
EMIL |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KAUFMANN |
JAN |
SIERŻ. |
17 R.SZCZEL.T |
1915-11-20 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
DOMINIK |
LDST. |
LIR 3 |
1914-12-23 |
- |
Jasło III (nr 24) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
KARL |
LDSTRM |
LDW IR 19/2K |
1915-07-20 |
- |
Zwoleń |
miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
LAPIDARIUM |
KAUFMANN |
MAX |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
REINTHOLD |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
WILHELM |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUFMANN |
R. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUKA |
ANTON |
LDST.INF. |
I.R. 36 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUKOL |
HEINRICH |
LTN. |
L.I.R. 37 |
1915-05-08 |
- |
Błażkowa (nr 219) |
wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAUL |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUL |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAUL |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KAULBACH |
KARL |
MUSK. |
I.R. 146 |
1917-12-1? |
JAWOLIN |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
MALKIENEN |
- |
KAULBARS |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAULEN |
JOSEF |
GREN. |
PFART.R. 251 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAULER |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAULFERS |
PAUL |
- |
- |
1916-12-26 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KAULFUS |
E. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAULFUSS |
HUGO OTTO |
LDST.SCH. |
SCH.R. 18 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAULFUSS |
OSWIN |
GEFREITER |
K.U.K.L.E7.B. 511/2 |
1917-10-26 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KAUN |
EMIL |
MUSK. |
- |
1915-03-15 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KAUN |
RICHARD |
RES. |
- |
1915-03-04 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
VERMISST |
KAUPA |
KARL |
SCH. |
K.K.SCH.R. 16 |
1915-05-(03-05) |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUPE |
JOSEF |
RES.ZGSF. |
I.R. 98 |
1915-05-02 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUPERT |
MAX |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAUPPER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAUSCHKE |
WILH. |
GREN. |
- |
1915-09-30 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
DAMBRITSCH |
tablica |
KAUTSCHKE |
MAX |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1896-09-18 |
- |
- |
KAUTSKY |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAUTZ |
WILLI |
MUSKETIER |
- |
1916-08-11 |
- |
Machowino |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Bedlin-Bydlino |
- |
KAUTZ |
ERNST |
- |
- |
1918-09-11 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1897-12-26 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
KAUTZ |
ERICH |
- |
- |
1917-11-05 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleintuchen-Tuchomko |
obelisk |
KAUTZ |
HERMANN |
- |
- |
1918-09-10 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Klein-Platenheim-Płótówka |
obelisk |
KAUTZ |
HERMANN |
- |
- |
1914-08-27 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Kopahn |
obelisk |
KAUTZ |
KARL |
- |
- |
1917-01-18 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Kopahn |
obelisk |
KAUTZ |
WILLY |
KR.FR. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KAUTZ |
BERNHARD |
HAUPTMANN |
- |
1914-10-10 |
- |
Gołębiewo |
wieś, gm. Kozłowo, pow. nidzicki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KAUTZ |
OTTO |
LDSTRM |
ET.FP.KOL.11.20A |
1915-08-14 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAUTZNER |
L. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KAUWERTZ |
W. |
GFR. |
7 K GREN. |
1914-12-04 |
- |
Terenin |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KAUZAL |
LADISLAUS |
LT. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAVANDZSIN |
TIVADAR |
INF. |
I.R. 23 |
1914-10-27 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1883 |
ZOMBOR/SOMBOR |
- |
KAVOL |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Rędzin |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KAWA |
JOHANN |
OSTERR. |
K.U.K.J.R.57 |
1914-11-17 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KAWA |
ANTONI |
SZEREG. |
- |
1919-09-16 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1900 |
- |
- |
KAWA |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KAWALA |
PAWEŁ |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KAWALER |
JOSEF |
INF. |
IR 56 |
1915-01-03 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAWALEWSKI |
JOSEF |
GEM/ROSJA |
I.R.6 |
1918-05-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KAWALOW |
GRIGORI |
GEM/ROSJA |
I. R. 380 |
1918-02-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KAWARIA |
MICHAIL |
GEM./RUSS. |
I.R.406 |
1918-07-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KAWARICZKI |
ANDRZEJ |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KAWECKI |
FELIX |
LDST.INF. |
LB 31 |
1917-11-01 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KAWIRSCHIN |
ALEXANDER |
GEM./RUSS. |
I.R.195 |
1917-11-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KAWIRSIN |
JAKOW |
GEM./RUM. |
I.R.303 |
1917-07-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KAWYSZYN |
IWAN |
- |
- |
1914-10-06 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAY |
JOHANNES |
- |
- |
1918-08-22 |
- |
Małujowice |
wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAYSER |
MARTIN |
OFFZ.ASP. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KAYSER |
VALENTIN |
LDSTM. |
- |
1917-05-28 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1877-02-08 |
- |
- |
KAYSER |
HEINRICH |
GRENADIER |
R.G.F. A.F. 5K |
1915-07-05 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAYSER |
HEINRICH |
GRENADIER |
2 .G . R . Z . F . / 5 K |
1915-07-06 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAZAKO |
ALEXANDER |
RUSS. |
INF.REGT.106.9.KP. |
1917-02-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAZANCOW |
SACHAR |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-04-30 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KAZANECKI |
FELIKS |
- |
- |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza III |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KAZCADUROW |
ASKAM |
GEM/ROSJA |
I.R.30 |
1917-10-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KAZELI-MASZAROS |
JOHANN |
UNG. INF. |
K.K. I. R. 86/1 |
1914-12-20 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
ZENTA |
- |
KAZIK |
JOSEF |
INF. |
K.K. L.I.R. 32 |
1916-03-12 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAZIMIER |
P. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KAZIMIERCZAK |
ANTON |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-(01-02) |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAZIMIERCZAK |
J. |
SZEREG. |
- |
1918-06-25 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KAZIMIERCZAK |
WALENTY |
- |
- |
- |
- |
Dziekanowice |
wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
Pomnik / Tablica |
KAZIMIERSKI |
MAKSYMILIAN |
LEGIONISTA |
4 PP 1 KOMP. |
1915-08-01 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAZIMIERSKI |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Starkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAZIMOICZ |
FRANZ |
INF |
LANDST. INF. BAT. 71 |
1915-03-20 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KAZINBRA |
NIKIFOR |
UTFFZ/ROSJA |
A. R. 53 |
1917-12-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KAZINCZI |
GABOR |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. |
1914-10-10 |
- |
Brzozowa (nr 184) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAZIUR |
JOSEF |
- |
- |
1919 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAZMANN |
MARKO |
GEM./RUSS. |
I.R.324 |
1918-04-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
KAZMAREK |
REINHOLD |
- |
- |
1917 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KAŹMIERCZAK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAZMIERCZAK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAŹMIERCZAK |
K. |
- |
- |
- |
- |
Perkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAŹMIERCZAK |
JAN |
- |
- |
1920-07-25 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAŹMIERCZAK |
JÓZEF |
- |
- |
1920-03-04 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAŹMIERCZAK |
JÓZEF |
- |
- |
1918-05-25 |
- |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KAŹMIERCZAK |
LORENZ |
- |
- |
1918-10-08 |
- |
Konradowo |
wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski |
lubuskie |
- |
- |
TABLICE |
KAŹMIERCZAK |
ANTONI |
- |
- |
1918-10-28 |
- |
Konradowo |
wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski |
lubuskie |
- |
- |
TABLICE |
KAŹMIERCZYK |
VALENTIN |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-03 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAŹMIERCZYK |
BOLESŁAW |
- |
- |
1918-10-07 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1894-05-24 |
- |
- |
KAŹMIERCZYK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1914-09-15 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1892-01-26 |
- |
- |
KAZMIERZ |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KAZNOCKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1915-08-05 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KAZY |
JOSEF MARIA |
FÄHNR.I.D.RES |
H.R. 13 |
1914-12-11 |
- |
Tymbark (nr 365) |
wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAŁA |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Polanka Wielka |
wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KAŁMUCZAK |
JÓZEF |
- |
- |
1918-04-11 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1896-02-05 |
CHOCIESZEWICE |
- |
KAŁUŻA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój II |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KAŁUŻA |
TEODOR |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1898-04-01 |
Ornontowice |
- |
KAŁUŻA |
WIKTOR |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KAŁWAK |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Rudniki |
wieś, gm. Rudniki, pow. oleski |
opolskie |
- |
RUDNIKI |
- |
KAŁWAK |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Rudniki |
wieś, gm. Rudniki, pow. oleski |
opolskie |
- |
RUDNIKI |
- |
KAŁYN |
DEMETER |
INF. |
I.R. 58 |
1915-01-01 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KCHLIN |
ENST |
UTFFZ./RUSS. |
I.R.283 |
1917-03-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KCIUK |
FRANZ |
- |
- |
1916-02-05 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KE? |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
WANDRIT? |
- |
KE? |
P? |
? |
- |
- |
- |
Piersno |
wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEARNS |
E.W. |
GUNNER / WLK.BRYTANIA |
Royal Artillery |
1918-10-05 |
Lidzbark Warmiński |
Malbork |
miasto, gm. Malbork, pow. malborski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KEBERT |
OSKAR |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEBERT |
LUDWIG |
E.R.HONV. |
H.I.R. 11 |
1915-01-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEBSCHULL |
EMIL |
ERS[ATZ] RES[ERVIST] |
- |
1914-12-10 |
Russl[and] |
Szczenurze |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KECHT |
ALBERT |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KECKEIS |
RAJMUND |
LDST.JG. |
TKJR 3 |
1915-03-27 |
- |
Regietów Wyżni (nr 48) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KECKES |
ISTVAN |
FELDW. |
H.I.R. 14 |
1914-11-28 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.73 |
KECKIEN |
TOED |
AUSTRIA |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KECZÁN |
JOHANN |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KEDCI |
LUDWIG(?) |
LST.TIT.GFT. |
I.R.82 |
1915-05-09 |
- |
Łęki Dolne (nr 239) |
wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KEDER |
MARTIN |
INF |
HONV. IR 16 |
1915-02-27 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KEDES? |
ADOLF |
- |
- |
1914-??-?? |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1889-??-?? |
- |
- |
KĘDZIA |
KAZIMIERZ |
SZER. |
LEGIONY POLSKIE |
1915 |
- |
Zakopane I |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
1894-12-04 |
- |
- |
KĘDZIA |
KAZIMIERZ |
LEG. |
POLN. LEG. I.R. 2 |
1915-12-08 |
- |
Zakopane (nr 378) |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
- |
- |
- |
KĘDZIAW |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 24.10.1914 |
KĘDZIERSKI |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KĘDZIERSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1914 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KĘDZIERSKI |
WŁADYSŁAW |
LEGIONISTA |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12-25 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KĘDZIERSKI |
TO. |
- |
- |
1914 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1893 |
- |
- |
KEDZIOR |
JOHANN |
SCH. |
K.K. SCH.R. 32 |
1917-08-17 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEDZIOR |
WŁADYSŁAW |
KAPRAL |
? |
1919-08-11 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KĘDZIOR |
JAN |
KAPRAL |
1 P.P. POL.LEG. |
1916-08-09 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1896 |
- |
- |
KĘDZIOR |
PIOTR |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Olkusz |
miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KĘDZIORA |
PI. |
- |
- |
1916 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1894 |
- |
- |
KĘDZIORA |
BOLESŁAW |
- |
- |
1917 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KEDZIORRA |
ANTON |
WEHRMANN |
RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 |
1914-10-?? |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEFEDER |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEGLER |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Pakosławice II |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KEHLER |
- |
- |
- |
- |
- |
Żórawina II |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
Repplline |
- |
KEHRER |
PETER |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEIFER |
JOHANN |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Bargłówka |
wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KEIL |
JULIUS |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEIL |
OTTO |
ERS. RES. |
RJR 219/8K |
1915-07-03 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KEIL |
HEINR. |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEIL |
ALFONS |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEIL |
HERMANN |
LDSTM. |
- |
1918-05-17 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KEIL |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Mościsko |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEIL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Głębowice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEIL |
RICHARD |
- |
- |
1916-03-22 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KEILBACH |
HEINRICH |
KTSCH./NIEM. |
BFAR 21 |
1915-05-05 |
- |
Łysa Góra (nr 9) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KEILER |
ERICH |
GEFR. D. R. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KEILHAU |
ALB. |
KANONIER |
I.B.R.FELD.A.R.19 |
1914-11-21 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KEILWITZ |
- |
MUSK. |
9. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEIN |
? |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEIN |
JOHANN |
- |
- |
????-07-15 |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEINER |
JRNO |
HUSAR |
K.U.K.HUS.R.10 |
1916-06-26 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KEINLE |
JOHANN |
LDSTM. |
8 KP. INF. RGT. 433 |
1914-12-05 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1872-09-30 |
- |
- |
KEINZ |
HEINRICH |
LDST. JG. |
- |
- |
- |
Ożenna III (nr 3) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KEINZ |
- |
MUSK. |
2.I.R.146 |
1914-08-26 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEIPER |
AUGUST |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-04 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEIPER |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
KEISER |
KARL |
- |
- |
1914-10-21 |
- |
Romanowo I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEITEL |
- |
FŰS. |
FR.11/35 |
1915-06 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KEITEL |
ROB. FR. |
RES. |
3 KOMP. FUS. REGT. 33 |
1915-02 |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEK |
MICHALI |
INF. |
- |
- |
- |
Gorzów Śląski |
miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski |
opolskie |
1895 |
STAKES |
- |
KEKELJ |
THOMAS |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEKUSCHOFF |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.31.1.KP. |
1915-06-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KELBEL |
GEORG |
- |
- |
1916 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KELCH |
AUGUST |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELCH |
ENGELBERT |
JAGER |
K.U.K J.R. 10 |
1914-11-17 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
KELDENICH |
KONRAD |
GRENADIER |
G.GR.R.3/8K |
1915-09-11 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KELEM |
RUDOLF |
INF. |
RUSS |
1915-05-03 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELEMEN |
DEMETER |
HONVÉD |
9.HONV.GY.E |
1915-02-14 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELEMEN |
LAURENZ |
JNFANT. |
K.U.K.J.R. 82 |
1915-03-21 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KELEMEN |
JANOS |
FAHRKAN. |
K.U.K. S.H.D. 4 |
1915-01-31 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KELENTO |
NIKLOS |
UNG. INF. |
K.K. I.R. 82 13. FELDKOMP. |
1915-01-14 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1894 |
ARODTFALVE |
- |
KELEP |
AFANAZY |
SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ |
75 P.P. |
1918-08-21 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KELEVÁ |
ILIJA |
INF. |
K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 |
1915-01-01 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
1894 |
- |
- |
KELISCH |
JOHANN |
GREN. |
- |
1914-09-15 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KELISCH |
ROBERT |
GEND. |
- |
1916-07-04 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KELITKA |
MIHÁLY |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-03-03 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELKENWITSCH |
STANISLAUS |
GEM./RUSS. |
A.R.2 |
1918-08-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KELLE |
AUGUST |
- |
- |
1917-08-29 |
- |
Rynarcice |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KELLEMANN |
KARL |
ÖSTERREICH. INF. |
I.R. 82 |
1914-11-24 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KELLER |
JAKOB |
ERS. RES. |
RJR 221/7K |
1914-12-16 |
- |
Baby/Kiełczówka |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KELLER |
? |
SZER. |
? |
1914-11-?? |
- |
Żabiczki |
wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KELLER |
MAX |
- |
- |
1914-10-03 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
KELLER |
PAUL |
- |
- |
1914-10-23 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
KELLER |
REINHOLD |
- |
- |
1914-11-18 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
KELLER |
FRIEDRICH |
ERS.RES. |
P.I.R. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELLER |
ADOLF |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 100 |
1915-05-07 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELLER |
REINHOLD |
WEHRMANN |
LDW.INF.RGT 51, 11K |
1914-11-19 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KELLER |
AUGUST |
TRAINSOLDAT |
2.B.SCH.K.11.DIV |
1915-08-13 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KELLER |
JOHANN |
INF. |
BIR 22 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KELLER |
KARL |
LANDSTURMMANN |
3.LDST.JNF.ERS.BATL.BUG4 36 |
1917-04-29 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1873-03-13 |
- |
- |
KELLER |
KARL |
MUSK. |
- |
1916-07-04 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KELLER |
RUDOLF |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KELLER |
FRITZ |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KELLER |
KARL |
GEFREITER D. R. |
J.R.46/2K. |
1915-07-21 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KELLER |
PAUL |
- |
L.I.R. 38 6 KP |
- |
- |
Lipno I |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KELLER |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KELLER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Kierżno |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KELLER |
BRUNO |
- |
- |
1917 |
RUSSLAND |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
KELLER |
R. |
- |
- |
- |
- |
Trzebiel II |
wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KELLERER |
KARL |
K.SCH. |
K.K.K..SCH.R. III |
1914-12-28 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELLERT |
ALOIS |
- |
- |
1914 |
- |
Winnica |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
KELLERT |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
NOWA HUTA |
- |
KELLERT |
ADOLF |
UFFZ. |
- |
1918-06-25 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
RÖSCHKEN |
- |
KELLETZ |
OTTO |
GREN. |
KPGRZF 1 |
1915-05-07 |
- |
Bieździadka (nr 41) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KELLITAT |
FRANZ |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELLLER |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Syrynia |
wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
- |
KELLMANN |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-03-07 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KELLNER |
R. ADOLF |
E.R.INF. |
SCH.R. 14 |
1914-12-30 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KELLNER |
OSKAR |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KELLNER |
OSKAR |
- |
- |
1915-08-10 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KELLY |
P. |
1164 PRIVATE |
53 RD.BN.AUSTRALIAN INF. |
1918-10-29 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KELLY |
PATRICK |
ŻOŁNIERZ ARMII ANG. |
53 P.P. |
1918-09-06 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KELM |
JULIUS |
LDST. |
4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER |
1914-11-30 |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KELSCH |
JOSEF |
UNG. INF. |
K.K.I.R.23 |
1914-12-21 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
KULLOD |
- |
KEMALIFINOW |
SAISITIN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-07-24 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KEMCZESAN |
- |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) |
1914-12-20 |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEMENA |
KARL |
MUSK. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-04 |
- |
Pogorzyna (nr 103) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEMETMÜLLER |
JULIUS |
SCH. |
K.K. SCH.R. 27 |
1914-12-(23-30) |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KEMKE |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
KEMME |
- |
UNTEROFFIZIER |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KEMMING |
- |
MUSKETIER |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KEMP |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Sellnow-Zieleniewo |
obelisk |
KEMP |
GUSTAVUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEMPA |
FRANZ |
LANDSTURMMANN |
1.KOMP.51.LDST1.ERS.B.VIA.K.(VI.28 |
1916-01-30 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1870-03-23 |
- |
- |
KEMPA |
JOACHIM |
WEHRM. |
6 K. LANDW. INF. REGT. 76 |
- |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1878-01-28 |
- |
- |
KEMPA |
HERB. |
- |
- |
1920 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMPA |
MAX |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
FRANZ |
RES. |
RES. INF. REGT. 2 |
1914-09-07 |
- |
Baranowo III |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
HEINRICH |
MUSK. |
10. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
KEMPE |
PAUL |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
C. |
- |
- |
- |
- |
Morów |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
PAUL |
- |
- |
1916-07-08 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
RICHARD |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMPE |
ROBERT |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMPEL |
STANISŁAW |
- |
1 BRYG. 1 P.P. 5 KOMP. |
1917-01-17 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KEMPF |
FRANZ |
WEHRM. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Róża (nr 241) |
wieś, gm. Czarna, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KEMPFF |
KARL |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KEMPIAK |
SYLWESTER |
- |
- |
1914 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
zaginął |
KEMPINSKI |
PHILIPP |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEMPIŃSKI |
WACŁAW |
- |
- |
- |
- |
Częstochowa I |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KEMPKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KEMPKA |
WOJCIECH |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KEMPMANN |
OSWALD |
WEHRM. |
8 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KEMPSKI |
A. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMSKI |
PAUL |
- |
- |
1917-04-08 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEMTER |
JOSEF |
RES.JG. |
T.K.J.R. 4 |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KENDZAJ |
LADISLAUS |
INFT. |
L.I.R. 32 |
1915-02-26 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 3.36 |
KENEMANN |
? |
RESERVIST |
? |
1914-12-04 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
KENGYRA |
ANDREAS |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KENIHER |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KENIK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BACZYN |
- |
KENIK |
JAN (2) |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BACZYN |
- |
KENKE |
FRZ. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KENNBOCK |
PAUL |
OBERMATR. |
PRINZ ADALBERT |
1915-10-23 |
- |
Gardna Wielka |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) |
pomorskie |
1880-02-02 |
Klein Garde |
obelisk |
KENNEDY |
JAMES |
ŻOŁNIERZ R.N.D.ARM.ANGIEL. |
- |
1918-09-28 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KENNEDY RNVR. |
J.W. |
KP/548 ABLE SEAMAN |
ANSON BATTN.R.N.D. |
1918-09-28 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KENNY |
W. |
PTE./ 9TH BAT. |
NORTH CUMBERLAND FUSILIERS |
1916-07-?? |
Piła / Schneidemühl |
Piła II |
miasto, gm. Piła, pow. pilski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KENOWAN |
IWAN |
RUSS. SOLD. |
- |
1914-12-17 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
POPROKA |
- |
KENSBOCK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönbrück / Sząbruk |
tablica pamiątkowa |
KENSY |
AUGUST |
- |
- |
1917 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KENSY |
- |
FÜS. |
FUS. REGT. 33 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KENTH |
KARL |
LEUTNANT |
PREUSS. R. I. R. 218 |
1914-12-(05-08) |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KENTHER |
- |
ERS. RES. |
- |
- |
- |
Białaszewo I |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
Pomnik |
KENTNOWSKI |
LEON |
OFFZ. STELLV. |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-12-(05-08) |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KENTNOWSKI |
JOSEPH |
- |
- |
1918-05-28 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KENTOROVICZ |
S. |
ÖST. ARB. |
K.K. I.R. 70 |
1915-01-11 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KENVAN |
STEFAN |
ÖSTERR. KAN. |
F.A.R. 12 |
1914-12-16 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KENZEL |
PAUL |
- |
- |
1918-10-27 |
- |
Goszczowice |
wieś, gm. Tułowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KĘPA |
MIKOŁAJ |
- |
ODDZ. BUDOWY UMOCNIEŃ 66 BRYG. PIECH. |
1915 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1893-12-04 |
KROMOLICE |
- |
KĘPIŃSKI |
JAN |
PLUT. |
LEG.POL. |
1917-04-03 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEPPER |
PAUL |
- |
- |
1918-09-18 |
- |
Radzików (dolnośl.) |
wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KEPPLINGER |
JOHANN |
FLDW. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERAD |
ANTON |
ROSJA |
ZIV.GEF. |
1919-01-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KERBER |
FRANZ |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERBER |
ANTON |
INF. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KERBER |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERBER |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERBER |
GUSTAV |
- |
- |
1917-05-22 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERBER |
ERNST |
- |
- |
1916-02-18 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1894-08-09 |
- |
- |
KERBERT |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERCSÓ |
DIONYSIUS |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KERCZEW |
IWAN |
RIADOWOJ |
162 ACHALCYSKI PP |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
? |
KEREKES |
J. |
PION. |
P.B. 14 |
1915-01-24 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEREKES |
GYORGY |
HUS |
- |
1914-09-30 |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERESDI |
GEORG |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KERESZTELY |
RALF |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERESZTNY |
GABRIEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
1914 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERESZTWI |
GEORG |
- |
- |
1914-10-08 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERGMANN |
KURT |
- |
- |
1918 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KERIKOW |
ALEXANDER |
- |
- |
1916-06-23 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1881 |
- |
- |
KERKJES |
HEINRICH |
UTFF |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERKOW |
THEODOR |
LTN. |
- |
1915-05-24 |
- |
Makowisko |
wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KERKSIOK? |
JOHANNES |
- |
- |
1918-02-?? |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERL |
OTTO |
SERG[EAN]T |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KERL |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KERLIN |
GUSTAV |
KANONIER |
- |
1917-03-21 |
Frankenreich |
Żoruchowo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
1885-05-07 |
- |
obelisk |
KERN |
P. |
- |
- |
1914-08-03 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KERN |
JOSEF |
INF. |
LDST.I.B. 160 |
1915-01-01 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERN |
HUBERT |
INF. |
- |
- |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERN |
STEFAN |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-07 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERN |
JOHANN |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERN |
JOHANN |
KAN. |
K.U.K. F.K.R. 8 |
1915-01-01 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERN |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KERN |
JOSEF |
WEHRMANN |
LDW.INF.RGT 7, 8KP |
1914-12-18 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KERN |
EMIL |
WEHRM. |
7 KMP |
1915-08-15 |
- |
Stara Ruś |
wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KERN |
P. |
- |
- |
1914-08-06 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERN |
JOHANNES |
UTFFZ. D. LDW. |
7 KOMP. INF. REGT. 49 |
1914-09-09 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KERN |
AUGUST |
- |
- |
1916-04-13 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KERN |
EDMMUD |
- |
- |
1916-10-12 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KERN |
PIUS |
- |
- |
1914-12-03 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KERN |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1878 |
ROHRBACH |
- |
KERN |
AUGUST |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERN |
PAUL |
- |
- |
1915-06-16 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KERN |
JOSEF |
- |
- |
1916-07-15 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KERNACZ |
MICHAEL |
UNG. INF. |
K.U.K. I. R. 50/5 |
1914-12-19 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
MICHALOF-TORIS |
- |
KERNAND |
R |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KERNBACH |
K. |
MUSKETIER |
7 K INF REG 152 |
1914-11-27 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KERNBICHLER |
JOSEF |
RES.INF. |
IR 27 |
1915-01-27 |
- |
Długie (nr 44) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERNBŰCHLER |
JOHANN |
LDST. |
F.J.B. 30 |
1915-05-06 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERNTHALLER |
JOHANN |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERPER |
STEFAN |
INFT |
K.U.K. IR 90 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 07.07.1915 |
KERPF |
GEORG |
UTFF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERR |
PAUL |
UNTFZ. |
- |
1915-11-13 |
- |
Kietlice |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KERR |
FRANZ |
GEFR. |
- |
1917-04-25 |
- |
Kietlice |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KERR |
EDUARD |
UNTFZ. |
- |
1918-01-03 |
- |
Kietlice |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KERSBER |
BERNHARD |
? |
J.R.129/7K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KERSCHBAUM |
JOSEF |
LDST.JG. |
TKJR 1 |
1915-03-19 |
- |
Rotunda (nr 51) |
góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERSCHBAUM |
FRANZ |
SCH. |
K.K.SCH.R. 29 |
1915-01-14 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERSCHBAUMER |
ANTON |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-(9-11) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERSCHBAUMER |
ALOIS |
SCH |
K.SCH.R.II |
1915-02-02 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERSCHBAUMER |
JAKOB |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02-04 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERSCHBAUMER |
JOHANN |
JG. |
K.U.K. T.K.J.R. 2 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERSCHIES |
MICH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KERSCHMANN |
JOHANN |
INF. |
BAYR.R.I.R. 3/18 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KERSTEN |
GUST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KERSTEN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KERSTEN |
ARTUR |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERSTEN |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KERSTRUPD |
August |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KERTES |
ISTVAN |
- |
- |
- |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KERTÉSZ |
ANDRÁS |
LANDSTURMMANN HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-03-18 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KERTESZ |
JOSEF |
KAN |
K.U.K 16 KANONEN RGT |
1914-10-15 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KERUSCHENKO |
MICHAEL |
GEM/ROSJA |
I. R. 53 |
1917-12-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KERZEL |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KERZEL |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERZEL |
HERMANN |
- |
- |
1915-06-09 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERZEL |
KARL |
- |
- |
1915-03-29 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KERZEL |
AUGUST |
- |
- |
1916-06-01 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KEŠE |
ERNST |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-05-05 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KESEL |
ROBERT |
- |
- |
1916-06-17 |
- |
Kotowice (pow. trzebnicki) |
wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KESELJ |
OLADO |
INF. |
K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 |
1915-01-01 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
1892 |
- |
- |
KESENHAGEN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KESIĆ |
BOŽO |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KĘSIECKI |
STEFAN |
SZEREG. |
- |
1920-11-02 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1898 |
- |
- |
KESLICH |
JOSEF |
G. GRN. |
- |
1918-04-07 |
FRANKR. |
Chomiąża |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
189?-07-13 |
- |
- |
KESLINKIEWICZ |
WALERIAN |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
BĘDARGOWO |
- |
KESLOWSKI |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
ROMANOWEN |
- |
KESMAR |
PETER |
E.R.SAN.SOLD. |
SAN.ABT. 7 |
1915-08-27 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEßNER |
- |
GEFR. |
GREN. REGT. 4 |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KESSEL |
LEO |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KESSELHUT |
FRITZ |
? |
3. KOMP. R.J.N.F. R.64 |
1914-12-01 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
KESSERLING |
WILHELM |
ERS. RES. |
RJR 219/8K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KESSL? |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Rzeplin |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KESSLER |
KARL |
- |
J.R. 9 |
1914-12-04 |
- |
Pawlikowice |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KESSLER |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KESSLER |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KESSLER |
KARL |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-05 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KESSLER |
FRANZ |
- |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KESSLER |
HEINRICH |
- |
PRIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14f |
KESSLER |
JOSEF |
PTRF. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KESSLER |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-03 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KESSLER |
AUGUST |
- |
- |
1915-09-24 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1877-08-30 |
- |
- |
KESSLER |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KESSNER |
JOSEF |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Głoska |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KESTBERGER |
ALOIS |
INF. |
- |
1915-05-04 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KESTING |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-02-26 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KESWAN |
JOHANN |
INF. |
I. R. 100 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÉSZ |
FERENC |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-20 |
- |
Tuchów IV (nr 163) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KETELHURT |
AUGUST |
- |
- |
1918-04-16 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Zemmen-Ciemno |
obelisk |
KETELHUT |
GUSTAV |
LDSTRM. |
4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KETHNER |
GUST. |
- |
- |
1915-01-01 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
KETTE |
ALBERT |
- |
- |
1917-08-24 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
KETTELHUT |
FRANZ |
- |
- |
1919-01-14 |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KETTELHUT |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KETTERER |
P. |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KETTERLE |
ANTON |
KR.FR. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KETTLER |
W. |
UNTOFFZ. |
LANDST. BTL. DARMSTADT III |
1914-12-20 |
- |
Borki (gm. Miłki) |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KETTMAIER |
S. |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KETTNER |
WENZEL |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KETTNER |
JOSEF |
INF. |
I.R. 28 M.G.A. III |
1915-03-01 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KETTNER |
RICHARD |
- |
- |
1918-03-31 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
i.B. |
KETTNER |
O. |
- |
- |
1914-10-28 |
- |
Ławszowa |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KETUBAN |
JOSEF |
INF. |
I.R. 14 |
- |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KETZER |
JOSEF |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KETZLER |
JOHANN |
RES. |
- |
1918-10-?? |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KETZLER |
ADOLF |
- |
- |
1914-08-22 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KEUDAHM |
AUGUST |
LAND. |
- |
1914 |
- |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
BAUTKE |
- |
KEUHL |
ERNST |
LEUTNANT D.RES. |
STAB.RES.INF.REG.228 |
1914-11-22 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KEUP |
ERWIN |
- |
- |
????-03-05 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Alt. u. Neuwerder-Korzystno |
obelisk |
KEVER |
FRANZ |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Trzciana (nr 309) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KEVTESZ |
LAJOS |
ÖSTERR. FAHRER |
K.K. TRAIN-BEGLEITZUG 8 |
1914-12-02 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
MEVOSAJ |
28 JAHRE |
KEWITSCH |
ERICH |
GEFR. |
- |
1918-01-01 |
DANZIG |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KEWITZ |
A |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
KIRSCHIENEN - KIRSINY |
- |
KEYSER |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KEZIN |
SIEMON |
INF. |
RUSS.I.R. 125 |
1915-01-31 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KEZY |
PIOTR |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-04-08 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KFELD |
WILHELM |
? |
?.7.5.G.R.Z.F |
1914-11-22 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KHITZU |
JON |
UNTFFZ./RUMÄN |
INF.REGT.59.M.C.K. |
1916-12-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KHMANN |
OTTO |
HUSAR |
4 ESK |
1915-02-14 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KHUNER |
KARL |
E.F.ZGSF. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KI????WA |
GOOR??? |
INF. |
- |
- |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIBALTSCHITSCH |
SIMON |
UNTFFZ/ROSJA |
I. R. 129 |
1917-07-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KIBIELSKI |
A. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
INWAŁD-NIDEK |
pomnik |
KIC |
MICHAEL |
ERSATZ RESERVIST INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-02-05 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KICELUK |
GRZEGORZ |
- |
L.I.R. 31 |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1892 |
PENCZENIZYM |
- |
KICHL |
JOCHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KICHMAYR |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 69 |
1915-01-17 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KICINSKI |
A. |
- |
- |
- |
- |
Perkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KICK |
ALOIS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KICK |
HERMANN |
- |
- |
1915-09-15 |
LOOS |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KICK |
RICHARD |
- |
- |
1915-02-07 |
FRANCJA |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KICKERMANN |
EMIL |
RESERVIST |
RJR 220/1K |
1915-07-07 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KICKI |
VALENTIN |
WEHRM. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
1883-02-05 |
BNIN |
- |
KICKLIN |
BRUNO |
- |
- |
1916 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KICOB |
FRANZ |
INF. |
T.DIV. |
- |
- |
Wola Cieklińska I (nr 10) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KICUK |
MICHAŁ |
SZER. |
2 p.p. ros. |
1917-09-09 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1895 |
- |
- |
KIDALOW |
FOEDOSI |
GEM/ROSJA |
I.R.282 |
1918-04-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KIDOŃ |
JOSEF |
INF. |
I. R. 20 |
1915-01-24 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIDOŃ |
PETER |
LDST. INF. |
I. R. 20 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIDON |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KIDOŃ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KIDOŃ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KIE?? |
GUSTAV |
- |
- |
1917-04-17 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIEBA |
JVAN |
LDSTRM |
K.K.S.R..33.2/29 |
1917-06-17 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIEBACH/ KIELBARK |
- |
GEFR. |
ERS.ESK.UL.RGT.3 |
1914-09-02 |
- |
Wieluń I |
miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIEBEL |
MAX |
- |
- |
1914-12-18 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIEBER |
JOSEPH |
- |
- |
1916-03-22 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIEBERGER |
O. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIEBERT |
JOH. |
RESERVIST |
4 K.INF. REG. 140 |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIEBI? |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Mściszów |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIECA |
JOSEF |
INF. |
K.K. L.I.R. 32 |
1916-05-19 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIECK??ER |
AUGUST |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIECKEBUSCH |
GUSTAV |
OBERLEUTNANT D.L. |
- |
1914-04-11 |
IN FLANDERN |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KIECKHÄFER |
RICH. |
UNFFZ. |
- |
1916-03-22 |
- |
Tąpadły |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KIECKHOFER |
WILLY |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIEDAISCH |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIEFEL |
WILHELM |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIEFEL |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Wilczyce |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIEFFER |
POSTHANNES |
UNTOFFZ . |
R . J . R . 208 / 9 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIEGNER |
JOHANN |
INF. |
IR 37 |
- |
- |
Przegonina (nr 69) |
góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIEHL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĘBIE |
- |
KIEHL |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIEHL |
WILHELM |
- |
- |
1918 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
KIEHL |
JOH. |
- |
- |
1918-08-24 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIEHLE |
WILHELM |
LDSTRM. |
R.J.R.46/2K. |
1915-??-?? |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIEHNE |
HERMANN |
GEFREITER D.R. |
I.R. 92 / 1K |
1915-07-18 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIEHNE |
HERMANN |
GEFREITER D . R . |
J . R . 92 / 1 K |
1915-07-18 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIEHNERT |
PAUL |
- |
- |
1914-08-22 |
FRANKREICH |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIEKBUSCH |
HERMANN |
GEFR. |
3 GARDE. REG. ZU FUSS |
1917-10-12 |
szpital wojskowy |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
Trąpadły |
- |
KIEKBUSCH |
HERMANN |
GEFR. |
- |
1917-11-12 |
- |
Tąpadły |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KIEKE |
A. |
GEFR. |
- |
1918-03-27 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIEKENAU |
- |
GRENADIER |
INF.RGT 93 |
1915-08-05 |
- |
Ponikiew Duża |
wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
- |
Obelisk |
KIEKHÄFER |
OTTO |
MUSK. |
- |
1918-07-11 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KIEL |
KARL |
MUSKETIER |
3. K. JNF. REG. 71 |
1914-12-04 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIEL |
DAVID |
ŻOŁNIERZ ZAOPATRZENIA |
36 PUŁK PIECHOTY |
1918 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
Lwów |
- |
KIELAN |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Rudniki |
wieś, gm. Rudniki, pow. oleski |
opolskie |
- |
FAUSTIANKA |
- |
KIELARECKI |
PAUL |
ZGSF. |
SCH.R. 18 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIELBASA |
MARTIN MICHAEL |
INF. |
I.R. 57 |
1915-03-18 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIELBASSA |
ANTON |
- |
- |
1914-12-28 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
KIELBASSA |
URBAN |
- |
- |
1917-05-11 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
KIELICH |
ADOLF |
GEFR. |
- |
1917-04-02 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAASENBERG |
- |
KIELMANN |
GEORG |
- |
- |
1917-10-18 |
- |
Krzewina |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIELOCH |
JERZY |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KIELUSIAK |
ALEKSANDER |
- |
LEGIONISTA |
- |
- |
Grabie |
wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIELUSIAK |
TOMASZ |
- |
LEGIONISTA |
- |
- |
Grabie |
wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIEMANN |
HEINRICH |
INF. |
I.R. 56 |
1914-12-31 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KIENAST |
JULIUS |
WEHRM. |
- |
1918-06-08 |
- |
Wyszobór |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KIENAST |
HERBERT |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KIENAST |
LEO |
ERS. RES. |
1 K. REGT. 18 |
- |
- |
Opinogóra Dolna |
wieś, gm. Opinogóra Górna, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIENAZ |
AUGUST |
UNTOFFZ. |
L.J.R.23.6K. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KIENE |
ERNEST FRI. |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIENEL |
RICHARD |
WEHRM. |
L.J.R. 51/9K |
1914-09-01 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIENEL |
FERD. |
- |
- |
1914-10-13 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIENINGER |
HEINRICH |
KRAFTFAHRER |
2.KOMP.E.ABT.8.KRF.BATL.BRESLAU |
1916-05-04 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1897-09-17 |
- |
- |
KIENLE |
MAURITIUS |
- |
- |
1916-08-13 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1878-09-19 |
- |
- |
KIENOW |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Grabowo (zachpom.) |
wieś, gm. Łobez, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KIENOW |
REINHOLD |
- |
- |
1917-04-06 |
- |
Mieszewo |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KIENZL |
SEBASTIAN |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIENZLE |
FR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIENZLE |
LUDW. |
GEFR. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIEPERT |
EMIL |
INF[ANTERIST] |
- |
1915-05-29 |
- |
Słowieńsko |
wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KIEPERT |
WILL? |
RES[ERVIST] |
- |
1914-10-14 |
- |
Słowieńsko |
wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KIERA |
MARCIN |
- |
- |
1918-04-11 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KIERA |
TOMASZ |
- |
- |
1914-12-26 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KIERAGGA |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
STOOSNEN |
- |
KIERAGGA |
GOTTLIEB |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
STOOSNEN |
- |
KIERCHNIAWY |
ANTON |
- |
- |
1916 |
- |
Podlesie |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIERCHNIAWY |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Podlesie |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIERCZYŃSKI |
WINCENTY |
SZEREGOWY |
- |
1918-??-?? |
- |
Stryj |
Ukraina, obwód lwowski |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KIERDYJ |
JUSTIJN |
INF. |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-04-11 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIERFTER |
POSTHANNES |
UNTOFFZ. |
R.I.R. 208 / 9K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIERINKIEWICZ |
MARTIN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIERMASCHEK |
FRANZ |
- |
- |
1916-04-09 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIERMOSCHUK |
PETER |
INF. |
LDST.E.B. 219 |
1915-05-20 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIERNOW |
KARL |
- |
- |
1915-11-01 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KIERPIEC |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
INWAŁD |
pomnik |
KIERPIEC |
M. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
INWAŁD |
pomnik |
KIERPIEC |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Wieprz |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIERSCH |
AUGUST |
OFFZ.STELLV. |
PRIR 271 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KIERSTEIN |
PETER |
- |
- |
1918-06-03 |
- |
Dolna |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIERSZT |
ELEN |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KIERUJ |
JÓZEF |
- |
- |
1920-07-26 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1901-07-06 |
- |
- |
KIERUJ |
LEON |
- |
- |
1920-01-15 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1901-01-19 |
- |
- |
KIERUJ |
WACŁAW |
- |
- |
1918-04-23 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1899-09-05 |
- |
- |
KIERYS |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ŁYSAKÓW |
- |
KIERYS |
MT. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
KIERYS |
P. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ŁYSAKÓW |
- |
KIÉS |
GUSZTÁV |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-05-03 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIES |
EMAL. |
- |
- |
1914-09-07 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
SZCZYGŁOWICE |
- |
KIESANT |
AD. |
GEFREITER |
ERS. K. INF. RGT. 58 |
1914-11-21 |
- |
Ulejów |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIESCH |
J |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rudowken |
obelisk |
KIESCH |
M |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rudowken |
obelisk |
KIESCH |
O |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rudowken |
obelisk |
KIESCH |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KIESCHE |
AUGUST |
WEHRM. |
PREUSS.R.J.R.8/217 |
1914-12-23 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIESCHNER |
FRANZ |
INFT. |
I.R. 49 |
1915-01-05 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 3.17 |
KIESE |
WILHELM |
- |
- |
1916-07-19 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIESEL |
OTTO ADOLF |
MUSKETIER |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIESEL |
FRANZ |
- |
- |
1915-05-31 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIESEL |
ALFRED |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KIESELHORST |
JULIUS |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KIESENEZ |
MARKO |
GEM./RUSS. |
I.R.287 |
1918-07-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1897 |
- |
- |
KIESERWALTER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIESEWALTER |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIESEWALTER |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIESEWETTE? |
ERNST |
- |
- |
1918-07-22 |
- |
Wojnowice |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIESEWETTER |
ERNST |
FÜS. |
- |
1914-08-22 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
DAMBRITSCH |
tablica |
KIESEWETTER |
GUSTAV |
UTOFF. |
- |
1915-06-19 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
DAMBRITSCH |
tablica |
KIESEWETTER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KIESIELOW |
IWAN |
RUSS. |
INF.REGT.30.8.KP. |
1915-11-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIESLICH |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIESLICH |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIESLICH |
K. |
- |
- |
- |
- |
Morów |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIESSLER |
ALFRED |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KIESSLICK |
ALFONS |
GEFREITER |
3.KOMP.LDW.JNF.RGT.10 |
1917-07-18 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1878-08-14 |
- |
- |
KIEST (?) |
WILLI |
- |
- |
1915-01-06 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIETA |
MELCHIOR |
INFANTERIST |
- |
1914-12-28 |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1887-01-03 |
DŁUGOPOLE |
- |
KIETZKE |
PAUL |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.269 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIETZMANN |
- |
MUSK. |
6 K. LANDW. INF. REGT. 45 |
- |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIEWITZ |
GERH. |
RES |
5K R.I.R. 225 |
1915-07-09 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIEWITZ |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-26 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIEŁBASA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Złota (małopolskie) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIEŁBASA |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Złota (małopolskie) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIEŁBICKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KIEŁKASA |
STANISŁAW |
- |
- |
1918-06-18 |
ARRES - HOLANDIA |
Żegocin |
wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
1898-10-18 |
ŻBIKI POW. PLESZEW |
- |
KIEŁKOWSKI |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KIFCHAN? |
MICHAEL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-02-10 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KIGTENKO |
ANISIM |
GEM./RUSS. |
I.R.41 |
1918-03-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KIHILAW |
NIKOLAUS |
- |
10 KOMP. 172 P.P. |
1914-09-17 |
- |
Żywki |
wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIJAK |
BOLESŁAW |
LEGIONISTA |
P.P.LEG.POL |
1914-12 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIJESKI |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
KOTOWO |
- |
KIJEWSKI |
STANISŁAW |
- |
4 PP 1 KOMP. |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIJONKA |
KARL |
INF. |
K.K.L.I.R. 31 |
1915-05-03 |
- |
Siedliska-Chojnik (nr 154) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIJOWSKI |
PAUL |
GFT. |
K.K. LDST.I.R.31 |
1915-05-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIK |
KAROL |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KIKEBUSCH |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIKELY |
LORENZ |
ZGSF. |
LDST.IR 3 |
- |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIKOW |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KIKSMELLER |
WILHELM |
SZER |
10.L.J |
1914-11-21 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIKTENKO |
WASSILI |
GEM/ROSJA |
I.R.341 |
1918-08-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KIKUL |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Sutzken |
- |
KILA |
JOHANN |
- |
- |
1918-08-20 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KILAU |
JOSEF |
GEM./RUSS. |
I.R.117 |
1917-03-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KILBRINGER |
JOS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KILDERS |
THEODOR |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KILIAN |
LUDWIG |
ERS. RES. |
RJR 221/6K |
1914-12-16 |
- |
Baby/Kiełczówka |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KILIAN |
ALBERT |
- |
- |
1915-06-19 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KILIAN |
WILLI |
- |
- |
1915-05-27 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KILIAN |
MARTIN |
INF. |
I. R. 57 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KILIAN |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1894 |
Weitengrund Sokolec |
- |
KILIAN |
ANTON |
- |
- |
1916-05-07 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KILIAN |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KILIAN |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CZERMIN |
- |
KILIAN |
ROMAN |
- |
- |
- |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
- |
B. ucz. kl. VI, l. 23 |
KILJAN |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KILLEY |
KARL |
PIONEER |
KUK. PION. BAT. I. 55 K |
1915-07-12 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KILLMANN |
GUSTAW |
ARM.SOLD. |
- |
1918-10-02 |
- |
Mrągowo |
miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KILMAN |
JAN |
ST.SIERŻ. |
5 P.ART. |
1917-06-28 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 24 |
- |
- |
KILNBECK [KLIBECK] |
ALOIS |
ZUGSFÜHRER |
K.SCH.R. III |
1914-12-11 |
- |
Łapanów (nr 342) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KILOS |
JULIUS |
- |
- |
1917 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KIMKE |
KARL |
- |
- |
1915-05-15 |
- |
Brzeg II |
miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIMLA |
MATHIAS |
INF. |
IR 56 |
1915-03-18 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIMMEL |
FRZ. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
KIMMET |
EDUARD |
PION. |
SAML.P.R. 18 |
- |
- |
Stróżówka II (nr 93) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIMMS |
ARTHUR |
- |
- |
1914-11-05 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KIMPAN |
JOHANN |
UNG. INF. |
K.K. I.R. 63 |
1915-03-13 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
NEGERFALVO |
- |
KIN |
RUDOLF |
LEGIONISTA |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12-23 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINAL |
ANDRZEJ |
- |
- |
1914 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
zaginął |
KINAST |
AUGUST |
INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINAST |
KARL |
- |
- |
1918-04-18 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINAST |
GOTTLIEB |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINAST |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINASZ |
STEFAN |
JG. |
K.U.K. F. I.R. 30 |
1914-12-30 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINAUS |
JOSEF |
VOJAK |
K.U.K. IR 47 |
- |
BECHEROV |
Becherov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
grób nr 46 |
KIND |
KARL |
ULAN |
5 ESK. UL. REG. 13 |
1915-01-09 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 2 |
KIND |
MARTIN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02-04 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIND |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KINDA |
DEMETRIUS |
KPL. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KINDA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KINDEL |
WALTER |
- |
- |
1915-05-08 |
- |
Radzików (lubuskie) |
wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
KINDEL |
REINHOLD |
MUSK. |
- |
1918-08-25 |
BULLECOURT |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KINDER |
WILLI |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINDER |
JOHANN |
WEHRM. |
P.R.I.R.217 |
1915-05-09 |
- |
Róża (nr 241) |
wieś, gm. Czarna, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KINDER |
H. |
RES. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HOPPENAU |
- |
KINDERMANN |
RUDOLF |
SCHÜTZE |
SCH.R. 9 |
1915-12-10 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINDERMANN |
JOSEF |
ZGSF. |
K.K.SCH.R. 9 |
1914-11-(28-30) |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINDERMANN |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KINDERMANN |
EMIL |
LDSTRM. |
I.R. 46 / 7K |
1915-07-21 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KINDERMANN |
EMIL |
LDSTRM. |
J . R . 46 / 7 K |
1915-07-21 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KINDL |
B. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KINDLA |
CLEM. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
GOLSCHOWITZ |
- |
KINDLA |
ROB. |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Prudnicka II |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KINDLER |
MAX |
- |
- |
1914-10-13 |
- |
Radomierzyce |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KINDLER |
P. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINDLER |
FRIEDR. |
- |
- |
1918-06-02 |
- |
Tomisław |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINDLER |
HERM. |
- |
- |
1918-10-01 |
- |
Tomisław |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINDLER |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Wilczyce |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINDLER |
EDMUND |
- |
- |
1916 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1876 |
- |
- |
KINDSVOGEL |
WILHELM |
DTSCH. ZIV. VERW. |
BEAMT. D. KAISERL. |
1917-11-26 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 3 |
KINDT |
ERICH |
- |
- |
1914-10-12 |
- |
Dobra II |
wieś, gm. Dobra, pow. policki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KINELL |
JANOS |
- |
HUS. |
1915-05-16 |
- |
Mszana Dolna (nr 363) |
miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
Krzyż prawosławny |
KINGER |
FERENC |
HONVÉD |
9/2.HONV.GY.E. |
1914-12-31 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINIC |
JERZY |
- |
414 P. |
1916-03-25 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KINIGADNER |
JOSEF |
INF. |
T.K.J.R. 3 |
1915-03-20 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINKAL |
R. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KINKEL |
OTTO |
WEHRM. |
4/LDW. BRIG. ERS. BTL. 10 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KINNE |
ANTON |
- |
- |
1915 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY KUJAU |
KINNE |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KINNER |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Kudowa Zdrój I |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINNEST |
JOSEF |
ZGSF. |
K.K. LDST. M. B. 24 |
1915-05-05 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINOWSKI |
- |
MUSK. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-08 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINSCHER |
HERMANN |
- |
12/R J.R 26 |
1914-12-17 |
- |
Iłów |
wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski |
mazowieckie |
1858 |
- |
- |
KINSKY |
JOSEF |
JG. |
K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINTCHER |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINTSCHER |
HEIN. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Eule |
- |
KINTZEL |
HERM. |
- |
- |
1915-02-18 |
- |
Dąbrowa |
wieś, gm. Polkowice, pow. polkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINTZEL |
ALFRED |
- |
- |
1918-06-13 |
- |
Dąbrowa |
wieś, gm. Polkowice, pow. polkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINTZEL |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Dąbrowa |
wieś, gm. Polkowice, pow. polkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMIST |
KINZ |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-23 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
FERDINAND |
MUSK. |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
WILH. |
- |
- |
1914-10-17 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
PAUL |
- |
- |
1916-03-29 |
F[rance] |
Ręszów |
wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
WILHELM |
- |
- |
1917 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KINZEL |
RUDOLF |
- |
- |
1918 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KINZER |
ERWIN |
KAN. |
8.EB FAR 35 |
1918-10-08 |
- |
Iława |
miasto, gm. Iława, pow. iławski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KINZER |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIOCK |
ERICH |
- |
- |
1914-??-20 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIOK |
AUGUST |
- |
- |
1916 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
GUT ZELLIN |
KIOK |
JOH. |
- |
- |
1918-05-12 |
- |
Otoki |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIOLBASSA |
PAUL |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIOLBASSA |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIONCZYK |
SYLVESTER |
- |
- |
1916-08-26 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
KONSTANT. |
- |
- |
1918-08-28 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
ROMUALD |
- |
- |
1915-09-27 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
SIKTUS |
- |
- |
1916-07-23 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
ALFONS |
MUSK. |
- |
1918-09-02 |
FRANKREICH |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
JOH. |
WEHRM. |
- |
1914-12-22 |
LAZARETT |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
POCHOWANY |
KIPKA |
? |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
PAUL |
- |
- |
1915-06-22 |
- |
Kierpień |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
AUGUST |
- |
- |
1917-08-25 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
CONSTANTIN |
- |
- |
1914-12-17 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
ROBERT |
- |
- |
1914-11-22 |
IN POLEN |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
ALOIS |
- |
- |
1918-10-05 |
- |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
JOH. |
- |
- |
1916-10-31 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKA |
PAUL |
- |
- |
1915-09-20 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPKE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIPKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIPKE |
HERMANN |
- |
- |
1914-08-25 |
SEDAN |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIPRY |
JULIUS |
ERS.RES. |
- |
1915-08-30 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIPRY |
TRAUGOTT |
ERS.RES. |
- |
1915-05-26 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIPRY |
TRAUGOTT |
M.G.ABT. |
- |
1918-10-03 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRÁLY |
JÓZSEF |
LANDSTURMMANN HONVED |
K.UNG.L.I.R. 10 |
1915-05-04 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRÁLY |
DESZŐ |
ZÁSZLÓS |
10.HONV.GY.E. |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRALY |
EMERICH |
KPL. TIZ. |
K.UNG.LDW.HUS.RGT.3 (K.MIR.3 HONV.HUS.EZR.) |
1914-09-26 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRALY |
PETRO |
SZER. |
- |
1917-05-02 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 250, M.R.P.1930 |
KIRASZ |
WASIL |
VORSPANN INFANTERIST |
VERPFL. MAG. 7 STAFF |
1915-02-02 |
- |
Nowy Sącz-Zabełcze (nr 351) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRCH |
HEINRICH |
ERS.RES. |
2K R.I.R. 226 |
1915-02-28 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIRCHDOREER |
CHRIST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIRCHELER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KIRCHER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIRCHER |
JACOB |
JG. |
- |
1915-04-20 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRCHHEIM |
ADOLPH MAX |
- |
- |
1914-11 |
- |
Złoczew |
miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIRCHHOF |
WALTER |
GREN. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KIRCHHOF |
WILLIBALD |
ERS. RES. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRCHHOF |
HEINRICH |
MUSKETIER |
J.R.82/6K. |
1915-08-04 |
- |
Świerszczów |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
KIRCHHOFF |
PAUL |
- |
- |
1914-09-27 |
BEI SERBON |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRCHHOFF |
LUDWIG |
- |
- |
1915-05-03 |
IN PRIESLERWALDE |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRCHHOFFER |
JOSEF |
PTRF |
K.u.K.HR.10 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRCHMAIER |
NORBERT |
LDST.JG. |
TKJR 1 |
1915-03-27 |
- |
Rotunda (nr 51) |
góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRCHMER |
OSWALD |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRCHNER |
OSWALD |
- |
- |
1916-11-05 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KIRCHNER |
WILHELM |
- |
- |
1918-02-27 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KIRCHNER |
ARTUR |
UNTEROFFIZIER |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-04 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRCHNER |
ADOLF |
GEM/ROSJA |
I.R.7 |
1918-01-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KIRCHNER |
HEINRICH |
- |
- |
1915-04-14 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1883-12-13 |
BREMEN |
- |
KIRCHNER |
ARTUR |
- |
- |
1915 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KIRCHNER |
MICHAEL |
INF. |
I.R. 44/4 |
- |
- |
Gorzów Śląski |
miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski |
opolskie |
1883 |
BUTARZAK |
- |
KIRCHNER |
H. |
- |
- |
1918-05-28 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRCHNER |
WILLI |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1882 |
- |
- |
KIRCHNER |
FRIEDRICH |
WEHRMANN |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 51 |
1915-08-14 |
SZYDŁÓWKA |
Próchenki |
wieś, gm. Olszanka, pow. łosicki |
mazowieckie |
- |
BRIEG, PROVINZ SCHLESIEN |
- |
KIRCHNER |
REINHARD |
- |
- |
1918-08-01 |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRCHNIAWY |
FRANZ |
GEFREITER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1877-11-11 |
- |
- |
KIRCHNIAWY |
JOHANN |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1888-01-31 |
- |
okonomie handwerker |
KIRCHNIAWY |
FRANZ |
- |
- |
1918-09-06 |
- |
Przewóz (opolskie) |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRCZ |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRDIEJEW |
JAKOB |
JENIEC |
335 P.P. 52. 1 JEN. ROB. BTL. |
1917-02-17 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 952 |
KIREEW |
EWDOKIN |
GEM/ROSJA |
I.R.133 |
1918-10-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KIREEW |
WASSILI |
SERGT./RUSS. |
I.R.6 |
1917-07-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KIREJEW |
ERNOLAI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-04-09 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KIREJEW |
NIKITA |
RUSS. |
INF.REGT. 212.4.KP. |
1915-04-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRENKO |
STEFAN |
INF. |
J.R. 165 |
1914-12-19 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRENZOW |
? |
GEM. |
REGT. 86 |
1918-10-12 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1888 |
- |
- |
KIRER |
PAUL |
SZER. |
2 5 GR |
1914-11-21 |
- |
Żabiczki |
wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIRILLA |
ANTON |
GEM./RUM. |
I.R.73 |
1917-02-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KIRILLOW |
ALEXANDER |
GEM./RUSS. |
I.R.8 |
1918-07-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KIRILOW |
ARHIP |
GEM./RUSS. |
I.R.476 |
1918-04-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
KIRITSCHENKO |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.14 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KIRITSCHENKO |
WASILI |
GEM./RUSS. |
I.R.323 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRIZUK |
AKIMON |
RUSS. KRIEGER |
102 JNF. REG. |
1914-11-24 |
- |
Łęczyca II |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIRJANOW |
SIMION |
GEM/ROSJA |
I.R.1 |
1918-12-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KIRJUKOW |
MIKOŁAJ |
SZER. |
255 p.p. |
1917-12-26 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1888 |
- |
- |
KIRK |
AUGUST |
OB[ER] MATR[OSE] |
MATR[OSEN]-DIV[ISION] |
1917-08-16 |
- |
Kluki |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KIRKAMM |
OTTO |
SERGT. |
I/I G.R. FELD. ARTL. REGT. |
1914-12-10 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
MANNSLEBEN |
27 JAHRE |
KIRLIAK |
SAK |
GEM/ROSJA |
I. R. 108 |
1918-03-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KIRMES |
JOSEF |
- |
- |
1915-05-22 |
W KARPATACH |
Janowa |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRNCZA |
GEORG |
INF. |
K.UNG.LDW.I.R. 8 |
1915-03-16 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIROW |
BENJAMIN |
SZER/ROS |
8.BT.2F.AR.BRI |
1914-11-19 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIRPITSCHNIKOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 33 |
1918-03-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KIRSANOW |
GRIGORIJ |
- |
166 p.p. ros. |
1917-09-03 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KIRSANOW |
NIKOLAI |
GEM/ROSJA |
I.R.328 |
1919-03-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KIRSCH |
JOSEF |
- |
- |
1918-04-15 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KIRSCH |
PAUL |
- |
- |
1918-03-24 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KIRSCH |
ERICH |
- |
- |
1918-04-18 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KIRSCH |
FRIEDRICH |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
CHRISTIAN |
- |
- |
1916-02-01 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Krogullno |
- |
KIRSCH |
KARL |
- |
- |
1914-10-12 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Krogullno |
- |
KIRSCH |
ARTUR |
- |
PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
PAUL |
- |
- |
1918-12-06 |
- |
Goczałków Górny |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
MAX |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
OSWALD |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
KARL |
- |
- |
1915-09-23 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
WILHELM |
SOLDAT (SZEREGOWY) |
94 REGIMENT PIECHOTY |
1916-08-16 |
- |
Jasna Góra |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1883-05-28 |
- |
ZAGINĄŁ |
KIRSCH |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
MAX |
- |
- |
1917-12-07 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
HERBERT |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
KIRSCH |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Chełmsko Śląskie I |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Chełmsko Śląskie I |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCH |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIRSCHA |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.189.16.KP. |
1917-02-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHBAUM |
JOSEF |
KPL. |
K.K.LDST.I.R. 13 |
1915-05-07 |
- |
Bolesław (nr 249) |
wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHFELD |
SIMON |
GFT. |
I. R. 100 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHKE |
RICHARD |
- |
- |
1914-11-06 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
KIRSCHKER |
EUSTACHIUS |
- |
- |
1917-05-08 |
- |
Braciszów |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHMICK |
. |
RES. |
11 K. INF. R. 152 |
1914-12-18 |
- |
Swędów |
wieś, gm. Stryków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KIRSCHNER |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-03-08 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHNER |
KARL |
INF. |
K.U.K.I.R. 88 |
1915-01-24 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHNER |
WILHELM |
- |
- |
1915-05-15 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSCHNER |
ALBERT |
- |
- |
1915-02-19 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHNER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
vermist |
KIRSCHNIK |
GUSTAV |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIRSCHNIK |
R. |
- |
R. 175 |
1915 |
- |
Opinogóra Dolna |
wieś, gm. Opinogóra Górna, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIRSCHNIOK |
VINZENZ. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KIRSCHNIOK |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KIRSCHNIOK |
LEOPOLD |
- |
- |
1918 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KIRSKI |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KIRSLE |
HERMANN |
- |
- |
1918-12-06 |
IN HORHE |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRST |
LUDWIG |
- |
- |
1916-05-11 |
- |
Rybnica |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRSTE |
REINH. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KIRSTEIN |
KARL |
- |
- |
1917-01-26 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIRSTEIN |
WILLI |
- |
- |
1915-06-13 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KIRSTEM |
WILH. |
MUSK. |
- |
1917-01-11 |
- |
Kalnik |
wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIRSTEN |
WALDEMAR |
- |
- |
1915-11-24 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KIRYSZENKO |
JASIEJ |
- |
8.P.P. |
1915-07-13 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KIS |
ENDRE ERNÖ |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 300 |
1915 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIS |
DOMOKOS |
INFANTERIST |
I.R. 82 |
1915-05-05 |
- |
Woźniczna III (nr 178) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIŚ |
JOSEF |
INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KIS |
JOSEF |
INF. |
I.R. 65 |
1915-01-29 |
- |
Roztoka (nr 287) |
wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIS |
ADEREAS |
JNFANT. |
K.U.K.J.R. 82 |
1915-01-30 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KIS |
JOSEF |
EINFRW |
K.U.K. PB 7 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z ?.10.1914 |
KIS? |
NICOLAI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-11-14 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KISBOJMOKI |
SIEGM |
UNG. HUS. |
HUS. RGT. 8 |
1914-12-28 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1887 |
CSANTARIER |
- |
KISCHIELOW |
DOMIAN |
RUSS. |
EISENB.BATL.3 |
1917-02-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KISCHKA |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KISCHKA |
LUDWIG |
- |
- |
1918 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
1894-09-18 |
- |
- |
KISCHKA |
STEFAN |
- |
- |
1915 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KISCHNIK |
HERMANN |
GREN. |
KPGGR 2 |
1915-05-07 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISCHNIK |
- |
MUSZKIETER |
45 PP |
1915-02-?? |
- |
Jeglin |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
krzyż betonowy |
KISELEW |
ELIAS |
INF.RUSS. |
I.R.81 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISELY |
FRANCISCUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISFALUDY |
JOHANN |
HUS. |
K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KIŠGECI |
MARTIN |
PTRF. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISIEJ |
BALTAZAR |
AUSTRIA |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KISIELICA |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KISIELOW |
WASILI |
GEM./RUSS. |
I.R.80 |
1915-08-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1875 |
- |
- |
KISINARSKI |
ISTWAN |
SZER. |
ŻOŁN. WĘGIER. |
1915-10-13 |
- |
Działoszyce |
miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KISJOSEF |
STAFINE |
WOŹNICA |
12 – 5 P.P. DIW 4 |
1916-12-04 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 174 |
KISKOVÁCS |
JÁNOS |
- |
K.UNG. L.I.R. 16 |
1914-12-18 |
- |
Golców - Stara wieś (nr 369) |
wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
grób 21 |
KISKY |
FRITZ |
- |
- |
1920 |
- |
Krzyżowa |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KISKY |
ALFRED |
- |
- |
1919 |
- |
Krzyżowa |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KISLIN |
- |
- |
- |
- |
- |
Markajmy |
wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ROSJANIN |
KISLU? |
NICOLAI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-08-16 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KISNENKO |
LEON |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
251 P.P. |
1917-07-24 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KIßNER |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-21 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KISNER |
- |
FÜS. |
FUS. REGT. 33 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KISS |
IMRE |
SZER. |
1 WĘGIER TURK.F.H.DIV. |
- |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KISS |
ANDR. |
JNFANTERIST |
6 K. K.U.K. J.R. 51 |
1915-03-05 |
- |
Tomaszów Maz. II |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KISS |
JÁNOS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-21 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
MICHÁLY |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
PÉTAR |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-09 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
PÁL |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 9 |
1915-05-02 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
EMMERICH |
INF. |
K.U.K. ARB. ABT. 2/68 |
1914-10-04 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
JOSEF |
KPL.TIT.ZGSF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KISS |
JOSEF |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. |
1915-02-09 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
JOSEF |
TRAIN-SOLDAT |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
- |
- |
Brzezie (nr 332) |
wieś, gm. Kłaj, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
ISTWAN |
HUS. |
H.R. 13 |
1914-12-11 |
- |
Tymbark (nr 365) |
wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
ARON |
HUS. |
K.u.K.H.R. 13 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
GEORG |
HUS. |
K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
ISTVAN |
PLUT |
20 P.H. |
1916-03-01 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISS |
PÁL |
- |
- |
1914-08-26 |
PAWŁÓWKA |
Pawłówka (lubelskie) |
wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski |
lubelskie |
- |
MÁRAMAROSSZIGET |
- |
KISS |
LUDWIG |
VORM. |
F.H.R. 33 |
1914-11-30 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.3 |
KISSELEW |
WASSILI |
GEM./RUSS. |
GAR.R. |
1918-05-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KISSELOW |
GRIGORI |
GEM/ROSJA |
I. R. 108 |
1918-02-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KISSELV |
JANOS |
HOHN |
? |
1914-12-12 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISSEN |
JOSEF |
- |
I.R. 5 |
1914-12-21 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISSHEUER |
- |
KR.FR. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISSLING |
GUNTHER |
KRIEGSFREIWILLIGER |
- |
1915-09-25 |
RUSSLAND |
Bagno |
wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
1896-06-10 |
- |
- |
KISTENMACHER |
K. |
? |
? |
1915-06-15 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KISTL |
SIMON |
UT.JG. |
T.K.J.R. 3 |
1915-04-14 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISZ |
STEFAN |
UNG. INF. |
K.U.K. I. R. 23/9 |
1914-12-16 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
SORAS |
30 JAHRE |
KISZA |
JOHANN |
INFT |
ERS.BAON 31 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 01.04.1915 |
KISZA |
JERZY |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KISZA |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zaginął |
KISZCZAK |
BASILIUS |
JG |
K.U.K. F.J.B 14 |
1915-02-18 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
tablica zbiorowa |
KISZCZAK |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Rzyki |
wieś, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
27 lat |
KISZELEW |
SEMEN |
INF. |
J.R. 165 |
1914-12-19 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISZKA |
ALOIS |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISZKA |
W. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
SUŁKOWICE |
pomnik |
KISZKA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Pniów |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KISZKA |
ANTONI |
KPR. |
VI BAON 1 PP L.P. |
1914-11-18 |
Krzywopłoty |
Bydlin |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KISZKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BACZYN |
- |
KIT |
GREGOR |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-03 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KITA |
JOSEF |
FAHNR. KAN. |
K.U.K.F.H.R. 12 |
1915-02-16 |
- |
Wojnicz-Zakrzów (nr 284) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KITIPEA |
GEORGI |
RUMUNIA |
INF. REGT. 57. 4. KP. |
1917-02-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KITLINSKI |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KITOW |
KIRIL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-12-09 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KITROW |
MOSSEJ |
GEM/RUMUNIA |
I.R.250 |
1917-08-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KITSCHA |
FRANZ. |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KITSCHKA |
EMANUEL |
- |
- |
1915 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
KITSCHKE |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Lubiąż |
wieś, gm. Wołów, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KITTA |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KITTA |
EDMUND |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KITTEL |
JOSEF |
MUSK. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-04 |
- |
Pogorzyna (nr 103) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KITTEL |
HERMANN |
RES.INF. |
L.I.R. 71 |
1915-05-08 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KITTEL |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KITTEL |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KITTEL |
HERBERT |
- |
- |
1918 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KITTELMANN |
OSWALD |
- |
- |
1914-12-17 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KITTELMANN |
RUDOLF |
- |
- |
1917-09-12 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KITTNER |
HUBERT |
- |
- |
1917-09-04 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KITTNER |
JOSEPH |
- |
- |
1918-12-08 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KITTNER |
WILHELM |
- |
- |
1916-03-06 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KITTNER |
RICHARD |
- |
- |
1917-06-24 |
- |
Winnica |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KITUN |
MATEJ |
ROS. |
IR 195 |
- |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KITZIA |
VALENTIN |
- |
- |
1914-08-13 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
1895-02-01 |
- |
- |
KITZIG |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KITZING |
FRANZ |
WEHRM. |
5/R.I.R. 231 |
1914-10-23 |
- |
Romoty |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KITZLER |
- |
INF. |
I.R. 58 |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KITZLER |
ERICH |
MUSK. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KITZLER |
PAUL |
- |
- |
1915-04-29 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KITZLER |
LUD. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
SCHARTOWITZ |
- |
KITZLER |
FRANZ |
- |
- |
1918-09-24 |
- |
Lasówka |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KITZMÜLLER |
KARL |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KITZNAK |
METRA ? |
INFANTERIST |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-02-25 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KITZOW |
AFANASI |
SZER. |
80 p.p. ros. |
1917-11-22 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1893 |
- |
- |
KITZWEGER |
EMMERICH |
L.D. ST. ING. |
K. UNG. L.B.K. AGR. 6 |
1917-06-29 |
- |
Niegowonice |
wieś, gm. Łazy, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KIUNTKE |
ADOLF |
MUSK. |
- |
1917-08-25 |
- |
Biskupice Oławskie |
wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KIVALSKI |
TEODOR |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KIWALL |
BERNH. |
- |
- |
1918-11-07 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KIWALSKI |
THEODOR |
ZGSF. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KIWITT |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönfelde / Unieszewo |
tablica pamiątkowa |
KIWITZ |
JOSEPH |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KIWITZ |
RICHARD |
- |
- |
1917 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KIZNAR |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Rzyki |
wieś, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
41 lat |
KLABUNDE |
FRANZ |
UTFFZ |
11 IR54 |
1915-01-12 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLABUNDE |
P. |
- |
- |
1914-09-18 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLACA |
MICHAEL |
- |
TRAIN D.2 |
1915-03-26 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KLACHACZ |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KLACSANSKY |
EMANUEL |
INF. |
I.R. 43 |
1914-12-26 |
- |
Grab I (nr 4) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLACZEK |
JAN |
INF. |
I.R. 95 |
1914-12-31 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLACZEK |
K. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KLACZIN |
FILIFS? GAWRILOWICZ |
RUSS. |
- |
1915-05-21 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLACZYŃSKI |
JAN |
- |
- |
1916-05-24 |
- |
Łąkie |
wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLADNIK |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-01-28 |
- |
Czarne (nr 53) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLADNY |
GEORG |
- |
- |
1918-03-30 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAFFENBACHER |
GEORG |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLÄGER |
OTTO |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 |
1915-05-03 |
- |
Rożnowice (nr 112) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAGES |
- |
UTFF. |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KLAHR |
WALTER |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLAJA |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAJMOJ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAJMON |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Jaworze Dolne (śląskie) |
wieś, gm. Jaworze, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAK |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAK |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
CHRÓSTY |
- |
KLAK |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
CHRÓSTY |
- |
KLAKA |
ALOIS |
- |
- |
1916-02-08 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KLAKA |
AUGUST |
- |
- |
1915-07-15 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KLAKA |
IGNATZ |
- |
- |
1915-09-07 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KLAKA |
MATTHIAS |
- |
- |
1916-07-12 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WIDÓW |
- |
KLAKA |
SYLWESTER |
- |
- |
1915-10-15 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KLAKA |
VIKTOR |
- |
- |
1917-11-21 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KLAKOWSKI |
HUG |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Santoppen |
tablica pamiątkowa |
KLAKURKA |
MICHAEL |
JG |
K.U.K. F.J.B 14 |
1915-02-20 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KLAMA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Oleszka |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLAMARIK |
ANDRÁS |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAMER |
JOHANN |
- |
K.U.K.T.K.J.R. |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAMKA |
S. |
- |
- |
1915-07-19 |
- |
Wijewo |
wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1894-04-11 |
Wijewo |
- |
KLAMM |
GEORG |
FR. |
P.I.R. 78 |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLAMM |
KARL |
GRENAD. |
- |
1914-10-04 |
- |
Swochowo |
wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLAMMER |
ALFRED |
- |
- |
1916-10-08 |
- |
Wrocław-Rędzin |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAMMT |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAMMT |
JOSEF |
KAN. |
- |
1920-03-09 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1898-09-26 |
- |
- |
KLAMROTH |
H. |
KANONIER |
3 B. R. FELD A.R. 50 |
1914-12-20 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
KLAMROTH |
U. |
- |
- |
1914 |
- |
Moskorzyn |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachoniopomorskie |
1892 |
- |
- |
KLAMROTH |
W. |
- |
- |
1914 |
- |
Moskorzyn |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachoniopomorskie |
1889 |
- |
- |
KLAMROWSKI |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
TŁUCZEWO |
- |
KLAMT |
JOHANN |
- |
- |
1916-03-09 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KLAMT |
HERMANN |
GEFREITER |
L.J.R. 51/2K |
1915-07-19 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLAMT |
MAX |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAMT |
KARL |
- |
- |
1918-03-27 |
- |
Radzików (dolnośl.) |
wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLANČNIK |
FERDINAND |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLANGWART |
OTTO |
- |
- |
1916-11-10 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLANKOWSKI |
LEO |
- |
- |
1917-10-30 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLANN |
BERNHARD |
RESERV. |
- |
1918-07-29 |
- |
Nawino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLANN |
FRANZ |
GRENAD. |
- |
1915-06-02 |
- |
Nawino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLANN |
JOSEF |
MUSKETIER |
9 KOMP. INF. RGT 175 |
1914-12-04 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLANN |
KARL |
GEFR. |
8. KOMP. IR 45 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLANN |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLANSAL |
ANTON |
RES.INF. |
I.R.28 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLAPCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1916-09-05 |
- |
Rudziniec |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAPECKI |
STANISLAUS |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAPECKI |
S |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KLAPETZ |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
KLAPHECKE |
JOHANN |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-12-09 |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KLAPKA |
JÁNOS |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 16 |
1914-12-10 |
- |
Golców - Stara wieś (nr 369) |
wieś, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
grób 20 |
KLAPPACHER |
JOHANN |
INFANTERIST |
I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Poręba Radlna (nr 175) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAPPER |
PAUL |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Kąty Bystrzyckie |
wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1888-01-25 |
- |
- |
KLAPPER |
MAX |
- |
- |
1916-03-29 |
- |
Kąty Bystrzyckie |
wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1898-01-30 |
- |
- |
KLAPPER |
ALFR. |
- |
- |
1917 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAPPROTH |
AUGUST |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLAPPROTH |
WILHELM |
- |
- |
1918-04-24 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLAPPSTEIN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLAPSCH |
HUBERT |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
NEUDORF / NOWA WIEŚ |
KLAPTOCZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAPUTEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
RUDOLF |
V.FLDW./NIEM. |
PIR 58 |
1915-05-03 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAR |
MAX |
- |
- |
1915-07-28 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
RUDOLF |
- |
- |
1915-05-03 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
WILHELM |
- |
- |
1917-08-18 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Niemojów |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Niemojów |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
ADOLF |
- |
- |
1918-05-16 |
- |
Marcinków |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAR |
PAUL |
- |
- |
1917-09-04 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLARKER |
FRANZ |
UT.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAROWITZ |
E. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLAROWITZ |
RICH. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLASCHKA |
JOHANN |
RES.GFT. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLASE |
HEINRICH |
WEHR. |
- |
- |
- |
Rosochata |
wieś, gm. Kunice, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
O. |
KLASEN |
FRIEDRICH |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLASINSKY |
FRANZ |
KPL. |
K.K.L.I.R. 31 |
1915-05-04 |
- |
Siedliska-Chojnik (nr 154) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLĄSKAŁA |
W. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLASMEYER |
H. |
PION. |
PION.K.112 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLASS |
WILHELM |
LANDSTURMISTA |
BL KONIGSBERG I |
1914-12-18 |
- |
Drozdowo |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLASSEN |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KLASSNER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLATT |
HUGO |
KANONIER |
- |
1918 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLATT |
GUSTAV |
- |
- |
1914-09-14 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLATT |
RICHARD |
KAN. |
- |
1916-04-03 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
FROHENAU / WRONOWY |
KLATT |
ALEXANDER |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLATT |
JULIUS |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLATT |
- |
GEFR. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLATT |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Łęgowo |
wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLATT |
WILHELM |
- |
- |
1918-06-11 |
in Frankreich |
Ugoszcz |
wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLATT |
KARL |
WEHRM. |
- |
1915-10-16 |
AN DER BERESINE |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLATT |
WILLY |
GRENAD. |
- |
1918-05-29 |
REIMS |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLATT |
- |
- |
2./RIR 59 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLATTE |
WILI |
- |
- |
1914-11-25 |
Frankreich |
Radzików (lubuskie) |
wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLATZKA |
THEOFIL |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAUBEK |
JOSEF |
SCH. |
K.K.SCH.R. 16 |
1915-05-02 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAUBERT |
KARL |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLAUS |
FRIEDR. |
- |
10 Komp. Res. Inf. Reg. 35 |
1914-12-19 |
- |
Mistrzewice |
wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski |
mazowieckie |
lat 29 |
- |
- |
KLAUS |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Pniów |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLAUS |
EMIL |
- |
- |
1916-09-09 |
SOUVILLE (FRANCJA) |
Bogatynia-Markocice |
miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1896-04-20 |
(Fiddichow) WIDUCHOWA NAD ODRĄ |
- |
KLAUS |
FRANZ |
- |
- |
1918-07-18 |
- |
Krzewina |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLAUS |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Sieniawa Żarska I |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLAUß |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLAUß |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLAUSA |
PAUL |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
1874-10-29 |
- |
- |
KLAUSAL |
ANTON |
RES.JG. |
T.K.J.R.4 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLAUSE |
ANDREAS |
MUSK. |
12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLAUSER |
KARL |
GFT. |
SCH.R.3 |
1914-12-20 |
- |
Skurowa (nr 229) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLAUSEWITZ |
FRIEDRIECH |
MUSKIETER |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-04 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAUSING |
FRIEDRICH |
RESERVIST |
J.R.74 8.KOMP. |
1915-07-17 |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLAUSNER |
ANTON |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAWERS |
HERMANN |
- |
P.R.I.B. 19 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLAWIKOFSKI |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLAWITER |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Dziekanowice |
wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
Pomnik / Tablica |
KLAWITER |
WIKTOR |
- |
- |
- |
- |
Dziekanowice |
wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
Pomnik / Tablica |
KLAWITTER |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLAWS |
HEINR. |
KANONIER |
3 B. F.A.R. 52 |
1914-12-23 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLE? |
JOHANN? |
WEHRM. |
LANDW.INF.REGT. 49? |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
KLEZAREK? (DEHNEN) |
KLE?FR |
GEORG |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KLEBA |
FRANCISZEK |
- |
- |
1917-09-21 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1889 |
Kosowo |
- |
KLEBA |
JAN |
- |
- |
1914-11-20 |
Rosja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1878 |
Kosowo |
- |
KLEBACHA |
ANTON |
INF. |
I.R. 40 |
1915-07-25 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1877 |
NAGOSZYN |
- |
KLEBANOW |
ILIA |
SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ |
14 107 P.P. |
1918-07-31 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEBASOW |
DIMITREJ |
KÜRASSIER |
KIR. GARDE. REG. |
1915-02-03 |
- |
Klwów |
wieś, gm. Klwów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEBER |
GUSTAW |
- |
- |
1914-10-09 |
- |
Karścino |
wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie |
- |
KLEBER |
KARL |
K. SCH. |
K.K.K. SCH. R. II |
1915-01-05 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEBERT |
FRIEDR. |
LDSTRM. |
LDW.JNF.RT.72.9 |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KLEBOWSKI |
?OLZ |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-08-28 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLEBS |
RUDOLF |
RESERVIST |
10 KOMP. 44 P.P. |
1914-09-16 |
- |
Żywki |
wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLECHA |
BOLESŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLECHA |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLECHA |
GOTTLIEB |
- |
- |
1918 |
- |
Lasowice Małe |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLECHMAUBITOW |
ABRAHAM |
GEM./RUSS. |
I.R.12 |
1917-11-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KLEČKA |
GOTTLIEB |
ZGSF. |
I. R. 100 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLECKER |
BERNHARD |
KPL. |
K.K.LDST.I.R. 13 |
1915-05-02 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLECKHÖFER |
AUGUST |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLECKI |
ADAM |
- |
- |
- |
- |
Żerków |
wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLĘCZAR |
LADISLAUS |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KLECZEK |
JOHANN |
SCH. |
K.K.SCH.R. 31 |
1915-05-07 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLECZYŃSKI |
ALEKSANDER |
SZER. |
PIECH. |
1916-07-12 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KLEDO |
TCZEP |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEDTKE |
SAMUEL |
GREN. |
3 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG |
1914-12-19 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEDZIK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1918-01-10 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1897-07-09 |
- |
- |
KLEEBERG |
ERNST |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEEFELD |
FRANZ |
GEFR. |
LANDST. INF. BATL. OSTERODE II XX / 9 |
1915-09-20 |
- |
Jeże III |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEEFELD |
JOHANN |
JAGER |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-10 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEEMANN |
ERICH |
- |
- |
1918-05-05 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KLEFER |
JOSEF |
- |
- |
1917-12-23 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1896-10-08 |
- |
- |
KLEFFMANN |
HEINR. |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEGA |
JÓZEF |
ST.SZER. |
15 BAT |
1916-08-16 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KLEHR |
JOHANN |
INF. |
BIR 22 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEHR |
RUDOLF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIBEL |
JOHANN STEFAN |
KAN. |
K.U.K. F.H.R. 15 |
1914-10-02 |
- |
Podole (nr 356) |
wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIBER |
TH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEIBER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIBER |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
TÖSCHWITZ |
- |
KLEIBOLDE |
BERNHARD |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KLEIKEINS |
JOSEF |
INF. |
LDST.M.B. 23 |
1914-12-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIM |
FRITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIMANN |
FRANZ |
- |
- |
1915-04-05 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
PAUL |
- |
- |
1918-09-26 |
- |
Stary Kraków |
wieś, gm. Sławno, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLEIN |
- |
RES. |
2 GARDE RES. RGT. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEIN |
CHR. |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEIN |
J. |
LANDS. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEIN |
EMIL |
- |
- |
1918-07-18 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-07-07 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-07-29 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRITZ |
- |
- |
1915-02-28 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
KARL |
- |
- |
1918-09-16 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
WILHELM |
- |
- |
1914-11-29 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JOS. |
- |
- |
1918-10-03 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JULIUS |
ERS.RES. |
L.J.R.72.10K. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Tornienen |
tablica pamiątkowa |
KLEIN |
ED. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönbrück / Sząbruk |
tablica pamiątkowa |
KLEIN |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ARTUR |
FÜSILIER |
10 K. GARD. GR. R. 5 |
1914-12-06 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
KLEIN |
JAKOB |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-04 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRIEDRICH |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JOHANN |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
RUDOLF |
GRENADIER |
K.P.G.G.R. 4 |
1915-05-11 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
GEORG |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KLEIN |
OTTO |
- |
PREUSS. INF. REG. 46 |
1915-05-07 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ADOLF |
LANDSTM. |
1 KOMP. LDST. INFTR. BATL. ALLENSTEIN |
1914/18 |
- |
Ruciane-Nida II |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
HERMAN MAJLECH |
LANDSTURMMANN HONVED |
H.I.R. 11 |
1915-03-29 |
- |
Bobowa I (nr 132) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
HENRIK |
KPL. (TIZ.) |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ENDRE ERNÖ |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 9 |
1914-12-22 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JÁNOS |
KPL. TZDS. |
K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRANCISZEK |
LEGIONISTA |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
SÁNDOR |
JG. |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01-10 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
LUDWIG |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02-04 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ENDRE |
HONV. |
K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-18 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JOHANN |
INF. |
I.R. 62 |
- |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEIN |
RICHARD |
WEHRM. |
PREUSS.LDW.E.B. 15/4 |
1914-12-29 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
EMIL |
- |
PREUSS. RES.INF. REG. 220 |
- |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ARTUR |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-05 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FERDINAND |
INF. |
K.K.LDST.I.R. 5 |
1915-05-04 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
RYSZARD |
? |
1 P.PIECH. |
1916-06-17 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KLEIN |
ALBERT |
MUSKETIER |
3 KOMP. 44 P.P. |
1914-09-13 |
- |
Żywki |
wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRANZ |
KRAFTFAHRER |
ET.KRAFTW.KOL 57 |
1915-03-26 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
GEORG |
- |
- |
1917 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
GOTTFR. |
LDSTM. |
- |
19??-02-26 |
- |
Kalnik |
wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KLEIN |
ERICH |
ERS[ATZ] RES[ERVE] |
- |
1915-05-18 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
GERHARD |
- |
- |
- |
- |
Dziećmorowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
RICHARD |
- |
- |
1914 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ALOIS |
- |
- |
1916-07-31 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JOSEPH |
- |
- |
1918-07-26 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRITZ |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
WILH. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
KURT |
JAGER |
- |
- |
KARPATHEN |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
KLEIN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
J. |
SCH?TZE |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
KLEIN |
K. |
LDST. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
KLEIN |
G. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
KERBSHORST |
- |
KLEIN |
O. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
KLEIN |
WILHELM |
- |
- |
1918-05-30 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1895-08-30 |
BERLIN |
- |
KLEIN |
VINZENT |
- |
- |
1918 |
KRZANOWITZ |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ALBERT |
MUSK. |
11 KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
WILHELM |
GEFR. |
1 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG |
1914-12-04 |
- |
Szymonka III |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
LORENZ |
- |
- |
1915-08-25 |
- |
Wierzch |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
? |
- |
- |
1918 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
KARL |
- |
- |
1918 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
K. |
- |
- |
- |
- |
Żelazna |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
PAWŁOWICZKI |
- |
KLEIN |
ALFRED |
- |
INF. RGT. 20 |
1916-05-11 |
Verdun / Francja |
Lutynia |
wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1896-02-20 |
- |
- |
KLEIN |
|
LNDSTM. |
KOMP. LDSM. INF.B KÖNIGSBERG II |
1914-15 |
- |
Maskulińskie |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
FRANZ |
- |
ARM. TEL. ABT. 11 |
1914-12-24 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 3.3 |
KLEIN |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
PAUL |
LEUTNANT |
REG. BAUMSTR. STUTTGART |
1915-08-01 |
- |
Szastarka |
wieś, gm. Szastarka, pow. kraśnicki |
lubelskie |
1883-10-16 |
ODESSA |
- |
KLEIN |
PAUL |
- |
- |
1918-08-09 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KLEIN |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
ALFR. |
- |
- |
1914 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
JOS. |
- |
- |
1918-03-09 |
- |
Otoki |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
STEPH. |
- |
- |
1918-05-28 |
- |
Otoki |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
AUG. |
- |
- |
1920-03-18 |
- |
Otoki |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEIN |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
MIŁOSZEWO |
- |
KLEINBAUER |
HEINRICH |
DRAGONER |
KUK DRAD R 12 |
1915-02-12 |
- |
Borowa (Góra) |
wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLEINDIENST |
P. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEINE |
FRIEDRICH |
SZER |
11.83 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLEINE |
EMIL |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KLEINE |
ERNST |
SERGEANT |
ERSATZ-PFERDE-DEPOT-VI.A.K. |
1917-07-15 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1871-02-03 |
- |
- |
KLEINE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Bojmie |
wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEINE MOLLER |
FRD. |
- |
- |
1915-09-27 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINE-GRANTHOFF |
HEINRICH |
GFT. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEINE-SUDHUES |
HEINRICH |
MUSK. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-09 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEINEIDAM |
MAX |
- |
- |
1916 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEINEIDAM |
H. |
- |
- |
1916-08-11 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEINEIDAM |
P. |
- |
- |
1917-01-23 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEINEIDAM |
R. |
- |
- |
1918-03-09 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEINER |
P. |
- |
- |
1914-12-28 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KLEINER |
HEINRICH |
- |
- |
1915-07-15 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINER |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KLEINER |
ANDREAS |
INF. |
ÖST.UNG. |
1914-10-17 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEINER |
P. |
- |
- |
1914-12-28 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINER |
ADOLF |
- |
- |
1914-09-14 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINER |
JOSEF |
- |
- |
1918-08-14 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
KLEINER |
PAUL |
- |
- |
1915-02-16 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINER |
WILH. |
- |
- |
1918-09-13 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINER |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINERT |
KURT |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KLEINERT |
ADOLF |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEINERT |
WILLI |
- |
- |
1918-03-31 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLEINERT |
PAUL |
FAHRER |
RES.PFERDELAZA.1.VI.R.A.K. |
1917-07-19 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1895-01-25 |
- |
- |
KLEINERT |
AUGUST |
SERG. |
- |
1918-06-26 |
STEENWERK |
Bryłówek |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINERT |
ALFRED |
- |
- |
1919-01-08 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1897-02-17 |
SAGAN |
- |
KLEINERT |
MAX |
- |
- |
1919-07-21 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1900-03-31 |
- |
- |
KLEINERT |
GUSTAV |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINERT |
HEINRICH |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Kęszyce (pow. zduńskowolski) |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLEINGÄRTNER |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Monethen |
- |
KLEINHANS |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Niekrassen |
- |
KLEINII |
JACOB |
GRENADIER. |
1.G.GR.R.4K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLEINKE |
RICHARD |
FÜSELIER |
- |
1914-11-05 |
FRANKREICH |
Stare Chrapowo |
wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLEINKE |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEINKE |
OTTO |
UNTEROFF. |
4 K.I.R. 94 |
1915-07-25 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEINLECHNER |
LEOPOLD |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02-04 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEINMICHEL |
PAUL |
- |
- |
1918-03-24 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1879-??-16 |
- |
- |
KLEINMICHEL |
REINHOLD |
- |
- |
1914-09-11 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1884-10-12 |
- |
- |
KLEINOD |
HEINR. |
- |
- |
19??-11-16 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINORT |
GEORG |
- |
- |
1918-05-18 |
- |
Jelcz Laskowice I |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINOWSKI |
K. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEINPETER |
GUST. |
- |
- |
1915-11-05 |
- |
Uniemyśl |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEINSCHMIDT |
HERMANN |
- |
- |
1915-02-10 |
- |
Drawsko Pomorskie |
miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLEINSCHMIDT |
ALBERT |
RES. |
6. KOMP. INF. REGT. 54 |
1914-11-02 |
- |
Dubeninki I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEINSCHMIDT |
PAUL |
- |
- |
1914-02-25 |
LODZ |
Janowa |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEINWECHL |
FRIEDR. |
- |
- |
1915-09-07 |
RUSSL. |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEISS |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEIST |
G. |
MUSKETIER |
8 KOMP. |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLEIST |
AUGUST |
GRENADIER |
4 PG |
1915-02-08 |
- |
Pisz I |
miasto, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KLEIST |
R. |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLEIST |
FRANZ LEO |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEISZ |
JAKOB |
ÖSTERR. KAN. |
K.K.F.H. RGT. 4/3 |
1915-01-12 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
34 JAHRE |
KLEITZ |
JOSEF |
- |
10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 |
1915-08-17 |
- |
Modlin |
wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski |
mazowieckie |
- |
- |
FROHENAU/WRONOWY |
KLEITZ |
GUSTAV |
- |
- |
1914/15 |
- |
Góra II |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEJDYSZ |
JOS. |
INFANTERIST |
K.U.K.LDST.INF.BATL 105, 3KOMP |
1915-07-24 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KLĘK |
JOSEF |
GFT. |
I. R. 57 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEK |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEM |
EMIL |
ERS.RES. |
R.I.R.228 |
1914-10-25 |
- |
Romanowo II |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEM?? |
? |
- |
- |
1915-06-29 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEMANN |
WALTER |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KLEMC |
HERMAN |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEMEN |
KARL |
RES.FAHNR. |
IR 14 |
1914-12-19 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEMEN |
EMANUEL |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEMEN |
KARL |
KDTT. |
K.U.K. I.R. 17 |
1914-12-19 |
- |
Kowalowy (nr 168) |
wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEMENKO |
JAKOB |
RUSS. |
INF.REGT.246.1.KP. |
1915-10-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEMENKOW |
IWAN |
- |
- |
1916-11-29 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1892 |
- |
- |
KLEMENS |
JOHANN |
- |
- |
1916-05-17 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Gründorf |
- |
KLEMENS |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
HORST |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEMENS |
J. |
- |
- |
- |
- |
Żelazna |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLEMENS |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEMENZ |
HERMANN |
- |
- |
1915-05-17 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Neuhütten-Nowe Huty |
obelisk |
KLEMENZ |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLEMENZ |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEMITZ |
WILHELM |
? |
1. PION. BATL. |
1914-11-19 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
KLEMKA |
KURT |
JÄGER |
- |
1914-12-22 |
- |
Jakuszowa |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1895-05-28 |
- |
- |
KLEMKE |
REINHOLD |
- |
- |
1915-09-09 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Krinitze / Skrzynice |
- |
KLEMKE |
ADOLF |
GREN. |
- |
1916-08-31 |
- |
Trzebów |
wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński |
lubuskie |
- |
TRZEBÓW / TREBOW |
- |
KLEMKE |
HERMANN |
RES. |
- |
1915-08-06 |
- |
Trzebów |
wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński |
lubuskie |
- |
TRZEBÓW / TREBOW |
- |
KLEMM |
WILLI |
- |
- |
1918-07-24 |
- |
Białogórze |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KLEMM |
ARTUR |
OBERJÄGER |
4 KOMP.21 R.J.B. |
1915-04-01 |
Mogiły |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
1891-07-13 |
WROCŁAW |
- |
KLEMM |
BRUNO |
FUSILIER |
3.G.R.Z.F.10K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLEMM |
PAUL |
- |
- |
1916-09-29 |
- |
Czerwony Kościół |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLEMM |
PAUL |
- |
- |
1915-06-09 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
pomnik |
KLEMM |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
KLEMM |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
KLEMMT |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
KLEMP |
ERNST |
REZ. |
I.R. 45 / 8K |
1915-02-09 |
- |
Karwik-Leszczyna |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLEMPKE |
- |
DRAG |
- |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLEMPS |
EMIL |
FÜS[ILIER] |
- |
1916-07-25 |
- |
Słowieńsko |
wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLEMS |
WALDEMAR |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLEMT |
PAUL |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLEMUSCH |
F. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
KLEMZ |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Zaspy Wielkie |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLENCINE |
STEFAN |
GEM./RUSS. |
I.R.18 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLENCZ |
AUGUST |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLENCZ |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLENCZ |
VINZENT |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLENCZUK |
T |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLENER |
KARL |
- |
- |
????-??-?? |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLENK |
FRIEDRICH |
FUSILIER |
FUSL.RGT.122/9K. |
1915-07-30 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLENKE |
OTTO |
RESERVIST |
BRIGERS.BTL 20, 2K |
1915-01-04 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KLENKE |
KARL |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLENNER |
MARTIN |
FREIWILL. |
- |
1917-10-29 |
- |
Jastrowiec |
wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KLENNER |
H. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLENNER |
ALFONS |
WEHRM. |
3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLENNER |
AUGUST |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLENNER |
FRIEDR. |
- |
- |
1915-07-12 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
KLENNER |
ROBERT |
- |
- |
1915-08-28 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLENNER |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLENNER |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Bolesławów |
wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLENNER |
O. |
- |
- |
1918-10-21 |
- |
Struga |
wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
Nie istniejący już Obelisk |
KLENNER |
HUBERT |
- |
- |
1918-10-12 |
- |
Gniewoszów |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLENNERT |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLENOWSKI |
IWAN |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
182 P.P. |
1917-05-30 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLENSCH |
JAKOB |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLENTSCH |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLENTSCH |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLENZ |
OTTO |
- |
- |
1918-04-12 |
- |
Żalęcino |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLENZ |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kotulin |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEPACKI |
KAZIMIERZ |
LEGIONISTA |
1 LUB 4 PP |
1915-08-03 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLEPACKI |
WIESŁAW |
PODOFICER |
1pp |
1915-??-?? |
JASTKÓW |
Częstochowa I |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
1890-??-?? |
- |
- |
KLEPACKI |
JÓZEF |
- |
I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH |
1915-05-?? |
- |
Góry Pęchowskie |
wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KLEPACKI |
JAN |
- |
1 KOMP. P.P. NR 193 |
1916 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1895-09-08 |
CZELUŚCIN |
- |
KLEPACZ |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KLEPEK |
JOSEF |
KPL. |
K.K. LDST.I.R.31 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEPEK |
EMANUEL |
- |
- |
1914 |
PRUSY WSCHODNIE |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1890 |
ŻORY-OSINY |
- |
KLEPEK |
PAWEŁ |
- |
- |
1915 |
LA-BASSE (FRANCJA) |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1881 |
ŻORY-OSINY |
- |
KLEPEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1917 |
LOOS (FRANCJA) |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1878 |
ŻORY-OSINY |
- |
KLEPEK |
JÓZEF |
- |
- |
1918 |
VALENCINES (FRANCJA) |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1895 |
ŻORY-OSINY |
- |
KLEPIKOW |
?POFEI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-10-10 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEPITKO |
JOSEF |
- |
- |
1917-09-27 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DZIELAU |
- |
KLEPP |
WALTER |
GFT. |
KPGRZF 2 |
1915-05-05 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEPPEK |
- |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KLEPPEN |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLEPSCH |
F. |
- |
- |
1915 |
- |
Ewy |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KLERNER |
RICHARD |
- |
- |
1918-07-01 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLESCHTS |
HERM. |
GRENAD. |
- |
1918-03-21 |
- |
Lanngut |
Rosja |
Pogranicze |
1898-09-21 |
Langgut |
- |
KLESSE |
PAUL |
- |
- |
1915-02-24 |
FRANCJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLESZCZ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Grocholub |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLESZCZ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Grocholub |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLESZKA |
JAKUB |
- |
- |
1915-04-05 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1891-07-20 |
- |
- |
KLESZNYÁK |
ANDRÁS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-21 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLESZNYAK |
ANDRÁS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLETHIE |
ALOIS |
LANDSTURMMANN |
JR 122/K 12 |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLETKA |
ANTON |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-12-09 |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KLETOW |
PETER |
RUSS. |
INF.REGT.250.15.KP. |
1915-04-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLETSCHKE |
GUSTAV |
LTN. |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KLETTA |
AUGUST |
- |
- |
1915-09-05 |
- |
Witosławice |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLETTA |
WILHELM |
- |
- |
1918-07-22 |
- |
Witosławice |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLETTA |
ALOIS |
- |
- |
1918-08-25 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DOLLENDZIN |
- |
KLETTA |
AUGUST |
- |
- |
1916-09-05 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WITOSLAWITZ |
- |
KLETTA |
WILHELM |
- |
- |
1918-07-22 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WITOSLAWITZ |
- |
KLETTA |
KLEMENZ |
- |
- |
1918-03-23 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
HABICHT |
- |
KLETTE |
MAX |
RES. |
10. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLETTE |
WILHELM |
OFFIZ. STELV. |
- |
1918-??-09 |
- |
Różyna |
wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
MIESIĄC MIĘDZY 01 A 05 |
KLETTKE |
KARL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KLEUSER |
LUDWIG |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-02 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLEUSER |
KURT |
RES. |
- |
191?-09-24 |
FRANKREICH |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
KLEY |
ERNST |
MUSKETIER |
7.KOMP.INF.REGT.18 |
1915-03-09 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-13 |
- |
nagrobek betonowy |
KLEY |
JOS. |
RES. |
R.I.R. 230 |
1915-07-27 |
- |
Nidzica I |
miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLI? |
ROBERT |
- |
- |
1917-09-03 |
- |
Gniewoszów |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLI???SCH |
JOH. |
- |
- |
1915-03-?? |
- |
Nidzica I |
miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLICH |
THOMAS |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KLICH |
JOSEF |
- |
- |
1918-03-13 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
NIEKARMIA |
- |
KLICH |
LEOPOLD |
- |
- |
1914-09-02 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
NIEWIESZE |
- |
KLICH |
JOSEF |
- |
- |
1917-04-17 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
KLICH |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Krzeszowice |
miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLICHA |
WILHELM |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLICHE |
KARL |
WEHRM. |
- |
1915-05-06 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLICK |
EMIL |
MUSK[ETIER] |
INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 168 |
1918-04-25 |
- |
Kluki |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLICK |
EMIL |
MUSK[ETIER] |
INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 868(?) |
1920-04-09 |
- |
Kluki |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLICK |
ALBERT |
UNTEROFFIZIER |
- |
1917-10-27 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Czarnowske-Żarnowska |
obelisk |
KLICK |
KARL |
SEGELM. GAST. |
- |
1917-09-24 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Czarnowske-Żarnowska |
obelisk |
KLICK |
AUGUST |
LANDSTURMANN |
- |
- |
Vietkow |
Witkowo |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLICK |
FRIEDRICH |
PION. |
- |
1915-03-08 |
RUSSLAND |
Gardna Wielka |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) |
pomorskie |
1887-11-26 |
- |
obelisk |
KLIČKA |
RUDOLF |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLIECK |
FRANZ |
JÄGER |
JÄGER BATL. 6 |
1919-02-18 |
- |
Pokój I |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIEGEL |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Kamieńczyk |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLIEGEL |
JOSEF |
- |
- |
1918-09-21 |
LAZARETT ZU BROMBERG |
Poręba |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1890-12-03 |
- |
- |
KLIEM |
KURT |
- |
- |
1917-09-22 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
ROTHENBURG |
TABLICE |
KLIEM |
HERMANN |
GREN |
- |
1916-11-21 |
MAZEDONIEN |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
KLIEM |
JOSEF |
- |
- |
1915-11-26 |
DUNABURG |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KREHLAU |
- |
KLIEM |
KARL |
- |
- |
1918-08-31 |
BARISIS |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KREHLAU |
- |
KLIEM |
ERNST |
LANDST. |
- |
1917-08-09 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLIEN |
WALTER |
LEUTNANT |
2.KOMP. GREN. REGT.4 |
1915-02-12 |
- |
Talusy |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLIENTSCH |
A. |
GEFR |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLIER |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-03 |
- |
Przegonina (nr 69) |
góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIER |
JOHANN |
INF. |
K.K. STAB. PF. SP. 9 |
1914-12-24 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIER |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIESCH |
MAX |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KLIESCH |
AUGUST |
- |
- |
1916-12-05 |
- |
Wrocław-Rędzin |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLIESCH |
WILHELM |
MUSKETIER |
- |
1916-07-04 |
- |
Podła Góra |
wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński |
lubuskie |
- |
PODŁA GÓRA |
- |
KLIESER |
EMANUEL |
- |
- |
1918 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIETZ |
OTTO |
WEHRM. |
8 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLIGRIWOW |
AFANASI |
GEM/ROSJA |
I.R.18 |
1917-12-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KLIKA |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIKOW |
IWAN |
GEFR/ROSJA |
I.R.36 |
1918-09-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KLIMA |
ANTONI |
SZER. |
16 P.P. |
1916-01-26 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KLIMA |
JÓZEF |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMA |
ANT. |
- |
- |
1918 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMACH |
FRANZ |
- |
- |
1915-03-02 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KLIMALA |
M. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BACZYN |
- |
KLIMANIEC |
JÓZEF |
SIERŻ. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMANKOW |
SIMON |
SZER. |
80 p.p. ros. |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1892-09-03 |
- |
- |
KLIMANOW |
MICHAEL |
- |
RUSS.B. 185 |
1915-05-09 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMANSKI |
JOSEPH |
- |
- |
1918 |
- |
Pokój II |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMAS |
JOHANN |
- |
- |
1917-05-13 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMASCHEWSKI |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLIMASCHKA |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMASZEWSKI |
AUGUSTYN |
ÖSTERR-UNG OFFIC |
- |
1914-12-10 |
- |
Stary Sącz (nr 348) |
miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
1879 |
- |
nauczyciel |
KLIMASZEWSKI |
MICHAŁ |
KPR. |
VI BAON 1 PP L.P. |
1914-11-18 |
Krzywopłoty |
Bydlin |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMCA |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMCZAK |
MICHAEL |
HONVED |
H.I.R. 16 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMCZOK |
A. |
- |
- |
1915 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMCZUK |
NIKOLAJ JALISZEW. |
INF. |
RUSS. I.R. 165 |
- |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMECZEK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Roszków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
PAUL |
ULAN |
3 K. K. UL. REG. |
1914-11-19 |
- |
Buczek |
wieś, gm. Buczek, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
FELIX |
- |
- |
1917-11-28 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
NIKOLAUS |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
BLASIUS |
ERS. RES. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
ALO |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
WACŁAW |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
JOHANN |
- |
- |
1915-01-31 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
KLIMEK |
FRANZ |
- |
- |
1917-05-05. |
- |
Kadłub Turawski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
Kadłub Turawski |
- |
KLIMEK |
RUDOLF |
- |
- |
1915 |
GALIZIEN |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
VIKTOR |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
ANTON |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
KONSTANTIN |
- |
- |
1916-08-31 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
IGNAZ |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
KLIMEK |
RUDOLF |
- |
- |
1916-07-06 |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
KLIMEK |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
KLIMEK |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Sudwa |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
FRANZ. |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
VIKTOR |
- |
- |
- |
- |
Suchy Bór |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Zakrzów (gm. Gogolin) |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMEK |
MIKOŁAJ |
- |
- |
- |
- |
Piotrowice |
wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMENKOW |
SIMON |
SZER. |
80 p.p. ros. |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1894 |
- |
- |
KLIMENKOW |
MICHAIL |
ROSJA |
Z.GEF. |
1918-09-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1866 |
- |
- |
KLIMENOW |
JAGOR |
GEM./RUSS. |
I.R.?5 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMENSCO |
DENIS |
RUSS. |
INF.REGT.37 |
1917-03-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMENT |
PÁL |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-05-02 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMENT |
FRANZ |
KDTT. I. D. RES. |
K.K.SCH.R. 10 |
1914-12-20 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMENT |
ALBIN |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLIMENTOW |
FEODOR |
GEM./RUSS. |
I.R.285 |
1918-07-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KLIMES |
ANTON |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 3 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMES |
JOSEF |
GFT. |
K.K. SCH.R. 32 |
1917-09-28 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMKE |
FRIEDRICH |
UNTEROFFIZIER |
1.KOMP.ERS.LANDW.JNF.RGT.11 |
1917-06-13 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1871-01-19 |
- |
- |
KLIMKE |
WILHELM |
- |
- |
1914-09-28 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMKO |
ROCH |
- |
85 PP |
1915-09-17 |
- |
Pawłówka (lubelskie) |
wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLIMKOWICZ |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLIMM |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Sternalice II |
wieś, gm. Radłów, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMMCK |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLIMMECK |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLIMOSSEK |
JOHANN |
- |
- |
1915-05-19 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMOSZ |
GEORG |
INF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KLIMOVIČ |
JAKOB |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMOW |
IWAN |
INF. |
RUSS.I.B. 7 |
1915-05-16 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMOW |
NIKIFO. |
RUSS.SOLDAT |
- |
1919-04-19 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMOW |
PAWEŁ |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
70 P.P. |
1917-03-06 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIMOW |
GRIGOR |
RUSSE |
R.J.R.201/9R |
1917-05-20 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLIMOW |
JEFIM |
GEM./RUSS. |
I.R.192 |
1917-10-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KLIMOW |
MICHAEL |
GEM./RUSS. |
I.R.36 |
1917-11-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KLIMOW |
MICHEL |
GEM/ROSJA |
I.R.119 |
1918-07-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KLIMOW |
MIKOŁAJ |
- |
83 P.P. |
1916-04-28 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KLIMOWICZ |
VIKTOR |
RUSSE |
P.L.A..A.PISECZNO |
1916-09-14 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLIMPEL |
JOHANN |
WEHRM. |
PREUSS.R.J.R. 7/218 |
1915-01-21 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLIMPEL |
FRANCISZEK |
- |
- |
1916-09-29 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLIMPKE |
FRITZ |
WEHRM. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KLIMSA |
SERAPHIN |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLIMSCH |
WENZEL |
- |
- |
1915-06-01 |
- |
Karłów |
wieś, gm. Radków, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLIN |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza III |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KLINAC |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLINCZAK |
JOSEF |
HONV. |
H.I.R. 14 |
1914-11-28 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.74 |
KLINDER |
CHRIST. |
FUS. |
5 G.R. 10/F. |
1915-08-04 |
Goworowo |
Rososz |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
ST. MATTHIAS, TRIER |
- |
KLINDER |
PAUL |
UZ.FDW. |
- |
1918-03-23 |
Frankreich |
Goszczanowiec |
wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki |
lubuskie |
- |
Goszczanowiec/ Guschter Holländer |
pomnik |
KLINE |
WILH. |
EISENB.SCHLOSS. |
MIL.EISENB.DIR. 4 |
1918-03-30 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KLING |
JOSEF |
UT.OFFZ. |
BIR 3 |
1915-05-04 |
- |
Bednarka (nr 84) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINGAR |
L. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLINGAUF |
RICHARD |
- |
- |
1918-07-14 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINGBERG |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KLINGBERG |
MAX |
- |
- |
1918-04-20 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLINGE |
MARTIN |
- |
PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 |
1914-12-07 |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINGE |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Mościsko |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINGE |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
KLINGEBIL |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLINGENBERG |
FRANZ |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINGENBERG |
E. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAKENDORF |
- |
KLINGENBRAUER |
FRANZ |
FAHRN |
K.K. IR 8 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 21.08.1915 |
KLINGER |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KLINGER |
PAUL |
- |
- |
1917-08-17 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLINGER |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLINGER |
ANTON |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-02-17 |
- |
Magura Małastowska (nr 58) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINGER |
KONRAD |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLINGER |
JOSEF |
- |
- |
1914-08-08 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
HEINRICHSDORF |
- |
KLINGER |
ERICH |
MUSK. |
- |
1916-08-17 |
SERB. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
MARIENFELDE |
- |
KLINGHOFER |
ABRAHAM |
SCH. |
SCH.R. 33 |
- |
- |
Ołpiny II (nr 35) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINGL |
JOSEF |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINGS |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINIK |
MICHAEL |
KAN. |
F.K.R. 30 |
1915-10-10 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1889 |
AKSMANICE |
- |
KLINK |
JOCHANN |
- |
- |
1917 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLINK |
PETER |
- |
- |
1914 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLINKE |
KARL |
GEFREITER |
10 K. INF. REG. 14 |
1914-12-02 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLINKE |
ADOLF |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLINKE |
RUDOLF |
SANITARIUSZ |
5 ODDZIAŁ |
1916-04-17 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINKE |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLINKE |
AUGUST |
- |
- |
1915-08-29 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINKEL |
HEINRICH |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Gajewniki |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLINKER |
ASMUS |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINKERT |
ADOLF |
- |
- |
1917 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINKICHT |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINKIN |
LEONTIN |
RUSS. |
INF.REGT.123.11.KP. |
1917-04-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLINKOWSKY |
FRIEDRICH |
- |
- |
1914-10-09 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KLINNER |
KARL |
- |
- |
1918-11-04 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINNER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Rzeplin |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINNER |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Rzeplin |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINNERS |
ALBERT |
WEHR. |
- |
1915-01-25 |
- |
Jaworów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINNERT |
KARL |
- |
- |
1915-06-07 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLINNERT |
ADOLF |
- |
- |
1917-07-20 |
- |
Malerzów |
wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLINNIKOW |
FILIP |
SZRG. |
9 / 7 SYB. P.P. |
1917-02-28 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 961 |
KLINOWSKI |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLINSER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLINSKI |
BRUNON |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
LEWINO |
- |
KLINTZKE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLIPA |
I. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLIPFEL |
ANTON |
PIONIER |
2.E.K. PION.6 |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLIPSCH |
HERBERT |
- |
- |
1918-08-31 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLISCH |
KARL |
- |
- |
1916-06-09 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLISCH |
RUDOLF |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KLISCH |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLISOS |
ANTON |
KAN. |
S.H.D 6 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLISS |
JOSEF |
GEFR./RUSS. |
LEIBG.R. |
1918-04-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KLISZCY |
FRANZ |
FÜSL. |
3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1914-11-25 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1888-03-16 |
- |
- |
KLITSCH |
FRITZ |
RES. |
PREUSSISCHES.INF.RGT. 58 |
1915-05-23 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLITTA |
FRANZ |
- |
- |
1917 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLITZKA |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLITZKA |
JOHANN |
- |
- |
1917 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLITZKA |
MICHAEL |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLITZKE |
OTTO |
UNT[ERO]FF[I]Z[IER] |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLITZKE |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLITZKE |
OTTO |
GRENADIER |
- |
1917-06-03 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLIWIS |
PETER |
GEM/ROSJA |
I. R. 110 |
1918-03-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KLIWOMAROW |
PAWEL |
INF. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Remiański Reg. [J. Drogomir] |
KLIX |
WILL |
MUSKETIER |
- |
1938-04-10 |
- |
Machowino |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Karzin-Karzcino |
- |
KLIX |
P. |
ERSATZ-RESERVIST |
- |
1916-10-21 |
- |
Maszewko |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
1890-01-20 |
Klein Massow-Maszewko |
obelisk |
KLIX |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLOBUSICZKY |
GYULA |
HONVÉD |
16/12.HONV.GY.E. |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOC |
JAKÓB |
INF. |
K.U.K.F.J.B. 14 |
1915-02-15 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOCEK |
ANDREAS |
INF. |
LIR 16 |
1915-07-06 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLÖCKL |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 47 |
1915-02-18 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOCKNER |
KARL |
INF. |
K.U.K.I.R. 28 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOCKOW |
ERNST |
- |
- |
1914-09-15 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLOCKOWSKI |
WOJCIECH |
- |
- |
1917 |
- |
Otfinów II |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLODA |
BERNARD |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOEFEL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOFC |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
VERMISST |
KLOFFENBÖCK |
KARL |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOG |
JOSEF JAKOB |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOGWITZ |
HERMANN |
- |
- |
1915-02-17 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Seidlitz |
- |
KLOHN |
WILLI |
- |
- |
1918-09-29 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tangen-Tągowie |
obelisk |
KLÖHN |
RICH. |
PREUSS.RES. |
I.R.267 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOIDT |
HCH. |
ERS. RESERVIST |
4 K R JÄG BTL 21 |
1914-12-02 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOIDT |
WILLI |
- |
- |
1916-09-15 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOK |
GUSTAV |
- |
- |
1918-10-24 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLOKE |
OSWALD |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
Rotunda |
KLOMANN |
JAKOB |
WEHRM. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-10 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLON |
FRANZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KLONDA |
VINZENZ |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-02-19 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLONEK |
JOSEF |
- |
- |
1915-07-08 * |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Boguschütz / Boguszyce |
- |
KLONEK |
STANISLAUS |
- |
- |
1915-07-08 * |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Boguschütz / Boguszyce |
- |
KLONOWSKI |
- |
UNTEROFFZ. |
7 K. R.I.R. 225 |
1915-??-10 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLONZ |
ARTHUR |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOOS |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLOPAR |
HEINRICH |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOPCIA |
JOH. |
LANDSTURMMANN |
FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW |
1915-04-06 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOPIK |
ANTON |
JNFANTERIST |
K.K.SCH.R.25/1 |
1917-04-21 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLOPOTEK-GLOWCZENSKI von |
LEO |
GFT. |
FR ? |
1915-06-19 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLOPP |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLOPP |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
BIAŁOGARDA |
- |
KLOPP |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
LĘDZIECHOWO |
- |
KLOPP |
FERDINAND |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
LĘDZIECHOWO |
- |
KLOPP |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
LĘDZIECHOWO |
- |
KLOPP |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
LĘDZIECHOWO |
- |
KLOPPENBURG |
JOSEF |
RES. |
PREUSS.RES.I.R.8/220 |
1915-04-01 |
- |
Głów (nr 209) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLÖPPER |
FRANZ |
V. FLDW. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOPPER |
KARL |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KLOPPERT |
- |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-10 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOPSCH |
RICHARD |
ERS.RES. |
PIR 58 |
1915-05-15 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOPSCH |
- |
? |
8 KMP |
1915-08-15 |
- |
Stara Ruś |
wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KLOPSCH |
HERMANN |
- |
- |
1914-11-29 |
- |
Boczki Stare |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOPSCH |
A |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KLOPSCH |
- |
TROMP. |
F.K.R.49 |
- |
- |
Romanowo I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLOPSTEIN |
OTTO |
UTFFZ. D. R. |
- |
1915-05-27 |
JAROSLAW |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLOREK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLORMAN |
GUSTAW |
SZER |
10.83 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOS |
JOHANN |
LT. ÖSTERR-UNG OFFIC |
- |
1914-12-04 |
- |
Stary Sącz (nr 348) |
miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOS |
ISIDOR |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOS |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOS |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOS |
OTTO |
GREN. |
- |
1918-05-30 |
- |
Bogumiłów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLOß |
ERICH |
FELDW. |
JÄGER.BTL. 2 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLOS |
GUSTAV |
MUSKETIER |
J.R.129/12K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLOSA |
FRANZ |
RUSS.- ZIVIL.G. |
- |
1917-07-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1867 |
- |
- |
KLOSC |
ROBERT |
WEHRM. |
J.R. 46/1K. |
1915-07-21 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
KAROL |
SZER. |
L. J. B. RYBNIK |
1916-03-22 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOSE |
GUSTAV |
- |
- |
1915-03-07 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KLOSE |
- |
MUSK. |
4 K. INF. REG. 176 |
1914-11-29 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
KLOSE |
FRANZ |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLOSE |
WILHELM |
- |
- |
1915-11-10 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
ROTHENBURG |
TABLICE |
KLOSE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Zabełków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
BERNHARD |
LANDSTURMMANN |
1.KOMP.1.E.INF.RGT.51 |
1916-11-15 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1893-03-06 |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
1914-11-23 |
- |
Złoczew |
miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOSE |
MARTIN |
GREN. |
1. KOMP. GREN. RGT. 9 |
1914-12-07 |
- |
Zduńska Wola |
miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Dziećmorowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Krzyżowa |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
REINHOLD |
- |
- |
1915-04-08 |
- |
Nielestno |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
ROBERT |
LANDSTURMMANN |
- |
1916-09-27 |
- |
Snowidza |
wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1878-02-13 |
- |
- |
KLOSE |
ERNST |
MUSK. |
- |
1918-06-04 |
- |
Wawrzyszów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
FRITZ |
- |
- |
1917-04-09 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
1917-07-06 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
MUSK. |
- |
1916-03-09 |
FRANKREICH |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KREHLAU |
- |
KLOSE |
ERICH |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
ADOLF |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
GEORG |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
HERM. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
KARL |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Leśnik |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Leśnik |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
JOSEF |
- |
- |
1918-07-24 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KLOSE |
WILLI |
- |
- |
1918 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
GOTTHOLD |
- |
- |
1914-10-26 |
RUSSLAND |
Nowa Wieś Wielka |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
WILLI |
- |
- |
1914-09-06 |
FRK |
Suszki |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
1916-03-09 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1874-07-13 |
- |
- |
KLOSE |
MAX |
- |
- |
1919-09-20 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
KLOSE |
AUGUST |
- |
- |
1917 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DOBIESZÓW |
- |
KLOSE |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DOBIESZÓW |
- |
KLOSE |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
G. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
K. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
JOSEF |
- |
- |
1917-08-08 |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
KONSTANTIN |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
JOSEPH |
- |
- |
1918-07-24 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
WALTER |
KAN. |
- |
1918-07-06 |
- |
Różyna |
wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
REINHARD |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
REINHARD |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KLOSE |
FRITZ |
- |
- |
1915-01-06 |
- |
Głoska |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KLOSE |
P. |
- |
- |
1914-08-23 |
- |
Struga |
wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
Nie istniejący już Obelisk |
KLOSE |
HERMANN |
- |
- |
1916-09-08 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
1918-04-17 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
KLOSE |
FRANZ |
- |
- |
1915-07-03 |
- |
Jakubowice (opolskie) |
wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
JOSEF |
- |
- |
1918-07-24 |
- |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
THEODOR |
- |
- |
1914-??-17 |
- |
Prężynka |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
F? |
- |
- |
1915-06-07 |
- |
Prężynka |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
1918-10-10 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
RICHARD |
- |
- |
1916-06-09 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
KONRAD |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
GUSTAV |
MUSK. |
362 I.R. |
1918-11-23 |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
JOS. |
MUSK. |
- |
1918-10-29 |
- |
Laskowiec |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
HERMANN |
- |
- |
1915 |
- |
Pakosławice II |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
PAUL |
- |
- |
1916-03-09 |
FRANKREICH |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KREHLAU |
- |
KLOSE |
OSKAR |
- |
- |
1917-??-29 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
WILHELM |
- |
- |
1916-07-08 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
JOSEF |
ULAN |
2 UL. RGT. GLEIWITZ |
1916-09-02 |
KGL. NEUDORF |
Opole-Nowa Wieś Królewska |
miasto, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
1890-11-26 |
- |
- |
KLOSE |
GUST. |
- |
- |
1917-11-05 |
- |
Paszowice |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSE |
- |
- |
4./RIR 1 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLOSE |
AUGUST |
- |
- |
1917-05-18 |
- |
Winnica |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSKA |
LADISLAUS |
KPL |
KK LIR 31 |
1915-05-05 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOSKE |
GUSTAW |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSKE |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSKE |
WILHELM |
LEUTNANT |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1893-01-07 |
- |
- |
KLOSKE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WARMUNTOWICE |
- |
KLOSKE |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSKE |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
MAX |
MUSKETIER |
4 K. INF. REG. 153 |
1914-11-24 |
- |
Szczawin |
wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOSS |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLOSS |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLOSS |
JOHANN |
UT.OFFZ. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KLOSS |
RUDOLF |
GFT. |
I.R. 97 |
1914-12-21 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KLOSS |
ALFRED |
OBLTN. |
K.K.LDST.I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
GUSTAW |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
ANDREAS |
MUSK. |
- |
1915 |
- |
Mechnice |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Osowiec Śląski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
GOTTLIEB |
- |
- |
- |
- |
Osowiec Śląski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
WILLI |
PION. |
SAML.P.K. 237 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
G. |
OBERGFR |
- |
1916-05-31 |
- |
Chełm Żarski |
wieś, gm. Lubsko, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KLOSS |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOSSE |
PAUL |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOSSEK |
EDM. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSSEK |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Chobie |
- |
KLOSSEK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Miejsce Odrzańskie |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLOSSEK |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-26 |
- |
Syrynia |
wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOSTER |
HERM. |
UTFF. |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
krzyż na beton. podstawie |
KLOSTER |
AUGUST |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOTH |
OTTO |
VTW.GEFR. |
- |
1918-04-03 |
- |
Możdżanowo |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLOTH |
PAUL |
- |
- |
1918-10-25 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLOTH |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLOTT |
JÓZEF |
- |
2 J.R. 221 |
1915-01-02 |
- |
Lubochnia |
wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLOTZ |
MAX |
GRENADIER |
- |
1917-04-13 |
Gegen Frankenreich |
Wrzeście |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
1897-09-15 |
Königlich Freist-Wrzeście |
obelisk |
KLOTZ |
PETER |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-06 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOTZ |
MICHAEL |
PREUSS. |
GARDE GR.R.I |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLOTZ |
HERM |
- |
- |
1914-08-29 |
B[elgium] |
Ręszów |
wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLOTZ |
KARL |
- |
- |
1916-09-08 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLOTZEK |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KLOTZKOWSKI |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KLOU |
FRITZ |
- |
- |
1918-07-17 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
PLOTHOW |
TABLICE |
KLOW |
ANDREJ |
GEM./RUSS. |
I.R.267 |
1916-09-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KLOZA |
ANTONI |
- |
- |
1915-08-15 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KLOZA |
JULJ. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
SZALONKA |
- |
KLUBA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLUBCZUK |
LUKIEN |
? |
? |
????-??-?? |
- |
Kasina Wielka (nr 364) |
wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUBE |
ERNST |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUBE |
RICHARD |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUBIČKA [KLUBIČKO] |
FRANZ |
ERSATZ RESERVIST INFANTERIST |
I.R 98 |
1914-12-12 |
- |
Gorlice-Sokół (nr 88) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLÜCK |
OTTO |
MATR[OSE] |
MATR[OSE]N-DIV[ISION] |
1916-08-21 |
- |
Kluki |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KLUCK |
JOSEF |
- |
- |
1917-09-29 |
- |
Bronikowo |
wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUCKE |
KARL |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLÜCKMANN |
WILHELM |
- |
- |
1914-09-30 |
- |
Wardyń |
wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
gestorben vor Antwerppen |
KLUCKNER |
RICHARD |
JG. |
TKJR 3 |
1915-04-03 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUCKNER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUCKOW |
PAUL |
WEHRMANN |
L.J.R.72.9. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KLUCZNIK |
JOHANN |
SCH. |
SCH. R. 34 |
1914-12-31 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUCZNIK |
JOSEF |
INF. |
LST.ERS.BAON. 105 |
1918-09-22 |
- |
Lubcza I (nr 234) |
wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
pojedynczy grób na cm. parafialnym |
KLUCZNIK |
LUDWIK |
PPOR |
1. BRYG. POL. LEG |
1915-05-02 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KLUCZNY |
GERHARD |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLUCZYNSKI |
JOHANN |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUDING |
MARKUS |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUG |
HERMANN |
- |
- |
????-10-01 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Alt. u. Neuwerder-Korzystno |
obelisk |
KLUG |
ALB. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLUG |
KONRAD |
LDST.SCH. |
- |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUG |
JOHANN |
LDST.INF. |
IR 47 |
1915-02-28 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUG |
HEINRICH |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02-04 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUG |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1915-03-15 |
- |
Danowo |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
FRANZ |
UNT[ERO]FF[I]Z[IER] |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
WALTER |
MUSK[ETIER] |
- |
1915-09-21 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
ALBERT |
- |
- |
1914-11-10 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
ERNST |
- |
- |
1915-10-01 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
GUSTAV |
- |
- |
? |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUG |
RICHARD |
- |
- |
1918-12-02 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
KARL |
FÜST. |
- |
1916-06-02 |
FORT VAUX |
Tarnów (lubuskie) |
wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
TARNÓW/TORNOW |
Obelisk |
KLUGE |
HERMANN |
WEHRMANN |
LDW.INF.GT 7, 9KP EBTL |
1914-11-10 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
AUGUST |
- |
- |
1917 |
- |
Krzyżowa |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
RUDOLF |
LAND. |
- |
1916 |
- |
Ługi (dolnośl.) |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
ERICH |
- |
- |
1916-02-25 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
FRITZ |
- |
- |
1916-12-16 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
GUSTAV |
ERS. RES. |
- |
1917-12-16 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
OTTO |
KRIEGSFRW. |
I.R. 92 / 14K |
1915-07-29 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
OTTO |
KRIEGSFRW. |
J . R . 92 / 14 K |
1915-07-29 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLUGE |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLUGE? |
WILHELM |
- |
- |
1915-12-19 |
- |
Wojnowice |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUGER |
ROBERT ING. |
OBLTN. |
K.U.K.SCHW.F.A.R. 3 |
1915-01-09 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUGER |
FRANZ |
- |
- |
1914-12-11 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLUGER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KLUGER |
THEODOR |
- |
- |
1916 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLÜGER |
ISIDOR |
VIZEFELDW |
- |
1918 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KLUGER |
AUGUST |
- |
- |
1918 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
KLUGER |
- |
- |
5./IR 43 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLUGNER |
- |
HOBOIST |
INF.RGT.50 |
- |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLUKIN |
FEDOR |
GEM/ROSJA |
A.R.20 |
1918-10-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KLUKUSVOSZKY |
ORBAN |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. |
1914-12-18 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUMPP |
EUG. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLUNNER |
WILHELM |
- |
- |
19??-07-25 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
MITTELFELDE |
- |
KLUPA |
JAN |
SZEREG. |
- |
1920-11-21 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1895 |
- |
- |
KLUPIEĆ |
JA. |
- |
- |
1922 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1899 |
- |
- |
KLUPIEĆ |
JÓ. |
- |
- |
1920 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1901 |
- |
- |
KLUPŚ |
AND. |
- |
- |
1917 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1888 |
- |
- |
KLUPŚ |
ST. |
- |
- |
1914 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1888 |
- |
- |
KLUPŚ |
WO. |
- |
- |
1916 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1895 |
- |
- |
KLUPS |
M. |
- |
- |
1916-04-18 |
- |
Wijewo |
wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1876-04-18 |
Wijewo |
- |
KLUPS |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Przemęt I |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KLUPSCH |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Pokój II |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KLUREK |
PETER |
SCH. |
SCH.R. 31 |
1915-05-04 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUS |
MICHAEL |
SCH. |
K.K. SCH.R. 32 |
1917-10-06 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUß |
WILLI |
- |
- |
1915-11-05 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUS 'MIKOŁAJ' |
WŁADYSŁAW |
LEGIONISTA |
1 KOMP. I BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLUSCHIK |
FRANZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KLUSCHNIKOW |
EFIM |
GEM/ROSJA |
I. R. 53 |
1918-01-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KLUSCHNOW |
FEODOR |
GEFR./RUSS. |
I.R.243 |
1917-10-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KLUSKA |
JOSEF |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-02-26 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUSKA |
NIKOLAUS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUSKA |
POLIKARP |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 56 |
1915-04-12 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLUSKA |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
KLUSKA |
EMIL |
- |
- |
1914-08-24 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLUSKA |
HEINRICH |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLUSS |
KARL |
MUSKT |
- |
1915-07-18 |
SOMME |
Bryłówek |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUTGRIKOW |
JAK. |
RUSS. KRIEGER |
16 SIB. SCH. R |
1915-02-01 |
- |
Łęczyca II |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KLUTH |
HUGO |
- |
- |
1916-10-09 |
- |
Bartąg |
wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLUTH |
WILLY |
UTFFZ. |
1. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLUTH |
J |
- |
- |
1918-03-23 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
PALTEN - POSADY |
- |
KLUTH |
CHRISTIAN |
MUSKETIER |
I.R. 208 / 3K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLUTH |
CHRISTIAN |
MUSKETIER |
R . J . R . 208 / 3 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KLUTTIG |
FERDYNAND |
SZER. |
KOMP.BUD 152 – 24 |
1917-03-13 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 204, M.R.P.1930 |
KLÜTZ |
HERMANN |
KAN. |
- |
1918-10-25 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KLUTZNY |
IGNATZ |
- |
- |
1916-03-20 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
KLUTZOW von |
AR? |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KLUWE |
FRDR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KLUWE |
EDUARD |
RES. |
9. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KLUZ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Cisownica |
wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KLVAŇA |
JAKOB |
DRAG. |
K.U.K.D.R. 11 |
1914-12-12 |
- |
Laskowa (nr 358) |
wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KLYK |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLYK |
LUDWIG |
- |
- |
1916 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLYK |
ROMAN |
- |
- |
1916 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLYK |
VALENTIN |
- |
- |
1914 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLYKOW |
DYMITRYJ |
GEFREITER |
SAMOG.GREN.R.7 |
1914-11-10 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KLYSCZ |
HEINRICH |
- |
- |
1916-06-22 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLYSCZ |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-10 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLYSZCZ |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KLYSZCZ |
LUDWIG |
- |
- |
1915-06-30 |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
KLYSZCZ |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
KLYSZCZ |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLYSZCZ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Kotulin |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLYTA |
THEODOR |
- |
- |
1916 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLYTTA |
ALOIS |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KLYTTA |
BRUNO |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KLYTTA |
LUDWIG |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KLYTTA |
PAUL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KLYTTA |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KLYTTA |
FRANZ |
- |
- |
1917-04-29 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WIDÓW |
- |
KLYTTA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLYTTA |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KLYWADENKO |
AMYTRIN |
FELDSCHER |
- |
1915-04-16 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KMETIČ |
FRANZ |
INF. |
I.R. 17 |
1914-(10.28 - 12.26) |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KMETIC |
JOSEF |
OB.JG. |
FJB 27 |
- |
- |
Desznica (nr 7) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KMIECIK |
MICHAEL |
INF. |
K.K. L.I.R. 32 |
1915-12-03 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KMIECIK |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
LIPIE |
- |
KMIECIŃSKI |
KAZIMIERZ |
PODOF. |
KOMP. KARNA |
1918-04-27 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 18 |
- |
- |
KMIECZ |
ANDREAS |
WEHRM. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KMIT |
MIKOŁAJ |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KMIT |
ELIAS |
- |
- |
- |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KMOCH |
WALTER |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KMOCH |
FRANZ |
- |
- |
1916-11-18 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KNAACK |
JOH. |
KRIEGSFRW |
1 K. INF. REG. 49 |
1914-12-02 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNAACK |
JOHANN |
HPTM. |
KPGRZF 2 |
1915-05-09 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNAACK |
THEODOR |
UNTEROFFIZIER |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAAK |
JOH. |
RES. |
4 K. INF. REG. 18 |
1914-11-20 |
- |
Swędów |
wieś, gm. Stryków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNABE |
ALFRED |
- |
- |
1914-11-20 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KNABE |
BERNHARD |
ERS. RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.270 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNACKFUß |
GUSTAV |
GEFREITER |
5 KOMP. ERS. BATL. INF. REGT. 18 |
1914-12-15 |
- |
Osa |
wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNACKFUSS |
BRUN. |
WEHRMANN |
LDW.INF.RGT 133, 4KP |
1915-05-18 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KNAJDEK |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
PLEWISKA |
- |
KNAJF |
JOSEF |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNAJSEW |
PAUL |
RUSS. KRIEGER |
158 JNF. REG. |
1915-01-07 |
- |
Łęczyca II |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNAK |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
BIAŁOGARDA |
- |
KNALL |
JOHANNES |
- |
- |
1918-09-01 |
- |
Chełm Dolny |
wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KNANOWY |
- |
GRENADIER ARMII NIEMIECKIEJ |
3 PUŁK GRENADIERÓW |
1915-07-23 |
- |
Ostrowiec Świętokrzyski I |
miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KNAP |
P. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ZIEMPNIÓW |
- |
KNAP |
ADALBERT |
INFT. |
I.R. 40 |
1914-12-17 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.34 |
KNAPCZYK |
JOHANN |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 56 |
1915-05-01 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPE |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPIK |
JAKOB |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPIK |
ANDREAS |
INF. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPIK |
ADALBERT |
LDSTRM |
K.U.K.R.SCH.R.2M |
1917-09-01 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNAPIK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Wieprz |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPIK |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Wieprz |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPP |
MAX |
- |
- |
1915-06-11 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNAPP |
EMANUEL |
- |
- |
1918-10-01 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Waitze/ Wiejce |
- |
KNAPP |
VICTOR |
- |
- |
1916-07-28 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Waitze/ Wiejce |
bracia / brüder |
KNAPP |
RUDOLF |
VIZEFELDW. |
- |
1918-03-11 |
LAZ. KÖSLIN |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KNAPP?T |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Karścino |
wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie |
- |
KNAPPE |
HERMANN |
- |
- |
1916-05-12 |
Gouraincourt |
Ruja |
wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KNAPPE |
- |
MUSK. |
INF.R. 18 |
1914-09-10 |
- |
Radzieje |
wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNAPPE |
RUDOLF |
- |
- |
1917-06-06 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAPPE |
HERM. |
- |
- |
1918-08-28 |
- |
Goczałków Górny |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAPPE |
GEORG |
- |
- |
1915-01-11 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAPPE |
FRANZ |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAPPE |
REINHOLD |
- |
- |
1915-01-29 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAPPE |
EMIL |
- |
- |
1916-07-07 |
- |
Konradowo |
wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski |
lubuskie |
- |
- |
TABLICE |
KNAPPERTZ |
DIETRICH |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.I.R.4/220 |
1915-02-03 |
- |
Głów (nr 209) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPPIK |
BRUNO |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAPPIK |
CHRISTIAN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KNAPPIK |
JOS. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KNAPPIK |
ALEKS. |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Creuzthal |
- |
KNAPPIK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Żędowice |
wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNASCHE |
F. |
- |
- |
1917-05-18 |
- |
Ławszowa |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNASCHE |
K. |
- |
- |
1916-10-08 |
- |
Ławszowa |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNASMÜLLER |
JOHANN |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
- |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KNAT |
CYBYKO |
RUSS. UL. |
RUSS. UL.R. 24 |
- |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNAUER |
FELIX |
UNTEROFFIZIER |
2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 |
1916-03-23 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1884-12-03 |
- |
- |
KNAUER |
PAUL |
ERSATZRESERVIST |
1.E.B.2.VERW.KOMP.INF.RGT.63 |
1916-07-17 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1890-08-30 |
- |
- |
KNAUER |
KARL |
KAN. |
FUSSAR.BTL. 38 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNAUER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KNAUER |
EMIL |
- |
- |
1917 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAUER |
MAX |
- |
- |
1914 |
- |
Nowa Ruda I |
miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAUERHAUSE |
ERNST |
- |
- |
1917-01-03 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAUFF |
ERICH |
- |
- |
1914-11-21 |
B. ANDRESPOL |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNAZIC |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KNEBEL |
GUSTAV |
- |
- |
1920-03-17 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1894-03-30 |
THIEMENDORF |
- |
KNEBEL |
JOSEF |
- |
- |
1917-05-03 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNEBLER |
HERM |
VIZEFELDW. |
10 K INF R 129 |
1914-11-23 |
- |
Aleksandrów Łódzki |
miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNEBLI |
SÁMUEL |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 32 M.KIR. 32. HONV.GYAL.EZR. |
1914-12-31 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNECHEL |
OTTO |
- |
- |
1918-04-01 |
FRANKREICH |
Klenica |
wieś, gm. Bojadła, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KNECHT |
HEINR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KNECHTEL |
FRANZ |
ZGSF. |
WEHR.BEZ.K.NR.? |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNEDINGER |
JOHANN |
ZGSF. ÖST. KR. |
I.R. 14 |
1915-05-05 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNEDLIK |
EMIL |
- |
- |
1916-08-07 |
MIRAUMONT FR. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KNEFL |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KNEIDINGER |
IGNATZ |
E.R.GFT.TIT.KPL |
I.R. 14 |
1915-02-20 |
- |
Roztoka (nr 287) |
wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNEIDINGER |
FRANZ |
LST. INF. |
I.R. 14 |
1915-08-15 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1884 |
HASLACH |
- |
KNEIP |
ADOLF |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KNEIPP |
JOH. |
MUSZKIETER |
150 PP |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
tablica |
KNEIPP |
JOH. |
- |
INF. REGT. 150 |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KNEISEL |
ARNO |
- |
- |
1914 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KNEISL |
JOSEF |
SCHÜTZE |
SCH.R. 1 |
1915-02-21 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNEISLER |
ALFRED |
GREN. |
PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNEIST |
KARL |
JAGER |
RJB 19/2K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNEITEL |
? |
- |
- |
1918 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNEPFEL |
HERMAN |
SZER |
8.J.R.167 |
1914-12-22 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNEPPER |
JOSEF |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
- |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KNESEBECK |
WILHELM |
- |
RGT-217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNET |
MICHAEL |
- |
L.I.R. 16,10 |
1915-04-05 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KNETSCH |
HERMANN |
KAUFMANN |
- |
1917-09-22 |
Berrilaire |
Smogorzów |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) |
opolskie |
1891-12-02 |
- |
obelisk |
KNEUELS |
JOSEF |
FÜSILIER |
10 K. 6 GARD. R.Z.F |
1914-11-26 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNEŽEK |
JOSEF |
INF. |
K.K.L.I.R. 31 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNEŽEVIĆ |
PAVAO |
ZGSF. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNEŽOUR |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 98 |
1915-04-22 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNIES |
GOTTLIEB |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
STOOSNEN |
- |
KNIESCHEWSKI |
WILH. |
- |
- |
1915-03-10 |
- |
Sudwa |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNIESE |
MAX |
WEHRM. |
6 KOMP. LDW. INF. REGT. 18 |
1914-11-18 |
- |
Dąbrówka III |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNIGGE |
FRANZ |
RES.INF. |
PIR 78 |
1915-05-07 |
- |
Kołaczyce II (nr 39) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNIJSKA |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNIK |
STANISLAUS |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNILLE |
WILHELM |
MUSK. |
PIR 78 |
1915-05-08 |
- |
Kołaczyce II (nr 39) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNILLMANN |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KNIPKA |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 21 |
1915 |
- |
Tursko I (nr 139) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNIPPEL |
KAROL |
? |
? |
1914-12-1? |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNIPPEL |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNIS? |
GUST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KNISPEL |
PAUL |
- |
- |
1915-03-22 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Kaza/ Koza |
bracia / brüder |
KNISPEL |
HERM. |
- |
- |
1914-11-12 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1881-10-01 |
- |
- |
KNISPEL |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Łęgowo |
wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KNISPEL |
WILHELM |
- |
- |
1918-10-21 |
- |
Okunin |
wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KNITTE |
HERMANN |
- |
- |
1918-09-24 |
- |
Chełm Dolny |
wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KNITTEL |
RICHARD |
INF. |
K.U.K.I.R. 18 |
1915-05-05 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNITTEL |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Eule |
- |
KNITTEL |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1895 |
Falkenberg |
- |
KNITTIG |
JOSEF |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNITTL |
ROBERT |
EF KPL |
KUK IR 49 |
1915-05-09 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNITTL |
ANTON |
TRAINSOLDAT |
K.U.K.TR.DE.10 |
1916-06-19 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNIZEK |
WENZES |
AUSTRIA |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNIŽEK |
JOSEF |
LST. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNJASOW |
MICHAIL |
GEM/ROSJA |
I.R.250 |
1918-10-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KNOB |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R 12 |
1915-04-04 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOB |
ANTON |
INF. |
- |
1915-07-03 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNOBBE |
OTTO |
KAN. |
- |
1918-10-13 |
- |
Ługi (dolnośl.) |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBEL |
WILHELM |
OFFZ.-STELL. |
- |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
XVII |
KNÖBEL |
PAUL |
- |
- |
1915-09-08 |
- |
Krzewina |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBELSDORF |
JERZY |
LEGIONISTA |
4 PP 3 KOMP |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNOBELSDORF von |
- |
HAUPTM. |
LANDST. BTL. ALLENSTEIN II |
- |
- |
Olsztyn I |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNÖBL |
LEOPOLD |
RES.JG. |
F.J.B. 9 |
1915-01-08 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KNOBLAUCH |
OSKAR |
MUSKETIER |
J.R.146/4K. |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNOBLICH |
ALBERT |
- |
- |
1915-09-14 |
- |
Radoniów |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBLICH |
BRUNO |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Radoniów |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBLICH |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KNOBLICH |
WILHELM |
MUSK. |
PIR 46 |
1915-05-13 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
R |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
HUGO |
INF. |
I.R. 21 |
1914-12-19 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KNOBLOCH |
EBERHARDT |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-03-08 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
WILLI |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
BRUNO |
- |
- |
1918-09-06 |
- |
Rzeszówek |
wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOBLOCH |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KNOCH |
HEINRICH |
- |
- |
1915-12-29 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNOCHE |
WILLI |
GEFR. |
1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1915-01-26 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1891-03-01 |
- |
- |
KNODEL |
PAUL |
RESERVIST |
J.R.21/1K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KNODL |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KNOIRA |
OTTO |
- |
- |
1917-09-15 |
- |
Bożejowice |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOL |
BARTALMÁ |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOL |
RUDOLF |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KNOLL |
KURT |
SZER. |
2.12? |
1914-11-21 |
- |
Żabiczki |
wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNOLL |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOLL |
OSKAR |
KR.FR. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Krajowice (nr 37) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNOLL |
ANDREAS |
JG. |
K.U.K. T.K.J.R. 2 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOLL |
JOHANN |
E.R.INF. |
I.R.14 |
1915-05-07 |
- |
Łęki Dolne (nr 239) |
wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNOLL |
- |
UTFF. |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KNOLL |
JOHANN |
E.R.INF. |
I.R. 14 |
1914-12-10 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOLL |
REINH. |
FRW. |
RIR 231 |
1915-08-?? |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
REICHENBACH I. SA. |
KROLL na grobie |
KNOLL |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
GRAMBOW / GRĘBOWO |
Obelisk |
KNOLL |
KARL |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNOLL |
ADOLF |
ERSATZ RES. |
- |
1916-08-03 |
- |
Kopaczów II |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1883-11-26 |
- |
- |
KNOLL |
?HERT |
- |
- |
1916-07-08 |
- |
Głoska |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KNOLL |
EMIL |
KAN. |
- |
1918-06-06 |
- |
Sadlno |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KNOLL |
FRANZ |
LANDSTM. |
- |
1916-05-06 |
- |
Sadlno |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KNOLL |
HERMANN |
GREN. |
- |
1914-10-07 |
- |
Sadlno |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KNOLL |
A. |
GEFR. |
- |
1918-03-26 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOLLEISEN |
JOHANN |
INFANT. |
2 / K.U.K. I.R. 59 |
1918-06-08 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KNÖNER |
SIMON |
GREND. |
4 KOMP. RES. INF. REGT. 252 |
1915-02-08 |
- |
Wolisko Duże |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNOOP |
OTTO |
JÄGER |
4 K R JÄG BTL 21 |
1914-12-02 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNOOP |
FRITZ |
GREN. |
6 KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-12 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNOP |
KARL |
- |
- |
1918-08-03 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleintuchen-Tuchomko |
obelisk |
KNOP |
MAX |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
KNOP |
KARL |
- |
- |
1914-12-19 |
- |
Wielin |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) |
zachodniopomorskie |
- |
Rochow |
obelisk |
KNOP |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KNOP |
TEOD. |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KNOP |
AUG[UST] |
L[AN]DS[TUR]M[MANN] |
- |
1916-03-26 |
- |
Kołtki |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KNOP |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KNOPATZKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
(Osranken) / Steinfelde |
- |
KNOPEK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KNOPEK |
TEOFIL |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
20 lat |
KNOPF |
PAUL |
ERS.RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOPF |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Bojmie |
wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KNOPKE |
ERICH |
GEFR. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
ALWIN |
- |
- |
1918-06-08 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
KNOPP |
MAX |
- |
- |
1916-04-05 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
KNOPP |
OTTO |
- |
- |
1918-10-27 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
KNOPP |
ALBERT |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNOPP |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
PAUL |
- |
- |
1914-08-26 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
JOHANN |
GEFRT. |
- |
1917-08-07 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
BYCZYNICA |
- |
KNOPP |
ALOIS |
UTOFFZ. |
- |
1916-04-03 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
ALOIS |
UTOFFZ. |
- |
1918-04-?2 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
JOSEF |
LEUT. |
- |
1918-??-?? |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
WILHELM |
- |
- |
1915-09-?? |
- |
Radzików (dolnośl.) |
wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Ligota Dolna |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOPP |
E. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KNOPPIK |
FLORIAN |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOPPKE |
EMIL |
- |
- |
1916-10-14 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNORH |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
DUTTKEN |
- |
KNORIG |
KARL |
- |
- |
1917-08-28 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNORN |
HERMANN |
LDSTM |
3/R J.R 226 |
1915-06-20 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNORN |
WILLY |
LEUTNANT |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNORN |
- |
- |
- |
- |
- |
Olszany (pow. świdnicki) |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNORR |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KNORR |
- |
MUSK. |
INF.R. 148 |
1914-09-10 |
- |
Radzieje |
wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KNORR |
WILHELM |
- |
- |
1917 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KNORREK |
FRIEDRICH |
ARM.SOLD. |
- |
1917-09-25 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNORREK |
FRIEDRICH |
JÄNG |
- |
1916-03-21 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNORREK |
FRIEDRIEN |
Jäg. |
- |
1914-08-22 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNORREK |
GUSTAV |
OB.JÄG |
- |
1915-08-08 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNORREK |
KARL |
GEFR. |
- |
1914-06-22 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KNOSALA |
ALEKSANDER |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KNOSALLA |
PAUL |
- |
- |
1917-08-23 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KNOSEL |
AUGUST |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNOSSALLA |
MARTIN |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
VERM. |
KNOTH |
ERICH |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-07 |
- |
Jasło-Krajowice (nr 37) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNÖTTIG |
WENZEL |
INF. |
IR 98 |
1915-03-08 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNUBEL |
JOSEF |
WEHRM. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNUPERT |
AUG. |
LDST. RES. |
1 K. I.R. 141 |
1915-05-21 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KNUPPE |
HERM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KNUPPE |
FRANZ |
- |
- |
1915-09-27 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KNÜPPEL |
OTTO |
MUSKETIER |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNUPPEL |
OTTO |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1878 |
- |
- |
KNUR |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
KNURA |
FRANZ |
- |
- |
1915-04-28 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNURA |
IGNATZ |
- |
- |
1917-06-28 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNURA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (opolskie) |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNURA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (opolskie) |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNURA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (opolskie) |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KNURA |
ANDREAS |
INFT. |
I.R. 40 |
1914-12-20 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.39 |
KNUSICKT |
WILHELM |
MUSK. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 |
1915-05-05 |
- |
Olszyny I (nr 113) |
wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
K.P.G.G.R. 4 |
KNUST |
ERICH |
FLIEGER |
4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 |
1917-04-08 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1898-09-27 |
- |
- |
KNUTEL |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Piotrowice |
wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KNUTH |
JULIUS |
WEHRM. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KNUTH |
ROBERT |
GEFR |
KGL.PREUS. 85 RES. PION. KOMP. |
1915-05-26 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KNUTH |
OTTO |
MUSK. |
- |
1918-08-18 |
- |
Runowo (pomorskie) |
wieś, gm. Potęgowo, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KNUŁA |
JAN |
REZ. |
5 KOMP.2 BAT. 3 DOLN.P.P. NR 50 |
1914-12-25 |
BOIS DE LAMORVILLE |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1889-09-30 |
GĘBICE |
- |
KNY |
JOSEF |
REIT. |
REIT.SCH.R. 2 |
1914-10-11 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KNYCH |
A |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KNYSOW |
ANDRZEJ |
SZER. |
- |
1917-06-22 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KNYTL |
FRANZ |
ZGSF. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOAL |
FELIX |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KOBA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
SZAFRANÓW |
- |
KOBACH |
DIMITRI |
RUSS. |
INF.REGT. 162.5.KP. |
1915-01-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOBAK |
ALFRED |
LEGIONISTA |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBALD |
JOSEF |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-(7-10) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBALD |
ALOIS |
PTRF. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBBER |
HEINRICH |
ERS.RES. |
J.R.70/2K. |
1915-07-21 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOBELOW |
IWAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-??-?? |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBELT |
- |
RES.INF. |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOBELT |
REINHOLD |
- |
- |
1916-07-12 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOBER |
JOHANN |
LDST. JG. |
F.J.B. 2 |
- |
- |
Ożenna III (nr 3) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOBER |
FERDINAND |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-18 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
tablica zbiorowa |
KOBER |
BERHARD |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOBER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOBER |
JOSEF |
- |
- |
1915-08-01 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOBER |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOBER |
ROB. |
- |
- |
1918 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖBERLE |
JOHANN |
ZGSF. |
IR 98 |
1915-05-02 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBERLEIN |
FRITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOBERSKI |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
PLEWISKA |
- |
KOBES |
JOSEF |
INF. |
- |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBES |
PETER |
GEM./RUSS. |
I.R.187 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOBIALKA |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOBIAŁKA |
JOHANN |
FAHNR. |
I. R. 56 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBICEK |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBIELA |
PAUL |
INF. |
IR 100 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOBIELA |
ANTONI |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBIELA |
PAWEŁ |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBIELA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Jaworze Dolne (śląskie) |
wieś, gm. Jaworze, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBIELA |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Cisownica |
wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBIELLA |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
LEWINKO |
- |
KOBIELLA |
- |
LANDWEHRM. |
8 KOMP. LANDW. INF. REGT. 5 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOBIELSKI |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Sternalice I |
wieś, gm. Radłów, pow. oleski |
opolskie |
- |
STERNALICE |
- |
KOBIENIA |
ALB. |
VERMISSTE |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOBIENIA |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOBIERZYŃSKI |
ALEKSANDER |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
BĘDARGOWO |
- |
KOBIK |
GREGOR |
- |
K.U.K. F.J.B. 16 |
1914-12-(05-11) |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KOBINIA |
LORENZ |
- |
- |
1915 |
FRAUENDORF |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOBINSKI |
IGNATZ |
- |
- |
1917-08-08 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Oratsche / Oracze |
- |
KOBINSKI |
PETER |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Oratsche / Oracze |
- |
KOBINSKY |
FRANC |
- |
LDST B. 105 |
1914-10-15 |
- |
Działoszyce |
miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOBIOLKA |
OTTO |
DEUTCH SOLDAT |
- |
1919-08-10 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖBITZ |
ERWIN |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBJAKOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.276 |
1918-08-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KOBLER |
HERSCHEL |
INF. |
I.R. 56 |
1915-03-11 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖBLER |
HERMANN |
- |
- |
1915-04-18 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBLITZ |
WILHELM |
- |
- |
1914 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBLITZ |
PAUL |
MUSK. |
- |
1914-09-26 |
- |
Starczów |
wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
GALTENAU |
- |
KOBLIZEK VEL KOBLIZER |
JOHANN |
- |
K.U.K. I.R. 21 |
? |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOBOR |
TAMAS |
HONV. |
- |
- |
- |
Przyborów II (nr 274) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBOR |
KARL JOS. |
INFANT. |
K.U.K. I.R. 44 |
1915-01-11 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÓBORI |
ANDREAS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBOS |
VALENTIN |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-12-09 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBOTUT |
SAMSON |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
252 P.P. |
1917-09-17 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOBOWSKI |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOBROS |
FRANZ |
SCHUTZE |
K.K.SCH.R. 28 |
1915-05-05 |
- |
Krempna (nr 6) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOBSCH |
- |
- |
2/? |
- |
- |
Ramiona |
wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOBSEW |
ANTON |
GEM./RUSS. |
I.R.86 |
1917-11-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KOBUS |
F |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Gurkeln |
obelisk |
KOBYCIA |
DEMETER |
SCH. |
SCH. R. 34 |
1914-12-29 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBYLEWSKI |
MICHAŁ |
LEGIONISTA |
4 PP 7 KOMP. |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOBYLKA |
ADAM |
GEM/ROSJA |
I.R.I. |
1918-10-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOBYLKA |
RICHARD |
- |
- |
1917-09-04 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOBZA |
ALOIS |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 16 |
1914-12-(10-19) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBZAR |
LUKAS |
INF. |
RUSS. |
1915-01-05 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOBZAREW |
ALEKSANDER |
PODPORUCZNIK |
- |
- |
- |
Sosnowiec I |
miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec |
śląskie |
- |
- |
- |
KOC |
IWAN |
TRAIN.SOLD. |
TR.D. 11 |
1914-11-03 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCAB |
WENZEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-(09-11) |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCAIS |
STEFAN |
- |
ER. VERPF. MAG. |
1914-12-26 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 3.8 |
KOCALOJOW |
IGNATZ |
KPL. |
- |
- |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOCAN |
MICHAEL |
JG |
K.U.K. F.J.B 14 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KOCAN |
ILKO |
FUHRMANN |
RUSSISCHE SOLD. |
1914-11-17 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCANDA |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCAŃDA |
JOHANN |
LDST. INF. |
I. R. 20 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOČAVA |
FRANZ |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOCBEK |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 47 |
1915-01-28 |
- |
Lipna (nr 45) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCE |
ANTON |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCEMBA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Polanka Wielka |
wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCEMIR |
MATEUS |
GFT. |
K.U.K. I.R. 58 |
1914-12-(05-08) |
- |
Trzciana (nr 309) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KOCETOW |
JAKUB |
SAPP. |
RUSS. SAPP. BAON 6 |
1915-04-09 |
- |
Wola Rzędzińska (nr 204) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
KARL |
INFANT. |
KUK JR 6 |
1914-12-24 |
- |
Borowa (Góra) |
wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOCH |
RICH. |
TROMPUTEZ |
FELDLAZ. 6 11 AK |
1916-01-22 |
- |
Brzeziny I |
miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOCH |
ALBIN |
SZER |
11.J.R.167 |
1914-11-19 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOCH |
HEINRICH |
SZER |
10.83 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOCH |
OTTO |
SZER |
8.J.R.163 |
1914-11-28 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
Kamień stojący |
KOCH |
O. |
- |
- |
1915-07-13 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KOCH |
P. |
- |
- |
1918-10-24 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KOCH |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KOCH |
ERICH |
- |
- |
1917-07-01 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KOCH |
HEINRICH |
- |
- |
1915-05-15 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOCH |
- |
SCHUTZE |
GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCH |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCH |
O. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCH |
ADOLF |
OFFZ. STELLV. |
2 K. INF. REG. 152 |
1914-11-24 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 5 |
KOCH |
RICHARD |
MUSK. |
12/R J.R 226 |
1915-06-21 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
ECKHARDT |
KOCH |
FRANZ |
ERS.RES.INF. |
IR 47 |
1915-02-18 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 14 |
- |
- |
Lipna (nr 45) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
OTTO |
LDST.JG. |
TKJR 3 |
1915-03-28 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
- |
PODOFICER |
45 PP |
1915-02-?? |
- |
Jeglin |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
krzyż betonowy |
KOCH |
J. |
MUSK. |
1 KOMP. RES. INF. REGT. 266 |
????-??-?? |
- |
Sulimy |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOCH |
HEINRICH |
MUSKETIER |
RJR 220/7K |
1915-07-07 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOCH |
KARL |
GEFR. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖCH |
ANTON |
LST. |
K.U.K. I.R. 30 |
1915-05-06 |
- |
Dęborzyn (nr 230) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOCH |
CHRISTIAN |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-10 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
JOHANN |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
ALBERT |
KR.FR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
KARL |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KOCH |
O. |
- |
- |
1915-07-13 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOCH |
P. |
- |
- |
1917-02-05 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOCH |
R. |
- |
- |
1917-10-19 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOCH |
LEOPOLD |
JNFANT. |
K.U.K. JNF.RGT. 4 |
1914-11-25 |
- |
Włodowice |
wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCH |
RICHARD |
GEFR. |
JÄGER.BTL. 2 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOCH |
THEODOR |
GEFR. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOCH |
R. |
- |
- |
1918-10-24 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOCH |
O. |
- |
- |
1915-07-13 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOCH |
RICHARD |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOCH |
HERMANN |
- |
- |
1918-10-14 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KOCH |
RICHARD |
WEHRM. |
J.R.21/6K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOCH |
H. |
WEHRM. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
KOCH |
OTTO |
WEHRMANN |
L.J.R.46/6K |
1915-07-19 |
- |
Lipsko |
miasto, gm. Lipsko, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCH |
JOHANN |
- |
- |
1915-05-15 |
ARRAS |
Borzysławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1886-02-02 |
BORZYSŁAWICE |
- |
KOCH |
HANS |
LEUTNANT |
- |
1914-11-05 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOCH |
ALOYS |
UTFFZ. |
2/1 LDST. I. BTL. ALLENSTEIN XX/3 |
1918-08-08 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOCH |
ANTON |
ÖST. KANONIER |
K.K. I.R. 70 |
1915-02-04 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
LOVAS VUKOVAR |
34 JAHRE |
KOCH |
OTTO |
DTSCH.UTFFZ. |
S.R.J.R.64 |
1914-12-19 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
LUDOVICUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCH |
EMANUEL |
- |
- |
1915-09-05 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
HEINRICHSDORF |
- |
KOCH |
E. |
- |
- |
- |
- |
Pszczółki Górne |
wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCH |
KRISTIÁN |
- |
- |
- |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOCH.... |
OTTO |
LDST. |
LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
KOCH? (DEHNEN) |
KOCH? |
EMIL? |
GEFR. |
RES.INF.REGT. 266 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOCHANEK |
THEOD. |
- |
- |
1918-02-21 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCHANEK |
JOHANN |
- |
- |
1916-04-09 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCHANNEK |
K. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCHANNEK |
J. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCHANOWICZ |
STEFAN |
OCHOTNIK |
- |
- |
- |
Sosnowiec I |
miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCHANOWITSCH |
ILJA |
GEM./RUSS. |
I.R.242 |
1917-11-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KOCHANOWSKI |
- |
MUSK. |
INF.RGT.50 |
- |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOCHAŃSKI |
STANISŁAW |
LEGIONISTA |
4 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCHAŃSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1918-1920 |
- |
Janowiec |
wieś, gm. Janowiec, pow. puławski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOCHANSKY |
GOTTLIEB |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.202 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖCHER |
WENZEL |
INF. |
I.R. 36 |
1914-12-25 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KÖCHERMANN |
JOHANNES |
FLIEGER |
5.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 |
1917-08-01 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1892-06-13 |
- |
- |
KOCHMANN |
ARTHUR |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
KOCHMANN |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
KOCHMANN |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
KOCHMANN |
AUGUST |
- |
- |
1917-12-29 |
- |
Branice III |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
1879-02-17 |
- |
- |
KOCHNKE |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KOCHON |
ANTON |
- |
- |
1917 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
KOCHON |
IGNATZ |
- |
- |
1917 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
KOCHON |
JOHANN |
UNTEROFFZ. |
- |
1918-10-06 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KOCHON |
REIMUND |
LANDSTM. |
- |
1917-11-19 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KOCHON |
THEOFIL |
MUSKET. |
- |
1918-09-07 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KOCIAN |
WENZEL |
INF. |
IR 18 |
1914-12-11 |
- |
Siary (nr 76) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCIAN |
FRANZ |
INF. |
KK LIR 13 |
1915-05-03 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCIAN |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCIAN |
JOSEF |
- |
- |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCIBOROWSKI |
RUDOLF |
LEGIONISTA |
1 PP L.P. |
1914-11-18 |
Krzywopłoty |
Bydlin |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCIEMBA |
FRIEDRICH |
ERS.RES. |
RJR 219/4K |
1915-07-07 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOCIEMBA |
WŁADYSŁAW |
LEGIONISTA |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12-22 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCIK |
PETER |
- |
1 K.G.G.R. 5 |
1915-07-25 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCIKOWSKI |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KOCIOK |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KOCIOK |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCIOK |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCIOK |
JULIUS |
- |
- |
1916 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCIOK |
MICHAEL |
- |
- |
1917 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCIOK |
PETER |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCIOK |
PETER |
- |
- |
1918 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCIOŁEK |
JAN |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1891-02-08 |
- |
- |
KOČIR |
- |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 100 |
1914-05-11 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCISK |
URBAN |
- |
- |
1915 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCJAN |
JOSEF |
INF. |
I.R. 100 |
1915-03-18 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOCJAN |
LUDWIK |
- |
- |
1917-08-09 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1894-06-04 |
Ornontowice |
- |
KOCJANČIČ |
JOHANN |
INF |
I.R.17 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOCK |
ANTON |
LDST.INF. |
IR 47 |
1915-02-05 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖCK |
JOSEF |
JG. |
K.U.K. F.J.B. 30 |
1915-05-07 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖCK |
KARL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖCK |
GEORG |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Wałki (nr 205) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCKA |
WLADIMIR |
UNTOFFZ. |
K.U.K.J.R.77/16 |
1917-08-15 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOCMANEK |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCMID |
FRANZ |
PATROUILLENFÜHRER |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01-05 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCMOUT |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 19 |
1914-10-04 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCOŃ |
TOMAS |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOCON |
T. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCÓR |
GREGOR |
JNF |
K.K.L.J.R. 34 |
1914-12-(11-13) |
- |
Laskowa (nr 358) |
wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCOT |
IZYDOR |
- |
- |
1917-04-06 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCOT |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Siewierz |
miasto, gm. Siewierz, pow. będziński |
śląskie |
- |
- |
robotnik |
KOCOUR |
HANS |
LDST.INF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOCOUREK |
EMILIO. |
JG. |
K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖCSA |
ISTVÁN |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-03-13 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCSA |
STEFAN |
INF. |
I.R. 60 |
1915-01-29 |
- |
Roztoka (nr 287) |
wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCSIS |
JOHANN |
SZER. |
11.WĘGIER F.J.B. |
1915-03-02 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOCSIS |
GEORGY |
KAN. |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCSIS |
ISTVAN |
HONV. |
K.U.L.JR.10 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCSIŠ |
JÓZSEF |
HONV. |
H.I.R. 18 |
1914-11-15 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1888 |
- |
- |
KOCSIS |
FRANZ |
INFANTERIST |
- |
1915 |
- |
Odrzywół |
wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOCSKODAR |
GEORG |
LDSTRM. |
K.U.K. I.R. 2 |
1915-05-01 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOCUR |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOČUREK |
GEORG |
INF. |
I. R. 3 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCUREK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCUREK |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZA |
JOHANN |
UNG. KORP. |
I.R. 44 M.G.ABT. IV |
1914-12-04 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1889 |
SAVOLY |
- |
KOCZAN |
VAZUL |
INFANT. |
K.U.K. J.R. 63/2 |
1915-05-08 |
- |
Wolbórz |
wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOCZAN |
KARL |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-11-21 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCZANOWICZ |
ALEKSANDER |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
22 G.P.P. |
1917-08-03 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZENASZ |
JOHANN |
INF. |
K.K. LDST.I.R.16 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCZENIETZ |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Mimchhausen |
- |
KOCZENIETZ |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Mimchhausen |
- |
KOCZENIETZ |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Mimchhausen |
- |
KOCZENKOWSKI |
MICH. |
HAUPTM. |
J.R.90 |
1914-12-10 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOCZERKAN |
BASILUS |
- |
- |
1915-07-04 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOCZETOW |
MICHAEL |
INF. |
RUSS |
1915-01-01 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCZI |
PÁL |
HONV. |
H.I.R 20 |
1915-02-06 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCZIARCZYK |
W. |
MUSKETIER |
E.BTL.4.J.R.24 |
1915-09-17 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOCZIK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOCZKA |
MORITZ |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.10 (M.KIR.10.HONV. GYAL.EZR.) |
1914-10-06 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOCZKIN |
JAN |
- |
26 P.P. 8 K. |
1916-??-?? |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOCZMA |
EUGEN |
UNG. INF. |
K. K. I. R. 2 4.KOMP. |
1914-12-06 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1893 |
BÖLON |
- |
KOCZOG |
JOHANN |
HUS. |
H.R. 13 |
1914-11-23 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1891 |
KARCAG |
- |
KOCZOR |
LUDWIK |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZUBIK |
JOHANN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOCZULLA |
JOHANN |
- |
- |
1916-06-10 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCZULLA |
JOHANN |
- |
- |
1916-06-10 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCZULLA |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-02 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOCZUR |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZUR |
WINC. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZVAN |
ISTVÁN |
HONV. |
K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-24 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KOCZY |
ANTONI |
- |
- |
1915-10-30 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1890-11-26 |
Ornontowice |
- |
KOCZY |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-06 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZY |
JOSEF |
- |
- |
1916-10-02 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZY |
KARL |
- |
- |
1916-11-10 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOCZY |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
21 lat |
KOCZYK [KOSZYK] |
JOHANN |
FÄHNRICH IN DER RESERVE |
I.R. 20 |
1914-11-21 |
- |
Zbyszyce-Sienna (nr 354) |
wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODAL |
JOHANN |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-04-04 |
- |
Stróżówka II (nr 93) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODAR |
OTTO |
KPL. |
KUK IR 8 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODER |
VINZENZ |
LDST.SCH. |
SCH.R. 26 |
1915-01-07 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODERA |
KARL |
INF. |
IR 36 |
1915-01-23 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODEWATYCH |
MICHAEL |
INF. |
RUSS |
1915-05-04 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODILO |
PETRUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODLA |
GREGOR |
INF. |
K.U.K.I.R. 30 |
1915-05-09 |
- |
Meszna Opacka (nr 158) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KODREAN |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KODURA |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
BORREK |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KODYM |
IGNATI |
GEM/ROSJA |
I.R.337 |
1918-09-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1874 |
- |
- |
KOEHLER |
RUDOLF |
UNTEROFFIZIER |
33 FUSS. RGT. |
1915-03-10 |
ŁOSEWO |
Łosewo |
wieś, gm. Kolno, pow. kolneński |
podlaskie |
- |
- |
- |
KOEHLER |
LUDWIG |
- |
4/R.I.R. 226 |
- |
- |
Romoty |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOEKEM |
FRANZ. |
GEFREITER D. R. |
1.K.JNF.REG.61 |
1914-11-21 |
- |
Zgierz I |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOELLER |
THEO |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
untertentianer |
KOELLNER |
KARL EMIL |
LDST. INF. |
SCH. R. 9 |
1915-01-09 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOENEH |
HEINRICH |
RESERV. |
I GARDE RES. REGT. 6 KOMP. |
1914-12-10 |
- |
Gorzów Śląski |
miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski |
opolskie |
1887-07-24 |
EMMERICH |
- |
KOENICENKO |
ALEKSANDER |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
284 P.P. |
1917-03-04 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOENIG |
FRANZ |
- |
- |
1918-01-14 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KOENIG |
- |
MUSK |
R.I.R. 228 |
- |
- |
Romanowo I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÖENIGS |
JOSEF |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOENIGSFELD |
HUBERT |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KOENZEN |
AUGUST |
MUSK. |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-03-17 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
1890 |
- |
- |
KOEPFEL |
HERMANN |
- |
- |
1918-06-11 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KOEPPEL |
OSKAR |
LTN.I.D.RES. |
PIR 58 |
1915-05-07 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOEPPERT |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
THIELAU |
- |
KOEPPLER |
FELIX |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KOEPSH |
WALTER |
- |
PREUSS. INF. REG. 77 |
1914-05-05 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOESLING |
H. |
LDSTRM. |
5 / LD. BTL. RASTENBURG |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOESLING |
- |
- |
11./RIR 1 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOESSLER |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
KOET |
N. |
INF. |
- |
- |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOĚTENSKÝ |
WENZEL |
LDST.INF. |
IR 98 |
1915-03-16 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFALK |
PAUL |
MUSK |
P.R.I.R.217 |
1915-05-09 |
- |
Róża (nr 241) |
wieś, gm. Czarna, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOFER |
JOSEF |
E.R.SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-12-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFFEK |
WILHELM |
LST.PTRF. |
T.K.J.R.4 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOFILOW |
PAWEŁ |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
28 P.P. |
1918-05-01 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOFIN |
ST. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
KOFLER |
FRANZ |
PTRF.TIT.UT.JG. |
TKJR 3 |
1914-11-16 |
- |
Regietów Wyżni (nr 48) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFLER |
JOSEF |
UT.JG. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFLER |
JOSEF |
KAISERSCHÜTZE |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01-02 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFLER |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFLER |
ANTON |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFLER |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.TIR KJR2 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFLER |
FRANZ |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1914-11-12 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1893 |
SARNTHEIM |
- |
KOFLER III |
JOSEF |
LST.JG |
K.U.K.T.K.J.R.3 |
1914-12 |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFRANEK |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFRON |
JAROSLAUS |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOFTAEW |
ANIKO |
GEM/ROSJA |
I.R.185 |
1918-10-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KOGA |
GUSTAV |
- |
- |
1914-09-19 |
- |
Jelcz Laskowice I |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOGGE |
FRZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOGGE |
WILHELM |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖGL |
G |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOGLER |
WILHELM |
GEFREITER |
M.G.K. I.R. 14 |
1914-12-21 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOGLER |
FRANZ |
- |
TR.DIV. 3 |
1914-10-29 |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
grób 20 |
KOGLER |
MATHIAS |
DR |
KUK BR4 |
1914-12-18 |
- |
Krasne Lasocice (nr 361) |
wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
Obelisk |
KOGLIN |
FRITZ |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Barzowice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Vette |
obelisk |
KOGLIN |
HERMANN |
- |
- |
1915-05-20 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Sackhöhe |
obelisk |
KOGLIN |
RICHARD |
LDSTM. |
4 KP. LDST. BATL. XVII/6 |
1915-02-10 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1873-09-28 |
- |
- |
KOGLIN |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOGSELO |
ALEXIUS |
OL. S. TE. |
R.U.R. 33 |
1914-12-09 |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOGUT |
JOHAN |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOGUT |
MICHAEL |
KPL. |
K.U.K.I.R. 55 |
1915-05-02 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOGUTOWICZ |
KONRAD |
LEGIONISTA |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHAK |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 28 |
1915-02 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHANEK |
ANDR. |
- |
- |
1915-08-30 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOHER |
KARL |
- |
- |
19??-02-26 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOHL |
ERDMANN |
KRGSFRW. |
RES.INF.REG.231 8.KOMP |
1914-11-22 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOHL |
KARL ROBERT |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOHL |
LUDWIG |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-04 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHL |
OTTO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖHL |
FRANZ |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHL |
RUDOLF |
PION. |
K.U.K.P.B. 10 |
1915-04-04 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHL |
ANSCHEL |
SZEREGOWY |
- |
1914-12-17 |
- |
Kraków-Kazimierz (nr 387) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHL |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOHL |
WILHELM |
- |
- |
1914-09-07 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
CONRAD |
- |
- |
1914-11-18 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Neuhütten-Nowe Huty |
obelisk |
KÖHLER |
KARL |
- |
- |
1915-05-27 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleinmassowitz-Masłowiczki |
obelisk |
KÖHLER |
? |
- |
- |
1915-??-?? |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
JOH. |
- |
- |
1915-09-26 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOHLER |
GUSTAV |
MUSK. |
PIR 58 |
1915-05-05 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
JOSEF |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
REINHOLD |
JG. |
FJB 12 |
1915-03-10 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHLER |
ALBIN |
GREN. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Krajowice (nr 37) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
ARTHUR |
PREUSS.RES. |
I.R.269 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
WENZEL |
INF. |
I.R.10 |
1914-10-09 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1881 |
KRUM |
- |
KÖHLER |
PAUL |
- |
MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG |
1914-08-?? |
- |
Gdańsk I |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
KÖHLER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
KOHLER |
HERM. |
GREN. |
- |
1916-09-03 |
- |
Rotnowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
ROTTNOW |
- |
KOHLER |
OTTO |
FUS./NIEM. |
FR 5 |
1915-06-20 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
BRUNO |
- |
- |
1918-09-26 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOHLER |
ARTHUR |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
KURT |
GEFR. |
10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOHLER |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
ALFRED |
LDSTM. |
- |
1920-02-13 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1894-08-17 |
- |
- |
KÖHLER |
M. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
P. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
- |
LEUTN. |
- |
- |
- |
Opinogóra Dolna |
wieś, gm. Opinogóra Górna, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOHLER |
EDUARD |
LEUTNANT |
2.G.R.Z.F.12K. |
1915-08-01 |
- |
Świerszczów |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
JOSEF |
- |
- |
1918-03-27 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
vermist |
KÖHLER |
ROBERT |
- |
- |
1918-03-22 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
JOSEF |
- |
- |
1920-04-19 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
STRUWITZ |
- |
KOHLER |
E. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOHLER |
W. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
GERH. |
- |
- |
1917-08-12 |
- |
Brzeg II |
miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
RICH. |
- |
- |
1918-05-21 |
- |
Brzeg II |
miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
WILHELM |
- |
- |
1918-07-?? |
- |
Zimna Woda (pow. Lubin) |
wieś, gm. Lubin, pow. lubiński |
dolnośląskie |
1855-06-30 |
- |
- |
KÖHLER |
GUSTAV |
- |
- |
1918-04-03 |
- |
Zimna Woda (pow. Lubin) |
wieś, gm. Lubin, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
FRANZ |
- |
- |
1918-06-29 |
MOSTAR |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KL. BAUSCHWITZ |
- |
KOHLER |
K. |
- |
- |
1916-07-28 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
KÖHLER |
HERM. |
- |
- |
1914-11-06 |
- |
Jagłowice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KÖHLER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KÖHLER I |
ERNST |
LDSTM. |
R.J.R. 207/1K. |
1915-07-21 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOHLERMANN |
FRITZ |
MUSK. |
PIR 58 |
1915-05-12 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHLHOFF |
KARL |
- |
- |
1917-11-14 |
- |
Paproty |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KOHLMANN |
FIEDRICH |
GEFREITER |
L.J.R.57.6K. |
1915-06-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOHLMANN |
GUSTAW |
GRENADIER |
2.G.GR.R.4K. |
1915-07-19 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOHLMORGEN |
- |
WEHRMANN |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KOHLSDORF |
AUGUST |
- |
- |
1918-10-20 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖHMLEIN |
- |
GEFR. |
RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. |
1915-02-13 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
mogila 4 |
KÖHMLEIN |
- |
GEFR. |
9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-13 |
- |
Kosinowo |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÖHN |
ERICH |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KOHN |
REINHOLD |
UNTFZ. |
- |
1914-11-26 |
- |
Możdżanowo |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOHN |
PAUL |
RES. |
10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 |
1914-10-18 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOHN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÖHN |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÖHN |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÖHN |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOHN |
GUSZTAV |
KPL. |
H.I.R. 20 |
1014-11-01 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHN |
ALBERT |
GEFR. |
- |
1915-09-26 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KOHN |
HERMANN |
LDSTM. |
- |
1916-08-09 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KOHN |
JOHANNES |
KAN. |
- |
1919-08-09 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
zmarły na skutek wojny |
KOHNERT |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Zielona Góra (Racula) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
KOHNKE |
WILHELM |
LANDSTURMANN |
- |
1915-09-16 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Leba-Łeba |
obelisk |
KOHOT |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Rząśnik |
wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOHOUTEK |
VINZENZ |
SCH. |
K.K.SCH.R. 12 |
1914-12-23 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHR |
PAUL |
KAN. |
6 B FELDA R2 |
? |
- |
Terenin |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOHRN |
- |
INF. |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHUT |
DMYTRO |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHUT |
THEODOR |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHUT |
JÁNOS |
LDST. |
K.U.K.I.R.18 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOHUT |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOIDL |
FRANZ |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOIK |
FRANZ |
INF. |
- |
- |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOIK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Grah. Carmerau |
- |
KOIK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Grah. Carmerau |
- |
KOIK |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Grah. Carmerau |
- |
KOIK |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Grah. Carmerau |
- |
KOIKAJEW |
GABRIEL |
GEM/ROSJA |
I.R.51 |
1918-08-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KOIM |
SIMON |
- |
- |
1914-08-29 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Ciochowitz / Ciochowice |
- |
KOIM |
S. |
- |
- |
- |
- |
Ciochowice |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOINDEK |
REIMUND |
KAN. |
FELD ARTL. REG. REKR. DEP. 24 |
1919-01-12 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
RUDA |
- |
KÖITHAN |
WILHELM |
LDSTRM. |
L.J.R. 51/10K |
1915-07-19 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOITZ |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
KOJ |
THEOPHIL |
- |
- |
1918 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJ |
MICHAEL |
- |
- |
- |
- |
Osowiec Śląski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJ |
JOHANN |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Daniec |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJ |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Kgl. Carmerau |
- |
KOJ |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Chobie |
- |
KOJ |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Kgl. Carmerau |
- |
KOJ |
MICHAEL |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJ |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJ |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJ |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOJAKARU |
MANOLAKE |
GEM./RUM. |
I.R.76 |
1917-01-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOJC |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOJCAŁOW |
DAMIAN |
INF. |
RUSS. I.R. 208 |
1915-05-30 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOJTKOMSKI |
ADAM |
GEM/ROSJA |
I.R.181 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KOJUKARU |
DUMITRU |
SZER. RUM. |
- |
1917-03-02 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOJWISTOINE |
PIOTR |
GEM/ROSJA |
I.R.296 |
1918-10-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOKA |
ANTON |
E.R. INF. |
I.R. 41 |
1914-09-30 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1881 |
HADIKFELD |
- |
KOKAREW |
MAXIM |
RUSS. |
INF.REGT.229.18.KP |
1917-05-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKENYESSI |
NIKOLAUS |
GFT. |
I.R. 65 |
1914-12-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOKES |
FRANZ |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-05 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOKOCIŃSKI |
JÓ. |
- |
- |
1916 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1887 |
- |
- |
KOKOCIŃSKI |
ST. |
- |
- |
1915 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1886 |
- |
- |
KOKOCZIKOW |
IWAN |
- |
- |
1917-09-04 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOKOFF |
? |
MUSK. |
1/ERS.BTL.I.R.156 |
1914-11-22 |
- |
Burzenin |
wieś, gm. Burzenin, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOKOLT |
SIMON |
LDSTRM. |
- |
1916-10-19 |
- |
Narok |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKORIN |
LEONTI |
GEM/ROSJA |
I.R.8 |
1918-11-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KOKOSCHKA |
FRANZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOKOSCHKA |
ROB. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOKOSCHKA |
JOH. |
- |
- |
1918-03-22 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki |
- |
KOKOSCHKA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kotulin |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOKOSZKA |
ROBERT |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
KARL |
- |
- |
1919-03-25 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1894-06-03 |
- |
- |
KOKOTT |
JOHANN |
- |
- |
1918-09-27 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
JOSEF |
- |
- |
1916-07-11 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
PETER |
- |
- |
1914-09-12 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
ROCHUS |
- |
- |
1917-09-23 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
THEODOR |
- |
- |
1918-04-15 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
THOMAS |
- |
- |
1918-12-31 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
JOHANN |
- |
- |
1916-08-01 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
LUDWIG |
- |
- |
1918-10-05 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
S. |
- |
- |
- |
- |
Żelazna |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
JAKOB |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOKOTT |
E |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Huhendort |
- |
KOKOTT |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Creuzthal |
- |
KOKOTT |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Grah. Carmerau |
- |
KOKOTT |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Huhendort |
- |
KOKOTT |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Creuzthal |
- |
KOKOVNIK |
JOSEF |
ZGSF.TIT.FLDW. |
IR 87 |
1915-03-26 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOKOWSKI |
Z |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOKTA |
FRANZ |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. |
1914-11-20 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
KOKTAVY |
FRANZ |
INF. |
KK LIR 16 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLACZEK |
GEORG |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-08 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLACZEK |
JOSEF |
- |
- |
1918-08-18 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLAI |
STEFAN |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.5 M.KIR.5.HONV.GYAL.EZR |
1915-05-15 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLAKOWITSCH |
ABRAD |
GEM./SERB. |
I.R.10 |
1918-02-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KOLAN |
F |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KOLANKO |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLANKO |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Białobrzegi |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLANKO |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Białobrzegi |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLANKO |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
1919 |
- |
Krosno-Suchodół |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
1897 |
- |
- |
KOLANOWSKI |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Dziekanowice |
wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
Pomnik / Tablica |
KOLANOWSKI |
WINCENTY |
- |
- |
- |
- |
Dziekanowice |
wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
Tylko na pomniku |
KOLANOWSKI |
JÓZEF |
- |
1 P.P. 1 KOMP. |
1918-01-16 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOLAŘ |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLAŘ |
WENZEL |
KPL. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLAŘ |
ANTON |
INF. |
LDST.B. 24 |
1915-02-19 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLÁR |
JÁNOS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLAŘ |
FRANZ |
LST. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLÁR |
JOSEF |
JG. |
F.J.B.20 |
1914-12-18 |
- |
Skurowa (nr 229) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLAR |
ANTON |
INF. |
K.U.K. I.R. 88 |
1914-12-(10-11) |
- |
Miechowice Małe (nr 254) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLAR |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLÂŘ |
JOHANN |
INF |
I.R. 28 |
1914-12-10 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLAR |
ANTON |
KAN. |
21.PAP |
1917-03-17 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 203, M.R.P.1930 |
KOLARIČ |
ANTON |
SCH. |
SCH.R. 27 |
1914-12-14 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLAŘIK |
FRANZ |
FÄHNR. |
I.R. 100 |
1915-02-24 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOLARIK |
ERASMUS |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLASCHINSKI |
STANISLAUS |
GEM./RUSS. |
I.R.8 |
1917-11-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOLASCHNIKOW |
STEPAN |
- |
- |
1916-12-04 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1892 |
- |
- |
KOLASIŃSKI |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Siewierz |
miasto, gm. Siewierz, pow. będziński |
śląskie |
- |
- |
robotnik |
KOLASZINSKI |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLASZIŃSKI |
LEON |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLASZYNSKI |
JOSEF |
WEHRM. |
RES.INF.RGT. 46 |
1915-05-03 |
BITWA POD GORLICAMI |
Kobylanka I (nr 99) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLATYP |
N. |
- |
RUSS. I.R. 235 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLB |
MAXIMILIAN |
LTN.I.D.RES. |
T.K.J.R. 1 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLB |
WOLFGANG |
UT.OFFZ. |
K.P.G.R.Z.F. 3 |
1915-05-27 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1896-07-08 |
- |
- |
KOLB |
JOSEF |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1914-12-14 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLBAN |
GEORG |
RES.INF.TIT.GFT. |
I.R. 41 |
1914-10-01 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLBASIN |
ALEXANDER |
GEM/ROSJA |
I.R.113 |
1918-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KOLBE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOLBE |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLBE |
FRIEDRICH |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KOLBE |
FRIEDRICH |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLBE |
ANTON |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-08 |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
grób 10 |
KOLBE |
HERMANN |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLBE |
- |
MUSK. |
M.G.K. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOLBE |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-04 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOLBE |
HERMANN |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOLBE |
PAUL |
- |
- |
1918-04-24 |
FRANCJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOLBE |
BENJAMIN |
- |
- |
1914 |
- |
Nowy Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOLBE |
AUG. |
- |
- |
1918-09-18 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOLBEL |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 93 |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLBEL |
JAN |
INF. |
I.R. 34 |
1914-11-12 |
- |
Gdów (nr 375) |
wieś, gm. Gdów, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLBER |
KARL |
GEFR |
9K R.I.R. 226 |
1915-06-11 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLBER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
INWAŁD |
pomnik |
KOLBERG |
ERNST |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Pyaschen-Piaszno |
obelisk |
KOLBERG |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönfelde / Unieszewo |
tablica pamiątkowa |
KOLBERG |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Kranz / Kręsk |
tablica pamiątkowa |
KOLBERG |
FRDR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLBUSZ |
STANISLAUS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖLCHENS |
HUGO |
MUSKETIER |
12 KOMP 1 POS. J.R. 18 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLCSÁR |
GABRIER |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLCZKIN |
WASILI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-08-08 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLDER |
FRANZ |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-05 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLDŽIĆ |
RADOVAN |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLEK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLEK |
FRANZ |
FAHR. KAN. |
F.H.R. 5 |
1915-03-02 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 4.3 |
KOLEMBA |
JAKÓB |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
WALERIANOWO |
- |
KOLENAW |
JAN |
UNTOFFZ. |
LEIB G.K.R. ? ESK. |
1914-12-07 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLENDER |
ERNST |
- |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KOLENEC |
RUDOLF |
LTN.I.D.RES. |
IR 89 |
1915-05-03 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLENIKOWR |
ANDREJ |
GEM/ROSJA |
I. R. 475 |
1918-10-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KOLENIN |
LURIN |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLENTHAL |
L. |
WEHRM. |
LDST. I BATL. KÖNIGSBERG II |
1915-02-21 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOLER |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLESARIĆ |
MATO |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLESEW |
LASON |
GEM./RUSS. |
I.R.121 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KOLESNIK |
MARCIN |
- |
- |
1915-07-13 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 102 |
KOLESNIKOW |
MICHAEL |
GEM/ROSJA |
I.R.106 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLESNJEW |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.57 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOLESZ?R |
LUDWIG |
GEFREITER |
K.U.K. I.R. 69 |
1915-01-31 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLESZAR |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
1915-01-03 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLETA |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLETZKO |
JOHANN |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLETZKO |
FRANZ |
- |
- |
1917-07-23 |
- |
Poborszów |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLETZKO |
JOHAN |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Poborszów |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLETZKO |
MICHAEL |
- |
- |
1915-03-13 |
- |
Poborszów |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLETZKO |
RICHARD |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Poborszów |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLETZKO |
JOSEPH |
- |
- |
1915-07-24 |
- |
Kózki (opolskie) |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLETZKO |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLGASCHIN |
NIKOLAI |
RUSS. |
INF.REGT.12.2.KP. |
1915-03-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLIAS |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1886 |
- |
J. Drogomir go nie wymienia |
KOLIBABA |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĄBROWICE |
- |
KOLIMAT |
ANDREAS |
HONVED |
H.I.R. 16 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLIN |
August |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLINA |
ISTVÁN |
HONVÉD |
9/2.HONV.GY.E. |
1915-03-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLISKA |
IGNATZ |
- |
- |
1914-12-30 |
- |
Kudowa Zdrój II |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
KUDOWA PSTRĄŻNA |
2) |
KOLISKA |
JOSEF |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Kudowa Zdrój II |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
KUDOWA PSTRĄŻNA |
2) |
KOLISKO |
KARL |
- |
- |
1917 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLISNIK |
GIERASYM |
TR.SOLD. |
RUSS.TRAIN 768 |
1915-01-31 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLISZ |
P. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
KOLITSCHUK |
NESTOR |
GEM/ROSJA |
I.R.242 |
1917-10-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KOLIZAK |
FEDOR |
ROBOTN. |
ODD. ROB |
1916-11-11 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 186 |
KOLKER |
WOLFG. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KOLKER (KALKER) |
WILHELM |
GFT. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-09 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLKONOW |
NIOITA |
GEM./RUSS. |
I.R.112 |
1917-08-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KOLKS |
HEINRICH |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLKS |
HEINRICH |
GEFR. |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KÖLL |
RUDOLF |
ZGSF. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖLL |
ALOIS |
JG. |
K.U.K. T.K.J.R. 2 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖLL |
OTTO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖLL |
ALFONS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLL |
KFRANZ |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOLLAR |
EMERICH |
JG. |
F.J.B. 24 |
1914-12-31 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOLLÁR |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLLÁR |
LÁSZLÓ |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-08 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLLÁR |
LORENZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 25 |
1914-10-02 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLLARCZYK |
F |
- |
- |
1918 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLLARZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLLATSCHNY |
ALBERT |
- |
- |
1916-02-24 |
- |
Kudowa Zdrój II |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
KUDOWA BUKOWINA |
2) |
KOLLE? |
MAX |
- |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
- |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOLLECZEK |
ALFONS |
- |
- |
1916 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1898 |
- |
- |
KOLLECZEK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Modzurów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
AUG. |
- |
- |
1920-01-05 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Krobusz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
MAX |
- |
- |
1917-07-17 |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
JOS. |
- |
- |
1915-10-28 |
- |
Strzeleczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
JOSEF |
- |
- |
1916-11-05 |
- |
Ogiernicze |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Prudnicka II |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLEK |
JOHANN |
- |
- |
1918-11-15 |
- |
Syrynia |
wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLLER |
JOSEF |
OSTERR. |
- |
1915-04-28 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
FURS VATERLAND |
KOLLER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
J. Drogomir go nie wymienia |
KOLLER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLLER |
JOSEF |
HUS. |
K.U.K.HUS.R.3 |
1915-05-21 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLLER |
ALOIS |
ZGSF. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-02-14 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLLER |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KOLLER |
L. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLLER |
J |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖLLER |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖLLER |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖLLER |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖLLER |
RICHARD |
RES. |
- |
1915-06-30 |
- |
Wyszobór |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KÖLLER |
RICHARD |
MUSK. |
- |
1918-04-14 |
- |
Sadlno |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KÖLLER von |
CLAUS |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
SCHWENZ / ŚWINIEC |
Obelisk |
KOLLETSCHKE |
HUGO |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Bukowina |
wieś, gm. Cewice, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
SCHIMMERWITZ |
TABLICA |
KOLLEWE |
BERTH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLLHOF |
WILHELM |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOLLMANN |
JOSEF |
INF. |
IR 27 |
1914-12-15 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLLMANN |
AUGUST |
- |
- |
1916-06-?? |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖLLNER |
FERDINAND |
INF. |
I.R. 100 |
1915-03-23 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLLODZEY |
FRED. |
RESERVIST |
6 K INF REG ? |
1914-11-10 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLLRITSCH |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Żędowice |
wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLLWEIDT |
G. |
MUSKETIER |
R. I. R. 251 |
1915-02-24-28 |
- |
Jaminy |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
- |
- |
kamień nagrobny |
KOLLWITZ |
KARL |
- |
- |
1916-10-18 |
- |
Szczypkowice |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
1890-09-06 |
Zipkow-Szczypkowice |
cmentarz zniszczono w l. 85 |
KOLLWITZ |
K. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLMAN |
WENZEL |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLMAN |
JÓZEF |
PLUTONOWY |
4 PP 5 (7) KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOLMANN |
ROBERT |
GEFR. |
2 K.R.I.R. 34 |
1915-07-24 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLMAR |
JOHANN |
UNTEROFFZ. D. L. |
1 K. E. B. LW. J. R. 104 |
- |
- |
Tomaszów Maz. III |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLMSEE |
HEINR. |
KAN. |
- |
1918-07-13 |
ELBING |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOLN |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
KOLNBERGER |
FERDYNAND |
KPT |
36P.P.ARM.AUSTIA |
1914-10-29 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KÖLNDORFER |
JOHANN |
JG. |
TKJR 1 |
1915-03-29 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLNY |
P. |
- |
- |
1914 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOC |
JAROSLAUS |
ERS.RES.GFT. |
SCH.R. 10 |
1915-02-17 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLOCH |
ALFRED |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOCZEK |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODA |
SERGEI |
RUSS. |
INF.REGT.122.6.KP. |
1915-06-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODAŠNY |
PIOTR |
ROS. |
- |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLODIEJ |
FR. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODIN |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
I.R.138 |
1918-12-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KOLODZEYSKI |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOLODZIECZYK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLODZIECZYK |
AUGUST |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIECZYK |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-31 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIECZYK |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
STANISLAUS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
RICH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOLODZIEJ |
WIKTOR |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOLODZIEJ |
JOSEF |
- |
- |
1917-11-07 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
J. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
FRANZ |
- |
- |
1915-04-15 |
- |
Krowiarki |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
JOSEPH |
- |
- |
1917 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
THEOPHIL |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
VINCENT |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
- |
- |
- |
1916-08-06 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
FRANZ |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
JOHANN |
- |
- |
1914-09-22 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
PETER |
- |
- |
1916-07-?? |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
THOMAS? |
- |
- |
1916-07-22 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
MAX |
- |
- |
1914-08-25 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEJ |
BERNH. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
KOLODZIEJ |
PHIL. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
KOLODZIEJ |
PET. |
- |
- |
1918 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
KOLODZIEJ |
FR. |
- |
- |
1918-10-22 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEL |
PAUL |
HORNIST GEFR |
- |
1914-11-21 |
- |
Byczyna I |
miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEY |
FRANZ |
- |
- |
1914-08-29 |
- |
Olbrachcice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLODZIEZYK |
- |
- |
- |
- |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLOFY |
RUDOLF |
UNGAR. INF. |
I.R. 32 |
1914-11-27 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
UJEST UNGARN |
- |
KOLOMACZOW |
STEPHAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 83. |
1916-01-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KOLOMANN |
KONSTATNT |
- |
- |
1916-12-2? |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1894-05-21 |
- |
- |
KOLOMANN |
KOLELES |
KPL. |
I.R. 26 |
1914-11-25 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.61 |
KOLOMAŻNIK |
FRANZ |
INF. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLOMEJEZ |
WASILI |
ROSJA |
JNF.REGT.211.9.KP |
1915-07-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLOMEZEJEW |
PIOTR |
GEM/ROSJA |
I. R. 119 |
1917-12-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1897 |
- |
- |
KOLON |
JAN |
- |
- |
1915-02-17 |
SOUSONG TREMENS |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1889-11-19 |
- |
- |
KOLON |
FRANCISZEK |
- |
- |
1916-04-09 |
KOMBRUSS |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KOLONDRO |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
LEBOSZOWICE |
- |
KOLONDRO |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
LEBOSZOWICE |
- |
KOLONKO |
KARL |
- |
- |
1918-10-08 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLONKO |
HEINRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Dziewkowice |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLONKO |
RAFAEL |
- |
- |
1917-03-16 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLONKO |
HERMANN |
- |
- |
1915-08-18 |
- |
Brzeźce |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLONKO |
HERM. |
- |
- |
1915-08-18 |
RUSSLAND |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLORZ |
JOHANN |
- |
- |
1917 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOŚ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOS |
STEPAN |
GEM |
LDST. R. 180 |
1917-07-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1875 |
- |
- |
KOLOSA |
ISTVÁN |
HUS. |
K.UNG.HUS.R.18 M.KIR.18 EZR. |
1914-10-31 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLOSANOW |
IWAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-03-28 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOSKA |
IGNAZ |
- |
- |
- |
- |
Zabełków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOSKO |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOSKO |
GEORG |
- |
- |
1921 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOSKO |
MATHIAS |
- |
- |
1917 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLOSSA |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOLOSSA |
MICHAEL |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOLOSSA |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOLOSSA |
EWALD |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOLOSSA |
AUGUST |
UT.OFFZ. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLOSZEK |
ROMAN |
PODOFICER |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLOSZUK |
GREGORI TEOFANOWICZ |
RUSS. |
- |
1915-05-26 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOLOTOW |
ANDREJ |
GEM/ROSJA |
G.R.16 |
1918-07-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KOLOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 290 |
1917-12-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KOLPAK |
FR. |
FREIWILLIGER |
1 KP. INF. REG. 147 |
1915-08-14 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KÖLSCH |
MICHAEL |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLSCHMANN |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOLTAKOW |
IWAN |
- |
RUSS. SOLD. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOLTAN |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLTERMANN |
OTTO |
- |
- |
1915-04-24 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KOLTERMANN |
PAUL |
- |
- |
1915-08-19 |
- |
Bronikowo |
wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOLTONOWSKI |
- |
RUSS. KAPITAN. |
- |
- |
- |
Tarnowiec (nr 180) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOLTSCHAU (?) |
ERNST |
ERS. RES. |
4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 |
1914-11-23 |
- |
Swędzieniejewice |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOLTSCHUGIN (?) |
SAHAR |
RUSS. |
- |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOLYANOW |
ALEXEI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-07-16 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOLZACHOW |
LAWRENTY |
GEM/ROSJA |
I. R. 94 |
1918-09-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOLZENAU |
STABSKAPITAN |
- |
- |
- |
- |
Biała Piska II |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOLZIOK |
JOHANN |
GEFR. |
- |
1917-10-24 |
- |
Narok |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMAN |
ANTON |
SCH. |
K.K. SCH.R. 27 |
1914-12-15 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOMANCZYK |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOMANDER |
BERH. |
- |
- |
1914-09-29 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Boguschütz / Boguszyce |
- |
KOMANDER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMANOW |
- |
OFFZ. |
RUSS. |
- |
- |
Zbylitowska Góra (nr 199) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMAR |
JOZEF |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. |
1914-10-11 |
- |
Brzozowa (nr 184) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMAR |
J. |
- |
H.I.R. 20 |
- |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMAR |
KARL |
KANONER |
K.U.K. F.K.R. 17/2 |
1914-11-19 |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOMAR |
NIKLOS |
- |
- |
1915-07-07 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOMAREK |
JOSEF |
HONV. |
K. UNG. L.I.R. 15 |
1915-01-15 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMAREK |
HUBERT |
INFT. |
L.I.R. 13 |
1915-01-08 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.47 |
KOMARISTOW |
SIMON WASILIEWICZ |
- |
- |
1914 |
- |
Sieradz III |
miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOMARNICKI |
THEODORYJ |
KORPORAL |
I.R. 95 |
1914-12-08 |
- |
Łapanów (nr 342) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMAROMI |
BELA |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) |
1914-12-20 |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMATZICK |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOMENDA |
FRANZ |
- |
- |
1916-04-02 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMENDERA |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
KOMENDERA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
KÖMER |
JOSEF |
MUSTETIER |
RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. |
1915-02-11 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
mogiła 9 |
KOMERSTNIK |
JOHANN |
INF. |
KK LIR 16 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMIASZCZYN |
MICHAIŁ |
INF. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Ismaelski Reg. [J. Drogomir] |
KOMIEROWSKI |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KOMIEROWSKI |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KOMINKU |
WASILI |
RUMÄN |
INF.REGT.59.9.KP |
1917-06-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMINOWSKI |
A |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KOMINOWSKI |
F |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KOMISSEDER |
- |
? |
6 K. LANDW. INF. REGT. 45 |
- |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOMJAGIN |
ALEXANDER |
GEM |
FINNL. SCH. R. 7 |
1917-09-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KOMJANSKI |
KARL |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖMNIZKE |
P |
MUSK. |
4 KOMP. |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOMOCZI |
IWAN |
HONVED |
H.I.R. 11 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMOGOWSKI |
HEIN. |
MUSK. |
- |
1918-05-24 |
FRANK. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
RUHWALDE |
- |
KOMOLO |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOMOPATZKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Turowo (pow. piski) |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOMOR |
FRANZ |
- |
- |
1917-08-10 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMOR |
JOSEF |
- |
- |
1918-04-23 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMOR |
LORENZ |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOMOREK |
FRAN. |
SZEREG. |
- |
1919-03-17 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1901 |
- |
- |
KOMOREK |
ANTON |
- |
- |
1915 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1893 |
- |
- |
KOMOREK |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1892 |
- |
- |
KOMOREK |
THEODOR |
- |
- |
1914 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1890 |
- |
- |
KOMOREK |
THEODOR |
- |
- |
1915 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KOMOREK |
FRANZ |
- |
- |
1915-04-12 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DZIELAU |
- |
KOMOREK |
ALOIS |
- |
- |
1915-05-11 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DZIELAU |
- |
KOMOROWSKI |
LEOPOLD |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOMOROWSKI |
- |
WEHRMANN |
LANDW.INF.RGT.46 8 KOMP. |
1915-07-21 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1876-06-21 |
- |
- |
KOMOSS |
- |
MUSK. |
9. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOMOSSA |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOMOSSA |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
DUTTKEN |
- |
KOMPALKA |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KOMPALKA |
JOH. |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMPALLA |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMPATCHER |
ANTON |
K. SCH. |
K.K.K. SCH. R. II |
1915-01 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMPFLINGER |
JOHANN |
LDST. INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-03-27 |
- |
Smerekowiec (nr 56) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMPIT |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOMPKA |
AUG. |
- |
- |
1916-07-28 |
- |
Strzeleczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMRAUS |
JĘDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOMRAUS |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOMSEROW |
WASILI |
RUSS. |
INF.REGT.111.6.KP. |
1915-03-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOMZA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOŃ |
IGNATIUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONACZ |
FERENCZ |
- |
- |
1915-06-14 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KONAR |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONAR |
JOSEF |
- |
K.U.K. L.I.R. 25 |
1915-??-?? |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KONARIK |
KARL |
LDST.JAGER |
KU.K.F.JAG.B.25 |
1915-06-27 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KONARSKI |
STANISŁAW |
? |
? |
1917-12-09 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1805-??-?? |
- |
- |
KONAS |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONAS |
ANTON |
INF |
K.K.L. ?R 11 |
1915-11-19 |
- |
Limanowa (nr 366) |
miasto, gm. Limanowa, pow. limanowski, ul. Szewdzka |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONAU |
WILHELM |
GREN. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KONBORN |
FRANCISZEK |
SZEREGOWY |
- |
1916-01-08 |
- |
Kamieńsk |
miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONC |
JAKOB |
? |
7.5.G.R.Z.K |
1914-11-22 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOŃCA |
TOMASZ |
- |
I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH |
1915-05-?? |
- |
Góry Pęchowskie |
wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOŃCEWICZ |
PIOTR |
- |
- |
1920-05-11 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KONCEWICZ |
JAN |
- |
12 KOMP. 3 BAT. REZ. P.P. NR 13 |
1914-11 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1883-07-07 |
WILKONICE |
- |
KONCEWICZ |
WAWRZYN |
- |
- |
1917-06-25 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1871-08-01 |
WILKONICE |
- |
KONCILJA |
MICHAEL |
INF. |
I.R. 17 |
1914-12-31 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KONCZ |
JÓZSEF |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-03-19 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONCZ |
BALÁZS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-11 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONCZAK |
ALBERT |
- |
- |
1918-10-01 |
- |
Radomierzyce |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) |
dolnośląskie |
- |
- |
pomnik |
KONCZAK |
JOHANNES |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Radomierzyce |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) |
dolnośląskie |
- |
- |
pomnik |
KOŃCZAK |
WINCENTY |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŻYTOWIECKO |
- |
KONCZALLA |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
ZOWADE |
- |
KONCZALLA |
JOSEF |
- |
- |
1918-09-24 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
PONIENTZÜTZ |
- |
KONCZEWICZ |
MATHIAS |
ZIV.KTSCH |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONCZEWICZ |
LUDWIK |
- |
- |
1917 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1895-08-06 |
KRZYŻANKI |
- |
KONDA |
KARL |
GEFR. |
- |
1916-08-29 |
- |
Narok |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONDARJEW |
ANDREI |
RUSS. GEM. |
15 I.R. 291 |
1918-11-13 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1891-07-30 |
WARSCHUBLACH |
- |
KONDEL |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KONDERA |
THOMAS |
- |
- |
1916-09-19 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KONDEREIT |
HERMANN |
KRIEGSFREIW. |
ULAN.REGT. 12 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KONDLA |
FRANZ |
- |
- |
1916-05-07 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
KONDOR |
GABRIEL |
E.R.INF. |
I.R. 101 |
1914-10-06 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
BÉKÉSZENTANDRÁS |
- |
KONDRACZOW |
?? |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-??-?? |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KONDRASCHEW |
SERGEJ |
GEM/ROSJA |
I.R.16 |
1918-12-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1899 |
- |
- |
KONDRASCHKO |
NIKITA |
UTFZ/ROSJA |
I.R.285 |
1917-10-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KONDRATENKO |
OPRF |
SZER. |
158 p.p. |
1917-12-11 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KONDRATI |
MICHAJLOWICZ |
INF. |
RUSS. I.R. 208 |
1915-05-12 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONDRATIENKO |
TEODOR |
TELER. |
RUSS.AP.BR. 9/5 |
1915-03-22 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONDRATIEW |
ALEXANDER |
RUSS. |
INF.REGT.23.10.KP. |
1917-08-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONDRATIEW |
JEFIM |
RUSS. |
INF.REGT.187.16.KP. |
1915-10-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONDRATJEW |
MICHAIL |
GEM./RUSS. |
I.R.33 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONDRATJEW |
SEMION |
GEM/ROSJA |
GR.R.1 |
1917-12-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KONDRATJEW |
SOT |
GEM/ROSJA |
I.R.8 |
1917-12-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KONDRATJUK |
WASSILI |
GEM/ROSJA |
I.R.104 |
1918-03-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KONDRATOW |
LASAR |
GEM/ROSJA |
I. R. 212 |
1918-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KONDZIELA |
LORENZ |
- |
- |
- |
- |
Suchy Bór |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONDZIELLA |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Zakrzów (gm. Gogolin) |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONDZIOLKA |
JOHANN |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONDZIOR |
STANISŁAW |
- |
- |
1914 |
- |
Bobrowa |
wieś, gm. Zabłudów, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KONDZIOŁKA |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KONECKE |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖNECKE |
WILHELM |
GEFREITER |
R.I.R. 208 / 6K |
1915-07-02 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KONECKE |
WILHELM |
GEFRAITER |
R . J . R . 208 / 6 K |
1915-07-02 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KONEČNY |
JOHANN |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 3 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONEČNY |
JOSEF |
INF. |
I.R. 18 |
1915-05-10 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONEČNY |
GOTTLIEB |
INF. |
K.U.K..R. 8 |
1915-05-16 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONEGEN |
ERAS |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Tornienen |
tablica pamiątkowa |
KONEGEN |
LEO |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Tornienen |
tablica pamiątkowa |
KONEGONDA |
ROČAP |
ÖST.UNG. KRIEGER |
- |
- |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNEN |
KARL |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONEROW |
NYKON |
- |
IR 22 |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KONESZNY |
AD |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KONETZKO |
PETER |
LANDSTURMMANN |
ARM.BATL 18 |
1915-05-28 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KONGUROFF |
ANATOLI |
RUSS. |
INF.REGT.35.14.KP. |
1915-04-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONGURTZEN |
GRIGORI |
GEM/ROSJA |
I.R.3 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KONGURZOW |
IGNATZ |
GEM/ROSJA |
I.R.84 |
1915-10-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KONIALA |
MICHAEL |
INF. |
I. R. 56 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONICKI |
REINHOLD |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KONICZEK |
JOS. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KONIECZNY |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
zaginął |
KONIECZNY |
IGNATZ |
MUSKETIER |
3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
ISIDOR |
RES. |
IR 46 |
1915-05-04 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
AUGUST |
WACHTM. |
PREUSS.RES.IHF. RGT.46 |
1915-05-09 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
ST. |
- |
- |
1917 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1892 |
- |
- |
KONIECZNY |
JAN |
SZEREG. |
- |
1919-06-20 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
JOHANN |
GEFREITER |
- |
1916-11-16 |
- |
Gliwice II |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
sarkofag |
KONIECZNY |
KARL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KONIECZNY |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Hażlach I |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
BERNHARD |
- |
- |
1915-10-02 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
FRANZ |
- |
- |
1918-06-20 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Pissarzowitz / Pisarzowice |
- |
KONIECZNY |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-02 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Pissarzowitz / Pisarzowice |
- |
KONIECZNY |
ANDRESS |
LDST. |
4 LDST INF. BATL. RAWITSCH |
1914-11-?? |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
ANTON |
LANDSTURM. |
2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SAMTER |
1914-12-06 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KONIECZNY |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŁĘKA MAŁA |
- |
KONIECZNY |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Podlesie |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIER |
JAN |
SZER. |
251 p.p. |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1882 |
- |
- |
KONIETZKE |
WILHELM |
GEFR. |
- |
1914-09-09 |
- |
Biskupice Oławskie |
wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KONIETZKE |
RICH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KONIETZKE |
J. |
- |
- |
1915-04-11 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WILCZA (GÓRNA) |
- |
KONIETZKI |
- |
LANDWEHRM. |
LANDW. INF. REGT. 18 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Niekrassen |
- |
KONIETZKO |
REINHOLD |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KONIETZKO |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KONIETZKO |
JOHANN |
- |
- |
1917-08-28 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Osowiec Śląski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Osowiec Śląski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
EDUARD |
- |
- |
1916 |
RUSSLAND |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
KARL |
- |
- |
1915 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
THEODOR |
- |
- |
1915-01-07 |
- |
Staniszcze Małe |
wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
JULIUS |
- |
- |
1914-10-17 |
RETHEL |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KUNZENDORF |
- |
KONIETZKO |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kępa |
wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZKO |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Kępa |
wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZN? |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
AUG. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KONIETZNY |
JOSEPH |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
ES STARBEN FÜR DIE HEIMAT |
KONIETZNY |
THOMAS-ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĄBROWICE |
- |
KONIETZNY |
ANTON |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
HEINRICH |
- |
- |
1916 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
KONIETZNY |
FRZ. |
- |
- |
1915-01-07 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
LEO |
- |
- |
1918-07-16 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
FRANZ |
- |
- |
1917-04-10 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
JOSEF |
- |
- |
1918-03-25 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
JOSEF |
- |
- |
1918-09-09 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIETZNY |
JOSEF |
- |
- |
1917-06-09 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
PAUL |
MUSKETIER |
RJR 223/2K |
1914-12-16 |
- |
Baby/Kiełczówka |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
ADOLF |
VZFLDW. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-04 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
GUSTAW |
GEFREITER |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-03 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
KARL |
- |
PRIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14f |
KÖNIG |
FRANZ JOSEF |
LDST.JG. |
TKJR 3 |
1915-04-06 |
- |
Regietów Wyżni (nr 48) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
JOSEF G. |
UNT. JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
FRANZ |
UT.OFFZ. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
KÖNIG |
WILHELM |
ERS.RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 12 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KÖNIG |
ALOIS |
GFT. |
KK LIR 13 |
1915-05-03 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
JÖHANNES |
- |
R.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
FRANZ |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
WALTER |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
WILHELM |
RES. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
K. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
WILHELM |
GEFREITER |
M.G.ZUG LODZ |
1918-08-04 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
ALBERT |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KONIG |
V. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
JOHANN |
GEFREITER |
ERS.ESK.HUS.RGT.4 |
1915-12-20 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1885-11-26 |
- |
- |
KÖNIG |
JOHAN |
RESERVIST |
BAYER RIR 13, 9K |
1915-05-27 |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
GUSTAV |
- |
- |
1915-05-30 |
- |
Rybnica |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
PAUL |
- |
- |
1916-10-04 |
- |
Rybnica |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
PAUL |
- |
- |
1917-01-23 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
ALBERT |
- |
- |
1918-08-07 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
1880-10-21 |
- |
- |
KÖNIG |
GUST. |
- |
- |
1914-10-04 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
ALOIS |
- |
- |
1914 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIG |
G. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
WILH. |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
MAX |
MUSKETIER |
2 KOMP. INF. REG. 155 |
1918-05-29 |
- |
Leśniów Wielki |
wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
P. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
M. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONIG |
PAUL |
MUSK. |
- |
1917-04-06 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KONIG |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KONIG |
ALBERT |
- |
- |
1915-06-22 |
- |
Szprotawa IV |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KÖNIG |
ALOIS |
- |
- |
1918 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KöNIG |
BRUNON |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIGE |
ELIASZ |
INF. |
IR 27 |
- |
- |
Długie (nr 44) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNIGSFELD |
WALTER |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
zmarł na skutek wojny |
KONIGSMANN |
P. |
GEFR. |
- |
1916-10-17 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KÖNIGSMANN |
P. |
GEFR. |
- |
1916-10-17 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
JAN |
- |
- |
1917 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
JÓZEF |
- |
- |
1917 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
KAROL |
- |
- |
1923 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
RUDOLF |
- |
- |
1920 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
WALENTY |
- |
- |
1915 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
ROMAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KONIOR |
WOJC. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KONISZCZEW |
WIAN |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1876 |
- |
- |
KONITZER |
M. |
MUSZKIETER |
150 PP |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
tablica |
KONITZER |
M. |
- |
INF. REGT. 150 |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KONJAGHIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.157 |
1918-03-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KONJAJEW |
ALEXANDER |
GEM/ROSJA |
I.R.103 |
1918-10-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KONJESZKIN |
NIKITA |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
236 P.P. |
1917-07-11 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONKABUCZ |
DEMJAN |
- |
- |
1915-01-04 |
- |
Banica (nr 62) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONKALOWITSCH |
PAWEL |
GEM./RUSS. |
I.R.236 |
1918-07-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KONKOL |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1879 |
Kczewo |
- |
KONKOL |
THEODOR |
- |
- |
1917-08-28 |
- |
Rudy II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KONKOLY |
SANDOR |
HONV. |
H.I.R. 9 |
1914-12-11 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.23 |
KONKOWSKI |
HYPOLIT |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONKOWSKI |
WILHELM |
GEFR. |
- |
1915-09-09 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAASENBERG |
- |
KÖNNING |
BERNHARD |
WEHRM. |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-04-16 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
? |
- |
- |
KÖNNING |
HERMANN |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-03-24 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖNNSPICK |
O. |
- |
- |
1916-09-19 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KONONENKO |
WASSELI |
RUSS. UNTEROFFIZIER |
INF. RGT. 121 |
1918-10-03 |
- |
Strzelce Opolskie I |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
1889-01-30 |
- |
- |
KONONOW |
JAKOW |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
1 P.P. |
1917-07-12 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONONOW |
CHARITON |
GEM/ROSJA |
I.R.110 |
1918-11-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KONOPATZKI |
EMIL |
- |
- |
1915-08-11 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KONOPELSKI |
FRANZ |
INF. |
K.K. L.I.R. 18 |
1914-12 |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONOPKA |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KONOPKA |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KONOPKA |
MICHAEL |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KONOPKA |
ANTONI |
LEGIONISTA |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONOPKA |
ROB. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KONOPKA |
CONRAD |
- |
- |
1915 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONOPKA |
WILHELM |
- |
- |
1918 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KONOPKA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KONOPKA |
JAKOB |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KONOPOSCH |
EDUARD |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONOW |
PAUL |
INFANTERIST |
I.R. 243 |
- |
- |
Biecz IV (nr 108) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONOWALOW |
PETRO |
INF. |
- |
- |
- |
Długie (nr 44) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONOWSKI |
JAN |
LEGIONISTA |
3 KOMP. I BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KONRAD |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Baitkowen |
- |
KONRAD |
HEINRICH |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
JOHANN |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 56 |
1915-05-10 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
EUGENIUS |
INF. |
K.U.K.I.R. 15/2 M.K. |
1914-12-31 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
JULIAN |
KPL. |
K.U.K.I.R. 55 |
1914-12-26 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
EMIL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
FRITZ |
KRIEGSFREIW. |
3. KOMP. RES. INF. RGT. 22 |
1914-12-23 |
- |
Zduńska Wola |
miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONRAD |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CZERMIN KOLONIA |
- |
KONRAD |
JOH. |
LDSTRM. |
LANDST. BTL. DARMSTADT III |
1914-12-07 |
- |
Borki (gm. Miłki) |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
HERMANN |
- |
- |
1916-03-23 |
- |
Sudwa |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
RICHARD |
- |
- |
1918-04-05 |
- |
Rzeszówek |
wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KONRAD |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
KONRAD |
JULIUS |
KAN. |
- |
1918-04-06 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
RÖSCHKEN |
- |
KONRAD |
PIOTR |
SZERG. |
88.P.P.7. KOMP |
1915-07-23 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KONRADI |
FRANZ |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONRADT |
LUDWIG |
VIZEFELDWEBEL |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KONRAK |
K. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KONRG |
RICHARD |
PION. |
- |
1916-04-14 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KONSSKY |
JOSEF |
DOB. |
K.U.K.I.R.18 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONSTANTI? |
LADEA |
- |
- |
1917-04-?9 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KONSTANTIN |
JON |
GEM/RUMUNIA |
I.R.26 |
1919-02-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KONSTANTIN |
NICOLAU |
GEM./RUM. |
I.R.76 |
1917-01-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KONSTANTIN |
STEFAN |
GEM/RUMUNIA |
I.R.3 |
1919-02-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KONSTANTIN |
WASILI |
RUMÄN |
INF.REGT.47.4.KP. |
1916-12-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KONSTANTINOW |
GRIGORI |
SERGT/ROSJA |
I.R.330 |
1918-01-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KONSTANTINOW |
GRIGORI |
UTFFZ./RUSS. |
F.A.R. |
1917-03-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KONTACKY |
JOSEF |
INF. |
L.J.R. 16 |
1915-07-01 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KONTAROWICZ |
KACPER |
LEGIONISTA |
- |
1915-08-01 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KONTECH |
JAN |
SZER. |
- |
1914-11-18 |
- |
Zgierz III |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KONTETZKI |
KARL |
KR.FR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONTNY |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Wilków (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONTNY |
VALENT. |
- |
- |
1915-08-19 |
- |
Wilków (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONTNY |
AUGUST |
- |
- |
1916-04-27 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONTNY |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONTNY |
STANISLAUS |
- |
- |
1916-01-24 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONTNY |
AUGUST |
- |
- |
1918-08-01 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KONTOWSKI |
ANTON |
WEHRM. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KONTREAU |
NIKOLAUS |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 80 |
1915-04-16 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONTYMIR |
MICHAEL |
SCH. |
K.K.SCH. R.36 |
- |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONVIČKA |
JOHANN |
INF. |
I.R. 100 |
1915-03-18 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KONWIČKA |
JOSEF |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-08 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONWIČNY |
FRANZ |
LDST.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-03-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONWISSORZ |
KLEMENS |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖNY |
ALOIS |
GFT. |
KK LIR 13 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONYSI |
FRANZ |
- |
I.R. 28 |
1915-03-17 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KONZAK |
MAX |
E.F. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KONZETT |
KARL |
JG. |
TKJR 3 |
1915-04-03 |
- |
Regietów Wyżni (nr 48) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOOB |
ADAM |
ERS. RES. |
PREUSS. R.I.R. 219 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
KOOLEN |
HUBERT |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KOP |
ERNST |
SZER |
4.82 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÖP? |
WILHELM |
KAN[ONIER] |
- |
1917-10-19 |
Fra[nkreich] |
Chomino |
wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1915-02-20 |
- |
tablica betonowa nr 3 |
KOPÁCSI |
PÉTER |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-02 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
ANDREAS |
INF. |
K.U.K.I.R. 66 |
- |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
FRANCISZEK |
OCHOT. |
10 DYWIZ. |
1916-07-20 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
W. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała II |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
JAN |
- |
- |
1917 |
- |
Krosno-Suchodół |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
1901 |
- |
- |
KOPACZ |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
SIM. |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
THEOD. |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
JAN |
INF. |
- |
- |
GORLICZ |
Zembrzyce |
wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPACZ |
JÓZEF |
SZER. |
- |
- |
- |
Zembrzyce |
wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPACZKI |
KASIMIR |
RUSS.ZIVILGEFG. |
- |
1917-01-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPACZUK |
IWAN |
JG. |
F.J.B.30 |
1914-12-(11-20) |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPAEW |
NIKOLAJ |
GEM/ROSJA |
I. R. 233 |
1918-02-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KOPAL |
JOH. |
KORPORAL |
K.U.K. INF. REGT. 81 |
1914-11-21 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
KOPANIA |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Domaniewice |
wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOPANICKI |
BASIL |
JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPATSCHEK |
JULIUS |
GEFR. |
- |
1915-05-24 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOPCZY? |
JOHANN? |
WEHRM. |
LANDW.INF.REGT. 49? |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
KOPCZYNSKI? (DEHNEN) |
KOPCZYŃSKI |
PAUL |
KAN. |
F.H.R. 30 |
1915-02-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
KAS |
WRM |
3 KOMP. |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOPEC |
ROMAN |
LDST.INF. |
I.R. 57 |
1915-03-09 |
- |
Stróżówka V (nr 96) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEC |
JOHANN |
E.R.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-03 |
- |
Przegonina (nr 69) |
góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEC |
JOHANN |
RESERVIST INFANTERIST |
I.R. 100 |
1915-05-07 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEC |
ERNST |
ZGSF. |
IR 100 |
1915-06-12 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1890-06-05 |
- |
- |
KOPEĆ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
FRANCISZEK |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
JÓZEF |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
LUDWIK |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
AUGUSTYN |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
JAN |
- |
- |
1916 |
- |
Otfinów II |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEĆ |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Łętowice II |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEČEK |
WANDELIN |
FLDW |
K.K.LDST 21 |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEČKA |
LUDWIG |
INFANTERIST |
I.R. 3 |
1915-05-08 |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPECKI |
WILHELM |
LTN.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. |
IR 100 |
1915-03-09 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPECKI |
JOSEF |
INFT |
K.K. LIR 30 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 04.07.1915 |
KOPECKI |
FRANZ |
BÖHM. |
K.K. LDSTM. INF. ARB. BATL. 201/12 |
1916-04-16 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1872-06-14 |
LEDEC SONBOR |
- |
KOPECKY |
JOHANN |
RES.ZGSF. |
SCH.R. 12 |
1914-12-31 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPECKY |
JOHANN |
RES.ZGSF. |
F.J.B. 12 |
1914-12-12 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPECKY |
FRANZ |
LST.INF. |
LDST.M.B. 18/4 |
1914-10-18 |
- |
Kraków-Bronowice (nr 389) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPECKY |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPEČNY |
JOHANN |
LST. |
L.I.R. 39 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek III (nr 225) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPEJSKA |
WENZEL |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPEL |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEL |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPEL |
JUSTYN |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPELKA |
PAUL |
MUSK. |
7 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-07 |
- |
Snopki I |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOPER |
MICHAEL |
INF. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOPER |
JOHANN |
SOLDAT |
4.KOMP.ARMIER.BATL.19 |
1917-03-31 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1879-07-05 |
- |
- |
KOPERA |
FRANZ |
E.F.KPL. |
F.A.R. 2 |
1915-01-02 |
- |
Gdów (nr 375) |
wieś, gm. Gdów, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPERKA |
ALEKSY |
INF. |
RUSS.I.R. 33 |
- |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPERNOK |
THEODOR |
- |
- |
1914-09-27 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPESA |
JANOS |
HONV. |
HIR 11 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPESA |
JANOS |
HONV. |
HIR 11 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPETSCH |
EMIL |
HORNIST |
- |
1915-06-25 |
- |
Waplewo I |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOPETSCH |
PAUL |
KAN. |
- |
1918-10-20 |
- |
Waplewo I |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOPETZ |
EMANUEL |
- |
- |
1922-02-07 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPETZ |
KARL |
- |
- |
1915-07-07 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPETZKI |
VINZ. |
- |
- |
1915 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY ZELLIN |
KOPF |
JOHANN |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-14 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPF |
FRANZ |
WEHRMANN |
L.J.R.66/6K |
1915-07-19 |
- |
Lipsko |
miasto, gm. Lipsko, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÖPF, Ritter von, Dr |
- |
LTN.I.D.RES |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-10 |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPFEN |
- |
WEHRMANN |
- |
- |
- |
Białaszewo I |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
Pomnik |
KOPFENBERGER |
ANTON |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖPFER |
ALOIS |
RES.JG. |
F.J.B. 9 |
1914-12-26 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KÖPFLE |
ERHARD |
UNT. JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-04 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPFMÜLLER |
XAVER |
- |
- |
1919-12-01 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1897-10-01 |
LECHHAUSEN |
- |
KOPIC |
FRANZ |
LDST.INF. |
I.R. 21 |
1915-02-22 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPIČ |
MICHAEL |
INF. |
IR 47 |
1914-12-15 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPIDOŁ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KOPIEC |
K. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPIEC |
ANTON |
- |
- |
1916-04-18 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Ciochowitz / Ciochowice |
- |
KOPIEC |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPIEC |
HENRYK |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPIEC |
A. |
- |
- |
- |
- |
Ciochowice |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPIEC |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPIEC |
JÓZEF |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPIECZEK |
FERDYNAND |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KOPIETZ |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY KUJAU |
KOPIETZ |
VALENTIN |
- |
- |
1915-02-27 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPIETZ |
JOSEF |
- |
- |
1917-07-31 |
- |
Zwiastowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPIETZ |
JOACHIM |
- |
- |
- |
- |
Miejsce Odrzańskie |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPIETZ |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Miejsce Odrzańskie |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPIETZ |
ALEXANDER |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPIETZ |
EMANUEL |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPIETZKI |
ANTON |
- |
- |
1914-08-03 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
1899-07-24 |
- |
- |
KOPIETZKI |
BERNHARD |
- |
- |
1918-10-03 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPIETZKI |
THOMAS |
- |
- |
1914-07-27 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
1897-12-22 |
- |
- |
KOPISCH |
FRANZ |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPITOW |
NIKOLAI |
GEM./RUSS. |
A.R.84 |
1916-12-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KOPITTKE |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOPITZA |
JOHANN |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPKA |
JOS. (JOSEF?) |
DRAGONER |
3. ESK. DRAG. RGT. 8 |
1914-11-30 |
- |
Swędzieniejewice |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOPKA |
JOHANN |
GEFREITER |
- |
1915-02-20 |
- |
Góra Św. Anny |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPKA |
KARL |
- |
- |
1915-07-04 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPKA |
JOHANN |
- |
- |
1915-02-20 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPKA |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
SCHARTOWITZ |
- |
KOPKE |
LUDWIG |
- |
- |
1915 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖPKE |
W. |
- |
- |
1915-??-?? |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KÖPKE |
OTTO |
MUSK. |
- |
1917-12-06 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KÖPKE |
FRANZ |
LANDST[URMMANN] |
- |
1918-11-27 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOPKO |
MICHAEL |
LDST.SCH. |
SCH.R. 18 |
- |
- |
Szerzyny I (nr 31) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPLER |
IGNACY |
JEDN. KAPRAL. |
29.P.P. |
1915-06-12 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 73 |
KOPLIK |
FRANZ |
KPL. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPLIN |
LEO |
PREUSS.RES. |
I.R.268 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPLIN |
ALBERT |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Słupia |
wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOPLINGER |
GEORG |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-18 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPLOWITZ |
FERDINAND |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SCHECHOWITZ (Czechowice) |
- |
KOPLOWITZ |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
KOPNCSEK |
ISTWAN JOSEF |
- |
K.K. SCHÜTZ. R. 9/H. 8 |
1915 |
- |
Klwów |
wieś, gm. Klwów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOPNITZ |
JOH. |
- |
- |
1915-09-10 |
- |
Olbrachcice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPOCZEK |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPOTZ |
JOSEPH |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPP |
FRIEDRICH |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Karścino |
wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
Kerstin-Karścino |
- |
KOPP |
HERM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOPP |
JOHANN |
JG |
T.K.J.R. 2 |
1915-05 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPP |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPP |
JOSEF, ANTON |
SCH. |
K.K. K.SCH.R.III |
1914-11-20 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPP |
AUGUST |
UNTOFFZ. |
4.G.R.Z.F.2K. |
1915-07-23 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KÖPP |
W. |
- |
- |
1915-02-01 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOPP |
WILHELM |
- |
- |
1914-10-25 |
- |
Wardyń |
wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
geffalen bei Nieuport |
KÖPP |
HERM. |
- |
I.R. 42 |
1917-05-15 |
- |
Zwierzynek |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KOPP |
- |
HOSTM. |
RES.INF.REGT.25 |
1916-04-06 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1884-07-04 |
- |
- |
KÖPP(?) |
OTTO |
GEFR. |
- |
????-??-?? |
- |
Giżyno |
wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOPPA |
JOSEF |
- |
- |
1918-10-01 |
- |
Dolna |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPPA |
PHILIPP |
- |
- |
1915-10-03 |
- |
Dolna |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPPACZ |
JOHANN |
- |
- |
1916-11-12 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPPATSCHEK |
FR. |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOPPE |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOPPE |
FRANZ |
- |
- |
1916-03-24 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖPPE |
EMIL |
MUSK. |
4 KOMP. RES. INF. REGT. 265 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOPPEHL |
OTTO |
ERS.RES. |
L.J.R.23.7. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOPPELSTATTER |
ALOIS |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. III |
1914-11-22 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KÖPPEN |
WILHELM |
RESERV. |
- |
1916-03-16 |
FRZ-GFGSCH-MA- |
Stare Chrapowo |
wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KÖPPEN |
THEODOR |
GEFR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPPEN |
OTTO |
FUS./NIEM. |
FR 12 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPPEN |
KARL |
WEHRMANN |
L.J.R. 2/9K |
1915-02-13 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KÖPPEN |
- |
WEHRMANN |
PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KOPPERBERG |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPPERL |
WILHELM |
LTN. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOPPETSCH |
HERM. |
MUSKT. |
- |
1916-09-04 |
- |
Waplewo I |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOPPITZ |
FRANZ |
- |
- |
1918-01-05 |
IN BRESLAU |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖPPL |
MATHIAS |
INFANTERIST |
I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Poręba Radlna (nr 175) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPPLER |
JOSEF |
INFANTERIST |
I.R. 14 |
1914-10-08 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPPLIN |
REINHOLD |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPREK |
- |
- |
- |
1918-10-27 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KOPRIWA |
KAROL |
OBLT. |
- |
1915 |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
1875 |
- |
- |
KOPROVNICZKI |
FERENC |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPRVICA |
LAZAR |
INFT. |
B.L. I.R. 4 |
1915-01-02 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 3.15 |
KOPS |
OTTO |
GEFREITER |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
1915-06-10 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOPSEL |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOPTAEW |
ANDRE |
GEM/ROSJA |
I. R. 150 |
1917-07-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KOPTASIK |
ARPAD |
LDST.JG. |
TKJR 4 |
1915-03-20 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPTJEW |
PETER |
RUSS. |
INF.REGT.4 |
1914-09-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOPTO |
AUGUST |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYKO |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Złota (małopolskie) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYTKO |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Żerków |
wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYTKO |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Żerków |
wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYTKO |
JAKUB |
- |
- |
- |
- |
Żerków |
wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYTKO |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Żerków |
wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYTKO |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Żerków |
wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYTO |
BLASIUS |
INF. |
I.R. 56 |
1915-04-13 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOPYTO |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Żelichów |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOR? |
PHILIP |
RUSS.SOLDAT |
- |
????-?2-?? |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KORACIC |
JOHANN |
INF.TIT.GFT. |
LDW.IR 27 |
- |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORACIC |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KORACZ-BELA |
FRANZ |
INF |
HONV. IR 16/III |
1914-12-15 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KORACZOK |
WASIL |
PTRF. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORACZUK |
MICHAEL |
KPL. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORALEWSKI |
WACŁAW |
SZEREGOWY / POLAK |
II P.P. |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza II |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KORALLUS |
BRUNO |
KRGSFRW. |
5. / INF. REGT. 41 |
1914-10-30 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORALSKI |
WLADISLAUS |
KPL.D.R. |
SCH.R. 18 |
- |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORANDA |
- |
INF. |
- |
- |
- |
Biała Podlaska |
miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska |
lubelskie |
- |
- |
- |
KORANDI |
STEFAN |
INF. |
I.R. 62 |
1915-05-09 |
- |
Brzostek III (nr 225) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORAP |
HEINRICH |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORASEC |
JOHANN |
KPL.PION. |
LDW.IR 27 |
1914-12-15 |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORAUS |
FRANZ |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORBA |
MICAIL |
GEM/ROSJA |
I.R.60 |
1917-10-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KORBA |
LUDWIG |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KORBA |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KORBEL |
THOMAS |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KORBEL |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KORBEL |
PETER |
- |
- |
1916-10-03 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORBEL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KORBEL |
PAUL |
- |
- |
1918-06-21 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
KÖRBELIN |
ADOLF |
GEFR. |
11.KOMP. RES. INF. REGT. 34 |
1914-10-11 |
- |
Wieliczki I |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORBELKA |
OTTO |
LST. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖRBER |
MAX |
GEFREITER |
4 SCHWERE M.K. FÜSS. ART. R. 11 |
1914-12-21 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
KÖRBER |
OSKAR |
UNTEROFFIZIER |
INF. REG. 37 |
1918-08-02 |
- |
Ochla |
dzielnica, gm. Zielona Góra, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KÖRBER |
OTTO |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖRBER |
MAX |
- |
- |
1914-08-24 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
KORBITIAK |
M.I. |
- |
- |
1915-08-27 |
- |
Biała Podlaska |
miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska |
lubelskie |
- |
- |
- |
KORBOW |
STEPAN |
GEM/ROSJA |
I.R.1 |
1918-11-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KORBOWLIANOWICZ |
JOWAN |
GEM./SERB. |
RES.I.R.14 |
1916-12-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KORBUK |
MARTIN |
RUSS. KRIEGER |
102 JNF. REG. |
1916-02-23 |
- |
Łęczyca II |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KORCS |
FLORIAN |
GFT. |
K.UNG.H.I.R 32 |
1915-01-01 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORCU |
EMILIAN |
- |
I.R. 35 |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORCZAK |
MICHAEL |
INFANTERIST |
I.R. 36 |
- |
- |
Biecz IV (nr 108) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORCZAK |
WLADIMIR |
- |
IR 241 |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORCZAK |
VALENTIN |
INFT. |
I.R. 40 |
1914-12-06 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.32 |
KORCZYŃSKI |
ALEKSANDER |
INF. |
I.R. 55 |
1914-11-20 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORDAS |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KORDE |
WILHELM |
- |
- |
1916 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KORDECKI |
ALBERT |
ROTMISTRZ |
2 P KAWALERII LEGIONÓW POLSKICH |
1917-02-17 |
- |
Skole |
Ukraina, obwód skoleski |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KORDEK |
K. |
- |
- |
1916-02-27 |
- |
Wijewo |
wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1888-11-08 |
Wijewo |
- |
KORDEN |
PAUL |
- |
- |
1917-05-24 |
- |
Jerzmanowa |
wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KORDHAUS |
KARL |
UTFF. |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KORDIČ |
BLAZEJ |
INF. |
I.R. 47 |
1914-12-21 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORDIĆ |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KORDIC |
STANKO |
JNFANTERIST |
K.U.K.J.R.79/10 |
1916-07-14 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KORDIUCH |
JOHANN |
KAN. |
J.F.R. 32 |
1915-02-12 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORDON |
ALEX |
- |
I.R. 36 |
- |
- |
Biecz IV (nr 108) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORDT |
HEINRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-??-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORDUAN |
GUSTAW |
- |
- |
1915-08-26 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Krinitze / Skrzynice |
bracia / brüder |
KORDUAN |
RICHARD |
- |
- |
1918-??-12 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Krinitze / Skrzynice |
bracia / brüder |
KORDULA |
PAUL |
LANDST. |
- |
1915-10-06 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KORDULLA |
PAUL |
- |
- |
1918-08-11 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
KOREACZKA |
ALEKSIEJ |
- |
RUSS.I.R. 33 |
1915-02-06 |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOREC |
METHOD |
LDST.SCH. |
SCH.R. 14 |
1915-02-20 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŘEC |
JOSEF |
INF. |
K.K.LDST.I.R. 13 |
1915-04-24 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOREJČEK |
JOHANN |
E.R.INF. |
IR 18 |
1915-03-11 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOREJS |
WENZEL |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORELL |
PHILIPP |
UNG. INFANTERIST |
K.K. I.R. 6 |
1914-12-20 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
SAJKAS |
21 JAHRE |
KOREN |
FRANZ |
ERS.RES.JG. |
FBJ 20 |
1915-04-03 |
- |
Uście Gorlickie (nr 57) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOREN |
PÁL |
HONV. |
H.I.R. 7 |
1914-12-13 |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
grób 18 |
KOREN |
PAUL |
INF |
HONV. IR 16 |
1915-04-01 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KOREPIN |
WASILIJ |
- |
- |
- |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KORES |
JOSEF |
RES.JG. |
F.J.B. 9 |
1914-12-31 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KORES |
FERENCZ |
SZER. |
65.P.P. SZTAB |
1916-12-09 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 172 |
KORETZKI |
JUDA |
GEM/ROSJA |
I.R.309 |
1918-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KORFANT |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KORFES |
GERHARD |
LEUTNANu BATL.ADJ. |
II BATL.J.R.92 |
1915-07-31 |
- |
Łańcuchów |
wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
KORFF |
ROBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY ZELLIN |
KORFMACHER |
JOSEF |
MUSK. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KORGEL |
PAUL |
- |
- |
1917-03-17 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORGEL |
ROBERT |
- |
- |
1918-10-15 |
IN FRANK. |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KORGEL |
JOH. |
- |
- |
1916-06-07 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KORHENI |
ALEXEJ |
ZGSF. |
- |
- |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORIAKIN |
ALEXIJ |
RUSS. |
- |
1915-05-26 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KORIAKOW |
ALEXANDER |
RUSS. |
INF.REGT.186.15.KP. |
1915-01-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORIATH |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
GIMMENDORF |
- |
KORIATH |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
GIMMENDORF |
- |
KOŘIL |
JOSEF |
INF. |
K.K.L.I.R. 15 |
1915-05-19 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŘINEK |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 36 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŘINEK |
JOSEF |
E.R.INF. |
I.R. 36 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŘINEK |
JOSEF |
LDST.INF. |
I.R. 36 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŘINEK |
WENZEL |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖRING |
HUBERT |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖRING |
- |
MUSK. |
6.I.R.152 |
1914-08-26 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORING |
KURT |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORINKIN |
DIMITRI |
GEM/ROSJA |
I.R.5 |
1917-09-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KORINTH |
H. |
MATR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAKENDORF |
- |
KORISCHEW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 253 |
1917-07-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KORIZANATZ |
PANTELEIMON |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
1916-08-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
KÖRK |
ROBERT |
RESERVIST |
RES.J.R.64/2K. |
1914-10-25 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
KORKHAMMER |
AUGUST |
GFT. |
B.I.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖRLIN |
JOHANN |
- |
- |
1917-04-20 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
KORMA |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KORMANN |
JOHANN |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÖRMENDY |
PAUL |
ÖSTERR. |
HONV.J.R.20/6 |
1916-03-17 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KORMON |
JELISIEJ |
RUSSE |
JNFT.RGT.83 |
1914-12-21 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KORN |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KORN |
MUSKETIER |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORN |
MARTIN |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KORN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Eule |
- |
KORN |
HERM. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORN |
ARTUR |
LANDSTM. |
- |
1918-08-14 |
VINEUIL |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KORNAS |
ALOIZY |
- |
- |
1917-10-20 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1894-04-10 |
Ornontowice |
- |
KORNAS |
JAKÓB |
- |
- |
1915-01-28 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1889-05-01 |
Ornontowice |
- |
KORNAS |
WILHELM |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1885-10-22 |
Ornontowice |
- |
KORNATH |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORNATZ |
G. |
- |
- |
- |
- |
Dunajek |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORNATZKI |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KORNBLUM |
KARL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORNDÖRFER |
ADOLF |
LDST. INF. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORNE |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.42 |
1917-08-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KORNE |
ADOLF |
- |
- |
1917 |
- |
Żórawina II |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
Kreika |
- |
KORNE |
KONSTANTIN |
- |
- |
1918 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KORNECK |
ERNST |
MUSK. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KORNECZNY |
MICHAEL |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KORNEJ |
ROMANOW |
GEM/ROSJA |
I.R.36 |
1918-04-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KORNEJEW |
WLADIMIR |
GEM/ROSJA |
I. R. 85 |
1917-12-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KORNEK |
VINZENT |
- |
- |
- |
- |
Luboszyce |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORNEK |
KARL |
SERG. |
- |
1918-09-27 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KORNEK |
JOHANN |
- |
- |
1917-02-18 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORNEK |
JOSEF |
- |
- |
1917-05-15 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORNEK |
ROCHUS |
- |
- |
1917-06-01 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORNEL |
T. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KORNEL??? |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Rzeplin |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KORNELLE |
EMANUEL |
- |
- |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
ekshumacja z 08.11.1915 |
KORNELSKI |
MARCIN |
MUSK |
12K R.I.R. 226 |
1915-06-17 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KORNEMANN |
HERMANN |
GEFREITER |
L.J.R.72.10K. |
1915-05-18 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KÖRNEP |
- |
MUSK. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÖRNER |
FRANZ |
- |
- |
1915-04-18 |
- |
Radoniów |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖRNER |
PAUL |
WEHRM. |
3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÖRNER |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖRNER |
JOHANN |
KAN. |
S.H.D 6 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖRNER |
FRANZ |
- |
R.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORNER |
WILHEAD |
- |
- |
1915 |
- |
Radawa II |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖRNER |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÖRNER |
HEINRICH |
- |
- |
1915-11-24 |
B. BADEN |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KORNETZKI |
ERNST |
GFT. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Krajowice (nr 37) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORNFELD |
MOSES |
EINJÄHRIGER FREIWILLIGER ZUGSFÜHRER |
I.R. 100 |
1915-05-08 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORNFŰHRER |
JOSEF |
- |
- |
1918-08-22 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORNHEISNER |
FRANZ |
K.SCH. |
K.K.K. SCH. R. II |
1914-12-16 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORNIA |
I |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KORNIEJ |
WLASENKO |
INF. |
RUSS.I.R. 132 |
1915-02-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖRNIG |
ALFRED |
- |
- |
1915-09-09 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORNIJENKO |
ALEXIJ |
- |
- |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KORNILOWITSCH |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.108 |
1918-04-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KORNITSCHUK |
JEFIM |
GEM./RUSS. |
I.R.323 |
1917-05-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KORNMANN |
JOS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KORNMANN |
MICHAEL |
UNTERJÄGER |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01-13 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORNMESSER |
BERTH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KORNTHEIL |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 49 |
1915-05-18 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOROBIJ |
BASIL |
JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOROBJOW |
BAZYL |
SZRG. |
5 / 1 P.P. |
1917-01-01 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 861 |
KOROBKA |
NIKOLAI |
GEM./RUSS. |
I.R.17 |
1918-05-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KOROBKA |
PIOTR |
GEM/ROSJA |
I.R.337 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1871 |
- |
- |
KORODI |
DÉNES |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-22 |
- |
Tuchów IV (nr 163) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORODI |
JOSEF |
INF. |
I.R. 65 |
1915-01-26 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORODI |
ISTVÁN |
HONV. |
H.I.R. 5 |
- |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
grób 21 |
KOROG |
GEORG |
UNG. INFANTERIST |
K.U.K. I. R. 32 |
1914-12-06 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
PONOREL |
26 JAHRE |
KOROLEJ |
JEWSEJ |
GEFREITER |
I.R. 36 |
- |
- |
Biecz IV (nr 108) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOROLEWO |
DEMETER-LEONTOWICZ |
- |
44.P. KAMC |
- |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOROLIEW |
IWAN |
- |
- |
1917-02-01 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOROLIGEL |
KARL |
INF. |
I.R. 97 |
1914-12-21 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOROLJEW |
MIKOŁAJ |
- |
- |
1918-06-02 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KOROLKOW |
W.M. |
RUSS. ST. KAPIT. |
250. JNF. REG. |
1914-11-22 |
- |
Łódź-Doły |
część miasta Łódź, ul. Telefoniczna |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOROLL |
ADALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOROLOW |
SERGEI |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1894 |
- |
- |
KOROLYNKA |
PAWEL |
- |
- |
1915-07-11 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOROMEC |
MICHAEL-BUG |
JNF |
K.K.L.J.R. 34 |
1914-12-(11-13) |
- |
Laskowa (nr 358) |
wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORONA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOROPCZUK |
NIKOLAJ |
RUSS. |
- |
- |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOROPICZ |
STEPHAN |
- |
- |
1917-11-02 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1879 |
- |
- |
KOROŠEC |
FRANZ |
RES.SCH. |
SCH.R. 27 |
1914-11-25 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOROSKENYI |
ADALBERT |
KDTT.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. |
FJB 7 |
1914-12-11 |
- |
Krempna (nr 6) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOROTAJ |
NIKOLAI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-04-30 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOROTKO |
ALEXE |
RUSS. |
INF.REGT.70.4.KP |
1917-06-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOROWAGI? |
ALEKSANDER |
SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ |
1 G.P.UŁ. |
1918-07-11 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOROWAJEW |
ALEKSIEJ |
INF. |
- |
1915-05-06 |
- |
Przegonina (nr 69) |
góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOROWIN |
GEORGIUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOROZA |
JANOS |
KAN. |
- |
1914-10-05 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖRPER |
MAX |
FLIEGER |
4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 |
1917-03-03 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1872-04-19 |
- |
- |
KORRMANN |
CHRISTIAN |
- |
- |
1915-05-28 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORSAKOW |
JAKOW |
RUSS. |
INF.REGT.307.14.KP. |
1917-01-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KORSAKOW |
JEUMIL |
GEM |
I.R.11 |
1917-08-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KORSCH |
O. |
WEHRM. |
7. / LDW. INF. REGT. 18 |
1914-10-10 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORSCHARSKI |
JAKOW |
GEM/ROSJA |
I.R.28 |
1917-08-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1899 |
- |
- |
KORSCHNOW |
? |
UNTEROFFIZIER |
? |
1915-08-15 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KORSCHUNOW |
ARSIENJ |
GEM./RUSS. |
I.R.40 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KÖRSLER |
ARTHUR |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
KORSMEIER |
- |
WEHRM. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORSUKOW |
IWAN |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
221 P.P. |
1918-05-16 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KORSUM |
KIRILL |
GEM./RUSS. |
I.R.122 |
1917-11-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KORSUS |
ISIDOR |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
FALMIROWICE |
- |
KORSZAK |
CYRIL |
INF. |
K.U.K.I.R. 85 |
(1914-10-04)-(1915-02-14) |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORSZUNOW |
SIMION |
GEM/ROSJA |
I.R.40 |
1918-02-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KORT |
FRIEDRICH |
GEM/ROSJA |
I.R.159 |
1919-06-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KORTARBA |
STANISLAUS |
WFFM. II KL. |
K.K.SCH.R. 16 |
1915-05-06 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORTAS |
KONRAD |
- |
- |
- |
front zachodni |
Gdynia Chylonia |
część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia |
pomorskie |
- |
- |
- |
KORTE |
WILH. |
HUSAR |
- |
- |
- |
Łaznów |
wieś, gm. Rokiciny, pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
napisy zakryte |
KORTE |
JULIUS |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KORTEL |
FUDOR |
GEM./RUM. |
I.R.28 |
1917-06-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KÖRTELESI |
CABOR |
ÖSTERR. |
HONV.J.R.20/4 |
1916-03-10 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KORTH |
FRANZ |
- |
- |
1914-08-20 |
- |
Ostrowiec (zachpom.) |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KORTH |
MAX |
- |
- |
1918-10-13 |
- |
Ostrowiec (zachpom.) |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KORTH |
ERICH |
- |
- |
1918-09-27 |
- |
Stary Kraków |
wieś, gm. Sławno, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KORTH |
REINHOLD |
- |
- |
1917-04-02 |
- |
Stary Kraków |
wieś, gm. Sławno, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KORTH |
FRITZ |
GARDEFÜS. |
- |
1916-09-08 |
- |
Danowo |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KORTH |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KORTH |
W. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
KERBSHORST |
- |
KORTHANKE |
FRIEDRICH |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORTLEBEN |
FRIED. |
LDSTRM. |
L.J.R.72.9. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KORTMANN |
HUGO |
MUSK. |
2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KORTSCHAGIN |
KRENOFONT |
GEM/ROSJA |
I.R.29 |
1918-12-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KORTSCHARDIN |
FEODOR |
GEM./RUSS. |
I.R.184 |
1917-05-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KORTWITZ |
HEMR. |
- |
- |
1918-10-25 |
- |
Goczałków Górny |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KORTYLACK |
PAUL |
- |
- |
1918-05-01 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Tschistey-Sandewalde |
obelisk |
KORUS |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Przegędza |
wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KORUSIEWICZ |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Siewierz |
miasto, gm. Siewierz, pow. będziński |
śląskie |
- |
- |
kupiec |
KORWAY? |
HERMANN |
- |
- |
1914-08-31 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KORYCIORZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
1918-03-27 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KORYCIORZ |
IZYDOR |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KORYCIORZ |
JAKUB |
- |
- |
1917-04-03 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KORYCIORZ |
PAWEŁ |
- |
- |
1918-09-09 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KORYCIORZ |
PIOTR |
- |
- |
1915-09-20 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KORYCIORZ |
STEFAN |
- |
- |
1917-07-23 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KORYCIORZ |
TOMASZ |
- |
- |
1915-02-19 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KORYLATOWICZ |
DYMITR |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORZEMAK |
JOSEF |
INF. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORZEŃ |
BOGUSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza III |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KORZEŃ |
T. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ZIEMPNIÓW |
- |
KORZENIEWSKI |
IGNATZ |
ERS. RES. |
INF. REG. 333, 11 K. |
1915-07-26 |
- |
Wólka Pęcherska |
wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KORZENIOWSKI |
FRANZ |
RES. UT.JG. |
F.J.B.30 |
1914-12-(11-20) |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KORZENIOWSKI |
STEFAN |
SIERŻANT |
C.K.ARMII |
1918-09-18 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1898-??-?? |
- |
- |
KORZIN |
WASILI |
RUSS.SOLDAT |
- |
- |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KORZONKIEWICZ |
A. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KORZUSCHEK |
AUGUST |
- |
- |
1917-02-27 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KORZUSKEWIZ |
FRANZ |
GEFREITER |
1.G.PION KOMP. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOS |
STANISLAUS |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOS |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOŚ |
JOSEF |
JG. |
FJB 4 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOS |
JAN |
- |
- |
1917 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOS |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOS |
BASIL |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-12-04 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOS |
ALEKSANDER |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSA |
JONAS |
GEM/RUMUNIA |
I.R.1 |
1917-08-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KOSAK |
ADOLF |
JG |
T.K.J.R. 2 |
1915-05 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSAK |
DEMID |
SERGT/ROSJA |
I.R.68 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KOSAKEWITSCH |
KONDRATI |
GEM./RUSS. |
I.R.251 |
1918-07-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KOSAKOW |
DEMIT |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSAKOW |
SEMEN |
GEM/ROSJA |
I.R.17 |
1918-10-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1873 |
- |
- |
KOSAKOWISKI |
MIKOLAJ |
INF. |
LDST.K. 106 |
1915-03-11 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSALKA |
JAN |
SZER. |
DYW. TABOR |
1916-12-15 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 171 |
KOSANITZKI |
- |
ERS. RESERVIST |
4 K. INF.REG. 49 |
1914-11-30 |
- |
Ulejów |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSANKE |
ERNST |
- |
- |
1915-01-28 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Clarenwerder |
- |
KOSANKE |
PAUL |
- |
- |
1916-03-28 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Crangen-Krąg |
- |
KOSANKE |
KARL |
LANDST[URMMANN] |
- |
1916-09-12 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOSANKE |
KARL |
MUSK[ETIER] |
- |
1915-05-07 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOSARATOWA |
ILIA |
ZUGSFÜHRER |
I.R. 241 |
- |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSATKIN |
JWAN |
RUSS. SOLDAT |
34. B. FUSS. A. R. |
1917-02-14 |
- |
Łódź-Doły |
część miasta Łódź, ul. Telefoniczna |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSBAB |
HERMANN |
- |
- |
1918-12-08 |
- |
Damnica |
wieś, gm. Damnica, pow. słupski |
pomorskie |
1880-09-03 |
- |
- |
KOSBAB |
KARL |
- |
- |
1915-10-05 |
- |
Damnica |
wieś, gm. Damnica, pow. słupski |
pomorskie |
1892-02-09 |
- |
- |
KOSBAB |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Jawory |
wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski |
pomorskie |
- |
JAWORY-GAFFERT |
obelisk |
KOSBAB |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Jawory |
wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski |
pomorskie |
- |
JAWORY-GAFFERT |
obelisk |
KOSBRZEWA |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOSCH |
FRANZ |
LEUT. |
- |
1914-09-16 |
FRANKREICH |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCH |
FRANZ |
- |
- |
1918-03-26 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHAN |
REINHOLD |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSCHARA |
K. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHE |
FELIX |
WERHMANN |
LJ.R.47.12K. |
1915-05-21 |
- |
Bodzentyn |
miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSCHE |
HNR. |
LANDSTM. |
2. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I |
1914-12-02 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSCHE |
HANS |
- |
P.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSCHE |
O |
- |
- |
1915-09-20 |
vm F[rance] |
Ręszów |
wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOSCHEK |
JOHANN |
ERS. RES. |
LIR 22/?K |
1915-07-20 |
- |
Zwoleń |
miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
LAPIDARIUM |
KOSCHEK |
JOSEPH |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHEK |
JOHANN |
- |
- |
1915-07-20 |
- |
Kierpień |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHEK |
THEOD. |
- |
- |
1916-04-17 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHEK |
EDMUND |
UNTEROFFZ. |
- |
1918-10-14 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KOSCHEK |
ALFONS |
- |
- |
1916 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHEK |
BRUNO |
- |
- |
1918 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHEK |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
ZOWADE |
- |
KOSCHEK |
OSW. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
ZOWADE |
- |
KOSCHELA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Miejsce Odrzańskie |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHELEW |
ANDRE |
RUSS. |
INF.REGT.14.13.KP. |
1917-04-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHELEW |
PETER |
RUSS. |
I.R.210 |
1918-04-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KOSCHELLA |
ANTON |
- |
- |
1917 |
KRZANOWITZ |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHELLA |
JOS. |
- |
- |
1916-02-22 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHELLA |
VIKT. |
- |
- |
1915-06-15 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHEWIATOW |
JAKOB |
- |
7 SIB. SCHÜTZEN-REGT. 8 U. 5 DIV. |
1914-12 |
- |
Pianki |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSCHEWIEROW |
DIMITRI |
GEFR/ROSJA |
A.R.3 |
1918-09-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KOSCHIC |
STANISCHA |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHICK |
. |
WHR. |
10 K. INF. REG. 143 |
1914-12-05 |
- |
Swędów |
wieś, gm. Stryków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSCHICK |
ERNST |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KOSCHICK |
ERNST |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSCHINKY |
E. |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHINSKI |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Nattern / Naterki |
tablica pamiątkowa |
KOSCHKOROW |
INOKENTI |
GEM/ROSJA |
I. R. 42 |
1918-06-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KOSCHMIEDER |
ALEKSANDER |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOSCHMIEDER |
OTTO |
ERS. RES. |
- |
1918-06-11 |
FRANK. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
RUHWALDE |
- |
KOSCHNIK |
BRUNO |
- |
- |
1914-08-20 |
- |
Nożyno |
wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Bresinke |
obelisk |
KOSCHNIK |
PAUL |
- |
- |
1916-07-03 |
- |
Nożyno |
wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Bresinke |
obelisk |
KOSCHNITZKI |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSCHNY |
CZESLAUS |
- |
- |
1914-08-26 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHONEK |
AUGUST |
Cywil zabity przez Rosjan |
- |
1914 |
- |
Karwik |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
krzyż betonowy |
KOSCHOREK |
JOSEF |
GEM./RUSS. |
I.R.109 |
1917-10-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KOSCHORREK |
GUSTAV |
OBERJÄGER |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSCHORREK |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSCHORREK |
- |
VIZEFELDFEBEL |
G. R. 4 |
- |
- |
Domajewo |
wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski |
warmińsko-mazurskie |
lat 21 |
- |
- |
KOSCHU? |
PANTELEI |
RUSS. |
INF.REGT.25 |
1917-04-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSCHWITZ |
ROBERT |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSCIEK |
JOHANN |
ERS.RES. |
J.R. |
1915-07-24 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOŚCIELAK |
F |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOŚCIELIN |
DYMITRY |
INF. |
IR 195 |
- |
- |
Radocyna (nr 43) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŚCIELNY |
PAWEŁ |
SZEREG. |
- |
1921-07-13 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1895 |
- |
- |
KOŚCIELNY |
F |
- |
- |
- |
- |
Sączkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOSCIELNY |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Sternalice I |
wieś, gm. Radłów, pow. oleski |
opolskie |
- |
STERNALICE |
- |
KOSCIELNY |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Sternalice I |
wieś, gm. Radłów, pow. oleski |
opolskie |
- |
STERNALICE |
- |
KOSCIENKO |
MAREK |
INF. |
IR 34 |
- |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŚCIERSKI |
WŁAD. |
SZEREG. |
- |
1920-01-21 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1901 |
- |
- |
KOŚCIESZA MĘŻYŃSKI |
WŁODZIMIERZ |
MAJOR W.P. |
- |
1918-02-09 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÓŚCILOWSKI |
JOHANN |
INF. |
I.R. 46 |
1915-05-06 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSCIOLEK |
ADOLF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSCIOTEK |
ADAM |
OSTERR. |
- |
1914-11-17 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
FURS VATERLAND |
KOŚCIOŁEK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŚCIS |
MICHAEL |
RES.INF. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek IV (nr 222) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOŚCISZEWSKI |
STANISŁAW |
PLUTONOWY |
4 PP 3 KOMP |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOŚCIUCZYK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Choroszcz II |
miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KOŚCIUK |
LUKAS |
SZEREGOWY |
K.U.K. I.R. 80 |
1915-01-20 |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
grób |
KOŚCIW |
BASILIUS |
INF. |
K.U.K. I.R. 55 |
1914-11-20 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSCZIELNY |
KASPAR |
- |
- |
1915 |
- |
Lasowice Małe |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSE |
JOSEF |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Bojanów |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSECK |
JOHANNES |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOSECKI |
JOHANN |
INF. |
I. R. 20 |
1915-03-30 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSEHNIG |
HUBERT |
- |
- |
1918-11-05 |
- |
Cerekwica |
wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOSEK |
RUDOLF |
- |
LIR 9 |
1914-12-16 |
- |
Rzepiennik Strzyżewski (nr 114) |
wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
Na polu walki |
KOSEL |
JOSEF |
ERS.RES. |
K.U.KJ.R.8. 2K |
1915-04-13 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSEL |
STEPHAN |
RUSS.Z.GEF. |
- |
1917-06-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KOSELEECK |
PAUL |
PREUSS.RES. |
I.R.269 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSELLECK |
FRITZ |
OBLT. D. RES. |
I.R. 52 |
1918-03-22 |
- |
Kożuchów IV |
miasto, gm. Kożuchów, pow. nowosolski |
lubuskie |
1885-09-25 |
- |
- |
KOSELLEK |
EMANUEL |
- |
- |
1917 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSELLEK |
? |
- |
- |
1917 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSELLEK |
ALFRED |
- |
- |
1916 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSELLEK |
WILH. |
- |
- |
1915-06-16 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSELOW |
NIKITA |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSENKA |
GREGORI |
GEM/ROSJA |
I.R.18 |
1919-01-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KOSERA |
ANTONI |
GEM/ROSJA |
1 POLN.BB. |
1919-01-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KOSERIN |
JEGOR |
RUSS. |
INF.REGT.225. |
1916-03-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSFELDT |
FRIEDR. |
GEFR. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSI |
FERENCZ |
- |
- |
- |
- |
Przyborów II (nr 274) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSIARKA |
G. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSIARSKI |
ADALBERT |
GFT. |
I.R. 57 |
- |
- |
Krzeczów (nr 315) |
wieś, gm. Rzezawa, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSIBA |
W. |
- |
- |
- |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
HARCERZ |
KOSIEK |
AUGUST |
- |
- |
????-06-30 |
- |
Ściborowice-Jarszowice |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSIELSKI |
JOH. |
- |
- |
1915-02-19 |
RUSSLAND |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSIER |
THOMAS |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSIK |
JOHANN |
LDST.INF. |
I.R. 36 |
1915-03-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŠIK |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 36 |
1915-03-16 |
- |
Rotunda (nr 51) |
góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSIK |
WASIL |
INF. |
K.K. L.I.R. 34 |
1915-07-04 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSIK |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSIN |
ALBERT |
- |
- |
1915-02-21 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1894-04-27 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
KOSIN |
IZAK |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
14 P.P. |
1917-09-07 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSIN |
PAWEL |
GEM./RUSS. |
I.R.134 |
1918-04-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KOSIN |
ANTON |
RUSS. SERGT. |
RUSS. GARDE. I.R. |
1918-10-14 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
CHRISTIANONKA |
30 JAHRE |
KOSINA |
WENZEL |
INF. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSINKOW |
ALEKS |
SZER. |
- |
1919 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1877 |
- |
- |
KOSIŃSKI |
WŁODZIMIERZ |
SZER. |
P.P. UKR.POL.LEG. |
1917-11-?? |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KOSIŃSKI |
ALFONS |
GENERAŁ MAJOR |
ARMIA ROSYJSKA |
1915-02-27 |
- |
Warszawa-Powązki II |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
1892-01-01 |
- |
- |
KOSIŃSKI |
EDWARD |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSIOLEK |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSIR |
FLORIAN |
INF. |
IR 17 |
1914-12-28 |
- |
Sieklówka (nr 42) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSIR |
FRANZ |
RES.SCH. |
SCH.R. 27 |
1914-11-25 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSITZ |
AUG |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSKA |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R.88 |
1915-01-02 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSKA |
FRANZ |
- |
K.U.K. DR.R. 13 |
1915-06-25 |
- |
Klwów |
wieś, gm. Klwów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSLECK |
EWALD |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOSLENKO |
MAXIM |
GEM. |
FEST.ART. |
1917-08-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KOSLENKOW |
PAWLOW |
INF. |
IR 36 |
- |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSLICK |
- |
UNTEROFFZ |
INF. RGT. 19 |
1914-11 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSLIK |
AUG |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSLIK |
JOSEF |
- |
- |
1915-06-28 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSLING |
A. |
INF. |
I.R.11/167 |
1915-06 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSLIß |
WILHELM |
- |
- |
1917-06-20 |
- |
Lutynia |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KOSLORS |
AUG. |
- |
- |
1915-06-16 |
- |
Michałowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOW |
IWAN |
INF. |
IR 36 |
- |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSLOW |
- |
- |
- |
- |
- |
Markajmy |
wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ROSJANIN |
KOSLOW |
DIMITRI |
RUSS. |
INF.REGT.112.6.KP. |
1915-04-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOW |
DIMITRI |
RUSS. |
INF.REGT.12.6.KP. |
1915-05-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOW |
DIMITRI |
RUSS. |
INF.REGT.137.7.KP. |
1915-02-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOW |
JWAN |
ROSJA |
JNF.REGT.249.9.KP |
1915-04-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOW |
MICHAEL |
GEM/ROSJA |
I.R.109 |
1919-03-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KOSLOW |
TIMOFAY |
RUSS. |
INF.REGT.115.1.KP. |
1915-03-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOW |
WASSILI |
GEM/ROSJA |
I.R.270 |
1918-01-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
KOSLOWSKI |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rostken |
- |
KOSLOWSKI |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOSLOWSKI |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOSLOWSKI |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKI |
OG. |
RESERVIST |
7 K. INF. REG. 141 |
1914-11-17 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
KOSLOWSKI |
WENZEL |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKI |
SYLV. |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKI |
BOLISL. |
PREUSSISCHES |
RES. INF.RGT.220 |
1915-05-05 |
- |
Radłów (nr 268) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
1914-??-12 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1888-??-?? |
- |
- |
KOSLOWSKI |
JOSEPH |
WEHRM. |
? |
1914-12-12 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKI |
ADOLF |
- |
- |
1916-04-06 |
- |
Idzbark |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKI |
GUSTAV |
- |
II I.R.151 |
1914-09-26 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1892-10-05 |
PAPRODTKAU |
- |
KOSLOWSKI |
G. |
- |
- |
- |
- |
Kożuchy Wielkie II |
wies, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKI |
A. |
- |
- |
- |
- |
Kożuchy Wielkie II |
wies, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKY |
ALEXANDER |
RUSS. |
INF.REGT.249.8.KP. |
1917-05-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSLOWSKY |
KARL |
VZFW. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KOSMA |
GYÖRGY |
HONVED |
H.I.R. 11 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSMACK |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSMAHL |
OTTO |
- |
- |
1916-05-09 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1894-05-12 |
- |
- |
KOSMALA |
F. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSMALA |
G. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSMALA |
R. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSMALE |
H. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSMALLA |
PAUL |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSMALSKI |
F. HERMANN |
OB.KAN. |
P.F.A.R. 237 |
1915-05-(02-06) |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOSMARUK |
PETER |
INF. |
RUSS.I.R. 17 |
1915-04-20 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSMAZEW |
MICHAEL |
GEM/ROSJA |
I.R.152 |
1919-05-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KOSMEHL |
MAX |
FUSL. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSMEHL |
ARIBERT |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KOSMEHL |
RICH. |
- |
- |
- |
- |
Głębowice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOSMETSCHKE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOŚMIDEK |
JOHANN |
INF. |
I. R. 57 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSMIEREK |
- |
- |
- |
- |
- |
Romanowo I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSMIUS |
K |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSMOL |
GEORG |
- |
- |
1919-10-02 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1896-09-09 |
- |
- |
KOSMOL |
IGNATZ |
- |
- |
1914 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSMOL |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSMOL |
RICHARD |
- |
- |
1918 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSMOL |
THEODOR |
- |
- |
1917 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSMOL |
JOSEF |
- |
- |
1917-08-18 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSNEY |
HERMANN |
- |
- |
1914-08-19 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSNEY |
PAUL |
- |
- |
1914-08-19 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOŚNICKI |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
front wschodni |
Gdynia Chylonia |
część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
KOSNY |
THOMAS |
- |
- |
1918-08-20 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSOK |
JOHANN |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Staniszcze Małe |
wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSOK |
EMIL |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Kęszyce (pow. zduńskowolski) |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSOMM |
H. |
LDST. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
KOSOŃ |
JAN |
? |
13 P.PIECH |
1916-07-25 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1858-??-?? |
- |
- |
KOSORES |
DOMITRI |
RUSS. |
INF.REGT.75.10.KP. |
1915-05-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSOW |
ALEKSEJ |
RUSSE |
JNF.RGT.83 |
1914-01-04 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSOW |
DMITR |
- |
8.P.P. FINL |
1915-07-12 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOSROTH Graf von |
KARL AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOSS |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KOSS |
FRIEDRICH |
TAMB. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSS |
JOSEF |
LTN.I.D.RES |
K.U.K.F.J.B.13 |
1914-12-12 |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSS |
J. |
- |
- |
- |
- |
Żelazna |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSS von |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
LINIA |
- |
KOSSAK |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSSAK |
ISIDOR |
GEM/ROSJA |
I.R.53 |
1917-10-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KOSSAKOWSKI |
ADAM |
- |
- |
- |
- |
Choroszcz II |
miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KOSSECKI von |
HANS SIEGMUND |
- |
- |
1916-09-04 |
- |
Przerzeczyn-Zdrój |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
1896-03-21 |
- |
- |
KOSSEK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Rostkowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSSEK |
VALENTIN |
- |
- |
- |
- |
Rostkowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSSEK |
VINCENZ |
RESERVIST |
- |
1916-12-16 |
OPOLE |
Kąty Opolskie |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
1889-05-04 |
- |
- |
KOSSEL |
O. |
- |
- |
- |
- |
Charbrowo |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KOSSERT |
ARNOLD |
MUSK. |
PREUSS.RES.IHF. RGT. 269 |
1915-05-10 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSSINOWSKI |
RUDOLF |
MUSK. |
- |
1914-12-25 |
DANZIG |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KÖSSLER |
SEBASTIAN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1914-12-(6-16) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖSSLINGER |
GEORG |
LST. INF. |
I.R. 14 |
1915-02-20 |
- |
Roztoka (nr 287) |
wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSSMAN |
EMIL |
KRIEGSFRW. |
L.J.R. 9/7K |
191?-04-16 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSSOI |
SUSI |
PIECHUR / ROSJA |
55 PUŁK PIECHOTY |
1915 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
1889 |
Iwankowicze |
- |
KOSSOWSKI |
JOSEF |
KPL. |
RUSS.I.R. LUBLIN |
1915-02-12 |
- |
Zbylitowska Góra (nr 199) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSSOWSKI |
ARTUR |
LEGIONISTA |
4 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSSUT |
STEFAN |
JG. |
F.J.B. 26 |
1915-02 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSSWIG |
RICHARD |
- |
- |
1917-10-18 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KOSSYTORZ |
PETER |
WEHRMANN |
L.J.R.23.5. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSSYTORZ |
PETER |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTAIKE |
FLORE |
RUMÄN |
INF.REGT.80.7.KP. |
1916-11-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTAJNŠEK |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTAKI |
TUDOR |
RUMÄN |
INF.REGT.80.3.KP. |
1916-11-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOŠTÁL |
KARL |
LST. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSTANJSKI |
PETAR |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTARJEW |
IWAN |
SERGT/RUMUNIA |
G. R. 3 |
1918-02-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KOSTCHELASCHWILI |
MIKIFON |
GEM./RUSS. |
I.R.12 |
1915-08-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KOSTECKI |
JAKOB |
KPL. |
KUK IR 16 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTECKI |
WENZEL |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSTECKI |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Łętowice II |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTECKI |
JAN |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTELACKI |
KASIMIR |
INF. |
K.U.K.I.R. 80 |
1915-03-21 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTENKO |
PIOTR |
SZER. |
142 p.p. |
1917-09-14 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1889 |
- |
- |
KOSTENKO |
ANDREI |
GEM. |
FINNL.SSH.R.7 |
1917-08-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KOSTER |
OTTO |
GREN. |
KPGRZF 3 |
1915-05-07 |
- |
Bieździadka (nr 41) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSTER |
- |
- |
P.R.I.R.218 |
- |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÖSTER |
PAUL |
FRW. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖSTER |
JULIUS |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖSTER |
- |
KRIEGSFREIWILLIGER |
PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KÖSTER II |
FRIEDRICH |
UTFFZ. |
RIR 90 |
1915-08-?? |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
TECHENTIN, PARCHIM |
- |
KOSTERA |
JAN |
- |
- |
1916-12-13 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1886-06-22 |
- |
- |
KOSTERKA |
WILHELM |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖSTERKE |
WILLY |
- |
- |
1918-07-18 |
- |
Nożyno |
wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Groß Nossin-Nożyno |
obelisk |
KOSTERMAN |
FR. |
SZER. |
- |
1914-11-18 |
- |
Zgierz III |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSTERRING |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖSTERS |
LUDWIG |
JAGER |
RJB 19/4K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOSTEV |
GEORGE |
ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ |
48 P.P. |
1917-06-27 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTEZKA |
JOSEF |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-06-15 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTIALEK |
ADOLF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTIENKO |
JLIA |
RUSSE |
KIEW.GREND.5 |
1915-01-21 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSTILIOW |
PIOTR |
- |
- |
1918-04-11 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KOSTIN |
GRIGORI |
GEM./RUSS. |
I.R.256 |
1918-05-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KOSTINAS |
MAKANIA |
ÖST. INFANTERIST |
K.K. I.R. 50 3. KP. |
1914-12-01 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
BUCHUN |
34 JAHRE |
KOSTINCZENKO |
PANFIL |
GEM./RUSS. |
I.R.304 |
1917-10-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KOSTISCH |
ILJA |
SERB.GEF. |
- |
1917-03-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1900 |
- |
- |
KOSTITSCH |
MILADIN |
GEM./SERB. |
I.R.6 |
1918-07-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOSTITSCH |
SOASA |
GEM./RUSS. |
I.R.3 |
1917-11-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KOSTITZ |
PETRE.ADAM |
GEM./SERB. |
I.R.3 |
1917-06-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KOSTIZENKO |
MARK |
GEM/ROSJA |
I.R.51 |
1918-05-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KOSTIZENKO |
MARK |
GEM/ROSJA |
I.R.51 |
1918-05-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KOSTJUKOW |
AKIM |
GEM./RUSS. |
I.R.12 |
1915-08-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KOSTKA |
JÁNOS |
HUS. |
H.R. 10 |
1914-10-05 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
STANISŁAW |
- |
- |
1914-12-10 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
AUGUST |
- |
- |
1915-10-25 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
FRANZ |
- |
- |
1918-10-31 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
HEINRICH |
- |
- |
1916-06-08 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
PAUL |
- |
- |
1916-09-16 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
IGNATZ |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1857-01-02 |
- |
- |
KOSTKA |
THEODOR |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
ANDREAS |
- |
- |
1917 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
IGNATZ |
- |
- |
- |
- |
Gostomia |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
ER. |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
JOS. |
- |
- |
1916-03-12 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTKA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KOSTKI |
ISEDOR |
GEM./RUSS. |
I.R.141 |
1915-08-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KOSTLAN |
ULRICH |
- |
IR 4 |
1915-01-18 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖSTLER |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÖSTNER |
MATHIAS |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖSTNER |
HEINRICH |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOSTNER |
JOHANN |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTNER |
ANDREAS |
RES.UT.JG |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖSTNER II |
WILHELM |
RES. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSTONI |
JOHANN |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 56 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTORST |
- |
- |
- |
- |
- |
Borki Małe |
wieś, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTORZ |
LEO |
- |
- |
1916-07-23 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTORZ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Żędowice |
wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSTOWSKI |
LUDWIG |
OSTERR. |
K.U.K.J.R.57 |
1914-11-18 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSTRHOUN |
JAN |
INFANTERIST |
I.R. 3 KOMP. 7 |
1915-07-19 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1880 |
NEKOVICE U KYJOVA |
- |
KÖSTRING |
J. |
MUSKETIER |
7 K. INF. REG. 49 |
1914-12-06 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSTROMSKI |
- |
INF. |
RUSS.I.R. 19 |
1914-11-23 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTRULIN |
GRIGORI |
GEM./RUSS. |
A.R.29 |
1916-12-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KOSTRZEWA |
E. |
E.RES. |
- |
1918-09-03 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KOSTRZEWA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOSTRZEWA |
JOS. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOSTRZEWA |
PAUL |
- |
- |
1917-04-23 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSTRZEWA |
J. |
E. RES. |
- |
1918-09-03 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSTU |
CENKO |
INFANTERIST |
RUSS. I.R. 208 |
1915-05-08 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTUCH |
VICTOR |
- |
- |
1917-05-10 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOSTUCHA |
JOSEF |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSTUW |
GRIGORI |
GEM./RUSS. |
I.R.41 |
1918-05-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KOSTYNIUK |
IWAN |
JG. |
K.U.K. F.J.B. 30 |
1915-05-06 |
- |
Dęborzyn (nr 230) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSTYRA |
PAWEL |
GEM./RUSS. |
I.R.123 |
1918-02-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KOSTYSZYN |
MICHAEL |
KORP |
K.K. LUR 3 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 12.10.1914 |
KOSUBEK |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Zabełków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSUBEK |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
LORENTZDORF |
KOSUBEK |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSUBEK |
MICHAEL |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSUBEK |
KARL |
- |
- |
1916-05-05 |
- |
Naczęsławice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSUBIK |
PETER |
- |
- |
1914-09-28 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki |
Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle |
KOSUBSKI |
JOSEF |
- |
- |
1914-08-20 |
- |
Złotniki |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSUCKI |
ALEX F. |
RUSS. LEUTN. |
LEIB. GARD. R. |
1914-11-06 |
- |
Łódź-Doły |
część miasta Łódź, ul. Telefoniczna |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSURKIN |
ALEXANDER |
GEM/ROSJA |
I.R.205 |
1918-04-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KOSUT |
ANTON |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 3 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSWAKOW |
STEFAN |
RUSSE |
TAUR.GREN.R.6 |
1915-01-27 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOSYCZARZ |
TEOFIL |
FLDW. |
K.K. LDST.I.R.31 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSYKWOW SZEMBRAD |
ALEX. |
- |
RUSS. I.R. 126.171.198 |
1914-12-(05-13) |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KOSZ |
JOSEF |
- |
INF.K.U.K.LDST.I.R.40 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSZA |
JOHANN |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOSZA |
BALAZS |
VORM. |
K.U.K.F.K.R. 34 |
1915-01-31 |
- |
Paleśnica II (nr 296) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSZAŁKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
DARGOLEWO |
- |
KOSZCZOL |
VIKTOR |
- |
- |
- |
- |
Krobusz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOSZCZÓŁ |
WALENTY |
- |
- |
1918 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
zaginął |
KÖSZEGI |
FERENC |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-23 |
- |
Tuchów IV (nr 163) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSZENKO |
MAJSIENKO |
INF. |
RUSS.I.R. 18 |
- |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSZIKOW |
LÖBE |
PIECHUR |
33 PUŁK PIECHOTY |
1916 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
1878 |
- |
- |
KOSZIOL |
G |
- |
- |
- |
- |
Kamionki |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSZIOLL |
G. |
- |
- |
- |
- |
Kożuchy Wielkie II |
wies, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOSZKA |
ALEKSANDER |
SZER/ROS |
157.RGT |
1914-11-18 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOSZNAFEL |
ANDREAS |
KUTSCHER |
- |
1914-11-18 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1863 |
- |
- |
KOSZTA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSZTEA |
ISTVÁN |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-22 |
- |
Tuchów IV (nr 163) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSZTISOR |
NIKOLAJ |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 51/15 K. |
- |
- |
Klwów |
wieś, gm. Klwów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOSZTIVIAR |
ANDREAS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. |
1914-10-04 |
- |
Brzozowa (nr 184) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSZTOLANYI |
PHILIPP |
HUS. |
K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOSZTY |
G. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSZYCKI |
MIECZYSŁAW |
- |
1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO |
1914 |
- |
Julianów |
wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki |
łódzkie |
1888-12-10 |
Żywiec |
- |
KOSZYKIEWICZ |
MIECZ. |
ST. SIERŻ. |
LEGIONY POL. |
- |
- |
Żywiec I |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOSZYN |
BAZYL |
SZRG. |
2 / 2 P.P. |
1916-09-28 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 786 |
KOT |
WALTER |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOT(?) |
NIKULEF |
RUSS.ZIVILGEFAG. |
- |
1917-02-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOT? |
? |
- |
- |
1915-07-24 |
- |
Prężynka |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTAK |
LUDWIG |
AUSTRIA |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOTALLA |
ALFONS |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTALLA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTAPKA |
STANISLAUS |
KPL. TIT. ZGSF. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTARBA |
ANTONI |
? |
? |
1917-??-?? |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTARBA |
JÓZEF |
? |
? |
1918-??-?? |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTARSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1918-11-12 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOTAS |
RUDOLF |
ZGSF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTAS |
ANTONI |
- |
- |
1918 |
- |
Mazańcowice |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTASEK (KOLESEK) |
JOSEF |
- |
- |
1914-11-?? |
- |
Tuszyma (Biały Bór) |
wieś, gm. Przecław, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOTEBA |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.84 |
1918-10-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1897 |
- |
- |
KOTEK |
WENZEL |
LDST.INF. |
IR 36 |
1915-03-20 |
- |
Ropica Górna IV (nr 78) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTEK |
JAN |
INFANTERIST |
I.R. 3 / 5 ERS. KOMP. |
1915-07-19 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1894 |
RADĚJOV U HODONINA |
- |
KOTELSKI |
MARJAN TADEUSZ |
PLUTONOWY |
4 PP 11 KOMP. |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOTENKO |
DIMITRI |
UTFFZ/ROSJA |
I.R.280 |
1919-04-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KOTERBA |
ANTON |
KANON. |
- |
1918-08-22 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KOTERBA |
BERNHARD |
RESERV. |
- |
1916-07-17 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KOTERBA |
JOHANN |
GARDE FUSEL. |
- |
191?-??-07 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KOTERBA |
ANTONI |
- |
- |
1917-08-22 |
- |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOTHE |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOTHE |
FRIEDRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTHE |
HUGO |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTHE |
KARL |
- |
- |
1914-10-22 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
KÖTHER |
KARL |
WEHRM. |
P.R.I.R.217 |
1915-05-09 |
- |
Róża (nr 241) |
wieś, gm. Czarna, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOTHISCH |
JOHANN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOTHLEITNER |
JOSEF |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. III |
1914-11-?? |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KOTJAJEW |
DIMITRI |
GEM/ROSJA |
I.R.80 |
1918-03-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KOTJATKO |
JOHANN |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTJETZ |
GEORGI |
GEM/ROSJA |
I. R. 165 |
1918-07-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KÖTKE |
WALTER |
FUSL. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTKO |
ALEXEJ |
- |
I.R. 35 |
- |
- |
Biecz IV (nr 108) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTLAROW |
JOHANN |
KANONIER |
5 SCHW. ART. BRIG. |
1915-01-01 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOTLIK |
FRANZ |
LDW.INF |
K.K.LDW.I.R.15 |
1915-05-10 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTLIVY |
ERNST |
WACHTM |
I.R.17 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOTLORZ |
NIK. |
- |
- |
1914 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTLORZ |
WLAD. |
- |
- |
1918 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
1886-09-11 |
- |
- |
KOTLOWSKI |
LEO |
- |
- |
1918-02-20 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOTMSEE |
PETER |
KAN. |
- |
1915-05-18 |
LAZ. DANZIG |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOTNIK |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-03-29 |
- |
Wysowa (nr 50) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTNIK |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTOL |
IGNATZ |
INF. |
KK LIR 13 |
1915-05-03 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTOLL |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Cziernien |
- |
KOTOLLA |
LUDW. |
MUSK. |
JNF.RGT. 150 |
- |
- |
Lipno I |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KOTOLOBOJ |
IWAN |
- |
S.B. 7 |
1915-03-16 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTOMSKI |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
1918-11-03 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOTONA |
ILLES |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖTÖNY |
ISTVAN |
INF. |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTOPKA |
STANISLAUS |
ERSATZ RESERVIST INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-07 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTOW |
ANDREI |
RUSS. |
INF.REGT.20.2.KP. |
1917-04-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTOW |
IWAN |
GEM./RUSS. |
F.A.R. |
1918-04-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KOTOW |
SJEMON |
GEM./RUSS. |
I.R.305 |
1917-11-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KOTOWSKI |
ADAM |
LEGIONISTA |
3 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOTOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŁĘKA WIELKA |
- |
KOTRBA |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTRÓCZ |
JÁNOS |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTSCH |
WILLI |
LDST. INF. |
I. R. 100 |
1915-01-24 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTSCHAKOW |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
GARDE 113 |
1917-12-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KOTSCHENRUTER |
ADR |
WEHRM. |
LJR.6K |
1915-07-31 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOTSCHEPUD |
JAKINO |
GEM/ROSJA |
I.R.122 |
1918-05-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KOTSCHIROW |
JEREMEJ |
GEM./RUSS. |
I.R.33 |
1918-08-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KOTSCHNOW |
PAWEL |
GEM/ROSJA |
I.R.42 |
1919-01-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KOTSCHOR |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTSCHTHALER |
SEBASTIAN |
INF. |
I.R. 59 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOTSCHURON |
NIKOLAI |
GEM |
GREN.R.15 |
1917-10-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KOTT |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTT |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTT |
PETER |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTTER |
JOHANN |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-10 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KOTTERBA |
FRANZ |
- |
- |
1916-11-16 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTTERBA |
JOHANN |
- |
- |
1916-11-16 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTTERBA |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTTERBA |
WIKTOR |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÖTTERT |
ALBERT |
FÜS. |
1 KOMP. FÜS. REGT. 33 |
1914-09-08 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOTTING |
BERNHARD |
- |
- |
1914 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTTISCH |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Chobie |
- |
KOTTISCH I |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Chobie |
- |
KOTTISCH II |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Chobie |
- |
KOTTOWSKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
STOOSNEN |
- |
KOTTUSCH |
WILHELM |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOTTUSCH |
KARL |
- |
- |
1915-06-14 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTTUSCH |
PAUL |
- |
- |
1916-01-28 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTTUSCH |
JOHANN |
- |
- |
1916 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTTWALD |
GOTTLIEB |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-12 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTTWITZ |
WILHELM |
SCHÜTZE |
- |
1920-01-10 |
ZESENOW |
Cecenowo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KOTTWITZ |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-07 |
- |
Głoska |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KOTULA |
KARL |
GFT. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTULA |
KAZIMIERZ |
- |
- |
- |
- |
Żelichów |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTULAN |
JOSEF |
JG. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
ALOIS |
- |
- |
1918-10-05 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
JOHANN |
- |
- |
1915-05-25 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
KARL |
- |
- |
1918-07-26 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
JOSEF |
- |
- |
1917-11-08 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
PETER |
- |
- |
1917-04-28 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
URBAN |
- |
- |
- |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
ALBERT |
- |
- |
1916-11-09 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
JOHANN |
- |
- |
1915-05-27 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
JOHANN |
- |
- |
1916-03-09 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
JOSEPH |
- |
- |
1918-03-?? |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
THEODOR |
- |
- |
1915-07-16 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTULLA |
VINZENT |
- |
- |
1917-07-01 |
- |
Opole-Wójtowa Wieś |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTWITZ |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Sternalice I |
wieś, gm. Radłów, pow. oleski |
opolskie |
- |
STERNALICE |
- |
KOTYJA |
K. |
- |
- |
1916 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTYRBA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTYRBA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTZ |
STANISL. |
VERMISSTE |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTZ |
STEPH. |
VERMISSTE |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTZ |
KARL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÖTZ |
PETER |
RES. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTZ |
PAUL |
MUSK. |
2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOTZAB |
ALBRECHT |
FÄHNR. |
SCH.R. 9 |
1915-01-28 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTZEM |
GEORG |
- |
- |
1916-08-09 |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTZEM |
? |
- |
- |
1915 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTZIK |
GUSTAV |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KOTZOR |
HEINRICH |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOTZULIN |
STEPHAN |
- |
- |
- |
- |
Grocholub |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOTZUR |
FRANZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOTZUR |
PAUL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOTZUR |
FRANZ |
- |
- |
1915-08-07 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KOTZUR |
IGNATZ |
- |
- |
1915-07-14 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KOTZUR |
MICHAEL |
- |
- |
1914-12-31 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
NIEWIESZE |
- |
KOTZUR |
THOMAS |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KOTZUR |
FLORIAN |
- |
- |
1915 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTZUR |
SYLVESTER |
- |
- |
1916 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTZUR |
VICTOR |
- |
- |
1917 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
1890-10-23 |
- |
- |
KOTZUR |
JULIUS |
- |
- |
1918-03-26 |
- |
Krowiarki |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOTZUR |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Pilchowice II |
wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PILCHOWICE |
- |
KOTZUR |
HEINRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOUBA |
FRITZ |
ERS.RES. |
- |
1915-03-03 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOUBIK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOUDAS-KOTAS |
- |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOUDELKA |
JAROSLAUS |
INF. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOUPICA |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOURAK |
ELEK |
E.R.HONV. |
H.I.R. 12 |
1914-12-26 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOUTNY |
METHOD |
HONVÉD |
3.GY.E |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOUTNY |
JOSEF |
GFRT. |
L.I.R. 13 |
1915-02-24 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 3.34 |
KOUTZAN |
NIKOLAI MICHAEL |
LANDSTURM INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 80 |
1915-04-17 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOUZIL |
FRANZ |
- |
IR 54 |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAČ |
MICHAEL |
SCH. |
SCH.R. 27 |
- |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOVACEVIĆ |
ANTON |
PTRF. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-06 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAČIČ |
MARTIN |
E.R.SCH. |
SCH.R. 26 |
1915-05-04 |
- |
Ropica Górna II (nr 68) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAČIČ |
JOHANN |
INFANTERIST |
I.R. 100 |
1915-05-09 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAČIČ |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-01-28 |
- |
Czarne (nr 53) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
MICHAEL |
INFANT. |
KUK JR 69 |
1914-12-25 |
- |
Borowa (Góra) |
wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOVACS |
FRANZ |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.12.1K. |
1914-11-?? |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
SANDOR |
RES.PION./AUSTR.-WĘG. |
P.TELEGR. |
1914-09-19 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
IGNÁC |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 10 |
1915-05-03 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
GYÖRGI |
HONVÉD |
11/7.HONV.GY.E. |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
JÁNOS |
TIZEDES |
5.UT.ZLJ |
1915.05.02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
JÓZSEF |
TIZEDES |
10/6.HONV.GY.E. |
1914-12-11 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
KÁROLY |
HONV. |
H.I.R. 10 |
1915-05-05 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
PÁL |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-12 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
PÁL |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
LAJOS |
HON. |
K.UNG.L.I.R.19(M.KIR.19.HONV. GYAL.EZR.) |
- |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
WLADISLAUS |
INF. |
K.U.K.I.R. 34 |
1914-10-05 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
STEFAN |
HONV. |
K.U.HONV.I.R. 17 |
1914-12-22 |
- |
Gromnik II (nr 146) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
SANDOR |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
JOSEF |
INF. |
ÖST. UNG. KRIEGER |
1914-12-18 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
JOSEF |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
LADISLAUS |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
THOMAS |
INF.TIT.KPL. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOVACS |
KOLOMANN |
HUS. |
HONV.H.R. 2 |
1915-04-15 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
STEFAN |
INF. |
I.R. 60 |
1914-12-29 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
STEFAN |
INF. |
K.U.K.I.R. 60 |
1915-03-13 |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAČS |
MICHAEL |
HUS. |
K.UNG.H.H.R.5 M.KIR. 5 HONV. HUS. EZR |
1915-05-07 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVÁCS |
JOSEF |
INF. |
K.U.K. F.J.B. 11 |
1915-03-02 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
JOHANN |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.62 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
JULIUSZ KOLOMANN |
WACHTM. |
K.u.K.H.R.13 |
1914-12-11 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
ALEKSANDER |
CHORĄŻY |
25.P.P.B. ARM.AUSTYIA |
1914-11-19 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
KOLOMAN |
SANITATS SOLDAT |
SANIT.ABT. 19 |
1914-10-10 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
SANDOR |
INF |
HONV. IR 11 |
1915-01-05 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
K. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
SANDOR |
LDSTRM |
U.LST.ARB.A.62 |
1917-08-11 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
STEFAN |
GEFREITER |
K.U.K.J.R. 82 |
1915-01-06 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOVACS |
ARPAD |
INFANT. |
K.U.K. I.R. 51 |
1915-06-16 |
- |
Odrzywół |
wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOVACS |
SAMUEL |
KORPORAL |
K.U.K. I.R. 51/12 K. |
1915-05-22 |
- |
Odrzywół |
wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOVACS |
JOSEF |
INFT. |
I.R. 19 |
1914-11-22 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.43 |
KOVACS III |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 60 |
1915-01-10 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACSIK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOVACZ |
JOSEF |
HONVED |
H.I.R. 16 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACZ |
LAJOS |
HONVED |
H.I.R. 9 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACZ |
MIHÁLY |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-05-06 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACZ |
VINZENZ |
HONV. |
H.I.R. 20 |
1915-02-06 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVACZ |
I. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOVALIK |
THOMAS |
- |
IR 57/7 |
1914-11-21 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAŘ |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-01-31 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOVAR |
ALBERT |
GFT. |
K.K.LDST.B.24 |
1915-03-15 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAR |
JANOS |
INF. |
I.R. 5 |
1915-01-17 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAŘ |
FRANCISCUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAŘIK |
JOHANN |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 3 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVAŘIK |
JOSEF |
INF. |
I.R. 36 |
1915-05-08 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOVARNIK |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 21 |
1915-04-21 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVARZ |
JANOS |
UNGAR. INF. |
K.K. I.R. 23 |
1914-12-27 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
BACS |
23 JAHRE |
KOVAS |
- |
K.I.R. 14 |
- |
1915-08-21 |
- |
Biała Podlaska |
miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOVASC |
LUDOVICUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVASC vel KOVATS |
KAROLY |
- |
- |
1915-05-15 |
MROCZKÓW GOŚCINNY |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
1887 |
KISCELL |
- |
KOVASS |
JOH.WILH. |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.62 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVERMANN |
PETER |
- |
PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVESDY |
EMERICH |
KPL. |
I.R. 37 |
- |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOVOCS |
JANOS |
INF. |
I.R. 60 |
1915-03-05 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOVRIG |
GEORG |
GFT. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOWAČ |
JOSEF |
- |
H.H.R. 5 |
1915-04-18 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWACIC |
ANTON |
JG. |
FJB 26 |
1914-12-22 |
- |
Skołyszyn (nr 27) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOWACS |
JSVAN |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. 20 |
1914-11 |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWACZ |
JÁNOS |
HONVED |
H.I.R. 11 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWACZ |
JÁNOS |
HONVED |
H.I.R. 16 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWACZ |
LUDWIG |
INF. |
K.U.K.I.R. 34 |
1914-10-05 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWACZ |
- |
INF. |
K.U.K. I.R. 55 |
1914-12-17 |
- |
Miechowice Małe (nr 254) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWACZ |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWACZ |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWACZ |
FRANZ |
- |
K.U.K. I.R. 2/8 K. |
1915-05-14 |
- |
Gielniów |
wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOWACZEK |
ANTON |
- |
- |
1914-09-25 |
- |
Przewóz (opolskie) |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWACZEK |
LEO |
- |
- |
1915-02-23 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
KOWACZEK |
KARL |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
KOWACZEK |
HERMANN |
- |
- |
1918-03-29 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
KOWACZEK |
FRANZ |
- |
- |
1915-04-08 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KOWAK |
LAMPERT |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. ? |
1914-??-?? |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
REINHOLD |
ERS.RES. |
L.J.R.23.5. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
MAXIMILIAN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOWAL |
PETER |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-03 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
JAKOB |
INF. |
IR 36 |
- |
- |
Pętna (nr 63) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
JOHANN |
INF. |
I.R. 57 |
1915-02-14 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
JEFIM IWANOWICZ |
INF. |
RUSS.I.R. 165 |
1915-04-04 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
PIOTR |
- |
? |
1916-07-05 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
cywil |
KOWAL |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Kończyce Małe |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
WŁADYSŁAW |
SZER. |
VI BAON 1 PP L.P. |
1914-11-18 |
Krzywopłoty |
Bydlin |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
NAZAR |
- |
278 P.P. 13 K. |
1916-04-29 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOWAL |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
BERTHOLD |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWAL |
REINCHOLD |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALA |
PAUL |
INF. |
I.R. 100 |
1915-02-16 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALCZEWSKI |
SYLWESTER |
- |
- |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza III |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALCZUK |
WATZLAW |
SERB. |
INF.REGT.8.2.KP. |
1916-01-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALCZUK |
MATHEUS |
INFT. |
I.R. 90 / 2 M. KOMP. |
1914-11-22 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.44 |
KOWALCZYK |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALCZYK |
JOSEF |
INF. |
I. R. 20 |
1915-02-14 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALCZYK |
PAUL |
INF. |
LDST.ET.B. 214 |
- |
- |
Droginia (nr 371) |
wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALCZYK |
IGNACY |
LEGIONISTA |
4 PP 3 KOMP |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOWALCZYK |
LEON |
LEGIONISTA |
4 PP 5 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOWALCZYK |
MARZI. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOWALCZYK |
IGNACY |
SZER. |
VI BAON 1 PP L.P. |
1914-11-18 |
Krzywopłoty |
Bydlin |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALCZYK |
ANTONI |
- |
- |
1918-1920 |
- |
Janowiec |
wieś, gm. Janowiec, pow. puławski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOWALCZYK |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALD |
AUG |
RESERVIST |
10 K. INF. REG. 151 |
1915-01-07 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 3 |
KOWALD |
FRANZ |
R.SCH. |
SCH.R.3 |
1914-12-19 |
- |
Skurowa (nr 229) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOWALENKO |
STEFAN |
RUSSE |
- |
1915-03-03 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOWALENKO |
ORION |
- |
- |
1918-07-10 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1899 |
- |
- |
KOWALENKO |
JAKOB |
RUSS. |
INF.REGT.249.16.KP. |
1917-02-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALENKO |
MIFADI |
GEM./RUSS. |
I.R.191 |
1917-11-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
188? |
- |
- |
KOWALEWICZ |
J. |
- |
- |
1918-11-04 |
- |
Wijewo |
wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1877-07-04 |
Wijewo |
- |
KOWALEWSKI |
K |
GARDE FÜSILIER |
2 K LEHR INF R |
1914-12-24 |
- |
Ozorków |
miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOWALEWSKI |
HERMANN |
- |
- |
1918-05-08 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOWALEWSKI |
FR. |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOWALEWSKI |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KOWALEWSKI |
J. |
FÜSILIER |
11 K. GREN. REG. 5 |
1914-11-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
KOWALEWSKI |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
GRONSKEN |
- |
KOWALEWSKI |
- |
GRENADIER |
- |
1919- |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1898- |
- |
- |
KOWALEWSKI |
WAWRZYN |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŻYTOWIECKO |
- |
KOWALEWSKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOWALEWSKY |
NIKODEMUS |
LDST.M. |
USSAR? POSEN. 24? |
1915-??-02 |
- |
Chybice |
wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
WŁADYSŁAW |
LEG. |
3 SZ. 2 P. UŁ. |
1918-06-11 |
- |
Modlin |
wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski |
mazowieckie |
- |
- |
KRUMKNIE/KRZYWE KOŁO |
KOWALIK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
- |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
STANISŁAW JAN |
LEGIONISTA |
5 PP 3 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
O |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Gaj |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALIK |
PAUL |
- |
- |
1915-01-10 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALIOW |
GAWRIEL |
- |
- |
1915-02-12 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1887-02-18 |
- |
- |
KOWALITA |
ANTON |
INFT. |
I.R. 40 |
1914-11-20 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.2 |
KOWALIUK |
NIKOLAUS |
DRAG. |
D.R. 9 |
1915-01-19 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALKE |
KARL |
- |
- |
1914-11-18 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Massowitz-Masłowice |
obelisk |
KOWALKE |
OTTO |
- |
- |
1918-07-06 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
KOWALKE |
WILHELM |
- |
- |
1918-06-10 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
KOWALKI |
JOSEF |
- |
P.R.I.R.220 |
1914 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALKOWSKI |
ANTONI |
INFANTERIST |
K.U.K IR 10 |
1917-08-30 |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1893-01-13 |
DŁUGOPOLE |
- |
KOWALKOWSKI |
WOJCIECH |
INFANTERIST |
- |
1914 |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1887-04-11 |
DŁUGOPOLE |
- |
KOWALLA |
STANISLAUS |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALLEW |
WASSILY |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-07-23 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALLIK |
JOSEF |
- |
- |
1917-08-22 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALLIK |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-19 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALOW |
J. IGNATICZ |
INF. |
- |
- |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOWALOW |
EUGENIUS |
RUSSE |
R.J.R.319/11R |
1917-02-07 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOWALOW |
DANIEL |
GEM/ROSJA |
I.R.330 |
1918-10-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KOWALSCHIK |
ANTON |
GEFR./RUSS. |
A.R. |
1918-06-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KOWALSKI |
FRANZ |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KOWALSKI |
ALOIS |
UT.OFFZ. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KOWALSKI |
PETER |
GEFR. |
7.KOMP.RES.INF.REGT.34 |
1915-03-03 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-03-16 |
- |
nagrobek betonowy |
KOWALSKI |
JOSEF |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
TADEUSZ |
PLUTONOWY |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
NIKOLAUS |
INF. |
LDST.ET.B. 239/1 |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
JA |
- |
- |
1915 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1881 |
- |
- |
KOWALSKI |
JÓ. |
- |
- |
1915 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1878 |
- |
- |
KOWALSKI |
LEON |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-05-10 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
JÓZEF |
SZEREGOWY / POLAK |
B. SAP. |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza II |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
GEORG |
- |
- |
1918-03-30 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
THEO. |
- |
- |
1916 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
JOHANN |
ZGSF. |
IR 57 |
1918-08-12 |
- |
Kołaczyce II (nr 39) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
FRITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
AUG. |
WEHRM. |
1 K. LANDW. INF. RGT. 49 |
1914-08-15 |
- |
Gawliki Wielkie |
wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
WALENTIN |
GEM/ROSJA |
SCH. R. 7 |
1918-08-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KOWALSKI |
JOH. |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915-07-29 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
JÓZEF |
- |
- |
1919-02-04 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1915-02-01 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
rozstrzelany za sprawę polską |
KOWALSKI |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
A |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
1914-09-14 |
nad rzeką Yser |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
WAL. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALSKI |
FRYDERYK |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKY |
JOH. |
UNTEROFFIZIER |
LDW.INF.RGT 37, 9KP |
1915-04-06 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALSKY |
STANISLAUS |
RES. |
3 KP. GREN. RGT. 5 |
1915-09-08 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1890-09-29 |
- |
- |
KOWALSKY |
GEORG |
- |
- |
1916 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWALSZKI |
MIKLÓS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-03-17 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWALT |
PAWEL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-11-25 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWALUK |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOWAREK |
KARL |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWARIK |
LEOPOLD |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-02 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWARZ |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
CHRÓSTY |
- |
KOWARZ |
PETER |
- |
- |
1917 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWARZIK |
JOH. |
- |
- |
1914-09-23 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWARZIK |
THEOD. |
- |
- |
1916-01-06 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWASEWIC |
MILIWOIE |
SERB. |
INF.REGT.10.2.KP |
1917-05-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWASEWICZ |
MILIWOGE |
GEM./SERB. |
I.R.10. |
1917-05-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KOWATY |
JANOS |
GFT. |
ÖST.UNG. |
1914-09-20 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWATZEK |
KARL |
- |
- |
1915-02-28 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DZIELAU |
- |
KOWATZKI |
JOHANN |
RES. |
PREUSS. RES. I.R. 220 |
1914-12-28 |
- |
Wojnicz-Zakrzów (nr 284) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWIATKOWSKI |
- |
MUSK. |
1. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KOWIENKI |
- |
KONIGS-JAGER |
MOSER 5 ESK. JAG REG Z. PF. |
1914-10-28 |
- |
Ujazd (łódzkie) |
wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOWNATZKI |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
DUTTKEN |
- |
KOWOHL |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOL |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOL |
JOHANN |
- |
- |
1915-06-24 |
- |
Rudy II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOL |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOL |
FERDINAND |
- |
- |
1916 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOL |
TEOFIL |
- |
- |
- |
- |
Gostomia |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWOL |
JULJAN |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOLIK |
JOHAN |
- |
- |
1914 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWOLIK |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOLL |
FRANZ |
UT.OFFZ. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOWOLL |
MAX |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOWOLL |
PAUL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOWOLL |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOLL |
THEOPHIL |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOLLIK |
VICTOR |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KOWOLLIK |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOLLIK |
HIACYNTH |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWOLLIK |
JOSEF |
- |
- |
1914-12-20 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOWOLOW |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.42.4.KP. |
1917-05-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOWOW |
PETR |
GEM/ROSJA |
I.R.456 |
1918-10-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
KOWRIL |
FRANZ |
- |
IR 54/1 |
1914-12-12 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOWZŁKIN |
PAWEL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-12-06 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOX |
VALENTIN |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KOX |
VALENTIN |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOY |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOYRO |
ADOLF |
MUSK. |
R.I.R. 28 |
1917-07-20 |
HULLOCH |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
LEPACKEN |
- |
KOZA |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZABA |
MILA |
INF. |
RUSS.I.R. 139 |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZAČEK |
JOSEF |
R.U.O./AUSTR.-WĘG. |
LDST.SAN.ABT. 3 |
1915-01-18 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZACZENKO |
STEFAN |
KPR. WP |
- |
1917-09-28 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 18 |
- |
- |
KOZACZENKO |
ALEXEI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-09-05 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZACZUK |
ONUFRIUS |
DRAG. |
K.U.K.D.R. 9 |
1915-01-14 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
LADISLAUS |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
JOHANN |
KUTSCHER |
- |
1915-02-24 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
WENZEL |
INF. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOZAK |
NIKOLAUS |
INF. |
I.R. 80/7 |
1915-03-24 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
SIMON |
INF. |
LDST.ET.B. 215 |
1915-03-02 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
WASYL |
UT.JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
STANISŁAW |
SZER. |
- |
1918-05-15 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
STANISL. |
INFANT. |
- |
1915-04-08 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOZAK |
MICHAEL |
GEFREITER |
R.J.R.48/2K. |
1915-07-20 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOZAK |
J |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KOZAK |
J |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KOZAK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
BOGDANKI |
- |
KOZAK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
BOGDANKI |
- |
KOZAN |
DENES |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. |
1914-12-14 |
- |
Paleśnica II (nr 296) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZARIUK |
GAVRIEL |
INF |
K.K.L.I.R. 22 |
1914-12 |
- |
Szczepanowice III (nr 197) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZARSKI |
KONRAD |
SZER. |
LEGIONY POLSKIE |
1915 |
- |
Zakopane I |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
1894-06-13 |
- |
- |
KOZARSKI |
KONRAD |
LEG. |
POLN. LEG. I BRIG. |
1915-10-22 |
- |
Zakopane (nr 378) |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZBANEK |
STANISLAUS |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŻBIAŁ |
TOMASZ |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŹBIAŁ |
WŁAD. |
WACHM. |
LEGIONY POL. |
- |
- |
Żywiec I |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZĚENY |
LADISLAUS |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-09 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŽELJ |
ANTON |
INF |
I.R.17 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOZEMENKO |
GAWRIEL |
INF. |
J.R. 165 |
1914-12-19 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZEMIAKIN |
ALEKSY |
- |
25 P. 2 K. |
1916-05-01 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOZENIUK |
JEFIM ALEKSANDER |
ZGSF. |
RUSS. KRIEGER |
- |
- |
Chojnik II (nr 150) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZENKO |
JOSEF |
INFT. |
I.R. 26 |
1914-12-04 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.8 |
KOZERA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZERENKO |
SEVGEIJ |
GEM/ROSJA |
I.R.280 |
1919-04-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KOŻEWNIKOW |
ALEKSIEJ |
INF. |
RUSS.I.R. 125 |
1915-01-12 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIARA |
LADISLAUS |
JNFANTERIST |
K.K.SCH.R.34/9 |
1917-03-04 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOZIARZ |
FRANZ |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KOZICKI |
BRONISŁAW |
LEGIONISTA |
1 PP L.P. |
1914-11-18 |
Krzywopłoty |
Bydlin |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIEL |
ANDRZEJ |
- |
- |
1917-08-04 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KOZIELEC |
JOHANN STANISLAUS |
RESERVIST GEFREITER |
I.R. 20 |
1915-05-05 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIER |
ALOIS |
ZIVILKTSCH |
K.U.K. TRAIND. 2 |
1915-01-16 |
- |
Sulejów |
miasto, gm. Sulejów, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Hażlach I |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Porąbka |
wieś, gm. Porąbka, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Porąbka |
wieś, gm. Porąbka, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
GRIGORIJ |
- |
- |
- |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Cisownica |
wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Cisownica |
wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIEŁ |
PAWEŁ |
- |
- |
1917 |
- |
Brenna |
wieś, gm. Brenna, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIK |
RYSZARD |
- |
- |
- |
- |
Przegędza |
wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIK |
KARL |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIK |
STEPHAN |
- |
- |
1917 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIK |
JOANNES |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIK |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIK |
FRANC. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIM |
WASYLI |
INF. |
RUSS. INF.196 |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOZIN |
ANANIN |
GEM/ROSJA |
I.R.112 |
1918-01-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KOZINA |
JOSEF |
INF. |
K.K. LDST.I.R. 32 |
- |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
JOSEPH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KOZIOL |
JOSEF |
LANDSTURM |
- |
- |
- |
Dzielnica |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1886-09-20 |
- |
- |
KOZIOL |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
JOHANN |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Smolarnia |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Krępna |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
EMANUEL |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOLEK |
EMANUEL |
- |
- |
1915 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
NEUNZ |
- |
KOZIOLLEK |
F. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOLLEK |
JOS. |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZIOLLEK |
PAUL |
- |
- |
1919 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIOŁ |
LADISLAUS |
LDST.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-04 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIOŁ |
JOHANN |
RES. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-01 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIOŁ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ZIEMPNIÓW |
- |
KOZIOŁ |
KAZ. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
BREŃ OSUCHOWSKI |
- |
KOZIOŁ |
P. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
KAWENCZYN |
- |
KOZIOŁ |
WŁ. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
KOZIOŁ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CHORZELÓW |
- |
KOZIOŁ |
FRAN. |
- |
- |
- |
- |
Piotrowice |
wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIOŁ |
RYSZARD |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZIOŁEK |
ROBERT |
PREUSS.RES. |
I.R.270 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZIUSZKO |
GREGOR |
INF. |
LDST.E.B. 302 |
1915-05-06 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÓZKA |
JAKÓB |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÓZKA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Hecznarowice |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÓZKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KÓZKA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZLIK |
ANTON |
- |
- |
1916-09-07 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZLIK |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZLIK |
ANTON |
- |
- |
1918-06-03 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOŹLIK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
ZACHEŁMNA |
- |
KOŹLIK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
ZACHEŁMNA |
- |
KOŹLIK |
L. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
ZACHEŁMNA |
- |
KOZLOW |
JEFIN |
- |
- |
1916-12-18 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZLOWSKI |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOZLOWSKI |
JOHANN |
RES. |
PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 |
1915-05-06 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZLOWSKI |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 56 |
1915-05-05 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZMA |
D. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZMA |
EMILI |
- |
K.U.K. I.R.M. 6A |
1918-09-08 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KOZMAK |
N. |
INFT |
K.K. LIR 17 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
ekshumacja z 26.10.1915 |
KOZMANEK |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZMER |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŹMICKI |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOŹMIN |
JULJAN |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŹMIN |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŹMIŃSKI |
IGNAC |
SZEREGOWY / POLAK |
- |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza II |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZOK |
JAK. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZOLE |
JOHANN |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŽOM |
GJURO |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZOMORA |
LUKA |
INF. |
B-HIR 4 |
1915-05-02 |
- |
Pętna (nr 63) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZSCOW |
WLADIMIR |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-04-12 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZUB |
CHRYZOSTOM |
- |
- |
1916 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOZUB |
MICHAŁ |
- |
13 P.P. |
1915-03-28 |
zmarł w szpitalu w Göding |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZUB |
AUGUST |
- |
- |
1916-09-16 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Ferdinandshof / Grabina ? |
- |
KOZUB |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZUB |
KONRAD |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZUBAL |
STANISŁAW |
LEGIONISTA |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZUBAL |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOZUBEK |
JOHANN |
- |
- |
1916-07-07 |
- |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOZUBSKI |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŻUCH |
FRANZ |
LST. INF. |
K.K.L.I.R. 31 |
1915-05-10 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŻUCH |
PIOTR |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZUIRA |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŻUSZNIK |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Hażlach I |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZYCZKOWSKI von |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
POBŁOCIE |
- |
KOZYRA |
PAUL |
WEHRM. |
L.J.R. 11/6K |
1914-09-01 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOZYRA |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOZYRA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZYRA |
- |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZYRSKI |
DIMITRO |
GFT. |
K.U.K.???30 |
????-??-22 |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZŁAWSKI |
J |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOZŁOW |
MIKOŁAJ |
SZRG. |
4 / 104 P.P. |
1916-06-11 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 64? |
KOZŁOWSKI |
JULIAN |
LEGIONISTA |
1 KOMP. I BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KOZŁOWSKI |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZŁOWSKI |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza III |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZŁOWSKI |
JÓZEF |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
3G P.P. |
1917-07-14 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KOZŁOWSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Jedlec |
wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOZŁOWSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Polanka Wielka |
wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOZŁOWSKI |
STAN. |
- |
- |
- |
- |
Piotrowice |
wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŁANTKIEWICZ |
KAZIMIERZ |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁATA |
MAKS. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁCZ |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KOŁEK |
WALENTY |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŁNAKOW |
- |
- |
- |
- |
- |
Łukowo (Czersk) |
wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki |
pomorskie |
- |
- |
- |
KOŁODNYJ |
FEDKO |
INFANTERIST |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŁODYLO |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
WŁADYSŁAW |
LEG. |
1 PP L.P. |
1914-12-06 |
MARCINKOWICE |
Marcinkowice (nr 352) |
wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
FRANCISZEK |
CHOR. |
10 P.P.B.ARM.AUSTR |
1914-08-21 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Poręba |
miasto, gm. Poręba, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
KOŁODZIEJ |
J |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
TOM. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJ |
TOM. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KOŁODZIEJSKI |
- |
SZEREG. |
- |
1920-01-25 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1900 |
- |
- |
KOŁODZIEJSKI |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KOŁOMYJSKI |
KAROL |
KAPITAN |
DOWÓDCA 12 ROTY, 6 LIBAWSKI PUŁK |
1914-09-11 |
- |
Warszawa-Powązki II |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
1893-09-30 |
- |
- |
KOŁTUNOW |
MIKOŁAJ |
- |
16 P. |
1916-01-05 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KR? |
WILHELM |
GREN[ADIER] |
- |
1917-10-20 |
Fra[nkreich] |
Chomino |
wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1920-08-24 |
- |
nagrobek betonowy |
KR????? |
JO? |
- |
- |
1918-??-?? |
- |
Prężynka |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KR??TMOLH |
FRIEDRICH |
- |
- |
1914-10-20 |
- |
Żórawina II |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
18?9-12-21 |
Weigwitz |
- |
KR?LO |
JAKOB |
RUSS. |
PION.BAT.2 |
1917-02-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAAL |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAATZ |
HERMANN |
FELDW.LTN. |
LDST. BTTL. LOETZEN |
1915-08-19 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KRABE |
GUSTAV |
? |
1. PION. BATL. |
1914-11-19 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
KRABES |
ANTON |
- |
- |
1915-06-28 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRABIEL |
PAUL |
MUSKETIER |
R . J . R . 208 / 7 K |
1915-07-02 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRABIELL |
PAUL |
MUSKETIER |
R.I.R. 208 / 7K |
1915-07-02 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRABISCH |
OTTO |
ERS.RESERVIST |
6.KOMP.RES.INF.RGT.5 |
1917-03-25 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1891-01-28 |
- |
- |
KRABISCH |
MAX |
- |
- |
1918-09-27 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRABIWIN |
DEMITR |
SZER. |
330 p.p. |
1918-07-20 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1884 |
- |
- |
KRACHMALEW |
ANDREJ |
GEM/ROSJA |
I. R. 121 |
1918-08-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KRACHT |
ADOLF |
RESERWIST |
7.KOMP.RES.INF.REGT.266 |
1915-02-10 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1914-09-07 |
- |
tablica betonowa nr 2 |
KRACHTASZ |
- |
INF. |
- |
- |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÄCK |
AUGUST |
MUSKETIER |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-09 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAČMAR |
WENZEL |
E.R.INF. |
F.J.B. 12 |
1915-03-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRACZKOWSKI |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRADALIN |
ADAM |
GEM/ROSJA |
I.R.202 |
1918-10-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KRADEC |
WENZEL |
LDSCH. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1914-12-(7-16) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRADER |
FRIEDRICH |
JG. |
K.U.K. T.K.J.R. 2 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRADJNOW |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
I.R.243 |
1918-10-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
KRAETZER |
OTTO |
ERS.RES. |
P.R.I.R. 219 |
1915-02-20 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KRAFCZYK |
VINZ. |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAFCZYK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Luboszyce |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAFCZYK |
JOH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KRAFCZYK |
JOS. |
LANDWEHRM. |
- |
1918-08-06 |
- |
Góra Św. Anny |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAFCZYK |
ANTON |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAFCZYK |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAFFCZYK |
THEO. |
- |
- |
1914-12-04 |
- |
Chocianowice |
wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAFFENDORFEN |
FRANZ |
- |
I.R. 57 |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1877 |
WELS |
- |
KRAFFZIK |
G |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Olschewen |
obelisk |
KRÄFT |
EWALD |
- |
- |
1917-07-17 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Sackhöhe |
obelisk |
KRAFT |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAFT |
OTTO |
KR.FR. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Krajowice (nr 37) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAFT |
HERM[AN] |
- |
- |
1914-08-29 |
- |
Stara Studnica |
wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAFT |
WILH[ELM] |
- |
- |
1915-05-17 |
- |
Stara Studnica |
wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAFT |
FRITZ |
GEFREITER |
6K JNF. REG. 176 |
1914-11-15 |
- |
Łęczyca III |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAFT |
HUGO |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAFT |
MARTIN |
- |
- |
1919 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAFT? |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kątki |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAFTCZYK |
GEORG |
FLIEGER |
4.KOMP.FLIEG.ERS.ABT.11 |
1916-07-26 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1889-01-16 |
- |
- |
KRAFTSCHIK |
WODZE |
GEM |
FEST. ART. |
1917-09-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
KRAGA |
LADISLAUS |
LDST.INF. |
- |
1915-03-31 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAGEH |
JOHANN |
JG. |
F.J.B. 20 |
1914-12-21 |
- |
Błażkowa (nr 219) |
wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAGELJ |
GASPAR |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÄGER |
HELMUT |
GEFREITER |
RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-10 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
mogiła 1 |
KRAGER |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAH |
LUDWIG |
RESERVIST |
RJR 219/11K |
1915-07-02 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRÄHER ? |
KARL |
- |
? KÜR.REGT.8 ? |
? |
- |
Łączany |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) |
opolskie |
- |
? |
obelisk |
KRAHN |
K. |
- |
- |
1915-06-13 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAHN |
HERMANN |
GERF. |
- |
1916-05-18 |
- |
Danowo |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAHN |
ROBERT |
ERS.RES |
5/J.R.140 |
1914-12-05 |
- |
Wólka Wojsławska |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAHWINKE |
JAKOB |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAICZI |
PAUL |
- |
- |
1915-01-01 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAICZY |
THEODOR |
- |
- |
1917-06-15 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAIK |
JOSEF |
- |
- |
1917-04-17 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAIN |
LUDWIG |
- |
- |
1917-01-16 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAINER |
HEINRICH |
INF |
I.R.7 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAIS |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAJ |
LAURENT |
ERS. RES. |
I. R. 57 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJCAR |
ANTON |
INF. |
I. R. 3 |
1915-02-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJCAR |
METHOD |
KPL. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJCZEW |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAJCZOWICZ |
A. |
GEFREITER |
K.G.UNG.H.J.R.13 |
1914-12-01 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KRAJCZY |
NRB. (NORBERT) |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAJCZY |
SILV.(ESTER) |
- |
- |
1916-01-11 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAJCZYK |
JOSEPH |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAJDL |
WENZEL |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJESS [KRAJES] |
MICHAEL |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-11-26 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJEWSKI |
FRANZ |
MUSK. |
P.R.I.R. 46 |
1915-05-12 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KRAJEWSKI |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-03-08 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJEWSKI |
MAX |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJEWSKI |
JOHANN |
ERS.RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KRAJEWSKI |
KAZIMIERZ |
LEGIONISTA |
4 PP 4 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAJEWSKI |
JOSEPH |
- |
- |
1914-11-24 |
- |
Boczki Stare |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAJEWSKI |
FRANZISCH |
GEM/ROSJA |
I.R.227 |
1917-08-?6 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KRAJEWSKI 'KRAJ' |
MARCELI |
LEGIONISTA |
4 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAJISNIK |
SPASOJE |
INF. |
B.-H.I.R. 1 |
1915-01-10 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJKA |
W. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRAJKA |
JAN |
- |
3 KOMP. REZ. P.P. NR 208 |
1915-11-04 |
JARCYAK - SERBIA |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1890-10-12 |
GĘBICE |
- |
KRAJNC |
ANTON |
INF. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJNIK |
JAKOB |
JG. |
FJB 7 |
- |
- |
Desznica (nr 7) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAJOS |
PÁL |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-21 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJŠEK |
ANDREAS |
R.GFT.TIT.KPL. |
IR 87 |
1915-04-21 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAJŠEK |
KARL |
ZGSF. |
IR 87 |
- |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAKAU |
JOH. |
- |
- |
1918-08-28 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAKAU |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Tornienen |
tablica pamiątkowa |
KRAKORA |
WENZEL |
DRAG. |
K.U.K.DRAG.R.8 |
1915-02-10 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAKOVIĆ |
HEINRICH |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAKOWIAK |
THOMAS |
MUSK. |
PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 |
1915-05-08 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAKOWSKI |
THADDÄUS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAKOWSKI |
KARL |
- |
- |
1914-09-10 |
- |
Idzbark |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAKOWSKI |
JOHANN |
? |
L.J.R.19?/2K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAKOWSKI |
JOHANN |
INF. |
K.U.K. I.B. 102/2 K. |
1915-06-22 |
- |
Klwów |
wieś, gm. Klwów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAL |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 20 |
1915-05-08 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAL |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAL |
JOSEF |
JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAL |
ALOIS |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÁL |
JOSEF |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAL |
JAROMIR |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAL |
JERZY |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec II |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAL |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Jaworze Dolne (śląskie) |
wieś, gm. Jaworze, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAL |
STANISLAUS |
- |
- |
- |
- |
Rostkowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAL? |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRALER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Wałki (nr 205) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRALI |
STEPAN |
SZER. |
53.P.P. 9. KOMP |
1917-08-23 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 236, M.R.P.1930 |
KRALIČKA |
ADALBERT |
INF. |
- |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRALICSEK |
ANTAL |
ERS. RES. |
H.I.R. 9 |
1915-05 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRALIG |
JOSEF |
INFANTERIST |
- |
1916-05-30 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRALIK |
WIZENTI |
- |
- |
1918-11-26 |
- |
Sobota |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRALIK |
JOSEF |
INFANTERIST |
H.I.R. 16 |
1915-05-10 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRALIK |
FRANZ |
INF. |
LIR 16 |
1915-07-06 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRALINGER |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRALISCH |
ANDR(EAS) |
- |
- |
- |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRALISZ |
FR. |
- |
- |
1919 |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
1891 |
- |
B. ucz. kl. VIII |
KRALL |
FLORIAN |
LST.JG. |
F.J.B. 30 |
1915-04-26 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAM |
WALTER |
- |
- |
- |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAMANOWIC |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAMAR |
JOSEF |
GEFREITER TITULAR ZUGSFÜHRER |
I.R. 3 |
1915-05-07 |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMAR |
DRAGUTIN |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMARCZYK |
HUGO |
- |
- |
1918-04-12 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAMARENKO |
MICHAL |
RUSS. GEFREITER |
- |
1915-05-18 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAMBERGER |
STEFAN |
INF. |
K.U.K. I.R. 47 |
1914-12-13 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAMBRICH |
HEINRICH |
WEHRM. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMEL |
FRANZ |
- |
I.K.K.L.I.R. 1 |
1914-12-10 |
- |
Kamionka Mała (nr 357) |
wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
BERNHARD |
MUSKETIER |
- |
1915 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRAMER |
WAWRZYNIEC |
- |
- |
1916 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KRAMER |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KRAMER |
ROBERT |
- |
- |
1917-10-12 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KRÄMER |
HERMANN |
MUSKETIER |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
GERHARD |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÄMER |
- |
FÜS. |
FÜS. REGT. 33 |
1914-09-08 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
BERNHARD |
FUS. |
3.GARDE.RGT. Z.F. |
1915-05-05 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
THEODOR |
INF. |
K.U.K. I.R. 15 |
1914-12-23 |
- |
Dębno (nr 281) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
obelisk |
KRÄMER |
GUSTAV |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÄMER |
WILHELM |
RES. |
P.R.I.R. 219 |
1915-04-01 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
HEINR. |
PREUSS. |
INF.RGT.74 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
KARL |
PREUSS.RES. |
I.R.269 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
A. |
WACHM. |
1 ERSATZABT. DES GARDE-FELDA. R. 1 |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
HEINRICH |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAMER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
P. |
- |
- |
1915 |
- |
Moskorzyn |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachoniopomorskie |
1894 |
- |
- |
KRAMER |
ALBERT |
LDSTM. |
- |
1921-05-01 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
zmarły na skutek wojny |
KRAMER |
CHRISTIAN |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÄMER |
ALBERT |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
HERMANN |
WEHRM. |
5/R.I.R. 231 |
1914-10-23 |
- |
Romoty |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÄMER |
MICHAEL |
DEUTSCH INF. |
R.J.R. 69/1 |
1914-12-08 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAMER |
- |
- |
1./IR 14 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAMKUNIN |
SERGEI |
- |
- |
- |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1897 |
- |
- |
KRAMM |
PAUL |
- |
- |
1919-05-23 |
- |
Podła Góra |
wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński |
lubuskie |
1877 |
PODŁA GÓRA |
ZMARŁ W WYNKU RAN |
KRAMME |
WILHELM |
RES. |
PREUSS. R.I.R. 219 |
1914-12-26 |
- |
Dębno (nr 281) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KRAMMEL |
JACOB |
UNTOFFZ. |
R.J.R.203/2K. |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAMMER |
JOSEF |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMNY |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Hażlach II |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAMNY |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAMP |
WILHELM |
OBERJÄGER |
JÄGER.BTL. 2 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAMP |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KRAMP |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
POBŁOCIE |
- |
KRAMPE |
EBERHARDT |
JNTENDANTURRAT |
49 RES.DIV. |
1914-11-22 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAMPE |
ANDREAS |
JG. |
PREUSS. RES. JG. BAT. 19 |
1914-12-07 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMPERA |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
1915-02-16 |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAMPF |
WALTER |
LTNT. |
- |
1915-06-23 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAMPIKOWSKI |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Wierzchucino |
wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
KRAMS |
STEFAN |
RES.JG. |
FJB 12 |
1915-01-10 |
- |
Ropica Górna II (nr 68) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRANABITTE |
JOHANN |
GFT. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-18 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRANC |
WINCENTY |
- |
- |
- |
- |
Choroszcz II |
miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KRANCIOCH |
JAKOB |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRANCZIOCH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Rostkowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRANCZIOCH |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Rostkowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRANE |
H. |
? |
? |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRANER |
ALEKSANDER |
INF |
I.R.7 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRANERT |
PAUL |
GFT. |
KPGRZF 1 |
1915-05-07 |
- |
Bieździadka (nr 41) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRANICH |
HERMANN |
ERS.RES. |
L.J.R. 51/4K |
1915-07-19 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRANIEC |
Kl. |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój II |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KRANIG |
- |
MUSK. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRANISCH |
FRANZ |
ERS.RES. |
L.J.RGT. 38 7 KP. |
- |
- |
Lipno II |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KRANKENICHWETTER? |
- |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRANKLER |
JWAN |
RUSS. |
LEFLANSKI I.R.97 |
1917-04-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRANKOWSKI |
PAWEL |
GEM./RUSS. |
I.R.36 |
1918-07-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KRANS |
- |
- |
- |
1914-10-31 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRANTZ |
REINHARD |
- |
- |
1915-04-26 |
- |
Gardno |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KRANZ |
ADOLF |
GFT. |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KRANZ |
ERNST |
MUSK. |
PRIR 269 |
1915-05-04 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRANZ |
GUSTAV |
MUSK. |
5 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRANZ |
ALFR. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRANZ |
PAUL |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRANZ |
R. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRANZ |
GERHARD |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
VORSICHT |
- |
KRANZ |
JULIUS |
ULANEN SERGT. |
? |
1914-10-01 |
- |
Ruda (łódzkie) |
wieś, gm. Wieluń, pow. wieluński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRANZ |
WILLY |
- |
- |
1919-12-08 |
- |
Tomisław |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRANZ |
FRITZ |
- |
- |
1917-04-01 |
- |
Tomisław |
wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRANZEK |
FRANZ |
INF. |
I.R. 28 |
1915-05-09 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRANZEL |
MATIAS |
- |
H.I.R. 20 |
- |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRANZEL |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRANZIOCH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĄBROWICE |
- |
KRANZIOCH |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
FALMIROWICE |
- |
KRÄNZLER |
SEINWEL LEIB |
ST. SZEREGOWIEC |
95 PUŁK PIECHOTY |
1915 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
1867 |
Jagielica k. Czortkowa |
- |
KRANZOW |
ILJA |
GEM./RUSS. |
I.R.183 |
1917-09-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KRANZOW |
SERGEI* |
GEM./RUSS. |
I.R. |
1918-05-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KRANZUSCH |
WALTER |
MUSKETIER |
- |
1917-10-25 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Czarnowske-Żarnowska |
obelisk |
KRANZUSCH |
B. |
- |
- |
- |
- |
Żelkowo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRANZUSCH |
BERNHARD |
MUSKETIER |
- |
1916-??-19 |
- |
Żoruchowo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
1893-04-29 |
- |
obelisk |
KRANZUSCH |
B. |
? |
- |
? |
- |
Zelkówo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRÄPEL |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
ZĘBLEWO |
- |
KRAPF |
RUDOLF |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAPYWYN |
- |
RUSS. INF. |
- |
1914-12-10 |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAS |
ADALBERT |
INF. |
K.U.K.IR.57 |
1915-03-13 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAS?WSKI |
SACHAR |
GEM/ROSJA |
I.R.138 |
1917-09-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KRASCH |
AUGUST |
PION. |
PREUSS.RES.PION.KOMP.84 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRASCHDA |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.241 |
1917-11-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KRASCHEWSKI |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRASCHOW |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
GOLSCHOWITZ |
- |
KRÁSENSKÝ |
JOSEF |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRASILNIKOW |
GRIGORI |
GEM/ROSJA |
I.R.108 |
1918-10-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KRASJKO |
DOROFEI |
GEM./RUM. |
I.R.27 |
1918-10-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRASKA |
GUSTAW |
SZER |
8.J.R.150 |
1914-12-09 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRÄSKE |
KARL |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRASKI |
F. |
RESW. |
- |
1915-11-28 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KRASKI |
A. |
WEHRM. |
4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN |
1914-08-30 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRASKI |
F. |
RESW. |
- |
1915-11-28 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRASMANN |
KARL |
RUSS. |
INF.REGT.125.6.KP. |
1915-06-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRASNIANSKI |
KONSTANTIN |
GEFR/ROSJA |
I. R. 197 |
1918-07-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KRASNOBORODKOW |
PACHEM |
GEM./RUSS. |
A.R.8 |
1916-09-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KRASNOBRODKIN |
IGNACY |
GEFRT. |
1 / 475 P.P. |
1916-09-04 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 755 |
KRASNOPOLSKI |
NIKOLAI |
LST. INF. |
LDST.ET.B. 214 |
1914-12-03 |
- |
Droginia (nr 371) |
wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRASNOSJOLOW |
ALEXANDER |
GEM/ROSJA |
RES. R. 173 |
1918-10-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KRASNOSJOLOW |
ALEXANDER |
GEM./RUSS. |
RES.? 73 |
1918-??-?? |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KRASNOW |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRASNOW |
ANDREJ |
RUSS. |
NOWO-GIERGIEWSK.FEST.ART.3 |
1917-01-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRASNY |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRASNY |
KAZIMIERZ |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KRASOVEČ |
JOSEF |
SCH. |
K.K. SCH.R. 27 |
1914-12-14 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRASOWSKI |
STEPAN |
GEM/ROSJA |
I.R.258 |
1918-??-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KRASSER |
ANTON |
KPL. |
I.R. 47 |
1914-12-21 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRASTYN |
NIKOLAUS |
INF. |
I.R.N. 19 |
1914-12-10 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRASZ |
STEFAN |
- |
SCH.R. 18 |
- |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRASZEWSKI |
JAN |
KRIEGER/RUSSISCHER |
8 J.R. ESLANDSKI |
1914 |
- |
Konstantynów Łódzki |
miasto, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki |
łódzkie |
1889-05-09 |
- |
- |
KRASZINSKI |
- |
- |
12./R 18 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRASZKIEWICZ |
JOHS. |
- |
- |
1917 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRASZOW |
PIOTR |
SANITAT |
FELDSPITAL 419 |
- |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KRATIL |
LUDWIG |
DRAG. |
K.U.K.D.R.6 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATINO |
JÓZEF |
SZEREGOWY |
K.U.K. I.R. 28/11K |
1914-11-23 |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ŘISUTY |
grób |
KRATKI |
JÓZEF |
SZER. |
5. DYW. TREN.POL.LEG |
1917-06-16 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KRATKY |
GOTTLIEB |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATOCHVIL |
JOSEF |
LST.GFT. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRATOCHWIL |
JOSEF |
FAHNR. |
IR 18 |
1915-01-01 |
- |
Magura Małastowska (nr 58) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATOCHWIL |
JOHANN |
INF. |
I.R. 32 |
1914-12-03 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATOCHWIL |
GABRIEL |
KORPORAL |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATOCHWIL |
FRANZ |
INF. |
K.K. L.I.R. 14 |
1914-10-30 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATOCHWIL |
FRITZ |
- |
- |
1917-04-18 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRATOCHWIL |
KARL |
- |
- |
1914-08-28 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRATSCHMER |
LEONHARD |
KPL.TIT.ZGSF. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRATZ |
JOSEF |
LDSTRM |
1.LST.J.E.B.XV/5 |
1915-10-16 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRATZ-SCHMAR |
E. |
GEFREITER |
L.J.R.72,2K. |
1915-06-19 |
- |
Bodzentyn |
miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KRATZER |
ANTON |
TAMB. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-05 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATZER |
JOSEF |
ZGSF. ÖST. KR. |
T.K.I.R. 2 |
1915-05 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATZERT |
JUL. |
- |
- |
1918-10-01 |
in Westen |
Barcinek |
wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRÄTZIG |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRATZMANN |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRATZMANN |
KARL |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAUCS |
JOSEF |
INFANTERIST |
K.U.K.INF.RGT 82, 2K |
1915-02-26 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUER |
KARL |
- |
- |
1918-11-03 |
- |
Owczary (dolnośl.) |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
JOHANN |
INF. |
BAYERISCHES RGT. 22 |
1915-04-30 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
LEOPOLD |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
RUDOLF |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
FRANZ |
UT.JG. |
T.K.J.R. 3 |
1915-03-23 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
MICHAEL |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-05-06 |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
ANTON |
ERS.RES. |
B.I.R. 13 |
1915-05-18 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAUS |
- |
HPTM. |
- |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14f |
KRAUS |
FRANZ |
KPL |
K.SCH.R.II |
- |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
JOHANN |
SCH. |
K.K.SCH.R.18 |
1914-12 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
FRANZ |
RES.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAUS |
JOHANN |
SCH. |
K.K.SCH.R. 29 |
1915-01-12 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
JOSEF |
- |
- |
1915-07-13 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
E. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
ANTONIUS |
- |
- |
1916 |
- |
Olsztyn I |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1896 |
- |
- |
KRAUS |
JOHANN |
KRPL. |
LST. I.R. 12 |
1914-12-17 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.43 |
KRAUS |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
GEORG |
- |
- |
1916-06-09 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUS |
JOHANN |
- |
- |
1917-08-22 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
KONRAD |
KRIEGSFREIW. |
GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON |
- |
- |
Borkowo Kościelne |
wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
HERMANN |
TORP. MATROSE |
- |
1917-10-15 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Czarnowske-Żarnowska |
obelisk |
KRAUSE |
BRUNO |
- |
- |
1918-06-02 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleintuchen-Tuchomko |
obelisk |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
1914-11-18 |
Vermißt |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleintuchen-Tuchomko |
obelisk |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
1918-06-08 |
Vermißt |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleintuchen-Tuchomko |
obelisk |
KRAUSE |
JUL. |
LEUTNANT |
? INF. REG. 9? |
1914-11-19 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
EMIL |
- |
- |
1917-05-08 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
1918-05-05 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
KRAUSE |
MAX |
- |
- |
1918-09-01 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
KRAUSE |
FRANZ |
- |
- |
1915-05-07 |
- |
Ostrowiec (zachpom.) |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
AUGUST |
- |
- |
1917-08-08 |
FRANKREICH |
Gardna Wielka |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRAUSE |
WILHELM |
KAN. |
- |
1918-09-22 |
- |
Gardna Wielka |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) |
pomorskie |
1892-09-13 |
Wendischbuckow |
obelisk |
KRAUSE |
AUGUST |
- |
- |
1915-09-21 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
KRAUSE |
HERMANN |
- |
- |
1918-08-20 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
KRAUSE |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KRAUSE |
OSWALD |
- |
- |
1915-02-17 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KRAUSE |
AUGUST |
- |
- |
1914-11-07 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ERNST |
- |
- |
1918-10-20 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
FRITZ |
- |
- |
1914-12-08 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
- |
- |
1917-06-19 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KRAUSE |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRAUSE |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRAUSE |
BERNH |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Heinrichsdorf |
tablica pamiątkowa |
KRAUSE |
- |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schimonken |
obelisk |
KRAUSE |
ARNOLD |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
FRDR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
FRZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
WIL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
KARL |
MUSK. |
- |
1914-12-29 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE |
KRAUSE |
FRIEDRICH |
KAN |
7 R. F.A.R.49 |
1915-05-11 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KRAUSE |
ERNST |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-05 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ANTON JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1915-02-19 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
WILHELM |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
WALTER |
GEFR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
- |
MUSKETIER |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-10 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
MARTIN |
GEFR. |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KRAUSE |
A. |
PION. LT. |
- |
1914-11-21 |
BIXCHOOTE |
Kiełpino |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
KÖLPIN |
- |
KRAUSE |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
BANDESOW / BĘDZIESZEWO |
Obelisk |
KRAUSE |
IG. |
- |
- |
1914 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1882 |
- |
- |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
1915-01-12 |
Westen |
Gudzisz |
wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
Gudzisz/ Kutzdorf |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
UNTOFFZ. |
2G.GR.R.9K. |
1915-07-24 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Osiek Drawski |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ADOLF |
JNFANT |
K.U.K.J.R.42 |
1915-09-11 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ALBERT |
G[E]FR[EITER] |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
BERTHOLD |
WEHRMANN |
2.KOMP.JNF.RGT.47 |
1917-05-24 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1880-10-03 |
- |
- |
KRAUSE |
OTTO |
- |
FERD.ART..REGT.6 |
1918-10-23 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1894-11-26 |
- |
- |
KRAUSE |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
FRANZ |
FÜSL. |
? KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1915-01-12 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1894-08-09 |
- |
- |
KRAUSE |
ANTONIUS |
- |
- |
1918 |
- |
Olsztyn I |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1899 |
- |
- |
KRAUSE |
EDUARD |
- |
- |
1916 |
- |
Olsztyn I |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1897 |
- |
- |
KRAUSE |
FRANZ |
LANDSTM. |
LDST. BATL. 74 |
1914/18 |
- |
Baranowo II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Pozezdrze II |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
H. |
GREN. |
8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG |
1915-01-25 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
ERS. RES. |
1 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG |
1914-12-09 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
GEFR[EITER] |
- |
1914-??-16 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ADOLF |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
GEORG |
- |
- |
1918-04-13 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
OSKAR |
KANONIER |
- |
1918-07-20 |
- |
Snowidza |
wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1891-11-20 |
- |
- |
KRAUSE |
FELIX |
- |
- |
1916-06-22 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
- |
- |
1916-??-?? |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
KRAUSE |
ALFRED |
- |
- |
1918 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
KRAUSE |
PAUL |
MUSK. |
- |
1914 |
- |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
BAUTKE |
- |
KRAUSE |
HEINRICH |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
HANS |
- |
- |
1917-10-26 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
1898-01-20 |
- |
- |
KRAUSE |
KARL |
RESERVIST |
J.R.129/2K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
A. |
ERS.RES. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
KRAUSE |
K. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
KRAUSE |
S. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
KRAUSE |
U. |
WEHRM. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
KRAUSE |
KURT |
- |
- |
1920-03-02 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1899-12-07 |
DRESDEN |
- |
KRAUSE |
ARTUR |
- |
- |
- |
- |
Żagań III |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Mściszów |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
- |
- |
1917-1?-05 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
FRITZ |
KRGSFRW. |
10 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
JULIUS |
RES. |
M.G. KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-12 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
MAX |
- |
- |
1914 |
- |
Stary Zawidów |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Stary Zawidów |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
KRAUSE |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
KRAUSE |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
KRAUSE |
JOSEPH |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ANATOLI |
RUSS. DRAGONER |
DRAG. REGT. 11 |
1914-11-12 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
R. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
TH |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
THEODOR |
- |
- |
1918-07-13 |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
JULIUS |
- |
- |
1915-07-29 |
WOLAJEWIECE |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
H. |
WEHRM. |
- |
1914 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
O |
RES. |
3. / RES. DRAG. REGT. 5 |
1914-08-17 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
HENRICH |
- |
- |
- |
- |
Szalejów Dolny |
wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ROB. |
- |
- |
1918-05-25 |
- |
Krępnica |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
- |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
HEINR. |
- |
- |
1918-10-13 |
- |
Zielona Góra (Jędrzychów) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ERNST |
- |
- |
1918-04-26 |
IM WESTEN |
Warta Bolesławiecka |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1898-12-04 |
- |
- |
KRAUSE |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Kierżno |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ERNST |
- |
- |
1917-07-01 |
- |
Jarnołtów |
wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
WALTER |
- |
- |
1917-01-29 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
OSKAR |
- |
- |
1917-04-09 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Pakosławice II |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
WILHELM |
- |
- |
1917-04-27 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Wilczyce |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
MARTIN |
- |
- |
- |
- |
Wilczyce |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
- |
- |
1915 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ALFRED |
- |
- |
1917-06-15 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
OSKAR |
UNTFFZ. |
- |
1915-08-29 |
- |
Legnica I |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
B. |
MUSK. |
- |
1917-09-08 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
H. |
LDSTM. |
- |
1918-07-20 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
A. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
H. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
KRAUSE |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
KRAUSE |
FRITZ |
KRIEGSFR. |
- |
1914-10-24 |
- |
Starczów |
wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
ALT ALTMANNSDORF |
- |
KRAUSE |
MAX |
- |
- |
1914 |
- |
Zawidów II |
miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RICHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Zawidów II |
miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
MARTIN |
- |
- |
1918-10-03 |
- |
Niemstów |
wieś, gm. Lubin, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
ARNO OTTO |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Karsznice |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAUSE |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KRAUSE AUS ROTTEN |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1915 |
- |
Gardna Wielka |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRAUSE III |
FRANZ |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSE III |
PAUL |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSHAAR |
- |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRAUSNICK |
PAUL |
RES. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSS |
MICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUSS |
VINZENZ |
TIT.OB.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAUSS |
LEON |
PORUCZNIK REZ. |
31 PUŁK PIECHOTY |
1914-11-20 |
GOSZYCE |
Kraków-Rakowice II |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1878-05-21 |
- |
- |
KRAUSS |
WILLY |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUSSE |
BRUNO |
TELEGR.ARBEITER |
K.POST-A.CZENST |
1917-03-01 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUSZ |
JANOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) |
1914-12-20 |
- |
Tuchów IV (nr 163) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUSZ |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAUTHAMMER |
MAX |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAUTSCHEIT |
HEINRICH |
FŰS. |
PREUSS.GARDE.GREN RTG. 2 |
1915-05-09 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUTSCHNEIDER |
ARTHUR |
- |
- |
1917-11-01 |
B. ST. PIETRO |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUTSRUNK |
- |
GEFR. |
L.J.R. 18, 2 K |
1915-03-02 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KRAUTWASCHE |
RUPERT |
- |
I.R. 30 |
1915-05-12 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUTWASCHL |
JOSEF |
- |
- |
- |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KRAUTWURST |
R |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRAUTWURST |
FRITZ |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAUTZIG |
P. |
- |
- |
1917-03-05 |
- |
Trzebiel II |
wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRAUZE |
WILLY |
UNTEROFFIZIER |
2 K. INF. REG. 32 |
1914-11-21 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAUZE |
FRITZ |
OBLT. |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-07 |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAUZE |
ANTONI |
- |
1 P.P. 2 KOMP. |
- |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAUZUSCH |
WALT[ER] |
MUSK[ETIER] |
- |
1917-10-28 |
Belg[ien] |
Szczenurze |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRAVČIK |
STANISLAUS |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWCOW |
WASYL |
SZER. |
93 p.p. |
1917-05-17 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZENKO |
PETER |
INF. |
IR 34 |
- |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZENKO |
TIMOFIEJ |
INF. |
RUSS.I.R. 125 |
1915-02-06 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZENKO |
- |
RUSS. STAB. KAPIT. |
KOSAK KUB. SOT. 35 |
1914-11-27 |
- |
Tymowa (nr 298) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZENKO |
ALEKSIIEJ |
RUSSE |
TAUR.GREN.R.6 |
????-??-?? |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KRAWCZENKO |
MICHAL |
RUSS. |
- |
1915-01-15 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
KRIEGSGEFANGENER |
KRAWCZENKO |
WASYL |
- |
JENIEC |
1915-03-05 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 145 |
KRAWCZUK |
ROMAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-01-19 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZUK |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
STANISŁAW |
? |
? |
1914-09-24 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
ANTON |
- |
- |
1918-11-22 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
TOMASZ |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
ZYGMUNT |
OCHOTNIK |
- |
- |
- |
Sosnowiec I |
miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
PAUL |
STARSZY SZEREGOWY ARMII NIEMIECKIEJ |
- |
1915-04-23 |
- |
Ostrowiec Świętokrzyski I |
miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Łubie |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
VINZENT |
- |
- |
1916 |
CZARNOWANZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
WINCENTY |
- |
- |
1918-11-02 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1899-04-04 |
- |
- |
KRAWCZYK |
IGNATZ |
- |
- |
1917-08-15 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
JOHANN |
- |
- |
1918-10-04 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
JOSEF |
- |
- |
1918-07-06 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
JÓZEF |
- |
- |
1914-09-29 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1893-03-14 |
- |
- |
KRAWCZYK |
ALEKSY |
- |
- |
1915-06-05 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1888-07-12 |
- |
- |
KRAWCZYK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kierżno |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
ANT. |
- |
- |
- |
- |
Piotrowice |
wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
W. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWCZYK |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWECENKO |
TIM |
ROS. |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAWETZKE |
A. |
- |
- |
- |
- |
Charbrowo |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRAWEZ |
LEONTE |
GEM/ROSJA |
I.R.22 |
1917-09-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1897 |
- |
- |
KRAWIEC |
STEFAN |
SZER. |
L. B. RYBNIK |
1914-08-17 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRAWIEC |
JOHANN |
INF. |
I.R. 55 |
1914-11-20 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWIEC |
FRANZ |
INF. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-02 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRAWIEC |
PETER |
ZIV. FUHRM. |
FEUD. PITA. |
????-??-?? |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWIEC |
NIKOLAUS |
LDSTRM |
K.U.K.J.R.89/2 |
1917-06-16 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
THOMAS |
- |
- |
1918-09-24 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
PAUL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KRAWIETZ |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
HERMANN |
- |
- |
1917-10-10 |
- |
Rudziniec |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
ALOIS |
- |
- |
1916-04-10 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
KRAWIETZ |
PAUL |
- |
- |
1915-05-07 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
KRAWIETZ |
JOHANN |
- |
- |
1915-05-17 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Boguszyce |
- |
KRAWIETZ |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
PETER |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
VIKTOR |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ |
MAX |
- |
- |
1916 |
FRAUENDORF |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWIETZ? |
JOHANN |
- |
- |
1915-05-15 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRAWTSCHENKO |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.380 |
1918-03-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KRAWTSCHUK |
MARK |
GEM/ROSJA |
I.R.24 |
1918-03-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KRAWZOW |
NIKOLAI |
GEM/ROSJA |
I. R. 15 |
1918-03-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KRBEC |
FRANZ |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRDZIČ |
OSMAN |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 1 |
1915-05-04 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRE? |
OTTO |
W[E]HR[MANN] |
- |
1917-06-23 |
- |
Kołtki |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRE? |
PAUL |
KAN[ONIER] |
- |
1917-04-14 |
- |
Kołtki |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KREBS |
- |
MUSTETIER |
RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-12 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
mogiła 10 |
KREBS |
- |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-12 |
- |
Kosinowo |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KREBS |
WILH. |
GEFR. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREBS |
OTTO |
GEFR. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREBS |
ERNST |
- |
- |
1915-07-06 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Schneidemühl Hauland / Piłka |
- |
KREBS |
AUG[UST] |
- |
- |
- |
- |
Osiek Drawski |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KREBS |
PETER MICH. |
RUSS. |
INF.REGT.115.3.KP. |
1915-06-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREBS |
THEOFIL |
ROSJA |
JNF.REGT.253.16.KP |
1915-06-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREBS |
HUGO |
- |
- |
1918-04-12 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREBS |
JOSEF |
- |
- |
1918-05-30 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
PETERSWALDE - PIOTROWIEC |
- |
KREBS |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
KREBSTED |
Z. |
WEHRMANN |
11 K. R.I.R. 1 |
1915-03-05 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KŘEČEK |
JOSEF |
RES.FELD.KAN. |
F.K.R. 12 |
1915-03-19 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRECICHWOST |
MICHAEL |
INF. |
IR 56 |
1915-01-03 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRECIK |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRECIK |
FRANZ |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KRECIK |
JAKOB |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRECIK |
MICHAEL |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRECIK |
PETER |
- |
- |
1918 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRĘCIOŁEK |
STANISŁAW |
SZER. |
5 KOMP. P.P. NR 51 |
1917-04-04 |
FLANDRIA |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1895-09-20 |
GOGOLEWO |
- |
KRECKLER |
FRIEDRICH |
GFT. |
PIR 78 |
1915-05-07 |
- |
Kołaczyce II (nr 39) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRECKWITZ |
ROBERT |
- |
- |
1915-10-29 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KRECKWITZ |
WALTER |
MUSKIETER |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-04 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRECZU |
GEORGI |
INF. |
K.U.K.I.R. 80 |
1915-03-22 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREDEL |
GUST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KREDEL |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREDER |
EMIL |
FUSILIER |
FUSL.RGT.122/11K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KREER |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KREES |
LOUIS |
SIERŻ |
2.5.104.ER |
1914-12-13 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KREES |
EMIL |
PREUSSISCHES |
RES.PION. KOMF. 47 |
1915-04-23 |
- |
Radłów (nr 268) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREEZ |
ALEX. |
JNFANTERIST |
K.U.K. JNF. R. 52 |
1915-02-15 |
- |
Tomaszów Maz. II |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KREFT |
FRANCISZEK |
- |
- |
1914-08-23 |
Rosja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1897 |
Marewo |
- |
KREFT |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1893 |
Kawle |
- |
KREFT |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1893 |
Kawle |
- |
KREFT |
- |
WEHRM. |
P.R.I..R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREFT |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
krzyż na postumencie betonowym |
KREGEL |
FRITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREGEL |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREGEL |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Radawie |
wieś, gm. Zębowice, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREGLER |
FRANZ |
ARB. |
TELEPH.ARB.ABT. |
1914-10-19 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1863 |
JANSDORF |
- |
KREHER |
K |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KREHER |
H. |
KAN. |
RES. FELD. ARTL. REGT. 55 |
1915-03-04 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KREHL |
J. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREHNÁĆ |
VACLAV |
INF. |
K.U.K.I.R.36 |
1915 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREHOROWICH |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KREHSIN |
RICHARD |
MUSK. |
- |
1916-10-13 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
DARSOW |
- |
KREIBERT |
IGNATZ |
LST.INF. |
I.R. 49 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREICSI |
ANTAL |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-09 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREICZI |
ANTAL |
GFT. (ORV.) |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREICZYK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREIDE |
RICHARD |
GRENADIER |
RES.J.R.64/3K. |
1914-10-26 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
KREIDE |
EMIL |
MUSK. |
9 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-12 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KREIDENBERG |
CHRISTIAN |
WEHRM. |
1.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 |
1914-11-01 |
- |
Dubeninki I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KREIDL |
JAKOB |
SCHUTZE |
K.SCH.R III |
1915-01-27 |
- |
Grab I (nr 4) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KREIENDAHL |
W. |
MUSK. |
12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KREIKEMEYER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KREIKMANN |
DIETRICH |
OFFZ.STELLV. |
PREUSS.RES.INF.RGT.218 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREIL |
LEOPOLD |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREIL |
ANTON |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREIL |
PAUL |
ARMIA NIEMIECKA |
9 KOMP. 133 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ |
1915 |
- |
Ostrowiec Świętokrzyski I |
miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KREILHUBER |
LEOPOLD |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREINBRING |
R. |
OBERGEFREITER |
3. BT. F.A.R. 11 |
1915-02-03 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KREINER? |
FRITZ |
UFFZ./NIEM. |
- |
1916-07-12 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREIS |
? |
GEFR |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KREIS |
KARL |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KREISCHMER |
WILHELM |
LANDSTM. |
9 KOMP. LDST. INF. REGT. 20 |
1917-01-28 |
- |
Bielawa III |
miasto, gm. Bielawa, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
1872-02-07 |
- |
- |
KREISEL |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KREISEL |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KREISEL |
ADOLF |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KREISER |
NIKOLAUS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREISINGER |
WENZEL |
INF. |
I.R. 88 |
1914-12-30 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREJČI |
JAROSLAUS |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREJČI |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREJČI |
VINZENZ |
LDST.INF. |
IR 21 |
1915-02-21 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREJCI |
THOMAS |
LDST.SCH. |
SCH.R. 14 |
1915-02-18 |
- |
Lipna (nr 45) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREJČIK |
JOSEF |
RES.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KREJSA |
VACLAW |
SAPP. |
- |
1915-02-18 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREJSKI |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.251.11.KP. |
1915-11-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREJU |
OSTERR. |
- |
FELDJAGER BTL.17 |
1915-05-01 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KREKALENKO |
IWAN |
RUSS. |
- |
1914-11-15 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRELI |
JOSEF |
INFANTERIST |
I.R. 53 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRELL |
GUSTAV |
- |
- |
1915 |
- |
Radawa II |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRELLER |
JOHANN |
JNFANT. |
BAYR.J.R.22/7K. |
1915-08-02 |
- |
Kamień-Kolonia |
wieś, gm. Kamień, pow. chełmski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRELUSIAK |
ALEKSANDER |
LEG. |
POLN.LEG.I.R. |
1914-09-23 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREM |
JOHANN |
LDST.INF. |
IR 90 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREMAR |
VACLAV |
RES.SCH. |
SCH.R. 18 |
1915-05-06 |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREMEC |
FRANZ |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREMEN |
JAKOB |
RUSSE |
RES.BAON. 37 |
1914-11-14 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KREMER |
WOLF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREMIEC |
ANT. |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój II |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KREMIEC |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
REMBISZE |
Żory-Osiny |
miasto, gm. Żory, pow. Żory |
śląskie |
1892 |
ŻORY-OSINY |
- |
KREMKUS |
RICHARD |
GRENADIER |
2.G.R.Z.F.7K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KREMMER |
ABRAM |
GEM./RUSS. |
I.R.20 |
1917-10-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KREMP |
ALOIS |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-04 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREMPLER |
JOHANN |
SAN. SOLD. |
K.U.K. SAN. ABT. 4 |
1915-04-06 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREMS |
WILLY |
- |
- |
1917-07-12 |
FRANKREICH |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
KREMSER |
RUDOLF |
INF. |
I.R. 47 |
1914-12-21 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KREMSER |
KARL |
MUSK. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREMSER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KREMSER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KREMSER |
MAX |
- |
- |
1914 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1895 |
- |
- |
KREMSER |
REINCHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1890 |
- |
- |
KREMSER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1918-01-21 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREMSER |
JULIUS |
- |
- |
1916-06-24 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KREMSER |
GEORG |
- |
- |
1914 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KREMSER |
FRIEDRICH |
LDW. |
I.R. 133 |
- |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
VERMISST |
KREMSER |
FRITZ |
LDSTRM. |
333 I.R. |
- |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
VERMISST |
KREMSER |
VIKTOR |
- |
- |
1914-08-29 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREMSKI |
HERM. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREMSUKOW |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
I.R.31 |
1918-01-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KREMZER |
WALTER |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KREN |
JOSEF |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-04-20 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREN |
JOSEF |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 3 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRENAR |
ALOIS |
KAN |
F.H.R. 5 |
1914-10-11 |
- |
Czarna (nr 240) |
wieś, gm. Czarna, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRENEK |
JOHANN |
INF. |
K.K.LDST.I.R. 25 |
1915-06-04 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRENER |
ALFRED |
UNTFFZ. |
FUSS. ARTL. REGT. 15 |
1919-01-24 |
- |
Żarki Średnie |
wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1899-08-17 |
- |
- |
KRENGANES |
GEORGE |
JENIEC RUMUŃSKI |
- |
1917-04-26 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KRENGEL |
FERDINAND |
- |
PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KRENISCHER |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Grah. Carmerau |
- |
KRENNING |
FRIEDRICH |
SCH. |
GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON |
- |
- |
Borkowo Kościelne |
wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRENUSZ |
MICH |
FAHRKAN |
KUK FAR 32 |
1914-12-24 |
- |
Borowa (Góra) |
wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRENZALER |
ERNST |
EINJ. FRW. |
12 KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRENZEL |
PAUL |
LANDSTURMMANN |
5.KOMP.LDST.FNF.RGT.36 |
1917-09-04 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1874-04-12 |
- |
- |
KRENZENBACHER |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREP |
PÁL |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-08 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRĘPA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CHORZELÓW |
- |
KREPEL |
LEON |
- |
- |
1915-09-02 |
Rosja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1881 |
Ząblewo |
- |
KREPEL |
KARL |
LDSCH. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŘEPELA |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 36 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREPELA |
ANTON |
FLDW |
K.U.K. I.R. 80 |
1914-12-31 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŘEPELKA |
JOSEF. |
ZGSF. |
K.U.K. I.R. 75 |
- |
- |
Miechowice Małe (nr 254) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREPETZ |
IGNATZ |
UTFFZ./RUSS. |
I.R.229 |
1918-02-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1871 |
- |
- |
KREPIAK |
JOHANN |
- |
LDST.B. 214 |
1915-04-15 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREPPA |
THD. |
- |
- |
1915-05-04 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Lonczek / Łączki |
- |
KREPS |
HERB. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KRERSCHMER |
KARL |
- |
- |
1918-04-29 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRESAN |
ELIAS |
SCH. |
K.K.SCH.R. 10 |
1914-12-24 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRESANOF |
SIMON |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-04-28 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRESBER |
BERNHARD |
- |
JR 129/K 7 |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRESEWE |
ERICH |
- |
- |
1918-09-26 |
- |
Kotowice (pow. trzebnicki) |
wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRESIN |
PAUL |
- |
- |
1915-11-13 |
- |
Bukowina |
wieś, gm. Cewice, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
- |
POMNIK |
KRESSE |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRESSE |
OTTO |
GEFR. |
- |
1914-09-18 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRESSLER |
EMIL |
- |
- |
1919-02-11 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1886-01-08 |
SAGAN |
- |
KRESTIOGLA |
NIKOLAI |
UTFFZ/ROSJA |
A.R. |
1918-12-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KRESTOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.169 |
1917-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KRESTOW |
IWAN |
GEM./RUSS. |
A.R |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KRETLOW |
HERMANN |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRETLOW |
GUST. |
MUSK. |
- |
1914-12-24 |
- |
Zagórzyce (zachpom.) |
wieś, gm. Łobez, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRETS |
OSWALD |
- |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
- |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRETSCHMANN |
RICHARD |
MUSK. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KRETSCHMANN |
MAX |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMANN |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Pasłęk I |
miasto, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
Pomnik |
KRETSCHMANN |
HANS |
JNTENDANTURSEKRETÄR |
STELLV.JNTENDANTUR.VI.A.K. |
1916-10-23 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1870-02-01 |
- |
- |
KRETSCHMAR |
PAUL |
UTFFZ. |
- |
1915-08-30 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMAR |
GOTTH. |
V.FELDW. |
- |
1916-10-23 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
OSW. |
MUSK. |
- |
1918-08-12 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
BLUMERODE |
tablica |
KRETSCHMER |
MAX |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Radomierzyce |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) |
dolnośląskie |
- |
- |
pomnik |
KRETSCHMER |
GEORG |
LTN.I.D.RES. |
PIR 58 |
1915-05-17 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
OSKAR |
KR.FR. |
PRIR 46 |
1915-05-03 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
KARL |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KRETSCHMER |
ALFRED |
- |
- |
1918-03-29 |
- |
Czerwony Kościół |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
WILHELM |
- |
- |
1916-12-18 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
FRITZ |
- |
- |
1918-03-07 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
AUGUST |
GRENADIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
FRITZ |
- |
- |
1916 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
G. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
E. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHMER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
KAUBITZ |
- |
KRETSCHMER |
ARTUR |
- |
- |
1918-11-17 |
FRANKREICH |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHNER |
E. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRETSCHNIER |
ALFRED |
- |
- |
1916-05-07 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
KRETZER |
J. |
INF. |
I.R.8/89 |
1915-06-20 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRETZLER |
V. |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRETZU |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.18 |
1917-01-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KREUSCHER |
MARTIN |
- |
- |
1916-09-25 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREUSEL |
PAUL |
LANDASTURMM. |
1 K. L.W.R. 24 |
1915-08-01 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KREUSEL |
WENZEL |
- |
- |
1917-05-23 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREUSEL |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KREUSEL |
SEVERIN |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KREUSEL |
FERDINAND |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KREUSEL |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KREUSEL |
WENZEL |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KREUSLER |
ERICH |
LEUTNANT/ BEOBACHTER |
FLEGERABT.302 |
1918-06-13 |
Dschenin |
Gądków Wielki |
wieś, gm. Torzym, pow. sulęciński |
lubuskie |
1895-04-16 |
Groß Gandern/ Gądków Wielki |
pomnik pamiątkowy |
KREUTMAYER |
LEOPOLD |
KAN. |
K.U.K. F.K.R. 3 |
1914-12-24 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREUTSCHIN |
IGN. |
- |
- |
- |
- |
Pozezdrze II |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KREUTZ |
FRITZ |
GREN. |
RIR 64 |
1915-08-?? |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
BERLIN |
- |
KREUTZADLER |
EDWARD |
- |
- |
1914-07-22 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KREUTZAREK |
H. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREUTZBERGER |
KARL |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREUTZER |
HEINRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREUTZER |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREUTZER |
MAX |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KREUTZER |
- |
HUSAR |
HUS.REGT.11 I ESKAD |
1915-04-12 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1892-06-17 |
- |
- |
KREUZ |
HERM. |
RES. |
11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1914-12-06 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1887-06-03 |
- |
- |
KREUZ |
ROTEN |
HILFSSCHWESTER |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KREUZER |
JOSEF |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KREUZER |
JOHANN |
PTRF.TIT.UT.JG. |
TKJR 3 |
1915-03-18 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREUZER |
JOSEF |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREUZER |
EMANUEL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREUZER |
ANTON |
RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KREUZER |
FRIEDRICH |
RES. |
P.R.I.R. 218 |
1914-12-22 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREUZER |
JOSEF |
KPL. |
LST.I.R. 6 |
1914-12-25 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1880 |
BERNITZREUD |
- |
KREUZINGER |
GUSTAV |
? |
1. PION. BATL. |
1914-11-19 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
KREX |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KREY |
ERICH |
- |
PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina I (nr 301) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREY |
HEINRICH |
RES. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KREY |
HEINRICH |
- |
- |
1914-12-25 |
- |
Kaliska |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
22 lat |
KREY |
WILHELM |
- |
- |
1915 |
- |
Kaliska |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
27 lat |
KRĘŻEL |
JAN |
- |
- |
1916 |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
1895 |
- |
Kl. VI |
KRFCZYK |
RINZ. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KRIBICH |
JOHANN |
INF. |
I.R. 4 |
1915-03-04 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 7.1 |
KRICHHAMMER |
JOHANN |
LST. |
I.R. 59 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRICKE |
FRITZ |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRICKHAHN |
JAKOB |
KAPRAL |
11 KOMP. 176 P.P. |
1914-09-08 |
- |
Kruklanki |
wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRICKL |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1915-03-31 |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRICZKO |
JAN |
SZEREGOWY |
- |
1918-??-?? |
- |
Stryj |
Ukraina, obwód lwowski |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KRICZUN |
L |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRIEBEL |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRIEBITZ |
FRITZ |
- |
RIR 232 |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRIEDEL |
JAKOB |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIEG |
JOHANN |
MUSK. |
- |
1916-05-03 |
- |
Dolsk |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
Obelisk |
KRIEG |
KARL |
GEM./RUSS. |
I.R.271 |
1917-05-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KRIEG |
AD. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CZERMIN KOLONIA |
- |
KRIEGEL |
FRIEDR. |
WEHRMANN |
LDW.INF.RGT 7, 10K |
1915-01-15 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KRIEGEL |
GUSTAV |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRIEGEL |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRIEGEL |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Wojanów |
wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRIEGENHERD |
BRUNO |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRIEGER |
ALB. |
- |
- |
????-??-?? |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRIEGER |
FRANZ |
KPL. |
K.U.K. I.R.47 |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRIEGER |
WILHELM |
MUSK. |
7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-12 |
- |
Monety |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRIEGER |
PAUL |
FR. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIEGER |
WILHELM |
ERS.RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KRIEGER |
BRUNO |
UNTEROFFIZIER |
1 LST.INF.BTL BEUTHEN O/S VI/1, 1KP |
1915-02-12 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KRIEGER |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRIEGER |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRIEGERS(?) |
GOTTFRIED |
WEHRM. |
? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? |
1914-11-23 |
- |
Swędzieniejewice |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRIEGL |
FRANZ |
JG. |
FJB 26 |
1914-12-22 |
- |
Skołyszyn (nr 27) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRIEGSHABER |
R(?)OON |
EINFREIW (INFT?) |
- |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
ekshumacja z 08.11.1915 |
KRIEHN |
E. |
FUNKER |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NOGATHAU |
- |
KRIEMANN recte HALLER |
JAKOB |
JG. |
K.U.K.F.J.B.16 |
1914-12-(1-10) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIENING |
HERMANN |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIENKE |
FRANZ |
- |
- |
1917-01-07 |
- |
Bronikowo |
wieś, gm. Mirosławiec, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRIER |
PAUL |
- |
- |
1918-06-08 |
- |
Brzeg II |
miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRIESEWITSCH |
ANTON |
GEFR. |
GREN.R.1 |
1917-10-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KRIEST |
AUG. |
GEFR. |
- |
1918-08-04 |
- |
Starczów |
wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
ALT ALTMANNSDORF |
- |
KRIESTEN |
JOSEF |
- |
- |
1916-03-29 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRIESTEN |
HERM. |
- |
- |
1916-06-13 |
YPERN-FLANDERN. |
Droszków |
wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRIESTEN |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRIETSCHOK |
LEONTE |
GEM./RUSS. |
I.R.134 |
1918-08-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KRILL |
ERNST |
WEHRM. |
3/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 |
1914-11-20 |
- |
Czechy |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRILOW |
GRIGORI |
GEM./RUSS. |
I.R.141 |
1916-10-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRILOWSKI |
SERGIJ |
GEM/ROSJA |
I.R.43 |
1918-12-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KRIMKE |
ALFRED |
ZUGSFÜHRER |
- |
1917-09-24 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KRINGLER |
WILHELM |
- |
- |
1917 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRINGO |
TALYK |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRINGS |
JOSEF |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRINKOW |
MICHAIL |
GEM/ROSJA |
LEIB.R. |
1918-05-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KRINTH |
W |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRIPPNER |
JOSEF |
FÄHNR. |
T.K.J.R. 3 |
1915-03-18 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIPS |
- |
GEFR. |
9 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRISAN |
PETÉR |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 300 |
1915 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISAN |
JOHANN |
RES.KPL. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRISAN |
NIKOLA |
ROBOTN. |
ODD. ROB.15 V |
1917-02-06 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 216, M.R.P.1930 |
KRISCH |
JOSEF |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-08 |
- |
Warzyce (nr 21) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRISCH |
ROBERT |
INFANTERIST |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-04-06 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISCH |
ARTUR |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRISCH |
H. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAKENDORF |
- |
KRISCHAN |
G. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRISCHER |
GUSTAV |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Chojnów |
miasto, gm. Chojnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
1886-11-08 |
- |
- |
KRISCHIK |
- |
MUSKIETIER |
INF.RGT.154. 9 KOMP. |
1914-11-02 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1892-12-25 |
- |
- |
KRISCHKO |
JOHANN |
INF. |
15 / K.U.K. I.R. 26 |
1918-08-05 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KRISCHKOW |
SERGEI |
- |
- |
1915-12-01 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRISCHOLLEK |
ALEXANDER |
GEFR. |
- |
1914-09-25 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
RÖSCHKEN |
- |
KRISETKE |
ROBERT |
ZGSF. |
M.R. SP. 6/1 |
1914-12-27 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.45 |
KRISKA |
JOSEF |
KAN. |
K.U.K.F.K.R. 12 |
1914-10-09 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISKO |
JOHANN |
INF. |
I.R. 60 |
1914-10-09 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISMANIČ von ritter |
ALBRECHT |
MJR. |
SCH.R. 32 |
1915-01-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KRIST |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRISTEK |
FRANZ |
INFANTERIST |
I.R. 3 |
1915-05-07 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŘISTEK |
JOHANN |
INF. |
I. R. 100 |
1915-01-23 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISTEL |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.199 |
1918-10-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1874 |
- |
- |
KRISTEN |
HUBERT |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRISTEN |
FRITZ |
- |
- |
1917-12-30 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRISTEN |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRISTERN |
PETER |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRISTILIOW |
SACHAR |
SZER. |
40 p.p. |
1917-09-14 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1892 |
- |
- |
KRISTIN |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRISTITSCH |
MICHEILO |
GEM./SERB. |
I.R.15 |
1916-09-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KRISTJA |
JEFIM |
GEM/ROSJA |
I.R.241 |
1918-09-?? |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KRISTLER |
PETRO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1914-12-25 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISTO |
FRANZ |
JNFANT |
K.U.K.J.R.4, GK |
1915-05-11 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KRISTOF |
ISTVÁN |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-05-01 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISTOF |
JÁNOS |
ERS.RES.HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISTOF |
STEFAN |
INF. |
K.U.K.I.R. 69 |
1915-02-02 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISTOF |
JOSEF |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRISTOFID |
JANOS |
INFT |
HONVED IR 15 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 04.08.1915 |
KRISZAT |
K |
OFFIZER STELLV |
???6.61 |
1914-??-?? |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRISZKOW |
IWAN |
ZOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
14 P.P. |
1917-07-28 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRISZTEA |
ISAILLA |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRITZA |
MATAI |
GEM./RUM. |
I.R.75 |
1917-01-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KŘIVANEC |
AUGUST |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIVIC |
IGNATZ |
KPL. |
LIR 27 |
- |
- |
Desznica (nr 7) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KŘIVOHLÁVEK |
JOHANN |
JG. |
FJB 4 |
1915-03-30 |
- |
Magura Małastowska (nr 58) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIVOHLAVEK |
JOSEF |
INF. |
K.K.LDST.I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIWALSKI |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRIWASCHEIN |
WASSILI |
GEM/ROSJA |
I. R. 306 |
1917-12-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KRIWENKO |
GRIGORI |
RUSS. |
INF.REGT.173.2.KP. |
1917-04-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRIWIJONSKI |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRIWONOSOW |
GRIGORI |
GEM. |
22 ? |
- |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1891 |
- |
- |
KRIWOSCHIN |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.137.14.KP. |
1915-03-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRIWOZUBOW |
IWAN |
GEM. |
1?0 INFT. REGT. |
1918-11-15 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1888 |
- |
- |
KRIWTSCHEWITSCH |
ANTONI |
GEM/SERBIA |
I.R.8 |
1919-01-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KŘIŽ |
JOSEF |
E.R.SCH. |
SCH.R. 12 |
1914-12-31 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIZ |
IGNATZ |
INF. |
K.K. LDST. M. B. 24 |
1915-05-05 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIŽ |
MARTIN |
INF. |
KUK IR 8 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŘIŽ |
JOHANN |
INF. |
K.K.LDST.I.R. 7 |
1915-04-22 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIŽ |
FRANZ |
INF. |
I.R. 74 |
1914-10-10 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1888 |
DOUBRAVANY |
- |
KRIZA |
MICHAEL |
HONVED |
H.I.R. 11 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIŽAN |
ALOIS |
INF. |
LDST.M.B. 13 |
1915-01-03 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIZEK |
PAUL |
INF. |
K.K.LDST.E.B.89 |
1915-04-09 |
- |
Wojnicz-Zakrzów (nr 284) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRIZSAN |
STEFAN |
ÖST. JÄGER |
K.K. E. BATTL. 29 |
1915-01-24 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
NOGROD |
- |
KRJUKOW |
MATWE |
GEM./RUSS. |
I.R. |
1917-11-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KRKOSZKA |
KARL |
INFANTERIST |
I.R. 100 |
1915-05-07 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRMMERS |
JACOB |
UTFF |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRNACZ |
V. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KROB |
JAROSLAUS |
INF. |
K.U.K.I.R 88 |
1915-01-05 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROBATH |
FRANZ |
SCH. |
K.K. SCH.R. 27 |
1914-12-(23-30) |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KROBE |
SILVIO |
FHR. |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROCH |
KARL |
- |
- |
1918-05-30 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRÖCHER |
HERMANN |
WEHRM. |
P.R.I.R. 270 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka II (nr 93) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROCHMANNK |
ISAAK |
ROSJA |
Z.GEF. |
1917-12-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KROCHMATNY |
IVAN |
INF. |
ÖST.UNG. |
1914-10-02 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROCZEK |
SYLWESTER |
- |
- |
1916-02-04 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KROCZYK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Huhendort |
- |
KROEMER |
ALFONS |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RZECZYCA |
- |
KROEPEL |
SIEGF |
LTN. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
ASCHBUDEN |
- |
KROEPEL |
W. |
RES. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
ASCHBUDEN |
- |
KRÖGER |
GERHARD |
GFT. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÖGER |
HELMUT |
GEFR. |
RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-10 |
- |
Kosinowo |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÖGER |
- |
LEUTN. |
RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Krzywińskie |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÖGER |
- |
MUSK. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÖGER |
HERMANN |
- |
- |
1915-07-16 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KROGGEL |
FRITZ |
- |
- |
1915-04-03 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
KROH |
ANTON |
ZIV. ARB. |
ZIV. ARB. A. 13 ? |
1914-12-2? |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KROH |
JOHANN |
RESERVIST |
J.R.122/10K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KROH |
EMANUEL |
- |
- |
1915-09 |
RUSSLAND |
Grzędzin II |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
1889-03-25 |
- |
- |
KROHN |
- |
MUSKETIER |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-08 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROHN |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
BRENDEMÜHL / JATKI |
Obelisk |
KROHN |
ANTON |
- |
- |
1916 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KROHN |
HERMANN |
- |
- |
1918-09-08 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÓHS |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1914-12-22 |
- |
Waryś (nr 267) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROISS |
JOHANN |
- |
BAYER.RES.INF.R.13 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROK |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KROK |
- |
SANIT. |
- |
1914-12-24 |
- |
Tuchów IV (nr 163) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROK |
JOSEF |
- |
- |
1916-09-16 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
KROK |
THOMAS |
- |
- |
1918-04-16 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROKER |
WILHELM |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KROKER |
FRANZ |
- |
- |
1917-08-21 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
1893-07-14 |
- |
- |
KROKER |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
RUSSLAND |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROKER |
PAUL |
- |
- |
1918 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROKER |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
PAWŁOWICZKI |
- |
KROKER |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
KROKER |
OSWALD |
- |
- |
- |
- |
Lipnica |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROKSCH |
WALT. |
- |
- |
1918-11-09 |
- |
Jelenia Góra-Cieplice II |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
WARMBRUNN |
- |
KRÓL |
JOSEF |
E.R.INF. |
I.R. 57 |
1915-02-14 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROL |
STANISALUS |
- |
FAR 1 |
1915-06-28 |
- |
Szerzyny II (nr 32) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
FRANZ |
INF. |
KUK IR 16 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
JOHANN |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROL |
KASIMIR |
INF. |
K.K. L.I.R. 32 |
1916-01-20 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROL |
KAZIMIERZ |
- |
L.J.R. 16 |
1915-07-02 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KROL |
CARL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KROL |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÓL |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÓL |
TOMASZ |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÓL |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Domaniewice |
wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRÓL |
MACIEJ |
- |
- |
1914-10-25 |
okolice Częstochowy |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KROL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
JERZY |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓL |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓL-KASZUBSKI |
STANISŁAW |
PPOR. |
LEGIONY POLSKIE |
1915-02-07 |
PILZNO |
Pilzno III |
miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
WARSZAWA |
- |
KROLBASSA |
JOSEF |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-08 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROLCHEL |
FRANTZ |
- |
- |
1916-10-25 |
- |
Gościnowo |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRÓLICZEK |
FRANZ |
INF. |
I. R. 56 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÓLICZEK |
F. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
KRÓLICZEK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÓLICZEK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Rzyki |
wieś, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
22 lata |
KROLIK |
THEODOR |
- |
- |
1915-02-26 |
- |
Brożec (opolskie) |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLIK |
VALENTIN |
- |
- |
????-10-18 |
- |
Ściborowice-Jarszowice |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRÓLIK |
JAN |
- |
- |
1915-08-01 |
Krasnystaw |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
1883-08-08 |
Dobrzyca |
- |
KRÓLIK |
TOMASZ |
- |
- |
1917-11-23 |
Cambrai-region Nord-Pas-de-Calais |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRÓLIK |
JÓZEF |
- |
- |
1914-10-29 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1890-03-13 |
- |
- |
KRÓLIKIEWICZ |
ANTONI |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÓLIKIEWICZ |
FRANCISZEK |
KPR. |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÓLIKIEWICZ |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
CYWIL |
KROLIKOWSKI |
GEORG |
- |
- |
1916 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÓLIKOWSKI |
K |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
KARL |
LEUTN. D. RES. |
11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 |
1914-10-27 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLL |
- |
MUSK. |
INF. REGT. 44 |
- |
- |
Koty I |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLL |
FRANZ |
FLLEGER |
FLEG. ERS. ABTLG. 11 |
1915-05-16 |
- |
Pokój I |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
JOHANN |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
- |
REITER |
- |
1914-06 |
- |
Kętrzyn I |
miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
WARMBAD |
głaz granitowy |
KROLL |
?IOTFFR |
ARM. SOLD. |
- |
1917-08-17 |
FRANCJA |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KROLL |
- |
VZFLOW. |
9.I.R.148 |
1914 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLL |
KARL |
MUSK. |
6. KOMP. IR 58 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLL |
- |
MUSK. |
9. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLL |
GEORG |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
LEO |
SCHUTZE |
- |
1918-09-27 |
- |
Twardawa |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
ANDREAS |
- |
- |
1918 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Gostomia |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Gostomia |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Daniec |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
FRANZ |
- |
- |
1915-01-08 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
JOSEPH |
- |
- |
1916-07-13 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
ANTON |
- |
- |
1918 |
- |
Podlesie |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
W. |
ERS. RES. |
- |
1914 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLL |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
GOLSCHOWITZ |
- |
KROLL |
RICHARD |
- |
- |
1918-01-16 |
- |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
JOHANN |
- |
- |
1916-03-08 |
- |
Brzeźce |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
JOH. |
- |
- |
1916-03-08 |
RUSSLAND |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
TEOPHIL |
- |
- |
- |
- |
Radawie |
wieś, gm. Zębowice, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
PAUL |
- |
- |
1918-11-26 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
ROB. |
- |
- |
1916-07-23 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROLL |
GÜNTHER |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KROLL |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
TĘPCZ |
- |
KROLL |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLLZIK |
AUGUST |
- |
- |
1914-10-25 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROLOW |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KROME |
GUSTAV |
- |
- |
1917 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRÖMER |
AUGUST |
- |
- |
1914-08-20 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
KROMER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÖMER |
FEL. |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRÖMER |
ADOLF |
RES. |
2 B.FUHS.ART.R. 6 |
1917-11-11 |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRÖMER |
ERNST |
SCHÜTZE |
MASCH.KOMP. |
1918-04-20 |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROMKER |
EMIL |
FUS. |
8 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KROMNITZ? |
PETER |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KROMPLAK |
JOSEF |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. |
1914-11-20 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
KROMREY |
EDUARD |
MUSK. |
6. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRON |
HEINRICH |
LDW. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRON |
PAUL |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-03 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRON |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRONAUER |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRONBERG |
AUGUST |
GEM/ROSJA |
I.R.114 |
1917-12-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KRONBERGER |
FRANZ |
JG.ÖST. KR. |
T.K.I.R. 2 |
1915-05-05 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRONBICHLER |
JOHANN |
JG. |
TKJR 3 |
1915-03-26 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRONE |
LOTAR |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-10-18 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRONE |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRONENBERG |
ERNST |
RUSS. |
ART.BRIG.20.1.KP. |
1915-05-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRONER |
MICHAEL |
HONV. |
K.U.HONV.I.R. 24 |
1914-12-22 |
- |
Gromnik II (nr 146) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRONER |
MICHAEL |
HONV. |
H.I.R. 32 |
1914-11-11 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1882 |
KISDEMETER/DUMITRI? |
- |
KRONER |
HERBERT |
GEFREITER |
- |
1918-10-24 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
KRONEWETT |
EMMANUEL |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRONHEIM |
HEINRICH |
MUSK. |
P.I.R. 58 |
1915-05-08 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÖNING |
R. |
LEHR. |
- |
1915-05-18 |
- |
Kiełpino |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
KÖLPIN |
VERMISST |
KRONIUK |
PIOTR |
SZER. |
- |
1915-06-7/8 |
- |
Białystok III |
miasto, gm. Białystok, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KRONMÜLLER |
K |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRONREIS |
ANDREAS |
- |
- |
1915-07-08 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRONSHAGE |
- |
GEFR. |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRONSHAGE |
GUSTAV |
- |
- |
1915-06-14 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1892-07-04 |
- |
- |
KROP |
JOHANN |
ÖST.UNG.SOLD. |
K.K.LDST.BAT. 100 |
1914-12-14 |
- |
Paleśnica II (nr 296) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROPA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Gostomia |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KROPAČEK |
JOSEF |
INFANTERIST |
I.R. 27 |
- |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROPF |
ANDREAS JOHANN |
WEHRM. |
BIR 22 |
1915-05-05 |
- |
Bednarka (nr 84) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROPF |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROPF |
JOSEF |
INF. |
I.R.98 |
1915-05-07 |
- |
Skurowa (nr 229) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KROPICK |
WILHELM |
RESERVIST |
- |
1915-05-22 |
- |
Szczypkowice |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
1886-08-15 |
Zipkow-Szczypkowice |
cmentarz zniszczono w l. 86 |
KROPIFKA |
SINOWY |
JNFANT. |
J.R.331 |
- |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KROPKA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KROPKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KROPKE |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KRÖPL |
AUGUST |
LDST.INF. |
IR 100 |
1915-03-09 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROPP |
OTTO |
JÄGER |
- |
- |
Insterburg |
Witkowo |
wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KROPSHOFER |
FRANZ |
INF. |
IR 49 |
1918-02-09 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KROSCHEL |
JOS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KROSCHEL |
GUST. |
- |
- |
1915-??-?? |
- |
Rokitnica |
wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński |
lubuskie |
- |
Rokitnica/ Schönefeld |
- |
KROSCHEWSKI |
JOH. |
- |
- |
1918-05-16 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROSCHEWSKI |
PAUL |
MUSK. |
3.I.R.59 |
1914-08-26 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KROSCHWALD |
EDMUND |
SOLDAT (SZEREGOWY) |
100 LANDW. GREN. REGIMENT |
1918-03-31 |
HOMEL (UKRAINA) |
Jasna Góra |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1880-05-21 |
- |
- |
KROSNIK |
JOSEF |
INF. |
- |
- |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROSTA |
GUSTAV |
UTFF. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROTINSKI |
TH. |
RUSS. KRIEGER |
61 JNF. REG. |
1915-01-16 |
- |
Łęczyca II |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KROTOW |
ANDREJ |
UTFFZ/ROSJA |
I.R.2?? |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KROTOW |
PAWEL |
GEM/ROSJA |
I.R.327 |
1918-08-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KROTTENDORFER |
AUGUST |
INF. |
K.U.K. I.R.14 |
1915-02-03 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROTTNAURER von |
H. |
- |
- |
1914 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KROTTNAURER von |
H. |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KROTTNAURER von |
W. |
- |
- |
1914 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KROUPA |
FABIAN |
INF. |
I. R. 3 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KROUPA |
FRANZ |
INF. |
I. R. 3 |
1915-05-05 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÓWKA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRPAČIĆ |
STEFAN |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-06 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRŠKA |
ERNST |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRTSCHIL |
FRIEDRICH |
GEFR. |
- |
1917-07-20 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRU??? |
JOSEF |
- |
- |
1917-08-05 |
IN FRANKREICH |
Chróstno |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUBER |
KARL |
HÄUSLER |
- |
1918-04-09 |
Lille |
Smogorzów |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) |
opolskie |
1882-04-02 |
- |
obelisk |
KRUBER |
GUSTAV |
- |
- |
1918-05-06 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Gründorf |
- |
KRUBER von |
LEONIDA |
- |
8 / 26 MOHYL. P.P. |
1916-05-14 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 577 |
KRUBERAK |
MARKO |
INF. |
K.U.K.IR.95 |
1914-12-12 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUCK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUCKY |
ROBERT |
MUS. |
R. INF. REGT 260, 1. KOMP. |
1915-02-02 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRUCYK |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUCZALA |
PETER |
LDST.INF. |
I.R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KRUCZALAK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUCZEK |
MARTIN |
ERS.RES. |
I.R. 56 |
1915-03-13 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUCZEK |
ADALBERT |
KPL. |
- |
1915-01-06 |
- |
Rabka-Zdrój (nr 233) |
miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski |
małopolskie |
- |
- |
Betonowy postument z krzyżem |
KRUCZEK |
JOH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KRUCZYŃSKI |
JOZEF |
KANONIER |
? |
1916-05-05 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KRUEGER |
AUGUST |
GEFREITER |
- |
1915-06-22 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KRUEGER |
- |
- |
- |
1914 |
- |
Moskorzyn |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachoniopomorskie |
1895 |
- |
- |
KRUG |
AUG |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUG |
FRZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUG |
REINH. |
VIZE. WACHTM. |
1 ESK. DRAG. RGT. 4 |
1914-11-19 |
- |
Ulejów |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRUG |
PETER |
LDST.INF. |
T.K.J.R. 1 |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUG |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUG |
JOS. |
INF. |
BAYR.R.I.R.18 |
1915-06-19 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRUG |
AUGUST |
- |
- |
1914-11-24 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRUG |
GUSTAV |
- |
- |
1915-10-21 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRUG [KRUK] |
ANTON |
INFANTERIST |
I.R. 30 |
1914-12-09 |
- |
Łapanów (nr 342) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUGALOW |
[PAW]EL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-07-24 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUGEL |
KARL |
LANDSTURMANN |
- |
1916-04-05 |
westen |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
KRÜGEL |
HERMANN |
- |
- |
1915-12-26 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
OTTO |
PIONIER |
RES.PION.KOMP.49 |
1914-11-22 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
HEINRICH |
GEFR |
GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON |
- |
- |
Borkowo Kościelne |
wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
ALB. |
MUSKETIER |
3 K. INF. REG. 49 |
1914-12-06 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRUGER |
ALBERT |
LANDSTURMANN |
- |
1915-10-30 |
VERMISST Frankenreich |
Rarwino |
wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) |
zachodniopomorskie |
- |
Katztow |
- |
KRÜGER |
SIEGFRIED |
- |
- |
1917-08-31 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRÜGER |
FERDINAND |
LANDSTURMMANN |
- |
1916 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KRUGER |
OTTO |
UTFFZ. |
8.KOMP. RES. INF. REGT. 34 |
1914-10-29 |
- |
Wieliczki I |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUGER |
FERD |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUGER |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUGER |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRŰGER |
KARL |
MUSK. |
PREUSS. PTS. INF. REG. 45 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
[PAUL] HEINRICH |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
KARL |
WEHRM. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
WILHELM |
MUST. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-(05-07) |
- |
Pogorzyna (nr 103) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
HERMANN |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-05 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRŰGER |
HERMANN |
- |
PIR 58 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KRŰGER |
WILHELM |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
KRÜGER |
PAUL |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
FRITZ |
FÜS. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
- |
LTN. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
GUSTAV |
JG. |
PREUSS. RES. J.B. 19 |
1914-12-10 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
EMIL |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-??-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
KONRAD |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
FRITZ |
UNTFFZ. |
- |
1918-09-29 |
- |
Lubanowo |
wieś, gm. Banie, pow. gryfiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
EMIL |
RESERVIST |
5 KOMP. 176 P.P. |
1914-09-09 |
- |
Kruklanki |
wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
MAX |
GEFREITER |
R.SCHEINW.Z. 42 |
1915-08-06 |
- |
Opole Lubelskie |
wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
kwatera |
KRÜGER |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
KRÜGER |
OTTO |
- |
- |
1916-07-06 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Freude/ Ociesze |
- |
KRÜGER |
- |
GEFR. |
- |
1918-??-25 |
- |
Radachów |
wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
KARL |
GRENADIER |
3.G.GR.R.7K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
HERMANN |
- |
- |
19??-12-29 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
MITTELFELDE |
- |
KRÜGER |
F. |
- |
- |
1915-04-04 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
K. |
- |
- |
1914-12-05 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
W. |
- |
- |
1917-09-14 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
MAX |
- |
- |
1915-10-05 |
- |
Borek |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
Borkow/ Borek |
- |
KRÜGER |
PAUL |
LANDSTURMMANN |
ARM-BATL 79, 2KP |
1915-05-23 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
ERICH |
- |
- |
1918-10-31 |
- |
Zasieki |
wieś, gm. Brody, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
OSKAR |
NIEM. |
- |
1915-06-?? |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
WALTER |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
WILHELM |
- |
- |
1914-12-02 |
- |
Boczki Stare |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
OTTO |
- |
- |
1914 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
HERMANN |
UNIFFZ. |
- |
1918-04-27 |
- |
Trzebów |
wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński |
lubuskie |
- |
TRZEBÓW / TREBOW |
- |
KRÜGER |
KARL |
RES. |
- |
1914-12-22 |
- |
Trzebów |
wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński |
lubuskie |
- |
TRZEBÓW / TREBOW |
- |
KRÜGER |
ARTHUR |
MUSK. |
5.I.R.59 |
1914-08-26 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
HANS |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRUGER |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRUGER |
WILHELM |
- |
- |
1915-08-14 |
- |
Czerwony Kościół |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
KURT |
GEFR. |
5 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
WALTHER |
- |
- |
? |
- |
Krzywinek |
wieś, gm. Widuchowa, pow. gryfiński |
zachoniopomorskie |
- |
1835-07-02 |
- |
KRÜGER |
HERMANN |
HUSAR |
- |
1917-04-09 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
AUG. |
FELDW’B. |
ERS.BATL.JNF.RGT. 21 |
1915-01-30 |
- |
Lipno II |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
ALBR. |
- |
- |
1914-11-05 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
VERMISST |
KRÜGER |
OTTO |
- |
- |
1915-06-04 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
FRANZ |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
THEODOR |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
F. |
M-W |
- |
1916-11-18 |
- |
Chełm Żarski |
wieś, gm. Lubsko, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
P. |
SCHÜTZE |
- |
1915-05-20 |
- |
Chełm Żarski |
wieś, gm. Lubsko, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
HANS |
GREN. |
7 KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-12 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
OTTO |
WEHRM. |
10 KOMP. INF. REGT. 49 |
1915-02-09 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
J |
- |
- |
1918-07-25 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
LILIENTHAL - BIALCZYN |
- |
KRUGER |
PAUL |
LDSTRM |
L.J.R.47/7K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
ERNST |
UNTEROFFIZIER |
- |
1918-03-22 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
KARL |
UNTEROFFIZIER |
- |
1914-08-20 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
WILHELM |
- |
- |
1915-04-24 |
- |
Bukowo |
wieś, gm. Człopa, pow. wałecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KRUGER |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
ALFRED |
GRENADIER |
- |
1918-07-15 |
MARNE |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KRÜGER |
GEORG |
- |
- |
1917 |
- |
Forst II |
Niemcy |
Pogranicze |
1885 |
- |
- |
KRUGER 1 |
ERNST |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KRÜGER II |
AUGUST |
MUSK. |
P.R.I.R. 270 |
1915-05-09 |
- |
Pogorzyna (nr 103) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜGER/KRIEGER |
- |
- |
- |
- |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRUGLOW |
NIKITA |
GEM/ROSJA |
I. R. 107 |
1918-07-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KRUGMEIER |
LOUIS |
UNTFFZ. |
LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRÜHL |
AUGUST |
LANDSTURMMANN |
4.ESK.E.TRAIN-ABT.6 |
1917-06-14 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1882-06-06 |
- |
- |
KRUK |
NIKOLAUS |
INF. |
K.U.K. L.I.R. 33 |
1914-12-13 |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KRUK |
NIKITA |
GEM./RUSS. |
I.R.384 |
1917-11-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KRUKOWSKI |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KRUKOWSKI |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Domaniewice |
wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRULICZAK |
FRANZ |
CIV.KUTSCH. |
ET.TRAIN STAFF. 14 |
1915-04-02 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRULIKOW |
AWERIAN |
GEM./RUSS. |
I.R.94 |
1917-11-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KRULIKOWSKI |
JAN |
RUSS.ZIVILGEF. |
- |
1916-07-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1867 |
- |
- |
KRULL |
HEINRICH |
WEHRM. |
10 KP. LDW. INF. RGT. 75 |
1914-11-25 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1883-08-09 |
- |
- |
KRULMANN |
WALTER |
FUS. |
11 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUMANN |
MARTIN |
- |
- |
1918-05-?4 |
- |
Zdbowo |
wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KRUMKE |
OTTO |
- |
- |
1918-06-05 |
- |
Jastrzębia |
wieś, gm. Góra, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRUMKE |
PAUL |
- |
- |
1915-05-10 |
- |
Jastrzębia |
wieś, gm. Góra, pow. górowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRÜMLING |
- |
RES. |
1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-12 |
- |
Kosinowo |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRUMM |
WILLI |
WILLI |
ULANEN R. 4 |
1918-10-? |
- |
Pokój IV |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
1892-01-15 |
- |
SANITARIUSZ |
KRUMMBEIN |
ALBERT |
ERS.RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUMP |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 34 |
1915-05-08 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUMP |
ALOIS |
INF. |
K.K.L.I.R.31 |
1915-05-11 |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUMPA |
PAUL |
- |
- |
1918-01-15 |
- |
Jagłowice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRUMPE |
THEODOR |
ERS. RES. |
JNF.RGT. 73 |
- |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRUMPEL |
ROBERT |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUMPIETZ |
KARL |
- |
- |
1916-07-12 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUMPOCH |
JOSEF |
GFT. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜMÜNG |
- |
RES. |
RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. |
1915-02-12 |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
mogiła 7 |
KRUMZIK |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRUPA |
ADALBERT |
LDST. INF. |
I. R. 20 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
FERDINAND |
INF. |
I.R. 58 |
1915-01-01 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
FRANC |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-06-20 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec II |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Roszków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Pruchna |
wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
FRANCISZEK |
- |
- |
1914 |
PRZEMYŚL |
Przemyśl III |
miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
Cywilna ofiara wojny |
KRUPA |
JÓZEF |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
JÓZEF |
- |
- |
1916 |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
1898 |
- |
Kl. IV |
KRUPA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
SZYMON |
- |
- |
- |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
JOHANN |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRUPA |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BUDZÓW |
- |
KRUPA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BUDZÓW |
- |
KRUPA |
JAN |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPA |
LUDWIK |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPACZ |
JAN |
INF. |
I.R. 30 |
- |
- |
Tymbark (nr 365) |
wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPAŘ |
WLADIMIR |
ZGSF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPCZAK |
W. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BUDZÓW |
- |
KRUPIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 241 |
1918-02-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KRUPININ |
ILJA |
GEM./RUSS. |
I.R.241 |
1918-05-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KRUPINSKI |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRUPINSKI |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRUPINSZKI |
ISTVÁN |
ERSATZ RESERVIST |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-03-28 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPKA |
MICHAEL |
SCH. |
SCH.R. 34 |
1915-01-15 |
- |
Ropa (nr 72) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPKA |
HEINRICH |
LST.OB.SAPP. |
S.B. 1 |
1915-01-24 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KRUPKA |
JOSEF |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KRUPKA |
JOSEF |
RES.INF. |
I.R. 100 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPKA |
ANTON |
INF.TIT.GFT. |
IR 36 |
1915-03-30 |
- |
Rotunda (nr 51) |
góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPKA |
ALOJZY |
- |
- |
1914-08-27 |
INOR MARTINCOURT |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1891-11-27 |
- |
- |
KRUPKA |
TOMASZ |
- |
- |
1915-02-12 |
MONDE GARDE |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1890-03-04 |
- |
- |
KRUPKA |
FRANCISZEK |
- |
- |
1914-09-18 |
TARNÓWKA |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1880-09-09 |
- |
- |
KRUPKE |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRUPKO |
WASILI |
GEFR./RUSS. |
I.R.20 |
1917-03-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KRUPNICS |
MIKOLY |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPNIK |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Wieprz |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPP |
HEINRICH |
RESERVIST |
R.J.R.52/9K. |
1915-08-04 |
- |
Kamień-Kolonia |
wieś, gm. Kamień, pow. chełmski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRUPP |
VINZENZ |
DRAGONER |
- |
1915-06 |
- |
Klwów |
wieś, gm. Klwów, pow. przysuski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
MATTHIS |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Pistken |
- |
KRUPPA |
ANT. |
MUSKETIER |
11 K. E. BTL. J. R. 156 |
1914-11-22 |
- |
Zamość (Grabno) |
wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski |
łódzkie |
1895 |
- |
- |
KRUPPA |
EMANUEL |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KRUPPA |
EMANUEL |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
IGNAZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
ALEX |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-08 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
FRANZ |
LANDSTURMMANN |
2 LDST.INF.BATL. WESEL |
1918-08-22 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
- |
- |
- |
1914-11 |
- |
Złoczew |
miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
GEORG |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
AUGUST |
GARDIST |
- |
1918-04-18 |
FRANCJA |
Ściborowice |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
ROBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
NEU VORWERK |
- |
KRUPPA |
FRANZ |
- |
- |
1914-11-23 |
RUSSLAND |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
HERM. |
- |
- |
1917-06-05 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
ANT. |
- |
- |
1917-08-05 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
NIKOLAUS |
- |
- |
- |
- |
Radawie |
wieś, gm. Zębowice, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Krzyżanowice II |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPPA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Krzyżanowice II |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPPL |
JIRI |
- |
L.J. 7.31 |
- |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRUPPOK |
JOHANN |
- |
- |
1919-12-29 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUPSKI |
JÓZEF |
- |
- |
1918-11-03 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUPSKI |
IGNACY |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUPSKI |
JAN |
- |
L.I.R. 17 |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
LUTCZA |
Na liście strat wykazany jako ranny |
KRUSCH |
LIENHARD |
- |
- |
1917-06-12 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KRUSCH |
PAUL |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUSCH |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRUSCH |
HERMANN |
- |
- |
1918 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUSCH |
DAVID |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUSCHE |
GUST. |
- |
- |
1915-04-01 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRUSCHE |
AUGUST |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRÜSCHE |
P |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KRUSCHE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
KRUSCHEL |
GUSTAV |
MUSKETIER |
3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRÜSCHEL |
WENZEL |
SCH. |
K.K.SCH.R. 16 |
1915-05-06 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUSCHEWSKI |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Moskotten |
- |
KRUSCHEWSKI |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Biallojahnen |
- |
KRUSCHEWSKI |
FRA |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Heinrichsdorf |
tablica pamiątkowa |
KRUSCHEWSKI |
JOH |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Heinrichsdorf |
tablica pamiątkowa |
KRUSCHEWSKI |
JOHANN |
SERGEANT |
SCHEINW. ZUG. 306 |
????-11-27 |
WILNA |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
GUSKEN |
- |
KRUSCHINE |
SERGE |
RUSS. |
ART..BRIG.53.3.KP. |
1915-06-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUSCHINSKI |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KRUSCHINSKI |
BAUNISL. |
MUSK. |
2 KP. INF. RGT. 128 |
1914-09-09 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1893-09-24 |
- |
- |
KRUSCHKOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 113 |
1918-10-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KRUSCHWITZ |
OTTO |
- |
- |
1915 |
- |
Zielona Góra (Racula) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
KRUSCKA |
WENZEL |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUSDICK |
GERHARD |
LDSTRM. |
3.G.R.Z.F.3K. |
1915-07-18 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KRUSE |
HEINR |
UNTEROFFIZIER |
5 K INF REG 91 |
1914-11-22 |
- |
Dzierżązna |
wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRUSE |
FRIED. |
GEFR. |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-05-05 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
1897 |
- |
- |
KRUSE |
KARL |
MUSK. |
IR 84 |
1915-08-09 |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
ALBERSDORF, SÜDERDITHMARSCHEN |
- |
KRUSE |
THEODOR |
WEHRMANN |
WSTF.LDW.INF.BTL 3, 4KP |
1914-12-29 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUSE |
?NDUS |
ERSATZ RESERV. |
? INF.REG. 147 |
1915-08-14 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KRUSE |
HEINRICH |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRUSE |
WILH. |
MUSZKIETER |
150 PP 6 Komp |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
tablica |
KRUSE |
HEINRICH |
DTSCH. UTFFZ. |
G.R.R. 2 K. |
1914-12-16 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
|
- |
KRUSE |
ALFRED |
LEUTN. D. R. |
- |
1918-09-02 |
MOENORE |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KRUSE |
WILH. |
MUSK. |
INF. REGT. 150 |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KRUŠEC |
IGNATZ |
VERPFL. SOLD. |
E.VERPFL MAG.ZAGREB |
1915-05-25 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRÜSECKE |
ALBERT |
PION. |
R.P.K. 85 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUSKA |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUSKA |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRUSMITZOW |
STEPHAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-06-25 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUSNIA |
ALOIS |
INFT |
K.K.LIR 11 3KP |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 04.09.1915 |
KRUSZEWSKI |
JULIUS |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUSZYŃSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
1918-05-15 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1892-09-16 |
- |
- |
KRUTAK |
MARTIN |
LDST.INF. |
I.R. 3 |
1915-02-11 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUTAR |
MILAN |
SZEREG.ARMII SERBSKIEJ |
18 P.P. |
1918-08-18 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUTIKOW |
ALEXIEJ |
SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ |
16 209 P.P. |
1918-07-26 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUTOL |
ADAM |
GEM./RUSS. |
ARB. BAT.5 |
1915-04-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUTOW |
FEODOR |
GEM |
GRENZ. R. 1 |
1917-09-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KRUTZEL |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRUTZSCH |
HERB. |
GEFR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-??-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUWINNUS |
FRZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KRUŻEL |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
KRUŻEL |
MT. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
KRUŻEL |
T. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
KRUZEL |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRUŽICA |
JOHANN |
INFANTERIST |
I.R. 3 |
1915-05-07 |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRUŽOLEK |
JOSEF |
INF |
LANDST. BEZ. KDO 31 |
1915-02-19 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KRVINA |
FRANZ |
INF. |
LDW.IR 27 |
1914-12-15 |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRVINKA |
FRANZ |
- |
IR 93/7 |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYBUS |
FRANZ |
- |
- |
1917-05-04 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRYBUS |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRYBUS |
JOHANN |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Jakubowice (opolskie) |
wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRYCKYJ |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRYGOWSKI |
ADALBERT |
LDST.INF. |
- |
- |
- |
Ropica Górna IV (nr 78) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYGOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Odrzykoń I |
wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRYGOWSKI |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Odrzykoń I |
wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRYLOW |
GAWRIL |
GEM/ROSJA |
I.R.42 |
1917-09-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KRYNICKI |
STANISŁAW |
OFFZ.LEG. |
POLN.LEG. |
1914-09-23 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYNICKI |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
WOLA OTAŁĘSKA |
- |
KRYPCZYK |
J. |
- |
- |
1915-05-27 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WILCZA (DOLNA) |
- |
KRYS |
JOSEPH |
MUSKETIER |
1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KRYSEWSKI |
AUGUST |
GEFR. |
2. KOMP. L. 1/13 |
1916-06-02 |
- |
Kowale Oleckie |
wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRYSIAK |
SZ. |
- |
- |
1920 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1902 |
- |
- |
KRYŠKOWICZ |
FRANZ |
KAN. |
F.K.R. 12 |
1915-04-09 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYSOW |
NIKOLAUS |
- |
- |
1915 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRYSTA |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Żywiec III |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRYSTEK |
CZESŁAW |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Kąkolewo |
wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRYSTEK |
ADAM |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRYSTEK |
ANTONI |
- |
- |
1918 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1899-05-19 |
SROKI |
- |
KRYSTIAN |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
KRYSTONCZYK |
KARL |
- |
- |
1916-05-10 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KRYSTONCZYK |
PETER |
- |
- |
1916-10-29 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KRYSZTOFIAK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
KOMORNIKI |
- |
KRYTKOW |
JEGOR |
INFANTERIST |
I..R. 72 |
- |
- |
Biecz IV (nr 108) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYTUKIJ |
DIMITRIJ |
- |
RUSS. I.R. 235 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYVKA |
LÁSZLÓ |
- |
- |
1914-08-30 |
PAWŁÓWKA |
Pawłówka (lubelskie) |
wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski |
lubelskie |
- |
KISPATAK |
- |
KRYWULT |
AUGUST |
GFT. |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYWULT |
KARL |
FLOW. |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYWUTA |
TADEUSZ |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRYZSAN |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZ?KOWSKI |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
DEMBENOFEN |
- |
KRZ?KOWSKI |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
DEMBENOFEN |
- |
KRZAK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZAN |
PETER |
SCH. |
SCH. R. 17 |
1914-12-30 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZANOWSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1918 |
- |
Krosno-Białobrzegi |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
LEGIONISTA |
KRZANOWSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1920 |
- |
Krosno-Białobrzegi |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRZECHKI |
KOSEF |
- |
- |
1918-07-30 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRZEMIEŃ |
FRANZ |
INF. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-02 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZEMIEN |
VIKTOR |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMIEŃ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Kraków-Bieżanów |
miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZEMIEŃ |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMINSKI |
ANTON |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-04-11 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMINSKI |
FLORIAN |
- |
- |
1916-10-09 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMIŃSKI |
JAN |
- |
- |
1914 |
- |
Otfinów II |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZEMIŃSKI |
JÓZEF |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
JERZY |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEMPEK |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZENCIESSA |
ANTON |
- |
- |
1916 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRZENCIESSA |
JOHANN |
- |
- |
1916 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRZESIŃSKI |
JAKUB |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KRZESIWO |
MAX |
- |
- |
1917-07-30 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZEWINA |
ANTON |
- |
- |
1915-08-29 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Ciochowitz / Ciochowice |
- |
KRZEWINA |
JOHANN |
- |
- |
1918-04-18 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
KRZEWINA |
A. |
- |
- |
- |
- |
Ciochowice |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIKALLA |
E. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIKALLA |
KARL |
- |
- |
1918-11-21 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIMINSKI |
HERMANN |
SANITÄTSUNTEROFFIZIER |
- |
1916-08-21 |
- |
Gdańsk IV |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
1892-05-25 |
- |
- |
KRZIPOPA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
GOLSCHOWITZ |
- |
KRZISTALLA |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZISTALLA |
IZYDOR |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZISTALLA |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIZOK |
ALFONS |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIZOK |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIZOK |
H |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIZOK |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIZOK |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZIZOK |
WALDEMAR |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZNAR |
IGNATZ |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZOK |
ERICH |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KRZOSKA |
ROBERT |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-06 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZOSOK |
V. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYDZINSKI |
HUB. |
GEFT. |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KRZYK |
ANTON |
- |
- |
1917-03-27 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KRZYKALLA |
EMANUEL |
KÜRASSIER |
ERS-ESKA-KÜRASSIER-RGT |
1917-07-17 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1892-01-04 |
- |
- |
KRZYKAWIAK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Rudniki |
wieś, gm. Rudniki, pow. oleski |
opolskie |
- |
JAWORZNO |
- |
KRZYKAWIAK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Rudniki |
wieś, gm. Rudniki, pow. oleski |
opolskie |
- |
JAWORZNO |
- |
KRZYKOS |
LORENZ |
KRGSFRW. |
8 / LANDW. I. R. 31 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KRZYKOWSKI |
THEOPHIL |
ERS.RES. |
RES.INF.RGT. 46 |
1915-05-03 |
BITWA POD GORLICAMI |
Kobylanka I (nr 99) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZYMIEŃ |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec II |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYRZOSZAK |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KRZYSICA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kraków-Bieżanów |
miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZYSTEK |
VINZENZ |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-05 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZYSTEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Kaczyce Dolne |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYSTOFINSKI |
ANTON |
FUSL. |
LDW. IR 7 |
1914-12-24 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZYSZIK |
JOH. |
- |
- |
1915-02-13 |
- |
Jelenia Góra-Cieplice II |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
BUER |
- |
KRZYWON |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYWOPOLSKI |
THEODOR |
ERS.RES. |
P.R.I.R. 219 |
1915-03-15 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KRZYŻAK |
PETER |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KRZYŻANEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
KRZYŻANIAK |
WALENTY |
- |
- |
1917 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRZYŻANOWSKI |
FR. |
SZEREG. |
- |
1920-03-02 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1898 |
- |
- |
KRZYŻANOWSKI |
J |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYŻANOWSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRZYŻANOWSKI |
W |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRZYŻOSTANIAK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
GRODZISKO |
- |
KRZYŻOSZCZAK |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Kołaczkowice |
wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KRZYŻOWSKI |
FRANC. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYŻOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYŻOWSKI |
WAL. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYŻOWSKI |
WOJ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KRZYŻYŃSKI |
JAN |
- |
4 KOMP. P.P. NR 16 |
1916 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1887-07-04 |
SIEDLEC |
- |
KRZYŻYŃSKI |
JÓZEF |
- |
6 KOMP. REZ. P.P. NR 273 |
1918-08-21 |
NOYSON - FRANCJA |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1880-03-05 |
SIEDLEC |
- |
KRZYŻYŃSKI |
PIOTR |
- |
3 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 130 |
1915 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1889-06-18 |
SIEDLEC |
- |
KRZYŻYŃSKI |
STANISŁAW |
SZER. |
1 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 50 |
1914-09-28 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1886-04-04 |
BABKOWICE |
- |
KSCHITZKOWKI |
WATZLOW |
GEM./RUSS. |
I.R.7 |
1917-10-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KŚCIUCZYK |
TEOD. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KŚCIUCZYK |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KSIĄŻEK |
ALEXANDER |
RUSS. |
- |
1914-10-29 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KSIELEW |
JAKOB |
UNTFF/ROSJA |
UNF.REGT.211.15.KP |
1915-06-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KSIENCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1917-09-13 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KSIENRZIK |
JOHANN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KSIENSEPOLSKI |
JOSEF |
GEM./RUSS. |
I.R.26 |
1916-08-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KSIENSIK |
PAUL |
- |
- |
1916-08-11 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KSIENSIK |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RZECZYCA |
- |
KSIENSIK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RZECZYCA |
- |
KSIENSIK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KSIENSIK |
WILHELM |
- |
- |
1915-08-21 |
- |
Raków |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KSIENSIK |
JOS. |
- |
- |
1916-07-16 |
RUSSLAND |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KSOLL |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KSYCKI |
KASIMIER |
- |
- |
1915-08-18 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1893-08-02 |
BUDZIN |
- |
KSYSZANEK |
ADAM |
SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ |
2/16 P.P. |
1918-07-11 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KTANZ |
ST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KU?? |
??DOR |
RUSS.SOLDAT |
- |
????-??-25 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUB?IEL |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBA |
VIKTOR |
ZGSF. |
H.R. 15 |
1915-02-27 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBA |
KONRAD |
INF. |
K.K. LDST.I.R. 32 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBA |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBACKI |
JAN |
- |
- |
1918-07-04 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1883-05-13 |
- |
- |
KUBAINSKI |
ALFONS |
FÜS. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBALA |
FRANZ |
ZGSF. |
I.R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBALA |
JOSEF |
INF. |
LDST.I.R. 16 |
1915-03-28 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBALA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBAN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBAN |
WALTER |
- |
- |
1915-02-12 |
- |
Jakubowice (opolskie) |
wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBANEK |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBANY |
MATYAS |
ZGSF. SZKV. |
K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. |
1914-12-18 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBAS |
JOHANN |
- |
- |
1915-09-27 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBAŚ |
R. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUBAŚ |
KAROL |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1891-10-28 |
- |
- |
KUBAŚ |
STANISŁAW |
- |
- |
1917-06-03 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1889-11-12 |
- |
- |
KUBAŚ |
JAN |
- |
- |
1918-07-13 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1896-10-28 |
- |
- |
KUBASCHEK |
JOSEF |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KUBASCHEK |
JOSEF |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBASIEWICZ |
JOSEF |
JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBASZEK |
JOHANN |
INF. |
K.K.L.I.BRIG. 92 |
1915-06-05 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBAT |
ANTON |
LDST.INF. |
IR 36 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBAT |
JOSEF |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-08 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUBATA |
WILHELM |
- |
- |
1917-04-22 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATSCH |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATSCH |
AUG. |
- |
- |
1915-08-03 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATSCH |
JOS. |
- |
- |
1917-08-27 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATSCHEK |
AUGUST |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUBATTA |
VALENTIN |
LTN. |
- |
1918-03-08 |
- |
Twardawa |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATTA |
WILHELM |
- |
- |
1917-04-22 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUBATTA |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATTA |
JOSEPH |
- |
- |
1916-04-27 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATTA |
THEODOR |
- |
- |
1916-04-18 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATTA |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBATZKI |
FERDINAND |
- |
- |
1914 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUBATZKI |
FRZ. |
- |
- |
1914-08-28 |
- |
Strzeleczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KÜBE |
EMILE |
ERS. RESERVIST |
9 K R INF R 22? |
1914-12-03 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUBE |
ANTON |
WEHRM. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBE |
KARL |
- |
- |
1916-10-05 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUBECZEK |
JOH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUBELKA |
JOHANN |
LDST.INF. |
IR 21 |
1915-02-21 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBELKA |
MAX |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUBENZ |
WILHELM |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUBERA |
PAUL |
GFT. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUBERA |
LEO |
MUSKET. |
- |
1914-09-27 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KUBERCZYK 'SZERSZEŃ' |
WIKTOR |
LEGIONISTA |
2 KOMP. I BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUBERNUSS |
KONRAD |
INF. |
PRIR 271 |
1915-05-02 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUBERSKY |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Radawa II |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUBEŠ |
JOSEF |
LDST. |
I.R. 36 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBEŠ |
JOSEF |
JG. |
K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBES |
ANTON |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. 8 |
1914-12-09 |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBES |
MARIC |
JNFANT. |
K.U.K. J.R. |
1914-11-21 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
KUBESCH |
? |
- |
K.U.K. I.R. 49 |
? |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUBESZKO |
BASIL |
INF. |
- |
- |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBETSCHEK |
ALOIS |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUBETSCHEK |
- |
- |
- |
1915 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUBIACZYK |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŻYTOWIECKO |
- |
KUBIAK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KUBIAK |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUBIAK |
PAUL |
GFT. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
KUBIAK |
JA. |
- |
- |
1915 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1892 |
- |
- |
KUBIAK |
- |
MUSKIETER |
RES.BATL.INF.RGT.50 |
1915- |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1898-09-26 |
- |
- |
KUBIAK |
BR. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
KUBIAK |
ADALBERT |
- |
- |
1915-03-30 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIAK |
STANISŁAW |
- |
14 FORT. ODDZ. KARABINÓW MASZ. |
1915-03-28 |
FRIANVILLE - FRANCJA |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1891-11-23 |
ROGOZEWO |
- |
KUBICA |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Rudzica |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
TOM. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
LEON |
- |
- |
1914 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
TEODOR |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
24 lata |
KUBICA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
29 lat |
KUBIČEK |
JOSEF |
INFANTERIST |
I.R. 3 KOMP. 7 |
1915-07-17 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1896 |
HOLEŠOV |
- |
KUBICIEL |
EDWARD |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBICIEL |
EDUARD |
- |
- |
1915 |
- |
Żyrowa II |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBICIUS |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec I |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICIUS |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec I |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICKI |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KUBICKI |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Lgów |
wieś, gm. Żerków, pow. jarociński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUBICKI |
CZESŁAW |
- |
- |
1918-05-15 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUBICKI |
J |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUBICZEK |
KARL |
RES.ZGSF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUBICZEK |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICZEK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICZEK |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICZEK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBICZEK |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIENIEC |
MATHIAS |
KADETT ASPIRANT |
I.R. 56 |
1915-05-05 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBIETZ |
MAX |
- |
- |
1917-10-04 |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIK |
FRANZ |
E.R.SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-03-17 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBIK |
WINZENT |
- |
- |
1917-04-01 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIK |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIK |
ALFRED |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUBIK |
ERICH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUBIK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Zabełków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIK |
KARL |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIK |
KAROL |
- |
- |
1915-09-22 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1879-10-25 |
- |
- |
KUBIK |
FELIKS |
- |
- |
1918-10-23 |
- |
Stare Kramsko |
wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1875-10-17 |
- |
- |
KUBIK |
JOZEF |
SZER. |
28. P.P. |
1916-10-31 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 191 |
KUBIK |
KAROL |
SZER. |
P.P. L.S.K. |
1916-10-14 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUBIK |
ALOJZY |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIN |
ADALBERT |
SAPLUR |
SCH.KOLONN.23 |
1915-02-06 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUBIN |
JOHANN |
KAN. |
F.K.R. 12 |
1915-04-29 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBIN |
FRANZ |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-25 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBIN |
JOSEF |
INF. |
I.R. 56 |
1916-04-25 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1873 |
BIAŁA |
- |
KUBINA |
VALENTIN |
- |
- |
1918-09-18 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
KUBINA |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1915-09-25 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBINA |
JOHANN |
- |
- |
1916 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KUBINA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Miejsce Odrzańskie |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
KARL |
KRIEGS FRW |
8 K INF REG 140? |
1914-12-04 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUBIS |
LUKAS |
INF. |
LDST.B. 43 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBIŚ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
STANISLAUS |
RIADOWOJ |
5 KAŁUSKI PP |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 27.07.1915 |
KUBIS |
JOCHANN |
- |
- |
1917 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
STEFAN |
- |
- |
1917-09-07 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUBIS |
WILH. |
- |
- |
1918 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
FRANZ |
- |
- |
1915-10-11 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
MAX |
- |
- |
1918 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
STEFAN |
- |
- |
1915 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBIS |
FRANZ |
- |
- |
1918-06-14 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBISA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Siewierz |
miasto, gm. Siewierz, pow. będziński |
śląskie |
- |
- |
ślusarz |
KUBISCH |
ALOIS |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBISCH |
ROBERT |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUBISCH |
- |
- |
11./RIR 226 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUBISTIN |
SIMON |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBISZ |
LUDWIK |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zaginął |
KUBIT |
JÓZEF |
- |
- |
1917 |
- |
Krosno-Suchodół |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
1889 |
- |
- |
KUBIT |
JÓZEF |
- |
- |
1916 |
- |
Krosno-Suchodół |
dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
1896 |
- |
- |
KUBITCHEL |
RICHARD |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBITZA |
FRANZ |
- |
- |
1915-09-13 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KUBITZA |
JOHANN |
- |
- |
1916-04-28 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KUBITZA |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-01 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KUBITZA |
KARL |
- |
- |
1915-05-26 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KUBITZA |
PETER |
- |
- |
1918-09-11 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KUBITZA |
PETER |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUBITZA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBITZA |
DAMASUS |
- |
- |
1915-02-24 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBITZA |
IGNATZ |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBITZA |
ANTON |
- |
- |
1914 |
- |
Podlesie |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBITZA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBITZA |
ANTON |
- |
- |
1916-02-25 |
- |
Łany II |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBITZA |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBITZKI |
STANISLAUS |
LDSTM. |
- |
1918-10-19 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBITZKI |
PETER |
- |
- |
1918-03-22 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBITZKI |
ART. |
- |
- |
1917-08-26 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBLA |
JULIUS |
- |
- |
1914-12-08 |
- |
Gwoździce |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBLAR |
JOSEF |
PTRF. |
T.K.J.R. 2 |
1915-03-15 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜBLER |
JOHANN |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŰBLER |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜBLER |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Grah. Carmerau |
- |
KÜBLER |
HARRY |
LEUTNANT D. R. |
- |
1918-03-24 |
LE FOREST DONAI |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUBLIN |
JOSEF |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBLISCH |
WILHELM |
INF. |
- |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBNKE |
KARL |
- |
- |
1915-01-30 |
- |
Przekolno |
wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
Groß Ehrenberg/ Przekolno |
- |
KUBNY |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBNY |
EMIL |
- |
- |
1917-08-01 |
YPERN FR. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBOK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
KUBOLH |
PAUL |
- |
- |
1914-08-27 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBON |
FRANZ |
- |
- |
1918-07-11 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBON |
HEINRICH |
NIEM. |
- |
1915-02-18 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBON |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBON |
EMAN. |
- |
- |
1917 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
KUBOSCH |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Laskowice |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBOŠEK |
JOHANN |
INF. |
K.K.L.I.R. 31 |
1915-06-05 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBOTZ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBRADSE |
BENJAMIN |
GEM/ROSJA |
I. R. 80 |
1918-02-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KUBSCH |
WINZENT |
- |
R.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUBSCH |
ADOLF |
- |
- |
1915-04-21 |
- |
Idzbark |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUBSDA |
KONSTANTIN |
- |
- |
1915-07-20 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUBSEL |
REINHARDT |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUBUROWICZ |
MILOICA |
- |
- |
1917-01-15 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUBZDYL |
ANDRZEJ |
- |
- |
1918 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUBZDYL |
JAN |
- |
- |
1918 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUC |
- |
ÖST. UNG. |
- |
- |
- |
Tarnowiec (nr 180) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCA |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 16 |
1914-12-(10-19) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCA |
JOSEF |
RES.JG. |
- |
1914-11-26 |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCABA |
JOSEPH |
INF. |
K.K.L.E.B. 302 |
1915-02-18 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUČARA |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-10 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUČERA |
WENZEL |
E.R.INF. |
IR 98 |
1915-03-20 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUČERA |
WENZEL |
LDST.INF. |
I.R. 36 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUČERA |
KARL |
FAHNR. |
SCH.R. 28 |
1915-05-03 |
- |
Przegonina (nr 69) |
góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUČERA |
PAUL |
FÄHNR. |
I.R. 100 |
1915-03-18 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KUČERA |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-03-08 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCERA |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCHAR |
FRANZ |
PION. |
P.B. 9 |
- |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCHAŘ |
FRANZ |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCHAR |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCHAR |
IWAN |
INFT |
K.U.K. IR 55 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 04.08.1915 |
KUCHARCZYK |
JOH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUCHARCZYK |
MICHAEL |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCHARCZYK |
EMANUEL |
- |
- |
1917-04-06 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCHARCZYK |
PIOTR |
- |
- |
1914 |
- |
Kończyce Wielkie |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
poległ na froncie rosyjskim |
KUCHARSKI |
FRIEDR. |
RESERVIST |
6 KOMP 1 POS. J.R. 18 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
Kamień stojący |
KUCHARSKI |
AUGUST |
- |
- |
? |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KUCHARSKI |
PETER |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCHARSKI |
FRANZ |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCHARSKI |
JÓZEF |
SZER. |
- |
1916 |
- |
Żywiec I |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCHARSKI |
SZCZEPAN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
KOMORNIKI |
- |
KUCHARSKI |
WALENTY |
- |
- |
1915-04-05 |
Combres wieś na północ od Verdun |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUCHARSKI |
JAN |
INFANTERIST |
- |
- |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1874-01-06 |
KRAUSZÓW |
ZAGINĄŁ |
KUCHARZ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Roszków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCHARZOWSKI |
H. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCHEJDA |
JOHANN |
FUHRM. |
- |
1915-01-04 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUCHEL |
OTTO |
- |
- |
1914 |
- |
Zielona Góra (Racula) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUCHENBECHER |
HERMANN |
- |
- |
1914-11-04 |
- |
Dobra II |
wieś, gm. Dobra, pow. policki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KUCHENBECKER |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUCHENBERG |
FRITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1895 |
- |
- |
KUCHENBERKER |
GECHARD |
UNTOFF. |
- |
1919-02-24 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUCHENBUCH |
ALOIS |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUCHEROW |
DIANIS |
RUSS. |
INF.REGT.112.4.KP. |
1917-03-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCHINKE |
JOSEF |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜCHMEISTER |
- |
WEHRMANN |
PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KÜCHNEL |
ANTON |
- |
- |
1918-10-12 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCHNICK |
JOHANNES |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÜCHNÖHL |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUCHORESCHYN |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCHTA |
WILH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUCHTA |
JOS. |
- |
- |
1918-04-11 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCHTAY |
SÁNDOR |
INF. |
I.R. 26 |
1914-11-02 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1886 |
SZENT ANTAL |
- |
KUCIK |
FRANZ |
WEHRMANN |
9 K. L.J.R 19 |
1914-10-16 |
- |
Brwinów |
miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUCIŃAKI |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Domaniewice |
wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUCIŃSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Domaniewice |
wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÜCK |
HERMAN |
JÄGER |
4 K R JÄG BTL 21 |
1914-12-02 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUCK |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUCKA |
ROMAN |
INF. |
I.R. 56 |
1915-03-05 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KUĆKA |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUĆKA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUĆKA |
ROMAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUĆKA |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUĆKA |
SZYMON |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUĆKA |
WINC. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCKE |
PAUL |
- |
- |
1918-03-29 |
- |
Wojnowice |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUCKLA |
WILHELM |
RES. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCKLOK |
AUGUST |
- |
- |
1918-10-28 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
KUCSERA |
PÉTER |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-13 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCSERA |
PÉTAR |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-13 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCSMA |
STEFAN |
INF. |
I.R. 65 |
1914-12-22 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCZ |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCZ |
FELIX |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCZ |
ALOJZY |
- |
- |
1918-04-03 |
LAON |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1897-06-23 |
- |
- |
KUCZA |
ANTON |
- |
- |
1914-11-17 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.10 |
KUCZALSKI |
ANTAN |
RUSS. |
- |
1914-10-21 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUCZAMOW |
- |
RIADOWOJ |
- |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 26.05.1915 |
KUCZATOW |
ALEKSI. |
HAUPTM. |
J.R.399 |
1914-11-11 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUCZEJ |
MATTHAUS |
JG. |
FJB 4 |
- |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCZEK |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUCZEK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUCZEK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUCZEK |
TOMASZ |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUCZEK |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUCZELLA |
AUGUST |
- |
- |
1916-02-08 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCZERA |
JOZEF |
ST.SZER. |
8 P.P. |
1916-01-16 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUCZERA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCZERA |
FLORIAN |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCZERA |
FRANC. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn V |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
1887 |
- |
- |
KUCZERA |
KAROL |
ST. SZER. |
OD. ROB. 5 – 31 |
1915-06-08 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUCZEREPA |
WASYL |
- |
- |
1914 |
- |
Sucha Beskidzka |
miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KUCZEWIC |
BOGIC |
GEM./SERB. |
I.R.11 |
1917-07-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1870 |
- |
- |
KUCZINSKI |
F. |
E.RES. |
- |
1917-05-05 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KUCZINSKI |
F. |
E. RES. |
- |
1917-05-05 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUCZKA |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Prudnicka II |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCZKA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Prudnicka II |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCZKOWSKI |
PET. |
ERS. RESERVIST |
2 K. INF. REG. 14 |
1914-12-03 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUCZMERA |
THEOD. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUCZMICZOW |
IWAN |
- |
- |
1918-07-02 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1892 |
- |
- |
KUCZMIK |
JOSEPH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUCZNIECW |
NIKOLAI |
GEM./RUSS. |
I.R.15 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCZORA |
ALOIS |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUCZORA |
PAUL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KUCZPIOL |
EDMUND |
- |
- |
1916-03-08 |
- |
Kózki (opolskie) |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUCZRA |
OTTOKAR |
INFT. |
L.I.R. 13 |
1915-02-23 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 3.30 |
KUCZRA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCZWARA |
MICHAŁ |
- |
- |
1916-11-29 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUCZYŃSKI |
ANDRZEJ |
- |
- |
1920 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
zaginął |
KUCZYNSKI |
ERWIN |
SZER. |
12 FÜS. R. 57 |
1914-10-19 |
- |
Tomaszów Maz. I |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUCZYŃSKI |
ALEKSANDER |
- |
- |
- |
- |
Choroszcz II |
miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KUCZYŃSKI |
JAN |
SZER. |
5 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 137 |
1914 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1892-07-24 |
WILKOWICE |
- |
KUCZYNSKI |
LEOPOLD |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUDAICZKIN |
ALEKSIEJ |
INFANT. |
I.R. 177 / 6 K. |
1915-02-25 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUDANZEW |
NIKOLAI |
GEM./RUSS. |
I.R.280 |
1918-01-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KUDASCHKIN |
GRIGORI |
GEM/ROSJA |
I. R. 246 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDEL |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kraków-Bieżanów |
miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUDELA |
FRANZ |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 3 |
1915-05-07 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUDELKA |
W. |
- |
- |
- |
- |
Bieńkowice |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUDELKA |
PETER |
LDSTM. |
- |
1916-07-02 |
OLESNO |
Sternalice I |
wieś, gm. Radłów, pow. oleski |
opolskie |
1885 |
STERNALICE |
- |
KUDELKA |
ADOLF |
- |
- |
1916 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDELLA |
JOH. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDELLA |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
RUSS. POL. |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDELLA |
FRANZ |
- |
- |
1915-08-12 |
ROSJA |
Sukowice |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDELLA |
JOHANN |
MUSKET. |
- |
1915-02-03 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
KUDELSKI |
JOHANN |
MUSKIETER |
P.R.I.R. 217 |
1915-02-18 |
- |
Łętowice I (nr 283) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUDER |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUDER |
- |
- |
- |
- |
- |
Olszany (pow. świdnicki) |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUDER |
- |
- |
- |
- |
- |
Olszany (pow. świdnicki) |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUDERA |
TEODOR |
UNTOFFZ. |
J.R.21/4K. |
1915-07-26 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUDERA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDERER |
HEINRICH |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUDLA |
NIKOD. |
- |
- |
1918 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDLÁČEK |
KARL |
RES.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUDLEK |
EDMUND |
- |
- |
1915-07-26 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUDLEK |
EDMUND |
- |
- |
1915-07-26 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDLEK |
ALOIS |
- |
- |
1918-10-11 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUDOSZEK |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUDRAH |
KARL |
- |
- |
1918-07-12 |
Arras |
Żórawina II |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
1893-12-17 |
Kreika |
- |
KUDRAWZEW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.7 |
1918-10-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
KUDRIAZOW |
FEODOR |
- |
FEST. ART. |
1917-10-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KUDRIN? |
JUSTUS |
MUSK. |
RES.INF.REGT. 251 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
KUDRUN? (DEHNEN) |
KUDRINSKI |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.3 |
1917-06-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KUDRITZKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Niekrassen |
- |
KUDRITZKI |
FRIEDRICH |
KANONIER |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUDRITZKI |
JOH. |
GEFREITER |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUDRITZKI |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KUDRJAZEW |
JWAN |
RUSS. |
ART. BRIG.53.2.KP. |
1915-03-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUDRNA |
KARL |
INF. |
I.R. 36 |
1915-01-17 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUDZIABALIJ |
NIKANDR |
RUSSE |
TAUR.GREND.R.6 |
1915-04-06 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUDZNACEK |
FRYDERYK |
KAPRAL |
8 P.P. |
1916-06-23 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUDŁA |
STANISŁAW |
LEGIONISTA |
- |
- |
- |
Nowy Targ |
miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUECHLER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KUEHN |
ERICH |
KANONIR |
11 LDW. DIV. |
1915-05-31 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KUEN |
STEFAN |
ZGSF. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-10 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUEN |
ALOIS |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUEN |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUEN |
PETER |
K.SCH. |
K.K.SCH.R. III |
1914-12-20 |
- |
Głów (nr 209) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUES |
WILHELM |
LDSTRM. |
3.G.R.Z.F.7K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUFER |
JULIUS |
- |
BAYER INF.RGT.22 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUFFEL |
FRANZ |
WEHRM. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUFKA |
EMANUEL |
- |
- |
1918 |
ENGLAND |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUGEL |
HERMANN |
- |
- |
1916-11-13 |
- |
Niemstów |
wieś, gm. Lubin, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜGL |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUGLER |
GUSTAV |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUGLER |
WALTER |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜGLER |
AUGUST |
FÜSILIER |
REKR.DEP.2.E.FÜS.RGT.38 |
1916-02-06 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1876-06-30 |
- |
- |
KUGLER |
BENNO |
- |
- |
1915-07-11 |
- |
Drozdów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUGMENYLS |
ANDREI |
GEM./RUSS. |
I.R.20 |
1917-06-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUGUT |
JOZEF |
ROBOTN. |
ODD. ROB |
1916-11-21 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 179 |
KUHARIĆ |
STEFAN |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHFAHL |
HERMANN |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜHILER |
JOSEF |
- |
- |
1915-10-20 |
RUSSL. |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜHL |
GUSTAV |
- |
- |
1915-06-30 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KÜHL |
OTTO |
MUSKETIER |
- |
1916 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KÜHL |
R. |
LDW. |
- |
1917-04-13 |
CHAMPAGNE |
Kiełpino |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
SCHMUCKENTHIN |
- |
KÜHL |
HERMANN |
MUSK. |
IR 84 |
1915-08-?? |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
BLIESDORF, OLDENBURG |
- |
KÜHL |
JOHANNES |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
GRAMBOW / GRĘBOWO |
Obelisk |
KÜHL |
? |
- |
- |
1914-12-29 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
KÖNTOPF |
- |
KÜHL |
ADOLF |
- |
- |
1918-07-20 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
KÖNTOPF |
- |
KÜHL |
FRIEDRICH |
- |
- |
1916-01-09 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
KÖNTOPF |
- |
KÜHL |
H.? |
- |
- |
1915-02-21 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KÜHL |
WILHELM |
WEHRM. |
- |
1915-07-02 |
- |
Wyszobór |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KÜHL |
FRIEDR. |
LDSTM. |
- |
1918-07-25 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Rensekow (Rzęskowo) |
- |
KUHLE |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUHLENE?ER |
RICHARD |
- |
INF. REGT. 148 |
1914-08-03 |
- |
Orzysz III |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1890-06-14 |
SANDDORF |
- |
KUHLES |
WALDEMAR |
- |
- |
1918-05-31 |
- |
Olesno II |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÜHLING |
WALTER |
GREN. |
8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG |
1915-01-18 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUHLKE |
JOHANN |
GRENADIER |
2.G.R.Z.F.7K. |
1915-08-04 |
- |
Świerszczów |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUHLMANN |
WILHELM |
RES |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-12-21 |
- |
Niwka (nr 269) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜHLMANN |
KARL |
UNT. OFFZ. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHLMANN |
HEINZ |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHLMANN |
KARL |
MUSZKIETER |
45 PP |
1915-02-07 |
- |
Karwik-Księdzówka |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUHLMANN |
AUGUST |
- |
DTSCH. IR 269 |
1915-06-07 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KUHLMANN |
CHRISTIAN |
UNTEROFFIZIER |
RES.I.F.A.R. 65 |
1915-02-19 |
- |
Kamień I |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
1886-03-22 |
BREMERHAVEN |
- |
KŰHLMAYER |
KONRAD |
LDST.INF. |
IR 100 |
1915-03-20 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜHLMEYER |
BERNH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÜHN |
WILH. |
MUSK. |
- |
1918-07-16 |
FRANKREICH |
Rokity |
wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
tablica |
KUHN |
KARL |
- |
- |
1916-01-26 |
- |
Jugowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KÜHN |
REINHOLD |
JÄGER |
- |
1914-10-27 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
BLUMERODE |
tablica |
KÜHN |
BRUNO |
- |
- |
1917-04-07 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
KÜHN |
HERMANN |
- |
- |
1914-09-20 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
KUHN |
KARL |
- |
- |
1916-01-26 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUHN |
PAUL |
- |
- |
1918-02-21 |
- |
Bartąg |
wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUHN |
MARIE |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÜHN |
J |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Olschewen |
obelisk |
KUHN |
HERM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUHN |
PAUL |
ERS. RES. |
1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUHN |
AUGUST |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHN |
AUGUST |
GEFR. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHN |
KARL |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 3 |
1915-04-09 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŰHN |
GUSTAV |
MUSK. |
P.R.I.R. 270 |
1915-05-13 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1894-11-14 |
- |
- |
KUHN |
FRIEDRICH |
INF. |
BIR 3 |
1915-05-05 |
- |
Łysa Góra (nr 9) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUHN |
- |
MUSZKIETER |
45 PP |
1915-02-?? |
- |
Jeglin |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
krzyż betonowy |
KÜHN |
BERNHARD |
MUSK. |
6 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
????-??-?? |
- |
Sulimy |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUHN |
JAKOB |
JAGER |
RJB 19/2K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KŰHN |
PAUL |
GREN. |
PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. |
1915-05-04 |
- |
Olszyny I (nr 113) |
wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
K.P.G.R.z.F. 4 |
KÜHN |
HEINRICH |
WEHRM. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHN |
R. |
- |
- |
1917-10-05 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUHN |
FRANZ |
MUSK. |
- |
1916-04-14 |
- |
Dolsk |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
Obelisk |
KÜHN |
OTTO |
- |
- |
1915-06-24 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
KÖNTOPF |
- |
KUHN |
IGNATZ |
LANDSTURMMANN |
1.KOMP.I.E.GREN.RGT.11 |
1917-03-26 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1876-06-22 |
- |
- |
KUHN |
EMIL |
L. IN. |
- |
1915-02-23 |
- |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KUHN |
FERD. |
JÄGER |
- |
1915-02-02 |
- |
Pomorska wieś |
wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KÜHN |
OSKAR |
MUSKETIER |
- |
1917-02-04 |
Rumanien |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1888-09-28 |
- |
- |
KÜHN |
RICHARD |
- |
- |
1918-07-22 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUHN |
MAX |
- |
- |
1914-12-23 |
O[st] Pr[ussia] |
Ręszów |
wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUHN |
ALFRED |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÜHN |
WILLY |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUHN |
JÓZEF |
- |
- |
- |
front wschodni |
Gdynia Chylonia |
część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
KÜHN |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KUHN |
GUSTAV |
MUSK. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHN |
E. |
- |
- |
1917-07-22 |
- |
Struga |
wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
Nie istniejący już Obelisk |
KÜHN |
HEINRICH |
- |
- |
1917-11-23 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUHN |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜHN |
ERICH |
PODOFICER |
I.R. 45 / 8K |
1915-02-09 |
- |
Karwik-Leszczyna |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KÜHN |
ALWIN |
- |
- |
1916-12-24 |
RUMANIEN |
Gronów |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜHN |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUHN |
KARL |
- |
- |
1917 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1877 |
- |
- |
KÜHN |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUHN |
LEO |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUHNA |
VIKTOR |
- |
- |
1916-07-12 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KÜHNE |
CHRIST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KÜHNE |
HERMANN |
JAGER |
RJB 19/4K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUHNE |
WILLY |
GFT. |
PREUSS. GARDE HUS. RGT. 3 |
1915-05 |
- |
Lubaszowa (nr 151) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŰHNE |
BENEDIKT |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜHNE |
WILH.? |
FELDW. |
LDST.INF.BATL. 2/7 GOLDAP |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KŰHNE IV |
PAUL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KÜHNEL |
KARL |
- |
- |
1915-04-20 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KUHNEL |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUHNEL |
BERTHOLD |
- |
- |
1917-08-22 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUHNEL |
HERMANN |
- |
- |
1914-08-27 |
- |
Komorów |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜHNEL |
BERTHOLD |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1885-06-15 |
- |
- |
KÜHNEL |
WILHELM |
- |
- |
1915-07-29 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1877-03-22 |
- |
- |
KŰHNEL |
AUGUST |
- |
- |
1915-04-09 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÜHNEL |
RICHARD |
- |
- |
1915-03-22 |
- |
Kotowice (pow. trzebnicki) |
wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜHNEL |
OSWALD |
UTFFZ. |
- |
1917-07-24 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUHNER |
JAKOB |
PTRF. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜHNERT |
PAUL |
WEHRMANN |
2 K.E.B. LW. J. R. 104 |
1915-01-13 |
- |
Tomaszów Maz. I |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÜHNERT |
RICHARD |
- |
- |
1914-09-12 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUHNERT |
PAUL |
- |
- |
1920-06-22 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1898-07-06 |
- |
- |
KUHNERT |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUHNERT |
JOSEF |
- |
- |
1918-07-12 |
- |
Jakubowice (opolskie) |
wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUHNERT |
JOHANN |
- |
- |
1915-11-06 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUHNERT |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Niwnica |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
WISCHKE |
- |
KUHNERT |
ERDM. |
- |
- |
1918-10-23 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
KÜHNERT |
ERICH |
- |
- |
1914-09 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUHNIK |
F |
- |
- |
1917 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUHNKE |
AUGUST |
- |
- |
1916-18-12 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KÜHNKE |
MICHAEL |
- |
- |
- |
- |
Wierzchucino |
wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
KUHNKE |
KARL |
WEHRMANN |
L.J.R.47 4K. |
1915-06-12 |
- |
Bodzentyn |
miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUHNT |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUHONOW |
GREGOR |
INF. |
IR 35 |
- |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHR |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUHRT |
H. |
- |
- |
1915-01-04 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUHSNER |
KARL |
UNTOFFZ. |
3.G.GR.R.6K. |
1915-07-20 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUHSTALLER |
WILHELM |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
KUHWEDE |
GOTTFRIED HERMANN |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Karsznice |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUHWER |
JULIUS |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUHWRATH |
ANTON |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. III |
1914-11-16 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
KUIK |
FR. |
- |
- |
1914 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1887 |
- |
- |
KUIK |
ŁU. |
- |
- |
1919 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1900 |
- |
- |
KUIK |
ST. |
- |
- |
1914 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1894 |
- |
- |
KUIK |
WO. |
- |
- |
1915 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1888 |
- |
- |
KUIK |
KARPF |
- |
RUSS. PP 176 |
- |
STEBNIK |
Stebnik |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
grób nr 52 |
KUJACK |
KARL |
- |
- |
1918-06-09 |
- |
Żórawina II |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
1890-11-28 |
Kreika |
- |
KUJAN |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUJASEW |
PETR |
GEM/ROSJA |
I.R.114 |
1918-10-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KUJASIEW |
EICHON |
GEM/ROSJA |
I.R.41 |
1919-05-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
KUJASIEWITSCH |
TOMOFI |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUJATZ |
ALFONS |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Chobie |
- |
KUJAWA |
VALENTIN |
RES. |
6. KOMP. RES. INF. REGT. 49 |
1914-10-18 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUJAWA |
WALENTIN |
ARMIA NIEMIECKA |
1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ |
1915-07-20 |
- |
Ostrowiec Świętokrzyski I |
miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUJAWSKI |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
LEWINO |
- |
KUJER |
ANTON |
SCHÜTZE |
SCH.R. 3 |
1914-10-27 |
- |
Kalwaria Zabrzydowska I |
miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUK |
SOMA |
HONV. |
K.UNG.L.I.R.21 |
- |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUKA |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUKACKI |
F |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
KUKANOW |
ILIA |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
7/312 P.P. |
1918-11-20 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUKASIN |
LUKA |
SERBE |
SERB.J.R.11/4 |
1917-04-25 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUKE |
CARL |
UNIFFZ. |
- |
1915-04-13 |
LORETTE |
Tarnów (lubuskie) |
wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
TARNÓW/TORNOW |
Obelisk |
KUKIELKA |
JOHANN |
- |
- |
1917-02-28 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUKIELKA |
EMIEL |
- |
- |
1921-05-23 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUKITSCH |
SCHIWOINI |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
1916-12-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
KUKLA |
ANTON |
INF. |
L.I.R.15,3 |
1915-04-19 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUKLA |
FRANCISZEK |
- |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
- |
- |
Grabie |
wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUKLA |
HEINRICH |
INFANTERIST |
I.R 98 |
1914-12-12 |
- |
Gorlice-Sokół (nr 88) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUKLA |
FRANZ |
INF. |
I.R. 88 |
1915-01-11 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUKLEWICZ |
MARTIN |
KPL. |
K.K. SCH.R. 32 |
1917-08-27 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUKLIN |
PETER |
GEM/ROSJA |
I.R.3? |
1918-07-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
KUKOFKA |
PAUL |
- |
- |
1918 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUKOL |
WILHELM |
JNFANT. |
KK.L.I.R15.9K.4.Z. |
1915-02-15 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUKORCEW |
IWAN |
- |
- |
1916-08-19 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1889-01-05 |
- |
- |
KUKOROW |
JONELIAN |
RUSS. |
INF.REGT.2.2.KP. |
1917-04-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUKOWKA |
JOSEF |
- |
- |
1915-06-16 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUKSA |
TEODOR LAURENTIEWICZ |
RUSS. |
- |
1915-06-01 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUKSEWICZ |
GARARIL |
RUSS. |
- |
1914-10-24 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUKUK |
HANS |
GRENADIER |
4 PG |
1915-02-08 |
- |
Pisz I |
miasto, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUKULA |
FRANZ |
KORPORAL TITULAR ZUGSFÜHRER |
I.R. 56 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUKULA |
ANDREAS |
INF. |
I. R. 56 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUKUSUSA |
JWAN |
RUSS. |
INF.REGT.121.2.KP. |
1915-06-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUKUŁKA |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KUKUŁKA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KULA |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KULA |
JOHANN |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULA |
WŁADYSŁAW |
SZEREG. |
- |
1919-03-14 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1897 |
- |
- |
KULA |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KULA |
JERZY |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec I |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KULA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Hażlach II |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KULA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KULA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Porąbka |
wieś, gm. Porąbka, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KULA |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KULA |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KULA |
LADISLAUS |
INFT. |
DIV. FELD. ABT. |
1914-12-11 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.35 |
KULAGIN |
VASILI |
GEM./RUSS. |
INF.REGT.211.9.KP. |
1915-04-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULAKOW |
FEDOR |
UNTOFFZ |
J.R.90 |
1914-12-08 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KULAKOW |
KONDRAT |
GEM./RUSS. |
I.R.37 |
1917-11-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KULAMIN |
MICHAEL |
RUSSE |
ART.BRIG.45 |
1915-01-12 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KULAWIAK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1916-10-02 |
nad rz. Sommą-Pikardia |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KULAWIK |
AUGUST |
- |
- |
1916-11-18 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
NIEWIESZE |
- |
KULAWIK |
VINZ. |
- |
- |
1918-06-03 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Grabow |
- |
KULAWIK |
KASPER |
- |
- |
- |
- |
Zawada (opolskie) |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULAWIK |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Zawada (opolskie) |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULAWIK |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
RUSSLAND |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULAWIK |
KONSTANTIN |
- |
- |
1916-11-04 |
- |
Raków |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KULAWIK |
GOTTLIEB |
- |
- |
1916-01-24 |
- |
Paździorno II |
wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki |
dolnośląskie |
1871-03-14 |
- |
- |
KULBA |
DANIEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 25 |
1914-12-25 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULBATZKI |
ADOLF |
- |
- |
1916 |
- |
Szczecin I |
miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KULCSÁR |
ISTVAN |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. |
1914-10-06 |
- |
Brzozowa (nr 184) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULCSAR |
ALEXANDER |
INF.TIT.KPL. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KULCZAK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŁĘKA WIELKA |
- |
KULCZAK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŁĘKA WIELKA |
- |
KULCZYŃSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KULEC |
MIKOLEI |
- |
- |
1914-11-28 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KULEMIN |
IWAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-05-01 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KULENDA |
K. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KULESAR |
GYULA |
öst. ung.sold. |
K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) |
- |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KULESAR |
JOHANN |
INFT. |
I.R. 48 |
1914-11-18 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.17 |
KULESSA |
K. |
MUSKETIER |
2 KP. INF. REG. 150 |
1915-08-14 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
KARL |
- |
- |
1916 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
THOMAS |
- |
- |
1915 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULESSA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULESZA |
WŁADYSŁAW |
SZER. |
- |
1920-??-?? |
- |
Słonim |
wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KULHANEK |
KARL |
INF. |
K.U.K.I.R. 28 |
1915-02 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULHUWY |
FRANZ |
ÖSTERR. |
K.U.K.LST.J.R. 15 |
1915-08-10 |
- |
Opole Lubelskie |
wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
kwatera |
KULIAN |
JOACHIM |
RUSS. |
- |
1915-05-26 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KULIBABA |
D. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KULICH |
FRANZ |
JG. |
F.J.B. 2 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KULICH |
- |
MUSK. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULICK |
IMRE PÁL |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
DAVID |
INF. |
RUSS. KORPS 9 |
1914-12-03 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
ANDRZEJ |
SZER. |
55 P.P. |
1916-04-01 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
FRANZ |
- |
- |
1916-02-20 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
PETER |
- |
- |
1915-02-17 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĘBIE |
- |
KULIG |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĘBIE |
- |
KULIG |
ROBERT |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KULIG |
GREGOR |
- |
- |
1916 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
VALENTIN |
- |
- |
1916 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
VINZENZ |
- |
- |
1917 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIG |
NIKOLAUS |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Staniszcze Małe |
wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIGOWSKI |
IGNATZ |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIGOWSKI |
JULIUS |
RESERVIST |
R.I.R. 208 / 9K |
1915-07-06 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KULIGOWSKI |
JULIUS |
RESERVIST |
R . J . R . 208 / 9 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KULIJ |
BASIL |
JG. |
K.U.K. F. I.R. 30 |
1914-12-30 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
PAL |
HONV. |
HIR 16 |
1914-12-24 |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
IMRE |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
MICHALY |
INF. |
K.U.K.I.R. 66 |
1914-12-21 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
EMIL |
- |
- |
1918-03-06 |
- |
Wilcza |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WILCZA (DOLNA) |
- |
KULIK |
NIKOL |
- |
- |
1916-09-16 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Oratsche / Oracze |
- |
KULIK |
FRANZ |
- |
- |
1917-04-02 |
- |
Kadłub Turawski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
Kadłub Turawski |
- |
KULIK |
MAX |
- |
- |
1915-09-22 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KULIK |
JOHANN |
- |
- |
1918-04-18 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
THOMAS |
- |
- |
- |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
JOHANN |
RES. |
- |
1916-02-01 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIK |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Creuzthal |
- |
KULIK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Huhendort |
- |
KULIK |
WALTER |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Malanane |
- |
KULIK |
KONST. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
NEU VORWERK |
- |
KULIK |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
NATTATSCH |
- |
KULIK |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
NATTATSCH |
- |
KULIKAN |
WASILI |
GEM/ROSJA |
I.R.39 |
1917-09-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KULIKOW |
MICHAEL |
- |
- |
1916-07-07 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KULIKOW |
SERGIEJ |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
110 P.P. |
1917-04-20 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KULIKOW |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
I.R.39 |
1918-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KULIKOW |
FEODOR |
RUSS. |
INF.REGT.94.4.KP. |
1917-05-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULIKOW |
MICHAEL |
GEM/ROSJA |
I.R.307 |
1919-02-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
KULIKOW |
PAWEL |
GEM/ROSJA |
I. R. 94 |
1917-07-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
KULIKOW |
BAZYL |
- |
26 P.P. |
1916-05-09 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KULIKOWSKI |
EUGENIUSZ |
HUZAR |
PUŁK OFICERSKIEJ KAWALERYJSKIEJ SZKOŁY |
1915-??-?? |
Libawa |
Warszawa-Powązki II |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
1899-03-31 |
- |
- |
KULIN |
WASYL |
- |
?98 P.P. 6 K. |
1917-08-16 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KULINNA |
F |
- |
- |
- |
- |
Kamionki |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULINNA |
J |
- |
- |
- |
- |
Kamionki |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULINOW |
AFFANASSI |
GEM/ROSJA |
I. R. 241 |
1918-02-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KULINSKI |
ALFRED ADALBERT |
LDST.SCH. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULISCH |
JOH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KULISCH |
WILHELM |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULISCH |
ABRAM |
GEM./RUSS. |
I.R.134 |
1918-07-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KULISCH |
JOSEPH |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KULISCH |
WILHELM |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KULISCH |
STEPHAN |
MUSK. |
- |
1918-09-02 |
- |
Wódka |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KULISZOW |
JEWDOKIM |
ROSJA |
JNF.REGT.322.6.KP |
1917-08-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULJEJKOW |
ANDERAS |
- |
- |
1916-03-31 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1874 |
- |
- |
KULK |
PETER |
INF. |
K.U.K. I.R. 95 |
191?-??-?? |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULKA |
ADOLF |
MUSKETIER |
? K INF REG ? |
1914-11-10 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KULKA |
JOHANN |
KPL. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-06 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULKA |
KONSTANTY |
SZER. WP |
- |
1918-11-10 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 24 |
- |
- |
KULKA |
MARCIN |
- |
- |
- |
- |
Hecznarowice |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KULKA |
ANTON |
ZIVIL ARBEITER |
ARB.ABT.1/10K |
1915-10-13 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KULKA |
ANDRZEJ |
- |
- |
1917-06-30 |
- |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KULKA |
STANISŁAW |
- |
- |
1916-11-14 |
nad rz. Ancre |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KULKA |
WILLI |
- |
- |
1918-09-17 |
- |
Jagłowice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KULKE |
KURT |
- |
- |
1915-04-23 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULKE |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KULL |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KULL |
FRIEDRICH |
POIN. |
BAYER. PION. KOMP. 21 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULL |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KULLA |
JOSEF |
- |
- |
1915-07-07 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULLA |
KARL |
- |
- |
1916-07-04 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
VERM. |
KULLA |
THOMAS |
- |
- |
1916-05-28 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULLACK |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULLACK |
G. |
- |
- |
- |
- |
Dunajek |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULLE |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KULLIAK |
HERMANN |
JÄGER |
JÄG. RGT. |
????-??-10 |
MARIA-PI. |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
GUSKEN |
- |
KULLIG |
JOHANN |
- |
- |
1919-08-18 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1896-03-08 |
- |
- |
KULLIGER |
JOSEF |
WEHRM. |
4. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 |
1914-12-02 |
- |
Swędzieniejewice |
wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KÜLLNER |
GEORG |
- |
- |
1918-07-30 |
- |
Rudawica |
wieś, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KULMAS |
THEODOR |
WEHRM. |
RES.INFT.REGT.34/1.KOMP. |
1915-03-05 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-21 |
- |
nagrobek betonowy |
KULNICKI |
PAWEL |
INF. |
K.U.K. I.R. 55 |
1914-12-17 |
- |
Miechowice Małe (nr 254) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULNIK |
PET. |
JNFANTERIST |
12 K. K.U.K. J.R. 51 |
1915-02-13 |
- |
Tomaszów Maz. II |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KULOS |
L. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KULOSA |
JOSEF |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULOSA |
PETER |
MUSK. |
- |
1918-11-05 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KULOSA |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KULOW |
FRIEDRICH |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULPA |
WINCENTY |
LEG. |
POLN.LEG.I.R. |
1914-09-23 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULPOK |
AUGUST |
- |
- |
1917-06-16 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
WIDÓW |
- |
KULSCHEWSKI |
AUGUST |
- |
- |
1914-08-27 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KULSCHEWSKI |
HERM. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KULTZEN |
JOHAN |
- |
MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG |
1914-08-?? |
- |
Gdańsk I |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KULŰKE |
HERMANN |
WEHRM. |
KPGGR 4 |
1915-05-06 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULUS |
L. |
- |
- |
- |
- |
Perkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KULUS |
W. |
- |
- |
- |
- |
Perkowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KULYBA |
FRANZ |
GFT. |
K.U.K.L.I.R. 33 |
1914-11 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULYINGER |
JOHANN |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KULYK |
JOSEF |
INFT. |
I.R. 19 |
1914-11-19 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.30 |
KULYKOWSKI |
WASYL |
ROBOTN. |
- |
1916-02-08 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 107 |
KULYNYCZ |
MICHAEL |
ERS.RES.JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUMA |
JÁNOS |
LANDSTURMMANN HONVED |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-04-01 |
- |
Siedliska I (nr 134) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUMALA |
WŁADYSŁAW |
? |
? |
????-??-?? |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
KUMASA |
JÓZEF |
- |
4 PP 12 KOMP. |
1915-08-01 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUMBIER |
ALBERT |
WEHRMANN |
- |
1915 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KUMBIER |
AUGUST |
GRENADIER |
- |
1916 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KUMBIER |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUMERNICZEK |
J. |
WEHRM. |
2 G.RES.REG |
1915 |
- |
Niedarzyn |
wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński |
mazowieckie |
1893 |
- |
- |
KUMICKOW |
IWAN |
SZER. |
- |
1917-09-13 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1897 |
- |
- |
KUMIEGA |
JOSEF |
INF |
I.R.57 |
1918-09-26 |
- |
Jodłowa I (nr 231) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÜMKER von |
D. HEINZ |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUMM |
OTTO |
- |
- |
1917-04-17 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
KÜMMEL |
WALTER |
MUSK. |
- |
1918-06-09 |
- |
Lubanowo |
wieś, gm. Banie, pow. gryfiński |
zachodniopomorskie |
1881-02-26 |
- |
- |
KUMMEROW |
WILHELM |
MUSK. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KUMMEROW |
GUSTAV |
- |
- |
1914-09-16 |
- |
Bukowina |
wieś, gm. Cewice, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
WAHLENDORF |
TABLICA |
KUMMEROW |
HERBERT |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
ZĘBLEWO |
- |
KUMOR |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój II |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
KUMOR |
FRANC. |
- |
- |
1915-09-26 |
- |
Ornontowice |
wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski |
śląskie |
1879-12-04 |
Ornontowice |
- |
KUMP |
ALOIS |
INF. |
IR 17 |
1914-12-12(17) |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUMPOST |
JOSEF |
E.R.INF. |
IR 98 |
1915-03-16 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUMSCHLIES |
MARTIN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUN ? |
P. |
MUSKETIER |
2 KP. INF. REG. 147 |
1915-08-14 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
KUN? |
EWALD |
- |
- |
? |
- |
Kaliska |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
29 lat |
KUN? |
HERM. |
- |
- |
1914-11-?? |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNA |
ANTON |
RES. FAHNR. |
I. R. 20 |
1915-03-23 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNA |
WILHELM |
- |
- |
1918-09-06 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNA |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ŁYSAKÓW |
- |
KUNA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
ŁYSAKÓW |
- |
KUNAV |
JOSEF |
LANDSTRM. |
2 LANDST. I. ERS. BATL. HERZIG |
1918-12-24 |
- |
Pokój I |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNC |
FERDINAND |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNCE |
OTTO |
- |
59.P.P. |
1915-07-05 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUNDAČIĆ |
MIJO |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-06 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNDE |
WILHELM |
LANDSTURMANN |
- |
1915-06-08 |
- |
Machowino |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Bedlin-Bydlino |
- |
KUNDE |
HERMANN |
- |
- |
1918-01-10 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1871-08-26 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
KUNDE |
EMIL |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Ostrowiec (zachpom.) |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUNDE |
PAUL |
LDWHRM. |
- |
- |
- |
Łabędzie |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUNDE |
? |
- |
- |
1916-03-06 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNDKE |
KARL |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNDRASZOW |
JWAN |
RUSSE |
ART.BRIG.2 |
1914-10-20 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUNDRAT |
THEODOR |
LDST.INF. |
IR 98 |
1915-03-20 |
- |
Owczary (nr 70) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNE |
JOSEF |
INF. |
I.R. 17 |
1914-12-24 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KUNERT |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KUNERT |
PAUL |
LDST.SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-02-26 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-01-31 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
GUSTAV |
LDST.SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-03-28 |
- |
Magura Małastowska (nr 58) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
WILHELM |
RES. ZGSF. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
HUGO |
UNTEROFFZ. |
3. BATT. FELD. ARTL. RGT. 17 |
1914-11-29 |
- |
Korczew |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUNERT |
PAUL |
ARM. SOLD. |
ARM. BATL. 42 |
1915-05-23 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
? |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
? |
- |
- |
- |
- |
Błażejowice Dolne |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
PAUL |
- |
- |
1915-05-11 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
EDGARD |
- |
- |
1914-10-31 |
- |
Michałowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
JOHANN |
- |
- |
1918-04-04 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
RICHARD |
- |
- |
1916-07-08 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNERT |
KURT |
- |
- |
1916-10-22 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
GROSSELAU |
- |
KUNERT |
ROBERT |
- |
- |
1917-04-23 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
KUNERT |
WILLY |
- |
- |
1917-09-19 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
GROSSELAU |
- |
KÜNERT |
OTTO |
- |
- |
1914-09-12 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
GROSSELAU |
- |
KUNERT |
JAN |
- |
54.P.P.I.KOMP |
1917-07 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUNERTH |
ALOIS |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNES |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUNEWYCZ |
WASYL |
ERS.RES. |
I.R. 58 |
1914-12-19 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNHNAST |
WILHELM |
LDSTRM.REK. |
R.J.R.46/1K. |
1915-07-20 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUNICICKY |
ALOIS |
- |
- |
1914-10-22 |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNICIN |
IWAN |
GEM./RUM. |
I.R.73 |
1917-11-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
KUNICK |
REINHOLD |
RES. |
FR.2/35 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUNIK |
H. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNIKOWSKI |
TEODOR |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
NOWA HUTA |
- |
KUNING |
WALT. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNISCH |
HERMANN |
- |
- |
1918-08-? |
- |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
KUNISCH |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNISCH |
WILHELM |
UOFFZ. |
187 ARM.BAT. |
1920-05-16 |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNISCH |
FRANZ |
- |
- |
1917-11-07 |
FRANKREICH |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KL. BAUSCHWITZ |
VERM. |
KUNKA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUNKA |
STANISLAUS |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUNKA |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUNKE |
FRANZ |
- |
- |
1915-02-03 |
- |
Słupia |
wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUNKEL |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNKEL |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUNKEL |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
KUNKEL |
- |
KANONIER |
GEHR.KAN.BATTR.16 |
1918-11-19 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1876-09-21 |
- |
- |
KUNKEL |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
BĘDARGOWO |
- |
KUNKEL |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Boćwinka |
wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUNKLER |
- |
- |
- |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUNN |
ALBERT |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Jugowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KUNN |
ALBERT |
- |
- |
1918-10-26 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNOWAL |
IWANOWICZ |
INF. |
LOCHWIK.R. 279 |
1915-05-30 |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNSTADT |
- |
öst. ung.sold. |
K.U.K. F.J.B 14 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
KÜNSTLER |
ALOIS |
- |
- |
1918-04-21 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNSTMANN |
JOSEF |
ERS.RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNTKE |
REINHOLD |
GEFR. |
- |
1918-06-09 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
DAMBRITSCH |
tablica |
KUNTKE |
RUDOLF |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNTKE |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
ALT RAUDTEN |
- |
KUNTSCHKE |
LEOPOLD |
INF. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNTZ |
EMIL |
GREN. |
6 KOMP. GREN. REGT. 1 |
- |
- |
Gawliki Wielkie |
wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUNTZE |
PAUL |
UFFZ. |
1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUNTZEL |
M. |
- |
- |
1914-10-29 |
- |
Trzebiel II |
wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUNTZEN |
JÜRGENS |
DTSCH. SOLD. |
2 GARDE RES. RGT. 4 KOMP. |
1915-02-12 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
ADAM |
LST |
3 KOMP. |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUNZ |
FRITZ |
FAH.JUNKER |
PIR 46 |
1915-05-11 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
REINHOLD |
INF. |
I.R. 100 |
1915-04-29 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
FRIEDRICH |
UNTOFFZ. |
2.G.R.Z.F.3K. |
1915-07-29 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Pogwizdów |
wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
??GUST |
- |
- |
1916-06-05 |
- |
Chmieleń I |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
BENNO |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KUNZ |
E. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
ELLERWALD I. TRIFT |
- |
KUNZ |
GUSTAV |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
KARL |
UNTOFFZ. |
2.GDE.R.Z.F.7KOMP |
1915-08-04 |
- |
Świerszczów |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
WILHELM |
- |
- |
1915-08-10 |
- |
Staniszów |
wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
KUNZ |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
KUNZ |
FRIED. |
MUSK. |
- |
1915-09-03 |
RUSSL. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
KERNSDORF |
- |
KUNZA |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUNZE |
GUST[AV] |
GEF[REITER] |
- |
1917-12-30 |
Frankr[eich] |
Szczenurze |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
KUNZE |
REINHARD |
- |
- |
1917-05-04 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KUNZE |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KUNZE |
RUD |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUNZE |
FRANZ |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KUNZE |
JULIUS |
GREN. |
KPGGR 2 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
HERMANN |
GREN. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUNZE |
FRANZ |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
PAUL |
LANDSTURMMANN |
1.KOMP.3.LDST.J.E.R.KÖNIGSBERG |
1917-01-14 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1873-06-21 |
- |
- |
KÜNZE |
PAUL |
- |
- |
1915-02-15 |
- |
Cerekwica |
wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
FRANZ |
- |
- |
1915-07-17 |
- |
Chmieleń I |
wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
KARL |
- |
- |
1914-05-08 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
PAUL |
- |
- |
1916-05-22 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
ERICH |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
MAX |
MUSKETIER |
J.R.2/1K. |
1915-07-30 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
BERNHARD |
- |
- |
1916 |
- |
Nowy Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
ALWIN |
- |
- |
1918-06-13 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
i.B. |
KUNZE |
PAUL |
- |
- |
1916-04-09 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
AUGUST |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
JOSEPH |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
JOSEF |
- |
- |
1915-03-18 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
KUNZE |
PAUL |
- |
- |
1914-08-26 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
KUNZE |
PAUL |
ERS. |
4 KLW ERS. BTL. 47 |
1914-12-04 |
- |
Terenin |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUNZE |
G. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
JOSEF |
- |
- |
1916-07-07 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Lipnica |
wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
JOSEF |
- |
- |
1915-06-16 |
- |
Braciszów |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
ALOIS |
- |
- |
1918-06-03 |
- |
Braciszów |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUNZE |
- |
ERS. RES. |
2 K. I.R 96 |
1915-07-12 |
- |
Pszczółki Górne |
wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUNZE |
OTTO |
- |
I.R.59. |
1915-07-07 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KÜNZEL |
HERMANN |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 100 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNZEL |
MAX |
ULAN |
- |
1916-09 |
KARPATHEN |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
KÜNZEL |
GUST. |
- |
- |
1916-03-23 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUNZELMANN |
JAKOB |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUNZENDORF |
RICHARD |
- |
- |
1917 |
- |
Patoka |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUNZIG |
LUDWIG |
- |
- |
1916-01-25 |
- |
Słupia |
wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUNZIG |
KARL |
- |
- |
1917-06-24 |
- |
Słupia |
wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KÜNZMANN |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUPAJEW |
JAGOR |
ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ |
7 P.P. |
1917-05-16 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUPAREW |
WASILY |
ROSJA |
JNF.REGT.108.11.KP |
1915-06-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPCZICK |
R. |
LANDST. |
- |
1916-05-19 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
KUPCZICK |
R. |
LANDST. |
- |
1916-05-19 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUPCZYK |
IGNATZ |
MUSKETIER |
1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUPCZYK |
LADISLAUS |
KAN. |
S.H.D 6 |
1915-05-01 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUPCZYK |
JOHANN |
- |
- |
1918-04-30 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPCZYK |
WILHELM |
- |
- |
1915-08-29 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPCZYK |
IGNACY |
SZER. |
1 KOMP.ZAPAS.BAT. REZ.P.P. |
1914-11-21 |
OSINY WOJ. ŁÓDZKIE |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1893-07-16 |
PĘPOWO |
- |
KUPCZYK |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUPCZYŃSKI |
MIECZYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KUPCZYŃSKI |
MICHAŁ |
- |
- |
1918-12-03 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUPER |
ME?? |
MUSK. |
- |
1915-06-23 |
GA?IZ??? |
Kłodawa |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
Obelisk |
KUPER |
- |
- |
1FR./IR 79 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUPFERBERG |
SIGISMUND |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1890-02-28 |
- |
nagrobek |
KUPFERSCHMIED |
OTHMAR |
INF. |
I.R. 47 |
1914-12-21 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUPICH |
MAX |
- |
- |
1918-12-18 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUPIEC |
JOHANN |
LDST.INF. |
I.R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUPIEC |
LEOPOLD |
INF. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUPIEC |
STANISŁAW |
SZEREG. |
- |
1920-11-07 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1900 |
- |
- |
KUPIEC |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CHORZELÓW |
- |
KUPIEC |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPIETZ |
JOHANN |
- |
- |
1917-05-20 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPILLAS |
PAUL |
- |
- |
1918-05-31 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPIN |
ALEXANDER |
RUSS. SOLD. |
- |
1914-12-12 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPK(O?) |
AUGUST |
- |
BATL. NEUSALZ |
1914-12-03 |
- |
Wodzierady |
wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUPKA |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 18 |
1915-03-09 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
WALENTY |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
KUPKA |
VALENTIN |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
JOSEF |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUPKA |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Zabełków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
GUSTAV |
GEFR. |
- |
1916-08-11 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
WILHELM |
WEHRM. |
- |
1916-03-06 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
PETER |
- |
- |
1918-06-11 |
- |
Kadłub Turawski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
Kadłub Turawski |
- |
KUPKA |
ANTON |
- |
- |
1916 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
EMANUEL |
- |
- |
1915 |
GALIZIEN |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
P. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPKA |
JOHANN |
- |
- |
1918-04-07 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KUPKA |
FRANZ |
- |
- |
1918-08-24 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KUPKE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUPKE |
OTTO |
- |
- |
1915 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KÜPKE |
HERMANN |
PION[IER] |
- |
1917-04-23 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUPKE |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPKY |
ALFRED |
- |
4 INF REGT 103 |
1918-10-10 |
- |
Bogatynia-Markocice |
miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1893-01-27 |
MARKERSDORF (Markocice) |
ZAGINĄŁ |
KUPNY |
IGNATZ |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUPP |
GOTTLIEB |
RESERVIST |
12 K. INF. REG. 151 |
1914-12-18 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 2 |
KÜPPER |
FRITZ |
MUSKETIER |
7 K INF REG 50 |
1914-11-30 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUPPER |
MAX |
- |
- |
1917-05-22 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPPER |
G. |
- |
- |
1917 |
- |
Boguszów-Gorce |
miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜPPER |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
KUPPERS |
JOHANN |
GEFR. |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
KUPPL |
ERNST |
- |
- |
1918-08 |
- |
Lutynia |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KUPR?S |
MATAUSCH |
RUSS. |
INF.REGT.1165.4.KP. |
1915-05-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPREJOW |
NIKITA |
SZER. |
218 p.p. |
1917-09-13 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KUPRIAN |
JOHANN |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUPRIES |
GUSTAV |
LDSTM. |
15/L.J.R. 4 |
1915-08-04 |
- |
Rososz |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
RAGNIT |
- |
KUPRIN |
MICHAIL |
RUSS. |
INF.REGT.12.6.KP. |
1915-05-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPŚĆ |
EDMUND |
POR. WP |
- |
1918-09-13 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 21 |
- |
- |
KUPSKI |
FRDRCH. |
- |
- |
1918-07-19 |
- |
Idzbark |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUPTZ |
ADOLF |
- |
- |
1915-10-15 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUPZ |
ADOLF |
UNT.-OFFZ. |
AT. G.R. |
1915-12-15 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
KLEIN BOSCHPOL U. GEM. |
- |
KUPZIK |
EMANUEL |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUPZOG |
PAUL |
- |
- |
1916-01-04 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1893-09-20 |
SKORISCHAU |
- |
KUPZOW |
MIRON |
GEM/ROSJA |
I.R.77 |
1917-12-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KURA |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KURA |
RUDOLF |
- |
- |
1919 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KURA |
PIUS |
- |
- |
1918-06-27 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KURABY |
WALTER |
UTFFZ. |
I.R. 44 |
1915-02-10 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1895-08-14 |
- |
- |
KURACZYK |
BENIAMIN |
STARSZY ŻOŁNIERZ |
5.P.P.LEG.POL |
1914-12-23 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURANOW |
- |
RUSS. |
- |
1915-05-24 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KURAS |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KURAS |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KURAŚ |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Łętowice II |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURAŚ |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Łętowice II |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURASOFF |
PIOTR |
RUSS. SOLD. |
- |
1915-03-29 |
- |
Wola Rzędzińska (nr 204) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURASZ |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
FABIANOWÓW |
- |
KURASZ |
WINCENTY |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
19 lat |
KURASZ |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
20 lat |
KURBEŁO |
WOJCIECH |
INF. |
K.U.K. STAB. PF. SP. |
1917-10-11 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURBIN |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I. R. 241 |
1917-12-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KURCZ |
JOSEF |
KAN. |
F.H.R. 10 |
1914-11-18 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.18 |
KURD |
- |
WEHRM. |
LJR.6/10K |
- |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KURDABA |
D. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KURDIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
A.R.53 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURDUBA |
D. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUREČIĆ |
JOHANN |
UNT.JG. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURECSKO |
ISTVANN |
OB. F. KAN. |
F.H.DIV. II/6 BATL. 3 |
1914 |
RACHANIE |
Pawłówka (lubelskie) |
wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KURECSKO |
MATHIAS JOHANN |
RES. OBERFAHRKAN. |
F.H.R. 27 |
1914-08-27 |
RACHANIE |
Pawłówka (lubelskie) |
wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski |
lubelskie |
1887 |
MONOK |
- |
KUREK |
ANDREAS |
ERS. RES. |
I. R. 57 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUREK |
BOLESŁAW |
- |
- |
1916-07-16 |
POLSKA GÓRA |
Częstochowa I |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
1893-09-04 |
- |
- |
KUREK |
LORENZ |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĄBROWICE |
- |
KUREK |
ANDRZEJ |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUREK |
JAN |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUREK |
LEOPOLD |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUREK |
MARIA |
- |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
CYWIL |
KUREK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
CYWIL |
KUREK |
STANISŁAW |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUREK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Zręcin |
wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUREK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Creuzthal |
- |
KUREK |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUREK |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BUDZÓW |
- |
KURELLA |
GUSTAV |
MUSKETIER |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KURESCH |
ATHANAS |
FÄHR. KAN. |
K.U.K.F.K.R. 11 |
1914-12-31 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURFÜRST |
EDUARD |
JNFANTERIST |
K.K.SCH.R.19/3 |
1916-05-09 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KURGINSKI |
GUSTAV |
- |
- |
1914-12-12 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KURIKALOW |
PHILIPP |
ROSJA |
JNF.REGT.113.KP |
1917-08-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURING |
FRIEDRICH |
- |
- |
1917-04-18 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
KURING |
WILHELM |
LDSTRM. |
R.J.R. 205/4K. |
1915-07-23 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KURISIN |
KANSAUT |
GEM/ROSJA |
I.R.385 |
1918-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1873 |
- |
- |
KURITYAK |
JOSEF |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-04-14 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURIYSA |
JOSEF |
? |
? |
1914-??-?? |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
KURJAKOW |
ABRAM |
GEM/ROSJA |
I.R.37 |
1918-03-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
KURKA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KURKA |
GUSTAV |
FAHRER |
ARM. FERNSPR. A. 9 |
1914-11-18 |
- |
Łęczyca III |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KURKA |
FRANZ |
- |
- |
1915-05-15 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURKA |
F. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURKA |
A. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURKI |
THEODOR |
INF. |
RGT 20 |
1914-11-30 |
- |
Królowa Polska (nr 144) |
wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURKIEWICZ |
ADAM |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURKIEWICZ |
PIOTR |
- |
- |
1915-04-16 |
Chatel - Alpy |
Dobrzyca |
wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KURKIN |
IWAN |
ZGSF. |
RUSS.I.R. 121 |
- |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURKOWSKI von |
DOMINIK |
- |
- |
1917-04-17 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
KURMANN |
H |
GEFREITER |
3 U 1 KOMP |
1914-12-03 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KURNAL |
MATEUSZ |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
CHRZĄSTÓW |
- |
KURNECKI |
JOHANN |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-03-18 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURNEZOW |
SEMEN |
GEM./RUSS. |
I.R.12 |
1918-03-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KURNI? |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Grocholub |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURNICZ |
MICHAEL |
- |
H.I.R. 20 |
1915-01-30 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURNIGIN |
SERGEI |
GEM/ROSJA |
I.R.88 |
1918-10-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KURNITZKI |
D. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KURNITZKI |
WIKENTI |
GEM./RUSS. |
I.R.110 |
1917-06-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KURNZER |
KARL |
- |
- |
1915-10-05 |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUROCZHIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
A. R. 53 |
1917-12-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
KUROCZKIN |
ALEKSEJ |
RUSSE |
JNF.TAUR.RGT.5 |
1914-12-07 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUROCZKIN |
DIMITRI |
RUSS. |
LITOWSKI GARDE.REGT.3 |
1917-06-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUROLESIN |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I.R.290 |
1918-12-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KUROPKA |
JOHANN |
- |
- |
1914-09-25 |
- |
Karłów |
wieś, gm. Radków, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUROSCHIN |
FEODOR |
RUSS. |
INF.REGT. |
1917-01-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUROTSCHKIN |
ALEXANDER |
GEM/ROSJA |
I.R.180 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
KUROVSKY |
JOHANN |
INF. |
L.J.R. 16 |
- |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUROWSKI |
JOHANN |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUROWSKI |
ANTON |
INFANTERIST |
I.R. 56 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUROWSKI |
ST. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUROWSKY |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KURP |
JULIAN |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KURPAS |
- |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KURPASKA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Wola Żelichowska |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURPASKA |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Wola Żelichowska |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURPASKA |
WINCENTY |
- |
- |
- |
- |
Wola Żelichowska |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURPIELA |
ALFONS |
- |
- |
1916-07-09 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIELA |
VALENTIN |
- |
- |
1917-04-30 |
- |
Wierzch |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIELLA |
BRUNO |
- |
- |
1924-04-24 |
- |
Twardawa |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIELLA |
PAUL |
- |
- |
1922-10-14 |
- |
Twardawa |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIERS |
JOH. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KURPIERS |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIERS |
BERNHARD |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIERS |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIERS |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIERZ |
IGNAZ |
- |
- |
1918-07-15 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPIERZ |
VINZENT |
- |
- |
1915-05-20 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KURPISZ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KURPISZ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KURRASCH |
ERNST |
GEFREITER |
- |
1915-11-07 |
- |
Siodłonie |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) |
pomorskie |
1878-10-09 |
- |
obelisk |
KURSAWE |
G...LIEB |
LDSTRM |
L.J.R.19/6K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KURSCHATKE |
ELIAS |
- |
- |
1915 |
- |
Kudowa Zdrój I |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KURSCHATKE |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Kudowa Zdrój I |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KURSCHATKE |
JOSEF |
- |
- |
1916 |
- |
Kudowa Zdrój I |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KURSCHATKE |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój I |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KURSCHU |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KURSETKOWSKI |
SIGMUND |
FELDGESTLICHER |
ETAPPEN KOMANDANT. 28 |
1918-08-11 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
KURZĘTKOWSKI? |
KURSIDIM |
KONRAD |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURSKI |
PIOTR |
- |
- |
1916-10-15 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1882 |
- |
- |
KURSKI |
IWAN PAWLOWICZ |
RUSS. |
- |
1915-05-20 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KURTA |
JOSEF |
KANONIER |
FUSS ARTL. REG. 6 |
1919-04-01 |
- |
Pokój I |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTH |
FRIEDRICH |
LDSTRM |
L.J.R.72.9. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KURTH |
GUSTAW |
? |
- |
1915-08-02 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KURTH |
- |
LANDWEHRM. |
LANDW. INF. REGT. 18 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KURTOK |
JOSEF |
- |
- |
1915-11-07 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1874-01-05 |
- |
- |
KURTOK |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
CL. |
LEUTNANT D R |
3 RT B FLD A R 12 |
1914-10-25 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
KURTZ |
PAUL |
WEHRMANN |
L.J.R.72.9. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
GEORG |
RES. |
PREUSS. RES. I.R. 218 |
1914-12-12 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
ERNST |
E.F. |
P.R.I.R.219 |
1914-12-08 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
JOHANN |
- |
- |
1915-02-21 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
JOHANN |
- |
- |
1916 |
CZARNOWANZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
NEMESIUS |
- |
- |
- |
- |
Suchy Bór |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
STAN. |
- |
- |
1914-10-30 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
THEO. |
- |
- |
1918-04-23 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
ALEX. |
- |
- |
1918-10-23 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
JOH. |
- |
- |
1915-03-12 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
FRANZ |
- |
- |
1917 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZ |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Kępa |
wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURTZE |
HUGO |
- |
I.R. 146 |
1915-07-06 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KURTZER |
WILHELM |
- |
- |
1914-10-01 |
- |
Okunin |
wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KURTZWEG |
OTTO |
MUSK. |
- |
1915-05-05 |
- |
Dolsk |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
Obelisk |
KURUCZ |
ISTVAN |
LDST. |
H.I.R. 9 |
1915-05-12 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURUCZ |
IMRE |
INF. |
I.R. 67 |
1914-11-14 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1884 |
NIŽNÝ SLAVKOV/ALSÓSZALÓK |
- |
KURYC |
JOHANN |
KORPORAL |
- |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURYLAK |
N. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KURYLKIN |
ALEKSANDER |
INF. |
RUSS |
1915-03-08 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURYLO |
DONKA |
ROBOTN. |
- |
1917-03-17 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 202, M.R.P.1930 |
KURZ |
GEBHARD |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZ |
MAX |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZ |
JOSEF |
SCH. |
K.K.L.I.R. 18 |
1914-11-05 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZ |
HERMANN |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZ |
FILIP |
- |
- |
1919 |
- |
Mielec III |
miasto, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
1898 |
- |
Kl. VII |
KURZ |
JOSEF |
MUSK. |
- |
1918-10-16 |
- |
Ługi (lubuskie) |
wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski |
lubuskie |
- |
- |
- |
KURZ |
KARL |
- |
- |
1918-10-21 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KURZAK |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZAK |
MICH. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZAK |
FRANC. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZAK |
LUDW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZAR |
GEORG |
INF. |
K.u.K.L.I.R. 34 |
1914-12-10-16 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZAWA |
SZCZEPAN |
- |
- |
- |
- |
Poręba |
miasto, gm. Poręba, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZAWA |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
ŁĘKA OPATOWSKA |
- |
KURZAWSKI |
VALENTIN |
MUSKETIER |
3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KURZAWSKI |
W |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KURZBOCK |
MICHAEL |
KPL. |
I.R. 59 |
1914-12-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZE |
MAX |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KURZE |
ALFRED |
MUSK. |
12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KURZEBA |
WASILI |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
523 P.P. |
1917-07-26 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZEJA |
FRANZ |
UTFF. |
PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZEJA |
EDMUND |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
KURZEJA |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZEK |
KONR. |
- |
- |
1918-01-16 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÜRZEL |
MANFRED |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZEL |
WALTER |
KRIEGSFREIWILLIGER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜRZEL |
FRANZ |
LEHRER |
- |
1915-09-27 |
- |
Staniszcze Małe |
wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
nauczyciel |
KURZENEK |
VALENTIN |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
KURZER |
FRANZ |
INFANTERIST LENGSFELD FRANZ ,GRENADIER |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KURZER |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KURZIDEM |
AUGUST |
- |
- |
1917-12-19 |
- |
Racibórz-Studzienna |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZIDIM |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-22 |
- |
Raków |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZIDIM |
PAUL |
- |
- |
1915-09-23 |
- |
Raków |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZIDIM |
HUGO |
- |
- |
1916-07-10 |
- |
Dzielów |
wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZIDIM |
ALOIS |
- |
- |
1916-11-03 |
- |
Dzielów |
wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZIDIM |
GEORG |
- |
- |
1917-04-09 |
- |
Dzielów |
wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZIDIM |
PAUL |
- |
- |
1918-09-25 |
- |
Dzielów |
wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZIK |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZMANN |
B. |
- |
- |
1918 |
- |
Moskorzyn |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachoniopomorskie |
1898 |
- |
- |
KURZOK |
PAUL |
JG. |
K.U.K.F.J.B. 16 |
1914-12-(10-19) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KURZOK |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KURZOK |
JOS. |
- |
- |
1918-12-05 |
KANDRZIN |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZWEG |
WALTER |
- |
- |
1915-06-15 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
KURZWEIL |
GEORG |
- |
- |
1918 |
- |
Biała (opolskie) |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KURZWIG |
- |
LDW. |
1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KURZYCA |
JERZY |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUŚ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice II |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUŚ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Jaworze Dolne (śląskie) |
wieś, gm. Jaworze, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUS |
JOANNES |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSAK |
JOSEF |
ZGSF. |
K.U.K. D.R.11 |
1914-12-?? |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSAWKOW |
DIMITRI |
ROSJA |
JNF.REGT.71.1.KP |
1917-08-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSAY |
J. |
GEFR |
4 K. E.B. 141 |
1915-05-05 |
- |
Pszczółki Górne |
wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUSBER |
JOH. |
- |
- |
1915-05-14 |
- |
Otoki |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSBER |
ANT. |
- |
- |
1915-05-31 |
- |
Górka Prudnicka |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSBER |
THOM. |
- |
- |
1916-10-20 |
- |
Górka Prudnicka |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSBER |
AND. |
- |
- |
1917-09-01 |
- |
Górka Prudnicka |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
MAX |
- |
- |
1918-04-10 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
KUSCH |
JOSEF |
MUSK. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
KUSCH |
JOS. |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUSCH |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KUSCH |
JULIAN |
- |
- |
1917 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1895 |
- |
- |
KUSCH |
HERM. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
JOH. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
KUSCH |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
JOHANN |
- |
- |
1916-04-06 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
ALOIS |
MUSK. |
- |
1918-??-?? |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
JOSEF |
MUSK. |
- |
1917-11-21 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
KARL |
GEFR. |
- |
1918-09-09 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCH |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Krobusz-Żabnik |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCHA |
NIKOLAUS |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCHE |
GUSTAV |
- |
- |
1918-08-30 |
Vervins |
Ruja |
wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
KÜSCHE |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
KUSCHE |
ALFRED |
- |
- |
1916-09-01 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSCHE |
HEINRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSCHE |
MORITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSCHE |
BRUNO |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCHE |
FRANZ |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCHE |
WILH. |
INF. |
- |
1915-12-25 |
- |
Jugowa |
miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSCHEK |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCHEL |
PAUL |
- |
- |
1917-07-30 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSCHEL |
ALF. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSCHEL |
HERMANN |
- |
- |
1914-09-28 |
- |
Bukowina |
wieś, gm. Cewice, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
SCHIMMERWITZ |
TABLICA |
KUSCHEL |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUSCHIDLO |
FR. |
- |
- |
1915-07-19 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCHIMS |
JAKOB |
ZIVILKUTSCHER |
- |
1914-11-19 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.31 |
KUSCHKA |
ROMAN |
- |
- |
1918-09-01 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1897-08-17 |
- |
- |
KUSCHKA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSCHMA |
DILO |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
ROMOTTEN |
- |
KUSCHMIDER |
PAUL |
GEFRT. |
- |
1916-10-29 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1893-07-20 |
- |
POMNIK |
KUSCHMIDER |
PAUL |
- |
- |
1916-10-29 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
WOITSCHEKE |
TABLICE |
KUSCHMIERZ |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
GIMMENDORF |
- |
KUSCHMIERZ |
FRIEDRICH |
- |
- |
1916-03-21 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUSCHMIN |
GRIGORI |
RUSS. UTFFZ. |
RUSS. I.R. III 7. KP. |
1918-12-11 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1880-01-25 |
MOSKAU |
- |
KUSCHNERENKO |
DEMIAN |
GEM/ROSJA |
I.R.251 |
1918-05-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
KUSCHNIERZ |
FRANZ |
- |
- |
1917-08-05 |
- |
Ochodze |
wieś gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSCHTSCHUK |
JEFIM |
GEM/ROSJA |
I.R.315 |
1919-02-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KÜSEL |
WILLI |
- |
- |
1917-05-17 |
- |
Wicimice |
wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KUSEL |
WENZEL |
KORPORAL |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSENACK |
ROB. |
- |
- |
1916-06-27 |
- |
Krępnica |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUSENBURG |
OSKAR |
GREN. |
KPGGR 1 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Ekshumowany z cmentarza 37 |
KUSIAN |
ERNST |
ERS.RES. |
K.P.G.R.Z.F. 3 |
1915-05-13 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSIDLO |
GEORG |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSIEK |
FRANZ |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSIEK |
THEODOR |
- |
- |
1915-05-06 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSIEM |
ERNST |
RES.WEHRM. |
- |
- |
- |
Bieździedza (nr 40) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSIM |
FIRENTI |
GEM/ROSJA |
I.R.503 |
1919-02-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1871 |
- |
- |
KUSKA |
AUGUST |
RESERVIST |
1 K. LE? INF ? |
1914-12-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
KUSKA |
V. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSKA |
JULIUS |
- |
- |
1917-02-06 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
HEINRICHSDORF |
- |
KUŚKA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUŚKA |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSKE |
EMIL |
- |
- |
1918-04-07 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
KUSKE |
JOH. |
ERS. RES. |
10 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-12 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUSMENKO |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
I. R. 234 |
1918-05-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KUSMENKO |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
I.R.234 |
1918-05-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KUSMENKO |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.118 |
1918-03-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KUSMEROW |
PAWEL |
GEM./RUSS. |
I.R.134 |
1918-01-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KUŚMIEREK |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Domaniewice |
wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUŚMIERZ |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUŚMIERZ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Frydrychowice |
wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSMIERZ |
EUGEN |
- |
- |
1915-02-18 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUSMIN |
GRIGORI |
RUSS. |
INF.REGT.417.KP. |
1915-06-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSMIN |
IWAN |
GEFR./RUSS. |
I.R.249 |
1918-04-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KUSMIN |
IWANOW |
GEM./RUSS. |
I.R.285 |
1917-11-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
KUSMIN |
ALEXANDER |
GEM/ROSJA |
I.R.113 |
1919-06-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
KUSMINKO |
AFANASI |
SERGT/ROSJA |
I.R.6 |
1919-02-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KUSMIRIK |
GRIGORIJ |
INF. |
RUSS.I.R. 36 |
1915-02-16 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSMITSCH |
ANATASY |
ROSJA |
ZIVIL.GEF |
1917-01-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1863 |
- |
- |
KÜßNER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-06-20 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUSNEROW |
PETER |
GEM/ROSJA |
I.R.94 |
1918-10-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
KUSNETZOW |
AFANASI |
GEM/ROSJA |
I. R. 208 |
1917-07-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
KUSNETZOW |
AFANASSI |
GEM. |
SIB.SCH.R.35 |
1917-09-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KUSNETZOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.158 |
1917-12-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
KUSNETZOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.177 |
1918-12-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KUSNETZOW |
TIMOFEI |
GEM/ROSJA |
I.R.5 |
1917-12-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
KUSNEZOW |
ALEXANDER |
GEFR./RUSS. |
I.R.5 |
1916-08-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1897 |
- |
- |
KUSNEZOW |
MATWEJ |
GEFR./RUSS. |
I.R.120 |
1917-10-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KUSNEZOW |
PETER |
GEM./RUSS. |
I.R.41 |
1916-11-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KUSNEZOW |
PROKOSI |
GEM./RUSS. |
I.R.107 |
1917-12-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
KUSNICZOW |
BENEDIKT |
GEM/ROSJA |
I.R.35 |
1918-01-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KUŚNIERZ |
VINZENZ |
LDST. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSNIERZ |
LUZIUS |
- |
- |
1918-05-04 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSNIETZOW |
WASILI |
RUSS. |
ART.BRIG.1.2.KP. |
1915-05-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSNIETZOW |
WLADIMIR |
RUSS. |
ART..BRIG.27.4.KP. |
1915-05-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSNIK |
R |
- |
- |
1915 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSNIK |
J |
- |
- |
1915 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSNIM |
GRIGORI OSEWITSCH |
FÄHNRICH |
I.R. 242 |
1915-02-20 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSNITSCHENKO |
ALEXANDER |
- |
INF.REGT.105.14.KP. |
1915-05-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSNIZOW |
SERGEI |
ROSJA |
JNF.REGT.210.3 KP |
1915-06-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSNYIRIK |
JÁNOS |
ZUGSFÜRHER |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-03-28 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSOW |
MICHAIL |
GEM/ROSJA |
I.R.88 |
1918-10-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
KŰSPERT |
WOLFGANG |
INF. |
BRIR 13 |
1915-04-29 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŰSS |
KARL |
INF. |
I.R.18 |
1915-04-26 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜSS |
GÉZA |
TELEGR. |
H.I.R. 20 |
1914-12-21 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSSAZ |
OTTO |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Kęszyce (pow. zduńskowolski) |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
KUSSE |
WILHELM |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSSEK |
KARL |
LANDSTURM |
- |
1915-02-26 |
- |
Byczyna I |
miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÜSSEL |
EDUARD |
GFT. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KÜSSEL |
EDUARD |
GFT. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSSEROW |
KARL |
- |
- |
1915-08-01 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Palzwitz |
obelisk |
KUSSEROW |
ALBERT |
LANDSTURMANN |
- |
1917-05-22 |
westen |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
KUSSI |
ANTON |
- |
- |
1918-07-29 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KÜSSNER |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Pozezdrze II |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUSSZZ |
JOSEF |
INFT |
K.K. LIR 8 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 27.07.1915 |
KUSTEB von |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KÜSTER |
KARL |
- |
- |
1914-10-17 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Kopahn |
obelisk |
KUSTER |
GUSTAV |
- |
- |
1915-03-14 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUSTER |
GUST |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KUSTER |
BRUNO |
GEFR. |
- |
1914-12-04 |
PRASZNYCZ |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
KÜSTER |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUSTON II |
JOSEF |
MUSK. |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSTOS |
FRANZ |
- |
- |
1916-02-01 |
- |
Syrynia |
wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSTOS |
IGNATZ |
- |
- |
1917-12-09 |
- |
Branice III |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
1881-01-31 |
- |
- |
KUSTOV |
IVAN |
INFANTERIST |
RUSSISCHE SOLD. |
1914-11-26 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSTOW |
WASSILI |
GEM/ROSJA |
I.R.65 |
1918-11-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KUSTROŃ |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSTSCHENKO |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I.R.6 |
1918-02-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
KUSTUNOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.59 |
1915-09-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
KUSTURIĆ |
JUSUF |
LDST.INF. |
B-HIR 4 |
1915-05-02 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSUCZUW |
ST. |
- |
- |
- |
- |
Siemianowice Śląskie |
miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSY |
FRANZ |
INF. |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSZ |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Modzurów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUSZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUSZ |
JUNOCZ |
ÖST. INFANTERIST |
K.U.K. I. R. 82 |
1914-12-12 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
BORSZEK |
21 JAHRE |
KUSZCZAK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KUSZH |
VINZENZ |
GREN. |
KPGRZF 4 |
1915-05-06 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUSZLAK |
JOHANN |
INF. |
K.K. L.I.R. 36 |
1915-01-01 |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSZMICZ |
JAKOW |
- |
I.R. 35 |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSZMYN |
TEODOR |
INF. |
IR 17 |
- |
- |
Pętna (nr 63) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSZNIENKO |
SIMON |
INF. |
IR 36 |
1915-04-07 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUSZUKOW |
ANTON |
RUSSE |
J.R.418/7ROTTE |
1917-09-11 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUT?A |
- |
- |
- |
1917-01-2? |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUTA |
JOHANN |
CIV. KUTSCH. |
K.U.K. FELDPOST 288 |
1917-02-25 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTA |
BOLESŁAW |
OCHOTNIK |
- |
- |
- |
Sosnowiec I |
miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec |
śląskie |
- |
- |
- |
KUTAJ |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUTAJ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kraków-Bieżanów |
miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTALEK |
ALOIS |
UNT.JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTANJAC |
PETRO |
INF. |
K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 |
1915-01-01 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
1894 |
- |
- |
KUTASCH |
JOHANN |
ÖST. PION. |
K.U.K. EISENB. R. 15 |
1915-01-12 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
PAPHERESTIN |
39 JAHRE |
KUTEK |
LADISLAUS |
LDST.INF. |
IR 56 |
1915-03-19 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTERGIN |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I.R.322 |
1917-01-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
KUTH |
FRIEDR. |
ERS. RES. |
GRÄB. VERW. BEZIRK II ET. JNSP. 10 |
1918-08-01 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUTHANFR |
ERNST |
OFFZ.ASP. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
KUTHE |
WILLI |
KR.FR. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTHER |
GERHARD |
- |
- |
1918-10-01 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1896-02-27 |
- |
- |
KUTHLEIT |
WILLY |
KRGSFRW. |
8 KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-08 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTI |
ALBERT |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUTIK |
ARTHUR |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTIL |
ALOIS |
LDST.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTINA |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 30 |
1915-02-19 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTINA |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R. 30 |
1915-02-18 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTKIN |
J. |
ROS. |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUTNIK |
JAN |
RUSS. |
INF.REGT.105.4.KP. |
1915-05-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTROW |
MATWEJ |
GEM/ROSJA |
I.R.241 |
1917-09-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
KUTSCH |
KURT |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTSCH |
O. |
VIZE-F. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAKENDORF |
- |
KUTSCH |
PAUL |
- |
- |
1918-03-21 |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTSCHE |
ALFRED |
- |
- |
1916 |
- |
Świdnica II |
miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1897 |
- |
VERM. |
KUTSCHER |
MIKO GOJKO |
- |
OESTERR-UNGAR |
1915-01-13 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KUTSCHER |
R. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTSCHER |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Kujakowice Górne |
wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTSCHER |
- |
MUSK. |
INF. REGT. 45 |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTSCHERA |
ALOIS |
E.R. KORPORAL |
K.U.K.I.R. 98 |
1914-12-27 |
- |
Krempna (nr 6) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUTSCHEWSKI |
ADOLF |
- |
- |
1915-07-20 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTSCHEWSKI |
GUSTAV |
- |
- |
1918-04-10 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTSCHINSKI |
STANISLAW |
GEM/ROSJA |
G.R.4 |
1918-12-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KUTSCHINSKI |
ANTON |
- |
- |
1918-10-15 |
KUŹNIA RACIBORSKA |
Kuźnia Raciborska II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
1871 |
ŁÓDŹ |
- |
KUTSCHKA |
W. |
- |
6/R.I.R.228 |
- |
- |
Romanowo II |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTSCHKA |
STANISL. |
- |
- |
1918-06-10 |
- |
Olbrachcice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTSCHMANN |
INZ.? |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTSCHMANN |
ALBERT |
- |
- |
1916-07-29 |
- |
Stare Kotkowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTTA |
JULIUS |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTTA |
PAUL |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTTIG |
PAUL |
GENADIER |
- |
1914-11-08 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
OBSENDORF |
tablica |
KUTTIG |
OSWALD |
- |
- |
1920-02-23 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1900-02-28 |
POISCHWITZ |
- |
KUTTIG |
PAUL |
- |
- |
1915-08-25 |
LAZARETT |
Nowa Wieś Wielka |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUTTIG |
F. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUTTIG |
W. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUTTLER |
JOHAN |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUTTNEN |
FRIEDRICH |
- |
- |
1918-02-13 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUTTNER |
ANTON |
E.R.SCH. |
SCH.R. 7 |
1915-05-05 |
- |
Przegonina (nr 69) |
góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KÜTTNER |
OSWALD |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
SKOHL |
- |
KUTTNING |
- |
FÜS. |
FUS. REGT. 33 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTUSOW |
WASILI |
GEM/ROSJA |
I.R.7 |
1918-07-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KUTYLA |
MICHAEL |
INFT. |
I.R. 11 |
1914-12-28 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.40 |
KUTYMA |
PAUL |
- |
- |
1914-09-08 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTZ |
HERM. |
KANONIER |
ARTL. R. ?6 |
1918-??-04 |
BELGIEN |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
GUSKEN |
- |
KUTZ |
JOSEPH |
- |
- |
1916-03-20 |
- |
Goszczowice |
wieś, gm. Tułowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTZ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTZ |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTZBORSKI |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Konopki Wielkie |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTZBURG |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Pozezdrze II |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTZERA |
THOMAS |
- |
- |
1915-04-05 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
KUTZNER |
ALBERT |
- |
- |
1918-10-11 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Hochbeltsch |
obelisk |
KUTZNER |
RICHARD |
- |
- |
1916-03-09 |
- |
Lechitów-Sądowel |
wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) |
dolnośląskie |
- |
Groß Wiersewitz |
obelisk |
KUTZNER |
PAUL |
LTN./NIEM. |
PIR 58 |
1915-05-03 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUTZNER |
- |
WEHRMANN |
LANDW.INF.RGT.46 |
1918-07-25 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1853-02-22 |
- |
- |
KUTZNER |
HERMANN |
- |
- |
1914 |
- |
Wojanów |
wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUTZNER |
ERICH |
- |
- |
1914-10-20 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUTZNER |
- |
GEFR. |
FUS. REGT. 33 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KUTZNIK |
VINZENT |
MUSKETIER |
I. R. 157 ERS. BATL. |
1919-02-21 |
- |
Pokój I |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
KUWIK |
JOSEF |
E.F.GFT. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUWIK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
KUZACH |
FEDKO |
SCH. |
- |
1914-12-02 |
- |
Muszyna (nr 345) |
miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
wg. Drogomira - KURACH |
KUZAK |
WLADISLAUS |
INF. |
IR 20 |
1915-05-05 |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUZEK |
WAWRZYNIEC |
KUTSCHER |
- |
1914-11-29 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1860 |
- |
- |
KUZENCO |
SIMON |
GEM/ROSJA |
I.R.102 |
1918-09-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
KUZENEDER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R.14 |
1915-05-13 |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUZERENKO |
SPIRIDON |
SERGT/RUMUNIA |
I. R. 53 |
1918-03-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
KUZIEL |
JÓZEF |
- |
I.R. 57 |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1889 |
JURKÓW |
- |
KUZIK |
DAWID |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-11-13 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
KUZIOR |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Siewierz |
miasto, gm. Siewierz, pow. będziński |
śląskie |
- |
- |
kupiec |
KUZIOR |
JOHANN |
- |
- |
1916-06-02 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUZKE? |
PAUL |
- |
- |
1915-11-01 |
- |
Wojnowice |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KUŹLIK |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUŹMA |
ANTONOW |
INF. |
- |
- |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUŹMA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ROCZYNY |
pomnik |
KUŹMECOW |
PIOTR |
INF. |
J.R. 165 |
1914-12-19 |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUŹMIARSKI |
RUDOLF |
KAPRAL SANITARIUSZ |
4 PP 12 KOMP. |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUZMYN |
KUZMA |
RUSSE |
KIEW.GREND.R.5 |
1915-01-01 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUŹNAR |
IGNATZ |
INF. |
L.I.R. |
1914-12-(11-21) |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUZNESOW |
FEOKTEST |
GEM/ROSJA |
I.R.212 |
1918-05-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
KUZNIA |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-16 |
- |
Brzeźce |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUZNIA |
JOS. |
- |
- |
1915-09-16 |
RUSSLAND |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
KUZNIC |
- |
- |
- |
1916 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUZNICZOW |
SZYMON |
- |
- |
1915-07-12 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 139 |
KUZNIECOW |
JWAN |
RUSSE |
JNF.RGT.185 |
1915-04-10 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KUZNIECOW |
ALEKSANDER |
- |
204 P.P. 11 K. |
1917-08-02 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
KUZNIEOZ |
ILJA |
GEM/ROSJA |
I.R.243 |
1917-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KUŹNIK |
WOJCIECH |
- |
- |
1914 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUŹNIK |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KUZNIK |
STEFAN |
- |
- |
1917 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
KUZNIK |
JOHANN |
- |
- |
1918-04-20 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KUZNIK |
WINCENT |
- |
- |
1915-01-20 |
- |
Syrynia |
wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUZNIK |
ALBERT |
- |
- |
1915-06-30 |
- |
Syrynia |
wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
- |
KUŁACH |
FRANCISZEK |
KORPORAL |
K.K. LDST.IR |
1914-12-09 |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1875-08-23 |
LUDŹMIERZ |
- |
KUŁACZ |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUŁACZ |
WOJCIECH |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KUŁAGA |
FRANCISZEK |
- |
- |
1917 |
- |
Otfinów II |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KUŁAK |
FRANCISZEK |
- |
I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. |
1917-01-17 |
- |
Lublin I |
miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUŁAKOWSKI |
STANISŁAW |
LEGIONISTA |
4 PP 1 KOMP. |
1915-07-31 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KUŁAKOWSKI |
- |
- |
- |
- |
- |
Łukowo (Czersk) |
wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki |
pomorskie |
- |
- |
- |
KUŁBIS |
OSIP |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
110 P.P. |
1918-09-04 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KUŁYK |
STEFAN |
ERS.RES. |
I.R. 58 |
1914-12-26 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KVÁČ |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 21 |
1915-02-21 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KVAČA |
JOHANN |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KVAK |
DEMETER |
GFT. |
H.I.R. 11 |
1915-05-03 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KVAPIL |
FERDINAND |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KVARCSIK |
ISTVÁN |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-20 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KVARDA |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 14 |
1915-02-17 |
- |
Zdynia (nr 52) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KVARTUH |
JOHANN |
INF. |
LDW.IR 27 |
1914-12-15 |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KVAS |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KVĚT |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KVETKO |
ISTVÁN |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWACHTIES |
NIKOLAUS |
- |
ÖSTERREICH KRIEGER |
1914-1915 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWADRAN |
EMANUEL |
- |
I.R. 56 |
1915-05-08 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWAK |
FRANZ |
INF. |
KK LIR 16 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWAK |
JAN |
INFANTERIST |
K.U.K IR 20 |
- |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1893-02-27 |
ROGOŹNIK |
ZAGINĄŁ |
KWAK |
JAN |
INFANTERIST |
- |
1918-10-12 |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1894-10-18 |
ROGOŹNIK |
- |
KWAPIK |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Kuźnia Raciborska I |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KWAPIK |
JOHANN |
- |
- |
1916-03-11 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
KWAPIL |
FRANZ |
INF. |
I.R. 18 |
1915-05-07 |
- |
Januszkowice (nr 217) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
KWAPISZ |
ANTONI |
- |
- |
1916 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1880-04-25 |
DOMARADZICE |
- |
KWARTNIK |
JOHANN |
INF. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
KWASADIE |
VIKTOR |
GEM/ROSJA |
I.R.11 |
1918-05-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
KWASCHENNIKOW |
FLLISE |
SOLDAT |
1.KOMP.32.RUSS.JNF.RGT. |
1917-05-25 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1879-10-10 |
- |
- |
KWASKOWSKI |
WIKTOR |
- |
- |
1918-08-21 |
- |
Ostrów Mazowiecka |
miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KWASNIAK |
J. |
KDT TASP K.U.K. |
I.R.56 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWAŚNICKA |
MATTHIAS |
- |
- |
1915-04-23 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWASNICKA |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KWAŚNIEWSKI |
ANDRZEJ |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
BRAT STANISŁAWA |
KWAŚNIEWSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
BRAT ANDRZEJA |
KWAŚNIK |
CHRYZOSTOM |
- |
- |
1917-07-31 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1890-09-14 |
- |
- |
KWASNIOK |
PIUS |
- |
- |
- |
- |
Pniów |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KWASNIOK |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Pniów |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KWASNIOK |
JOHANN |
- |
- |
1918-09-13 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KWASNIOK |
PAUL |
- |
- |
1918-11-09 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KWAŚNIOWSKI |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
ZACHEŁMNA |
- |
KWAŚNIOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWAŚNIOWSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWAŠNY |
JOSEF |
INF. |
IR 56 |
1915-03-22 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWAŚNY |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KWAŚNY |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KWAŚNY |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915-07-21 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1882-10-05 |
- |
- |
KWAŚNY |
KAZIMIERZ |
- |
- |
1918-06-15 |
- |
Dąbrówka Wielkopolska |
wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński |
lubuskie |
1879-03-02 |
- |
- |
KWAŚNY |
PAWEŁ |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KWASOW |
JEFIM |
RUSS. |
I.R.4 |
1918-04-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
KWASS |
JOSEF |
GEM/ROSJA |
I. R. 39 |
1917-12-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
KWASZCZUK |
WASIL |
- |
- |
1918 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KWASZNIN-SAMARIN |
MIKOŁAJ |
PPOR. |
LEJBGWARDIA LITEWSKIEGO PUŁKU |
1915-03-08 |
Jednorożec |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 19 |
- |
- |
KWECHER |
EDUARD |
INF. |
- |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWECZALLA |
PIUS |
- |
- |
1917-08-20 |
- |
Zwiastowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KWELLA |
ALOIS |
- |
- |
1918-11-10 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1894-12-26 |
- |
- |
KWERKA |
KARL EDUARD |
INF. |
I.R. 28 |
1914-12-10 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWERSZTES |
FERENC |
AUSTRIA |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
KWIAS |
ADALBERT |
- |
E.L.J.R.3 2.C |
1915 |
- |
Parciaki |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki |
KWIATEK |
FRANZ |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWIATEK |
CYPRIAN |
- |
- |
- |
- |
Zakrzów (gm. Gogolin) |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
SZCZEPAN |
- |
- |
- |
- |
Lisewo Kościelne |
wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
J. |
LDST.ULANE |
K.U.K.UNG.RGT.7 |
1917-07-13 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
JOS. |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönbrück / Sząbruk |
tablica pamiątkowa |
KWIATKOWSKI |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Sząbruk |
wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schönfelde / Unieszewo |
tablica pamiątkowa |
KWIATKOWSKI |
- |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
STANISŁAW |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1891 |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
PI. |
- |
- |
1920 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1900 |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
JAN |
SZEREG. |
- |
1916-10-12 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
KWIATKOWSKI |
GOTTL. |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KWIATOŃ |
JAKUB |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
19 lat |
KWIATOŃ |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Czyżowice |
wieś, gm. Gorzyce, pow. Wodzisławski |
śląskie |
- |
- |
24 lata |
KWICZALA |
EDWARD |
- |
- |
- |
- |
Kaczyce Dolne |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
KWIECIEŃ |
ANTONI |
LEGIONISTA |
3 KOMP. V BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
krzyż betonowy |
KWIECIŃSKI |
HERMAN |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
KWIEDZINSKI |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KWIOTEK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KWISKO |
- |
INF. |
RUSS. I.R 165 |
- |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWITH |
OTTO |
PION. |
PREUSS. GARDE PION. BATL. |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWITOWICZ |
MIHÁLY |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-05-06 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWITTA |
JULUS |
KPL. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-20 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KWOCZALLA |
VINZENZ |
- |
- |
- |
- |
Kotulin |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
KWOKA |
JOSEF |
WEHRM. |
L.J.R. 11/6K |
1915-07-22 |
- |
Kazanów |
wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
KYAS |
PETER |
- |
RIR 232 |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
639 |
KYASCHKO |
DANIEL |
RUSS. |
INF.REGT.167.15.KP. |
1915-11-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
KYAW |
HERMANN |
GEFREITER |
LDW.INF.RGT 72, 7KP |
1915-02-04 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
KYBAL |
JOSEF |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KYCHLER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KYCIA |
WILH. |
MUSK. |
- |
1915-10-19 |
RUßLAND |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
KYCIA |
VINCENT |
- |
- |
- |
- |
Czekanów |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
KYCLER |
FELIKS |
- |
- |
1917-10-23 |
Belgia |
Nowe Miasto Lubawskie |
miasto, gm. Nowe Miasto Lubawskie, pow. nowomiejski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KYIAS |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
KYKAL |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KYLINBERG |
IWAN |
RUSS. |
- |
1915-05-07 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KYLLEST |
GEORG |
- |
- |
1918 |
- |
Kudowa Zdrój III |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KYNARL |
KARL |
- |
- |
1916 |
- |
Mościsko |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
KYNAST |
GUSTAV |
GEFR. |
- |
1918-07-26 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
SIMSDORF |
tablica |
KYNAST |
KARL |
MUSK. |
5 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
KYNAST |
ERICH |
- |
- |
1914-08-20 |
- |
Żalęcino |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
KYNAST |
MAX |
- |
- |
1915-07-29 |
ANNOPOL |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KYNAST |
PAUL |
- |
- |
1916-04-09 |
BETHINCOURT |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
KYNEL |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 21 |
1915-03-20 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KYNISZ |
KONSTANTY |
RUSS. |
L.R.51 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KYR |
FRANZ |
INFT |
IR 505 |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 08.08.1915 |
KYRCZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
KYRCZ |
FRANZ |
- |
- |
1914-11-23 |
- |
Złoczew |
miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
KYRCZ |
F. |
- |
- |
1914 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KYRCZ |
L. |
- |
- |
1918 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
KYSELA |
FRANZ |
UT. JG. |
K.U.K.F.J.B. 17 |
1914-09-26 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KYSELKA |
GOTTLIEB |
FAHNR.I.D.R./AUSTR.-WĘG. |
SCH.R. 25 |
1915-02-17 |
- |
Gładyszów (nr 55) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
KYSELY |
JOSEF |
GEFREITER |
K.U.K. LST.I.R. 13 |
1915-07-08 |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
KYSZCZ |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
KYTZIA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
KYVALA |
JOSEF |
GFT. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŁABIŃSKI |
WINCENTY |
- |
- |
- |
- |
Przemęt I |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
KŁAKUS |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
KŁAPTOCZ |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KŁAPTOCZ |
MAREK |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KŁAPTOCZ |
JAN |
- |
- |
1918 |
- |
Mazańcowice |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KŁAPTOCZ |
ANTONI |
- |
- |
1918 |
- |
Mazańcowice |
wieś, gm. Jasienica, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KŁODA |
ANTONI |
SZEREG. |
- |
1920-07-24 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
1899 |
- |
- |
KŁODA |
JÓZEF |
SZER. |
- |
- |
- |
Zabrzeg |
wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
KŁODA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
KŁUSEK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Łętowice II |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
KŁYKAJŁO |
WLADIMIR |
KPL. |
I.R. 58 |
1915-01-04 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |