|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LIWOWSKI |
WILHELM |
- |
- |
????-??-?? |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
SŁUPSKO |
- |
LIEBELT |
? |
RESERVIST |
- |
????-??-?? |
Lazarett Montigny |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1887-06-19 |
- |
- |
LANG |
AUGUST |
? |
- |
????-??-?? |
- |
Mrągowo |
miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIETZ |
FRANZ |
- |
- |
????-??-?? |
- |
Gardno |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
EMIL |
ERSATZRESERVIST |
- |
????-??-20 |
? (Frankreich) |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1890-01-12 |
- |
- |
LEBEDEW |
PAWEL |
RUSS.SOLDAT |
- |
????-??-03 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
? |
- |
- |
????-10-01 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Sellnow-Zieleniewo |
obelisk |
LANG |
KARL |
- |
- |
????-09-18 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Sellnow-Zieleniewo |
obelisk |
LANGE |
HUGO |
- |
- |
????-09 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Sellnow-Zieleniewo |
obelisk |
LINKO |
RICHARD |
- |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-08-28 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LEB? |
NIKITA |
RUSS.SOLDAT |
- |
????-08-22 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSS |
STANISL. |
- |
- |
????-08-19 |
- |
Ściborowice-Jarszowice |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEMM |
FRIEDRICH |
WEHRMANN |
- |
????-06-17 |
vermißt |
Zimowiska |
wieś, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Nesekow-Niestkowo - |
tablica pamiątkowa |
LESSEL |
LUDWIG |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-03-12 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LEMKE |
FRANZ |
GEFREITER |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-02-28 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LEWNA |
JOHANN |
GEFREITER |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
????-02-13 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LORENZ |
FRANZ |
- |
K.U.K. I.R. 99 |
? |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LÜDTK? |
KARL |
- |
- |
? |
- |
Kaliska |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
24 lat |
LÜCK |
E??? |
- |
- |
? |
- |
Zdbowo |
wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LICZTEN |
JOHANN |
? |
? |
? |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAABS |
ERICH |
MUSK. |
- |
19??-07-15 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Grandshagen (Grądy) |
- |
LAUBE |
ALBERT |
- |
- |
1930-02-27 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1894-03-16 |
SAGAN |
- |
LATZEL DR. |
- |
RITTM. |
- |
1925-01-11 |
- |
Twardawa |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIETZ |
EMIL |
ARM. SOLD. |
ARM. BATL. ROTHENSTEDT |
1922-08-17 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
1888-04-23 |
- |
lapidarium |
LOREK |
FRANZ |
- |
- |
1921-05-18 |
- |
Zwiastowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
ADOLF |
ERS.RES. |
- |
1921-04-06 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEICHE |
PAUL |
- |
- |
1921-02 |
- |
Lutynia |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LATTON |
JOHANN |
- |
- |
1921 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LAUFSMANN |
ROBERT |
- |
- |
1920-09-04 |
- |
Nielestno |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUDEBIG |
ALFRED |
- |
- |
1920-07-12 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGBECKER |
OTTO |
- |
- |
1920-03-05 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
GEST |
LENGFELD |
RICHARD |
- |
- |
1920-02-29 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUBLOW |
ERICH |
- |
- |
1920-02-24 |
Verstorben |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleinmassowitz-Masłowiczki |
obelisk |
LASZCZAK |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
1920 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
LUGOWI |
JOSEF |
INF |
K.U.K. IR. 95 |
191?-??-?? |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOTTIG |
PAUL |
FELDW. |
- |
191?-??-17 |
HEIMAT |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KRISCHUTZ |
- |
LÜSKOW |
A. |
- |
- |
191?-09-02 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LEWIN |
BRUNO |
GEFREITER |
- |
191?-01-20 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LOLIES |
JOHANN |
UFFZ |
- |
191?-01-09 |
- |
Mrągowo |
miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
KARL |
- |
- |
1919-12-16 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1896-10-01 |
SAGAN |
- |
LOHMANN |
JOSEF |
- |
- |
1919-09-26 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1901-03-07 |
- |
- |
LEHRKE |
OTTO |
KANONIER |
- |
1919-09-21 |
- |
Gdańsk IV |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
1893-01-13 |
- |
- |
LISS |
FRANZ |
- |
- |
1919-07-26 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1875-12-25 |
- |
- |
LAZEY |
VALENTIN |
- |
- |
1919-07-09 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1895-02-13 |
- |
- |
LUSCHENKO |
ISEDOR |
GEM./RUSS. |
I.R.250 |
1919-06-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1875 |
- |
- |
LATTKA |
WILHELM |
GEFR. |
62 I.R. |
1919-06-16 |
- |
Rozumice |
wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LATTKA |
WILHELM |
GEFREITER |
3 OBERSCHL. D. R. 62 |
1919-06-13 |
- |
Byczyna II |
miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski |
opolskie |
1894-04-25 |
- |
- |
LIBEOKA |
ROBERT |
GEFREITER |
I. R. 156 |
1919-06-04 |
- |
Pokój I |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
LAMLA |
INNOZ. |
- |
- |
1919-05-20 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOSEF |
KAN. |
- |
1919-04-29 |
MÜHLSDORF |
Miłowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
1878-03-18 |
- |
- |
LANGNER |
PAUL |
- |
- |
1919-04-28 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
LICHTE |
GUSTAV |
STABSARZT |
- |
1919-03-?? |
- |
Namysłów I |
miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski |
opolskie |
1875-09-?? |
- |
- |
LAJTARU |
JON |
GEM/RUMUNIA |
I.R.26 |
1919-02-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
LURASCHI |
CARLO |
GEM/WŁOCHY |
I.R.89 |
1919-02-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
LUBILSKE/LUBITZKE |
WILHELM |
GEFR./NIEM. |
- |
1919-02-10 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
JOHANN |
FAHR.? |
- |
1919-02-01 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1899-02-04 |
- |
- |
LINARI |
LUIGI |
GEM/WŁOCHY |
ALP.6 |
1919-01-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1897 |
- |
- |
LUDWIG |
FRIEDRICH |
- |
- |
1919-01-27 |
- |
Letnica |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LEOPOLD |
KARL |
- |
- |
1919-01-19 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1873-12-28 |
- |
- |
LUPSCHITSCHE |
GEORGE |
GEM/SERBIA |
I.R.8 |
1919-01-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
LISSOWITSCHENKO |
FEODOR |
GEM/ROSJA |
I.R.322 |
1919-01-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
LEWALD |
WILH. |
MUSK. |
INF.REGT.50 |
1919-01-06 |
- |
Rawicz |
miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki |
wielkopolskie |
1894-06-14 |
- |
- |
LUKSCHIN |
WASILI |
GEM/ROSJA |
I.R.187 |
1919-01-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LISKOWSKI |
MICHAEL |
DRAG. |
ERS. ESK. DRAG. REGT. 10 |
1919-01-02 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LESZCZYC |
JAN |
ŻANDARM |
- |
1918-??-?? |
- |
Stryj |
Ukraina, obwód lwowski |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
ADAM |
SZEREGOWY |
- |
1918-??-?? |
- |
Stryj |
Ukraina, obwód lwowski |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LIS |
WŁADYSŁW |
- |
- |
1918-1920 |
- |
Janowiec |
wieś, gm. Janowiec, pow. puławski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LIWTSCHUK |
FIMOFEI |
GEM/ROSJA |
I.R.229 |
1918-12-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
STANISLAUS |
- |
- |
1918-12-28 |
- |
Konradowo |
wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski |
lubuskie |
- |
- |
TABLICE |
LAPSCHIN |
ABRAM |
GEM/ROSJA |
I.R.35 |
1918-12-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
LOMBARDO |
GENNARO |
SOLD. |
222.FANT. |
1918-12-26 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1898-09-08 |
- |
- |
LAPES |
JOSEF |
GEM/ROSJA |
I.R.116 |
1918-12-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LUGININ |
ANDREJ |
GEM/ROSJA |
I.R.17 |
1918-12-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
LISSEK |
ALFONS |
- |
- |
1918-12-08 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LENSKI |
HERRMANN |
- |
- |
1918-12-08 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1896-07-01 |
KAPONNEN |
- |
LISUROW |
FILIPP |
GEM/ROSJA |
I.R.131 |
1918-12-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
LACHOWITSCH |
FRANZ |
GEFR/ROSJA |
I.R.16 |
1918-11-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
LOBEL |
JOSEF |
- |
- |
1918-11-26 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOPALIN |
ALEXEI |
ROSJA |
ZIV.GEF. |
1918-11-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1869 |
- |
- |
LUBKE |
FRITZ |
- |
- |
1918-11-23 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
LETZKOWSKI |
JOSEF |
TELEGR. |
- |
1918-11-21 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1897-06-25 |
- |
- |
LAWRINOWITSCH |
SEMJON |
GEM/ROSJA |
I.R.307 |
1918-11-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LUPSCHITSCH |
IWAN |
GEM/SERBIA |
I.R.20 |
1918-11-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
LASUSA |
SALVATORE |
SOLD. |
90.FANT. |
1918-11-14 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1881-06-02 |
- |
- |
LENCI |
RENZO |
SOLD. |
89.FANT. |
1918-11-13 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1898-10-20 |
- |
- |
LASS |
ROBERT |
- |
- |
1918-11-13 |
- |
Piastowice |
wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski |
opolskie |
1870-02-07 |
- |
- |
LABRUZZA |
SALVATORE |
- |
- |
1918-11-12 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1895-05-04 |
- |
- |
LANCASTER |
H.N. |
97435 PRIVATE |
NOTTS. & DERBY REGIMENT |
1918-11-11 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
MAX |
SERGEANT |
- |
1918-11-11 |
Lazarett Hirschberg |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1891-06-16 |
- |
- |
LIPIŃSKI |
ADAM |
SZER. WP |
- |
1918-11-10 |
- |
Warszawa-Powązki I |
część miasta Warszawa |
mazowieckie |
lat 25 |
- |
- |
LO VAGLIO |
NICOLA |
SOLD. |
32.FANT. |
1918-11-10 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1898- |
- |
- |
LIONI |
ANGELO |
GEM/WŁOCHY |
I.R.90 |
1918-11-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
LITOWKA |
ADAM |
GEM/ROSJA |
I.R.299 |
1918-11-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
LO GIUDICE |
GIOVANNI |
SOLD. |
143.FANT. |
1918-11-05 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1889-09-11 |
- |
- |
LABSCHIN |
ABRAAM |
GEM/ROSJA |
I.R.184 |
1918-11-05 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LISSEK |
PAUL |
- |
- |
1918-11-05 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDSAY |
H. |
260230 PRIVATE |
GORDON HIGHT ANDERS |
1918-11-04 |
- |
Poznań I |
miasto wojewódzkie |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LASCHKOWSKI |
FRANZ |
GEM/ROSJA |
I.R.252 |
1918-11-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
LUZKI |
CHAJIN |
GEM/ROSJA |
I.R.182 |
1918-11-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
LOCHTIE |
H.H. |
DRIVER / WLK.BRYTANIA |
Royal Artillery |
1918-11-04 |
Lidzbark Warmiński |
Malbork |
miasto, gm. Malbork, pow. malborski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
FRANZ |
- |
- |
1918-11-04 |
- |
Braciszów |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
JOH. |
UTFZ. |
- |
1918-11-03 |
SEDAN-TORCY FR. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LAGODNY |
GUST. |
MUSK. |
- |
1918-11 |
FRANK. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
MARIENFELDE |
- |
LESCHEW |
MICHAIL |
GEM/ROSJA |
I.R.124 |
1918-10-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
LUBOCKI |
JÓZEF |
- |
- |
1918-10-30 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1898 |
Szarłata |
- |
LANGOSCH |
PAUL |
- |
- |
1918-10-30 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGHANS |
ERNST |
- |
- |
1918-10-29 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
LANGER |
ADOLF |
- |
- |
1918-10-29 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZZARINI |
PASQUALE |
GEM/WŁOCHY |
I.R.128 |
1918-10-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LANE |
A. |
PRIVATE / WLK.BRYTANIA |
Yorkshire Regiment |
1918-10-26 |
Lidzbark Warmiński |
Malbork |
miasto, gm. Malbork, pow. malborski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LUSTIG |
BRUNO |
- |
- |
1918-10-25 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Pissarzowitz / Pisarzowice |
- |
LAU |
GUSTAV |
- |
- |
1918-10-25 |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEUBNER |
MAX |
- |
- |
1918-10-25 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
KARL |
- |
- |
1918-10-25 |
FLANDERN |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
PRONZENDORF |
- |
LJAGIN |
JEMILJAN |
GEM/ROSJA |
I.R.289 |
1918-10-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
LOHROFF |
WILHELM |
- |
- |
1918-10-23 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Moddrow-Modrzejewo |
obelisk |
LEKA |
ROGMIEI* |
GEM./RUM. |
I.R.47 |
1918-10-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LASZCZOK |
ADOLF |
STMATR. |
STEUERMATROSE IN BIELITZ |
1918-10-22 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
LITWINKO |
JAKOB |
GEM/ROSJA |
I.R.244 |
1918-10-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1867 |
- |
- |
LANGER |
AUGUST |
- |
- |
1918-10-22 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINKE |
P. |
GEFR. |
- |
1918-10-22 |
- |
Osetnica |
wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
MAX |
- |
- |
1918-10-22 |
- |
Kowalice |
wieś, gm. Iłowa, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
LJOWKIN |
JEGOR |
UTFFZ/ROSJA |
I.R.80 |
1918-10-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LUCESOLI |
ALESSANDRO |
CAP. MAGG. |
212.FANT. |
1918-10-20 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1891-04-29 |
- |
- |
LACIRIGNOLA |
GIUSEPPE |
SOLD. |
? ART. |
1918-10-19 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1881- |
- |
- |
LANEEA |
CONSTANTIN |
GEM/RUMUNIA |
I.R.8 |
1918-10-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LOEJA |
JANIC |
SERB |
- |
1918-10-19 |
- |
Leżajsk |
miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
1878 |
- |
- |
LADWIG |
MAX |
- |
- |
1918-10-18 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Bussin-Buszyno |
- |
LANGER |
PAUL |
- |
- |
1918-10-18 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEBIT |
PIMOFEI |
GEM/RUMUNIA |
I.R.33 |
1918-10-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
LATZEL |
ADOLF |
- |
- |
1918-10-18 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LO GRANO |
ROSALINO |
SOLD. |
224.FANT. |
1918-10-17 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1896-04-09 |
- |
- |
LESCHEWITSCH |
STEPAN |
GEM/ROSJA |
I.R.110 |
1918-10-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LIETZOW |
HERMANN |
MATROSE. |
- |
1918-10-15 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Leba-Łeba |
obelisk |
LODI |
GILBERTO |
SOLD. |
39.FANT. |
1918-10-15 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1897-05-14 |
- |
- |
LEW |
ABRAM |
GEM/ROSJA |
I.R.7 |
1918-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LUTSCHIZKI |
JOSEF |
GEM/ROSJA |
I.R.21 |
1918-10-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
LANGER |
ALFONS |
- |
- |
1918-10-15 |
- |
Uniemyśl |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIPKE |
KARL |
- |
- |
1918-10-14 |
- |
Żalęcino |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
LOTTIG |
PAUL |
VIZEFELDW. |
7 GRENAD. RGT. 10 |
1918-10-14 |
- |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
1886-03-26 |
- |
NAGROBEK |
LADWIG |
GEORG |
- |
- |
1918-10-14 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
GUSTAV |
- |
- |
1918-10-13 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
LEWINSKI |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 113 |
1918-10-13 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
LARISCH |
BERNHARD |
- |
- |
1918-10-13 |
- |
Dzielów |
wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEMM |
WERNER |
FAHRER |
- |
1918-10-11 |
- |
Machowino |
wieś, gm. Ustka, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Karzin-Karzcino |
- |
LOPICHIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.19 |
1918-10-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
LUDARU |
STAN |
GEM/RUMUNIA |
I.R.10 |
1918-10-11 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LIEDIKE |
HERMANN |
- |
- |
1918-10-10 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEONE |
GIUSEPPE |
SOLD. |
214.FANT. |
1918-10-10 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1889-01-01 |
- |
- |
LOMBARDI |
CARLO |
SOLD. |
240.FANT. |
1918-10-10 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1897- |
- |
- |
LIENIG |
WILHELM |
- |
- |
1918-10-08 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LANGER |
KARL |
- |
- |
1918-10-08 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
E |
- |
- |
1918-10-08 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
LILIENTHAL - BIALCZYN |
- |
LOCK |
T.C. |
PRIVATE / WLK.BRYTANIA |
Worcestershire Regiment |
1918-10-07 |
Lidzbark Warmiński |
Malbork |
miasto, gm. Malbork, pow. malborski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LISSOWSKI |
JOHANN |
FAHR. |
- |
1918-10-06 |
- |
Narok |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIEBS |
ADOLF |
- |
- |
1918-10-05 |
- |
Jerzmanowa |
wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIPPI |
ANTONIO |
SOLD. |
231.FANT. |
1918-10-03 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1898- |
- |
- |
LOREK |
PAUL |
- |
- |
1918-10-03 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUCYGA |
JOSEF |
- |
- |
1918-10-03 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LICHNER |
RICHARD |
- |
- |
1918-10-02 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
LIPPOK |
RICH. |
- |
- |
1918-10-02 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZINI |
BENJAMIN |
- |
K.U.K.L. 2 |
1918-10-01 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LANGE |
B???? (Barth.?) |
- |
- |
1918-09-?? |
- |
Zdbowo |
wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LICHERI |
FRANCESCO |
SERG. |
152.FANT |
1918-09-30 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1896- |
- |
- |
LAZAR |
JAN |
- |
- |
1918-09-30 |
RETHEL |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1895-05-11 |
- |
- |
LINQUERRI |
MANANTE |
SOLD. |
4.FANT. |
1918-09-29 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1897-05-17 |
- |
- |
LANGOSCH |
FRANZ |
- |
- |
1918-09-29 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LADER |
PAUL |
? |
- |
1918-09-29 |
- |
Wądroże Wielkie |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAGEARD |
ENRICO |
SOLD. |
90.FANT. |
1918-09-28 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1891-04-12 |
- |
- |
LABINSKI |
OTTO |
- |
- |
1918-09-27 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
GROSSELAU |
- |
LEISNER |
B. |
- |
- |
1918-09-27 |
- |
Legnickie Pole |
wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAMMERT |
R. |
- |
- |
1918-09-26 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LAMPUGNANI |
PAOLO |
SOLD. |
278.FANT. |
1918-09-25 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1885-07-06 |
- |
- |
LIWTSCHIN |
BOLESLAW |
GEM/ROSJA |
I.R.251 |
1918-09-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
LAUTERBACH |
GUSTAV |
LANDSTURMMANN |
9 KOMP. INF. REG. 46 |
1918-09-22 |
- |
Leśniów Wielki |
wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LEGAL |
AUGUSTO |
SOLD |
123 FANTERIA |
1918-09-21 |
- |
Warszawa I |
miasto Warszawa, dzielnica Bielany |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LABUHN |
CARL |
- |
- |
1918-09-20 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Massowitz-Masłowice |
obelisk |
LESINSKI |
PAUL |
- |
- |
1918-09-16 |
- |
Słupia |
wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LYOBISLE |
MILVAD |
SERB. UTFFZ. |
I.R. 7 |
1918-09-14 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
LUKOWICZE |
27 JAHRE |
LUDWIG |
ERICH |
SOLDAT |
REF GREN. REGT. 100 |
1918-09-12 |
FLEURBAIR(FRANCJA) |
Bogatynia-Markocice |
miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1898-09-24 |
MARKERSDORF (Markocice) |
- |
LESCHIK |
JOSEF |
- |
- |
1918-09-03 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
JOSEPH |
- |
- |
1918-09-02 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LISSEL |
OSWALD |
PIONIER |
- |
1918-09-02 |
- |
Snowidza |
wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1897-01-22 |
- |
- |
LANGNER |
OTTO |
- |
- |
1918-08-30 |
- |
Sarbinowo |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
GUSTAV |
- |
- |
1918-08-29 |
- |
Wojnowice |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ALBERT |
- |
- |
1918-08-29 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
PAUL |
LANDSTM. |
3K. L. BT. NEUFAHR WASSER |
1918-08-28 |
- |
Łęczyca III |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LUX |
WALTER |
- |
- |
1918-08-28 |
- |
Strzegom-Grabina |
miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
1900-03-17 |
- |
- |
LECHERT |
AUGUST |
RENT. EMPF |
- |
1918-08-28 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1876-03-09 |
- |
- |
LATICHEW |
SIMION |
GEM./RUSS. |
I.R.18 |
1918-08-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
LIETZOW |
ALBERT |
MUSKETIER |
- |
1918-08-26 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Leba-Łeba |
obelisk |
LAST |
OTTO |
- |
- |
1918-08-25 |
- |
Paproty |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
KURT |
- |
- |
1918-08-24 |
- |
Iława |
miasto, gm. Iława, pow. iławski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIBERACKI |
JÓZEF |
- |
- |
1918-08-22 |
- |
Żegocin |
wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski |
wielkopolskie |
1897-03-12 |
- |
- |
LATZKE |
REINHOLD |
- |
- |
1918-08-22 |
- |
Janówek |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEONARDI |
GINO |
SOLD. |
233.FANT. |
1918-08-21 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1897-05-05 |
- |
- |
LAGE |
ERICH |
LT. D. RES. |
- |
1918-08-20 |
- |
Kalnik |
wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
GEORG |
- |
- |
1918-08-20 |
FRANKREICH |
Pawłów (opolskie) |
wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LASKE |
ROBERT |
- |
- |
1918-08-18 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
LATTA |
JOS. |
FLUGZFR. UNTFFZ. |
- |
1918-08-18 |
- |
Laskowiec |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIETZAU |
AUG. |
FÜSILIER |
- |
1918-08-10 |
- |
Maszewko |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
1892-08-22 |
Klein Massow-Maszewko |
obelisk |
LIPPOK |
THEOD. |
- |
- |
1918-08-10 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEUPOLD |
FRIEDRICH |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Walim-Sędzimierz |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LEWINGER |
ARON ALFRED |
SCH. |
SCH.R. 13 |
1918-08-08 |
- |
Kraków-Podgórze I (nr 385) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBER |
GEORG |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Mochów |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOSEPH |
- |
- |
1918-08-08 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LELITCH |
NIKOLAI |
ROSJA |
ZIVIL.GEF |
1918-08-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1871 |
- |
- |
LUDWIG |
PAUL |
- |
- |
1918-08-01 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEISCHNER |
WILH. |
ZUGFÜHRER |
M.E.D. 4 CZENTOCH. |
1918-07-30 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
LESNA |
GEORG |
RES. |
- |
1918-07-29 |
- |
Wódka |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LISIECKI |
GRACJAN |
SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ |
122 P.P. |
1918-07-28 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LISSEK |
PAUL |
- |
- |
1918-07-26 |
- |
Rozkochów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUNSKI |
STANISLOW |
GEFR./RUSS. |
A.R.28 |
1918-07-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
LÄNGIN |
ERNST |
MUSK. |
10 / R.I.R. 250 |
1918-07-25 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LAMSADSE |
GRIGORI |
GEFR./RUSS. |
I.R.285 |
1918-07-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
LILJAK |
ANDREJ |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-07-23 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LEBIGJEW |
PAWEŁ |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
119 BRYG.AR. |
1918-07-23 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDE |
ARTUR |
- |
- |
1918-07-21 |
- |
Różanki |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LIELIG |
RICHARD |
- |
- |
1918-07-21 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEONARDI |
MARZIO |
SOLD. |
125.FANT. |
1918-07-20 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1897-03-02 |
- |
- |
LEMKE |
FRANZ |
LDSTM. |
- |
1918-07-19 |
- |
Siemyśl |
wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LÖHNERT |
JULIUS |
- |
- |
1918-07-19 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOSSE |
JULIUS |
- |
- |
1918-07-19 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIMBERG |
EMIL |
- |
- |
1918-07-18 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
LATIPOW |
BEJASIM |
GEM./RUSS. |
I.R.217 |
1918-07-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
LEONTJEW |
WASSILI |
GEM./RUSS. |
I.R.426 |
1918-07-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
LEHMANN |
AUGUST |
- |
- |
1918-07-17 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
LEDER |
OSKAR |
- |
- |
1918-07-16 |
- |
Świny |
wieś, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
EMIL |
MUSK. |
- |
1918-07-13 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
KLEINSEE / JEZIORA MAŁE |
LASZKO |
ANDREAS |
INF. |
16 / K.U.K. I.R. 38 |
1918-07-13 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LUKJANOW |
SEFRN |
GEM/ROSJA |
I.R.112 |
1918-07-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1867 |
- |
- |
LEIKE |
HELM. |
VIZE WACHTM. |
A.R. 36 |
1918-07-12 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
GROß BOSCHPOL |
- |
LIETZ |
KARL |
MATROSE. |
- |
1918-07-10 |
- |
Łeba |
miasto, gm. Łeba, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
Czarnowske-Żarnowska |
obelisk |
LANGE |
WILLI |
- |
- |
1918-07-08 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Palzwitz |
obelisk |
LESNISEN? |
MICHAIL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-07-07 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LEPIORZ |
ANTON |
MUSKET. |
- |
1918-07-07 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
STEBLÓW |
- |
LELLI |
DOMENICO |
SOLD. |
577.MITR. |
1918-07-04 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1896-07-14 |
- |
- |
LASCHUKOWSKI |
EDUARD |
GEM/ROSJA |
I.R.106 |
1918-07-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
LUPI |
ANSELMO |
SOLD. |
215.FANT. |
1918-07-01 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1896- |
- |
- |
LESZCZYK |
JOS. |
- |
- |
1918-07-01 |
GALIZIEN |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
KARL |
- |
- |
1918-07 |
- |
Lutynia |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LAWATSCH |
REINHOLD |
- |
- |
1918-06-21 |
- |
Owczary (dolnośl.) |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAURENTI |
DANTE |
SOLD. |
95.FANT. |
1918-06-19 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1886-09-06 |
- |
- |
LEDWOLORZ |
FRANZ |
- |
- |
1918-06-19 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
ARTUR |
- |
- |
1918-06-16 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAPTJEW |
MIKOŁAJ |
- |
- |
1918-06-14 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LUTZKE |
GUSTAV |
- |
- |
1918-06-13 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LANGE |
RICHARD |
- |
- |
1918-06-11 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
LANGER |
HUBERT |
- |
- |
1918-06-09 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Tost / Toszek |
- |
LINOWSKI |
J. |
PIONIER |
- |
1918-06-06 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LAABS |
WALTER |
- |
- |
1918-06-06 |
- |
Paproty |
wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LINOWSKI |
J. |
PIONIER |
- |
1918-06-06 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LISKOW |
FERD. |
FAHRER |
- |
1918-06-05 |
- |
Sadlno |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LANGHAMMER |
AUG. |
- |
- |
1918-06-04 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Pissarzowitz / Pisarzowice |
- |
LIENIG |
ERICH |
LEUTNANT D. R. |
F.A.R. 136 |
1918-06-04 |
- |
Żagań IV |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1897-03-29 |
- |
- |
LEHRKE |
ERNST |
MATROSE |
- |
1918-05-31 |
NORDSEE |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
LAZZARONI |
GIOV.BATTISTA |
SOLD. |
207.FANT. |
1918-05-27 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1894-08-08 |
- |
- |
LINKE |
FRITZ |
- |
- |
1918-05-22 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
LUDWIG |
VOLLMAR |
LNT. |
- |
1918-05-22 |
CAMBRAI |
Wielowieś (lubuskie) |
wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński |
lubuskie |
- |
WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL |
- |
LAURENTI |
PIETRO |
SOLD. |
89.FANT. |
1918-05-21 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1893-03-21 |
- |
- |
LESZCZYNSKI |
FRANZ |
- |
- |
1918-05-19 |
- |
Krowiarki |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LELLEK |
JOSEF |
- |
- |
1918-05-18 |
- |
Ochodze |
wieś gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAPUCHOW |
TIMOFIJ |
GEM./RUSS. |
I.R.766 |
1918-05-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
LANGNER |
KURT |
- |
- |
1918-05-13 |
- |
Małujowice |
wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEMMER |
HERMANN |
LDSTM. |
- |
1918-05-12 |
- |
Szprotawa II |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
1871-07-28 |
- |
- |
LUDWIG |
ERNST |
- |
- |
1918-05-11 |
- |
Niemojów |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LISSON |
ANTON |
- |
- |
1918-05-06 |
- |
Smolarnia |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANCIOTTI |
RUGGERO |
SOLD. |
76.FANT. |
1918-05-04 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1883- |
- |
- |
LARISCH |
ALF. |
- |
- |
1918-05-01 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOMNITZER |
MORITZ |
- |
- |
1918-05-01 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LITWIN |
JÓZEF |
- |
- |
1918-04-30 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1893 |
Szarłata |
- |
LASORSA |
GIUSEPPE |
SOLD. |
138.FANT. |
1918-04-30 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1891- |
- |
- |
LUBK? |
KARL |
OFF[I]Z[IER] ST[EL]LV[ERTRETEND] |
- |
1918-04-29 |
Russ[land] |
Chomino |
wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1915-02-22 |
- |
nagrobek betonowy |
LJALIN |
SEMJON |
GEM./RUSS. |
I.R.281 |
1918-04-29 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1898 |
- |
- |
LOBER |
ERICH |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOBER |
HERMAN |
- |
- |
1918-04-27 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
W. |
- |
- |
1918-04-26 |
- |
Chobienia (gm. Jemielno) |
wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LANGNER |
W. |
- |
- |
1918-04-26 |
- |
Chobienia (gm. Rudna) |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDER |
OSWALD |
- |
- |
1918-04-26 |
- |
Małujowice |
wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIESE |
GUSTAW |
UNIFFZ. |
- |
1918-04-25 |
- |
Dolsk |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
Obelisk |
LANGOSCH |
RICHARD |
SZEREGOWY |
- |
1918-04-25 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
HERBERT |
- |
- |
1918-04-23 |
- |
Zielona Góra (Stary Kisielin) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
LIEBAL |
EDUARD |
- |
- |
1918-04-21 |
IN MERRIS |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAUFSMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1918-04-18 |
- |
Nielestno |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEONI |
ANTONINO |
SOLD. |
2.ART.PES. |
1918-04-17 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1882-03-23 |
- |
- |
LALOS |
WASILLOS |
WASILLOS |
I.R. 17 |
1918-04-16 |
- |
Pokój IV |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
- |
LUX |
GOTTL. |
GRENAD. |
- |
1918-04-13 |
- |
Waplewo I |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEUSCHNER |
JOSEF |
- |
- |
1918-04-12 |
ARMENTIERES |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
DAHME |
VERM. |
LINHERT |
GUSTAV |
- |
- |
1918-04-11 |
- |
Jelcz Laskowice I |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAGA |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-11 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LOMBARDI |
GIOVANNI |
- |
- |
1918-04-10 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1890-11-04 |
- |
- |
LASIC |
ZIWADIN |
GEM./SERB. |
I.R.5 |
1918-04-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LIW |
ARNOLD |
GEM./RUSS. |
I.R.3 |
1918-04-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
LEBETZKI |
FRANZ |
- |
- |
1918-04-09 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZZER |
GIOVANNI |
SOLD. |
73.FANT. |
1918-04-08 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1891- |
- |
- |
LUDEWIG |
ART. |
- |
- |
1918-04-05 |
- |
Paszowice |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
OSKAR |
- |
- |
1918-04-05 |
- |
Niemstów |
wieś, gm. Lubin, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHRKE |
MAX |
GEFR. |
- |
1918-04-05 |
HAMEL |
Gdańsk II |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
LO? |
- |
MUS. |
- |
1918-04-04 |
- |
Jaworów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOKTIEW |
SERGEJ |
GEM/ROSJA |
I.R.411 |
1918-04-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LUKOWIC |
STANIMIR |
GEM./SERB. |
I.R.11 |
1918-04-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
LÜBKE |
AUG. |
LANDW. |
- |
1918-03-30 |
- |
Rotnowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
ROTTNOW |
- |
LEUPOLD |
ROBERT |
- |
- |
1918-03-30 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEONARDI |
ROSARIO |
SOLD. |
6.BERS. |
1918-03-29 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1882-10-24 |
- |
- |
LASAR |
JOHANN |
- |
- |
1918-03-29 |
- |
Kózki (opolskie) |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOECK |
WILHELM |
- |
- |
1918-03-28 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1888-03-14 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LEJKOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.168 |
1918-03-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1899 |
- |
- |
LORRA |
J. |
E. RES. |
- |
1918-03-28 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUPIKIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.290 |
1918-03-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LAPIN |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.5 |
1918-03-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
LAUBNER |
RICHARD |
- |
- |
1918-03-25 |
- |
Niemstów |
wieś, gm. Lubin, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUKIN |
WASILI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-03-24 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LINKE |
JOHANN |
- |
- |
1918-03-24 |
- |
Lubków |
wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LÜCK |
JOHANNES |
MUSKETIER |
- |
1918-03-24 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LORRA |
J. |
E.RES. |
- |
1918-03-23 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LORTZ |
HERMANN |
- |
- |
1918-03-22 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOBAWIKOW |
NIKITA |
GEM/ROSJA |
A.R. |
1918-03-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
LUDWIG |
ERWIN |
- |
- |
1918-03-14 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LARIONOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.77 |
1918-03-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
LIPATOW |
GRIGORI |
GEM/ROSJA |
I.R.41 |
1918-03-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LISJONKOW |
WASSILI |
GEM/ROSJA |
I. R. 74 |
1918-03-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
LEON? |
?PAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-03-04 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LELLEK |
ROCHUS |
- |
- |
1918-03-04 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEWONOW |
PAWEL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-02-28 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LARIONOW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.55 |
1918-02-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
LARSCHENKO |
ALEXEI |
GEFR/ROSJA |
I. R. 115 |
1918-02-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
LASAREWIC |
RADISAW |
ZIVILGEF/SERBIA |
- |
1918-02-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1860 |
- |
- |
LUSCHOW |
AFENLI |
SZER. |
11 p.p. |
1918-02-21 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LISITZKI |
TIMOFFEI |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-02-19 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LIPKA |
ADOLF |
- |
- |
1918-02-15 |
- |
Idzbark |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LICATA |
ANGELO |
SOLD. |
89.FANT. |
1918-02-14 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1894-09-08 |
- |
- |
LJESYK |
MICHAEL |
GEM/ROSJA |
I. R. 23 |
1918-02-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LISCO |
GAETANO |
SOLD. |
I.GRAN. |
1918-02-08 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1886 |
- |
- |
LARTEL |
EMIL |
- |
- |
1918-02-07 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
LUCCHINI |
ANGELO |
SERG. |
169.MITR. |
1918-02-07 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1882-03-28 |
- |
- |
LETO |
PIETRO |
SOLD. |
4.ART. |
1918-02-05 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1878-09-11 |
- |
- |
LASAPEWIC |
MICHAELO |
GEM/SERBIA |
I.R.7 |
1918-01-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
18?1 |
- |
- |
LILEJKOW |
AUGUST |
GEM/ROSJA |
I.R.114 |
1918-01-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LOKIACZENK |
PAWEL |
RUSS.SOLDAT |
- |
1918-01-19 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LE CONTE |
RICCARDO |
SOLD. |
32.FANT. |
1918-01-19 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1896-05-05 |
- |
- |
LEBEDEW |
MICHAEL |
GEM/ROSJA |
I.R.103 |
1918-01-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
189? |
- |
- |
LUNEW |
IWAN |
GEM/ROSJA |
I.R.34 |
1918-01-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
LINGAS |
GEORGIS |
GEORGIS |
POLIZEIABTLG. |
1918-01-12 |
- |
Pokój IV |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
- |
JENIEC GRECKI |
LAMMERS |
CLAUS |
LANDSTURMMANN |
2 LDST.INF.BTL WESEL VII/72, 1K |
1918-01-04 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
JAKOB |
PIECHUR |
- |
1918 |
- |
Bielsko-Biała I |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
1869 |
Podchajce |
- |
LISEK |
JÓZEF |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1893 |
- |
- |
LEX |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Gamów |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
1892 |
- |
- |
LANGER |
EDUARD |
- |
- |
1918 |
- |
Rudno (woj. śląskie) |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LABUS |
JOSEF II |
- |
- |
1918 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
1895-03-23 |
- |
- |
LANDSMANN |
RICHARD |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
HELMUT |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LITWINOW |
TEODOR |
GEFR/ROSJA |
I.R.281 |
1918 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
L?HEIM |
FRITZ |
- |
- |
1918 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
L? INER |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LACHMANN |
ALBERT |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEMPERT |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINKE |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEHR |
ALFRED |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
GERH. |
- |
- |
1918 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISSON |
LORENZ |
GEFR. |
- |
1918 |
- |
Mechnice |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LATTA |
T |
- |
- |
1918 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LIPKE |
FRITZ |
- |
- |
1918 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISS |
JOHANN |
- |
- |
1918 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LIZAN |
EDMUND |
- |
- |
1918 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LESZCZINSKY |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
DOBIESZÓW |
- |
LUKASCZYK |
VIKTOR |
- |
- |
1918 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LISON |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Lasowice Małe |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
WILHELM |
- |
- |
1918 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LATTON |
ALOIS |
- |
- |
1918 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LATTON |
JOSEF |
- |
- |
1918 |
- |
Krzyżanowice I |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LATTA |
JOH. |
- |
- |
1918 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
JOH. |
- |
- |
1918 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
OTTO |
- |
- |
1918 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
ROB. |
- |
- |
1918 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LANGER |
ROBERT |
- |
- |
1918 |
- |
Pakosławice II |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUBECKI |
J. |
- |
- |
1918 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1883 |
- |
- |
LEHMANN |
PAUL |
- |
- |
1918 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1898 |
- |
- |
LANGER |
MAKSYMILIAN |
- |
- |
1918 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LASCHUZA |
KARL |
- |
- |
1917-??-?? |
Macedonien |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
LELLEK |
ANDREAS |
- |
- |
1917-??-31 |
- |
Ochodze |
wieś gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKYSCH |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.230 |
1917-??-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LIPP |
JOSEF |
- |
- |
1917-??-11 |
- |
Raków |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAST |
WILLI |
- |
- |
1917-12-28 |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
LEMKE |
AUG[UST] |
SOLD. |
- |
1917-12-26 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LUDWICZAK |
JOSEF |
- |
- |
1917-12-26 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1871-02-17 |
BOZNOWO |
- |
LEWYK |
STEFAN |
GEM/ROSJA |
I.R.25 |
1917-12-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
LOLEKIN |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I.R.207 |
1917-12-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LUCIANI |
NAZZARENO |
SOLD. |
126.FANT. |
1917-12-23 |
- |
Wrocław I |
miasto, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1888-03-04 |
- |
- |
LIEHER |
THEODOR |
- |
- |
1917-12-20 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LECHNER |
ALEXANDER |
GEM/ROSJA |
L. G. R. 1 |
1917-12-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
LACATUS |
CONSTANTIN |
GEM/RUMUNIA |
I.R.18 |
1917-12-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LELEYKA |
IWAN |
GEFR/ROSJA |
I. R. 299 |
1917-12-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
LAGOTSCHOWA |
FEDOR |
GEM/ROSJA |
I.R.15 |
1917-12-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
LAPKIN |
WLADIMIR |
GEM/ROSJA |
I. R. 80 |
1917-12-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
LABUSGA |
FRANZ |
- |
- |
1917-12-16 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LATZKOWIC |
ANDREC |
GEM/SERBIA |
I.R.1 |
1917-12-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
LASAREW |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.281 |
1917-12-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1876 |
- |
- |
LÜCK |
FRANZ |
KANONIER |
- |
1917-12-14 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LAMBU |
JLIE |
GEM/RUMUNIA |
I.R.26 |
1917-12-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LISKE |
FRITZ |
- |
- |
1917-12-06 |
- |
Drzonów |
wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1896-11-21 |
- |
- |
LACHMANN |
PAUL |
- |
- |
1917-11-30 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LÜPKE |
AUGUST |
- |
- |
1917-11-29 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LUKITSCH |
BUDIMIR |
GEM/SERBIA |
I. R. 6 |
1917-11-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
LIERMANN |
HERMANN |
- |
- |
1917-11-27 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
VERMISST |
LITZKOW |
OTTO |
GREN. |
- |
1917-11-23 |
- |
Siemyśl |
wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LOPATTA |
FERD.(INAND) |
- |
- |
1917-11-23 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPKE |
HUBERT |
- |
- |
1917-11-22 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LASIC |
MILORAD |
Sanit.Soldat. |
ARTL.REGT.2 |
1917-11-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LANGE |
LINUS |
- |
- |
1917-11-21 |
- |
Konradowo |
wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski |
lubuskie |
- |
- |
TABLICE |
LISSEL |
PAUL |
- |
- |
1917-11-21 |
- |
Winnica |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LESZCZENKO |
KONSANTY |
RUSS. UNTEROFFZ. |
- |
1917-11-19 |
- |
Łódź-Doły |
część miasta Łódź, ul. Telefoniczna |
łódzkie |
- |
- |
- |
LOMAKIN |
PROKOPIE |
GEM./RUSS. |
G.R.1 |
1917-11-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
LANGER |
ERNST |
- |
- |
1917-11-14 |
- |
Dytmarów |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LYSEIER |
ALFR.WIL. |
HELFER |
3 LDST.INF.ERS.BATL MOSBACH XIV/29, 1KP |
1917-11-13 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
LIENERT |
PAUL |
- |
- |
1917-11-09 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIWON |
KASENIR |
GEM./RUSS. |
I.R.458 |
1917-11-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1896 |
- |
- |
LYSSENKO |
APOLLAN |
GEM./RUSS. |
I.R.37 |
1917-11-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1875 |
- |
- |
LISJOP |
FEDOR |
GEM./RUSS. |
I.R.96 |
1917-11-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
ST. |
SZEREG. |
- |
1917-11-06 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
LENJUK |
SAWELI |
GEM/ROSJA |
I.R.305 |
1917-11-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LAZINA |
TRAUGOTT |
LANDST. |
- |
1917-10-31 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LULKA |
SAWELI |
GEM./RUSS. |
I.R. |
1917-10-31 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1873 |
- |
- |
LINK |
WALTER |
MUSK. |
- |
1917-10-30 |
- |
Kopaczów II |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1895-09-23 |
- |
- |
LAUBE |
WILH. |
- |
- |
1917-10-28 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1869-09-28 |
- |
- |
LONSKI von |
CLEMENS |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1893-02-11 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LONSKI von |
KLEMENZ |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LUDWIG |
HERMANN |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Moddrow-Modrzejewo |
obelisk |
LESSING |
ROBERT |
- |
- |
1917-10-25 |
- |
Psary (dolnośl) |
wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDENAU |
JULIUS |
- |
- |
1917-10-23 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LINTSCHNI? |
LAZAR |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-10-23 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
PAUL |
- |
- |
1917-10-22 |
- |
Barzowice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Karzin |
obelisk |
LOSCHKIN |
NIKIFOR |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-10-22 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LASEK |
TOMASZ |
- |
- |
1917-10-21 |
CHEMIN DE DAMES |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1893-10-14 |
- |
- |
LASAREW |
FEDOR |
GEM/ROSJA |
I. R. 127 |
1917-10-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
LÜCK |
GOTTLIEB |
FAHR. |
- |
1917-10-15 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
KOZUSZKOWO WOLA / WOLA KOŻUSZKOWA |
LEPIORZ |
ALBERT |
MUSKET. |
- |
1917-10-14 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
BYCZYNICA |
- |
LIEBS |
ALFRED |
- |
- |
1917-10-12 |
- |
Jerzmanowa |
wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANDOWSKI |
AUGUST |
- |
- |
1917-10-10 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
LUPSCHA |
DUMITRU |
GEM/RUMUNIA |
I.R.48 |
1917-10-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1879 |
- |
- |
LIERMANN |
EMIL |
- |
- |
1917-10-09 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LEISTERT |
WILLI |
- |
- |
1917-10-09 |
- |
Dobra II |
wieś, gm. Dobra, pow. policki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LIGĘZA |
LADISLAUS |
SCH. |
K.K. SCH.R. 32 |
1917-10-04 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEHR |
BERTHOLD |
PIONIER |
EISENBAHN-REGT.4 |
1917-09-29 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1891-02-12 |
- |
- |
LUBKE |
FRITZ |
- |
- |
1917-09-28 |
- |
Stary Kraków |
wieś, gm. Sławno, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LJASCHKOW |
MITRIFAN |
GEM/ROSJA |
I.R.568 |
1917-09-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
LASZLO |
MICHAEL |
ST. SZER. |
2 – 5. P.P. |
1917-09-27 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 240, M.R.P.1930 |
LEGKEJ |
WASYL |
SZER. |
211 p.p. |
1917-09-26 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LATTE |
A. |
- |
- |
1917-09-26 |
- |
Struga |
wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski |
dolnośląskie |
- |
- |
Nie istniejący już Obelisk |
LOKOCIN |
JIRO |
SZER. |
53.P.P. VII KOMP |
1917-09-26 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 238, M.R.P.1930 |
LANGE |
FRITZ |
LANDSTM. |
- |
1917-09-25 |
- |
Danowo |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LESZNOW |
PAWEŁ |
GEFR. |
- |
1917-09-24 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LAZAR |
NICULAI |
GEM/RUMUNIA |
I.R.2 |
1917-09-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
LÜDTKE |
OTTO |
- |
- |
1917-09-21 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LOSS |
JOSEF |
- |
- |
1917-09-21 |
- |
Racławiczki |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LYSAK |
MOISAI |
GEFR/ROSJA |
I. R. 537 |
1917-09-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1872 |
- |
- |
LORKE |
AUGUST |
- |
- |
1917-09-19 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Kleinkrebbel/ Krobielewko |
bracia / brüder |
LITSCHKANONSKY |
TICHON |
GEM/ROSJA |
I.R.105 |
1917-09-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
WLADISLAUS |
GEM/ROSJA |
I.R.42 |
1917-09-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
LIWANKOW |
KLIM |
GEM./RUSS. |
A.R.3 |
1917-09-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
LOPATIN |
ANDREIJ |
GEM/ROSJA |
I.R.311 |
1917-09-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LOBODENKO |
STEFAN |
GEM/ROSJA |
I. R. 149 |
1917-09-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
LUPOCHOW |
DIMITRI |
GEM./RUSS. |
I.R.415 |
1917-09-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
LATTKA |
AUGUST |
- |
- |
1917-09-12 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Pissarzowitz / Pisarzowice |
- |
LOPATTA |
JOSEF |
- |
- |
1917-09-11 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
LEDINER |
HEINDRICH |
- |
- |
1917-09-10 |
- |
Chróścina (opolskie) |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISAK |
GRIGORI |
SZER. |
19 p.p. ros. |
1917-09-09 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1894 |
- |
- |
LAABS |
BERNH. |
MUSK. |
- |
1917-09-09 |
- |
Rzęskowo |
wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki |
zachoniopomorskie |
- |
aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) |
- |
LOGINOW |
IWAN |
- |
- |
1917-09-05 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
WASILIEW |
GEM/RUMUNIA |
I.R.54 |
1917-09-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
LEDDIN |
HERMANN |
- |
- |
1917-09-04 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LISIAN |
ALEK |
- |
ros. p. gwardii |
1917-09-03 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1885 |
- |
- |
LISSON |
JOHANN |
- |
- |
1917-09-01 |
- |
Smolarnia |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKIN |
PAWEŁ |
- |
166 p.p. ros. |
1917-08-31 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LASKUTNIKOW |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I. R. 222 |
1917-08-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1890 |
- |
- |
LOPATIM |
ANDREI |
GEM/ROSJA |
I. R. 9 |
1917-08-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
LANGNER |
WALTER |
MUSKETIER |
1.KOMP.1.ERS.BATL.JNF.RGT.72 |
1917-08-23 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1899-01-23 |
- |
- |
LOGA |
JOHANN |
- |
- |
1917-08-22 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEUCHTMANN |
KARL |
- |
- |
1917-08-20 |
- |
Walim-Sędzimierz |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Neugericht) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LEDDIN |
RICHARD |
- |
- |
1917-08-17 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
RICHARD |
PIONIER |
- |
1917-08-15 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LUCENKO |
SZYMON |
GEFR. |
284 P.P. 13 K. |
1917-08-15 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LINDENBLATT |
KARL |
UNTEROFFIZIER |
3.ARTLMUN-KOLON.ARTL.RTG.73 |
1917-08-14 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1881-04-17 |
- |
- |
LEWY |
GEORG |
- |
- |
1917-08-14 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEDER |
MAX |
- |
- |
1917-08-14 |
- |
Orłowiec |
wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1897-01-29 |
- |
- |
LEŚNIAK |
JOHANN |
SCH. |
K.K. SCH.R. 32 |
1917-08-11 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
JOHANN |
- |
- |
1917-08-10 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LOMOW |
ANDREI |
GEM/ROSJA |
I.R.64 |
1917-08-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
LOOSE |
PAUL |
MUSKETIER |
- |
1917-08-08 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LUBARSKI |
GIERSZ |
- |
245 P.P. |
1917-08-08 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LICA |
STEFAN |
GEM/RUMUNIA |
I. R. 47 |
1917-08-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LOGOVCANU |
NIKOLAE |
RUMUNIA |
JNF.REGT.1.10.KP |
1917-08-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUPA |
STAN |
GEM/RUMUNIA |
I. R. 24 |
1917-08-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
LEIPER |
HUBERT |
- |
- |
1917-08-07 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEBIETKOW |
KUZMA |
- |
202 P.P. 6 K. |
1917-08-05 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LUSZYN |
WASYL |
- |
- |
1917-08-03 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LAKATOS/LUKACS |
EMMERICH |
LST.VORM.F.KAN. |
SCH.F.A.R. 53 |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÁL |
PANTILIMON |
KAN. |
SCH.F.A.R. 53 |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÁZÁR |
BASILIUS |
FAHR.KAN. |
R.F.A.R. 53-S.F.A.R. 35 |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÁZÁR |
STEFAN |
KUTSCH.KAN. |
R.F.A.R. 53, F.H.R.16 |
1917-08-02 |
- |
Nowa Huta-Mogiła (nr 390) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOSEF |
GRENADIER |
1.GARDE-RES.RTG. |
1917-07-31 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1889-01-15 |
- |
- |
LAMMEL |
HEINRICH |
- |
- |
1917-07-29 |
- |
Kiełczyn |
wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAMICH |
FRIEDRICH |
LDSTR. |
- |
1917-07-27 |
Frenkreich |
Gościnowo |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
- |
LOSIKIN |
JAKOW |
GEM./RUSS. |
I.R.94.9. |
1917-07-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
LODSIN |
KARL |
GEM./RUSS. |
FELDLAZAR. |
1917-07-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LUTZKE |
GUSTAV |
- |
- |
1917-07-22 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
VERMISST |
LIANGASOW |
ALEXEI |
GEM./RUSS. |
I.R.231 |
1917-07-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
LUTOWINOW |
GRIGORI |
GEM./RUSS. |
I.R.272 |
1917-07-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1895 |
- |
- |
LIERS |
KONRAD |
- |
- |
1917-07-11 |
FRANKREICH |
Nowa Wieś Wielka |
wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAHR |
JOHANN |
- |
- |
1917-07-11 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOBANOW |
CERASI |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
231 P.P. |
1917-07-08 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
nagrobek |
LAZAR |
KARL |
- |
- |
1917-07-05 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIWAR |
GAWRIEL |
SZER. |
- |
1917-07-04 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1886 |
- |
- |
LOGUNOW |
PIOTR |
SZER. |
- |
1917-07-02 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LEDWOCH |
KARL |
- |
- |
1917-07-01 |
- |
Zabierzów |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
PAUL |
LANDST. |
- |
1917-07-01 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LABES |
MATHA |
GEM./RUMÄN |
I.R.48 |
1917-06-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1881 |
- |
- |
LINDHEIM von |
GOTTFRIED HERMANN |
KOMPAGNIEFUHRER |
9 RHEINISCHEN INF. RGT. 160 |
1917-06-28 |
- |
Szczytna I |
miasto, gm. Szczytna, pow. Kłodzki |
dolnośląskie |
1892-12-17 |
- |
- |
LUKJANOW |
FEOFAN |
UTFFZ./RUSS. |
I.R.3 |
1917-06-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
LIPPOK |
BERNH. |
- |
- |
1917-06-27 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
JOAN |
GEM./RUM. |
I.R.64 |
1917-06-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LEBEDEW |
SEMION |
GEM./RUSS. |
I.R.218 |
1917-06-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LEPUCKI |
ANTON |
INF. |
LDW.ERS.B. 32 |
1917-06-18 |
- |
Tarnowiec (nr 19) |
wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEPUCKI |
ANTON |
INF. |
L.I.R. 32 |
1917-06-18 |
- |
Tarnowiec (nr 180) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBICH |
FRITZ |
JÄGER |
1.KOMP.FELD.JÄGER-BATL.6 |
1917-06-17 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1894-05-11 |
- |
- |
LAPODATU |
NASTASE |
GEM./RUM. |
I.R.58 |
1917-06-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LASAREW |
IWAN |
GEM./RUSS. |
I.R.237 |
1917-06-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LUDWIG |
JOHANN |
- |
- |
1917-06-14 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOSEPH |
- |
- |
1917-06-14 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
KARL |
- |
- |
1917-06-14 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDE |
KARL |
- |
- |
1917-06-13 |
FRANKREICH |
Chwalęcice |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
CHWALĘCICE / HEINERSDORF |
Obelisk |
LIOTTI |
ANGELO |
JÄGER |
2.T.KS.JÄ.R.1/27M |
1917-06-11 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOHMEYER |
ANTON |
LDST. |
4.I.R. 329 |
1917-06-11 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LANGE |
AUGUST |
MUSKETIER |
- |
1917-06-09 |
Ypern (Belgien) |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1895-12-01 |
- |
- |
LEUTEK |
JAKOB |
RUSS.ZIVILGEF. |
- |
1917-06-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LENGER |
CONRAD |
- |
- |
1917-06-03 |
- |
Walce |
wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAPAJEW |
ALEKSANDER |
- |
SIB.SCHÜTZ.REGT.6.3.KP. |
1917-05-30 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LERCH |
BRUNO |
- |
- |
1917-05-29 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LERCH |
BRUNO |
- |
- |
1917-05-29 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAMESCHYC |
JLIA |
JNFANT. |
B.H.L.E.B.493.3K. |
1917-05-28 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LAABS |
PAUL |
MUSK. |
- |
1917-05-27 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LACATUS |
DUMITRU |
RUSS. |
INF.REGT.19.1.KP. |
1917-05-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LESCINSK |
BORGS |
RUSSE |
J.R.413/3ROTTE |
1917-05-25 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
LUCA |
WLASIE |
GEM./RUM. |
I.R.2 |
1917-05-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
LEWIN |
ALEXIEJ |
ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ |
476 P.P. |
1917-05-16 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LISUNOW |
WASSILY |
GEM./RUSS. |
I.R.38 |
1917-05-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LESKE |
KARL |
- |
- |
1917-05-13 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LERCHE |
KARL |
- |
- |
1917-05-12 |
- |
Pokój III |
wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) |
opolskie |
- |
Gründorf |
- |
LANGER |
FRITZ |
MUSKETIER |
3.KOMP.JNF.RGT.157 |
1917-05-12 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1892-09-13 |
- |
- |
LEIPER |
HUBERT |
- |
- |
1917-05-09 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIPIN |
FEODOR |
RUSS.SOLDAT |
- |
1917-05-08 |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LAUGWITZ |
- |
LEUT. |
- |
1917-05-06 |
- |
Jaworów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEWINSKI |
NIKOLAI |
RUSS. |
JENISEJSKI I.R.94. |
1917-05-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUCHT |
RICHARD |
- |
- |
1917-05-05 |
- |
Gardno |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LAUER |
? |
- |
- |
1917-04-30 |
- |
Nysa IV |
miasto, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEMM |
RICHARD |
RESERVIST |
- |
1917-04-29 |
- |
Zimowiska |
wieś, pow. słupski |
pomorskie |
- |
Nesekow-Niestkowo - |
tablica pamiątkowa |
LOSCHKE |
WALTHER |
- |
- |
1917-04-29 |
- |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGMANN |
PAUL |
TRAINFAHRER |
3.ESK.E.TRAIN-ABT.6 |
1917-04-27 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1871-08-06 |
- |
- |
LAUTARU |
JLIE |
GEM./RUM. |
I.R.2 |
1917-04-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LUTARU |
DUMITRU |
GEM./RUM. |
I.R.2 |
1917-04-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LEUPOLD |
HERMANN |
- |
- |
1917-04-24 |
- |
Jugowice-Jawornik |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
MAX |
MUSK. |
- |
1917-04-24 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
FRANZ |
HONV. |
H.I.R. 13 |
1917-04-23 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINA |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.59 |
1917-04-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LISSEL |
GUSTAV |
GARDEPIONIER |
- |
1917-04-17 |
- |
Snowidza |
wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski |
dolnośląskie |
1895-07-16 |
- |
- |
LEHMANN |
EWALD |
- |
- |
1917-04-17 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINKE |
GUSTAV |
- |
- |
1917-04-17 |
- |
Bystrzyca (gm. Wleń) |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LITZOM |
ANGHAL |
RUMÄN |
JNF.REGT.18. ?3.KP |
1917-04-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
E. |
- |
- |
1917-04-12 |
- |
Miedziana |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ERWIN |
- |
- |
1917-04-11 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LATACZ |
AUGUST |
- |
- |
1917-04-10 |
FRANCJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LABITZKE |
PAUL |
GRN./NIEM. |
- |
1917-04-09 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIESKE |
WILHELM |
- |
- |
1917-04-07 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOHINSKI |
JOHAN |
KAN. |
KONARI. M.K |
1917-04-06 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 257, M.R.P.1930 |
LINOWSKI |
E. |
MUSKET. |
- |
1917-04-05 |
- |
Gutkowo |
osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LINOWSKI |
E. |
MUSKT. |
- |
1917-04-05 |
- |
Olsztyn V |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUCIA |
EMANUEL |
- |
- |
1917-04-02 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Boguschütz / Boguszyce |
- |
LUKIC |
MILOWAN |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
1917-04-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1903 |
- |
- |
LANGNER |
JOSEF |
- |
- |
1917-03-22 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LERCH |
RUDOLF |
KPL. |
K.K. L.I.R. 32 |
1917-03-22 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOSSIN |
KARL |
- |
- |
1917-03-20 |
- |
Siemianice |
wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) |
pomorskie |
- |
- |
zaginęła |
LUNGU |
MARIN |
ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ |
49 P.P. |
1917-03-10 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
JON |
RUMUNIA |
J.R.? |
1917-03-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAPTEN |
SERGEJ |
RUSS. |
INF.REGT.122.2.KP. |
1917-03-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
GEORGE |
ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ |
73 P.P. |
1917-03-03 |
- |
Mysłowice |
miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LOHR |
FRITZ |
FAHRER |
3.ESK.E.TRAIN-ABT.6 |
1917-03-01 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1884-11-09 |
- |
- |
LUCA |
BLORA (?) |
RUMÄN |
INF.REGT.60 |
1917-02-?? |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUGAVETZKY |
DUMITRU |
GEM./RUM. |
I.R.27 |
1917-02-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
L??TEICEW |
- |
- |
- |
1917-02-28 |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LICHWEROW |
KUSMA |
RUSS. |
INF.REGT.122 |
1917-02-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUPASCU |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.80 |
1917-02-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1878 |
- |
- |
LASCAR |
VASILE |
GEM./RUM. |
I.R.54 |
1917-02-20 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LUBCKE |
WILLY |
- |
- |
1917-02-18 |
- |
Stary Kraków |
wieś, gm. Sławno, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LUPULESCU |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.40 |
1917-02-17 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
LIPA |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.47 |
1917-02-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1883 |
- |
- |
LUPASEN |
COSTACHE |
GEM./RUMÄN |
I.R.54 |
1917-02-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1885 |
- |
- |
LUPU |
JLIE |
RUMÄN |
INF.REGT.43.8.KP. |
1917-02-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUPU |
JLIE |
RUMÄN |
JNF.REGT.43.8.KP |
1917-02-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
KARL |
- |
- |
1917-02-14 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEICU |
NASTASE |
GEM./RUM. |
I.R.41 |
1917-02-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LOMAKIN |
SINOVI |
RUSS. |
GREN.REGT. 13.6.KP. |
1917-02-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUPU |
NITA |
GEM./RUMÄN |
I.R.70 |
1917-02-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1887 |
- |
- |
LEOLE |
KONSTANTIN |
GEM./RUMÄN |
I.R.74 |
1917-02-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
LASAR |
KONSTANTIN |
GEM./RUM. |
I.R.73 |
1917-02-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1884 |
- |
- |
LUKA |
JON |
GEM./RUM. |
I.R.59. |
1917-02-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1875 |
- |
- |
LUCA |
FLOREA |
RUMÄN |
INF.REGT. 60.2.KP. |
1917-02-07 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
JLIE |
RUMÄN |
JNF.REGT.45.7.KP |
1917-02-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEANCA |
DUMITRU |
RUMUNIA |
INF. REGT. 61. 7. KP. |
1917-02-06 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUTA |
ANDREI |
GEM./RUM. |
I.R.11 |
1917-02-02 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1891 |
- |
- |
LEFADATU |
MICHAI |
GEM./RUM. |
I.R.36 |
1917-02-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1892 |
- |
- |
LOGINOW |
PIOTR |
RUSS. |
INF.REGT.490.1.KP. |
1917-02-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIJEW |
JAN |
JENIEC |
6 / 14 P.P. 44. 20 JEN. ROB. BTL. |
1917-01-28 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 884 |
LIEV |
OSKAR |
GRENADIER |
2.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 |
1917-01-25 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1894-06-03 |
- |
- |
LIMBEREA |
NIKUTA |
GEM./RUM. |
I.R.1. |
1917-01-24 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1886 |
- |
- |
LISCHKE |
KARL |
- |
- |
1917-01-20 |
- |
Międzylesie |
miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUNGAN |
DUMITRU |
GEM./RUM. |
I.R.38. |
1917-01-19 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1888 |
- |
- |
LAPADOT |
DUMITRU |
GEM./RUM. |
I.R.81 |
1917-01-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1880 |
- |
- |
LUNSCHER |
MAX |
- |
- |
1917-01-16 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LEDENOW |
JEGOR |
RUSS. |
INF.REGT.306.4.KP. |
1917-01-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEUCA |
ALEKU |
RUMÄN |
JNF.REGT.59. |
1917-01-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUPU |
ALEXU |
RUMÄN |
JNF.REGT.75.5.KP. |
1917-01-09 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOSIN |
JAKIM |
- |
INF.REGT.110.6.KP. |
1917-01-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIANCA |
ILIE |
GEM./RUM. |
I.R.36 |
1917-01-03 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
LEHMANN |
ANTON |
- |
- |
1917-01-02 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
1897-10-29 |
LILIENTHAL - BIALCZYN |
- |
LU??? |
STANISŁAW SZCZEPAN |
- |
- |
1917 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LESCHE |
HEIN |
- |
- |
1917 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAPTIEW |
ALEX |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
1891 |
- |
- |
LEPEROW |
MICHAŁ |
- |
- |
1917 |
- |
Katowice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LEGIEN |
JÓZEF |
- |
- |
1917 |
- |
Czernichów |
wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
LATZKE |
RICHARD |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
ERNST |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
FRIEDRICH |
- |
- |
1917 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LA?PON |
KARL |
- |
- |
1917 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEDWOCH |
ALEX |
- |
- |
1917 |
- |
Kujawy I |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
Z GMINY KUJAU |
LUCA |
COSTACHE |
RUMUNIA |
INF. REGT. 54. 10. KP. |
1917 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LACHMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LACHMANN |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBCHEN |
LEOP. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOESCH |
ROB. |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LYSION |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LYSION |
PAUL |
- |
- |
1917 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKASCZYK |
ADALBERT |
- |
- |
1917 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKASCZYK |
ANDREAS |
- |
- |
1917 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKASCZYK |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LACHNIT |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Nowy Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
ERICH |
- |
- |
1917 |
- |
Nowy Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LASSAK |
A |
- |
- |
1917 |
- |
Cyprzanów |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LEHWALD |
ERICH |
- |
- |
1917 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDENIA |
JOHANN |
- |
- |
1917 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LAUTE |
WALTER |
- |
- |
1917 |
- |
Łaziska |
wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOSSE |
ALOIS |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LOSSE |
ERWIN |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUCAS |
? |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUCAS |
JOSEF |
- |
- |
1917 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LISSON |
JOS. |
- |
- |
1917 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
VERM |
LUDA |
JOH. |
- |
- |
1917 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LATZEL |
RICHARD |
- |
- |
1917 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
OSKAR |
- |
- |
1917 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
LACHMUTH |
EMIL |
- |
- |
1917 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LASKUTNIKOW |
KONSTANTIN |
RUSS. |
INF.REGT.241.3.KP. |
1916-??-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINKE |
- |
MUS. |
- |
1916-??-18 |
- |
Radachów |
wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
LENCKI |
JOSEF |
GEM./RUSS. |
A.R.63 |
1916-12-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LAZER |
DUMITRU |
RUMÄN |
INF.REGT.24 |
1916-12-21 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LASCHTUFFKA |
KARL |
UFFTZ.S. |
- |
1916-12-18 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEREH |
EDUARD |
- |
- |
1916-12-14 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIBARIUS |
OTTO |
- |
- |
1916-12-11 |
- |
Tuplice |
wieś, gm. Tuplice, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
KARL |
UTOFFZ. |
- |
1916-11-29 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHN |
EMIL |
MUSK. |
- |
1916-11-28 |
SERB. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
KERNSDORF |
- |
LAGA |
LEO |
- |
- |
1916-11-24 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LISERMANN |
ADOLF |
KÜR. |
- |
1916-11-20 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
RÖSCHKEN |
- |
LAURY |
HERMANN |
MUSKETIER |
- |
1916-11-16 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LORENZ |
HERBERT |
FLIEGER LEUTN. |
- |
1916-11-15 |
- |
Kopaczów II |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1894-12-09 |
- |
- |
LOSSOW |
WOICIECH |
- |
- |
1916-11-14 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1882 |
- |
- |
LANGFELD |
AUGUST |
- |
- |
1916-11-10 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LERCH |
FRANZ |
- |
- |
1916-11-09 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
LESZCZINSKI |
WILHELM |
- |
- |
1916-11-09 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
HABICHT |
- |
LUDWIK |
ROMAN |
- |
- |
1916-11-01 |
- |
Piekary Śląskie |
miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
LEOPOLD |
PAUL |
- |
- |
1916-10-31 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAGELBAUM |
- |
ROBOTN. |
OD. ROB |
1916-10-31 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LATTE |
ROBERT |
- |
- |
1916-10-30 |
- |
Różanka |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
HEINRICH |
FELDWEBEL |
9.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 |
1916-10-29 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1893-07-19 |
- |
- |
LEHMANN |
MAX |
- |
- |
1916-10-27 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LABISCH |
LORENZ |
- |
- |
1916-10-24 |
- |
Wierzch |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
ALFRED |
- |
- |
1916-10-24 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LASKE |
HERMANN |
- |
- |
1916-10-23 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
LUBCZYK |
KARL |
- |
- |
1916-10-23 |
- |
Rzepcze |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LOMAKIN |
SIEMIOR |
GEM./RUSS. |
I.R.7 |
1916-10-22 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1882 |
- |
- |
LUKITSCHEWITZ |
MILAN |
SERB. |
I.R.6 |
1916-10-18 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
LAXA |
FELIX |
- |
- |
1916-10-18 |
- |
Gliwice X |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
GUSTAV |
GRENADIER |
- |
1916-10-16 |
- |
Tychówko |
wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
inne |
LANGER |
JOSEF |
- |
- |
1916-10-12 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUNSCHER |
ERNST |
- |
- |
1916-10-10 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LANGER |
ALFONS |
- |
- |
1916-10-01 |
- |
Rudy II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LESSIG |
HERMANN |
- |
- |
1916-09-28 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LESCHINSKY |
KARL |
- |
- |
1916-09-22 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LOBITZ |
ERNST |
MUSK. |
- |
1916-09-22 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LIESS |
MAX |
- |
- |
1916-09-22 |
RUSSLAND |
Krzelów |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
KL. BAUSCHWITZ |
- |
LENTE |
AUG. |
MUSK. |
- |
1916-09-22 |
- |
Paździorno I |
wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
ROBERT |
INF. |
- |
1916-09-20 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEIKE |
WALTER |
UNT.-OFFZ. |
ART. R. 216 |
1916-09-15 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
GROß BOSCHPOL |
- |
LANGS |
ALFRED |
- |
- |
1916-09-13 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LEWANDOWSKI |
HERM. |
REKR. |
- |
1916-09-08 |
- |
Waplewo I |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENKMANN |
FRIEDRICH |
- |
- |
1916-09-07 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LELLEK |
JOSEF |
- |
- |
1916-09-07 |
- |
Kudowa Zdrój II |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
KUDOWA PSTRĄŻNA |
2) |
LEBNICKI |
JAN |
SZRG. |
14 / 4 P.P. |
1916-09-07 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
NR 767 |
LUMMA |
ERICH |
- |
- |
1916-09-04 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LALIN |
FEODOR |
GEM./RUSS. |
I.R.96 |
1916-09-04 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
LESZCZYK |
ARNOLD |
- |
- |
1916-09-03 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUBOJANSKI |
JOHANN |
- |
- |
1916-09-02 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LORKE |
ALOIS |
- |
- |
1916-09-02 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
1896-09-02 |
- |
- |
LUBRICH |
ALOIS |
FUSIL. |
- |
1916-09-02 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice |
część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ARTUR |
U[N]T[ERO]FF[IZIE]R |
- |
1916-08-31 |
- |
Biały Bór |
miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LENKE |
WILHELM |
KAN. |
- |
1916-08-31 |
- |
Lipowo (pow. ostródzki) |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
LEIP |
- |
LEISTIKOW |
PAUL |
- |
- |
1916-08-23 |
- |
Konotop |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
KÖNTOPF |
- |
LEONARD |
JOSEF |
- |
- |
1916-08-22 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LUBOJANSKI |
JOHANN |
- |
- |
1916-08-22 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINKE |
ALFRED |
- |
- |
1916-08-21 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
RICHARD |
- |
- |
1916-08-21 |
- |
Kowalice |
wieś, gm. Iłowa, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
ROBERT |
- |
- |
1916-08-19 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
LISCHKA |
FRANZ |
RES. |
- |
1916-08-18 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
HERMANN |
GEFR./NIEM. |
- |
1916-08-18 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOGINOW |
NIKITA |
- |
- |
1916-08-15 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1880 |
- |
- |
LANGER |
PAUL |
- |
- |
1916-08-11 |
- |
Lipniki |
wieś gm. Kamiennik, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIETZ |
ALBERT |
- |
- |
1916-08-09 |
- |
Gardno |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LEDER |
RICHARD |
- |
- |
1916-08-08 |
- |
Szklarska Poręba II |
miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LASEK |
JULIAN |
- |
- |
1916-08-04 |
- |
Dziembowo |
wieś, gm. Kaczory, pow. pilski |
wielkopolskie |
1887-01-07 |
- |
- |
LORENZ |
GERHARD |
- |
- |
1916-08-02 |
- |
Przełęk |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LARYSCH |
JOSEF |
- |
- |
1916-08-01 |
- |
Nowa Wieś Prudnicka I |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LARYSCH |
JOSEF |
- |
- |
1916-08-01 |
- |
Nowy Dwór Prudnicki |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
AUGUST |
- |
- |
1916-07-30 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Kottlischowitz / Kotliszowice |
- |
LINDNER |
AUGUST |
- |
- |
1916-07-30 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEONOW |
MICHAEL |
- |
- |
1916-07-26 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
1880 |
- |
- |
LANGE(?) |
WILH[ELM] |
W[E]HR[MANN] |
- |
1916-07-26 |
- |
Kołtki |
wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LABITZKE |
ERICH |
- |
- |
1916-07-26 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIPP |
RUFIN |
LANDSTURMMANN |
- |
1916-07-25 |
- |
Ścinawa II |
miasto, gm. Ścinawa, pow. lubiński |
dolnośląskie |
1896-11-27 |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
P. |
MUSKETIER |
LDST. 1. B. ANKLAM |
1916-07-23 |
- |
Brzeziny I |
miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEFIN?? |
- |
- |
- |
1916-07-22 |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LACHMANN |
OSWALD |
- |
- |
1916-07-21 |
- |
Pielgrzymka |
wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LENGYEL |
JGNAZ |
JNFANTERIST |
K.U.K.J.R.68/6 |
1916-07-17 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
LÜCK |
FRANZ |
GRENADIER |
- |
1916-07-16 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LIESE |
PAUL |
PIONIER |
- |
1916-07-14 |
- |
Dolsk |
wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
Obelisk |
LEITSCH |
MILOSLAW |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
1916-07-14 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1900 |
- |
- |
LAZIK |
IGNATZ |
- |
- |
1916-07-14 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKASCHCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1916-07-14 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LISSY |
THEODOR |
- |
- |
1916-07-13 |
- |
Górki (opolskie) |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LYKO |
AUG. |
- |
- |
1916-07-10 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LÜSKOW |
O. |
- |
- |
1916-07-06 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LATACZ |
STEPHAN |
- |
- |
1916-07-06 |
FRANCJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAMMERT |
O. |
- |
- |
1916-07-05 |
- |
Łosośnica |
wieś, gm. Resko, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LEDWOCH |
KARL |
- |
- |
1916-07-04 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LÖFFLER |
HERMANN |
KANONIER |
K.U.K.F.K.R.29 |
1916-07-03 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
LERCH |
- |
- |
- |
1916-07-01 |
FRANKREICH |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LESCHZYK |
JOSEF |
- |
- |
1916-07-01 |
- |
Brzeźce |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LARISCH |
AUGUST |
- |
- |
1916-06-26 |
- |
Dzierżysławice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LACHE |
HERMANN |
- |
- |
1916-06-13 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
LARISCH |
FRANZ |
- |
- |
1916-06-08 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAUF |
JOSEF |
- |
- |
1916-06-05 |
- |
Jasiona I |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEDER |
PAUL |
KRANKENPFLEGER |
KRANKENTRANSPABLWOYRSCH |
1916-05-30 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1868-05-14 |
- |
- |
LINHARD |
JÓZEF |
SZER. |
18 P.P. |
1916-05-22 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
ALFRED |
- |
- |
1916-05-22 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
LAUBE |
HERMANN |
GEFR |
- |
1916-05-22 |
FRANKREICH |
Wyszęcice |
wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
WISCHUTZ |
- |
LANGER |
JOHANN |
- |
- |
1916-05-21 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LESZENKO |
WASYL |
- |
- |
1916-05-18 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LUPCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1916-05-11 |
- |
Boguszyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
Żlinice |
- |
LACHMANN |
FRITZ |
- |
- |
1916-05-10 |
- |
Krzewie Wielkie |
wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
PAUL |
- |
- |
1916-05-09 |
- |
Różanki |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LAUFSMANN |
RICHARD |
- |
- |
1916-05-07 |
- |
Nielestno |
wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
FRANZ |
- |
- |
1916-05-05 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAMLA |
WILH.(ELM) |
- |
- |
1916-05-05 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LELLEK |
JOHANN |
ERS.RES. |
- |
1916-04-26 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUKOWITSCH |
TICHOMIR |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
1916-04-15 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1899 |
- |
- |
LERCH |
- |
- |
- |
1916-04-08 |
FRANKREICH |
Biedrzychowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LOHROFF |
KARL |
- |
- |
1916-04-04 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Moddrow-Modrzejewo |
obelisk |
LAZARUK |
MICHAJŁO |
INF. |
I.R. 24 |
1916-04-04 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1897 |
KUTY STARE |
- |
LJULIN |
LORJON |
- |
30 P. ST. 9 K. |
1916-04-03 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LIEBHERZ |
HERMANN |
PIONIER |
EISENB-ETAPP-HILFS-KOMP.32 |
1916-03-30 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1889-06-09 |
- |
- |
LADWIG |
GUSTAV |
- |
- |
1916-03-24 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LIEBIG |
PAUL |
- |
- |
1916-03-19 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUBDA |
JOHANN |
- |
- |
1916-03-14 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
LAUBSCH |
REINHOLD |
LDSTM. |
- |
1916-03-12 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
1877-08-31 |
- |
POMNIK |
LAUBSCH |
REINHOLD |
- |
- |
1916-03-12 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
WOITSCHEKE |
TABLICE |
LUX |
ERICH |
- |
- |
1916-03-08 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
GROSSELAU |
- |
LUTZ |
NIKOLAUS |
- |
- |
1916-03-02 |
- |
Jelenia Góra-Cieplice II |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
WATZERATH lub WALTZERATH |
- |
LATTUSEK |
AUGUST |
LANDSTURMMANN |
KOMP.2.E.BATL.RES.JNF.RGT.10 |
1916-02-22 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1896-04-24 |
- |
- |
LERCHE |
HERMANN |
MUSK. |
- |
1916-02-21 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
BLUMERODE |
tablica |
LOCHAU |
KURT |
ARZT |
- |
1916-02-16 |
- |
Frącki |
wieś, gm. Giby, pow. sejneński |
podlaskie |
- |
- |
- |
LORSE |
JOHANN |
- |
- |
1916-02-15 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LABUS |
JOHANN |
GEFREITER D. L. |
2.REKR.DEPOT.1.E.GREN.RGT.11 |
1916-02-15 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1879-12-07 |
- |
- |
LUBCZYK |
ALEX |
- |
- |
1916-02-11 |
- |
Nowy Browiniec |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEBELT |
? |
MINE? |
- |
1916-02-05 |
? (Frankreich) |
Czerna |
wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
1890-01-07 |
- |
- |
LEDER |
JOSEF |
- |
- |
1916-02-02 |
- |
Orłowiec |
wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1894-05-12 |
- |
- |
LIEIKOWITSCH |
JANCO |
SERB.ZIVILGEF. |
- |
1916-01-27 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1865 |
- |
- |
LANGER |
GUSTAW |
PLUT |
SAD.P. |
1916-01-25 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LYKO |
JOS. |
- |
- |
1916-01-22 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAOUA |
JOSEF |
MUSKETIER |
1.KOMP.E.RES.JNF.REGT.23 |
1916-01-18 |
- |
Wrocław-Osobowice |
część miasta Wrocław |
dolnośląskie |
1879-08-31 |
- |
- |
LANGER? |
MAX |
- |
- |
1916-01-17 |
- |
Wojnowice |
wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LECH??S??? |
- |
- |
- |
1916-01-17 |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LIHS |
JOHANN |
- |
- |
1916-01-14 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LESCHKE |
KARL |
- |
- |
1916-01-09 |
Russland |
Radzików (lubuskie) |
wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki |
lubuskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOHANN |
- |
- |
1916-01-09 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LÜCK |
OTTO |
FÜSILIER |
- |
1916 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LEHMAN |
STANISŁAW |
- |
- |
1916 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
- |
- |
LANDW. INF. REG. 19 |
1916 |
- |
Stare Juchy |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEONHARDT |
THEODOR |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LESSMANN |
FRITZ |
- |
- |
1916 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEDIG |
ALFRED |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUSTIG |
GUSTAW |
- |
- |
1916 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LASSETZKI |
H. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LESCHEK |
EMIL |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
WILH. |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
BRUNO |
- |
- |
1916 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISOWSKI |
PETER |
- |
- |
1916 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LACHNIT |
FRANZ |
- |
- |
1916 |
- |
Kudowa Zdrój I |
miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAMCHE |
PAUL |
- |
- |
1916 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
GEORG |
- |
- |
1916 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LUTHGE |
WALTER |
- |
- |
1916 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LATTA |
RUDOLF |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISS |
PETER |
- |
- |
1916 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
ALFONS |
- |
- |
1916 |
FRANKREICH |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDEWIG |
BRUNO |
- |
- |
1916 |
- |
Stary Zawidów |
wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAMPERT |
ROBERT |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGOSCH |
JOSEPH |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LEDWON |
JOSEPH |
- |
- |
1916 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LERCH |
THEOPFIL |
- |
- |
1916 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
WILH. |
- |
- |
1916 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
JOHANN |
- |
- |
1916 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
RUDOLF |
- |
- |
1916 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDA |
KARL |
- |
- |
1916 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LOCHMANN |
GUSTAV |
- |
- |
1916 |
- |
Patoka |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LISSON |
FRANZ II |
- |
- |
1916 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
ROCH |
- |
- |
1916 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LUDEWIG |
BRUNO |
- |
- |
1916 |
- |
Zawidów II |
miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LISIECKI |
ANTONI |
- |
- |
1916 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1890-01-12 |
CHOCIESZEWICE |
- |
LABUS |
PAWEŁ |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LEWAN |
PIOTR |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LIP |
AUGUSTYN |
- |
- |
1916 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LITZLBAUER |
HEINRICH |
- |
K.U.K.J.R. 14 |
1915-??-?? |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMIK |
KARL |
- |
- |
1915-12-19 |
- |
Piotrówka |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
PETER |
- |
- |
1915-12-12 |
- |
Jemielnica |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAABS |
THEODOR |
MUSK. |
- |
1915-12-10 |
- |
Gosław |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
tablica |
LYSOW |
DYMITRI |
- |
- |
1915-11-27 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
JOSEF |
RES. |
- |
1915-11-27 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAU??EN |
HERMANN |
- |
- |
1915-11-24 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÄTSCH |
PAUL |
- |
- |
1915-11-21 |
- |
Białogórze |
wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LI?SE |
WILHELM |
- |
- |
1915-11-21 |
- |
Przekolno |
wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
Groß Ehrenberg/ Przekolno |
- |
LABUDDA |
JULIUS |
- |
- |
1915-11-14 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOSEF |
- |
- |
1915-11-13 |
- |
Brzeźce |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOS. |
- |
- |
1915-11-13 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAGA |
JOHANN |
- |
- |
1915-11-08 |
- |
Rozłazino |
wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LANGOSCH |
JOHANN |
SZEREGOWY |
- |
1915-11-04 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LENTZSCH |
REINHOLD |
- |
- |
1915-11-02 |
IN SERBIEN |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUMMA |
EWALD |
- |
- |
1915-11-01 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LARISCH |
JOH.(ANN) |
- |
- |
1915-11-01 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LARISCH |
JOSEF |
ERS. RESERV. |
- |
1915-11-01 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
ZAKRZÓW |
- |
LAZAR |
FRANZ |
- |
- |
1915-10-31 |
- |
Smolarnia |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
KARL |
- |
- |
1915-10-29 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LÜSKENS |
JOHANN |
- |
- |
1915-10-26 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1890-06-24 |
ALSDORF |
- |
LEHMANN |
STANISLAUS |
- |
- |
1915-10-25 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1870-05-01 |
BUCHOTOICE |
- |
LÜDTKE |
PAUL |
- |
- |
1915-10-23 |
- |
Słupia |
wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LOFSKI |
ALBERT |
- |
- |
1915-10-22 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUDEKUS |
PAUL |
SIERŻANT |
- |
1915-10-20 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOCH |
PETER |
- |
- |
1915-10-20 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZIA |
GERASIM |
RUSS. |
INF.REGT. 221.9.KP. |
1915-10-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
WILH. |
- |
- |
1915-10-13 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Kottlischowitz / Kotliszowice |
- |
LUKAS |
FRANZ |
- |
- |
1915-10-13 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEONTIEW |
TROFIM |
RUSS. |
INF.REGT. 208.10.KP. |
1915-10-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOSCH |
GUSTAV |
- |
- |
1915-10-08 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
H. |
MUSK |
- |
1915-10-08 |
- |
Chełm Żarski |
wieś, gm. Lubsko, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
VERMISST |
LANGE |
FRANZ |
MUSKETIER |
- |
1915-10-08 |
- |
Lubieszewo |
wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
FRANZ |
PION. |
- |
1915-10-07 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDEMANN |
GEORG |
MUSK. |
- |
1915-10-05 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
KOZUSZKOWO WOLA/WOLA KOŻUSZKOWA |
LIENIG |
MAX |
- |
- |
1915-10-03 |
- |
Jugowice |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
LIENIG |
MAX |
- |
- |
1915-10-03 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
HERMANN |
ERS.RES. |
- |
1915-10-01 |
- |
Powidzko |
wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LERCH |
JOHANN |
- |
- |
1915-09-29 |
- |
Korelicze |
wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LERCH |
JOHANN |
- |
- |
1915-09-29 |
- |
Wróblin |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUTZKI |
VIKTOR |
- |
- |
1915-09-28 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIETZE |
FRANZ |
- |
- |
1915-09-28 |
- |
Okunin |
wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
BENNO |
- |
- |
1915-09-27 |
- |
Jordanów Śląski |
wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LELLEK |
WILHELM |
MUSK. |
- |
1915-09-26 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUX |
MAX |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LEWICKI |
BRONIS. |
FELDWEBEL |
16.13.HALBKOMP. |
1915-09-25 |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LENNERT |
JOH. |
PION. |
- |
1915-09-25 |
- |
Kalnik |
wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
LYKO |
THEOPH. |
- |
- |
1915-09-25 |
- |
Komorniki IV |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUX |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-23 |
- |
Mostowice |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
LANGER |
JOHANN |
- |
- |
1915-09-21 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
FRANZ |
RES. |
- |
1915-09-20 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOOSE |
EWALD |
- |
- |
1915-09-16 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Köpnitz |
obelisk |
LOCHSIN |
ARTUR |
GRS. |
- |
1915-09-16 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
DARSOW |
- |
LITZKOW |
PAUL |
INF. |
- |
1915-09-11 |
- |
Siemyśl |
wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LÜBUK |
HEINRICH |
- |
- |
1915-09-10 |
- |
Kopice |
wieś, gm. Grodków, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINKE |
ALBERT |
- |
- |
1915-09-09 |
VERENNES-FRANKR. |
Droszków |
wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LIMBURG |
KARL |
LDSTRM |
LST.J.B.11/82 |
1915-09-08 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
WILH. |
MUSK. |
- |
1915-09-06 |
- |
Grabik |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LIPOK |
FABIAN |
- |
- |
1915-09-04 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
WRONIN |
- |
LUMERSDORFER |
L. |
JNFANTERIST |
K.U.K.J.R.14/11 |
1915-09-03 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ROBERT |
- |
- |
1915-09-03 |
ROSJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUBIG |
PAUL |
ERS.RES. |
- |
1915-09-03 |
- |
Ługi (lubuskie) |
wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LONSKI von |
ANTON |
- |
- |
1915-09-02 |
- |
Trzebiatkowa |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
1889-05-12 |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LONSKI von |
ANTON |
- |
- |
1915-09-02 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LINKE |
KARL |
- |
- |
1915-09-02 |
- |
Śmiałowice |
wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) |
dolnośląskie |
- |
Schmellwitz |
obelisk |
LUCIA |
JOSEF |
- |
- |
1915-09-02 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Boguschütz / Boguszyce |
- |
LOMAKIN |
ALEXEI |
GEM/ROSJA |
I.R.476 |
1915-09-01 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1893 |
- |
- |
LEUOW |
GUSTAV |
WEHRM. |
- |
1915-08-?? |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
VERM. SEIT |
LEWIN |
KARL |
- |
- |
1915-08-31 |
- |
Grzęda |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÜCK |
EDUARD |
KAN. |
- |
1915-08-28 |
- |
Jeziora Wielkie |
wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
POMMENDORF / POMIANY |
LEYNK |
H. |
MUSZKIETER |
150 PP 5 Komp |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
tablica |
LEYNK |
H. |
- |
INF. REGT. 150 |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
LANGE |
J. |
MUSK. |
INF. REGT. 150 |
1915-08-25 |
- |
Topilec |
wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki |
podlaskie |
- |
- |
- |
LANGER |
FRANZ |
- |
- |
1915-08-24 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LACHMANN |
PAUL |
- |
- |
1915-08-18 |
- |
Krzewie Wielkie |
wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LÜBKE |
LDW. |
LANDSTURM |
1 KP. INF. REG. 150 |
1915-08-14 |
- |
Bruszewo II |
wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki |
podlaskie |
- |
- |
- |
LALA |
JAN |
- |
- |
1915-08-14 |
CIECHANOWICE |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1886-05-14 |
- |
- |
LINKE |
ERNST |
LDSTRM |
1.ERS.B.L.J.R.38 |
1915-08-13 |
- |
Chełm (lubel.) |
miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm |
lubelskie |
- |
- |
- |
LUTZ |
ALBERT |
? |
- |
1915-08-12 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
STRECKENTHIN |
- |
LACHMANN |
OTTO |
- |
- |
1915-08-12 |
- |
Krzewie Wielkie |
wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
HINRICH |
RES. |
IR 84 |
1915-08-10 |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
BARTELSDORF, ROTENBURG |
- |
LARISCH |
NIKOL. |
- |
- |
1915-08-10 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIEBSCH |
EMIL |
- |
- |
1915-08-08 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1894-03-05 |
- |
- |
LEUPOLD |
HEINRICH |
- |
- |
1915-08-08 |
- |
Jelenia Góra-Czarne |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LASK |
FRITZ |
WEHR. |
LIR 4 |
1915-08-06 |
- |
Chruśnice |
wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
STOTZEN, LYCK |
- |
LEHMANN |
ERICH |
- |
- |
1915-08-05 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEYDICKE |
KARL |
- |
GREN.RGT 93, 3K. |
1915-08-05 |
- |
Ponikiew Duża |
wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
- |
Obelisk |
LEMKE |
WERNER |
UNTOFFZ. |
R.J.R.207/11K. |
1915-08-04 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOEWEN |
MATTHIAS |
GRENADIER |
2.G.R.Z.F.5K. |
1915-08-04 |
- |
Świerszczów |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LIEBERS |
KARL |
GREN. |
4 K.R.I.R. 93 |
1915-08-03 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAZINA |
WILHELM |
GRENAD. |
- |
1915-08-03 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHRER |
MAX |
GEFREITER |
B.R.A.R.13/7K. |
1915-08-03 |
- |
Kamień-Kolonia |
wieś, gm. Kamień, pow. chełmski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LINKE |
ADALBERT |
WEHRM. |
- |
1915-08-02 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
HIERONIM |
LEGIONISTA |
4 PP 1 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LUCH(A-O)WIEC |
JAN |
PLUTONOWY |
4 PP 3 KOMP. |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LUCHOWIEC |
JAN |
PLUTONOWY |
4 PUŁK 9 KOMP |
1915-08-02 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
1896 |
- |
EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW NR 24/70 |
LOBE |
PAUL |
- |
- |
1915-08-02 |
- |
Dziuplina I |
wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LERCHE |
ERNST |
LEUTNANT |
J.R.77/12K. |
1915-08-02 |
- |
Ciechanki I |
wieś, gm. Puchaczów, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LANGKAU |
JOSEF |
LDSTRM. |
INF.RGT. 63/8 |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
OTTO |
LDSTRM. |
R.J.R.208/12K. |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOHR |
RICHARD |
LDSTRM. |
R.J.R.208/12K. |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LUBIAN |
EMIL |
UNTOFFZ. |
J.R.45/8K. |
1915-08-02 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEIST |
MARTIN |
LTN.D.R. |
3/3.G.R.Z.F. |
1915-08-02 |
- |
Siedliszcze |
wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LATAŁO |
JÓZEF |
LEGIONISTA |
1 PP 4 KOMP |
1915-08-01 |
- |
Jastków |
wieś, gm. Jastków, pow. lubelski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LATERMANN |
BERNHARD |
WEHRM. |
J.R.45/7K. |
1915-08-01 |
- |
Barki |
wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński |
lubelskie |
- |
- |
- |
LATTKE |
HEINRICH |
- |
RES. 6.P.I.P.224 LEUTN.OB |
1915-08 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LARSKI |
STANISLAU |
GEFR. |
LJR.19/2K |
1915-07-31 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGEHEINE |
KARL |
RESERVIST |
J.R.75 6.KOMP. |
1915-07-31 |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
Żelazny krzyż |
LAMY |
NIKOLAUS |
LDSTM.OBERLTN. |
KUK. BAT. PION. |
1915-07-29 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
ALBERT |
GEFR. |
LIR.67/1K |
1915-07-29 |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LIESINGER |
JOHANN |
- |
- |
1915-07-29 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Ciochowitz / Ciochowice |
- |
LAUFER |
CHRISTIAN |
UNTEROFFZ. |
FUSL.R.122/11K. |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LANGE |
REINHOLD |
ERS.RES. |
J.R.120/? |
1915-07-29 |
- |
Boniewo (Fajsławice III) |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ALBERT |
GEFREITER |
L.J.R. 6/1K |
1915-07-29 |
- |
Lipsko |
miasto, gm. Lipsko, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LARISCH |
ALOIS |
- |
- |
1915-07-29 |
- |
Dzielów |
wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LESIONKOW |
SIMON |
ROSJA |
JNF.REGT.106.10.KP |
1915-07-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LATUS |
EDUARD |
- |
- |
1915-07-28 |
- |
Śmicz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LASONCZYK |
STEPHAN |
- |
- |
1915-07-28 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGANKE |
EMIL |
- |
- |
1915-07-27 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAZIK |
JOHANN |
- |
- |
1915-07-27 |
- |
Chróścice |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LILGE |
HERBERT |
- |
- |
1915-07-27 |
- |
Małujowice |
wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDDERS |
JOHANNES |
ERS.RES. |
J.R.77 11.KOMP. |
1915-07-27 |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOHR |
HEINRICH |
MUSKETIER |
J . R . 46 / 2 K |
1915-07-27 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
MARTIN |
FUS. |
9 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LIPPERT |
HERMANN |
FUS. |
9 K.5 G.R.Z.F |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUTT |
OTTO |
GREN. |
11 K.R.I.R. 93 |
1915-07-26 |
- |
Kaszewiec |
wieś, gm. Różan, pow. makowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEBEDEW |
PETER |
ROSJA |
DIV.LAZ.53 |
1915-07-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
FRIEDRICH |
GRENADIER |
R.J.R. 207/5K. |
1915-07-25 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAICH |
HERMANN |
KANONIER |
4.G.F.A.R.1K. |
1915-07-23 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LUDER |
WILHELM |
MUSKETIER |
J.R.92. 1.KOMP. |
1915-07-23 |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
LECH |
MAX |
FÜSILIER |
R.J.R. 203/9K. |
1915-07-23 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LIGGES |
ERNST |
FÜSILIER |
- |
1915-07-23 |
- |
Łopiennik Górny |
wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LETZNER |
WILH. |
- |
- |
1915-07-22 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
EMIL |
ERS.RES. |
J.R.167K.1K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEHMANN II |
GEORG |
FUSILIER |
1.G.GR.R.DK. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LIESKE |
ARTHUR |
GRENADIER |
3G.GR.R.4K. |
1915-07-21 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LINDAU |
ERNST |
LDSTRM.REK. |
R.J.R.46/1K. |
1915-07-21 |
- |
Dziecinin |
wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAGNER |
JOHANN |
INF. |
L.J.R. 16 |
1915-07-20 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LÜBBERING |
WILHELM |
LDSTRM. |
I.R. 46 / 10K |
1915-07-20 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LANGNICKEL |
ALBERT |
ERS. RES. |
L.J.R.11/11K. |
1915-07-19 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LENGNER |
HEINRICH |
LDSTRM |
L.J.R.6/3K. |
1915-07-19 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGER |
RUDOLF |
LST. INFT. |
I.R. 3 |
1915-07-19 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1894 |
GRADAC SLAVONIE |
- |
LELIK |
JOSEF |
INFANTERIST |
I.R. 3 / 5 ERS. KOMP. |
1915-07-19 |
- |
Szorcówka |
wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski |
lubelskie |
1885 |
HLINSKO |
- |
LEHN |
FRIED. |
MUSK. |
- |
1915-07-19 |
RUSSL. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
KERNSDORF |
- |
LOOSE |
FRANZ |
- |
- |
1915-07-17 |
- |
Dobrzany |
miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LORENZ |
ERNST |
- |
- |
1915-07-17 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LAPČIK |
LEOPOLD |
INFANTERIST |
I.R. 3 |
1915-07-17 |
Stanisławka - Szpital polowy |
Stanisławka |
wieś, gm. Sitno, pow. zamojski |
lubelskie |
1894 |
Czechy, Huštenovice |
- |
LEISTERT |
ARTHUR |
- |
- |
1915-07-17 |
- |
Dobra II |
wieś, gm. Dobra, pow. policki |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LINKE |
WILHELM |
ERS. RES. |
L.J.R.46/3K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUTHE |
OTTO |
GEFREITER |
L.J.R.46/3K. |
1915-07-17 |
- |
Sienno |
wieś, gm. Sienno, pow. lipski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOHR |
HEINRICH |
MUSKETIER |
I.R. 46 / 12K |
1915-07-17 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
KURT |
HUSAR |
3 .LEIB. G. HUS. REG. |
1915-07-16 |
- |
Siennica Nadolna |
wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LETSCH |
HEINRICH |
- |
- |
1915-07-16 |
- |
Jelcz Laskowice II |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBSCHWAGE? |
WILHELM |
- |
- |
1915-07-16 |
- |
Jelcz Laskowice II |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOSCHKE |
MARTIN |
- |
- |
1915-07-16 |
KLONOWO |
Przylesie |
wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUBBERING |
WILHELM |
LDSTRM. |
J . R . 46 / 10 K |
1915-07-15 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LIEBARSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
1915-07-14 |
Rosja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1890 |
Banino |
- |
LUX |
PAUL |
- |
- |
1915-07-13 |
- |
Długopole Górne |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LORKOWSKI |
B. |
- |
5 K. I.R. 344 |
1915-07-13 |
- |
Opinogóra Dolna |
wieś, gm. Opinogóra Górna, pow. ciechanowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUTOW |
JAKOB |
- |
8.P.P. FINI |
1915-07-13 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 163, M.R.P.1930 |
LOHMANN |
H.- |
ERS.RES. |
6K R.I.R. 226 |
1915-07-09 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
HERMAN |
LONGOSZ |
PROKOP |
- |
HONW. P.P. 19 |
1915-07-09 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 121 |
LINOK |
FRANZ |
- |
INFANT…..75 |
1915-07-08 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LÜDDE |
ADOLF |
UNTOFFZ |
RJR 220/5K |
1915-07-07 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LASSER |
BRUNO |
- |
- |
1915-07-07 |
- |
Szczedrzyk I |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGENSIEBEN |
MAX |
ERS.RES. |
RJR 219/9K |
1915-07-06 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEY |
WILHELM |
WEHRM. |
RJR 218/2K |
1915-07-06 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAJOS |
GAL. |
- |
H.I.R. 20 |
1915-07-06 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
JOSEF |
INF. |
LIR 16 |
1915-07-06 |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAMBERT |
JOHANN |
JAGER |
RJB 19/3K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LESSING |
FRITZ |
LEUTNANT |
RJR 220/6K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
żeliwna tablica oficerska |
LINNHOF |
HEINRICH |
RESERV. |
RJR 218/4K |
1915-07-05 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LICHTENSCHOPF |
KARL |
- |
K.U.K. I.R. 49 |
1915-07-05 |
- |
Prawno |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ANTAL |
- |
- |
1915-07-05 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
TEODOR |
- |
- |
1915-07-04 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
MICHAEL |
ERS. RES. |
RJR 220/12K |
1915-07-03 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LATACZ |
VAL. |
- |
- |
1915-07-03 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
PAUL |
WEHRM. |
I.R. 206 / 8K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAUBISCH |
GUSTAW |
LDSTRM. |
R . J . R . 206 / 6 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
PAUL |
WEHRM. |
J . R . 206 / 8 K |
1915-07-03 |
- |
Tarzymiechy |
wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEUPOLD |
GUSTAV |
- |
- |
1915-07-02 |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANDWEHRLIN |
KARL |
MUSKETIER |
RJR 220/11K |
1915-07-02 |
- |
Chruślanki Józefowskie |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAMCZYK |
FRANZ |
- |
- |
1915-07-02 |
- |
Krowiarki |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
FRANZ |
RES. |
- |
1915-07-02 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDEMANN |
BERNHARD |
GEFREITER |
G.GR.R.1/2K |
1915-07-02 |
- |
Krasne |
wieś, gm. Stary Zamość, pow. zamojski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LATOTZKE |
GUSTAV |
- |
- |
1915-07-01 |
in Polen |
Ugoszcz |
wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LUK |
JOSEF |
- |
P.B.STRZ.5. |
1915-07-01 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 120 |
LUTJE |
FRITZ |
GEFREITER |
J.R.77. 3.KOMP. |
1915-07- |
- |
Rybczewice |
wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEAGER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-07 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LEHMANN |
OTTO |
FAHNR. |
IR 10 |
1915-06-?? |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LESZO |
BASIL |
LST.SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-06-29 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1883 |
JANÓW |
- |
LUDOLF |
JULIUS |
MUSKETIER |
J.R. 92/1K. |
1915-06-29 |
- |
Krasnobród |
miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEHRTELD |
ERITZ |
- |
- |
1915-06-29 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
KLEINELAU |
- |
LELITO |
PIOTR |
ZIVILKUTSCHER |
INF. DIV. SAN. ANSTR. 24 |
1915-06-29 |
- |
Libiąż |
miasto, gm. Libiąż, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
LIBIĄŻ |
- |
LINDNER |
BRUNO |
MUSKETIER |
- |
1915-06-26 |
- |
Jastrowiec |
wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LUBCZYK |
JOHANN |
- |
- |
1915-06-26 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LODYGA |
FRANZ |
MUSK. |
I.R.6/167 |
1915-06-25 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LINDELAZ |
KAROL |
- |
81.P.P. |
1915-06-25 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LEHMANN |
OSWALD |
- |
- |
1915-06-24 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LISCHEWSKI |
JUL. |
WEHRM. |
- |
1915-06-23 |
RUSSL. |
Glaznoty |
wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
KL. LOBENSTEIN |
- |
LISCHKA |
ALOIS |
INFANTERIST |
IR 43 LUB 84 |
1915-06-23 |
LIBIĄŻ |
Libiąż |
miasto, gm. Libiąż, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
STAJERLAK |
- |
LENDT |
LUDWIG |
ERS. RES. |
L.J.R. 76, 12 K |
1915-06-22 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
KARL |
INF. |
BAYR.R.I.R. 1/22 |
1915-06-22 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LASEK |
JAN |
- |
- |
1915-06-22 |
HOTONNVILLE |
Warszowice |
wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński |
śląskie |
1894-06-10 |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
ANTONI |
- |
JNF. |
1915-06-20 |
- |
Mszana Dolna (nr 363) |
miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORSBACH |
FRIEDRICH |
MUSK. |
I.R.7/88 |
1915-06-20 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LABOUREUR |
JOSEF |
KRIEGSFRW. |
L.J.R.72.1K. |
1915-06-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
ROBERT |
- |
- |
1915-06-18 |
- |
Katowice-Szopienice |
część miasta Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
PAUL |
FŰS. |
FR.12/35 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAPPICH |
ERNST |
FUS./NIEM. |
FR 11 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LELEWEL |
E. |
FŰS.MUSK. |
FR.12/35 |
1915-06-18 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LINDENAU |
HERMANN |
- |
- |
1915-06-17 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LINGK |
J |
- |
- |
1915-06-15 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
PETERSWALDE - PIOTROWIEC |
- |
LIPPOK |
PAUL |
- |
- |
1915-06-15 |
- |
Strzelce Opolskie II |
miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUCHT |
GUSTAW |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
1915-06-14 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LE???? |
GUST. |
- |
- |
1915-06-14 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBSCH |
OTTO |
- |
- |
1915-06-13 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1884-10-24 |
- |
- |
LASAR |
ALOIS |
- |
- |
1915-06-13 |
- |
Kózki (opolskie) |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LÖFFLER |
OTTO |
WEHRM. |
- |
1915-06-12 |
BZUR??? |
Kłodawa |
wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski |
lubuskie |
- |
- |
obelisk |
LUBINSKI |
MICHAEL |
RUSS. |
INF.REGT.33.9.KP. |
1915-06-12 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZOR |
LEON |
SIERZ. |
63 (5) P.P. |
1915-06-12 |
- |
Kałusz |
Ukraina |
Pogranicze |
- |
- |
NR 122 |
LEUTHOLF |
KARL |
MUSK |
5K R.I.R. 226 |
1915-06-11 |
Wola Szydłowiecka |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LANGE |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-06-08 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Palzwitz |
obelisk |
LUKACS |
LAJOS LUDWIK |
KAN. |
F.H.R. 15 |
1915-06-07 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
1894-03-13 |
- |
- |
LOFFELMACHER |
OTTO |
GEFR |
GEN. KDO 17 A.K. |
1915-06-06 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
GENERAL KOMMANDO 17 ARMEEKORPS |
LAHSOTTA |
FRANZ |
- |
- |
1915-06-06 |
- |
Poniszowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
PONISZOWICE |
- |
LUBCZYK |
KARL |
- |
- |
1915-06-05 |
- |
Dziedzice |
wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPKOW |
KARL |
- |
- |
1915-06-03 |
- |
Drawsko Pomorskie |
miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LATACZ |
AUG.(UST) |
- |
- |
1915-06-03 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
J. |
FŰS.MUSK. |
I.R.7/88 |
1915-06 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGER |
ERNST |
KPL. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUSSERMAYER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHKY |
FERDINAND |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDINGER |
MICHAEL |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-?? |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESIJAK |
MARTIN |
RUSS. |
INF.REGT.105.7.KP. |
1915-05-?? |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIERSCH |
MAX RICHARD |
GRENADIER |
- |
1915-05-31 |
GALICJA |
Podła Góra |
wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński |
lubuskie |
1890 |
ŚWIEBODZIN |
- |
LEMPKA |
GREG. |
- |
- |
1915-05-28 |
- |
Opole-Gosławice |
cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
A. |
- |
- |
1915-05-25 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
VM |
LAMPL |
JOHAN |
GEFREITER |
3 BAYER IR 9K |
1915-05-25 |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOCHBRUNNER |
GEORG |
UT. FFZ. |
3 BAYER IR 11K |
1915-05-25 |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
EMIL |
INF |
KAIS.DTSCHE IR 46/7 |
1915-05-24 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
WILHELM |
WEHRMANN |
L.J.R.23.1K. |
1915-05-23 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LOHMANN |
WILHELM |
MUSK. |
PIR 77 |
1915-05-23 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUŠTINEC |
THEODOR |
STAB.FLDW. |
I.R.18 |
1915-05-23 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LISIERSKY |
STAN. |
GEFREITER |
M.G.ABT. 5 K.P. |
1915-05-22 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LATOCHA |
FRANCISZEK |
KORPORAL |
K.U.K IR 20 |
1915-05-22 |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1880-03-14 |
ROGOŹNIK |
- |
LINHSEN |
HEINRICH |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.INF.REG.220 |
1915-05-20 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACHMANN |
WILLY |
- |
- |
1915-05-20 |
- |
Krzewie Wielkie |
wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMIST |
LURGER |
ALOIS |
INF. |
KUK IR 49 |
1915-05-2/7 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUBMAYER |
ARNO |
OBERLEUTN. |
L.J.R.23.7K. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LUDLEY |
AUGUST |
LDSTRM. |
L.J.R.72.9. |
1915-05-19 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LOFFLER |
AUGUST |
WEHRMANN |
L.J.R.47.10 K. |
1915-05-19 |
- |
Pawłów (świętokrz.) |
- |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LOPOCZ |
JULIUS |
- |
- |
1915-05-19 |
- |
Dziergowice |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
KARL |
MUSK. |
PIR 58 |
1915-05-18 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
LORENZ |
GEFR. |
PREUSS.RES.INF.REG.220 |
1915-05-18 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORKE |
PAUL |
- |
- |
1915-05-18 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
1897-07-24 |
- |
- |
LUTZKE |
GUSTAV |
- |
- |
1915-05-18 |
- |
Runowo (zachpom.) |
wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LOMNITZER |
SALO |
- |
- |
1915-05-18 |
- |
Pyskowice |
miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ALOIS |
- |
- |
1915-05-17 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINGZIR |
ARNOLD |
- |
BAYR.F.A.R.21 |
1915-05-16 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LORENZ |
OTTO |
FAHRER |
MAGAZ.FUHRPARKKOL.87 8.ARMEE |
1915-05-16 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-24 |
- |
tablica betonowa nr 2 |
LEHMANN |
MAX |
PRUSSISCHES |
GARDE GREN.RGT.3 |
1915-05-15 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEBEDEW |
KUZME |
INFANT. |
I.R. 71 |
1915-05-15 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
L'ORANGE |
KARL |
- |
- |
1915-05-15 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUNOW |
WILLY |
LEUTNANT |
- |
1915-05-14 |
RUßLAND |
Stare Chrapowo |
wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LUZ |
JOHANN |
CIV.KUTSCH. |
L.J.T.D. 45 |
1915-05-14 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUC |
JOHANN |
cywil, woźnica |
L.I.TR.DIV. 45 |
1915-05-14 |
- |
Muszyna (nr 345) |
miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEJA |
FRANZ |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 20 |
1915-05-13 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEDERHILGER |
FLORIAN |
LANDSTURM INFANTERIST |
I.R. 14 |
1915-05-13 |
- |
Olszyny II (nr 286) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LERENKEW |
FEDER |
- |
- |
1915-05-13 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LIERSCH |
GEORG |
- |
LJR 46 |
1915-05-13 |
- |
Tumlin-Wykień |
wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ERICH |
- |
- |
1915-05-13 |
VON YPERN |
Wrocław IV |
częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOTTERMOSER |
MAX |
MUSK. |
P.R.I.R. 270 |
1915-05-12 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LEITGEB |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 30 |
1915-05-12 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESZINKO |
IWAN |
GFT. |
RUSS.I.R. 32 |
1915-05-12 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
XAVER |
RES. |
BIR 3 |
1915-05-11 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKAS |
KARL |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-11 |
- |
Warzyce (nr 21) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAZIĆ |
JEFTO |
JG. |
B.H.F.J.B. 18 |
1915-05-11 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEZUM |
MOISER |
INF. |
RUSS. I.R.228 |
1915-05-11 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LATZEL |
GUSTAV FRIEDRICH |
- |
- |
1915-05-11 |
- |
Raków |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPSKI |
GUST. |
MATR. |
- |
1915-05-10 |
- |
Lanngut |
Rosja |
Pogranicze |
- |
Langgut |
- |
LOGOJDO |
ANDREAS |
INFANTERIST |
H.I.R. 10 |
1915-05-10 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖRINCZ |
ENDRE |
INFANTERIST |
H.I.R. 11 |
1915-05-10 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBMANN |
- |
- |
P.R.I.R.217 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIERHAUS |
JOHANNES |
MUSK. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LŰBKING |
WILHELM |
UT.OFFZ. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUFT |
WILLI |
RES. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-10 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEITINGER |
FRANZ |
INF. |
K.K.L.B.4 |
1915-05-10 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENGYEL |
MICHALI |
- |
- |
1915-05-09 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
armia austr-węg. |
LENZ |
KARL |
RES. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 |
1915-05-09 |
- |
Olszyny I (nr 113) |
wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
K.P.G.G.R. 4 |
LULEK |
MIHÁLY |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-05-09 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIZAK |
JOSEF |
INF.TIT.GFT. |
I.R. 80 |
1915-05-09 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LECHTENBÖHNER |
BERNHARD |
GFT. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-09 |
- |
Róża (nr 241) |
wieś, gm. Czarna, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEUMANN |
RICHARD |
UT.OFFZ. |
P.R.I.R.217 |
1915-05-09 |
- |
Róża (nr 241) |
wieś, gm. Czarna, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LENZ |
EWALD |
GFT. |
P.R.I.R.217 |
1915-05-09 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIETMANN |
JOSEF |
WEHRM. |
P.R.I.R.218 |
1915-05-09 |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAZAR |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITGEB |
FRANZ |
RES.GFT. |
I.R. 49 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUDVIK |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 8 |
1915-05-09 |
- |
Narożniki (nr 244) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASKO |
CYRIL |
INF. |
RUSS. I.R. 124 |
1915-05-09 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LISZEK |
ANTON |
armia austro-węgierska |
I.R. 57 |
1915-05-08 |
- |
Strzeszyn-Wilczak (nr 104) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖWY |
HUGON |
EINJÄHRIGER FREIWILLIGER INFANTERIST TITULAR KORPO |
I.R. 3 |
1915-05-08 |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDENAU |
JOSEF |
GFT. |
KPGGR 2 |
1915-05-08 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LŰTCKEN |
HANS KARL |
FAHNR. |
KPGGR 1 |
1915-05-08 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
EDUARD |
- |
I.R. 98 |
1915-05-08 |
- |
Błażkowa (nr 219) |
wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LECHNER |
JOHANN |
GFT. |
I.R. 59 |
1915-05-08 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAKATOS |
KARL |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-08 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUKASIK |
THOMAS |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-08 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 49 |
1915-05-08 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LISKE |
MAWIEJ |
RUSS. |
INF.REGT.105.1.KP. |
1915-05-08 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHR |
WALTER |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-07 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINSS |
HERMANN |
GFT. |
PIR 78 |
1915-05-07 |
- |
Bieździedza (nr 40) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUCK |
HERMANN |
GREN. |
KPGRZF 3 |
1915-05-07 |
- |
Bieździadka (nr 41) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LENZ |
KARL |
WEHRM. |
KPGGR 3 |
1915-05-07 |
- |
Bierówka (nr 20) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LINDNER |
RICHARD |
- |
BAYER. INF. REG. 3 |
1915-05-07 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LINZER |
LUDWIG |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 100 |
1915-05-07 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMVINES |
SIMON |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-05-07 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEPRICH |
THOMAS |
KPL. |
K.U.K.I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEBER |
WENZEL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-07 |
- |
Wałki (nr 205) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCHMANN |
KARL |
UNT. JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-07 |
- |
Pogórska Wola (nr 206) |
wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
NAGROBEK |
LAHR |
FRANZ |
RES.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LORENC |
OTTO |
UT.OFFZ.S.U.O. |
F.J.B. 12 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUDVIČEK |
JOHANN |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Bukowa (nr 218) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGER |
HUBERT |
GFT. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAUBICHLER |
JOHANN |
INF.TIT.GFT. |
I.R. 59 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LENIČEK |
ALOIS |
LST. |
I.R. 98 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LETTNER |
LEOPOLD |
LST. |
I.R. 59 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIKEŠ |
JOHANN |
LST. |
I.R. 21 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIPOVICS |
ANDREAS |
LST. |
I.R. 36 (I.R.59) |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOUDA |
WENZEL |
LST. |
I.R. 36 |
1915-05-07 |
- |
Klecie I (nr 220) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEIN |
SIGISMUND |
LTN. |
L.I.R. 71 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANDAUER |
JOSEF |
LST. |
I.R. 59 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek II (nr 224) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LÁSZLO |
ALEKSANDER |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Brzostek III (nr 225) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LÁZAR |
JOHANN |
LST. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LÉNART |
ALEXANDER |
GFT. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUKAČS |
STEFAN |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Zawadka Brzostecka (nr 226) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAKATOS |
ALEXANDER |
RES.INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAKATOS |
KARL |
INF. |
I.R. 62 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LASZLO |
NIKOLAUS |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LÁSZLO |
ALBERT |
RES.INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LÁSZLÓ |
ALEXANDER |
INF. |
I.R. 82 |
1915-05-07 |
- |
Gorzejowa (nr 227) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEEB |
ALOIS |
JG. |
T.K.J.R.2 |
1915-05-07 |
- |
Łęki Dolne (nr 239) |
wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LASZCZENKO |
JAKOB |
OFFZ. |
RUSS.I.R. 124 |
1915-05-07 |
- |
Gręboszów (nr 250) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACZNY |
FRANZ |
KPL |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASZTÓWKA |
ALOIS |
INF. |
KK LIR 31 |
1915-05-07 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANZINGER |
FERDINAND |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.4 |
1915-05-07 |
ZAKLICZYN |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
1890-02-04 |
SEXTEN / TYROL |
- |
LYCZEK |
JOHANN |
GREN. |
KPGRZF 4 |
1915-05-07 |
- |
Kołaczyce II (nr 39) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEPCZAK |
JANOS |
RES.SCH. |
SCH.R. 18 |
1915-05-06 |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENGEFELD |
ERICH |
KR.FR. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Ekshumowany z cmentarza 37 |
LIEBE |
WILHELM |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUKOWSKI |
ROBERT |
GREN. |
KPGGR 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Podzamcze (nr 36) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
Ekshumowany z cmentarza 37 |
LUDEKE |
HERMANN |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jasło-Krajowice (nr 37) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGMAAK |
HERALD |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEHNERT |
HERMANN |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LENZ |
GUSTAV |
GREN. |
KPGRZF 2 |
1915-05-06 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
JANOS |
LDST. INF. |
I. R. 18 |
1915-05-06 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEBEDA |
- |
INF. |
K.U.K.I.R. 21 |
1915-05-06 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAZÁR |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 62 |
1915-05-06 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LARCHER |
LEV |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1915-05-06 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAHNER |
JOHANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-06 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
PETER |
JG. |
K.U.K. F.J.B. 30 |
1915-05-06 |
- |
Dęborzyn (nr 230) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOHOFF |
ROBERT |
GFT. |
PREUSS.R.J.R. 10/220 |
1915-05-06 |
- |
Bielcza (nr 270) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUNI |
EMIL |
EF |
KUK IR 49 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEDERER |
LUDWIG |
OBLT. |
KK LIR 13 |
1915-05-06 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LONER |
WENZEL |
- |
JNF. |
1915-05-06 |
- |
Mszana Dolna (nr 363) |
miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEOPOLD |
JOSEF |
LDST.JAGER |
K.U.K.F JAG.B10 |
1915-05-05 |
- |
Jędrzejów |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LEISSNER |
REINHOLD |
RES. |
PIR 58 |
1915-05-05 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUBCZYK |
ALOIS |
ERS.RES. |
KPGGR 4 |
1915-05-05 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEYENDECKER |
ADOLF |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-05 |
- |
Skołyszyn (nr 27) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOTZKAT |
FRITZ |
GREN. |
KPGGR 3 |
1915-05-05 |
- |
Skołyszyn (nr 27) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
ARTHUR |
GREN. |
KPGGR 1 |
1915-05-05 |
- |
Skołyszyn (nr 27) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUTZ |
EUGEN |
RES.INF. |
KPGRZF 2 |
1915-05-05 |
- |
Jabłonica (nr 28) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGNICKEL |
PAUL |
UT.FLDW. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIPECKI |
JOSEF |
MUSK. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAASNER |
OTTO |
LDST.INF. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LEHMANN I |
PAUL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LEHMANN III |
WALTER |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LEHMANN V |
OTTO |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LEHMUTH |
OTTO |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LEMAŃSKI |
FRANZ |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LIESKE |
HELMUT |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LINDENAU |
MARTIN |
MUSK. |
PRIR 268 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LIPPMANN |
ARNO |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LOHRMANN |
HERMANN |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LONGE, DE |
LUDWIG |
MUSK. |
PRIR 272 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LŰBECK |
PAUL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LUTER |
KARL |
MUSK. |
PRIR 270 |
1915-05-05 |
- |
Osobnica I (nr 16) |
wieś, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
16a |
LECHNER |
ANTON |
INF. |
K.U.K.I.R. 36 |
1915-05-05 |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LERCH |
RAIMUND |
GEFREITER |
I.R. 59 |
1915-05-05 |
- |
Poręba Radlna (nr 175) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
ERICH |
UT.OFFZ. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
sarkofag |
LUDWIG |
OTTO |
ERS.RES. |
PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 |
1915-05-05 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
LEISSNER |
HEINRICH |
OBLT. |
KK LIR 13 |
1915-05-05 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LALIĆ |
GEORG |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKAČ |
STEFAN |
JÄGER |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-05 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBERAM |
HERMANN |
RES.INF. |
PIR 97 |
1915-05-05 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOSKA |
JOSEF |
MUSK. |
- |
1915-05-05 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUSCH |
JOSEF |
MUSK. |
- |
1915-05-05 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUBCZYK |
ALOIS |
- |
- |
1915-05-05 |
- |
Wasiłowice |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
OTTO |
LDST.SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-04 |
- |
Ropica Górna IV (nr 78) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUTZ |
ANDREAS |
- |
SCH.R. 6 |
1915-05-04 |
- |
Ropica Górna IV (nr 78) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMMERT |
KARL |
MUSK. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-04 |
- |
Pogorzyna (nr 103) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEDITSCHKE |
RICHARD |
GFT. |
P.R.I.R. 271 |
1915-05-04 |
- |
Pogorzyna (nr 103) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜCKE |
RUDOLF WILHELM |
UT. OFFZ. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-04 |
- |
Pogorzyna (nr 103) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
EMIL |
LANDSTURM INFANTERIST |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-04 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
LAURENZ |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz II (nr 106) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACKA |
FRANZ |
GEFREITER TITULAR KORPORAL |
K.U.K. I.R. 3 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHOWICZ |
STANISLAUS |
LANDSTURMMANN INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 57 |
1915-05-04 |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖSER |
PAUL |
- |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
OSKAR |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKOSCHEK |
VIKTOR |
GREN. |
KPGGR 4 |
1915-05-04 |
- |
Ołpiny I (nr 34) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUMMA |
OTTO |
- |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Cieklin III (nr 14) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
cmentarz nr 14 |
LUCK |
FRANZ |
MUSK. |
PRIR 269 |
1915-05-04 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEMKE |
ERICH |
KR.FR. |
PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. |
1915-05-04 |
- |
Olszyny I (nr 113) |
wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
K.P.G.G.R. 2 |
LIPOŃSKI |
LEOPOLD |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-04 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUMPERGYÁN |
BASILIUS |
GFT. |
K.U.K.I.R. 62 |
1915-05-04 |
- |
Tuchów I (nr 160) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNARD |
HEINRICH |
KPL. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-04 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNER |
JOHANN |
INF. |
K.U.K. I.R. 14 |
1915-05-04 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOIZENBAUER |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-04 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUMANN |
FRITZ |
UT.OFFZ. |
P.R.I.R. 219 |
1915-05-04 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPŠ |
ANTON |
LANDSTURM INFANTERIST |
I.R. 28 |
1915-05-04 |
- |
Olszyny II (nr 286) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPPERT |
PETER |
ERS.RES. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-04 |
- |
Siedlec (nr 211) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LHĂNSKY |
LEOPOLD |
INF. |
K.K.LDST. I.R. 25 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIVADA |
IWAN |
ZGSF. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915-05-04 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIMBRUNNER |
JOHANN |
RES.INF. |
BIR 13 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOEFKE |
WALTER |
LTN. |
PIR 46 |
1915-05-04 |
- |
Wola Cieklińska II (nr 11) |
wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEONOW |
FINCEEJ |
- |
31 P.P. 15 K. |
1915-05-04 |
- |
Wilno |
Litwa |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LUCYK |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 33 |
1915-05-03 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOHNER |
JOHANN |
INF. |
BIR 3 |
1915-05-03 |
- |
Męcina Wielka (nr 81) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOTH |
ERNST |
TAMB. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-03 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LOHMANN |
AUGUST |
WEHRM. |
RES.INF.RGT. 271 |
1915-05-03 |
BITWA POD GORLICAMI |
Kobylanka I (nr 99) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÁKATOS |
JÓZSEF |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 9 |
1915-05-03 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACH |
FRANZ |
ERS. RES. |
I. R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEGUDKA |
THOMAS |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LHOTAK |
ALOIS |
LDST. INF. |
K.U.K. I.R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIBERA |
MICHAEL |
LDST. INF. |
I. R. 57 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPIŃSKI |
RICHARD |
INF. |
I. R. 100 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOJACZ |
LUDWIG |
LDST. INF. |
I. R. 56 |
1915-05-03 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LISTENKO (GEWAK) |
KIRYL |
RUSS. INF. |
- |
1915-05-03 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMPLMAIER |
MICHAEL |
GFT. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANG |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Rychwałd (nr 188) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZI |
PRIMO HERMANN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1915-05-03 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACKNER |
PAUL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHTHALER |
OTTO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEINBACHER |
PANKRAZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LERGETBOHRER |
IN. |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
LODOVICO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOSS |
AUGUSTIN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-03 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOTANIK |
ADALBERT |
INF. |
K.K.LIR.16 |
1915-05-03 |
- |
Ujście Jezuickie (nr 251) |
wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.J.R. 14 |
1915-05-03 |
- |
Zakliczyn II (nr 294) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCKE |
HEINRICH |
ARMIERUNGSOLDAT |
2 KOMP. ARM. BTL. 32 |
1915-05-03 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LOIDL |
FERDINAND |
INF. |
K.U.K.I.R.59 |
1915-05-02-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜFTENEGGER |
PETER |
INF. |
K.U.K.I.R.59 |
1915-05-02-03 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKAS |
MAR. |
LANDASTURMM. |
STRASSB. 28 |
1915-05-02 |
- |
Bolimów |
wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
RICHARD |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNINGK |
WILHELM |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINNENBAUM |
FELIX |
- |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka IV (nr 95) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACHMEIER |
WILHELM |
GFT. |
PIR 58 |
1915-05-02 |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANDA |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANZINGER |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAVIČKA |
ANTON |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBL |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPPERT |
WENZEL |
LDST.SCH. |
SCH.R. 28 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna I (nr 67) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGENMOSER |
XAVER |
INF. |
BRIR 13 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIBFRIED |
EUGEN FRANZ |
INF. |
BIR 22 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEMON |
ANTON |
SCH. |
SCH.R. 6 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIST |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 7 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCHSCHMIDT |
ALOIS |
E.R.SCH. |
SCH.R. 6 |
1915-05-02 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANG |
FRIEDRICH |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEPERT |
PANKRATZ |
RES. |
BAYERISCHES RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LILL |
AUGUST |
GEFR. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDKE |
WILHELM |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACHNER |
GEORG |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ADOLF |
WEHRM. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAPAWKE |
AUGUST |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAZEWSKI |
MARTIN |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
STEFAN |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIBRECHT |
MICHAEL |
LDW. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIPOLD |
EUGEN |
ERS.RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
WOLFGANG |
RES. |
BAYER. INF. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEMBICZ |
STANISLAUS |
RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENARTOWSKI |
JOSEF |
UTFF. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOEWENBERG |
[EDUARD] EDMUND |
ERS.RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOGAR |
MARTIN |
UTFF. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜBKE |
FRIEDRICH |
UTFF. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCZAK |
ANDREAS |
MUSK. |
PREUSS. INF. RGT. 58 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCZAK |
STANISLAUS |
- |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
LUCZAK LADISLAUS WEHRM. - J.Drogomir |
LUDWIG |
HEINRICH |
ERS.RES. |
PREUSS. INF. RGT. 46 |
1915-05-02 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOJEK |
STANISLAUS |
KDTT.I.D.RES. |
SCH.R. 17 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
LEOPOLD |
SCH. |
SCH.R. 17 |
1915-05-02 |
- |
Małastów I (nr 65) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ALOIS |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LAURISCH |
HERMANN |
LTN. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LAUTERBACH |
PAUL |
MUSK. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II |
LÖHRER |
WILLY |
PION. |
SAML.P.R. 18 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LUBOJAŃSKI |
VIKTOR |
GFT. |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LAKATOS |
SAMUEL |
INF. |
I.R. 10 |
1915-05-02 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LICHT |
WILHELM |
MUSKETIER |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LERCH |
FRIEDRICH |
LANDSTURMMANN |
P.I.R. 58 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
ERNST |
MUSK. |
PRIR 271 |
1915-05-02 |
- |
Harklowa (nr 15) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAHA |
JANOS |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESIÓW |
MICHAEL |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINEK |
WILMOS |
LDST.INF. |
IR 89 |
1915-05-02 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUTERBACH |
PAUL |
MUSKETIER |
P.R.I.R. 272 |
1915-05-02 |
- |
Gorlice II (nr 89) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANDAU |
PAUL |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGENBACH |
RUDOLF |
LEUTNANT D.RES |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
WILHELM |
GREN. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHMKUHL |
PAUL |
PION. |
PREUSS. GARDE PION. BATL. |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LETTAU |
HERMANN |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBNITZ |
WILHELM |
UTFF. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖWENTHAL |
ERICH |
FŰSL. |
PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 |
1915-05-02 |
- |
Staszkówka I (nr 116) |
wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAKATOS |
JÓZSEF |
HONVÉD |
9.HONV.GY.E |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGHOLZ |
KARL |
PION. |
R.P.K. 86 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAPISCH |
KARL |
RES. ZGSF. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEGEL |
OTTO |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIDER |
JOHANN |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEONHARDT |
ERNST |
MUSK. |
P.R.I.R. 268 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LETKOVSZKI |
BÉLA |
HONVÉD |
9/2.HONV.GY.E. |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINKE |
ALBERT |
LTN. |
R.P.K. 85 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜCKE |
WILHELM |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKES |
FRANZ |
INF. |
I. R. 100 |
1915-05-02 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCH |
FRIEDRICH |
FÜSILIER |
PREUSS. GARDE GREN. RGT 1 |
1915-05-02 |
- |
Bobowa II (nr 133) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOKS |
JOHANN |
GREN. |
PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 |
1915-05-02 |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LADE |
WILLI |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANDWEHR |
FRIEDRICH |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAST |
REINHOLD |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
JOSEF |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESSMANN |
OTTO |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDECKE |
FRIEDRICH |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LKLEENE |
HEINRICH |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜCHTER |
GERHARD |
- |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜCKEL |
WILHELM |
GEFR. |
GARDE GREN. RGT 2 |
1915-05-02 |
- |
Ostrusza II (nr 143) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOHANN |
KPL. |
K.K. LDST.I.R. 32 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINTER |
KARL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEZZNO |
JOHANN |
JG. |
K.U.K. T.K.J.R. 2 |
1915-05-02 |
- |
Lichwin III (nr 187) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUNGU |
PAUL |
INF. |
I.R. 14 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUNELLI |
MARIO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka II (nr 191) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMPERTH |
SANDOR |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANSER |
FRANZ |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHLEITNER |
KARL |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHNER |
NIKOLAUS |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LICHTER |
GEORG |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOTTI |
FERUZIO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-05-02 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASKA |
ALFRED |
RUO II KL. |
KUK IR 49 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUJKA |
ANTON |
INF. |
KUK IR 8 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKÓW |
JOHANN |
INF. |
KK LIR 13 |
1915-05-02 |
- |
Otfinów I (nr 252) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINGER |
ALOIS |
INF. |
K.U.K.I.R. 49 |
1915-05-02 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEOTEWICZ KUCZORUK |
NIKOLAUS |
JNF. |
RUSS.J.R.181 |
1915-05-02 |
- |
Mszana Dolna (nr 363) |
miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
Krzyż prawosławny |
LANGE |
ERICH |
PION. |
PREUSS.RES.PION.KOMP.85 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUF |
THEODOR |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUMANN |
KARL |
ERS. RES. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEUPOLD |
GERHARD |
E.F. |
P.R.I.R. 267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOHR |
HEINRICH |
ERS. RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.267 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUTTERBECK |
HEINRICH |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.268 |
1915-05-02 |
- |
Stróżówka VI (nr 97) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LABUDDE |
THEOD. |
RES. |
R.I.R. 269 |
1915-05-02 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
CHARLOTTENHOF U. BISMARCK |
- |
LAMBRACHT |
WILHELM |
GFT. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAPPENBUSCH |
HEINRICH |
UNT. OFFZ. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIBUNDGUTH |
RENATUS |
MUSK. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIESE |
FRITZ |
GFT. |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDEN |
FRANZ |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPPE |
ADOLF |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖBBEL |
AUGUST |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKAŠ |
FRANZ |
KPL. |
K.U.K.I.R. 99 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜTKEMEIER |
KARL |
ERS. RES |
PREUSS. R.I.R. 220 |
1915-05-(09-10) |
- |
Radgoszcz (nr 246) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LADURNER |
ALOIS |
JG |
T.K.J.R. 2 |
1915-05 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHNER |
LEOPOLD |
JG.ÖST. KR. |
T.K.I.R. 2 |
1915-05 |
- |
Woźniczna I (nr 177) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMATSCH |
HEINRICH |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LETSCH |
HEINRICH |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LICHTENECKER |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCHMAR |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKAŠEK |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUMPE |
HEINRICH |
INF. |
K.U.K.INF.REG. 99 |
1915-05 |
- |
Narożniki-Zadębie (nr 245) |
wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASZLO |
ANDRASE |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEINKR |
JOHANN |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LENZ |
WERNER |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIETKE |
ERWIN |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LILEW |
- |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUTKENS |
FRANZ |
- |
- |
1915-05 |
- |
Gorzyce I |
wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
GUSTAW |
MUSK |
4 KOMP.21 R.J.B. |
1915-04-30 |
Mogiły |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
1893-11-11 |
HOLZDORF |
- |
LETSCH |
THOMAS |
INF. |
BAYER. INF. RGT. 22 |
1915-04-30 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEPIORZ |
JOSEF |
JAGER |
- |
1915-04-30 |
- |
Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
BYCZYNICA |
- |
LITZKOW |
THEOD. |
RES. |
- |
1915-04-28 |
- |
Siemyśl |
wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LEJA |
MICHAEL |
GEM./RUSS. |
INF.REGT.113.13.KP. |
1915-04-25 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANO |
FRANZ |
INF. |
- |
1915-04-24 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LABIAK |
JAKOB |
kpl. |
L.U.R. 3 |
1915-04-23 |
- |
Muszyna (nr 345) |
miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAKATOSZ |
IOVAN |
LDST.JG. |
F.J.B. 30 |
1915-04-22 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANG |
ANTON |
INF. |
- |
1915-04-21 |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
JOHANN |
LDST.JG. |
TKJR 3 |
1915-04-18 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOWONCIN |
LEWIN |
INF. |
IR 196 |
1915-04-17 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAZERCSAK |
ANDRÁS |
HONVED |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-04-17 |
- |
Siedliska I (nr 134) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LONGINOW |
NIKOLAJ |
GFT. |
IR 33 |
1915-04-16 |
- |
Rozdziele (nr 85) |
wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORKE |
ALFRED |
KRIEGSFRW. |
L.J.R. 9/7K |
1915-04-16 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LAMPO |
GRIGORIJ |
FAHNR. |
- |
1915-04-15 |
- |
Dąbrowa Tarnowska (nr 248) |
miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESIERSCH |
STANISLAUS |
RUSS. |
INF.REGT.99.2.KP. |
1915-04-10 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LORKE |
WILHELM |
- |
- |
1915-04-10 |
- |
Stary Wiązów I |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
1897-08-31 |
- |
- |
LINNEK |
AUGUST |
- |
- |
1915-04-08 |
- |
Kędzierzyn-Kożle - Cisowa |
miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIŠKA |
EMANUEL |
LDST. INF. |
K.K. LDST. ERS. B. 81 |
1915-04-07 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBEN |
HANS |
- |
- |
1915-04-07 |
- |
Przekolno |
wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński |
zachodniopomorskie |
- |
Groß Ehrenberg/ Przekolno |
- |
LIPPE |
PAUL |
FAHRER |
- |
1915-04-05 |
- |
Żoruchowo |
wieś, gm. Główczyce, pow. słupski |
pomorskie |
1885-05-03 |
- |
obelisk |
LAUSCHINSKI |
KARL |
- |
- |
1915-04-04 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOACKER |
JONANN MARTIN |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1915-04-04 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAVRIČ |
FRANZ |
ERS.RES.JG. |
FBJ 20 |
1915-04-03 |
- |
Uście Gorlickie (nr 57) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKMANN |
KARL |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Uście Gorlickie (nr 57) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAH |
ANDREAS |
LDST.JG. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAH |
JOSEF |
LDST.JG. |
IR 87 |
1915-04-03 |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOHMEYER |
KURT |
JÄGER |
4 KOMP.21 R.J.B. |
1915-04-01 |
Mogiły |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
1894-11-22 |
GERBSTEDT |
- |
LEITNER |
JOSEF |
LDST. INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-04-01 |
- |
Smerekowiec (nr 56) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESZCZYŃSKI |
JÓZEF |
- |
2 K. ERS. R. 93 |
1915-04-01 |
- |
Lubochnia |
wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LAUBE |
FRANZ |
KPL. |
K.U.K.S.B. 14 |
1915-03-31 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEDTKE |
G. |
LDSTRM. |
4 / LD. BTL. PRESSISCH STARGARD |
1915-03-31 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ROBERT |
- |
- |
1915-03-29 |
- |
Charbielin |
wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LITSCHAUER |
LEOPOLD |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-03-28 |
- |
Rotunda (nr 51) |
góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖB |
PETER |
RUSS. |
INF.REGT.108.1.KP. |
1915-03-28 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAUSMANN |
- |
- |
2/GRN R.4 |
1915-03-27 |
- |
Ramiona |
wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LECHLEITNER |
BURKHARD |
UT.JG. |
TKJR 3 |
1915-03-27 |
- |
Regietów Wyżni (nr 48) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWKO |
NIKOLAY |
E.R.UL. |
UL.R. 6 |
1915-03-24 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
JOHANN |
INF. |
I.R. 59 |
1915-03-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LADINGER |
BARTHOLOMÄUS |
GFT. |
K.K. LDW. I.R. 24 |
1915-03-23 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESUCHA |
FIODOR |
RUSS. |
INF.REGT.186.6.KP. |
1915-03-23 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOSEF |
- |
- |
1915-03-23 |
FRANCJA |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
LEO |
- |
- |
1915-03-23 |
HARTMANSW. KOPF FR. |
Pietraszyn |
wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LOBE |
HERMANN |
- |
- |
1915-03-22 |
- |
Dziuplina I |
wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LENKEY |
FERENCZ |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUPTAK |
PÉTAR |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-21 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESYK |
PROKOP |
INF. |
K.U.K.I.R. 80 |
1915-03-21 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOPYCKI |
THOMAS |
- |
I.R. 56 |
1915-03-20 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
L? |
- |
? |
? 121 |
1915-03-1? |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
26 Dywizja wirtemberska |
LATZKE |
OSWALD |
- |
- |
1915-03-19 |
- |
Jeżów Sudecki |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LIPJAK |
JOHANN |
SZER. |
71. 6 WĘGIER P.P. |
1915-03-19 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LENGAUER |
FRANZ |
E.R.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-19 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
RUDOLF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 9 |
1915-03-18 |
- |
Ropica Dolna (nr 86) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÉNKEI |
FERENC |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESKO |
JÓZSEF |
LANDSTURMMANN HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-03-18 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACZKO |
MÁRTON |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEVAY |
MÁRTON |
HONV. |
H.I.R. 16 |
1915-03-18 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANDA |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R 12 |
1915-03-16 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUGGER |
ALOIS |
JG. |
TKJR 4 |
1915-03-16 |
- |
Ropa (nr 72) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAPONCHOW |
KLEMENTIA |
RUSS. |
INF.REGT.116.7.KP. |
1915-03-16 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
GOTTFRIED |
INF. |
I.R. 36 |
1915-03-15 |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUZER |
JOHANN |
E.R.INF. |
LDST.B. 20 |
1915-03-15 |
- |
Łosie (nr 71) |
wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIST |
JOSEF |
FAHNR.VORM. |
S.H.R.(S.F.A.R.) 15 |
1915-03-15 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LATTA |
ALOIS |
- |
- |
1915-03-15 |
- |
Pietrowice Wielkie |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LABUSGA |
JOHANN |
- |
- |
1915-03-15 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
FRANZ |
- |
- |
1915-03-15 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOIDL |
JULIUS |
ZGSF. |
I.R. 59 M.G.A. 1 |
1915-03-14 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMBER |
GIOVANNI-BATT. |
JG. |
T.K.J.R. 1 |
1915-03-13 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACZAI |
MICHAEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 60 |
1915-03-13 |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAABS |
OTTO |
MUSK. |
- |
1915-03-13 |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LECHNER |
ALBERT LEO |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-12 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUMPI |
JOSEF |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-12 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPTAK |
JANOS |
INF. |
K.UNG.LDW.I.R. 16 |
1915-03-12 |
- |
Bogoniowice (nr 138) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOSS |
MAXIMILIAN |
LDST.JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-11 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEUPOLT |
EDMUND ROBERT |
LANDWEHRMANN |
101 REGIMENT PIECHOTY |
1915-03-11 |
SZPITAL POLOWY W ALLIGNY |
Jasna Góra |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1879-11-04 |
- |
ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN |
LANGER |
KARL |
- |
- |
1915-03-11 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LITTFINSKI |
SIEGFRIED |
- |
- |
1915-03-10 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGER |
FRANZ |
E.R.INF. |
IR 18 |
1915-03-10 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUTON |
CYRILLO |
ZGSF. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-10 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHMÁN |
MIHÁLY |
LANDSTURMMANN HONVED |
K.UNG.L.I.R. 11 |
1915-03-10 |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAKATOS |
LAJOS |
HONVÉD |
10/1.HU.E. |
1915-03-10 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPTAK |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03-10 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOPOWICZ |
GEORG |
SZER. |
11 K. K. J. K. 62 |
1915-03-09 |
- |
Tomaszów Maz. III |
miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LACKNER |
SEBASIAN |
JG. |
T.K.J.R. 4 |
1915-03-09 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEMERZ |
FRIEDRICH |
LTN. |
I.R. 56 |
1915-03-09 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LANGER |
EDUARD |
INF. |
IR 18 |
1915-03-08 |
- |
Ropica Górna III (nr 77) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOGOS |
MIKLOS |
LDST.JG. |
F.J.B. 12 |
1915-03-08 |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
KARL |
- |
- |
1915-03-08 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAHN |
OTTO |
- |
- |
1915-03-06 |
- |
Szprotawa III |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
GROSSELAU |
- |
LISZKA |
IGNACY |
INF |
K.K.LDST J.R.32 |
1915-03-05 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENGYEL |
ISTWAN |
INF |
HONV. IR 301 |
1915-03-04 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
LYSAN |
JWAN |
RUSSE |
ART.BRIG. |
1915-03-03 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LIEB |
IMRE |
LEUTNANT (HADN.) |
K.UNG. L.I.R. 10 |
1915-03-02 |
- |
Siedliska I (nr 134) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖHR |
WILHELM |
FREIW. |
STR.BAU.-BTL, 4KP A.GR. WOYRSCH |
1915-03-01 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
LYSIK |
JOH. |
FUS. |
- |
1915-03-01 |
- |
Nidzica I |
miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LALIK |
JÁNOS |
HONVED |
K.UNG.L.I.R. 16 |
1915-03-(8-18) |
- |
Biesna (nr 121) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACZKOS |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUPTAK |
JÁNOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUPTÁK |
PÉTAR |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR |
1915-03 |
- |
Zborowice II (nr 136) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIBRA |
FRANZ |
SCHUTZE |
K.SCH.R II |
1915-02.10 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOSMANN |
- |
MUSZKIETER |
45 PP |
1915-02-?? |
- |
Jeglin |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
krzyż betonowy |
LINSER |
ERNST |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. II |
1915-02-28 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
LESCHINSKY |
PAUL |
- |
- |
1915-02-26 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LISZTOCZKY |
JOHANN |
INF. |
I.R. 60 |
1915-02-26 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
HERMANN |
RESERVIST |
L.J.R. 18, 4 K. |
1915-02-26 |
- |
Grajewo |
miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
LOSCH |
UDO |
VIZEFELDWEBEL |
R. I. R. 251 |
1915-02-24-28 |
- |
Jaminy |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
- |
- |
- |
LITWIN |
ANDREAS |
INF. |
LST.GEND.K. 17 |
1915-02-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
EDGAR |
- |
- |
1915-02-23 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LERCHE |
KARL |
MUSKET. |
- |
1915-02-22 |
- |
Kwietno |
wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) |
dolnośląskie |
- |
BLUMERODE |
tablica |
LADEWICZ |
STANISLAW |
RUSSE |
AWARSKI R.187 |
1915-02-22 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LEWICKI |
BNIKOLAUS |
OFFZ.DIEN. SAPP. |
K.U.K.SAPP.R.11 |
1915-02-21 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEGVART |
VIKTOR |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-20 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOZEJ |
RAFAEL |
E.R.INF. |
IR 87 |
1915-02-20 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUZER |
JOSEF |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-20 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUE |
ANTON |
INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-20 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LICHTENSTEIN |
FRIEDRICH |
MUSK. |
Preussisches RES. INF. RGT. 219 |
1915-02-20 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
LANGE |
FRITZ |
LEUTNANT |
LDW.INF.REG. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo I |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
Pomnik |
LEUOW |
AUGUST |
MUSK. |
- |
1915-02-20 |
- |
Lubczyna |
wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LAFRENTZ |
- |
WEHRMANN |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
LANGE |
FRIEDR., WILHELM |
LEUTNANT |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
LASSEN |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
- |
ERSATZ-RESERVIST |
PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 |
1915-02-20 |
- |
Białaszewo II |
wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski |
podlaskie |
- |
- |
- |
LINGK |
AUGUST |
RES. |
- |
1915-02-20 |
- |
Piotrowiec |
wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
PETERSWALDE - PIOTROWIEC |
- |
LIETZOW |
JOHANNES |
MUSK. |
I.R. 9 |
1915-02-20 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
KLEIN BOSCHPOL U. GEM. |
- |
LITSCHAUER |
LEOPOLD FRIEDRICH |
SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-19 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOUČKA |
FRIEDRICH |
E.R.ZGSF. |
SCH.R. 25 |
1915-02-19 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEO |
ERICH |
HAUPTMANN |
3.KOMP.LDW.INF.RGT.84 |
1915-02-19 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-22 |
- |
nagrobek betonowy |
LATOUR |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUHSERMAYR |
RUDOLF |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIDLMAYR |
FRANZ |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖFFLER |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-19 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LATAS |
FRANZ |
JG |
F.J.B. 14 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
LENZI |
LUIGI MELCHIORI |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
LESINO |
JOHANN |
UNT.JG |
K.U.K. F.J.B 14 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
tablica zbiorowa |
LIPKA |
OTTO |
- |
PREUSS.RES.I.R. 219 |
1915-02-19 |
- |
Biskupice Radłowskie III (nr 259) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAEISZ |
KURT |
LEUTNANT |
RES.I.F.A.R. 65 |
1915-02-19 |
- |
Kamień I |
wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski |
podlaskie |
1893-11-09 |
HAMBURG |
- |
LOČKER |
KARL |
E.R.SCH. |
SCH.R. 30 |
1915-02-18 |
- |
Przełęcz Małastowska (nr 60) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGREITHER |
LEOPOLD |
LDST.SCH. |
SCH.R. 1 |
1915-02-18 |
- |
Wierchnia (nr 61) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOUBAL |
OSKAR |
LDST.SCH. |
SCH.R. 25 |
1915-02-18 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUŽAR |
KARL |
E.R.INF. |
IR 87 |
1915-02-18 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LADZIK |
BASCHILI |
MUSKETIER / ROSJANIN |
30.SIB.REGT. |
1915-02-18 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica betonowa nr 1 |
LEBERER |
PHILIPP |
INF. |
K.U.K.I.R. 59 |
1915-02-18 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIRER |
FERDINAND |
INF. |
K.U.K.I.R. 14 |
1915-02-18 |
- |
Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANG |
FRANZ |
LDSCH. |
K.SCH.R II |
1915-02-18 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
JOHANN |
WEHRMANN |
LDW.INF.RGT 37, 5KP |
1915-02-18 |
- |
Częstochowa III |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
LIPAR |
ANDREAS |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZI |
PETER |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUPŠE |
ALOIS |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUPŠE |
FRANZ |
LDST.INF. |
IR 87 |
1915-02-17 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUBSCH |
- |
FAHRER |
RES.MUN.KOL.92 |
1915-02-17 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1914-09-11 |
- |
tablica betonowa nr 2 |
LUGSTEIN |
GEORG |
SCHUTZE |
K.LD.SCH.R. II |
1915-02-17 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOICHTE |
RUDOLF |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.4.10K |
1915-02-16 |
- |
Jędrzejów-Podklasztorze |
miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LESKIEN |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915-02-15 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÜBKE |
EMIL |
- |
- |
1915-02-15 |
- |
Żagań II |
miasto, gm. Żagań, pow. żagański |
lubuskie |
1889-08-11 |
FRANZFELDE |
- |
LÜDECKE |
GERHARD |
FÄHNRICH |
61 INF. REGT. / 11 K. |
1915-02-14 |
- |
Karolew |
wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki |
łódzkie |
- |
PRÖTZEL |
- |
LEPLATONY |
OTTO |
MUSK. |
I.R. 147 |
1915-02-13 |
JUCHA |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
KROLOWOLLA |
- |
LEIKERT |
KURT |
MUSK. |
2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-13 |
- |
Monety |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEKIES |
OTTO |
- |
- |
1915-02-12 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUPTAK |
JANOS |
SZER. |
14,2 WĘGIER E.B. |
1915-02-12 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
- |
MUSK. |
1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
1915-02-12 |
- |
Kosinowo |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
RUDOLF |
LEUTNANT D.RES. |
3.KOMP. GREN. REGT.4 |
1915-02-12 |
- |
Talusy |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAUPICHLER |
FRITZ |
RES. |
6. KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-12 |
- |
Talusy |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEGALL |
ALBERT |
LEUTNANT |
1. KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-12 |
- |
Talusy |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOJEWSKI |
FRIEDRICH |
GREN. |
GREN.REG.4.4.KOMP. |
1915-02-12 |
- |
Talusy |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
1895 |
- |
- |
LOSENSCHAT |
MARTIN |
RES. |
12 LDW. KOMP. PION. BATL. 1 |
1915-02-12 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOWSKI |
KARL |
- |
- |
1915-02-11 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAFRENZ |
DIETR. |
MUSK. |
7 KOMP. RES. INF. REGT. 266 |
1915-02-11 |
- |
Ruda (warm.-maz.) |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
FRIEDRICH |
RES. |
9 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOHSAU |
GUSTAV |
MUSK. |
11 KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-11 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LESSING |
ARTHUR |
KRGSFRW. |
9 KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-10 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGMAAK |
AUGUST |
MUSK. |
7 KOMP. RES. INF. REGT. 265 |
1915-02-10 |
- |
Nowe Drygały |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAMP |
FRIEDRIK |
ERS. RES. |
6 / LANDW. I. R. 84 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
PAUL |
LDSTRM. |
1 / I. R. 380 |
1915-02-10 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENKO |
MICHA- |
RUSSE |
TAUR.GRED.6 |
1915-02-09 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LUKAWIEC |
JULIAN |
RUSSE |
NIEJEW.GREN.R.4 |
1915-02-09 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LEIDREITER |
FRANZ |
MUSZKIETER |
45 PP |
1915-02-09 |
- |
Karwik-Kierzek |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
zniszczony |
LINDENBAUM |
WILLI |
MUSZKIETER |
45 PP |
1915-02-09 |
- |
Karwik-Kierzek |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
zniszczony |
LISCHKA |
MAX |
GREND. |
3 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 |
1915-02-09 |
- |
Paski |
nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
zniszczony |
LUDEWIG |
BRUNO |
ERS.RES. |
1 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 |
1915-02-09 |
- |
Paski |
nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
zniszczony |
LÖPER |
PAUL |
WEHRM. |
GREN. REGT. 4 |
1915-02-09 |
- |
Snopki I |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
GERHARD |
- |
- |
1915-02-09 |
- |
Świecie |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMISST |
LANGE |
PAUL |
GREND. |
GREN. REGT. 4 |
1915-02-08 |
- |
Drygały I |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEFEBRE |
MARTIN |
GREN. |
6 KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-08 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEOPOLD |
KARL |
LANDSTRM. |
1 KOMP. INF. REGT. 45 |
1915-02-08 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIPONSKY |
ARNOLD |
UTFFZ. |
6 KOMP. GREN. REGT. 4 |
1915-02-08 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LITTGAU |
GUSTAV |
GRENADIER |
4 PG |
1915-02-08 |
- |
Pisz I |
miasto, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOEWENTAHAL |
- |
PODOFICER |
4 PG |
1915-02-08 |
- |
Pisz I |
miasto, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUX |
FRANZ |
- |
- |
1915-02-08 |
WĘGRY |
Stary Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEHN |
HELLMUTH |
MUSK. |
6 KOMP. INF. REGT. 44 |
1915-02-07 |
- |
Snopki I |
wieś, gm. Pisz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LADENTHIN |
MAX |
MUSK. |
- |
1915-02-07 |
- |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LASZCZ |
ALEKS. |
RUSSE |
FEUERW.ART.B.21 |
1915-02-05 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LAUCHIN |
MICHAEL |
INF. |
RUSS. I.R. 132 |
1915-02-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LULIN |
JOSEF |
INF. |
RUSS. I.R. 132 |
1915-02-03 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEOCZKO |
JOSEF |
INF. |
K.U.K.I.R. 58 |
1915-02-03 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LADNER |
FRANZ JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
1915-02-02 |
- |
Szczurowa (nr 264) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIWONARD |
PETER OSIPOWICZ |
SAP. |
S.B. 21 |
1915-02-02 |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LYMARENKO |
KYJAN |
- |
RUSS.I.R. 125 |
1915-02-02 |
- |
Żabno (nr 253) |
miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNHOFF |
J. |
UFFZ. |
LANDST.BATL. HAGENAU |
1915-02-01 |
- |
Blinno |
wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUKACS |
JOHANN |
INF. |
I.R. 65 |
1915-02-01 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAHNIER |
JOSEF |
- |
- |
1915-02-01 |
RUSSL. |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOKAY |
FERDINAND |
SCH. |
K.K.SCH.R. 1 |
1915-02-(18-20) |
- |
Smerekowiec (nr 56) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
pomnik centralny |
LEVELIS |
PAUL |
- |
H.I.R. 20 |
1915-02 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDSTÄDT |
OTTO |
LEUTN. |
4 KOMP. RES. INF. REGT. 265 |
1915-02 |
- |
Rakowo Małe |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAUDIEN |
ROB. |
GEFR. |
1 KOMP. PIO. BTL. 1 |
1915-02 |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LATZITIS |
JURIS |
FÜS. |
2 KOMP. FUS. REGT. 33 |
1915-02 |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIEBMANN |
JOHANN |
LDST.INF. |
LIR 3 |
1915-01-31 |
- |
Przysłup (nr 59) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACHE |
MAX |
- |
- |
1915-01-31 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
LASSMANN |
PAUL |
- |
- |
1915-01-31 |
- |
Olszyna |
miasto, gm. Olszyna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHNER |
KARL |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-01-30 |
- |
Szymbark II (nr 75) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENART |
PAUL |
INF. |
I.R. 60 |
1915-01-30 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEVA |
SEBASTIAN |
ZGSF.TIT.FLDW. |
IR 87 |
1915-01-28 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKIĆ |
MITAR |
INFANT. |
K.U.K. B.H.I.R. 3 |
1915-01-27 |
- |
Wójcin |
wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEWY |
ARON |
RUSS. |
INF.REGT.138.5.KP. |
1915-01-26 |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUIDOLF |
FELIX |
INF. |
IR 27 |
1915-01-25(-31) |
- |
Długie (nr 44) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
ERNST |
GEFREITER |
LDW.INF.RGT 72, 3KP |
1915-01-25 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
LEISS |
FRANZ |
INF. |
K.U.K. I.R.59 |
1915-01-24 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINKE |
REINHOLD |
- |
3.Komp.JNF.REG.150 |
1915-01-24 |
- |
Zgierz II |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
1893 |
- |
- |
LUZER |
MARTIN |
SAPPEUR |
S.B. 3 |
1915-01-23 |
- |
Paleśnica I (nr 295) |
wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPENSKY |
JOSEF |
LDST.SCH. |
SCH.R. 30 |
1915-01-22 |
- |
Szymbark-Łęgi (nr 73) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUPO |
DMYTER |
HONV. |
H.I.R. 32 |
1915-01-22 |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LISON |
JOHANN |
- |
- |
1915-01-21 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LEBEDIEWICZ |
NIKOLAJ |
RUSSE |
JNF.RES.BAON 94 |
1915-01-20 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LIESS |
HEINRICH |
LTN. |
P.R.I.R. 217 |
1915-01-18 |
- |
Wierzchosławice (nr 215) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENCA |
STEFAN |
ÖSTERR. INF. |
K.K. I.R. 6 |
1915-01-18 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
LADEBURG |
WILHELM |
GEFR |
3 R. F.A.R.11 |
1915-01-17 |
- |
Wólka Łasiecka |
wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LAUBICHLER |
JOSEF |
SCH. |
K.K.L.SCH.R. 3 |
1915-01-17 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIENERT |
EMIL |
KANONIER |
K.U.K. F.H.R. 13/2 |
1915-01-17 |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
LUŽICE |
grób |
LEDERBAUER |
LINUS |
KAISERSCHÜTZE |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1915-01-16 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINA |
KARL |
INF. |
- |
1915-01-14 |
- |
Królowa Polska (nr 144) |
wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACHS |
ARON |
SZEREGOWY |
- |
1915-01-14 |
- |
Kraków-Kazimierz (nr 387) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
tablica |
LEGOJEW |
SENION |
RUSSE |
NIEJEW.GR.REG.4 |
1915-01-13 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LYSENKOW |
J.WLASOR |
RUSSE |
JNF.REG.83 |
1915-01-13 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LEIBOWICZ |
PHOBUS |
SAPP. |
S.B. 3 |
1915-01-13 |
- |
Zakliczyn I (nr 293) |
miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIDL |
FRANZ |
INF. |
I.R. 88 |
1915-01-12 |
- |
Lubinka I (nr 189) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANG |
LEOPOLD |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-01-11 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LEHNERT |
EDMUND EDUARD |
E.R.SCH. |
SCH. R. 9 |
1915-01-10 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHENBAUER |
FRANZ |
LDST.SCH. |
SCH.R. 24 |
1915-01-07 |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LAUBER |
STEFAN |
VORM. |
F.H.R. 16 |
1915-01-07 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHNER |
JOSEF |
LDSCH |
K.K.LDSCH.R. III |
1915-01-07 |
- |
Domosławice (nr 291) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOBERT |
FRANZ |
FÜSL. |
4 KOMP. FÜSL. REGT. 33 |
1915-01-03 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1892-11-01 |
- |
- |
LANGENBACH |
ANDREAS |
- |
- |
1915-01-01 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOVRIC |
NIKO |
INF. |
K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 |
1915-01-01 |
- |
Czchów (nr 297) |
miasto, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
1894 |
- |
- |
LÜPKE |
HERMANN |
ERS.RESERVIST |
- |
1915 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LISZKOWSKI |
ANTONI |
- |
- |
1915 |
- |
Chrzypsko Wielkie |
wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 93 |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LINNEPE von den |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOHMANN |
- |
LDST. |
1 GARDE RES. RGT |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOOSE |
- |
GREN. |
RES. INF. RGT. 93 |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUTKA |
- |
LDST. |
1 GARDE RES. RGT |
1915 |
- |
Drobin |
miasto, gm. Drobin, pow. płocki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANOK |
IGNACY |
AUSTRIA |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
LESCHNEP |
KONRAD |
- |
- |
1915 |
- |
Łuków |
miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAN? |
E. |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOR?AJUT |
- |
GREN. |
R.J.R. 93 |
1915 |
- |
Pęsy |
wieś, gm. Raciąż, pow. płoński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUBIENETZKI |
AUGUSTE |
- |
- |
1915 |
- |
Sulimy |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
CYWIL |
LECZKÉS |
JÁNOS |
KORPORAL |
K.UNG. L.I.R. 300 |
1915 |
- |
Ciężkowice (nr 137) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LICHTENSTEIN |
LUDWIG |
KPL. |
K.U.K.I.R.69 |
1915 |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOOS |
LEOPOLD |
LTN. |
K.U.K.F.J.B. 31 |
1915 |
- |
Wietrzychowice (nr 255) |
wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAJ |
ANTON |
INF. |
K.U.K.I.R.89 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAWRIENTIEW |
PAUL |
RUSS. |
I.R.191 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEMPERT |
JOHANN |
OFF.STELL. |
- |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIFTFIN |
PAUL |
PREUSS.RES. |
I.R.267 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
GUSTAV |
PREUSS.RES. |
I.R.? |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜDTKE |
- |
GEFR.PREUSS.RES. |
I.R.270 |
1915 |
- |
Nowy Sącz (nr 350) |
miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUNHARDT |
ALFRED |
MJR. |
LEGIONY POLSKIE |
1915 |
- |
Zakopane I |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
1881-09-29 |
- |
- |
LUBER |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
LUBER |
JÓZEF |
- |
- |
1915 |
- |
Gilowice II |
wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
LACH |
PETER |
MUSK. |
I.R.2/88 |
1915 |
- |
Nowe Brusno |
wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LABUS |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSCHA |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LUKOSCHEK |
DOMENTRI |
- |
- |
1915 |
- |
Żernica |
wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGENMEYER |
- |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAUE |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
RICARD |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIPPOLD |
ERICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEIN |
EMIL |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOUIS |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUBBE |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LULLAU |
OTTO |
- |
- |
1915 |
- |
Ryszkowa Wola |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANDSMANN |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
MAX |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LATZKE |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
BRUNO |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
AUGUST |
- |
- |
1915 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ADOLF |
- |
- |
1915 |
- |
Krzyżowa |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIGDNER (?) |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Krzyżowa |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIPPMANN |
MARTIN |
APOTHEKERELEVE-GEFR. |
- |
1915 |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LAHMER |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEUSCHNER |
ERICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
FRIEDRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUX |
AUGUST |
- |
- |
1915 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LASSETZKI |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LECHNER |
OSK. |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEDWIG |
KARL |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBERA |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
ROBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOREK |
ROBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISOWSKI |
PETER |
- |
- |
1915 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKASCZYK |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAMM |
NIKOLAUS |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGE |
WILHELM |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIEMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUNKE |
WILHELM |
- |
- |
1915 |
- |
Cetula |
wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LASCHKE |
WILHELM |
- |
- |
1915 |
- |
Nowy Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOEBE |
FRITZ |
- |
- |
1915 |
- |
Racibórz I |
miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISS |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
LEOPOLD |
- |
- |
1915 |
RUSSLAND |
Długomiłowice |
wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LABISCH |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LATOCHA |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LIER |
LEOPOLD |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LOTKO |
AUGUST |
- |
- |
1915 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LARISCH |
STEFAN |
- |
- |
1915 |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
LATZE |
GUST. |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
WILH. |
- |
- |
1915 |
- |
Baborów I |
miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
JOHANN |
- |
- |
1915 |
FRAUENDORF |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGOSCH |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
KRZANOWITZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBOR |
ROCHUS |
- |
- |
1915 |
BORREK |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISSOWSKI |
JOSEF |
- |
- |
1915 |
BORREK |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISSOWSKI |
VIKTOR |
- |
- |
1915 |
CZARNOWANZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOCHTER? |
ERNST |
- |
- |
1915 |
- |
Łąka Prudnicka |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPINSKY |
HERMANN |
- |
- |
1915 |
- |
Lasowice Małe |
wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEISSNER |
HEINRICH |
- |
- |
1915 |
- |
Wojanów |
wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEISCHNER |
BERNHARD |
- |
- |
1915 |
- |
Grobniki |
wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
RICHARD |
- |
- |
1915 |
- |
Zielona Góra (Racula) |
część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra |
lubuskie |
- |
- |
- |
LATTA |
ROB. I |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LATTA |
ROB. II |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LECKELT |
WALT. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
VERM |
LISSON |
FRANZ I |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
JOH. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
KONR. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
PETER |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
PAUL |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
VINZ. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LUDA |
BERNH. |
- |
- |
1915 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LAH? |
FRANZ |
- |
- |
1915 |
RUSSL. |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
LANGER |
ROBERT |
- |
- |
1915 |
RUSSL. |
Niedamirów |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
VERM. |
LORENZ |
ALBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Pakosławice II |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAAKE |
WILHELM |
- |
- |
1915 |
- |
Lądek Zdrój IV |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
HUBERT |
- |
- |
1915 |
- |
Forst III |
Niemcy |
Pogranicze |
1883 |
- |
- |
LABOCH |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGORZ |
JAN |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LATUSEK |
LEOPOLD |
- |
- |
1915 |
- |
Katowice - Dąbrówka Mała |
część miasta Katowice, gm. Katowice, pow. Katowice |
śląskie |
- |
- |
- |
LÜDERS |
WILH |
GEFREITER |
5 K INF R 150 |
1914-??-?? |
- |
Ozorków |
miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEMDKINA |
JOHANN |
STRZELEC /ROSJANIN/ |
28 Syb. PS |
1914-??-?? |
- |
Drozdowo |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LANDGRAF |
WILHELM |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
LAU |
ERNST |
GEFR. |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
LIMBERG |
PAUL |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
LINNEMANN |
JOHANN |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 220 |
1914-??-?? |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
krzyż na beton. podstawie |
LUBKER |
WILHELM |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 219 |
1914-??-?? |
- |
Trzciana (nr 309) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LAAKMANN |
JOHANN |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LACHME |
JOSEF |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LASSECK |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LEIS |
HERMANN |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LINELUCKE |
HERMANN |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LODDENKAMPER |
JOHANN |
UTFF. |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
krzyż na postumencie betonowym |
LUEF |
OTTO |
VZFELDW. |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LUKE |
FRANZ |
- |
PREUSS. RES. INF. RGT. 218 |
1914-??-?? |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LIEBWEIN |
EDUARD |
? |
1 FARHN R |
1914-??-?? |
- |
Krasne Lasocice (nr 361) |
wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
Obelisk |
LENT |
HEINRICH |
? |
? |
1914-??-?? |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
LÜBBE |
HERMANN |
VIZE FELW. |
LANDW. INF. REGT. 76 |
1914-??-23 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LISSEN |
JO? |
- |
- |
1914-??-22 |
- |
Prężynka |
wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LERBS |
KARL |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCKE |
EWALD |
- |
PREUSS.RES.JÄGER BARL.19 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Górna (nr 304) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
VALENTIN |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBNER |
STEFAN |
UTFF. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDE |
FRIEDRICH |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCZAK |
EGIDIUS |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LETMATHE |
WILHELM |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCHEPELD |
PAUL |
UTFR |
PREUSS.RES.INF.RGT.217 |
1914-12-?? |
- |
Łąkta Dolna III (nr 307) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
Obelisk z imienną tablicą zbiorczą |
LŐRINCZ |
ISTVÁN |
HONVÉD |
10/1.HONV.GY.E |
1914-12-31 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEOVAC |
JOSO |
INFANT. |
KUK JR 3 |
1914-12-30 |
- |
Borowa (Góra) |
wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LOCHEL |
HEINRICH |
PIONIER |
LDW. PION. RGT 29 |
1914-12-30 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LEWOŃSKI |
- |
- |
I. R. 123 |
1914-12-27 |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
JANOS |
INF. |
K.UNG. L.I.R. 25 |
1914-12-27 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACHNER |
JOHANN |
K.SCH. |
K.K.K..SCH.R. III |
1914-12-27 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANG |
JOSEF |
- |
- |
1914-12-27 |
- |
Waryś (nr 267) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAPINIAK |
ANTON |
KORPORAL |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1914-12-26 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAIMER |
JOHANN |
ZGSF. |
K.K.K..SCH.R. III |
1914-12-26 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINKNER |
JOHANN |
VORM. |
K.U.K. F.H.R.4 |
1914-12-26 |
- |
Wojnicz I (nr 285) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LITWINIUK |
WASYL |
KPL. |
K.U.K. I.R. 56 |
1914-12-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEOHARD |
HARDENDSTRASSER |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 2 |
1914-12-25 |
- |
Waryś (nr 267) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LONSKI von |
FRANZ |
- |
- |
1914-12-24 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LONSKI von |
LEO |
- |
- |
1914-12-24 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LESIECKI |
JÓZEF |
KAPRAL |
1.P.P.LEG.POL |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
JOHANN |
KPL |
K.K.LDST 21 |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCBACHER |
JOSEF |
KPL |
K.K.LDST J.R. 21 |
1914-12-24 |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAKATOS |
GURGULY |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 32 M.KIR. 32. HONV.GYAL.EZR. |
1914-12-24 |
- |
Borzęcin (nr 266) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
JOSEF |
KAN. |
K.U.K. F.K.R. 8 |
1914-12-24 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEOPOLD |
FRITZ |
- |
- |
1914-12-24 |
- |
Maniów |
wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOV??SWITSCH |
- |
- |
- |
1914-12-24 |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LIPKOVICZ |
DESIDERIUS |
INF. |
I.R. 60 |
1914-12-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUBACHER |
ALOIS |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1914-12-22 |
- |
Radłów (nr 268) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
1885-03-10 |
- |
- |
LANGMAACK |
GUST. |
MUSKETIER |
LD.IF.RGT 11, 1KP |
1914-12-22 |
- |
Częstochowa IV |
miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa |
śląskie |
- |
- |
- |
LAMIN |
MATWEJ |
RUSSE |
PERN.GR.RGT.3 |
1914-12-21 |
- |
Końskie |
miasto, gm. Końskie, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
LADISLAUS |
KORPORAL |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
1914-12-21 |
- |
Siemiechów III (nr 183) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
KARL |
INF. |
I.R. 7 |
1914-12-21 |
- |
Jodłowa I (nr 231) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LASLOVO |
JARAS |
INF. |
I.R. 5 |
1914-12-21 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LETTENBIHLER |
JOSEF |
GFT. |
K.U.K.M.B. 24 |
1914-12-21 |
- |
Waryś (nr 267) |
wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOGINOW |
JGOR |
RUSSE |
GREN. ART.BR.2 |
1914-12-21 |
- |
Fałków |
wieś, gm. Fałków, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LEVY |
ERNST |
WEHRM. |
4 KP. LDW. INF. RGT. 75 |
1914-12-21 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1877-10-23 |
- |
- |
LAMP |
FRIEDRICH |
INF. |
IR 27 |
1914-12-20 |
- |
Sieklówka (nr 42) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEJSER R. FELD |
ISAAK |
SCH. |
K.K. SCH.R.17 |
1914-12-20 |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAVRIUŠEK |
KARL |
INF |
I.R.17 |
1914-12-20 |
- |
Jodłowa II (nr 232) |
wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUBANCZY |
MICHAEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 55 |
1914-12-20 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWALTER |
G. |
LDSTRM. |
LANDST. BTL. DARMSTADT III |
1914-12-20 |
- |
Borki (gm. Miłki) |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUISER |
PAUL |
INFT. |
I.R. 85 |
1914-12-20 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.38 |
LAMISEK |
ALOIS |
INF. |
IR 17 |
1914-12-19 |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAMISEK |
ALOIS |
INF. |
K.U.K. I.R. 17 |
1914-12-19 |
- |
Kowalowy (nr 168) |
wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
FRANZ |
SCH. |
SCH.R.3 |
1914-12-19 |
- |
Skurowa (nr 229) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEICHERT |
K. |
KANON. |
5 BATTR. FUSSARTL. ERS. B. 2 |
1914-12-18 |
- |
Upałty |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEINWEBER |
FRIEDRICH |
KR. FR. |
PREUSS. R.J.R. 5/220 |
1914-12-17 |
- |
Rudka (nr 213) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUEG |
WILHELM |
WEHRM. |
PREUSS. R.J.R. 8/220 |
1914-12-17 |
- |
Rudka (nr 213) |
wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBENWEIN |
RUDOLF |
RES.FÄHNR. |
I.R. 28 |
1914-12-17 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
FRITZ |
RES. |
6 K. GARD. FÜS. R. |
1914-12-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
LUHRS |
JOH. |
WEHRM. |
LDW. I. R. 76 |
1914-12-16 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LISEC |
ANTON |
- |
LDW.IR 27 |
1914-12-15 |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LORENZ |
ALOIS |
ZUGSFÜHRER |
- |
1914-12-15 |
- |
Zagórzany (nr 125) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LJUBINECKIJ |
SIMON JOSEFOWICZ |
FÄHNR. |
RUSS. I.R. 130 |
1914-12-15 |
- |
Tarnowiec (nr 180) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEBEDYŃSKI |
ELIAS |
JÄGER |
F.J.B. 14 |
1914-12-15 |
- |
Łapanów (nr 342) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
EMIL |
- |
- |
1914-12-15 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOHMÜLLER |
ANTON |
FLDW. LTN. |
3/LDST. J. BATL |
1914-12-14 |
- |
Piotrków Tryb. |
miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEIBL |
PÉTER |
HONV. |
H.I.R. 30 |
1914-12-14 |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
grób 18 |
LOVRITY |
SÁNDOR |
HONV. |
H.I.R. 30 |
1914-12-14 |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
grób 18 |
LÜHRING |
AUGUST |
WEHRM. |
1 G.R.REGT. 7 KP. |
1914-12-14 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
AIMEKE |
- |
LATOTZKE |
ALBERT |
- |
- |
1914-12-12 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Kleinmassowitz-Masłowiczki |
obelisk |
LORENZ |
FRANZ |
E.R.INF. |
IR 98 |
1914-12-12 |
- |
Sękowa I (nr 79) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENOCH |
JOSEF |
RESERVIST INFANTERIST |
I.R 98 |
1914-12-12 |
- |
Gorlice-Sokół (nr 88) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUX |
WILHELM |
JÄGER |
F.J.B. 2 |
1914-12-12 |
- |
Gorlice I (nr 87) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACZI |
JANOS |
HOHN |
? |
1914-12-12 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOOSE |
EMIL |
- |
- |
1914-12-11 |
- |
Cisowo |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Sackhöhe |
obelisk |
LENGENHORST |
JOHANN |
RES. |
PREUSS. RES. I.R. 219 |
1914-12-11 |
- |
Rajbrot-Kobyła (nr 300) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAHOFER |
GUSTAV |
JNFT. |
K.U.K. J.R. 84 |
1914-12-11 |
- |
Włodowice |
wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
LERMAN |
DAWID |
INF. |
K.u.K.L.I.R. 34 |
1914-12-10-16 |
- |
Limanowa-Jabłoniec (nr 368) |
góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAMERECHT |
J. |
KRGSFRW. |
2. K. R. INF. R. 22 |
1914-12-10 |
- |
Będków |
wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LACHNER |
JOSEF |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LACKSTÄTTER |
FRANZ |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LADURNER |
- |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAIMER |
HERMANN |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANZINGER |
FRANZ |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANZINGER |
JOSEF |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHTHALER |
- |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNER |
JOHANN |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZI |
GIOVANNI |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-10 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
FRIEDRICH |
VORMEISTER |
K.U.K.FELDKANONENRGMT. 8 |
1914-12-10 |
- |
Krempna (nr 6) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIESMANN |
FRANZ |
WEHRM. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-10 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOZ |
SEVERINO |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1914-12-10 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEDERER |
DR.ROBERT |
LTN. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-10 |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAZUKA |
JOHANN |
JÄGER |
F.J.B. 14 |
1914-12-10 |
- |
Łapanów (nr 342) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
W. |
- |
- |
1914-12-10 |
- |
Żabin |
wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LEPUSTA |
JOHANN |
ÖSTERR. INF. |
K.K. I. R. 51 |
1914-12-10 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
LERCH |
RICHARD |
- |
- |
1914-12-10 |
- |
Grzędzin I |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
GRZENDZIN |
- |
LIENEN |
G. |
ERS. RESERVIST |
11 K. INF. REG. 49 |
1914-12-09 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
OTTO |
LEUTNANT |
PREUSS. RES. INF.RGT. 217 |
1914-12-09 |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
LOOSEN |
PHILIPP |
- |
PREUSS. RES. INF.RGT. 219 |
1914-12-09 |
- |
Rajbrot (nr 303) |
wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z tabl. zbiorczą |
LANGE |
FRANZ |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-08 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIMBERG |
- |
MUSKETIER |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-08 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOBECK |
JOHANN |
ERS.RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-08 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEYER |
HUGO |
LTN.I.D.RES. |
I.R. 59 |
1914-12-08 |
- |
Sobolów (nr 339) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
P. |
GEFREITER |
4 K R JÄG BTL 21 |
1914-12-07 |
- |
Poćwiardówka |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
LABRENZ |
HEINRICH |
RES. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUTENSCHUTZ |
XAVER |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
HEINRICH |
MUSK. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖHERS |
FRITZ |
E.F. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜBLERS |
KARL |
E.F. |
P.R.I.R.220 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna I (nr 305) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGWEIGE |
SIMON |
- |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Łąkta Dolna II (nr 306) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
FRANZ |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECKBEAND |
FRIEDR. |
FELDW. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEDEBRINK |
AUGUST |
RES. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNEN |
JOHANN |
GEFR. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNEN |
NIKOLAUS |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEN |
WILHELM |
GEFR. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEYERS |
MATHIAS |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-07 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
W. |
GEFR. |
LANDST. BTL. DARMSTADT III |
1914-12-07 |
- |
Borki (gm. Miłki) |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LASZLO |
MRILAS |
HONV. |
H.I.R. 3 |
1914-12-07 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.18 |
LIEDERMANN |
- |
HUSAR |
HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 |
1914-12-06 |
- |
Słupsk |
miasto, gm. Słupsk, pow. słupski |
pomorskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LENZIG |
SIEGFRIED |
VIZEFELDW. |
GK IR 342 |
1914-12-06 |
- |
Chojnowo |
wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LINDSCHINGER |
JOHANN |
ERSATZ RESERVIST JÄGER |
F.J.B. 9 |
1914-12-06 |
- |
Biecz I (nr 105) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LETWENCZUK |
PETER |
ZGSF. |
RUSS.I.R. 18 |
1914-12-06 |
- |
Niedomice (nr 208) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINNEMANN |
JOSEF |
WEHRM. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-06 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOWARTZ |
GOTTFRIED |
WEHRM. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-06 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEMBINE |
WILH. |
GEFR. |
4 K. LDST. BATL. 3 SCHWERIN |
1914-12-06 |
- |
Kożuchy Wielkie I |
wies, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIESE |
ERNST |
RES. |
2 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG |
1914-12-06 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUB |
LUKAS |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-12-06 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
OTTO |
FELDW. LEUTN. |
2 K. LDST. BATL. SCHRIMM |
1914-12-05 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LAMPE |
HEINRICH |
- |
R.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIHMKUL |
OTTO |
- |
R.I.R.217 |
1914-12-05 |
- |
Żegocina II (nr 302) |
wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUF |
FRITZ |
KR.FR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIESS |
KARL |
RES. |
P.R.I.R. 219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LISSON |
AUGUST |
MUSK. |
PREUSS.RES.INF.RGT.220 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖHMANN |
MARTIN |
KR.FR. |
PREUSS.RES.INF.RGT.219 |
1914-12-05 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUX |
JAKOB |
INF |
IR 25/8 |
1914-12-05 |
- |
Bielsko-Biała IV |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
LESZAR |
FRANZ |
INFT. |
I.R. 71 |
1914-12-05 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 2.13 |
LENZ |
MAX |
MUSK. |
2 KOMP. |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LIPSKI |
ANT |
RESERVIST |
3 K. INF. REG. 140 |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LORTZ |
FR. |
MUSK. |
2 KOMP. |
1914-12-04 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEIF |
LEONARD |
- |
- |
1914-12-04 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LESZCZRYŃSKI |
J |
- |
3 KOMP. |
1914-12-03 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LINDLER |
PAUL |
SZER. |
3. J. R. 141 |
1914-12-03 |
- |
Porszewice |
wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LAST |
BRUNO |
VZEWACHTMSTR |
STAB FELD. A.R. 73 |
1914-12-03 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 4 |
LONG |
JOHAN |
MUSKETIER |
4 K INF REG 150 |
1914-12-02 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
S |
- |
1 U 3 KOMP |
1914-12-02 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LÖBIG |
BALTM |
LST |
1 U 3 KOMP |
1914-12-02 |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LÖBER |
JOH. |
RESERVIST |
3. K. JNF. R. 167 |
1914-12-02 |
- |
Bechcice Kolonia |
wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LANGE |
BRUNO |
- |
- |
1914-12-02 |
- |
Siekierczyn II |
wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LICKFELD |
WILLI |
MUSK. |
JNF.RGT. 1/19 |
1914-12-01 |
Markówka |
Szadkowice |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
Swinemünde |
PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU |
LESSING |
FRITZ. |
KRFRW. |
R.J.N.F.R.64 |
1914-12-01 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
LEMBERGER |
FRANZ |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-(9-11) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENGHI |
ANTON |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-(9-11) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEONARDELLI |
RICHARD |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12-(9-11) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZBAUER |
GEORG |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 3 |
1914-12-(7-16) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUER |
JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.K. 1 |
1914-12-(6-16) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCHERER |
JAKOB |
JG. |
F.J.B. 18 |
1914-12-(6-10) |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAGER |
JOSEF |
E.R.INF. |
I.R. 17 |
1914-12-(25-30) |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LAMMER |
ALOIS |
SCH. |
K.K. SCH.R. 27 |
1914-12-(23-30) |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LAZORKA |
KIERYŁKO |
R.UT.JG. |
F.J.B.30 |
1914-12-(11-20) |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEONARDI |
DIONISIO |
LDSCH. |
K.U.K.T.K.J.R.2 |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
OTTO |
LDSCH. |
K.K.K.SCH.R.II |
1914-12-(1-11) |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWICKI |
JOHANN |
- |
K.U.K. I.R. 95 |
1914-12-(09-10) |
- |
Leszczyna (nr 310) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą |
LORENZI |
WILHELM |
LDSCH. |
K.SCH.R. II |
1914-12 |
- |
Zonia (nr 341) |
wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUTZ |
ROMEDIUS |
K. SCH. |
K.K.K. SCH. R. II |
1914-12 |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOKATINI |
GUIDO |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
1914-12 |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAWDESUM |
JOSEF |
UNT.OFFZ. |
RUSS. HEER |
1914-12 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEIFERT |
JOSEF |
PTRF. |
K.U.K.F.J.B.16 |
1914-12 |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOKSZYN |
JOHANN |
KAN. |
F.H.R. 11 |
1914-11-?? |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOSS |
GIOVANNI |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. III |
1914-11-?? |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
1889-01-15 |
- |
- |
LANGNER |
P |
OFFZ. STELLV. |
1 K. LDST. J. BTL. II BRESLAU |
1914-11-30 |
- |
Ciężków |
wieś, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LISCO |
P. |
GREN. |
3 K. 5 GARD. R.Z.F. |
1914-11-30 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 2 |
LANGE |
ARTUR |
ERS.RES |
1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 |
1914-11-30 |
- |
Szadkowice |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LIEBSCHER |
WENZEL |
SCH. |
SCH.R. 9 |
1914-11-30 |
- |
Konieczna-Beskidek (nr 46) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ARTHUR |
ERS. RES. |
1/ LDST. INF. BTL. SAMTER |
1914-11-30 |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LORENZ |
OTTO |
LDST. |
II/I. 4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER |
1914-11-30 |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LENSEWSKI |
ANTON |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LIPSKI |
ANTON |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Szadek II |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LENTFER |
JAKOB |
- |
- |
1914-11-30 |
- |
Kęszyce (pow. zduńskowolski) |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LÜTTEN |
HEINR. |
RESERVIST |
3 K. INF. REG. 150 |
1914-11-29 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
LAM?ENSTEIN |
AUGUST |
SZER |
1.J.R.82 |
1914-11-28 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEIBLE |
KAROL |
SZER |
4.83 |
1914-11-28 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LAWRENZ |
ALBERT |
- |
- |
1914-11-28 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Massowitz-Masłowice |
obelisk |
LANDSTEDEL |
WILHELM |
SZER |
6.83 |
1914-11-27 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEX |
FRANZ |
MUSKETIER |
12 K. INF. REG. 141 |
1914-11-27 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 3 |
LANGER |
KARL |
K.SCH. |
K.K.K. SCH.R. II |
1914-11-27 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
LISTMAYER |
LORENZ |
ÖST. INF. |
I.R. 69 |
1914-11-27 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOCH |
VALENTIN |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-11-27 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWER |
AUGUST |
SZER |
10.83 |
1914-11-26 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEONTY |
ZURNASLO |
INF. |
RUSS.ETP.HALB.KOMP. 128 |
1914-11-26 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LECHNER |
MATHIAS |
SCH. |
K.K. K.SCH.R.III |
1914-11-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LERECZKO |
MICHAEL |
INF. |
K.U.K. I.R. 55 |
1914-11-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCKÓW |
PAUL |
KAN. |
K.U.K. F.K.R. 33 |
1914-11-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEMENCEK |
WLADISLAW |
WEHRMANN |
9 KOMP. INF. RGT 176 |
1914-11-26 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LUNG |
GEORG |
UNG. KANONIER |
K.K.F.K. R.35 |
1914-11-26 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUNO |
O. |
ÖSTERR. KANONIER |
F.R.R. 25 |
1914-11-26 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
LONGAUER |
JÓZEF |
LANDSTURM |
- |
1914-11-26 |
- |
Inwałd |
wieś, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUSZCZYK |
BASIL |
INFANTERIST |
AUSTRO-WĘGRY |
1914-11-26 |
- |
Trzebinia |
miasto, gm. Trzebinia, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUX |
OTTO |
UNTEROFFIZIER |
5 KOMP 5 GARDE RGT Z F |
1914-11-25 |
- |
Witkowice |
wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński |
łódzkie |
- |
- |
- |
LUCZKA |
PAUL |
INF. |
I.R. 45 |
1914-11-25 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1877 |
- |
- |
LENZ |
GOTF. |
WERHM. |
5 KOMP. LDST. INF. BATL. MARIENBURG XX/12 |
1914-11-25 |
- |
Szymonka III |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEVIBERG |
FRITZ |
- |
- |
1914-11-24 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tangen-Tągowie |
obelisk |
LAU |
JULIUS |
- |
- |
1914-11-24 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUFT |
HEINRICH |
WEHRM. |
4 / LANDW. I. R. 84 |
1914-11-24 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIMBACH |
ADAM |
PODOF |
12.82 |
1914-11-23 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LÜBCHOW |
WILHELM |
LDWHRM. |
- |
1914-11-23 |
- |
Siemyśl |
wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LUKIENIW |
WASYL |
KAN. |
F.K.R. 11 2 B. |
1914-11-23 |
- |
Brzesko II (nr 276) |
miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDEGARDT |
WILH. |
GREN. |
7.KOMP. GREN. |
1914-11-23 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
LANGER |
PAUL |
- |
- |
1914-11-23 |
- |
Złoczew |
miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LUBBE |
GEORG |
- |
- |
1914-11-23 |
- |
Paprotki |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
1882-03-01 |
- |
- |
L...H... |
ALOIS |
- |
- |
1914-11-23 |
- |
Jelcz Laskowice II |
miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LÖCKELT |
FRANZ |
- |
- |
1914-11-23 |
- |
Orłowiec |
wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1881-04-08 |
- |
- |
LIPECKI |
JOSEF |
INFT. |
I.R. 77 |
1914-11-23 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.9 |
LALLEMENT |
E. |
ERS. RESERVIST |
I.K.RES.INF.R.228 |
1914-11-22 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LUTTMANN |
BERNH. |
WEHRM. |
RES.INF.REG.228 1 KOMP. |
1914-11-22 |
- |
Gadka Stara |
wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LIETZKE |
WILHELM |
MUSKETIER |
5.K.JNF.REG.61 |
1914-11-22 |
- |
Zgierz I |
miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LATZRE |
JOH |
MUSKETIER |
5 K INF R 128 |
1914-11-22 |
- |
Aleksandrów Łódzki |
miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEŹMIERSKI |
H. |
SZEREG. |
- |
1914-11-22 |
- |
Inowrocław III |
miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
LUKASZCZYK |
STANISL. |
ERS. RES. |
7 KOMP. INF. RGT. 1 BRIG. DOUSSIN |
1914-11-22 |
- |
Szadek I |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LOCH |
JAKOB |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Kierpień |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBRODA |
TADEUS |
INFT. |
I.R. 40 |
1914-11-22 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.47 |
LILGE |
PAUL |
- |
- |
1914-11-22 |
- |
Pakosławice I |
wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski |
opolskie |
- |
BOSDORF |
- |
LORMANN |
G |
RESERVIST |
3. G. GARD. FÜS. R. |
1914-11-21 |
- |
Brzeziny I |
miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego |
łódzkie |
- |
- |
- |
LERS |
JOHAN |
SZER |
3.61 |
1914-11-21 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
Kamień stojący |
LINDEBLATT |
J. |
KRIEGSFREIW. |
1 K. I. BES. R. POSEN. |
1914-11-21 |
- |
Ulejów |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LESNIAREK |
STANISLAUS |
MUSKETIER |
2 KOMP. BATL. RES. INF. RGT. 19 |
1914-11-21 |
- |
Szadek (Osiny) |
miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LINKA |
JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LONSKY |
EUGEN |
SCH. |
SCH.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Męcina Wielka (nr 82) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOPATKA |
GREGOR |
INF. |
K.U.K.I.R. 55 |
1914-11-21 |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEONDOWSKI |
PAUL |
RES.JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUBLINIEC |
MICHAEL |
JG. |
F.J.B. 30 |
1914-11-21 |
- |
Królówka (nr 308) |
wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANDSHUT |
RUDOLF |
JAGER |
K.U.K. J.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
LENAUER |
ANTON |
JAGER |
K.U.K. J.R. 10 |
1914-11-21 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
LUTNER |
ERICH |
? |
K.U.K. J.R. |
1914-11-21 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
TABLICZKA |
LEIH |
HERMANN |
MUSK. |
3/I. R. 32 |
1914-11-21 |
- |
Rzepiszew |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LABITZKE |
ERNST |
LDSTM. |
4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II |
1914-11-21 |
- |
Korczew |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LAUSCH |
JOSEF |
LDSTM. |
4. KOMP. LDSTM. INF. BATL. BRESLAU II |
1914-11-21 |
- |
Korczew |
wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LARISCH |
KARL |
LANDSTURMIST |
LADSTM. BTL. BRESLAU |
1914-11-21 |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
MAX |
- |
- |
1914-11-21 |
- |
Wola Przatowska |
wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LINKE |
ERICH |
MUSKETIER |
RJR229/4K |
1914-11-20 |
- |
Baby/Kiełczówka |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LIPSKI |
HERBERT |
JAGER |
R. JAG. BTL. 22/1 |
1914-11-20 |
- |
Srock |
wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LES(D)ER |
GEORG |
SZER |
11.83 |
1914-11-20 |
- |
Wiączyń Dolny |
wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni |
łódzkie |
- |
- |
- |
LOHROFF |
AUGUST |
- |
- |
1914-11-20 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Moddrow-Modrzejewo |
obelisk |
LADE |
BRUNO |
GRENADIER |
3. KOMP. R.J.N.F. R.64 |
1914-11-20 |
- |
Kotowice (śląskie) |
wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski |
śląskie |
- |
- |
WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY |
LESAĆ |
LUKA |
INFT. |
B.L. I.R. 4 |
1914-11-20 |
- |
Chrzanów II |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
STADTISCHFRIEDHOF 6.4 |
LIPSCHIK |
FRANZ |
KANONIER |
K.U.K. J.R. 21 |
1914-11-19 |
- |
Zawiercie II |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
LACZKO |
JANOS |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
- |
1914-11-19 |
- |
Ostrowiec Świętokrzyski I |
miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LENNERT |
GUST. |
MUSK. |
- |
1914-11-19 |
- |
Kalnik |
wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
LASZIG |
R. |
LDSTRM. |
2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG |
1914-11-19 |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEYH |
JAKOB |
- |
- |
1914-11-19 |
- |
Remiszew |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
PAUL |
- |
- |
1914-11-19 |
- |
Remiszew |
wieś, gm. Łask, pow. łaski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LENNERT |
KALTER |
SZER. |
12.128 |
1914-11-18 |
- |
Żabiczki |
wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LUX |
HERMAN |
OFFIZIER STELLV. |
? |
1914-11-18 |
- |
Zgierz-Krogulec |
część miasta, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LANGE I |
FRIEDRICH |
LDSTRM. |
4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAU |
GUSTAV |
LDSTRM. |
4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENKEIT |
FRIEDRICH |
LDSTRM. |
1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LILIENWEIß |
GUSTAV |
LDSTRM. |
4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÖRCHNER |
KARL |
LDSTRM. |
1 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUBLOW |
FRIEDRICH |
LDSTRM. |
2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I |
1914-11-18 |
- |
Cierzpięty I |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LINTEK |
FERDO |
ZIVILKUTSCH. |
F.H.KOL. 1/7 |
1914-11-18 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.25 |
LOVIĆ |
BOZO |
INFT. |
B.H.I.R. 4 |
1914-11-17 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.14 |
LANCKOWSKI |
F. |
RESERVIST |
4 K. INF. REG. 128 |
1914-11-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 2 |
LEWANDOWSKI |
T. |
ERS. RESERVIST |
11 K. GREN. REG. 5 |
1914-11-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 3 |
LÜS |
HERMANN |
GEFREITER |
9 K. GREN. REG. 5 |
1914-11-16 |
- |
Łęczyca I |
miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki |
łódzkie |
- |
- |
RZĄD 1 |
LINSE |
? |
? |
1 KOMP LANDW J R 21 |
1914-11-16 |
- |
Rudolfowo |
wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski |
warmińsko-mazurskie |
1891 |
- |
- |
LASCHOBER |
JOHANN |
KPL. |
I.R. 83 |
1914-11-16 |
- |
Chrzanów I |
miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski |
małopolskie |
- |
- |
CHOLERAFRIEDHOF 1.1 |
LIPKA |
A. |
- |
- |
1914-11-15 |
- |
Wijewo |
wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1890-06-08 |
Wijewo |
- |
LANGER |
PAUL |
WEHRMANN |
L.J.R. 10 |
1914-11-15 |
- |
Lipno I |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
LASLO |
LUDWIG |
ÖSTERR. ARTL. |
K.K. ARTL.R. 12 |
1914-11-15 |
ROSENBERG |
Olesno I |
miasto, gm. Olesno, pow. oleski |
opolskie |
1892-10-26 |
LAJOSMÜTZE (FORDA) |
- |
LUDWIG |
OSWALD |
- |
- |
1914-11-14 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAWRENZ |
ALBERT |
RES. |
- |
1914-11-11 |
- |
Gosław |
wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
tablica |
LUWICH |
ERNST |
- |
- |
1914-11-11 |
YPERN BELGIEN |
Szczytna I |
miasto, gm. Szczytna, pow. Kłodzki |
dolnośląskie |
1878-02-09 |
- |
- |
LIEDTKE |
FR. |
UNTEROFFIZ. |
4 K. INF.R. 151 |
1914-11-10 |
- |
Szczawin |
wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEBEDIJOW |
- |
HPTM. |
IR 33 |
1914-11-10 |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGEMAR |
- |
RES. |
- |
1914-11-10 |
BIXSCHO?? |
Wielowieś (lubuskie) |
wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński |
lubuskie |
- |
WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL |
- |
LANGNICKEL |
OTTO |
RES. |
- |
1914-11-05 |
- |
Bogumiłów |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LEGEŻYŃSKI |
MICHAEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 89 |
1914-11-04 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
KARL HERMANN |
RES. |
4. KOMP. INF. REGT. 54 |
1914-11-03 |
- |
Kowale Oleckie |
wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUKACZEV |
PETER |
HONV. |
H.I.R. 7 |
1914-11-03 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1888 |
PARTA |
- |
LIEBSCH |
PAUL |
- |
- |
1914-11-03 |
- |
Glinik (lubusk.) |
wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski |
lubuskie |
1882-07-18 |
- |
- |
LINIK |
EMILIAN |
RUSS. |
- |
1914-11-03 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LEITNER |
MAX |
INF |
K.U.K. I.R. 14 |
1914-11-02 |
- |
Porąbka Uszewska (nr 280) |
wieś, gm. Dębno, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
Grób zbiorowy |
LUKAS |
BATIYCER |
INF. |
- |
1914-11-02 |
- |
Szczucin (nr 247) |
wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANC |
EDUARD |
INF. |
K.U.K. I.R. 21 |
1914-11-02 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAUR |
EDUARD |
INF |
- |
1914-11-02 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LITVINENKO |
ANTON |
RUSS. |
- |
1914-11-02 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOSERT |
RAIMUND |
- |
- |
1914-11 |
- |
Klucze-Osada |
wieś, gm. Klucze, pow. olkuski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
PAUL |
- |
RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 |
1914-10-?? |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUTZ |
RUDOLF |
JG. |
T.K.J.R. 2 |
1914-10-31 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1888 |
DORNBIRN |
- |
LESZCZENKO |
WASILI |
RUSS. |
- |
1914-10-31 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LULING |
FRIEDRICH |
GREN. |
2/2G. R. R. |
1914-10-29 |
- |
Piotrków Tryb. |
miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEJKAT |
LAJOŠ |
- |
- |
1914-10-29 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOERTZER |
FRANZ |
LTN. D. RES. |
6. / FÜS. REGT. 33 |
1914-10-29 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAMBRECHT |
OTTO |
WEHRM. |
11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 |
1914-10-27 |
- |
Wilkasy |
wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LICHTENSTEIN |
ARTHUR |
JÄGER |
GDE.R.JÄG.B.4K. |
1914-10-26 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
LISZCZENSKI |
JOSEF |
- |
- |
1914-10-26 |
- |
Ucieszków |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGEFELD |
FRIEDRICH |
GEFREITER |
RES.J.R.64/4K. |
1914-10-25 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
LEHMANN |
ERICH |
GEFREITER |
R.J.R.93/4K. |
1914-10-25 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
mogiła |
LINDNER |
PAUL |
GRENADIER |
R.J.R.64/3K. |
1914-10-25 |
- |
Grabów nad Pilicą |
wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LORENZ |
HORST |
EINJ-KRIEGSFREIW. |
- |
1914-10-25 |
- |
Kopaczów II |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
1897-12-17 |
- |
- |
LINKE |
PAUL |
- |
- |
1914-10-25 |
- |
Szprotawa IV |
miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
LANG |
RICHARD |
GFT. |
I.R. 27 |
1914-10-24 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
1888 |
EISENERZ |
- |
LANGROCK |
KARL |
GEFR. |
5/R.I.R. 231 |
1914-10-23 |
- |
Romoty |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENZ |
R. |
GEFR. |
5. / RES. INF. REGT. 2 |
1914-10-22 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUBITZ |
FRITZ |
- |
- |
1914-10-20 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUKASZAITYS |
BOLESLAW |
- |
- |
1914-10-20 |
- |
Nowa Słupia |
wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LISZASZENKO |
GREGORI |
RUSS. |
- |
1914-10-20 |
- |
Biłgoraj |
miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LANGER |
EMANUEL |
- |
- |
1914-10-18 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHRKE |
ADOLF |
WEHRM. |
I.R. 342 |
1914-10-18 |
- |
Wdzydze |
wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski |
pomorskie |
- |
CHARLOTTENHOF U. BISMARCK |
- |
LEHRNER |
JOSEF |
KAN. |
F.K..R. 25 |
1914-10-17 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGEN |
FERDINAND |
UNTEROFFIZIER |
9 K. L.J.R 19 |
1914-10-16 |
- |
Brwinów |
miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
HUGO |
- |
- |
1914-10-11 |
- |
Korzystno |
wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski |
zachodniopomorskie |
- |
Gribow-Grzybowo |
obelisk |
LAMPART |
LANGTHALER |
INF. |
ÖST.UNG. |
1914-10-11 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENGYEL |
ISTVAN |
HONV. |
K. UNG. L.I.R. 3 |
1914-10-10 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORINCZ |
ISTVAN |
- |
- |
1914-10-09 |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOSERT |
FRANZ |
SCH. |
K.K.SCH.R.15 |
1914-10-08 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASZKA |
JANOS |
INF. |
I.R. 60 |
1914-10-07 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAJKO |
GÁSPÁR |
HUS. |
H.H.R. 3 |
1914-10-07 |
- |
Kraków-Łagiewniki (nr 384) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASAR |
PAUL |
- |
- |
1914-10-06 |
- |
Kórnica |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUSTIG |
EMIL |
E.R. INF. |
I.R. 36 |
1914-10-05 |
- |
Biecz III (nr 107) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPTAK |
JOHANN |
INF. |
K.U.K.I.R. 34 |
1914-10-05 |
- |
Gromnik I (nr 145) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LALIK-TUSAN |
GYÖRGY |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. |
1914-10-04 |
- |
Brzozowa (nr 184) |
wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOJAK |
OTTO |
- |
- |
1914-10-04 |
- |
Wiejce |
wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
Krebbelmühl/ Zamyślin |
- |
LODE |
WILHELM |
- |
- |
1914-10-04 |
- |
Kiełczów |
wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LESZCZUK |
FEDOR |
UNTERKANONIER |
LDST. ART. ABT. IV |
1914-10-02 |
- |
Nowy Sącz-Zabełcze (nr 351) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
JOHANN |
- |
- |
1914-10-02 |
- |
Domecko |
wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEBESLO |
JÁNOS |
HONVED |
K.UNG. L.I.R. 7 |
1914-10-01 |
- |
Siedliska I (nr 134) |
wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEHR |
WILHELM |
RES. |
- |
1914-09-29 |
- |
Biskupice Oławskie |
wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LOREK |
PETER |
- |
- |
1914-09-28 |
- |
Chocianowice |
wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LÖNS |
HERMANN |
KRGSFRW. |
- |
1914-09-26 |
IM WEßTEN |
Leśno Górne |
wieś, gm. Police, pow. policki |
zachoniopomorskie |
- |
GEB. CULM (CHEŁM) |
- |
LASKE |
KARL |
- |
- |
1914-09-24 |
- |
Igłowice |
wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) |
opolskie |
- |
- |
obelisk |
LORENZ |
- |
- |
- |
1914-09-24 |
- |
Siedlęcin |
wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LABEZKI |
PETER |
SZEREGOWY |
- |
1914-09-23 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
1890-01-07 |
- |
- |
LOHEGDE |
FRIEDRICH |
SIERŻANT SZTABOWY |
10 KOMP. 4 P.GREN. |
1914-09-21 |
- |
Żywki |
wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ARTHUR |
GARDE ULAN |
- |
1914-09-21 |
ZARNOWIEC |
Jakubów |
wieś, gm. Radwanice, pow. polkowicki |
dolnośląskie |
1890-09-09 |
GUSTEUTSCHEL |
- |
LITYNSKI |
LONGIINUS |
POR. |
50 P.P. B.ARM.AUST. |
1914-09-19 |
- |
Kraków-Rakowice I (nr 388) |
część miasta Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
MICHAŁ |
- |
12 KOMP. REZ.P.P. NR 98 |
1914-09-17 |
SOREL FERME - FRANCJA |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
1885-09-01 |
PĘPOWO |
- |
LUCIA |
JOSEF |
- |
- |
1914-09-15 |
- |
Toszek II |
miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
Boguschütz / Boguszyce |
- |
LUX |
HERM. |
UNTEROFF. |
- |
1914-09-15 |
- |
Starczów |
wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
ALT ALTMANNSDORF |
- |
LAMBRECHT |
PAUL |
- |
- |
1914-09-14 |
- |
Krąg |
wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński |
zachodniopomorskie |
- |
Alexandrahutte |
- |
LENSCH |
WILH. |
TAMB. |
4 KOMP. LDW. INF. REGT. 84 |
1914-09-13 |
- |
Szarek |
góra koło wsi Szarek, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIESS |
GUSTAV |
MUSK. |
7 KOMP. INF. REGT. 45 |
1914-09-13 |
- |
Szarek |
góra koło wsi Szarek, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LACH |
PAUL |
- |
- |
1914-09-13 |
- |
Urbanowice |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAMPERSKI |
- |
GEFR. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LESNER |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI (11. KOMP.) |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI (6. KOMP.) |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEWANDOWSKI (9. KOMP.) |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIEDTKE |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIESE |
- |
GEFR. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOERKE |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOEWENAU |
- |
GREN. |
INF.R. 5 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOSEKAMM |
- |
UFFZ. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÜTZOW |
- |
MUSK. |
INF.R. 128 |
1914-09-11 |
Kleinlautersee (obecnie Żabin) |
Żabin I |
wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LESCH |
THOMAS |
- |
- |
1914-09-11 |
- |
Kadłub Turawski |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
Kadłub Turawski |
- |
LABUHN |
ANTONI |
- |
- |
1914-09-10 |
Francja |
Przodkowo |
wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski |
pomorskie |
1878 |
Kłosówko |
- |
LENZ |
JOSEF |
INF. |
K.U.K. I.R. 47 |
1914-09-10 |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGE |
- |
GEFR. |
- |
1914-09-10 |
- |
Radzieje |
wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LABEZKI |
KONZTANTIN |
SZEREGOWY |
- |
1914-09-10 |
- |
Węgry |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
1886-08-24 |
- |
- |
LIPOWITZ |
THEOPHIEL |
WEHRM. |
1 KOMP. INF. REGT. 49 |
1914-09-10 |
- |
Karbowskie |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAGELSÄNGER |
WILLY |
UFFZ. |
8 KP. INF. RGT. 141 |
1914-09-09 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1885-04-10 |
- |
- |
LAHSE |
HEINRICH |
PION. |
2 KP. PION. BATL. 17 |
1914-09-09 |
- |
Pozezdrze Kolonia |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
1892-04-04 |
- |
- |
LEWANDOWSKI |
JOHANN |
RES. |
7 KOMP. INF. REGT. 175 |
1914-09-09 |
- |
Wyłudy |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIEBICH |
WALTER |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Wrocław-Brochów |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
vermisst |
LANGER |
PETER |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Piętna |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LOBER |
ROBERT |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Żórawina II |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
1881-09-01 |
Repplline |
- |
LUDWIG |
JOSEF |
NIEM. |
- |
1914-09-09 |
- |
Lasocice |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINKE |
ALOIS |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Konradowo |
wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski |
lubuskie |
- |
- |
TABLICE |
LANGNER |
HERMANN |
- |
- |
1914-09-09 |
- |
Siedlce |
wieś, gm. Oława, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIMBERG |
ERNST |
- |
- |
1914-09-08 |
Vermißt |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Gross Tuchen-Tuchomie |
obelisk |
LANGS |
ALFRED |
- |
- |
1914-09-07 |
- |
Wiązów |
wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LECHMANN |
WILHELM |
WEHRM. |
RES.INFT.REGT.2/4.KOMP. |
1914-09-07 |
- |
Biała Piska I |
miasto, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
1915-02-25 |
- |
tablica betonowa nr 3 |
LENTZ |
WERNER |
FÄHNRICH |
I.R. 43 |
1914-09-07 |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAUDA |
FELIX |
RES. |
RES. INF. REGT. 2 |
1914-09-07 |
- |
Baranowo III |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LICKFELD |
HERMANN |
RES. |
RES. INF. REGT. 2 |
1914-09-07 |
- |
Baranowo III |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOLL |
- |
GEFR. |
RES. INF. REGT. 2 |
1914-09-07 |
- |
Baranowo III |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGER |
HERMANN |
MUSK.SEIT |
- |
1914-09-07 |
- |
Gęsiniec |
wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEMKE |
- |
KAN. |
FLD. A. R. 16 |
1914-09-07 |
- |
Szwejkówko |
wieś, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
WILHELM |
- |
- |
1914-09-06 |
- |
Kowalice |
wieś, gm. Iłowa, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
LUKANOVIĆ |
SILVESTER EDLER v. |
- |
- |
1914-09-04 |
- |
Kiełczewice Dolne Kolonia I |
wieś, gm. Strzyżewice, pow. lubelski |
lubelskie |
1859-12-31 |
SUPETAR NA BRAČU |
KOMMANDANT DES 32 LDW.RGT. NEUSANDEZ |
LONSKI von |
JOHANN |
- |
- |
1914-09-02 |
- |
Tuchomie |
wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
Tschebiatkow-Trzebiatkowo |
obelisk |
LANGER |
KARL |
- |
- |
1914-09-02 |
- |
Goczałków Górny |
wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEBIG |
FRANZ |
- |
- |
1914-09 |
- |
Jabłonów |
wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański |
lubuskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
KARL |
- |
MARYNARZ Z NISZCZ. V26 |
1914-08-?? |
- |
Gdańsk I |
miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk |
pomorskie |
- |
- |
- |
LUTZ |
EMIL |
MUSK. |
- |
1914-08-?? |
- |
Dargosław |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) |
zachodniopomorskie |
- |
STRECKENTHIN |
- |
LANGKATH |
EMIL |
- |
- |
1914-08-31 |
- |
Spychowo |
wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGKAT |
EMIL |
- |
4 KOMP. LDST. I. BTL. III ALLENSTEIN |
1914-08-30 |
- |
Ruciane-Nida I |
miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUKAS |
JOSEF |
- |
- |
1914-08-30 |
- |
Brynica |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
WILHELM |
- |
- |
1914-08-29 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
HERMANN |
- |
- |
1914-08-28 |
- |
Kopaczów I |
wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki |
dolnośląskie |
- |
- |
i.B. |
LÜHRING |
AUGUST |
- |
- |
1914-08-27 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEMHART |
HERM. |
MUSK. |
4.I.R.148 |
1914-08-26 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANBMESSER |
RICHARD |
MUSK. |
7. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
HANS |
VIZEFELDW. |
12. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEHRMANN |
PAIM. |
MUSK. |
3. KOMP. |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEITZ |
KARL |
MUSK. |
2. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEMBKE |
- |
MUSK. |
10. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENTZ |
FRITZ |
UTFFZ. |
6. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LESCHKE |
JOHANN |
PION. |
2. KOMP. PION.BATL.26 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIEBERT |
HERMANN |
MUSK. |
7. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIESENFELD |
LORENZ |
MUSK. |
8. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIKOWSKI |
- |
MUSK. |
6. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIMUS |
HTINRICH |
MUSK. |
6. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LINDENPLATT |
VALENTIN |
MUSK. |
5. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIST |
FRIEDRICH |
VZFLDW. |
8. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LONCEWSKI |
GUSTAV |
MUSK. |
1. KOMP. IR 59 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUTZ |
RICHARD |
GEFR. |
5. KOMP. IR 148 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUZAY |
KARL |
MUSK. |
11. KOMP. IR 18 |
1914-08-26 |
- |
Osiekowo I |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOOSE |
ALBERT |
- |
- |
1914-08-24 |
- |
Drawsko Pomorskie |
miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LUKOSCHEK |
WILHELM |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Rudy II |
wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
IGNATZ |
RES. |
- |
1914-08-22 |
- |
Cisek |
wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ALOIS |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDER |
HERMANN |
- |
- |
1914-08-22 |
- |
Brzeźce |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
HERM. |
- |
- |
1914-08-22 |
FRANKREICH |
Stare Koźle |
wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
OTTO |
UTFFZ. |
11. KOMP. INF. REGT. 54 |
1914-08-20 |
- |
Dubeninki I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
EMIL |
- |
- |
1914-08-20 |
- |
Żalęcino |
wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LAUDIEN |
MAX |
- |
- |
1914-08-19 |
- |
Bartoszyce I |
miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LESKIEN |
- |
LEUTN. |
- |
1914-08-17 |
- |
Olsztyn I |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LABES |
A. |
GEFR. |
3. / RES. DRAG. REGT. 5 |
1914-08-17 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENZ |
E. |
RES. |
3. / RES. DRAG. REGT. 5 |
1914-08-17 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÜDTKE |
W. |
RES. |
3. / RES. DRAG. REGT. 5 |
1914-08-17 |
- |
Olecko II |
miasto, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
WILLY |
- |
- |
1914-08-11 |
- |
Czerwieńsk |
miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski |
lubuskie |
- |
LANSITZ |
TABLICE |
LYRA |
JOHANN |
- |
- |
1914-08-09 |
- |
Bytom IV |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
ALFRED |
STABSFLDW |
SCH.R.32 |
1914-07-26 |
- |
Bochnia II (nr 314) |
miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LATUSEK |
- |
REITER |
- |
1914-06 |
- |
Kętrzyn I |
miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
WATERBERG |
głaz granitowy |
LINGK |
- |
SERGT |
- |
1914-06 |
- |
Kętrzyn I |
miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
WATERBERG |
głaz granitowy |
LOSSYNSKI |
ROBERT |
- |
- |
1914-04-09 |
- |
Dobra I |
miasto, gm. Dobra, pow. łobeski |
zachoniopomorskie |
- |
- |
- |
LAURY |
GUSTAV |
UNTEROFFIZIER |
- |
1914 |
- |
Wapnica |
wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
obelisk |
LONJA |
GYULA |
SZER. |
48.WĘGIER.P.P. |
1914 |
- |
Kazimierza Wielka |
miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LASESCHNI |
- |
RUSS. OFFIZIER |
- |
1914 |
- |
Łódź-Doły |
część miasta Łódź, ul. Telefoniczna |
łódzkie |
- |
- |
- |
LOUSIN |
RUDOLF |
INF. |
K.U.K.I.R. 37 |
1914 |
- |
Krempna (nr 6) |
wieś, gm. Krempna, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
I.R. 87 (J. Drogomir) |
LASIK |
AN. |
- |
- |
1914 |
- |
Świerczyna |
wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
1879 |
- |
- |
LOROWSKI |
WLADYMIR |
HAUPTMANN |
14 ART. DIV. |
1914 |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEWALSKI |
IGNATZ |
REG. |
11.I.R.59 |
1914 |
- |
Gardyny |
wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Jelenia Góra-Malinnik |
miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUSTIG |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Ziębice |
miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEDERER |
KARL |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEVETZOW von |
K. |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBERA |
ROBERT |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
EMIL |
- |
- |
1914 |
- |
Kluczbork |
miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUKASCZYK |
JOCHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LYGA |
GEORG |
- |
- |
1914 |
- |
Popielów |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LASCHKE |
ROBERT |
- |
- |
1914 |
- |
Nowy Waliszów |
wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOSSA |
LEOPOLD |
- |
- |
1914 |
- |
Wieszowa |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LASSONCZYK |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
- |
Bytom VI |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LEJA |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
CZARNOWANZ |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEMPIK |
JOHANN |
- |
- |
1914 |
FRAUENDORF |
Czarnowąsy |
wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISCHKE |
OTTO |
- |
- |
1914 |
- |
Stare Siołkowice |
wieś, gm. Popielów, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
PAUL |
- |
- |
1914 |
- |
Szybowice |
wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
LATTA |
JAK. |
- |
- |
1914 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LATTA |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
JOSEF |
- |
- |
1914 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LISSON |
LUDW. |
- |
- |
1914 |
- |
Przechód |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
PRZYCHÓD |
- |
LEHMANN |
HEINRICH |
- |
- |
1914 |
- |
Henryków Lubański |
wieś, gm. Lubań, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUBSKI |
J. |
- |
- |
1914 |
- |
Ćwiklice |
wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
JOS. |
- |
- |
1914 |
- |
Laski (dolnośl.) |
wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LENARCZYK |
FRANCISZEK |
- |
- |
1914 |
- |
Pępowo |
wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
KARL |
- |
- |
1913-08-20 |
- |
Lutynia |
wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) |
dolnośląskie |
- |
- |
obelisk |
LESTYAN |
DENES |
HONV. |
H.I.R. 24 |
15.01.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LABUDDA |
THEODOR |
RES. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LADOW |
FRITZ |
GEFR. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
GUSTAV |
UTFF |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
ERNST |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESSLAUER |
MAX |
GEFR. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBENAU |
HERMANN |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBRENZ |
FRANZ |
GEFR. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPSKY |
KARL |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCAS |
CHRISTIAN |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUFT |
ERNST |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUFT |
PAUL |
MUSK. |
P.R.I.R. 269 |
02.05.1915 |
- |
Mszanka (nr 124) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOHSE |
ERNST |
GEFR. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 2 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCHTENBERG |
PAUL |
GREN. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 4 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜLING |
ALBERT |
FÜS. |
PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 |
02.05.1915 |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASKE |
JOHANN |
RES.INF. |
LDST.BEZ.K.NR.9 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNER |
ANTON |
SCH. |
K.K.SCH.R.19 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZENBERG |
ALFRED |
- |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEONHARDT |
HANS |
WEHRM. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWIN |
JULIUS |
KR. FR. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPFERT |
OTTO |
GREN. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOKIES |
FRIEDRICH |
VZFLDW. |
PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOKVENZ |
FRANZ |
LDST. |
K.U.K.I.R.18 |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCK |
OTTO |
GEFR. |
PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F |
02.05.1915 |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
EMIL |
HONV. |
H.I.R. 7 |
- |
- |
Krynica-Zdrój (nr 346) |
miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
grób 21 |
LAUNHARDT |
- |
LEG. |
POLN. LEG. I.R. 2 |
- |
- |
Zakopane (nr 378) |
miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÜBBESMEYER |
- |
GEFR. |
GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON |
- |
- |
Borkowo Kościelne |
wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUENSE |
- |
SCH. |
GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON |
- |
- |
Borkowo Kościelne |
wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LABUDDE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Białogóra |
wieś, gm. Krokowa, pow. pucki |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
LEMKE |
M. |
- |
- |
- |
- |
Charbrowo |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
LOOSE |
K. |
- |
- |
- |
- |
Charbrowo |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
- |
obelisk |
LANGCUTH |
. |
GEFR. |
10 KOMP. |
- |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LINDEMANN |
. |
KRFR |
10 KOMP. |
- |
- |
Wymysłów-Piaski |
wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki |
łódzkie |
- |
- |
- |
LAST |
EWALD |
- |
- |
- |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
LIEUTZEN |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Kowalewice |
wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński |
zachodniopomorskie |
- |
Alt Kugelwitz-Kowalewice |
obelisk |
LABUDDA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Wierzchucino |
wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
LADDACH |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Wierzchucino |
wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
LADDACH |
FELIX |
- |
- |
- |
- |
Wierzchucino |
wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
LIESKE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Wierzchucino |
wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) |
pomorskie |
- |
- |
tablica |
LANGER |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
LEHMANN |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
LUDWIG |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Walim |
wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) |
dolnośląskie |
- |
- |
tablica |
LEMKE |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bajtkowo I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
Baitkowen |
- |
LANGE |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LEIDREITER |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LERBS |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LIEDTKE |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LINDNER |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LINDNER |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kwitajny |
wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
obelisk |
LALLA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LANGBEIN |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LANGENHEIM |
WERNER |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LASOGGA |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LASOGGA |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LOMOTH |
GOTTLIEB |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LOYDA |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LOYDA |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Mikołajki |
miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LADDA |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LADDA |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENDZIAN |
GOTTLIEB |
GEFREITER |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIHS |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOJEWSKI |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Nowa Wieś Ełcka I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAMOWSKI |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LASK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LOJEWSKI |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LOJEWSKI |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LOSCH |
WILH. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LUKASCHEWSKI |
FRIEDR. |
- |
- |
- |
- |
Ostrykół |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LEONTEWCZ |
FEODOR |
JNFANT. |
J.R.331 |
- |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
W. |
JNFANT. |
K.U.K.J.R.99.5K. |
- |
- |
Pińczów |
miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LEWICKI |
PAWEL |
?ENADIER |
- |
- |
- |
Ruda Maleniecka |
wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki |
świętokrzyskie |
- |
- |
- |
LATTKI |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Santoppen |
tablica pamiątkowa |
LILIENTHAL |
BERN |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Santoppen |
tablica pamiątkowa |
LORRA |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Sątopy |
wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Santoppen |
tablica pamiątkowa |
LATZEL |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Stara Cervena Voda |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
tablica pamiątkowa |
LABENDZ |
K |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rudowken |
obelisk |
LALLA |
M |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rudowken |
obelisk |
LASKOWSKI |
- |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Schimonken |
obelisk |
LEMKE |
G |
- |
- |
- |
- |
Szymonka I |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
Rudowken |
obelisk |
LENGER |
MAX |
MUSK. |
12 K. IR 343 |
- |
- |
Chojnowo |
wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAASS |
ALB |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAATSCH |
E. OSK. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAMBERS |
FRDR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAMPMANN |
HEINR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGENOHL |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGNER |
H |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LARISCH |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LASKOWSKI |
JOH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAUFFENBERG |
HERM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEGA |
JOH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
R |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEIDKE |
O |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEIST |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEMKE |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEMKE |
FRZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEMKE |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LENZ |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEONHARD |
JOS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEONHARDT |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEPLOW |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LESIKOWSKI |
TH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LESZEYK |
EDM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LEY |
HEINR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LICHEY |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LICHTENSTEIN |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LIEBICH |
HEINR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LILIENTHAL |
HCH. JOH. |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LINDEMANN |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LINDENAU |
FRDR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LINDKE |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LINDNER |
MICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LINK |
WILH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LISCHKE |
K |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOMANN |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOPASS |
HERM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOTT |
WALT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LÜBKE |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LÜBKE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LÜCK |
HERM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LÜDCKE |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUDEWIG |
RICH |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LÜDTKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LÜDTKE |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUFT |
FR |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUKA |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LUMMA |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LÜNEBURGER |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Jednorożec |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAASCH |
LUDWIG |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÖWENHAGEN |
ADOLF |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LULIES |
WILLI |
- |
LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 |
- |
- |
Bartosze I |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANIECKI |
WLADISLAUS |
- |
E.L.J.R.3 2.C |
- |
- |
Parciaki |
wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski |
mazowieckie |
- |
- |
znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki |
LEREHEROTH |
WILHELM |
GEFR. |
LIR.46/1K |
- |
- |
Świerze Górne |
wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOKOWANDT |
- |
- |
I.R. 147 |
- |
DUNAB. |
Grabnik I |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
GRABNICK |
- |
LEŚNIAK |
WOJCIECH |
- |
ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA |
- |
- |
Grabie |
wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEICH |
FRANZ |
INF. |
- |
- |
- |
Stróżówka II (nr 93) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESKUTOW |
- |
INF. |
IR 33 |
- |
- |
Szymbark I (nr 74) |
wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEBEN |
FRANZ JOHANN |
E.R.SCH. |
SCH.R. 26 |
- |
- |
Ropica Górna IV (nr 78) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOHRA |
JOSEF |
LDST.INF. |
- |
- |
- |
Ropica Górna IV (nr 78) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIEBIERT |
- |
INF. |
- |
- |
- |
Sękowa II (nr 80) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEDERMANN |
MARKO |
INF. |
ARMIA ROSYJSKA |
- |
- |
Gorlice III (nr 90) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LICHY |
- |
INF. |
- |
- |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LOMER |
JOHANN |
SCH. |
SCH.R. 24 |
- |
- |
Gorlice IV (nr 91) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
TABLICA PAMIĄTKOWA |
LUDL |
KARL |
UNTERJÄGER |
T.K.J.R. 3 |
- |
- |
Gorlice-Sokół (nr 88) |
miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCHINGER |
FRANZ |
INF. |
LDST.B. 160 |
- |
- |
Grybów II (nr 130a) |
miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LARSZYN |
IWAN MATWARYCEW. |
INFANTERIST |
RUSS. A.R. 61 |
- |
- |
Biecz V (nr 109) |
miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAJCZAK |
FRANZ |
INFANTERIST |
I.R. 56 |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPUS [SIPOS] |
JOSEF |
INFANTERIST |
- |
- |
- |
Binarowa (nr 110) |
wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEBUNKE |
- |
- |
KPGGR 2 |
- |
- |
Swoszowa (nr 33) |
wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAWRINC |
RUDOLF |
ZGSF.TIT.FLDW. |
IR 17 MGA |
- |
- |
Sieklówka (nr 42) |
wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LARYJONOF |
ANTON |
INF. |
- |
- |
- |
Bartne (nr 64) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORBEK |
AUGUST |
INF. |
IR 47 |
- |
- |
Jasło-Ulaszowice (nr 22) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LASZENKO |
KONSTANTIN |
- |
- |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEWCZENKO |
PANTELEJMON |
- |
IR 25 |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOENKO |
DYMITRY |
- |
IR 34 |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUDKA |
SEMEN |
- |
IR 244 |
- |
- |
Jasło (nr 23) |
miasto, gm. Jasło, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOKAR |
KASPAR |
RES.INF. |
LDW.IR 27 |
- |
- |
Sławęcin (nr 26) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIPCIAK |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Święcany (nr 30) |
wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LANGE |
FRANZ JOSEF |
SCH. |
SCH.R. 10 |
- |
- |
Magura Małastowska (nr 58) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENGAL |
ANTON |
SCH. |
SCH.R. 14 |
- |
- |
Lipna (nr 45) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOSCHYTZKY |
- |
LTN. |
- |
- |
- |
Lipna (nr 45) |
wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEUPRECHT |
VALENTIN |
JG. |
TKJR 3 |
- |
- |
Blechnarka (nr 49) |
wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANG |
IWAN |
INF. |
RUSS. |
- |
- |
Nowy Żmigród (nr 8) |
wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
- |
MUSK. |
RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Krzywińskie |
wieś, gm. Prostki, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAUSCHKE |
- |
GEFR. |
GREN. R. 1 |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEMKE |
- |
GREN. |
GREN. R. 3 |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEMKE |
- |
KANONIER |
FELDA. R. 16 |
- |
- |
Orzysz I |
miasto, gm. Orzysz, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEJA |
JOSEPH |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
LEJA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Łubniany I |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBAWSKI |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Luboszyce |
wieś, gm. Łubniany, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LAGA |
FERENC |
HONVÉD |
6.HONV.GY.E. |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGENTHAL |
BARUCH |
SCH. |
SCH. R. 34 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAPČIK |
JOSEF |
INF. |
I. R. 3 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENZ |
OTTO |
INF. |
I. R. 100 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUCHA |
JOHANN |
INF. |
- |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUERGI |
MICHAEL |
SCH. |
SCH. R. 34 |
- |
- |
Łużna-Pustki (nr 123) |
wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki |
małopolskie |
- |
- |
- |
LULKA |
ISTVÁN |
TR.SOLD. |
F.K.R. 13 |
- |
- |
Zborowice I (nr 135) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUNIT |
- |
- |
ÖST.UNG.SOLD. |
- |
- |
Tursko-Zapotocze (nr 140) |
wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORING |
IMRZKY MICHAEL |
- |
ÖST.UNG.SOLD |
- |
- |
Rakutowa (nr 141) |
miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LÖRINCZ |
JOSEF |
INF. |
- |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKACSI |
JANOS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUKIANOW |
ANANI |
INF. |
I.R. KRIM. |
- |
- |
Tuchów V (nr 164) |
miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOUBEK |
KARL |
INF. |
K.U.K.I.R. 21 |
- |
- |
Ryglice (nr 167) |
miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LATKI |
BERYŚ |
INF. |
- |
- |
- |
Łowczówek I (nr 171) |
wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANSDORFER |
KARL |
SCH. |
K.K.SCH.R. III |
- |
- |
Tarnowiec (nr 180) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANGNER |
WENZEL |
VICE WACHTM. |
LAND.GEN.KDO.LDST.KOMP.7/31 |
- |
- |
Lichwin I (nr 185) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAKIROWAIRIGI |
GRIGORIJ |
INF. |
RUSS.I.R. 139 |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHNER |
JOHANN |
K.SCH. |
K.K.K..SCH.R. III |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LINDEBNER |
FRANZ JOSEF |
JG. |
K.U.K.T.K.J.R. 1 |
- |
- |
Lubinka III (nr 192) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEFKIN |
DIMITR |
- |
J.R. 148 |
- |
- |
Szczepanowice II (nr 195) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESZANSKOJ |
GRIGORIJ |
GFT. |
RUSS. LOST. BAON 159 |
- |
- |
Rzuchowa (nr 196) |
wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEHOCZKY |
VIKTOR |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) |
- |
- |
Błonie (nr 198) |
wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LATIN |
IWAN |
INF. |
I.R. 25 |
- |
- |
Brzostek I (nr 223) |
wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUCHING |
FRITZ |
- |
P.R.I.R.218 |
- |
- |
Zasów (nr 242) |
wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LUPPERT |
ALOIS |
FAHNR. KAN. |
K.K.LDW.F.H.R. 13 |
- |
- |
Biadoliny (nr 271) |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEITER |
JOHANN |
JG |
K.U.K.T.K.J.R. 4 |
- |
- |
Biskupice Radłowskie II (nr 258) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
nagrobek |
LAJOS |
WENZEL |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
- |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAVDEL |
MARIAN |
INF. |
K.U.K.I.R. 65 |
- |
- |
Pasieka Otfinowska (nr 256) |
wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAIOS |
FERENC |
- |
H.I.R. 20 |
- |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIPPER |
GYÖRGY |
- |
H.I.R. 20 |
- |
- |
Wał-Ruda (nr 261) |
wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASZTYNK |
THOMAS |
HONV. |
K.UNG.L.I.R. 12 M. KIR.12. HONV. GYAL.EZR. |
- |
- |
Zaborów (nr 263) |
wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LENI |
MARTON |
RUSS.SOLD. |
- |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEPP-LEHRER |
EDUARD MARTIN |
- |
RUSS.I.R.293 |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEWATOW |
- |
RUSS.KPL. |
- |
- |
- |
Wola Nieszkowska (nr 340) |
wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński |
małopolskie |
- |
- |
- |
LAJBER |
GYORGY |
INF. |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUC? |
SIMON |
- |
- |
- |
- |
Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) |
część miasta Nowy Sącz |
małopolskie |
- |
- |
- |
LETTNER |
MIECZYSŁAW |
LEGIONISTA |
2 KOMP. III BAT. LP |
- |
- |
Żytkowice |
wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki |
mazowieckie |
- |
- |
krzyż betonowy |
LANGE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Pasłęk I |
miasto, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
Pomnik |
LOBERT |
ONOFRIUS |
- |
- |
- |
- |
Pasłęk I |
miasto, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
Pomnik |
LOIKE |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pasłęk I |
miasto, gm. Pasłęk, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
Pomnik |
LADENTHIN |
HERB. |
MUSK. |
- |
- |
Vermißt |
Brojce |
wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LASZERYK |
JOSEF |
INF. |
LIR 16 |
- |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LOHM |
JOHANN |
INF. |
- |
- |
- |
Rybitwy (lubelskie) |
wieś, gm. Józefów, pow. opolski |
lubelskie |
- |
- |
- |
LAABS |
JOHANNES |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
SCHWENZ / ŚWINIEC |
Obelisk |
LAABS |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
SCHWENZ / ŚWINIEC |
Obelisk |
LEMKE |
GERHARD |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
LEMKE |
REINHARD |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
LEMKE |
RUDOLF |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
Obelisk |
LEMKE |
WERNER |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
- |
LEWERENZ |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1891-01-02 |
GRAMBOW / GRĘBOWO |
grób pojedyńczy |
LEWERENZ |
ARTUR |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
GRAMBOW / GRĘBOWO |
- |
LÜBKE |
ARTUR |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
- |
TRIBSOW / TRZEBIESZEWO |
- |
LÜBKE |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Trzebieszewo |
wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński |
zachodniopomorskie |
1891 |
BRENDEMÜHL / JATKI |
- |
LENGYEL |
JOHANN |
INFANTERIST |
K.U.K. I.R. 51 |
- |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
LUNIEW |
FEODOR |
- |
- |
- |
- |
Opoczno I |
miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński |
łódzkie |
- |
- |
- |
LEISTIKOW |
FRANZ |
UTFFZ |
- |
- |
- |
Łabędzie |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LEMKE |
GUSTAV |
LDSTRM. |
- |
- |
- |
Łabędzie |
wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LEPPIN |
EDWIN |
- |
- |
- |
- |
Zaspy Wielkie |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LÜBKE |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Zaspy Wielkie |
wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LEGIEN |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ZAGÓRNIK |
pomnik |
LIGUS |
J. |
- |
- |
- |
- |
Andrychów |
miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki |
małopolskie |
- |
ANDRYCHÓW |
pomnik |
LANDA |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała II |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
LU?KI |
STEPAN |
RUSS.SOLDAT |
- |
- |
- |
Bytom III |
miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom |
śląskie |
- |
- |
- |
LAPCZYK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Chybie |
wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LABUDEK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LACH |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LACINA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LADSMYI |
L. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LAKOLA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGT |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LASIN |
P. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LATISE |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LAUCK |
R. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LAURUK |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZAREK |
I |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZURKA |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LECH |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LEGUTKO |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LEHNER |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LEIER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LENHARD |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LENHART |
F. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LERCH |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LEWICKI |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LIGODZKI |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LIPAWSKA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LISCHKA |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LITWIN |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LIUBARA |
M. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LÖBL |
R. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LOISA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LON |
L. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LORENC |
R. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUPESK |
A. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUPIKOWICZ |
W. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUSZCZAK |
S. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUTKA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUZOR |
J. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LYSZCZYK |
R. |
- |
- |
- |
- |
Cieszyn II |
miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LALURNY |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LINEK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Czechowice-Dziedzice I |
miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LIPIEC |
ANDRZEJ |
SZEREGOWY / POLAK |
157 P.P. |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza II |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
LIPSKI |
STEFAN |
SZEREGOWY / POLAK |
23 B.WART. |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza II |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
LOREK |
HIERONIM |
SZEREGOWY / POLAK |
DYW. ŻAND. |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza II |
miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza |
śląskie |
- |
- |
- |
LEBIODA |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Dębowiec I |
wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LAQUA |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Gliwice III |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LACH |
THEOPHIL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LAHMER |
GEORG |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LANDA |
JOSEPH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LARA |
JOSEPH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LARISCH |
ADOLF |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LARISCH |
HEINRICH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LEDER |
ADAM |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LEDER |
HERMANN |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LEDER |
KARL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LEHNERT |
BRUNO |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LELLEK |
ALOIS |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LEPIARCZYK |
VINZ. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LESCH |
AUGUST |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LEX |
VALENTN |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LISCHIK |
VINZENZ |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LOCH |
ALOIS |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LOREK |
JOSEPH |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LOSERT |
PAUL |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LOSSERT |
KARL |
UNTEROFFIZIER |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LOTT |
RICHARD |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LYSZCZYNA |
AUG. |
MANNSCHAFT |
- |
- |
- |
Gliwice IV |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
SZOBISZOWICE |
- |
LEDWOŃ |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
LEDWOŃ |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Jastrzębie-Zdrój I |
miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Cerkwica |
wieś, gm. Karnice, pow. gryficki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LASZCZAK |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LASZCZAK |
TEOFIL |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LASZCZAK |
WŁAD. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
ANDRZ. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
IGN. |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kozy |
wieś, gm. Kozy, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LACHOR |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Poręba |
miasto, gm. Poręba, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
LAMPKA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Roszków |
wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
BARTŁOMIEJ |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
KLEMENS |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
LYSKO |
AUGUSTYN |
- |
- |
- |
- |
Lędziny |
wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
LEO |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Samborowice |
wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
J. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LERCH |
R. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
K. |
- |
- |
- |
- |
Rudnik |
wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski |
śląskie |
- |
- |
- |
LYSKA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pławniowice |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LEPUSZKUT |
M. |
- |
- |
- |
- |
Siemianowice Śląskie |
miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie |
śląskie |
- |
- |
- |
LENARD |
WOJCIECH |
OCHOTNIK |
- |
- |
- |
Sosnowiec I |
miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec |
śląskie |
- |
- |
- |
LARISCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Paczyna |
wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LANKOSZ |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Hecznarowice |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LANKOSZ |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LASZCZAK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Pisarzowice (śląskie) |
wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LORENC |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Wilkowice |
wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski |
śląskie |
- |
- |
- |
LESZCZYŃSKI |
HENRYK |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
LUTYN |
WŁADYSŁAW |
- |
- |
- |
- |
Zawiercie I |
miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański |
śląskie |
- |
- |
- |
LUPINSKI |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Kaczyce Dolne |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZOK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Zebrzydowice (śląskie) |
wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski |
śląskie |
- |
- |
- |
LENKOWSKI |
ANT. |
ST. SIERŻ. |
LEGIONY POL. |
- |
- |
Żywiec I |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
LIOHNOWSKI |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Żywiec III |
miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki |
śląskie |
- |
- |
- |
LEMKE |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LÜBCKE |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Bierzwnica |
wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LAWRENZ |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Winniki |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LIERMANN |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Winniki |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LÜBKE |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Winniki |
wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LOCH |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Chrząstowice I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Karlino |
miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LANGE |
WALTER |
KRIEGSFREIW. |
LDW. INF. RGT. 133 2. KOMP. ERS. BATL. |
- |
- |
Zduńska Wola |
miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski |
łódzkie |
- |
- |
- |
LIPINSKI |
NIKOŁAJ |
- |
- |
- |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LOGINOW |
- |
- |
- |
- |
- |
Konin |
miasto, gm. Konin, pow. m. Konin |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LEHR |
R. |
- |
2 KOMP. INF. REGT 41 |
- |
- |
Gawliki Wielkie |
wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEMKE |
G |
- |
- |
- |
- |
Kamionki |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIEDTKE |
P |
- |
- |
- |
- |
Kamionki |
wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LENGA |
ISIDOR |
- |
? KOMP. INF. REGT. 45 |
- |
- |
Paprotki Kolonia |
wieś, gm. Miłki, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
JOHANN |
MUSK. |
INF.REGT. 131 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LINK |
FRANZ |
KÜR. |
KÜR.REGT. 3 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUDOLPH |
?RL |
MUSK. |
RES. INF.REGT. 251 |
- |
- |
Żytkiejmy I |
wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAJEWSKI |
MARTIN |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
GRONSKEN |
- |
LASK |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
ROMANOWEN |
- |
LASK |
JAKOB |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
ROMANOWEN |
- |
LUBOWITZ |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
ROMANOWEN |
- |
LYSEWSKI |
GOTTLIEB |
- |
- |
- |
- |
Borzymy I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
PRZEPIORKEN |
- |
LECHMATIKOW |
TOMA |
GEM. |
15 SIBIR. |
- |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1889 |
- |
- |
LUSCHA |
FRANZ |
GEM. |
INFT. REGT. 443 |
- |
- |
Olsztyn III |
miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
1877 |
- |
- |
LAASER |
MICHAEL |
- |
- |
- |
- |
Piduń |
wieś, gm. Jedwabno, pow. szczycieński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAK |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Pozezdrze II |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIBS |
JOH. |
- |
- |
- |
- |
Pozezdrze II |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
- |
GEFR. |
1 / PION. BTL. 1 |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LECZINSKI von |
- |
LDSTRM. |
- |
- |
- |
Węgorzewo I |
miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LASSEN |
- |
UFFZ. |
INF. REGT. 175 |
- |
- |
Wyłudy |
wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAAS |
OTTO |
- |
RIR 232 |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
397 |
LÖDING |
WILHELM |
- |
RIR 232 |
- |
- |
Korzenica |
wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski |
podkarpackie |
- |
- |
403 |
LINK |
MATHEUS |
GEFREITER |
- |
- |
- |
Drohojów |
wieś, gm. Orły, pow. przemyski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LELEK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Samocice |
wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LISKÓW |
M. P. |
RIADOWOJ |
119 KOŁOMIENSKI PP |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 20.08.1915 |
LWOWRYCZ |
PAUL T. |
RIADOWOJ |
167 OSTROGSKIJ PP |
- |
- |
Stalowa Wola |
miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
- |
- |
pochówek z 21.05.1915 |
LADWIG |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LADWIG |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LEITZKE |
BERHARD |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LOBMANN |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Biała (zachpom.) |
wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki |
zachodniopomorskie |
- |
- |
- |
LANGER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Kamieńczyk |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANDSKRON PAUL |
- |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Eule |
- |
LAUBERBACH FRZ. |
- |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Ludwinsdorf |
- |
LOFFLER |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Ludwikowice Kłodzkie |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Mulke |
- |
LANDATU |
ZAMFIR |
GEM/RUMUNIA |
I. R. 48 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1877 |
- |
- |
LASCHMANOW |
WASSILI |
GEM./RUSS. |
I.R.236 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1894 |
- |
- |
LAST? |
STANISLAW |
GEM./S? |
I.R.59 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEKIC |
DUSCHAN |
GEM/SERBIA |
I.R.3 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
1889 |
- |
- |
LEMNARU |
NICOLARE |
RUMUNIA |
I.R.70 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LINOW |
WASILI |
GEM/ROSJA |
I.R.307 |
- |
LAMSDORF |
Łambinowice I |
wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEDER |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIENIG |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINKE |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUX |
WILLI |
- |
- |
- |
- |
Pobiedna |
wieś, gm. Leśna, pow. lubański |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUSCHER |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
1890-10-10 |
Weitengrund Sokolec |
- |
LUSCHER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Sokolec |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
Weitengrund Sokolec |
- |
LEMBERG |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
TÖSCHWITZ |
- |
LOEPER von |
LOTHAR |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
JAUSCHWITZ |
- |
LOEPER von |
GEORG |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
JAUSCHWITZ |
- |
LUDWIG |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
BRODELWITZ |
- |
LUDWIG |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Stara Rudna |
wieś, gm. Rudna, pow. lubiński |
dolnośląskie |
- |
BRODELWITZ |
- |
LANGE |
KONRAD |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
HERMAN |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
untersekundaner |
LAUTHER |
HANS |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
oberprimaner |
LIEDL |
JOS. |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIEHR |
ALFONS |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINDE |
KARL |
SCHÜLLER |
- |
- |
- |
Wrocław (Ossolineum) |
miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LABOSCHINER |
MAX |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LABOSCHINER |
WILH. |
FELDW.LTN. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LANDAU |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1886-12-20 |
- |
Rotunda i nagrobek |
LANDSBERG |
HANS |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LANDSBERG |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LANGE |
ERICH |
GEFR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LANGER |
FEDOR |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEDERMANN |
GUST. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEICHTENTRITT |
MARTIN |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1894 |
- |
Rotunda i nagrobek |
LEISER |
SIEGFRIED |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LESSER |
WILLY |
VZFW. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEUCHTAG |
MARTIN |
VZFW.DR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEVI |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEVI |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEVIN |
MAX |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEVY |
ERWIN |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEWIN |
BRUN. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda i pomnik |
LEWIN |
HUGO |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEWY |
ERWIN |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEWY |
HANS |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LEWY |
HERB. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1898-10-16 |
- |
Rotunda i nagrobek |
LEWY |
OTTO |
GEFR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LICHTENSTEIN |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LICHTHEIN |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LIEBES |
WALT. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LIEBESKIND |
HANS JOS. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LINDENBERG |
HANS |
LTN. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LITTAUER |
HEIMANN |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LOBETHAL |
ERNST |
VIZ.WACHTMEISTER.U.OFFZ.ASP. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LOBETHAL |
HANS |
LTN. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LOEWENSTAEDT |
WALTER |
GEFR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LOEWENTHAL |
HANS |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
LOEWENTHAL |
ROB. |
UTFFZ. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LOEWY |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
1881-05-28 |
- |
nagrobek |
LONDON |
ERNST GERH. |
KRFRW. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LUBINSKI |
MAX |
VZFW. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
LUBINSKY |
HERB. |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LUBLINER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
rotunda |
LUSTIG |
LEO |
GEFR. |
- |
- |
- |
Wrocław-Pilczyce I |
część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław |
dolnośląskie |
- |
- |
Rotunda |
LUDWIG |
FRANZ |
LANDSTURMMANN |
- |
- |
- |
Złoty Stok |
miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAUTENSCHLÄGER |
ROBERT |
MUSK. |
2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 |
- |
- |
Bajtkowo II |
wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIBOR |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
DĘBIE |
- |
LYSIK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Dębie I |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
FALMIROWICE |
- |
LEBEK |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUX |
ALBERT |
- |
- |
- |
- |
Polska Cerekiew |
wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Steblów I |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Steblów I |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Steblów I |
wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIWOWSKI |
WILHELM |
- |
- |
- |
Francja (verm.) |
Słupsko |
wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki |
śląskie |
1893-01-08 |
- |
zaginął |
LUDWIG |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Nietoperek |
wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki |
lubuskie |
- |
- |
rotunda |
LEŹ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Czermin |
wieś, gm. Czermin, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZCIANA |
- |
LEJA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LEJA |
SZCZEPAN |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIZAK |
JAKUB |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LIZAK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Giedlarowa |
wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LENIK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LENIK |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Krosno-Krościenko Niżne |
część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński |
podkarpackie |
- |
- |
- |
LOWACK |
FRIE? |
- |
- |
- |
- |
Lądek Zdrój I |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOWACK |
- |
- |
- |
- |
- |
Lądek Zdrój I |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LU?WIG |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Lądek Zdrój I |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LU?WIG |
OSWALD |
- |
- |
- |
- |
Lądek Zdrój I |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUX |
? |
- |
- |
- |
- |
Lądek Zdrój I |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUX |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Lądek Zdrój I |
miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Zawada (opolskie) |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOCH |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Zawada (opolskie) |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOCH |
STEFAN |
- |
- |
- |
- |
Zawada (opolskie) |
wieś, gm. Turawa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZEŚŃ |
- |
LODARSKI |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
MALINIE |
- |
LUPA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Chorzelów |
wieś, gm. Mielec, pow. mielecki |
podkarpackie |
- |
TRZEŚŃ |
- |
LANGE |
W. |
LDST. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
LÄPP |
R. |
KAN. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FICHTHORST |
- |
LANGE |
A. |
WEHRM. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
FRIEDRICHSBERG |
- |
LANGE |
K. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAKENDORF |
- |
LÖPP |
G. |
O.MATR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
HAKENDORF |
- |
LAABS |
G. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
MOOSBRUCH |
- |
LAASER |
K. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
MOOSBRUCH |
- |
LEWALD |
F. |
GEFR. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUHOF |
- |
LANGE |
O. |
KAN. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
LINDE |
P. |
UFFZ. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
LULLEY |
P. |
MUSK. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
NEUKIRCH |
- |
LOBBÄUS |
A. |
WEHRM. |
- |
- |
- |
Jegłownik |
wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski |
warmińsko-mazurskie |
- |
SCHWARZDAMM |
- |
LUBNER |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
front zachodni |
Gdynia Chylonia |
część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia |
pomorskie |
- |
- |
- |
LI?UT??? |
- |
- |
- |
- |
- |
Łukowo (Czersk) |
wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki |
pomorskie |
- |
- |
- |
LASKO |
WŁADYSŁAW |
SZEREGOWY |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
JANINA |
- |
- |
- |
- |
Wojnicz II |
wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski |
małopolskie |
- |
- |
CYWIL |
LABOCH |
WALDEMAR |
- |
- |
- |
- |
Dębnica |
wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LASSAK |
JOSEPH |
MUSK. |
JNF.RGT. 150 6 KP |
- |
- |
Lipno I |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
LEON |
ALBERT |
MUSK. |
J.REG. 150 6 KP. |
- |
- |
Lipno I |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
LOSENSKI |
OTTO |
RES. |
J.REG. 150 2 KP. |
- |
- |
Lipno II |
wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski |
kujawsko-pomorskie |
- |
- |
- |
LEMP |
KARL |
LANDSTM. |
4 KOMP. LANDST. BATAL. DARMSTADT IV |
- |
- |
Szymonka II |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LOOS |
ADOLF |
LANDSTM. |
4 KOMP. LANDST. BATAL. DARMSTADT IV |
- |
- |
Szymonka II |
wieś, gm. Ryn, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LASTIUK |
DYMITR |
- |
- |
- |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LEFINSKI |
- |
- |
- |
- |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LEMASSOW |
- |
- |
- |
- |
- |
Czarne (pom.) |
miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LANGE |
HEINRICH |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
LIEWALD |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
LIEWALD |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Kotliska |
wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki |
dolnośląskie |
- |
KESSELDORF |
- |
LACHMANN |
OTTO |
- |
4/R.I.R. 226 |
- |
- |
Romoty |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LUBIK |
J |
- |
- |
- |
- |
Dormowo |
wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki |
wielkopolskie |
- |
DORMOWO |
- |
LUDWIG |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Niemojów |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LORYCH |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Błotnica |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LEISSNER |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LINKA |
KAZIMIERZ |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LORENC |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Dłużyna |
wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LAABS |
FRITZ |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LAMBRECHT |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LANGE |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
ERICH |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LEISTNER |
PHILIPP |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LENTZ |
KURT |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LOLL |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LÜCK |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LÜNSER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Bytów II |
miasto, gm. Bytów, pow. bytowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Siekowo |
wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LATOSKA |
VALENTIN |
- |
- |
- |
- |
Łubie |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LATOSKA |
VINZENT |
- |
- |
- |
- |
Łubie |
wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski |
śląskie |
- |
- |
- |
LAMPKA |
JOH.[ANN] |
- |
- |
- |
- |
Radoszowy |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RADOSZOWY |
- |
LEWITZKI |
- |
GEFR. |
- |
- |
- |
Romanowo I |
wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LECKEL |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LEHNERT |
BRUNO |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LIEGNER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LINDNER |
REINHOLD |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LIPPICH |
JOSEL |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LISCHEWSKI |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LOPATTA |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Gliwice XII |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
- |
- |
LAFELD |
M. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAUBE |
K. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEDER |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
G. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEMBERG |
R. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEUBNILE |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINKE |
A. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUBICH |
G. |
- |
- |
- |
- |
Bolków I |
miasto, gm. Bolków, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LECIEJEWSKI |
CZESŁAW |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
WALERIANOWO |
- |
LEWANDOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
KOTOWO |
- |
LIPIAK |
IGNACY |
- |
- |
- |
- |
Komorniki (wielkop.) |
wieś, gm. Komorniki, pow. poznański |
wielkopolskie |
- |
RUDNICZ |
- |
LEBOK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEBOK |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Zimna Wódka |
wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEŚNIAREK |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŻYTOWIECKO |
- |
LEŚNIAREK |
WALENTY |
- |
- |
- |
- |
Żytowiecko |
wieś, gm. Poniec, pow. gostyński |
wielkopolskie |
- |
ŁĘKA MAŁA |
- |
LEBOK |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LISSOK |
LEO |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. strzelecki) |
wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Morów |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Morów |
wieś, gm. Nysa, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUBCZYK |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Krobusz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDA |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Krobusz |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAMPERT |
ERNST |
- |
- |
- |
- |
Gostomia |
wieś, gm. Biała, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
ROCHUS |
- |
- |
- |
- |
Daniec |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Daniec |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LYRA |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Daniec |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBAWSKI |
J. |
- |
- |
- |
- |
Żelazna |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBAWSKI |
P. |
- |
- |
- |
- |
Żelazna |
wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LICHY |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Tarnów Opolski II |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGOSCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
RZECZYCA |
- |
LATACZ |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Pawłowiczki I |
wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
ZAGINĄŁ |
LEZOCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Krępna |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPKA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Krępna |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LABICH |
SYLVESTER |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LABUS |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Żyrowa I |
wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINTZE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOSSE |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOSSE |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOSSE |
THEODOR |
- |
- |
- |
- |
Włodary |
wieś, gm. Korfantów, pow. nyski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOFFEL |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Domaniów |
wieś, gm. Domaniów, pow. oławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOBER |
GOTTLIEB |
- |
- |
- |
- |
Żórawina II |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
Repplline |
- |
LACH/JACH |
JAN? |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Huhendort |
- |
LAQUA |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Krasiejów |
wieś, gm. Ozimek, pow. opolski |
opolskie |
- |
Krascheow |
- |
LEWAMDOWSKI |
J |
- |
- |
- |
- |
Kalisz |
miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LIENIG |
- |
- |
- |
- |
- |
Bojmie |
wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LANGER |
VIKTOR |
- |
- |
- |
- |
Kadłub |
wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
BERNARD |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LAZAR |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPKA |
ALOIS |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPKA |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPKA |
WVIKTOR |
- |
- |
- |
- |
Obrowiec |
wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEMANIK |
PIOTR |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
OPATÓW |
- |
LEMANIK |
WACŁAW |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LIBNER |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LUBOJAŃSKI |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Opatów |
wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński |
wielkopolskie |
- |
SZALONKA |
- |
LUDWICZAK |
J. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LUDWICZAK |
W. |
- |
- |
- |
- |
Baszków |
wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński |
wielkopolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Szalejów Dolny |
wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Szalejów Dolny |
wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUX |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Szalejów Dolny |
wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LISSY |
HUBERT |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LISSY |
VALENTIN |
- |
- |
- |
- |
Chrząszczyce |
wieś, gm. Prószków, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LANC |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Cisownica |
wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
E. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
F. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
O. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGNICKEL |
E. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGNICKEL |
P. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LAUFER |
R. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEFFLER |
Th. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOFFLER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOFFLER |
J. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
H. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
M. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOSKE |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOSKE |
P. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUEYGA |
G. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUEYGA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUX |
A. |
- |
- |
- |
- |
Wolibórz |
wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUBCZYK |
VAL. |
- |
- |
- |
- |
Golczowice |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
ZOWADE |
- |
LATUS |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LYSCH |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Głogówek I |
wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki |
opolskie |
- |
- |
- |
LEDER |
ROB. |
- |
- |
- |
- |
Gierałtowice |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
STANISLAW |
- |
- |
- |
- |
Suchy Bór |
wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LESTAR |
STEFAN |
INF. |
I.R. 69/4 |
- |
- |
Gorzów Śląski |
miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski |
opolskie |
1889 |
PAKOZD |
- |
LATKA |
J. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LATKA |
V. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPPOK |
F. |
- |
- |
- |
- |
Gąsiorowice |
wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LABA |
JÓZEF |
- |
I.R. 57 |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1888 |
WOLA LEMBOWICE |
- |
LEIBERL |
PETER |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1878 |
- |
- |
LINEK |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1880 |
SCHUTTENHOFEN |
- |
LINHOFFER |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1876 |
LATZBURG |
- |
LISZKA |
KONSTANTY |
- |
- |
- |
- |
Zbydniów VIII |
wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski |
podkarpackie |
1884 |
GRZYBÓW |
- |
LANGER |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIPOK |
ROCHUS |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LOCH |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Raszowa (pow. opolski) |
wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEMPA |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Radawie |
wieś, gm. Zębowice, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
JOHANN |
- |
- |
- |
- |
Radawie |
wieś, gm. Zębowice, pow. oleski |
opolskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
JULIUS |
- |
- |
- |
- |
Żędowice |
wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki |
opolskie |
- |
- |
- |
LACZUS |
- |
GREN. |
GREN. REGT. 4 |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGECKER |
- |
GREN. |
GREN. REGT. 4 |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEINEKOGEL |
- |
MUSK. |
- |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LÖPER |
- |
GEFR. |
INF. REGT. 44 |
- |
- |
Koty II |
wieś, gm. Biała Piska, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
FERDINAND |
- |
- |
- |
- |
Kierżno |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LA?D???? |
W. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUGE |
B. |
- |
- |
- |
- |
Ocice |
wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINKE |
HANS |
- |
- |
- |
- |
Branice I |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGER |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LINK |
FRANZ |
- |
- |
- |
- |
Branice II |
wieś, gm. Branice, pow. głubczycki |
opolskie |
- |
- |
- |
LANGE |
OSWALD |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
LANGE |
ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
DITTERSDORF |
- |
LINDNER |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Mierczyce |
wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski |
dolnośląskie |
- |
MERTSCHUTZ |
- |
LO? |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Opawa |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LU? |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Opawa |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Chełmsko Śląskie I |
wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
MICHAŁ |
- |
- |
- |
- |
Złota (małopolskie) |
wieś, gm. Czchów, pow. brzeski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LANKAU |
K. |
- |
- |
- |
- |
Kożuchy Wielkie II |
wies, gm. Giżycko, pow. giżycki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LANGE |
REINHOLD |
- |
- |
- |
- |
Wilczyce |
wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LINKE |
OSKAR |
KOS. |
- |
- |
- |
Rosochata |
wieś, gm. Kunice, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
O. |
LOBETH |
PAUL |
? |
- |
- |
- |
Rosochata |
wieś, gm. Kunice, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
W. |
LISEL |
GUST. |
- |
- |
- |
- |
Legnica II |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LACHNO |
EFREM |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LALIK |
STANISLAUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LESZCZUK |
JOSEPHUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LEŚNIAK |
ANTONIUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LIŠKA |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
JOANNES |
ZIV. KUTSCH. |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LUBLIN |
THADDAEUS |
- |
- |
- |
- |
Oświęcim I |
miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski |
małopolskie |
- |
- |
- |
LOCHNE? |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Lubiąż |
wieś, gm. Wołów, pow. wołowski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
? |
- |
- |
- |
- |
Środa Śląska |
miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
? |
- |
- |
- |
- |
Środa Śląska |
miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOBER |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Rzeplin |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOBER |
ROBERT |
- |
- |
- |
- |
Rzeplin |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LOBER |
GOTTLEB |
- |
- |
- |
- |
Rzeplin |
wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LANGER |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
KAUBITZ |
- |
LANGER |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
LEBER |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHRÄBSDORF |
- |
LECKELT |
PAUL |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
SCHODELWITZ |
- |
LICHTER |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Bobolice |
wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki |
dolnośląskie |
- |
KAUBITZ |
- |
LEHMANN |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Sieniawa Żarska I |
wieś, gm. Żary, pow. żarski |
lubuskie |
- |
- |
- |
LEISER |
GUSTAV |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
HERMANN |
- |
- |
- |
- |
Karpacz |
miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LESCHZINER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
LIEGNER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
- |
LÖBINGER |
HARTWIG |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
GLEIWITZ |
zmarł na skutek wojny |
LOMNITZER |
MAX |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
PEISKRETSCHAM (Pyskowice) |
- |
LOMNITZER |
SALO |
- |
- |
- |
- |
Gliwice IX |
miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice |
śląskie |
- |
PEISKRETSCHAM (Pyskowice) |
- |
LECZYBYL |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Kępa |
wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LIBOR |
ANTONI |
- |
- |
- |
- |
Kępa |
wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski |
opolskie |
- |
- |
- |
LASKOWSKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Kraków-Bieżanów |
miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków |
małopolskie |
- |
- |
- |
LASAR |
TEOFIL |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LASAR |
WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LICHUTER |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Pokrzywnica |
wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski |
opolskie |
- |
- |
- |
LEHNERT |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
LORENZ |
J. |
- |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała VII |
miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała |
śląskie |
- |
- |
- |
LERCH |
EDUARD |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LUX |
ANDREAS |
- |
- |
- |
- |
Kunštát u Orlického Záhoří |
- |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LECHSNER |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LEDER |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Nagodzice |
wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIERES u. WILKAU von |
WALDEMAR |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LIERES u. WILKAU von |
KURT ALFRED |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUTTWITZ Graf von |
FRIEDRICH WILHELM |
- |
- |
- |
- |
Legnica IV |
miasto, gm. Legnica, pow. legnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
- |
LUDWIG |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Modliszów |
wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki |
dolnośląskie |
- |
- |
VERMIST |
LABDA |
ALOJZY |
- |
- |
- |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LANGOCZ |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSAREK |
PAWEŁ |
- |
- |
- |
- |
Jankowice |
wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki |
śląskie |
- |
- |
- |
LUCKE |
- |
- |
5./RIR 59 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LIBEDA |
- |
- |
10./RIR 18 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LOCKWALD |
- |
- |
10./RIR 1 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LAU |
- |
- |
9./RIR 1 |
- |
- |
Gostynin |
miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński |
mazowieckie |
- |
- |
- |
LABUDA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LABUDA |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LATUSEK |
KAROL |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LATUSEK |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
LEOP. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
AUG. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
- |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
JÓZ. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
TOM. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LISZKA? |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
TOM. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
? |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LOSKA |
PAW. |
- |
- |
- |
- |
Tychy |
miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy |
śląskie |
- |
- |
- |
LÜBECK |
ARTUR |
- |
- |
- |
- |
Białogarda |
wieś, gm. Wicko, pow. lęborski |
pomorskie |
- |
KRĘPA |
- |
LEWENAU |
ADOLF |
- |
- |
- |
- |
Choczewo |
wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
- |
- |
LAGA |
FRANCISZEK |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
STRZEPCZ |
- |
LABIDDA |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
BĘDARGOWO |
- |
LABUDDA |
STANISŁAW |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
LINIA |
- |
LANGE |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
LINIA |
- |
LABUDDA |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
NOWA HUTA |
- |
LEYK |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
NOWA HUTA |
- |
LAWRENZ |
LEON |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
POBŁOCIE |
- |
LEWICKI |
JAN |
- |
- |
- |
- |
Strzepcz |
wieś, gm. Linia, pow. wejherowski |
pomorskie |
- |
TĘPCZ |
- |
LIKUSKI |
FRIEDRICH |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
NATTATSCH |
- |
LIPPEK |
EMIL |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
NATTATSCH |
- |
LIPPEK |
LUDWIG |
- |
- |
- |
- |
Kurki |
wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
NATTATSCH |
- |
LÖWE |
JOHANNES |
- |
- |
- |
- |
Wejsuny II |
wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAPSCHIEK |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LYSS |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LYSS |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LYSS |
RICHARD |
- |
- |
- |
- |
Szczecnki |
wieś, gm. Olecko, pow. olecki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LISZKA |
K. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
BACZYN |
- |
LEMPART |
FR. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
ZACHEŁMNA |
- |
LEMPART |
T. |
- |
- |
- |
- |
Budzów (pow. suski) |
wieś, gm. Budzów, pow. suski |
małopolskie |
- |
ZACHEŁMNA |
- |
LINGNAU |
JOSEF |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LINGNAU |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LILIENTHAL |
OTTO |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LILIENTHAL |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LIEDIG |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEMM |
OSKAR |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
AUGUST |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LEHMANN |
ANTON |
- |
- |
- |
- |
Dobre Miasto |
miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LAPISCH |
KARL |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
poległ |
LANDESBERG |
IGNATZ |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zmarł |
LIBERDA |
JÓZEF |
- |
- |
- |
- |
Třinec |
Czechy |
Pogranicze |
- |
- |
zaginął |
LABBUDA |
- |
UFFZ. |
FUS. REGT. 33 |
- |
- |
Grabnik II |
wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki |
warmińsko-mazurskie |
- |
- |
- |
LATOCHA |
ANDRZEJ |
INFANTERIST |
- |
- |
- |
Ludźmierz II |
wieś, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski |
małopolskie |
1877-07-01 |
ROGOŹNIK |
ZAGINĄŁ |
LAUFER |
KAREL |
- |
- |
- |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LINDTALER |
FRANZ |
- |
- |
- |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
- |
LOPIČ |
MICHAL |
- |
- |
- |
ZBOROV |
Zborov |
Słowacja |
Pogranicze |
- |
- |
- |