Les noms dans la base commençant par S: 10111

Retour a la page principale

Nom
Prénom
Grade militaire/
Nationalité
Division La date du décčs
(aaaa-mm-jj)
Le lieu du décčs
Le lieu de la sépulture
Localisation
Voďvodie
La date de naissance
Le lieu de naissance
Remarques
SAFIAN STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SKOWRON STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SOSIŃSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
STOLECKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ŚLEBIODA MIKOŁAJ - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
STUPAWSKY STEFAN INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHIRMER A. JÄGERZ.PF. 3. ES. JÄG. R. Z. PF. 13 1914-12-24 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHUBERT B. ARM. SOLDAT 5. K. ARM. BATL. 37 1915-05-08 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHWITKOWSKI F. - - - - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SENPPMANN RUD. - 6. J. R. 59 1914-11-14 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STAMM G. UNTEROFFIZIER 1. K. INF. REG. 18 1916-01-01 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STROHSAHL THEO MUSKETIER 1-7 K. INF. REG. 149-7 1914-12-20 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - De facto I.R. 147. Zmarł w szpitalu 1914-12-23
SZEPON O KRIEGSFRW. 5 K. INF. REG. 150 1915-01-11 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SZAFRAN ST. WEHRMANN II K. R. INF. R. 227 1914-11-23 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHEIBEL AD. VIZEFELDW. 2.K.R.INF.R.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SCHNEIDER WILHELM WEHRM. RES.INF.REG.213 3.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SCHÜTTE HENRYK SZER. 3 J. R. 79 1918-08-28 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SIMON GUSTAV ERS. RES. 1.KOMP.RES.INF.RGT.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
STEMME AUGUST ERS. RES. 2.K.RES.INF.RGT.231 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SCHESTOKAT HEINRICH KRGSFRW. RJR231/9K 1915-02-08 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHOLL ADOLF GEFREITER RJR 221/7K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHULTE JOHANN MUSKETIER RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHWEITZER PH. KRGSFRW. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SPRAUL AUGUST UNTOFFZ. RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STASCHIK JOHANN DRAGONER DRAG. R. 13/ 2E SK 1914-11-21 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STIEGE MAX MUSKETIER JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SAMTLEBE K. MUSKETIER 4 K R INF R 229 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHNEIDER F. JÄGER 2 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHUCHART - UNTEROFFIZIER ? K INF REG 152 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULTZ P. RESERVIST ? INF REG 152 1914-11-28 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULZ OSKAR ERS. RESERVIST 10 K R INF R 225 1914-12-03 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHUSTER G. ERS. RESERVIST 6 K R J REG 225 1914-12-05 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SÖLBECK W. MUSKETIER 5 K INF REG 152 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
STREMPEL W. UNTEROFFIZIER 4 K R INF R 226 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SUDERGATH - MUSKETIER 7 K R INF R 227 1914-11-26 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SEFFLER ERICH ERS. RES. RJR231/6K 1914-11-23 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHIMANSKI J. EIN. J. UNTEROFFIZ. 3 BYT 1914-12-09 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHIZD ED. UFZ. 9 K. INF. REGT. 72 1915-01-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHREY FRIED. KRIEGSFREIW. 2 K. INF. REG. R. 227 1914-12-?? - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHÜTZ MAX VIZEFELDWEBEL 3 K. INF. REG. 69 1914-12-02 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SALOMON LEONARD ? 3.5.GGR 1914-11-24 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHRIMER OTTO SZER 8.J.R.167 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHWANDE - DR ? 1915-03-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SENE ERNST SZER 1.J.R.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SESELMAN LAUIS SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SIEG JULIUS PODOF 2.61 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SKRZYCZYK JÓZEF SZER ?6.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SOMMER GSTAW SZER 10.82 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie 1895-03-13 - -
STEIMETZ AUGUST SZER 12.82 1914-11-10 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STEINAU WILHELM SZER 8.J.R.21 1914-11-17 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STELDMAN ALBERT SZER 4.? 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
STERMAN HAINRICH SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STOLZE KAROL SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STRAUB ALBERT SZER 5.82 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STÜBNER REINHOLD LEUTNANT D.RES. 1.Oberels.J.R. 167. 1914-12-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SUSTER WILHELM SZER 1.82 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZADE MIKOLAUS SZER 11.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZILING JOSEF SZER 1.5.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT ANDREAS SZER 7.83 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT JOHAN SZER 8.47F.A.R. 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT OTTO SZER 3.61 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT WALTER SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SZUBERT BRUNO SIERŻ ? 1914-12-14 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZULTE DITRICH ? ? 1914-12-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHILLING FRITZ LEUTNANT D R II BTL 1 GARDE FUSIL RGT 1914-11-24 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULZE W. RESERVIST 2 K INF REG 150 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHWARZ ERNST KANONIER 6 BT FELD AR 82 1914-11-30 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SEELER von HELMUT HAUPTMANN 1 KOMP 5 GARDE RGT Z FUSS 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SELIGMANN AUGUST KANONIER 6 BT FELD AR 82 1914-12-11 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SHEBER SILVESTER MAJOR FÜHRER DES I BATL GARDE FUSIL REGT 1914-11-22 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SLOMMA AUGUST ERS. RESERVIST 4 K ERG 2T R 146 1914-11-16 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
ST LAUSCH LEO RESERVIST 2 K INF REG 39 1914-12-12 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
STACHOWIAK W. MUSKETIER 12 K INF REG 146 1914-11-28 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SAUKER ? SZER. 4.27 1914-11-10 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SUHLE ALBERT WI SZER. 2.83 1914-11-22 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SALESKI EMIL KANONIER 3.BTT.FELD.A.R.71 1914-11-18 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHULZE OTTO UNTEROFFIZIER 3.K.JNF.R.141 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHWARZ WILH. UNTERFFIZ.D.R 6.K.JNF.REG.61 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
STALLER FRIEDR. MUSKETIER 2.K.JNF.REG.141 1914-11-28 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SIWECK OTTO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SPEDKUN LEO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SCHIN?Z WLADISLAUS - 4 K. I.R. 14 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHLEUNING GER. REST. REKR. 14 K. I.R. 141 1915-05-14 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHOLER GEORG MUSKETIER M.G.K. I.R. 140 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHOLZ PAUL MUSKETIER 2 K. I.R. 41 1914-12-09 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULEMANN HEINRICH MAJOR KOMD. D. III B. I.R. 41 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULZ PAUL KANONIER 4 B. F.A.R. 53 1915-01-06 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULZ AUG. MUSKETIER - - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULZE ZL?Z MUSKETIER 10 K. I.R. 128 1915-02-02 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHUMANN - WIZE-WACHTM. 2 B. F.A.R. 52 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SELLMANN JOH. ERS. RESERVIST 7 K. I.R. 141 1915-06-03 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SENFERCH - MUSKETIER 12 K. I.R. 41 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SILBERSDORF R. GEFREITER 4. K. 1 P.B. 2 1915-02-14 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SKOLIT ALFRED EINJ. FR. GEFR. 7 K. I.R. 141 1915-06-17 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SROTH - UNTEROFFZ. 7 K. INF.R. 128 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STEGMANN ALB. KRIEGSFREIW. M.G.K. R.I.R. 18 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STONGE AUGUST KANONIER 3 B. F.A.R. ? - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STULSKI HERM. ERS. RESERVIST 7 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SWIEDURSKI Z. WEHRMANN 7 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SZULAJDA JOH. MUSKETIER I K. I.R. 14 1914-12-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHMIDTCHEN OSW. GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SCHNECKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SCHNÜRER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SOBECKI - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STEIN KARL SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STETTIN WILH. OBERJAG. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STOLZENBURG ER. GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SIENOXAT FRANZ - 7/IR 44 1915-03-19 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
STR? REINHOLD UFFZ 4/IR 44 1915-03-22 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
SCHWABE HEINRICH - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SCHWABE LUDWIG - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
STEINKE FRANZ - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SYLVESTER FRIEDRICH - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SCHALK KARL FELDWEBEL - 1914-12-23 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHLK KARL SCHÜTZE - 1915-09-22 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHWOCHOW OTTO GEFREITER - 1915-11-28 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SWANTUSCH FRANZ WEHRMANN - 1915-08-25 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SYLVESTER OTTO GEFREITER - 1916-11-24 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHADOWKE H. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
STRICKER PAUL GEFR[EITER] L[AN]DW[EHR] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 21 1917-04-28 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SALEIN OTTO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCH? AUGUST - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHERNUS MICHAEL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIEB.. FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHILL? OSKAR - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIPPVITT FRANZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER ERNST HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHRICK KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHRÖTER PAUL UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHULZ [M]AX KANONIER E 2 GARD. FUSSART. R. 1919-02-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1900-01-13 - lapidarium
SCHWARTZ WERNER GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SEETKE KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SIEBERT VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STEFFENS ERICH LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-31 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STEUER GEORG V[IZE] WACHTM[EISTER] HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STIELOW ?O GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHALK EDUARD - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHALK WILHELM - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER ERICH - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHWICHTENBERG KARL - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STIERLE PAUL - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHAAR ERWIN UNTEROFFIZIER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHAAR GERHARD MUSKETIER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHIEWER HERMANN LANDSTURMANN - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SCHMIDT ERICH SCHÜTZE - 1918-01-29 Finnland Żoruchowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1895-09-24 - obelisk
SALEWSKI GUST GEFREITER 9 K INF REG 146 1914-12-18 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHULTZ AUGUST WEHRMANN 4 K INF REG 59 1914-12-14 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
S(?)OHNABELRAUCH . VIZEWELDWEBEL 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHAFER W. - 6. K. INF. REG. ? 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHEER H UNTEROFFIZ 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHIFFBAUER J. MUSKETIER M.G.K. INF. R. 96 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHLEGEL K MUSKETIER 10 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHLUNK M. OB. LEUTNANT M.G.K. INF. R. 96 1914-11-09 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIDT O. MUSKETIER 8. K. INF. REG. 71 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIDT ST. RESERVIST 7 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIELAU R. UNTEROFFIZ. 1 K. INF. REG. 49 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHNEIDER M. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHÖNEMANN O. GEFREITER 9 K. INF. REG. 71 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHÖNING B GFR. 3 U 1 KOMP 1914-12-?? - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHROTH J. GEFREITER 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHUCHERUTIDOF JEC. RUSS KRIEGER 17 ART. BRIG. 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHÜLLER A. GEFREITER ERS. BTL. LDW. GRN. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHULZ II R. MUSKETIER 3 K. INF. REG. 140 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHWITZKI F GEFREITER 12 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SOWIKOWSKI TYK. RUSS KRIEGER - 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SPITZ W. KRFRW 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STADERMANN E UNTEROFFIZIER 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STARYB?? KASIM? ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. ? 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STORM ALB. WEHREMANN 3 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STRYCK H. LEUTNANT 6 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SWIENTKOWIAK P. KRIEGSFRW. 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIDT ERNST - - 1915-04-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
SCHULZ TEOPHIL - - 1915-02-05 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
SCHNEIDER AUGUST MUSKETIER - 1916-09-15 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
SCHWEDER ERNST GEFREITER - 1918-04-05 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
SCHEEL ALBERT - - 1917-09-21 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT ALBERT - - 1914-01-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT KARL - - 1915-05-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT WALTER - - 1915-05-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHULZ FRANZ EDMUND - - 1915-08-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
SCHULZE ERICH - - 1914-30-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
STROHSCHÖN KARL - - 1914-09-18 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
STREECH WILHELM - - 1915-05-17 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
SCHRÖDER JOHANNES GREN. - 1915-08-27 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
STORM ALBERT WEHRM. - 1914-12-04 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
STORM GUSTAV ERS.RES. - 1915-09-10 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
SASS HERMANN MUSK. - 1916-04-02 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHULZ HERMANN WHRM. - 1914-10-06 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHUMACHER PAUL RES. - 1914-12-27 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHWUCHOW BERNHARD INF.RES. - 1915-08-16 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHIMMELPFENNIG FRANZ LANDW. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SCHNEIDER ALBERT ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SCHWERDTFEGER OTTO GREN. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SPIERING OTTO GREN. - 1917 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SYRING FRIEDBERT GEFR. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
STORK PAUL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
SYNIERD (?) KARL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - obelisk
STANGE OTTO GREND. - 1916-07-11 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
SCHLIEWE PAUL FÜS. - 1915-06-04 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHREIBER HERM. INF. - 1917-03-30 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHRÖDER RICHARD MUSK. - 1915-09-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHULZ ERICH FÜS. - 1915-09-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHWERDTFEGER GUST. SERG. - 1918-07-18 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SPAUDE OTTO INF. - 1917-07-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
STREHLOW EMIL UNTOFF. - 1915-09-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SYRING ADOLF SCHÜTZE - 1918-05-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT ALBERT MUSKET. - 1915-09-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHWANDT HERMANN MUSKETIER - 1917-11-15 IN FLANDERN Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
STREBLOW AUGUST GEFREITER - 1918 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
STREBLOW GEORG MUSKETIER - 1916-07-05 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
SCHMIDT ERICH - - 1916-07-24 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ OTTO - - 1918-03-20 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-11-24 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-12-16 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ GUSTAV - - 1915-05-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ OTTO - - 1917-09-21 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SIEVERT ALBERT - - 1914-10-30 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SPAUDE ALBERT - - 1916-09-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SELLKE WALTER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SELONKE FRANZ - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
STYN ALEXANDER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
STYN AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
STYN JOSEF - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
SENGER BERN[ARD] - - 1914-10-30 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
SKIBA FR[ANCISZEK] - - 1918-04-05 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
SCHUTH PAUL LIEUTENANT DER RESERVE - 1918-08-23 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1894-07-16 - obelisk
SCHRŐDER OTTO RES[ERVIST] - 1915-09-25 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
SCHRŐDER WILH[ELM] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1915-03-15 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
SAWUSCH MAX MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
SCHOENBECK REINHOLD MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
SCHAAR KARL JÄGER - 1916-08-19 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHIEWEK WILHELM GEFR. - 1915-06-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ HERMANN UNTFFZ. - 1918-05-30 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ ROBERT UNTFFZ. - 1920-03-10 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SEIDEL RICHARD JÄGER - 1916-09-21 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SKODE RICHARD FÜSELIER - 1918-07-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SKODE ROBERT LANDSTURM - 1915-12-02 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SROKE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SROKE OSKAR MUSK. - 1916-03-12 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
SACHS O. - - 1917 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHILD K. - - 1918-03-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHILE F. - - 1914-12-25 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ A. - - 1916-05-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ E. - - 1917-??-?? - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ M. - - 1915-03-15 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SCHWIETE? R. - - 1915-03-14 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
STEPHAN P. - - 1915-01-12 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
SAPOR MICHAŁ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALA IGNACY - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALA WINCENTY - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SICIŃSKI STANISŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SŁAWIŃSKI JÓZEF - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STACHOWIAK ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
STACHOWIAK MELCHIOR - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
STRONCZYŃSKI JAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STRÓŻNIAK WŁADYSŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZAFRAŃSKI JÓZEF - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZMYT FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZOPNY JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZOPNY STANISŁAW - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
SZORCZ ANTONI - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZULC FRANCISZEK - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZULC KAROL - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYCHOWIAK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYCHOWIAK WAWRZYNIEC - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SZYCHOWIAK WŁADYSŁAW - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
ŚCIERA JAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SCHINDLER PAUL - - 1918-11-06 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SPEER JOSEPH - - 1915-07-18 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
STELZER ALBERT - - 1918-04-20 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
STELZER PAUL - - 1917-06-23 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SCHOLZ EMIL - - 1916-08-30 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
SCHÜLLER JOHANN - - 1916-08-06 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
SPIEGEL PAUL - - 1916-06-03 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
STASCHOK AUGUST - - 1917-03-01 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
SCHULZ HERBERT - - 1915-06-29 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-11-30 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHULZ REINHOLD - - 1917-11-08 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHATZ OSWALD - - 1918-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLER WILHELM - - 1918-09-02 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHRÖTER EWALD - - 1914-09-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHRÖTER HEINRICH - - 1918-09-22 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHUBERT ERNST - - 1916-02-24 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SCHWARZER ERNST - - 1915-10-11 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SIEBENHAAR REINHOLD - - 1914-10-25 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SIEGERT HERMANN - - 1914-11-30 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SOLDNER WILLI - - 1916-02-05 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STÜBNER OSWALD - - 1914-12-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STUMPE AUGUST - - 1917-08-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STUMPE OSWALD - - 1916-07-19 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
STUMPE WILHELM - - 1918-03-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
SAUER KURT - - 1915-03-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-10-07 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHNEIDER KARL - - 1916-04-28 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERTH GUSTAV - - 1914-08-22 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHULZ GUSTAV - - 1916-09-11 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZ WILLI - - 1914-09-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHULZE OSKAR - - 1918-02-28 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SCHWARZE WILHELM - - 1917-05-03 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STARKE BRUNO - - 1918-10-10 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STARKE BRUNO - - 1918-10-19 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
STARKE GERHARD - - 1917-08-02 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
SELIGER PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
SCH__KNECHT WALDEMAR - - pa?-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHAFFER JULIUS - - ????-10 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHNABEL EBERHARD - - pa?-16 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
STACHE PAUL - - kwi-17 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
SCHIEWECK JOHANN - LST.INF.REGT.11 1914-09-09 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1883-09-02 - obelisk
SCHMANSE ? MAX - RES.INF.REGT.8 1914-12-12 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1876-04-25 - obelisk
SCHNEIDER ALFRED - - 1914-08-20 - Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - obelisk
SCHWEDLER MAX - - 1915-08-01 - Prószków miasto, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - obelisk
SACHSE HERRMANN - - 1917-09-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SAHLER ? - - 1915-07-20 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SCHOLZE PAUL - - 1914-06-10 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SCHUBERT ERWIN - - 1914-12-17 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
STECKER MAX - - 1919-01-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
STEPHAN JOHANNES - - 1916-09-11 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
STRICKER RICHARD - - 1918-10-05 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
SCHOLZ JOSEPH - - 1917-03-07 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SOMMER REINHOLD - - 1918-??-30 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SCHIGOWSKI GUSTAV - - 1915-07-20 Krolewska Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ RICHARD - - 1916-03-09 Piennes Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SEELIGER FRITZ - - 1917-05-05 Frankreich verm. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SEILER PAUL - - 1918-10-16 Sobrele Chateau Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
SCHÖLZEL ANTON - - - - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
SCHÖLZEL FRANZ ZIMMERMANN - 1915-07-21 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1892-02-28 - obelisk
SCHÖLZEL JOSEF HÄUSLER - 1916-12-01 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1882-05-28 - obelisk
SOBOTTA HEINRICH DOM. ARBEITER - 1915-09-25 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1879-10-29 - obelisk
STOJAN KARL MAURER - 1917-05-22 St.Crue Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1888-03-07 - obelisk
SUWALD AUGUST SATTLER - 1917-09-30 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1880-08-28 - obelisk
SZYMANEK JOSEF DOM. ARBEITER - 1916-09-06 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1880-12-26 - obelisk
SCHIECKE ROBERT - - 1915-07-30 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1887-07-24 - obelisk
SCHIEWEK KARL - - 1915-09-06 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1894-07-04 - obelisk
SCHIEWEK ROBERT - - 1918-06-05 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-04-06 - obelisk
SCHOLZ HERRMANN - - 1917-07-08 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1877-10-05 - obelisk
SKLAREK HERRMANN - - 1915-09-26 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1887-11-27 - obelisk
SLOTTY KARL - - 1920-02-17 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1872-02-07 - obelisk
STIRNAL MAX - - 1916-03-31 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1888-08-16 - obelisk
STIRNAL OSKAR - - 1915-07-20 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-04-17 - obelisk
SWOBODA KARL - - 1915-09-11 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1886-08-28 - obelisk
SAUER - - - 1915-03-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHARF AUGUST - - 1915-06-21 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHINDLER EWALD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHINDLER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-06-07 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHNEIDER AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHNEIDER KARL - - 1916-04-28 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHNEIDER MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHÖBEL HEINRICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHOLZ PAUL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHÖNFELD EMIL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHREIBER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERT ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERT ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHUBERT GUSTAV - - 1914-06-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHÜSSLER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHWARZER ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL ADOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEIDEL PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEILER MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SEILER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SPIELMANN EDUARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
SCHADOCK ADOLF - - 1918-03-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHÄFER GUSTAV - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHARF PAUL - - 1915-10-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLING AUGUST - - 1914-11-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLING FRANZ - - 1915-02-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLING FRANZ - - 1914-08-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHIRDUAN RICHARD - - 1915-01-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHLENSOG WILLIBALD - - 1918-04-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ GEORG - - 1918-06-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ PAUL - - 1918-09-13 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHOLZ WILHELM - - 1916-06-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHÜTZE PAUL - - 1916-09-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHÜTZE REINHOLD - - 1916-08-16 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHWARZ MAX - - 1916-02-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SEIDEL JOSEF - - 1914-09-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SEWALD FELIX - - 1916-07-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SPEER JOHANNES - - 1918-08-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
STANKE GUSTAV - - 1914-11-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
STIRNAGEL FRIEDRICH - - 1917-11-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
SCHILLING - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHIMENZ - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHMACKEN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHMIDT - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHÖTTES - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHULZE - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHÜTT - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SOUHR - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SPECK - UFFZ. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SUCHERT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHNEIDER FRIEDRICH LEUTNANT RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 3
SCHWIDT ARTUR MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogila 4
SORGE FRITZ UTFFZ. INF. REGT. 31, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SRODMANN FRIEDRICH MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 7
STENDER HEINRICH MUSKT. RES. INF. REGT. 26, 5. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT J. VICEF LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SCHUHMACHER M(?). LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SEILERT O. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
STOLZ J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
STREICHER J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SCHLEWITZKI VIKT. - - 1916-07-31 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARK EDM. - - 1918-12-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SENDER VIKT. - - 1918-04-12 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SEROWSKI JOS. - - 1918-09-16 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN ADOLF - - 1918-10-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SALZER FRITZ - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER FERDINAND - - 1915-02-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAKOWSKI AUGUST - - 1918-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBORR ALFRED - - 1917-05-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBROWSKI BRUNO - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN AUGUST - - 1917-07-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN GUSTAV - - 1917-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN WILHELM - - 1915-02-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1916-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1917-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHLIMMER ERICH - - 1918-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHOL ALBERT - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER ARTHUR - - 1918-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ PAUL - - 1918-09-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI BRUNO - - 1914-10-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI PAUL - - 1915-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ OTTO - - 1916-06-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWAAK PAUL - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ GUSTAV - - 1917-06-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWESIG MAX - - 1915-10-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWTKOWSKI FRIEDRICH - - 1915-02-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SDUNCZICK WILHELM - - 1914-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG FRITZ - - 1915-01-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG KARL - - 1914-11-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SENFT JOHANNES - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT MAX - - 1915-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIMPSON BERNHARD - - 1914-08-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SO???? GUSTAV - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER PAUL - - 1917-01-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STINSKI KARL - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL OTTO - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß KARL - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAAF FRIEDRICH FUSILIER  L.J.R.72.7K.  1915-06-03 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHERPING WLTER UNTOFFZ.  1 GARDE.DAG.R.  1914-10-02 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHILLER WALTER LDSTRM.  L.J.R. 13,9K.  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SOBODA EMANUEL WEHRMANN  L.J.R.23,7K.  1915-05-26 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SPRINGER OSKAR GEFREITER  L.J.R.133,4K.   1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SPURNY JOSEF - - 1914-11-06 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
STARK BRUNO WEHRMANN  L.J.R.12K.  1915-05-23 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHMIDT OTTO GEFR. GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHULZ PAUL ULAN GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHOLLER OTTO ERS. RES. LDW.R.72,4  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
SCHMARTIN JOHANN GEFR. 2.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZE GUSTAV UTFFZ. 10.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEIGER JOZEF INFT.  I.R.99,14K.  1915-04-18 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHARNIK KARL - - 1914-11-04 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN JOS. - - 1918-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIKOWSKI JOS. - - 1918-03-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIPPER HUGO - - 1914-10-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SBICK A. RESW. - 1915-03-04 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHIWECK E. E.RES. - 1915-08-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SEIDEL R. UFFZ. - 1916-05-24 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SENDROWSKI J. KAN. - 1915-03-27 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SPIWACK J. UFFZ. - 1915-02-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
STEFFEN J. MUSKET. - 1916-01-10 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHAGER KARL JÄGER K.U.K.JAG.B.10  1915-03-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHLUKERT FRANZ JNFANT.  K.U.K.J.R.84,12 K.  1915-04-26 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SIMUNC VALENTIN LST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.31  1915-02-12 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SOCHOR EIL - K.U.K.J.R.8, 9 K - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SOFKA JOSEF JNFANT.  K.U.K.J.R.99, 15 1915-05-30 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SORANZ FRANZ KANONIER  K.U.K.SCH.H.D.Z. 2  1915-06-10 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
STRACH JOSEF ZUGSFÜHRER KU.K.J.R.4, 1K 1915-03-20 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
STURZEIS LEOPOLD JNFANT.  K.UK.J.R.34, 5 K 1915-02-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHUSTER ALOIS - I.R.137,7  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SINGER FILIP SZEREG.  27,2  WENGIER.P.P.   1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
STORBER PAUL SZEREG.  11.WĘGER.STRZEL.P.  1915-03-08 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
STRAN ISTWAN ERS. 14.3 WĘGIER L.I.R.  1915-02-23 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SYBURA ANDREAS - DIV.BAGK.14  1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SZAROUT MICHAEL - F.K.R.28  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SAMOPIENKO SERGEJ UNTOFFZ.  SAMOG.GREN.R.7  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SANZART MYKOLAJ RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHRAMM GUSTAW FELDSCHER  FELDSP. 345  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SENZAROW NIKOLAJ RUSSE SAMOG.GEND.R.7  1914-11-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SICZEW MAKSYM OFFZ.ASP.  GREN.REG.  N.6  1914-12-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIELISZIZEW DYMITRIJ RUSSE SCHUTZEN RGT.8  1914-12-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIEMIUTKIN PLATON RUSSE ZAKAT.RGT.164  1914-11-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIMON BAZALENKO OFFIZIER  - 1914-12-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SINCZOW MAKSYM RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-12-12 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIZOW JWAN RUSSE APRG.JNFT.R.87  1914-12-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKLAR TYCHON RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-03-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKWARA JAN RUSSE FELDSP.347  1915-04-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SMYRNOW ALEX RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOBIELEW WASIL RUSSE TAUR.GREND.6  1915-01-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOCHA ALEX RUSSE KIEW.GREND.RGT.4  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOLODNIKOW WASIL RUSSE MOSK.GREND.R.8  1915-01-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STEPANOWA KURSANOWA ERDOKIA B. SCHWESTER  - 1915-01-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SUBOTIN ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  1915-04-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SULAKOW GRIGORY RUSSE GRENAD.DIV.  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZEWCZYK PIOTR RUSSE JNF.FLDPST.107  1915-01-22 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZILAJEW TIMOFIEJ RUSSE JNF.RGT.207 , 3.R.  1915-02-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHEFKE FRANZ WEHRM. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHESCHINSKI OTTO GEFR. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ FRITZ GEFR. 10.KOMP. INF. REGT. 45 1914-11-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUMANN PAUL MUSK. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SIODMAK LORENZ MUSK. 11.KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-03 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SPECHT HERMANN MUSK. 4. KOMP. INF. REGT. 44 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STRELOW ROBERT RES. 12.KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-02 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SZEPANSKI BRONISLAW KUR. 4. ESK. KUR. REGT. 5 1914-11-09 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHMIDT GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHRÖTER FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SIEBERT GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
STEIN HANS - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
SCHARF FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHARNA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHILKE HANS - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHITTKOWSKI GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWARZ KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWARZ MICHAEL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWÄRZEL KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SDRENKA ERICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SKALLA FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SKIBBA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SMOLINSKI KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOKOLOWSKI AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLBY ERICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLBY FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLBY OTTO - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLKA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STRAMKA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STREHLAU EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SWACZINNA EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYFUSS AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SAWRYT JOSZKO GEFREITER  - 1914-10-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SCHELIGA VALENTIN WEHRM.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SCHMELZER FRANZ LDSTRM.  L.J.R.72.9K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SCHUMRICH PAUL SCHÜTZE M.G.K.L.J.R.72  - - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SMAGOWICZ KONST. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SOWA ALEXANDER WEHRMANN  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SPINRZYK THOMAS WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
STRUGALLA J. WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SUCCOW KARL LDSTRM.  L.J.R.72.10K.  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SWADZBA FRANZ WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SZLOSEK STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SALLOCH GUSTAV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZIO AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZIO FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER PAUL LANDST. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ OTTO LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ KARL LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEVATKA FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKELKA AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKRODZKI PAUL - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOLLMANN JOH. JÄGER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOLLMANN RUD. LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEHL FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEHL JOHANN SERGEANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMANZIK JOHANN MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMANZIK KARL GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHATTKOWSKI WILHELM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHEYKO MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHULZ GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWETZKO KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SCHWIDERECK WILH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SDORRA FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SMENTEK OTTO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOBOLL FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOBOTTKA ADAM - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SOLLMANN MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STANULL MARTIN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
STUTZKOWITZ JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SULEWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYMANZIK AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYMANZIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SASSIN ROBERT WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHERNAU ERNST WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHMIDT OTTO WEHRM.  L.J.R.133.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHOPPER GUSTAV LD.WEHRM.  L.J.R.133.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHWARZ AUGUST LDSTRM.  L.J.R.47.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SABATHIEL JOSEF JNFANT.  K.K.L.E.B.495.3K.  1917-06-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHAUER JOHANN KORPRAL  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SERGEJEW STEPAN JNFANT.  J.R90  1915-01-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SLUSY GEORG FEUERWERKER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-01-23 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SOROKIN METODY RUSSE  - 1914-10-23 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS FATRLAND 
STANEK KARL LDST.JNF.  L.E.B.495.5K.  1917-08-29 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SUK ANTON LDST.JNF.  L.E.B.495.4K.  1917-09-05 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SZABINSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHMIDT ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHREIBER RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHUCH JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
STAWSKI AUG. WEHRM. - 1914-12-18 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STETZA GOTTL. ZIVIL GEF. - 1916-11-28 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STOPINSKI GUST. PION. - 1915-09-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STRIEWSKI RUD. ERS.REK. - 1915-06-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHONFELD ERNST GEFR. D. R. 7.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-17 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL EWALD RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHERBARTH FRANZ RES. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-22 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBBERT RICHARD WEHRM. 7. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STUTH FRIEDRICH RES. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SACK AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAHMEL MART - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALBORN WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALEIKE FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SANDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SANDWEG GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SARASA HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAUER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAUER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAXER ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHADWINKEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFERS KD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAFFERUS WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄGE MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHARBERT P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAREINA GOTTFRD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHARMACHER FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEDLETZKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEFFLER E - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEIDLER G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHENK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEREIKS PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHERENGALSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEYTT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILD K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILFEROWSKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILLING HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILLING HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHIMKE K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHIRMANN FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLECHTWEG WERN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLENDER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLESIER VALENTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLEUSENER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLICHTMANN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIECKER THEOD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIEPS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIEWE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLINKER ERZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIWINSKI HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMELING P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMERDER RNH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ANT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT III G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT IV K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ROMAN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT V OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDTKE H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDTZDORF AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ III WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ TH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMULERICH - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER KL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNELLE A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNITTGER FRDR. HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNOOR AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOER AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLICH GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÖNBECK H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHONERT G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÖNING F - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOPBACH O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRECK WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUBERT OSK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUBERT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUHMACHER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUHMACHER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ A. ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ ARTH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUMANN HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÜNHOFF WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUNRICK ARNOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWARZ A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWARZWÄLDER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWELLE ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWENKE ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWENKERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWERTER A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWIERCZENNA ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHYMICZEK ALOIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEDDIG FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEBERGER JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEBERGER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEFELD M - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEFELDT PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEWALD ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEWALD R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIDENBERG KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIFFERT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIFFERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SELINGER JAK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEMDER KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SENG ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBELS HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBERT VAL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEDERSLEBEN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEGER GOTTH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEGLER FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEMER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEMON ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEWERS CHARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIMNI JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIMON WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIOLEK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKINDZEL FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKRIPULETZ JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SMAGO FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SMAGO GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOBCZACK ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOLTY HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SONTOWSKI FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOROF GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPECHT BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPECK RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPENNER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPERLING HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPIELBERG R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPIESS HCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPLINTER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPORMANN FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAACK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STACH HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STACHNICK JOH. BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAHN MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STÄKEMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STANDAR FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAPEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STARUB EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STREITNER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRELOW KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRUCKMANN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STUDT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUDAU EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUE AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUHR ADOLF FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWYDEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZIELASKO AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZUKAY FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALOW HERMAN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLORF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRIEBER KARL - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ WERNER VIZEFELDWEBEL LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHURBOHM RICHARD WEHRMANN LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEIFERT PAUL - RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STABOLEPSKI VALENTIN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEFANK JOHANN GEFREITER RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STOLLENBERG - WEHRMANN ? RESERVE INFANTERIE REGIMENT 84 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STÜHMER GEORG - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SACHARATURA CHAIMA ROS. - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SAMSURA WASILI AUSTRIA - 1915-08-13 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHALC S. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHANDACH FRANS - - 1915-10-26 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHUBERT KAROL - - 1915-04-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHULAG JANOS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCIENTER ADAM - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SEDLACEK ANTON AUSTRIA - 1915-10-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SERINSTCH G. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SIEGEL EITZ - - 1915-09-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SIERIG GOTLIEB - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STCHASTIWTZER P. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STOCHON FR. - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SOLDA ANTONI LEG. 5 KP. 1 P. LEG. POL. 1917-06-05 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
SPIEWEG G. ERS. RES. 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
SZEREMETA P. LEG. 1 PUŁK U. LEGION. 1917-07-01 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KLEINSEE/JEZIORA MAŁE
SCHOEN GUSTAV GEFR. - 1915-07-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
SCHULZ BRUNO OFFZ. STELLV. - 1915-09-20 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - SIEDLIMOWO
SENSKE KARL GEFR. - 1918-04-29 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
STROHSCHEIN GUSTAV OFFZ. STELLV. - 1918-09-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NOSITSCHIN / NOŻYCZYN
SCHMIDT RUDOLF FUS. 8 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHULTZ GUSTAV GREN. 3 K.R.I.R. 93 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHULZ RICHARD FUS. 11 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHUTT HEINRICH RES. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHWEIKER JOHANN UNTEROFF. 1 K.I.R. 121 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SIEMERS KARL UNTEROFF. 2 K. 5 G.RZ.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SPRINGER ARTHUR KFRW 13 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STEFL MAX FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STEIN - KRIEGSFRW 12 K.I.R. 176 1915-08-10 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STORCH HUGO FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STORCH PAUL - MGK R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STOSIK FELIX FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SACK EDMUND GEFR. LIR.?/6K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SANDAR DERWATIS PIONIER K.U.K. PION. BAT. 5/5K 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHNEIDER OTTO - LJR.71.K 1915-08-08 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHNEKL JOHANN UTOF. LJR.?/12K 1915-08-06 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHUCKOWSKI ALBERT UTOF. FELD. ART. REG. 11.BAT. 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHUR WILHELM LDSTM. - 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SINKA JOSEPH ERS.RES. LIR.23/4K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SOBANSKI JOHANN WEHRM. LJR.6/10K 1915-07-20 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SOLLER JOHANN LDSTM. LJR.6/1.K 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STEINHOFF WILHELM LDSTM. - 1915-08-07 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STENHOFF - WERCH. - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STRATMAN - WEHRM. LJR.6.MK - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SUPPER FRANZ ERS.RES. KUK. PION..BAT. 5/5.K. 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SYTES JOHANNES GEFR. LJR.10/9K 1915-08-03 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STACHE EMIL LANDSTURM. REG. J.R. 333 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
SANCKUHL K. UNTEROFFIZIER 1 KOMP. ERS. BTL. INF. RGT. 19 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SCHNEIDER PHILIPP GEFREITER 1 K. INF.REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SCHÖN ANT. RES. JAG.PATR. F. K. K. FELD. JAG. BTL. 5 1914-11-18 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SEIPPLEL JOH. RESERVIST 1 K.INF. REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SPECKA B. JÄGER 2 K. JÄG. BTL 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
STACHLYS E. UNTEROFFIZIER 4 K. INF.REG. 140 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SCHÄFER M. LANDSTM. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHEUBE O. RESERVIST 6 K JNF REG 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHIRMER H. UNTEROFFZ. 1. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHROTSSERGER WALTER GEFREITER 9 K JNF REG 71 1914-12-05 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHUBERT A. KRIEGSFREIW. 11. K. 1. BES. REG. POSEN 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHWANTES E. OFFZ. STELLV. 3. K. LDST. JNF. BTL. POSEN III 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SIMON JAK. GEFREITER 3. K. LDST. J. BTL. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SONNTAG H. WEHRMANN 5. K. 1. ERS. B. J. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
STROZOWSKI TH. LANDSTM 2. K. LDST. INF. BTL. POSEN III 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHAFFER - OBERLTN. LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SAMPLAWSKI ST. GEFREITER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SANER(?) FRANZ MUSKETIER ? 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SARSCHITZKI - GEFR. 7 K. INF. R. 152 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SCHILDWÄCHTER - UNTEROFFIZIER 11 K. INF. REG. 83 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHLAFER OTTO ERS. RESERVIST 7 K. R. INF. REG. 227 1914-12-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SCHLEGELMILCH - - 12 K. INF. REG. 32 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHMÖKEL OTTO UNTEROFFIZIER 3 K. INF. REG. 152 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SCHNEIDER A. RES. 8 K. INF. REG. 32 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SCHNEIDER I RICH. MUSKETIER 3 K. R. INF. REG. 231 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHOCINSKI FR. RESERVIST 11 K. INF. REG. 147 1914-11-15 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SCHOLZ P. GEFREITER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SCHÖNERSTÄDT - - 6 K. G. GREN. R. 5 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SCHÖNICKE O. UNTEROFFIZIER RES. PION. K. 49 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHRECK IWAN RESERVIST 6 K. GARD. FÜS. R. 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHRÖDER AUG. RESERVIST ? 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHRÖDER PAUL RESERVIST 10 K. GREN. REG. 5 1914-11-22 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
SCHUBERT FRZ. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHULTE-BERGE W. - 5 K. INF. REG. 141 1914-11-24 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SCHULZ AL. KRFR. 2 K. G. GREN. R. 5 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SCHULZ RICH. RESERVIST 8 K. INF. REG. 128 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SCHWARG ? WIZ. ? ? 1914-12-?? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SCHWARTZ W. RES. 11 K. GARD. GR. R. 5 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHWARZ A. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHWUCHOW O. - 11 K. INF. REG. 61 1914-11-2? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SiEDLER DESID. EINJ. FRW. GEFR. 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1887-03-31 - RZĄD 2
SILZ ADOLF RESERVIST 4 K. INF. REG. 18 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1856-08-22 - RZĄD 3
SONDERMANN E. FÜSILIER 4 K. GARD. FÜS. R 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SPINNE FRANZ GEFREITER 1 ESK. KÜR. REG. 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
STEFFENS GERHARD - HAMBURG INF. REG. 61/10 - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
STEINKE PAUL GEFREITER 6 K. INF. REG. 128 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
STELMACH - ERS. R. 2 K. R. INF. R. 227 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SURLANDT M. RESERVIST 11 K. INF. REG. 150 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SCHILLING KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHMIDT ERICH MUSK 7K R.I.R. 226 1915-05-22 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHMIDT JASPAR LTT.D.R - 1915-06-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHMIDT REINHOLD LDSTM 8K R.I.R. 226 ????-06-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHOLZ ERNEST MUSK 1. K R.I.R. 226 1915-05-12 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
STAMM - MUSK 6K R.I.R.42 - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 3 Dywizja Piechoty Linsingena
SCHYMURA A GEFREITER REIT. A. B. LST. J. BT. BEUTHEN II 1914-11-23 - Zelów miasto, gm. Zelów, pow. bełchatowski łódzkie - - -
SCHMIDT HERM. WEHRM. 3 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BAT.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEIFERT HERMANN UNTEROFFZ. 2 KOMP. LDW.BRIG.ERS.BATL. 48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SMIEGEL MICHAEL ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SOLEMANN OSKAR - - - - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STEINBÜCHEL FRIEDRICH LDSTM. 4 KOMP.3 MOB.LDSTM.JNF.BATL.COBLENZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU
STENGER REINHARD WEHRM. 2 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.41 1914-11-22 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STREBEL RUDOLF VIZEFELDW. 1 KOMP.ERS.BATL.LDW.JNF.RGT.19 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU
SALLACH ADALBERT MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAPPELT KARL - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHWARZ ERNST - - 1914-11-20 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEKULKA PAUL MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SRAMA JOHANN - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STARCZAK STANISLAUS - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SACHAROW STEF. RUSS. OFFIZIER LEIB. GARD. REG. LITAUEN 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
STEPANOW S. RUSS. KRIEGER 158. JNF. REG 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SUNAKOW ? RUSS. 66. JNF. REG. 1914-12-30 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SCHOETTLER ERNST RESERVIST FUS. R. 34/7K 1914-12-17 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STERZEL ALBERT WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SATTLER WILH. LANDSTURMM. II L.J.B. BRESLAU I 1915-01-05 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHLEUTER E. WEHRMANN 7 K. LW. JNF. R. 72 1914-10-28 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHMIDT JOHANN WEHRMANN 2 M.K. LW. ESS. A. R. 6 1915-01-22 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHMÖE WILH. ULAN 2 ESK. UL. REG. 13 1915-01-11 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHÖLZEL WILH. RESERVIST 3. B. FUSS A. R. 15 1915-01-29 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHULZE BRUNO JÄGER RDF. K. JÄG. BTL. 5 1915-02-03 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUEL WILLY GERFEITER 1 K. GARD. REG. ? 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STAISALER M. JNFANTERIST 3 K. K.U.K. J.R. 50 1915-03-14 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZIDISURAN ULIN SZER. FELD. R. 19.? 1915-02-23 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHROR JAKOB ERS. RESERVIST 6 K. RES. JNF. R. 83 1915-03-10 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SEIFERT KARL MUSKETIER 9 K. JNF. REG. 32 1915-03-10 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STARKE PAUL SOLDAT 2 K. E. B. LW. J. R. 104 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUK TEODOR SZER. - 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUZMIN SUNIAN SZER. J. R. 50 1915-03-24 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZALADI ANDRE SZER. J. R. 51 1915-04-30 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZAN FRANZ SZER. J. R. 67 1915-04-04 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STONIN - - 2 INF REG 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHAAB FRANZ GEFR. KK BAON 103 2 KOMP. 1915 - Szubienice wieś, gm. Szczerców, pow. bełchatowski łódzkie - - -
SUCZINSKI WINZET - - - - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
SCHMIDT II R. GEFREITER 3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1892 - -
STANNIK TH KRIEGSFREIW. 1 K. ERS. B. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1888 - -
SAGANOWSKI MAXIMILIAN (MAKSYMILIAN?) GREN. 12. KOMP. GREN. RGT. 9 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHARF FR. (FRANZ?) SERGEANT 4. ESK. DRAG. ? 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHINDLER ANTON WEHRM. (?) KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 48 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SERFOZO LUDWIG INFL. II ERS. BATL. K.U.K. INF. RGT. 25 1914-12-24 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SLISCH PAUL JÄGER 3. KOMP. K.U.K. FELDJÄGERBATL. 5 1914-12-21 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STOJEK JAN - LEGIONISTA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
ŚLIWA FRANCISZEK - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
ŚLIWA JAN - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
SCHÄFER MAXIMILIAN RESERVIST RES.J.R.64/1K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHILLER BERTHOLD RESERVIST R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHÖNFELDER FRIEDRICH WEHRM. RES.J.R.93/8K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STAMM FRITZ WEHRM. RES.J.R.64/4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SYSKA MICHAEL GRENADIER RES.J.R.93/4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHILLER MAX MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SELLWIG FRITZ PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.86 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMA FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATTLER EMIL INF. IR 100 1915-04-21 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHRALL XAVER INF. BIR 3 1915-05-01 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT ANDREAS STBS.FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT JOHANN INF. IR 3 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUSTER MICHAEL GFT. BIR 22 1915-04-30 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIFERT ERNST ERS.RES. PIR 58 1915-05-07 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIKORA CAMILLO LTN.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEZALA PETER MUSK. PIR 58 1915-05-06 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUSZ NIKOLAUS KAN./AUSTR.-WĘG. SHD 9 1915-02-27 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEPANIK JOHANN MUSK. PIR 58 1915-05-14 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMANSKI KASIMIR RES. PIR 58 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMANSKI THOMAS LDST.INF. IR 56 1915-03-16 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARZ LUDWIG SCH. SCH.R. 24 1915-01-03 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLOUF JOHANN GFT. SCH.R. 26 1914-12-31 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATTIG JOHANN PION. PB 21 1915-05-03 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEDLER OTTO MUSK. IR 46 1915-05-05 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SNOPEK JOSEF SCH. SCH.R. 3 1915-01-16 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAJKO LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-10 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖPPEL KARL LDST.SCH. - 1915-01-24 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÜLLER WILHELM LDST.SCH. SCH.R. 30 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKONSKI VINZENZ INF. I.R. 56 1914-11-23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIEWAK ANTON INF. I.R. 56 1915-07.23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STADNIK NIKOLAUS INF. - - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANIECZEK GEORG RES.INF. I.R. 100 1915-02-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEČKA ADALBERT LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEDLON KARL E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKOPEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMEJKAL ANTON E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOCHOR VINZENZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPICHAL JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPORKA ANTON SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STADKY JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAŠEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVAGR JOSEF KPL. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEJDA PROKOP SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANICZ FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMITT JAKOB INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMORANZ SEBASTIAN LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER FRANZ MICHAEL INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER OTTO INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDERWIND MARTIN ZGSF. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULTHEISS ERNST ERS.RES. BIR 22 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEEBALD JAKOB INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMMET JOHANN INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMRČEK FERDINAND INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTA FRANZ INF. IR 36 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPONNER OTTO LDST.INF. IR 98 1915-03-16 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STECYSZYN MICHAEL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEHLIK WENZEL SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEJSKAL WENZEL SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRÖBL JOSEF KR.FR. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUAD JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STURM JOHANN INF. BRIR 13 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEC JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠVEHLA DANIEL LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA EDUARD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYDLO-ZAWIESKI JOHANN FAHNR./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 33 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT JOSEF INF. LDST.B. 19 1915-03-08 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - -