Namen in die Basis auf der Buchstaben %: 73743

Die Rückkehr in die Hauptseite

Name
Vorname
Range/
Nationalität
Einheit Todesdatum (jjjj-mm-tt)
Todesort
Beerdigungsort
Lokalisation
Kreis
Geburtsdatum
Geburtsort
Bemerkung
WOLTER - - - 1915-01-06 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
BROMBER - KONIGS-JAGER MOSER 5 ESK. JAG REG Z. PF. 1915-06-12 - Ujazd (łódzkie) wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski łódzkie - - -
KOWIENKI - KONIGS-JAGER MOSER 5 ESK. JAG REG Z. PF. 1914-10-28 - Ujazd (łódzkie) wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BAUBACH - SZER 9 J. R. 167 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BETTINGHAUSEN - PODOF 12.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BLUMER - SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
JULIAN - POR/ROS 15.93 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHWANDE - DR ? 1915-03-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
TRAMPENAU - VIZE FELDFEBEL 1 KOMP 1 POS J.R. 18 1914-11-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BURZINSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
MASS - WEHRMANN - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
OBHSIAK - - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
PRZIBILSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
WAHLMANN - UFFZ - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
DENTROIEWITZ - RESERVIST 10 K. I.R. 49 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
FUNK? - RESERVIST I.R. 150 1915-01-04 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KLONOWSKI - UNTEROFFZ. 7 K. R.I.R. 225 1915-??-10 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
MAJEWSKI - GEFREITER 4 K. I.R. 141 1915-02-02 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
MATSCHOLIS - MUSKETIER 4 K. I.R. 43 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
REINECKER - KANONIER 2 B. F.A.R. 52 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RET?N - UNTEROFFIZIER 6 B. F.A.R. 52 1914-12-25 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHUMANN - WIZE-WACHTM. 2 B. F.A.R. 52 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SENFERCH - MUSKETIER 12 K. I.R. 41 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SROTH - UNTEROFFZ. 7 K. INF.R. 128 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
UTFERTS - - 12 K. I.R. 41 1914-12-19 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOSIEK - ERS. RESERVIST I.R. 141 1915-05-01 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
GEISSLER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HENKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
JANITZKOW - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
LÜBBESMEYER - GEFR. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
LUENSE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MANNLING - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MENTEL - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MEYER - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
REIPERT - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SCHNECKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SCHNÜRER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SOBECKI - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
TESSENOW - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WAGNER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WIENECKE - KRIEGFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KOBSCH - - 2/? - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
LAUSMANN - - 2/GRN R.4 1915-03-27 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
WASTER - - 8/GRN R.4 1915-03-21 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
?AN? - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?CHOLZE? - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?DINAN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?KI - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-21 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SIN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SPIEL - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1918-??-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SSAT - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BORK - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRUNNLER - SERGEANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DOERN - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HESSE - R. DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 lis-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
LIEDERMANN - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MESNER - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PRESKEWITZ - UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-08 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BIEBER - ERS.RES. - 1916-10-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-03-18 Thomareinen -
BURCHARDT - UNTEROFFIZIER ERS. B. GREN. R. 7 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HINKEL - RESERVIST INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HENNING - MUSKETIER - 1915-01-03 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HINZKE - LANDSTURMANN - 1916-10-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
POMMERENIN - - - - - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WESTPHAL - - - 1918 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
BUNDE - MUSK. - 1915-02-29 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie - - obelisk
GAST - - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
BAUMGART - - - 1916-10-30 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SAUER - - - 1915-03-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
? - FÜSIL LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
ALTER - LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
AUERKAMP - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BASTISCH - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BIELENBERG - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BINGE - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BLANK - GREN. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
DAHM - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
DAPPEN - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
FAHRMANN - UFZZ 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
FRIEDRICHS - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
GRIMM - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
GRUNEWALD - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HECKER - GEFR. GARDE RES. DRAG. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERRFORTH - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERSCHER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERZKE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HEYNER - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOBE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOFFMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HUPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
JENDRICKE - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
JESKE - GEFR. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
JUNGMANN - GEFR. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KAMPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KESSLER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KLEIN - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOCH - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOLBEL - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KOTHE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KURZWIG - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
LENZ - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
LINNEPE von den - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
LOHMANN - LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
LOOSE - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
LUTKA - LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MANBERG - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MITTLER - HUS. THÜR. HUS. RTG. 12 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MÖLLER - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MÜLLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NEU - GEFR. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NEUMANN - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NOWAKOWSKI - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
OBER - LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PANEK - RES. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PAPE - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PAWASSERAT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
POTT - WEHRM. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PRETH - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
QUANDT - LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
REINECKE - OBERJÄG. GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
REINHOLD - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RICHTER - K.FRW. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RIEBE - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RIEDEL - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RONETZIK - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RÖSSLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHILLING - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHIMENZ - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHMACKEN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHMIDT - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHÖTTES - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHULZE - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHÜTT - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SOUHR - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SPECK - UFFZ. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SUCHERT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
TAUCHERT - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
TOMSEN - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
VETTERLING - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
VOCKERT - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WAGNER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WERZESINSKI - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WESTERKAMP - GREN. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WICKENSACK - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WIEGMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WILHELMS - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WINKLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WITTFELD - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WULKOW - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
ZESAR - UFFZ. GARDE RES. DRAG. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
EINERKE - UTFFZ RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 4
GROTTHAUS - MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 4
KÖHMLEIN - GEFR. RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogila 4
KREBS - MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 10
KRÜMÜNG - RES. RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 7
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
NAWARRA - MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
THEIL - GEFREITER RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
JOSEF - LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WANDER - LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HASELMANN - OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KAISER - OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BORODIN - RUSSE - 1914-10-20 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS FATRLAND 
DIRNITZ - KORPORAL  K.U.K.J.R.93.7K. - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHIMMELPFENNIG - - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
KRAUSE - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
LASKOWSKI - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
MATHISCIK - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
KAUFMANN - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KWIATKOWSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEHL - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEHNERT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PETSCHKE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PFEILENSTICKER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIHT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHERENGALSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMULERICH - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
JÄGER - OFFIZIER STELLVERTRETER RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STOLLENBERG - WEHRMANN ? RESERVE INFANTERIE REGIMENT 84 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KARCHULCHA - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MIKOLANZ - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STEIN - KRIEGSFRW 12 K.I.R. 176 1915-08-10 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
TREINIS - LDSTM. LDSTM. BTL. NEUSTADT 1915-08-02 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
VORGERICHT - LDSTM. LDSTM. BTL. PIRNA 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
DETOWSKI - WEHRM. LIR.59/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KURD - WEHRM. LJR.6/10K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STENHOFF - WERCH. - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STRATMAN - WEHRM. LJR.6.MK - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GROSSMAN - WEHRMAN 2 ERS. K. RES. J. R. 6 1914-11-21 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
KOSANITZKI - ERS. RESERVIST 4 K. INF.REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WOSILJEWITSCH - RUSS. OFFIZIER 149 INF. REG. 1914-11-27 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
BORCHARDT - GEFREITER 3. K. LST. JNF. BTL. POSEN V/3 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MULLER - MUSK. ? JNF REG 81 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
OPFERMANN - WEHRMANN 2. K. LST. JNF. BTL. MUHL???AUSEN I. TH. 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHAFFER - OBERLTN. LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WENDT - HAUPTMANN LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
?MEVES - RES. 5 K. INF. REG. 152 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
BONGARTE - RES. 11 K. INF. REG. 61 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
BRINKMANN - KAN. 1 BTT. FELD. A.R. 79 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
FASSUNGE - ERS. R. 1 K. 8 INF. REG. 227 1914-12-14 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
FUCHSSCHWARTZ - MUSKETIER 12 K. INF. REG. 141 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
GANSREITER - MUSKETIER - 1914-12-11 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HECKMANN - RES. 12 K. INF. REG. 21 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HÖLEMANN - RES. 10 K. INF. REG. 23 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
KASCHUBOWSKI - WEHRMANN 7 K. INF. REG. 125 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KATZENBERGER - ERS. RESERVIST 9 K. INF. REG. 32 1915-01-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
KLOSE - MUSK. 4 K. INF. REG. 176 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
SARSCHITZKI - GEFR. 7 K. INF. R. 152 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
SCHILDWÄCHTER - UNTEROFFIZIER 11 K. INF. REG. 83 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHLEGELMILCH - - 12 K. INF. REG. 32 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
SCHÖNERSTÄDT - - 6 K. G. GREN. R. 5 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
STELMACH - ERS. R. 2 K. R. INF. R. 227 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
WANDOROWSKI - - 1 K. INF. REG. 141 - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
? - LEUTN ?21 1915-03-11 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?AUBA? - B..EGN ? - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?ILR(K) - JÄGER ? ????-??-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?LC? - GEFR ? G..121 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
L? - ? ? 121 1915-03-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
OEMMELEN - RES. 6K R.I.R. 83 - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
STAMM - MUSK 6K R.I.R.42 - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 3 Dywizja Piechoty Linsingena
BADURA - FÜSILIER 4 KOMP.FÜSILIER RGT 34 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BULZKE - GEFR. 4 KOMP.FUSILIER.RGT.34 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HEUSCHEINER - REST 2 KMP.JNF.RGT. 42 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GÖBEL - - - - - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KASPRZAK - - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
TIGANOWSKI - - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
LASESCHNI - RUSS. OFFIZIER - 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
OKUNEW - RUSS. LEUTN. - 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
RUBACHSTY - RUSS. LTN 250. JNF. REG. 1914-11-22 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
FITZ - DRAGONER LEIB. DRAG. R. 20 1914-11-22 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
IWANOW - KOSAK - 1914-12-07 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
NILSE - - 7 J.R. 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAROSAN - JNFANTERIST 10 K. K.U.K. J.R. ?? 1915-02-17 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STONIN - - 2 INF REG 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
KARMANSKI - MUSKETIER - 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1873 - -
WIELAND - - - - - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ARASOF - INF. IR 242 - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
LESKUTOW - INF. IR 33 - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
TSCHEKASCHO - INF. IR 244 - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
VOBORNIK - LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BECK - LDST.INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEGON - INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLMANN - INF. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
TRENTINAGLIA - JG. TKJR 4 - - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIEGUNOW - UT.OFFZ. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KITZLER - INF. I.R. 58 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
LIEBIERT - INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOYSKY von - LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAMEK - INF. IR 36 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BELIKOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORN - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKSIMOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZ - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PISELKA - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTNAWSKY - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
DUMSSEGER - DRAG. D.R. 15 1914-12-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
FOTTGEBER - FÄHNR. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HAFSTEIN - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
HALILICZ - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
LICHY - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SOLONEK - FÄHNR. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZLIPIKOW - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
THEODOROWICZ - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
JUDIN - - IR 196 1915-04-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
IWANOWICZ - - - - - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
GIELATA - LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 56 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
VLADYM - INFANTERIST I.R. 16 - - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
TERESZENKO - - I.R. 241 - - Biecz IV (nr 108) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
KALESMYK - - RUSS. I.R. 235 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNBEK - INFANTERIST K.U.K. I.R. 20 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRINZ - KORPORAL K.U.K. I.R. 56 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMENOW - - RUSS. I.R. 235 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
DIENER - OFFZ. IR 138 - - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
LEBUNKE - - KPGGR 2 - - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WONK - GFT. FJR 34 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
WATENBERGER - UT.OFFZ. KPGRZF 3 - - Kołaczyce I (nr 38) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
CANOZBANIEL - - - - - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
IWANOW - - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
LEBEDIJOW - HPTM. IR 33 1914-11-10 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MYKNER - - - 1915-04-19 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROKOFIJ - - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SMUL - - - 1915-??-02 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
TOLGEN - WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
STRUMBELJ - INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROTH - INF. - 1914-12-19 - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALCHOFSKI - HPTM. RUSS. IR 124 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGERHAUSEN - UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
BALCEROWIAK - GFT. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
KRAUS - HPTM. - 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
POPPE - - - - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - ros.
BLATTMANN - INF. IR 36 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIECAK - JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAUBAUER - LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILGAWSKI - KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTAB - - IR 193 - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZYNIEWSKI - LTN./ROS. IR 192 - - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GAWRYŁOWNIKOW - KOSAK IR 16 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISSENBACHER - LDST.INF. IR 59 1915-03-29 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
VALENKO - INF. IR 27 - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
LOSCHYTZKY - LTN. - - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PACHOR - ZGSF. INF. BRIGADE 55 - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
FORSTANOWIC - ÖST.UNG.SOLD. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GUELE - ÖST.UNG.SOLD. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
LADURNER - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
LECHTHALER - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MARATTI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PARIGI - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REICH - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
UNTERTHIENER - ÖST.UNG.SOLD. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
MYTOFANOW - INF. RUSS. I.R.192 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
BALZ(ER?) - VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BREITWIESER - GREN. ? RES. BATL. 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KLEMPKE - DRAG - 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KOWALIK - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
LOR?AJUT - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
NISCHAU - GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PEIKERT - KRGSFR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
RAZANOWSKI - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
SYDOW - PION. ? BATL. 28 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 2
WARNKE - GREN R.J.R. 64 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
WEBER - GREN R.J.R. 4 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
BOSSELMANN - MUSKETIER RES.INFT.REGT.2/2.KOMP. 1914-09-10 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-05 - tablica betonowa nr 2
LAUBSCH - FAHRER RES.MUN.KOL.92 1915-02-17 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-11 - tablica betonowa nr 2
PENSKI II - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-12 - tablica betonowa nr 3
RADZUWEIT - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-11 - tablica betonowa nr 2
SCHULZ - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
TIRGON - FELDW.LTN. 10.KOMP.RES.INF.REGT.265 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
WAFFMANN - MUSKETIER INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
WECKERT - GEFR. INFT.REGT.147 7.KOMP. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ARNOLD - MUSK. RES. INF. REGT. 266 - - Biała Piska III miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MINKWITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 266 - - Biała Piska III miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUTZE - UTFFZ. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KRÄMER - FÜS. FÜS. REGT. 33 1914-09-08 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SAMULIWOITZ - FDW. LTN. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SPITZHACK - MUSK. ? KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WEGNER - FÜS. 1 KOMP. FÜS. REGT. 33 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
DIEDMAHN - MUSKETIER 3 KOMP. RES. INF. RGT. 267 1915-02-08 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHIMANOWSKI - KAPITAN /ROSJANIN/ 27 Syb. PS 1914-??-?? - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GUDAROWSKI - - - 1914/15 - Góra II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ATAPEL - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BAUREIS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BROWARZYK - SIERŻANT 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HAERTEL - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
HOPPE - ST. SZEREGOWY 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
JAKOB - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KISCHNIK - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KOCH - PODOFICER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KUHN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
LOSMANN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
MROTZEK - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
NOWITZKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SALESCHUS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zatarta
SCHMACHL - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STETENHAGEN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STRUWE - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZAFRANSKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
THALMMAN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
TIMM - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
TORTZ - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
TROTTNER - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
GRAMMES - MUSZKIETER 43 PP 1914-09-07 - Kociołek Szlachecki wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
EINERKE - UTZZF. 9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GROTTHAUS - MUSK. 9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HYPKE - MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KÖHMLEIN - GEFR. 9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KREBS - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRÜMLING - RES. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
LORENZ - MUSK. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NAWARRA - MUSK. 7 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROHKOHL - MUSK. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
THEIL - GEFR. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BLESSING - UFFZ. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
DOMAGALSKI - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HERDER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KROLL - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BLASZYCK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRANDT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRAUN - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRINK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
DROP - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
FRANKE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GÖTTERT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HORSTMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KRÖGER - LEUTN. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
LEHMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MICHALSKY - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
QUIEBITSCH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RABE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RICHTER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RUHNACH - UFFZ. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHILLBACH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMITT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMITZ - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHMUTZER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SICKE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
THEILIG - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WEGERICH - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRUNWALD - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEBERLEIN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHERSTATITAV - SERGT. RUSS. I. REGT. 226 1915-01-02 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BEHNKE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BENDIX - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BENECKE - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRAUN - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUNKE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUWELEIT - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BÜTTNER - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
DAMMANN - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
EISENBLÄTTER - KANONIER FELDA. R. 16 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ESCHHOLZ - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FISCHER - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GRABOSCH - WIZEF. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HALLMANN - UFFZ. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOPP - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAMMER - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KARWELEIS - GEFR. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KATER - RESERVIST - - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
LAUSCHKE - GEFR. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
LEMKE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
LEMKE - KANONIER FELDA. R. 16 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MAY - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PODEHL - KANONIER FELDA. R. 16 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRAHL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRECHTEL - VIZEF. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROEPPEL - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROSIN - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEWE - UFFZ. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜßLER - KRIEGSFREIW. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWADE - SERGT. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN - UFFZ. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
TAUBE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
TOEMKE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
TOLLENS - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WIEGAND - MUSK. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ZEYN - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
LOEWENTAHAL - PODOFICER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
CHRESNIZOW - RUSS INFANT - 1914 - Sędziejowice wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1890-04-11 - -
MATE - OBERLEUTNANT - 1914-12-16 - Rzepiennik Strzyżewski (nr 114) wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski małopolskie - - Od szrapnela na polu waliki zabity
KOHRN - INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
LEWOŃSKI - - I. R. 123 1914-12-27 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MONDRA - SCH. SCH. R. 33 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PERSKA - INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
TOMANTSCHGER - JG. F.J.B. 8 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PIBJSKIEW - ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KOČIR - INFANTERIST K.U.K. I.R. 100 1914-05-11 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMÁNN - HONVED K.UNG.L.I.R. 16 1915-05-06 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERSINI - HONVED K.UNG.L.I.R. 16 1915-05-01 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITTER - INFANTERIST - 1915-04-01 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALBRECHT - FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÖTTGER - GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
DRAGAR - VORMEISTER ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARZELLA - KORPORAL ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SEBEK - JÄGER K.U.K F.J.B. 12 1915-04-15 - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANJUKRIK - INF. - 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
LEBEDA - INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-06 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSTROWSKI - INF. K.U.K.I.R. 16 1915-05-12 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
DRAGAR - - - - - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BECKER II - FREIW. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
LUNIT - - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NYNKOSITZ - - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANISZEWSKI - GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURMESTER - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
DIECKMANN - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
JUNGBLUTH - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRONSHAGE - GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAAS - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIEPENBRINK - VZFLDW. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHONIGER - GREN. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SCHRÖDER - VZFLDW. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STERNKIKER - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
WESTENDORF - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POMER - SOLD. I.R. 255 1915-05-10 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KROK - SANIT. - 1914-12-24 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUSMASZISKIN - RUSS . INF. - - - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KADME - HONV. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KEMCZESAN - HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-20 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABRAMOW - OBLTN. RUSS. ART. BRIG. NO. 31 , 5 BATT. - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
DROZZI - OBST. - LTN. RUSS. ART. BRIG. NO. 31 , 5 BATT. - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
JERMAKOW - FÄHNR. RUSS. 31 BRIG.5. BATT - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRACHTASZ - INF. - - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOCHA - - - - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOLTONOWSKI - RUSS. KAPITAN. - - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUC - ÖST. UNG. - - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
TERASIL - INF. RUSS.I.R. 132 - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARGELA - KORPORAL ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-01-05 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
THALMEYERJOHANN - GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
UNTERLECHNER - JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSTERBAUER - KPL. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALIENKO - RUUS. INF. - - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURMISTER - INF. RUSS. I.R 165 1915-04-09 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
CHMULAK - SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWISKO - INF. RUSS. I.R 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATEK - ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOMANOW - OFFZ. RUSS. - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKURA - INF. RUSS.I.R. 166 1915-03-26 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHAROW - LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARTNIK - INF. I.R. 152 - - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOJSEWICZ - INF. I.R. 124 - - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
SCHÄCHTER - - - - - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
DAMANSKY - STABS-KAPIT. I.R. 256 1915 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ISTOMIN - FÄHNR. HUS.R.7 1915-05-15 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
KATKOW - GFT HUS.R.7 1915-05-15 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
RATTER - - I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
VASZI - E.R. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
ASCHL - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BESTER - - P.R.I.R.218 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
DÖLLER - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
FRIEST - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRAHS - KR.FR. P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
GREC - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
JURKSEHEL - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOSTER - - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
LIEBMANN - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
STILLER - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
KOSTROMSKI - INF. RUSS.I.R. 19 1914-11-23 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KRAPYWYN - RUSS. INF. - 1914-12-10 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNSTADT - öst. ung.sold. K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
DRASCHLER - - - - - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
CHOWORSKIJ - RES.INF. RUSS.ART.R. 5. 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PIZZIK - INF. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POPOW - INF. RUSS.I.R. 17 1915-04-25 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
TROFIJMOW - SOLD. - 1915-12-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUWER - GFT. K.U.K.I.R. 30 1914-12-30 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BUSCHSAAFT - ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/220 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
FLÜCHLINGER - JG. - 1914-12-16 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GESITAKE - GFT. PREUSS.RES.I.R. 10/220 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KOWACZ - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIDL - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SOŁTYS - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
STACHOW - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ZBOROWSKI - INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASSENBERGER - INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANUŻEJ - LST. KUTSCH. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BŰRGER - EF - 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
IWANOWICZ - INF. RUSS - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLONINKIN - ZGSF RUSS - - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROZYN - ZGSF - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZARYN - KOSSAK RUSS 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
?ALAMBOS - HONV. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BORKHAUS - LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
COHN - V. FLDW. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRUNDMANN - LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KRÜGER - LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
RAZIM - INF. I.R. 68 1915 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
TSCHEBAU - RUSS.LTN. - 1914-12-24 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRAWCZENKO - RUSS. STAB. KAPIT. KOSAK KUB. SOT. 35 1914-11-27 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SZEWASZCZENKO - - RUSS. I.R 128 1915-04-18 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KAMETZ - UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT. 219 1914-12-21 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OMETAGUZ - SOLD. K.U.K.B.-H. INF.RGT.1/11 gru-14 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PFANNSCHNITT - INF. K.K.L.M.B. 4/21 1914-12-28 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSPODNIK - INF. K.U.K.I.R. 15 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POZNANSKI - OFFZ.D K.K. LDST.I.R. 16 1915-05-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAINER - ÖST.UNG. KRIEGER - - - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
FARAMUSEN - INF. RUSS. KRIEGER - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ANTOS - INF. K.K.LDST.J.R. 32 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
POLASEK - - - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BROZIK - JG. K.U.K.F.J.B.16 1915-01-10 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAWŁECZYN - FLDW. RUSS.I.R. 125 1915-04-14 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALZER - ERS. ES. L.J.R. 76, 3 K 1915-02-25 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HAPPE von - OBERST KOMMAND. L.J.R. 76 1915-02-20 Białaszewo Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
HOBIGER - WEHRMANN L.J.R. 18, 3 K. 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KRAUTSRUNK - GEFR. L.J.R. 18, 2 K 1915-03-02 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OLSCHEWSKI - WEHRMANN L.J.R. 61, 4K. 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SALEWSKI - WEHRMANN L.J.R. 5 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SENFT - MUSKETER LDW. SAN. KOMP. 17 1915-04-20 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
SKRZIPCZIK - ERS. RES. R.J.R. 229, 8 K. 1914-10-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
STRUMASCHUS - MUSKETER ERS. BATTL. 147, 5 K. 1915-02-23 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
ZENTHOEFER - ERS. RES. R.J.R. 229 8 K. 1914-10-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BLECHSCHMIDT - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
K?ERTS - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
DITFURTH von - GENERAL MAJOR - 1915 - Karwowo-Konotopa wieś, gm. Stawiski, pow. kolneński podlaskie - - -
MERKUŁOW - - 2P.STRZ. 1914 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
WNEK - - - 1914-09-14 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
TZIURLA - UNTEROFFIZIER - - - Młodzieszyn wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
KIEKENAU - GRENADIER INF.RGT 93 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - Obelisk
MAGNITZ - UNTEROFFIZIER INF.RGT 93, 9K. 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
SPOTOWSKI - - INF.RGT 78 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
VISCHER - GRENADIER RES.INF.RGT 421 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
BERNSTEIN - INF. - - - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem (+ 1 żołnierz austriacki)
ZECHMEISTER - INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
GORDIEW - - RUSS.SOLD. 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
STOHL - - ÖST.UNG.SOLD. 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
DAMMANN - OBERLTN. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
EICHENTOPF - FEDW.LTN. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ALBERS - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BENTENMULLER - OFF.SRELLV. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BOLSZOW - STAB. HPTM. RUSS. I.R. 295 - - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ERDMANN - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GRINTZ - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KEMMING - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KNOLL - UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MEIS - LEUTNANT PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIGGENRIED - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHAAF - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHELL - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SCHELLERHOF - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
WIEMER - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
WINKELS - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
FLEISCHMANN - FLDW P.R.I.R.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
RÖSS - GEFR. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHINHAMMER - VZFLDW P.R.I.R.220 1914 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BECKER - WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GEISSLER - WEHRM. P.R.I.R. 217 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KLOPPERT - WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POSTLER - GEFR. P.R.I.R. 217 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SCHMIDT - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
TADASZAK - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
WIETRICHOWSKI - MUSKETIER PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
C??SI?EIER - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
EICKELPASCH - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
FOEHLINGER - UTFF. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KLAGES - UTFF. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
OLLINGRATH - UTFF. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
PFENNIGS - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ROSSKE - MUSKETIER PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SAUERMANN - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ZASHARIAS - - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
FEODOROWIC - OBST. RUSS J.R.175 - - Nowy Wiśnicz (nr 311) miasto, gm. Nowy Wiśnicz, pow. bocheński małopolskie - - -
CZANTOS - ZGSF. H.R. 3 - - Krzeczów (nr 315) wieś, gm. Rzezawa, pow. bocheński małopolskie - - -
MARTYNIUK [MARTYNIAK] - - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Bogucice (nr 317) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AROLINI - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BATTOTI - PTRF. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BAUMGARTNER - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
FURLAN - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
HEIDINGER - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
INNERHOFER - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KÖPF, Ritter von, Dr - LTN.I.D.RES K.K.K.SCH.R.II 1914-12-10 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
LEWATOW - RUSS.KPL. - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
MAGRYLA - - - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PODEREK - JG. K.U.K.T.K.J.R.2 gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
STRICKER - - K.K.LD.GEND.SCH.R. - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SEIKMANN - INFANTERIST I.R. 95 1914-12-10 - Łapanów (nr 342) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SEREDNIK - DRAG K.U.K. DR. 9 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
LÜDTKE - GEFR.PREUSS.RES. I.R.270 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRESCHER - GEFR.PREUSS.RES. 267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRESSCHER - GEFR.PREUSS. R..I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
FEIDMANN - INF. HUS.R. 1914-12-06 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
KORANDA - INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
KOVAS - K.I.R. 14 - 1915-08-21 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
NENEMANN - INF. A.L. 55 ITPS 1915-08-29 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PAWELKA - INF. J.I.32 T.2 1915-08-27 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PINRAOR - INF - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
RAUSCH - - H.L.R 42 1915-08-28 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
ANTOSZ - - 4 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ŚWIDNIK - LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
BOVERIDGE - ?????? PRIVATE - 1918-07-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUNDELL - - - 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ELVETRES - RIFLEMAN ROYAL RIFLE CORPS 1918-12-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
HILL - S/33058 RIFLEMAN THE RIFLE BRIGADE 1918-09-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAWHOOD - 13994 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
THOMPSON - ????? PRIVATE THE BLACK WATH 1918-08-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
VAITERS - ????? PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BEHRENDT - HAUPTMANN INF. REGT. 138 1918-10-12 a.d.westfront Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - Mogiła 13
WIESBAUM - GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1879 - -
ABRAHAM - - - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARKUS - INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BERENDT - HUSAR L. HUS. REG. PR. VICTORIA V. PR. 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1893 - -
PURBS - GEFR 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie - - -
RIESENBACH - LEGIONISTA POLSKI 3 BRYG. LEGIONÓW POLSKICH - - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1883-05-23 - pomnik
ADAM - MUSKETIER I. R. 44 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
AXENIX - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BLANK - GEFREJTER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BÖHM - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BORDIHN - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BRAUN - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BRESCH - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
CZUYA - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 18 - -
DOMARUS von - LEUTENANT G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 22 - -
DURAS - GEFREITER I. R. 44 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 22 - -
ERIT - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
GRAJEWSKI - TAMBOUR G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 23 - -
GRUBERT - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-09-30 - -
KOSCHORREK - VIZEFELDFEBEL G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
MEYER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 42 - -
NORGEL - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
PATSCHKOWSKI - HAUPTMANN G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 27 - -
PIECHOTKA - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
REICHMANN - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWETLICH - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 20 - -
SEMMLER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 24 - -
STEIGER - GEFREITER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1888-05-30 - -
TUTTAS - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-04-05 - -
WEIDE - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
ZILINSKI - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 24 - -
BRAKMOWSKI (BRAMKOWSKI) - KAN. 3 P.ART. 1917-08-30 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
NEUMANN - VISE-WACHTM. 2 B.I.R R 52 1914-12-20 - Miedniewice I wieś, gm. Wiskitki, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
ROECKMANN - LEUTNANT - - - Rogów-Józefów wieś, gm. Rogów, pow. brzeziński łódzkie 1891-08-25 - -
SCHOTZEBERG - FELD. GEN. D. UNTFFZ. STABE D. 22 J. D. 1918-12-14 - Rogów-Józefów wieś, gm. Rogów, pow. brzeziński łódzkie 1894-11-24 - -
BARANOWSKI - LEGIONISTA TAB. 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
JAKOMSKI - LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KACZMARCZYK 'DĄB' - LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MACZUGA - SIESKO - LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - krzyż betonowy
MICHAŁ' - LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1892-06-05 - -
SLAZ 'KOMFMOR' - LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WOLSKI - LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WASCHKEWITZ - RESERV INF. REGT. 128 1914-09-12 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GLASSEN - - - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
KENTHER - ERS. RES. - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
KOPFEN - WEHRMANN - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NIELSEN - ERS. RES. - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
SCHNOOR - - L.J.R. 76 1915-02-20 - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
TOHOFF - WEHRMANN - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
BALTUSCHAT - KFRW. G.G.R. 12/5 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
AKIN - SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
GORSTOKOW - - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1863-03-15 - -
MINASAROW - SZER. 202 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAJKOW - - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
DA??TZ - - - 1915-08-16 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
REHWELDT - - - - - Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
RING - - - 1915-05-13 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
SCHRÖDER - - - 1914-10-30 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
TEICHERT - - - 1914-11-10 BELGIEN Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
TROSCHTE - - - - - Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
BRENE - MUSK. - 1915-04-09 KAR?????? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
????ENG - RES. - - - Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer -
?ORTIMERT - MUSK. - 1916-06-?? Russland Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
SEIDLER - RES. - 1915-??-?? ? Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
- - LDSTM. - - - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
- - MUSK. - 1915-10-25 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
??HIERSCH - - - 1915-07-24 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
??ORCHER?? - - - 1915-10-20 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
?ABE - - - 1915-11-03 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
DRÄGER - - - 1917-??-21 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ROSE - - - 1915-09-22 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
ZIMMERMANN - - - 1915-07-23 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
???ICHE - - - 1914-10-1? - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???NELL - - - 1918 germ. Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???NKEL - - - 1914-12-24 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???VIE - - - 1915-04-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
BINDER - - - 1914-10-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
??AKE?? - FÜS - 1916-08-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
BOHM - - - 1918-??-17 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
EISENACH - - - 1918-??-?8 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
KRÜGER - GEFR. - 1918-??-25 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
LINKE - MUS. - 1916-??-18 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHINDLER - LDST. - 1915-06-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SZUMIEJEW - INF. 8 KOS. REG. 1914 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
WASIKIJ - INFANT. I.R 162 1915-04-01 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
FUHNKE - GRENADIER 4.G.GR.R.1K. - - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
HECKMANN - GRENADIER 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KOŁODZIEJSKI - SZEREG. - 1920-01-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
MIKUPPA - SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ARHAUSEN - S UTFE - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - głaz granitowy
FRANCOIS von - HPTM. - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - OWIKOKORERO głaz granitowy
KROLL - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - WARMBAD głaz granitowy
LATUSEK - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - WATERBERG głaz granitowy
LINGK - SERGT - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - WATERBERG głaz granitowy
MEISSNER - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - głaz granitowy
VERSEN von - LEUTN - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - AFIS głaz granitowy
????HARD? - - - 191?-05-03 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
EMIL??? - - - 1915-??-13 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
HÖHNE - - - 1916-??-?? RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gest.
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
SAR?ED?E? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
GIERAŁTOWICZ - - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - TARGANICA -
BRYNSZEK - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PACYNA - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ECKERTH - - - - - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - Ekshumowany 1917-02-27
SAUPE - GREN KGL.D.KAIS.AUGUSTA GARDE GREN.RGT 41/1 1915-05-24 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
??ETSCHEL - RUSS.SOLDAT - 1918-10-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??LESCHIR - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??NOWGEW - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
??OLOW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?IORW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?ZMIN - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
[T]ALKIEWICZ - RUSS.SOLDAT - 1917-08-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GOGUTADZIE - RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
IWANOW - RUSS.SOLDAT - 1917-?1-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PERSCHIN - RUSS.SOLDAT - 1917-07-?9 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WINOWGEW - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HEIDUK - - - 1919-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURPAS - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTAPOWICZ - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PIETRZYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEMYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PUDEŁKO - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GESDORF - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KADŁUBIEC - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KOUDAS-KOTAS - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MÜLER - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTOJA-PIECHOWSKI - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PANJUK-PAWLUK - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SCHWED - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZTOJAN - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
MATUSZKA - - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
CZUK - KANONIER ERS.ABT.FELDARTL.RGT 6 BRESLAU 1915-11-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
FODORANOSCH - SOLDAT OESTERR-UNGAR 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
FROST - MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KLEPPEK - - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PLONKA - - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PLACZEK - - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
FRANIK - SZEREG.ARMII NIEMIECKIEJ 8/22 P.P. 191?-12-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
JUTT - SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 216 P.P. 1918-10-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KOPREK - - - 1918-10-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
CHLAPPEK - - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SWIERCZEK - - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
CHROBOK - - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
DZIATZKO - - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ENGELBERT - JNFANT. K.U.K J.R 84 1914-11-23 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
STOKŁOSA - KAPRAL LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
HECKMANN - RES. J.R. 79/8K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NITSCHKE - MUSKETIER J.R. 82/8K. 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
DOHSE - FŰS. FR.1/35 - - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
DORING - GEFR. FR.9/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HAUF - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HOBL - ERS.RES. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
JAEWEICKE - ERS.RES. FR.36 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
JEGESTEIN - ERS.RES. FR.14/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
JOHANN - FŰS. FR.35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KAFERLEIN - INF. BAYR.R.I.R. 6/19 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KEITEL - FŰS. FR.11/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NAEWY - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
RENNER - FŰS. FR 11/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
STORCH - INF. I.R.4/88 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
STORZ - ERS.RES. IR 4 1915-06-?? - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WEIGELT - FŰS. FR 10/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WENDRICH - ERS.RES. FR 9/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WERNER - GFT. FR 10 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
WESTENKIRCHNER - INF. BRIR 8 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ZIMMERMANN - FŰS. FR 11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BEING??? - MUSKETER - 1917-09-17 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
EIN??HINGER - - - 1918-09-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
HANSLIZEK - GRENADIER - 1915-08-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
OWSIEN - RUSSE - 1915-10-26 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
FEST - LDST.INF. IR 77 1914-12-13 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENTSCHKE - RES.INF. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KOBELT - RES.INF. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
DEUTSCHER KRIEGER - - INFANT. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
- - - INF. REG. 147 1915-08-?? - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - 4 DEUTSCHE KRIEGER
- - - INF. REG. 147 1915-08-?? - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - DEUTSCHER KRIEGER
- - GEFREITER INF. REG. 147 1915-08-15 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
- - - INF. REG. 151 1915-08-?? - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - DEUTSCHER KRIEGER
- - - INF. REG. ? - - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - DEUTSCHER KRIEGER
BELTZER - UTFFZ. M.G.K. REG. 18 - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
BRANDT - MUSK. I.R. 128 3 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
DENKE - MUSK. I.R. 175 10 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
JUSTA - MUSK. I.R. 128 3 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
PAGE - UTFFZ. I.R. 175 12 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
SCHULZ - RES. I.R. 128 3 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
THOM - GEFR. I.R. 175 1 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
VOSS - MUSK. I.R. 175 11 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
?????? (BLINOW) - - - 1915-06-30 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????? (DUDYCZ) - - - 1916-06-09 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????? (FONIAK) - - - 1915-06-30 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????? (AN?REJEW) - - - 1916-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????? (UABI???) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (LEWIENIOW) - - - 1915-03-20 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (MINISZAICH) - - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (MURZAKOW) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
???????? (SU??BUK) - - - 1917-03-21 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
????????? (MIENCZIKOW) - - - 1915-03-22 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
????????? (TARGUL???) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
?????????? (ARCHIET??OW) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
??????????? (??OMANCZENKO) - - - - Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
CANTEILL - PTE. WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
GED?OW - - - 191?-03-26 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
WHITE - PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
DUBIELCZYK - - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
HAUSCHILD - - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
JONELEIT - GEFR. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
LOLL - GEFR. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POHLMANN - UFFZ. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
THÖMLICK - RES. RES. INF. REGT. 2 1914-09-07 - Baranowo III wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLOPSCH - ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SALZMAN - MUSK. 3K / IR 250 - - Szypliszki wieś, gm. Szypliszki, pow. suwalski podlaskie - - -
FRYC - - - 1916 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NOTHNAGEL - UTFFZ. - 1914-11-?? - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KOSLICK - UNTEROFFZ INF. RGT. 19 lis-14 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KRUPPA - - - lis-14 - Złoczew miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki łódzkie - - -
TEUBNER - - - 1914-11-23 - Złoczew miasto, gm. Złoczew, pow. sieradzki łódzkie - - -
KIEBACH/ KIELBARK - GEFR. ERS.ESK.UL.RGT.3 1914-09-02 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
SCHIMANAJEW - RUSS. KRIEGER 95 JNF. REG. 1915-05-15 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
PANKRATOW - KOSAK - 1914-11-19 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BROCKDORF - HAUPTMANN INF. RGT 14 1914-12-02 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
LOGINOW - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SCHUTTKE - ULAN ULAN RGT 3 1914-10-31 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SERIEBRIANY - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SZMAJDRENKO - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
TFADACHMAT - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ZOBE - DRAGONNER DRAG. RGT 4 mar-15 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ARENDT - KANONIER 11 ERS. BATTR. FELDART R35 1918-10-05 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 31-01-1899 - -
BURCHERT - JÄGER JAGER BATL. 1 ORTELSBURG 1917-05-04 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 20-02-1895 - -
LISCHKA - - LANDW. INF. REG. 19 1916 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MACZIEJOK - - LANDW. INF. REG. 20 1917 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHENK - - LANDW. INF. REG. 21 1918 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEB - - LANDW. INF. REG. 18 1915 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER - - LANDW. INF. REG. 22 1919 - Stare Juchy wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
FISALIN - KANON. F. A. REGT. 52 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
FLEISS - - 5 K. INF. RGT. 43 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
FROHLICH - MUSKETIER 8 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN - UTFFZ. 5 K. INF. RGT. 43 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
REINER - UTFFZ. 2 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAWINSKI - UTFFZ. - - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BIENERT - KANONIER FUSSARTL. ERS. BATL. 21 2 BATTERIE 1915-02-08 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
DUREN - VIZEFELDW. FUSSARTL. ERS. BATL. 21 2 BATTERIE 1915-02-08 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MANSKI - KANONIER RES. FUSSARTL. REGT. 27 1915-01-29 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
TROJA - UNTEROFFZ. RES. FUSSARTL. REGT. 27 1915-01-29 - Kąp wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KARSTEN - WEHRM. 12 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-07 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-12-03 - -
KIETZMANN - MUSK. 6 K. LANDW. INF. REGT. 45 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KOMISSEDER - ? 6 K. LANDW. INF. REGT. 45 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
VOGT III - WEHRM. 5 KOMP. INF. REGT. 45 1914-12-22 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
ADOMEIT - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BANNASCH - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BARTULÖK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BRAUN - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BÜCHNER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
CARSTENS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
CASPER - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
CZIERSON - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
DIR - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
DOMNICK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
DORSCH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
DZIEMINSKI - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ENGEL - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
EWERS - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FIEDLER - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FISCHER - KANONIER Felda.R. 36 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FLIEGE - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FRIECKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FRIEDRICHS - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HEUER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HÖCKENDORF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
JENSEN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KANIA - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KARTH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KASANOWSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KÄUFER - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KLATT - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KORNATH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KOSCHNITZKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KUNKEL - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KWIEDZINSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LAMPERSKI - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LESNER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LEWANDOWSKI (11. KOMP.) - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LEWANDOWSKI (6. KOMP.) - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LEWANDOWSKI (9. KOMP.) - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LIEDTKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LIESE - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LOERKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LOEWENAU - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LOSEKAMM - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
LÜTZOW - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MATHIAK - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
METHNER - LEUTN. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MEYER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NITSCH - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NOWACK - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NOWIENSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OMNICZYNSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBERG - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PARPART - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PAULSEN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PEKRUHN - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PETERS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PUTTKAMMER - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RAHE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RECKFUß - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REIFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REINKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ROESKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUDEBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUHNKE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RYDLOCHOWSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SIEBOLDT - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SIPSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STEINER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STOFFREGEN - FÄHNRICH INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
STRÄWE - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
THRUN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
TIGGERMANN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
VORRATH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie 1894-09-10 - -
WEHRS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie 1899-05-24 - -
WEIKER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WILHELM - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WULFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ZALESKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ZEMKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ZIEMER - HUSAR Hus.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ZIETZKE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MUHRMANN - LANDSTM III LANDST. BATL. SCHWERIEN 3 KOMP. - - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
TARATORIN - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
SCHTSCHETININ - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
GJORGADZ - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
BANTIN - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
KOSLOW - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
KAJSCHAURI - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
SMIRNOW - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
WHITEHORST - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ANGLIK
IWANOW - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
SUCHANOW - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
KISLIN - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - ROSJANIN
JOWA - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski