Namen in die Basis auf der Buchstaben %: 73743

Die Rückkehr in die Hauptseite

Name
Vorname
Range/
Nationalität
Einheit Todesdatum (jjjj-mm-tt)
Todesort
Beerdigungsort
Lokalisation
Kreis
Geburtsdatum
Geburtsort
Bemerkung
ADAMCZYK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
BABIŃSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
DEREŃ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
GĄSIOR KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
JANECZEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
JANECZEK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
MACHAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
MIESZKOWSKI ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
MOSKAL T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
PŁATEK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
SUDUŁ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
WOJTUSIAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
KIERYS J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
KIERYS P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
KUNA FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
KUNA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
ŁAPA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
ŁAPA M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
OPAŁACZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
POLAK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
STEFANOWICZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
STEFANOWICZ L. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
STEFANOWICZ M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
KUTSCHINSKI ANTON - - 1918-10-15 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1871 ŁÓDŹ -
BRODZIAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
DOMAGALSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GŁOWACZ JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GŁOWACZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GRZELCZAK ANDRZEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GRZELCZAK MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
JAŃCZAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
JENDŻEJCZAK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
JUSKOWIAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
JUZEFIAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KOTOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KULCZAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KULCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MACIEJCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MICHALAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MICHALAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK IGNACY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWACZYK BARTŁOMIEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWAK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
PIASZCZYŃSKI MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
ROGASIK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
ROGASIK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
ROSIŃSKI JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SKRZYPCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SOBCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SWOJAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
TOL MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
TOMKOWIAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WIATROWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOJTA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOZIGNOJ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOŹNIAK WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
NOWACKI WŁADYSŁAW - - 1917-05-16 ETERPIGNY - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1888-06-10 ŁĘKA WIELKA -
BAJER ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
GĄSZCZAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
KURZAWA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
OLEJNICZAK ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
PACYNA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
DUDKA ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
DUDKA MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
GORYNA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
JANKOWSKI STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
KONIECZNY JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
LEŚNIAREK WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
ROSIŃSKI STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
SMEKTAŁA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
BRAGIEL FELIKS - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1891 ŁAZY -
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
DIDUCH WASYL SCH. SCH.R. 36 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 ŁABOWA -
GASZCZECKI HENRYK - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie lat 32 Żywiec -
KOSZYCKI MIECZYSŁAW - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1888-12-10 Żywiec -
SZAFRAŃSKI STEFAN - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1886-09-17 Żywiec -
WANDZEL KAROL - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1892-10-12 Żywiec -
DUDKA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
DZIUBAŁKA TOMASZ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
GĄSIOREK WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
JANCZEWSKI MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
JUSKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KOŃCZAK WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KOWALEWSKI WAWRZYN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
KUBIACZYK LUDWIK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
LEŚNIAREK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
ŁUCZAK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
PASZKOWIAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
PIERSZCHAŁA WINCENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
SKIBA FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
ADAMCZYK JAKUB - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
ORATOR IGNACY - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
PAMUŁA ANDRZEJ - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
STASIAK MARIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
JANERKA IGNACY - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻURAWIE -
MALUGIN JEWŁAMPIJ JEGOROWICZ JEFREJTOR 100 PIECHOT. OSTROWSK. POŁK 1915-01-06 Warszawa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 Zuje gub. Mohylewska -
SZEWCZENKO FIEODOSIJ AKIMOWICZ STARSZYJ UNTEROFICER 3 PUŁK STRZELCÓW LEJBGWARDII 1915-01-08 Warszawa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1886-03-01 Zujah -
PORUBA MICHAL INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 9 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 ZUBŘI -
KONCZALLA JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
KOSCHEK ALOIS - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
KOSCHEK OSW. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
LUBCZYK VAL. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
SLOTTLIK FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - ZOWADE -
CHMIEL FRANCISZEK - - 1918 ARRAS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1885 ŻORY-OSINY -
GAMOŃ JAN - - 1916 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
GAMOŃ FRANCISZEK - - 1917 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
GRYMAN ANTONI - - 1917 VERDUN Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
HARAZIM ALOJZY - - 1917 MASTECANESCI (KARPATY) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
HUPKA ALFONS - - 1915 SIEDLCE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
KACZMARCZYK KONSTANTY - - 1915 KRAKÓW Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1888 ŻORY-OSINY -
KACZMARCZYK FRNCISZEK - - 1917 SYBERIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1886 ŻORY-OSINY -
KLEPEK EMANUEL - - 1914 PRUSY WSCHODNIE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
KLEPEK PAWEŁ - - 1915 LA-BASSE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1881 ŻORY-OSINY -
KLEPEK FRANCISZEK - - 1917 LOOS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1878 ŻORY-OSINY -
KLEPEK JÓZEF - - 1918 VALENCINES (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
KREMIEC JÓZEF - - 1915 REMBISZE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - 1918 MOYENCOURT (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MIKOŁAJEC TOMASZ - - 1918 CHAMPAGNE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MIKOŁAJEC FRANCISZEK - - 1918 LAZARIN POŁUD. (ROSJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
OGIERMAN JAN RES. P.R.I.R. 271 1915-05-02 GORLICE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY Gorlice IV (nr 91)
PAWLAS ALOJZY - - 1915 ARGONY (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1887 ŻORY-OSINY -
PAWLAS JAN - - 1915 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
PAWLAS TEODOR - - 1916 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
PIĄTEK JAN - - 1915 ŁYSA GÓRA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1894 ŻORY-OSINY -
STEBEL PIOTR - - 1916 MITAWA (ŁOTWA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
STEBEL PAWEŁ - - 1916 WYRSCHAEDE (FLANDRIA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
STEBEL DANIEL - - 1916 ŻORY Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
WITOSZEK KONSTANTY - - 1917 UTINSKA GUB. Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1883 ŻORY-OSINY -
ADOLPH GÜNTHER TRAINSOLDAT TRAIN R. 17 MUN. KOL. 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ZOPPOT -
KAVANDZSIN TIVADAR INF. I.R. 23 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 ZOMBOR/SOMBOR -
SOŁECKI/SOLECKI WIKTOR SZER. 12 KOMP P.P. NR 362 1916 LE SARS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889 ZMYSŁOWO -
BARTON ALEXANDER - - 1916-06-27 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
BENSCH ANTON - - 1914-12-23 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
CHUDALLA ANTON - - 1918-11-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
CHUDALLA JOHANN - - 1918-07-17 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
DOBIS JOHANN - - 1917-07-07 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HUDALLA JOHANN - - 1917-04-21 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
HUDALLA JOSEF - - 1918-03-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
JANIKULLA FRANZ - - 1916-04-06 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
JANIKULLA FRANZ - - 1918-08-18 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KIELBASSA ANTON - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KIELBASSA URBAN - - 1917-05-11 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KLUTZNY IGNATZ - - 1916-03-20 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KONDLA FRANZ - - 1916-05-07 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
KROK JOSEF - - 1916-09-16 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
LANGNER PAUL - - 1919-04-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
LUPCZYK FRANZ - - 1916-05-11 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALCHER FRANZ - - 1917-05-24 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALOSEK PAUL - - 1917-08-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALOSEK STANISLAUS - - 1916-03-14 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
NIKOLAJCZYK STANISLAUS - - 1916-04-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PASSON JOHANN - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PIECHATZEK FRANZ - - 1916-07-25 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PIECHATZEK JAKOB - - 1916-09-17 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
PIECHATZEK PAUL - - 1915-07-15 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
RZITTKA JOSEF - - 1917-11-26 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
RZITTKA STANISLAUS - - 1918-10-12 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SOBEK FRANZ - - 1918-01-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
SOWADA JOSEF - - 1914-09-09 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOTZKA FRANZ - - 1918-03-18 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOTZKA PETER - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOTZKA PETER - - 1917-10-23 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
DESENS ERNST UNTEROFFIZIER - 1915-05-13 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1889-08-16 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 81
DESENS GEORG GRENADIER - 1917-08-17 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1898-11-20 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 80
GUSTKE WILHELM GEFREITER - 1918-03-34 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1895-09-01 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 82
HILDEBRANDT ERNST - - 1916-05-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1888-12-02 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 84
HILDEBRANDT WILHELM MUSKETIER - 1918-03-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1898-02-28 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 83
KOLLWITZ KARL - - 1916-10-18 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1890-09-06 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 85
KROPICK WILHELM RESERVIST - 1915-05-22 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-08-15 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 86
PAELH KARL GEFREITER - 1918-06-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1894-07-13 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 87
PEHLA AUGUST FAHR. - 1918-07-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1892-01-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 88
PILLASCH EDUARD LANDSTURMANN - 1918-10-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1887-06-03 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 89
PILLASCH WILHELM RESERVIST - 1914-12-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 90
PINNISCH AUGUST GEFREITER - 1917-08-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-08-27 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 91
REETZ HERMANN MUSKETIER - 1918-07-20 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-09-23 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 92
REMUS HERMANN LANDWEHRMANN - 1915-05-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-09-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 93
SCHMIDT von KARL - - 1915-06-05 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-01-05 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 94
SONNTAG WILHELM MUSKETIER - 1918-05-04 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-03-12 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 95
STACH WILHELM GEFREITER - 1918-09-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1891-06-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 96
TOMASCHKE ERNST UNTEROFFIZIER - 1915-03-17 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1891-05-30 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 99
TOMASCHKE EWALD GEFREITER - - - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 97
TOMASCHKE PAUL MUSKETIER - 1917-09-22 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-06-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 98
WUSKE PAUL LANDWEHRMANN - 1914-12-25 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-01-25 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 100
ZÜHLSDORF FRANZ - - 1915-07-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 101
BOJE WILLI - - 1917-04-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
BOJE WILLI - - 1918-08-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
DREISOW REINHOLD - - 1918-04-30 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
ENGER WILHELM - - 1915-02-07 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
FRENZ PAUL - - 1918-03-29 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
M. von EWALD ALEX - - 1918-04-18 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MASS EWALD - - 1918-10-14 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MASS WERNER - - 1916-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
RIEWOLDT OTTO - - 1918-04-06 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHMOLLE RICHARD - - 1916-03-29 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
SCHWOLOW EMIL - - 1918-04-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
VANSELOW FRANZ - - 1916-07-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
VANSELOW OTTO - - 1918-09-27 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
WOLTERS MAX - - 1918-09-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
DREWS FRANZ GEFREITER - 1917-05-29 Arras Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HENNING - MUSKETIER - 1915-01-03 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HINZKE - LANDSTURMANN - 1916-10-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
KARAUSE WILHELM ERSATZ-RESERVIST - 1915-06-27 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
SCHMÖCKEL HELMUT PIONIER - 1918-04-13 Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
VESTE KARL LANDSTURMANN - 1916-09-23 Somme Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
ZIEBELL ERICH MUSKETIER - 1917-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
BOŻEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
CHLOST KZ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
GAWLAK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
KAGAN P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
KAPINOS M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
KNAP P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
KORZEŃ T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
KOZIOŁ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
MICHOŃ WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
SARNIK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
SŁABY J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
SOŁTYS ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
SROKA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
TRELA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
WALCZAK AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
ŚLĄSKI WO. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 Ziemnice -
WEISS SIEGFRIED - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - ZIEMIENTZITZ (Ziemięcice) -
CHWALIŃSKI TOMASZ - - 1915-08-13 - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie 1890 ŻERKÓW -
KAZELI-MASZAROS JOHANN UNG. INF. K.K. I. R. 86/1 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ZENTA -
BIASTOCH ARTUR - - 1916-02-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
BOESE ALBERT - - 1918-04-04 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
BOTTIN PAUL - - 1915-07-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
GRUNKE ALBERT - - 1915-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
JUTRZENKA von MAX - - 1918-07-27 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KARCZEWSKI AUGUST - - 1915-08-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KETELHURT AUGUST - - 1918-04-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MISCHKE FRITZ - - 1914-11-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MISCHKE PAUL - - 1917-09-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MISCHKE PAUL - - 1918-06-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
STEUCK MAX - - 1914-12-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
TRAPP HERMANN - - sie-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
TRAPP WILHELM - - 1915-04-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
WINKLER PAUL - - 1915-08-04 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
BOJARSKI-KUBA KAZIMIERZ KPT. 1 PP L.P. 1914-12-24 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - ZEMBORZYCE -
BURGSTALLER FRANZ SCH. K.SCH.R. I 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 ZELL AM SEE -
ETZOLD EDWIN LEUTNANT ??? BAT. W ??? - - Błonie (maz.) miasto, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni mazowieckie 1882-10-02 Zeitz -
BARANOWSKI JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
KALKOWSKI JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
KRÄPEL LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
KUMMEROW HERBERT - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
MERCHEL WIKTOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
TRAKAN FRANTISEK - K.U.K.MOB.SPIT.8/5 - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - ze Żidenc z Morawy -
KATARZYŃSKI ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1884 Zbytki -
WAWRO CZESŁAW MARIAN KADETT-ASPIRANT I.R. 57 1915-05-04 BIECZ Biecz IV (nr 108) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie 1897-02-10 ZBOROWICE przy kościele
BAZAN JAN UL. L.U.R. 1 1914-12-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 ZBORÓW -
JAGŁA FRANCISZEK - - 1916 PETERS FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1894 ŻBIKI POW. PLESZEW -
JANKOWIAK J. - - 1916 BARANOWICZE Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1878 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
BARZOWSKI AUGUST - - 1915-06-26 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
GROTA KSAWER - - 1917-02-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Załęzie -
KALKOWSKI AUGUST - - 1918-04-01 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MARCHEL ANTONI - - 1918-11-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MATEJA JAN - - 1916-11-11 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1891 Załęzie -
MIĄSKOWSKI BERNARD - - 1917-09-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Załęzie -
PIPKA KLEMENS - - 1917-06-07 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1873 Załęzie -
RICHERT FRANCISZEK - - 1918-07-17 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
RICHERT JÓZEF - - 1917-07-07 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
RICHERT KLEMENS - - 1918-08-03 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
TANBE BERNARD - - - - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
GLASNER SCHULEM PIECHUR 3 KOMP. 24 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Zastawna -
BALOGH PAUL UNG. KORP. K.K. I.R. 44 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 ZARNARDI -
HILLERT FRANTZ - - 1915-08-30 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
PÜSCH ERICH - - 1918-06-03 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHÄFER FRANTZ - - 1916-07-15 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
SCHÜSER KURT - - 1917-08-08 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
WÜLLHERN KARL - - 1914-11-07 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
WUTZDORFF OTTO - - 1918-12-10 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
MĄCZKA JÓZEF POR. DYWIZJA GEN. ŻELIGOWSKIEGO 1918-09-09 Krasnodar/Rosja Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1867-12-08 Zaleszany, pow. tarnobrzeski -
WOŹNIAKOWSKI STANISŁAW - 8 KOMP. 2 BAT. LEGNICA REZ. P.P. NR 7 lis-14 BELGIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-04-22 ZALESIE WIELKIE -
WRÓBLEWSKI IGNACY - REGIMENT PIECHOTY NR 129 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-07-15 ZALESIE MAŁE -
SZABO ISTVÁN HONV. H.I.R. 31 1914-10-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 ZALANEMETHFALVA -
??K NIKOLAUS MUSKET. - 1915-08-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
?OSAF JOHANN MUSKET. - 1918-05-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BEDNAREK VIKTOR LANDSTM. - 1916-11-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BORZUTZKI JOSEF GEFRT. - 1920-09-06 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BUCZEK ANTON FUSEL. - 1923-09-23 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
CICHON KARL LANDSTM. - 1914-11-20 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
DUCZEK EDUARD MUSKET. - 1918-03-10 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GELLER JOHANN LANDSTM. - 1915-05-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GELLER ROBERT MUSKET. - 1915-09-25 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GLOMBIK JOSEF RESERV. - 1916-06-01 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GOLLAS ANTON LANDSTM. - 1916-09-08 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GOLLASCH JOHANN GARDE FUSEL. - 1916-02-21 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GOREWODA EMANUEL MUSKET. - 1915-08-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GOREWODA VINZENT GRENAD. - 1916-06-15 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GROMOTKA JOHANN WEHRM. - 1915-09-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HAIDE JOSEF MUSKET. - 1918-06-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
HEIDUK STANISLAUS GEFRT. - 1916-07-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
JAROSCH KARL RESERV. - 1915-01-05 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
JENDROS ANTON LANDSTM. - 1920-05-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KALETTA THOMAS RESERV. - 1916-05-16 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KARKOSCH JULIUS MUSKET. - 1915-09-23 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOCHON JOHANN UNTEROFFZ. - 1918-10-06 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOCHON REIMUND LANDSTM. - 1917-11-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOCHON THEOFIL MUSKET. - 1918-09-07 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOSCHEK EDMUND UNTEROFFZ. - 1918-10-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOTERBA ANTON KANON. - 1918-08-22 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOTERBA BERNHARD RESERV. - 1916-07-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KOTERBA JOHANN GARDE FUSEL. - 191?-??-07 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KUBERA LEO MUSKET. - 1914-09-27 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KUDELLA JOHANN MUSKET. - 1915-02-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
LARISCH JOSEF ERS. RESERV. - 1915-11-01 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
MROZEK FRANZ LANDSTM. - 1921-01-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
MUSIOL KARL MUSKET. - 1915-05-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ORLIK CONSTATNIN FELDW.LEUT. - 1917-04-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ORLIK PAUL GARDE FUSEL. - 1918-04-29 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PETRY LEO FUNKER - 1918-06-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PIGULLA FRANZ WEHRM. - 1914-08-22 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PIGULLA MAX LANDSTM. - 1916-07-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
PLENERT JOHANN MUSKET. - 1918-08-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
POSPIECH ANTON RESERV. - 1915-07-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ROIK ALFONS MUSKET. - 1918-08-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ROIK VIKTOR MUSKET. - 1915-09-11 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SLENCZKA IGNATZ GEFRT. - 1915-02-17 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SLENCZKA LEO UNTEROFFZ. - 1917-08-02 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SMAK JULIUS ERS. RESERV. - 1918-04-16 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SMYKALLA ALFRED GEFRT. - 1916-09-29 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
STATECZNY FRANZ RESERV. - 1922-06-12 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SYRZISKO ADOLF MUSKET. - 1915-08-27 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
TUROBIN FRANZ LANDSTM. - 1916-11-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
URBANSKY FRANZ FUSEL. - 191?-10-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WIDERA EMANUEL MUSKET. - 1915-11-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WILCZEK ALFRED UNTEROFFZ. - 1924-07-30 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WILK ANTON LANDSTM. - 1919-11-30 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WYROBISCH JOHANN LANDSTM. - 1923-04-23 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
LEGIEN FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
NOWAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
ROKOWSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
RUSINEK M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ZAGÓRNIK -
TERZO GEORG ÖST. INFANTERIST K.K. I.R. 2 1914-11-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1877 ZAGON -
FABIŚ J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
FROSZTĘGA A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KOŹLIK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KOŹLIK J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KOŹLIK L. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KWAŚNIOWSKI FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
LEMPART FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
LEMPART T. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
ŁUCZAK IG. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
NOWAK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
PARTYKA P. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
SKUPIEŃ JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
SITARZ FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
TUNDYRA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WUJTANEK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
ŁUCARRAK JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 ZABORÓW -
KREPEL LEON - - 1915-09-02 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Ząblewo -
NAGY ALEXANDER ZUGFÜHRER HUS. REGT. 4 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1883 YASAIHET -
VASICZKO NIKOLAUS UNG. INF. K.K. I.R. 67 1915-01-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - YAJKVACZUSA SZL. GULOP. 90 -
MASS GUSTAW - - 1915-07-27 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie obelisk
POLLACK AUGUST - - 1914-08-20 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie obelisk
REFFKE PAUL - - 1917-08-06 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie obelisk
RENNHACH PAUL - - 1916-09-08 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie obelisk
BARTON BERNHARD - - 1917-11-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
BARUCHA JOSEF - - 1917-04-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
CEBULLA KARL - - 1915-07-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
DONDER LEO - - 1919-02-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
FITZON JOSEF - - 1915-05-19 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
FLEISCHER LEO - - 1916-07-05 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GALONSKA FRANZ - - 1916-07-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GLOWANIA KONRAD - - 1918-09-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GORGULLA BERNHARD - - 1915-05-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
GRÜNER JOHANN - - 1917-06-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
HELLEBRANDT FRANZ - - 1915-03-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
HERDZIN JOSEF - - 1918-10-19 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
JANKE MAX - - 1915-02-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
JANKE ROBERT - - 1918-06-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KERN PAUL - - 1915-06-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KERN JOSEF - - 1916-07-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KLEIN PAUL - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KMOCH FRANZ - - 1916-11-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KOWACZEK FRANZ - - 1915-04-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KUPKA JOHANN - - 1918-04-07 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KUPKA FRANZ - - 1918-08-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KWAPIK JOHANN - - 1916-03-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
LIPOK FABIAN - - 1915-09-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
LOPATTA JOSEF - - 1917-09-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
MALEIKA RUDOLF - - 1918-04-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
MALIK MAX - - 1915-03-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NIEBIOSSA EMANUEL - - 1915-09-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NIKLASCH FRANZ - - 1915-07-03 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NOSSOL ALOIS - - 1915-12-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
NOSSOL ROBERT - - 1918-10-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
OGOREK FRANZ - - 1916-11-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
ORLIK FELIX - - 1916-06-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
ORLIK ALOIS - - 1918-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
PASKER SIEGFRIED - - 1914-11-20 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
RYGIEL WILHELM - - 1914-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
RZODETZKO FRANZ - - 1914-12-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
RZODETZKO FELIX - - 1916-12-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SIEGMUND PAUL - - 1914-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SIEGMUND EMIL - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA ROBERT - - 1915-09-13 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA NARZIS - - 1916-08-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA JOSEF - - 1918-10-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STRONCIWILK FRANZ - - 1916-05-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SYLVESTER ADOLF - - 1914-09-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
WENGLARCZYK SIEGFRIED - - 1916-02-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
WOJTYNA MATTHIAS - - 1915-01-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
KLEMM ARTUR OBERJÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1891-07-13 WROCŁAW -
GORZALKA JOH. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - WOSZCZELLEN -
WILLIMSOHN PAUL - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - WOSZCZELLEN -
STOPIERCZYNSKI FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1888-12-08 WOSAGO -
ASSMANN F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
HARDER G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NEUMANN A. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
NEUMANN R. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
PHILIPP H. MATR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
ROGALL J. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SACHS J. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
SEEDLER H. EINJ? - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF NAUCZYCIEL
ADAMCZYK KZ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
BRATOŃ M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
BRZDĘK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
CZERWIEC ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
GABA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
GABA W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
KRYNICKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
ŁOŚ WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
MAĆKOWSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
MAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
OWCARZ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
PIETRUSZKA KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
SZROM J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
SZROM ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
SZROM W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
WALCZAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
LABA JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 WOLA LEMBOWICE -
BABULA JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
BABULA WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
GAWRYŚ WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
MAZIARZ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
MAZIARZ PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
PIETRYKA ADAM - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
FEISZ PETER ÖSTERR. KAN. I.R. 6/6 1915-01-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - WOJKRAZUSA -
FEISTER ROBERT - - 1916-04-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
KUSCHMIDER PAUL - - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
LAUBSCH REINHOLD - - 1916-03-12 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHAFER HEINRICH - - 1914-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHÄFER PAUL - - 1918-02-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
ULBRICH EMIL - - 1917-02-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
WINKLER OTTO - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
ZIENAU KARL WEHRM. L.J.R. 8/4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WITTGIRREN, TILSIT -
SPERLING JOSEF WEHRM. II.G.R.R. 10 KOMP. 1914-12-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - WITTEN 29 JAHRE
FOITZIK KARL - - 1914-10-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
JASIULEK JOHANN - - 1915-08-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
JOSCHKO GEORG - - 1918-05-07 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
KLETTA AUGUST - - 1916-09-05 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
KLETTA WILHELM - - 1918-07-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
MIKULLA JOSEF - - 1917-10-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
OPERSKALSKI ROBERT - - 1914-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
PLURA FRANZ - - 1918-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SCHURGATSCH LEO - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WAWRZINEK JOHANN - - 1915-07-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WOLLEK FRANZ - - 1914-11-26 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WOLLEK KARL - - 1915-05-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
MOROWKA FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-11-26 WITAVE -
NESSELROTH KALMAN PIECHUR 16 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Wiśnicz -
KARLOFF PAUL FUS. RIR 90 - - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WISMAR HARLOF
BRES?ER MAX GREN - 1917-06-18 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
FRANZ PAUL MUSK. - 191?-??-27 RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
GERSCHAU FRITZ JAGER - - KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HANISCH RICHARD MUSK. - 191?-10 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HOFFMANN PAUL LANDSTM. - 1917-07-08 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
HÖFIG OSKAR LAND - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLEIN KURT JAGER - - KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLEUSER KURT RES. - 191?-09-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLIEM HERMANN GREN - 1916-11-21 MAZEDONIEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KUNZEL MAX ULAN - wrz-16 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
LAUBE HERMANN GEFR - 1916-05-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
MITSCHKE PAUL UTFFZ - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHNABEL WILH. LANDSTM. - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN ARTHUR GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHÖN KURT GEFR. - 1918-04-27 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SCHREIBER OSKAR OFFZ - 1916 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WANDELT GUSTAV UTFFZ - mar-16 RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS HEINRICH SERG, - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS PAUL MUSK. - 1917-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS WILH. ERS.RES. - 1916-10-01 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WUTTIS GUSTAV SERG, - 1914-06-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
BIELZER JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
BIENER KARL - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
BREUER JOHANN - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
DRUTSCHMANN KARL - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
GONSCHIOR JOHANN - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
GONSCHIOR ALOIS - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
HANKE AUGUST - - 1914 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
KUHNERT PAUL - - 1917 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
RIEGER PAUL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHARF JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHARF EMANUEL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHARF FRANZ - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHMIDT JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE AUGUST - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE ALOIS - - 1917 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE KARL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
STARKER JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
ALBRECHT JOHANN LANDSTURMANN - 1916-10-25 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BEMKOW LEO UNTEROFFIZIER - 1914-11-16 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BOLDT FRANZ RESERVIST - 1914-10-24 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BOLDT FRIEDRICH KANONIER - 1916-11-29 im Lazaret Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BOLDT WILLI MUSKETIER - 1918-10-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
HILDEBRANDT RICHARD WEHRMANN - 1914-08-20 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
PRANGE WILHELM GRENADIER - 1918-05-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHLANKE KARL KANONIER - 1915-07-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHOODT FRITZ MUSKETIER - 1914-08-23 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHULZ HERMANN UNTEROFFIZIER - 1915-02-12 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHÜTTKÄKER HERMANN GEFREITER - 1918-03-22 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
SCHÜTTKÄKER WILLI MUSKETIER - 1917-10-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
STAHLBUSCH FRIEDRICH LIEUTENANT DER RESERVE - 1916-08-07 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
STECKMANN BERNHARD GEFREITER - 1918-04-07 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
WENDT HELMUT MUSKETIER - 1916-06-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
GROTE HERMANN LEUTNANT JNF.REGT.79.5K. 1915-07-31 Milejów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1897 Winsen/Luche -
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
KUCZYŃSKI JAN SZER. 5 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 137 1914 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-07-24 WILKOWICE -
BIERNACKI STANISŁAW KPR. 5 KOMP. BAT. ZAPAS. PUŁKU FIZYL. NR 37 1916-10-20 MAISSEMY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1880-11-19 WILKONICZKI -
POPRAWA STANISŁAW REZ. 9 KOMP. DOLN. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 39 1914-09-15 SZPITAL POLOWY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1888-04-23 WILKONICZKI -
WASZYŃSKI WAWRZYNIEC - 12 KOMP. REZER. P.P. NR 88 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-07-10 WILKONICZKI -
CICHOWLAS ANTONI ST.KPR. 2 BATERIA P. ART.. PIESZEJ NR 16 1915-12-28 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-06-08 WILKONICE -
DOMAGAŁA MARCIN - 4 KOMP.P.P. NR 397 1917-04-23 CHAMBRY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-10-25 WILKONICE -
DOMAGAŁA STANISŁAW KANONIER 6 BAT. ZAPAS. BAT. PUŁKU ART.. PIESZ. NR 13 1915 MŰLHAUSEN - NIEMCY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-04-13 WILKONICE -
KONCEWICZ JAN - 12 KOMP. 3 BAT. REZ. P.P. NR 13 lis-14 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-07-07 WILKONICE -
KONCEWICZ WAWRZYN - - 1917-06-25 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1871-08-01 WILKONICE -
MICHALAK STANISŁAW KAN. 1 KOMP. P.P. NR 135 1918-08-01 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-04-03 WILKONICE -
NOWACKI TOMASZ KPR. 11 KOMP. REZ.P.P. NR 6 1917-11-30 ASNIERES - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-09-09 WILKONICE -
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-10-11 WILKONICE -
WACHOWIAK WALENTY KAN. 6 BATERIA ZAPAS. PUŁKU ART. POL. NR 58 1915-05-01 KONTY (KĄTY) Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-02-01 WILKONICE -
WASZYŃSKI STANISŁAW SZER. 8 KOMP. P.P. NR 43 1918-04-25 GDAŃSK - SZP. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-04-21 WILKONICE -
ZMYSŁOWSKI JÓZEF - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-09-14 WILKONICE -
WEICHL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 WILHERING -
BALOK FRANC. - - 1915-05-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
BONK JÓSEF - - 1914-11-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
BRZEŻINA ALO. - - 1915-07-04 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
CIUPKE JAN - - 1915-07-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
CZENCZEK J. - - 1915-08-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
DITTRICH BRN. - - 1915-09-25 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GORECKI VIKT. - - 1915-05-03 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GORECKI WILH. - - 1915-07-28 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GORECKI TED. - - 1917-05-20 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRANIECZNY J. - - 1917-02-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GREITZKE Wil. - - 1917-10-24 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GREITZKE URB. - - 1914-10-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRITZMANN J. - - 1920-02-20 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRYCHŁOLIK L. - - 1916-01-28 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRYCHŁOŁ FRAN. - - 1914-09-15 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
KAPOL JAN - - 1914-09-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
KONIETZKE J. - - 1915-04-11 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
MOZGALIK IG. - - 1915-02-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PIETREK JAN - - 1918-06-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PIETREK VIKT. - - 1918-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
PRUHS PIOTR - - 1914-09-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHEWIOŁA J. - - 1918-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHULZ ADM. - - 1914-08-22 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SCHYMALA E. - - 1916-10-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
SWONKE JAN - - 1916-09-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
TWARDAWA J. - - 1917-05-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
TWARDAWA FR. - - 1914-09-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
TWARDAWA P. - - 1915-05-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
TWARDAWA J. - - 1914-08-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WAGNER FRA. - - 1917-07-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WEIHSMANN J. - - 1919-03-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIORA JÓSEF - - 1915-08-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA JÓS. - - 1914-09-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA PAW. - - 1915-05-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
BALUCH JAN - - 1918-12-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
CZEMPIEL FR. - - 1915-03-08 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
CZEMPIEL TO. - - 1918-05-31 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
DUDA JÓSEF - - 1917-11-15 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
DYRBUSCH J. - - 1917-09-25 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
GASZ JAN - - 1917-10-24 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
GASZ JÓSEF - - 1916-05-05 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KALETA JAN - - 1914-10-10 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KALUŻA KA. - - 1918-07-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KASZEK VA. - - 1914-10-31 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KRYPCZYK J. - - 1915-05-27 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
KULIK EMIL - - 1918-03-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
MUSIOŁ EM. - - 1914-09-27 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
PLASZCZYK J. - - 1914-12-18 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHOLZ EMAL - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHYMALA ST. - - 1918-01-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHYMALA FR. - - 1915-10-02 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SCHYMALA FR. - - 1915-04-26 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SEKULA EDW. - - 1917-06-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SEKULA JAN - - 1917-04-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SKIBA TEOD. - - 1918-06-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
SZURRA JÓS. - - 1916-03-16 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WESELOWSKI F. - - 1918-03-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WIECZORKE W. - - 1916-08-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
BIERWAGEN H. - - 1916-07-30 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-12-22 Wijewo -
BRENIENIEK I. - - 1916-02-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-12-30 Wijewo -
BRYCHCY R. - - 1918-08-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-25 Wijewo -
CHAŁUPKA W. - - 1914-12-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-05-21 Wijewo -
CIESIELSKI F. - - 1915-02-15 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1893-03-28 Wijewo -
CIEŚLIK B. - - 1915-08-06 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-08-02 Wijewo -
CIEŚLIK B. - - 1918-08-22 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-07-20 Wijewo -
CZTERNASTY F. - - 1917-05-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1879-03-13 Wijewo -
GÓRNY M. - - 1914-10-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1878-09-07 Wijewo -
GRZEŚKOWIAK J. - - 1918-05-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-04-28 Wijewo -
JAKUBOWSKI J. - - 1920-07-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1900-03-15 Wijewo powstaniec
JAKUBOWSKI J. - - 1915-06-14 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1887-03-25 Wijewo -
JANIK J. - - 1914-10-23 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-07-19 Wijewo -
JAZDON T. - - 1915-02-24 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-08-02 Wijewo -
JOHN R. - - 1914-11-20 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1892-08-09 Wijewo -
JÓZEFOWSKI F. - - 1918-11-22 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-10-04 Wijewo -
KLAMKA S. - - 1915-07-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-04-11 Wijewo -
KLUPS M. - - 1916-04-18 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1876-04-18 Wijewo -
KORDEK K. - - 1916-02-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-11-08 Wijewo -
KOWALEWICZ J. - - 1918-11-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1877-07-04 Wijewo -
LIPKA A. - - 1914-11-15 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-06-08 Wijewo -
MICHALEWICZ P. - - 1914-11-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1883-06-29 Wijewo -
MICHALEWICZ S. - - 1915-02-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1875-04-21 Wijewo -
MICHALEWICZ T. - - 1917-04-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-12-21 Wijewo -
MIŚ S. - - 1914-12-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-13 Wijewo -
NOWAK B. - - 1915-06-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1890-07-25 Wijewo -
PUKACKI J. - - 1915-01-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-11-26 Wijewo -
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
RĘKOŚ J. - - 1916-09-18 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-05-19 Wijewo -
RYBAK J. - - 1915-05-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-03-30 Wijewo -
SCHMIDT M. - - 1916-03-20 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1887-09-26 Wijewo -
SKRZYPCZAK W. - - 1920-03-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-04-13 Wijewo powstaniec
SKRZYPKOWIAK W. - - 1915-02-08 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1882-02-11 Wijewo -
SOBCZAK F. - - 1918-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-03-24 Wijewo -
SOBCZAK S. - - 1915-06-17 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-11-14 Wijewo -
STEPCZAK P. - - 1920-07-05 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1900-06-29 Wijewo powstaniec
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
ŚWIĘTKOWIAK L. - - 1914-09-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-07 Wijewo -
WOCHNIK P. - - 1915-02-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-01-30 Wijewo -
WOJCIECH B. - - 1915-06-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-07 Wijewo -
WOJCIECH J. - - 1915-12-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-09-05 Wijewo -
WOJCIECH P. - - 1918-04-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-04-12 Wijewo -
WOJCIECH S. - - 1917-12-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-11-13 Wijewo -
ZIELENICA B. - - 1914-10-04 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1877-10-22 Wijewo -
ZIELNICA B. - - 1920-04-11 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-06-18 Wijewo powstaniec
MICHALCZYK PAUL SCH. SCH.R. 8 1916-01-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1878 WIETRZNA -
GOERNE von Z. LEUTNANT LEIBHUSAREN RGT. N 1 1915-02-07 - Wieszczyno wieś, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1893-07-02 Wieszyno - Vessin -
OKOŃ AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie 1867-10-24 Wierzchucino tablica
dane pochodzą od rodziny poległego
DUFIŃSKI ANTONI STRZELEC 23 SIB. P.P. 24.12.1914 BORZYMÓW Borzymówka wieś, gm. Nowa Sucha, pow. sochaczewski mazowieckie 1891-05-09 WIERZBICA -
BRYZEK JAN PPR. - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
DUŻNIAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
NOWAK FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
PŁONKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
WIERCIMAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
BARTEL WILHELM KAN. FS.A.R. 1 1915-10-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 WIEN -
FÜGELMANN JOSEF KAN. G.A.R. 14 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 WIEN -
SLAR JOHANN INF. I.R. 9 1915-06-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1895 WIEN -
EPLY MATHIAS ÖST. INFANTERIST K.K. I.R. 6 1915-01-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - WIEN -
???FAUE WILHELM LT.D.R. - 1918-04-01 ROMARIN Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
??OFKE - RES. - 1914-11-08 RES.LAZ.STADEN Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
??OSKE MAX RES. - 1915-05-05 ST.REMY Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
?OHDE - LDST. - 1916-17-27 ?BUR?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
?PROKE WILHELM ERS.RES. - 1916-08-27 MOST. Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
DO?ONER ERICH KRIEGSFR. - 1915-01-14 SOISSONS Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
DOLGENER OSKAR GEF. - 1915-07-15 SZ??AW?NIE Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
LANGEMAR - RES. - 1914-11-10 BIXSCHO?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
LUDWIG VOLLMAR LNT. - 1918-05-22 CAMBRAI Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
PREUSS OTTO LDST - 1915-07-23 ?OBY?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
RITTER OTTO ERS. - 1914-11-26 MESSINES Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
ROTER ERICH GEFR. - 1916-09-27 RIPONT Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
SAWADE - SRGT. - 1918-10-?? MEDEA PERME Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
ZIELIŃSKI MIECZYSŁAW - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 WIELOGŁOWY -
STASJUK SIERGIEJ IWANOWICZ PORUCZNIK 8 TRURKIESTAŃSKI PUŁK 1915-03-09 WOLA WIERZBOWSKA Wieliszew wieś, gm. Wieliszew, pow. legionowski mazowieckie - WIELISZEW -
MERZ ROBERT AUSTRIA - 1914-08-30 - Poturzyn wieś, gm. Telatyn, pow. tomaszowski lubelskie 1887-11-25 Wiedeń -
GABRIEL EDMUND RES: UNTEROFFIZER K.K. FELDARTILERIE REGT.6 1914-12-02 - Bytom V miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882-10-03 WIEDEŃ -
HAINZ HEINRICH - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 WIEDEŃ -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
TICHY RUDOLF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - WIEDEŃ -
MIZERNY PIOTR - - 1917 FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1893-11-26 WIECZYN POW. PLESZEW -
GOLLASCH JOSEF - - 1918-06-10 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GRUSCHKA ISIDOR - - 1918-10-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GUS LUDWIG - - 1917-08-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
HAIN STEPHAN - - 1918-06-03 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KAMPCZYK FRANZ - - 1918-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KLAKA MATTHIAS - - 1916-07-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KLYTTA FRANZ - - 1917-04-29 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KULPOK AUGUST - - 1917-06-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
MATZALLIK JOHANN - - 1918-10-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
NOWARA VIKTOR - - 1915-09-21 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
OLSCHOWKA THEOPHIEL - - 1917-08-29 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
RYBARZ ISIDOR - - 1914-09-15 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
SCHAFFARCZYK JOHANN - - 1915-05-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WIECHACZEK FRANZ - - 1915-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WOLANY AUGUST - - 1917-08-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
TYSARCZYK JOS. - - 1916-07-28 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WENKAU -
ALDER ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
ALDER WILHELM - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
GIRBIG ERNST - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HELBIG ERWIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HELBIG RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
HOFFMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
JACKISCH ERWIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
JACKISCH WILLI - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MATTERN HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MÜLLER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
PATZOLD ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHAFER HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
SCHNERTNER EWALD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
STRESCHNAK KARL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
?RKIL FERDINAND GEFR. - 1915-02-05 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1889-02-03 Wendischbuckow obelisk
BELLIN FRIEDRICH - - 1917-07-20 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1895-07-30 Wendischbuckow obelisk
BORDAL OTTO GEFR. - 1915-10-23 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-11-19 Wendischbuckow obelisk
BÖTHER AUS WITTSTOCK HEINRICH SCHÜTZE - 1918-09-04 FINLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1891-10-03 Wendischbuckow obelisk
BRUDER KARL GEFR. - 1918-08-28 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1883-08-24 Wendischbuckow obelisk
BRUDER PAUL - - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-02-30 Wendischbuckow obelisk
DUBLIN ALBERT MUSK. - 1914-08-20 (ZAG) Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-10-24 Wendischbuckow obelisk
DURDEL OTTO MUSK. - 1916-06-12 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-02-10 Wendischbuckow obelisk
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
JOST AUGUST KAN. - 1914-08-27 (ZAG) Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-03-12 Wendischbuckow obelisk
JOST AUGUST OBERMATR. - 1918-09-12 KIEL Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1878-10-07 Wendischbuckow obelisk
JOST KARL OBERMATR. - 1918-01-07 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1879-08-16 Wendischbuckow obelisk
KRAUSE WILHELM KAN. - 1918-09-22 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-13 Wendischbuckow obelisk
PRIEN WILHELM OBERMATR. - 1918-06-27 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-06-30 Wendischbuckow obelisk
RING WILLY JAGER - 1917-10-12 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-09-13 Wendischbuckow obelisk
RODEMERK FRANZ MUSK. - 1914-12-18 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-02-18 Wendischbuckow obelisk
RUCH WERNER MUSK. - 1914-11-01 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-01-31 Wendischbuckow obelisk
SAWALLISCH KARL MUSK. - 1919-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-08-23 Wendischbuckow obelisk
VOPP (?) ALBERT GEFR. - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1881-02-08 Wendischbuckow obelisk
KRAFFENDORFEN FRANZ - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1877 WELS -
HATWIG HENRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1896 Weitengrund Sokolec -
HORNIG PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1899 weitengrund Sokolec -
KILIAN JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Weitengrund Sokolec -
LUSCHER ANTON - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-10-10 Weitengrund Sokolec -
LUSCHER JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengrund Sokolec -
SINDERMAN PAUL - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-01-24 Weitengrund Sokolec -
HALLWIG PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
JUHT HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
JUHT PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
POHL BERNH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
WERNER RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
HAMM OTTO KRKTR. SAN. K. 54 1915-08-10 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WEITENDORF, MECKL -
TÄUBER EBERH. FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-05 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - WEIßSTEIN, WALDENBURG -
HÖRNIG KURT JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1897-03-31 WEIßENFELS -
ROßBACH FRITZ JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-01 WEIMAR -
WERNER HEINRICH - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-26 WEIMAR -
FICHIN HERMANN - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Weigwitz -
KR??TMOLH FRIEDRICH - - 1914-10-20 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Weigwitz -
SCHINDLER ERNST - - 1918-08-23 Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-24 Weigwitz -
URBANSKY RICHARD - - - Somme Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Weigwitz -
VARGOVGSAY GEORG - - 1915 - Wadowice miasto, gm. Wadowice, pow. wadowicki małopolskie 1885 WĘGRY -
SKROBANEK FRANZ LANDSTRM. LDST. INF. BATL. IV 9 1918 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-09-23 WECHOWITZ -
KAMINSKI JOHANN - - 1918-10-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-06 WAWERWITZ -
LUTZ NIKOLAUS - - 1916-03-02 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WATZERATH lub WALTZERATH -
LATUSEK - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - WATERBERG głaz granitowy
LINGK - SERGT - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - WATERBERG głaz granitowy
KRÓL-KASZUBSKI STANISŁAW PPOR. LEGIONY POLSKIE 1915-02-07 PILZNO Pilzno III miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - WARSZAWA -
KONDARJEW ANDREI RUSS. GEM. 15 I.R. 291 1918-11-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-07-30 WARSCHUBLACH -
HAMPEL JOSEF SCH. SCH.R. 9 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 WARNSDORF -
DYBALLA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GAIDA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
GAIDA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
KLOSKE PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MAINUSCH GERHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MANDRELLA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SCHALAU ANTON - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SKOWRONEK MAX - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
SMIKALLA ALOIS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
WANIURA LEOPOLD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
WOCHNIK MAX - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
EXNER ERICH - - 1917-02-11 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WARMBRUNN -
KROKSCH WALT. - - 1918-11-09 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - WARMBRUNN -
KROLL - REITER - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - WARMBAD głaz granitowy
GIBIEC FRANZ KUTSCHER - 1914-10-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1866 WAPIENICA -
BERLFREIN MARKUS PIONIER TELEGRAFICZNY PUŁK SANKT-PÖLTEN 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Waniowice k. Sambora -
KE? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
MET? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
NIEDER? MAX - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
PR? HERMANN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
WUTKE PAUL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
BRESA STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BRZOSTOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
DUDZIAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
JACKOWIAK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KACZMAREK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KALEMBA WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
KOLEMBA JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
LECIEJEWSKI CZESŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
OLSZEWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
RYBICKI ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SZYDŁOWSKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WALKOWIAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WALKOWIAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAŁĘSA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAWRZYNIAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WOROCH ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WOROCH STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
ZYGMAŃSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SZCZEPANIAK FRANCISZEK PODOFICER - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1878-12-29 WALERIANOWO -
TYRAKOWSKI MARCIN REZ. 3 KOMP. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 37 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-10-15 WALERIANOWO -
SCHMIDT KARL - RES. I.R. 222 - - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1896-08-16 WALDGIRMES I. HESSEN -
BLÜMCHEN ALFRED - - 1915-07-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
BÖSE ERICH - - 1918-10-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
DANDURSKI JOHANN - - 1915-08-16 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
ERDMANN FRIEDRICH - - 1914-08-25 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
KNAPP EMANUEL - - 1918-10-01 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
KNAPP VICTOR - - 1916-07-28 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
MALGELSDORF HERMANN - - 1917-10-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
REITAROWSKI PAUL - - 1917-10-13 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
RENSCH WALTER - - 1918-04-07 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce -
???ICHE - - - 1914-10-1? - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???NELL - - - 1918 germ. Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???NKEL - - - 1914-12-24 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
???VIE - - - 1915-04-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
BINDER - - - 1914-10-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
RUTZ ALBERT - - 1914 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - WAHLENDORF TABLICA
KUMMEROW GUSTAV - - 1914-09-16 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - WAHLENDORF TABLICA
SCHRÖDER PAUL - - 1914-11-23 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - WAHLENDORF TABLICA
GIESOW HUBERT - - 1915-03-14 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - WAHLENDORF TABLICA
MANSKE THEODOR - - 1915-04-08 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - WAHLENDORF TABLICA
MAKSYMO JOHAN - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - W Biłkow pow. Bohorodczany -
HORKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 12 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 VROBOVEC CHORVATSKO -
BSDIEREK LEO - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
ERTEL JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
GERTNER AUGUST - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
HARNOSS JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
KRANZ GERHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MARX ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MARX GORHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
OLBRICH WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
WEITIG KURT - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MARTOF JÁNOS E.R.INF. I.R. 67 1914-10-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 VOIKAFALVA -
BACH JOHANN INF. I.R. 13 1915-06-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 VOHBURG -
PERM JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 VOCHTABRU -
POLLÁK LEB BUSECH - - 1914-08-31 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - VISÓOROSZI -
POINAR LEON HONV. H.I.R. 32 1914-12-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 VIRAGOS -
BAROŠ JAN LST. INFT. I.R. 3 / 3 ERS. KOMP. 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 VIGANTICE U VALAŠ. MEZ. -
JESKE EMIL - - 1915-08-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
KOGLIN FRITZ - - 1918-07-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
POCATIS HELMUT - - 1916-08-22 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
POCATIS WILLI - - 1915-07-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
PUSITZKI EMIL - - 1916-03-01 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
SCHEIL RICHARD - - 1918-03-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
TRAMBORG AUGUST - - 1918-04-17 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
TRAMBORG EMIL - - 1915-07-01 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
HABANEC FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1882 VESELI N/MORAVOU -
HORÁK JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1889 VESELI N/MORAVOU -
PROKOPEC LUDWIK HUSAR K.U.K. HUS. RGT 5/3 1916-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - VELKY MEDER -
DANEK ANTON - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów Surochów wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie 1891 Velehrad -
VAN BEBBER THEOD. FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-05 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - VEEN, MÖRS -
CZIK MARTIN ÖST. ERS.RES. K.K.I.R.23 1915-01-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - VASKUT BOJA 34 JAHRE
MOLLENBECK JOHANN - - 1915-05-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-06-20 VARDINGHOLT -
DOLLASE GUSTAW - - 1916-03-13 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Varbelow obelisk
BERNDT KARL - - 1915-02-12 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
FITT ERNST - - 1914-11-08 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
HERM. FRANZ - - 1915-08-24 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
MŐLLERKE HERM. - - 1914-08-30 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
MÜLLER FRANZ - - - - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
PENN? AUGUST GFR. - 1917-08-01 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
ROSIN WILLY - - 1916-08-13 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
TOH EMIL - - 1915-08-24 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
PICHLER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 1 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1883-03-12 VAHRN IN TIROL -
NYEGRU GABOR ÖST. INF. K.K. I.R. 31 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - VAHASUT -
VITZTHUMESKER JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 UTTENDORF -
MUHLLEDER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 URFAHR -
SCHMIDT RICHARD WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - UNRUHSTADT, BOMST -
STEIHL MATH. INFANTERIST - 1914-11-24 - Mysłowice-Brzezinka miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - UNLOSH -
IWANCZUK PETER ULAN UL. REGT. 6 gru-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - UNGARN -
ZAHN OTTO - - 1916-03-16 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-08-30 UMER-GENMO -
KOLOFY RUDOLF UNGAR. INF. I.R. 32 1914-11-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - UJEST UNGARN -
BOLDIZSAR JÁNOS INF. I.R. 12 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 UDVAR -
PLICHTA TEOFIL - - 1914-08-20 Prusy Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Ucisk -
STREIF ISAK PIECHUR 31 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Tłumacz -
BRZESKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
CZAJA MICHAŁ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
DAMPS STANISŁAW - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
KLAMROWSKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
MACH von KLEMENS - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
MARTENS JAN AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
DEMCZYSZYN JOS. ÖST. ZIVILKUTSCH. K.K. PF.SCH. 3 1915-02-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TYSMIEMIEA 29 JAHRE
ALEKSIEJEW IWAN SZEREGOWY 3 KOMP. 2 BAT. KOLEJOWY 1915-06-04 - Kamienna Stara wieś, gm. Dąbrowa Białostocka, pow. sokólski podlaskie - TWER -
BIRNBAUM ALFRED - - 1916-07-13 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
DIETRICH KONRAD - - 1915-03-15 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
DRIESCHNER RICHARD - - 1917-02-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
GÄBEL KARL - - 1914-10-08 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
GELDNER HERMANN - - 1918-07-10 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
GREGOR KONRAD - - 1917-11-30 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
KARSCH PAUL - - 1917-03-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
KORTYLACK PAUL - - 1918-05-01 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
PIETSCH AUGUST - - 1916-07-07 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
STÜRMER MARTIN - - 1915-09-12 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Tschistey-Sandewalde obelisk
BANSEMER ALBERT - - 1916-11-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1887-11-16 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BARZ GUSTAV - - 1918-04-27 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1889-10-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BAUSCHKE ROMAN - - 1914-08-21 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1868-04-04 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BEICK GUSTAW - - 1916-08-30 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1886-10-31 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
DAMASCHKE EWALD - - 1918-06-05 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-08-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
DAMASCHKE HERMANN - - 1918-04-12 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1897-06-28 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
DAMASCHKE OTTO - - 1918-08-14 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1893-12-11 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
DOMMER PAUL - - 1915-06-23 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1883-05-02 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
DUMMER KARL - - 1918-04-25 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1881-02-16 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
FISCHER von FRANZ - - 1918-08-25 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1896-02-22 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
FISCHER von KONRAD - - 1917-09-19 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1884-06-28 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
HOFFMANN HERMANN - - 1918-09-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-10-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KASISCHKE MAX - - 1917-11-07 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-11-02 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KAUTZ ERNST - - 1918-09-11 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1897-12-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KOSIN ALBERT - - 1915-02-21 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-04-27 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KUNDE HERMANN - - 1918-01-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1871-08-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LOECK WILHELM - - 1918-03-28 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1888-03-14 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LONSKI von ANTON - - 1915-09-02 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1889-05-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LONSKI von CLEMENS - - 1917-10-25 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1893-02-11 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MALOTTKY von JULIUS - - 1918-03-22 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-02-15 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MELCHERT ROBERT - - 1917-07-26 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1873-12-11 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MELDENHAUER KARL - - 1916-12-19 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1888-11-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PUPKA V. LIPIŃSKI ROBERT - - 1915-11-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-06 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHELZ ERICH - - 1916-05-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-22 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHMIDT KARL - - 1914-11-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1885-06-29 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHREDER ALBERT - - 1915-06-05 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1880-10-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHULZ JAKOB - - 1918-02-15 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-05-23 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
SCHWUCHOW PAUL - - 1917-09-03 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-12-18 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
TESMAR von ADALBERT - - 1914-11-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1898-02-08 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
TRABANDT KARL - - 1916-03-22 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1893-12-30 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
WOGALZKE MAX - - 1917-08-12 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1890-02-20 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BECKOWSKI von JOSEPH - - 1916-05-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
GOSTOMCZYK JOSEPF - - 1916-10-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KURKOWSKI von DOMINIK - - 1917-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LONSKI von ANTON - - 1915-09-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LONSKI von FRANZ - - 1914-12-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LONSKI von JOHANN - - 1914-09-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LONSKI von KLEMENZ - - 1917-10-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
LONSKI von LEO - - 1914-12-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MROZEK von AUGUST - - 1918-10-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MROZEK von JOHANN - - 1914-08-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PALUBITZKE MAX - - 1915-08-05 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
STANISLAWSKI HENRICH - - 1917-07-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
STANISLAWSKI PAUL - - 1918-11-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
TESMAR von ALBERT - - 1914-11-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BIENIEK WINCENTY - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
GRACZ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
GRUSZECKI JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
JUWA ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
KAMUDA PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
LEŚNIAK ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
LUPA FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
ORTYL ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PAWLAK WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PIETRYKA STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PIĘKOŚ TOMASZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PSZENICZNY FELIKS - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
RADO FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SASOR WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SĘK JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SŁABY JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SŁABY JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SUROWIEC FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZCZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZYMAŃSKI FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
WITEK ANDRZEJ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
BEIER OTTO GREN. - 1915-04-13 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
BERGER ADOLF RES. - 1914-11-14 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
DOHRMANN ADOLF MUSK. - 1916-07-?? - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
DOHRMANN PAUL GEFR. - 1915-05-05 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW VERMISST
DOMI KARL LANDW. - 1914-06-10 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
ENGEL ADOLF LANDST. - 1915-11-11 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
FIEDLER ADOLF RES. - 1914-02-22 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW VERMISST
FIEDLER WILLI ERS.RES. - 1915-01-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
GRUND RICHARD MUSK. - 1917-09-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
GRUNE KARL LANDST. - 1915-09-15 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
IRRENBERG RICHARD GEFR. - 1915-10-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
JÜDEKE HUGO MUSK. - 1916-08-20 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
KLEMKE ADOLF GREN. - 1916-08-31 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
KLEMKE HERMANN RES. - 1915-08-06 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
KRÜGER HERMANN UNIFFZ. - 1918-04-27 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
KRÜGER KARL RES. - 1914-12-22 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
MONICZ KARL MUSK. - 1918-08-31 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
OBERLÄNDER WILLI KRENKENER - 1917-10-29 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
PIRSCH HERMANN GEFR. - 1918-09-19 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
ROGGE KARL FÜS. - 1915-08-30 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
ROGGE OTTO FÜS. - 1917-04-17 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHADE PAUL GREN. - 1918-03-27 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHULZ FERDINAND RES. - 1918-04-30 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
SCHULZ RICHARD GEFR. - 1918-04-09 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
STRAUCH PAT MUSK. - 1918-04-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
TABBERT WILHELM RES. - 1915-11-07 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
VOGEL KARL MUSK. - 1916-07-07 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
WALCER KARL LANDST. - 1918-09-18 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
BALCER STAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
DŁUGOWSKI PAW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
GĄSZCZAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
HENDRYSIAK JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
JEZIORNY LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
JOKIEL STEF. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
PISZCZAŁKA MICH. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
TETTLING PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
WIELOCH LEON - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
CUBER J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - TRZCIANA -
ĆWIEKA AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - TRZCIANA -
ĆWIEKA M. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - TRZCIANA -
ĆWIEKA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - TRZCIANA -
DĄBEK P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - TRZCIANA -
DZIEKAN J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie -