Namen in die Basis auf der Buchstaben O: 1434

Die Rückkehr in die Hauptseite

Name
Vorname
Range/
Nationalität
Einheit Todesdatum (jjjj-mm-tt)
Todesort
Beerdigungsort
Lokalisation
Kreis
Geburtsdatum
Geburtsort
Bemerkung
OTTO RICHARD - - 1914-08-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
OTT PAUL - - 1915-03-03 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
OTT RICHARD - - 1916-08-01 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
OHM REINHOLD - - 1917-04-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
OBERT BERNHARD - - 1917-07-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
OBERT PAUL - - 1917-02-12 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
OLDENBURG PAUL - - 1915-02-24 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
OTT WILHELM - - 1915-06-15 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
OTTO PAUL FÜS. - 1917-08-15 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
OTTO WILH. SCHÜTZE - 1918-09-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
OTTO ROBERT GRENADIER - - - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
OTTO FRITZ - - 1914-08-23 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
OFFNER E. RS. - 1915-11-04 SIMIKOWSKY Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
OFFNER E. RS. - 1915-11-04 SIMIKOWSKY Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
OREHMEL FRITZ SER.GT. - 1914-08-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
OREHMEL FRITZ SER.GT. - 1914-08-30 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
OLDENBURG ERNST - - 1916-10-07 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OLDENBURG WILLY - - 1918-09-30 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OLDENBURG ERNST - - 1916-10-07 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OLDENBURG WILLY - - 1918-09-30 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
OHM MAX - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OLLMANN FRITZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM MAX - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OHM WILLI - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OLLMANN FRITZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von AXEL OB[ER]L[EU]T[NANT] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von LOTHAAR FÄHNR. - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von AXEL OB[ER]L[EU]T[NANT] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OPPENFELD von LOTHAAR FÄHNR. - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OST REINH. - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OST REINH. - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
OTT WALTER - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
OTT WALTER - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
ORLOB WALTER - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OSTROWSKI PAUL - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OTTO ANDREAS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ORLOB WALTER - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OSTROWSKI PAUL - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
OTTO ANDREAS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ORTMANN WILHELM FÜS[ILIER] - 1915-05-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OST ERNST U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1915-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OSTROWSK? RICHARD SERG[EANT] - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ORTMANN WILHELM FÜS[ILIER] - 1915-05-02 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OST ERNST U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1915-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OSTROWSK? RICHARD SERG[EANT] - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ORATH ROB[ERT] M[U]SK[ETIER] - 1918-05-17 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
ORATH ROB[ERT] M[U]SK[ETIER] - 1918-05-17 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
OTT PAUL - - 1917-08-16 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-08-19 - -
OTT PAUL - - 1917-08-16 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-08-19 - -
OTTO - - - 1915-06-21 - Zajezierze wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
OTTO - - - 1915-06-21 - Zajezierze wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - GROHSSEE/JEZIORA WIELKIE
OTT FRANZ RES. - 1915-06-10 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
OESTREICH WILLI - - 1916-11-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
OKONIEWSKI SZCZEPAN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
OLEJNICZAK AN. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
OLEJNICZAK AN. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
OBROWSKI ROMAN - - 1916-05-04 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1887-05-16 - -
OBROWSKI ROMAN - - 1916-05-04 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1887-05-16 - -
OLEJNICZAK JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
OLEJNICZAK STANISŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
OBECNY STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
OTTER W - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
OBER FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
OLBIŃSKI P. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
OLSZEWSKI BRONISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
OWCZARCZAK MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
OLEJNICZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - KOPANIE -
OLEK J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
OGRODOWICZ WINCENTY - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ORCZYKOWSKI WALENTY - - 1916-05-02 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
OLEJNICZAK ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
OLEJNIK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
OLEŚ JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - BIADASZKI -
OSTENOWICZ Ł. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
OGORZELSKI JAN SZTURM. 2 KOMP. 38 PUŁKU STRZELCÓW 1916-02-26 FERRILLERES Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-12-24 TORZENIEC -
OLEJNIK WALENTY GREN. 3 KOMP. PUŁKU GRENADIERÓW NR 1 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1881-02-07 KRZYŻANKI -
OTTO FRIEDRICH - - 1915-02-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
OTTO ALBERT MUSK. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ÖHLBECK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
OLSCHEWSKI JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ORLOWSKI JOH. PIONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
OLSCHEWSKI ADOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
OLSCHEWSKI FRANZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
OLSCHEWSKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
OLSCHEWSKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
OLSCHESKI O - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
OBREMSKI JOSEF RES. 6. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ORLOWSKI KARL - - 1914 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
OTT EMIL KANN. 1.PANZ.FELDARTL. REGT.2.6.BATL 1915-03-02 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-16 - nagrobek betonowy
OSTEN von der KARL LUDWIG LTN. 4. KOMP. GREND. REGT. 2 1915-03-01 - Jeże I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
OESTERLE GERHARD PODOFICER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
OMNICZYNSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBERG - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OMNICZYNSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OVERBERG - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OBSTARECK JOHANN JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OLDENBURG HERMANN? MUSK. INF.REGT. 54 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OSTROWSKIJ AUGUST LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OBSTARECK JOHANN JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OLDENBURG HERMANN? MUSK. INF.REGT. 54 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OSTROWSKIJ AUGUST LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
OSTROWSKI JULIUS - F.A.R. 36 1919-08-11 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
OSTROWSKI JULIUS - F.A.R. 36 1919-08-11 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
OSSOWSKI STANISLAUS - - 1917-01-07 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OSSOWSKI STANISLAUS - - 1917-01-07 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OBBAR? WILHELM RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OSLUDA GUSTAV MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OBBAR? WILHELM RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OSLUDA GUSTAV MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
OCHOWSKY ANTON MUSK. 6 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1889-02-09 - -
OCHOWSKY ANTON MUSK. 6 KP. INF. RGT. 175 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1889-02-09 - -
OTT HERMANN ULAN 4 ESK. ULAN. REGT. 8 1914-09-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
OTT HERMANN ULAN 4 ESK. ULAN. REGT. 8 1914-09-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
OSSOWSKI FR. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU -
OTT AUGUST GEFR. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-20 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
ÖTTINGER J. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-28 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
OUIRAM ERICH FAHRER 5 BATTR. FUSSARTL. ERS. B. 21 1915-01-21 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
OLSCHEWSKI RUD. GEFR. - 1917-05-11 PALAST. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
OLSCHEWSKI CHRISTIAN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
OLSCHEWSKI KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
OLINSKI OTTO VIZEFELDW. - 1918-08-19 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
OLLECH AUG. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
OPUDSZINSKI OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
OLINIER KURT - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
OTTAHAL JOZEF INFT.ZUGSF.  L.I.R.13,10K.  1915-03-19 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
OSTERREICHER R. KANONIER  SCH.HAUB.DV.2  1915-05-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
OGARKA WASYLI RUSSE SCHUTZ.RGT.8  1914-01-14 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
OMISZCZENKO JANOS RUSSE PERN.GREN.RGT.3  1915-02-25 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ORLONOW GARWIDA TIERARZT  LAG.DIW. N.21  1914-12-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
OZIAROWSKI STANISLAW RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
OPPERHALSKI A. WEHRMANN  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
OTT EUGEN KRIEGSFRW.  L.J.R.72.3K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
OSUCH JGNACY OSTERR.  - 1915-07-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
ORDON JÓZEF ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1916-04-15 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
OSTROWSKI PIOTR ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
ORDON JÓZEF ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1916-04-15 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
OSTROWSKI PIOTR ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
OBJETKOW DYMITR SZER. SP.S.41 1917-11-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
ONSSOW STEFFEN PODOF. 24 p.p. 1917-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
OSEW EDWARD - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
OBJETKOW DYMITR SZER. SP.S.41 1917-11-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
ONSSOW STEFFEN PODOF. 24 p.p. 1917-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
OSEW EDWARD - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
ORLOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OSTAPETZ GEORGIE RUSS.SOLDAT - 1917-08-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ORLOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OSTAPETZ GEORGIE RUSS.SOLDAT - 1917-08-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ODOJ JOHANN - - 1915-11-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OKONSKI FRANZ - - 1919-03-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-10-05 - -
OKRUKOW IWAN - - 1915-11-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OLSCHA VALENTIN - - 1918-07-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-02-13 - -
ORLOW JEFIM - - 1916-06-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-12-25 - -
OSTANIN PIOTR - - 1916-06-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1875 - -
OWCZIMIOKOW MIATWIG - - 1915-05-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884-07-31 - -
OZIMEK SIMON - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1877 - -
ODOJ JOHANN - - 1915-11-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OKONSKI FRANZ - - 1919-03-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-10-05 - -
OKRUKOW IWAN - - 1915-11-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OLSCHA VALENTIN - - 1918-07-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-02-13 - -
ORLOW JEFIM - - 1916-06-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-12-25 - -
OSTANIN PIOTR - - 1916-06-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1875 - -
OWCZIMIOKOW MIATWIG - - 1915-05-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884-07-31 - -
OZIMEK SIMON - - 1915-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1877 - -
OSTAPOWICZ - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTAPOWICZ - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
OCHATEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ODROWAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLDRIAN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJARZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJNIK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLESINSKI I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEŚ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONARA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDERESCHIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRACZKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRIDO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALENSKI V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPRIS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAĆ W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAWIEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OROINAL B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORSCHOLIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSACZEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTERMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTOJA-PIECHOWSKI - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSUCH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OTAISER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OWCZARSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OZEN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OCHATEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ODROWAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLDRIAN F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJARZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEJNIK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLESINSKI I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OLEŚ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONARA V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDERESCHIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRACZKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ONDRIDO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALENSKI V. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPALKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OPRIS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAĆ W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORAWIEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OROINAL B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ORSCHOLIK J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSACZEK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTERMAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSTOJA-PIECHOWSKI - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSUCH W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OSWALD J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OTAISER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OWCZARSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OZEN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
OWSIŃSKI ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
OWSIŃSKI ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
OSTOJSKI KASIM WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 12KP 1915-02-09 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLES WILHELM WEHRMANN FELDART.RGT 21 L.MUN.KOL 1915-01-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OSTOJSKI KASIM WEHRMANN LDW.INF.RGT 37, 12KP 1915-02-09 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLES WILHELM WEHRMANN FELDART.RGT 21 L.MUN.KOL 1915-01-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ORTH PAUL WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 2KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OTT HANS ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 47, 10K 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLAH STEPHAN INFANTERIST K.K.INF.RGT 2, 15 KP 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ORTH PAUL WEHRMANN LDW.INF.RGT 7, 2KP 1914-11-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OTT HANS ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 47, 10K 1914-12-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OLAH STEPHAN INFANTERIST K.K.INF.RGT 2, 15 KP 1914-11-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
OTTO ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
OTTO ROMAN - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
OKRZESIK WOJCIECH - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OLBEREK JAN - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
ORMANIEC JAN - - 1917 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OMYŁA FRANCISZEK - - 1915 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OKRZESIK WOJCIECH - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OLBEREK JAN - - 1916 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
ORMANIEC JAN - - 1917 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OMYŁA FRANCISZEK - - 1915 - Gilowice II wieś, gm. Gilowice, pow. żywiecki śląskie - - -
OCHMANN GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OLESCHKA KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OLSCHOWKA EMIL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OSCHINSKI PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OCHMANN GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OLESCHKA KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OLSCHOWKA EMIL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OSCHINSKI PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OŚLIZŁO FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OŚLIZŁO JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OŚLIZŁO FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OŚLIZŁO JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
OGROCKI FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
OGROCKI FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
OCZKO ALEKS. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLEK LUDWIK - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OSIERDA KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OZIMINA ANT. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OCZKO ALEKS. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLEK LUDWIK - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OSIERDA KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
OZIMINA ANT. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
ORZECHOWSKI WŁADYSŁAW OFICER PUŁK SZERYWATYŃSKI 1914-11-19 LGOTA MUROWANA Kroczyce wieś, gm. Kroczyce, pow. zawierciański śląskie 1892 - NAGROBEK
ORZECHOWSKI WŁADYSŁAW OFICER PUŁK SZERYWATYŃSKI 1914-11-19 LGOTA MUROWANA Kroczyce wieś, gm. Kroczyce, pow. zawierciański śląskie 1892 - NAGROBEK
OGON MATTHIAS GRENADIER - 1918-05-08 Rudy Rudy I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1882-09-30 Rudy lapidarium
OGON MATTHIAS GRENADIER - 1918-05-08 Rudy Rudy I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1882-09-30 Rudy lapidarium
OGON MATTHIAS - - 1918-05-08 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OSTAREK HEINRICH - - 1918-10-04 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OGON MATTHIAS - - 1918-05-08 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OSTAREK HEINRICH - - 1918-10-04 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA ANTON II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF I - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA JOSEF II - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
OKOŃ PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ BARTŁOMIEJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OKOŃ PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ BARTŁOMIEJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OLEŚ WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
OGURZOW JEGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 95? 55 1917-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OLTJAN DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 251 P.P. 1917-07-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ORTOMOW SAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 255 P.P. 1917-07-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OSTAPENKO JAKOB ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 199 P.P. 1917-03-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OGURZOW JEGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 95? 55 1917-08-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OLTJAN DIMITR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 251 P.P. 1917-07-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ORTOMOW SAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 255 P.P. 1917-07-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OSTAPENKO JAKOB ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 199 P.P. 1917-03-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
OPARA ROMAN - - 1915-09-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA SYLWESTER - - 1918-05-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA WAWRZYNIEC - - 1914-09-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA ROMAN - - 1915-09-23 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA SYLWESTER - - 1918-05-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
OPARA WAWRZYNIEC - - 1914-09-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
ONDRA JOHANN - - 1916-10-10 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ONDRA JOHANN - - 1916-10-10 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OBOTH MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK EMRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK HUGO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK KARL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK VALENTIN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OBOTH MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK EMRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK HUGO - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK KARL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OTTOLIK VALENTIN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OSLAK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
OSLAK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
OPERSKALSKI A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
OPERSKALSKI A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHOWKA THEOPHIEL - - 1917-08-29 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
OLSCHOWKA THEOPHIEL - - 1917-08-29 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
OGOREK VIKTOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PAUL - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PETER - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OGOREK VIKTOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PAUL - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEK PETER - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
OPAŁKO MARIAN OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
OPAŁKO MARIAN OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
OLSCHOWKA WILH(ELM) MUSK. - 1917-07-13 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
OLSCHOWKA WILH(ELM) MUSK. - 1917-07-13 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
OGASA JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OGASA JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OBRONCZKA JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OBRONCZKA JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
OLEARCZYK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OLEARCZYK MICHAŁ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OLEARCZYK FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OLEARCZYK MICHAŁ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
OSZYŃSKI CZESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OSZYŃSKI CZESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OPESOUL ERNST SCHUTZE 3. CK. UTE. ROT. 22 1914-11-22 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OPESOUL ERNST SCHUTZE 3. CK. UTE. ROT. 22 1914-11-22 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
OWCZARZY JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
OWCZARZY JÓZEF - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
OHMANN PEINHOLD KRFRW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OIMAL WILHELM JAGER ? 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ORLICA JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OHMANN PEINHOLD KRFRW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OIMAL WILHELM JAGER ? 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ORLICA JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OBTUŁOWICZ STAN. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OSTROWSKI WŁAD. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OBTUŁOWICZ STAN. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OSTROWSKI WŁAD. ST. SIERŻ. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OBTUŁOWICZ JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
OBTUŁOWICZ JAN - - - - Żywiec III miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
ORZYSCHEK ANTON - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-06-26 - -
ORZYSCHEK FRANZ - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-09-13 - -
ORZYSCHEK ANTON - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-06-26 - -
ORZYSCHEK FRANZ - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-09-13 - -
OSADNIK JOHANN - - 1918-07-15 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OSADNIK PAUL - - 1917-10-30 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
OLSCHA HEINRICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
OGAN JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OGAN MAX - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OGON VINCENT - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
OLESCH ADOLF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
OLEKSCHIK EDUARD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OLSCHOWSKI MAX - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
OHSMANN BRUNO - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OHSMANN FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OHSMANN GRATIAN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
OBLONCZEK THOMAS - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
ONDERKO KAROL - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
OWCZARZY ALOJZY - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
OPITZ TEODOR - - 1917 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
OSLISLO ANTON - - 1914 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
OGIERMAN JAN RES. P.R.I.R. 271 1915-05-02 GORLICE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY Gorlice IV (nr 91)
OSADNIK JOHANN - - 1915-09-14 WALKOWYSK Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
ORAWIEC JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
OLEAK R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ORAWSKI O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ORDYNIEC E. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
OCHOJSKI JÓZEF - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
OKOŃ JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
OKOŃ JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
OLEJ STAN. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
ORSZULIK JÓZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
ONDUSIK MATTHIAS KANON. d. ÖSTR. ARMEE - 1914-11-10 - Rybnik II miasto, gm. Rybnik, pow. Rybnik śląskie - - -
OBTUŁOWICZ JAN PORUCZNIK 56 P.P. 1915-05-19 JAROSŁAW Żywiec V miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie 1885-10-19 - -
OLMA JÓZEF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA JÓZEF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA LEON - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA MICHAŁ - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OLMA RUDOLF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OWCZARZ FRANCISZEK - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
OETINGER von ?T ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
OKOŃ AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie 1867-10-24 Wierzchucino tablica
dane pochodzą od rodziny poległego
OKROJ WOJCIECH - - 1914-11-20 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1882 Brzeziny -
ORESZIN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
O??STINOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OSER???? - - - 1917-01-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OSTEJ - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OSTEW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
OTTO KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
ORTH ERWIN KANONIER - 1918-09-02 BERTINCOURT Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
OTTO RICHARD ERS. RES. - 1917-12-27 CHARLEVILLE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
OSTERROTH von ERNST - - 1918-10-01 - Godętowo wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie 1887-08-07 - -
OKROJ LEO - - 1918-10-03 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
OLSZEWSKI LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINKO -
OLSZEWSKI TEODOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
ORZESZK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
OLSCHEWSKI - WEHRMANN L.J.R. 61, 4K. 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OPPPERMANN H. DRAGONER - 1915-02-26 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OSTERWALD W. - WESTF. JAEG.B. 7 1915-02-15 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OLSCHEWSKI - WEHRMANN L.J.R. 61, 4K. 1915-02-24 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OPPPERMANN H. DRAGONER - 1915-02-26 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OSTERWALD W. - WESTF. JAEG.B. 7 1915-02-15 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
ORTMANN WILH. ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
ORTMANN WILH. ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
OTTO HERMANN PLUTONOWY 150 PP 11 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
OTTO - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OTTO II - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
OBERŰBER FRIEDRICH GFT. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ODE HELMUT GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
OTTERSTEDT WILHELM UT.OFFZ. KPGRZF 3 1915-05-07 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
OLTHOFF REINER MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
OVERMEYER HEINRICH MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
ORESNIK JOHANN RES.INF. IR 87 1914-12-24 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
OBERMAYER JOSEF - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1890 - J. Drogomir go nie wymienia
OLANSEN WILHELM GREN. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-12 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
OGANONYM IWAN PIOTR INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ORADOMEK MICHAIŁ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ORLOZICKI MITROFAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
OWINCENKO IWAN ROS. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
OBLAK FRANZ INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
OSSOWSKI JOHANN GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
OCESZEK GUSTAV INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
OIEKSIAK JOHANN GFT. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
OTTO ADOLF - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
OWZASZAK ANTON GFT. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
OSS-POPOT FRANCESCO LDST.JG. TKJR 3 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
OHL OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
OPALKA KARL WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
OLIFRENKO MIRKO - IR 244 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
OBREZA RUDOLF INF. K.U.K.I.R. 97 1914-12-30 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
ORESNIK JAKOB E.R.ZUGSF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - CZESNIK Jakob (J. Drogomir)
OGRIZEK PETER INF. K.U.K. I.R. 47 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
ONČEK MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
ORNIK JOHANN GFT. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
OLEXA JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OLBRICH OSKAR KONRAD HPTM. I.R. 18 1915-05-12 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OLTYÁN JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-08 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OPRA BASILIUS LST. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OLÁH JAKOB RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OLÁR ALEXANDER INF. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OROSZ PETER GFT. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OBERMAIER MICHAEL LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-06 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
OTTER JOHANN LST. I.R. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
OGAREK JOHANN INF B.H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
OJZEHNAD ANTON - - maj-15 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
OSCHGAN ELIAS INF I.R.7 - - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
OVIJAČ FRANZ GFT I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ORBAN MOSES INF. I.R. 82 1915-05-07 - Słotowa (nr 235) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
ÖCKER GEORG LST.INF. I.R.14 1915-05-10 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
OLTGAN (OLTYAN) LADISLAUS LST.INF. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
OPATMY JOSEF LST.INF. I.R.28 1915-05-10 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
ODENTHAL WILHELM WEHRM. P.R.I.R.218 1915-05-(09-10) - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
OBER JOS. INF. 8 VR.R.I.R.118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OBERMAIER ALBERT GFT. BRIR 3 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ORLOWSKI MARQUART FŰS. FR 11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTAHAUS HEINR GEFR. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTERLEIN August INF. BAYR.R.I.R. 8/18 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OBER JOS. INF. 8 VR.R.I.R.118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OBERMAIER ALBERT GFT. BRIR 3 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ORLOWSKI MARQUART FŰS. FR 11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTAHAUS HEINR GEFR. I.R.2/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
OSTERLEIN August INF. BAYR.R.I.R. 8/18 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ORTNER WOLFGANG INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
ORTNER WOLFGANG INF. BIR 3 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
OTTO RICHARD GEFREITER IR 58, 2K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
OTTO RICHARD GEFREITER IR 58, 2K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
ORSCHOFF LISTZAK RIADOWOJ 166 RÓWIEŃSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 26.08.1915
ORSCHOFF LISTZAK RIADOWOJ 166 RÓWIEŃSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 26.08.1915
OPACH STANISLAUS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
OSENBRUCK HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
OPACH STANISLAUS - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
OSENBRUCK HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
OPAŁACZ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓW -
OWCARZ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
OWCARZ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - OTALĘŻ -
OLECHOWSKI MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
OCHALIK STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
OGÓREK ROMAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
ORTYL ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
ORTYL FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
ORTYL JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
ORTYL JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
OSMOLA MARCIN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
OPATKIEWICZ KACPER - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
OPATKIEWICZ MICHAŁ - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
OSSES ANDREAS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
OPATZ GOTTLIEB - - 1917-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
OPATZ GOTTLIEB - - 1917-08-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
OTSCHIK PAUL - - 1919-11-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
OTORNARCZOK IWAN RUSS OST. ZIVILKUTSCHER 1914-12-04 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
OTORNARCZOK IWAN RUSS OST. ZIVILKUTSCHER 1914-12-04 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
OLESCH JOSEF LANDWEHRM. - 1914-09-08 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
OLESCH JOSEF LANDWEHRM. - 1914-09-08 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ORLIK ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
OZIMEK JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
ORLIK ALBERT - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
OZIMEK JOHANN - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
OWCZAREK THEOPHIL - - 1917-10-17 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OWCZAREK THEOPHIL - - 1917-10-17 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ORLIK JOSEF - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
ORLIK JOSEF - - 1916 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
OFIERA AUGUST - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
OLSCHENKA FRZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
OSTERWALDER ULLR. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
OFIERA AUGUST - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
OLSCHENKA FRZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
OSTERWALDER ULLR. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - GUT ZELLIN
OARUA PETRE RUMUNIA INF. REGT. 44. 8. KP. 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBIDSINSKI CONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.212 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
OBLEJKIN ANDREY RUSS. INF.REGT.121.16.KP. 1915-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBOLENSKI MICHAEL - SIB.SCHUTZ.REGT.2.?.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBRASTJOW WENJAMIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OBREJA WASILE GEM./RUM. I.R.24 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OBRJADIN MICHAIL GEM/ROSJA A.R. 1918-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OBUCHOW PETER GEM/ROSJA I.R.189 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OBUCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.88 1916-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OCEST JON GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OCHMALINKA STUGATT GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OCHOTIN IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.8 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OCHOTNIKOW JEFIM GEM/ROSJA I. R. 69 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
OCHRAMOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.266 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OCHRIMENKO STEFAN GEM/ROSJA I.R.622 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OCOKOLITSCH TICHOMIR SERB. I.R.10 1916-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ODUDOWSKI ANDRE UTFFZ/ROSJA I.R.250 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OFSJANIKOW SEMJON GEM/ROSJA I.R.206 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OGANESOW ARMINSK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OGIJENKO KORNEJ GEM./RUSS. I.R.252 1916-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
OGOR JOSEF RUSS.ZIVIL.GEF. - 1915-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OGRJANOWITZ MILADIN GEM/SERBIA I.R.15 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1861 - -
OGURZOW JWAN - DIV.LAZARETT-53 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OINCA GHEORGHE SERGT./RUM. I.R.59 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OITA NICULAE RUMÄN INF.REGT.26.6.KP. 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OKAROW ASTASIA RUSS. INF.REGT.114.15.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OKELMANN EDUARD GEM./RUSS. L.G.R.16 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OKULOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.38 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OLARU ANORA GEM./RUM. I.R.43 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OLARU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OLCHOWKA OSSIJP GEM/ROSJA I.R.141 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OLCHOWOJ IWAN GEM/ROSJA I.R.324 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OLIPIER GRIGORI RUSS. INF.REGT.249.6.KP. 1915-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLONJOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.118 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLSCHENSKI ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.226 1917-07-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OLTEANU CARSTEA GEM./RUM. I.R.1 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OLTEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.      R. 75 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLTEANU GEORGE GEM./RUM. I.R.45 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
OLTEANU STEFAN GEM./RUM. I.R.62 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLTIANU NICULAE RUM. I.R. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OMNEAC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ONCEA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.67 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ONCEA JON GEM/RUMUNIA I. R. 11 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ONCEA MARIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ONCEA STEFAN GEM./RUM. I.R. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ONICIUK DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ONOFREI VASILE GEM./RUM. I.R.57 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ONTSCHA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ONUFREITSCHUK ANDREI GEM/ROSJA I.R.46 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OOTOI BUCUR RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPRE JANASSI RUMÄN INF.REGT.75.12.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPREA GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.41.3.KP 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPREA MARIN RUMÄN JNF.REGT.43.2.KP 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPREA SANIBOTIN GEM./RUM. I.R.40 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OPREA STAN GEM./RUM. I.R.7 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OPREA TOMA GEM./RUM. I.R.57 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OPRIS STAN RUMAN JNF.REGT.81 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPRJA JAKOB GEM/ROSJA I.R.419 1918-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OPROE JON RUMUNIA INF. REGT. 54. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORAGOSTIN CHRISTEA GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OREMENKO SIMON GEM/ROSJA I.R.25 1918-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OREZEANU MARTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ORIECHO FIODOR RUSS. INF.REGT.162.8.KP. 1915-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORLOW AFANASI RUSS. INF.REGT.21.9.KP. 1915-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORLOW MITOFAN GEM/ROSJA I. R. 292 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ORLOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.279 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ORNOIN FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ORUOIN WASILIE GEM./RUMÄN I.R.71 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSARCZUK MICHAEL SERGT./RUSS. PION.BAT.20.TEL.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHEKA IWAN GEFR. I.R.34 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHINSKI JON ROSJA JNF.REGT.65.14.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHOGINOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.202 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
OSEROW NIKIFOR GEFR/ROSJA I. R. 42 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
OSIPOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.7 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSIPOW JAKOB RUSS. INF.REGT.115.9.KP. 1915-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSIPOW MICHAEL GEM/ROSJA FEST.ARTL. 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSIPOW - RUSS.GEFR. INF.REGT.212 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSMAN RADU GEM./RUM. I.R.59 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSSIN TICHON GEM./RUSS. A.R.3 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSSININ IWAN GEM./RUSS. I.R.298 1918-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
OSSIPOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.9 1918-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
OSSIPOW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.158 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OSSIPOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.254 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OSTAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.280 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OSTAPCZUK FEODOR GEM/ROSJA I.R.34 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSTERENNY SCHMUL GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSTERMANN ANTON ROSJA ART.BRIG.27.1.KP 1915-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSTOIC MICHAILO GEM/SERBIA I.R.6 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OSTOPTSCHUK KANER GEM/ROSJA I.R.18 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
OSTSCHEPKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.33 1919-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OTLASCHOW NIKITA RUSS. INF.REGT.116.2.KP. 1915-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OULOLOW JAGOR GEM/ROSJA I.R.25 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OWCZINIKOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.285 1918-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OWCZINNIKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 51 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OARUA PETRE RUMUNIA INF. REGT. 44. 8. KP. 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBIDSINSKI CONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.212 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
OBLEJKIN ANDREY RUSS. INF.REGT.121.16.KP. 1915-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBOLENSKI MICHAEL - SIB.SCHUTZ.REGT.2.?.KP 1915-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OBRASTJOW WENJAMIN GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OBREJA WASILE GEM./RUM. I.R.24 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OBRJADIN MICHAIL GEM/ROSJA A.R. 1918-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OBUCHOW PETER GEM/ROSJA I.R.189 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OBUCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.88 1916-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OCEST JON GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OCHMALINKA STUGATT GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OCHOTIN IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.8 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OCHOTNIKOW JEFIM GEM/ROSJA I. R. 69 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
OCHRAMOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.266 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OCHRIMENKO STEFAN GEM/ROSJA I.R.622 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OCOKOLITSCH TICHOMIR SERB. I.R.10 1916-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ODUDOWSKI ANDRE UTFFZ/ROSJA I.R.250 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OFSJANIKOW SEMJON GEM/ROSJA I.R.206 1918-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OGANESOW ARMINSK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
OGIJENKO KORNEJ GEM./RUSS. I.R.252 1916-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
OGOR JOSEF RUSS.ZIVIL.GEF. - 1915-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OGRJANOWITZ MILADIN GEM/SERBIA I.R.15 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1861 - -
OGURZOW JWAN - DIV.LAZARETT-53 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OINCA GHEORGHE SERGT./RUM. I.R.59 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OITA NICULAE RUMÄN INF.REGT.26.6.KP. 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OKAROW ASTASIA RUSS. INF.REGT.114.15.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OKELMANN EDUARD GEM./RUSS. L.G.R.16 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OKULOW JAKOB GEM./RUSS. I.R.38 1917-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
OLARU ANORA GEM./RUM. I.R.43 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OLARU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OLCHOWKA OSSIJP GEM/ROSJA I.R.141 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
OLCHOWOJ IWAN GEM/ROSJA I.R.324 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
OLIPIER GRIGORI RUSS. INF.REGT.249.6.KP. 1915-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OLONJOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.118 1918-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLSCHENSKI ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.226 1917-07-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
OLTEANU CARSTEA GEM./RUM. I.R.1 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
OLTEANU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.      R. 75 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLTEANU GEORGE GEM./RUM. I.R.45 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
OLTEANU STEFAN GEM./RUM. I.R.62 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OLTIANU NICULAE RUM. I.R. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OMNEAC JON GEM/RUMUNIA I.R.71 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ONCEA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.67 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ONCEA JON GEM/RUMUNIA I. R. 11 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ONCEA MARIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ONCEA STEFAN GEM./RUM. I.R. 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ONICIUK DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ONOFREI VASILE GEM./RUM. I.R.57 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ONTSCHA STAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ONUFREITSCHUK ANDREI GEM/ROSJA I.R.46 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OOTOI BUCUR RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPRE JANASSI RUMÄN INF.REGT.75.12.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPREA GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.41.3.KP 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPREA MARIN RUMÄN JNF.REGT.43.2.KP 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPREA SANIBOTIN GEM./RUM. I.R.40 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OPREA STAN GEM./RUM. I.R.7 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OPREA TOMA GEM./RUM. I.R.57 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OPRIS STAN RUMAN JNF.REGT.81 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OPRJA JAKOB GEM/ROSJA I.R.419 1918-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
OPROE JON RUMUNIA INF. REGT. 54. 2. KP. 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORAGOSTIN CHRISTEA GEM./RUMÄN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
OREMENKO SIMON GEM/ROSJA I.R.25 1918-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
OREZEANU MARTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ORIECHO FIODOR RUSS. INF.REGT.162.8.KP. 1915-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORLOW AFANASI RUSS. INF.REGT.21.9.KP. 1915-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ORLOW MITOFAN GEM/ROSJA I. R. 292 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ORLOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.279 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ORNOIN FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ORUOIN WASILIE GEM./RUMÄN I.R.71 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSARCZUK MICHAEL SERGT./RUSS. PION.BAT.20.TEL.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHEKA IWAN GEFR. I.R.34 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHINSKI JON ROSJA JNF.REGT.65.14.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSCHOGINOW STEFAN GEM/ROSJA I.R.202 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
OSEROW NIKIFOR GEFR/ROSJA I. R. 42 1918-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
OSIPOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.7 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSIPOW JAKOB RUSS. INF.REGT.115.9.KP. 1915-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSIPOW MICHAEL GEM/ROSJA FEST.ARTL. 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSIPOW - RUSS.GEFR. INF.REGT.212 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSMAN RADU GEM./RUM. I.R.59 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSSIN TICHON GEM./RUSS. A.R.3 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSSININ IWAN GEM./RUSS. I.R.298 1918-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
OSSIPOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.9 1918-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
OSSIPOW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.158 1918-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
OSSIPOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.254 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OSTAKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.280 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OSTAPCZUK FEODOR GEM/ROSJA I.R.34 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OSTERENNY SCHMUL GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
OSTERMANN ANTON ROSJA ART.BRIG.27.1.KP 1915-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OSTOIC MICHAILO GEM/SERBIA I.R.6 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
OSTOPTSCHUK KANER GEM/ROSJA I.R.18 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
OSTSCHEPKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.33 1919-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OTLASCHOW NIKITA RUSS. INF.REGT.116.2.KP. 1915-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
OULOLOW JAGOR GEM/ROSJA I.R.25 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
OWCZINIKOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.285 1918-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
OWCZINNIKOW ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 51 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
OCHMANN A. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OCHMANN K. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OSTYDLO PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OZMINA LEON - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
OLSCHAK JOSEF - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
OREMEK ALEX. BRÜDER - 1915-08-03 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
OREMEK THEO. BRÜDER - 1917-01-14 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
OPOLKA GOTTLOB RESERVIST - 1915-01-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
OTTO PAUL FLIEGER - 1915-09-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
ORSCHICK ALFRED - - 1916-10-19 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
OTTKA ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OKINDJEMOW GRZIGORY RUSS - 1918-10-17 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OSIPJANCZ ASHOL RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OGOREK ISIDOR - - 1918-08-07 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLBRICH JOHANN - - 1917-02-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OLBRICH JOSEF - - 1915-09-23 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OREMEK KARL - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
OLBRICH JOHANN - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLSCHENKA ANSELM - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ORLIK FRANZ - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OTMA STANISLAUS - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
OLBRICH FRANZ KANON. - 192?-06-12 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
OLBRICH JULIUS LANDSTM. - 192?-08-01 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
ORLIK CONSTATNIN FELDW.LEUT. - 1917-04-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
ORLIK PAUL GARDE FUSEL. - 1918-04-29 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
OZIMEK ISIDOR - - 1915-09-28 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
OGOREK JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
OCHOTTA JOHANN - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
OGASA FRANZ - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
OGASA JOSEF - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
O...ASN VIKTOR - - 1914-12-31? - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
OFIEWACZ EMANUEL - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OFIARA JOSEF - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OFIARA KARL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OLSCHENKA EMANUEL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OLSCHENKA JOHANN - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OTTE ADOLF - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
OLBRICH WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
OGLODEK STANISLAUS - - 1918-06-?? - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
OGOREK FRANZ - - 1915 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OCHMANN FRANZ - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OCHMANN KARL - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OKULLA CHRISTIAN - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OKULLA WILHELM - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
OZ... JOHANN - - mar-18 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
OCHLAST JOHANN - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ORCHOMANKO STEPHAN - - 1918-10-28 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
OCHOTA GEORG - - 1917-07-09 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OCHOTTA KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OCHOTTA I VALENTIN - - 1917-04-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OCHOTTA II VALENTIN - - 1918-04-15 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
OLESCH JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
OZIMEK PAUL - - 1916-12-08 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
ORLICZEK FRIEDR(ICH) - - 1917-09-08 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ORLICZEK PAUL - - 1915-06-11 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
OSIEKA ALOIS - - 1918-08-05 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OSIEKA JOHANN - - 1918-04-03 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OTTO EMIL - - 1914-08-23 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OTTO JOSEF - - 1915-03-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OREMEK LUDW. - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
OWTSCHINIKOW JEGON - - 1918-09-22 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
OLSCHENKA WILH. - - 1915-03-08 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OGUREK JOS. - - 1915-02-17 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OGUREK THEODOR - - 1918-06-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLESCHOWSKI JOS. - - 1916-09-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OSCH ISTWAN RUSSISCHER INF. - gru-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
OCHLAST MAX - - 1918 - Żywocice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
OBUCKOW WASSILI RUSS. GEFR. I.R. 285 M.G.K. 1918-09-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 SCHULBINA -
OLEYNIK LIPO UNG. INF. K.K.J.R. 32 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST -
OLNICZAK LORENZ DTSCH. FÜS. 2 G.R.R. 12 KOMP. 1914-12-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POZEGOWO 26 JAHRE
OSTANOW FEODOR SOLDAT - 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
OZSWALD F. BOHM. ARTL. G.A.R. 8 1914-12-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POMEISEL 24 JAHRE
ORATOR IGNACY - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
OSLISLO - - - - - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
OTZIPKA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
OTZIPKA LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
OBST EMANUEL - - 1916-10-07 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
OTTE KARL - - 1918-07-08 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
OLBRICH FRANZ MUSK. - 1916-07-13 ROLLANDSEK Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1891-09-01 - -
OFIERA JOS. - - - - Nowa Wieś Prudnicka II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
OTTMANN JOHANN - - 1914-09-23 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
OKON GREG. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
OWCZAREK VINZ. - - 1915-11-01 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
OREMEK KARL - - 1918 - Steblów II wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
OPERSKALSKI ROBERT - - 1914-09-25 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OGOREK FRANZ - - 1916-11-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
OPERSKALSKI KONRAD - - 1918-11-05 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
OPERSKALSKI ROBERT - - 1914-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
ORLIK FRANZ - - 1917-07-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
ORLIK FELIX - - 1916-06-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
ORLIK ALOIS - - 1918-05-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
OSIEKA EDMUND - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OBRONCZKA RICHARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
OLESCH JOSEF LDSTM. - 1916-10-02 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
OBSTH THEODOR - - 1917-10-14 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1884-02-18 - -
OTTE WILH. - - 1917-10-10 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
OFFIARA KARL - - 1915-10-07 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
OFFIARA THEOP. - - 1916-06-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
OGUREK JOSEF - - 1915-02-26 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
OBHSIAK - - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
OHLIGSCHLÄGER C. SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
OBER - LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
OSTERKAMP H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
OBLUDA AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ODAU GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ODLDENBURG ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
OELMANN JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
OLSCHEWSKI FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
OLSCHEWSKI FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ORLOWSKI FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ORLOWSKI O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
OTTO FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
OVERWETTER ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
OELRICHS RICHARD LEUTNANT 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
OBST OTTO UTTFZ. LJR.37/7K 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
OFMANN HERMANN - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
OLARIN STANISLAUS GEFR. I.R..31/4.K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
OHRT JOH. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
OHLOPO MICHAEL - - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
OHLOPO MICHAEL - - - - Wodynie wieś, gm. Wodynie, pow. siedlecki mazowieckie - - -
ODYMALA FRANCISZEK KAN. 1 P.ART. WP 1918-06-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
OLEJ HENRYK SIERŻ. BOMB. 3 P.ART. 1917-08-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
ODYMALA FRANCISZEK KAN. 1 P.ART. WP 1918-06-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
OLEJ HENRYK SIERŻ. BOMB. 3 P.ART. 1917-08-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
OCHMAN (?) JOHANN (?) - ?? J.R 26 1914-12-14 - Obory wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 26 - -
OCHMAN (?) JOHANN (?) - ?? J.R 26 1914-12-14 - Obory wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 26 - -
OPIELIŃSKI-WOJSZNAR JAN PORUCZNIK I BRYG. LEG. POL. I P.O.W. 1918-11-04 Lublin Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
OPIELIŃSKI-WOJSZNAR JAN PORUCZNIK I BRYG. LEG. POL. I P.O.W. 1918-11-04 Lublin Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
OHSEN HANS WEHR. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GAMMELLUND, SCHLESWIG OHLESEN na grobie
OLBERTZ PAUL WEHR. LWIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SOLINGEN OLBERTS na grobie
OLDENSCHLÄGER ERNST KRGSFRW. RIR 90 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHWERIN -
OHSEN HANS WEHR. IR 84 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - GAMMELLUND, SCHLESWIG OHLESEN na grobie
OLBERTZ PAUL WEHR. LWIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SOLINGEN OLBERTS na grobie
OLDENSCHLÄGER ERNST KRGSFRW. RIR 90 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHWERIN -
OKOLBE ERNST - 2 K. LIR 103 1915-02-16 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
OLSZEWSKI WACŁAW - - 1918-06-01 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
OLGRYMEK JOHANN WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
OTTE II WILLIBALD ERS. RES. L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
OTTO ROBERT LDSTRM L.J.R.19/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
OBERLECK - - - 1915-07-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
ODZIOMEK NIKOLAUS LDST.INF. IR 20 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLCHAWSKI MICHAEL INF. IR 20 1915-03-22 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLEKSY JULIAN LDST.INF. IR 56 1915-04-21 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
OTTO ERNST UT.OFFZ. PIR 58 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ODLAS ALFRED LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-10 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERMAYER JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERMEIER JOHANN KPL. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLASZIN DEMETER LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLEXA FRANZ GFT. IR 36 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSSWALD LEONHARD UT.OFFZ. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OWCZINIKOW NIKOLAJ INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLEJNICZAK ANDREAS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSTERMAIER SEBASTIAN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERBECKMANN RUDOLF MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERTHALTER GOTTFRIED ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBST WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OESING HERMANN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLENDROWICZ MICHAEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLSZEWSKI STANISLAUS UTFF. PREUSS. RES. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OPITZ FERDINAND RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSS ANGELO E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSTERHAMMER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBLUSTIL FRANZ SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLEJNYK MICHAEL SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ONTL WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OGIERMANN JOHANN RES. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
OHNSORGE OTTO MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
OPLUSTIL ALFONS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
OSOG JOHANN LDST.NF. I.R. 56 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
OSTERHEIDE WILHELM UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
OTRADOVSKY JOSEF INF.TIT.GFT. I.R. 98 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
OPKE LUDWIG - PREUSS.RES.IHF. RGT. ? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
ORDISZ THOMAS INF. I.R. 56 1915-04-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OSADCZUK MICHAEL KPL.KAN. F.H.R. 30 1915-04-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OSTERBAUER JOSEF KAN. F.H.R. 29 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OSTLER JOHANN INF. B.I.R. 3 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OTTLEBEN ERNST - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 1 1915-05-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
OLESCH WILHELM GFT. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
OCZKOWSKI THOMAS INFANTERIST I.R. 20 - - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
ORZECH MICHAEL TITULAR KADETT ASPIRANT I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSYTIN ALEX INFANTERIST - - - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
OVESNÝ KARL INFANTERIST I.R. 3 - - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSCZE JÁNOS HONVED H.I.R. 11 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERSTER MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLSCHEWSKI ERNST FUSL. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
OCSENAD JULIUS LDST.INF. IR 89 1915-05-03 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ORKUSZ IWAN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OTRICZA GYORGY - HHR - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERENZER ALOIS SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLIŠAR WENZEL INF. IR 21 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OPATRIL KARL - - - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OGÓRCOW PIOTR - IR 193 - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OPREŠNIK JOHANN LDST.INF. IR 87 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBEREIGNER von EMIL LTN.I.D.RES. IR 36 1915-01-01 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OTRUBA JOSEF SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ODVARKA GOTTLOB LDST.INF. SCH.R. 14 1915-02-18 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OCVIRK JAKOB E.R.GFT. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ONDERKA RUDOLF E.R.KPL. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OTRUBA ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERAIGNER ANTON ZGSF. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OREHOVEC FRANZ LDST.JG. IR 87 - - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSTHEIMER GEORG LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBEXER JOHANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(7-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ÖTTL JOSEF UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
OBST KASIMIR FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
OPPENHEIMER FRANZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSTER PETER FÜSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBREZSÁN LÁSZLÓ HONVED K.UNG.L.I.R. 16 1915-03-21 - Biesna (nr 121) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBDRŽÁLEK WENZEL LDST. SCH. SCH. R. 9 1915-05-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OCZKOWSKI JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ODLER ALFRÉD HONVÉD 9.HU.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OJČYK STANISLAUS LTN. SCH. R. 17 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OKAZ JOHANN LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ORAWIN ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OROSZ LAJOS HONVÉD 9/6.HONV.GY.E 1914-09-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ORZECHOWSKI JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSLAWSKY LEOPOLD ZGSF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OSZAŃCA MARTIN LDST. INF. I. R. 57 1915-03-27 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBERMÜLLER FRIEDR. PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
OLÁH VINCE HONVED K.UNG.L.I.R. 9 1915-05-06 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
OBRECSAN LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLDAL JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSZTRIHONI JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLEXA JÁNOS HONVED K.UNG. L.I.R. 9 1914-12-22 - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLAK ANDREAS INF. K.UNG.LDW.I.R. 16 1915-03-27 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSTROWSKI PAUL GREN. K.P.G.G.R. 4 1915-05-05 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSTROWSKI - INF. K.U.K.I.R. 16 1915-05-12 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSENIČNY HEINRICH INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ODENWALD LEO GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ORLT GEORG GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OTTO BENNO KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OELKERS HEINRICH - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ORTMANN WILHELM - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OTREMBA WILHELM UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OWCZYNIN NIKIFOR RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ÖRI MICHAEL HUS. K.U.K.H.R. 10 1914-10-08 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
ONYESZAK JÁNOS HONV. K.U.HONV.I.R. 23 1914-12-22 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLASZ IMRE INF. H.I.R. 22 - - Chojnik-Zadziele (nr 149) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLÁR MIHÁLY INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ORBÁN LAJOS INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-05 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSORDUS JÁNOS ÖST. UNG. INF. - - - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
OGLEAN GEORG INF. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSAN JÁNOS INF. - - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBST JOHANN JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
OKOŃSKI WŁADYSŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
OPALSKI JAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
OZGA JULIAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLESZ FRANZ - K.U.K. F.I.B. 1915-01-12 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBROCSNIK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-04 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
ODORIZZI ANIBAL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OFFENHAUSNER ALOIS INF. K.U.K.I.R.69 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ONDERKA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSLAK JOSEF INF. K.U.K.I.R.15 1914-12-30 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBEREGGER JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERMAIER JOSEF PTRF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ÖLLER RUDOLF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ÖTTL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERARZBACHER GEORG PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERBICHLER JOHANN ZGSF. K.K.K..SCH.R. III - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OGAR JOSEF INF. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OGRYZKOW NIKOLAI INF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSS EMILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSTERBAUER - KPL. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OSTROUSZKO IWAN ALESANDER INF. RUSS.I.R. 130 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERARZBACHER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERHOFER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 WZGÓRZE 416 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie 1883-08-24 ST. LORENZEN / TYROL -
OBERHOFER GEORG UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBEX PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OHNEISEN MAX INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ÖMER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ORGLER ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-(02-03) - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ORTNER ALBAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ÖSTERER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERER JOHANN JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERHOFER MATHIAS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
OLIARI VINZENZO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ORTNER DAWID JG. K.U.K.T.K.J.R. 3/4 1915-02-17 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
OBERHAUSER WILHELM JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
OGNIBENI FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
ORBAN JANOS - - - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
OGRYZEK ANTON JG. K.U.K.F.J.B.14 1915-03-24 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ONDO MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 66 1915-01-17 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
OHICHAL GABRIEL - - 1914-11-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
OLLAR SIMON KAN. F.H.R. 30 1915-03-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
OLSZEWSKI JOSEF CIV.KUTSCH. VERPFL.KOLL. 3 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ONTSO JANOS HUS. HONV.H.R. 3 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ONYSZCAK ANDREAS CIV.KUTSCH. KORPS.K. 11 1915-02-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
OPRIS TEMJAN HONV. L.I.R. 32 M.K. 32 HONV.G. 1915-01-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
OROSZ JOHANN INF. I.R. 5 1915-03-19 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
OSOL ROBERT INF. RUSS.I.R. 293 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
OZELT LEOPOLD KAN. R.K.R. 3 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
OCZAREMKO PETER INF. RUSS.I.R. 121 1915-04-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
OCZAREMKO PETER INF. RUSS.I.R. 121 1915-04-15 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
OLIGNER FRANZ INF. K.K. LDST. B.K. 24 1915-02-28 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
OLIGNER FRANZ INF. K.K. LDST. B.K. 24 1915-02-28 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
ORASZI ANTAL INF. K.U.K.I.R. 5 1915-01-20 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
ORTHOFER FRANZ BLESS. TRG. K.K.LDSCH.R. III 1914-11-19 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
ORASZI ANTAL INF. K.U.K.I.R. 5 1915-01-20 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
ORTHOFER FRANZ BLESS. TRG. K.K.LDSCH.R. III