Namen in die Basis auf der Buchstaben S: 10111

Die Rückkehr in die Hauptseite

Name
Vorname
Range/
Nationalität
Einheit Todesdatum (jjjj-mm-tt)
Todesort
Beerdigungsort
Lokalisation
Kreis
Geburtsdatum
Geburtsort
Bemerkung
SLUŠNÝ LUDVIK - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - poległ
SPORYSZ KAROL - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - poległ
SOLARSKI FRANCISZEK - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - poległ
SORDYL FRANCISZEK - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - poległ
ŠLOUF WOJTĔCH - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - poległ
SCHMID LEOPOLD - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - zmarł
STRYJA PAWEŁ - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - zmarł
SPORSZ PAWEŁ - - - - Třinec Czechy Pogranicze - - zmarł
SCHILLER PAUL KARL MUSKETIER - 1917-04-24 FRANCJA Podła Góra wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie 1895 PODŁA GÓRA -
SCHULZ PAUL KANONIER - 1918-08-29 FRANCJA Podła Góra wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - PODŁA GÓRA -
SIEREK FRANCISZEK - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
STANCLIK FRANCISZEK - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
SPORYSZ JAN - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZAFRAN JÓZEF - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZAFRAN ANDRZEJ - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZUBERT FRANCISZEK - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZYMIK ANDRZEJ - - - - Hałcnów część miasta Bielsko-Biała, gm. Belsko-Białą, pow. Bielsko-Biała śląskie - - -
SAGWITZ ERNST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SENDROWSKI GEORG - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SILBERBA?? JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SPERLING JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SPERLING PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STANGE JULIUS - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STOLINSKI PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHEFER BERNHARD - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHEFPLER PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ JOHANNES - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ OSKAR - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SENDROWSKI J. KAN. - 1915-03-27 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SBICK A. RES. - 1915-03-04 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SPIWACK J. UFFZ. - 1915-02-14 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STEFFAN J. MUSKT. - 19??-01-10 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHIWECK P. RES. - 1915-08-27 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SEIDEL R. UFFZ. - 1916-05-24 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SERGIEL JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
SOWIŃSKI A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
STANASZEK JĘD. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
STARCZAŁA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
STARCZAŁA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
SMUGAŁA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
SKUPIEŃ JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
SITARZ FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
STANASZEK ANTONI - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
STARCZAŁA PAWEŁ - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
SOHLICH ANDRZEJ - - 1914 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SOHLICH JÓZEF - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STROŃSKI WIKTOR - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ŚLEZIŃSKI PAWEŁ - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STASZEK FRANCISZEK - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SCHWEIBER P. GEFR ERS. B. 175 1915-05-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
SCHULTE G RES. F.M.G. 4 K. 1915-03-01 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
SANDER F. OFFZZ. STELV. - 1915-05-22 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
SYPOSZYŃSKI IZYDOR LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
SZUBIŃSKI BRONISŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
SZOSTOK JERZY - - 1914-08-26 GERBEVILLE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-03-12 - -
SZOSTOK LUDWIK - - 1916-09-09 MIRAUMONT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1895-08-18 - -
SZCZYPKA EMIL - - 1918-08-01 BAC. ST. MAUR. Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1880-05-30 - -
SZMEINDUCH FRANC. - - 1918-10-16 LAZ. ŻORY Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1887-04-01 szpital -
SZMEINDUCH ALOJZY - - 1915-06-28 WARSZAWA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1896-06-03 - -
SZCZYPKA JOZEF - - 1915-08-20 BREST-LITOWSK Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1885-03-02 - -
SALEWSKI KARL - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI HERMANN - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜLZ F. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
STEMMER E. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
STEMMER O. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SKIRLO F. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SKIRLO O. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SKIRLO A. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SZYLMIK AUGUST - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜLTZ LUDWIG - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SIEGMUND GUSTAV - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ OTTO - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ PAUL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SAMITZKI FRIEDR. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STRUME ALBERT - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SYCH HERM. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SOMERFELD von HEINR. - - 1914-09-05 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER OTTO - - 1915-03-24 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SLOPIANKA EMIL - - 1916-08-30 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SCHLIEWE FRITZ - - 1917-06-14 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SDRENKA OTTO - - 1918-07-05 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SACK ADOLF MUSK. - 1914-11-19 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
SCHLACHTA JOHANN GEFR. - 1917-11-15 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
SALEWSKI WILHELM WEHRM. - 1915-06-08 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
SAKOWSKI EMIL SCHÜTZE - 1917-12-18 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
SMUDZINSKI LUDWIG GARD. FÜS. - 1918-11-12 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - GÖRLITZ -
SCHEMINSKI ADOLF MUSK. - 1914-11-10 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
SILZ AUGUST MUSK. - 1914-12-11 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
SONTOWSKI FRIEDRICH MUSK. - 1915-09-09 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STOYKE JOHANN MIN. WERS. - 1917-10-16 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STRAUSS OTTO GARDE. GREN. - 1918-06-11 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STEFAN ERICH LEUTN. - 1918-07-23 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STECKEL JULIUS JÄGER - 1914-08-23 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
SALEMKA FRITZ PION. - 1915-09-27 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
SAREMBA FRIEDRICH FÜS. - 1916-03-17 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
SAREMBA KARL JÄGER - 1916-09-21 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
SABOTTKA GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SABOTTKA KARL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SKUSCH KARL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEUMANN HEINRICH - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEUMANN ALFRED - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZEPANSKI FRIEDRICH - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SAMUSCH OTTO - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SBRZESNŸ GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STIBOR JULIUS - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
STIBOR KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
SCHUPETTA OTTO - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
SCHIMANKOWITZ GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
SENDER EDUARD - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
SABORZKI EMIL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
STENSITZKI JOHANN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
STACH KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
SKIBA FRIEDRICH - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - SCHWEDRICH -
SYMANCZYK WALT. GEFR - 1915-09-24 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
SALEWSKI ADOLF JÄGER - 1919-01-14 ENGL. GFG. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
STUDENSKI JOH. MUSK. - 1915-06-11 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
STUDENSKI ADOLF GEFR. - 1916-04-26 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
SKAWIŃSKI JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SKOTNICKI FRANC. - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SŁAPA JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SOPICKI MICHAŁ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
STUGLIK JAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
STUGLIK JAN (2) - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SZATAN JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SERWIN KAROL - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SKORUPA MICHAŁ - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SORDYL IGNACY - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SCHOLZ ? OBER JÄGER - 1915-08-06 - Pszczyna miasto, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
SZPUNAR BOLESŁAW PPOR. KMDT. I KOMP. 3 BAON 1 PUŁK 19814-12-25 ŁOWCZÓWEK Tarnów IV miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZPUNAR MIECZYSŁAW LEG. I KOMP. 3 BAON 1 PUŁK 1915-11-15 ŁOWCZÓWEK Tarnów IV miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
STANKOWSKI FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
SIKORA WŁADYSŁAW - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
SZWEDA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - DARGOLEWO -
SOLDAT LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
SIKORA JAKUB - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
STENKA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
SKRZYPKOWSKI OTTO - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
SIKORA JANUSZ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STARA HUTA -
STREHLKE WALTER - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
SAMP JOSEF - - 1918-09-29 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SARACH JOSEF - - 1914-10-10 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SCHNAASE FRANZ - - 1917-04-16 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SCHULZ JOHANN - - 1918-08-19 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
STANKE JOSEF - - 1916-02-21 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
STUDZINKI von TH. - - 1914-09-24 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SUHR FERDINAND - - - - Choczewo wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski pomorskie - - -
SCHOTH AUGUST - - - - Choczewo wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski pomorskie - - -
SCHOTH HERMANN - - - - Choczewo wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski pomorskie - - -
SCHÜTZ OTTO - - - - Choczewo wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski pomorskie - - -
STEINKE OTTO - - - - Choczewo wieś, gm. Choczewo, pow. wejherowski pomorskie - - -
STACH PAUL - - 1914-11-17 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ TABLICA
SCHRÖDER PAUL - - 1914-11-23 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - WAHLENDORF TABLICA
SCHMIDTKE HERMANN - - 1915-09-16 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - BUCKOWIN TABLICA
SCHMIDTKE HERMANN - - 1915-09-16 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - - POMNIK
SO??ER WILHLEM - - 1917-04-16 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - - POMNIK
SCHMIDTKE OTTO - - 1917-05-02 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - - POMNIK
SCHIDTKE PAUL - - 1918-05-25 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - - POMNIK
SCHALK KARL - - 1919-09-22 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - - POMNIK
SCHRÖDER KARL WEHRM. LDW. I.R. 21 - - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - KLEIN BOSCHPOL U. GEM. VERMISST
SAMLOW OTTO - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - BIAŁOGARDA -
SCHRÖDER ERNST - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - BIAŁOGARDA -
SCHRÖDER FRANZ - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - BIAŁOGARDA -
STEINGRÄBER WALTER - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - BIAŁOGARDA -
STEINKE KARL - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - BIAŁOGARDA -
SCHMIDT ERNST - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - KRĘPA -
SCHOLH AUGUST - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - KRĘPA -
STRYJEWSKI GUSTAV - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - KRĘPA -
SCHURZMANN AMAND - - 1917-09-13 - Winnica wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWARZ ROBERT - - 1917-11-30 - Winnica wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STUDENCKI JULIAN SIERŻANT 56 P.P. 1915-04-18 GORLICE Żywiec V miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie 1886-12-24 - -
STUDENCKI STANISŁAW PORUCZNIK 16 PUŁK OBRONY KRAJOWEJ 1914-10-24 KRASNA DĄBROWA Żywiec V miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie 1884-05-07 - -
SCHMIDT OSWALD - - 1916-04-22 FRANKREICH Szałsza wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie 1883-08-05 - -
SCHRÖDER RUDOLF SOLDAT - 1916-06-26 - Rybnik II miasto, gm. Rybnik, pow. Rybnik śląskie - - -
SYLA IWAN SERGT. d. RUSS. ARMEE - 1916-10-16 - Rybnik II miasto, gm. Rybnik, pow. Rybnik śląskie - - -
STECHHAHN KARL MUSKET. - 1920-02-01 - Rybnik II miasto, gm. Rybnik, pow. Rybnik śląskie - - -
SUFFKE KARL GREN. RGT. 8 - - Lipienica wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHULZ KARL INF. - - - Lipienica wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
SALKOW - OFFIZ. - - - Klwów wieś, gm. Klwów, pow. przysuski mazowieckie - - -
SIMON - - K.U.K. I.R. 51/16 K. - - Klwów wieś, gm. Klwów, pow. przysuski mazowieckie - - -
SZAMPIAS JOSEF - K.U.K. I.R. 51 1915-06-20 - Klwów wieś, gm. Klwów, pow. przysuski mazowieckie - - -
SALOMON JANOS INFANT. K.U.K. I.R. 50/11 K. 1915-07-20 - Drzewica miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZEPLEKAN - - K.U.K. I.R. 63/11 K. 1915-05-16 - Drzewica miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZUNCZAN ANDREAS INFANT. K.U.K. I.R. 51 1915-06-19 - Drzewica miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński łódzkie - - -
SEMIN N. - I.R. 72/8 K. 1915-04-22 - Drzewica miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZESTIAKOW DIMITRIJ MICHAJLOWIC - ZABAJKAL. KOS. BAT. 1915-01-31 - Drzewica miasto, gm. Drzewica, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZASZ ISTVAN - - 1915-05-15 - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
SONKOW IVAN - I.R. 161 1915-05-29 - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
SEWERIN FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SEWERYN JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SOJKA FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SOJKA WOJ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SOJKA KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SORNEK JÓZ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SORNEK WOJ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SPYRA? KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
STENCEL PIOTR - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
STOBIK? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZCZEPANEK PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZCZEPANEK WILH. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZCZĘSNY EDW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZCZYGIEŁ WINC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZEJA PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZELIGA TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZEWCZYK TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZEWCZYK JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZLACHCIC PAW - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZOJDA JAK. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZOŁTYSEK KONR. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZUBERT WAL. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZWEDA GRZEG. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SZYMON TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
ŚLEZIONA KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHELER RICHARD - - 1914 - Forst III Niemcy Pogranicze 1890 - -
SCHEUER HUGO - - 1917 - Forst III Niemcy Pogranicze 1871 - -
SCHULZ WILLI - - 1920 - Forst III Niemcy Pogranicze - - -
SCHULZ ALFRED - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1889 - -
STEGMANN KARL - - 1914 - Forst III Niemcy Pogranicze 1889 - -
STEIN WILHELM - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1893 - -
STELZER FRITZ - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1896 - -
STRUCK OTTO - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1881 - -
STANDKE ERWIN - - 1918-08-29 FRANKREICH Forst II Niemcy Pogranicze 1899-10-04 FORST -
SCHULZE KARL - GRENADIER REGT. 12 1915-08-29 REIMS Forst II Niemcy Pogranicze 1891-04-02 - -
SCHWARZ - LEUTNANT 1./RIR 1 - - Gostynin miasto, gm. Gostynin, pow. gostyniński mazowieckie - - -
SCHIEMANN ERICH MUSK. - 1915-09-30 MASSIGES Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHMIDT PAUL LANDSTM. - 1918-01-27 HOUTHULSTER WALD Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHMISCHKE RUDOLF MUSK. - 1914-12-24 BZURA Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHULZ EMIL GEFR. - 1918-05-31 BILLY SUR QUERCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHULZ ARNO UNTEROFFZ. - 1918-07-21 COURMONT Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHULZ PAUL GEFR. - 1918-09-29 BELLENGLISE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHULZ KURT MUSK. - 1918-10-17 MONS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHULZ PAUL MUSK. - 1914-12-24 ZU KORABKA Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHUMANN EUGEN UNTOFFZ. - 1918-06-05 SEDAN-FORCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHUMANN ERNST U.BOOT HEIZER - 1917-02-17 U.-BOOT 83 Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHÜTZ FRIEDRICH OFFIZ.-STELLV. - 1918-08-09 AMIENS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SCHWARK ERICH RESERV. - 1918-04-12 WULVERGEM Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SELLKE KURT GEFR. - 1914-12-24 MARCZMANOLLA Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SENKPIEL BRUNO SANITÄTS-UNTOFFZ. - 1918-08-28 HAMBLAI LES PRES Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SIMON MAX WEHRM. - 1915-07-09 KRASNOJARSK Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
STANISLAWSKI AUGUST GEFR. - 1918-09-17 DENAIN Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
STEINKE REINHOLD UNTOFFZ. - 1915-01-05 BORZYNOW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SKÓRA ZYGMUNT SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1914-12-20 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
ŚNIEGOŃ FRANCISZEK SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1918-08-22 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
SEIDLER BERNHARD - - 1914-11-21 - Wola Przatowska wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAFONOWU IWANOW - - - - Wola Przatowska wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SOMMER JOHANN - - 1914-12-09 - Sieradz II miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
STROZIK MICHAEL - - 1917-06-24 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
STÄDTER - - - 1914 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - ZGINĄŁ PODCZAS ATAKU
STASCHKO THEODOR - - - - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SCHRBROCK - - - 1917-08-15 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SCHEUCH EMIL - - 1914-11-19 - Remiszew wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SCHLÖSSER GUSTAV - - 1914-11-21 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHMIDT AUGUST - - 1914-11-22 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHÖNWEITZ JOHANN - - 1914-11-22 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - Austriak
SCHULZ ADOLF - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHWACHER JOHANN - - 1914-11-30 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STENGER REINHOLD - - 1914-11-22 - Kęszyce (pow. zduńskowolski) wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SPRUNG PAUL LINUS - - 1914-11-30 - Karsznice wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEBEL FELIKS KPR 2 KOMP. REG. PIECHOTY NR 58 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
SIAMA STANISŁAW - 9 KOMP. P.P. LANDWEHRY NR 19 1916-10-18 ŚWINIUCHY - WOŁYŃ Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1878-04-26 KRZEKOTOWICE -
SIEŃSKI MAKSYMILIAN - - 1917 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
SMYCZYŃSKI JAN SZER. 1 KOMP. KARABINÓW MASZ. P. P. NR 363 1918-04-11 PLOEGSTEERT - BELGIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-05-22 GĘBICE -
SMYCZYŃSKI PIOTR KPR - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-01-03 GĘBICE -
SMYCZYŃSKI STANISŁAW - 5 KOMP. BAT. FORTYFIKACYJNEGO NR 28 1916-09-17 REG. PIKARDII - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1880-04-08 GĘBICE -
SOŁECKI/SOLECKI WIKTOR SZER. 12 KOMP P.P. NR 362 1916 LE SARS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889 ZMYSŁOWO -
STASZEWSKI STANISŁAW SZER. 1 KOMP. BAT. ZAPAS. P.P. NR 24 1916-03-03 NOUILLON PONT Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - STARKÓWIEC -
STRAKULSKI STANISŁAW - 1 KOMP. REG. PIECHOTY NR 362 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
STRÓŻYŃSKI STANISŁAW - 2 KOMP. PUŁKU GRENAD. NR 3 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-11-05 GOSTKOWO -
SUCHORZEWSKI JÓZEF KPR. 12 KOMP. REZER. P.P. NR 51 1917-01-03 ARTROIS - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-03-03 MAŁE ZALESIE -
SWORA STANISŁAW SZER. 6 KOMP. 2 BAT. P. P. NR 172 1914 W OKOLICACH LWOWA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-04-05 MAŁE ZALESIE -
SWOROWSKI KASPER SZER. 2 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 147 1914 W OKOL. WARSZAWY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-01-05 LUDWINOWO -
SWOROWSKI WALENTY KPR. 12 KOMP. P.P. NR 137 1915-04-13 WOŁKOWYSZKI OB. LITWA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-02-11 LUDWINOWO -
SZAFRANIAK JAN KANTY SZER. 3 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 13 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-10-19 BABKOWICE -
SZAFRANIAK PIOTR REZ. 12 KOMP. 3 BAT. REZER. P.P. NR 56 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-11-19 BABKOWICE -
SZAFRANIAK WŁADYSŁAW SZER. 5 KOMP. REZ. P.P. NR 67 1918-07-18 CERNAY-EN-DORMOIS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1899-05-07 BABKOWICE -
SZCZEPANIAK FRANCISZEK PODOFICER - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1878-12-29 WALERIANOWO -
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-10-11 WILKONICE -
ŚREDNICKI ANTONI SZER. 8 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 50 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-05-18 LUDWINOWO -
ŚWITAŁA JAN - - 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
ŚWITAŁA MICHAŁ SZER. 2 KOMP. REZ. P.P. NR 268 1915-05-06 HARKLOWA P. JASŁO Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-09-26 KRZYŻANKI -
STANIA ALOJZY - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SUKIENNIK ROBERT - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SYREK JAN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SZCZOTKA JÓZEF - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SZWEDA WAWRZYN - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SZYMIK FRANCISZEK - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
SENWITZ ALFRED - - 1916-04-09 FRANKREICH Kowalów II wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1887-03-01 - -
ŚLIWKA JERZY - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1897 - -
SEMEL WILHELM - - 1918-09-26 - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT KARL - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
S? von FRIEDRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHELINA von HANS HEINRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHELINA von KURT - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOENAICH-CAROLATH Prinz Zu WILHELM - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWEINITZ Graf von FELIX - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWEINITZ Graf von HANS - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIMSON von FRIEDRICH KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S? GUSTAV - - 1915-07-17 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-09-15 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHOLZ OTTO - - 1918-04-28 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHOLZ OTTO - - 1918-08-25 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHOLZ REINHOLD - - 1918-09-03 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SEIDEL KARL - - 1918-03-22 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
STANDKE OTTO - - 1915-02-09 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHOLZ KARL - - 1914-12-08 - Krzeczyn Wielki I wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-05-30 - Krzeczyn Wielki I wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SEIDEL HEINRICH UTFFZ. - 1916-07-05 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1881-12-28 - -
STEMPEL PAUL GFRT. - 1918-03-02 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1891-05-31 - -
S? PAUL - - 1918-0?-2? - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
STEINER OTTO - - 1917-11-30 - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SCHOLZ EUGEN - - 1917-01-21 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHREIBER REINH. - - 1915-10-18 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SPRINGER REINH. - - 1918-05-29 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
STAHEL HEINR. JOH. - - 1918-03-31 - Uniemyśl wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHMENZ REINHOLD - - 1914-08-22 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHIEBERLE ROBERT - - 1914-10-21 - Krzewie Wielkie wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1917-05-03 - Krzewie Wielkie wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ OTTO - - 1917-03-22 - Krzewie Wielkie wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHEITHAUER ALBERT - - 1914-09-16 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHEITHAUER KONST. - - 1915-12-27 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SEIFERT JOSEF - - 1918-07-04 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
STEUER EDMUND - - 1917-08-28 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
STEUER JOSEF - - 1918-10-04 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHAFER REINHOLD - - 1914-12-30 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
SIEKIERA HERMANN - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAGE ALBT. - - 1916-02-18 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SAGE JOH. - - 1917-11-11 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SAGE PAUL - - 1917-07-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SAGE STANISL. - - 1915-09-27 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER EDU. - - 1915-06-27 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER RICH. - - 1914-08-22 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SMAK WALENT. - - 1915-06-23 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SOBOTTA ANT. - - 1916-06-08 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
STROKA AUG. - - 1917-08-17 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SOFFNER MAX - - 1917-05-03 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHLEINSCHOK JOSEF - - 1918-08-07 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHMIDT BERTHOLD GEFR. - 1915-06-06 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHMIDT JOSEF MUSK. - 1915-02-?? - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SANETRA FRANZ - - 1918-03-31 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SIMONIDES JAK. - - 1916-06-16 - Nowy Dwór Prudnicki wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHULTZE PAUL - - 1918-05-06 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1871-08-27 - -
STEINER MAX - - 1921-02-21 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1896-09-10 - -
SCHRAMEK ANTON BERNH. - - 1915-01-28 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHRAMEK ANTON - - 1915-06-19 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHRAMEK FRANZ - - 1916-10-16 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SATZKY PAUL MUSK. - 1918-07-18 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SPILLER JOS. - - 1915 - Laski (dolnośl.) wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
STEINER PAUL - - 1916 - Laski (dolnośl.) wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SIEBNER HEINR. - - 1917 - Laski (dolnośl.) wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1918 - Laski (dolnośl.) wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER JOS. - - 1918 - Laski (dolnośl.) wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
SACHER RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHEILS EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHREIBER ANTON - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHREIBER ELIAS - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SPRINZ RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEFAN FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHLAGNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHMORANZER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHÖPS FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SABROVSKI O. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHRAMEK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHUBERT A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SCHUBERT K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SEMLER A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIEREK K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIEREK L. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIKORA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SIUDA J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SLIWINSKI R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SMELTY J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SMYKAL K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SPATSCHEK H. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
STUDENT J. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZYPUŁA V. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SEKUŁA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYPKA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SZKORUPA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SZYNDER JERZY - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ŚMIEJA JAN - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ŚMIEJA JÓZEF - - - - Rudzica wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SCHUTTE HEINRICH - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
STIER OTTO - - - - Lipnica wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki opolskie - - -
SAJONZ EDUARD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHABLITZKI KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHIWY EMIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKROBEK EMIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMYKALLA ANTON - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOCHNIOL EDMUND - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOSCH JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOSCH TEOFIL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SWIENTEK AUGUST - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOLARCZYK JÓZEF - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SMYKALLA ALOIS MUSKET. 3 GARDE INF. REGT. Z. F. 10 KOMP. 1916-11-18 - Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1895-11-27 - -
SCHATTON ROBERT - - 1914-10-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHATTON JOHANN - - 1917-08-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHATTON FRANZ - - 1918-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHEWIOR WILHELM - - 1917-12-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SCHIWON JOSEF - - 1916-09-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
SCHIWON JOHANN - - 1918-09-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
SCHRAMOWSKI EUS. - - 1915-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
SCHURGATSCH LEO - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SCZIPINSKI HERMANN - - 1917-10-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SGRAJA ALBERT - - 1917-08-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SGRAJA EDUARD - - 1918-06-11 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HEINRICHSDORF -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
SIEGMUND PAUL - - 1914-10-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SIEGMUND EMIL - - 1918-07-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SKIBA ALOIS - - 1915-05-12 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
SMIETANA JOHANN - - 1916-05-21 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANGENFELD -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANGENFELD -
SODZAWITZKI FRANZ - - 1917-08-01 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
SORICH ALFRED - - 1916-06-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
SOSSNA KARL - - 1914-10-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - HABICHT -
STOPPA ROBERT - - 1915-09-13 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA NARZIS - - 1916-08-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STOPPA JOSEF - - 1918-10-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
STRONCIWILK FRANZ - - 1916-05-14 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SYLVESTER ADOLF - - 1914-09-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
SCHURGRATSCH LEO - - 1918-07-14 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SGRAJA EMIL - - 1918-11-06 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMIETANA JOHANN - - 1916-05-21 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SMIETANA JOSEF - - 1918-08-09 - Witosławice wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHENDZIELORZ VINZENT - - 1916-09-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHYMONSKY JOHANN - - 1916-07-13 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEKIERA FRANZ - - 1915-01-16 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEKIERA VINZENT - - 1916-03-19 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEKIERA JOHANN - - 1916-06-10 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SORAIA ANDREAS - - 1921-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STANIA WILHELM - - 1918-05-04 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIKORA IGNACY - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ŚLIWA JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SKRZĄTEK JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SLUSAREK JAKÓB - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SOSIN STANISŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SOWICKI JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SROCZYŃSKI KAZIMIERZ - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
STAF WŁADYSŁAW - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
SOBOTTA WOJCIECH - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
STOTKO JÓZEF - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
STOTKO SZYMON - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
STYRNOL VINCENTY - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
SCHLICHTING STEFAN GEFREITER I.R. 116 1916-07-18 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-01-24 HIRSCHFELDE -
SKROBANEK FRANZ LANDSTRM. LDST. INF. BATL. IV 9 1918 - Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1891-09-23 WECHOWITZ -
SAJONZ ALEXANDER - - 1918-03-31 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHARF KARL - - 1917-09-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHEFFCZYK THOMAS - - 1917-05-19 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHIPP STEPHAN - - 1919-02-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHIROKAUER SIMON - - 1919-04-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHLOSSAREK KONRAD - - 1916-10-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHLOSSAREK EDUARD - - 1917-02-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHMIDT HUBERT - - 1918-10-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHNURA AUGUST - - 1916-05-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLTYSSEK STEPHAN - - 1918-05-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHOLZ PETER - - 1918-10-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWINGON JOHANN - - 1915-08-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWITALLA RICHARD - - 1915-08-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCHWITALLA RICHARD - - 1916-08-04 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SCZEPNIOK ERNST - - 1916-06-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SEIDEL WILHELM - - 1918-04-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOBOTTA PAUL - - 1915-06-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOBOTTA.II ADRIAN - - 1915-09-10 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOMBEK BERNHARD - - 1916-03-13 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOMOROWSKY PAUL - - 1915-05-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOPALLA VIKTOR - - 1917-09-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SOPPART ERICH - - 1918-07-15 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SROKA JOSEF - - 1914-09-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STEPHANI HANS - - 1918-08-08 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STOBRAWA FRANZ - - 1915-09-19 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STODOLKA ALFONS - - 1918-07-22 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRUZYNA AUGUST - - 1918-04-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRZODKA JOSEF - - 1914-09-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRZODKA FRANZ - - 1919-03-14 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
STRZUZYNA ANTON - - 1915-05-01 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SAREMBA ERICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHALSCHA FRIEDRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHEӰER RICHARD - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHIROKAUER SIMON - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PEISKRETSCHAM (Pyskowice) zmarł na skutek wojny
SCHNABEL DAGOBERT - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SIEDNER ERNST - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SIMENAUER GEORG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SOHRAUER JAKOB - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
SCHATZ GERHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT WILLY - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER OTTO - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHOLZ EMIL - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHWARZER REINHOLD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHIEMANN K. - - 1914-09-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHIP K. - - 1918-07-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ A. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ - - - 1915-05-21 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SEERICH W. - - 1918-01-09 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
STREIF A. - - 1918-10-29 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHIRGE WILHELM - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULTZ GOTTHLEF - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHUBERT PAUL GREN. - 1914-09-14 LA FERIE Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE ALFRED UNTZ - 1914-08-24 TERTRE MONS Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHEFFER PAUL UNTFFZ. - 1916-10-08 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMIDT EWALD MUSK. - - - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SCHREIBER RICH. - - 1915-12-11 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
SCHILLER RICH. SCHÜTZE - 1918-11-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHMIDT FRITZ UTFFZ. - 1915-07-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZ FRITZ MUSK. - 1915-10-10 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE WILH. GEFR. - 1914-08-22 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE ALFRED HEIZER - 1915-01-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE RICHARD GEFR. - 1917-07-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE MAX MUSK. - 1917-07-24 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHULZE MAX ERS. RES. - 1918-09-15 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHWARZ PAUL GREN. - 1919-06-04 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SCHUHSIG EMIL - - 1914-11-24 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
SCHÜLLER WILLI - - 1918-10-11 - Kowalice wieś, gm. Iłowa, pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIDT OTTO - - 1915 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIDT ALFONS - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
STAUB PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
STEIM JULIUS - - 1917-06-15 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE WILLY VIZEFELDW. INF. REGT. 118 1916-06-09 - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE GERHARD UTFFZ. RES. ART. RGT. 50 - - Żagań IV miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
SCHADE ERNST - - 1915-05-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
SEIFERT GUSTAV - - 1915-05-15 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
SCHMIETTOW REICHGRAF von MATHIAS KAPTLT. UND KOMMAND. UBOOT C-26 1917-05-09 - Pomorsko wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie 1887-11-09 - -
SCHAMPERA VALENTI - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOBAWA JOHANN - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SYDLO JOSEF - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SYDLO ANTON - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHE? KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHOBEL MAX - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHWIND JOSEF - - 1916 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT HERMANN - - 1918-10-19 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAAR ADOLF RES. - 1914-11-23 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SEIFERT ROBERT LANDW. - 1914-12-02 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STRADEN WILHELM RES. - 1915-08-09 VERDUN Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
STRAUCH JOSEF GEFR. - 1915-08-20 RUSSLAND Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHAFER P. - - 1918-12-09 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHENKE W. - - 1915-09-26 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER ? - - 1914-11-21 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SEIFERT B. - - 1914-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1915-09-26 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHOLZ RUDOLF - - 1914-11-03 GALIZIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHULZE REINHARD - - 1915-10-05 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHWARZ ALFRED - - 1915-08-14 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER GUST. MUSK. - 1916-07-02 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SEIFERT HEINR. GREN. - 1915-06-20 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SEIFERT ALFRED MUSK. - 1918-10-01 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - ALT ALTMANNSDORF -
SCHWARZER ROBERT - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
STILLER KARL - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
SCHOLZ LUDWIG - - 1918-11-18 - Sośnica wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 - -
SCHINDLER ? - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHINDLER PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SOMMER ALOIS - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHLO? HERM. - - 19??-08-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ WILHELM - - 1915-05-31 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOLZ ROBERT - - 1917-05-27 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHON REINHOLD - - 1918-??-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHRODT ERNST - - 1916-04-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHRODT FRITZ - - 1916-09-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHROTER JOHANNES - - 1918-08-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HEINR. - - 1920-06-01 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT HEINRICH - - 1915-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT GUSTAV - - 1916-01-28 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SIEGMUND HEINR. - - 1916-09-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SIMON HEINR. - - 1914-09-15 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STEINER AUG. - - 1918-05-1? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STUMPF HERM. - - 1915-10-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STUMPF HEINR. - - 1917-05-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUBERT WILLY - - 1916-02-29 MONTFAUCON Stare Bogaczowice I wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1891-06-24 - -
SCHUBERT WALTER - - 1914-12-03 PIĄTEK Stare Bogaczowice I wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie 1885-01-25 - -
SCHMIDT J. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SIEGEL K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SONNENBERG B. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
SCHMIDT OSWALD LANDW. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHMIGALLA GUSTAV VIZEFELDW. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHOLZ FRIEDRICH INFANT. - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHLEUPNER RICH. MUSK. - 1915-08-11 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - 1916-08-07 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHWIRM ALOIS - - 1916-07-25 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHÖPERT OSKAR - - 1914-08-12 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHÖPERT GEORG - - 1915-05-23 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHÖPERT THEODOR - - 1916-10-12 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHONITZ GUSTAV - - 1918-10-11 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCHÄFER A. LTD. P. (?) - 1914-12-26 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHM? P. GEFR. - 1917-01-16 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÖPS R. MUSK. - 1915-06-24 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHRO? H. GEFR. - 1916-04-19 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT P. LDSTM. - 1918-03-04 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SULKOWSKY A. MUSK. - 1915-06-?? - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHREIBER B. - - 1918-04-05 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEINPEL F. - - 1914-10-20 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHEINERT PAUL - - 1914-11-12 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
SCHOSSLAND PAUL - - 1915-12-03 MESSINES Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
SCHMIDT OSKAR GEF. - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHUPPE WALTER - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
SCHRÖ?? PAUL - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
STORCH PAUL - - 1918-09-24 - Wiry wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie 1880-10-21 - -
SCHLIFELNER JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHMEIKAL JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHULZE GUILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SCHÜTTE JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SEDLAČEK FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SICEK PAULUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SKOWRONEK ANTONIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
STEIGER ANTONIUS KANONIER - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
STUDENKA ISTWAN - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZAFRAŃSKI STANISLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZCZUR JOSEPH - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZCZYPKOWICZ CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SZEJKO GREGORIUS WLADIMIROWICZ - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
SIKORA S. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
SZMAJDUCH A. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
SCHOENWIESE ALOIS - - 1918 CAMBRAI Nowa Ruda wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1891 - -
SCHADE HANS LEUTNANT - 1915-10-10 - Trzebicko wieś, gm. Cieszków, pow. milicki dolnośląskie 1893-05-13 - -
SCHUBERT RUD. - - 1915-08-25 - Przeździedza wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SANKALA FRANZ - - 1918-08-31 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SCHEMITZEK KARL - - 1916-09-22 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SOKOLL JOHANN - - 1914-08-31 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SOKOLL ALOIS - - 1916-07-30 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SOKOLL IGNATZ - - 1917-10-23 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
STANICZEK MATHAUS - - 1914-10-07 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
SCHYRA JOSEPH - - 1915-07-20 MILEWO RS. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SIEGMUND RICH. LTN. - 1918-11-13 BEAUMONT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SLANINA ADOLF UTFZ. - 1916-07-05 SOMME FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
STIRNISKO ADOLF - - 1914-08-29 ST. QUENTIN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
SAULKE AXE FELDARTILERIE LEUTNANT D. RES. - 1919-08-22 - Miłków wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie 1895-11-09 - -
STUMPH FRNAZ - - 1918-08-06 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCH???? RUDOLF - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHANDER HERM. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHEIDER KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHEKRENREUTER MAX - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHODE WILLY - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHÖN KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHULZE PAUL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWALM WILLY - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHWARZE KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STAUDE MARTIN - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SUBE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SUCKER KARL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHERZER HANS HAUPTM. - 1915-07-27 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHERZER HEINZ KAP. LTNT. - 1916-06-01 AM SKAGERACK Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie 1884-12-21 - SMS FRAUENLOB
SCHINDLER ROBERT RES. - 1915-06-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
SCHLEGER RICHARD GREN. - 1915-06-20 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHMIDT FRIEDRICH MUSK. - 1916-03-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
SCHOLZ HERMANN LDSTM. - 1917-08-16 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT HERMANN FAHR. - 1918-08-24 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHULZ MAX HAUPTM. - 1914-10-10 IN POSEN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIMON WILHELM MUSK. - 1915-01-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SIMON GUSTAV UNTFFZ. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STEINIG PAUL WEHRM. - 1917-08-01 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHAHL GUSTAV ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SEIDEL RUDOLF FUS. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
SIEGERT ERNST MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SCHELER RICHARD - - 1917-07-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ BRUNO - - 1916-03-29 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZ HEINRICH - - 1916-07-03 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUBERT REINHOLD - - 1918-09-02 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
SCHUSTER REINH. - - 1915-05-10 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SEIFFERT RICHARD - - 1918-04-12 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOMMER ERWIN - - 1918-10-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLICH PAUL - - 1915-08-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLICH GERHARD - - 1916-05-16 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPERLICH BRUNO - - 1918-04-01 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SPITZBERGER PAUL - - 1918-04-08 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHOLZE MAX - - 1914-11-29 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHORSCH BRUNO - - 1917-11-30 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZE PAUL - - 1918-07-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUSTER GUSTAV - - 1914-12-04 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHUSTER GUSTAV - - 1918-06-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARZBACH RICHARD - - 1917-04-14 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWARZE ROBERT - - 1918-05-05 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SELBT GERHARD - - 1918-04-18 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SIMMT MAX - - 1919-01-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SOBOTTA GUSTAV - - 1914-09-01 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STAHR ALFRED - - 1915-04-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
STEINER KURT - - 1918-04-12 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMICH BRUNO - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHMIOF HEINRICH - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHNEIDER EDMUND - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHWANITZ HEINRICH - - 1917 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHEUERMANN KURT - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHIRNER PAUL - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHOLZ HERMANN - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHREBER GUSTAV - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
STECKEL REINHOLD - - - - Wilczyce wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCHICKEBURNITZ - - 2 K. III LDST. INF. BATL. SCHWERIN 1914-12-19 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SARNOCH G. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEIGER M. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHNURPEIT JOSEF - - 1914 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEINER MAX - - 1915 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SEIFERT ROBERT - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STENZEL KARL - - 1918 - Lądek Zdrój IV miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
STEBEL PIOTR - - 1916 MITAWA (ŁOTWA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
STEBEL PAWEŁ - - 1916 WYRSCHAEDE (FLANDRIA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
STEBEL DANIEL - - 1916 ŻORY Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
SZOPA TOMASZ - - 1917 LENS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
SBLLER PAUL - - 1915-07-29 - Szklarska Poręba II miasto, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SAWILLOW ILJA - - 1918-11-05 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHMACKENS NIKOLAI - - 1918-04-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHUMLAUSKI JOSEF - - 1918-10-25 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHLEMRER - - - 1915-09-17 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHMIDT KARL - - 1914-10-21 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHULZ RICHARD - - 1916-11-30 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SCHULZ ERNST - - 1918-11-22 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
SPROSSMANN ALBERT - - 1917-10-30 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
STOTTKO THEO - - 1914 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
STOTTKO STAN. - - 1915-04-02 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
STOTTKO ELAS. - - 1917-02-14 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SYLLA STAN. - - 1915 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SYMASSEK STEF. - - 1918-04-11 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
SPERLICH AUGUST - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SPERLICH JOHAN - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SPERLICH JOSEF - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHMOLKE FRANZ - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHINDLER JOH. - - 1916 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHWARZER AUG. - - 1916 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHAFF AUGUST - - 1917 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SPERLICH FRANZ - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
SCHARF JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHARF EMANUEL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHARF FRANZ - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SCHMIDT JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SIENZEL PAUL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
SKADE AUGUST - - 1916 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE ALOIS - - 1917 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
SKADE KARL - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
STARKER JOSEF - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - WISCHKE -
STRZODA KARL - - 1915 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
SEEMANN JOSEF - - 1915-11-14 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SEDLACZEK JOHANN - - 1917-09-13 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SILLMANN BERNHARD - - 1919-06-05 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SLOTTY PAUL - - 1914-12-24 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SLOTTY KARL - - 1917-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SPRINGER WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHMIDT REINH. - - 1914-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
STOLZ HERM. - - 1914-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHWARZER HERM. - - 1914-08-17 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHORSEK HERM. - - 1914-08-22 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SCHMUL WILH. - - 1916-09-27 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
SOHN DIETRICH ERS. RES. R.I.R. 83/7 K. 1915-08-15 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
STREHLAU KARL MUSKETIER I.R. ?/3 K. 1915-08-16 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
SCHULZ ADALBERTUS - - 1914-10-01 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SCHÜTT JOSEPH - - 1915-09-10 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SCHÜTT JOHANNES - - 1917-04-29 - Słupia wieś, gm. Debrzno, pow. człuchowski pomorskie - - -
SIEPERT MAX - - 1918-07-17 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
SCHENKEL MAX - - 1916-04-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHIMMEL ALBERT - - 1915-03-21 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHIMMEL FRIEDRICH - - 1915-09-12 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHUFFLER JOSEF - - 1919-07-10 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SILLE ALBERT - - 1916-11-08 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SPREU KARL - - 1914-11-22 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STALMACH JAN - - - - Złota (małopolskie) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHUBERT ROBERT - - 1916-07-06 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT GREGOR - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHWARZER GUSTAV - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
STECHMANN HEINRICH - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
STIEF JOHANN - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SCHLAWIS ADOLF - - 1918-04-18 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
STEINER FRANZ - - 1917-07-29 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie 1857-10-?? - -
STEINER WILHELM VICEFELDW. - 1914-12-15 - Krosnowice wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHAAR FRANZ - - 1917-05-04 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SINDERMANN BERTH. - - 1918-03-21 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SPATSCHEK MAX - - 1916-11-01 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHLEDEL ? ? - 1915-10-29 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPRINGER HERMANN ? - 1918-10-23 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SPRINGER PAUL ERS. RES. - 1918-10-14 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
SEIDEL FELIX - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KURT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STEPHAN GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
STRITZKE GEORG - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
SMILEK PAVEL INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 LIPTAL -
SÝKORA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 TĚŠNOVICE -
SCH? RICHARD - - 1916-12-28 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCHIRRMACHER MAX - - 1915-07-25 IN GALIZIEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMEDES OTTO - - 1916-04-30 B. LAMBIES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMETTOW von M.GRAF - - 1918-10-14 B. CUNEL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMITLO EMIL - - 1916-08-30 BEI SITSCHA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOELLER JULIUS - - 1917-12-24 IN KREUZNACH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHŐNFELDER ERWIN - - 1914-11-10 B. POELCAPPELLE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SEELHORST GERHART - - 1915-07-12 B. SAUCHEZ Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUUTER FRIEDRICH - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER WILHELM - - 1915--07-17 B. MASTOMENCZE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER HERMANN - - 1916-06-02 BEI BAUR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER KONRAD - - 1917-07-05 IM FELDREKR.DEP Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STAHL PAUL - - 1918-12-24 AUF DEM RÜCKZÜGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STÄHR KURT - - 1916-10-07 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STILLER KARL - - 1918-02-07 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SAJONZ PETER - - 1915-08-29 - Ogiernicze wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER EDUARD UNTFFZ. - 1914-12-01 CAMBRAI Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1887-08-20 - -
SCHNEIDER JOSEF VIZ. WACHM. - 1916-06-25 BAPAUME Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-02-13 - -
SCHNEIDER PAUL GRD. - 1917-10-31 LEMBERG Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1898-07-01 - -
SCHNEIDER JOHANN LDSTM. - 1918-09-06 LUBLINITZ Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1871-01-18 - -
SCHEDHAUER JUL. MUSK. - 1915-08-03 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAUER KONRAD MUSK. - 1915-09-13 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SOBOTTA ROB. LNDSTM. - 1916-07-01 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
STACHE KARL FUS. - 1916-07-20 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER ADOLF MUSK. - 1918-04-16 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SAUER OTTO OB.. GEFR. - 1918-09-28 - Laskowiec wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHINKE KARL - - 1915-07-28 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHINKE ALOIS - - 1916-06-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER KARL - - 1915-04-29 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SIMON ERNST - - 1915-04-14 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SOBEK ANTON - - 1917-05-05 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
STREIBEL FRANZ - - 1915-08-01 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
SCHNEIDER JOHANN - I LANDST. BATTL. 5 POSEN 4 K. 6 1918-09-06 RES.LAZ.LUBLINITZ Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 18?1-01-18 - -
SOBEK VALENTIN - - 1914-12-25 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-13 - -
SAPPICH WILH. - - 1915-05-23 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHOPPA JOSEF - - 1916-07-07 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHWIENTEK AL. - - 1916-07-03 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHYDLO FRANZ - - 1915-02-05 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SKAZA KARL - - 1915-09-25 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SLISCH FRANZ - - 1920-03-30 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SOBOTTA LUDW. - - 1914-08-21 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SOLGA JOSEF - - 1916-06-05 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SUCHANEK JOS. - - 1916-05-08 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SWOBODA JOH. - - 1918-05-08 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHNALKE OSWALD - - 1917-01-13 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHNALKE PAUL - - 1917-02-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHOLTZ GUSTAV - - 1918-05-15 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHRAMM A. - - 1916-03-12 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHUBERT JOSEF - - 1917-03-27 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SCHWOBE FR. - - 1918-08-08 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
STARKER JULIUS - - 1918-09-01 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
SPRUNG AUGUST UNTEROFF. I.REGT. 456.10 1917-09-19 FLANDERN Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-08-11 PRZY DOMU NR 43
SCHEFER ERNST UOFFZ. 10 GR.R. 6 1918-07-21 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
SKOWRONEK PETER - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
SYMIK KARL - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
SASSIN GERHARD - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSIN PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SASSINEK THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIMKE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIMKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIMKE JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHMIDT ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHINDLER JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHWARZ ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SKORUPPA PETER - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SLATOSCH ALFONS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SNAGA ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SNAGA JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SMISNOW ALEXANDER KRIEGSGEFANGENER - 1918-10-09 - Baborów II miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
SAWICKI LEOPOLD LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-10-28 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
STARY MATHIAS TR.SOLD. TRAIN DIV./11 BAON 1918-04-26 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SZYNKARCZUK STANISLAUS LTN. I.R. 56 - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SCHOLZ ARTHUR KGL. LEUTNANT UND ADJUTANT INF. RGT. 43 1914-10-29 bei SUWALKI Namysłów I miasto, gm. Namysłów, pow. namysłowski opolskie 1887-07-?? - -
SCHAFER A. - - 1915-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWARZE A. - - 1914-08-22 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL H. - - 1916-08-20 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL K. - - 1917-12-21 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT FRIEDRICH - - 1916-06-25 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHLESINGER PAUL - - 1916-11-09 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHROTE AUGUST - - maj-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SEMPERT ERNST - - sie-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SCHNEIDER GEORG - - 1915-06-08 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
SEIDEL GUSTAV - - 1915-10-24 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
SEMPERT PAUL - - 1916-09-10 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - -
SAUER GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SAUER HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHLIMANN HERMANN - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHMIDT RUDOLF - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHNEIDER PAUL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SCHNELDER PAUL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SPILLER KARL - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STILLER OTTO - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STOHR AUGUST - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
STOLZ GUSTAV - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
SPRENGER ROBERT - - 1915-05-02 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
SCHUBERT ERNST DR. PHIL. - 1915 - Zagrodno II wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie 1884-04-02 - -
SCHEER GUSTAV - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SEIDEL REINHOLD - - 1915 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHAFER WILLI - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHARF JOHANN - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SEIDEL RICHARD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SEIDEL BRUNO - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
SCHALLWIG HEINRICH - - - - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
SCHAMPEL EDUARD - - 1918-09-09 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
SCHEDEWIC JOHANN - - 1917-08-30 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
SCHMIDT HERMANN - - 1916-03-09 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
SCHIRM GOTTFR. WEHRM. - ????-11-13 - Tomaszów Bolesławiecki wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT PAUL - - 1918-05-30 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-??-30 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHIRMAN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHMIDT G. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT B. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHUBERT R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWABE W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWABE R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHWARZ W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL E. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SEIDEL R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHINKE PAUL - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHOLTZ OTTO - - 1916 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SCHOBER OTTO - - 1916-04-04 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1896-08-27 - -
SCHULTZ PAUL - - 1914-09-22 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1890-02-09 - -
SCHULTZ RICHARD LANSTRM. INF. BATL. NEUSALZ 1914-12-02 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1872-11-21 - -
STAHN GUST. GEMEINER INF. REG. 420 1918-12-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-10-24 - -
SULEK JAN - - 1915-05-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1884-06-24 - -
SULEK WINCENTY - - 1918-05-31 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1890-07-17 - -
SULEK JÓZEF - - 1918-10-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-11-21 - -
ŚPIRALSKI PAWEŁ - - 1914-10-27 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1878-06-29 - -
SCHMOLLING WILHELM MUSKETIER 8 KOMP. INF. REG. 398 1918-03-27 - Leśniów Wielki wieś, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - - -
SCHIMBOLLA KARL - - 1915-09-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHREIER OTTO - - 1916-12-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHWIENTEK HEINRICH - - 1916-07-12 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SEDLACZEK GEORG - - 1916-03-30 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SKIBA KARL - - 1917-11-30 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHMIDT KARL - RES. I.R. 222 - - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1896-08-16 WALDGIRMES I. HESSEN -
SCHÜTZE GUSTAV - - 1918-09-04 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SEIDLER RICHARD - - 1918-08-30 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHEIBNER HUGO - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHÖNHL ALBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHÖNKNECHT HEINRICH - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ERNST - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ADOLF - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHWARTZ PAUL - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SPIEWEG GUSTAV - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ST? OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
STAROSKE WILHELM - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHMERL PAUL - - 1915-08-04 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHULZ ALB. - - 1914-10-30 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SCHMIDT HANS LEUTNANT - 1916-04-02 HATTONCHATEL Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - 1892-11-27 INDYWIDUALNY POMNIK
SCHMIDT OTTO GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 45 1914-12-09 - Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
SAGORSKI GOTTLIEB - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
STRYSIO WILHELM - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
SCHMIDT - GEFR. FUßA. REGT. 1 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBSTAT - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STERN - FÄHNRICH GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STREHL - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
STUBBE - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SUMUS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄPERS JOS. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT FRANZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZE FRIEDRICH GEFR. 8 KOMP. RES. INF. REGT. 265 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER - MUSK. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHMEIKER LEO UTFFZ. L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SCHOMBERGER - VZFELDW. INF.REGT. 11/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SCHULTZ PAUL UNTFFZ. I.R. 2/37 1914-10-26 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
SOYKA - - - 1914 - Jagodne wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHATTON STEPHAN - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SCHOSTOK JOSEF - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SEMELLA JOSEF - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SUDA JULIUS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SAJAK JOS. - - 1915-09-24 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SEIFERT AUG. - - 1915-06-29 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHAFARCZYK THEOFIL - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SERWUSCHOK WINZENT - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SKORUPA THEODOR - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SYKOSCH ANTON - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SZULZ JOHANN - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
SCHAMPERA HEINRICH - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOJKA PETER - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHYNOL ADOLF - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHYNOL FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHYNOL JOSEPH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY VALENTIN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOKLOSSA JOSEPH - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHIEMSKI PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SCHWACH FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SKLORZ KARL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SKRZIPCZYK ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SOBOTA ALOIS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SORDON ALBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SORDON JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SORDON PAUL - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SUSZLIK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SARWAS STANISL. - - 1915-07-19 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHARY FRZ. - - 1915-08-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLENSAG PAUL - - 1914-09-06 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHLOTAWA PAUL - - 1914-09-27 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SCHOLZ AUG. - - 1914-11-17 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOBOTTA JOH. - - 1915-02-09 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SOKOLL SIM. - - 1915-11-15 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SPALLEK JOH. - - 1914-09-16 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
STOEDTER JOH. - - 1915-06-28 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
STASIAK MARIAN - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
ŚWIATOWSKI FRANCISZEK - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
SCHLEINSCHOK KARL - - 1914-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLEINSCHOK PAUL - - 1914-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEIN REINHOLD - - 1915-03-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEIN PAUL - - 1915-09-28 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHLEINSCHOK JOSEPH - - pa?-16 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHATTERNY JOHANN - - 1917-01-18 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHENDZIELORZ VALENT. - - 1917-05-14 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STEUER FRANZ - - 1918-03-30 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SIEGMUND OTTO - - 1921-04-08 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SADONIKOV PAUL RUSS. SOLD. - 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SAHN ANDRY RUSS. SOLD. - 1914-12-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SANDOR MIETE ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 82 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SARN DEMETRIUS UNG. SOLD. K.K. I.R. 50 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MUSZA -
SCHAMAJA MICHAEL RUSS. SOLDAT - 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SCHGNEIDER GUSTAV BÖHM. LDSTM. LDSTM. BATL. 70 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - HOSZ 40 JAHRE
SCHIMMELPHENNIG PETER JOS. DT. UTF. 1.G.R.R. 2 SAN. KOMP. 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GRIENDZ B. KÖLN 24 JAHRE
SCHLIWA OSIG RUSS. GEM. I.R. 406 1918-04-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - EMZE -
SCHUBERT FRANZ WEHRM. LDSTM. BATL. 38 1915-04-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BERZDORF B. MÜNSTERBERG 43 JAHRE
SCHUMACHER KARL LDSTM. R.O.R. 232 1.KOMP. 1915-09-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1884-10-27 HARZBERG SACHSEN -
SCHWARZ G. ÖST. VIZEFELDW. K.K. B.H.INF.R. 3 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SKIARMARK 30 JAHRE
SCHWARZWÄLDER PAUL UNG. INFANTERIST K.U.K. INF. RGT. 44 1914-12-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZEKSZOVO -
SEBESTYLN STEFAN ÖST. INF. K.K. F.K.R. 36 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SECZO NIKOLAUS ÖSTERR. SOLD. - 1914-12-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SELYEM ISTRAM ÖSTERR. TR. SOLD. K.K. F.D. 31 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARDIBUKK 29 JAHRE
SIEGMUND KARL DTSCH. RES. I.G.R.R. 6 KOMP. 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - IMMENBECK HANNOVER 28 JAHRE
SILBECK J