Nazwisk w bazie na literę %: 73590

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
ANDERS FRIEDRICH WEHRMANN  L.J.R.2 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ANDREAS PAUL WEHRM.  L.J.R. 47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BEER OSWALD MUSKETIER  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BEHRENDT HERMANN UNTOFFZ.  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BRESS WALDEMAR GEFREITER  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ERDMANN WILLY WEHRMANN  L.J.R.133, 3 K. 1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
FRANK JOSEF ERS.RES.  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GANOWICZ KASIMIR WEHRMANN  L.I.R.46.8 KOMP.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GOTZ ERNST WEHRMANN  L.J.R.47, 9 KOMP. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
GOTZE WALTER LDSTRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-06-12 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
HERGERT ARTHUR KRIEGSFRW.  L.J.R.133.12 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
JOHNE EMIL WEHRMANN  L.J.R.133.5 K.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
LOFFLER AUGUST WEHRMANN  L.J.R.47.10 K. 1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
MULLER ALBERT WEHRMANN  L.J.R.47.12 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PHILIPP ARTUR GEFREITER  L.J.R.133.3 K.  1915-05-20 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PREIS ERNST WEHRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RAMMLER HEINRICH WEHRMANN  L.J.R.133.2 K.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RAWE AUGUST ERS.RES.  L.J.R.46.12 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROKITA ALBERT LDSTRM.  L.J.R.47.12 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROSER MATHIAS WEHRMANN  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SASSIN ROBERT WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHERNAU ERNST WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHMIDT OTTO WEHRM.  L.J.R.133.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHOPPER GUSTAV LD.WEHRM.  L.J.R.133.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHWARZ AUGUST LDSTRM.  L.J.R.47.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
TROCH ERNST UNTOFF.  L.J.R.133.5 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
VOGELREUTER PAUL ERS.RES.  L.J.R.133.11 K.  1915-05-18 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WEINHOLD ERDM. MUSKETIER  L.J.R.47.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WEISCHNITZEK AUGUST WEHRMANN  L.J.R.46.8 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WELL AUGUST WEHRMANN  L.J.R.47.11 K.  1915-06-25 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF JOHANNES WEHRM.  L.J.R.133.9 K.  1915-05-23 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF WILLY ERS.RES.  L.J.R.47.10 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ZIEGER ARNO GEFREITER L.J.R.133. 11 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ANSORGE ALFRED - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ANSORGE FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ANSORGE JULIUS - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BRELBACH EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BRELBACH EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BRELBACH RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BELER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BELER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FINGER AUGUST - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FINGER EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FINGER FRIEDRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FINGER JOSEF 1 - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FINGER JOSEF 2 - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FINGER RUDOLF 1 - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FINGER RUDOLF 2 - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FICKER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FICKER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GALLE HEINRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GALLE FRIEDRICH - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GLÄSNER ALFRED - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
GLÄSNER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HARTWICH FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HINZEL EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KREUSEL FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KREUSEL SEVERIN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
LERCH EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
LUX ANDREAS - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
MARSENGER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NAGEL RICHARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NAGEL ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NULZ JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NULZ ROBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NULZ IGNAZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PAUL RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PELTZER FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RASEL FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIESNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIESNER RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIND EMIL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RIND EWALD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
RÖSNER FRITZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SACHER RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHEILS EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHREIBER ANTON - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHREIBER ELIAS - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SPRINZ RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEFAN FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEHR FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
STEINER WILHELM - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
TASLER EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
TASLER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
TASLER RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
TEUNER ALBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
WENZEL EDUARD 1 - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
WENZEL EDUARD 2 - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
WENZEL FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
WENZEL FRITZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
WENZEL VINZENZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ZARECKY JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ZWERSCHKE RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
EIMANN JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
FALKE ALBERT - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HABER AUGUST - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
HABER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KREUSEL FERDINAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KREUSEL EMIL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
KREUSEL WENZEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
PEUKER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL AMAND - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
REICHEL JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHLAGNER JOHANN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHMORANZER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
SCHÖPS FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
URBAN JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ZANGE ALBIN - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ZANGE FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
ARNOLD HERMANN - - 1915-05-05 IN RUSLAND Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BECK ARTHUR - - 1917-09-09 IN LISSEY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BOY LUDWIG - - 1917-10-27 CHEMIN DES DAMES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUROW ERICH - - 1916-07-02 AN DER SOMME Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
DIETZ ERICH - - 1915-04-19 BEI NAUROY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
DIETZ GEORG - - 1917-10-19 AN DER SOMME Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
DITTRICH RUDOLF - - 1914-10-20 BEI GRAJEWO Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
EIFLER WILHELM - - 1914-10-11 IN RUSLAND Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FIEBIG ARTHUR - - 1918-07-31 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FIEDLER HANS - - 1918-08-10 ON DER PISNE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FIEDLER KARL - - 1918-10-19 BEI GRECY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FIELITZ OTTO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FIELITZ ERNST - - 1915-07-31 FELDLAZ. ZIEMIANY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FRIEMEL GEORG - - 1915-07-28 BEI WIDOK Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GERSTUNG ERHARD - - 1916-09-13 B. VERMANBOMILLERS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HAYDAM ERWIN - - 1915-02-09 IN DEN KARPATHEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HELLER HERMANN - - 1915-10-08 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HELLMUTH FRIEDRICH - - 1916-09-16 IN ST.QUENTIN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HENSCHKE GŰNTHER - - 1917-04-09 B. ARRAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HINRICHS HERMANN - - 1915-04-08 BEI COMBRES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HIRSCHBERG ALBERT - - 1917-08-17 B. HARAUMANT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HIRT HANS-JOACHIM - - 1917-10-21 BE LAON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HŐNSCH OSKAR - - 1918-04-15 B. AOESNES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
JŰNGER ERNST - - 1915-08-27 LAZARETT POLEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAHL PAUL - - 1914-10-16 BEI PRUSKOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KATSCHER THIMOTHEUS - - 1916-11-23 A. D. ANCRE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF PAUL - - 1914-09-27 BEI SERBON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF LUDWIG - - 1915-05-03 IN PRIESLERWALDE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIRSLE HERMANN - - 1918-12-06 IN HORHE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KNAUFF ERICH - - 1914-11-21 B. ANDRESPOL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KOPPITZ FRANZ - - 1918-01-05 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRAUTSCHNEIDER ARTHUR - - 1917-11-01 B. ST. PIETRO Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
LANGE ERICH - - 1915-05-13 VON YPERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
LENTZSCH REINHOLD - - 1915-11-02 IN SERBIEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
LIEBAL EDUARD - - 1918-04-21 IN MERRIS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MARR PAUL - - 1917-04-20 IN DER CHAMPAGNE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MATERNE WALDEMAR - - 1914-12-06 B. ANTONIEW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MEINARDUS ENNO - - 1914-12-08 FALKLANDSINFELN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MINDNER HEINRICH - - 1918-03-08 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MIR EBERHARD - - 1917-06-21 IN FLANDERN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NETHE FRITZ - - 1914-09-02 AN DER MAAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEUMANN KURT - - 1918-06-17 B. BINOGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NOWAK FRITZ - - 1915-09-12 BEI ALEKSANDRISKY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
OTTO WALTHER - - 1914-12-19 B. RENCZYCE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PATZKY ERNST - - 1918-08-19 BEI CAPPY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ OTTO - - 1915-09-17 BEI WILNA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIETZ KURT - - 1918-10-02 B. SEQUEHARD Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRACHT JOHANNES - - 1918-11-09 IN LONDON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RENNER ARWED - - 1914-08-26 LANGUYON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RENNER JOHANNES - - 1917-06-14 A.B. WINTERBERGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIPPIN EUGEN - - 1917-08-08 BEI FOCSANI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTH RICHARD - - 1914-10-15 BEI MEZOHOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTH UBO - - 1916-04-14 BEI VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RŰHN WERNER - - 1916-09-28 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHIRRMACHER MAX - - 1915-07-25 IN GALIZIEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMEDES OTTO - - 1916-04-30 B. LAMBIES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMETTOW von M.GRAF - - 1918-10-14 B. CUNEL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHMITLO EMIL - - 1916-08-30 BEI SITSCHA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHOELLER JULIUS - - 1917-12-24 IN KREUZNACH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHŐNFELDER ERWIN - - 1914-11-10 B. POELCAPPELLE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SEELHORST GERHART - - 1915-07-12 B. SAUCHEZ Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUUTER FRIEDRICH - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER WILHELM - - 1915--07-17 B. MASTOMENCZE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER HERMANN - - 1916-06-02 BEI BAUR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SLUYTER KONRAD - - 1917-07-05 IM FELDREKR.DEP Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STAHL PAUL - - 1918-12-24 AUF DEM RÜCKZÜGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STÄHR KURT - - 1916-10-07 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
STILLER KARL - - 1918-02-07 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
THEURICH HERBERT - - 1917-04-14 B. NEUBREISACH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
THUN ERWIN - - 1915-07-16 B. PABJEWO KRULE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WEIS HERBERT - - 1918-10-13 LAZ. LATHRINGEN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WELZEL MAX - - 1916-01-17 LAZARETT GROTTKAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WENDEL KURT - - 1917-05-09 BEI MONASTIR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WIMMER KONRAD - - 1918-09-28 VOR VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WINKLER FRIEDRICH - - 1916-04-16 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WITT CURT - - 1914-08-27 B. MARTINCOURT Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOGKITTEL WALTER - - 1918-03-28 B. DOUAI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOLF KONRAD - - 1916-10-03 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WOLFF KONRAD - - 1916-10-19 IN RUMUNIA Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ZWEIFFEL OTTO - - 1915-09-10 BEI LOJAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BAHR KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BALZAREK KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHMANN FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHMANN JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUDE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
DITTRICH JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
EICHHORN EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
ELDERSCH JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
FRANKE KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
FRANKE RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
FRIEDE KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GABRIEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GAUSCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GRÖGER EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GROSS JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANKE OSKAR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HANNIG ROBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HAUKE JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HAUKE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HEIDE KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HEINISCH KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HESSE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOFFMANN WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HÖKEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOLLUNDER JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
HOPPE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
JOKISCH FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
JÜNGLING EDMUND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KIESEWETTER FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KLEMENZ THEODOR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KOPPE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KRISTEN HUBERT - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNERT JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNZE FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KÜSCHE EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
LATZEL ANTON - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MANN ARTHUR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MANN THEOBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MEIER RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MENZEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MIHATSCH ALOIS - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MÜCKE ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NILSCHE RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NISTLER ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NITSCHE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
OTTO JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PACHONIK JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PELZ OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PFEILER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
PISCHEL FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINELT KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINHOLD JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
ROTTER KONRAD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHMIDT RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHREIBER RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
SCHUCH JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
THIENEL WILHELM - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
TÜRKE FRANZ JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
UTTNER ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
VACHE JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
VOGEL FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WAGNER FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDL OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDLICH HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WELZEL ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WOLF ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BITNAR CELEST?N - - 1917-??-?? - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HERCIK FRANTIŠEK - - 1915-06-27 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HERCIK PETR - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HURDÁLEK ANTONIN - - 1916-06-13 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
HURDÁLEK FERDINAND - - 1915-10-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
JIRÁSEK ANTONIN - - 1917-10-02 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
JIRÁSEK FERDINAND - - 1914-09-09 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
JIRÁSEK JAROSLAV - - 1914-08-14 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
JIRÁSEK VILÉM - - 1918-09-01 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
MARTINEC VILÉM - - 1916-06-21 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
PAVLIČEK GRACIAN - - 1916-05-23 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
TRUN?ČEK JAN - - 1918-03-16 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
VOJT?CH JOSEF - - 1914-11-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
VOJTELA JAN - - 1916-06-20 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
WAGNER WITOLD SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1914-12-01 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
SKÓRA ZYGMUNT SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1914-12-20 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
ZACHARA WILHELM SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1915-01-13 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
TALAREK JAN ST. SSZEREG. 1 PUŁK L.P. 1916-02-03 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
ŚNIEGOŃ FRANCISZEK SZEREG. 1 PUŁK L.P. 1918-08-22 - Jabłonków Czechy Pogranicze - - -
BIESZK JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
BISSA JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BORK PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BORK TEOFIL - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
CHAMERKA ANTONI - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
DAMER JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
DAMER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
DENZ PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
DONIMIRSKI AUGUSTYN - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
FALKOWSKI ANTONI - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
HILDEBRANDT AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
HILDEBRANDT JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
JASIŃSKI JAN - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KAS AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KORTAS KONRAD - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KOŚNICKI PAWEŁ - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KUHN JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
LUBNER FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
MIOTK LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
MŁYŃSKI JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
NEUMANN FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
POTRYKUS FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
REITER IGNACY - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
RINTZ JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SAMP FRANCISZEK - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SAMP JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SEMMERLING TEODOR - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SZMIDTKE MICHAŁ - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
SZWICHTENBERG AUGUSTYN - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SZYMAŃSKI ANTONI - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
WĘSIERSKI LEON - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
?????ANN HER??? - - 1914-12-12 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
???CHORR?? - - - 1914-12-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?EV?A?? - - - 1915-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?UADE?? FRANZ - - 1914-??-16 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
SIEDLER OTTO - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
WE?DERHART ERNST - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
- OTTO - - 1915-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
BARZ ALBERT - - 1915-10-21 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BERGER KARL - - 1915-05-14 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BIEWALD GUSTAW - - 1918-05-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BÖHM OSKAR - - 1914-11-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
CHMIEL ANNA - - 1918-02-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
CZAUDERNA FRIEDRICH - - 1918-04-25 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
DEIST JAKOB - - 1915-09-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
DOBRIN KARL - - 1914-11-20 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
ESTERMANN KARL - - 1917-06-20 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
FRIEDRICH GUSTAW - - 1915-07-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GEÜER HANS - - 1918-09-22 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GNERICH KARL - - 1917-03-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOEPFERT ERNST - - 1914-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOEPFERT FRIEDRICH - - 1918-04-10 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GOTTSCHLICH PAUL - - 1915-07-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
GRAEFE FRANZ - - 1915-07-15 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HABERLAND FRANZ - - 1915-03-14 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HARTMANN HERMANN - - 1915-08-24 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HILDEBRANT WILHELM - - 1915-08-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
HOFFEMAN WILHELM - - 1914-12-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
JACHNIK KURT - - 1918-12-11 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
JACHNIK MAX - - 1914-11-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
JACHNIK RICHARD - - 1915-07-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KITZLER PAUL - - 1915-04-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KLINNERT KARL - - 1915-06-07 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KLISCH KARL - - 1916-06-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KNUPPE FRANZ - - 1915-09-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KÖBLER HERMANN - - 1915-04-18 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KOLONKO KARL - - 1918-10-08 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KOPERNOK THEODOR - - 1914-09-27 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
KRÜGEL HERMANN - - 1915-12-26 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
LIPINSKI ROBERT - - 1915-06-18 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MEUSEL ERICH - - 1915-03-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MILDE WILHELM - - 1918-07-13 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MOGWITZ ERNST - - 1917-01-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
NEUGEBAUER KARL - - 1917-05-31 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PABEL JOSEF - - 1915-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 37 - Grób rodzinny
PASSEK RICHARD - - 1917-10-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 32 - Grób rodzinny
PELKA RICHARD - - 1915-04-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 46 - Grób indywidualny
PFÖRTNER WILL? - - 1915-05-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie 1884-02-24 - Grób rodzinny
POGUNTKE AUGUST - - 1915-02-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 24 - Grób indywidualny
POLLOK GOTTLIEB - - 1915-05-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
QUOTA ERNST - - 1918-09-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
QUOTA FRIDRICH - - 1917-08-01 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHNEIDER OTTO - - 1914-08-22 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHREIBER HERMANN - - 1918-07-16 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHWABE OTTO - - 1914-08-23 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHWENBERG FELIX - - 1915-09-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
SROKA ROBERT - - 1915-08-08 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
VIERTEL FRIEDRICH - - 1916-04-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WALTER WILHELM - - 1916-05-26 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WALTER WILL? - - 1916-03-29 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
WIEKR RICHARD - - 1914-11-04 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
ZAUER ADOLF - - 1916-07-14 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
ZIPFER ADOLF - - 1918-11-11 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
ZÜHLKE HEINRICH - - 1915-10-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
AKIN - SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
AMPILOGOW IWAN JENIEC ROSYJ. - 1917-05-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
ANDREJEW PIOTR SZER. 139 p.p. 1917-10-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
ANDRIKIEW ILJA - - 1918-07-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1870 - -
ANISEJEW MICHAŁ SZER. - 1918-02-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARESZKIN WASYL SZER. 88 p.p. 1917-11-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARMEJEW ANDRIEJ - pp. ros 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARTUJANS A. - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BABURIN FIODOR SZER. 209 p.p. 1917-04-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BALL JAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
BARANOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
BARANOW LEGWIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889-12-27 - -
BARINKIN JAN - - 1917-06-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1880 - -
BARMINOW MICHAŁ SZER. - 1917-06-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876-06-12 - -
BELIKOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BELKOW WASILIJ - 222 ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
BEMLA GEORGHE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876 - -
BENCZEN JAN - - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
BERESCHNAJ FEDOR SZER. - 1917-06-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
BERESCHNAJ FEDOR SZER. - 1917-06-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BERTENEW ANDRZEJ SZER. 261 p.p. 1918-03-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
BETEU DUMITRU JENIEC RUMUŃSKI - 1917-05-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897-09-18 - -
BIALKIN MICHAŁ SIERŻANT - 1918-02-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
BORAWKOW SZYMON SZER. 209 p.p. 1917-11-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BORYSOW IWAN SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BOSTYNICH REAMELIŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
BRATU GEORG SZER. 72 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BULNIKOW MIKOŁAJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
BURCHAGIN MICHAIŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
BURLAN MELULAI SZER. p.p. ros. 1917-02-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BURS FEODOR - - 1917-07-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
BUSCHUJEFI SACHAR SZER. 42 p.p. 1918-02-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
BUSZNIN STEFAN SZER. - 1917-07-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1880 - -
BUTIRSKI FEODOR - - 1918-06-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897-12-10 - -
BYCHOW WASILI SZER. 242 p.p. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
BYRWA WASILIJ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
BYRWA WASYL SZER. 26 p.p. 1917-04-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
CARNI KONSTANTY - - 1918-06-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
CERNOGUSSZ? ANTONI - 27 p. strzel. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
CHARKOW MIKOŁAJ JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
CHEMIAKOW PAWEŁ - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
CHINUPE IWAN SZER. 151 p.p. 1917-05-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
CHITU JAN SZER. 1 p.p. 1917-09-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
CIABUTARU ALEUN SZER. 26 p.p. 1917-11-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
CONTAR KONRAD - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
CZEPKIN ALEKSIEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
CZEREMISKU JAKOW - 183 p.p. ros. 1917-08-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
DAMICZERKO MICHAIL SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896 - -
DANUOW WASSILI SZER. - 1918-02-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
DARLAKOW JAN - - 1918-11-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
DAWENLO DANIEL - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
DEMSZCZYK KLEMENS SZER.BRYG.ART - 1917-10-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
DIRJABIN ANISIN SZER. 28 p.p. 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
DOBRYGIN I. SZER. 209 p.p. 1917-10-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
DOBRYGIN JENGRAF SZER. 209 p.p. 1917-10-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
DONOW MICHAŁ - - 1917-05-29 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
DRESKOW ANDREJ - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
DRUCOW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
DUBROWSKI IWAN - - 1918-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
DUGINCOW IWAN SZER. 222 p.p. 1917-09-08 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
DYMISZCZYK KLEMENTYNI SZER. - 1918-10-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ENACHI JOAN SZER. 11 p.p. 1917-11-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
EPURE JAN SZER. RUM. - 1917-03-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ERSZOW IWAN SZER. - 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ERSZOW IWAN SZER. - 1918-04-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
FEDOROWIC MILAN SZER. - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1875 - -
FENDOR JAN JENIEC ROSYJ. - 1917-04-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
FETTISOW NIKITA - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
FILIPOW SEMEN SZER. - 1917-06-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
FISTAJKOW MARJIN SZER. 32 p.p. 1917-05-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
FRAILO BELIC SZER. - 1917-07-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GAGARINOW PAWEŁ - - 1918-12-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1918-05-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GANTSCHAKOW GRZEGORZ SZER. 57 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GILIA PIOTR - 2 p.p. ros. 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-10-23 - -
GLUCZENKO WASILI SZER. 102 p.p. 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GODLEWSKI LEON - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GOLA STANISŁAW SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
GOLOWANOW JAKOB - - 1918-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896 - -
GONCZAROW ALEKSANDER JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
GONCZAROW SIODOROW - 128 p.p. ros. 1917-08-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
GORGAJEW S. - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
GORSTOKOW - - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1863-03-15 - -
GOTTOMOM GRZEGORZ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GRAMA KONSTANTY SZER. - 1917-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
GRIGORIEW SAWELI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GRUMIEC GEORG SZER. p.p.ros. 1917-04-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
HAMPLEW FEODOR SZER. - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
HOŁODOWY WASYL - - 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
HWIKO PIOTR - - 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
IWANOW IWAN SZER. 37 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
JAKOW PETROW - ros. 152 p.p. 1917-09-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887-11-22 - -
JANOW M.MOCHAMAD SZER. 93 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896 - -
JARENKO ABRAM SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
JASOWNIAKOW ILIA SZER. 6 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
JAWOR DYMITR PODOF. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
JEFIMOW KONSTANTY JENIEC ROSYJ. - 1917-05-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1872 - -
JEFRENKO JEFIN - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
JELGOWICZ JAN SZER. - 1917-03-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
JEPIFAMOW PIOTR JENIEC ROS. - 1918-01-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
JOSETEJOW FEDOR SZER. 103 p.p. 1918-07-08 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
JOWIKA ASCHONOWICZ PODOF. - 1917-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
JURCZEK FRANCISZEK PODOF. ros. 123 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
JUREWICZ TADEUSZ SIERŻ. 293 p.p. 1917-04-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
JUROW ILJA SZER. - 1918-05-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894-03-05 - -
KALESZKA LEON SZER. - 1917-04-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KAPAS GEORGE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KARGOW JAN SZER. 22 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KASZOWSKI STANISŁAW - - 1918-02-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888-08-09 - -
KAWARICZKI ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KICUK MICHAŁ SZER. 2 p.p. ros. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
KIRJUKOW MIKOŁAJ SZER. 255 p.p. 1917-12-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
KIRSANOW GRIGORIJ - 166 p.p. ros. 1917-09-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KITZOW AFANASI SZER. 80 p.p. ros. 1917-11-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KLEDO TCZEP - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KLIMANKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-09-03 - -
KLIMENKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
KNYSOW ANDRZEJ SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOJUKARU DUMITRU SZER. RUM. - 1917-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOLENIN LURIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KONDRATENKO OPRF SZER. 158 p.p. 1917-12-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KONIER JAN SZER. 251 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
KONISZCZEW WIAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876 - -
KOROLIEW IWAN - - 1917-02-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOROLJEW MIKOŁAJ - - 1918-06-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOSAKOW DEMIT - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOSELOW NIKITA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KOSINKOW ALEKS SZER. - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
KOSTENKO PIOTR SZER. 142 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
KOSTILIOW PIOTR - - 1918-04-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOWALENKO ORION - - 1918-07-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
KOZAK STANISŁAW SZER. - 1918-05-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRABIWIN DEMITR SZER. 330 p.p. 1918-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
KRAMKUNIN SERGEI - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KRAWCOW WASYL SZER. 93 p.p. 1917-05-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRENGANES GEORGE JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KRISTILIOW SACHAR SZER. 40 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KUCZMICZOW IWAN - - 1918-07-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KUMICKOW IWAN SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KUPREJOW NIKITA SZER. 218 p.p. 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KWIATKOWSKI STANISŁAW - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
LAPTIEW ALEX - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
LAPTJEW MIKOŁAJ - - 1918-06-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
LEGKEJ WASYL SZER. 211 p.p. 1917-09-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
LEPEROW MICHAŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
LISAK GRIGORI SZER. 19 p.p. ros. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
LISEK JÓZEF - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
LISIAN ALEK - ros. p. gwardii 1917-09-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
LIWAR GAWRIEL SZER. - 1917-07-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
LOGUNOW PIOTR SZER. - 1917-07-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
LUKIN PAWEŁ - 166 p.p. ros. 1917-08-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
LUSCHOW AFENLI SZER. 11 p.p. 1918-02-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MADJUSZIN STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKLASCHEA GRZEGORZ SZER. - 1917-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MAKUMGEANU GRZEGORZ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALEGIN JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
MALISKALIN OSPI - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MALSCHETWIASZ ARWIO SZER. - 1918-05-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MARKOW MICHAŁ SZER. 10 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MARUGIN IFIN SZER. 27 p.p. 1917-10-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MASKO DAWID SZER. - 1917-03-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
MATKOLOW JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
MATWEJCZEW IWAN SZER. ROS. - 1918-01-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-08-11 - -
MAZUREK JAN - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MECHNIKOW ALEKSANDER SZER. 321 p.p. 1917-09-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
MECZERLKOW FEDOR SZER. 327 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
MEKULAJ TOMA SZER. RUM. - 1917-02-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MELIKOW STEPAN JENIEC ROS. 147 p.p. 1918-01-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MENSCHIKOW WASYL SZER. 20 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MESCHWITSCH SPRAWOJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
MESZKOW DYMITR SZER. 53 p.p. 1918-01-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MEWCZERY MATWIJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHAL MARIA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHALLZEA GHEORGE SZER. - 1917-11-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MICHAŁCZEK JAKOW PODOF. - 1917-06-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883-06-31 - -
MIKOLA MARIGIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
MIKOŁAJ REGINA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
MIKUCENKO GRZEGORZ SZER. 2 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIKUSZOW AREL SZER. 74 p.p. 1917-12-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MILEWSKI ALEX - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
MINASAROW - SZER. 202 p.p. 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MINGALIK SLAFINID STRZEL. 155 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896-10-01 - -
MIRANOW PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MIRCZUK EMIL PODOF. - 1917-10-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
MIRONENKO A. SZER. 121 p.p. ros. 1917-09-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
MOCHAMEDJANOW M. SZER. 93 p.p. 1917-11-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
MOJSLAJE IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MONDUEW PIOTR SZER. - 1918-02-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
MORANOW JEGOR - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MOROZOW FEODOR SZER. 151 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
MUSTATSCHIOSU OPREA PODOF. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886-02-03 - -
NIKIMA ASTEREF - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NIKITA LES - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NIKITUK FROD - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
NITRZA PENDELE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NORKIN FILIP SZER. 5 p.p. 1917-10-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
OBJETKOW DYMITR SZER. SP.S.41 1917-11-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
ONSSOW STEFFEN PODOF. 24 p.p. 1917-07-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
OSEW EDWARD - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
PADAGOW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
PALSKIS ALFONS SZER. 150 p.p. 1917-09-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PANIWASIK MICHAŁ - - 1918-08-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891-11-23 - -
PANSZIN WASILIJ - 271 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PATCZENKO PAWEŁ - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1877 - -
PAWLUK PIOTR - 83 p.p. ros 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1908 - -
PENSIN IWAN JENIEC ROS. - 1918-01-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PETROSKIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PETRUA ALEKSANDRA JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
PHGARO DYMITRI - - 1917-04-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
PIETROW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PIEZEROW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PIMANOW SZYMON SZER. 68 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PLUSKIN IWAN STRZELEC 121 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
PLUSKIN IWAN STRZEL. 211 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
PŁOTNIKOW IWAN SZER. 7 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
POLEKOW ABRA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PONASKO DAWIL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
POTANOW BARION SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
PROSWERIM EFIM SZER. 151 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PSOL TIMOFIEJ - 306 p.p. 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1878 - -
RABDAMALENKO GEBDEKAIM SZER. - 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RABDAMALENKO GEBDEKAIM SZER. - 1917-05-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
RADO KONSTANTIN SZER. 61 p.p. 1917-05-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RADU GEREGE JENIEC RUMUŃSKI - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAJCHIS NAPOLEON - - 1918-12-28 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAJKOW - - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
RAMZOW PAWEŁ SZER. - 1917-05-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RAWRILENKO ELISEFRI SZER. - 1918-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
RIBALCENKO IWAN SZER. 306 p.p. 1917-11-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
RIMSCHUS FRANCISZEK - - 1918-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1872 - -
RISCHENKOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
RNIEPLIN JANIER - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
ROSNIEW JAN - 270 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889-05-12 - -
ROSZCZENKO BORIS JENIEC ROSYJ. - 1917-05-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ROSZKOW JAKUB SZER. 218 p.p. 1918-03-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
RUDENKO GRIGORI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887-09-25 - -
RUDENKO GRIGORI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
RYBEK ANASTAZY - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SABLIN FILIP SZER. - 1918-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SAMALIZOW MISZKA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
SAMELIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SANUZEW MART - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SCHAWIDZKI PIOTR SZER. - 1917-01-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
SCHERBAN ALFIZA SZER. 57 p.p. 1915-04-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SCHIROW TEMOL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SCHIRZAJEW SERGIUSZ - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
SCHUKOW FILIP SZER. - 1918-05-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SCOIKE DUMITRU JENIEC RUMUŃSKI - 1917-04-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1871 - -
SCZENKO IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SEBERENKIN NAUM SZER. ROS. - 1918-01-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
SEBINASCH GRZEGORZ - - 1917-05-29 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
SENCZINKO ANDRZEJ SZER. 201 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
SERGEJEW PIOTR - - 1918-05-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
SIERMIT IWAN - 111 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SILNIKOW ALEKSANDER - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SIMILKOW IWAN - 117 p.p. ros. 1917-09-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SIMONOW MICHAEL - 238 p.p. ros. 1917-08-31 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
SLAMENTINOW STEFAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SMIEDOW ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SOCZAK ANTONI SZER. 23 p.p. 1917-11-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890-08-08 - -
SOJKOW MILENKO - - 1917-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
SOLTNIKOW IWAN SZER. 107 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SOŁOWCOW IWAN SZER. 267 p.p. 1917-09-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SOŁWIOW IWAN SZER. 6 p.p. 1917-05-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SOMA MARCZENKO SZER. 175 p.p. 1917-09-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SPINEON TUDA SZER. RUM. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
STANGA DUMITRO SZER. 1 p.p. 1917-05-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STARAMJOW NIKOŁAJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STATULEWICZ WINCENTY SZER. 108 p.p. 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
STIBLINSKI WINCENTY SZER. 193 p.p. 1917-04-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
STRECHNOW KONST SZER. - 1918-03-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
STRYSZKIN GEORGIJ SZER. 16 p.p. 1918-05-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SUROWSKI DAMIAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SUWAROW WASILIJ - ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SWATOCHENKO JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SWINIAREK WŁADYSŁAW SZER. 160 p.p. - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SWITALIN SMAT - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SYRKOTSCHAROW MICHAŁ SZER. 1 p.p. 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SZAISKO PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SZAPOWALLOFF IWAN SZER. - 1918-02-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SZEWCOW EMIL PODOF. 14 p.p. 1917-11-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TARASOW IWAN SZER. 206 p.p. 1918-10-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TAROFANTOW GRIGORI - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
TARZANKOW PIOTR - 23 ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
TEWTURIKA MARCIN SZER. 2 P. ROS. 1917-11-19 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TIIROW ANDREJ - - 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TODOSILI JAKUB SZER. - 1917-06-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
TOMASZEWSKI TOMASZ SZER. 93 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
TOMESKO MICHAŁ JENIEC RUM.SZER. 57 p.p. 1917-05-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TOMOLEJEW ANDREJ SZER. 303 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TONGUS GRIEGORI - - 1917-06-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TOWCZIRENCZKO ABRAM - - 1918-06-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TROFIMOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
TRUSOW MICHAIŁ JENIEC ROSYJ. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
TSCHEBUSCHULIN JAN SZER. - 1918-05-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
TSCHEBUSIJLIN JAN SZER. - 1918-05-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886-04-12 - -
TUDOR JOHN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
UPOWAROW SABIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
URBANOWIC OSIP SZER. 244 p.a. 1917-10-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
URBANOWICZ ASIO SZER. 44 p.p. 1917-10-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
URDUTSHEA MICHAŁ SZER. 57 p.p.rum. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
USTENKO JAKUB SZER. p.p. ros. 1917-11-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
USTIMENKO PAWEŁ PODOF. 210 p.p. 1917-11-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
USTIMENKO PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WADA ANTONI - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WALKOW OLINTRY - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WARZAN AFANASI SZER. - 1917-09-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WASZITOW PAWEŁ - - 1918-06-24 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WEHERALL GOTTFRIED - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WELIKI WASYL SZER. 21 p.p. 1917-05-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WENIKOSZ ONIANIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WILON BARBAN PODOF. 1 p.p. 1917-02-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WISŁAWSKIN MARCIN SZER. - 1918-04-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WOLEK WŁADYSŁAW - - 1917-12-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WORONIN PIOTR - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
WYSOCKI STANISŁAW SZER. 110 p.p. 1917-10-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
ZAGRODZKI PAWEŁ - 94 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
ZAKOW NIKITA - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
ZAPTUJEW ALEX - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
- ALEKSIEJ SIERŻANT - 1918-02-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
- DIMITRIJ - 330 p.p. ros. 1917-09-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
- TEODOR - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
- WASILIS? SZER. - 1917-06-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
BAUMGENTNER MAX UTFZ. - 1914-08-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
DAMBOR AMAND LDSTM. - 1918-03-28 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
DROBISCH EDUARD JAGER - 1917-01-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
DRONIA ROBERT MUSK. - 1914-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GERA FRANZ RES. - 1914-08-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GLOMB? HERMANN MUSK. - 1918-10-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
HUCK HERMANN FUSIL. - 1919-02-17 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KELISCH JOHANN GREN. - 1914-09-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KELISCH ROBERT GEND. - 1916-07-04 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBINA JOHANN - - 1916 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KUBITZKI STANISLAUS LDSTM. - 1918-10-19 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULOSA JOSEF - - 1916-07-01 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULOSA PETER MUSK. - 1918-11-05 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
LUBRICH ALOIS FUSIL. - 1916-09-02 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
M...NEK JOHANN WEHRM. - 1915-06-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MICHALSKI JOHANN - - 1915-10-18 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARUSEL ANTON GAND. GREN. - 1916-04-14 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PARUSEL AUGUST KAN. - 1916-03-21 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAUSER JOSEF MUSK. - 1917-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHMIDT JOHANN - - 1917-05-22 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SCHOLZ JOSEF RES. - 1915-01-15 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SKORA PETER MUSK. - 1915-08-12 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
STOSCH VINZENT KAN. - 1918-10-08 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WARZECHA ALFONS MUSK. - 1916-12-06 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALEKSANDROWITZ - OFFIZER / RUSS. - - - Konstantynów-Srebrna część miasta Konstantynów, gm. Konstantynów Łódzki, pow. Pabianicki łódzkie - - VERM. SEIT
ADAM ANTAL SCH. SCH.R. 24 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
ALEXANDER MICHAEL UL. L.U.R. 3 1916-04-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 DEMIANOV -
ANDRYISZYN NIKOLAUS E.R.INF. I.R. 24 1916-04-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 KORSZOW -
ANTOŠ WENZEL E.R.SCH SCH.R. 11 1914-10-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 - -
BACH JOHANN INF. I.R. 13 1915-06-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 VOHBURG -
BAKK LÁJOS HONV. H.I.R. 31 1914-10-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 SÁGH -
BARDO JOSEF HUS. H.H.R. 3 1914-10-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
BARTEL WILHELM KAN. FS.A.R. 1 1915-10-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 WIEN -
BARTOS WENZEL KAN. L.F.H.DIV. 26 1914-10-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1874 - -
BATORY LAJOS HONV. H.I.R. 12 1914-11-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 NAGYKÁROLY/CAREI -
BAZAN JAN UL. L.U.R. 1 1914-12-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 ZBORÓW -
BEKESI DENES KPL. H.R. 3 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 PAUKOTA -
BENCSIK STEFAN INF. I.R. 60 1914-11-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 ERDŐTELEK -
BENEŠ FRANZ INF. I.R. 36 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 - -
BERTA ANDREAS PTRF. H.H.R. 3 1914-10-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 OROSI -
BEZUSZKO VASIL INF. I.R. 2 1914-10-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 KRIMSDOWA -
BÖHM LUDWIG INF. MIL.VERPFL.MAG. PRAG 1914-10-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ROSENTHAL -
BOLDIZSAR JÁNOS INF. I.R. 12 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 UDVAR -
BONATTI EMILIO UT.JG. T.K.J.R. 4 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 MORI -
BÖROSÖK ISTVÁN INF. - 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 - -
BRETTENTHALER FRANZ DRAG. D.R. 5 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 HITZENDORF -
BREY ANTON OFFIZIERSDIENER I.R. 14 1914-11-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 KLATTAU/KLATOVY -
BUKOWSKI JACENTY KUTSCHER - 1915-07-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1867 CICHE -
BURGSTALLER FRANZ SCH. K.SCH.R. I 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 ZELL AM SEE -
CZIKALO NIKOLAI RES.INF. I.R. 41 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
CZINGER MIHÁLY HONV. H.I.R. 31 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 BARATHEGY -
DIDUCH WASYL SCH. SCH.R. 36 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 ŁABOWA -
DUSEK FRANZ INF. I.R. 75 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 DOMANITZ/DOMANICE -
DYKIJ DMYTRO SCH. SCH.R. 33 1915-11-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
DZURJACSKÓ JOHANN HONV. H.I.R. 10 1914-11-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
ENDRECZ IMRE SAN.SOLD. SAN.ABT. 19 1914-11-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 SÁRVÁR -
FASCHINGER JOSEF JOHANN INF. I.R. 14 1914-12-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 LINZ -
FECHER SÁNDOR HUS. H.H.R. 3 1914-10-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 M. PADE -
FEICHTENSCHLAGER FRANZ LDST. LST.I.R. 1 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 HASELAU -
FEIX JOSEF INF. TELEGR.RGT. 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 PRZICHOWITZ/PŘICHOVICE -
FELGITSCH JOHANN FLDW. SCH.R. 3 1914-10-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
FISCHER ALOIS KUTSCHER TR.DIV. 14 1914-10-31 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 ATZBACH -
FREILACH ANTON SCH. SCH.R. 20 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 LOMNITZ -
FRYC JOHANN INF. I.R. 16 1916-03-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 FIRODLA/FIRODIA -
FÜGELMANN JOSEF KAN. G.A.R. 14 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 WIEN -
GEMBAROWSKI LADISLAUS INF. I.R. 20 1916-04-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1896 RZEPIENNIK BISK. -
GEZA ISTVÁN HUS. H.H.R. 3 1914-10-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
GIBIEC FRANZ KUTSCHER - 1914-10-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1866 WAPIENICA -
GIELMAS MICHAEL KUTSCHER BRIG.TRAIN.ABT. 15 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
GOLLER FRANZ SCH. K.SCH.R. II 1914-12-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 ST. MICHAEL -
GROBAUER BLASIUS ZGSF. I.R. 14 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 SCHWARZENBERG -
HAHN ANTAL HUS. H.H.R. 3 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MODOS -
HALASZ PAUL VORM. R.F.K.R. 1 1914-10-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 MONOR -
HAMMER JOHANN INF. I.R. 14 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
HAMPEL JOSEF SCH. SCH.R. 9 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 WARNSDORF -
HEGBMANN EMMERICH SCH. SCH.R. 1 1914-10-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 BUDAPEST -
HEINE FRANZ INF. I.R. 29 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 NIXDORF -
HIRSCH ANTON RES.GFT.TIT.KPL. I.R. 35 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 TŘEMOSCHNA/TŘEMOŠNÀ -
HOFSTÄTTER IGNATZ SCH. SCH.R. 13 1915-08-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SEITENSTETTEN -
HORAČEK JOSEF JOHANN INF. I.R. 74 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNČI -
HÖSL JOSEF INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 KUNOSVÁGÁSA/KUNEŠOV -
HUBAY SÁNDOR ZGSF. SCH.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1894 HUBOV -
HUEMER KARL INF. I.R. 14 1914-11-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 ALTENFELDEN -
HÜRCHZING JOHANN TRAINSOLDAT GEB.TRAIN 1916-06-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 STERNBACH -
HYBEŠ FRANZ GFT. L.I.R. 10 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 LIBLITZ/LIBICE -
JACZKO JONAS KPL. H.F.K.D. 3 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 - -
JAGOŠ JOHANN SCH. SCH.R. 25 1914-11-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
JUDA ADALBERT INF. LST.I.R. 32 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1874 KAMIENICA DOLNA -
KAINZ ANTON INF. I.R. 18 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 - -
KALINKA FRANZ UL. L.U.R. 6 1914-11-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 DUBI -
KALINOWSKI ILKO SCH. SCH.R 34 1916-04-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 SZKŁO -
KALMAR FRANZ KPL. H.R. 8 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 CSANTAVÉR/ČANTAVIR -
KALNAY FERENCZ VORM. F.K.R. 12 1914-11-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MEZŐTÚR -
KAMENSZKY MATTHÄUS HONV. H.I.R. 16 1914-11-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 HERENSVÖLGYI -
KAVANDZSIN TIVADAR INF. I.R. 23 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 ZOMBOR/SOMBOR -
KLEBACHA ANTON INF. I.R. 40 1915-07-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1877 NAGOSZYN -
KLINIK MICHAEL KAN. F.K.R. 30 1915-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 AKSMANICE -
KNEIDINGER FRANZ LST. INF. I.R. 14 1915-08-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 HASLACH -
KOCSIŠ JÓZSEF HONV. H.I.R. 18 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 - -
KOCZOG JOHANN HUS. H.R. 13 1914-11-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 KARCAG -
KOFLER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-11-12 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 SARNTHEIM -
KÖHLER WENZEL INF. I.R.10 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 KRUM -
KOKA ANTON E.R. INF. I.R. 41 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 HADIKFELD -
KOLBAN GEORG RES.INF.TIT.GFT. I.R. 41 1914-10-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
KONDOR GABRIEL E.R.INF. I.R. 101 1914-10-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - BÉKÉSZENTANDRÁS -
KOSZNAFEL ANDREAS KUTSCHER - 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1863 - -
KREGLER FRANZ ARB. TELEPH.ARB.ABT. 1914-10-19 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1863 JANSDORF -
KREUZER JOSEF KPL. LST.I.R. 6 1914-12-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 BERNITZREUD -
KRIŽ FRANZ INF. I.R. 74 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 DOUBRAVANY -
KRONER MICHAEL HONV. H.I.R. 32 1914-11-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 KISDEMETER/DUMITRIƫ -
KUBIN JOSEF INF. I.R. 56 1916-04-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1873 BIAŁA -
KUCHTAY SÁNDOR INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SZENT ANTAL -
KURUCZ IMRE INF. I.R. 67 1914-11-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 NIŽNÝ SLAVKOV/ALSÓSZALÓK -
KUZEK WAWRZYNIEC KUTSCHER - 1914-11-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1860 - -
LAJKO GÁSPÁR HUS. H.H.R. 3 1914-10-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
LANG RICHARD GFT. I.R. 27 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 EISENERZ -
LAZARUK MICHAJŁO INF. I.R. 24 1916-04-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1897 KUTY STARE -
LEHRNER JOSEF KAN. F.K..R. 25 1914-10-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
LESZO BASIL LST.SCH. SCH.R. 33 1915-06-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 JANÓW -
LUCZKA PAUL INF. I.R. 45 1914-11-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1877 - -
LUKACZEV PETER HONV. H.I.R. 7 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 PARTA -
LUTZ RUDOLF JG. T.K.J.R. 2 1914-10-31 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 DORNBIRN -
MARKIEWICZ ANDREAS INF. EISENB.SICH.ABT. 1915-05-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1873 RYBNA -
MARTINKO ANDREAS INF. I.R. 64 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 - -
MARTOF JÁNOS E.R.INF. I.R. 67 1914-10-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 VOIKAFALVA -
MASSOTA ANDRAS SCH. SCH.R. 19 1914-10-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 KRECHÓW -
MAZUR VALENTIN DRAG. D.R. 12 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 FAŁKOWICE -
MAZURLAK DEMETRI INF. I.R. 41 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 - -
MĄCZKA ADABERT OBERKONDUKTEUR - 1914-10-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1859 KRAKÓW -
MEIER HEINRICH GFT. D. F.A.R. 13 1915-07-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
MEIXNER JOHANN INF. I.R. 27 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
MELNIK IWAN INF. IF.VERPFL.K. 26/3 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1864 - -
MICHALCZYK PAUL SCH. SCH.R. 8 1916-01-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1878 WIETRZNA -
MILICKI GYÖRGY KPL. I.R. 34 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 - -
MOJSIUK GAWRIL INF. I.R. 95 1916-03-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 NEU FRATAUTZ/FRĂTĂUȚII NOI -
MÖWALD JOSEF SCH. SCH.R. 11 1914-11-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 OCHSENGRABEN -
MRAZ PAL HONV. H.I.R. 1 1915-01-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1875 CSANK -
MUNKACSI SÁNDOR KAN. F.H.R. 6 1914-12-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 GÉRES-ERDÖD -
NAZAREJ JOSEF KPL. I.R. 67 1914-11-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 EPERJES/PREŠOV -
NEMETH ISTVÁN HONV. H.I.R. 18 1914-11-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 JAK -
NOHEL ANTON DRAG. D.R. 6 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 KŘENOWIT/KŘENOVICE -
OBLONCZI DANIEL ZGSF. H.I.R. 16 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ALSO SZUCHA -
ÖHLSCHLÄGER FRANZ GFT. I.R. 52 1914-11-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SAJÓGÖMÖR -
ORYSZCZAK WASYL INF. I.R. 89 1914-11-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 OZIMINA -
OTTERSBÖCK FRANZ SCH. SCH.R. 21 1914-12-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 SCHWARZAU IM GEBIRGE -
OZSWARD FRANZ KAN. F.K.R. 10 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
PAŁA HEINRICH SCH. SCH.R. 24 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
PAULINA HEINRICH JG. T.K.J.R. 1 1914-11-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 188 - -
PELLE GYÖRGY HUS. H.R. 16 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
PERGHEM LUIGI SCH. K.SCH.R. II 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 NOMI -
PFEIFFER MICHAEL KAN. REIT.ART.R. 9 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 - -
PILGER FRANZ INF. - 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
PLACHUTA VINCENZ INF. I.R. 41 1914-11-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ST. HEMMA -
POINAR LEON HONV. H.I.R. 32 1914-12-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 VIRAGOS -
PONIKIEWSKI JAKOB SCH. LST.I.R. 16 1916-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 STRYSZAWA -
POPELUK PETER KPL. F.K.R. 11 1916-04-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1875 BORSZCZÓW -
POSCHIČEK GOTTLIEB INF. I.R. 94 1914-10-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
PROROK JOSEF KPL. I.R. 3 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
PRZYBYLO JOSEF GFT.TIT.KPL. FS.VERPF.MAG. KRAKAU 1916-03-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1876 BUKÓW -
RACZ JOHANN INF. I.R. 34 1914-10-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
RÁCZ STEFAN RES.INF. I.R. 65 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 - -
RIDZAK ZJAVKE INF. I.R. 7 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 - -
ROBO IWAN INF. I.R. 41 1914-09-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROPA WOJCIECH KUTSCHER GENIEDIREKTION KRAKAU 1915-08-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1896 LUCZANOWICE -
RÖßLER JULIUS INF. I.R. 30 1914-11-04 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 THONIGSDORF -
SAFAŘ FERENCZ HONV. H.I.R. 10 1914-11-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 LAGYTUCSKA -
SAJTOŠ JOSEF GFT. I.R. 101 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SZENTES -
SALZBERN JOSEF INF. LST.I.R. 31 1914-11-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1872 PITTARN/PITÁRNÉ -
SÁNDOR GYÖRGY PTRF. H.R. 9 1914-11-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 SZÉKELYTOMBA -
SCHENET URBAN TRAINSOLDAT TR.DIV. 3 1914-10-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHREMMER ERNST INF.TIT.ZGSF. I.R. 93 1916-04-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 PORSTENDORF -
SCHUSTER LUDWIG INF. I.R. 84 1914-10-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 LIEBENAU -
SEDZISZEWSKI STANISLAUS KAN. L.F.H.DIV. 43 1916-04-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 LWÓW -
SEREDARUK JOHANN KAN. F.K.R. 17 1914-11-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 KÖRÖSMEZÖ/JASINA -
SIPOS MICHAEL HUS. H.H.R. 3 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 MARO -
SKALA JOHANN INF. I.R. 99 1915-10-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 LISNITZ -
SLAR JOHANN INF. I.R. 9 1915-06-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1895 WIEN -
SLOBODA JÓZSEF HONV. H.I.R. 8 1914-11-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 DOROG -
SPELDA JOSEF SAN.SOLD. SAN.ABT. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 HOROWITZ/HOŘOVICE -
SPRENGER JOSEF E.R.INF. I.R. 94 1914-10-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 MALITSCHEN/MALIČ -
STARK RUDOLF INF. D.I.R. 22 1915-08-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
STRELECKI IWAN INF. - 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
STUS MIRON WEHRM. LAND.GEND.KOM. 1916-04-30 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 SUCHODÓŁ -
SUBJAK ILLÉS HUS. H.H.R. 3 1914-10-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
SVRAKA VASO INF. I.R. 2 1914-10-27 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 JELICI -
SZABO GYULA HONV. H.I.R. 20 1914-10-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 - -
SZABO ISTVÁN HONV. H.I.R. 31 1914-10-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 ZALANEMETHFALVA -
SZABO FRANZ HUS. H.R. 12 1914-11-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 TISZAPOLGÁR -
SZELEZSANY JÁNOS HONV. H.I.R. 32 1914-10-31 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 PUSZTARAJTOLC/RĂSTOLŢU DEŞERT -
SZEMET URBAN TRAINSOLDAT TR.DIV. 3 1914-10-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
SZMOLKA JOHANN ZGSF. I.R. 24 1914-10-17 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 NAGYKÜRTÖS/ VELKÝ KRTÍŠ -
TALLER JOSEF HONV. H.I.R. 13 1914-11-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 - -
TATOR MIKLOS HUS. H.H.R. 3 1914-10-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
TEI JOSEF INF. I.R. 18 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
THEIMER FRANZ KPL. LST.I.R. 32 1914-11-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1874 DOMESCHAU/DOMAŠOV -
TINKL KARL STABSFÜHRER I.R. 8 1914-11-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1884 MODRITZ/MODŘICE -
TOMAŠEK MATEJ INF. I.R. 8 1914-10-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie - - -
TUREK RUDOLF SCH. SCH.R. 29 1914-11-12 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1885 - -
VARGA-HIZER JOSEF E.R.INF. I.R. 101 MIL.ARB.ABT.2 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 NAGYSZÉNÁS -
VDOVIĆ SLAVKO KPL. F.J.B. 31 1914-12-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 PREGRADA -
VISI MÁRTON HONV. H.I.R. 31 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 MÓSO -
VOSZCZALEK JOSEF INF. LST.I.R. 25 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 - -
WEDER GUSTAV INF. I.R. 98 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 LEITOMISCHL/LITOMYŠL -
WEININGER PAUL INF. I.R. 68 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 FEGYVEREK -
WIESER ANTON SCH. K.SCH.R. I 1914-11-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1877 - -
WILTNER FERDINAND SCH. SCH.R. 9 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 EINSIEDL -
WNUK KARL JG. F.J.B. 16 1914-12-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 PITROWICE -
WOJTAS JOSEF TRAINSOLDAT TR.DIV. 1 1916-04-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1869 KAMESZNICA -
WOSZCZYNA STANISLAUS SAN.SOLD. - 1915-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1876 BOLETIN -
WOTA ANDREAS SCH. SCH.R. 34 1916-05-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 GITALOWICE -
ZIKA ANTON GFT. ARB.ABT. 2 1914-10-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1879 LEONFELDEN -
ZSELINSKI STEFAN INF. I.R. 34 1914-10-05 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1866 SACA/ŠACA -
ALTERSELF IZRAEL SZEREGOWY - 1916-06-22 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BERGER KAROL KADET - 1914-12-24 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUCHSBAUM DAWID SZEREGOWY - 1915-08-29 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BYK SAMUEL SZEREGOWY - 1917-01-23 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
ENGEL FRITZ SZEREGOWY - 1914-08-27 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
ENGELMAN MOJZES SZEREGOWY - 1914-11-07 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
FISCHENBOJM LEIB ROSJANIN - 1915-07-12 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
FLEISCHMANN DAWID SZEREGOWY - 1916-07-18 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
FUTTERSACK MARCUS SZEREGOWY - 1915-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
GER???AS SAMUEL ROSJANIN - 1914-12-06 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HABER MOJZESZ SZEREGOWY - 1917-03-05 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HEBELAND BERKO ROSJANIN - 1915-06-12 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
HERZIG MAJER SZEREGOWY - 1916-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
JART?OLD JOHAN ROSJANIN - 1915-??-?? - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
JONAS OSKAR SZEREGOWY - 1914-11-23 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KAPFIOŁ JOZEF SZEREGOWY - 1915-04-03 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOHL ANSCHEL SZEREGOWY - 1914-12-17 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
LACHS ARON SZEREGOWY - 1915-01-14 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MARKSTEIN MAKS SZEREGOWY - 1915-01-14 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
MOHL HIRSCH SZEREGOWY - 1914-10-08 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MOSER JOZEF SZEREGOWY - 1914-11-21 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
PEISZ ZYGMUNT STARSZY SZEREGOWY - 1914-09-19 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
REISMAN JOND SZEREGOWY - 1915-03-02 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
ROSENBERG ABRAHAM SZEREGOWY - 1916-03-18 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
SCHACHTER DAWID SZEREGOWY - 1914-09-10 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
WIDER JOZEF SZEREGOWY - 1914-11-24 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
ABELOWSKI JAN ? 14 P.PIECH 1916-08-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ADALBERT HEDRIH ? ? 1918-07-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1890-??-?? - -
ADAMCZYK FRANCISZEK PIONIER ? 1916-08-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ALEKSANDROWICZ KONSTANTY, KOSTEK KPT. 6.P.I.BRYG.PIUSŁU. 1918-09-06 RANNY NA WOŁYNIU Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
AWIŃSKI JAN ST.SZER. 6 P.P.POL.LEG. 1917-04-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BACH JÓZEF ST.SZER. ? 1916-06-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BAK WŁADYSŁAW SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1915-07-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
BAND JÓZEF SANITARIUSZ SP. 1916-03-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BARWIG FERDYNAND PODPORUCZNIK 16.P.P.B.ARM.AUST 1914-11-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-11-12 - -
BAUER RUDOLF KAPELMIS.PODOF. ? 1916-06-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BIEDRAWA STANISŁAW ? POL.LEG. ? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BIGAŃSKI STANISŁAW SZER. P.P.POL.LEG. 1917-11-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BLASIAK JAN ST.SZER. 13 P.P. 1916-??-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BLESIŃSKI JAN SZER. 1 P.P.POL.LEG. 1917-06-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BORYS JÓZEF STRZEL. 33 P 1916-03-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BRABENEC PROKOP ORDYNANS ? 1916-08-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
BUGAJSKI FRANCISZEK STRZEL. 16 P. 1916-02-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUŁA SZCZEPAN SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1916-07-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BURGER JOZEF PODPORUCZNIK 4.P.CES.STRZ.TYROL 1914-11-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUZAS ISTVAN ? POG.ODDZ.8 1 1916-01-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
CHUDOBA TEOFIL KANONIER P. ART. POL. LEG. 1917-10-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
CZAJKOWSKI FRANCISZEK SZER. 2.P.P.POL.LEG. 1916-08-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
CZERNIECHOWSKI TADEUSZ - - 1918-11-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - OFIARA WOJNY ŚWIATOWEJ
CZMOLA JAN ? B.ARM.AUSTRIA 1916-11-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
DĄBROWSKI ANTONI ŻOŁNIERZ ? 1916-03-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - NOWOSIELNACH-? tablica
DEBEREZYŃSKI KAZIMIERZ ? POL.LEG. 1916-04-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
DEMBOWSKI WITOR CHOR. 57 P.P.B.ARM.AUSTR. 1915-11-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
DĘBKOWSKI WITOLD ? LEGIONISTA 1915-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - RANNY POD DĘBLINEM -
DRABIK KAROL ST.SZER. 1.P.P. POL.LEG 1916-06-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
DRZYZGA JÓZEF ? ? 1918-11-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1891-??-?? - -
DUBIEL FRANCISZEK ? 32 P.PIECH. 1916-06-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
DYLKO IGNACY SZER. 2. P.P. POL. LEG. 1915-11-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
DZIAMSKI EDWARD KAPRAL P.ART.POL.LEG. 1917-11-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
DZIKI FRANCISZEK KANONIER 1 DYW.ART. POL. LEG 1916-03-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
FALKOWSKI CZESŁAW STUD. UNIWER. JAGIELL. 1 P.LEG. POL. 1915-06-09 KONARY (ZIEMIA SANDOMIERSKA) Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893 PIOTRKÓW TRYB. tablica
FALKOWSKI KLEMENS UŁAN I BRYG. I DYWIZJON KAW. 1916-07-07 TROJANÓWKA (WOŁYŃ) Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1898 PIOTRKÓW TRYB. -
FEREROWICZ WITOLD SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1916-06-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
FRANCZAK ANTONI SIERŻ. ? 1915-12-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
FRIES JOZEF CHORĄŻY 13 P.STRZ. 1914-09-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GASCHMANN JOZEF ? PIECH. 1916-06-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GAWEŁEK JÓZEF ? ? ? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GAWLIK ? ? ? 1916-06-08 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GEIER EMIL SZER. I P.P, 1916-03-17 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GELLENY WLADYSLAW PODPORUCZNIK 13P.P.B/ARM.AUSTR. 1914-09-05 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GLOC JÓZEF SZER. 1.P.P.POL.LEG 1916-12-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
GŁADYSZ JÓZEF KANONIER ? 1916-05-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GRAJEWSKI BRONISŁAW ST.SANIT. ? 1916-05-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GRESCHNER JANOS KAPRAL 15 P.P. 1916-04-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
HENISZ BOLESŁAW SIERŻ. 6 P.P. POL. LEG. 1917-11-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1884-??-?? - -
IMIELSKI STANISŁAW SZER. 3. P.P. POL. LEG. 1916-12-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
IWANIEC ? ? ? ? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1881-12-02 - -
JĘDRAS TOMASZ ŻOŁNIERZ 13 P.P. 1919-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
JUNG JAN SZER. 2.P.P.POL.LEG. 1917-07-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KAJDAN JAN STRZEL. 33 P. 1916-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1889-03-17 - -
KANTAREK PIOTR PLUTON. II. BRYG.L.P. 1918-11-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1875-??-?? - -
KASTNER EUGENIUSZ PUŁK.REZERWY ARM. AUSTRIACKA 1914-12-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
KAUFMANN JAN SIERŻ. 17 R.SZCZEL.T 1915-11-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KEDZIOR WŁADYSŁAW KAPRAL ? 1919-08-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KĘDZIOR JAN KAPRAL 1 P.P. POL.LEG. 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1896 - -
KĘPIŃSKI JAN PLUT. LEG.POL. 1917-04-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KISS ISTVAN PLUT 20 P.H. 1916-03-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KLECZYŃSKI ALEKSANDER SZER. PIECH. 1916-07-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KLEGA