Nazwisk w bazie na literę %: 73590

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BRZEZIŃSKI FRANCISZEK SZEREGOWY LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 46 1915-08-14 SZYDŁÓWKA Próchenki wieś, gm. Olszanka, pow. łosicki mazowieckie 1883-10-03 NOWY ŚWIAT, POW. PLESZEW -
RADLOFF OTTO OFFIZIERSTELLVERTRETER LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 51 1915-08-14 SZYDŁÓWKA Próchenki wieś, gm. Olszanka, pow. łosicki mazowieckie 1880-03-11 PERLIN, MEKLEMBURGIA -
KIRCHNER FRIEDRICH WEHRMANN LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 51 1915-08-14 SZYDŁÓWKA Próchenki wieś, gm. Olszanka, pow. łosicki mazowieckie - BRIEG, PROVINZ SCHLESIEN -
HÖVELING ALEXANDER LANDSTURMREKRUT LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 51 1915-08-14 SZYDŁÓWKA Próchenki wieś, gm. Olszanka, pow. łosicki mazowieckie - JHERINGSFEHN, MOORMERLAND -
NEUMANN KARL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MUNDKOWSKI FRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MUNDKOWSKI JULIUS - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MOTZKE PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MOTZKE FRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LINGNAU JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LINGNAU AUGUST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LILIENTHAL OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LILIENTHAL AUGUST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LIEDIG OSKAR - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LEMM OSKAR - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LEHMANN AUGUST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LEHMANN ANTON - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KASCHEFSKI EMIL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KANGANKE ALBERT - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUHN LEO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KRUPKE HUGO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KRIEGER ALFRED - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KLUGE ERNST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUTZ FRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KRIEGER OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KOLL KFRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUCHNICK JOHANNES - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NIGBUR JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
OPUDSZINSKI OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
OLINIER KURT - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PACHOLLECK ANTON - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PACHOLLECK FRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PAHLKE FRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PALM ANDREAS - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PALM OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PICCENINI BRUNO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
POHL ANTON - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
POHLKI FRNAZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
POLKEHN ANTON - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
POTATZKI PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PREUSS RUDOLF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PUFF ANTON - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RAUTEMBERG ALOYS - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RAUTENBERG ALOYS - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RAUTENBERG ANTON - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RAUTENBERG AUGUST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RAUTENBERG FRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RULMAN FRANZ - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SAGWITZ ERNST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SENDROWSKI GEORG - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SILBERBA?? JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SPERLING JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SPERLING PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STANGE JULIUS - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STOLINSKI PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHEFER BERNHARD - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHEFPLER PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ JOHANNES - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ OSKAR - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
THIEDEMANN OSKAR - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WEDIG JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WIEN OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WISCHNEWSKI HUGO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WOELKE GEORG - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WOHLGEMUTH OTTO - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WOLFF PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WOLFF PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WOLOWSKI JULIUS - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
ZINT AUGUST - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BORCHERT R. WEHRM. - 1917-09-14 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BIERNATOWSKI P. E. RES. - 1918-01-06 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BIERMANN V. LANDST. - 1918-03-23 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
CHLOSTA F. GEFR. - 1915-08-01 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
GAJEWSKI J. LANDST. - 1917-05-16 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
HAHN B. MUSKET. - 1916-10-02 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KRASKI F. RESW. - 1915-11-28 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KOSTRZEWA J. E. RES. - 1918-09-03 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUCZINSKI F. E. RES. - 1917-05-05 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KUPCZICK R. LANDST. - 1916-05-19 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KÖNIGSMANN P. GEFR. - 1916-10-17 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MOSER A. DRAG. - 1914-08-14 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL F. E. RES. - 1915-11-19 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL J. UFFZ. - 1916-10-18 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PIECZKOWSKI R. WEHRM. - 1918-08-02 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PIECZEWSKI A. GEFR. - 1918-10-15 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PIECZEWSKI V. E. RES. - 1916-10-28 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PACKMOHR A. V. FELDW. DR. - 1914-11-13 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PACKMOHR F. MUSKT. - 1915-09-18 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PIECZEWSKI A. UFFZ. - 1914-08-23 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PIECZEWSKI A. G. GREN. - 1915-03-28 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RIEMER A. GEFR. - 1917-11-22 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
REISENBERG E. E. RES. - 1917-07-09 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SENDROWSKI J. KAN. - 1915-03-27 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SBICK A. RES. - 1915-03-04 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SPIWACK J. UFFZ. - 1915-02-14 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
URBAN J. LANDST. - 1918-11-21 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BLEKS J. MUSKT. - 1917-01-06 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
ELBING A. G. GREN. - 1917-12-10 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
ZIEMSKI P. MUSKT. - 1915-07-19 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
ZIEMSKI A. MUSKT. - 1918-05-04 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BOROWSKI A. WEHRM. - 1914-11-22 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BARWINSKI F. MUSTK. - 1917-08-23 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
CZENNA A. SCHÜTZE - - - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
JATZKOWSKI F. E. RES. - 1918-11-04 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KALINOWSKI J. MUSKT. - 1916-07-25 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LORRA J. E. RES. - 1918-03-28 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MAHSLOWSKI P. GRENAD. - 1916-07-21 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MAHSLOWSKI F. MUSKT. - 1915-09-30 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MAHSLOWSKI V. E. RES. - 1917-11-18 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
PFEIFFER A. KANO. - 1918-10-20 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STEFFAN J. MUSKT. - 19??-01-10 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
IGCZACK J. GRENAD. - 1914-08-23 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER J. E. RES. - 1918-09-15 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
ZIELINSKI B. MUSKT. - 1915-08-23 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
ZIELINSKI P. MUSKT. - 1917-07-15 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BIALLECK F. MUSKT. - 1915-08-09 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BLACK A. MATR. - 1916-12-26 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BEHRING E. E. RES. - 1918-10-10 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
DEMUTH E. E. RES. - 1914-11-12 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
FAHL A. SCHÜTZE - 1918-09-26 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
HERMANSKI E. GRENAD. - 1918-03-23 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
GAYEWSKI E. MUSK. - 1915-02-27 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH J. GREN. - 1914-11-27 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LINOWSKI E. MUSKT. - 1917-04-05 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
LINOWSKI J. PIONIER - 1918-06-06 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MICHUTZ J. MUSKT. - 1915-08-02 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MICHALSKI E. ER. RES. - 1917-12-11 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHIWECK P. RES. - 1915-08-27 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SEIDEL R. UFFZ. - 1916-05-24 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
GANSWINDT A. MUSKT. - 1915-02-12 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BARTKOWSKI JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
BUKOWSKI JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
BURLIGA JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
CABRYŚ M. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
CHRAPEK M. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
CICHOŃSKI J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
GARBATY IG. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
GARBATY W. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
KĄKOL JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
KRUPA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
KRUPA JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
KRUPCZAK W. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
KUREK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
ŁUCZAK T. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MAŚLONKA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA L. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA M. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
NATONEK W. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
NĘDZA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
NĘDZA WOJ. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
NOWAK J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
NOWAK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
NOWAK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
NOWAK W. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
PAKUŁA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
PARTYKA IG. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
PARTYKA M. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
PAWLICA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
PAWLICA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
PIECZARA M. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
RYSZAWY J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
SERGIEL JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
SOWIŃSKI A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
STANASZEK JĘD. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
STARCZAŁA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
STARCZAŁA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
SMUGAŁA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
WOJTANEK JAN. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
ZAJĄC J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
ZAJĄC W. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
BURLIGA A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
BURLIGA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
CHODUREK FR - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
GIBAS JAKÓB - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
GIBAS JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
GIELATA JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
HARYNEK G. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
HARYNEK K. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
KLIMALA M. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
KENIK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
KENIK JAN (2) - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
KISZKA JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
LISZKA K. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
ŁUCZAK A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
MIROCHA WŁ. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
MŁYNCZAK IG. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
PAKUŁA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
POLAK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
ZARĘBA JAN. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
FABIŚ J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
FROSZTĘGA A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KOŹLIK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KOŹLIK J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KOŹLIK L. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
KWAŚNIOWSKI FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
LEMPART FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
LEMPART T. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
ŁUCZAK IG. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
NOWAK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
PARTYKA P. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
SKUPIEŃ JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
SITARZ FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
TUNDYRA J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WUJTANEK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
PAWLICA IGNACY - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
WOJTANEK JÓZEF - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
KWAŚNIOWSKI JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
STANASZEK ANTONI - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
PIĄTEK FRANCISZEK - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
STARCZAŁA PAWEŁ - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
BOCZKALA WOJCIECH - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
JANIK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
KWAŚNIOWSKI FRANCISZEK - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
GIBAS JÓZEF - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
KARELUS JÓZEF - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - - -
BIESOK PAWEŁ - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
BIERNOT ALOJZY - - 1914 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
BOHN FRANCISZEK - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
BROŻEK PAWEŁ - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
CENDRZAK JÓZEF - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
CHWISTEK FRANCISZEK - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
DADOK JÓZEF - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
DONOCIK JÓZEF - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
DONOCIK FRANCISZEK - - 1917 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
FOŁTA JAN - - 1917 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GANDZEL JAN - - 1914 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
GANDZEL ANDRZEJ - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
HAŁAS FRANCISZEK - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
HUMA ANDRZEJ - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KOTAS ANTONI - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KŁAPTOCZ JAN - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KŁAPTOCZ ANTONI - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ŁASZCZOK IGNACY - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
MADZIA JAN - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
MACHALICA PAWEŁ - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
NIEMCZYK IGNACY - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
NIEMCZYK PAWEŁ - - 1917 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
PASZEK FRANCISZEK - - 1914 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
PASZEK JAN - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
PASZEK KAROL - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
PASZEK JAN - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ROZMUS LUDWIK - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ROZMUS ANTONI - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
RASZKA JAN - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SOHLICH ANDRZEJ - - 1914 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
SOHLICH JÓZEF - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STROŃSKI WIKTOR - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
ŚLEZIŃSKI PAWEŁ - - 1918 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
STASZEK FRANCISZEK - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WIZNER FRANCISZEK - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WIZNER JAN - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WIZNER JÓZEF - - 1917 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WIZNER FRANCISZEK - - 1914 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WIZNER RUDOLF - - 1914 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WIZNER FRANCISZEK - - 1916 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
WIZNER ANDRZEJ - - 1915 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
KOCH E. - - - - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
ELITSCH K. - - 1915-07-15 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
KUNZE - ERS. RES. 2 K. I.R 96 1915-07-12 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
ULBER - ERS. RES. 2 K. I.R 96 1915-07-12 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
CORTNER - GEFR 8 K. I.R. 94 1915-07-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
PETZOLD A. LETUNANT 2 K. I.R 96 1915-07-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
KAISER - MUSK. 4 K. I.R. 443 1915-03-30 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
OBERLECK - - - 1915-07-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
DRESSLER LSTM - 6 K. I.R. 94 1915-07-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
WILD - GEFR 1 K. E.B. 141 1915-03-09 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
BERG G. GEFR 1 K. E.B. 141 1915-03-09 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
MURASK - - - 1915-07-16 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
NITZKE PAUL - 4 K. I.R. 129 - - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
HERBST HERM. GEFR 1 K. E.B. 129 1915-03-03 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
SCHWEIBER P. GEFR ERS. B. 175 1915-05-14 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
SCHULTE G RES. F.M.G. 4 K. 1915-03-01 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
KUSAY J. GEFR 4 K. E.B. 141 1915-05-05 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
SANDER F. OFFZZ. STELV. - 1915-05-22 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
GUNTHER - MUSK. 4 K. E.B. 129 1915-05-17 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
KANTZKI - MUSK. ? K. E.B. 175 1915-05-05 - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
HASSE - MUSK. - - - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
PUSSELT - - - - - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
WALTER M.W. GEFR - - - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
HOHRMANN WALDEMAR KRIEGSFREIW. I. FELD. ARTL. REGT. NR 71 1914-10-21 - Grudziądz miasto, gm. Grudziądz, pow. M. Grudziądz kujawsko-pomorskie 1895-11-10 - -
CRYNKIEWICZ WIKTOR JAGER ART. BR. 4 BTL. 1914-11-15 - Pęczniew wieś, gm. Poddębice, pow. poddębicki łódzkie - - -
CURMIAK JOSEPH OESTERR DRAGONER - 1915-10-19 - Niemysłów wieś, gm. Poddębice, pow. poddębicki łódzkie - - -
MRUGAŁA ANDRZEJ LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
PUDŁO JAN LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
OSTROWSKI DANIEL LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
PONIKIEWSKI FELIKS LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
SYPOSZYŃSKI IZYDOR LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
JAWORSKI PIOTR LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
ZÖRNER IGNACY LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
FREYNO WACŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
UFEL FRANCISZEK LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
MALINA PIOTR LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
OTTAWA MARIAN LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
SZUBIŃSKI BRONISŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
OSMULSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
IWAN JAN LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
ORKISZ PIOTR LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
HUDOBA JAN LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
GIEŁCZYŃSKI STANISŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
ZAJĄCZKOWSKI CZESŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
MATUSZ BOLESŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
ADAMSKI DAWID LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
HIRSCHLER dr MIECZYSŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
KUDŁA STANISŁAW LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
TREMBLA TADEUSZ LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
POL MARIAN LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
BRZOZOWSKI FELIKS LEGIONISTA - - - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie - - -
NEKANDA-TREPKA KAZIMIERZ LEGIONISTA - 1917-08-10 - Nowy Targ miasto, gm. Nowy Targ, pow. nowotarski małopolskie 1892-02-05 NOWY TARG -
SZOSTOK JERZY - - 1914-08-26 GERBEVILLE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-03-12 - -
KRUPKA ALOJZY - - 1914-08-27 INOR MARTINCOURT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891-11-27 - -
PISZCZELOK JAN - - 1914-09-26 SERVON Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891-04-11 - -
TYMANN WINCENTY - - 1914-09-28 CLERMONT FERRAND Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1887-03-23 - -
KRUPKA TOMASZ - - 1915-02-12 MONDE GARDE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-03-04 - -
KOLON JAN - - 1915-02-17 SOUSONG TREMENS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1889-11-19 - -
PŁONKA WAWRZYN - - 1915-05-25 LENZ Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-07-22 - -
HANUSEK JAN - - 1915-06-22 SOUCHEC Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-07-13 - -
LASEK JAN - - 1915-06-22 HOTONNVILLE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1894-06-10 - -
BARON FRANCISZEK - - 1915-07-04 KRYLOW Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1883-11-30 - -
GORAUS TOMASZ - - 1915-10-11 FARBUS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1887-11-21 - -
PALARCZYK ALOJZY - - 1915-10-25 LOOS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-09-02 - -
MICHALSKI JAN - - 1916-02-10 PERONNE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1876-11-19 - -
TYMANN JAN - - 1916-03-22 MALANCOURT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1894-02-15 - -
BICZYSKO HENRYK - - 1916-03-25 MALANCOURT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-07-27 - -
PŁAWECKI JERZY - - 1916-03-31 MALANCOURT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1881 - -
KOLON FRANCISZEK - - 1916-04-09 KOMBRUSS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891 - -
WEJNERT HENRYK - - 1916-07-04 ESTREE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1888-07-01 - -
BUJAR JOZEF - - 1916-07-10 MOORSEELE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891-03 - -
CHMIEL JAN - - 1916-07-20 ARAS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1876-04-06 - -
HERMAN ALOJZY - - 1916-07-21 MOISLAINS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-01-05 - -
TYMANN FRANCISZEK - - 1916-09-06 SOMME Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1886-09-03 - -
SZOSTOK LUDWIK - - 1916-09-09 MIRAUMONT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1895-08-18 - -
BRZĄKALIK JOZEF - - 1917-04-09 LENZ Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1874-03-02 - -
BRZĄKALIK TEOFIL - - 1917-04-28 ACHEVILLE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-04-26 - -
PŁONKA JAN - - 1917-07-02 LORETTO Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1894-05-16 - -
NOWAK ALOJZY - - 1917-08-16 FLANDRJA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-05-15 - -
JURANEK JAN - - 1917-09-28 ZONNEBEKE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1882-04-22 - -
LASEK TOMASZ - - 1917-10-21 CHEMIN DE DAMES Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-10-14 - -
ŻYDEK JAN - - 1917-11-28 POLDERHOEK Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-07-31 - -
KUCZ ALOJZY - - 1918-04-03 LAON Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-06-23 - -
FOX JOZEF - - 1918-04-06 WERWICQ Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1895-01-02 - -
CZEMPIEL ALOJZY - - 1918-04-13 GUILLENMONT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-10-28 - -
HANUSEK JAN - - 1918-04-26 KEMMEL Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1880-02-20 - -
GORAUS TOMASZ - - 1918-06-09 QUESNY Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1895-12-16 - -
BRONNY HIRONIM - - 1818-06-24 KEMML Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1899-11-14 - -
SZCZYPKA EMIL - - 1918-08-01 BAC. ST. MAUR. Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1880-05-30 - -
PISZCZELOK MAX - - 1918-09-29 CIERGES Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1899-05-13 - -
LAZAR JAN - - 1918-09-30 RETHEL Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1895-05-11 - -
SZMEINDUCH FRANC. - - 1918-10-16 LAZ. ŻORY Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1887-04-01 szpital -
BARON JÓZEF - - 1918-11-13 LAZ. STRASSBURG Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1888-01-16 szpital -
GAMON JAN - - 1918-11-23 LAZ. NÜRNBERG Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1883-11-04 szpital -
PISZCZELOK FRANC. - - 1920-05-02 LAZ. RYBNIK Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1892-10-28 szpital -
KRUPKA FRANCISZEK - - 1914-09-18 TARNÓWKA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1880-09-09 - -
GRUSZKA SYLWESTER - - 1914-10-24 MAKOSZEYEN W/PR. Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-12-29 - -
ZAJONC STANISŁAW - - 1915-02-13 RAYGROD Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-10-24 - -
PAWLETKO FRANCISZEK - - 1915-02-22 GREGENSDORF Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1892-08-16 - -
ZIELEŹNIK FRANCISZEK - - 1915-03-06 MOKROWICE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-11-30 - -
PŁONKA MIKOŁAJ - - 1915-04-26 HUTA JABŁONOWA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1885-12-01 - -
BICZYSKO OTTO - - 1915-05-02 GORLICE KARP. Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-04-01 - -
SZMEINDUCH ALOJZY - - 1915-06-28 WARSZAWA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1896-06-03 - -
HARTMANN WALTER - - 1915-08-04 CZARNOWO Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1892-08-08 - -
LALA JAN - - 1915-08-14 CIECHANOWICE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1886-05-14 - -
SZCZYPKA JOZEF - - 1915-08-20 BREST-LITOWSK Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1885-03-02 - -
HANUSEK STANISŁAW - - 1915-11-08 DRENAK Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1877-05-01 - -
HERMAN FRANCISZEK - - 1916-01-19 SOLY Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1879-12-02 - -
HERMAN ROBERT - - 1917-08-21 N. KOSNA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1895-05-25 - -
CYANKIEWICZ WŁADYSŁAW POR. - - - Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
ŻMUDKA SZCZEPAN KAPR. - - - Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
DANEK JAN INF. - - KRAŚNIK Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
ŁUKASIK TEOFIL INF. - - KRAŚNIK Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
ŁUKASIK WAWRZYNIEC INF. - - KRAŚNIK Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
NOSALIK LUDWIK INF. - - KRAŚNIK Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
PALARSKI JÓZEF INF. - - GORLICZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
TALAGA FAUSTYN INF. - - GORLICZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
GRUSZECZKA PIOTR INF. - - GORLICZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
KOPACZ JAN INF. - - GORLICZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
GRYGIEL JÓZEF INF. - - GORLICZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
DANEK PAWEŁ INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
ZWIEROWSKI JÓZEF INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
HOCHUR KAROL INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
NOWAK PAWEŁ INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
GAŻDZICKI MICHAŁ INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
NOSAL JAN INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
DANEK SZCZEPAN INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
JASTRZĘBSKI TEOFIL INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
MIEŚKOWIC FRANCISZEK INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
PROROK KAROL INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
TALAGA PAWEŁ INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
MORYCKI ANDRZEJ INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
PROROK TEOFIL FELDV. - - - Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
MIROCHA JAN KAPR. - - ASIAGO Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
GUNIA JAN INF. - - PIAWA Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
ZAWIŁA WŁADYSŁAW INF. - - PIAWA Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
NOWAK MARYAN INF. - - GRASAGO Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
DANEK STANISŁAW INF. - - GORTZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
NOSALIK FRANCISZEK INF. - - GORTZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
BIELASZ MICHAŁ INF. - - GORTZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
ŁACH SZCZEPAN INF. - - GORTZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
ZAWIŁA KAROL INF. - - GORTZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
GŁOWICKI JÓZEF SZER. - - - Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
KOPACZ JÓZEF SZER. - - - Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
UCZAK TEOFIL SZER. - - - Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
MIŚ STEFAN SZER. - - - Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
WELT - MUSK. 3 KOMP. FELD. - INFTR. BATL. 51 1914 - Turowo Duże wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
FRONZEK HERMANN - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FRONZEK RUDOLF - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KUNKEL HUGO - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRONAU OSKAR - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MEYHOFER EMIL - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PRZYKOPANSKI HERMANN - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI KARL - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SALEWSKI HERMANN - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MORITZ DEUARD - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MORITZ HEINRICH - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
FRONZEK RUDOLF - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WENSACK FRITZ - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PLETTNER AUGUST - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PLIKAT KARL - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PLETZER FRITZ - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PICHOT EMIL - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BONALUS FRANZ - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
JAWOROWSKI AUGUST - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HEMPEL GUSTAV - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BURBA FRANZ - - - - Boćwinka wieś, gm. Gołdap, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
DYCK R. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
DOMBROWSKI R. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
GILLANDT F. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜLZ F. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
HORN F. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JESCHULL A. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JESCHULL G. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KULLACK G. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KORNATZ G. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
PODLASKY G. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
STEMMER E. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
STEMMER O. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SKIRLO F. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SKIRLO O. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SKIRLO A. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
TROTZWITZ O. - - - - Dunajek wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
ALEXY EMIL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BUBBERECK AUG. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BALZER HERM. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BANNASCH FRITZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BANNASCH OTTO - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BERNECKER JOHANN - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BELUSA KARL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BUBBERECK AUGUST - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BUBBERECK GUSTAV - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SZYLMIK AUGUST - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DAMBROWSKI FRITZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DWOJAKOWSKI AUGUST - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DWOJAKOWSKI FRIEDRICH - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DYBUS LUDWIG - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DOMAK FRANZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DYBUS LUDWIK - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DUDDA ADOLF - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DUSAY FRITZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DUSAY MAX - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DZIKONSKI PAUL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GUTHALD FRITZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HÄRICH FRANZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HIMMERT OTTO - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KAK GUST. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KANOPKA FRIEDR. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KOMATZICK GUST. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KAACH FRANZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KAACH GUST. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRUPINSKI JOH. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KRUSKA KARL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KÜHN FRANZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KULESSA FRANZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KULLACK HERMANN - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KUPCZYK FRITZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
LAPSCHIEK AUGUST - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
LYSS AUGUST - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
LYSS OTTO - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
LYSS RICHARD - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NIEATKEWITZ GUST. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK JOH. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
OLLECH AUG. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
POLATZECK FRANZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
POLATZECK PAUL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RADZIO AD. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
REUTER FRITZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RIECK FR. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ROMANOWSKI FR. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ROMANOWSKI GUST. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ROMANOWSKI MAX - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜLTZ LUDWIG - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SIEGMUND GUSTAV - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ OTTO - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ PAUL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SAMITZKI FRIEDR. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STRUME ALBERT - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SYCH HERM. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
TERTEL ADAM - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
TERTEL FRANZ - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
TERTEL HERM. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
TRACHIM FRIEDR. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ULTAWSKI LUD. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WELL GUSTAV - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEIDEKAMM ERNST - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEIDEKAMM FRIEDR. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WIECZOREK KARL - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WROBEL FRIEDRICH - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ZANDER OTTO - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
DOMBROWITZKI AUGUST - - 1914-08-23 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JUNG MAX - - 1914-08-28 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
GRÄFF RICHARD - - 1914-08-28 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
LANGKATH EMIL - - 1914-08-31 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SOMERFELD von HEINR. - - 1914-09-05 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
WESSOLLEK ALBERT - - 1914-09-13 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KROLLZIK AUGUST - - 1914-10-25 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JASCHINSKI WILHELM - - 1914-11-07 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
RITZKI FRIEDRICH - - 1914-11-18 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KURGINSKI GUSTAV - - 1914-12-12 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
LEWANDOWSKI EMIL - - 1914-12-15 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
RITZKI KARL - - 1914-12-18 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BLOCH ADOLF - - 1914-12-23 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JEGLINSKI FRIEDRICH - - 1915-02-01 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
HINZ ERICH - - 1915-02-03 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
NICKEL JOHANN - - 1915-02-11 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KUSMIERZ EUGEN - - 1915-02-18 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
WIECZORREK JOHANN - - 1915-02-19 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
MAKOSKA GUSTAV - - 1915-02-23 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
WIKTOROWITZ AUGUST - - 1915-03-07 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER OTTO - - 1915-03-24 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JEROMIN FRIEDRICH - - 1915-05-13 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KUTSCHEWSKI ADOLF - - 1915-07-20 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KONOPATZKI EMIL - - 1915-08-11 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
MOLITOR GEORG - - 1915-08-16 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BARBULLA WILHELM - - 1915-08-18 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
HOENERT FRITZ - - 1915-09-04 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
POWALKA FRIEDRICH - - 1915-09-16 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BENSEN FRITZ - - 1915-10-04 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BARBULLA FRIEDRICH - - 1915-11-13 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KUSCHMIERZ FRIEDRICH - - 1916-03-21 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
NENDZA RUDOLF - - 1916-06-04 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
ZANERRA ADOLF - - 1916-06-06 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
WRONA REINHOLD - - 1916-06-08 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JÄGER GEORG - - 1916-07-04 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
HÖFFGEN BALTASAR - - 1916-08-28 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SLOPIANKA EMIL - - 1916-08-30 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KLOTZ KARL - - 1916-09-08 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JOSEFOWIK ADOLF - - 1916-10-07 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
PILLATH FRIEDRICH - - 1916-10-20 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
DUDDA GUSTAV - - 1916-11-07 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
HELMINGER FRANZ - - 1916-11-13 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BERNATZKI FRIEDRICH - - 1917-03-07 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BERNATZKI FRIEDRICH - - 1917-04-05 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SCHLIEWE FRITZ - - 1917-06-14 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
ZIADAK AUGUST - - 1917-07-06 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN WILHELM - - 1917-08-01 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KITTELMANN RUDOLF - - 1917-09-12 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
GUDRIAN EMIL - - 1917-11-17 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JEGLINSKI AUGUST - - 1918-02-20 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
TRAWNY GUSTAV - - 1918-03-28 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KUTSCHEWSKI GUSTAV - - 1918-04-10 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BUTZEK FRIEDRICH - - 1918-04-10 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
POTSCHWADEK FRIEDRICH - - 1918-04-17 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KWIATKOWSKI GOTTL. - - 1918-04-27 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
JOSEPHOWITZ JOHANN - - 1918-06-10 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
SDRENKA OTTO - - 1918-07-05 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
EITNER KURT - - 1918-08-28 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BUTTLER OTTO - - 1918-08-29 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
BUTTLER GUSTAV - - 1918-10-08 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
KLOK GUSTAV - - 1918-10-24 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
DANETZIK JOHANN - - 1918-11-02 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
PRZYSTAWIK JOHANN - - 1920-03-08 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
TOSEWSKI MAX MUSK. - 1914-11-15 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
SACK ADOLF MUSK. - 1914-11-19 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
KAMINSKI FRIEDRICH WEHRM. - 1915-07-15 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
VILLACH RUDOLF MUSK. - 1915-07-28 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
HINZBERG KARL MUSK. - 1915-05-03 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
HINZBERG ADOLF KAN. - 1918-08-03 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
KARLOWSKI AUGUST KÜR. - 1915-08-30 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
FISCHER EDUARD WEHRM. - 1916-07-16 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
LENKE WILHELM KAN. - 1916-08-31 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
GROSS WILHELM VIZEFELDWEBEL - 1916-05-11 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
CHMIELEWSKI EMIL LANDSTURM. - 1917-06-24 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
FIGGER OTTO OFFZ. STELLV. - 1917-09-10 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
GORONCY WILHELM MUSK. - 1917-10-26 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
SCHLACHTA JOHANN GEFR. - 1917-11-15 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - LEIP -
ABRAMOWSKI HERMANN GEFR. - 1915-03-21 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
REUSS HERMANN JÄGER - 1918-06-08 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
SALEWSKI WILHELM WEHRM. - 1915-06-08 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
ZILZ WILHELM ERS. RES. - 1915-07-21 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
KONKOWSKI WILHELM GEFR. - 1915-09-09 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
ZIELINSKI FRIEDRICH WEHRM. - 1917-08-19 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
SAKOWSKI EMIL SCHÜTZE - 1917-12-18 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
KIELICH ADOLF GEFR. - 1917-04-02 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
WESCHOLANSKI AUGUST GEFR. - 1918-10-28 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
WESCHOLANSKI KARL PION. - 1915-08-30 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
DUDDE PAUL MUSK. - 1918-10-09 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
GAJEWSKI KARL MUSK. - 1918-08-18 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - GÖRLITZ -
SMUDZINSKI LUDWIG GARD. FÜS. - 1918-11-12 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - GÖRLITZ -
KRISCHOLLEK ALEXANDER GEFR. - 1914-09-25 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
CHMIELEWSKI FRIEDRICH ERS. RES. - 1914-11-07 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
SCHEMINSKI ADOLF MUSK. - 1914-11-10 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
SILZ AUGUST MUSK. - 1914-12-11 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
SONTOWSKI FRIEDRICH MUSK. - 1915-09-09 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
LISERMANN ADOLF KÜR. - 1916-11-20 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
CHMIELEWSKI ADOLF MUSK. - 1917-04-30 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
HAASE THEODOR MUSK. - 1917-05-27 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
TIETZ JULIUS MUSK. - 1917-10-07 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STOYKE JOHANN MIN. WERS. - 1917-10-16 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
GUTMACHER OTTO SERGT. - 1918-03-22 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
KONRAD JULIUS KAN. - 1918-04-06 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STRAUSS OTTO GARDE. GREN. - 1918-06-11 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
KELLERT ADOLF UFFZ. - 1918-06-25 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
ZUFALL GOTTFRIED GEFR. - 1918-07-06 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
GROMMECK HERMANN SCHÜTZE - 1918-07-16 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
FROMBERG KARL SCHÜTZE - 1918-07-20 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
GUTZKI HERMANN SCHÜTZE - 1918-07-20 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
GUTZKI AUGUST KAN. - 1918-08-22 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STEFAN ERICH LEUTN. - 1918-07-23 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
OLINSKI OTTO VIZEFELDW. - 1918-08-19 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
TIETZ WILHELM ERS. RES. - 1918-11-15 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RÖSCHKEN -
STECKEL JULIUS JÄGER - 1914-08-23 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
SALEMKA FRITZ PION. - 1915-09-27 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
SAREMBA FRIEDRICH FÜS. - 1916-03-17 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
SAREMBA KARL JÄGER - 1916-09-21 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
ROSENKRANZ EMIL PION. - 1916-09-14 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
PREUSS RICHARD GEFR. - 1918-08-08 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - BALZEN -
DOMSCHEIT MAX - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ROSANOWSKI AUGUST - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SABOTTKA GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SABOTTKA KARL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SKUSCH KARL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WNUK LUDWIG - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
TRAZIK AUGUST - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MASEIZIK MICHAEL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEUMANN HEINRICH - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHEUMANN ALFRED - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KOWALEWSKI FRIEDRICH - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POMORIN GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GORNŸ EMIL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZEPANSKI FRIEDRICH - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
DRENSECK EHRICH - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
LÖWE JOHANNES - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KALINNA GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
JENDRZEŸZIK GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
JENDRZEŸZIK EMIL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOROWSKI MICHAEL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
THIMM ADOLF - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SAMUSCH OTTO - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KROLL GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MURSA AUGUST - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
URBANSKI JOHANN - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KLAWITTER HERMANN - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KAULBARS JULIUS - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KALINNA JOHANN - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KIRSCH KARL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SBRZESNŸ GUSTAV - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
WITTULSKI KARL - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PAPROTTA HERMANN - - - - Wejsuny II wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
DUSCHA LUDWIG - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
GORNŸ ADAM - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
GUNIA GOTTLIEB - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
JEDAMSKI FRIEDRICH - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
KRZŸKOWSKI AUGUST - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
KRZŸKOWSKI HERMANN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
POKRAKA WILHELM - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
STIBOR JULIUS - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
STIBOR KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
URBANSKI FRIEDRICH - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - DEMBENOFEN -
BEDRA WILHELM - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
ERWIN GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
GARDEISKI DEDUARD - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
JEDAMSKI FRIEDRICH - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
KORIATH FRITZ - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
KORIATH WILHELM - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
KUSCHMIERZ GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
PILATH KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
RADECK HERMANN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
RETKOWSKI GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
SCHUPETTA OTTO - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - GIMMENDORF -
BACHOR GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KURKEN -
HERRENDÖRFER EMIL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KURKEN -
MAJEWSKI GOTTLIEB - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KURKEN -
ROHDE KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KURKEN -
DIETZOW EMIL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
GODLINSKI EMIL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
GUNIA GOTTLIEB - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
GUNIA GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
GUNIA KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
KALKSTEIN ROBERT - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
SCHIMANKOWITZ GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
SENDER EDUARD - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
TULODZIETZKI ADOLF - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
WISOTZKI GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
GRZELLA CHRISTIAN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
GRZELLA GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
OLSCHEWSKI CHRISTIAN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
SABORZKI EMIL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
STENSITZKI JOHANN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
TRUSCHZINSKI KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
TYBUSSEK AUGUST - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KL. MARNANSEN -
DEMBSKI JOHANN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
GOGOL JOHANN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
GORNŸ GOTTLIEB - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
GUNIA WILHELM - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
KALINOWSKI JOHANN - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
KULIK KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
KULIK KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
LIKUSKI FRIEDRICH - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
LIPPEK EMIL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
LIPPEK LUDWIG - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
OLSCHEWSKI KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
STACH KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
ZŸWEK GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - NATTATSCH -
GUNIA RUDOLF - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - SELLWA -
BEDNARZ GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - SCHWEDRICH -
GRZŸBOWSKI GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - SCHWEDRICH -
JEGLINSKI AUGUST - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - SCHWEDRICH -
JEGLINSKI KARL - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - SCHWEDRICH -
SKIBA FRIEDRICH - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - SCHWEDRICH -
POETZEL PAUL MUSK. - 1914-10-27 OSTPR. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
SYMANCZYK WALT. GEFR - 1915-09-24 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
KAISER GUST. MUSK. - 1915-11-20 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
GROSS EMIL MUSK. - 1916-07-16 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
EICHLER GUST. GREN. - 1916-07-28 SERB. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
KLINGER ERICH MUSK. - 1916-08-17 SERB. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
ROSENKRANZ EMIL WEHRM. - 1916-09-04 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
GROSS HERM. UNTFZ. - 1916-12-27 RUM. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
FRIEDRICH WILH. ERS. RES. - 1917-08-21 - Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
PLEWKA WILH. PION. - 1917-08-21 RUM. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
PLEWKA OTTO MUSK. - 1918-06-01 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
ABRAMOWSKI PAUL SERGT. - 1918-06-04 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
ABRAMOWSKI WALT. KAN. - 1918-07-03 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
FREY HUGO GEFR. - 1918-08-07 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
EICHLER JOH. MUSK. - 1918-09-24 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
GAJEWSKI KARL JÄGER - 1918-10-23 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
LAGODNY GUST. MUSK. - lis-18 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
SALEWSKI ADOLF JÄGER - 1919-01-14 ENGL. GFG. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
STUDENSKI JOH. MUSK. - 1915-06-11 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
STUDENSKI ADOLF GEFR. - 1916-04-26 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
GROSS GUST. MUSK. - 1914-10-11 OSTPR. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
WERNER GUST. ERS. RES. - 1915-08-19 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
OLSCHEWSKI RUD. GEFR. - 1917-05-11 PALAST. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
KOMOGOWSKI HEIN. MUSK. - 1918-05-24 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
KOSCHMIEDER OTTO ERS. RES. - 1918-06-11 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
JLLMANN WALT. GEFR. - 1918-08-28 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
POTTEK AUG. WEHRM. - 1918-12-04 - Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
POTRATKE AUG. SERGT. - 1918-07-16 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KL. LOBENSTEIN -
LISCHEWSKI JUL. WEHRM. - 1915-06-23 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KL. LOBENSTEIN -
TOFFEL AUG. KAN. - 1914-11-19 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KL. LOBENSTEIN -
DRAWERT FRITZ MUSK. - 1915-07-31 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
MARGUARDT AUG. GEFR. - 1915-08-11 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
KUNZ FRIED. MUSK. - 1915-09-03 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
LEHN FRIED. MUSK. - 1915-07-19 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
LEHN EMIL MUSK. - 1916-11-28 SERB. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
HERTRICH PAUL MUSK. - 1916-12-06 MAZED. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
HERTRICH OTTO SCHÜTZE - 1917-02-02 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
PÓŁTORAK JAN - - 1917-07-16 YPERN Grzybowo wieś, gm. Września, pow. wrzesiński wielkopolskie 1898-06-19 GRZYBÓW -
ZUNKE FRITZ OBERLEUTNANT 1 KOMP. RES. INF. REGT. 12 1915-07-07 - Łowicz II miasto, gm. Łowicz, pow. łowicki łódzkie - - -
BABIŃSKI LUDWIK - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
BIŃKOWSKI IZYDOR - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
BOROWCZYK ADOLF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
CHMIELARZ TADEUSZ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
CHRAPEK ANDRZEJ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
DOMAŃSKI JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
DOMASIK MICHAŁ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
DRABEK PIOTR - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
FRAŚ JULJAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
FRĄCZEK FRANCISZEK - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
GRABSKA JÓZEFA - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
GUZDEK JAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
HEREDA WŁADYSŁAW - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
JANECKI JAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KILJAN ANDRZEJ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KLAJA WŁADYSŁAW - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KOŁEK WALENTY - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KORYLATOWICZ DYMITR - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KOWALSKI MICHAŁ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KOZUB IGNACY - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KOŹMIN JULJAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KOŹMIN WŁADYSŁAW - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KUREK PIOTR - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KUŚMIERZ LEON - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KUŚMIERZ JAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
ŁUBIK JAN - - 1915-06-23 - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie 1894-12-13 FRYDRYCHOWICE -
MACHACZEK FRANC. I.R. 56 - 1917-06-08 - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - FRYDRYCHOWICE -
MACHACZEK LUDWIK - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
MATUSIAK JAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
MATUSZYK JULJAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
MRZYGŁÓD FRANC. - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
NOGAŁA STANISŁAW - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
NOWAKOWSKI JULJAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
NOWAKOWSKI JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
OGIEGŁO PIOTR - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
OGIEGŁO JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
OGIEGŁO FRANCISZEK - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
PAŁOSZ ANDRZEJ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
PESZEL KAROL - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
PŁONKA JAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
RAMZA JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
RYŚ ANTONI - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SKAWIŃSKI JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SKOTNICKI FRANC. - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SŁAPA JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SOPICKI MICHAŁ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
STUGLIK JAN - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
STUGLIK JAN (2) - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SZATAN JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
TATAR FILIP - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
WĘGRZYN FRANCISZEK - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
WĘGRZYN STANISŁAW - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
WILK FRANCISZEK - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
WILK MICHAŁ - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
WOŹNIAK ANTONI - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
BIELENIN FRANCISZEK - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
BRYZEK ANTONI - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
BRYZEK JAN - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
CIBOR N. - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
CINAL JAN - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
HYŁKO JAN - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KIERPIEC WŁADYSŁAW - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KNAPIK FRANCISZEK - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KNAPIK WŁADYSŁAW - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
KRUPNIK WŁADYSŁAW - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
MAZGAJ FRANCISZEK - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
MAZGAJ JÓZEF - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
NAJBOR TOMASZ - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
PIECZARKA LUDWIK - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
PŁONKA KAROL - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
POLAK JAN - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SERWIN KAROL - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SKORUPA MICHAŁ - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
SORDYL IGNACY - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
TUREK JÓZEF - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
WAWAK JÓZEF - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
ŻUREK JÓZEF - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
WRÓBEL KONSTANTY - - - - Wieprz wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
DRABEK HANS LEUTNANT D. ART. - 1917-05-27 FRANKREICH Pszczyna miasto, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie 1896-10-18 PLESS -
SCHOLZ ? OBER JÄGER - 1915-08-06 - Pszczyna miasto, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
JANA JULIAN LEGIONISTA 4 P.P. LEG. 1915-11-07 KOSZYSZCZE Tarnów IV miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZPUNAR BOLESŁAW PPOR. KMDT. I KOMP. 3 BAON 1 PUŁK 19814-12-25 ŁOWCZÓWEK Tarnów IV miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZPUNAR MIECZYSŁAW LEG. I KOMP. 3 BAON 1 PUŁK 1915-11-15 ŁOWCZÓWEK Tarnów IV miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARENDT LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
BIANGA FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
BLOCK AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
DARZNIK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
DUŁAK LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
ELLWART JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
LAGA FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
MARCIŃSKI AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
MILCZEWSKI KAZIMIERZ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
MÜLLER FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
NACZK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
RESZKE JULIUSZ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
RUCHNIEWICZ FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
STANKOWSKI FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
ARENDT AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
GROTH PAWEŁ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
GRZENKOWICZ JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
KESLINKIEWICZ WALERIAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
KOBIERZYŃSKI ALEKSANDER - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
KUNKEL IGNACY - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
LABIDDA OSKAR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MACH ROBERT - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MEIN RYSZARD - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MERCHEL JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MIOTKE JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
RUSZKOWSKI von FLORIAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
SIKORA WŁADYSŁAW - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
WALDOWSKI von JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
WALDOWSKI von JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
HIRSCH JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - DARGOLEWO -
KOSZAŁKA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - DARGOLEWO -
SZWEDA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - DARGOLEWO -
BRZESKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
CZAJA MICHAŁ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
DAMPS STANISŁAW - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
KLAMROWSKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
MACH von KLEMENS - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
MARTENS JAN AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
BRZESKI FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - KOBYLASZ -
KOBIELLA PAWEŁ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINKO -
OLSZEWSKI LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINKO -
POLASZEK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINKO -
GROTH AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINO -
GROTH BERNARD - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINO -
KLINSKI BRUNON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINO -
KUJAWSKI AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINO -
PROCHNOW PAWEŁ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINO -
RYBANDT LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINO -
ROCZKOWSKI FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LEWINO -
BARANOWSKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
BLOCK FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
BRZESKI JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
CZAJA JULIUSZ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
DAMPS LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
ELENDT JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
ELLWART ALOJZY - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
ELLWART JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
ENGELBRECHT JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
FUNK LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
GROTH JULIUSZ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
GRZENKOWICZ JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
HENNIG WŁADYSŁAW - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
KOSS von ALBERT - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
LABUDDA STANISŁAW - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
LANGE LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
SOLDAT LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - LINIA -
CIROCKI TEODOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
DARGACZ AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
GERLACH von FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
GERLACH von KAROL - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
HOFFMANN ERNEST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
KLEIN LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MIELEWCZYK LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MIELEWCZYK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MIELEWCZYK WIKTOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MÜLLER JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
OLSZEWSKI TEODOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
SIKORA JAKUB - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
TONNERT ERNEST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
WENTA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
DAMPS JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
FUNK LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
GŁODOWSKI WIKTOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
KELLERT FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
KUNIKOWSKI TEODOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
LABUDDA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
LEYK JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
MIOTK JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
PIWKA BERNARD - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
REUTER BERNARD - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
STENKA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
WEIHER JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
WROŃSKI ALOJZY - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
BARANOWSKI AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
PIEKARSKI LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
BARANOWSKI FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
BECKER ALOJZY - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
BOBIKOWSKI AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
CZAJA FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
KOZYCZKOWSKI von EMIL - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
KRAMP FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
LAWRENZ LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
MYSZKOWSKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
NOWICKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
PAHNKE BRUNON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
PAHNKE HENRYK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
PIONKE RUDOLF AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
RICHERT FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
RÜBANT LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
SKRZYPKOWSKI OTTO - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
BRILLA BERNARD - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ROSCHY -
CZAJA LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STARA HUTA -
KASZUBA JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STARA HUTA -
SIKORA JANUSZ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STARA HUTA -
DŁUGOSZ JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
KROLL LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
LEWICKI JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
NEGENDANK KAROL - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
ORZESZK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
STREHLKE WALTER - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TĘPCZ -
BARANOWSKI JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
KALKOWSKI JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
KRÄPEL LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
KUMMEROW HERBERT - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
MERCHEL WIKTOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
BIANGA FRANZ - - 1915-03-11 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
BIANGA MICHAEL - - 1915-07-23 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
BOBKOWSKI AUGUST - - 1918-03-28 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
BOBKOWSKI FRANZ - - 1916-12-28 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
BOROWSKI LEO - - 1915-12-17 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
BOROWSKI PAUL - - 1917-03-10 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
BRZESKI ALBERT - - 1917-10-07 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
CZAJA FRANZ - - 1914-11-16 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
CZAJA JOHANN - - 1915-05-06 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
CZAJA JOSEF - - 1917-10-22 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
CZAJA VALERIAN - - 1915-07-24 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
CZERWIONKE PAUL - - 1914-10-06 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
DAMBROWSKI von V. - - 1918-11-04 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
DAMBROWSKI von F. - - 1915-01-02 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
ELENDT JOHANN - - 1915-02-25 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
FUNK LEO - - 1917-02-25 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
FUNK LEO - - 1915-10-03 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
GURSKI AUGUST - - 1917-08-18 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
HAFKE STANISLAUS - - 1918-01-03 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
KACZYKOWSKI JOH. - - 1916-09-08 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
KLANKOWSKI LEO - - 1917-10-30 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
KOSTUCH VICTOR - - 1917-05-10 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
KOTLOWSKI LEO - - 1918-02-20 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
KUPTZ ADOLF - - 1915-10-15 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
LABUDDA JULIUS - - 1915-11-14 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
LAGA FRANZ - - 1918-04-11 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
LAGA JOHANN - - 1915-11-08 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
LAGA LEO - - 1916-11-24 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
MAKURAT BERNHARD - - 1914-12-02 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
MARCINSKI ANTON - - 1915-03-17 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
MISCHKOWSKI JOS. - - 1918-04-21 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
MROSK THEODOR - - 1915-03-11 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NATZKE KARL - - 1918-09-05 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NATZKE LEO - - 1914-09-20 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NATZKE RUDOLF - - 1915-08-17 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NATZKE THEOFIL - - 1918-07-21 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NOSS FRANZ - - 1915-03-17 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NRESE von JOSEF - - - - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NRESE von VICTOR - - - - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
OKROJ LEO - - 1918-10-03 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PEHNKE ADALBERT - - 1914-10-16 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PEHNKE FRANZ - - 1914-10-16 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PERSCHON OTTO - - 1914-11-15 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PIEKARSKI JOHANN - - 1914-09-16 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PIEKARSKI JOSEF - - 1916-11-03 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PIEKARSKI PAUL - - 1915-09-08 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
PIEKARSKI VICTOR - - 1915-01-02 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
POBLOCKI von THEOD. - - 1917-08-30 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SAMP JOSEF - - 1918-09-29 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SARACH JOSEF - - 1914-10-10 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SCHNAASE FRANZ - - 1917-04-16 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
SCHULZ JOHANN - - 1918-08-19 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
STANKE JOSEF - - 1916-02-21 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
STUDZINKI von TH. - - 1914-09-24 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
TOKARSKI ADALBERT - - 1915-02-18 - Rozłazino