Nazwisk w bazie na literę %: 73590

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MAKSYMOWICZ ROMAN PODPORUCZNIK DOWÓDCA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - „NAWROT”, ZGINĄŁ W CZASIE ATAKU POŚCIGOWEGO ZA MOSKALAMI W MAJDANIE KRAISENIŃSKIM, POŚMIERTNIE ODZN. VM V KL
MEINTZ ALFRED PODOFICER - 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - Żyd, tablica zniszczona
SJÖSTRÖM HJALMAR AXEL LT. D R i R 419 1918-??-?? - Stryj Ukraina, obwód lwowski Pogranicze 1890 - ŻOŁNIERZ SZWEDZKI
BALAKIN JAN - - 1914-11-04 - Łobudzice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - ŻOŁNIERZ ROSYJSKI
BOROWIAK JOSEPH - - - - Remiszew wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - ŻOŁNIERZ AUSTRIACKI
SUPPLI MAX MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SZAFRANSKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
THALMMAN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
TIMM - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
TORTZ - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
TROTTNER - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
LEIDREITER FRANZ MUSZKIETER 45 PP 1915-02-09 - Karwik-Kierzek wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
LINDENBAUM WILLI MUSZKIETER 45 PP 1915-02-09 - Karwik-Kierzek wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SWANHOLM HERMANN UNTFFZ 4 KOMP.GREND.RGT.3 1914-09-07 - Kocioł Duży wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
GRAMMES - MUSZKIETER 43 PP 1914-09-07 - Kociołek Szlachecki wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
MARSANEK GUSTAV LDSTM. 5 KOMP. LDSTM. INF. BATL. LOTTZEN II 1914-12-22 - Końcewo wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
EBERT JOHANN FÜSL. 9 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 1915-02-09 - Paski nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
ERDMANN HUBERT FÜSL. 9 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 1915-02-09 - Paski nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
LISCHKA MAX GREND. 3 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 1915-02-09 - Paski nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
LUDEWIG BRUNO ERS.RES. 1 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 1915-02-09 - Paski nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
MÖLLER SOREN GRENADIER 1 KOMP. RES. JNF. RGT. 262 1915-02-09 - Paski nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
BEITZ SERAFIN GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
BRZEZINSKI PAUL PORUCZNIK 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
CROHN WILLIBALD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
DANKWART ANTON GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
DAUGALLIES JOHANN GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
DREWS WILHELM GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
HOLZMANN OTTO K - - - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
KWIAS ADALBERT - E.L.J.R.3 2.C 1915 - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
LANIECKI WLADISLAUS - E.L.J.R.3 2.C - - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
DUCHOW HANS OBERMATR. - 1920-02-20 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
FRANK RAINHOLD MUSK. - 1917-12-21 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KOHN JOHANNES KAN. - 1919-08-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
KRAMER ALBERT LDSTM. - 1921-05-01 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
MARTEN KARL OBERMATR. - 1922-02-18 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
UTECHT HERMANN MUSK. - 1919-02-09 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
WUSSOW ALBERT LDSTM. - 1919-09-12 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - zmarły na skutek wojny
ANDERSCH WILLY PIONIER 12 BATALION PIONIERÓW 1918-06-13 116 SZPITAL POLOWY W MERVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-12-13 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GARTNER ERWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 103 REGIMENT PIECHOTY 1916-01-30 REZERWOWY SZPITAL POLOWY W BAUTZEN Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-12-27 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GARTNER GUSTAW EDMUND LANDWEHRMANN LANDW. 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-05-14 SZPITAL POLOWY W BROMBERG Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-06-19 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
HILSCHER ALWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 474 REGIMENT PIECHOTY 1920-04-08 JASNA GÓRA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-10-24 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
JUNG REINHOLD ZUGFUHRER CK.U.CK. 94 REGIMENT PIECHOTY 1916-01-25 JASNA GÓRA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1881-10-10 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
LEUPOLT EDMUND ROBERT LANDWEHRMANN 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-11 SZPITAL POLOWY W ALLIGNY Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-11-04 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
NIEDERLEIN MAX - 102 REGIMENT PIECHOTY 1918-07-29 SZPITAL POLOWY W BOURSONNE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-01-30 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
SELLGER EDMUND ERSATZRESERVIST 47 LANDW. BRIG. ERS. BATALION 1915-03-08 SZPITAL POLOWY KOŁO RUSKIEJ WOLI (SŁOWACJA) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-06-01 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
TANNENBRING OSKAR PIONIER 12 BATALION PIONIERÓW 1918-06-16 8 SZPITAL POLOWY W FROHLREICH Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1888-07-20 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
TANNENBRING OSKAR REINHARD KRANKENTRAGER 270 KOMPANIA SANITARNA 1918-06-16 8 SZPITAL POLOWY Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-11-01 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
ZEISSIG ROBERT SOLDAT (SZEREGOWY) 177 REGIMENT PIECHOTY 1917-03-03 SZPITAL POLOWY W DREŹNIE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1874-05-01 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
ZIMMERMANN MORITZ GUSTAW UNTEROFFIZER 431 REGIMENT PIECHOTY 1917-08-28 111 SZPITAL POLOWY Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1876-09-08 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu, przy nazwisku dopisek 16
BIJOK JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
GABZDYL FRANCISZEK - - 1919 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
MATUSZEK JAN - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
PUCEK ANDRZEJ - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
STOSZEK JAN - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
SZAJTER KAROL - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
TOMICA FRANCISZEK - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
ŻYŁA FRANCISZEK - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
ŻYŁA JÓZEF - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
HOFFMANN KURT - - 1914-11-20 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - ZMARŁ W SIERADZU
IMM FRIEDRICH - - 1916-06-21 - Sieradz II miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - ZMARŁ W SIERADZU
SCHAFER RICHARD PAUL LANDWEHRMANN CK.U.CK. 18 REGIMENT PIECHOTY (Kraków?) 1915-12-25 JEKATERINOSLAW Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-08-09 - ZMARŁ W NIEWOLI
RAŚ FRANCISZEK - - - zginął na terenie Bośni Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - zmarł przed 1915-03-15
ANGRESS JULIUS - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PEISKRETSCHAM (Pyskowice) zmarł na skutek wojny
BADRIAN ADOLF - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
KAMINSKI ADOLF - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
KÖNIGSFELD WALTER - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
LÖBINGER HARTWIG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
ROSENTHAL FRIEDEL - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
SCHIROKAUER SIMON - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PEISKRETSCHAM (Pyskowice) zmarł na skutek wojny
WIENER MARTIN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
DATZ KARL - - 1918-10-19 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - ZMARŁ NA GRYPĘ
FIALA ALFRED KRIEGSFREIWILLIGER INF. REGT. 102 1918-05-10 SZPITAL POLOWY 270 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-11-13 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
FRANZ EDMUND - ETAPPEN PFERDE DEPOT 30 1919-08-13 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1876-08-16 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GARTNER EDMUND FAHRER FUSS ART. REGT 19 1919-01-18 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-09-06 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GEISSLER EDUARD UNTEROFFIZIER INF REGT 94 1919-03-21 GEFANGENSCHAFT IN MAHREN Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-02-18 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
HERFURTH ROBERT - REF INF REG 100 1918-12-15 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-07-04 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
JAHNE OSKAR GEFREITER REF INF REGT 37 1918-05-21 SZPITAL POLOWY WE FRANCJI Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1885-11-06 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
RIEDEL JOHANN GEFREITER MINENWERFER ABTLG LEIB GREN REGT 100 1918-08-18 SZPITAL WOJENNY FOURMIS WE FRANCJI Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-12-11 SCHOENFELD (KRZEWINA) ZMARŁ
SCHONFELD ARTHUR GEFREITER ERSATZ INF REGT 23 1919-06-19 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-08-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
THIEMANN BRUNO - REF INF. REGT. 242 1918-07-09 SZPITAL W CHARLOTTENBURG Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-11-15 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
ZMRZLAK ALOIS E.R. INF. K.U.K.I.R. 87 1914-11-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - ZMARK Alois (J. Drogomir)
RIESEN von R. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HOPPENAU ZIEMIANIN
? MAXIMILIAN WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - ZIELINSKI? (DEHNEN)
STÄDTER - - - 1914 - Sieradz I miasto, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - ZGINĄŁ PODCZAS ATAKU
HERGESELL THEOPHIEL UNTOFFZ. R.J.R. 205/3K. 1915-07-24 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HOFMANN WILHELM LDSTM. R.J.R. 208/10K. 1915-08-07 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
STRUBE BRUNO KRIEGSFRW. R.J.R. 208/9K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - Żeliwna tablica z symbolem żelaznego krzyża
HI? KA? LEUTNANT RJR ?/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
LESSING FRITZ LEUTNANT RJR 220/6K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
WALDEN WÖRDEMANN LEUTNANT RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
LANGEHEINE KARL RESERVIST J.R.75 6.KOMP. 1915-07-31 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Żelazny krzyż
RIEHELMANN LOUIS MUSKETIER J.R.74 4.KOMP. 1915-07-23 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - Żelazny krzyż
SALESCHUS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zatarta
BARTSCH JOSEF - - 1914-09-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BAUMGARTEN PAUL - - 1917-07-17 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BECK ERNST - - 1917-10-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
FRANKE HUBERT - - 1914-08-26 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
JASCHKE WILHELM - - 1918-11-04 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
URBAN AUGUST - - 1914-10-15 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BONNKE FRIEDRICH - - 1916-12-12 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
DARGUSCH PAUL - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
GLIEWE FRANZ - - 1916-09-17 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
HEYE KARL - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
LOSSIN KARL - - 1917-03-20 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MAGULLA ARTUR - - 1917-10-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MAY? WALTER - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MIELKE KARL - - 1918-10-31 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
NIPKOW OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
RETHKE MAX - - 1918-07-20 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
ROSIN OTTO - - 1918-04-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
TÖPPER ROBERT - - 1918-08-11 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
VOLZ BRUNO - - 1916-06-01 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
CHMIEL KAROL - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
CHMIEL PAWEŁ - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
FOLTYN FERDYNAND - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
SADLIK JAN - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
SZAFARCZYK ALOJZY - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
TARGOSZ KAROL - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
BIEDA WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
CIESIELSKI CZESŁAW - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KEMPIAK SYLWESTER - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KINAL ANDRZEJ - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KONIECZNY JÓZEF - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KOSZCZÓŁ WALENTY - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KUCZYŃSKI ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MIKUŁA JAN - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MRUK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
STACHOWIAK MELCHIOR - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
SZOPNY STANISŁAW - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
FRYCHEL RICHARD - - - verm. Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - zaginął
SCHPRENZ FRANZ - - - varm. Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - zaginął
GARBAS STANISLAUS - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PROKSCHA ROBERT - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
RYBOSCH PAUL - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
WOSNITZEK EDUARD - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GOLDBACH FR. - - 1916-09-03 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
GRONHAGEN M? KRFW. - 1914-12-06 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
KLEIN GOTTFR. LDSTM. - 19??-02-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
LENNERT GUST. MUSK. - 1914-11-19 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
LENNERT JOH. PION. - 1915-09-25 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
SZEBROWSKI AUG. VZFW. - 1915-09-05 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
SZEBROWSKI GUST. MSK. - 1914-11-24 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
WILL AUG. UNTFFZ. - 1914-09-09 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
WILL HERM. WEHRM. - 1914-08-29 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
BOHLMANN WILHELM - - 1918-09-01 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
DREWITZ GUSTAV - - 1918-10-25 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
LIPKE KARL - - 1918-10-14 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
WERMKE OTTO - - 1916-08-01 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
PIEKNY BERNHARD - - 1914 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
REICHERT GOTTLIEB - - 1918 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - zaginął
BADURA THEODOR - - 1917 Francja (verm.) Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1896-04-16 - zaginął
LIWOWSKI WILHELM - - - Francja (verm.) Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1893-01-08 - zaginął
HERRMANN RICHARD - ART. REGT. 48 1918-10-08 BEAUCOURT Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-02-20 REIBERSDORF (RYBARZOWICE) ZAGINĄŁ
KUPKY ALFRED - 4 INF REGT 103 1918-10-10 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-01-27 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
SAUER OSKAR SOLDAT GREN. REGT. 100 1918-03-28 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-03-03 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
FRANZ GUSTAV SOLDAT (SZEREGOWY) 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-09-29 SZAMPANIA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-07-11 - ZAGINĄŁ
HERRMANN ALFRED SOLDAT (SZEREGOWY) 100 REGIMENT GRENADIERÓW 1916-08-10 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-15 - ZAGINĄŁ
KIRSCH WILHELM SOLDAT (SZEREGOWY) 94 REGIMENT PIECHOTY 1916-08-16 - Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-05-28 - ZAGINĄŁ
PAGAN JOHANN SOLDAT (SZEREGOWY) CK.U.CK. 92 REGIMENT PIECHOTY 1916-06-06 ROSJA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-04-13 - ZAGINĄŁ
HERZOG KARL - - 1916-05-05 - Brzezinka wieś, gm. Oleśnica, pow. oleśnicki dolnośląskie 1891-12-17 - Zaginął
RIEGER PAUL - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - ZAGINĄŁ
HERRMANN OTTO - - 1917-09-20 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1898-03-12 - zaginął
JARAUSCH REINHOLD - - 1914-09-14 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 18??-12-31 - zaginął
ADAMCZYK FRIEDRICH - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
BONCZYK JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
DRONIA HUGO - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
FORISCH JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
FUCHS HERMANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GITTEL WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GODULLA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GUNIA PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KSIENSIK JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
LATACZ ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PIKULIK JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
POLACZY JOSEF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PROKSCHA JULIUS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
ROKUS THEODOR - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
ROMANCZYK JOHANN - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
SCHREIER JULIUS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
SOBOTZIK ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
UTZMANN JULIUS - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
UTZMANN THEODOR - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
VOGEL WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
KUBINA JOHANN - - 1916 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
WALCZAK JOHANN - - - - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
JANITZKI ANTON - - 1917 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - ZAGINĄŁ
MIESTEZKI JOHANN - - 1917 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - ZAGINĄŁ
KASPEREK ALEXANDER - - 1916 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - ZAGINĄŁ
BUCHTA ANDREAS - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GANDURA PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GORDALLA MARTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GRZONKA FRANZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KACHEL PAUL - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KAMLA LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KAMPA JAKOB - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KOCIOK JOHANN - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KRECIK FRANZ - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
MALEK JOSEF - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
MISCH PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PAMPUCH JOSEF - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
POF KONSTANTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PRODLIK THEODOR - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
RESSEL JOHANN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
STELLMACH PAUL - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
STENZEL THOMAS - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
KLOSE REINHARD - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - ZAGINĄŁ
BAUMANN PAUL - - 1914-10-27 FRANCJA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
BRINNER HERMANN - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
GEBAUER PAUL - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
KICK HERMANN - - 1915-09-15 LOOS Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
KUNISCH HERMANN - - 1918-08-? - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
MUNDEL HEINRICH - - 1915-05-22 LORETTOHOHE Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
PETER ERNST - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
REICHERT REINHARD - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
WIESENBERG ARTHUR - - 1916-03-18 CASTLETTE-WA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
GAUGER HERMANN LANDSTM. - 1917-07-27 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
KNOLL FRANZ LANDSTM. - 1916-05-06 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
KNOLL HERMANN GREN. - 1914-10-07 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
TANK KURT MUSK. - 1917-04-16 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - ZAGINĄŁ
GARBAS VINZENT VERMISST - maj-19 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - zaginął
LANGER PAUL - - 1914 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - ZAGINĄŁ
BACZYŃSKI MAKSYMILIAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BIESIADKO WŁADYSŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
PERZ JÓZEF - - 1919 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
PIECHOWIAK JÓZEF - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
RADZIEJ ROMAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
REMBACZ ANTONI - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SICIŃSKI STANISŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
STACHOWIAK ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SZYCHOWIAK WAWRZYNIEC - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
ŚCIERA JAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BARTON BASIL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
CHROBAK ANT. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
CHROBAK HUB. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
ERNST THEOPHIL - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
FRANKE EGON - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GIELE ANTON - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GIELE ROBERT - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GLINKA ROMAN - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
GNIELKA FRANZ - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
HAASE KARL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
HENNIG THEOD. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
JOSEPF JOH. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
KOPETZKI VINZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
KORFF ROBERT - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
MIERZWA EDU - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
MIERZWA PET. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
NOWAK WERNER - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
OLSCHENKA FRZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
PIETSCH ALFRED - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
POKUTTA MAX - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
POLLAK FRANZ - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
POLLAK STEPH. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
RUPPERT MAX - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SCHINDLER GERH - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SCHINDLER OTTO - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SCHOLZ ERICH - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
SIMONIDES PAUL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
STOISCHEK AUG. - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WEISS FRANZ - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WEISS ROBERT - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WIEJA JOHANN - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
WILK THEODOR - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
ZOLLNER KURT - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY ZELLIN
ADAMIETZ VIKT. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
BAUMHACKER FRZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
BINIEK JOHANN - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
DUSCHANSKI KARL - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
ERNST AUGUST - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
ERNST FRANZ - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GLINKA KARL - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GONSIOR FELIX - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GONSIOR PETER - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
GONSIOR ROB. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HADAMEK FRZ - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HELTWER JOH. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
HEYDUK VAL. - - 1914 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
JAHN ALFRED - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
JANKOWSKI JOH. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
JORASCHEK JOH. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
JOREK ROMAN - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
KINNE ANTON - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
KOPIETZ KARL - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
LEDWOCH ALEX - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
MATORNY KARL - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
MUSCHIOL FRZ. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
OFIERA AUGUST - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SCHLOTAWA ANT. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SCHLOTAWA NIK. - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SCHUSTER ROM. - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
SIMONIDES GOTTH. - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
STYRA KONRAD - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
ULICZKA VIKTOR - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
WUTTKE JOSEPH - - 1915 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
WUTTKE PAUL - - 1916 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
ZORAWIK THEOD. - - 1918 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
BERNDT PAUL MUSKIETER - 1917-08-11 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1863-09-04 - z domu WILHELM
KNOBEL WILHELM OFFZ.-STELL. - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - XVII
MAZZALI - - - - - Markajmy wieś, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie - - WŁOCH
ALLRAM JULIUS JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-25 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ANDERSEN HANS GREN. 7.KOMP. GREN. 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
BAUER FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
BAUMER J.KERSCH JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
BERCKNER ERNST. ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
BROCKMANN FRIEDER. GEFREIT. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
CRAMER CHRISTIAN ? 7. KOMP. GREN. 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
DIRNECKER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 3 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ELINSKI FELIX ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
FIGAR WALTER JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-29 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
GRUNE ERNST. ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
HABERLAND OTTO ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
HOFER JAKOB ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-26 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ILLEK ALOIS ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-27 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
JACHINGER FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
JAKSCH KARL JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-29 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
JOHANNSEN MATH. GREN. 7.KOMP. GREN. 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KADLEC JOSEF ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KLEMITZ WILHELM ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KOKTA FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KRABE GUSTAV ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KREUZINGER GUSTAV ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
KROMPLAK JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
LADE BRUNO GRENADIER 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
LINDEGARDT WILH. GREN. 7.KOMP. GREN. 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
NOVAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PICHLNER ADPLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
POJER FRANZ ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
POSPISIL KARL ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
POSROSIL WŁADYMR JNFANT. K.U.K. J.R. 31 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PRINACK HERMANN ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
SCHNELLINGER ALOIS JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
STEININGER JOSEF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
VOCHYAN JOHANN ZUGSFÜHRER K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WAGNER FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-30 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WANCZEK PAUL ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
WLOCZYK KONRAD ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ZENEZNY JOH. ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ZIEGLER RAJMUND ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-28 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ZIELIŃSKI FRANCISZEK LEG. 5 KP. 1 P. LEG. POL. 1917-06-05 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - WOLA KOŻUSZKOWA
MARSKE HUGO OFFZ. STELLV. - 1915-06-24 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - WOJCIN / WÓJCIN
KUZACH FEDKO SCH. - 1914-12-02 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - wg. Drogomira - KURACH
HAWRYŁOWICZ AVREAN - - 1914-12-10 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - HAVRYLOWICZ
BARDYŃ PAUL LST.INF. LDST.I.R. 34 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - BĂRDYN
BARON JOHANN INF. LDST.B.K. 32 1915-08-30 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - BARAN
MAREK JOSEF HONST.GYAL.EZB K.U.K.L.I.R.24 1914-12-11 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - 1914-12-20
FAMOUS JOHANN INF L.I.R 30 1914-12-12 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - 1914-12-02
MAKAROW DYMITR RUSS-OFFIZ - 1914-11-27 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira +27.12.1914
CZUK MICHAEL - D.R. 9 1914-12-10 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira +12.12.1914
?INFERT HUGO ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
ADOLPH PAUL JAG. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
LOBETH PAUL ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
MERTIN FRITZ ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NITSCHKE OSWALD SERG. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NITSCHKE BRUNO SA. GEFR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
RUTTICH ERNST MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SCHAHL GUSTAV ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
SIEGERT ERNST MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
WEIRICH BRUNO ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
WOLF PAUL FUS. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
RANDSCHUH WILLY MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W,
CALLIES S. - - 1917-07-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
FÜCK A. - - 1919-05-26 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
LEWANDOWSKI A. - - 1915-05-25 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
MANTHEI O. - - 1914-11-02 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
ZUNKER A. - - 1918-08-23 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - VM
JANDRE? BRUNO MUSK[ETIER] - 1915-04-08 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
?SYNGEN ? ? - 1914-08-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
AUMANN FRITZ JÄG[ER] - 1915-02-23 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
BRUDER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-06-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
DRATH ROBERT MUSK[ETIER] - 1918-05-17 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
RADÜGE OTTO KRAFTMTR. - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
SCHEUNEMANN FRIED[ICH] LANDST[URMMANN] - 1914-10-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
WOSNIAK DANTON INF. ÖST.UNG. 1914-10-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - vermißt
ZAWADIL RUDOLF INF. K.U.K. I.R. 13 1914-09-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - vermißt
ZÖCKE STEFAN JG. ÖST.UNG. 1914-12-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - vermißt
BRESTEL HERM. - - 1915-07-20 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1879-10-08 - vermißt
MERKEL EMIL - - ? - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1889-06-01 - vermißt
HARTWIG AUGUST - - - - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno vermißt
? EMANUEL - - - - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - VERMIST
ENKERTS PAUL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - VERMIST
VOIGT AUGUST - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - VERMIST
GLATZEL ALOIS - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
HARTWIG AUGUST - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
KIRSCHNER KARL - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
KÖHLER JOSEF - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
REIGER KARL - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
STRY ANTON - - - - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - vermist
BELLMER OTTO GEFREITER - 1917-05-06 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - VERMIST
HANISCH PAUL - - 1917-04-09 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
HEISIG ADOLF - - 1915-09-25 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ VERMIST
JANSCH JOSEF - - 1918-08-09 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
KAISER KARL - - 1915-05-16 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF VERMIST
VOGT PAUL - - sie-14 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
GRINDEL HERMANN - - wrz-14 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SCHROTE AUGUST - - maj-16 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
SEMPERT ERNST - - sie-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
BIZNAU? KARL - - wrz-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
HAASE JOSEF MUSK. - 1915-09-25 FERMELLES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1894-11-19 - VERMIST
BURGER ERICH - - 1918-08-26 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
GEISLER RICHARD - - 1917-07-31 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
WOLF FRANZ - - 1916-08-19 TOBOLD-RUSSL. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - VERMIST
BECK HERMANN - - 1918-09-29 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
GEBHARDT KLEMENS - - 1918-09-29 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
THORMANN JOSEF - - 1915-07-07 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
GLAESER FRANZ - - 1918-10-05 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
SCHLAWIS ADOLF - - 1918-04-18 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERMIST
RZEPKA FRANZ - - - - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - VERMIST
LACHMANN WILLY - - 1915-05-20 - Krzewie Wielkie wieś, gm. Gryfów Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - VERMIST
BIHNER BRUNO - - 1917-02-17 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - VERMIST
HIELSCHER RICHARD - - 1917-12-29 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - VERMIST
KINTZEL FRITZ - - - - Dąbrowa wieś, gm. Polkowice, pow. polkowicki dolnośląskie - - VERMIST
LUDWIG KARL - - - - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - VERMIST
ROETZEL GUSTAV - - - - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ VERMISST, TABLICA
GRAHL HERMANN - - - - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ VERMISST, TABLICA
JACHOW E. MUSK. - 19??-07-12 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN VERMISST
JACHOW E. MUSK. - 1917-09-09 GUDASCH Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN VERMISST
KRÖNING R. LEHR. - 1915-05-18 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN VERMISST
??IKH??V EMIL MUSK. - 1915-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
BASET ALBERT MUSK. - 1914-08-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
BENZ OTTO MUSK. - 1915-11-07 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
GERTH ERICH RES. - 1914-10-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
KAUN RICHARD RES. - 1915-03-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
RIEBE EMIL RES. - 1914-10-06 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
SCHEUNEMANN JOHANNES MUSK. - 1914-10-16 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
SCHULTZ ALBERT MUSK. - 1917-09-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
STRATHMANN FRIEDRICH RES. - 1914-??-07 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
WAGNER OTTO SCHÜTZE - 1916-07-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
WEDEMENES von WALTHER ? - 1916-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
TETZLAFF OTTO GREN. - 1914-10-?? OSTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - VERMISST
RYBORZ IGNAZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - VERMISST
RYMER FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - VERMISST
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
RITTER OTTO ERS. - 1914-11-26 MESSINES Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
DOHRMANN PAUL GEFR. - 1915-05-05 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW VERMISST
FIEDLER ADOLF RES. - 1914-02-22 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW VERMISST
AMFT AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
BANDT HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BANDT PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
BEIER JOS. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
HERDEN PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
MEIER REINH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
POHL AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
POHL 2 AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SANERMANN JOH. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
SPILLMAN ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Joselthal Vermisst
GRÜSSNER HERM. GREN. - 1918-08-08 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - VERMISST
EETEBACH RUDOLF - - 1916-06-07 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
KLEINER JOSEF - - 1918-08-14 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
KLENNER FRIEDR. - - 1915-07-12 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
LUX JOSEF - - 1915-09-23 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
MARSENGER WILHELM - - 1915-09-26 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
PEUCKER ERNST - - 1916-07-27 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
STEHR WILH. - - 1916-09-17 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
URBAN JOSEF - - 1916-11-21 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
WENZEL JOSEF - - 1915-09-25 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
HEIDRICH EMIL - - - - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMISST
WARNER HEINRICH RESERVIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - VERMISST
WEISS JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - VERMISST
FANSELOW KARL - - 1915-02-09 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Vermisst
FRÖMMIG GEORG - - 1918-06-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
KRÜGER ALBR. - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
LIERMANN HERMANN - - 1917-11-27 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
LUTZKE GUSTAV - - 1917-07-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
PAUTZKE ROBERT - - 1914-??-?? - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
PFLANZ OTTO - - 1915-06-04 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
RAMLOW PAUL - - 1914-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
SCHIESSMANN GUSTAV - - 1914-01-07 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
VANSELOW KARL - - 1915-06-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
VANSELOW KONRAD - - 1914-11-05 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
ZEMKE ERNST - - 1918-08-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - VERMISST
NEUMANN RICHARD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
RUDOLPH EWALD - - 1918 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - vermisst
? PAUL - - 1917-08-07 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
? WILLI (?) - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
ADE... HEINRICH - - 1915 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
GRABEL GEORG - - 1915 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
HAM... JOHANN - - 1917-05-25 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
KUNZ WILHELM - - 1915-08-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
TEICHMANN MARTIN - - 1915-06-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
GRÜNER GUSTAV SCHÜTZE B.SCH.R. 108 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
KREMSER FRIEDRICH LDW. I.R. 133 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
KREMSER FRITZ LDSTRM. 333 I.R. - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
MALCHAREK MAX ERS. RES. - - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
HILBUT KARL - - - - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - VERMISST
KLOFC AUGUST - - - - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - VERMISST
BAUMERT OSKAR - - 1915-10-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MENZEL RICHARD - - 1917-10-15 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
PÄTZOLD OSWALD - - 1917-08-17 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
ULLRICH GERHARD - - 1918-10-08 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WEINER ERNST - - 1916-07-18 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
CIMADOR RICHARD - - 1916-08-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HASCHKE BRUNO - - 1914-11-21 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
HELLER RICHARD - - 1916-09-20 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
KUHNERT ERDM. - - 1918-10-23 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
LANGE GERHARD - - 1915-02-09 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
MAIWALD REINHOLD - - 1917-09-11 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
NEUMANN FRIEDR. - - 1917-10-09 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
SCHUBERT REINHOLD - - 1918-09-02 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WESKE GUSTAV - - 1916-09-07 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WINKLER ERNST - - 1914-10-10 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
WUNSCH BRUNO - - 1918-01-26 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
PETERSICK HEINRICH - - 1914-10-26 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
TENZER FRIEDRICH - - 1915-07-20 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
FAULHABER AMAND - - 1915-09-29 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
WENZEL WILHELM - - 1917-07-11 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
FINDER KARL - - 1918-11-15 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMISST
BLOBEL JULIUS GARDE JÄGER - - - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - VERMISST
BLOBEL KARL SCHÜTZE - - - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - VERMISST
BROJ FRANZ - - 1914-09-09 RUSSLAND Chrząstowice II wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie 1884-04-02 - VERMISST
BELLERMANN OSKAR - - 1917-10-23 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - VERMISST
BRENDEL ADOLF - - 1918-08-?? - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - VERMISST
DILLRICH PAUL - - 1918-06-12 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - VERMISST
SCHRÖDER KARL WEHRM. LDW. I.R. 21 - - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - KLEIN BOSCHPOL U. GEM. VERMISST
MUCH FRITZ GRENAD. GREN. RGT. 9 - - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - KLEIN BOSCHPOL U. GEM. VERMISST
GILLMANN HREMANN UNT.-OFFZ. - 1917 - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - KLEIN BOSCHPOL U. GEM. VERMISST
KAKUSCHKE PAUL MUSKETIER - 1918 - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - KLEIN BOSCHPOL U. GEM. VERMISST
AMSEL GOTTHARD - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
HOFFMANN PAUL - - 1916-08-04 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
MULLER FRITZ - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
WIESNER WILHELM - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
BEHNKE WILH. - - 1916-09-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
GRULKE ERICH - - 1917-10-23 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
WALK ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
FISCHER KARL LDSTM. - 1915-11-23 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
LEUOW GUSTAV WEHRM. - 1915-08-?? - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
PRÄTZ FRITZ MUSK. - 1918-11-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
ALEKSANDROWITZ - OFFIZER / RUSS. - - - Konstantynów-Srebrna część miasta Konstantynów, gm. Konstantynów Łódzki, pow. Pabianicki łódzkie - - VERM. SEIT
HEESE OTTO - - 1917-07-14 LAZARET ZU VE??SZ A/R Natolewice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
HÖHNE GUSTAV UNTFFZ. - 1914-10-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - verm.
WILLE OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - VERM.
RIEDIGER ERNST - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - VERM.
RIEDIGER HEINR. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - VERM.
BAUMGART RICH. - - 1914-09-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
GUEISSER OTTO - - 1917-09-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
KOTHE KARL - - 1914-10-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
ROTHE KARL - - 1917-11-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
THAMM OSWALD - - 1916-07-01 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
TREMMANN PAUL - - 1916-07-05 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
BACHMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
SCHUMANN RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
WIRTH ALFRED - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF VERM.
MOHLAU OSWALD SOLDAT - 1915-03-15 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-06-03 - VERM.
SCHWERDTNER EWALD SOLDAT - 1918-04-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1894-09-02 - VERM.
EBERMANN JOHANN - - 1918-10-11 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GÜNZEL REINHARD - - 1914-09-07 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
NIERIG RICHARD - - 1914-08-21 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
POSSELT JOHANN - - 1918-10-23 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
RÖNSCH ANTON - - 1916-06-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
BORSZCZ JOHANN - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY VERM.
HEIDUK WILHELM - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
SEDLACZEK PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY VERM.
WYWIOL SYLVESTER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY VERM.
BOCKSCH PAUL - - 1914-08-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - VERM.
KNOSSALLA MARTIN - - 1918-08-08 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - VERM.
KULLA KARL - - 1916-07-04 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - VERM.
WICHER PETER - - - - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - VERM.
BARTAG JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BEIER AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BITTNER JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BLEIL AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GEBAUER WILHELM - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
GOTTSCHLICH ADOLF - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
NIESEL HEINRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RIEDEL FRANZ - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RIEDEL OSWALD - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
RÖSNER FRANZ - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
SCHILLER HEINRICH - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
STRANGFELD PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
WEESE PAUL - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
ZABOKRTZKN FRANZ - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
LAH? FRANZ - - 1915 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERM.
LANGER ROBERT - - 1915 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERM.
FREIS ANTON - - - - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - VERM.
WITTEK ALOIS - - - - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - VERM.
HAMMER PAUL MUSK. - - - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
MÜNSTER PAUL GREN. - 1914-11-19 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
NERGER ERNST WEHRM. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
SCHINDLER ROBERT RES. - 1915-06-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
SCHMIDT FRIEDRICH MUSK. - 1916-03-23 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
KUTSCHE ALFRED - - 1916 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1897 - VERM.
BAUSCHKE RICHARD - - 1918-07-19 WINTERBERG Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PRONZENDORF VERM.
KUNISCH FRANZ - - 1917-11-07 FRANKREICH Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ VERM.
LEUSCHNER JOSEF - - 1918-04-12 ARMENTIERES Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME VERM.
AESCHE D. - - - - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
KELLER BRUNO - - 1917 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KREMS WILLY - - 1917-07-12 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
RÄDISCH BRUNO - - 1916-10-07 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GAHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
HEIDRICH J. - - 1914-09-08 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KOHLER K. - - 1916-07-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
TSCHIEDEL K. - - 1916-06-03 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GUTSCHE PAUL - - 1916 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - VERM.
BAUSCHKE EMIL - - - - Winnica wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
KELLERT ALOIS - - 1914 - Winnica wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
TILGNER OSWALD - - 1915 - Winnica wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
HELBIG HERMAN - - 1914-11-03 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
JUNGNICK AUGUST - - 1915-10-01 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
SCHWETKE GUSTAV - - 1915-07-19 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
WOITHE FRANZ - - 1915-05-07 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - VERM
IWAN VINCENT - - 1916-07-10 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle
KACHEL KARL - - 1917-07-17 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle
KOSUBIK PETER - - 1914-09-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki Uzupełnione na podst. 'Die Geschichte der Städte Peiskretscham und Tost sowie des Kreises Tost-Gle
KOELLER THEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
RABENOW WALTER LEHRER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untertentianer
KASIŃSKI ANTONI KPR. - 1915-08-25 - Choroszcz-Szyszkowizna miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - untersekundaner
BROMMER JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
LANGER HERMAN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
MORAWE GÜNT. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
SCHMIDT GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
BANER (BAUER) STANISŁAW - 5 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - UCZEŃ RZESZOWSKIEGO GIMNAZJUM
ŠEBO FRANTIŠEK INF. L.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie 1880-09-23 MODRA U Drogomira: SEBR FRANZ
KOLANOWSKI WINCENTY - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Tylko na pomniku
TAUSCHEL ALBERT WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BERLIN-NEUKÖLLN TAUSCHIL na grobie
PAPESCH WILHELM MUSK. IR 231 1915-08-07 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OBER PODIEBRAD, STREHLEN TAPESCH na grobie
ACHTONIK HERMANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ADAMETZ WILHELM JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
AUGEHER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BACHHUBER MAX RESV. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BARTAK HERMANN UNTSARJAGR K.U.K. J.R. 32 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BASSEWITZ von GERHARD MAJOR 2.R.RES.R.2.BATL. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BASTL PETER JNFANT K.U.K. J.R. 20 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BENGE WILHELM RES. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BETHGE ROBERT KRIEGSFRW. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BLAZEK MATHIAS JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BOGNER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BRANDL ALOIS JNFANT. K.U.K. J.R. 29 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BUCHLOWSKY FRANZ JAGER K.U.K J.R. 32 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BURNIMANN MARTIN ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
CHALUBKA FR. ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
CHRISTEL RICH. RES. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
DOMANICH JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
DRAGON FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
EIPELTAUER EDMUND JNFANT. ? 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ENGELMAJER JOHANN ? K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ERILTALICH JOSEF JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
FASCHNIG FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
FENZ FRANC JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
FRAGNER LEOPOLD JNFANT. K.U.K. J.R 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
GARTNER L.WEINT JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
GARTNER LEAUM JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HEIMEIER KARL JAGER ? ? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HNLICA HENRICH JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
HUBER KARL JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
JANESCHKA ALEX JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
JSEER PAUL ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KAISER FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KELCH ENGELBERT JAGER K.U.K J.R. 10 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KESSELHUT FRITZ ? 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KOPAL JOH. KORPORAL K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KUBES MARIC JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KURIYSA JOSEF ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
LANDSHUT RUDOLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
LENAUER ANTON JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
LENT HEINRICH ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
LESSING FRITZ. KRFRW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
LUTNER ERICH ? K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MAHNL FRANZ JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MALINOWSKI ADALBERT LEUTANT D.L.1. R.J.R. 64 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MATOUSEK KARL ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MATTAUSCH HEPIBERT JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MAUK BERTRAM JNFANT. K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MESTAL JULIUS JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MIEDLER ADOLF JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-12-12 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NAVRKAL LUDWIG JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NENTESER AUGUST JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NEUMAYER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OHMANN PEINHOLD KRFRW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
OIMAL WILHELM JAGER ? 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ORLICA JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PALMBERGER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PECENKA PAUL UNT. JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PECHRISEL GUSTAV JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PETRUCHA FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 5 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PICKHARDT EMIL LNDW. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PIRA KARL JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
POKCHAT FABIAN JAGER K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
POLLAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
PORTER E. WILLEPS ? K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
REHBERGER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ROHDE PAUL KOMP. OFFIZ. STELLV. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ROUSEK JOH. GEFREIT. K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SARAN WALTER LEUTAN. D. RES. 2. GRES. R. 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SCHIFFER MARTIN GRENADIER 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-11-22 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SCHIMMEL HERM. UTFFZ. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SCHIND LEOPOLD JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SCHREIBER JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 31 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SMETAL VINCENZ INFANTERIST K.U.K. J.R. 10 1914-11-27 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
STEINER FRANZ JNFANT ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
STEML GEORG ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
STRUMET J.HABER ? K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SUMMEL JOSEF JNFANT. ? 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SURIL KARL JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SUS (?) MAX JNFANT. K.U.K. J.R 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
THRALIK FRANZ JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
TOLLE KARL LEUTN. D. RES. 2.G. RES.R. 6. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ULSTINGER KARL JNTERJAGER K.U.K. J.R. 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
UNFRIED JOSEF JAGER K.U.K. J.R. 13 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
UNT….. RUDOLF - - 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
WUSTEFELD KURT ? ? 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ZITTLA KARL JNFANT. K.U.K. J.R. 10 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ZWERINA JOSEF GEFRT. K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ŁABIŃSKI IGNATZ - - 1915-01-08 PASEWALK Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie 1886-07-10 STARE DRZEWCE TABLICE I GRÓB
?? ?? - - 1914-11-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
?? ??DET - - 1914-11-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
?? ??TZ - - 1914-11-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
?? ?? - - 1915-01-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
ALTMANN ERNST - - 1915-02-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
BAIER RICHARD - - 1916-03-08 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
BÄSLER ROBERT - - 1917-11-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
BOHR PAUL - - 1917-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
DRENDEL WILHELM - - 1917-06-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
ECKERT HEINRICH - - 1915-05-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
FEISTER GUSTAV - - 1916-03-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
FEISTER ROBERT - - 1916-04-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
GOLDNER KARL - - 1914-08-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
GRASME PAUL - - 1918-07-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HAMEL ADOLF - - 1917-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HAMEL FRITZ MUSKETIER 5 KOMP. INF.-REG. 62 1918-09-20 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HAMEL PAUL - - 1918-05-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HANISCH HEINRICH - - 1914-09-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HEINE ROBERT - - 1915-05-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
HELBIG HEINRICH - - 1914-12-02 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HELBIG RICHARD - - 1917-07-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
HERING ARTUR MUSKETIER 1 KOMP. INF. REG. 402 1918-06-26 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
HIRTHE PAUL - - 1918-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
IRMLER PAUL - - 1915-09-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
JAKOBY PAUL - - 1918-03-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
JAPP KARL - - 1918-08-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
KARKOWSKY REINHOLD - - 1915-09-09 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
KLIEM KURT - - 1917-09-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
KLOSE WILHELM - - 1915-11-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
KLOU FRITZ - - 1918-07-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
KUSCHMIDER PAUL - - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
LANGE RICHARD - - 1918-06-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
LAUBSCH REINHOLD - - 1916-03-12 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
LEHMANN ALFRED - - 1916-05-22 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
LEHMANN WILLY - - 1914-08-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
LORENZ ROBERT - - 1916-08-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MAGNUS ROBERT - - 1918-03-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MARTIN ROBERT ERSATZRESERVIST ERS. BATT. INF. REG. 154 1918-09-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MATLIEBE HEINRICH - - 1917-04-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MIEROW KURT - - 1915-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MÜLLER PAUL - - 1915-01-2? - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MÜLLER WILLI OBERGEFREITER 5 BATT. FUTZ.-ART.-REG. 23 1918-09-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
NAWROZIK HERMANN - - 1917-01-05 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
NITSCHKE GUSTAV - - 1917-05-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PAN ERNST - - 1916-07-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANAS PAUL - - 1918-06-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PANLAS PAUL - - 1915-04-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PAUL HERMANN - - 1914-11-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
PEILER PAUL - - 1915-04-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
PETZKE PAUL - - 1914-12-23 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
ROSCHKE EMIL GEFREITER 1 BAD. PION.-BATTL. 14 1918-11-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SANDER HERMANN - - 1915-08-06 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SAWADE GUSTAV - - 1917-07-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SAWINSKI GUSTAV - - 1918-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHAFER HEINRICH - - 1914-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHÄFER GUSTAV - - 1917-07-10 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER RICHARD - - 1916-07-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
SCHÄFER PAUL - - 1918-02-25 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
SCHLIEBAT LEOPOLD - - 1917-03-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHRECK HEINRICH - - 1915-03-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK HEINRICH - - 1917-01-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHRECK ROBERT - - 1916-07-04 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
SCHULZ GUSTAV LANDSTURMMANN 3 KOMP. RES. INF. REG. 184 1918-07-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHULZ OSKAR HUSAR 1 HUS. REG. 18 1919-04-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHUTZ HERMANN - - 1915-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SEIDEL FRIEDRICH - - 1916-08-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
STEINBART PAUL - - 1918-03-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEINBART WILLI - - 1918-05-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
STEUKE WILLI - - 1918-09-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
STRAUCHMANN AUGUST - - 1915-08-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
TAMASCHKE ROBERT - - 1915-09-23 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
TRUNSCHKE RICHARD - - 1916-10-07 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
TSCHIERSCH HERMANN - - 1916-04-04 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - PLOTHOW TABLICE
TULKE BERNHARD VIZEWACHTMEISTER 8 BATT. RES.-FELD.-ART.-REG. 500 1918-11-05 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
ULBRICH EMIL - - 1917-02-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
ULLRICH AUGUST - - 1915-06-21 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
WEBER MAX - - 1917-06-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
WINKLER OTTO - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
WOITHE RICHARD - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
ZIPPEL WILHELM PIONIER 2 LDST.-PION. KOMP. V A.-R. 1918-05-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
LINKE ALOIS - - 1914-09-09 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GRUNWALD AMANDUS - - 1914-11-13 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MENZEL ALBERT - - 1914-12-20 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WAHLICH JOSEF - - 1914-12-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GRAUPE BENNO - - 1914-12-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
FENGLER ALBERT - - 1915-01-17 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
SPRENGER ROBERT - - 1915-05-02 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WITTIG LINUS - - 1915-05-05 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KNAPPE EMIL - - 1916-07-07 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WITTIG ALOIS - - 1916-08-15 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
FIEBIG PAUL - - 1916-10-01 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
FEUEREISEN FRANZ - - 1916-10-03 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WASIEK ALBIN - - 1916-10-13 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WOJAK AUGUST - - 1917-03-26 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GAERTIG AUGUST - - 1917-05-07 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
MICHEL GEORG - - 1917-07-09 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
PIOTROWSKI STANISLAUS - - 1917-07-29 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
BARTSCH PAUL - - 1917-08-18 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
LANGE LINUS - - 1917-11-21 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
RUTA WLADISLAW - - 1918-03-21 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
TOMOWIAK MIECISLAUS - - 1918-03-24 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
WAŚCIŃSKI JOSEF - - 1918-04-25 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KAŹMIERCZAK LORENZ - - 1918-10-08 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
KAŹMIERCZAK ANTONI - - 1918-10-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
LEWANDOWSKI STANISLAUS - - 1918-12-28 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
OKOŃ AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie 1867-10-24 Wierzchucino tablica
dane pochodzą od rodziny poległego
SEWCIK WOJCIECH - - 1915-07-09 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - tablica żeliwna
SOBATOWIC WLADISLAW INF. L.J.R. 16 1915-07-16 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - tablica żeliwna
STANEK JOHANN INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - tablica żeliwna
CHROBAK FRANZ JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
HNATKÓW MICHAEL JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
KISZCZAK BASILIUS JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
KOBER FERDINAND JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
LESINO JOHANN UNT.JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MAGLOTH LEOPOLD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MATTIVI DOMIGIO PLACIDO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MELNYK BAZIL JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MERLER FRANGINLLO HORN. JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NEGODI JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
NESTREBA FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
OBERHAUSER WILHELM JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
PIETNOCZKA THEODOR JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
PIFFRADER JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
PLATZER HEINRICH JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
ZADROŻNY JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-20 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
ALBU NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ANDREJKO PROKOPIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 242 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ANTONINKO OSIPH ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
BOLSZAKOW FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 35 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
GASZKOW JAKOW SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 4 72 P.P. 1918-02-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MAKEJEW JAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MALOLEPSZY IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 49 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
POPESKU DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 18 P.P. 1917-02-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
PURESOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 12 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SAWICKI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 108 P.P. 1918-05-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SOSMIN ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 290 P.P. 1917-05-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SZ?? KAROL - - - - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
GOTZEL HUGO SZER 10.J.R.?? 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Tablica powalona
JOHN ERNST FELDF 7.5.G.R.Z.K 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Tablica powalona
RISTER PAUL - - 1914-08-22 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - Tablica powalona
BARRA JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BARTH JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BESUSUCH JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BUCZEK EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
CASSEL LUDWIG MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
DILLSCHNEIDER JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
DOMBROWA JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
DRESS ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
EXNER PAUL GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
FRANZKE MAX MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GENECKE WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GOTTSCHLICH OSKAR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GRIEGER ALFRED MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GUTTKNECHT MAX UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HAMPEL JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HASSE JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HAUSCHILD RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HEISLER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HEISLER FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HENDEL ALEXANDER GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
HESSER FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
JANKO JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
JILK J. STANISLAUS GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
JOSCHKO FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
JUNG PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KOLBE FRIEDRICH MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KOSCHICK ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KOX VALENTIN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KRAUSE PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KREUZER JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KRUPKA JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KRUPPA EMANUEL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KUBASCHEK JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KUNZE FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KUPKA WALENTY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
LAUTERBACH PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
MOCKRY THEODOR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PASCH J. PETER MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PAWLENKA ADOLF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PREISS EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
REICHEL JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
ROOSSEN WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RZECHA ALOJZY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SCHINDELARZ JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SCHOSTOK NIKODEMUS MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SCHWADE J. HEINRICH GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SCHYMITZEK AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SIERON P. FRANCISZEK MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SIEWERS F. KONRAD MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SOIKA JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SOWA ROCH GFT. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
STANJEK ERNST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
STARUCH ALFRED MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SWYEK KONSTANTY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
THOLL THEODOR MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
TRÖGNER AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
UWIERA JOZEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
VOGT A. KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEBER HEINRICH UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEIGERT KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WITASSEK JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WOLLNIK ROBERT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
?AN? - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?CHOLZE? - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?DINAN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?ERK FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?HNA-SCHLOBITTEN ?MO LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?KI - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-21 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?KO STEPHAN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?LKI FRANZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SIN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SPIEL - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1918-??-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SS LEO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?SSAT - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?TEMITZ KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?TRA KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ALTER RICHARD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BANK FERDINAND HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BEKE ENGELBERT RITTM. HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BENK? WILLI HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BERNDT ALFRED HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-27 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BLOCH WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-21 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BOLLHAGEN WILLY SERGEANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-25 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BORK - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BOXHAMMER WILHELM GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-06-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRUDER FRANZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-17 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRUNNLER - SERGEANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BUCH RUDOLF HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BUCZK? BOLESL[AW] - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
CZOLBE FRIEDRICH HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DAHMS FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DENING HERMANN GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-04 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DITTBERNEN HELMUT HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DOERN - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DÜ? HE? - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DUCHLE WILHELM HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DÜCKERT PAUL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
DUNCKLER WILLY UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1918-??-08 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
EHLERT HUBERT HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
EITNER OTTO HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
EKLERMANN WALTHER LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-06-24 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ENSKI (ENSCHT)? HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
FLOTTWELL von HANS LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-09-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
FREGIN GEORG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-20 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GO? HERMANN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRAF V[ON] D[ER] OSTEN GRIMAR ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-24 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUCHLINSKI VALENTIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUNAU ALFRED ROTMEISTER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GÜN? EKEHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-??-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HÄRTEL RICHARD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HAUSCHALZ HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HESSE - R. DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 lis-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HILDEBRANDT C. OFIZIER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HINZ WILLI UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HÖRNING JOHANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KLEBOWSKI ?OLZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOPS OTTO GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-10 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KRETS OSWALD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KRONE LOTAR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
LEMKE FRANZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-02-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
LESSEL LUDWIG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
LEWNA JOHANN GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-02-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
LIEDERMANN - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
LINKO RICHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
LUCHT GUSTAW HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MANTEUFFEL FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MÄRZ FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MESNER - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
OETINGER von ?T ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PALLASCH VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PENN? WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PLASCZYK ALOIS HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-15 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PRESKEWITZ - UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-08 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PRINZ VON PREUSSEN FRIEDRICH KARL ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-04-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ROGALLA V[ON] BIEBERSTEIN JOACHIM LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUFF EMIL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUHNAU GEORG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SALEIN OTTO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCH? AUGUST - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHERNUS MICHAEL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIEB.. FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHILL? OSKAR - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHIPPVITT FRANZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHNEIDER ERNST HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHRICK KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHRÖTER PAUL UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-12 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SCHWARTZ WERNER GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SEETKE KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
SIEBERT VIKTOR GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STEFFENS ERICH LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-31 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STEUER GEORG V[IZE] WACHTM[EISTER] HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
STIELOW ?O GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski