Nazwisk w bazie na literę %?: 1518

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
F? HERMANN - - 1918-05-27 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S???PIN AUGUST - - 1917-09-10 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
B??SCH JOHANN - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
S? ? - - 1915-09-30 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
E???KOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? PAUL KAN. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
FOIT(?) W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
B??DE BERMANN - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? KARL - - 1918-07-18 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
? PAUL - - 1918-08-17 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHLO?? ANTON - - 1918-03-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? WILLI - - 1916-01-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
TLUCZYKO? FRANZ - - 1916-10-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PIEL?SO??ICZ - - - 1915-12-07 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
BE??? ART. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ZA?AWA JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
CZ? JOS? - - 1914-08-22 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???FONTESKI NIKOLAJ - - 1916-10-27 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
B? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
?LE - - - 1915-03-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCH? RICHARD - - 1916-12-28 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KLEM?? ? - - 1915-06-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MORG? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? HERMANN - - 1918-09-16 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
? LORENZ - - 1915-03-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
I?SE??IWIN - - - 1917-10-22 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
HAMNEL? ALFRED KAN. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - I.
HANDSE?H I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GO??CHLING BERM. - - 1916-04-15 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? RINT - - 1918-08-29 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
GERN????? BRUNO - - 1918-05-25 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? WILHELM LDSTRM L.J.R.72/? 1915-07-18 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? RICH. - - 1916-03-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ST? OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SA?ES??KI - - - 1915-06-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRAWIETZ? JOHANN - - 1915-05-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOT? ? - - 1915-07-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???VIKOW WASILI - - 1915-04-12 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LU? AUGUST - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
??? JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
?PITZ - - - 1914-08-22 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
TA? FRIEDRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
LE???? GUST. - - 1915-06-14 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1915-04-04 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? OSWALD ? - 1918-09-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
M? PETER - - 1915-08-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KUT?A - - - 1917-01-2? - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
GR??NER PAUL GEFR. - 1918-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRANKENICHWETTER? - - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BAR? JOH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - 1918-11-21 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
ROSSDEUTSCHER (?) - - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MARKWORTH? HERMANN ERS. RES. L.J.R.72/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?ARZOLD ROBERT - - 1914-11-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? AUGUST - - 1914-11-21 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GAUW?? O. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STOLIAN??? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
FISCHER? ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KR????? JO? - - 1918-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
??ASTIN ANDREJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? OSKAR - - 1918-02-22 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
? JOSEF GREN. - 1914-1?-24 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
??ERNOSIAKOW JAN JENIEC 60 JEN. ROB. BTL. 1917-02-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 8??
? HANS - - 1914-11-07 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCH??? RICHARD - - 1915-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
S? JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1917-06-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
K? ALFONS ? - 1918-11-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
W? STANISL. - - 1914-12-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
LECH??S??? - - - 1916-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
S??NER ALFRED KAN. - 1918-04-08 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NOL?SZCZYK A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRTEL? KARL - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
S? FRIEDRICH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? WILLI (?) - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?IBICH KARL - - 1917-05-16 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1915-10-14 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
ME?RN ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
TER??NOWSKI - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
HEIDENREICH? ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
METZ? ? - - 1917-08-13 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
??OLE??TSKO - - - ????-01-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
G? ? - - - - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
GEW?E? PAUL LANDSTRM. - 1918-09-11 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
?G ALEKSY - - - - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 892
? PAUL - - 1917-08-16 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCH?????? R. - - 1916-12-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STARO??E WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? FRIEDR. - - 1915-07-16 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
P?? JOAHANN RES. - 1915-02-02 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
LOV??SWITSCH - - - 1914-12-24 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
???ELE ? - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WITLENPERO? H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
IM?BRAH?M EUGEN - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
S???S?K EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIEST (?) WILLI - - 1915-01-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?OBUSA FRANZ - - 1917-04-30 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HONZ...? ? - - 1918-10-30 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
?NERT KARL - - 1916-05-02 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
YARA??? - - - 1917-08-10 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LOCHTER? ERNST - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
N? R? - - 1918-04-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?IDELLI?? MATTEI - - 1914-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?EOOST OSWALD - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
?OSAF JOHANN MUSKET. - 1918-05-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
? REINHOLD - - 1916-03-?? - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? JOSEF - - 1918-01-04 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHMA?? KARL - - 1915-07-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHENK? FRITZ MUSK. - 1915-05-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
T? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? OTTO - - 1915-07-1? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? JOHANN - - 1916-07-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARK??? ALEKSANDER - - ????-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?AUPACH ? - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K????EK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
? FRANZ - - 1918-11-17 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
?????ROSKY PETER - - 19??-10-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? FRIEDRICH - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
?USCHN??? ROBERT - - ????-04-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
?ASER - - - 1915-02-16 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
G???ER KURT - - 1916-03-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
??? LOCH HERM. VERM. - 1916-07-04 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SAUER? PAUL - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
? ? - - 1917-10-03 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?TO?W GAWEŁ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? ? ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
WABEHN(?) JOHANNES HAUPTMANN 12/R.I.R.231 1914-10-24 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
?EFFE ERNST - - 1915-??-?? - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? WILHELM - - 1918-04-23 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHWER???ER P. - - 1916-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BARA? GEORGE RUM. - 1918-11-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? MARTIN - - 1915-08-18 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MRACHALA? ANTON - - 1914-12-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
O??STINOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
B??? FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
V??ZEL THOMAS - - 1918-10-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
????ESKO ANTONI - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? RICHARD - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
TSCHOU? PAUL - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
?EIL - - - 1914-11-10 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? PAUL - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STA?? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (CHAIRUMIN) ???????? (BARIFUŁD) - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KOR? PHILIP RUSS.SOLDAT - ????-?2-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PITAN(?) ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?UPOWCZIK WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-10-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? ?CIN RUSS.SOLDAT - ????-04-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRUBER? ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RAUHUT ? KARL - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
KROMNITZ? PETER UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?????????? (SUKOMLINOW) ??????? (DYMITR) - - 1917-07-07 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????? (CHMIEDW) ?????????? (CHŁAMUCHMIED) - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
IWANO? JEFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
ZW? RUPPERT JNFANTERIST K.U.K. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
??OLOW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? KURT UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ?WALD - - 1917-0?-16 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
S??ERKE PAUL GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
TSCHER? PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (IRBACZEW) ? ( G.) - - 1915-06-21 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
LEB? NIKITA RUSS.SOLDAT - ????-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????LING HERM. - - 1915-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
ALEKSANDRO? WASILI RUSS.SOLDAT - ????-??-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
JEF?O?OW GREGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 94 P.P. 1916-01-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? ?TONI RUSS.SOLDAT - ????-??-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
J? JOS.? GEFR. ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MAMOK (?) JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PICHULLA? JULIUS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????????? (CHISAMIETAJNOW) ??????????? (SIERAZETAIN) - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?????? (BLINOW) - - - 1915-06-30 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
J? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? EDMUND? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
??SZICK PAW? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
???????CK HERMANN - - 1914-??-?? - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
? FRIEDRICH OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KORB? (DEHNEN)
W??ISKI FRANZ RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (LEWIENIOW) - - - 1915-03-20 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
LESNISEN? MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? BERNHARD - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BASBAMBET? ?AI RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? GERAFIM - - ????-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLE? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KLEZAREK? (DEHNEN)
?A FLORIAN MUSKET. - ????-02-02 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
PIGULLA? E UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PENSAK (BENSAK?) PAWEŁ - - 1915-09-17 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
R?? LEONTI RUSS.SOLDAT - ????-??-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?????? (DUDYCZ) - - - 1916-06-09 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
JASCHINS?? ANDREAS RUSS.SOLDAT - 1918-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? WILHELM? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??NT??ROST RICHARD - - 1918-09-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
?BEDE?? IWA[N] RUSS.SOLDAT - 1918-12-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MIN?E JOHAN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
??EBER E??ALD - - 1914-09-18 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
?EFER JOSEF? RES. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHIEFER? (DEHNEN)
WIKONTY? KWISKO RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?WSKI ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (MURZAKOW) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
LU?KI STEPAN RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? OTTO - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
DE? PETER RUSS.SOLDAT - ????-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RODZI??KI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 POL.P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? MITROF RUSS.SOLDAT - ????-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOPCZY? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KOPCZYNSKI? (DEHNEN)
?? ??DET - - 1914-11-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
RYGEL? GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? HERMANN LDW. - 1917-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RUS? ??OFEI RUSS.SOLDAT - 1918-04-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? IGNATZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??????? (AN?REJEW) - - - 1916-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KA?? KORNEJ RUSS.SOLDAT - ????-??-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
EB?HI??AN? KARL MUSKETER - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
?IORW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?OBDE OTTO - - 1918-03-29 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
BONI??HER? OTTO OBER?????ERGAST. - 1917-03-19 NORDENSEE Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
?MANN ? RES. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - OERMANN? (DEHNEN)
WILEKSCHAN? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
CIELO? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????????? (?ARASZENKO) ???? (PIOTR) - - 1915-03-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
.?.TZKO ? ? RESERV. INF. REG. 151 1915-08-?? - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
DLUSCHEWSK? PAUL RUSS.SOLDAT - 1917-10-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ISIDOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SZ?? KAROL - - - - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
??ETSCHEL - RUSS.SOLDAT - 1918-10-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
?? ?? - - 1915-01-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHEBO? ALBERT UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
B? PAUL MUSK. - 1915-10-05 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KAMMANÖEL (?) HERMANN GEFR. 3/I. R. 32 1914-11-21 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??????? (IPATOW) ? ( S.) - - 1915-06-21 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KIFCHAN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? RICHARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
?LEXEJEW ?? RUSS.SOLDAT - 1918-03-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
LI?SE WILHELM - - 1915-11-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
EMIL??? - - - 1915-??-13 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
G?WSKI ? MUSK. RES.INF.REGT. 5? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
? KARL - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
ELIOT ? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????????? (MIENCZIKOW) - - - 1915-03-22 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? MUSKETIER ? KP. INF. REG. 150 1915-08-15 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
DREIM? A? RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?ISSBACH HEINRICH - - 1915-02-18 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
??LESCHIR - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHECH? ED. LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHECK? (DEHNEN)
? ? OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHOK? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RONJES (?) HERBERT LTN. D. R. MASCH. GEW. ABT. D. V. KAV. KIV. - - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEITGARIAJ? BAHTYGAREI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??????? (UABI???) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KISLU? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
DAMASKE (?) OTTO G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
?ZMIN - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?LUCZYK FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1918-08-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
GOEGEN? WILHELM MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
?AGENS REINHOLD - - 1917-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
GORASDKA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?????????? (ARCHIET??OW) - - - 1917-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PACKM? ERZ. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. ? 1915-08-13 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
GRZYWAC? ??IE RUSS.SOLDAT - 1917-08-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BINKE ? REINH. - - 1917-08-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
??NOWGEW - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
TORDAHN? HEINRICH MUSK. RES.INF.REGT. 265 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
? PAUL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WALTER? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
FAŁEK? KLEM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
TRE? OSWALD - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRAFT? GUSTAV - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
? JOHANN - - 1915-09-25 - Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
S? GUSTAV - - 1915-07-17 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NIE???? JOSEF - - 1915-10-31 IN BELGIEN Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
TOMCZAK? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
WIRNATH? EMIL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? SZYM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
P?A?ZKE H. - - 1918-04-25 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? WILLI - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1915-05-25 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
JANIK? KLEM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
?ESSNER KARL - - 1918-08-15 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GAVERSENI ? ERMINIO - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
? KONRAD KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRU??? JOSEF - - 1917-08-05 IN FRANKREICH Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BA? GYÖRGY - K.U.K. I.R. 2 - - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
BEL???ENN A. - - 1914-12-21 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? BARTŁ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHRO? H. GEFR. - 1916-04-19 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAN??? WILH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ROBERT - - 1915-08-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? RICHARD - - 1915-09-03 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
KRAL? PAWEŁ - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
GANSR? FRITZ - - 1915-02-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ZBYRAŁ? JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
? EDGAR - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
???RICH THEOPHIL - - 1915-08-04 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SILBERBA?? JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RICH? OTTO GEFR. - 1918-05-31 SUISA Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
G? BRENH. ? - 1916-09-30 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K???SCH???R FRANZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B? GUSTAV - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? FRANZ - - 1915-09-30 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
LISZKA? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
H? PAUL - - 1918-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
LOCHNE? OTTO - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? WILHELM - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RIE??? PAUL - - 1916-06-30 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
DEH??? PAUL - - 1917-??-?? - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
? GUSTAV PIONIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRON? von KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NEM?? KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
H? ADOLF - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? OTTO GREND. - - - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MUCHA? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHLO? HERM. - - 19??-08-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
? BRUNO - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-??-?? - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
ENGE?A? EDMUND - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BECZAŁA? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
GRE? ? GRENADIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
H? u. PETH? Graf von AU? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RICHTS?EIG GERH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S? PAUL - - 1918-0?-2? - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ZE? PAUL MUSK. - 19??-08-08 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
PALKA? TEOF. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
? OTTO - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GAR? W? - - 1918-??-29 - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
?OPPRICH R. - - 1918-09-27 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
N? PAUL - - 1915-07-?? - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
MAI? ERICH - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
DUDA? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
T? PAUL FAHRER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
REICHEN? Graf von HEINRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
TZSZA??HEL ALFR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? FRITZ - - 1915-09-18 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
DONCK? ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SPYRA? KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? HENR. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
BENE? D. - - 1917-10-19 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? OTTO - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHE? KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
?ACK ALB? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ZAN? WILHELM - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 20 lat
DE?K - GEM./RUSS. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?OTSCH - - - 1916-10-09 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
RETH???E H. MUSK. 3 / LANDW. I. R. ? ????-??-?? - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
LIGDNER (?) PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
H?MANN GEORG LEITNANT - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
DO?ONER ERICH KRIEGSFR. - 1915-01-14 SOISSONS Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
LI?UT??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
? WILH. - - 1918-03-30 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BI? FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
???CHORR?? - - - 1914-12-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
STRE? ERICH - - 1918-07-28 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MIKAR?SCHE GREGOR GEM./RUSS. I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PAMBERG? HERMANN - - 1918-10-08 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HE?ER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-03-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?KOWALEW PROKOFI RUSS. INF.REGT. ?.8.KP. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEGW? - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
?ZEML?? - - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
STHELE? ADOLF - - 1918-08-20 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCHL?NUS WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
M??SKI BERNHARD MSK EIR 147 1918-10-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
?ISANOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
RAB? ALBERT - - ????-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
?LDOLPE ALBERT - - 1915 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie - - -
LU?WIG JOHANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRE? OTTO W[E]HR[MANN] - 1917-06-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?SCHER - - - 1916-03-19 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
? ? MUSK[ETIER] - 1917-11-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
G?OWZOK FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
S?ARGARD WALTER - - 1918-09 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
? AUG. VZFW. - 1914-10-04 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SKRI?AN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MER? WILH. - - 1915-07-17 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BRE? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
?UADE?? FRANZ - - 1914-??-16 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
? ? OFICER - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl II miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
MISC? MOISE ROSJA JNF.REGT.111 1915-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SKRIBALLE? PAUL - - 1917-06-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
SCHAMRANSK? BERTH MUSK[ETIER] - 1916-12-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
S?ENKE MAX - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
? JOSEF - - 1918 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GARNOTH(?) PAUL - - 1917-12-19 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
W? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KLI???SCH JOH. - - 1915-03-?? - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
?OWA??OW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?UNNER HERMAN - - - - Bogdanów I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
?TZNER ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
M? AUGUST - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
LANGE(?) WILH[ELM] W[E]HR[MANN] - 1916-07-26 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HORN (?) KARL GEM./RUSS. INF.REGT.28.15.KP. 1915-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
K?PKA JOHANN - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
?FUSS WILLI ERS[ATZ] RES[ERVE] - 1915-01-29 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
W?SCHAUER ALBERT - - 1915-11-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GO?LAT FRANZ MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BRUHN(?) WILHELM - - 1916-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
LO? - MUS. - 1918-04-04 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
FU? KONRAD - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
WE?DERHART ERNST - - 1914-??-10 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?YROW ?ŁŁO RUS. - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SLA?IKO ILJA GEM./RUM. I.R.60 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SKRIBALLE? RUDOLF - - 1916-10-14 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ST? OTTO GEFR[EITER] - 1914-12-22 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?RSELUNSKI ?SCHESLA? ROSJA ZIVILGEF. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
STEIN ? PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? KARL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GUNUN(?) AUGUST - - 1916-11-16 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
LA?PON KARL - - 1917 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
WUNCH? ROB. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
P? - - - 1915-07-02 - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
A?KUZ???? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
S?ZE JOSEPH - - 1917-05-10 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
K??SCHAU ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
M?LZKE ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
UERGIN(?) MAX G[E]F[REITE]R - 1915-01-16 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
JAD?INSKI WASILI RUSS. INF.REGT.189.10.KP. 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RU? EMANUEL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
DAH? AUGUST SERG[EAN]T - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BRES?ER MAX GREN - 1917-06-18 HEIMAT Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
MAROU??OT FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
?ZEWIECKI - - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
?IEKE HERMANN - - 1915-03-20 - Jastrzębia wieś, gm. Góra, pow. górowski dolnośląskie - - -
GIE? PAUL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
?ZYTKI F - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOLILMLYER? WILHELM - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
W? R. - - - - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRÖ? BERNHARD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 20 lat
BORTH? VINZENT - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
H??K AUG. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
SCH??EMANN - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
? DLER - - - 1917-07-27 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
?DENTHAL ERICH - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENE? JOHANN - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BACHU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ZIN?LINZ J? - - 1916-08-?? - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
MET? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
MA? ? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOSCHU? PANTELEI RUSS. INF.REGT.25 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAR???SKI THEODOR RUSS - 1918-10-18 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
FREU? FRIEDRICH JÄG[ER] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?A - RUMÄN INF.REGT.10 KP.? 191?-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SEIRELF(?) OTTO GREN - - RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
PASSENHEI? KARL MUSK. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUL? OSKAR - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
? HEINRICH - - 1917-07-28 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
OPH? KURT - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
?ZYTKI S - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?WRELT ALOIS - - 1915-08-11 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
WOKITTEL(?) W. MUSK. - 1915-??-06 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
AL.?? BERNHARD - - 1914-10-07 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
LÜDTK? KARL - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 24 lat
C???PKOW ???E ROSJA ART.BRIGADE 53 1915-06-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
?H - - - 1916-07-24 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
S???NZIG ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BO? PAUL - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
?LENIER L? - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
??OFKE - RES. - 1914-11-08 RES.LAZ.STADEN Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
DURCZ?W - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
STELZE? AUGUST - - - - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
PR? HERMANN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
WI?EK K? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KR?LO JAKOB RUSS. PION.BAT.2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIESEWETTE? ERNST - - 1918-07-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GAW? PAUL MUSK[ETIER] - 1915-??-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
B? HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
TAH? RICHARD MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
? FRANZ - - 1914-??-03 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
? GUSTAV - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCH? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
MA?Y A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?US?? AUGUST - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
MA?KNEL GUST. - - 1916-10-16 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
SAN???? HERMANN - - 1918-03-23 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - Rotunda
WENZEL? WILLI - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 21 lat
?KA - - - 1916-08-31 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BECH???E K. KRGSFRW. - - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
FANKE (?) ERICH - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
?REBS HERBERT - - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
?OHDE - LDST. - 1916-17-27 ?BUR?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
GRZYB??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
?IEDENZU AUGUST - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
?RSTEN G. - 3 K. LIR 101 1915-01-20 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
LAST? STANISLAW GEM./S? I.R.59 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUZKE? PAUL - - 1915-11-01 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
HE?ER ARTUR GEFR[EITER] - 1916-09-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?GLIN GAWREL GEM./RUSS. I.R.333 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
F?RSTER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BLES?SKE ERNST - - - - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
SCHMARIE?SKI KURT - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
HASCHKE? ? - - 1915 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
SCH? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
??A?SZESZILI - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SCHA(LLOW)? FRANZ - - - - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - geffalen ?
METMER ? BRUNO - - 1918-11-01 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
INNDRE? ARTUR GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?ILR(K) - JÄGER ? ????-??-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BREID?NBACH HEINR. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
??BERG KURT SZER. 19.17? 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SI??FEHL W. - - 1916-11-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
?PPZIG FRIEDRICH - - 1918-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MASU??? FERDINAND MUSK. PREUSS.R.J.R. 1915-05-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
?STEN von KURT - - 1916-05-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
GRU?ER E. ? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
?ERBEIN KARL MUSK. - 1917-06-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
LUC? SIMON - - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
?A?N???? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
WUR? KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
??ALOVI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
??ORCHER?? - - - 1915-10-20 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
BAN???EN REINHARD KÜRASSIER KÜRASS. REGT. 3, 3. ESK. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
DA??TZ - - - 1915-08-16 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
ZANDER? ALBERT - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KOLTSCHAU (?) ERNST ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
?TRA KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MAR?UARDT OTTO VFWBL. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?LC? - GEFR ? G..121 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
F??DHAUS FRITZ - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
?CHTLLING Z. KANONIER 6 B. F.A.R. 53 1914-12-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
FRI?RICH HEINRICH INFANTERIST L.I.R. 24 1914-10-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
KIE?? GUSTAV - - 1917-04-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
JFI??? ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 31 M.KIR. 31. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-09 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
?LINDER ERHARD RES. - - Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer -
?CHKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
KADLOW? V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
?WITRUCK ?AES MUSK. - 1918-08-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
SCHILL? OSKAR - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?IGE RICHARD RES. G.F.R. 71 1914-12-09 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
S?CHER FRANZ JOSEF INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
?CHOLZE? - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
B???LM? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
P? IWAN SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
??PSA PETER JG. K.U.K.I.R.2 ????-??-21 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SA???ST PAUL - - 1917-09-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
?HARDT F. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
R? KARL ERS. RES. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? ? GEFR. - 1915-03-02 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
BUCZK? BOLESL[AW] - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRUSINSK? GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?R?ASS OTTO ? ? R.I.R. 226 1915-06-06 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
S?LLMEIER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
B?UT?GEN EMIL UNTOFFZ. 1 K. I.R. 8 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
??????TH PAUL - - 1914-??-?? - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PLISTER???LER GEORG SAPP. S.B. ? 1915-05-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
?ÜNDER WALTER KAN. - 1919-08-26 Heimat Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
LOR?AJUT - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
DAEG?? EMIL GEF. - 1914-09-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
HA?ERMAN PETER PREUSS R..I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
?ERK FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HAHN?? ALBERT - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
?GBEL ? KAN. 4 B. FELD A.R. 73 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
?SEH JOSIGOR JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
???NELL - - - 1918 germ. Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
?RINSTER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
? URSINUS - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
JAH?ZE FRIEDR. GREN. - 1918-04-09 REIMS Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
UMKAMPF (UMKAMPE?) F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) GEFREITER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? ? ? - 1916-08-11 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
ENSKI (ENSCHT)? HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?TTER ....MA ERS.RES. 3K R.I.R. 226 1915-05-30 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
PO?NN WOLF MUSKETIER M.G.A. I.R. 176 1915-03-30 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
?ROK? WILLI - - 1914-11-15 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
PITZER  ?? KARL - - 1914-12-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
?ALAMBOS - HONV. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SPERL?? OTTO MUSK. - 1917-10-01 Luzzer?? (Lazaret) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
JOOR??S RICHARD GEFR. - 1917-05-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
Z?ISKI WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
A???? RUDOLF INF K.U.K. J.R.25 1914-12-06 - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
?KI - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-21 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RU??D?? OSKAR - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
BRECH? ? ? 11 K. INF. REG. 167 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
DIED?A SIEMION - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
???VIE - - - 1915-04-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
HA(?)ELNGNER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
DE?SIK ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PIERS??ER FRIEDR. GEFR. - 1918-04-07 ARBENT?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
? ? ? - 1917-02-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
G?CH ? ERS.RES. 6K R.I.R.? 1915-05-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
? LABS ZIV.KTSCH. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RET?N - UNTEROFFIZIER 6 B. F.A.R. 52 1914-12-25 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
G?LH?U??? JOH. - - 1914-10-?? Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
?MANN MAX ? ? 1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
UGH? KALMAN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BIN??? PAUL GEFR. - 1915-??-?? Frenkreich Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - pomnik
LU??? STANISŁAW SZCZEPAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
STARYB?? KASIM? ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. ? 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
(L?)(?)AJKOWSKI LEON? - (1. LUB 4.) KOMP. POSEN 10 1916-09-13 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MCI?? JOSEF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa I (nr 373) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
?LKI FRANZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
W??????? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
SANER(?) FRANZ MUSKETIER ? 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
K?ERTS - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
??AKE?? - FÜS - 1916-08-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
???TERS WILHELM RES. PREUSS.R.J.R. 11/220 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
R??SETKE MAX - - 1915-10-06 W???EOSEL? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
BUDERT? OTTO - - 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
? FRANZ MUSK. - 1918-09-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
L? - ? ? 121 1915-03-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
?EF ANDREAS INF. - 1914-10-10 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHIN?Z WLADISLAUS - 4 K. I.R. 14 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
ROS?EL FRITZ - - 1916-10-13 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
KNIS? GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
???GYAN JO??? INF. K.U.K.I.R. 65 1914 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHU??? PAUL RES. - - Heimat Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
KRÄHER ? KARL - ? KÜR.REGT.8 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
?UNCKE WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
EICH? HERMANN - - 1914-11-05 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
...(O?)WITZ N.N. ?/NIEMIEC? 4. KOMP. BATL. 11 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
JART?OLD JOHAN ROSJANIN - 1915-??-?? - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
?SPIEL - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1918-??-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?DDE OTTO - - 1915-08-08 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
? - LEUTN ?21 1915-03-11 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
V? GUSTAW - 9 K? 1914-10-14 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
BR?OPPE LUDWIK SZER 6.176 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
?NEIMANN E. MUS. - 1918-??-12 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
VOGELI (VOGELL?) JOH. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
CHRIS???NSEN AUGUST LTN. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
WERTER??? KARL C.GREN. - 1918-09-18 ROH?? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SYNIERD (?) KARL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - obelisk
GER?ORF F. R? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
??IKH??V EMIL MUSK. - 1915-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
FALT?EK FRANZ JG. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ZA? KARL MUSKETIER 10 K. I.R. 5 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
???UMANN HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
WO?SCHINSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KI????WA GOOR??? INF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
????ACLE WILLI - - 1917-08-13 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
KNAPP?T OTTO - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
VOJT?CH JOSEF - - 1914-11-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
?SSAT - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1915-12-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SAY? JOSEF - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OSER???? - - - 1917-01-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
B??NBR???D FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WIELOS??SKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
F??CKA PAUL FLIEGER - 1918-02-26 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???ELINTA - - - 1915-??-03 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BART? - MUSK. - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
?INER - - - 1914-08-24 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? AUGUST - - 1915-03-1? - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
K? ALBERT - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GIE?SBERG - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
H?? HERMAN - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PURENIHA ? JOSEF - - 1914-09-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HA?L JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
FACHLO?ICZ - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?INFERT HUGO ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
FOLT(?) H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BE? OSWALD - - 1915-04-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? HANS - - 1918-07-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
???WITZ BRUNO - - 1917-10-2? - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1916-02-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? BERNHARD - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
R? ROBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RESCH??AR? - - - 1914-01-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
BLANI??HEIM ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K? ? - - 1916-04-25 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???TSCHUSKO - - - 1913-11-02 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LO? FRIEDRICH - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
?? [JANOSCHKA?] JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
?LTER - - - 1914-10-04 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
?TZER GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
KUN? HERM. - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
M??OJEK FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SOH?? KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? ? ? - 1918-09-16 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
? VINZENT - - 1915-??-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
TSCHITSCZ? PAUL LDST. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
HAUPT?CH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
P??MANN REINH. - - 1914-11-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-10-25 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
GIES?? ERNST KURASS. - 1915-09-22 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BRESCHER ? AUGUST ERS. RES. L.J.R.7/8K. 1915-07-(17-18) - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
????MANN ? - - 1916-03-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? ALBRECHT? - - 1915-10-26 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
D??AT FRANZ - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STEPE??S - - - 191?-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? THEODOR - - 1918-07-25 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
K?????K PAUL - - 1917-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
??ALCY - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LAH? FRANZ - - 1915 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - VERM.
??[LATOSKA?] JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
???M?EN MA??? SZRG. ? / 203 SUCHUM. P.P. 1915-11-2? - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 80
?SCH HERMANN LDST. - 1916-05-20 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
S? ALFERD - - 1915-12-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
RUSE?IN KARL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1917-05-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
AU? GUSTAV ? - 1918-10-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
MOG? FRANZ - - 1915-02-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
L??TEICEW - - - 1917-02-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MIER?CH M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BARU? ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLI? ROBERT - - 1917-09-03 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON (?) - - 5/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
? PAUL - - 1917-08-07 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?EISTEL HERM. - - 1915-??-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? KARL - - 1915-07-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
LA?D???? W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
TA??SCHENKO - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
FLECHNER? ALOIS - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ME? ? - - 1916-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
??LACHN?? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? WILLY - - 1915-09-02 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
?NZKE FRANZ MUSK. - ????-??-21 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
?ANOKOW HUSSEIN - - 1918-08-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
? JOSEF - - 1916-11-07 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCH???? FRANZ - - 1915-08-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
S? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ADOLF - - 1915-06-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? ? ? - 1918-12-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
W??CHALLA JOH. - - 1916-09-24 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
LEFIN?? - - - 1916-07-22 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? ? - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WEPE?CHOCK O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
? JOHANN - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
S? PETER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRIMMING (?) ROBERT - - 1917-10-13 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?IMKE EMIL - - 1915-11-18 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1916-03-21 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BIZNAU? KARL - - 1918-09 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
WALISCH?? P????? - - 1915-10-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
HOHEISEL? KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANZO? ? - - 1918-08-08 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?A?VELI?? - - - 1916-11-26 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
??K NIKOLAUS MUSKET. - 1915-08-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
? GUSTAV - - 1915-08-14 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? JOSEF - - 1917-08-19 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHIM???SKI PAUL - - 1915-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KREINER? FRITZ UFFZ./NIEM. - 1916-07-12 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? KARL - - 1915-07-1? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GLOMB? HERMANN MUSK. - 1918-10-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
??EL SAMUEL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ZICHOPE(?) E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KIECK??ER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
? RAIM? - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SOBO? ? - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BEILS???? ROB. - - 1915-07-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
IKELANER? ROBERT - - 1917-08-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
H? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
CORIELY (CORLELY?) CHRISTIAN LDST. 6/L.J.R. 17 1915-03-06 - Stupsk wieś, gm. Stupsk, pow. mławski mazowieckie - - -
ROHN...? FRITZ - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
? FRANZ - - 1914-08-31 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?ORTEJKO - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? ? ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
SCHNITTKE(?) - MUSK. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
? WILHELM - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-03-05 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHOTE? FRITZ - - 1917-07-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POLA? THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
T? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? GUSTAV - - 1915-08-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
?UBIETZ THEOPHIL - - 1922-07-09 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURNI? ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NA??SCHEJKO - - - 1913-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?OSE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RYB?AS STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
? ? - - - - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
?????SKI PAWEL - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? PAUL - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
U?RGANG KURT - - 1914-09-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
?CHMANN - - - 1914-10-25 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HA?????? HERM. - - 1916-10-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KORWAY? HERMANN - - 1914-08-31 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
FRI??? ERNST - - 1918-06-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
URMER? JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
? ? - - 1918-10-11 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?TRAS???? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? HERMANN GEFR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
BICANK(?) J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
?OBE GUSTAV - - 1915-??-10 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-06-16 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SE??? GUSTAV - - 1917-05-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STERRL?DOW NICOLAI RUSS. - 1920-03-11 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
?????????? (KARAGIEZOW) A. - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
N? MAXIM RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ALBERT MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?ESKI ANTONI - - - - Choroszcz II miasto, gm. Choroszcz, pow. białostocki podlaskie - - -
IW? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-03-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
R? ALBERT FUSIL. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
??NSKI FRANZ RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? AUGUST UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILK? KONSTANTIN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? - - ????-??-?? - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
TISCHOMI? ARCHIP RUSS.SOLDAT - 1917-08-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (GAWRIŁOW) ? ( I.) - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KU?? ??DOR RUSS.SOLDAT - ????-??-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
JANDRE? BRUNO MUSK[ETIER] - 1915-04-08 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
AL.?? PAWEL RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
D??OR FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1919-??-?? - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? ?RAIFISLA RUSS.SOLDAT - ????-??-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
HO? JOH.? ULAN ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SAWERT ? FRIEDRICH MUSK - - - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
MITTAS? ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??????????? (??OMANCZENKO) - - - - Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PJETKEWITS? WAZLAW RUSS.SOLDAT - 1918-03-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? AUG. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????? (SZAKOW) ?????? (GAWRYŁ) - - 1915-03-20 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
IWANUCZKI? MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SUS (?) MAX JNFANT. K.U.K. J.R 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
??P GORIN RUSS.SOLDAT - ????-??-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BRAMSCHREIBER ? ALBERT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
? ? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - MANUCZAK? (DEHNEN)
ULIOCZ? WLADIMA RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (KOWALEW) ?????? (STIEPAN) - - 1915-09-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
LEON? ?PAN RUSS.SOLDAT - 1918-03-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? KARL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
S??ON ROBERT - - 1914-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
BARCHA? [K]IRIL RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KOROWAGI? ALEKSANDER SIERŻ. ARMII ROSYJSKIEJ 1 G.P.UŁ. 1918-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? DAMEL RUSS.SOLDAT - ????-??-2? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KAHDE? EMIL ULAN ULAN.REGT.4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
? (T)HOMAS INFANT. - ????-06-26 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
PIETREK? PAUL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GED?OW - - - 191?-03-26 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PRIMA? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?????? (CZIBROW) ? ( I.) - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
JAROSLAWSE? JAKOB RUSS.SOLDAT - 1918-10-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???NAD?S?? AUGUST - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
??WITZ ?? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KAS?E? PAUL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
????HARD? - - - 191?-05-03 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
? MAXIMILIAN WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - ZIELINSKI? (DEHNEN)
WAITSCH? JOSEF RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (MINISZAICH) - - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
LINTSCHNI? LAZAR RUSS.SOLDAT - 1917-10-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ALFRED MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? JUL[IUS] - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BEZSONO? ?EMIAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
PO?OW SERGIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 92 P.P. 1915-12-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? JAKO? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOCH? EMIL? GEFR. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
?? ?? - - 1914-11-03 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
RONCZKOWSKI? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? ? - 1916-04-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MUT?MANN MAX - - - - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
RO? MITROFAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-11 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?????? (FONIAK) - - - 1915-06-30 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
JONKARSK? ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-11-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BEING??? - MUSKETER - 1917-09-17 - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
?ILAJOW VASILI RUSS.SOLDAT - 1917-04-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??OMEYER WILHELM - - 1917-05-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
BISSMA?? ???HARD - - 1918-09-30 FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
?ITT ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KÖTT? (DEHNEN)
WIKTOROWIT? ANTON RUSS.SOLDAT - 1917-09-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BATEK? THOMAS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
???????? (SU??BUK) - - - 1917-03-21 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? OTTO - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
DENI? SEMION RUSS.SOLDAT - 1917-07-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SOC?LSKI STANISL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 168 P.P. 1917-11-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-??-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUDRIN? JUSTUS MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KUDRUN? (DEHNEN)
?? ??TZ - - 1914-11-19 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHATT?K JOS. UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?CK OTTO UTFFZ. - 1922-01-16 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
? ? ? 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
RYCHMITSCHEN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ADOLF MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??????? (BASYROW) ????? / ABDUL - - 1918-??-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KALESNI? SAWA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
EIN??HINGER - - - 1918-09-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
?LADKOWSK? ?N? RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BARRN?IA OTTO - - 1916-01-28 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ECK???? FERDINAND GE??? - 1916-??-?? FRANKREICH Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
G? HERMANN? FÜS.? GREN.REGT. 4? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ZAICE? IWAN RUSS.SOLDAT - 191?-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DRAGON? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????????? (DRORESKI) ?????? (SERGEJ) - - 1915-03-22 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? ? 6 KP. INF.REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
DOSMUHA?? JRS. RUSS.SOLDAT - 1919-05-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??ULZ REINHOLD - - 1915-03-28 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
??KITIN ANA RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
P? GERHARD OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - PRAHL? (DEHNEN)
HUR?ER PAUL - - 1914-10-15 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
SCHELIGA? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KÖPP(?) OTTO GEFR. - ????-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MELCHERT (?) HERMANN LDST. 4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHI? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-10-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
??????? (KISIELEW) M. - - 1915-07-28 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KIS? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-11-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SCHR?IG?? - - - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
?RIEDI? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SEBIELE?? KARL - - 1917-08-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
FR????ER HERMANN - - 191?-06-20 - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
GAGEL? FRITZ UTFFZ. RES.INF.REGT. 266 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
? OTTO - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
GONIWTOCHA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????????? (TARGUL???) - - - 1917-??-??