Nazwisk w bazie na literę %?: 1518

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BA? GYÖRGY - K.U.K. I.R. 2 - - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
BEL???ENN A. - - 1914-12-21 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? BARTŁ. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHRO? H. GEFR. - 1916-04-19 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRAN??? WILH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ROBERT - - 1915-08-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? RICHARD - - 1915-09-03 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
KRAL? PAWEŁ - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
GANSR? FRITZ - - 1915-02-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ZBYRAŁ? JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
? EDGAR - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
???RICH THEOPHIL - - 1915-08-04 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
SILBERBA?? JOSEF - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
? ? - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
G? BRENH. ? - 1916-09-30 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K???SCH???R FRANZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B? GUSTAV - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? FRANZ - - 1915-09-30 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
LISZKA? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
H? PAUL - - 1918-05-06 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
LOCHNE? OTTO - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? WILHELM - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RIE??? PAUL - - 1916-06-30 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
DEH??? PAUL - - 1917-??-?? - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
? GUSTAV PIONIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GRON? von KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NEM?? KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
H? ADOLF - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? OTTO GREND. - - - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MUCHA? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHLO? HERM. - - 19??-08-09 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
? BRUNO - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-??-?? - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
ENGE?A? EDMUND - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BECZAŁA? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
GRE? ? GRENADIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
H? u. PETH? Graf von AU? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RICHTS?EIG GERH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S? PAUL - - 1918-0?-2? - Paszowice wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ZE? PAUL MUSK. - 19??-08-08 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
PALKA? TEOF. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
? OTTO - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GAR? W? - - 1918-??-29 - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
?OPPRICH R. - - 1918-09-27 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
N? PAUL - - 1915-07-?? - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
MAI? ERICH - - 1914 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
DUDA? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
T? PAUL FAHRER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
REICHEN? Graf von HEINRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
TZSZA??HEL ALFR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? FRITZ - - 1915-09-18 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
DONCK? ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
SPYRA? KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KORNEL??? HERMANN - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? HENR. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
BENE? D. - - 1917-10-19 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? OTTO - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHE? KARL - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
FAŁEK? KLEM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
TRE? OSWALD - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
KRAFT? GUSTAV - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
? JOHANN - - 1915-09-25 - Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
S? GUSTAV - - 1915-07-17 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
TOMCZAK? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
WIRNATH? EMIL - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? SZYM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
P?A?ZKE H. - - 1918-04-25 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? WILLI - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1915-05-25 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
JANIK? KLEM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
?ESSNER KARL - - 1918-08-15 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GAVERSENI ? ERMINIO - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
? KONRAD KARL - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
PIETRAS (?) KARL - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
FI???? LEOPOLD OFFZD. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAY? WALTER - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
GRUCH?? ERNST MUSK. - 1918-07-20 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?KE GUST? WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1897 - -
K??? ANTON GFT. ? 1914-??-?? - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
?HNA-SCHLOBITTEN ?MO LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
P??????? PAUL - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
?MEVES - RES. 5 K. INF. REG. 152 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
WIE???? DOMINIKUE JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
???NKEL - - - 1914-12-24 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
FISCHER(?) J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HI? KA? LEUTNANT RJR ?/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - żeliwna tablica oficerska
K?CH?? KARL ?EHIM - 1914-05-07 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
?CHN? WILHELM GEFREITER ? 148/11K. 1914-10-24 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
? ? ? - 1916-10-23 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
GO? HERMANN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
A?CZU NIKOLAUS (ANDREAS) - ÖST. UNG. KRIEGER - - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
R??MAT FRANZ RESERVIST M.G.K. I.R. 41 1914-12-28 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SO???? GUSTAV - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
POTGAR? ?AN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SCHWIETE? R. - - 1915-03-14 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
S?CHOLM THEODOR KANN. - 1916-02-27 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
S(?)OHNABELRAUCH . VIZEWELDWEBEL 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
?UOER GUSTAV WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1885 - -
BE?ZDYNI?? DEMET?R GFT. K.K.LOST.E.R.212 1914-12-10 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
?KO STEPHAN - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
W????? AUG. - - 1917-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
DURAG? ? WEHRMANN 5 K. INF. REG. 141 1914-12-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
P? IWAN - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
G?A??CH HANS - - 1915-05-15 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
HIE? J. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
BK?NSKY ALEKSANDER JG. I.R.24 (F.J.B.24) 1915-05-10 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRESSER?? KARL ?ES. - 1914-09-09 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
? ? ? - 1917-07-24 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
GÜN? EKEHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-??-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KAHLE? ALFRED GEFR ?R IR D? 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
? MICHAEL ZIV.ARB - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RO?T?KUHN KARL MUSKETIER 3 K. I.R.14 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
R??UME FRITZ - - 1916-12-09 - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
BARROV? KARL UTFFZ. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
????OCZ STEFAN ZGSF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
??ENNA JOSEPH - INF.REGT. ?? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
? W? - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
BECHT? FERDINAND - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
...(N?) N.N. ?/NIEMIEC? 2. KOMP. BATL. 11 1914-11-21 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GER???AS SAMUEL ROSJANIN - 1914-12-06 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
?SIN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
? HERM? - - 1915-07-28 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
? ? ? ? 1915-03-25 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
TRUDW? KARL WEHR 4 K L.I.R. ????-??-26 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
?ELLKE E. LDST. - 1915-08-09 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
TO? H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
??HMIDT GUSTAV SCHUTZE PREUSS.R.J.R. 219 M.C.Z. 1915-05-?5 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
VOPP (?) ALBERT GEFR. - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1881-02-08 Wendischbuckow obelisk
BALZ(ER?) - VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
? GERH? MUSK. - 1914-??-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
M(N)?A?I PAUL GEFR 4R ?18? ????-01 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
?TZ LEOPOLD ZIV - 1914-10-04 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
U? PAUL GEFREITER ? K. I.R. 141 1915-05-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
????DL?? AUG. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
???KO AKSC???? - RUSS.I.R. ??? - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ST???ZE FRANZ GREN. - 1917-??-05 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
CERNOGUSSZ? ANTONI - 27 p. strzel. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
? DANIEL WEHRM. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
TRUN?ČEK JAN - - 1918-03-16 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
?SS LEO - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?ÖWLER FRANZ GEFR. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?AUBA? - B..EGN ? - - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
CZ?ORA ANDREAS - K.U.K. J.G. 1914-12-08 - Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie - - -
LAM?ENSTEIN AUGUST SZER 1.J.R.82 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
E??MMELT K. - - 1918-??-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
?OOBE KARL - - 1915-08-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GOSEN???TSCH FRANCISEK INF. RUSS.I.R. 17 191?-05-06 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCH???FINSKE HERMAN - - 1915-04-26 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
? OTTO - - 1916-10-15 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
GREUNC? G. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
??ONSCH EMIL GEFR. - 19??-10-19 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
PENN? WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ŻURA?OW SIERGIEJ PUŁKOWNIK - - - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
KA? JOHANN FR.SOLD. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
STR? REINHOLD UFFZ 4/IR 44 1915-03-22 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ZELEN? FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-07 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
??HIERSCH - - - 1915-07-24 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
? - FÜSIL LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHWANG?? GUSTAW MUSK. - 1914-11-25 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
WALL(?) RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
K(L?)(?)(U?)MANN N.N. ?/NIEMIEC? ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? APEL - 6/R J.R 20 1914-12-19 - Iłów wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 28 - -
?TEMITZ KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
INNDRE? PAUL ERS.RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?L KARL JÄGER ?.21? 1915-??-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
C??SI?EIER - GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
?CH FRANZ - M.G.K. R.I.R. 59 1914-12-30 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
ADELM?USENDEN PETER INFANTERIST L.I.R. 25 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
GIERSERT   ?? OTTO - - 1914-12-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
TH???LE KARL MUSK. PREUSS.R.J.R. - - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
????ENG - RES. - - - Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer -
PENN? AUGUST GFR. - 1917-08-01 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
JAUC(H?) R. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
?RECHT THEODOR MUSK. - 1915-06-05 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
SCH? AUGUST - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
FE??TZELT SZER. - 7 ART. ? 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RZAC? JOSEF KAN. - 1914-09-29 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
?AN? - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ALIS??? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
DIED?A SIEMION SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
??OLLER BENJAMIN JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
?ABE - - - 1915-11-03 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
?HAAG? ? UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
G? HEINRICH - - ????-04-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
KRIEGERS(?) GOTTFRIED WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? ? SERG. - 1918-10-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
BENK? WILLI HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?HÜLZ HER? - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?NDER GEORG ?W? RES. RADF.K.P49 1915-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - RESERVE RADFAHR KOMPANIE{rezerwowa kompania kolarzy}
KLE?FR GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
?M WALTER RES. - - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STADRER? LUDWIG OBERJÄGER T.K.J.R. 4 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
LAU??EN HERMANN - - 1915-11-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
DLUHOW? M - - 1915-??-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
B?MANN XAWER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
LAN? E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BA??KER MAX LEUT. - 1914-06-21 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
VOLD? EDUARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HER?CHT ? ERS. FRW. J. 59. 6 1914-12-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
TUR?OVSKY ERNST KAN. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
?DINAN - - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BA????? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
?ILACZEK IWAN - WORONEK.R. 174 1915-04-21 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
???ICHE - - - 1914-10-1? - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
?OSSERT A. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SCHUL? PAUL MUSK[ETIER] - 1916-12-14 - Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-21 - tablica betonowa nr 3
SCH? PAUL - - 1917-05-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
TIMME(R?) HEIN. (HEINRICH?) VIZEFELDW. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? ? ? - 1916-07-29 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
DÜ? HE? - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?OFFELBEIN O. - - 1918-11-09 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?STCHE? EMIL ? 9K R.I.R. 226 1915-05-31 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MAASCH? FRIEDRICH GREN. - 1918-10-?? - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
FUNK? - RESERVIST I.R. 150 1915-01-04 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
??K NIKOLAUS MUSKET. - 1915-08-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
? GUSTAV - - 1915-08-14 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? JOSEF - - 1917-08-19 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHIM???SKI PAUL - - 1915-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KREINER? FRITZ UFFZ./NIEM. - 1916-07-12 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
S? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? KARL - - 1915-07-1? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GLOMB? HERMANN MUSK. - 1918-10-03 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
M?O??KOW PETER - - 1918-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
??EL SAMUEL - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ZICHOPE(?) E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BR?ITKOPF JOH. VICEWACHTMST. - 1919-05-22 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1885-03-07 - -
KIECK??ER AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
? RAIM? - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
SOBO? ? - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOSSEL (?) WILHELM - - - - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BEILS???? ROB. - - 1915-07-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
IKELANER? ROBERT - - 1917-08-16 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
H? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
CORIELY (CORLELY?) CHRISTIAN LDST. 6/L.J.R. 17 1915-03-06 - Stupsk wieś, gm. Stupsk, pow. mławski mazowieckie - - -
ROHN...? FRITZ - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
? FRANZ - - 1914-08-31 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?ORTEJKO - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? ? ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
SCHNITTKE(?) - MUSK. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
? WILHELM - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-03-05 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHOTE? FRITZ - - 1917-07-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
POLA? THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
T? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? GUSTAV - - 1915-08-11 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
?UBIETZ THEOPHIL - - 1922-07-09 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURNI? ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NA??SCHEJKO - - - 1913-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?OSE ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
RYB?AS STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
? ? - - - - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
?????SKI PAWEL - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? PAUL - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
U?RGANG KURT - - 1914-09-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
?CHMANN - - - 1914-10-25 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
HA?????? HERM. - - 1916-10-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KORWAY? HERMANN - - 1914-08-31 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
FRI??? ERNST - - 1918-06-29 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
URMER? JOSEF - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
? ? - - 1918-10-11 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?TRAS???? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? HERMANN GEFR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
BICANK(?) J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
?OBE GUSTAV - - 1915-??-10 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-06-16 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SE??? GUSTAV - - 1917-05-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
STERRL?DOW NICOLAI RUSS. - 1920-03-11 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1915-12-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SAY? JOSEF - - 1916-07-1? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
OSER???? - - - 1917-01-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
B??NBR???D FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WIELOS??SKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
F??CKA PAUL FLIEGER - 1918-02-26 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???ELINTA - - - 1915-??-03 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BART? - MUSK. - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
?INER - - - 1914-08-24 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? AUGUST - - 1915-03-1? - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
K? ALBERT - - 1915-07-2? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GIE?SBERG - - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
H?? HERMAN - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
PURENIHA ? JOSEF - - 1914-09-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
HA?L JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
FACHLO?ICZ - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?INFERT HUGO ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
FOLT(?) H. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BE? OSWALD - - 1915-04-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? HANS - - 1918-07-22 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
???WITZ BRUNO - - 1917-10-2? - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1916-02-26 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? BERNHARD - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
R? ROBERT - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
RESCH??AR? - - - 1914-01-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
BLANI??HEIM ERICH - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K? ? - - 1916-04-25 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???TSCHUSKO - - - 1913-11-02 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LO? FRIEDRICH - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
?? [JANOSCHKA?] JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
?LTER - - - 1914-10-04 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
?TZER GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
KUN? HERM. - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KR??TMOLH FRIEDRICH - - 1914-10-20 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Weigwitz -
M??OJEK FRIEDRICH - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SOH?? KARL - - 1918 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? ? ? - 1918-09-16 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
? VINZENT - - 1915-??-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KALA???? NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
TSCHITSCZ? PAUL LDST. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
HAUPT?CH G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
P??MANN REINH. - - 1914-11-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? ? - - 1918-10-25 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
GIES?? ERNST KURASS. - 1915-09-22 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BRESCHER ? AUGUST ERS. RES. L.J.R.7/8K. 1915-07-(17-18) - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
????MANN ? - - 1916-03-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? ALBRECHT? - - 1915-10-26 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
D??AT FRANZ - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
STEPE??S - - - 191?-01-17 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? THEODOR - - 1918-07-25 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
K?????K PAUL - - 1917-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
??ALCY - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
??[LATOSKA?] JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
???M?EN MA??? SZRG. ? / 203 SUCHUM. P.P. 1915-11-2? - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 80
?SCH HERMANN LDST. - 1916-05-20 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
S? ALFERD - - 1915-12-19 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MARKU? MAR - - 1914-09-15 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1889-09-14 Kreika -
RUSE?IN KARL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1917-05-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
AU? GUSTAV ? - 1918-10-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
MOG? FRANZ - - 1915-02-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
L??TEICEW - - - 1917-02-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
M??CH RICHARD GREN. - 1918-03-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MIER?CH M. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BARU? ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLI? ROBERT - - 1917-09-03 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SIMON (?) - - 5/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
? PAUL - - 1917-08-07 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?EISTEL HERM. - - 1915-??-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? KARL - - 1915-07-22 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
LA?D???? W. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
TA??SCHENKO - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
FLECHNER? ALOIS - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
ME? ? - - 1916-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
??LACHN?? - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? WILLY - - 1915-09-02 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
?NZKE FRANZ MUSK. - ????-??-21 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
?ANOKOW HUSSEIN - - 1918-08-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
? JOSEF - - 1916-11-07 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCH???? FRANZ - - 1915-08-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
S? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ADOLF - - 1915-06-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? ? ? - 1918-12-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
W??CHALLA JOH. - - 1916-09-24 - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
LEFIN?? - - - 1916-07-22 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? ? - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WEPE?CHOCK O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
? JOHANN - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
S? PETER - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRIMMING (?) ROBERT - - 1917-10-13 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?IMKE EMIL - - 1915-11-18 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1916-03-21 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BIZNAU? KARL - - 1918-09 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
WALISCH?? P????? - - 1915-10-28 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
HOHEISEL? KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MANZO? ? - - 1918-08-08 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?A?VELI?? - - - 1916-11-26 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
TYBGR? ALBERT LDSTM. 5 K. LDST. BATL. 87 KONITZ 1914-12-04 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1874-04-14 - -
SKRIBALLE? BRUNO - - 1915-08-20 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PICHULLA? JULIUS UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OSTROWSK? RICHARD SERG[EANT] - 1918-11-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PL? SERGEI RUSS.SOLDAT - ????-05-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
P? HIEL ALFRED - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
JAKOL??? ???HELM - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
?ÜTZ ERNST - - 1916 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
J? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
W? JOH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? EDMUND? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
R? AUG. JAGER - - - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
?ONI??? KONSTANTIN - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
RENK(ELER?) ? - - 1918-??-?? - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - -
??SZICK PAW? RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?NATSCH ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
LU?WIG OSWALD - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
HOLZHULER ? GERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KRE? PAUL KAN[ONIER] - 1917-04-14 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
???????CK HERMANN - - 1914-??-?? - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
? FRIEDRICH OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KORB? (DEHNEN)
W??ISKI FRANZ RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? FRANZ KAN[ONIER] - 1915-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
HE?LEN AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
LESNISEN? MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHMA? TAIBIS J. - - 1916-06-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
????KUSCH PAUL MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BOSEL(?) LOUIS - - 1915-?2-10 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
? BERNHARD - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GRE? JOSEF - - - - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BASBAMBET? ?AI RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FRUNIKE ? - - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KA??ZIG - - - 1914-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?OFERS KARL - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
?? GERAFIM - - ????-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KLE? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KLEZAREK? (DEHNEN)
?A FLORIAN MUSKET. - ????-02-02 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
SKRIBALLE? RICHARD - - 1918-09-02 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PIGULLA? E UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
ST? FRITZ LANDW[EHRMANN] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
R?? LEONTI RUSS.SOLDAT - ????-??-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
S?EP ? MAX - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
? ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
CIBIS? ROBERT - - 1917 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
GAT?ONTHE HANS - - 1917-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
JASCHINS?? ANDREAS RUSS.SOLDAT - 1918-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WODARZ? ROMAN - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? WILHELM? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
R? HERM. GREN. - - - Nidzica I miasto, gm. Nidzica, pow. nidzicki warmińsko-mazurskie - - -
A???U?AN?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
??NT??ROST RICHARD - - 1918-09-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
? PAUL - - 1915-03-05 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
?BEDE?? IWA[N] RUSS.SOLDAT - 1918-12-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?WARZ ? - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - BRODELWITZ -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
M? HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MIN?E JOHAN - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
PL??K MAX L[AN]DS[TUR]M[MANN] - 1916-07-01 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
?EFER JOSEF? RES. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHIEFER? (DEHNEN)
WIKONTY? KWISKO RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZ?REMBEL - FÜSSELIER - 1915-03-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
?WSKI ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?SYNGEN ? ? - 1914-08-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
THOR??SCH ARTHUR - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke -
LU?KI STEPAN RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?RNITZ PAUL GERF. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HE?LMANN - MUSK. - 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
STORNH(?) OTTO - - ? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
? OTTO - - - - Grabowo (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
MÜ??Z ALFRED MUS. - 1915-08-09 - Jaworów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
DE? PETER RUSS.SOLDAT - ????-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GEWAMLE? MAX - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?UASIGROCH ? - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
RODZI??KI PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 14 POL.P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
HEITKA? JOSEF - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
?? MITROF RUSS.SOLDAT - ????-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOPCZY? JOHANN? WEHRM. LANDW.INF.REGT. 49? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KOPCZYNSKI? (DEHNEN)
GO?LTE A. UNT - 1917-09-17 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
?? ??DET - - 1914-11-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
WURSING? ERNST - - 1916-07-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RYGEL? GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
DAHL? ERWIN - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 23 lat
? HERMANN LDW. - 1917-??-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
SCH? HEINRICH MUSKETIER 10.KOMP.INF.RGT ????-04-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-15 - -
RUS? ??OFEI RUSS.SOLDAT - 1918-04-23 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DOBIJAŁA ? LUDWIK - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
? IGNATZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GRA???OSKI ? - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
?RACH - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 18 1915-05-21 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
? BGER - - - 1916-09-09 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KA?? KORNEJ RUSS.SOLDAT - ????-??-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?ARECKI W. WCHTM. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
? ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
ASPIE??ZO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
EB?HI??AN? KARL MUSKETER - 1916-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
SCH? RU? - - 1916-09-18 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
?IORW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KE? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
M?LZKE A? - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
?OBDE OTTO - - 1918-03-29 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WUR?? WILH[ELM] G[E]F[REITE]R - 1915-04-11 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie 1882-11-09 - -
?MANN ? RES. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - OERMANN? (DEHNEN)
WILEKSCHAN? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
RU? JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
CIELO? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
DAH? WILHELM FÜS[ILIER] - 1914-??-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MALOZION? ILJA RUSS.SOLDAT - 1917-09-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
OBBAR? WILHELM RES. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MUHL? OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
.?.TZKO ? ? RESERV. INF. REG. 151 1915-08-?? - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
? ALFRED - - 1917-08-02 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
DLUSCHEWSK? PAUL RUSS.SOLDAT - 1917-10-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
O? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? ISIDOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?ZYTKI I - - 1918 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SZ?? KAROL - - - - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SCHIERE? KARL? - - 1915-05 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
??ETSCHEL - RUSS.SOLDAT - 1918-10-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WOKITTEL(?) R. MUSK. - 1916-11-26 - Łany (dolnośl.) wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
?? ?? - - 1915-01-14 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
? FRANZ - - ? - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - obersekundaner
SCHEBO? ALBERT UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
KUN? EWALD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 29 lat
B? PAUL MUSK. - 1915-10-05 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KAMMANÖEL (?) HERMANN GEFR. 3/I. R. 32 1914-11-21 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
S? KASTIAN RUSS.SOLDAT - ????-??-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
S???NZIG GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
HADER? - VERM. - 1916- - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KIFCHAN? MICHAEL RUSS.SOLDAT - 1918-02-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?HRLICH MAX SERGEANT - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
? RICHARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BODJANU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SCH???IG?? - - - 1917-??-?? - Gościmiec wieś, gm. Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Gottschimmerbruch/ Gościmiec -
R? ? - - 1917-03-18 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
?LEXEJEW ?? RUSS.SOLDAT - 1918-03-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NIEDER? MAX - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
? WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WA? FRANZ - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
LI?SE WILHELM - - 1915-11-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
? WILLI - - 1918-02-?? - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1886-10-20 - -
G?WSKI ? MUSK. RES.INF.REGT. 5? - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
? KARL - - 1916-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
? PAUL - - 1917-04-30 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ELIOT ? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
G? AUGUST FÜS[ILIER] - 1914-11-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ER WILHELM - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RINO?L JOSEF MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-28 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KIEBI? ROBERT - - - - Mściszów wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
? ? MUSKETIER ? KP. INF. REG. 150 1915-08-15 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
MALEU?H ERNST - - 1917-07-25 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
DREIM? A? RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PFEMFEL? ARTUR - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
J?KEL E - - 1917 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
?ISSBACH HEINRICH - - 1915-02-18 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
? EMANUEL - - - - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - VERMIST
??LESCHIR - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCHECH? ED. LDST. LDST. INF. BTL. 1/7? GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - SCHECK? (DEHNEN)
HEINE (?) OSK. ERS.RES. - 1917-03-07 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
? ? OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BE????K (Benscsk?) ? - - ? - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
SCHOK? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STACH? WALTER - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 28 lat
S? GUSTAW MUSK. - 19??-??-28 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
RONJES (?) HERBERT LTN. D. R. MASCH. GEW. ABT. D. V. KAV. KIV. - - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEITGARIAJ? BAHTYGAREI RUSS.SOLDAT - 1918-01-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
S??ESNY RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
DIN? HERMAN - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KISLU? NICOLAI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?OTHMANN F. DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893 - nagrobek
? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
GAKIEN??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
DAMASKE (?) OTTO G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
W? HUBERT LEUTN.D.RES. - 1915-11-07 - Damianowice wieś, gm. Kobierzyce, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
?ZMIN - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
FRIES? MAX - - 1916-05-06 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
? MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?OSECK ? LEHRER - 1918-05-07 - Runowo (pomorskie) wieś, gm. Potęgowo, pow. słupski pomorskie - - -
?LUCZYK FRANCISZEK ŻOŁNIERZ ARMII NIEMIECKIEJ - 1918-08-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MANTHE? ALBERT - - 1914-09-07 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-01-12 - -
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
GOEGEN? WILHELM MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
?AGENS REINHOLD - - 1917-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
KLUGE? WILHELM - - 1915-12-19 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GORASDKA? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
H? OTTO MUSK[ETIER] - 1914-12-?? - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
B?HM HERMANN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
BEREN?? - - - 1916-05-20 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
DOETINCHEM(?) ALBERT - - 1918-09-20 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PACKM? ERZ. MUSKETIER 1 KP. INF. REG. ? 1915-08-13 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
? PAUL - - - - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRZYWAC? ??IE RUSS.SOLDAT - 1917-08-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCH? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WE?SOLY J - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BINKE ? REINH. - - 1917-08-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
FELD? FRANZ - - 1916-?? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ? Kriegslazarett am Bug
??NOWGEW - RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
TORDAHN? HEINRICH MUSK. RES.INF.REGT. 265 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SOKEES? JOSEF - - - - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
? PAUL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
RORADA (PORADA?) MICHAEL - - 1916-06-24 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
WALTER? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
ZAN? ALBERT - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 19 lat
SCHW?DT WILHELM PION. - 19??-04-25 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
H??BECK FRITZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-17 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1896-03-01 - -
STA?? PAWEL RUSS.SOLDAT - ????-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
R???LKE H. MUSK. 8 / ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GALLE (?) W - - 1915 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KOR? PHILIP RUSS.SOLDAT - ????-?2-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GEL?RANZ SALO VIZEFELDW - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
? AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
IŻEGO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
PITAN(?) ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
HITSCH??L KARL - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
DURRA? AUG. - - - - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - GEST.
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?????ANN HER??? - - 1914-12-12 - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
?UPOWCZIK WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-10-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SIFELDIN(?) KARL - - 1917-06-17 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
?? ?CIN RUSS.SOLDAT - ????-04-14 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRUBER? ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RAUHUT ? KARL - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
LANGER? MAX - - 1916-01-17 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KROMNITZ? PETER UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
HE?ER FRITZ GREN[ADIER] - 1915-03-01 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PEREMISIOLTSCHE? VAS. RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
L? INER JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
? ? MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
SACH?? EMIL - - 191?-05-27 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
?LOKB?? - - - - - Niepołcko wieś, gm. Barlinek, pow. myśliborski zachoniopomorskie - - -
LIEBSCHWAGE? WILHELM - - 1915-07-16 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
IWANO? JEFIM RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SCH? WILH. - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WELD? KARL MUSK. INF.REGT. 131 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
?ASZISZKIN ILJA - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ZW? RUPPERT JNFANTERIST K.U.K. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SCHALM? WALTER? - - ? - Wardyń wieś, gm. Choszczno, pow. choszczeński zachodniopomorskie - - ?
??OLOW - RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
?DNER GUSTAW KANONIER - - - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie - - -
? KURT UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?ELT HERMANN - - - - Lądek Zdrój I miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
D? OTO ANTONIO SOLD. 8.ART.F. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-12-07 - -
B????? OSK. M[U]SK[ETIER] - 1916-08-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
? ?WALD - - 1917-0?-16 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
S??ERKE PAUL GEFR. 8 KOMP. LANDW. INF. REGT. ? - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
TSCHER? PIOTR RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
? FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
STRIL?WSKI K. HUSAR ? 1915-02-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
DOM?ALSKI JOHN. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
LEB? NIKITA RUSS.SOLDAT - ????-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
L?HEIM FRITZ - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
? JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
SAMIEL??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
????LING HERM. - - 1915-??-?? - Rokitnica wieś, gm. Skąpe, pow. świebodziński lubuskie - Rokitnica/ Schönefeld -
? LER REINH. - - 1918-03-24 - Goczałków Górny wieś, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ALEKSANDRO? WASILI RUSS.SOLDAT - ????-??-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BONK? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
? PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
?EV?A?? - - - 1915-??-?? - Chróścik część miasta Gorzów Wielkopolski, gm. Gorzów Wielkopolski, pow. m. Gorzów lubuskie - - -
JEF?O?OW GREGOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 94 P.P. 1916-01-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
?? ?TONI RUSS.SOLDAT - ????-??-06 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
J? JOS.? GEFR. ULAN.REGT. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MAMOK (?) JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
? HERMANN - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? GUSTAV - - 1915-09-01 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
KAJOSZ? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
?ISERH PAUL - - 19??-04-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? PAUL - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
PECHIDSZAK ? ARTYNI - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
? WILHELM - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SO??ER WILHLEM - - 1917-04-16 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - - POMNIK
UL???? K. - - 1914-12-12 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
? PAUL JAGER - 1917-10-12 - Paździorno I wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HA?? RICH. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B? HUGO - - 1914-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? RICHARD - - 1915-09-19 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
KUB?IEL KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
GRÖ??R ADOLF - - 1915-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ZSIDAI? ANDREAS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
? EUGEN - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ROBERT - - 1915-09-24 - Biernatów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
ZADE (?) WSKY ERAZM - ODD Z ROBOTN 1917 - Kałusz Ukraina Pogranicze - - NR 222, M.R.P.1930
? BRUNO - - ????-??-?? - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? FRANC. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
? ALFRED ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
?VNERN von HEINRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MASCH??? GEORG - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
B? FRITZ - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? WILLI MUSK. - ????-06-21 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MAY? KAROL - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
HA? KARL - - 19??-0?-24 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
SCHRÖ?? PAUL - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? HANS - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? OTTO - - 1918-10-?? - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
GRO????? PAUL - - 1917-04-02 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
EX?ER ? MUSKETIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
GROSS N? von ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NUSCH???? HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
HERM??? BRUNO - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
F? - MUSK. - 1918-10-27 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
NIEMIEC? - - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
T?ZMANN HEINR. - - 1915-04-23 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
FICHE(?) OTTO - - 1917-??-?? - Modliszów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
GUSTA? HERMANN - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? RICHARD - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K? PAUL - - 1917-09-28 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
HA? HERMANN - - 1918 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
CHROTELIŃSKI? MICH. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KE? P? ? - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
HÖ? von der ERNST ??ÖERTNER - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
SCH???? RUDOLF - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? PAUL - - 1916-05-02 - Krzeczyn Wielki I wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
DONCK? O. - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
ROZKOSZNY? WILH. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
KESSL? GUSTAV - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? TOM. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
?YSCHE A. - - 1918-07-?? - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WARTARS? pAUL - - 1914-08-21 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
MAR? OSKAR - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
FABIAN? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
RELIN? ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
S? von FRIEDRICH - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
WI???? GERHARD - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? FRITZ - - 1916-04-08 - Niemstów wieś, gm. Lubin, pow. lubiński dolnośląskie - - -
SCH???E ? - - - - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
STOBIK? PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
TELISCH? FRITZ - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
BREU? P. ERS. RES. - 1918-05-02 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? RICHARD - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
G? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
?ENDRE GUSTAV - - 1918-09-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Kątki wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
FRAUSKI ? MARIANUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
? JOACHIM - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ZYG? JAN - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
???MICH P. - - 1914-08-22 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
SCHM? P. GEFR. - 1917-01-16 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
?SEH JOSIGOR JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
?RINSTER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
? URSINUS - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SCHM? ? - - 1914-08-20 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
UMKAMPF (UMKAMPE?) F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) GEFREITER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? ? ? - 1916-08-11 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
ENSKI (ENSCHT)? HERMANN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RA?GE?? WILHELM ARM.SOLD. - 1918-07-17 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
PO?NN WOLF MUSKETIER M.G.A. I.R. 176 1915-03-30 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
PITZER  ?? KARL - - 1914-12-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
?ALAMBOS - HONV. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
JOOR??S RICHARD GEFR. - 1917-05-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - MOLOSTOW -
Z?ISKI WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?NICK ? ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1882 - -
A???? RUDOLF INF K.U.K. J.R.25 1914-12-06 - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
?KI - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-21 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RU??D?? OSKAR - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
BRECH? ? ? 11 K. INF. REG. 167 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
DIED?A SIEMION - - 1915 - Kierzek wieś, gm. Kadzidło, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
???VIE - - - 1915-04-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze Forstgüt/ Wiejce leśniczówka -
HA(?)ELNGNER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
DE?SIK ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 34 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PONE? HEIMRATH - PREUSS.RES.IHF. RGT.? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
? ? ? - 1917-02-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
GRAF ? ?EYSERLING ARCHIBALD LEUTNANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-29 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
G?CH ? ERS.RES. 6K R.I.R.? 1915-05-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
? LABS ZIV.KTSCH. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
RET?N - UNTEROFFIZIER 6 B. F.A.R. 52 1914-12-25 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
?MANN MAX ? ? 1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
UGH? KALMAN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
LU??? STANISŁAW SZCZEPAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
STARYB?? KASIM? ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. ? 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
(L?)(?)AJKOWSKI LEON? - (1. LUB 4.) KOMP. POSEN 10 1916-09-13 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MCI?? JOSEF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-?? - Wiśniowa I (nr 373) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
?LKI FRANZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
W??????? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
SANER(?) FRANZ MUSKETIER ? 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
K?ERTS - - R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
??AKE?? - FÜS - 1916-08-?? - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
K? W. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
???TERS WILHELM RES. PREUSS.R.J.R. 11/220 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
BUDERT? OTTO - - 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
? FRANZ MUSK. - 1918-09-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
L? - ? ? 121 1915-03-1? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
?EF ANDREAS INF. - 1914-10-10 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
SCHIN?Z WLADISLAUS - 4 K. I.R. 14 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KNIS? GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
???GYAN JO??? INF. K.U.K.I.R. 65 1914 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KRÄHER ? KARL - ? KÜR.REGT.8 ? ? - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie - ? obelisk
?UNCKE WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
EICH? HERMANN - - 1914-11-05 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
...(O?)WITZ N.N. ?/NIEMIEC? 4. KOMP. BATL. 11 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
JART?OLD JOHAN ROSJANIN - 1915-??-?? - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
?SPIEL - GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1918-??-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?DDE OTTO - - 1915-08-08 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
? - LEUTN ?21 1915-03-11 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
V? GUSTAW - 9 K? 1914-10-14 - Koszajec wieś, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
BR?OPPE LUDWIK SZER 6.176 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
?NEIMANN E. MUS. - 1918-??-12 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
VOGELI (VOGELL?) JOH. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
CHRIS???NSEN AUGUST LTN. PREUSS.R.J.R. 11/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SYNIERD (?) KARL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - obelisk
GER?ORF F. R? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
??IKH??V EMIL MUSK. - 1915-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
FALT?EK FRANZ JG. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
ZA? KARL MUSKETIER 10 K. I.R. 5 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
???UMANN HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
WO?SCHINSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KI????WA GOOR??? INF. - - - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
????ACLE WILLI - - 1917-08-13 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
SCHMANSE ? MAX - RES.INF.REGT.8 1914-12-12 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1876-04-25 - obelisk
WACHRUSZ? JEFIM SZER. 167 p.p. 1917-12-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - Obelisk
KNAPP?T OTTO - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
GEPPE(RT?) G. (GEORG? GREGOR?) DRAGONER 3. ESK. DRAG. RGT. 8(?) 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
VOJT?CH JOSEF - - 1914-11-24 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
?SSAT - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
INNDRE? ARTUR GREN. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?ILR(K) - JÄGER ? ????-??-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BREID?NBACH HEINR. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
??BERG KURT SZER. 19.17? 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SI??FEHL W. - - 1916-11-08 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
?PPZIG FRIEDRICH - - 1918-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MASU??? FERDINAND MUSK. PREUSS.R.J.R. 1915-05-09 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SCH???FINSKE WILLI - - 1915-05-05 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
?STEN von KURT - - 1916-05-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
GRU?ER E. ? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
?ERBEIN KARL MUSK. - 1917-06-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
LUC? SIMON - - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
?A?N???? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
WUR? KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
??ALOVI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
??ORCHER?? - - - 1915-10-20 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
BAN???EN REINHARD KÜRASSIER KÜRASS. REGT. 3, 3. ESK. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
ZANDER? ALBERT - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KOLTSCHAU (?) ERNST ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
OCHMAN (?) JOHANN (?) - ?? J.R 26 1914-12-14 - Obory wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie lat 26 - -
?TRA KARL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MAR?UARDT OTTO VFWBL. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?LC? - GEFR ? G..121 1915-?? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - 26 Dywizja wirtemberska
F??DHAUS FRITZ - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
?CHTLLING Z. KANONIER 6 B. F.A.R. 53 1914-12-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
FRI?RICH HEINRICH INFANTERIST L.I.R. 24 1914-10-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
KIE?? GUSTAV - - 1917-04-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
JFI??? ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 31 M.KIR. 31. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-09 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
?CHKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
KADLOW? V. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
?WITRUCK ?AES MUSK. - 1918-08-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - DARSOW -
SCHILL? OSKAR - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
?IGE RICHARD RES. G.F.R. 71 1914-12-09 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
S?CHER FRANZ JOSEF INF. - 1914-10-17 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
?CHOLZE? - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
B???LM? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
P? IWAN SZEREGOWY / ROSJANIN - 1915 - Bielice wieś, gm. Sochaczew, pow. sochaczewski mazowieckie - - FROHENAU/WRONOWY
??PSA PETER JG. K.U.K.I.R.2 ????-??-21 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
SA???ST PAUL - - 1917-09-05 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
?HARDT F. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HERRMA?? PAUL ?EHIM - - - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
HÖREN? HUGO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
R? KARL ERS. RES. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
? ? GEFR. - 1915-03-02 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
BUCZK? BOLESL[AW] - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRUSINSK? GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
?R?ASS OTTO ? ? R.I.R. 226 1915-06-06 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
S?LLMEIER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
B?UT?GEN EMIL UNTOFFZ. 1 K. I.R. 8 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
??????TH PAUL - - 1914-??-?? - Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PLISTER???LER GEORG SAPP. S.B. ? 1915-05-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
HEY? HERMANN - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
LOR?AJUT - GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
DAEG?? EMIL GEF. - 1914-09-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
HA?ERMAN PETER PREUSS R..I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
?ERK FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-22 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
HAHN?? ALBERT - - 1916-??-?? - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
?GBEL ? KAN. 4 B. FELD A.R. 73 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
IM?BRAH?M EUGEN - PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
S???S?K EMIL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KIEST (?) WILLI - - 1915-01-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
?OBUSA FRANZ - - 1917-04-30 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
HONZ...? ? - - 1918-10-30 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
?NERT KARL - - 1916-05-02 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
YARA??? - - - 1917-08-10 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LOCHTER? ERNST - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
N? R? - - 1918-04-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?IDELLI?? MATTEI - - 1914-11-09 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?EOOST OSWALD - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
?OSAF JOHANN MUSKET. - 1918-05-18 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
? REINHOLD - - 1916-03-?? - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? JOSEF - - 1918-01-04 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHMA?? KARL - - 1915-07-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHENK? FRITZ MUSK. - 1915-05-14 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
T? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? OTTO - - 1915-07-1? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? JOHANN - - 1916-07-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARK??? ALEKSANDER - - ????-11-06 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
?AUPACH ? - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
K????EK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
? FRANZ - - 1918-11-17 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
?????ROSKY PETER - - 19??-10-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? FRIEDRICH - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
?USCHN??? ROBERT - - ????-04-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
?ASER - - - 1915-02-16 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
G???ER KURT - - 1916-03-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KERKSIOK? JOHANNES - - 1918-02-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
H? PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
??? LOCH HERM. VERM. - 1916-07-04 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
SAUER? PAUL - - 1914 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
? ? - - 1917-10-03 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
?TO?W GAWEŁ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? ? ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
WABEHN(?) JOHANNES HAUPTMANN 12/R.I.R.231 1914-10-24 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
?EFFE ERNST - - 1915-??-?? - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? WILHELM - - 1918-04-23 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
SCHWER???ER P. - - 1916-11-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BARA? GEORGE RUM. - 1918-11-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? MARTIN - - 1915-08-18 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MRACHALA? ANTON - - 1914-12-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? ? - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
O??STINOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
B??? FRITZ - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
S????EICH SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
V??ZEL THOMAS - - 1918-10-07 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
????ESKO ANTONI - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? RICHARD - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
TSCHOU? PAUL - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
?EIL - - - 1914-11-10 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
K? PAUL - - 1914-11-?? - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
F? HERMANN - - 1918-05-27 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
K? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
S???PIN AUGUST - - 1917-09-10 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
B??SCH JOHANN - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
S? ? - - 1915-09-30 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
E???KOW - - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
? PAUL KAN. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
FOIT(?) W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
B??DE BERMANN - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? KARL - - 1918-07-18 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
? PAUL - - 1918-08-17 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
SCHLO?? ANTON - - 1918-03-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? WILLI - - 1916-01-02 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
TLUCZYKO? FRANZ - - 1916-10-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
? AUGUST - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
PIEL?SO??ICZ - - - 1915-12-07 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
BE??? ART. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ZA?AWA JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
CZ? JOS? - - 1914-08-22 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???FONTESKI NIKOLAJ - - 1916-10-27 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
B? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
JA?GSCH - LDSTM. WOLKSWEP?RICHSWETTER 1919-02-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1873-06-21 - -
?LE - - - 1915-03-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
SCH? RICHARD - - 1916-12-28 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KLEM?? ? - - 1915-06-29 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MORG? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
SCHIE? JOHANN - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
? HERMANN - - 1918-09-16 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
? LORENZ - - 1915-03-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
I?SE??IWIN - - - 1917-10-22 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
HAMNEL? ALFRED KAN. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - I.
HANDSE?H I. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GO??CHLING BERM. - - 1916-04-15 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
? RINT - - 1918-08-29 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
GERN????? BRUNO - - 1918-05-25 - Grudza wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
? WILHELM LDSTRM L.J.R.72/? 1915-07-18 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
? ? - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? RICH. - - 1916-03-06 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ST? OTTO - - 1915 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
SA?ES??KI - - - 1915-06-23 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KRAWIETZ? JOHANN - - 1915-05-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KOT? ? - - 1915-07-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
???VIKOW WASILI - - 1915-04-12 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
LU? AUGUST - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
??? JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
?PITZ - - - 1914-08-22 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
TA? FRIEDRICH - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
LE???? GUST. - - 1915-06-14 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
MARKU? AUGUST - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
? ? - - 1915-04-04 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
? OSWALD ? - 1918-09-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
M? PETER - - 1915-08-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KUT?A - - - 1917-01-2? - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
GR??NER PAUL GEFR. - 1918-05-07 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
KRANKENICHWETTER? - - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BAR? JOH. - - - -