Nazwisk w bazie na literę A: 2019

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
ADLER FERDINAND SCH K.SCH.R.II sty-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ATZLER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALBERTINI FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUSWEGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDORFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNOST JOHANN INF. K.K.L.I.R. 29 lut-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNOST JOHANN INF. K.K.L.I.R. 29 lut-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ACS PAUL INF. I.R. 70/2 gru-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1893 MARADIK -
AHČIČ MEHO INF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMMERER FRANZ RES.PION. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AROLINI - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AVI DOMENICO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AMMERER FRANZ RES.PION. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AROLINI - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AVI DOMENICO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ANGEBAUER STANISŁAW LEG. POLN.LEG.I.R. 1 gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMANN JOHANN DSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AUER MORITZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AMANN JOHANN DSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AUER MORITZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ARHAUSEN - S UTFE - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - głaz granitowy
ARHAUSEN - S UTFE - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - głaz granitowy
ALTYAN JAN ??? K.U.K.J.R. 23 ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ANDREI JON GEM/RUMUNIA I.R.58 ????-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ALTYAN JAN ??? K.U.K.J.R. 23 ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ANDREI JON GEM/RUMUNIA I.R.58 ????-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ALEKSANDRO? WASILI RUSS.SOLDAT - ????-??-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEKSANDRO? WASILI RUSS.SOLDAT - ????-??-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A??W PIOTR RUSS.SOLDAT - ????-??-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A??W PIOTR RUSS.SOLDAT - ????-??-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALTER RICHARD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-12-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ALBRAKS [P]IOTR RUSS.SOLDAT - ????-09-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALBRAKS [P]IOTR RUSS.SOLDAT - ????-09-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANDERS PAUL - - ????-06-06 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
ADAM WILHELM WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
APEL KARL LDSTRM. L.J.R.6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
ANTON JOSEF - - 19??-03-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ARGIOLAS BASILIO SOLD. 32.FANT. 1921-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
ARGIOLAS BASILIO SOLD. 32.FANT. 1921-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
AGFANOW SIMON RUSS. - 1921-06-14 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
ANDERS G. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANIOŁ LUDWIK - - 1920 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
A?SORGE FRITZ - - 191?-04-14 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
A?SORGE FRITZ - - 191?-04-14 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ABEND KARL - - 1919-07-?? - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ANDERS A. - - 1919-06-28 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ACKERMANN KARL - - 1919-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-02-26 - -
ACKERMANN KARL - - 1919-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-02-26 - -
APELT GEORG GRENAD. - 1919-05-15 - Rybnik II miasto, gm. Rybnik, pow. Rybnik śląskie - - -
ANDREANOT TIOK GEM/ROSJA I.R.17 1919-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANDREANOT TIOK GEM/ROSJA I.R.17 1919-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ARASSOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.23 1919-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARASSOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.23 1919-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARTENOW IWAN GEM/ROSJA I.R.5 1919-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ARTENOW IWAN GEM/ROSJA I.R.5 1919-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AVRAM HAIM GEM/RUMUNIA I.R.67 1919-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
AVRAM HAIM GEM/RUMUNIA I.R.67 1919-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ANTONOF WASSILI GEM/ROSJA ZIVIL.GF. 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANTONOF WASSILI GEM/ROSJA ZIVIL.GF. 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ASCHIN [ALEK]SANDER RUSS.SOLDAT - 1919-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ASCHIN [ALEK]SANDER RUSS.SOLDAT - 1919-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALOCHIN SIMJON GEM SIB.SCHUT.R. 1919-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALOCHIN SIMJON GEM SIB.SCHUT.R. 1919-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ABROSSIMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.144 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ABROSSIMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.144 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ALFONS - - - 1919-01-07 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
ANLAUF MAX - - 1919 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ANLAUF MAX - - 1919 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ARST PAUL - - 1919 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ANDERS ARTHUR - - 1918-??-21 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ANDZELM STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - ROLNIK
ARSTEMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARSTEMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALLIVA CASALI MATIO UTFFZ/WŁOCHY I.R.4 M.G.KP 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALLIVA CASALI MATIO UTFFZ/WŁOCHY I.R.4 M.G.KP 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA GA.R.2 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA GA.R.2 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
AUMANN WALTER OB. - 1918-12-19 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1876-07-12 - -
AUMANN WALTER OB. - 1918-12-19 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1876-07-12 - -
ALFONIN FROM GEM/ROSJA I.R.121 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ALFONIN FROM GEM/ROSJA I.R.121 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ANELI MICHELE SOLD. 148.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-21 - -
ANELI MICHELE SOLD. 148.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-21 - -
ALBERTI GIOVANI GEM/WŁOCHY I.R.202 1918-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ALBERTI GIOVANI GEM/WŁOCHY I.R.202 1918-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
AQUADRO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPINI.RGT.4 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANGELLA EMLUIO - - 1918-12-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-18 - -
ANGELLA EMLUIO - - 1918-12-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-18 - -
AQUADRO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPINI.RGT.4 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AUSNILKOMUKOW NIKOLAI GEM. - 1918-11-2? - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1892 - -
AUSNILKOMUKOW NIKOLAI GEM. - 1918-11-2? - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1892 - -
ALBERTO GIOVANNI SOLD. 79.FANT. 1918-11-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-03 - -
ALBERTO GIOVANNI SOLD. 79.FANT. 1918-11-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-03 - -
AWERIN EFIM GEM/ROSJA I.R.10 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ABOLIN JAKOB GEM/ROSJA ZIV.GEF. 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AWERIN EFIM GEM/ROSJA I.R.10 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ABOLIN JAKOB GEM/ROSJA ZIV.GEF. 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARMSTRONG J.E. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-11-07 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
ARNDT KARL - - 1918-11-04 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
APLEWSKI MARIAN - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ANDERSON A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Durham Light Infantry 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
ATAMBAJEW JAHGIER GEM/ROSJA I.R.122 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ATAMBAJEW JAHGIER GEM/ROSJA I.R.122 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ARCHUTOWSKI MARIAN - - 1918-11-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
AU? GUSTAV ? - 1918-10-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
ALTANER ANTON KANONIER - 1918-10-31 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ATKINSON.MM. W.B. 66855 SAPPER ROYAL ENGINEERS 1918-10-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ATKINSON.MM. W.B. 66855 SAPPER ROYAL ENGINEERS 1918-10-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ALTANER ANTON KANONIER - 1918-10-31 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ALCESTE JMBIMBO FELDW/WŁOCHY PLOT.273.RR.CC 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ABEND HERMANN - - 1918-10-26 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
ARSUMANOW SARMAIL GEM/ROSJA I.R.63 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ARSUMANOW SARMAIL GEM/ROSJA I.R.63 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ALCESTE JMBIMBO FELDW/WŁOCHY PLOT.273.RR.CC 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALASCHEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
ALASCHEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
ASTACHOW IWAN PODOF.ARMII ROSYJSKIEJ 12 43 P.P. 1918-10-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ASTACHOW IWAN PODOF.ARMII ROSYJSKIEJ 12 43 P.P. 1918-10-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANTONOF STEFAN GEM FESTUNG.ART.. 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANSTEY J. 27263 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ANSTEY J. 27263 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ANTONOF STEFAN GEM FESTUNG.ART.. 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AUGUSTIN PHILIPP - - 1918-10-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-08-23 - -
AUGUSTIN PHILIPP - - 1918-10-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-08-23 - -
ANDRASOW JEGOR GEM/ROSJA I.R.207 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANDRASOW JEGOR GEM/ROSJA I.R.207 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANDREJEW SERGE GEM./RUSS. I.R.32 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ASTI BENIAMINO SERG. 134.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
ASTI BENIAMINO SERG. 134.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
ABBIATI GIOVANNI SOLD. 224.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-06 - -
ABBIATI GIOVANNI SOLD. 224.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-06 - -
ANDREJEW SERGE GEM./RUSS. I.R.32 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
APPLEBY H.I. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-10-16 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
AKOPOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
AKOPOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
ANANEW STEFAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANANEW STEFAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALLORI GANDIDO SOLD. 33.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-16 - -
ALLORI GANDIDO SOLD. 33.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-16 - -
ASTASCHKIN RUSSMA GEM/ROSJA I.R.15 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ASTASCHKIN RUSSMA GEM/ROSJA I.R.15 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AKULINKIN WLADIMIR GEM SCHUTZ.R.7 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AKULINKIN WLADIMIR GEM SCHUTZ.R.7 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARENDT - KANONIER 11 ERS. BATTR. FELDART R35 1918-10-05 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 31-01-1899 - -
ARENDT - KANONIER 11 ERS. BATTR. FELDART R35 1918-10-05 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 31-01-1899 - -
ARNATOWIC MARIANKO - - 1918-10-02 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ANDERS FRANZ - - 1918-09-29 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
ARNDT FRANZ - - 1918-09-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ARNDT FRANZ - - 1918-09-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ANRIFOROW BORYS UNTFF/ROSJA I.R.162 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ANRIFOROW BORYS UNTFF/ROSJA I.R.162 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALLEN R.S. 19038 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ALLEN R.S. 19038 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ARNDT FRITZ - - 1918-09-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ARCHETTI GIOVANNI SOLD. 2.GEN. 1918-09-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-02 - -
ARCHETTI GIOVANNI SOLD. 2.GEN. 1918-09-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-02 - -
AMICO BATTISTA SOLD. 138.FANT. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
AMICO BATTISTA SOLD. 138.FANT. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ALEKSANDROWICZ KONSTANTY, KOSTEK KPT. 6.P.I.BRYG.PIUSŁU. 1918-09-06 RANNY NA WOŁYNIU Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
ALEKSANDROWICZ KONSTANTY, KOSTEK KPT. 6.P.I.BRYG.PIUSŁU. 1918-09-06 RANNY NA WOŁYNIU Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
ALEKSANDROW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 116 P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALEKSANDROW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 116 P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AMERSCHANOW SOWARDIN GEM./RUSS. I.R.151 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AMERSCHANOW SOWARDIN GEM./RUSS. I.R.151 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ALEXANDROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 4 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
ADAM PAUL - - 1918-08-21 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
AXNICK EDUARD - - 1918-08-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ALEXANDROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 4 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
ASHMORE B. 26440 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ASHMORE B. 26440 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ABDULMILEIGE CHASON GEM/ROSJA I.R.260 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABDULMILEIGE CHASON GEM/ROSJA I.R.260 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AGAFONOW TEODOR GEM./RUSS. I.R.37 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AGAFONOW TEODOR GEM./RUSS. I.R.37 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ABEND OTTO - - 1918-08-10 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ABEND OTTO - - 1918-08-10 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
AKIMOW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.17 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AIGEEW EWSEI GEM/ROSJA I. R. 5 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AKIMOW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.17 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AIGEEW EWSEI GEM/ROSJA I. R. 5 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ACHMEDIANOW MUCHTARUL?A GEM/ROSJA I.R.17 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ACHMEDIANOW MUCHTARUL?A GEM/ROSJA I.R.17 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ARRABITO ANTONIO SOLD. 115.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-20 - -
ARRABITO ANTONIO SOLD. 115.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-20 - -
ANZALONE GIOVANNI SOLD. 278.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-14 - -
ANZALONE GIOVANNI SOLD. 278.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-14 - -
ARRICHINI LUIGI SOLD. 71.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-11-30 - -
ARRICHINI LUIGI SOLD. 71.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-11-30 - -
ARNDT ERNST GEFR. - 1918-07-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ARNDT ERNST GEFR. - 1918-07-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
AUST OSKAR - - 1918-07-25 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ADALBERT HEDRIH ? ? 1918-07-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1890-??-?? - -
ADALBERT HEDRIH ? ? 1918-07-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1890-??-?? - -
ARUTINOW IS??? GEM/ROSJA I.R.323 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARUTINOW IS??? GEM/ROSJA I.R.323 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ASCHINOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 202 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ASCHINOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 202 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
APOSTOL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALDOSCHIN SEMION GEM/ROSJA I. R. 54 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ALDOSCHIN SEMION GEM/ROSJA I. R. 54 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ANDERS KURT - - 1918-07-21 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
APOSTOL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ADERMANN RICHARD - - 1918-07-20 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ASCHKANOW IWAN GEM/RUMUNIA I.R.291 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ASCHKANOW IWAN GEM/RUMUNIA I.R.291 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDREOLI CESARE SOLD. 4.BERS. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-24 - -
ANDREOLI CESARE SOLD. 4.BERS. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-24 - -
ARICI AMADIO SOLD. 77.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-31 - -
ARICI AMADIO SOLD. 77.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-31 - -
ABERCIN DIMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 86 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ABERCIN DIMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 86 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
AGNANTTI SEBASTIANO SOLD. 6.BERS. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-12-30 - -
AGNANTTI SEBASTIANO SOLD. 6.BERS. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-12-30 - -
AMIELIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AMIELIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AUST JOSEF - - 1918-07-16 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
ARGENTINI PIETRO SOLD. 72.FANT. 1918-07-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-13 - -
ARGENTINI PIETRO SOLD. 72.FANT. 1918-07-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-13 - -
ASCARI VINCENZO SOLD. 127.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-12-30 - -
ASCARI VINCENZO SOLD. 127.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-12-30 - -
ANDRIKIEW ILJA - - 1918-07-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1870 - -
ANDRIKIEW ILJA - - 1918-07-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1870 - -
ARIELLO GIUSEPPE SOLD. 38.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ARIELLO GIUSEPPE SOLD. 38.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ACHILLI ALBERTO SOLD. 28.ART. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-19 - -
ACHILLI ALBERTO SOLD. 28.ART. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-19 - -
ARTAMONOW OSIP GEM/ROSJA I.R.291 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ARTAMONOW OSIP GEM/ROSJA I.R.291 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ABRAMOWSKI WALT. KAN. - 1918-07-03 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
AFONIN TICHON GEM/ROSJA I. R. 2 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AFONIN TICHON GEM/ROSJA I. R. 2 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AHSMANN JOHANN KORNIST INF.RGT.50 1918-07-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
AKMENTIN EDUARDO GEM/ROSJA I.R.14 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
AKMENTIN EDUARDO GEM/ROSJA I.R.14 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALWICHIS JAKOB GEM/ROSJA I.R.220 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ALWICHIS JAKOB GEM/ROSJA I.R.220 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANTONELLO VITTORIO SOLD. 215.FANT. 1918-06-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-04 - -
ANTONELLO VITTORIO SOLD. 215.FANT. 1918-06-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-04 - -
ANTER JO? MKT. - 1918-06-21 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1897-12-09 - -
ANDREJEW NIKIFOR GEM/ROSJA ART.BRIG.63 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDREJEW NIKIFOR GEM/ROSJA ART.BRIG.63 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
AKSENTIEWITSCH MILUTIN GEM./SER. I.REGT.17 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AKSENTIEWITSCH MILUTIN GEM./SER. I.REGT.17 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDERSCH WILLY PIONIER 12 BATALION PIONIERÓW 1918-06-13 116 SZPITAL POLOWY W MERVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-12-13 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
ADOLPH PAUL - - 1918-06-09 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
ANDREOLI VITO SOLD. 898.MITR. 1918-06-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ANDREOLI VITO SOLD. 898.MITR. 1918-06-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ASCINE GAETANO SOLD. 43.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-02-20 - -
ASCINE GAETANO SOLD. 43.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-02-20 - -
ABRAMOWSKI PAUL SERGT. - 1918-06-04 FRANK. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - MARIENFELDE -
AWAKOW SUKIAS GEM./RUSS. I.R.78 1918-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AWAKOW SUKIAS GEM./RUSS. I.R.78 1918-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AHNER RICHARD - - 1918-05-30 - Mirsk miasto, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie 1889-04-12 - -
APPEL ERNST - - 1918-05-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
ADAMCZEK JOH. - - 1918-05-25 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - GROMBLEWO -
ARNEODO ANTONIO SOLD. 2.ALP. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
ARNEODO ANTONIO SOLD. 2.ALP. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
ALESSI ALFONSO SOLD. 128.FANT. 1918-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-28 - -
ALESSI ALFONSO SOLD. 128.FANT. 1918-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-28 - -
ALBERTINI OLIVO SOLD. 444.MITR. 1918-05-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885 - -
ALBERTINI OLIVO SOLD. 444.MITR. 1918-05-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885 - -
ANDREANOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.39 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDREANOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.39 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ARLT PAUL - - 1918-05-05 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
ALEXANDROW SJEMION RUSS.SOLDAT - 1918-05-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEXANDROW SJEMION RUSS.SOLDAT - 1918-05-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AGOSCHIN TROL GEM./RUSS. I.R.201 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AGOSCHIN TROL GEM./RUSS. I.R.201 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ARZOIN MOISE GEM./RUMAN I.R.1 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ARZOIN MOISE GEM./RUMAN I.R.1 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANGELETTI LUIGI SOLD. 89.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-10 - -
ANGELETTI LUIGI SOLD. 89.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-10 - -
ABENTEL JOHANN - - 1918-05-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ABENTEL JOHANN - - 1918-05-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANDELKOWITSCH STOJAN GEM/SERBIA I.R.12 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANDELKOWITSCH STOJAN GEM/SERBIA I.R.12 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ABUBAKEROW CHABUK GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ABUBAKEROW CHABUK GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ARNDT FRIED - - 1918-04-27 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ARSITSCH MARKS GEM./SER. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ARSITSCH MARKS GEM./SER. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ANDERS GUSTAW ALFRED SERGEANT FERNSPRECH ABT. 32 1918-04-27 ARMENTIERES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-09-22 - -
ABRAMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.13 1918-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AGOSTINI SALVATORE SOLD. 10.FANT. 1918-04-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
AGOSTINI SALVATORE SOLD. 10.FANT. 1918-04-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ABRAMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.13 1918-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AZZOLINI DOMENICO SOLD. 79.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
AZZOLINI DOMENICO SOLD. 79.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
AVINO ANDREA SOLD. 4.BERS. 1918-04-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-12-25 - -
AVINO ANDREA SOLD. 4.BERS. 1918-04-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-12-25 - -
AUCK PAUL - - 1918-04-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.267 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.267 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ACKERMANN RICHARD - - 1918-04-13 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
ACKERMANN RICHARD - - 1918-04-13 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
APOSTEL FRANZ - - 1918-04-11 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
APOSTEL FRANZ - - 1918-04-11 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALBERGANTI CESARE SOLD. 4.PION. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
ALBERGANTI CESARE SOLD. 4.PION. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
ABAGIN MACIN GEM/RUMUNIA I.R.31 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ABAGIN MACIN GEM/RUMUNIA I.R.31 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AMIDEY BENVENUTO SOLD. 70.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-25 - -
AMIDEY BENVENUTO SOLD. 70.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-25 - -
ANTONOW ALEXEI GEM. SIB.SCHUTZ.R.38 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANTONOW ALEXEI GEM. SIB.SCHUTZ.R.38 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARIDLI ANDREA SOLD. 9.BERS. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-06-11 - -
AKSENTIEW JAKOW RUSS.SOLDAT - 1918-04-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ARIDLI ANDREA SOLD. 9.BERS. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-06-11 - -
ANDERS ??ANZ - - 1918-04-04 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ANDERS ??ANZ - - 1918-04-04 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ARBATSCH HERMANN - - 1918-04-04 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
AKSENTIEW JAKOW RUSS.SOLDAT - 1918-04-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AKBULATOW BAJRASCH RUSS. I.R.311 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
AKBULATOW BAJRASCH RUSS. I.R.311 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ACONNCI GIUSEPPE SOLD. 224.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-12 - -
ACONNCI GIUSEPPE SOLD. 224.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-12 - -
ANTROPOW PIMON GEM./RUSS. I.R.26 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANTROPOW PIMON GEM./RUSS. I.R.26 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ASCHWONASIN MIKIFOR GEM/ROSJA I.R.252 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ASCHWONASIN MIKIFOR GEM/ROSJA I.R.252 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ANTONENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.246 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ANTONENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.246 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AKASOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.774 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AKASOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.774 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ADLER ARTUR - - 1918-03-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
AFANASIEW STEFAN GEM/ROSJA GRENZ. R. 3 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
APOSTEL PAUL - - 1918-03-19 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
AFANASIEW STEFAN GEM/ROSJA GRENZ. R. 3 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AORAM NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.3 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
AORAM NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.3 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ARDEMAGNI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-07-09 - -
ARDEMAGNI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-07-09 - -
ALELUJEW RUSMA SERG/ROSJA I. R. 300 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ALELUJEW RUSMA SERG/ROSJA I. R. 300 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDRIOLO GIUSEPPE SOLD. 74.FANT. 1918-02-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
ANDRIOLO GIUSEPPE SOLD. 74.FANT. 1918-02-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
ASARIN ROMAN GEM/ROSJA I. R. 250 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ASARIN ROMAN GEM/ROSJA I. R. 250 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ALLEGRETTI LUIGI SOLD. 261.FANT. 1918-02-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-23 - -
ALLEGRETTI LUIGI SOLD. 261.FANT. 1918-02-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-23 - -
ANISIMOW FEODOR UTFFZ/ROSJA I. R. 206 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ABRAMOWITSCH VINZENT GEM/ROSJA I. R. 109 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ANISIMOW FEODOR UTFFZ/ROSJA I. R. 206 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ABRAMOWITSCH VINZENT GEM/ROSJA I. R. 109 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AFFELDT KARL MUSK. R.I.R. 161 1918-02-19 - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - CHARLOTTENHOF U. BISMARCK -
ABBA PIETRO SOLD. 3.ALP. 1918-02-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-13 - -
ABBA PIETRO SOLD. 3.ALP. 1918-02-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-13 - -
AGEJEW WLADIMIR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 6 121 P.P. 1918-02-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AGEJEW WLADIMIR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 6 121 P.P. 1918-02-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANISEJEW MICHAŁ SZER. - 1918-02-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ANISEJEW MICHAŁ SZER. - 1918-02-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ACHRIMOWIG PETER GEM SCHUTZ.R.40 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ACHRIMOWIG PETER GEM SCHUTZ.R.40 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ASTAFINO ANDREE GEM SIB.SCHUT.R.28 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ASTAFINO ANDREE GEM SIB.SCHUT.R.28 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ARSENOWITSCH PANTEEREJ UTFFZ/SERBIA I.R.6 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARSENOWITSCH PANTEEREJ UTFFZ/SERBIA I.R.6 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARTEMJEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.40 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARTEMJEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.40 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALEXEJENKO DIMITRI GEM SIB. SCHÜT. R. 38 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALEXEJENKO DIMITRI GEM SIB. SCHÜT. R. 38 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
AGUZZOLI GIOVANNI SOLD. 3.FANT. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
AGUZZOLI GIOVANNI SOLD. 3.FANT. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
ARMANDO DIONIGIO SOLD. 62.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880- - -
ARMANDO DIONIGIO SOLD. 62.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880- - -
ALADYSCHEW DIMITRI GEM./ SCHUTZ.R.99 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALADYSCHEW DIMITRI GEM./ SCHUTZ.R.99 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ABDRAMAN RADIRSCH GEM FINNL.SCHUT.11 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ABDRAMAN RADIRSCH GEM FINNL.SCHUT.11 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ADAM BENNO - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ACHTZEHN W. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
ANDREJEWSKI WALTER - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
AXMANN RICH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
AUDITOR AL. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDREJEWSKI WALTER - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ADLER PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERS GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ARTUJANS A. - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ALTSCHÜLER HIRSCH PIECHUR 8 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1896 Brzyszcze k. Żółkwi -
ARTUJANS A. - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARDELT ERNST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ABRAHAM ALBERT - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ASSMANN JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ADLER ALOISIUS - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ABRAHAM ALBERT - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ADLER ALOISIUS - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ANDERT ALFRED - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ABRAHAM ALOIS - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
ALBRECHT WILHELM - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERT ALFRED - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ADOLF WILHELM - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1895 - -
ABENDROT WILHELM OBERGEFREITER - 1918 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
ALTSCHÜLER HIRSCH PIECHUR 8 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1896 Brzyszcze k. Żółkwi -
ABTRACHMANOW MACH. JENIEC 14 / 1 P.P. 36 JEN.DROG.ROB.ODDZ. 1917.02-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 953
AUSE ANDREAS SZEREG. - 1917-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
AUSE ANDREAS SZEREG. - 1917-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
AMAGAU JOJE GEM./RUM. I.R.67 1917-??-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AMAGAU JOJE GEM./RUM. I.R.67 1917-??-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AMZICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.70 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AMZICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.70 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AMBROSKI MARTN GEM/ROSJA I.R.32 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AMBROSKI MARTN GEM/ROSJA I.R.32 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
ALEXANDRIE MILOSCH GEM/SERBIA I. R. 4 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ALEXANDRIE MILOSCH GEM/SERBIA I. R. 4 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
AKBOLADOW GALIDON GEM./RUSS. I.R.80 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
AKBOLADOW GALIDON GEM./RUSS. I.R.80 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
AJAPOW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII SERB. 212 P.P. 1917-12-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AJAPOW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII SERB. 212 P.P. 1917-12-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ABRAMSOHN MAX GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABRAMSOHN MAX GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABDRAFIKOW GISATSCHA GEM/ROSJA I. R. 318 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ABDRAFIKOW GISATSCHA GEM/ROSJA I. R. 318 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDUSCHTZUK NIKOFOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDUSCHTZUK NIKOFOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANUFRIEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 149 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANUFRIEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 149 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AGAFANOW NIKOALI GEM/ROSJA I.R.67 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AGAFANOW NIKOALI GEM/ROSJA I.R.67 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ARLT HERMANN - - 1917-12-04 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
APETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
APETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDREJEW PAWEL GEM./RUSS. I.R.221 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDREENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDREJEW PAWEL GEM./RUSS. I.R.221 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDREENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANISIMOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANISIMOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ADAMIETZ ANTON - - 1917-11-26 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
AWRAMAWITSCH TRAJA GEM./SER. A.R.3 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AWRAMAWITSCH TRAJA GEM./SER. A.R.3 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARESZKIN WASYL SZER. 88 p.p. 1917-11-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARESZKIN WASYL SZER. 88 p.p. 1917-11-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARASIMIKI JAN GEF./SIB. SCHUTF.12 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDERS GUSTAV - - 1917-11-19 ITALIEN Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ARASIMIKI JAN GEF./SIB. SCHUTF.12 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANTONIENKI NIKANOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
AKOSZNIKOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1917-11-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANTONIENKI NIKANOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
AKOSZNIKOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1917-11-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANTYPOW ILJA GEM./RUSS. I.R.96 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANTYPOW ILJA GEM./RUSS. I.R.96 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
AKULENKO ARCHIP - - 1917-11-11 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ALEXEJEF IWAN RUSS. GEM. I.R. 7 7 KOMP. 1917-11-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893-02-01 HERKU -
ARSENIC GEORGE GEM./RUM. I.R.62 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARSENIC GEORGE GEM./RUM. I.R.62 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALTMANN ROBERT - - 1917-10-31 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-03-20 - -
ANREJEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.93 1917-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANREJEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.93 1917-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ALEKSEJEW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-10-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALFONIN SIEMION RUSS.SOLDAT - 1917-10-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEKSEJEW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-10-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALFONIN SIEMION RUSS.SOLDAT - 1917-10-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ADAMCZYK WILHELM - - 1917-10-23 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-09-30 Ornontowice -
ADAMCZYK WILHELM - - 1917-10-23 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-09-30 Ornontowice -
APOSTOL PETRE GEM./RUM. I.R.77 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
APOSTOL PETRE GEM./RUM. I.R.77 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANGAFONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.455 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANGAFONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.455 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 23 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 23 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ARTJOMOW IWAN GEM/ROSJA I.R.210 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ARTJOMOW IWAN GEM/ROSJA I.R.210 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ANDREEW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 222 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ANDREEW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 222 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ANSORGE RICHARD - - 1917-10-07 - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
AKININ FEODOR GEM/ROSJA I. R. 455 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AKININ FEODOR GEM/ROSJA I. R. 455 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AUSSIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.1 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ALEXEJEW DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 271 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AUSSIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.1 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ALEXEJEW DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 271 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ANJOL AUGUST - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ANDREJEW PIOTR SZER. 139 p.p. 1917-10-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
ANDREJEW PIOTR SZER. 139 p.p. 1917-10-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
ASONOFF ELIA GEM./RUSS. I.R.243 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ASONOFF ELIA GEM./RUSS. I.R.243 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ADAMEK JOH.(ANN) - - 1917-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ANDRUSZUK ANATOLI GEM/ROSJA I.R.18 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDRUSZUK ANATOLI GEM/ROSJA I.R.18 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALOSZIN ILIA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 71 P.P. 1917-09-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALOSZIN ILIA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 71 P.P. 1917-09-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AVRAMENKO KONSTANTIIN GEM./RUSS. I.R.178 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AVRAMENKO KONSTANTIIN GEM./RUSS. I.R.178 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANSORGE FRIEDRICH - - 1917-09-14 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
AKIN - SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
AKIN - SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
ANGRESS WILHELM - - 1917-09-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ANDREJEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDREJEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ARLASCHKIN PAWEL ROSJA I. R. 312 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALEXEEW STEPAN GEM SIB.SCHUT.3 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ARLASCHKIN PAWEL ROSJA I. R. 312 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALEXEEW STEPAN GEM SIB.SCHUT.3 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
AILOIE GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.69 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AILOIE GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.69 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ARESTARCHIN IWAN GEM GRENZ. RG. 2 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
ARESTARCHIN IWAN GEM GRENZ. RG. 2 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
ALECU STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.23 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ALECU STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.23 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
AHNEN HERBERT FLIEGER FLIEGER-ERSATZ-ABTL.11 1917-08-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-11-10 - -
AHNEN HERBERT FLIEGER FLIEGER-ERSATZ-ABTL.11 1917-08-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-11-10 - -
ADRESSOWISCH FAMOFEI GEM SIB.SCHUT.6 1917-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ASANOW DYMITR - 150 P.P. 14 K. 1917-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ALEKSANDROW JEFIM RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ADRESSOWISCH FAMOFEI GEM SIB.SCHUT.6 1917-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ALEKSANDROW JEFIM RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ASCHMATOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 552 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ASCHMATOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 552 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALLERDISSEN HEINR. MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 10KP 1917-08-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ALLERDISSEN HEINR. MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 10KP 1917-08-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ARMEJEW ANDRIEJ - pp. ros 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARMEJEW ANDRIEJ - pp. ros 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARLAN GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.11 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARLAN GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.11 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ATROSZENKOW DYMITR - 15 P.P. 2 K. 1917-08-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ABERSPACH ALBERT - - 1917-08-21 - Braciszów wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
ALTAMANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ALTAMANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANTORUIOK (?) FEODOR GEM. SIB.SCHUT 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANISSIMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.811 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANISSIMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.811 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANTORUIOK (?) FEODOR GEM. SIB.SCHUT 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANDRONOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.94.I.I. 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDRONOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.94.I.I. 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ADAMIAK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 123. 16. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ADAMCZYK ADAM SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ARSZENIKOW MIKOŁAJ - 5 P.P. 8 K. 1917-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ADAMIAK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 123. 16. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ADAMCZYK ADAM SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
APELT E. GREN - 1917-08-10 VERMISST Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
ALTHUSOW MATWEI RUSS.SOLDAT - 1917-08-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANTONINKO OSIPH ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ANJOL JAKOB - - 1917-08-09 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ANTONINKO OSIPH ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ALTHUSOW MATWEI RUSS.SOLDAT - 1917-08-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALBRECHT OTTO - - 1917-08-08 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno obelisk
ALIBEK BAZABEK GEM/RUMUNIA I. R. 73 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
APOSTOL ABRAM GEM./RUMAN I.R.3 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AJTAI/AJTAY MICHAEL VORM.KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
ALIBEK BAZABEK GEM/RUMUNIA I. R. 73 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
APOSTOL ABRAM GEM./RUMAN I.R.3 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AJTAI/AJTAY MICHAEL VORM.KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
ARANSCHILOWIE MILAN GEM./SER. I.R.4 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AUST FRIEDRICH MUSKETIER 5.KOMP.JNF.RGT.22 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-22 - -
ARESTOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 18 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARSONOW PANTFIL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 93 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARANSCHILOWIE MILAN GEM./SER. I.R.4 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AUST FRIEDRICH MUSKETIER 5.KOMP.JNF.RGT.22 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-22 - -
ARSONOW PANTFIL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 93 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARESTOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 18 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALTESKU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALTESKU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AWISADICOE COSTACH GEM./RUM. I.R.69 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AWISADICOE COSTACH GEM./RUM. I.R.69 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANTIPIN PROCKOR GEM./RUSS. I.R.616 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ADERMAN EMIL U[NTERO]FF[I]Z[ER] ST]E]L[LVERTRETEND] - 1917-07-22 R[ussland]/R[umunien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-24 - tablica betonowa nr 2
ANTIPIN PROCKOR GEM./RUSS. I.R.616 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDERS AUGUST - - 1917-07-21 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
AFONKIN FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 41 P.P. 1917-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AFONKIN FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 41 P.P. 1917-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ACAGEA TUDOC GEM./RUMAN I.R.41 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ACAGEA TUDOC GEM./RUMAN I.R.41 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALBU NICOLAE GEM./RUMAN I.R.88 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALBU NICOLAE GEM./RUMAN I.R.88 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANDREA GHEORGHI GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ARRAGA DUMITRACHE GEM/RUMUNIA I. R. 24 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ARRAGA DUMITRACHE GEM/RUMUNIA I. R. 24 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDREA GHEORGHI GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
APOSTOLACHE NEKULA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
APOSTOLACHE NEKULA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALOKIN RUSMA GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALOKIN RUSMA GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ADAMIETZ LUDWIG - - 1917-07-03 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALEXEJEW JWAN RUSS. JNF.REGT.10.2.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREONIE WASILI GEM./RUMÄN I.R.54 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANDREONIE WASILI GEM./RUMÄN I.R.54 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ALEXEJEW JWAN RUSS. JNF.REGT.10.2.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARCHIPON FEDOLEI GEM./RUSS. I.R.152 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ARCHIPON FEDOLEI GEM./RUSS. I.R.152 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDRIZIA JON GEM./RUMAN I.R.57 1917-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDRIZIA JON GEM./RUMAN I.R.57 1917-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ARLT ALFRED - - 1917-06-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
ANDREJEF IWAN GEM./RUSS. I.R.6 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANTOANE MARIN GEM./RUMAN I.R.41 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANTOANE MARIN GEM./RUMAN I.R.41 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANDREJEF IWAN GEM./RUSS. I.R.6 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANDRE PAWEL GEM./RUM. I.R.? 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDRE PAWEL GEM./RUM. I.R.? 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
AFIK WASYL LDSTRM K.U.K.J.R.89/4. 1917-06-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
AFIK WASYL LDSTRM K.U.K.J.R.89/4. 1917-06-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ANDREJKO PROKOPIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 242 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ANDREJKO PROKOPIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 242 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ALEXANDRU CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.27.1.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXANDRU CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.27.1.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI PETRE GEM./RUMAN I.R.40 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDREI PETRE GEM./RUMAN I.R.40 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANGHEL PARACHIV GEM./RUMAM I.R.60 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANGHEL PARACHIV GEM./RUMAM I.R.60 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ARNDT MAX - - 1917-05-28 NAD SOMMĄ Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
ARLT PAUL UTFFZ. - 1917-05-26 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-07-31 - HIER RUHET IN GOTT
ANDREI TANASE GEM./RUMAN I.R.36 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDRENJUK GRIGORI GEM./RUSS. I.R.52 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ANDREI TANASE GEM./RUMAN I.R.36 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDRENJUK GRIGORI GEM./RUSS. I.R.52 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ANDREJANOW IGNATI GEM./RUSS. I.R.50 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREJANOW IGNATI GEM./RUSS. I.R.50 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREJEW STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 124 P.P. 1917-05-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ASSMANN ADOLPH - - 1917-05-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ANDREJEW STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 124 P.P. 1917-05-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDRISCH MICHAJ GEM./RUMAN I.R.54 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANDRISCH MICHAJ GEM./RUMAN I.R.54 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALEJNIKOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 4 P.P. 1917-05-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALEJNIKOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 4 P.P. 1917-05-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARNDT OTTO - - 1917-05-11 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
ALEKSANDROEI GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.54 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALEKSANDROEI GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.54 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALIFENKO JWAN RUSS. INF.REGT.281. 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALIFENKO JWAN RUSS. INF.REGT.281. 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
APOSTOLACHI CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.1 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.228 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.228 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
APOSTOLACHI CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.1 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AMELOCI PETRE GEM./RUMAN I.R.45 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ABANIANZ AWASOW GEM./RUSS. I.R.140 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AMPILOGOW IWAN JENIEC ROSYJ. - 1917-05-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
AMPILOGOW IWAN JENIEC ROSYJ. - 1917-05-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
ABANIANZ AWASOW GEM./RUSS. I.R.140 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AMELOCI PETRE GEM./RUMAN I.R.45 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ADIJAKOW WASILI RUSS. ASTRACH.GR.REGT.12 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ADIJAKOW WASILI RUSS. ASTRACH.GR.REGT.12 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALITZOIN CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.58 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALITZOIN CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.58 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALTUCHOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 15 P.P. 1917-04-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALTUCHOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 15 P.P. 1917-04-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARSENIC JON GEM./RUM. I.R.1 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARSENIC JON GEM./RUM. I.R.1 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALEXEI ELIM GEM./RUM. I.R.73 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ALEXEI ELIM GEM./RUM. I.R.73 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ALDEA DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.59 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALDEA DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.59 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALBUT JWAN RUSSE R.J.R.284/2R 1917-04-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ALBUT JWAN RUSSE R.J.R.284/2R 1917-04-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ANFIPOW JESTGRANIA RUSS. NIEWSKI.INF.REGT.1 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALTER MAX MKT. - 1917-04-16 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-05-14 - -
ARŁAMOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANFIPOW JESTGRANIA RUSS. NIEWSKI.INF.REGT.1 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARŁAMOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANTON RADU RUMÄN PION.BATL.2 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTON RADU RUMÄN PION.BATL.2 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXANDRESCU GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.58 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALEXANDRESCU GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.58 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANIKEIOW JEGOR RUSS. LEIBG.PAWLOWSKI 1.KOP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANIKEIOW JEGOR RUSS. LEIBG.PAWLOWSKI 1.KOP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALBU NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ALBU NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ANDREJEW JUAN RUSS. ROSTOWSKI.GR.REGT.2 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AKSINOW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-04-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANDREJEW JUAN RUSS. ROSTOWSKI.GR.REGT.2 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AKSINOW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-04-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANTONESKU MICHAIL GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ANTONESKU MICHAIL GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AWIŃSKI JAN ST.SZER. 6 P.P.POL.LEG. 1917-04-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
AWIŃSKI JAN ST.SZER. 6 P.P.POL.LEG. 1917-04-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ASCHMIDOW MULAGALIN GEM/ROSJA I.R.289. II 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ASCHMIDOW MULAGALIN GEM/ROSJA I.R.289. II 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANGRESS JULIUS - - 1917-03-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ANSORGE RICHARD - - 1917-03-23 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
AFSSCHINICHOW GIRIL GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AREWOW CHRISTIAN GEM./RUSS. I.R.34 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANDREJEW WASILI GEM./RUSS. I.R.91 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
AJITARITZEI WASILI RUMÄN JNF.REGT. 67. 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AREWOW CHRISTIAN GEM./RUSS. I.R.34 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANDREJEW WASILI GEM./RUSS. I.R.91 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
AJITARITZEI WASILI RUMÄN JNF.REGT. 67. 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AFSSCHINICHOW GIRIL GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANGHEL NASTASE GEM./RUMAN I.R.75 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANGHEL NASTASE GEM./RUMAN I.R.75 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AGAIHIC TOADOR GEM/RUMUNIA I.R.?7 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AGAIHIC TOADOR GEM/RUMUNIA I.R.?7 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AMAXINOI GEORGE GEM./RUMAN I.R.54 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ANDREJEW ARAI UTFF./RUSS. I.R.20 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
APOSTOL JOAN GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
APOSTOL JOAN GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AMAXINOI GEORGE GEM./RUMAN I.R.54 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ANDREJEW ARAI UTFF./RUSS. I.R.20 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
AORAM GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AORAM GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
APOSTOL OPREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ADGOMOW SZEIPULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 189 P.P. 1917-03-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
APOSTOL OPREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ADGOMOW SZEIPULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 189 P.P. 1917-03-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANTIC JOVAN GEM./SER. I.R.12 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANTIC JOVAN GEM./SER. I.R.12 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANGHEL DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANGHEL DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALEKSANDROWICZ WŁADYSŁAW LEG. KOMENDA WERBUNKOWA 1917-02-?? - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
ALEKSANDROWICZ WŁADYSŁAW LEG. KOMENDA WERBUNKOWA 1917-02-?? - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
ANTAL ANDREAS LST.ARB UNG.WEGB.A.20 1917-02-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ANTAL ANDREAS LST.ARB UNG.WEGB.A.20 1917-02-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ANGEHLESCU JON GEM./RUMÄN I.R.81 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ABOCU DIMITRI GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANDRONIN JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 334 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANGEHLESCU JON GEM./RUMÄN I.R.81 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ABOCU DIMITRI GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANDRONIN JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 334 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANGHEL CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.44 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ANGHEL CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.44 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AUKA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-02-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AUKA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-02-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AUST JOHANN LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-02-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-09-28 - -
AUST JOHANN LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-02-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-09-28 - -
ALEXEJEW KLAFDJ RUSS. INF.REGT.82.3.KP. 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXEJEW KLAFDJ RUSS. INF.REGT.82.3.KP. 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
APOSTOLACHE DUMITRI GEM/RUMUNIA I. R. 13 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ASCHMEDZADI HARIF GEM./RUSS. I.R.17 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ASCHMEDZADI HARIF GEM./RUSS. I.R.17 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
APOSTOLACHE DUMITRI GEM/RUMUNIA I. R. 13 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDREI NICOLAI GEM./RUMAN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDRONESCU GEORGE RUMÄN JNF.REGT.75.13.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDRONESCU GEORGE RUMÄN JNF.REGT.75.13.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI NICOLAI GEM./RUMAN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
APOSTEL GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.75. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
APOSTEL GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.75. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANDREI NECULARA RUMÄN I.R.38.2.KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI NECULARA RUMÄN I.R.38.2.KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANSHEL JLIE GEM./RUM. I.R.36. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANSHEL JLIE GEM./RUM. I.R.36. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANDREI DUMITRU - INF.REGT.58.12 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI DUMITRU - INF.REGT.58.12 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ASSARNOW FEODOR UNTEROFFIZIER 1.RUSS.INF.RGT. 1917-01-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-02-12 - -
ASSARNOW FEODOR UNTEROFFIZIER 1.RUSS.INF.RGT. 1917-01-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-02-12 - -
ANGHEL PETRE GEM./RUM. I.R.26 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ANGHEL PETRE GEM./RUM. I.R.26 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ARCHIP NICOLAE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ARCHIP NICOLAE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ADAMCZYK AUGUST KASERNENWÄRTER GARNIS.WERWALTG.BRESLAU 1917-01-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1857-08-28 - -
ADAMCZYK AUGUST KASERNENWÄRTER GARNIS.WERWALTG.BRESLAU 1917-01-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1857-08-28 - -
ANDREES JOSE GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANDREES JOSE GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALBU PATRACHE GEM./RUM. I.R.24. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ASKUTARILZA WASILE RUMÄN JNF.REGT.54 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ASKUTARILZA WASILE RUMÄN JNF.REGT.54 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALBU PATRACHE GEM./RUM. I.R.24. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARADE DRAGU GEM./RUM. I.R.49 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ARADE DRAGU GEM./RUM. I.R.49 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ALEXANDRESCU WASSILI GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
ALEXANDRESCU WASSILI GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
ANTON CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANTON CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ARAMPOI DIMITRI GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDRUSZYN MIKOŁAJ SZRG. 13 / 3 P.P. 1917-01-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 876
ANGHELE JON GEM./RUM. I.R.72. 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANGHELE JON GEM./RUM. I.R.72. 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ARAMPOI DIMITRI GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDREI NEDELKU GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANDREI NEDELKU GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANTON MICHAI GEM./RUM. I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANITZA JON GEM./RUMAN I.R.77 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANGHEL MARION GEM./RUMAN I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANGHEL MARION GEM./RUMAN I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANTON MICHAI GEM./RUM. I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANITZA JON GEM./RUMAN I.R.77 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AMPEA JOAN GEM./RUMAN I.R.45 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
AMPEA JOAN GEM./RUMAN I.R.45 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ARLT PAUL - - 1917-01-13 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
ALKESANDER IWAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-01-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALKESANDER IWAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-01-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AWERJANOW JWAN RUSS. INF.REGT.25.8.KP. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AWERJANOW JWAN RUSS. INF.REGT.25.8.KP. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALCKU GEORGE GEM./RUMAN I.R.67 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALCKU GEORGE GEM./RUMAN I.R.67 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALISCH GUSTAV - - 1917-01-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-08 GLEISSEN -
ALEXANDER APOSTOL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
ALEXANDER APOSTOL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
ABRAHAM ALBERT MUSK. - 1917-01-02 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
ABRAHAM ALBERT MUSK. - 1917-01-02 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
ALEXANDRU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.81 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ALEXANDRU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.81 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANTON AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
APPEL WILLY - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
AUST F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
ADLER PAUL - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ADLER PAUL - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ALKER LUDWIG - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
ADLER ALB. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERKO L. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
ADAMIETZ VIKT. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
ANDERS FRITZ - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ADAM AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ANTONIAK PI. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1879 - -
ADLER BRUNO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
AST F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
ANDERS OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ANISZEWSKI GEORG - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
APOSTEL FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
ANIOL EDUARD - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANDERS REINHOLD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ANISZEWSKI GEORG - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ADAMIETZ VIKT. - - 1917 - Kujawy I wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
APOSTEL JULIUS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ANTONIAK PI. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1879 - -
ADANANCJUSZ MINKO - 8 P. ST. 15 K. 1916-??-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ABDULHALIKOW MUSSE - - 1916-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
ABDULHALIKOW MUSSE - - 1916-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
ALEXANDER PETER GEM./RUMÄN I.R.1 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ALEXANDER PETER GEM./RUMÄN I.R.1 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ARTENE JON RUMÄN JNF.REGT. 75. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARTENE JON RUMÄN JNF.REGT. 75. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDROLE COMA RUMÄN INF.REGT. 75.16.KP. 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDROLE COMA RUMÄN INF.REGT. 75.16.KP. 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ACHMIETOW MAREK SZRG. 15 / 241 P.P. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 846
ALBU NIKULAI RUMÄN INF.REGT.36 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALBU NIKULAI RUMÄN INF.REGT.36 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
APPEL JANOS INFANTERIST K.K.PFERDES.DEP 15 1916-12-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
APPEL JANOS INFANTERIST K.K.PFERDES.DEP 15 1916-12-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ARAI JAN GEFR./RUSS. MORS.DV.20 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ARAI JAN GEFR./RUSS. MORS.DV.20 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
AMBROŻEWICZ KAZIM. CYW. ROBT. 10 BTL. CYWL. ROB. 1916-12-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 840
APONIN WASSILE GEM./RUSS. I.R.5.5 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
APONIN WASSILE GEM./RUSS. I.R.5.5 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
AKISCEW IWAN - - 1916-12-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-23 - -
AKISCEW IWAN - - 1916-12-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-23 - -
ANTAS MICHAEL - IR 57 1916-12-09 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ABRAMOW MEFODI GEM./RUSS. I.R.104 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ABRAMOW MEFODI GEM./RUSS. I.R.104 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
APOSTEL KONSTANTIN - - 1916-12-06 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ALEXE PETRAIKA RUMÄN INF.REGT.76.18.KP. 1916-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXE PETRAIKA RUMÄN INF.REGT.76.18.KP. 1916-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ADAMCZYK JOHANNES - - 1916-11-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
AŁDAKIMOW JAN SZRG. 3 / 170 P.P. 1916-11-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 820
ARNDT THEODOR - - 1916-11-14 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
ADAMEK ADOLF - - 1916-11-13 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALEXANDER FRDRCH. - - 1916-11-13 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ALEXANDER FRDRCH. - - 1916-11-13 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ALIMPIE SKRETSCHA GEM./SER. I.R.8 1916-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ALIMPIE SKRETSCHA GEM./SER. I.R.8 1916-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ACHTMANN GUSTAV - - 1916-11-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ANTEI GEORGI - - 1916-10-31 Rudzki Most/ Rudabrück Tuchola miasto, gm. Tuchola, pow. tucholski kujawsko-pomorskie - - -
ALBRECHT JOHANN LANDSTURMANN - 1916-10-25 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
APRYSZKOW BENEDYKT SZRG. 7 / 41 P.P. 1916-10-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 801
ADAMCZYK MAREK SZRG. - 1916-10-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 794
ADAM OSKAR - - 1916-10-09 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
AWDEJEW FEODOR - - 1916-10-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
AWDEJEW FEODOR - - 1916-10-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
ALEXJEW ABRAM GEM./RUSS. I.R.1.1. 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALEXEJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.165 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALEXJEW ABRAM GEM./RUSS. I.R.1.1. 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALEXEJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.165 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ARNDT WILLI - - 1916-09-17 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
ADAMCZYK MAXIM - - 1916-09-14 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ALTANER DR. BR. VIZEFELDW. - 1916-09-09 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ALTANER DR. BR. VIZEFELDW. - 1916-09-09 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ALEKSANDROW PIOTR SZRG. 8 / 8 P.P. 1916-09-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 75?
ANDERS EDUARD MUSKETIER - 1916-09-03 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ANDERS EDUARD MUSKETIER - 1916-09-03 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ADAM CARL - - 1916-09-02 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
ARBEITER RICHARD - - 1916-08-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ANGERMANN MAX - - 1916-08-26 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
ABELOWSKI JAN ? 14 P.PIECH 1916-08-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ABELOWSKI JAN ? 14 P.PIECH 1916-08-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ALKER JOHANN - - 1916-08-05 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
ADAMCZYK FRANCISZEK PIONIER ? 1916-08-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ADAMCZYK FRANCISZEK PIONIER ? 1916-08-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ALBRECHT FRITZ - - 1916-07-28 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
ABASCHKIN SERGEI GEM./RUSS. SCHUTT.R.16 1916-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ABASCHKIN SERGEI GEM./RUSS. SCHUTT.R.16 1916-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
APOSTEL JOHANN - - 1916-07-17 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ALSCHER FRANZ - - 1916-07-10 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADOLF ROBERT - - 1916-07-03 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
ARTIONOW JWAN GEM./RUSS. I.R.226 1916-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ARTIONOW JWAN GEM./RUSS. I.R.226 1916-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ALTERSELF IZRAEL SZEREGOWY - 1916-06-22 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
ALTERSELF IZRAEL SZEREGOWY - 1916-06-22 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
AUST KARL - - 1916-06-16 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
AMENDA EDUARD - - 1916-06-09 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ALTUHOW IWAN - - 1916-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
ALTUHOW IWAN - - 1916-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
ANDERS OSWALD - - 1916-06-03 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ANDERS OSWALD - - 1916-06-03 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ANTONOW ANTONI - 33 P.P. 5 K. 1916-05-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ABT - LDSTM. RES.INF.REGT.266 1916-05-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1891-01-19 - -
ALEXANDER MICHAEL UL. L.U.R. 3 1916-04-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 DEMIANOV -
ALEXANDER MICHAEL UL. L.U.R. 3 1916-04-26 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 DEMIANOV -
ANDRYISZYN NIKOLAUS E.R.INF. I.R. 24 1916-04-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 KORSZOW -
ANDRYISZYN NIKOLAUS E.R.INF. I.R. 24 1916-04-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 KORSZOW -
ADAMIEC JÓZEF - - 1916-03-24 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
ADAMIEC JÓZEF - - 1916-03-24 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
ADLOFF WALTER MUSKETIER 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.10 1916-03-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-07-01 - -
ADLOFF WALTER MUSKETIER 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.10 1916-03-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-07-01 - -
ASZIBADZY WILHELM - 35 P. ST. CK. 1916-02-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ANDERS HERMANN - - 1916-02-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ATTMANN FRZ. - - 1916-01-31 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ANDREJOW SERGIEJ SOLDAT 122.RUSS.JNF.REGT. 1916-01-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
ANDREJOW SERGIEJ SOLDAT 122.RUSS.JNF.REGT. 1916-01-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
ALEXANDROW JAKOB RUSS. INF.REGT.333.10.KP. 1916-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXANDROW JAKOB RUSS. INF.REGT.333.10.KP. 1916-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AMMAN GEORG - - 1916--6-26 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
AMMAN GEORG - - 1916--6-26 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ANDERMANN JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ANKER EMIL - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
AUST PAUL - - 1916 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
ANKER EMIL - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
AMENDA EDUARD - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ARNDT BERTHOLD - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
ANIOŁ JÓZEF - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUGUSTYŃSKI LUDWIK - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMEK VIKTOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ADRASZKIEWICZ AKIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 112 P.P. 1916 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANTONIEWICZ MI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
ANTKOWIAK FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
ALEXANDER ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALBINSKI WILHELM - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
ADLER PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ARNDT ALFONS - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
ACHNECH RUDOLF - - 1916 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
ADAMEK VIKTOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ADRASZKIEWICZ AKIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 112 P.P. 1916 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AVADANI WASYL KAN. GEB.ART.R.2 1916 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ANTKOWIAK FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
ANTONIEWICZ MI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
ANTOS - INF. K.K.LDST.J.R. 32 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTOS - INF. K.K.LDST.J.R. 32 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
AFANISCH WASILI - - 1915-12-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AFANISCH WASILI - - 1915-12-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALFEROW JAN - 33 P. ST. 1915-11-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ADAMEK MAX - - 1915-11-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
AMENDA KARL - - 1915-11-05 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
AIWASOW ARSCHAK RUSS. INF.REGT.323.5.KP. 1915-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AIWASOW ARSCHAK RUSS. INF.REGT.323.5.KP. 1915-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AMSTER JOSEF - - 1915-10-30 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
ANANJEW* PIOTER RUSS. INF.REGT.210.1.KP. 1915-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANANJEW* PIOTER RUSS. INF.REGT.210.1.KP. 1915-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTONENKO PLATON - - 1915-10-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
ANTONENKO PLATON - - 1915-10-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
AURISCH PAUL LANDSTR. - 1915-10-18 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
ANDERS ? - - 1915-10-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ADAMIETZ JOS. - - 1915-10-10 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
AUMANN - LANDSTURMM INF.RGT.? 11 KOMP. 1915-10-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-01-14 - -
ANISIMOW AMBROFE RUSS. INF.REGT.336.2.KP. 1915-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANISIMOW AMBROFE RUSS. INF.REGT.336.2.KP. 1915-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ADAMCZYK ALOIS - - 1915-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
AUST WILHELM - - 1915-09-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ARNDT HERMANN - - 1915-09-25 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ARNDT HERMANN - - 1915-09-25 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ADOLF JAK. - - 1915-09-25 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ASSMANN PAUL BADERG. - 1915-09-23 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1875-01-10 - obelisk
ANASION THEODOR GEM/ROSJA I.R.74 1915-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ANASION THEODOR GEM/ROSJA I.R.74 1915-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ARNEJN HENRYK - - 1915-09-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
ANNUS E. LEUNTNANT 4 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
ANNUS E. LEUNTNANT 4 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
ALBERS KARL LDSTRM. R.J.R.232/9K 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
ARNOLD MICHAEL ERS.RES. R.J.R.227/11K. 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
ABRAMITZ JAKOB ROSJA JNF.RGT.3.5.KP 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ACKERMANN WILLI MUSKETIER R.J.R. 52/1K. 1915-08-06 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
ABRAMITZ JAKOB ROSJA JNF.RGT.3.5.KP 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALBRECHT LEO WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MÜNSTER, COLMAR -
ALBRECHT LEO WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MÜNSTER, COLMAR -
APOSTEL PETER - - 1915-08-05 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
AULICH JOHANN GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MITTELMÜHLATSCHÜTZ, ÖLS -
AULICH JOHANN GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MITTELMÜHLATSCHÜTZ, ÖLS -
ASCHE OTTO FUS. 5 GR 10/F 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OSCHERSLEBEN -
ASCHE OTTO FUS. 5 GR 10/F 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OSCHERSLEBEN -
ANDRZEJCZAK MICHAŁ - - 1915-08-03 pod Krosnem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
AST EMIL UNTOFFZ. R.J.R.203/7K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
AFLERMAK LEON LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
AFLERMAK LEON LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ARNOT HERMANN MUSKETIER J.R.146/1K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
ANTOSZ - - 4 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ANTOSZ - - 4 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ANKUNAS PETER UNTFF/ROSJA JNF.REGT.335.12.KP 1915-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANKUNAS PETER UNTFF/ROSJA JNF.REGT.335.12.KP 1915-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARTT WILLI - - 1915-07-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
ALBRECHT PAUL MUSKETIER - 1915-07-23 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Nesekow-Niestkowo - tablica pamiątkowa
ANKLAM J. B. - - 1915-07-23 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
ALTHOFF JOSEF LDSTRM. I.R. 46 / 7K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ANNOWSKI WILLI FUSILIER 4.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ALTHAUS KARL UNTOFFZ. 1.G.GR.R.1K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ALTHHOFF JOSEF LDSTM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ADILANEST AICI INFT. I.R..31.8.BAT.31.KOMP. 1915-07-21 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
ALTHAUS KARL UNTOFFZ. 1.G.GR.R.1K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ANNOWSKI WILLI FUSILIER 4.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
AFANASIJEW ALEXE ROSJA JNF.REGT.211.4.KP 1915-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AXTHELM HUGO KRGSFRW. LIR 133/10K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
ARETZ JOSEF GRENADIER 3,G.GR.R.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
AXTHELM HUGO KRGSFRW. LIR 133/10K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
AFANASIJEW ALEXE ROSJA JNF.REGT.211.4.KP 1915-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALERECHT ARTHUR UTOF. 2.PION..BAT..17/4 1915-07-20 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
ARETZ JOSEF GRENADIER 3,G.GR.R.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ALBERS OTTO WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
ALBERS OTTO WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
ARTAMANOW FEDOR ROSJA JNF.REGT.167.12.KP 1915-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARTAMANOW FEDOR ROSJA JNF.REGT.167.12.KP 1915-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AUGUSTIN CRIST. WEHRMANN L.J.R.6/1K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
AIGNER FRANZ SAPPEUR SAPPEUR B. 2 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
AIGNER FRANZ SAPPEUR SAPPEUR B. 2 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ALEXIENKO HERAFIM ROSJA JNF.REGT.205.6.KP 1915-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXIENKO HERAFIM ROSJA JNF.REGT.205.6.KP 1915-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALLRAGGE HEINRICH MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ALEKSANDER WLAD. INF. - 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ACHTERBERG MARTIN - - 1915-07-07 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ALEKSANDER WLAD. INF. - 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ARERA PET. JOHANN JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ACKERMANN FRIEDRICH ERS. RES. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ACKERMANN FRIEDRICH ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ALTONA KARL ERS. RES. J.R. 92/8K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubel