Nazwisk w bazie na literę G: 5721

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GASZCZECKI HENRYK - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie lat 32 Żywiec -
GASZCZECKI HENRYK - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie lat 32 Żywiec -
GRAJEWSKI - TAMBOUR G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 23 - -
GRAJEWSKI - TAMBOUR G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 23 - -
GRZYBEK WŁADYSŁAW SIERŻ. 2 P.P. LEG. 1917-06-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
GRZYBEK WŁADYSŁAW SIERŻ. 2 P.P. LEG. 1917-06-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
GRZYWACZEWSKI BRONISŁAW SIERŻ. SZK. ŻOŁNIERSKA MIŃSK MAZ. 1918-06-05 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
GRZYWACZEWSKI BRONISŁAW SIERŻ. SZK. ŻOŁNIERSKA MIŃSK MAZ. 1918-06-05 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
GNIADY ANTONI KAN. 2 P.ART. 1917-06-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
GNIADY ANTONI KAN. 2 P.ART. 1917-06-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
GUNNEMAN H. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-12 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie ? - -
GRAETSCH HUGO FELDW. - 1920-08-24 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-08-03 - tablica betonowa nr 3
GOLOWASCHEW BORIS LEUTNANT / ROSJANIN 26 SIB.INF.REGT.2 RES.BATL. 1915-02-20 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-15 - tablica betonowa nr 3
GIERLOFF ROBERT RESERWIST RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - nagrobek z marmuru
GROMMISCH KARL MUSK. - 1918 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1905-03-12 Klein Garde obelisk
GUMNY ANTONI SZEREG. - 1920-08-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
GUMNY ANTONI SZEREG. - 1920-08-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
GARDULSKI Z. E. - - 1920 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1902 - Kl. VII
GOLEMBKA ŁU. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 Garzyn -
GOLEMBKA ŁU. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 Garzyn -
GOLTAK OTTO - - 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1900-05-22 - Osoba cywilna
GOLTAK OTTO - - 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1900-05-22 - Osoba cywilna
GISKA JÓZEF SZEREG. - 1921-08-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
GISKA JÓZEF SZEREG. - 1921-08-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
GRUJITSCHITZ DRAGULJOB SER. ZIVILGEF. - 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
GRUJITSCHITZ DRAGULJOB SER. ZIVILGEF. - 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
GNOSDELOW FOME GEM/ROSJA I.R.303 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 189? - -
GNOSDELOW FOME GEM/ROSJA I.R.303 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 189? - -
GUTSCHE OTTO - - 1919-04-18 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-11-19 - -
GRÖGER JOSEF - GREN. RGT. 9 1918-09-29 na wschodzie Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1899-09-18 - -
GRAßME OSWALD - RES. INF. REG. 46 1918-09-18 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-09-03 - -
GOLTAK WILHELM - - 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1899-08-06 - Osoba cywilna
GOLTAK WILHELM - - 1914 - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1899-08-06 - Osoba cywilna
GROTA KSAWER - - 1917-02-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Załęzie -
GORGAJEW S. - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
GORGAJEW S. - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
GALVANI GIACOMA GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GERKOWITSCH BOSCHIJDAR SER.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GHEORGHE SEMJON GEM./RUM. I.R.76 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GALVANI GIACOMA GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1919-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GERKOWITSCH BOSCHIJDAR SER.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GHEORGHE SEMJON GEM./RUM. I.R.76 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
GUZIK JÓZEF - - 1918 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1899 - -
GWOSDZ ANTON KANONIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-06 - -
GIERKE MAX KAN. - 1918-11-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-12-02 - -
GÖBEL RICHARD - - 1918-10-15 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-11-15 - -
GAWLIK JOHANN MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-11-12 - -
GEBAUER HERBERT KRIEGSFREIWILLIGE GEFR. JÄGER - 1916-03-20 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1898-11-06 - -
GRAUL ARTUR - - 1918-05-17 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-10-12 - -
GOLASCH JOSEF SERGANT - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-10-03 - -
GLOMB FRANZ RENTENEMPF. LDW. BEZIRK KREUZBURG 1918-02-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1898-09-22 BISCHDORF -
GRANZOW FRIEDRICH HUSAR FELD-REKR.DEP.D.LEIBHUS.BRIG. 1917-09-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-10 - -
GRANZOW FRIEDRICH HUSAR FELD-REKR.DEP.D.LEIBHUS.BRIG. 1917-09-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-10 - -
GAY ANGELO SOLD. 81.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
GAY ANGELO SOLD. 81.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-04 - -
GALLI LUIGI SOLD. 893.MITR. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-03 - -
GALLI LUIGI SOLD. 893.MITR. 1918-05-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-03 - -
GASZYK IGNACY STRZELEC 3 KOMP.CIĘŻKICH KARAB. MASZYN. O/NR 74 1918-03-23 VAULX VRAUCOURT Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1898-07-19 SIEDLEC -
GALLETZKA GOTTFRIED - - 1919-08-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-04-14 - -
GALLETZKA GOTTFRIED - - 1919-08-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-04-14 - -
GALLO GIUSEPPE SOLD. 48.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GAMBALE ANTONIO SOLD. 95.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GALLO GIUSEPPE SOLD. 48.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GAMBALE ANTONIO SOLD. 95.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-06 - -
GENTILE AGOSTINO SOLD. 246.FANT. 1918-06-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GIARDINELLI ANTONIO SOLD. 6.ALP. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GROSSI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GENTILE AGOSTINO SOLD. 246.FANT. 1918-06-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GIARDINELLI ANTONIO SOLD. 6.ALP. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GROSSI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GONCZAROW ALEKSANDER JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
GONCZAROW ALEKSANDER JENIEC ROSYJ. - 1917-05-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1898 - -
GACA PAWEŁ SZEREG. - 1919-09-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
GACA PAWEŁ SZEREG. - 1919-09-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
GAKOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.?8 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GIMBOROWSKI ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.304 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GRAUDI PAOLO GEM/WŁOCHY 12 BERSAGL.R. 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GAKOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.?8 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GIMBOROWSKI ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.304 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GRAUDI PAOLO GEM/WŁOCHY 12 BERSAGL.R. 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
GARAU GIUSEPPE SOLD. 234.FANT 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
GARAU GIUSEPPE SOLD. 234.FANT 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
GALELLI STEFANO SOLD. 261.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-19 - -
GALELLI STEFANO SOLD. 261.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-19 - -
G.CENZORI NICOLA - - 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-08 - -
G.CENZORI NICOLA - - 1918-05-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-08 - -
GROSSKREUZ OTTO MUSKT. - 1917-05-22 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-08 Rapatten -
GIAMPIERI ENRICO SOLD. 6.GEN. 1918-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-28 - -
GIAMPIERI ENRICO SOLD. 6.GEN. 1918-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-28 - -
GŁĄB FRANC. - - 1918-05-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-09-14 Ornontowice -
GŁĄB FRANC. - - 1918-05-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-09-14 Ornontowice -
GÓRNY STEFAN - - 1920-01-04 Rosja (Hołojec) Wylatowo wieś, gm. Mogilno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1897-09-14 - -
GÓRNY STEFAN - - 1920-01-04 Rosja (Hołojec) Wylatowo wieś, gm. Mogilno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1897-09-14 - -
GIAMPIETRI GIUSEPPE SOLD. 277.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-26 - -
GIAMPIETRI GIUSEPPE SOLD. 277.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-26 - -
GRIOTTI LORENZO SOLD. 3.ALP. 1918-10-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-23 - -
GRIOTTI LORENZO SOLD. 3.ALP. 1918-10-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-23 - -
GLALIRL JULIAN - - 1917-08-22 St. Julien Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-08-17 Rothsürben -
GILOTTI MARTINO SOLD. 277.FANT. 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-12 - -
GILOTTI MARTINO SOLD. 277.FANT. 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-12 - -
GNIESER GUSTAV MUSK. - 1917-11-07 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1897-07-06 - -
GOŚCIAŃSKI PIOTR - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-06-28 LUDWINOWO -
GARAN VINCENZO SOLD. 39.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-03 - -
GARAN VINCENZO SOLD. 39.FANT. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-06-03 - -
GLURA ANTONI SZER. 1 KOMP. 24 P.P. W.KS. FRYD.FRAN. 1918-06-25 BOCHUM I - NIEMCY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-05-20 SIEDLEC -
GRZEŚKOWIAK J. - - 1918-05-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-04-28 Wijewo -
GRZEŚKOWIAK J. - - 1918-05-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-04-28 Wijewo -
GOTTI PASQUALE SOLD. 163.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-25 - -
GOTTI PASQUALE SOLD. 163.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-25 - -
GERVASI NICOLA SOLD. 75.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-16 - -
GERVASI NICOLA SOLD. 75.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-16 - -
GRUNNKE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-01-28 Rothsürben -
GROSSI FRANCESCO SOLD. 3.ART..M. 1918-08-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-02 - -
GROSSI FRANCESCO SOLD. 3.ART..M. 1918-08-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-02 - -
GHEJAN OPEVA GEM./RUM. I.R.1 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GODREJENKO ILJA GEM./RUSS. I.R.107 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GUBENKO FEDOT GEM./RUSS. I.R.10 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GUBIN SEMION GEM/ROSJA I.R.29 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GHEJAN OPEVA GEM./RUM. I.R.1 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GODREJENKO ILJA GEM./RUSS. I.R.107 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GUBENKO FEDOT GEM./RUSS. I.R.10 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GUBIN SEMION GEM/ROSJA I.R.29 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GROTE HERMANN LEUTNANT JNF.REGT.79.5K. 1915-07-31 Milejów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1897 Winsen/Luche -
GRYMAN ANTONI - - 1917 VERDUN Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
GARTNER ERWIN SOLDAT (SZEREGOWY) 103 REGIMENT PIECHOTY 1916-01-30 REZERWOWY SZPITAL POLOWY W BAUTZEN Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-12-27 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GOMBA PIETRO SOLD. - 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-25 - -
GOMBA PIETRO SOLD. - 1918-12-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-25 - -
GRĄS WIKTOR - - 1917-07-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-10-13 - -
GLÜCK JACOB - - 1918-05-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-10-10 - -
GALTSCHINSKI STANISLAUS GEM. INF. REGT. 99 - - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1896-08-19 - -
GALTSCHINSKI STANISLAUS GEM. INF. REGT. 99 - - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1896-08-19 - -
GAIDA PAUL MUSKETIER E.R. GARDE. REGT. 4 2 KOMP. lut-17 - Pawłowiczki II wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1896-08-11 - -
GROSSI ROMUALDO SOLD. 89.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-21 - -
GROSSI ROMUALDO SOLD. 89.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-21 - -
GARRITANO CARMONE - - 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-18 - -
GARRITANO CARMONE - - 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-18 - -
GOSCH GUSTAV LANDSTURMMANN 4.REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-07-11 - -
GOSCH GUSTAV LANDSTURMMANN 4.REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-07-11 - -
GARBERI LUIGI SOLD. 207.FANT. 1918-13-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-08 - -
GARBERI LUIGI SOLD. 207.FANT. 1918-13-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-08 - -
GRUPPI PAOLO SOLD. 4.GEN. 1918-02-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
GRUPPI PAOLO SOLD. 4.GEN. 1918-02-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
GENNARO ANGELO - - 1918-08-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-28 - -
GENNARO ANGELO - - 1918-08-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-28 - -
GÓRNY JAN - - 1917-04-16 Francja Wylatowo wieś, gm. Mogilno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1896-06-21 - -
GÓRNY JAN - - 1917-04-16 Francja Wylatowo wieś, gm. Mogilno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1896-06-21 - -
GRÜNITZ ARTHUR KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.21 1917-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-23 - -
GRÜNITZ ARTHUR KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.21 1917-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-23 - -
GARLETH CAMILLO SOLD. 2.ALP. 1918-10-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
GARLETH CAMILLO SOLD. 2.ALP. 1918-10-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
GEMBAROWSKI LADISLAUS INF. I.R. 20 1916-04-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1896 RZEPIENNIK BISK. -
GEMBAROWSKI LADISLAUS INF. I.R. 20 1916-04-06 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1896 RZEPIENNIK BISK. -
GOLOWANOW JAKOB - - 1918-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896 - -
GOLOWANOW JAKOB - - 1918-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1896 - -
GALAPA GALINIS GEM./RUSS. I.R.36 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GARBASCU MICHAEL GEM./RUM. I.R.3 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GAVRILA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHEORGHE FEODOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHEORGHE WASILE GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHERMAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GIROLAMO MACCA SERGT/WŁOCHY KAV.R.10 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GORGA VOICU GEM./RUM. I.R.59 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GALAPA GALINIS GEM./RUSS. I.R.36 1917-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GARBASCU MICHAEL GEM./RUM. I.R.3 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GAVRILA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHEORGHE FEODOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHEORGHE WASILE GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GHERMAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GIROLAMO MACCA SERGT/WŁOCHY KAV.R.10 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GORGA VOICU GEM./RUM. I.R.59 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
GUTOWSKI HENRYK - - 1917 FLANDRIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896 - -
GUCZIK (GUTSCHIK) JAN KAROL SZER. 8 KOMP. REZ. P.P. NR 91 1917-09-19 FLANDRIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1896 PIASKI -
GÄRTNER ARTUR - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1896 - -
GRAF WILLI - - 1917 - Forst III Niemcy Pogranicze 1896 - -
GAWRON EMANUEL - - 1914-01-06 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-12-31 - -
GORI DOMENICO CAP. 127.FANT. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-29 - -
GORI DOMENICO CAP. 127.FANT. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-29 - -
GORAUS TOMASZ - - 1918-06-09 QUESNY Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1895-12-16 - -
GALLERANI GIUSEPPE SOLD. 71.FANT. 1918-02-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-07 - -
GALLERANI GIUSEPPE SOLD. 71.FANT. 1918-02-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-07 - -
GRUBERT KURT - - 1921-12-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-10-17 - -
GRABOWY VIKTOR - - 1917-07-31 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1895-10-17 - -
GAHLER OSKAR GRENADIER 101 REGIMENT GRENADIERÓW 1918-03-30 MAILLY Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1895-10-11 - -
GUSTKE WILHELM GEFREITER - 1918-03-34 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1895-09-01 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 82
GRZEŚKOWIAK LUDWIK SZER. 2 KOMP. 2 ZAPAS. BAT. P. GRENAD. NR 1 1916-10-03 ORMULUI - RUMUNIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-08-24 GĘBICE -
GABRIEL ALLESSANDRO SOLD. 3.ART.M. 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-15 - -
GABRIEL ALLESSANDRO SOLD. 3.ART.M. 1918-09-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-15 - -
GUARNIERI GIACOMO SOLD. 223.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-07-17 - -
GUARNIERI GIACOMO SOLD. 223.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-07-17 - -
GUARAGLIA LORENZO SOLD. 4.BERS. 1918-03-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-09 - -
GUARAGLIA LORENZO SOLD. 4.BERS. 1918-03-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-09 - -
GERIGK HERMANN - - 1917-07-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1895-02-17 ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
GROSSMANN OSKAR MUSKIETER - 1917-05-08 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1895-02-15 - -
GRAMOLLA MAX STELLENB. SOHN - 1914-08-27 Martinourt Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1895-01-09 - obelisk
GALLUSSI DOMENICO SOLD. 49.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GIANARDI ADOLFO SOLD. 7.ALP. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GALLUSSI DOMENICO SOLD. 49.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GIANARDI ADOLFO SOLD. 7.ALP. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
GIRASIA ANTONIO SOLD. 4.ART.F. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895 - -
GOENTILINI NATALE SOLD. 41.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895 - -
GIRASIA ANTONIO SOLD. 4.ART.F. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895 - -
GOENTILINI NATALE SOLD. 41.FANT. 1918-05-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895 - -
GAGIJEW ABRAM GEM/ROSJA I. R. 178 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GAILIS FRANZ GEM/ROSJA I. R. 43 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GARSCHUKA MAKAR GEM./RUSS. I.R.105 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GEORGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.7 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GLADKI DAWID GEM/ROSJA I.R.153 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GOSENUINO MARIANO GEM/WŁOCHY I.R.246 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRIBINECZKOW ALIMPI GEM GARD.I.R.1 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRISSMERKY DANIEL GEM/ROSJA I.R.283 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRODNO JAKOB UNTFZ./RUSS. I.R.24 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GAGIJEW ABRAM GEM/ROSJA I. R. 178 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GAILIS FRANZ GEM/ROSJA I. R. 43 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GARSCHUKA MAKAR GEM./RUSS. I.R.105 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GEORGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.7 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GLADKI DAWID GEM/ROSJA I.R.153 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GOSENUINO MARIANO GEM/WŁOCHY I.R.246 1919-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRIBINECZKOW ALIMPI GEM GARD.I.R.1 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRISSMERKY DANIEL GEM/ROSJA I.R.283 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRODNO JAKOB UNTFZ./RUSS. I.R.24 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GUZIK STANISŁAW - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
GRZESCHIK JOHANNES SOLDAT - 1917-04-29 - Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie 1895 - 1)
GROHALL WILHELM - - 1919 - Forst III Niemcy Pogranicze 1895 - -
GOBOLI GIUSEPPE SOLD. 261.FANT. 1918-06-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-11-19 - -
GOBOLI GIUSEPPE SOLD. 261.FANT. 1918-06-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-11-19 - -
GILLNER VINCENT - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1894-11-17 - -
GILLNER VINCENT - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1894-11-17 - -
GOLDMANN ALFRED KANONIER GEBIRGSBATTERIE 15 1917-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-10-07 - -
GOLDMANN ALFRED KANONIER GEBIRGSBATTERIE 15 1917-06-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-10-07 - -
GIEBASIEWICZ FRANZ MUSKETIER - 1915-06-16 - Ścinawa II miasto, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie 1894-03-02 - -
GWODZ JOHANN - - 1918-11-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-02 - -
GWODZ JOHANN - - 1918-11-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-02 - -
GIRARDIN GIOVANNI SERG. 86.FANT. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
GUERRINI ARMANDO SOLD. 36.FANT. 1918-08-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
GIRARDIN GIOVANNI SERG. 86.FANT. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
GUERRINI ARMANDO SOLD. 36.FANT. 1918-08-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
GROT FRANCISZEK - - 1916-07-24 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1894 Szarłata -
GAVRILOVIC BOZO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GJUSEL ANTO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GASIČ-MUŠIČ ILIJA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
GRZYBEK MIECZYSŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894 - -
GRZYBEK MIECZYSŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894 - -
GRUSZCZYŃSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA 4 PUŁK PIECH. 7 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1894 - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW KWATERA GROBU 21/71
GRUSZCZYŃSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA 4 PUŁK PIECH. 7 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1894 - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW KWATERA GROBU 21/71
GAGARINOW PAWEŁ - - 1918-12-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
GAGARINOW PAWEŁ - - 1918-12-04 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
GANAGA ANDREJ GEM./RUSS. I.R.206 1916-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GAWRISENKO ANDREJ GEM./RUSS. I.R.50 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GHEORGHE SERBAN GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GHITA NICULAI GEM/RUMUNIA I.R.7 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GILMANOW GILFON GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GIRIN MOISE GEM/ROSJA I. R. 108 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GLUTSCHENKO ACHIM GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GOLOWATSCHOW STEPAN GEM/ROSJA I. R. 43 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GOPONOW PIOTR GEFR/ROSJA L.GARDE.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRAPTSCHON ANDREI GEM/ROSJA I.R.1 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRUJ LACHER GEM/ROSJA I.R.405 1918-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GUTNIKOW STEPAN GEM RES.BATL.73 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GANAGA ANDREJ GEM./RUSS. I.R.206 1916-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GAWRISENKO ANDREJ GEM./RUSS. I.R.50 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GHEORGHE SERBAN GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GHITA NICULAI GEM/RUMUNIA I.R.7 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GILMANOW GILFON GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GIRIN MOISE GEM/ROSJA I. R. 108 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GLUTSCHENKO ACHIM GEM/ROSJA I.R.3 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GOLOWATSCHOW STEPAN GEM/ROSJA I. R. 43 1917-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GOPONOW PIOTR GEFR/ROSJA L.GARDE.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRAPTSCHON ANDREI GEM/ROSJA I.R.1 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRUJ LACHER GEM/ROSJA I.R.405 1918-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GUTNIKOW STEPAN GEM RES.BATL.73 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GOTTSCHLICH FRANZ ANTON - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg -
GRIECHEN KARL GEFR. - 1915-10-25 KARPATIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-12-30 Klein Garde obelisk
GRUSZKA SYLWESTER - - 1914-10-24 MAKOSZEYEN W/PR. Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-12-29 - -
GOLINI LUIGI - - 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-28 - -
GOLINI LUIGI - - 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-28 - -
GRASSO PIETRO SOLD. 40.FANT. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-22 - -
GRASSO PIETRO SOLD. 40.FANT. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-11-22 - -
GÜNTHER FRITZ - ERS. BATL. I. R. 51 - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie 1893-10-27 BRESLAU tablica
GERBATSCH GUSTAV - - 1915-10-26 RUSSLAND Pęcz wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie 1893-10-23 - -
GÄHLER PAUL UTFFZ. - 1918-07-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-15 - -
GRUHN OTTO RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-10-11 - -
GRUHN OTTO RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-10-11 - -
GÖDECKE FRIEDRICH LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.RES.JNF.RGT.104 1916-08-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-10-03 - -
GÖDECKE FRIEDRICH LANDSTURMMANN 4.KOMP.2.E.RES.JNF.RGT.104 1916-08-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-10-03 - -
GRÜNEBERG WALTER PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-11 - -
GRÜNEBERG WALTER PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-11 - -
GUTOWSKI MICHAŁ LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-12 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1893-09-09 Rzewno Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
GOERNE von Z. LEUTNANT LEIBHUSAREN RGT. N 1 1915-02-07 - Wieszczyno wieś, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1893-07-02 Wieszyno - Vessin -
GOŁEK PAWEŁ - - 1917-08-17 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1893-06-16 - -
GALLI DOMENICO CAP. 18.ART.C. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-09 - -
GALLI DOMENICO CAP. 18.ART.C. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-04-09 - -
GOHLKE ADOLF UNTFFZ. - 1915-08-20 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-02-15 Thomareinen -
GIETZEN GUSTAV FLIEGER 2.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-02-09 - -
GIETZEN GUSTAV FLIEGER 2.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-02-09 - -
GRÖGER PAUL - INF. RGT. 43 1915-05-16 Stryj / Galicja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-02-01 - -
GIUNTINI GUIDO SOLD. 36.FANT. 1918-03-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
GIUNTINI GUIDO SOLD. 36.FANT. 1918-03-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893- - -
GOLLER FRANZ SCH. K.SCH.R. II 1914-12-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 ST. MICHAEL -
GOLLER FRANZ SCH. K.SCH.R. II 1914-12-16 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 ST. MICHAEL -
GEFFNER ISAK STRZELEC 36 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 Kołomyja -
GOLDMANN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 - -
GEFFNER ISAK STRZELEC 36 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 Kołomyja -
GOLDMANN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 - -
GAKUSCHA KALANIK GEFR/ROSJA I.R.14 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GALEA ILIE GEM./RUM. I.R.2 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GAPOLENITSCH IGNATI GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GARBUNOW IWAN GEM./RUSS. I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHEORGHE GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R. 13 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHEORGHE JON GEM./RUM. I.R.28 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHITA MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLASEBNIK STEFAN GEM/ROSJA I. R. 282 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLEMBOZKI PJTR GEM/ROSJA I.R.312 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLIGORE PETRE GEM./RUM. I.R.36 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GNATJUK JEMELAN GEM SCH.R.9 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GOADA ALEXANDER UTFFZ./RUM. I.R. 26 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GOTARD IWAN GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GROMOW FEODOR GEM SIB.SCHUT.4 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GAKUSCHA KALANIK GEFR/ROSJA I.R.14 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GALEA ILIE GEM./RUM. I.R.2 1918-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GAPOLENITSCH IGNATI GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GARBUNOW IWAN GEM./RUSS. I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHEORGHE GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R. 13 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHEORGHE JON GEM./RUM. I.R.28 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GHITA MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLASEBNIK STEFAN GEM/ROSJA I. R. 282 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLEMBOZKI PJTR GEM/ROSJA I.R.312 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GLIGORE PETRE GEM./RUM. I.R.36 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GNATJUK JEMELAN GEM SCH.R.9 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GOADA ALEXANDER UTFFZ./RUM. I.R. 26 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GOTARD IWAN GEM/ROSJA I.R.33 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GROMOW FEODOR GEM SIB.SCHUT.4 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GAMOŃ FRANCISZEK - - 1917 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
GILLNER JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-12-22 - -
GILLNER JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1892-12-22 - -
GRZIWA THOMAS - - 1916-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-12-21 - -
GERNET FRANZ - - 1915-04-13 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1892-11-29 - -
GOLLA IGNACY SZEREGOWY - 1915-03-03 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1892-10-27 - -
GILIA PIOTR - 2 p.p. ros. 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-10-23 - -
GILIA PIOTR - 2 p.p. ros. 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-10-23 - -
GENONI AMBROSIO SERG. 39.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-17 - -
GENONI AMBROSIO SERG. 39.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-10-17 - -
GROSCH THEODOR GEFREITER 3.KOMP.5.GARDE-RGT.Z.FUSS 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
GROSCH THEODOR GEFREITER 3.KOMP.5.GARDE-RGT.Z.FUSS 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
GARTNER EDMUND FAHRER FUSS ART. REGT 19 1919-01-18 MARKOCICE Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-09-06 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GÖBEL HANS SERG. INF. REG. 207 1918-04-24 FRANKREICH Zgorzelec miasto, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-08-19 - -
GRIEB?CH WILHELM - - 1914-08-22 Cutry Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1892-04-21 Kreika -
GIORGIO FRANCESCO SOLD. 147.FANT. 1918-04-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-03-15 - -
GIORGIO FRANCESCO SOLD. 147.FANT. 1918-04-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-03-15 - -
GRUNDEI REINHOLD GREN. 8 KP. GREN. RGT. 4 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-02-28 - -
GRUNDEI REINHOLD GREN. 8 KP. GREN. RGT. 4 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-02-28 - -
GÓRALCZYK FRANC. - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-02-25 Ornontowice -
GÓRALCZYK FRANC. - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-02-25 Ornontowice -
GULINO ANTONIO SOLD. 220.FANT 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-14 - -
GULINO ANTONIO SOLD. 220.FANT 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-14 - -
GEPPERT HEINRICH - I.R. 73 1918-08-28 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1892-01-20 GRUNAU/KAMENZ, SCHLESIEN -
GLASER EMIL SOLDAT - 1915-03-07 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-01-07 - -
GRŰNWALD CHRISTIAN KAN. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1892 - -
GOCSA ARON PIECHUR 23 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1892 - -
GOCSA ARON PIECHUR 23 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1892 - -
GODS ANTON GEFR. 183 POLPUSKI 1918-??-?? - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1892 - -
GODS ANTON GEFR. 183 POLPUSKI 1918-??-?? - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1892 - -
GAINITTINOW ARCHIARDIN GEM/ROSJA I.R.193 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GAJNUDINOW BACHTAL GEM./RUSS. I.R.99 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GALISKIJ FEILX GEM./RUSS. I.R.7 1915-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARMUS JOSY GEM./RUSS. I.R.111 1916-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GEJLENKO DANIEL GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GEORGEWITSCH WELOJA GEM 5.ARTL.BRIG. 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GERASSIMOW IWAN SERGT/RUMUNIA I. R. 281 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GHIAOCA ALEXANDER GEM./RUM. I.R.22 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GLARU NICULAE GEM./RUM. I.R.26 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GOLITSCHEPOW IWAN GEM./RUSS. I.R.230 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GORGATSCHEW STEFAN UNTFF DRAG.R.14 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GREBENJOW ANDREI GEM./RUSS. I.R.206 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRIGORI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRISCHIN MICHAEL GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GAINITTINOW ARCHIARDIN GEM/ROSJA I.R.193 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GAJNUDINOW BACHTAL GEM./RUSS. I.R.99 1917-11-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GALISKIJ FEILX GEM./RUSS. I.R.7 1915-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARMUS JOSY GEM./RUSS. I.R.111 1916-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GARSTANTIN STAN GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GEJLENKO DANIEL GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GEORGEWITSCH WELOJA GEM 5.ARTL.BRIG. 1918-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GERASSIMOW IWAN SERGT/RUMUNIA I. R. 281 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GHIAOCA ALEXANDER GEM./RUM. I.R.22 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GLARU NICULAE GEM./RUM. I.R.26 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GOLITSCHEPOW IWAN GEM./RUSS. I.R.230 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GORGATSCHEW STEFAN UNTFF DRAG.R.14 1918-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GREBENJOW ANDREI GEM./RUSS. I.R.206 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRIGORI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRISCHIN MICHAEL GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GUZIK FRANCISZEK - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1892 - -
GLAPA ROMAN - - 1916 - Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1892 - -
GUDER ARNO - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1892 - -
GALLUS GUSTAV - - 1915-07-21 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-12-24 - obelisk
GRÜNIG RICHARD - - 1919-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-12-12 FORST -
GROCHOLSKI TOMASZ - - 1915-05-15 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-12-08 - -
GROSS AUGUST MUSK. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-09-16 - -
GROSS AUGUST MUSK. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-09-16 - -
GOŁĘBIEWICZ JAN KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-09-07 - -
GOŁĘBIEWICZ JAN KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1891-09-07 - -
GIAMELLO ERMENEGILDO SOTTUFF. 34.FANT. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-09 - -
GIAMELLO ERMENEGILDO SOTTUFF. 34.FANT. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-08-09 - -
GRÄSSER FRANZ LDSTM. ARM. BATL. II8 5 KP. 1916-06-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-05-07 BALLWEILER ELSASS -
GOY ADOLF PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-05-03 - -
GOY ADOLF PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-05-03 - -
GURLACH PAUL - - 1919-05-18 - Chmieleń II wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie 1891-04-22 - -
GARTNER EDWIN SOLDAT INF. REGT. 102 1917-03-09 BURGAVESNES AU DER SOMME Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-04-09 MARKERSDORF (Markocice) -
GLINSKI FRIEDR. KAN. - 1915-03-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-03-22 Plusken -
GRADICELLI CELESTE - - 1918-12-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-08 - -
GRADICELLI CELESTE - - 1918-12-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-08 - -
GAPIŃSKI JÓZEF - - 1918-03-29 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1891-02-19 - -
GAPIŃSKI JÓZEF - - 1918-03-29 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1891-02-19 - -
GRAN OSWALD - - 1918-04-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-02-17 GIESMANNSDORF -
GEBAUER FRIEDRICH MUSKETIER 1.KOMP.RES.INF.RGT.232 1916-07-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-04 - -
GEBAUER FRIEDRICH MUSKETIER 1.KOMP.RES.INF.RGT.232 1916-07-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-04 - -
GERVASONI ANGELO SOLD. 9.ALP. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
GERVASONI ANGELO SOLD. 9.ALP. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891- - -
GOLA STANISŁAW SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
GOLA STANISŁAW SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
GALÄJEW SEMEN SOLDAT 6.KOMP.100.RUSS.JNF.RGT. 1917-01-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891 - -
GALÄJEW SEMEN SOLDAT 6.KOMP.100.RUSS.JNF.RGT. 1917-01-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891 - -
GLUTZ SIMION GEM./RUSS. I.R.12 1916-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GOLAKTINOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.208 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GORELY EFIM GEM/ROSJA I.R.115 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GORJAMINSKI KUSMA GEM/ROSJA I. R. 80 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRATSCHOW ISAI GEM./RUSS. I.R.8 1916-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GREKOW PCHON - SIB.SCH.R.11 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRISCHKEWICZ FIMOFEI GEM./RUSS. I.R.108 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRUCERN DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUDINASOW JEGOR GEFR/ROSJA I.R.211 1915-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GURLSCHILTE GEORG GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUTAN PATRU GEM./RUM. I.R.18 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GLUTZ SIMION GEM./RUSS. I.R.12 1916-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GOLAKTINOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.208 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GORELY EFIM GEM/ROSJA I.R.115 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GORJAMINSKI KUSMA GEM/ROSJA I. R. 80 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRATSCHOW ISAI GEM./RUSS. I.R.8 1916-06-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GREKOW PCHON - SIB.SCH.R.11 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRISCHKEWICZ FIMOFEI GEM./RUSS. I.R.108 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRUCERN DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUDINASOW JEGOR GEFR/ROSJA I.R.211 1915-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GURLSCHILTE GEORG GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUTAN PATRU GEM./RUM. I.R.18 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GADOW A. - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1891 - -
GUTOWSKI STANISŁAW - - 1914 VERDUN Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1891 - -
GOROŠ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 SUCHOV -
GLAUBITZ ALFRED LEUTNANT / KOMP. FÜHRER RES. INF. REG. 229 1 KOMP. 1917-09-26 FLANDERN Bogdaszowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-10-21 - -
GERNET HEINRICH - - 1914-12-20 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-09-10 - -
GAPIŃSKI MAKSYMILIAN - - 1915-06-05 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-08-16 - -
GAPIŃSKI MAKSYMILIAN - - 1915-06-05 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-08-16 - -
GLOBISCH ERICH LANDSTURMMANN ERS.ABT.KRAPTFAHR.BATL. 1917-06-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-07-02 - -
GLOBISCH ERICH LANDSTURMMANN ERS.ABT.KRAPTFAHR.BATL. 1917-06-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-07-02 - -
GRZYWOK WILHELM - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-03-31 Ornontowice -
GRZYWOK WILHELM - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-03-31 Ornontowice -
GALLO STEFANO SOLD. 3.ALP. 1918-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
GALLO STEFANO SOLD. 3.ALP. 1918-01-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
GROBAUER BLASIUS ZGSF. I.R. 14 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 SCHWARZENBERG -
GROBAUER BLASIUS ZGSF. I.R. 14 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 SCHWARZENBERG -
GAMAN IWAN GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GEORCEWITSCH LUBISAW GEM./SER. I.R.7 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GERESIMENKO NIKOLAI GEM/ROSJA SCH.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 72 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHEORGHE STERE GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GLIVILESCU PARASCHIV GEM./RUM. I.R.18 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GLUTSCHENKO FEODOT GEM/ROSJA I.R.217 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GOLOWANOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.44 1918-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GORTSCHENKOW PAWEL GEM/ROSJA ART.R. 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GRISEBANIN NICHAIL GEM/ROSJA I.R.202 1918-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GULAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.240 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GAMAN IWAN GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GEORCEWITSCH LUBISAW GEM./SER. I.R.7 1917-09-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GERESIMENKO NIKOLAI GEM/ROSJA SCH.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 72 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHEORGHE STERE GEM/RUMUNIA I. R. 36 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GLIVILESCU PARASCHIV GEM./RUM. I.R.18 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GLUTSCHENKO FEODOT GEM/ROSJA I.R.217 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GOLOWANOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.44 1918-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GORTSCHENKOW PAWEL GEM/ROSJA ART.R. 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GRISEBANIN NICHAIL GEM/ROSJA I.R.202 1918-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GULAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.240 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GHIORMA NIKOLAI RUMAN. INF. - 1918-10-28 - Wędrynia I wieś, gm. Laskowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie 1890 - -
GAMOŃ JAN - - 1916 FRANCJA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
GRZYBEK LUDWIK SEKCYJNY 2 BRYG. LEGIONÓW POL. 1918-11-18 - Brzeszcze miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie 1890 BRZESZCZE -
GIOCAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.?3 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
GIOCAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.?3 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
GAJOWCZYK ANTONI - 2 KOMP. REZ. P. P. NR 46 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-12-31 PASIERBY -
GIACOBINO DOMENICO SERG. 49.FANT. 1918-03-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-18 - -
GIACOBINO DOMENICO SERG. 49.FANT. 1918-03-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-18 - -
GRUSCHKE WILHELM SERGT[EANT] FLIEG BEOB. SCHULE STOLP 1918-07-27 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 - lapidarium
GUROWIETZ VINZENT - - 1917-04-16 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1889-07-07 - -
GEISLER AUGUST - FÜS. RGT. 38 1914-09-29 Binarville / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-07-06 - -
GADACZ ALOIS FAHRER BESP.ABT.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-08-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-06-15 - -
GADACZ ALOIS FAHRER BESP.ABT.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-08-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-06-15 - -
GRANZ KARL KANONIER GARDEFUFSA RGT.2 1919-03-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1889-06-03 - -
GRÜNEBERG PAUL FÜS. - 1915-06-11 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie 1889-03-26 - -
GROSS FLORIAN MUSK. - 1916-07-25 POZIERES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-22 - -
GODELMANN RICHARD GRENADIER - 1914-08-17 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1889-02-08 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
GALIZZA GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
GALIZZA GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
GRANICH AKIWA JEDNOROCZNY OCHOTNIK 2 KOMP. 41 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Stroznyc / Bukowina -
GRANICH AKIWA JEDNOROCZNY OCHOTNIK 2 KOMP. 41 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Stroznyc / Bukowina -
GRABOWSKI AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
GRABOWSKI AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
GIEKAWA (CIEKAWA?) ANTONI SZEREG. - 1919-09-10 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1889 - -
GIEKAWA (CIEKAWA?) ANTONI SZEREG. - 1919-09-10 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1889 - -
GATIATULIN KAFIZULLA GEM/ROSJA I.R?4 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GATIN GATEI UTFFZ/ROSJA I.R.163 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GHEORGE DIMA GEM./RUM. I.R.83 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GHEORGHE STACHIECI GEM./RUM. I.R.26 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GORODEKI TORFAN GEM/ROSJA I.R.111 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GRINIENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.205 1916-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GURUNOW ALEXEJ GEM. FEST.ART. 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GATIATULIN KAFIZULLA GEM/ROSJA I.R?4 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GATIN GATEI UTFFZ/ROSJA I.R.163 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GHEORGE DIMA GEM./RUM. I.R.83 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GHEORGHE STACHIECI GEM./RUM. I.R.26 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GORODEKI TORFAN GEM/ROSJA I.R.111 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GRINIENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.205 1916-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GURUNOW ALEXEJ GEM. FEST.ART. 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GRUNDLER MAXIMILIAN - - 1915 - Forst III Niemcy Pogranicze 1889 - -
GERSCH PAUL FELDWEBEL 7.KOMP.RES.JNF.RGT.271 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-12-13 - -
GERSCH PAUL FELDWEBEL 7.KOMP.RES.JNF.RGT.271 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-12-13 - -
GEMMARI GIUSEPPE CAP. MAGG. 77.FANT. 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-09-23 - -
GEMMARI GIUSEPPE CAP. MAGG. 77.FANT. 1918-03-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-09-23 - -
GŁOWACZ MICHAŁ PLUT. 7 KOMP. ZAPAS. BAT. P.P. NR 50 1915-10-06 WEIMAR - NIEMCY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1888-09-17 GĘBICE -
GAWENDA JOHANN - - 1917-08-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1888-08-13 - -
GLOMBITZA THEODOR OBERMAT. - 1915-12-17 OST-SEE Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1888-08-10 - -
GNIADY WŁADYSŁAW KPT. 2 P.P. LEG. / SZTAB II KORPUSU NA WSCHODZIE 1918-05-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1888-06-02 - -
GNIADY WŁADYSŁAW KPT. 2 P.P. LEG. / SZTAB II KORPUSU NA WSCHODZIE 1918-05-15 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1888-06-02 - -
GROBERT JÓZEF - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-02-20 Ornontowice -
GROBERT JÓZEF - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-02-20 Ornontowice -
GRATKOWSKI GUST. RES. - 1916-11-25 - Lanngut Rosja Pogranicze 1888-02-12 Thomareinen -
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
GRAMA KONSTANTY SZER. - 1917-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
GRAMA KONSTANTY SZER. - 1917-07-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
GABOV MORITZ GEM./RUM. I.R.67 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAPIE MARIN GEM./RUM. I.R.66 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GARMUCHAMETOW GABIDULLA GEM/ROSJA I.R.161 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GASALSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAWCETOW JAGOR GEM./RUSS. I.R.335 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GEORGE MARIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE LINA GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE NICOLAE RUM. I.R.59 1918-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE PATRUSCHKA GEM./RUM. I.R.36 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE PETRIKA GEM./RUM. I.R.41 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHIBUS DUMITRU GEM./RUM. I.R.11 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHITA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.71 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GLUJDEA BARBA GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOJACARU NASTASE GEM./RUMÄN I.R.45 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOLIKOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.306 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOLOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GORBUROW PETER GEM./RUSS. I.R.34 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRECU MICHAI GEM./RUM. I.R.86 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGARAS JON GEM./RUM. I.R.64 1917-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGORESCU JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGORESCU VIRGIL GEM./RUM. I.R.15 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIWUL FEODOR GEM/ROSJA I. R. 207 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GROSSU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUALFRE SECONDO GEM/WŁOCHY 3 ALP.RG 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUISSO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPIN I.R.7 1918-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GULOJEW MICHAEL GEFR/ROSJA I.R.238 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GURKOF JEWSTAFI SERGT/RUMUNIA I. R. 11 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GABOV MORITZ GEM./RUM. I.R.67 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAPIE MARIN GEM./RUM. I.R.66 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GARMUCHAMETOW GABIDULLA GEM/ROSJA I.R.161 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GASALSKI WASSILI GEM/ROSJA I. R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GAWCETOW JAGOR GEM./RUSS. I.R.335 1917-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GEORGE MARIN GEM./RUM. I.R.76 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE LINA GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE NICOLAE RUM. I.R.59 1918-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE PATRUSCHKA GEM./RUM. I.R.36 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHEORGHE PETRIKA GEM./RUM. I.R.41 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHIBUS DUMITRU GEM./RUM. I.R.11 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GHITA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.71 1917 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GLUJDEA BARBA GEM/RUMUNIA I.R.1 1918-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOJACARU NASTASE GEM./RUMÄN I.R.45 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOLIKOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.306 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOLOKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GORBUROW PETER GEM./RUSS. I.R.34 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRECU MICHAI GEM./RUM. I.R.86 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGARAS JON GEM./RUM. I.R.64 1917-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGORESCU JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGORESCU VIRGIL GEM./RUM. I.R.15 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIWUL FEODOR GEM/ROSJA I. R. 207 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GROSSU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUALFRE SECONDO GEM/WŁOCHY 3 ALP.RG 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUISSO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPIN I.R.7 1918-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GULOJEW MICHAEL GEFR/ROSJA I.R.238 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GURKOF JEWSTAFI SERGT/RUMUNIA I. R. 11 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GOŁYSA FRANCISZEK - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BOBROWNIKI MŁ. -
GRUNERT ANTON UTFFZ. - 1917-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1887-31-05 LILIENTHAL - BIALCZYN -
GRAZZINI ATTILIO CAP. 89.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-12-02 - -
GRAZZINI ATTILIO CAP. 89.FANT. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-12-02 - -
GORAUS TOMASZ - - 1915-10-11 FARBUS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1887-11-21 - -
GUALDI PIO SOLD. 68.FANT. 1918-09-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-10-10 - -
GUALDI PIO SOLD. 68.FANT. 1918-09-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-10-10 - -
GERTIG FRANZ INF. P.I.R. 58 1915-05-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887-09-21 - -
GOEDICKE PAUL RES. K.P.G.R.Z.F. 1 1915-05-26 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887-05-30 - -
GOŁĄB ANTONI - - 1914-09-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-05-09 Ornontowice -
GOŁĄB ANTONI - - 1914-09-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-05-09 Ornontowice -
GORLA ERNESTO SERG. 234.FANT. 1918-05-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
GRAZZI UMBERTO SOLD. 233.FANT. ? - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
GORLA ERNESTO SERG. 234.FANT. 1918-05-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
GRAZZI UMBERTO SOLD. 233.FANT. ? - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
GARAGEA MATEI GEM./RUM. I.R.73 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GARNICEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.18 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GEREA FOMA GEM./RUM. I.R.61 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GEURESCU JLIE GEM./RUM. I.R.26 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEMESCU JON GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEORGHE STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEORGHE STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 80 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHIORCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GORINOWITCH ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.65 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRASSO LECONTO GEM/WŁOCHY I.R.90 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GREBENKIN BORIS GEM./RUSS. I.R.205 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRIGORE BARBU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRUIA NICULAE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GARAGEA MATEI GEM./RUM. I.R.73 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GARNICEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.18 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GEREA FOMA GEM./RUM. I.R.61 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GEURESCU JLIE GEM./RUM. I.R.26 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEMESCU JON GEM/RUMUNIA I. R. 18 1917-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEORGHE STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 43 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHEORGHE STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 80 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GHIORCA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.47 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GORINOWITCH ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.65 1917-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRASSO LECONTO GEM/WŁOCHY I.R.90 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GREBENKIN BORIS GEM./RUSS. I.R.205 1918-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRIGORE BARBU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRUIA NICULAE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GOŁĄB TEODOR - - 1914-09-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-09-18 Ornontowice -
GOŁĄB TEODOR - - 1914-09-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-09-18 Ornontowice -
GRYCNER PIOTR KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1886-08-24 - -
GRYCNER PIOTR KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1886-08-24 - -
GIALLOMBARDO BENEDETTO SOLD. 147.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-06-22 - -
GIALLOMBARDO BENEDETTO SOLD. 147.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-06-22 - -
GOTTSCHLING JOSEF LANDSTURMMANN AUSBILD.-KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-11-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-06-13 - -
GOTTSCHLING JOSEF LANDSTURMMANN AUSBILD.-KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1916-11-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-06-13 - -
GODZINA OTTO DOM. KNECHT - 1915-08-11 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1886-05-01 - obelisk
GAZA WOJCIECH UŁ. 2 P.UŁ. 1917-08-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1886-03-01 - stela nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
GAZA WOJCIECH UŁ. 2 P.UŁ. 1917-08-24 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1886-03-01 - stela nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
GRÜN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Bohorodezany -
GRÜN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Bohorodezany -
GALKIN IWAN RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARANIE ANTON GEM/ROSJA I.R.447 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARBITSCH DRAGITSCH GEM/SERBIA I.R.5 1916-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARSCHKOW ALEKSANDER GEM/ROSJA I.R.?4 1917-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGE PETRE GEM./RUM. I.R.6 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE ANGHEL GEM./RUM. JÄ.R.8 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE JLIE GEM./RUM. I.R.43 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE MIRU GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHINSCHA STAN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GITOIN PETER GEM./RUMÄN I.R.60 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GLIGA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.71 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GOLUBJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.267 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GORGOTA JON GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GREUMSCH MAIWLE GEM./RUM. I.R.43 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRIGOJLIS JOSEF GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRIGORTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GROSDICZ JOWAN SER.ZIVILGEF. - 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GALKIN IWAN RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARANIE ANTON GEM/ROSJA I.R.447 1919-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARBITSCH DRAGITSCH GEM/SERBIA I.R.5 1916-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GARSCHKOW ALEKSANDER GEM/ROSJA I.R.?4 1917-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGE PETRE GEM./RUM. I.R.6 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GEORGI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE ANGHEL GEM./RUM. JÄ.R.8 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE JLIE GEM./RUM. I.R.43 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHEORGHE MIRU GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GHINSCHA STAN GEM./RUM. I.R.43 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GITOIN PETER GEM./RUMÄN I.R.60 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GLIGA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.71 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GOLUBJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.267 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GORGOTA JON GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GREUMSCH MAIWLE GEM./RUM. I.R.43 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRIGOJLIS JOSEF GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRIGORTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GROSDICZ JOWAN SER.ZIVILGEF. - 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GNIESER OTTO UTFFZ. - 1916-07-03 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1885-12-06 - -
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1885-10-02 - -
GIOVANNON PIETRO SOLD. 238.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-21 - -
GIOVANNON PIETRO SOLD. 238.FANT. 1918-06-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-09-21 - -
GOLONSKI PETER SERGT. INFT. REGT. 5 1918-10-28 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1885-06-29 - -
GOLONSKI PETER SERGT. INFT. REGT. 5 1918-10-28 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1885-06-29 - -
GĘBIAK JAN - 1 KOMP. PRUS. REZ. P.P. NR 80 1918-08-22 MIRAUMONT Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-05-04 LUDWINOWO -
GOEPFERT ERNST - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-04-01 OSTHEIM -
GNECH GIOV.ANT. SOLD. 74.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-01-29 - -
GNECH GIOV.ANT. SOLD. 74.FANT. 1918-11-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-01-29 - -
GASTALDI PAOLO SOLD. I.ALP. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
GASTALDI PAOLO SOLD. I.ALP. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885- - -
GARTENBERG JOSEF PIECHUR 9 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Dolina -
GARTENBERG JOSEF PIECHUR 9 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Dolina -
GALEJEW IBRAHIM GEM./RUSS. I.R.307 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GARDINE ANTON GEM/RUMUNIA I.R.53 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATEA STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 80 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATLAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.40 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GAWRILOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.270 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GHEORGHE JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GIANTI EUSEBIO GEM/WŁOCHY MITRAGL.KOMP.26 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GIURA PREDA GEM./RUM. I.R.46 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLEBOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 116 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLUCHOW NIKOLA GEFR./RUSS. I.R.105 1916-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLUSCHOSKI SEMJON GEM ART.BRG.31 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOGESCU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.67 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOINACU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.57 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOLIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.7 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORBATSCHO MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 4 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORGOTA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORKOW KARP GEM./RUSS. I.R.5 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOSTIZIN IWAN GEM./RUSS. I.R.322 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRADISTEANU RADU GEM./RUM. JÄG.R.9. 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRILLI ANGELO GEM/WŁOCHY I.R.57 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRITSCHIN ANDREAN GEM./RUSS. I.R.193 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GALEJEW IBRAHIM GEM./RUSS. I.R.307 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GARDINE ANTON GEM/RUMUNIA I.R.53 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATEA STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 80 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATLAN GHEORGHE GEM./RUM. I.R.40 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GAWRILOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.270 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GHEORGHE JON GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GIANTI EUSEBIO GEM/WŁOCHY MITRAGL.KOMP.26 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GIURA PREDA GEM./RUM. I.R.46 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLEBOW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 116 1917-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLUCHOW NIKOLA GEFR./RUSS. I.R.105 1916-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GLUSCHOSKI SEMJON GEM ART.BRG.31 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOGESCU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.67 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOINACU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.57 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOLIKOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.7 1917-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORBATSCHO MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 4 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORGOTA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GORKOW KARP GEM./RUSS. I.R.5 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GOSTIZIN IWAN GEM./RUSS. I.R.322 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRADISTEANU RADU GEM./RUM. JÄG.R.9. 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRILLI ANGELO GEM/WŁOCHY I.R.57 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRITSCHIN ANDREAN GEM./RUSS. I.R.193 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GATTER ANTON INFANTERIST I.R. 33/5 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1885 BUDAPEST -
GRIX WILHELM KAN. - 1918-05-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-11-17 - -
GERSTEL ALFRED LTN. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-08 - Rotunda i nagrobek
GARINO GIOVANNI SOLD. 2. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-05-09 - -
GARINO GIOVANNI SOLD. 2. 1918-05-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-05-09 - -
GOŁĄB ROBERT - - 1916-04-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1884-04-15 Ornontowice -
GOŁĄB ROBERT - - 1916-04-06 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1884-04-15 Ornontowice -
GHIGINI ERNESTO SOLD. 103.BOMB. 1918-11-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-01 - -
GHIGINI ERNESTO SOLD. 103.BOMB. 1918-11-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-03-01 - -
GRUNER PAUL UTFFZ. - 1918-06-09 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1884-01-03 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GOTTOMOM GRZEGORZ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GOTTOMOM GRZEGORZ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
GAJUAR GEORGI GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GARAJEW PAWEL GEM./RUSS. I.R.284 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRILOW ANTIP GEFR. SIB.SCH.I.R.13 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRILOW WLADIMIR GEM GRENZ.R.6 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GEORDETSCH MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.46 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GIANU DIMITRE GEM/RUMUNIA I.R.8 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GMIRA JAKOB GEM./RUSS. I.R.306 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GOLUBKIN KONSTANTIN GEFR/ROSJA I.R.212 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GORA DIMITRI GEM/ROSJA F.A.R. 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GRECU JLIA GEM/RUMUNIA I.R.47 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GREGORE JONITZEI GEM./RUM. I.R.41 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAJUAR GEORGI GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GARAJEW PAWEL GEM./RUSS. I.R.284 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRILOW ANTIP GEFR. SIB.SCH.I.R.13 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GAWRILOW WLADIMIR GEM GRENZ.R.6 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GEORDETSCH MARIN GEM./RUM. I.R.26 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.46 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GIANU DIMITRE GEM/RUMUNIA I.R.8 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GMIRA JAKOB GEM./RUSS. I.R.306 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GOLUBKIN KONSTANTIN GEFR/ROSJA I.R.212 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GORA DIMITRI GEM/ROSJA F.A.R. 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GRECU JLIA GEM/RUMUNIA I.R.47 1918-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GREGORE JONITZEI GEM./RUM. I.R.41 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
GROSS P. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1884 - -
GAMON JAN - - 1918-11-23 LAZ. NÜRNBERG Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1883-11-04 szpital -
GARIOLO ANGELO SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-10-21 - -
GARIOLO ANGELO SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-10-21 - -
GAJDA - UNTEROFFZ. FELD TEFEGRAFEN BAT 1919-10-04 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-04-18 - -
GARUTTI PRIMO SOLD. 43.FANT. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-28 - -
GARUTTI PRIMO SOLD. 43.FANT. 1918-03-31 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-28 - -
GANASSALE PIETRO SOLD. 2.ART.C. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-05 - -
GANASSALE PIETRO SOLD. 2.ART.C. 1918-06-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-03-05 - -
GALLINA SERAFINO SOLD. 372-MITR. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GARAFULI GIOVANNI SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GALLINA SERAFINO SOLD. 372-MITR. 1918-03-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GARAFULI GIOVANNI SOLD. 15.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883- - -
GALEA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-0?-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALL ANTON UTFFZ./RUM. I.R.54 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALL MICHAI GEM./RUM. I.R.7 1917-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GARO ANSELMO GEM/WŁOCHY ALP.R.3 1919-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEAMBASU NICOLAI GEM./RUM. I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEANA GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GENUNIANO FRANCESCO GEM/WŁOCHY 12 BERSAGL.R. 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGE STAN GEM./RUM. I.R.28 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GHEORGHE FANASIE GEM./RUSS. I.R.60 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GHEORGHE NICOLAE GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GLIMKA ANTON GEM./RUSS. I.R.454 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GOLAMBONITZ GHEORGHE GEM./RUM. I.R.33 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GOLOWKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.109 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRAD?NRU AG?IM GEM./RUM. I.R.59 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRUDEJEW DEMIRY GEM/ROSJA I. R. 105 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUCOIN CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GURETZKI FELIX GEM./RUSS. I.R.56 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUSEW ALEXANDER GEM/ROSJA A.R.53 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALEA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-0?-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALL ANTON UTFFZ./RUM. I.R.54 1917-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GALL MICHAI GEM./RUM. I.R.7 1917-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GARO ANSELMO GEM/WŁOCHY ALP.R.3 1919-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEAMBASU NICOLAI GEM./RUM. I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEANA GEORGE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GENUNIANO FRANCESCO GEM/WŁOCHY 12 BERSAGL.R. 1918-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGE STAN GEM./RUM. I.R.28 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GEORGESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GHEORGHE FANASIE GEM./RUSS. I.R.60 1917-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GHEORGHE NICOLAE GEM/RUMUNIA I. R. 75 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GLIMKA ANTON GEM./RUSS. I.R.454 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GOLAMBONITZ GHEORGHE GEM./RUM. I.R.33 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GOLOWKOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.109 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRAD?NRU AG?IM GEM./RUM. I.R.59 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRUDEJEW DEMIRY GEM/ROSJA I. R. 105 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUCOIN CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GURETZKI FELIX GEM./RUSS. I.R.56 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUSEW ALEXANDER GEM/ROSJA A.R.53 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GABRIEL EDMUND RES: UNTEROFFIZER K.K. FELDARTILERIE REGT.6 1914-12-02 - Bytom V miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882-10-03 WIEDEŃ -
GINSCHUR FRANZ SERGT. - 1918-02-21 DURY Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1882-06-03 - -
GUTSFELD GEORG LANDSTURMMANN 4.KOMPL.J.F.B.MARIENWERDER II 1917-05-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-24 - -
GUTSFELD GEORG LANDSTURMMANN 4.KOMPL.J.F.B.MARIENWERDER II 1917-05-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-24 - -
GOLLA VINCENT WEHRMANN, SAN.HUNDEFUHRER 2.ESKADRON.TRAIN.ERS.ABT.6 1917-09-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-04 - -
GOLLA VINCENT WEHRMANN, SAN.HUNDEFUHRER 2.ESKADRON.TRAIN.ERS.ABT.6 1917-09-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-04 - -
GUIDOTTI AMELIO SOLD. 178.MITR. 1918-09-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-03 - -
GUIDOTTI AMELIO SOLD. 178.MITR. 1918-09-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-03 - -
GOLFARELLI GIUSEPPE SOLD. 254.FANT. 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
GOLFARELLI GIUSEPPE SOLD. 254.FANT. 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
GIRGOTH GUSTAV ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1882 - -
GIELMAS MICHAEL KUTSCHER BRIG.TRAIN.ABT. 15 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
GIELMAS MICHAEL KUTSCHER BRIG.TRAIN.ABT. 15 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 - -
GALLANDLAN IMIMOIBIN - - 1916-10-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
GALLANDLAN IMIMOIBIN - - 1916-10-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
GANJUSCHKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARDEJOW JGNATI GEM./RUSS. I.R.133 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARSKI IGNATI SERGT A.K.23 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GEORGE JAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GHIGOCU PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GHINEA TUDOR GEM./RUM. I.R.26 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GIORGHE KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GOLIN ALEXANDER GLIR/ROSJA I.R.1 1919-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GORJONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.289 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GRIGORE VASILE* GEM./RUM. I.R.41 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUNSWIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.242 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUSS JANKEL GEM RES. ABT. 27. 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GANJUSCHKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.24 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARDEJOW JGNATI GEM./RUSS. I.R.133 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GARSKI IGNATI SERGT A.K.23 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GEORGE JAN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GHIGOCU PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 58 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GHINEA TUDOR GEM./RUM. I.R.26 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GIORGHE KONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GOLIN ALEXANDER GLIR/ROSJA I.R.1 1919-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GORJONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.289 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GRIGORE VASILE* GEM./RUM. I.R.41 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUNSWIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.242 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUSS JANKEL GEM RES. ABT. 27. 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GOLDMANN WILLY GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882 - nagrobek
GROSS MICHAEL UNG. KORP. K.U.K. I. R. 2 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882 HOLLEVENY -
GUADAGNIN UMBERTO SOLD. 159.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-27 - -
GUADAGNIN UMBERTO SOLD. 159.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-27 - -
GOEBEL THEODOR - I.R.35.2 1915-11-09 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1881-04-11 SCHEICKINGEN, WESTF. -
GOZZI GUGLIELMO SOLD. 58.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
GOZZI GUGLIELMO SOLD. 58.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
GRĘKOWSKI BERNARD - - 1917-02-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Masłowo -
GONCZAROW SIODOROW - 128 p.p. ros. 1917-08-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
GONCZAROW SIODOROW - 128 p.p. ros. 1917-08-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1881 - -
GALLIGANI PIO SOLD. 247.FANT. 1918-05-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - -
GALLIGANI PIO SOLD. 247.FANT. 1918-05-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881 - -
GAGANTZA JON GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GASCA SAVO GEM./RUM. I.R. 68 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEOACAO PAUN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHERMAN JON GEM./RUM. I.R.5 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GLOVAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GUSSEW NIKIFOR UNTFZ/ROSJA BRG.84 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GAGANTZA JON GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GASCA SAVO GEM./RUM. I.R. 68 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEOACAO PAUN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.66 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GHERMAN JON GEM./RUM. I.R.5 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GLOVAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GUSSEW NIKIFOR UNTFZ/ROSJA BRG.84 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GOTTSCHLICH PAUL - - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1881 Eulenburg -
GROMOLL KARL LANDWEHRMANN - - Vermisst Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1880-11-07 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
GOLANIN IWAN UNTEROFFIZIER 3.RUSS.INF.RGT.PERNOWSKI 1916-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-18 - -
GOLANIN IWAN UNTEROFFIZIER 3.RUSS.INF.RGT.PERNOWSKI 1916-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-07-18 - -
GABOLINI SIMONE SOLD. 275.FANT. 1918-06-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-25 - -
GABOLINI SIMONE SOLD. 275.FANT. 1918-06-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-25 - -
GORNY PETER UTFFZ. 10.MOB.ETAPP.KP. 4 1916-02-03 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-04-25 KL. BOREK. KR. ROSENBERG -
GIANOTTI ENRICO SOLD. 273.FANT. 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-20 - -
GIANOTTI ENRICO SOLD. 273.FANT. 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-04-20 - -
GRAMALLA JOH. - - 1916-01-13 Mesiness / Comines Kórnica Kolonia wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie 1880-03-08 Rajdyn -
GEISSLER EDUARD UNTEROFFIZIER INF REGT 94 1919-03-21 GEFANGENSCHAFT IN MAHREN Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-02-18 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
GREGORI PAOLO SOLD. 148.FANT. 1918-03-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-01-24 - -
GREGORI PAOLO SOLD. 148.FANT. 1918-03-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-01-24 - -
GREBLER HERMAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1880 Kołomyja -
GREBLER HERMAN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1880 Kołomyja -
GATOTEARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.16 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GAWSOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.109 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.32 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GATOTEARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.16 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GAWSOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.109 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.32 1916-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
GRAHL RICHARD KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-11-15 - -
GRAHL RICHARD KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-11-15 - -
GÄRTNER REINHARD GEFR. - 1918-06-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-10-30 - -
GALEJA MICHAŁ SZER. 1 KOMP. 2 BAT. ZAP. P.P. NR 46 1915-10-27 POZNAŃ Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1879-09-25 BABKOWICE -
GARTNER GUSTAW EDMUND LANDWEHRMANN LANDW. 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-05-14 SZPITAL POLOWY W BROMBERG Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1879-06-19 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
GRASSNICK OTTO - IN.BRÜCK.TR.35 1914-11-13 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1879-01-24 - obelisk
GRÜNBERG ABRAHAM ERS. RES. K.U.K. I.R. 58 1915-12-11 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1879 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1918-05-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GRUMIEC GEORG SZER. p.p.ros. 1917-04-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GALENDA MATWIEJ SZER. - 1918-05-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GRUMIEC GEORG SZER. p.p.ros. 1917-04-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GARDEJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.15 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GASPARELLI ISACO GEM/WŁOCHY MASCH.APT.10405 1918-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GAWKASSEW SAMUIL UTFFZ/ROSJA I.R.314 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GOLDBERG ABRAM GEM./RUSS. I.R.158 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRIGORE MICAEL GEM/RUMUNIA I.R.77 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRUITSCH SWETKO SERB. A.R.6. 1916-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GARDEJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.15 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GASPARELLI ISACO GEM/WŁOCHY MASCH.APT.10405 1918-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GAWKASSEW SAMUIL UTFFZ/ROSJA I.R.314 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GOLDBERG ABRAM GEM./RUSS. I.R.158 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRIGORE MICAEL GEM/RUMUNIA I.R.77 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRUITSCH SWETKO SERB. A.R.6. 1916-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GROTIUS THEODOR - - 1919-06-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-12-04 - -
GÓRNY M. - - 1914-10-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1878-09-07 Wijewo -
GÓRNY M. - - 1914-10-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1878-09-07 Wijewo -
GARRE STEFANO SOLD. 210.FANT. 1918-10-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-08-16 - -
GARRE STEFANO SOLD. 210.FANT. 1918-10-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-08-16 - -
GÜNTHER EMIL LEHRER - 1914-11-14 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1878-08-04 - obelisk
GAMBKE AUGUST B?AMT STELLV. - 1917-04-04 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1878-04-24 - -
GRYTZ IGNATZ - - 1917-11-22 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-01-16 - -
GARASSIMENKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GLUSCHENKO MAKAR GEM./RUSS. I.R.54 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GORABTSCHENKO LEONTI GEM/ROSJA I.R.241 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRISTEA WASILE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRITZUS THOMAS RUSS.ZIVIL.GEF. - 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GUTZU NICOLAE GEM./RUM. I.R.47 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GARASSIMENKO NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GHEORGHE DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GLUSCHENKO MAKAR GEM./RUSS. I.R.54 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GORABTSCHENKO LEONTI GEM/ROSJA I.R.241 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRISTEA WASILE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRITZUS THOMAS RUSS.ZIVIL.GEF. - 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GUTZU NICOLAE GEM./RUM. I.R.47 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GALKIN STEFAN GEFR/ROSJA I.R.128 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GANETSCHKIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.242 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GARBATSELIK PETER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GHEORGHE ANGEL GEM./RUM. I.R.20 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GIUNGU JAKOB GEM./RUM. I.R.47 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GIUREA STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GRIGORIEO GEORGE GEM./RUM. I.R.75 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GURBANESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.77 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GALKIN STEFAN GEFR/ROSJA I.R.128 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GANETSCHKIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.242 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GARBATSELIK PETER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GHEORGHE ANGEL GEM./RUM. I.R.20 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GHEORGHE CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GIUNGU JAKOB GEM./RUM. I.R.47 1917-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GIUREA STEFAN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GRIGORIEO GEORGE GEM./RUM. I.R.75 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GURBANESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.77 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GEHLER RUDOLF LDSTM. - 1918-10-05 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1876-04-20 - -
GRANATYS VALENTIN - - 1918-12-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-02-05 - -
GRANATYS VALENTIN - - 1918-12-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-02-05 - -
GANEA MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
GANEA MARIN GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
GOLDMANN FRANZ - - 1918-10-16 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1875-11-01 - -
GIESCHE GUSTAV - - 1918-10-31 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1875-10-28 - -
GHEORGHE APOSTOL GEM./RUM. I.R.75 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
GONGA GEORGE GEM./RUM. I.R.70 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
GHEORGHE APOSTOL GEM./RUM. I.R.75 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
GONGA GEORGE GEM./RUM. I.R.70 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
GUTERMANN LUDWIG - - 1915-12-?3 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-04-22 BREMEN -
GREBER ISRAEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1874 Szczeliska Nowe -
GREBER ISRAEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1874 Szczeliska Nowe -
GALIMOW MJAGIS GEM/ROSJA I.R.305 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GAWIN ANTON GEM./SERB. I.R.112 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GORBALOW IWAN GEM./RUSS. I.R.96 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GALIMOW MJAGIS GEM/ROSJA I.R.305 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GAWIN ANTON GEM./SERB. I.R.112 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GORBALOW IWAN GEM./RUSS. I.R.96 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
GÖBEL GUSTAV KANONIER 4.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1916-08-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-09-12 - -
GÖBEL GUSTAV KANONIER 4.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.6 1916-08-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-09-12 - -
GAUPP DR JOHANNES - - 1920-03-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-07-13 SAGAN -
GIRKE KARL - - 1915-10-07 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1873-02-26 - -
GRITSCHENKO PIATR GEM SCH.R.7 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GROMOW OSIP GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GRITSCHENKO PIATR GEM SCH.R.7 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GROMOW OSIP GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GUTZMANN EMIL LANDSTURMANN BEZ KOMM. SCHLAWE 1919-04-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1872-10-15 - lapidarium
GEBAUER FRANZ ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-09-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-09-24 - -
GEBAUER FRANZ ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-09-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-09-24 - -
GÖTZMANN EMIL FLIEGER