Nazwisk w bazie na literę H: 3998

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
HETMAN JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
HESSE KURT OBERLEUTNANT 1 BATL. RES. RUSS. RGT. 6 1914-11-23 - Borowa wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HORVATH ADAM INFANT. KUK JR 23 1914-12-26 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HEILER GEORG UNTFFZ. RES.INF.REG.228 1.KOMP - - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HENTSCHEL A. ERS. RESERVIST I.K.R.INF.R.225 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HERRMANN F. JÄGER 2.K.R.JÄG.BTL.21 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HUSSMANN MEINR. WEHRMANN I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
HASENAU JOSEF MUSKETIER RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HELMKE HEINRICH VIZEFELDW. RJR 222/7K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HOSIANA JOSEF LDST. INF. KKL EIS. A. 8 1916-02-10 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HAASE GUST. DRAGONER 6 ESK DRAG R 16 lis-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HAUER PAUL ERS. RESERVIST 4 K R INF R 231 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HILDEBRANDT M. MUSKETIER 3 K R INF R 226 1914-12-06 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÖLZEMANN - GEFREITER 4 K R INF R 22? gru-14 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÜHNE OTTO ERS. RESERVIST 11 KR INF R 229 1914-11-30 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HELLER FRANZ OFFZ. STELL. RJR229/2K 1914-11-20 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
HEIDRICH F. KAN. 7 K. 2. GARD. R. R. A. R. 1914-12-09 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HEISSENGERG . RES. 9 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HERDER A. ERS. R. 1 K. INF. REG. 69 1914-12-05 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HUMMEL H. RES. 1 BT. FELD. A. R. 36 1914-12-18 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
HOCHAPFEL WILHELM RESERVIST 6 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOHLSTEIN O. GEFREITER 10 K. INF. REG. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
H(R)ELMBOLD ALFRED SZER 11.82 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HEBLER HEINRICH SZER ?.J.F.A.?? 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HEHA EDWARD SZER 82.M.G.K 28 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HENNEL EMIL SZER 1.61 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HERING KARL SZER 3.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HERMAN HAINRICH SZER 7.8? 1914-11-2? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HERMAN MARTIN SZER ?.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HEYDEN CARL V. D. MAJOR I BATT 1 POS. JNF. REG. 18 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - Jtzehoe -
HIBNER BURGHARD SZER 1.83 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HRIST WILHELM SZER 2.82 1914-11-26 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HWIRAND KRYSTJAN SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
HINTZ REINHOLD OBERLEUTNANT D R STAB FUSIL BTL 1914-11-23 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HOCKENHOLZ H. GEFREITER 6 K INF REG 146 1914-11-30 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HOPPE OTTO RESERVIST 8 K INF REG 140 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HÖTZE FRIEDRICH UNTEROFFIZIER 1 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-25 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
HIRSZ LEO SZER. 2.128 1914-11-28 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAUPT ANTON MUSKETIER 6.K.JNF.REG.21 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HOLLUSCHEK W. ERS.RESERVIST 9.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
HAHN H. RESERVIST 3 K. I.R. 41 1914-12-19 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HANKE ERICH LEUTNANT 8 K. I.R. 41 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HANN GUSTAV ERS. RES. - 1915-02-24 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HEIMLICH FR. ERS. RESERVIST 2 K. R.I.R. 21 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HEIMS ADOLF RESERVIST 12 K. GREN.R. 5 1914-12-19 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HENNIG KARL KANONIER 3 B. F.A.R. 49 1915-01-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HETMSDORFER RICHARD KAN. 4 B. F.A.R. 49 1915-02-04 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HEUER AUGUST KANONIER 3 B. F.A.R. 17 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HEUER AUGUST - F.A.R. 17 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HINZE P. UNTEROFFZ. 1 K. R.I.R. 140 1915-01-13 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
HENKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HUTTER GUST. OBERJ. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
HEDDERGOTT GEORG UNTEROFFIZIER - 1918-03-23 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
HINSCH HELMUT KANONIER 3 B FELD A R 73 1914-12-23 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
HADEL PAUL RESERVIST 4 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAHN ERNST MUSKETIER 10 K. INF. REG. 49 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HANS KARL KRIEGSFRW. 11 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAPP GUST. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HEINRICH K. ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. 140 1914-11-30 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HELL WILH RES 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HENKEL JOH. LANDSTM. 2 K. LDST. BATL. SCHRIMM 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HERGERT L UFZ 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HILBERT . UFZ 9 KOMP. 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HINKEL - RESERVIST INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HOFMANN R. GEFREITER 2. K. E. BTL. LDW. GR. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
HAHN GUSTAW - - 1916-07-25 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
HARDT ERICH - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HAPKE GERHARD - - 1914-12-31 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
HATTER ARTUR - - 1918-07-15 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HÖFTMANN PAUL - - 1918-07-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
HOLZNAGEL WILLI - - 1916-09-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HOPPE WILLI - - 1914-11-19 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
HEIDEMANN FRANZ - - 1917-04-19 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HEIDEMANN OTTO - - 1914-12-15 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
HAAS - ERS. - 1915-07-22 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HARDT KARL SERGEANT - 1918-10-14 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
HENNING - MUSKETIER - 1915-01-03 - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HINZKE - LANDSTURMANN - 1916-10-25 Frankreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
HARTKE WILLI GEFR. - 1918-06-20 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HASS REINHOLD ERS.RES. - 1915-07-23 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HASS WILHELM GEFR. - 1916-10-08 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HOFFMEISTER OTTO VIZ.FELDW. - 1919-07-19 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HÖPNER RICHARD UNTFZ. - 1914-11-14 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
HASITZKI FRIEDRICH - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
HANNEMANN HERRM. - - 1915-02-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HIRTE PAUL - - 1914-11-11 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
HOŁOGA TADEUSZ - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
HELBIG JOHANN - - 1914-10-21 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HERTRAMPH FRANZ - - 1917-08-12 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HOFFMANN PAUL - - 1916-11-02 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
HANKE AUGUST - - 1916-10-24 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HIEISCHER KARL - - 1915-11-03 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HOFFMANN OSWALD - - 1918-08-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
HECKER - GEFR. GARDE RES. DRAG. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERRFORTH - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERSCHER - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HERZKE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HEYNER - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOBE - GREN. RES. INF. RGT. 64, 10.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HOFFMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HUPE - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
HEGENER FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rakowen -
HA(?)ELNGNER A. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HAMM P. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HELMER X. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HERTEL ? LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HICKEL G. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HIE? J. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HÖLZEL G. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HÖLZEL L. GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
HOCHHAUS BERNH. - - 1918-09-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
HABERMANN GUSTAV - - 1915-01-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN EMIL - - 1917-06-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEIKE ERICH - - 1914-12-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELHRIGCH WILHELM - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELLMIG FRIEDRICH - - 1918-04-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HELLMIG JULIUS - - 1916-11-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HEß OTTO - - 1914-12-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HIRSCH ALBRECHT - - 1914-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN GUSTAV - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOFSTEIN GUSTAV - - 1917-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HOPFNER GUSTAV - - 1918-05-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HORN PAUL - - 1915-05-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG ALBERT - - 1916-09-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG ERNST - - 1915-05-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HÜTTIG KARL - - 1915-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN WIKTOR OBLN L.I.R. 46 1915-07-23 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HAAK ERICH WEHRM. 2. KOMP. INF. REGT. 41 1914-12-22 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HAHN RICHARD ULAN 3. ESK. ULAN. REGT. 21 1914-09-12 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HERING WILLHELM WEHRM. 5.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-08-28 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
HALLMANN JOS. - - 19??-06-17 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH FRZ. - - 19??-08-18 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HERHOLZ PAUL - - 1915-02-23 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HUBERT FRITZ - - 1917-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
HABERMANN KARL LDST.JNFAN.  K.U.K.JR.84.3 1915-05-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HORAL HEINRIH JNFANT.  K.U.K.J.R.6,9K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HOTAR RUDOLF RES.JNFT.  K.U.K.JR.99  1915-01-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
HAMPU JANOS LDST.JNF.   K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HANESKO PETER JNFANT. K.U.K.J.R.64  1915-05-15 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HARCZO GREGOR OSTERR.  - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HOLLATZ EMIL UNTOFF.  L.J.R.9.8 K. 1915-02-02 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
HARTMAN GEORG LEUTNANT  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HASELMANN - OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HAUPT JOHANN UNTOFZZ.  L.J.R.72.10K.  1915-05-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HEITMANN FRIED. WEHRMANN  LDW.JNFT.RGT.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HOFFMAN PAUL ERS.RES.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
HERMANN WALTER LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HERGERT ARTHUR KRIEGSFRW.  L.J.R.133.12 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
HAMERL STEPHAN JNFANT.  K.K.J.R.99.8K.  1915-04-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HENKEL EMIL MUSKETIER  J.R.96.12.K.  1914-09-28 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HERALECKI ANTON JNFANT.  K.U.K.J.R.99.15K.  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HESS KARL JNFANT.  K.U.K.J.R.99.5K.  1915-03-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HRBACEK JOHANN KANONIER  K.U.K.30  5 MORSER  1915-02-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
HAMBURGER KARL VIZE FELDW. - 1917-09-29 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
HEINICKE PAUL RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HELLER JULIUS WEHRM. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HELLMERS KARL GEFR. 11. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
HESSE CHRISTIAN KR. FREW. 3 B. IR 343 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HUNDERT KARL VIZEFELDW. 10 K. IR 341 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
HACKENBROICH PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAGDORN THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄGELE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAGELSTEIN E. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAHN WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAITZ KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALD JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALDER SEBAST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HALKOWSKI FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMMANN CHR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAMSCHKE O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANKE ARND. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANKE RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄNSACK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HANSEN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÄRTEL AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTIG WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTJES BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HARTPOT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HASSE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HASSE JOHANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUMANN RUD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUS OSKAR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAUT GUS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HECHT HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIDEMANN H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIL BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIL HENRY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIL JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEILEMANN REINHOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEILMANN FLOR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEIMBURGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEITMANN AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENKEL WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENNE ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HENZE FELIX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEPHOLZ WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERFORD W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERINRICH AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HERRMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HESSE WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEUER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYDEMANN FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HEYKEN GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILDEBRANDT LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILLBRINK FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HILLER WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIMMERT AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HINZE THEOD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HIRSCH GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOCHSTETTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOERSING EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOES OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÖFER FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOFFMANN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOHEISEL FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLLAND HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLLE HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOLZAPFEL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOMANN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONEKAMP H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HONWALD FRHR V H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPP FRZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOPP KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOTH WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HOWE GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜBNER HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUFNER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜGEL NIK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUHN HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUHN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜLS O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜLSE KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HÜLSMANN FR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUMPERT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HUWE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
HAß ALBERT - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HINRICH RUDOLF - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HOFFMANN KARL - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HANEROTT FRANS - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HRADECZNY LEOPOLD AUSTRIA - 1915-09-17 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
HAARSTRICH AD. FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HANISCH WARLAW FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HARTMANN EUGEN VZFELDW. 9 K.I.R. 125 1915-08-06 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEIMANN HEINRICH WEHRM. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HEINRICHSEN GUSTAV FUS. 11 K.R.I.R. 93 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HOLTZEMANN BRUNO GREN. 9 K.R.I.R. 93 1915-08-05 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HULTER HEINRICH FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HURTER HEINZ FUS. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
HILDEBRANDT JUSTUS - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HILMAN ALFRED - - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HURT OSWALD - LJR.19.MEK 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
HERMANN GOTTL. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
HAERTEL R. LANDSTM. 1. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HELLER W. OFFZ. STELLV. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HÖPPNER R. LANDSTM. 4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
HECKMANN - RES. 12 K. INF. REG. 21 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HEIS OTTO MUSK. 6 K. INF. REG. 161 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
HALPT GUSTAW JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HANELDT GOTTLOB WEHM 1K R.I.R. 226 1915-06-15 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HARDER ERNST OBERGEFR. 5 BTTR. GARDE R. F. A. R. 1915-02-13 Nieborów Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - Tralau -
HARTMANN KURT MUSK 12/226 1915-03-2? - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HASSE FRIEDRICH JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-12 BRANDENBURG -
HILDEBRANDT OTTO MUSK 2K R.I.R. 226 1915-05-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HINZ PAUL UTFFZ 3K R.I.R. 226 1915-05-18 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HOHLEMANN ERICH MUSK. 12/R. J. R. 226 1915-06-16 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HÖRNIG KURT JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1897-03-31 WEIßENFELS -
HUHLE ALFRED JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-02-24 HOHENZIATZ -
HUSCHEBECK HERMAN MUSK 9K R.I.R. 226 1915-05-31 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
HEUSCHEINER - REST 2 KMP.JNF.RGT. 42 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HIMPEL RICHARD ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFFMANN KURT ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HOFFMANN WILHELM KARL - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HÜBNER JOSEF - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HAVEMEISTER HANS KRGS. FRW. 7/J. R. 95 1915-01-10 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HENSE OTTO MUSK. 7/J. R. 141 1914-10-27 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HILDENBRANDT GUSTAV PION. II. PION. BTL. 26 1914-11-26 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
HAVINKELS GERHARD WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HELLMUTH WILHELM WEHRM. 3. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 11 1914-12-01 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HITZIG WALTER OBERLTN. STAB LDW. ERS. RGT. 4 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
HÖLLEIN LOUIS RESERVIST 4 K. JNF. REG. 32 1915-01-16 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HOOG ALOIS MUSKETIER 2. K. JNF. REG. 32 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
HER?CHT ? ERS. FRW. J. 59. 6 1914-12-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
HOPF MAX RES. - - - Wysieradz wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
HANKE AUG. LANDSTM 2 K. LST. INF. BTL. COSEL VI 8 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HEINRICH K GEFREITER 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HERTWIG P. LANDSTM 3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HOBUSCH K MUSKETIER 6 K. E. B. LW. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
HALBECKI JAN - - 1918-11-27 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo -
HALMAN FRANCISZEK - - 1918-10-17 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Brzeziny -
HALMAN TEODOR - - 1918-10-28 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Smołdzino -
HENNIG LEON - - 1917-07-24 Rumunia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1892 Szarłata -
HENNIG LEON - - 1918-08-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Masłowo -
HIRSZ ALEKSANDER - - 1917-07-31 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Stanisławy -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1915-11-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Stanisławy -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1917-04-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
HIRSZ FRANCISZEK - - 1918-05-29 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Szarłata -
HIRSZ JAN - - 1917-11-30 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Brzeziny -
HOPA FRANCISZEK - - 1917-08-09 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Przodkowo -
HERRMANN F. (FRANZ? FERDINAND? FRIEDRICH?) WEHRM. ? KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
HERMANN OTTO PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.86 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAK KARL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANEL FRANZ KPL. IR 100 1915-03-20 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDUGA THOMAS MUSK. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEROD VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-04-09 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLER BRUNO RES. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINZ FRANZ MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOCH PETER RES. PIR 58 1915-05-10 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBERT LUDWIG CIVIL KUTSCH. SHD 15 1915-03-27 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUER LEOPOLD KPL. SHD 15 1915-02-08 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALAT EDUARD INF. I.R. 56 1915-02-17 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK ADOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANINGER JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄUSLER ENGELBERT SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVLIČEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVORKA JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEJLEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRASOVEČ MATHIAS GFT. SCH.R. 26 1914-12-31 - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABERER JOSEF SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJNY WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINDL JOSEF INF. LDST.B. 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEJDUK JOSEF INF. IR 36 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELGETH JOHANN SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENDRYCH FRIEDRICH SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENDRYCH JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEPNAR JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZIG FRANZ INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESSE HERMANN UT.OFFZ. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUS JULEW ROS. IR 66 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRTH ROBERT INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLADENKI WASYL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFMANN WENZEL INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEČEK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN JOHANN INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDINA JOHANN LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDINA LEOPOLD R.GFT.TIT.KPL. IR 98 1915-03-01 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSCEL NIKOLAJ INF. IR 34 1915-04-18 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄBOLD WILLI UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKER GREGOR INF. BIR 3 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAETSCHER [ADOLF] OTTO GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN KARL MUSK. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPL ANTON INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANF ROBERT JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄNSEL MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN JOSEF UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASLAUER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEICHELE FRANZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDER ALBERT INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDRICH PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIZMANN ANTON GFT. BIR 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELFRICH JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELL FRANZ TIT.ZGSF. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLMANN - INF. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENGEN JOHANN GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBST GEORG INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERDEGEN LEONARD GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINDEL JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRSCHAUER JOHANN SAN.GFT. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖFER JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN ERNST MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEC ALOIS E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOUSSONG JULIUS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAR JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜTHNER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABERL WENDELIN KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACHULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKHOFER SEBASTIAN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKL JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN ANDREAS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMMERER FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPEL WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANAČEK WENZEL INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDLE JOSEF JG. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANUS MARTIN INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANUŠ FRIEDRICH INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN MICHAEL ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARYTONOW IWAN - D.R. 10 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASELBECK JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUNSTETTER JOSEF RES. B.I.R. 3 1915-02-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEBLER PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEFF ALFRED INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDER KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMANN FRIEDRICH KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIN BRUNO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISL FRANZ SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENGEL PAUL LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENKEL EDUARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENLE MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBERICH HEINRICH GEFR. BAYER.PION.BATL.21 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRLE JOHANN GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZ KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZIG PAUL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESSENBERGER GEORG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUBECK GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILBIG ADOLF RES. I.R. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILDEBRANDT OSKAR MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINTENBERGER LEOPOLD LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINZ ERICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRSCHMANN BERNNARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HITZLER LORENZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČEK ERNST GFT. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JAKOB JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN GEORG GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN RICHARD RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-15 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFNER JAKOB RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOHENNER HEINR. LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORČIK JOSEF PTRF. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖRENTRUP WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖRMANN JOSEF LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORN FERDINAND LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER I ANTON INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDEČEK PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUF ALBERT UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUK JOSEF INF. I.R. 18 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNDT PAUL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HURTNER GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTSCHENREITER WILHELM RES. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTSTEINER FRANZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPL JOSEF R.KPL.TIT.ZGSF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANNAKAMPF JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN KARL LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFMANN EMIL SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄRING THOMAS RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANCZARENKO PHILIPP INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUK CIRIL INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINE JOHANN ANTON LDST.INF. IR 18 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIKSTED WENZEL INF. - - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIMMELFREUND-POINTNER STEFAN INF. IR 21 1914-12-20 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMAN KARL KPL. IR 21 1915-01-24 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLANEK WENZEL INF. IR 36 1915-03-11 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLIK FRANZ INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSNER FRANZ INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLIČKA ADALBERT INF. IR 28 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HONZO MEHO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOŘINA KARL TIT.WACHTM. REIT.SCH.R. 2 1914-12-13 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORN - SCH. SCH.R. 10 - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOWORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVELKA JOSEF KORPORAL I.R 98 1914-12-12 - Gorlice-Sokół (nr 88) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAIDUCEK JAROSLAUS INF. I.R. 100 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HAMRAL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HARA FRANZ RES.JG. F.J.B. 2 - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HARTERT FRIEDRICH - PREUSS.RES.IHF. RGT. 258 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEIMERS JOHANN - PREUSS.RES.IHF. RGT. 271 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEISLER JAKOB - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEJDRYCH WENZEL INF. I.R. 36 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HENKEL RUDOLF UTFZ PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERLICZKA ANTON - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERMANN ANDREAS - B.I.R. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HERMANN ANTON ZGSF. SCH.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEROLD GUSTAW - PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HILLE FRANZ SCH. SCH.R. 34 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HLADKY JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HÖFSTÄTTER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRDINA JOSEF RES.VORM. L.F.K.R. 26 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HUBER WOLFGANG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
HEIN HERMANN MUSK. RES.INF.RGT. 271 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HACKER WENZEL JG. FJB 2 1915-01-08 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZOG KARL SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JOHANN LDST.JG. TKJR 4 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER JOSEF ZGSF. - 1915-03-29 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN KARL KORPORAL I.R. 57 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJDEREK JOHANN LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 56 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPAIS JAROSLAUS LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 20 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPEIS JOSEF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 20 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLIVKA MIKLOS LANDSTURMMANN INFANTERIST H.I.R. 11 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HODUREK FRANZ INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRYKO TIMOFIEJ INFANTERIST I.R. 36 - - Biecz IV (nr 108) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HECK ANDERAS GRENADIER K.P.G.G.R. 3 1915-05-08 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOBARTA ANTON INFANTERIST K.U.K. I.R. 3 1915-05-10 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSAREK JOHANN INFANTERIST RUSS. I.R. 36 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALIČEK HEINRICH LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 3 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANNA PAUL HONVED H.I.R. 16 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESMAK FRANZ INFANTERIST I.R. 3 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČKA ANTON LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 3 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLOŠEK KLEMENS LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 3 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEWA PAUL LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 56 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRAČEK JOSEF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 3 1915-05-05 - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜBEL ERNST SCHÜTZE SCH.R. 1 1915-01-13 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIENER HERMANN INFANTERIST F.J.B. 8 1914-12-15 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLIČKA KARL SCHÜTZE SCH.R. 25 1915-02-21 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINE ROBERT MUSKETIER P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDER OTTO RESERVIST P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAARSCHOPF JOSEF SCH. SCH.R. 20 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEPNAR JOSEF TIT.GFT. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAFERKAMP JOHANN GFT. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEEGSTRA ALBERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIMANN OTTO RES. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENNIG PAUL FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERRMANN WALTER KR.FR. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HESSLER KARL GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEUER FRITZ FUSL. KPGGR 4 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTZ ROBERT GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH ISTVAN - - 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRUSZECKI LAURENZ RES.GFT. SCH.R. 33 1914-12-24 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER HERMANN GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASIBA JAKOB VORMST. K.U.K.F.H.R.6 1914-12-18 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUPT DIETRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEINRICH KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIMPEL MAX RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFKEMEYER JOSEF KR.FR. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOPPE FRITZ UT.OFFZ. KPGRZF 1 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEINDL JOHANN GFT. IR 27 1914-12-20 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HELD BRUNO INF. KPGRZF 3 1915-05-08 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HROVAT MATTHIAS GFT. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERIČKO JOHANN RES.INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERNACH FRANZ INF. IR 47 1915-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERŽIĆ FRANZ - IR 87 1914-12-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIEDEN FRANZ RES.INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HIRSCH FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÖDL JOHANN KPL. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-12-28 - -
HÖSS JOSEF GFT. B.I.R. 13 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HŰTTNER JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAFIN MICHAIŁ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENAFOND FIODOR SAN.SOLD. IR 57 1915-03-31 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENOFONEL TYDOROW SOLD. IR 287 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASSELMANN OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUCK HERMANN GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HERMES KURT KAN. KPGRZF 3 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HINRICHSEN MAX GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAJEK KARL RES.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARKAMMER LEOPOLD INF. LDST.B. 20 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSER RUDOLF SCH. SCH.R. 19 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARTMANN ROBERT UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASCHKE PAUL RES.INF. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HEISIG KONRAD LDST. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HENZE FRANZ GREN. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOFFMANN REINHOLD MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOHENSTEIN ALBERT MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
HRIBAR FELICITAS - LDST.MB 14 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAGEMANN WILHELM GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HASENKAMP KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HITSCH ERICH WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUXOLL JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HULSEN KLAUS GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAERTER MICHAEL INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARTMANN ERNST LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-02-01 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HATAŁA MICHAEL INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLER JOHANN GFT. SCH.R. 10 1915-03-08 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFFMANN RUPERT OFFZ.D. IR 59 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLAS JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORYNA WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRYCAK STEFAN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSLEITHNER JOSEF MICHAEL E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIMMER ANTON GFT. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIRIS WILHELM SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZMANN KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HONZIK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORAČEK WENZEL E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-22 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUZA FRANZ GFT. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER MICHAEL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HURTL WILHELM ZGSF. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRAMOW MICHAEL - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER KARL KDTT.I.D.RES. IR 59 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HYKL WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-31 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAS JOHANN INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAJEK JOSEF ERS.RES.INF. IR 98 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUPTMANN JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOFER FRANZ INF. IR 47 1915-02-21 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖFR JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBMANN JOSEF INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSBAUM OTTO AUSTR.-WĘG. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEITZER ALOIS EDUARD LDST.INF. LIR 1/4 1915-02-28 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEVER ALEXANDER KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-03-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZGRUBER JOHANN KDTT.I.D.RES. TKJR 1 1915-03-28 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSPERGER ALOIS FUHNR.I.D.RES. IR 87 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRANDA WENZEL SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAVELKA JOSEF SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLLITZER FLORIAN E.R.SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDZIK RUDOLF ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSEJNAGIĆ CAMIL LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANAK JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-10(-20) - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDA JOSEF SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERRMANN FRANZ GFT. SCH.R. 9 1914-11-28 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HICKEL LORENZ ZGSF. - - - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLZWARTH HERMANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRDLICKA OTTO SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROMEK GEORG SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUBER RICHARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HASSLER JOSEF GFT. IR 47 1915-03-24 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄMMERLE FERDINAND JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIM XAVER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÄMMERLE ULRICH LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSP ENGELBERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRASTNIK JAKOB E.RES.INF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUP ANTON LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAG MAX JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HAMMEL FRIEDRICH FÄHNR K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HANEL ADOLF KPL. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HARKO WASYL - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HARNIK HUGO ZGSF K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HOFFMANN LEOPOLD LDSCH. K.SCH.R. III 1914-12-16 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
HUBER GOTTFRIED RES. INF. I.R. 27 1915-01-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAUSMANN JOHANN INF. I.R. 97 1914-12-12 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAMUTOW WASYLI INF. INSARSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HANTI ANTON INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-14 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARING GUSTAV - PREUSS. INF. REG. 77 1914-05-05 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HOLZER JAKOB SCH. K.U.K. SCH.R. 27 1914-12-(23-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HREM LEOPOLD SCH. K.K. SCH.R. 27 1914-12-15 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUBER ANDREAS INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUBMANN ANDREAS LDST.SCH. SCH.R. 27 1914-12-23(-30) - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HUCKO MICHAEL LDST. JG. K.U.K. F.J.B. 6 1918-09-04 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
HAASE JOSEF MUSKETIER P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice II (nr 89) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMPEL JOSEF MUSKETIER P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice II (nr 89) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUSHILD RUDOLF MUSKETIER P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice II (nr 89) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISLER I FRANZ MUSKETIER P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice II (nr 89) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISLER II FRIEDRICH MUSKETIER P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice II (nr 89) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENDEL ALEXANDER GEFREITER P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice II (nr 89) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HESSELER JOSEF MUSKETIER P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice II (nr 89) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAIN J. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HENNING W. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HERZIG KURT GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HETSCH E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
HEISE EMANUEL LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HUTZE - UTFFZ. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEIß WILHELM GEFR. 3 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-27 - Dąbrówka III wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HANNEMANN II GUSTAV FÜS. 10 KOMP. RES. INF. RGT. 262 1915-02-08 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HARTMANN ALFRED LEUTNANT 1 MOB. ERS. ABTLG. FELDARTL. RGT. 5 1915-02-27 - Dłutowo (warm.-maz.) nieistniejąca wieś między Piszem a wsią Wincenta, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HITZWITZ HERMANN GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HERMANN OTTO MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HYPKE - MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HERDER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HILDEBRANDT - GEFR. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HORSTMANN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
HAPPE AUGUST MUSK. 10 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-10 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEBERLEIN - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEPPKE H. RES. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOMANN HERMANN GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAGGE HANS MUSK 6 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HANSEN CHRISTIAN RES. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HALLMANN - UFFZ. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HOPP - GEFR. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HASSENSTEIN RICHARD GEFR. 2 INFTR. REGT. 45 1914-09-05 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HAUPT KARL MUSK. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HENKMANN ALFRED WEHRM. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
HEINRICH OTTO - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
HELLWICH KERL LANDSTRM. LANDW. I. R. 84 1918-02-09 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HARTMANN WALTER - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HENSEL FRIEDRICH - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HENSEL JULIUS - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
HILDEBRANDT GUST. AD. - - 1918-03-25 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HILS WILHELM - - 1918-04-13 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
HOFFMANN KURT - - 1915-09-17 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HÖHL KARL - - 1917-04-18 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
HUDASCH WILHELM - - 1915-04-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
HAGEN von FRITZ JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HARTMANN HEINRICH JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HECKMANN HEINRICH RESERV. RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEFFEN JOSEF MUSKETIER RJR 219/1K 1915-07-04 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEISTERKAMP HEINRICH ERS.RES. RJR 219/4K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HELFER WILHELM MUSKETIER RJR 220/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HENKEL ERNST JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HENNIGFELDT CAS. JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HERMS HEINRICH WEHRM. RFAR 47/3K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HERRISCH BERNARD WEHRM. RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEUER JOSEF WEHRM. RJR 220/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HEUN JOHANN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HILGERT JAKOB JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HOFFMANN ALBERT ERS.RES. RJR 217/12K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUBE FRANZ GEFR. RJR 217/1K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HUBERTUS JOSEF JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
HÜWEL FRANZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-07 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAAK HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMEYER RUDOLF FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIDERICH WILH. UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMLER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBST FRITZ GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERTRICH WALTER GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZBERGER WILHELM GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEUFELDER PAUL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEYER MARTIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILD JOHANNES PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HINTZE ARTUR GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOEPPNER GUSTAV FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHNER PETER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLLÄNDER PAUL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORSCH BERNH. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUGUENIN GEORG GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNDECK ERWIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUSTADT HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORVÁTH JÓZSEF HONVED K.UNG.L.I.R. 16 1915-03-18 - Biesna (nr 121) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HORVÁTH PÁL LANDSTURMMANN HONVED K.UNG.L.I.R. 9 1915-04-09 - Biesna (nr 121) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUTKA IMRE GEFREITER K.UNG.L.I.R. 10 1915-05-02 - Biesna (nr 121) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HABERMANN HERMANN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHUL JOHANN ERS. RES. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HALLEY GYULA INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANDLER JÓZSEF UTÁSZ 15.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANIKA JOSEF INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARHAGER RUDOLF LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARMANN JÓZSEF ZÁSZLÓS 9.HONV.GY.E 1915-04-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUER FRIEDRICH LDST. INF. SCH. R. 1 1915-04-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAWLIS JULIAN INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENZL NIKOLAUS SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERMANN WILHELM LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HIDES DAVID INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILLIGER WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HITSCH JÁNOS HONVÉD 24/1.HONV.GY.E. 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLABINECZ JÁNOS HONVÉD 9/2.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAD WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HLAVAČEK FRANZ SCH. SCH. R. 9 1915-01-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HNATYSZAK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOCHSTAFFEL JOHANN ERS. RES. T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHLE ERNST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOJDA JÓZEF - - 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLDA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLEIN FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOLUBECZ IGNÁC HONVÉD 3.GY.E 1915-04-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOSAK JOSEF GFT. TIT. KPL. SCH. R. 9 1914-12-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOUŠL FRANZ LDST. SCH. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROBAK JOSEF INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HROUDA FRANZ E.R.SCH. SCH. R. 9 1914-12-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUBANT JOSEF INF. - 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRUBY GOTTLIEB LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915.05.03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAHN AUGUST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAIN OTTO UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAMMEL PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HAUFE WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEINE HUGO VZFLDW P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEISE FRANZ RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENSEL WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHKE GEORG MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENZEROTH EDGAR GREN. 1.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HILGENDORF EWALD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÖHN HANS GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HRIJAPOW GEORGIJ ZGSF. RUSS.INF.REG.122 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
HENTSCHEL MAX MUSKETIER P.R.I.R. 271 1915-05-03 - Zagórzany (nr 125) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HÜBNER FRITZ UNTEROFFIZIER P.R.I.R. 271 1915-05-03 - Zagórzany (nr 125) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMANN HEINRICH KANONIER PREUSS. RES. F.ART.RGT. 20 1915-05-03 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERZOG JOHANN GRENADIER PREUSS. GARDE GREN. RGT 1 1915-05-03 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERING RUDOLF INFANTERIST K.U.K. F.K.R. 10 1914-10-04 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUGYECZ JOHANN KANONIER K.U.K. F.K.R. 10 1914-08-03 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIMÁNN - HONVED K.UNG.L.I.R. 16 1915-05-06 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HERBÁLY IMRE HONVED K.UNG.L.I.R. 10 1915-03-03 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HARASZIN ANDRÁS HONVED K.UNG.L.I.R. 9 1915-03-07 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HEIM JÁNOS HONVED K.UNG.L.I.R. 303 - - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HOMALA VINZE HONVED K.UNG.L.I.R. 8 1915-05-14 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HANK JAKAB HONVED ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-03-16 - Siedliska I (nr 134) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUDAK MIHÁLY HONVED K.UNG. L.I.R. 16 1915-03-14 - Siedliska I (nr 134) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HUNYOZ LAJOS LANDSTURMMANN HONVED K.UNG. L.I.R. 9 1915-03-25 - Siedliska I (nr 134) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
HELLMICH PAUL FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELMEÁN MIKLOS HONV. H.I.R. 24 1915-01-16 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEMPEL FRITZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HESS EDGAR GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖHNE OTTO GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLTHOFF HEINRICH PION. G.PION.BTL. 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜTTE HEINRICH GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÁCKEL MÁRTON HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJDU JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANTO JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HITYIL LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONRICK JAKOB HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORAK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNOS MICHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRESKO ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRINY JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUDIK JÁNOS HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTYÁN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTYÁN JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HABERERN GUSZTAV ROBERT ZUGSFÜHRER K.UNG. L.I.R. 9 1915-04-17 - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERBEJIS IMRE HONVED K.UNG. L.I.R. 300 1915 - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJEK JOSEF INF. I.R. 21 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMBERGER KARL GFTRT. K.P.G.R.z.F. 3 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANSEN CHRISTIAN WEHRM. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1 1915-05-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARI ISTWAN INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-03-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAVASI GYORGY INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-04-26 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONER zu DREWER OSWALD FŰS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-04 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAJZLER FRANZ SOLD. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLER JOHANN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANUS I JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINEMANN KARL GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILDEN WILHELM WEHRM. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLAVA RUDOLF GFT. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLUM LUDWIG SCH. K.K.SCH.R.11 1915-05-03 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNICKEL WILLI UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSEINKNEK TIEZTIKARA - - - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARSTACK OTTO GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HECK HEINRICH GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HELLDOBLER ALBERT GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEMPA HELEGU - RUSS. SOLD. - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOCHSTRATE HEINR. GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONK JAKOB GEFR. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUSEMANN HEINRICH AUGUST LDST. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAGEN KURT. - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIMERS HEINRICH GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HINRICHS AUGUST - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORDIJENKOW WASYLI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMBURG MARTIN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEDÓ JOSEF HONV. - 1915-01-20 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HENCL JANOS INF. - - - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HULVEJ ANDREAS KPL. K.U.K.F.K.R.18 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUEMER ANTON INF. K.K.LDST.B. 97 1914-12-23 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAGN JOHANN SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-12 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HINTERLEITNER WILHELM INF. K.U.K.I.R. 80 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLÁVKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖCKNER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-06 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVATH STEFAN KAN. K.U.K.F.H.R. 31 1914-10-09 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSZU GEORGE INF. - gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRÖZCZINU CYRILL WASILIEWICZ RUSS.I.R. POLTAWA - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAGEN ANTON E.F. FLDW. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIDRICH FERDINAND SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCHMANN ALBERT EMIL SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOCKE WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRADEC JOSEF INF. K.U.K. I.R. 12 - - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFLMAYER MATHIAS INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZER RUPERT INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAIN EDWARD LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HESSEL MIECZYSŁAW ST.ŻOŁNIERZ 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEWAK WLADISLAW GFT. I.R. 30 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOJARCZYK EDWARD LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOMIK JAN LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖRT FRANZ JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTKA METHOD DRAG D.R.11 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄUSLER ANDREAS ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORWATH JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOHENSINN KARL ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASSLINGER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERBST JOHANN UNT. JG. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖRT JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORUNTER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBNER MICHAEL JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLAUS STANISLAUS JAGER T.K.J.R. 4 1915-04-07 - Woźniczna II (nr 179) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERMANN PETER INF. K.U.K. LDST. I.R. 31 1915-04-03 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HABERFELLNER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-03 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLER FLORYAN KAISERSCHÜTZE ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-01-13 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALUSKA FRANZ KAN. K.U.K. ? ART. RGT. 5 1915-05-02 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUTMANN NIKLAS - R.U.O. I KI. 1915-03-08 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAWRYLUK PETER JG. K.U.K. F. I.R. 30 1914-12-30 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORWATH FRANZ JG. K.U.K. F.I.B. 24 1915-05-22 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HILACKI JANOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-04 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUCZKA IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-08 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANNICH JOHANN INF. K.K. LDST.I.R.15 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARBACHER JOHANN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAVRANEK FRANZ INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEBERMAYER ALEXANDER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZ MAX JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HLAWAČ HUBERT INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HŁYŃSKI NICOLAUS INF. K.U.K.I.R.15 1915-01-16 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN JOHANN KPL. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMMER ANTON INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTZINGER GEORG INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAASBAUER FRIEDRICH GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACKL JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANSL KARL INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUNSCHMIED JOSEF KPL. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSSBAUER FRIEDRICH KPL. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERMANNSEDER ANTON INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIESLMAYR FRANZ KPL. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-03 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOHNEDER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZINGER IGNATZ INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖLZL JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HONDEK FRANZ GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORNER HEINRICH INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMPL JOSEF ZGSF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAINDORFER MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEBESBERGER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZINGER IGNAZT INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALEMA JOSEF INF. I.R. 88 1915-01-02 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HANZAL WENZEL INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASLEHNER KARL INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUNER FRANZ INF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCHL WILHELM KPL. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖFER EMIL ZGSF. I.R. 88 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLERRBACH PAUL KPL. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORHAGER JOSEF E.F.ZGSF. T.K.J.R. 2 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMER ALOIS ZGSF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACHL FLORIAN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÄMMERLE AUGUST JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZMAN MICHAEL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOSP ALOIS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUMMEL FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAAS JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HADERER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAFSCHAR RAINER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAGER HERMANN K.SCH. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMMER FERDINAND INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAMMERLE JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARAŠTA JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASLAUER JOHANN - - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASLAUER JOSEF INF. I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAVLIČEK WENZEL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZLE ALFONS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEINZLE ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HETZENAUER JOSEF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFER VINZENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÖFLE AUGUSTIN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFMANN recte HOCHMANN FRANZ INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLEXA JOHANN FÄHNR. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLLEIS RUPERT KPL. I.R. 59 1915-02-18 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORBKOWY MICHAEL SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUEMER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAAR ROBERT INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HACKL KARL INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HALLA THEODOR JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASELRIEDER JOS. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASENPOINTNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASLINGER KARL ZGSF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEGEDŰS JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HERZOG JOHANN ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HINTEREGGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFSTETTER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOIS JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLAN LADISLAUS OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOPFGARTEN ALFO. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HÜBER JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HŰBSCHER OTTO KPL. K.U.K.I.R. 28 1915-02-06 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUTTER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HŰTTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HAUSER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HEIDINGER ANTON JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HIRSCHEL JOZEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOFER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBICKI MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBINGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARTEL JÓZEF HONV. K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HINTERER JOHANN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLZER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVÁTH ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HORVÁTH FERENC KAN. (TÜZÉR) K.UNG. F.K.L.R 3 (M. KIR.3.HONV.TÁB. TÜZ. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HUBISCH ÁRPÁD E.F.INF.(E.É.ONK.) K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HRINEWECKI ROMAN INF. RUSS.I.R. 2 1915-02-12 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOLPER FRANZ E.R.INF H.I.R. 13 1914-11-02 - Tarnów II (nr 202) miasto Tarnów, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HASELBERGER SEBASTIAN JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARB THOMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HOTTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
HARZ JOSEF INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAVLAS FRANZ JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HINK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOJEK WENZEL KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÁLA JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANISCH JOHANN GFT. I.R. 98 1915-05-09 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANISCH KARL ZGSF.TIT.FLDW. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HANZLIČEK ADOLF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARTMANN JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARTMANN VINZENZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAVELKA WILHELM LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAVLA JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HEJNA KARL RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HENDRYCH JOHANN RES.JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HEUER STEFAN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÖHER IGNATZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOLLAS MIROSLAV JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOLUBÁR EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROMÁDKA FRANZ GFT.TIT.KPL. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUDEC FRANZ JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERNIŠ FRANZ JG. F.J.B. 2 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HINK ALOIS JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HLAVAČEK ADOLF INF. I.R. 36 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
HARNER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAVLIČEK FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERZOG JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HIRTL GEORG LST. I.R. 59 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOMOLYA GEORG INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HONC WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOŠEK FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROMÁDKA WENZEL TAMB. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÜBELBAUER KARL LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÜTTER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HENZL JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÖFER JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HORAK JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARPA JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-14 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARSA JÁNOS INF. I.R. 62 1915-05-14 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAUKA FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-10 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HAUSWIRTH ANTON KPL. L.I.R. 19 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HOLEC FRANZ LST.GFT. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HRONEK JOHANN RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROUDA FRANZ RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HULICKA JAROSLAV LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUSÁK JOHANN RES.INF. L.I.R. 71 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HABOR JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HALÁSZ FRANZ LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HALLA KARL RES.KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARFÁS ELIAŚ ZGSF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HENKE ARSONIUS EMANUEL ZGSF.TIT.FLDW. L.I.R. 71 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERLÁV ALEXANDER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HIDEN JOHANN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HURDUGÁCS THEODOR INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HARSIA SIMON INF. I.R. 62 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HETZ PETER LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-08 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
HERMANEK JOSEF INF I.R.21 1915-05-14 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HROMADKO JOSEF INF I.R.98 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HÜBEL JOSEF - - maj-15 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
HUSS LORENZ INF I.R.7 1914-12-16