Nazwisk w bazie na literę K: 11246

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KARASIŃSKI STANISŁAW SZER., WONICA - 1917-08-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 43 - -
KARASIŃSKI STANISŁAW SZER., WONICA - 1917-08-16 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 43 - -
KLAUS FRIEDR. - 10 Komp. Res. Inf. Reg. 35 1914-12-19 - Mistrzewice wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie lat 29 - -
KLAUS FRIEDR. - 10 Komp. Res. Inf. Reg. 35 1914-12-19 - Mistrzewice wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie lat 29 - -
KILMAN JAN ST.SIERŻ. 5 P.ART. 1917-06-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KULKA KONSTANTY SZER. WP - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KILMAN JAN ST.SIERŻ. 5 P.ART. 1917-06-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KULKA KONSTANTY SZER. WP - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KOSCHORREK - VIZEFELDFEBEL G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
KOSCHORREK - VIZEFELDFEBEL G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
KARASIUK ANTONI SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KUPŒĆ EDMUND POR. WP - 1918-09-13 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KARASIUK ANTONI SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KUPŒĆ EDMUND POR. WP - 1918-09-13 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KAMIŃSKI PIOTR SZER. WP - 1918-07-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KWASZNIN-SAMARIN MIKOŁAJ PPOR. LEJBGWARDIA LITEWSKIEGO PUŁKU 1915-03-08 Jednorożec Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KAMIŃSKI PIOTR SZER. WP - 1918-07-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KWASZNIN-SAMARIN MIKOŁAJ PPOR. LEJBGWARDIA LITEWSKIEGO PUŁKU 1915-03-08 Jednorożec Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KMIECIŃSKI KAZIMIERZ PODOF. KOMP. KARNA 1918-04-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KOZACZENKO STEFAN KPR. WP - 1917-09-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KMIECIŃSKI KAZIMIERZ PODOF. KOMP. KARNA 1918-04-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KOZACZENKO STEFAN KPR. WP - 1917-09-28 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
KANTOREK STANISŁAW SIERŻ. INSPEKCJA WERBUNKOWA SKIERNIEWICE 1917-05-22 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 17 - -
KANTOREK STANISŁAW SIERŻ. INSPEKCJA WERBUNKOWA SKIERNIEWICE 1917-05-22 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 17 - -
KÖNNING BERNHARD WEHRM. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-04-16 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie ? - -
KASSNER KARL - ? 1916-10-07 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie ? - -
KR? WILHELM GREN[ADIER] - 1917-10-20 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1920-08-24 - nagrobek betonowy
KOWALSKI PETER GEFR. 7.KOMP.RES.INF.REGT.34 1915-03-03 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-16 - nagrobek betonowy
KULMAS THEODOR WEHRM. RES.INFT.REGT.34/1.KOMP. 1915-03-05 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
KÖP? WILHELM KAN[ONIER] - 1917-10-19 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-20 - tablica betonowa nr 3
KLEY ERNST MUSKETIER 7.KOMP.INF.REGT.18 1915-03-09 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
KATSCHELIN ANDRE MUSKETIER / ROSJANIN REGT.212 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
KRACHT ADOLF RESERWIST 7.KOMP.RES.INF.REGT.266 1915-02-10 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
KRYSIAK SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
KRYSIAK SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
KIERUJ JÓZEF - - 1920-07-26 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-07-06 - -
KIERUJ JÓZEF - - 1920-07-26 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-07-06 - -
KIERUJ LEON - - 1920-01-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-01-19 - -
KIERUJ LEON - - 1920-01-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1901-01-19 - -
KLUPIEĆ JÓ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
KLUPIEĆ JÓ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
KOMOREK FRAN. SZEREG. - 1919-03-17 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KOŚCIERSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-01-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KOMOREK FRAN. SZEREG. - 1919-03-17 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KOŚCIERSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-01-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
KOPACZ JAN - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1901 - -
KLEINERT MAX - - 1919-07-21 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1900-03-31 - -
KUTTIG OSWALD - - 1920-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1900-02-28 POISCHWITZ -
KUIK ŁU. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KWIATKOWSKI PI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KUIK ŁU. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KWIATKOWSKI PI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KAWA ANTONI SZEREG. - 1919-09-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KOŁODZIEJSKI - SZEREG. - 1920-01-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KUPIEC STANISŁAW SZEREG. - 1920-11-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KAWA ANTONI SZEREG. - 1919-09-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KOŁODZIEJSKI - SZEREG. - 1920-01-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KUPIEC STANISŁAW SZEREG. - 1920-11-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KOSTISCH ILJA SERB.GEF. - 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
KOSTISCH ILJA SERB.GEF. - 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
KANTOR JAN - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1900 - -
KR??TMOLH FRIEDRICH - - 1914-10-20 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 18?9-12-21 Weigwitz -
KESLICH JOSEF G. GRN. - 1918-04-07 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 189?-07-13 - -
KRAUSE KURT - - 1920-03-02 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-12-07 DRESDEN -
KARGER JAQUES - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-10 - Rotunda i nagrobek
KIERUJ WACŁAW - - 1918-04-23 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1899-09-05 - -
KIERUJ WACŁAW - - 1918-04-23 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1899-09-05 - -
KRENER ALFRED UNTFFZ. FUSS. ARTL. REGT. 15 1919-01-24 - Żarki Średnie wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-08-17 - -
KOPIETZKI ANTON - - 1914-08-03 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-07-24 - -
KRYSTEK ANTONI - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1899-05-19 SROKI -
KRAWCZYK WINCENTY - - 1918-11-02 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-04-04 - -
KULIKOWSKI EUGENIUSZ HUZAR PUŁK OFICERSKIEJ KAWALERYJSKIEJ SZKOŁY 1915-??-?? Libawa Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1899-03-31 - -
KULIKOWSKI EUGENIUSZ HUZAR PUŁK OFICERSKIEJ KAWALERYJSKIEJ SZKOŁY 1915-??-?? Libawa Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1899-03-31 - -
KOWALENKO ORION - - 1918-07-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
KOWALENKO ORION - - 1918-07-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
KLUPIEĆ JA. - - 1922 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
KLUPIEĆ JA. - - 1922 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
KŁODA ANTONI SZEREG. - 1920-07-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
KŁODA ANTONI SZEREG. - 1920-07-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
KRAUSE ANTONIUS - - 1918 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1899 - -
KRAUSE ANTONIUS - - 1918 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1899 - -
KONDRASCHEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.16 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KORSCHARSKI JAKOW GEM/ROSJA I.R.28 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KONDRASCHEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.16 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KORSCHARSKI JAKOW GEM/ROSJA I.R.28 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KORZENIOWSKI STEFAN SIERŻANT C.K.ARMII 1918-09-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1898-??-?? - -
KORZENIOWSKI STEFAN SIERŻANT C.K.ARMII 1918-09-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1898-??-?? - -
KALETTA VINCENT MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-15 - -
KRAUSE ERNST - - 1918-04-26 IM WESTEN Warta Bolesławiecka wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1898-12-04 - -
KALETTA ALOIS PIONIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-11-06 - -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KNUST ERICH FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-04-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-27 - -
KNUST ERICH FLIEGER 4.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-04-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-09-27 - -
KLAMMT JOSEF KAN. - 1920-03-09 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1898-09-26 - -
KUBIAK - MUSKIETER RES.BATL.INF.RGT.50 1915- - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1898-09-26 - -
KLESCHTS HERM. GRENAD. - 1918-03-21 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-21 Langgut -
KUHNERT PAUL - - 1920-06-22 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1898-07-06 - -
KAŁUŻA TEODOR - - 1917-05-05 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-04-01 Ornontowice -
KAŁUŻA TEODOR - - 1917-05-05 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-04-01 Ornontowice -
KLAPPER MAX - - 1916-03-29 - Kąty Bystrzyckie wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1898-01-30 - -
KRAUSE HANS - - 1917-10-26 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1898-01-20 - -
KOWALEWSKI - GRENADIER - 1919- - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1898- - -
KACZMAREK JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
KACZMAREK JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
KASPRZAK TOMASZ SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KĘSIECKI STEFAN SZEREG. - 1920-11-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KRZYŻANOWSKI FR. SZEREG. - 1920-03-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KASPRZAK TOMASZ SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KĘSIECKI STEFAN SZEREG. - 1920-11-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KRZYŻANOWSKI FR. SZEREG. - 1920-03-02 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
KOLLECZEK ALFONS - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1898 - -
KOLLECZEK ALFONS - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1898 - -
KANONOW NIKOLAJ GEM/ROSJA I.R.461 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KORIZANATZ PANTELEIMON SERB.ZIVILGEF. - 1916-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUKLIN PETER GEM/ROSJA I.R.3? 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KURJAKOW ABRAM GEM/ROSJA I.R.37 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.158 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUZENCO SIMON GEM/ROSJA I.R.102 1918-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KANONOW NIKOLAJ GEM/ROSJA I.R.461 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KORIZANATZ PANTELEIMON SERB.ZIVILGEF. - 1916-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUKLIN PETER GEM/ROSJA I.R.3? 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KURJAKOW ABRAM GEM/ROSJA I.R.37 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.158 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUZENCO SIMON GEM/ROSJA I.R.102 1918-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KURZMANN B. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1898 - -
KANIA JÓZEF - - 1915 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. V, l. 17
KRUPA JÓZEF - - 1916 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. IV
KURZ FILIP - - 1919 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. VII
KAUTZ ERNST - - 1918-09-11 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1897-12-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KOPIETZKI THOMAS - - 1914-07-27 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-12-22 - -
KALUZA JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1897-11-05 - -
KALUZA JOHANN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1897-11-05 - -
KOPFMÜLLER XAVER - - 1919-12-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-10-01 LECHHAUSEN -
KIENINGER HEINRICH KRAFTFAHRER 2.KOMP.E.ABT.8.KRF.BATL.BRESLAU 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
KIENINGER HEINRICH KRAFTFAHRER 2.KOMP.E.ABT.8.KRF.BATL.BRESLAU 1916-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-17 - -
KLOTZ MAX GRENADIER - 1917-04-13 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-09-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
KUSCHKA ROMAN - - 1918-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-08-17 - -
KUSCHKA ROMAN - - 1918-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-08-17 - -
KLEDZIK FRANCISZEK - - 1918-01-10 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1897-07-09 - -
KLEDZIK FRANCISZEK - - 1918-01-10 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1897-07-09 - -
KUCZ ALOJZY - - 1918-04-03 LAON Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-06-23 - -
KASUBE ALFRED KANONIER 1.REKR.DEP.ERS.FUSSAR.RGT.6 1917-07-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-02 - -
KASUBE ALFRED KANONIER 1.REKR.DEP.ERS.FUSSAR.RGT.6 1917-07-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-02 - -
KLEINERT ALFRED - - 1919-01-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-17 SAGAN -
KAMINSKI JOHANN - - 1918-10-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-06 WAWERWITZ -
KREFT FRANCISZEK - - 1914-08-23 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Marewo -
KRUSE FRIED. GEFR. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-05-05 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1897 - -
KRAMKUNIN SERGEI - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KUMICKOW IWAN SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KRAMKUNIN SERGEI - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KUMICKOW IWAN SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KULA WŁADYSŁAW SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
KULA WŁADYSŁAW SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
KRAUSE EDUARD - - 1916 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897 - -
KRAUSE EDUARD - - 1916 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897 - -
KIESENEZ MARKO GEM./RUSS. I.R.287 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOLOMEZEJEW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 119 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOTEBA IWAN GEM/ROSJA I.R.84 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KRAWEZ LEONTE GEM/ROSJA I.R.22 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KUSNEZOW ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.5 1916-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KIESENEZ MARKO GEM./RUSS. I.R.287 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOLOMEZEJEW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 119 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOTEBA IWAN GEM/ROSJA I.R.84 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KRAWEZ LEONTE GEM/ROSJA I.R.22 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KUSNEZOW ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.5 1916-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOLANKO WŁADYSŁAW - - 1919 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1897 - -
KUTSCHE ALFRED - - 1916 - Świdnica II miasto, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie 1897 - VERM.
KANCLER KAROL - - 1915-07-07 STASIN Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
KANCLER KAROL - - 1915-07-07 STASIN Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
KUBAŚ JAN - - 1918-07-13 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-10-28 - -
KLEFER JOSEF - - 1917-12-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-10-08 - -
KLEFER JOSEF - - 1917-12-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-10-08 - -
KAUTSCHKE MAX - - 1917-10-25 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1896-09-18 - -
KAUTSCHKE MAX - - 1917-10-25 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1896-09-18 - -
KOSMOL GEORG - - 1919-10-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-09-09 - -
KOSMOL GEORG - - 1919-10-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-09-09 - -
KANDLER JOHANNES FLUGZEUGFHR. - 1919-01-31 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-08-22 - HIER RUHET IN GOTT
KOLB WOLFGANG UT.OFFZ. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-27 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1896-07-08 - -
KISSLING GUNTHER KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-09-25 RUSSLAND Bagno wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie 1896-06-10 - -
KLAUS EMIL - - 1916-09-09 SOUVILLE (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-04-20 (Fiddichow) WIDUCHOWA NAD ODRĄ -
KOSSECKI von HANS SIEGMUND - - 1916-09-04 - Przerzeczyn-Zdrój wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie 1896-03-21 - -
KULLIG JOHANN - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-03-08 - -
KULLIG JOHANN - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-03-08 - -
KUTHER GERHARD - - 1918-10-01 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1896-02-27 - -
KUTHER GERHARD - - 1918-10-01 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1896-02-27 - -
KLEIN ALFRED - INF. RGT. 20 1916-05-11 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-02-20 - -
KAŁMUCZAK JÓZEF - - 1918-04-11 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1896-02-05 CHOCIESZEWICE -
KALKOWSKI JAN - - 1916-06-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1896 Brzeziny -
KĘDZIOR JAN KAPRAL 1 P.P. POL.LEG. 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1896 - -
KĘDZIOR JAN KAPRAL 1 P.P. POL.LEG. 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1896 - -
KAPISTECKI BERN. SZEREG. - 1919-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
KAPISTECKI BERN. SZEREG. - 1919-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
KRAUS ANTONIUS - - 1916 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1896 - -
KRAUS ANTONIUS - - 1916 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1896 - -
KARP FODOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KIRSANOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1919-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KONKALOWITSCH PAWEL GEM./RUSS. I.R.236 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORETZKI JUDA GEM/ROSJA I.R.309 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORNILOWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.256 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTJUKOW AKIM GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KRASOWSKI STEPAN GEM/ROSJA I.R.258 1918-??-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KUKITSCH SCHIWOINI SERB.ZIVILGEF. - 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KARP FODOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KIRSANOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1919-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KONKALOWITSCH PAWEL GEM./RUSS. I.R.236 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORETZKI JUDA GEM/ROSJA I.R.309 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORNILOWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.256 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTJUKOW AKIM GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KRASOWSKI STEPAN GEM/ROSJA I.R.258 1918-??-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KUKITSCH SCHIWOINI SERB.ZIVILGEF. - 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KUBIT JÓZEF - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1896 - -
KUBIČEK JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 HOLEŠOV -
KASTNER EUGENIUSZ PUŁK.REZERWY ARM. AUSTRIACKA 1914-12-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
KASTNER EUGENIUSZ PUŁK.REZERWY ARM. AUSTRIACKA 1914-12-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-09-30 - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1895-09-30 - -
KRĘCIOŁEK STANISŁAW SZER. 5 KOMP. P.P. NR 51 1917-04-04 FLANDRIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-09-20 GOGOLEWO -
KAUDASCH HERMANN GRENADIER - 1916-02-22 BEAULIERT Bystrzyca (gm. Oława) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-09-18 - -
KLEPACKI JAN - 1 KOMP. P.P. NR 193 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-09-08 CZELUŚCIN -
KLEIN WILHELM - - 1918-05-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1895-08-30 BERLIN -
KURABY WALTER UTFFZ. I.R. 44 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1895-08-14 - -
KONCZEWICZ LUDWIK - - 1917 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-08-06 KRZYŻANKI -
KAMROWSKI EDMUND PODPORUCZNIK 63 PUŁK PIECH. 2 BAT. 1920-08-02 BRZEŚĆ Pelplin miasto, gm. Pelplin, pow. tczewski pomorskie 1895-06-05 - -
KAMINSKI AUG. MUSKT. - 1916-11-10 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-06-04 Thomareinen -
KLEMKA KURT JÄGER - 1914-12-22 - Jakuszowa wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie 1895-05-28 - -
KREUSLER ERICH LEUTNANT/ BEOBACHTER FLEGERABT.302 1918-06-13 Dschenin Gądków Wielki wieś, gm. Torzym, pow. sulęciński lubuskie 1895-04-16 Groß Gandern/ Gądków Wielki pomnik pamiątkowy
KREUSLER ERICH LEUTNANT/ BEOBACHTER FLEGERABT.302 1918-06-13 Dschenin Gądków Wielki wieś, gm. Torzym, pow. sulęciński lubuskie 1895-04-16 Groß Gandern/ Gądków Wielki pomnik pamiątkowy
KITZIA VALENTIN - - 1914-08-13 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-02-01 - -
KLEINERT PAUL FAHRER RES.PFERDELAZA.1.VI.R.A.K. 1917-07-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-01-25 - -
KLEINERT PAUL FAHRER RES.PFERDELAZA.1.VI.R.A.K. 1917-07-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-01-25 - -
KALETTA KARL MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1895-01-25 - -
KRUPPA ANT. MUSKETIER 11 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1895 - -
KALKOWSKI AUGUST - - 1918-04-01 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
KALKOWSKI FRANCISZEK - - 1918-08-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Kosowo -
KANIA WŁADYSŁAW - - 1918-07-25 VERDUN Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie 1895 OPOLE grób
KANIA WŁADYSŁAW - - 1918-07-25 VERDUN Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie 1895 OPOLE grób
KICUK MICHAŁ SZER. 2 p.p. ros. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
KICUK MICHAŁ SZER. 2 p.p. ros. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
KLUPŚ WO. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
KLUPŚ WO. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
KLUPA JAN SZEREG. - 1920-11-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KOŚCIELNY PAWEŁ SZEREG. - 1921-07-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KLUPA JAN SZEREG. - 1920-11-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KOŚCIELNY PAWEŁ SZEREG. - 1921-07-13 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
KREMSER MAX - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
KUSCH JULIAN - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
KREMSER MAX - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
KUSCH JULIAN - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARTASCHOW ALEXANDER SERGT/RUMUNIA I. R. 87 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASNOJOW SERGEJ GEM. FEST.ART. 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASPIK LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KERUSCHENKO MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KIDALOW FOEDOSI GEM/ROSJA I.R.282 1918-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOBJAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.276 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KORTSCHARDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.184 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTUW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.41 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTOW IWAN GEM./RUSS. F.A.R. 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTOW SJEMON GEM./RUSS. I.R.305 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRINKOW MICHAIL GEM/ROSJA LEIB.R. 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSNEZOW PETER GEM./RUSS. I.R.41 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSTSCHENKO ALEXEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARTASCHOW ALEXANDER SERGT/RUMUNIA I. R. 87 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASNOJOW SERGEJ GEM. FEST.ART. 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASPIK LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KERUSCHENKO MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KIDALOW FOEDOSI GEM/ROSJA I.R.282 1918-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOBJAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.276 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KORTSCHARDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.184 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTUW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.41 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTOW IWAN GEM./RUSS. F.A.R. 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTOW SJEMON GEM./RUSS. I.R.305 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRINKOW MICHAIL GEM/ROSJA LEIB.R. 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSNEZOW PETER GEM./RUSS. I.R.41 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSTSCHENKO ALEXEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KNITTEL HEINRICH - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1895 Falkenberg -
KRUEGER - - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
KRĘŻEL JAN - - 1916 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1895 - Kl. VI
KEK MICHALI INF. - - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 STAKES -
KAČER JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 HALUZICE -
KLEPEK JÓZEF - - 1918 VALENCINES (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
KUCHENBERG FRITZ - - 1915 - Forst III Niemcy Pogranicze 1895 - -
KWELLA ALOIS - - 1918-11-10 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-12-26 - -
KĘDZIA KAZIMIERZ SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894-12-04 - -
KĘDZIA KAZIMIERZ SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894-12-04 - -
KRAUSE OTTO - FERD.ART..REGT.6 1918-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-11-26 - -
KRAUSE OTTO - FERD.ART..REGT.6 1918-10-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-11-26 - -
KŰHN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-11-14 - -
KASISCHKE MAX - - 1917-11-07 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-11-02 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KISCHKA LUDWIG - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1894-09-18 - -
KISCHKA LUDWIG - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1894-09-18 - -
KÖHLER ALFRED LDSTM. - 1920-02-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1894-08-17 - -
KRAUSE FRANZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-08-09 - -
KRAUSE FRANZ FÜSL. ? KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-08-09 - -
KERBER ERNST - - 1916-02-18 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-08-09 - -
KOZARSKI KONRAD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894-06-13 - -
KOZARSKI KONRAD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894-06-13 - -
KOCJAN LUDWIK - - 1917-08-09 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1894-06-04 Ornontowice -
KOCJAN LUDWIK - - 1917-08-09 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1894-06-04 Ornontowice -
KOKOTT KARL - - 1919-03-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-06-03 - -
KOKOTT KARL - - 1919-03-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-06-03 - -
KAMIERCZYK BOLESŁAW - - 1918-10-07 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1894-05-24 - -
KAMIERCZYK BOLESŁAW - - 1918-10-07 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1894-05-24 - -
KOLOMANN KONSTATNT - - 1916-12-2? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-05-21 - -
KOLOMANN KONSTATNT - - 1916-12-2? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-05-21 - -
KOSMAHL OTTO - - 1916-05-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-05-12 - -
KOSIN ALBERT - - 1915-02-21 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-04-27 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KARTAWCZOW GEORGE UNTEROFFIZIER 16.KOMP.198.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
KARTAWCZOW GEORGE UNTEROFFIZIER 16.KOMP.198.RUSS.JNF.RGT. 1917-06-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
KLAMKA S. - - 1915-07-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-04-11 Wijewo -
KLAMKA S. - - 1915-07-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-04-11 Wijewo -
KORNAS ALOIZY - - 1917-10-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1894-04-10 Ornontowice -
KORNAS ALOIZY - - 1917-10-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1894-04-10 Ornontowice -
KNEBEL GUSTAV - - 1920-03-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-03-30 THIEMENDORF -
KADIC MILAN INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KELEVÁ ILIJA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KUTANJAC PETRO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KLIMENKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
KLIMENKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
KĘDZIORA PI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KUIK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KĘDZIORA PI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KUIK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KOROLOW SERGEI - - 1916-11-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
KOROLOW SERGEI - - 1916-11-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
KADLEC LADISLAV INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1894 Czechy, Uhorský Brod -
KADLEC LADISLAV INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1894 Czechy, Uhorský Brod -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KALININ NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.16 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KATSCHURIN SAFAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KAZCADUROW ASKAM GEM/ROSJA I.R.30 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KIRITSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KLIWIS PETER GEM/ROSJA I. R. 110 1918-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOLITSCHUK NESTOR GEM/ROSJA I.R.242 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KONSTANTIN JON GEM/RUMUNIA I.R.26 1919-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORINKIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.5 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORNEJ ROMANOW GEM/ROSJA I.R.36 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSCHKOROW INOKENTI GEM/ROSJA I. R. 42 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSTCHELASCHWILI MIKIFON GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOTSCHEPUD JAKINO GEM/ROSJA I.R.122 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOWASEWICZ MILIWOGE GEM./SERB. I.R.10. 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRADALIN ADAM GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRASNOBORODKOW PACHEM GEM./RUSS. A.R.8 1916-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRILOWSKI SERGIJ GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRUPININ ILJA GEM./RUSS. I.R.241 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSCHTSCHUK JEFIM GEM/ROSJA I.R.315 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSNEROW PETER GEM/ROSJA I.R.94 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KALININ NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.16 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KATSCHURIN SAFAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KAZCADUROW ASKAM GEM/ROSJA I.R.30 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KIRITSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KLIWIS PETER GEM/ROSJA I. R. 110 1918-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOLITSCHUK NESTOR GEM/ROSJA I.R.242 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KONSTANTIN JON GEM/RUMUNIA I.R.26 1919-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORINKIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.5 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORNEJ ROMANOW GEM/ROSJA I.R.36 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSCHKOROW INOKENTI GEM/ROSJA I. R. 42 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSTCHELASCHWILI MIKIFON GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOTSCHEPUD JAKINO GEM/ROSJA I.R.122 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOWASEWICZ MILIWOGE GEM./SERB. I.R.10. 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRADALIN ADAM GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRASNOBORODKOW PACHEM GEM./RUSS. A.R.8 1916-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRILOWSKI SERGIJ GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRUPININ ILJA GEM./RUSS. I.R.241 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSCHTSCHUK JEFIM GEM/ROSJA I.R.315 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSNEROW PETER GEM/ROSJA I.R.94 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KILIAN JOSEF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Weitengrund Sokolec -
KRAMER P. - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1894 - -
KACZOWKA STANISŁAW - - 1915 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie 1894 - Siostra miłosierdzia
KELENTO NIKLOS UNG. INF. K.K. I.R. 82 13. FELDKOMP. 1915-01-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894 ARODTFALVE -
KOTEK JAN INFANTERIST I.R. 3 / 5 ERS. KOMP. 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1894 RADĚJOV U HODONINA -
KUDRAH KARL - - 1918-07-12 Arras Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-17 Kreika -
KĘPA MIKOŁAJ - ODDZ. BUDOWY UMOCNIEŃ 66 BRYG. PIECH. 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-12-04 KROMOLICE -
KALINOWSKI AUGUST MUSK. E.B. I.R. 146 1918-10-19 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1893-10-08 - -
KALINOWSKI AUGUST MUSK. E.B. I.R. 146 1918-10-19 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1893-10-08 - -
KOŁOMYJSKI KAROL KAPITAN DOWÓDCA 12 ROTY, 6 LIBAWSKI PUŁK 1914-09-11 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1893-09-30 - -
KOŁOMYJSKI KAROL KAPITAN DOWÓDCA 12 ROTY, 6 LIBAWSKI PUŁK 1914-09-11 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1893-09-30 - -
KACZMARCZYK MICHAEL - - 1918-08-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-09-29 - -
KACZMARCZYK MICHAEL - - 1918-08-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-09-29 - -
KRUSCHINSKI BAUNISL. MUSK. 2 KP. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-24 - -
KRUSCHINSKI BAUNISL. MUSK. 2 KP. INF. RGT. 128 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-24 - -
KUPZOG PAUL - - 1916-01-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-20 SKORISCHAU -
KUREK BOLESŁAW - - 1916-07-16 POLSKA GÓRA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1893-09-04 - -
KUREK BOLESŁAW - - 1916-07-16 POLSKA GÓRA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1893-09-04 - -
KSYCKI KASIMIER - - 1915-08-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-08-02 BUDZIN -
KUSCHMIDER PAUL GEFRT. - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1893-07-20 - POMNIK
KUSCHMIDER PAUL GEFRT. - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1893-07-20 - POMNIK
KUPCZYK IGNACY SZER. 1 KOMP.ZAPAS.BAT. REZ.P.P. 1914-11-21 OSINY WOJ. ŁÓDZKIE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-07-16 PĘPOWO -
KROKER FRANZ - - 1917-08-21 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1893-07-14 - -
KACHEL JOHANN - - 1915-10-21 Serbia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1893-07-12 - -
KANIA JOHANN PIONIER GARDE PIONIER BATL. 1919-04-16 OPOLE Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1893-05-11 - -
KAHLERT PAUL LANDTSURMMANN ERS.BATL.RES.JNE.RGT.22 1917-06-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-05-02 - -
KAHLERT PAUL LANDTSURMMANN ERS.BATL.RES.JNE.RGT.22 1917-06-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-05-02 - -
KRANZUSCH BERNHARD MUSKETIER - 1916-??-19 - Żoruchowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-04-29 - obelisk
KRAWCZYK JÓZEF - - 1914-09-29 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1893-03-14 - -
KLOSE BERNHARD LANDSTURMMANN 1.KOMP.1.E.INF.RGT.51 1916-11-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-03-06 - -
KLOSE BERNHARD LANDSTURMMANN 1.KOMP.1.E.INF.RGT.51 1916-11-15 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-03-06 - -
KUPKY ALFRED - 4 INF REGT 103 1918-10-10 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-01-27 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
KACZOROWSKI STANISŁAW - - 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-01-23 CHOCIESZEWICE -
KALETTA JOSEF - - 1916-06-26 BELGIEN Szałsza wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie 1893-01-14 - -
KLOSKE WILHELM LEUTNANT - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1893-01-07 - -
KREFT JAN - - - - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kawle -
KREFT MICHAŁ - - - - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kawle -
KOFLER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-11-12 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 SARNTHEIM -
KOFLER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-11-12 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 SARNTHEIM -
KUMERNICZEK J. WEHRM. 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1893 - -
KUMERNICZEK J. WEHRM. 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1893 - -
KAPAS GEORGE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KITZOW AFANASI SZER. 80 p.p. ros. 1917-11-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KAPAS GEORGE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KITZOW AFANASI SZER. 80 p.p. ros. 1917-11-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
KĘDZIERSKI TO. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
KĘDZIERSKI TO. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
KACZYŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
KACZYŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
KOMOREK ANTON - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1893 - -
KOMOREK ANTON - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1893 - -
KABORNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAWARIA MICHAIL GEM./RUSS. I.R.406 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KIRJANOW SIMION GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KOCHANOWITSCH ILJA GEM./RUSS. I.R.242 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KORBOWLIANOWICZ JOWAN GEM./SERB. RES.I.R.14 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KRASNIANSKI KONSTANTIN GEFR/ROSJA I. R. 197 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KUZNIEOZ ILJA GEM/ROSJA I.R.243 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KWASS JOSEF GEM/ROSJA I. R. 39 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KABORNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAWARIA MICHAIL GEM./RUSS. I.R.406 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KIRJANOW SIMION GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KOCHANOWITSCH ILJA GEM./RUSS. I.R.242 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KORBOWLIANOWICZ JOWAN GEM./SERB. RES.I.R.14 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KRASNIANSKI KONSTANTIN GEFR/ROSJA I. R. 197 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KUZNIEOZ ILJA GEM/ROSJA I.R.243 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KWASS JOSEF GEM/ROSJA I. R. 39 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KOCZMA EUGEN UNG. INF. K. K. I. R. 2 4.KOMP. 1914-12-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 BÖLON -
KRISCHIK - MUSKIETIER INF.RGT.154. 9 KOMP. 1914-11-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-12-25 - -
KOSLOWSKI GUSTAV - II I.R.151 1914-09-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-10-05 PAPRODTKAU -
KRUSZYŃSKI FRANCISZEK - - 1918-05-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-09-16 - -
KRUSZYŃSKI FRANCISZEK - - 1918-05-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-09-16 - -
KRAUSE WILHELM KAN. - 1918-09-22 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-13 Wendischbuckow obelisk
KLIMANKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-09-03 - -
KLIMANKOW SIMON SZER. 80 p.p. ros. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892-09-03 - -
KUCZYŃSKI JAN SZER. 5 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 137 1914 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-07-24 WILKOWICE -
KRONSHAGE GUSTAV - - 1915-06-14 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-07-04 - -
KASPER PAUL VIZEFELDWEBEL 1.KOMP.E.PION.BATL.16 1916-04-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-07-01 - -
KASPER PAUL VIZEFELDWEBEL 1.KOMP.E.PION.BATL.16 1916-04-11 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-07-01 - -
KREUTZER - HUSAR HUS.REGT.11 I ESKAD 1915-04-12 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1892-06-17 - -
KÖCHERMANN JOHANNES FLIEGER 5.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-06-13 - -
KÖCHERMANN JOHANNES FLIEGER 5.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-06-13 - -
KRZIMINSKI HERMANN SANITÄTSUNTEROFFIZIER - 1916-08-21 - Gdańsk IV miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie 1892-05-25 - -
KASSNER FRITZ MUSK. 12 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-03-25 - -
KASSNER FRITZ MUSK. 12 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-03-25 - -
KOSBAB KARL - - 1915-10-05 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1892-02-09 - -
KAMIERCZYK FRANCISZEK - - 1914-09-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-01-26 - -
KAMIERCZYK FRANCISZEK - - 1914-09-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-01-26 - -
KRUMM WILLI WILLI ULANEN R. 4 1918-10-? - Pokój IV wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1892-01-15 - SANITARIUSZ
KRZYKALLA EMANUEL KÜRASSIER ERS-ESKA-KÜRASSIER-RGT 1917-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-01-04 - -
KRZYKALLA EMANUEL KÜRASSIER ERS-ESKA-KÜRASSIER-RGT 1917-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-01-04 - -
KOSIŃSKI ALFONS GENERAŁ MAJOR ARMIA ROSYJSKA 1915-02-27 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1892-01-01 - -
KOSIŃSKI ALFONS GENERAŁ MAJOR ARMIA ROSYJSKA 1915-02-27 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1892-01-01 - -
KESELJ OLADO INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
KRISTILIOW SACHAR SZER. 40 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KUCZMICZOW IWAN - - 1918-07-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KRISTILIOW SACHAR SZER. 40 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KUCZMICZOW IWAN - - 1918-07-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KONIECZNY ST. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KUBIAK JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KONIECZNY ST. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KUBIAK JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
KLEMENKOW IWAN - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KOLASCHNIKOW STEPAN - - 1916-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KLEMENKOW IWAN - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KOLASCHNIKOW STEPAN - - 1916-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
KOMOREK JOSEF - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1892 - -
KOMOREK JOSEF - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1892 - -
KIKTENKO WASSILI GEM/ROSJA I.R.341 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KLIGRIWOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.18 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOIKAJEW GABRIEL GEM/ROSJA I.R.51 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOLAKOWITSCH ABRAD GEM./SERB. I.R.10 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KORSCHUNOW ARSIENJ GEM./RUSS. I.R.40 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSERA ANTONI GEM/ROSJA 1 POLN.BB. 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSTRULIN GRIGORI GEM./RUSS. A.R.29 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOTSCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA GARDE 113 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM/ROSJA RES. R. 173 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM./RUSS. RES.? 73 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRAWZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 15 1918-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KUDRAWZEW IWAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KIKTENKO WASSILI GEM/ROSJA I.R.341 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KLIGRIWOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.18 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOIKAJEW GABRIEL GEM/ROSJA I.R.51 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOLAKOWITSCH ABRAD GEM./SERB. I.R.10 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KORSCHUNOW ARSIENJ GEM./RUSS. I.R.40 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSERA ANTONI GEM/ROSJA 1 POLN.BB. 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSTRULIN GRIGORI GEM./RUSS. A.R.29 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOTSCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA GARDE 113 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM/ROSJA RES. R. 173 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM./RUSS. RES.? 73 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRAWZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 15 1918-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KUDRAWZEW IWAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KLAMROTH U. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1892 - -
KICELUK GRZEGORZ - L.I.R. 31 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1892 PENCZENIZYM -
KREMIEC JÓZEF - - 1915 REMBISZE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
KNETSCH HERMANN KAUFMANN - 1917-09-22 Berrilaire Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1891-12-02 - obelisk
KRUPKA ALOJZY - - 1914-08-27 INOR MARTINCOURT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891-11-27 - -
KUBIAK STANISŁAW - 14 FORT. ODDZ. KARABINÓW MASZ. 1915-03-28 FRIANVILLE - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-11-23 ROGOZEWO -
KRAUSE OSKAR KANONIER - 1918-07-20 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1891-11-20 - -
KUBAŚ KAROL - - 1914-11-30 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-10-28 - -
KONDARJEW ANDREI RUSS. GEM. 15 I.R. 291 1918-11-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-07-30 WARSCHUBLACH -
KLESZKA JAKUB - - 1915-04-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-07-20 - -
KLEMM ARTUR OBERJÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1891-07-13 WROCŁAW -
KNOCHE WILLI GEFR. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-26 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-03-01 - -
KNOCHE WILLI GEFR. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-26 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-03-01 - -
KOCIOŁEK JAN - - 1914-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1891-02-08 - -
KRABISCH OTTO ERS.RESERVIST 6.KOMP.RES.INF.RGT.5 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-28 - -
KRABISCH OTTO ERS.RESERVIST 6.KOMP.RES.INF.RGT.5 1917-03-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-28 - -
KOCZOG JOHANN HUS. H.R. 13 1914-11-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 KARCAG -
KOCZOG JOHANN HUS. H.R. 13 1914-11-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1891 KARCAG -
KAWARICZKI ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOROLJEW MIKOŁAJ - - 1918-06-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOSTILIOW PIOTR - - 1918-04-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KWIATKOWSKI STANISŁAW - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KAWARICZKI ANDRZEJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOROLJEW MIKOŁAJ - - 1918-06-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KOSTILIOW PIOTR - - 1918-04-11 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KWIATKOWSKI STANISŁAW - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KULIKOW MICHAEL - - 1916-07-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
KULIKOW MICHAEL - - 1916-07-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
KOMOREK THEODOR - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
KUSCH JOHANN - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
KOMOREK THEODOR - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
KUSCH JOHANN - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
KRIWONOSOW GRIGORI GEM. 22 ? - - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1891 - -
KRIWONOSOW GRIGORI GEM. 22 ? - - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1891 - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANAJEW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 16 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANOPLJANOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.229 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAROTKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KASANA ANTON GEM/ROSJA F.A.R. 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KLIKOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.36 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOFTAEW ANIKO GEM/ROSJA I.R.185 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOJTKOMSKI ADAM GEM/ROSJA I.R.181 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KONJAGHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.157 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORISCHEW IWAN GEM/ROSJA I. R. 253 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORTSCHAGIN KRENOFONT GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSAK DEMID SERGT/ROSJA I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSLENKO MAXIM GEM. FEST.ART. 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSTITSCH SOASA GEM./RUSS. I.R.3 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOWALOW DANIEL GEM/ROSJA I.R.330 1918-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRACHMALEW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRASCHDA IWAN GEM./RUSS. I.R.241 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRAWTSCHUK MARK GEM/ROSJA I.R.24 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRUPIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUDRIAZOW FEODOR - FEST. ART. 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KULIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.39 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUSNICZOW BENEDIKT GEM/ROSJA I.R.35 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUTSCHINSKI STANISLAW GEM/ROSJA G.R.4 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KWASOW JEFIM RUSS. I.R.4 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANAJEW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 16 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANOPLJANOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.229 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAROTKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KASANA ANTON GEM/ROSJA F.A.R. 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KLIKOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.36 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOFTAEW ANIKO GEM/ROSJA I.R.185 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOJTKOMSKI ADAM GEM/ROSJA I.R.181 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KONJAGHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.157 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORISCHEW IWAN GEM/ROSJA I. R. 253 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORTSCHAGIN KRENOFONT GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSAK DEMID SERGT/ROSJA I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSLENKO MAXIM GEM. FEST.ART. 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSTITSCH SOASA GEM./RUSS. I.R.3 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOWALOW DANIEL GEM/ROSJA I.R.330 1918-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRACHMALEW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRASCHDA IWAN GEM./RUSS. I.R.241 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRAWTSCHUK MARK GEM/ROSJA I.R.24 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRUPIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUDRIAZOW FEODOR - FEST. ART. 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KULIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.39 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUSNICZOW BENEDIKT GEM/ROSJA I.R.35 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUTSCHINSKI STANISLAW GEM/ROSJA G.R.4 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KWASOW JEFIM RUSS. I.R.4 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRALISZ FR. - - 1919 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1891 - B. ucz. kl. VIII
KOLON FRANCISZEK - - 1916-04-09 KOMBRUSS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891 - -
KLEPACKI WIESŁAW PODOFICER 1pp 1915-??-?? JASTKÓW Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1890-??-?? - -
KLEPACKI WIESŁAW PODOFICER 1pp 1915-??-?? JASTKÓW Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1890-??-?? - -
KLIEGEL JOSEF - - 1918-09-21 LAZARETT ZU BROMBERG Poręba wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-12-03 - -
KUJACK KARL - - 1918-06-09 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-11-28 Kreika -
KOCZY ANTONI - - 1915-10-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-11-26 Ornontowice -
KOCZY ANTONI - - 1915-10-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-11-26 Ornontowice -
KLOSE JOSEF ULAN 2 UL. RGT. GLEIWITZ 1916-09-02 KGL. NEUDORF Opole-Nowa Wieś Królewska miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1890-11-26 - -
KOTZUR VICTOR - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1890-10-23 - -
KOTZUR VICTOR - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1890-10-23 - -
KRAJKA JAN - 3 KOMP. REZ. P.P. NR 208 1915-11-04 JARCYAK - SERBIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-10-12 GĘBICE -
KOWALSKY STANISLAUS RES. 3 KP. GREN. RGT. 5 1915-09-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-09-29 - -
KOWALSKY STANISLAUS RES. 3 KP. GREN. RGT. 5 1915-09-08 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-09-29 - -
KWAŚNIK CHRYZOSTOM - - 1917-07-31 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-09-14 - -
KOLLWITZ KARL - - 1916-10-18 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1890-09-06 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 85
KNAUER PAUL ERSATZRESERVIST 1.E.B.2.VERW.KOMP.INF.RGT.63 1916-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-30 - -
KNAUER PAUL ERSATZRESERVIST 1.E.B.2.VERW.KOMP.INF.RGT.63 1916-07-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-30 - -
KUHLENEŸER RICHARD - INF. REGT. 148 1914-08-03 - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1890-06-11 SANDDORF -
KOPEC ERNST ZGSF. IR 100 1915-06-12 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1890-06-05 - -
KRÓLIK JÓZEF - - 1914-10-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-03-13 - -
KRUPKA TOMASZ - - 1915-02-12 MONDE GARDE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-03-04 - -
KUPFERBERG SIGISMUND - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-28 - nagrobek
KANTZ RICHARD - - 1918-11-03 im Lazarett Renwelt(?) bei Berlin Lubuń wieś, gm. Kobylice, pow. słupski pomorskie 1890-02-07 - -
KLIX P. ERSATZ-RESERVIST - 1916-10-21 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1890-01-20 Klein Massow-Maszewko obelisk
KACZOR STEFAN SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-01-09 - -
KACZOR STEFAN SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1890-01-09 - -
KOENZEN AUGUST MUSK. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-17 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1890 - -
KALNAY FERENCZ VORM. F.K.R. 12 1914-11-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MEZŐTÚR -
KALNAY FERENCZ VORM. F.K.R. 12 1914-11-08 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 MEZŐTÚR -
KACZMAREK WAL. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 Brylewo -
KACZMAREK WAL. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 Brylewo -
KOMOREK THEODOR - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
KREMSER REINCHARD - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
KOMOREK THEODOR - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
KREMSER REINCHARD - - 1916 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
KAMILDINOW USMAN GEM./RUSS. G.R.16 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KARASEW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KASCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAWALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 380 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KIRLIAK SAK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLUKIN FEDOR GEM/ROSJA A.R.20 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KNJASOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOSLOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.109 1919-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOTSCHIROW JEREMEJ GEM./RUSS. I.R.33 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRAJEWSKI FRANZISCH GEM/ROSJA I.R.227 1917-08-?6 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRASILNIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.108 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRUTOW FEODOR GEM GRENZ. R. 1 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KSCHITZKOWKI WATZLOW GEM./RUSS. I.R.7 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KULAKOW KONDRAT GEM./RUSS. I.R.37 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAMILDINOW USMAN GEM./RUSS. G.R.16 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KARASEW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KASCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAWALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 380 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KIRLIAK SAK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLUKIN FEDOR GEM/ROSJA A.R.20 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KNJASOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOSLOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.109 1919-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOTSCHIROW JEREMEJ GEM./RUSS. I.R.33 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRAJEWSKI FRANZISCH GEM/ROSJA I.R.227 1917-08-?6 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRASILNIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.108 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRUTOW FEODOR GEM GRENZ. R. 1 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KSCHITZKOWKI WATZLOW GEM./RUSS. I.R.7 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KULAKOW KONDRAT GEM./RUSS. I.R.37 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLEPEK EMANUEL - - 1914 PRUSY WSCHODNIE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
KOWALENKO MIFADI GEM./RUSS. I.R.191 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
KOWALENKO MIFADI GEM./RUSS. I.R.191 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
KEDES? ADOLF - - 1914-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-??-?? - -
KEDES? ADOLF - - 1914-??-?? - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-??-?? - -
KANRAU FRIEDR. KANON. FELD. ARTL. REGT. 1 1915-02-03 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-12-?? - -
KANRAU FRIEDR. KANON. FELD. ARTL. REGT. 1 1915-02-03 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1889-12-?? - -
KAMPA FRANZ SZEREGOWY - 1915-10-13 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1889-12-10 - -
KOLON JAN - - 1915-02-17 SOUSONG TREMENS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1889-11-19 - -
KUBAŚ STANISŁAW - - 1917-06-03 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1889-11-12 - -
KACZMAREK EDMUND - 11 KOMP. REZ.P.P. NR 23 1916-06-09 TOTEN MANN - NIEMCY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-11-07 KROBIA -
KALETTA JOSEF MUSKETIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1889-10-05 - -
KNUŁA JAN REZ. 5 KOMP.2 BAT. 3 DOLN.P.P. NR 50 1914-12-25 BOIS DE LAMORVILLE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-09-30 GĘBICE -
KRZYŻYŃSKI PIOTR - 3 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 130 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-06-18 SIEDLEC -
KRASZEWSKI JAN KRIEGER/RUSSISCHER 8 J.R. ESLANDSKI 1914 - Konstantynów Łódzki miasto, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie 1889-05-09 - -
KRASZEWSKI JAN KRIEGER/RUSSISCHER 8 J.R. ESLANDSKI 1914 - Konstantynów Łódzki miasto, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie 1889-05-09 - -
KOSSEK VINCENZ RESERVIST - 1916-12-16 OPOLE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-05-04 - -
KORNAS JAKÓB - - 1915-01-28 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-05-01 Ornontowice -
KORNAS JAKÓB - - 1915-01-28 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-05-01 Ornontowice -
KROH EMANUEL - - wrz-15 RUSSLAND Grzędzin II wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1889-03-25 - -
KAJDAN JAN STRZEL. 33 P. 1916-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1889-03-17 - -
KAJDAN JAN STRZEL. 33 P. 1916-05-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1889-03-17 - -
KONONENKO WASSELI RUSS. UNTEROFFIZIER INF. RGT. 121 1918-10-03 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889-01-30 - -
KRAFTCZYK GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEG.ERS.ABT.11 1916-07-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-01-16 - -
KRAFTCZYK GEORG FLIEGER 4.KOMP.FLIEG.ERS.ABT.11 1916-07-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-01-16 - -
KUKORCEW IWAN - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-01-05 - -
KUKORCEW IWAN - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-01-05 - -
KLEBA FRANCISZEK - - 1917-09-21 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1889 Kosowo -
KAINZ ANTON INF. I.R. 18 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 - -
KALINKA FRANZ UL. L.U.R. 6 1914-11-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 DUBI -
KALINOWSKI ILKO SCH. SCH.R 34 1916-04-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 SZKŁO -
KLINIK MICHAEL KAN. F.K.R. 30 1915-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 AKSMANICE -
KAINZ ANTON INF. I.R. 18 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 - -
KALINKA FRANZ UL. L.U.R. 6 1914-11-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 DUBI -
KALINOWSKI ILKO SCH. SCH.R 34 1916-04-24 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 SZKŁO -
KLINIK MICHAEL KAN. F.K.R. 30 1915-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 AKSMANICE -
KOSSOI SUSI PIECHUR / ROSJA 55 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Iwankowicze -
KOSSOI SUSI PIECHUR / ROSJA 55 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1889 Iwankowicze -
KOSTENKO PIOTR SZER. 142 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
KOSTENKO PIOTR SZER. 142 p.p. 1917-09-14 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
KANAREIKIN NIKOLAI GEM ART.R.52 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARJAGIN PETER GEM./RUSS. I.R.6 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARPAW IWAN GEM/ROSJA I. R. 94 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KCHLIN ENST UTFFZ./RUSS. I.R.283 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KIRILLOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOMJAGIN ALEXANDER GEM FINNL. SCH. R. 7 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOPTAEW ANDRE GEM/ROSJA I. R. 150 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KORSZUNOW SIMION GEM/ROSJA I.R.40 1918-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSA JONAS GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSCHEWIEROW DIMITRI GEFR/ROSJA A.R.3 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOTJETZ GEORGI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KRIETSCHOK LEONTE GEM./RUSS. I.R.134 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KULIKAN WASILI GEM/ROSJA I.R.39 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KANAREIKIN NIKOLAI GEM ART.R.52 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARJAGIN PETER GEM./RUSS. I.R.6 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARPAW IWAN GEM/ROSJA I. R. 94 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KCHLIN ENST UTFFZ./RUSS. I.R.283 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KIRILLOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOMJAGIN ALEXANDER GEM FINNL. SCH. R. 7 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOPTAEW ANDRE GEM/ROSJA I. R. 150 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KORSZUNOW SIMION GEM/ROSJA I.R.40 1918-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSA JONAS GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSCHEWIEROW DIMITRI GEFR/ROSJA A.R.3 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOTJETZ GEORGI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KRIETSCHOK LEONTE GEM./RUSS. I.R.134 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KULIKAN WASILI GEM/ROSJA I.R.39 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KLAMROTH W. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1889 - -
KUBIT JÓZEF - - 1917 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1889 - -
KUZIEL JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 JURKÓW -
KACZMAR DEMKO GALIZ. GEFR. K.K. I.R. 15 ERS. KP. 1915-01-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 KAFSCHARRZOKA -
KOCZA JOHANN UNG. KORP. I.R. 44 M.G.ABT. IV 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 SAVOLY -
KOSLOWSKI FRIEDRICH - - 1914-??-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1888-??-?? - -
KOSLOWSKI FRIEDRICH - - 1914-??-12 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1888-??-?? - -
KOSZYCKI MIECZYSŁAW - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1888-12-10 Żywiec -
KOSZYCKI MIECZYSŁAW - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1888-12-10 Żywiec -
KATTNER KARL RESERVIST 2.KOMP.7.GARN.13.BATL.VI.A.K. 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-27 - -
KATTNER KARL RESERVIST 2.KOMP.7.GARN.13.BATL.VI.A.K. 1917-05-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-11-27 - -
KORDEK K. - - 1916-02-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-11-08 Wijewo -
KORDEK K. - - 1916-02-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-11-08 Wijewo -
KÜHN OSKAR MUSKETIER - 1917-02-04 Rumanien Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1888-09-28 - -
KÜHN OSKAR MUSKETIER - 1917-02-04 Rumanien Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1888-09-28 - -
KARPOWITSCH KONSTANTIN - - 1918-03-22 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1888-09-20 - -
KASZOWSKI STANISŁAW - - 1918-02-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888-08-09 - -
KASZOWSKI STANISŁAW - - 1918-02-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888-08-09 - -
KRAWCZYK ALEKSY - - 1915-06-05 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1888-07-12 - -
KALINOW IWAN - - 1916-03-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-25 - -
KALINOW IWAN - - 1916-03-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-25 - -
KLISZCY FRANZ FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1888-03-16 - -
KLISZCY FRANZ FÜSL. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-11-25 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1888-03-16 - -
KIRCHNIAWY JOHANN UNTEROFFIZIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1888-01-31 - okonomie handwerker
KLAPPER PAUL - - 1914-11-21 - Kąty Bystrzyckie wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1888-01-25 - -
KALMAR FRANZ KPL. H.R. 8 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 CSANTAVÉR/ČANTAVIR -
KOCSIŠ JÓZSEF HONV. H.I.R. 18 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 - -
KRIŽ FRANZ INF. I.R. 74 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 DOUBRAVANY -
KALMAR FRANZ KPL. H.R. 8 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 CSANTAVÉR/ČANTAVIR -
KOCSIŠ JÓZSEF HONV. H.I.R. 18 1914-11-15 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 - -
KRIŽ FRANZ INF. I.R. 74 1914-10-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 DOUBRAVANY -
KIRJUKOW MIKOŁAJ SZER. 255 p.p. 1917-12-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
KIRJUKOW MIKOŁAJ SZER. 255 p.p. 1917-12-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
KLUPŚ AND. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KLUPŚ ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KUIK WO. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KLUPŚ AND. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KLUPŚ ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KUIK WO. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KIRENZOW ? GEM. REGT. 86 1918-10-12 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1888 - -
KARIBOW KISCHELA GEM. 204 INFT. REGT. 1918-11-11 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1888 - -
KRIWOZUBOW IWAN GEM. 1?0 INFT. REGT. 1918-11-15 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1888 - -
KIRENZOW ? GEM. REGT. 86 1918-10-12 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1888 - -
KARIBOW KISCHELA GEM. 204 INFT. REGT. 1918-11-11 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1888 - -
KRIWOZUBOW IWAN GEM. 1?0 INFT. REGT. 1918-11-15 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1888 - -
KARP TEODOR GEM./RUM. I.R.12 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KASTARADSE GEORGI GEM/ROSJA I.R.233 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLUSCHNIKOW EFIM GEM/ROSJA I. R. 53 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOBYLKA ADAM GEM/ROSJA I.R.I. 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOJAKARU MANOLAKE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOJWISTOINE PIOTR GEM/ROSJA I.R.296 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLASCHINSKI STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLESNJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLZACHOW LAWRENTY GEM/ROSJA I. R. 94 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONDRATJEW SOT GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONONOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONSTANTIN STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.3 1919-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KORSAKOW JEUMIL GEM I.R.11 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOSTITSCH MILADIN GEM./SERB. I.R.6 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOZIN ANANIN GEM/ROSJA I.R.112 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRANKOWSKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.36 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KREMSUKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.31 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRITZA MATAI GEM./RUM. I.R.75 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRONBERG AUGUST GEM/ROSJA I.R.114 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRUPKO WASILI GEFR./RUSS. I.R.20 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRYLOW GAWRIL GEM/ROSJA I.R.42 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KSIENSEPOLSKI JOSEF GEM./RUSS. I.R.26 1916-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUJASEW PETR GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KURNITZKI WIKENTI GEM./RUSS. I.R.110 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSNEZOW MATWEJ GEFR./RUSS. I.R.120 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARP TEODOR GEM./RUM. I.R.12 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KASTARADSE GEORGI GEM/ROSJA I.R.233 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLUSCHNIKOW EFIM GEM/ROSJA I. R. 53 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOBYLKA ADAM GEM/ROSJA I.R.I. 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOJAKARU MANOLAKE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOJWISTOINE PIOTR GEM/ROSJA I.R.296 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLASCHINSKI STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLESNJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLZACHOW LAWRENTY GEM/ROSJA I. R. 94 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONDRATJEW SOT GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONONOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONSTANTIN STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.3 1919-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KORSAKOW JEUMIL GEM I.R.11 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOSTITSCH MILADIN GEM./SERB. I.R.6 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOZIN ANANIN GEM/ROSJA I.R.112 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRANKOWSKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.36 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KREMSUKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.31 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRITZA MATAI GEM./RUM. I.R.75 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRONBERG AUGUST GEM/ROSJA I.R.114 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRUPKO WASILI GEFR./RUSS. I.R.20 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRYLOW GAWRIL GEM/ROSJA I.R.42 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KSIENSEPOLSKI JOSEF GEM./RUSS. I.R.26 1916-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUJASEW PETR GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KURNITZKI WIKENTI GEM./RUSS. I.R.110 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSNEZOW MATWEJ GEFR./RUSS. I.R.120 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KATZ LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888 - nagrobek
KACZMARCZYK KONSTANTY - - 1915 KRAKÓW Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1888 ŻORY-OSINY -
KAMINSK FRIEDRICH UNTFFZ. - 1915-09-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1887-12-13 Thomareinen -
KLICK FRIEDRICH PION. - 1915-03-08 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-11-26 - obelisk
KATRA HENRYK CHOR. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1887-08-30 - -
KATRA HENRYK CHOR. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1887-08-30 - -
KOENEH HEINRICH RESERV. I GARDE RES. REGT. 6 KOMP. 1914-12-10 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1887-07-24 EMMERICH -
KAISER WILHELM - - 1915-06-27 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1887-07-16 - -
KRZYŻYŃSKI JAN - 4 KOMP. P.P. NR 16 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-07-04 SIEDLEC -
KREUZ HERM. RES. 11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-06 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1887-06-03 - -
KREUZ HERM. RES. 11 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-06 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1887-06-03 - -
KOWALIOW GAWRIEL - - 1915-02-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-02-18 - -
KOWALIOW GAWRIEL - - 1915-02-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-02-18 - -
KOKOCIŃSKI JÓ. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KUIK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KOKOCIŃSKI JÓ. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KUIK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KOVASC vel KOVATS KAROLY - - 1915-05-15 MROCZKÓW GOŚCINNY Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie 1887 KISCELL -
KOVASC vel KOVATS KAROLY - - 1915-05-15 MROCZKÓW GOŚCINNY Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie 1887 KISCELL -
KURECSKO MATHIAS JOHANN RES. OBERFAHRKAN. F.H.R. 27 1914-08-27 RACHANIE Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie 1887 MONOK -
KURECSKO MATHIAS JOHANN RES. OBERFAHRKAN. F.H.R. 27 1914-08-27 RACHANIE Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie 1887 MONOK -
KAIM JAKOW GEM/ROSJA I.R.112 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARLATSCHOW GEORGI SERGT./RUSS. I.R.115 1918-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARPOWITSCH FIODOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARUKAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.311 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KIRCHNER ADOLF GEM/ROSJA I.R.7 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.192 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIMOW MICHEL GEM/ROSJA I.R.119 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLISS JOSEF GEFR./RUSS. LEIBG.R. 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONGURTZEN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONJAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.103 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONSTANTIN NICOLAU GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KORT FRIEDRICH GEM/ROSJA I.R.159 1919-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSSAK ISIDOR GEM/ROSJA I.R.53 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSURKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.205 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOWALSKI WALENTIN GEM/ROSJA SCH. R. 7 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KRISTJA JEFIM GEM/ROSJA I.R.241 1918-09-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUBRADSE BENJAMIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KULINOW AFFANASSI GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KURBIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 241 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.177 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.65 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTUNOW IWAN GEM/ROSJA I.R.59 1915-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KAIM JAKOW GEM/ROSJA I.R.112 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARLATSCHOW GEORGI SERGT./RUSS. I.R.115 1918-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARPOWITSCH FIODOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARUKAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.311 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KIRCHNER ADOLF GEM/ROSJA I.R.7 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.192 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIMOW MICHEL GEM/ROSJA I.R.119 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLISS JOSEF GEFR./RUSS. LEIBG.R. 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONGURTZEN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONJAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.103 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONSTANTIN NICOLAU GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KORT FRIEDRICH GEM/ROSJA I.R.159 1919-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSSAK ISIDOR GEM/ROSJA I.R.53 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSURKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.205 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOWALSKI WALENTIN GEM/ROSJA SCH. R. 7 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KRISTJA JEFIM GEM/ROSJA I.R.241 1918-09-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUBRADSE BENJAMIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KULINOW AFFANASSI GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KURBIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 241 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.177 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.65 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTUNOW IWAN GEM/ROSJA I.R.59 1915-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KISBOJMOKI SIEGM UNG. HUS. HUS. RGT. 8 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 CSANTARIER -
KUCZERA FRANC. - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1887 - -
KRISCHER GUSTAV - - 1914-11-21 - Chojnów miasto, gm. Chojnów, pow. legnicki dolnośląskie 1886-11-08 - -
KOZIOL JOSEF LANDSTURM - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1886-09-20 - -
KOTLORZ WLAD. - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1886-09-11 - -
KOTLORZ WLAD. - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1886-09-11 - -
KROPICK WILHELM RESERVIST - 1915-05-22 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-08-15 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 86
KOSTERA JAN - - 1916-12-13 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1886-06-22 - -
KRZYŻYŃSKI STANISŁAW SZER. 1 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 50 1914-09-28 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-04-04 BABKOWICE -
KUHLMANN CHRISTIAN UNTEROFFIZIER RES.I.F.A.R. 65 1915-02-19 - Kamień I wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie 1886-03-22 BREMERHAVEN -
KUHLMANN CHRISTIAN UNTEROFFIZIER RES.I.F.A.R. 65 1915-02-19 - Kamień I wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie 1886-03-22 BREMERHAVEN -
KARASCHKIEWITZ ALEX SOLDAT 10 KOMP.107.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-02-10 - -
KARASCHKIEWITZ ALEX SOLDAT 10 KOMP.107.RUSS.JNF.RGT. 1917-07-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-02-10 - -
KOCH JOHANN - - 1915-05-15 ARRAS Borzysławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1886-02-02 BORZYSŁAWICE -
KRESSLER EMIL - - 1919-02-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-01-08 SAGAN -
KOLIAS RUDOLF - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1886 - J. Drogomir go nie wymienia
KUCHTAY SÁNDOR INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SZENT ANTAL -
KUCHTAY SÁNDOR INF. I.R. 26 1914-11-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 SZENT ANTAL -
KARAHODZIČ DEDO PIECHUR 4 PUŁK PIECHOTY Z BOŚNI I HERCEGOWINY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Glamoc / Bośnia -
KARAHODZIČ DEDO PIECHUR 4 PUŁK PIECHOTY Z BOŚNI I HERCEGOWINY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Glamoc / Bośnia -
KOKOCIŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
KOKOCIŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1886 - -
KANDAUROW FEODOR - - 1915-11-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1886 - -
KANDAUROW FEODOR - - 1915-11-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1886 - -
KADYROW ABUBAKIR GEM/ROSJA I.R.326 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KARPIJNSKI DIMITRI GEM/ROSJA A.R.27 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAZINBRA NIKIFOR UTFFZ/ROSJA A. R. 53 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KIBALTSCHITSCH SIMON UNTFFZ/ROSJA I. R. 129 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLKONOW NIOITA GEM./RUSS. I.R.112 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOMACZOW STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 83. 1916-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOTOW ANDREJ GEM/ROSJA G.R.16 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KONDRASCHKO NIKITA UTFZ/ROSJA I.R.285 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOROBKA NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.17 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSEL STEPHAN RUSS.Z.GEF. - 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSTKI ISEDOR GEM./RUSS. I.R.141 1915-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOTSCHURON NIKOLAI GEM GREN.R.15 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIEG KARL GEM./RUSS. I.R.271 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIWASCHEIN WASSILI GEM/ROSJA I. R. 306 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUDANZEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.280 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUSNETZOW AFANASSI GEM. SIB.SCH.R.35 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUZNESOW FEOKTEST GEM/ROSJA I.R.212 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KADYROW ABUBAKIR GEM/ROSJA I.R.326 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KARPIJNSKI DIMITRI GEM/ROSJA A.R.27 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAZINBRA NIKIFOR UTFFZ/ROSJA A. R. 53 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KIBALTSCHITSCH SIMON UNTFFZ/ROSJA I. R. 129 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLKONOW NIOITA GEM./RUSS. I.R.112 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOMACZOW STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 83. 1916-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOTOW ANDREJ GEM/ROSJA G.R.16 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KONDRASCHKO NIKITA UTFZ/ROSJA I.R.285 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOROBKA NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.17 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSEL STEPHAN RUSS.Z.GEF. - 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSTKI ISEDOR GEM./RUSS. I.R.141 1915-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOTSCHURON NIKOLAI GEM GREN.R.15 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIEG KARL GEM./RUSS. I.R.271 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIWASCHEIN WASSILI GEM/ROSJA I. R. 306 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUDANZEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.280 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUSNETZOW AFANASSI GEM. SIB.SCH.R.35 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUZNESOW FEOKTEST GEM/ROSJA I.R.212 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KACZMARCZYK FRNCISZEK - - 1917 SYBERIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1886 ŻORY-OSINY -
KANTOR PAWEŁ - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1886 - -
KÖNIG JOHANN GEFREITER ERS.ESK.HUS.RGT.4 1915-12-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-26 - -
KÖNIG JOHANN GEFREITER ERS.ESK.HUS.RGT.4 1915-12-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-11-26 - -
KORNAS WILHELM - - 1915-09-25 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1885-10-22 Ornontowice -
KORNAS WILHELM - - 1915-09-25 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1885-10-22 Ornontowice -
KOSELLECK FRITZ OBLT. D. RES. I.R. 52 1918-03-22 - Kożuchów IV miasto, gm. Kożuchów, pow. nowosolski lubuskie 1885-09-25 - -
KASPRZAK MICHAŁ - 3 KOMP. P.P.LANDWEHRY NR 46 1915-09-20 JURGIELANY OB.LITWA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-09-12 DUBIN P. RAWICZ -
KÜHNEL BERTHOLD - - 1918-10-26 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1885-06-15 - -
KERLIN GUSTAV KANONIER - 1917-03-21 Frankenreich Żoruchowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-05-07 - obelisk
KALESSE GUSTAV - - 1915-07-23 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1885-04-09 - obelisk
KALKOWSKI LEON - - 1918-07-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Kosowo -
KASSIAN IWAN - - 1916-12-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885 - -
KASSIAN IWAN - - 1916-12-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885 - -
KAMEJEW JEFIM GEM/ROSJA I.R.7 1919-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KARIAGIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.223 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KASAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KASYR SEMON GEM./RUSS. I.R.306 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREEW EWDOKIN GEM/ROSJA I.R.133 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREEW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.6 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KISSELEW WASSILI GEM./RUSS. GAR.R. 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KLUSCHNOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.243 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOLOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 290 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KORNITSCHUK JEFIM GEM./RUSS. I.R.323 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOSCHELEW PETER RUSS. I.R.210 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOTENKO DIMITRI UTFFZ/ROSJA I.R.280 1919-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRUGLOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 107 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRUK NIKITA GEM./RUSS. I.R.384 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRULIKOW AWERIAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KURNEZOW SEMEN GEM./RUSS. I.R.12 1918-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KWASADIE VIKTOR GEM/ROSJA I.R.11 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KAMEJEW JEFIM GEM/ROSJA I.R.7 1919-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KARIAGIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.223 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KASAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KASYR SEMON GEM./RUSS. I.R.306 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREEW EWDOKIN GEM/ROSJA I.R.133 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREEW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.6 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KISSELEW WASSILI GEM./RUSS. GAR.R. 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KLUSCHNOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.243 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOLOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 290 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KORNITSCHUK JEFIM GEM./RUSS. I.R.323 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOSCHELEW PETER RUSS. I.R.210 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOTENKO DIMITRI UTFFZ/ROSJA I.R.280 1919-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRUGLOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 107 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRUK NIKITA GEM./RUSS. I.R.384 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRULIKOW AWERIAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KURNEZOW SEMEN GEM./RUSS. I.R.12 1918-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KWASADIE VIKTOR GEM/ROSJA I.R.11 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KUDELKA PETER LDSTM. - 1916-07-02 OLESNO Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1885 STERNALICE -
KASTINGER LEOPOLD LST. INFT. I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1885 BZENEC -
KRÜGER GEORG - - 1917 - Forst II Niemcy Pogranicze 1885 - -
KNAUER FELIX UNTEROFFIZIER 2.KOMP.1.E.JNF.RGT.51 1916-03-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie