Nazwisk w bazie na literę K: 8290

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KOEHLER RUDOLF UNTEROFFIZIER 33 FUSS. RGT. 1915-03-10 ŁOSEWO Łosewo wieś, gm. Kolno, pow. kolneński podlaskie - - -
KANE FRITZ OBERMATROZE - 1914-12-08 zur See Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
KOZUB MICHAŁ - 13 P.P. 1915-03-28 zmarł w szpitalu w Göding Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KOTTWITZ WILHELM SCHÜTZE - 1920-01-10 ZESENOW Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KRIESTEN HERM. - - 1916-06-13 YPERN-FLANDERN. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KUBNY EMIL - - 1917-08-01 YPERN FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
KRAUSE JULIUS - - 1915-07-29 WOLAJEWIECE Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KIRCH HEINRICH ERS.RES. 2K R.I.R. 226 1915-02-28 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KOLBER KARL GEFR 9K R.I.R. 226 1915-06-11 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
KASULKE CARL RESERVIST - 1918-06-13 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KRUGEL KARL LANDSTURMANN - 1916-04-05 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KUSSEROW ALBERT LANDSTURMANN - 1917-05-22 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KASTEN E. MUSK. - 1918-05-29 WESTEN Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
KRAUSE KARL - - 1915-01-12 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
KIRMES JOSEF - - 1915-05-22 W KARPATACH Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KOSCHE O - - 1915-09-20 vm F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KORN ARTUR LANDSTM. - 1918-08-14 VINEUIL Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KLICK AUGUST LANDSTURMANN - - Vietkow Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KUSCHE GUSTAV - - 1918-08-30 Vervins Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
KRAUSE KARL - - 1914-11-18 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KRAUSE KARL - - 1918-06-08 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KRUGER ALBERT LANDSTURMANN - 1915-10-30 VERMISST Frankenreich Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
KLEIN ALFRED - INF. RGT. 20 1916-05-11 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1896-02-20 - -
KANIA WŁADYSŁAW - - 1918-07-25 VERDUN Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie 1895 OPOLE grób
KLEPEK JÓZEF - - 1918 VALENCINES (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
KACZMAREK EDMUND - 11 KOMP. REZ.P.P. NR 23 1916-06-09 TOTEN MANN - NIEMCY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-11-07 KROBIA -
KRUPKA FRANCISZEK - - 1914-09-18 TARNÓWKA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1880-09-09 - -
KIEKBUSCH HERMANN GEFR. 3 GARDE. REG. ZU FUSS 1917-10-12 szpital wojskowy Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - Trąpadły -
KACZMARCZYK FRNCISZEK - - 1917 SYBERIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1886 ŻORY-OSINY -
KLEINERT AUGUST SERG. - 1918-06-26 STEENWERK Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KANCLER KAROL - - 1915-07-07 STASIN Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
KADLEC LADISLAV INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka - Szpital polowy Stanisławka wieś, gm. Sitno, pow. zamojski lubelskie 1894 Czechy, Uhorský Brod -
KLAUS EMIL - - 1916-09-09 SOUVILLE (FRANCJA) Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-04-20 (Fiddichow) WIDUCHOWA NAD ODRĄ -
KOLON JAN - - 1915-02-17 SOUSONG TREMENS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1889-11-19 - -
KALH FRANZ MUSKETIER - 1916-09-16 Somme Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
KLUSS KARL MUSKT - 1915-07-18 SOMME Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KACHEL JOHANN - - 1915-10-21 Serbia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1893-07-12 - -
KALDRACK HELMUT HAUPTMANN DER RESERVE  FELDARTILLERIR REGIMENT NO. 278 1918-08-18 SELENS Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1879-02-02 STETTIN/SZCZECIN -
KIPKE HERMANN - - 1914-08-25 SEDAN Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KEBSCHULL EMIL ERS[ATZ] RES[ERVIST] - 1914-12-10 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
KLICK FRIEDRICH PION. - 1915-03-08 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-11-26 - obelisk
KASPAREK ADALBERT - - 1918 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONIETZKO EDUARD - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KROKER JOSEF - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULAWIK ALBERT - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOSE GOTTHOLD - - 1914-10-26 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KOLONKO HERM. - - 1915-08-18 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSIELSKI JOH. - - 1915-02-19 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KROLL JOH. - - 1916-03-08 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUPPA FRANZ - - 1914-11-23 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KSIENSIK JOS. - - 1916-07-16 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUZNIA JOS. - - 1915-09-16 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KELLER BRUNO - - 1917 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KROH EMANUEL - - wrz-15 RUSSLAND Grzędzin II wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1889-03-25 - -
KISSLING GUNTHER KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-09-25 RUSSLAND Bagno wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie 1896-06-10 - -
KLEINWECHL FRIEDR. - - 1915-09-07 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KÜHILER JOSEF - - 1915-10-20 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KUDELLA FRANZ - - 1915 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KYCIA WILH. MUSK. - 1915-10-19 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KAISER ALBERT LANDST. - 1916-11-27 RUMÄNIEN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHN OSKAR MUSKETIER - 1917-02-04 Rumanien Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1888-09-28 - -
KÜHN ALWIN - - 1916-12-24 RUMANIEN Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KLEBA JAN - - 1914-11-20 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1878 Kosowo -
KREFT FRANCISZEK - - 1914-08-23 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1897 Marewo -
KREPEL LEON - - 1915-09-02 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Ząblewo -
KUDELLA FRANZ - - 1915-08-12 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KACZMAR DEMKO GALIZ. GEFR. K.K. I.R. 15 ERS. KP. 1915-01-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 KAFSCHARRZOKA -
KALACI YASILER UNG.JNFANT. K.U.K. INF. 63 1914-02-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KALAMOS LEO UNG. INF. K.U.K. INF. RGT. 82 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZIKSZEVEDE 19 JAHRE
KARES FRANZ ÖSTERR. DRAGONER K.K. DRAG. R. 1/2 1915-01-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BILANGIHRU -
KASSNER CHRISTIAN LDSTM. 2 LDSTM. I.E.BATL. VI/37 KREUZBURG 1917-12-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1875-09-09 KARLOWITZ -
KATZ ALEXANDER UNG. INF. K.K.ING.RGT. 69, 14.K. 1914-12-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZECZO 30 JAHRE
KAZELI-MASZAROS JOHANN UNG. INF. K.K. I. R. 86/1 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ZENTA -
KELENTO NIKLOS UNG. INF. K.K. I.R. 82 13. FELDKOMP. 1915-01-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1894 ARODTFALVE -
KELLEMANN KARL ÖSTERREICH. INF. I.R. 82 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KELSCH JOSEF UNG. INF. K.K.I.R.23 1914-12-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KULLOD -
KENOWAN IWAN RUSS. SOLD. - 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - POPROKA -
KENTOROVICZ S. ÖST. ARB. K.K. I.R. 70 1915-01-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KENVAN STEFAN ÖSTERR. KAN. F.A.R. 12 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KERNACZ MICHAEL UNG. INF. K.U.K. I. R. 50/5 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MICHALOF-TORIS -
KEVTESZ LAJOS ÖSTERR. FAHRER K.K. TRAIN-BEGLEITZUG 8 1914-12-02 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MEVOSAJ 28 JAHRE
KIMPAN JOHANN UNG. INF. K.K. I.R. 63 1915-03-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NEGERFALVO -
KIRKAMM OTTO SERGT. I/I G.R. FELD. ARTL. REGT. 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MANNSLEBEN 27 JAHRE
KISBOJMOKI SIEGM UNG. HUS. HUS. RGT. 8 1914-12-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1887 CSANTARIER -
KISZ STEFAN UNG. INF. K.U.K. I. R. 23/9 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SORAS 30 JAHRE
KLEISZ JAKOB ÖSTERR. KAN. K.K.F.H. RGT. 4/3 1915-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 34 JAHRE
KOBIOLKA OTTO DEUTCH SOLDAT - 1919-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOCH ANTON ÖST. KANONIER K.K. I.R. 70 1915-02-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS VUKOVAR 34 JAHRE
KOCH OTTO DTSCH.UTFFZ. S.R.J.R.64 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KOCZA JOHANN UNG. KORP. I.R. 44 M.G.ABT. IV 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 SAVOLY -
KOCZMA EUGEN UNG. INF. K. K. I. R. 2 4.KOMP. 1914-12-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893 BÖLON -
KOINDEK REIMUND KAN. FELD ARTL. REG. REKR. DEP. 24 1919-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - RUDA -
KOLOFY RUDOLF UNGAR. INF. I.R. 32 1914-11-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - UJEST UNGARN -
KONDARJEW ANDREI RUSS. GEM. 15 I.R. 291 1918-11-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-07-30 WARSCHUBLACH -
KOPECKI FRANZ BÖHM. K.K. LDSTM. INF. ARB. BATL. 201/12 1916-04-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1872-06-14 LEDEC SONBOR -
KORELL PHILIPP UNG. INFANTERIST K.K. I.R. 6 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAJKAS 21 JAHRE
KOROG GEORG UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 32 1914-12-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PONOREL 26 JAHRE
KOSIN ANTON RUSS. SERGT. RUSS. GARDE. I.R. 1918-10-14 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CHRISTIANONKA 30 JAHRE
KOSLOWSKI GUSTAV - II I.R.151 1914-09-26 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892-10-05 PAPRODTKAU -
KOSTINAS MAKANIA ÖST. INFANTERIST K.K. I.R. 50 3. KP. 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUCHUN 34 JAHRE
KOVARZ JANOS UNGAR. INF. K.K. I.R. 23 1914-12-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BACS 23 JAHRE
KRÄMER MICHAEL DEUTSCH INF. R.J.R. 69/1 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KRIZSAN STEFAN ÖST. JÄGER K.K. E. BATTL. 29 1915-01-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOGROD -
KRUSE HEINRICH DTSCH. UTFFZ. G.R.R. 2 K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - -
KUNTZEN JÜRGENS DTSCH. SOLD. 2 GARDE RES. RGT. 4 KOMP. 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KUPIN ALEXANDER RUSS. SOLD. - 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KUSCHMIN GRIGORI RUSS. UTFFZ. RUSS. I.R. III 7. KP. 1918-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-01-25 MOSKAU -
KUSZ JUNOCZ ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 82 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORSZEK 21 JAHRE
KUTASCH JOHANN ÖST. PION. K.U.K. EISENB. R. 15 1915-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PAPHERESTIN 39 JAHRE
KONIETZKO JULIUS - - 1914-10-17 RETHEL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KUNZENDORF -
KREMIEC JÓZEF - - 1915 REMBISZE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1892 ŻORY-OSINY -
KLATT WILLY GRENAD. - 1918-05-29 REIMS Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KURECSKO ISTVANN OB. F. KAN. F.H.DIV. II/6 BATL. 3 1914 RACHANIE Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - - -
KURECSKO MATHIAS JOHANN RES. OBERFAHRKAN. F.H.R. 27 1914-08-27 RACHANIE Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie 1887 MONOK -
KRUPA FRANCISZEK - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
KLEPEK EMANUEL - - 1914 PRUSY WSCHODNIE Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1890 ŻORY-OSINY -
KUSTER BRUNO GEFR. - 1914-12-04 PRASZNYCZ Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KUREK BOLESŁAW - - 1916-07-16 POLSKA GÓRA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1893-09-04 - -
KACZYN PAWEŁ IWANOWICZ PUŁKOWNIK 1 SIBIRYSKIJ STRIEŁKOWYJ JEWO WIELICZESTWA POŁK 1914-09-30 pod Warszawą Warszawa III miasto Warszawa mazowieckie - - -
KACZMAREK JÓZEF - - 1917-07-29 pod Babinem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KENNY W. PTE./ 9TH BAT. NORTH CUMBERLAND FUSILIERS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
KRÓL-KASZUBSKI STANISŁAW PPOR. LEGIONY POLSKIE 1915-02-07 PILZNO Pilzno III miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - WARSZAWA -
KISS PÁL - - 1914-08-26 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - MÁRAMAROSSZIGET -
KÁJA ISTVÁN - - 1914-08-30 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - ROZÁLIA -
KRYVKA LÁSZLÓ - - 1914-08-30 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - KISPATAK -
KUHN MAX - - 1914-12-23 O[st] Pr[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KUPCZYK IGNACY SZER. 1 KOMP.ZAPAS.BAT. REZ.P.P. 1914-11-21 OSINY WOJ. ŁÓDZKIE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-07-16 PĘPOWO -
KOSSEK VINCENZ RESERVIST - 1916-12-16 OPOLE Kąty Opolskie wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie 1889-05-04 - -
KANIA JOHANN PIONIER GARDE PIONIER BATL. 1919-04-16 OPOLE Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1893-05-11 - -
KUDELKA PETER LDSTM. - 1916-07-02 OLESNO Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1885 STERNALICE -
KARCZ ANDRZEJ LEGIONISTA 5 PP L.P. 1915-07-23 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
KASPRZYK JÓZEF SZER. VI BAON L.P. 1915-07-14 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
KRÓL MACIEJ - - 1914-10-25 okolice Częstochowy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KASPAR PAUL - - 1918-06-18 OFFENBURG Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KRZYŻYŃSKI JÓZEF - 6 KOMP. REZ. P.P. NR 273 1918-08-21 NOYSON - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1880-03-05 SIEDLEC -
KOWALSKI WŁADYSŁAW - - 1914-09-14 nad rzeką Yser Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULAWIAK FRANCISZEK - - 1916-10-02 nad rz. Sommą-Pikardia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULKA STANISŁAW - - 1916-11-14 nad rz. Ancre Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KOVASC vel KOVATS KAROLY - - 1915-05-15 MROCZKÓW GOŚCINNY Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie 1887 KISCELL -
KÖHLER FRANZ - - 1918-06-29 MOSTAR Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ -
KRUPKA TOMASZ - - 1915-02-12 MONDE GARDE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-03-04 - -
KLEMM ARTUR OBERJÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1891-07-13 WROCŁAW -
KRUSE ALFRED LEUTN. D. R. - 1918-09-02 MOENORE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KNEDLIK EMIL - - 1916-08-07 MIRAUMONT FR. Pietraszyn wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
KLIEM HERMANN GREN - 1916-11-21 MAZEDONIEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KRÜGER ALFRED GRENADIER - 1918-07-15 MARNE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KAJSKI JAN LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KOŁODZIEJ WŁADYSŁAW LEG. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUKE CARL UNIFFZ. - 1915-04-13 LORETTE Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
KLEPEK FRANCISZEK - - 1917 LOOS (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1878 ŻORY-OSINY -
KICK HERMANN - - 1915-09-15 LOOS Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
KLEINSCHMIDT PAUL - - 1914-02-25 LODZ Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
KRUBER KARL HÄUSLER - 1918-04-09 Lille Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1882-04-02 - obelisk
KEARNS E.W. GUNNER / WLK.BRYTANIA Royal Artillery 1918-10-05 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
KULIKOWSKI EUGENIUSZ HUZAR PUŁK OFICERSKIEJ KAWALERYJSKIEJ SZKOŁY 1915-??-?? Libawa Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1899-03-31 - -
KÜBLER HARRY LEUTNANT D. R. - 1918-03-24 LE FOREST DONAI Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KLIEGEL JOSEF - - 1918-09-21 LAZARETT ZU BROMBERG Poręba wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1890-12-03 - -
KIPKA JOH. WEHRM. - 1914-12-22 LAZARETT Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - POCHOWANY
KUTTIG PAUL - - 1915-08-25 LAZARETT Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KNAPP RUDOLF VIZEFELDW. - 1918-03-11 LAZ. KÖSLIN Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KOTMSEE PETER KAN. - 1915-05-18 LAZ. DANZIG Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUCZ ALOJZY - - 1918-04-03 LAON Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-06-23 - -
KABEL ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 333 1915-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KABORNIKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.8 1918-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KABULSKI FRANZ GEM/ROSJA T. R. 51 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KACZIALOW IWAN RUSS. AWARSKI.INF.REGT.187 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KACZIENKO ULESCH GEM./RUSS. I.R.57 1916-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KACZMARCYK KASIMIR RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KACZOROWSKI AUGUST RUSS. INF.REGT.1.11.KP. 1915-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KADUSCHAIEW WASILI GEM/ROSJA I.R.316 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KADYROW ABUBAKIR GEM/ROSJA I.R.326 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAILUK WASILI GEM/ROSJA I.R.3? 1917-10-1? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAIM JAKOW GEM/ROSJA I.R.112 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KAJEPOW HAKINSCHAN GEM./RUSS. I.R.96 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAJOKARU MANDACHE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KALBUSCH SYLVESTER GEM/ROSJA I.R.95 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KALENIK JWAN GEM./RUM. I.R.33 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KALIAEN IWAN GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KALIN FLOREA GEM./RUM. I.R.43 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALININ JEGOR GEFR/ROSJA I. R. 41 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KALININ NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.16 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KALISMULA MINGASI GEM/ROSJA I.R.38 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KALMYKOW TIMOFEI RUSS. INF.REGT.11.10.KP. 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMALOW HISAMIDIN ROSJA JNF.REGT.41.12.KP 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAMEJEW JEFIM GEM/ROSJA I.R.7 1919-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KAMENZA STEFAN GEM/ROSJA I.R.58 1919-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KAMILDINOW USMAN GEM./RUSS. G.R.16 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAMINSKI JORIN GEM./RUSS. I.R.373 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAMINSKY FRANZ GEM/ROSJA A. R. 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KAMINSKY STANISLAUS RUSS. FEST.ART.REGT.15. 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KANAJEW JEGOR GEM/ROSJA I. R. 16 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANAREIKIN NIKOLAI GEM ART.R.52 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KANOKOW DIMITRI GEM./RUSS. I.R.19 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KANONOW NIKOLAJ GEM/ROSJA I.R.461 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KANOPLJANOW JAKOW GEM/ROSJA I.R.229 1918-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KANOWALOFF NIKITA GEM/ROSJA I. R. 180 1918-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KAPATAN JON RUMÄN JNF.REGT.2.1.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPLA DIMITRI RUMÄN INF.REGT.272 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAPURUR PAUN GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KARASENKOW SERGEI RUSS. INF.REGT.252.9.KP. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARASEW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KARASSOW NIKOLAI RUSS. INF.REGT.94.5.KP. 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAREITZEW FADEJ GEM./RUSS. I.R.218 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KAREJEFF JWAN RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARELTSCHAK PETER ROSJA KAUK.SCHÜTZ.REGT.2 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARIAGIN ANDREI GEM./RUSS. I.R.223 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KARJAGIN PETER GEM./RUSS. I.R.6 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARJAZIN TIMOFEJ GEM./RUSS. I.R.198 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARLATSCHOW GEORGI SERGT./RUSS. I.R.115 1918-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARLSBERG FRITZ GEM/ROSJA I.R.5 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KAROTKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1918-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KARP FODOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KARP TEODOR GEM./RUM. I.R.12 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARPAW IWAN GEM/ROSJA I. R. 94 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KARPIJNSKI DIMITRI GEM/ROSJA A.R.27 1918-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KARPOW ALEXEI RUSS. ARTL.BRIG.53.3.KP. 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOW JGNAZ RUSS. INF.REGT.207.2. 1915-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOW NIKOLAJ GEM./RUSS. I.R.35 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KARPOW PIOTOR UNTFFZ./RUSS. ART..BRIG.53.3.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARPOWITSCH FIODOR GEM./RUSS. I.R.311 1917-11-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KARPOWITZ ANTON - ART..BRIG.27.4.KP. 1915-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARTASCHEW GAWRIL UTFFZ/ROSJA I.R.11 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KARTASCHOW ALEXANDER SERGT/RUMUNIA I. R. 87 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KARTISCHOW FADOI GEM./RUSS. I.R.164 1916-09-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KARUKAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.311 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KASAKOW DIMITRI GEM./RUM. I.R.8 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KASAKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.39 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KASAKOW TIMOFE RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASANA ANTON GEM/ROSJA F.A.R. 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KASANTZEW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.38.8.KP. 1917-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASANZEW REMAN GEM/ROSJA I.R.330 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KASCHEN DEMITRI GEM./RUSS. I.R.210 1919-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KASCHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.122 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KASCHIN PHILIPP GEM/ROSJA I.R.85 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KASCHKIN NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KASCHNIKOW MATJAN GEM./RUSS. I.R.168 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KASHUCHOW DIMITRI ROSJA Z.GEF. 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KASLOF PETER RUSS. INF.REGT.114.12.KP. 1915-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASNOJOW SERGEJ GEM. FEST.ART. 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASPIK LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KASSAPIENKO JWAN RUSS. INF.REGT.143.11.KP. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KASSJAKIN SERGEZ GEM/ROSJA I.R.219 1919-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KASTARADSE GEORGI GEM/ROSJA I.R.233 1918-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KASYR SEMON GEM./RUSS. I.R.306 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KATSCHURIN SAFAN GEM/ROSJA I. R. 41 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KATZUBA ROCHUS GEM/ROSJA I.R.?29 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KAWALEWSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.6 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KAWALOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 380 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KAWARIA MICHAIL GEM./RUSS. I.R.406 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KAWIRSCHIN ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.195 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAWIRSIN JAKOW GEM./RUM. I.R.303 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KAZAKO ALEXANDER RUSS. INF.REGT.106.9.KP. 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KAZCADUROW ASKAM GEM/ROSJA I.R.30 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KAZINBRA NIKIFOR UTFFZ/ROSJA A. R. 53 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KAZMANN MARKO GEM./RUSS. I.R.324 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KCHLIN ENST UTFFZ./RUSS. I.R.283 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KEKUSCHOFF JWAN RUSS. INF.REGT.31.1.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KELKENWITSCH STANISLAUS GEM./RUSS. A.R.2 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KERAD ANTON ROSJA ZIV.GEF. 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KERUSCHENKO MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KHITZU JON UNTFFZ./RUMÄN INF.REGT.59.M.C.K. 1916-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIBALTSCHITSCH SIMON UNTFFZ/ROSJA I. R. 129 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KIDALOW FOEDOSI GEM/ROSJA I.R.282 1918-04-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KIESENEZ MARKO GEM./RUSS. I.R.287 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KIESIELOW IWAN RUSS. INF.REGT.30.8.KP. 1915-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIGTENKO ANISIM GEM./RUSS. I.R.41 1918-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KIKTENKO WASSILI GEM/ROSJA I.R.341 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KILAU JOSEF GEM./RUSS. I.R.117 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KIRCHNER ADOLF GEM/ROSJA I.R.7 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KIREEW EWDOKIN GEM/ROSJA I.R.133 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREEW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.6 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KIREJEW NIKITA RUSS. INF.REGT. 212.4.KP. 1915-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIRILLA ANTON GEM./RUM. I.R.73 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KIRILLOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.8 1918-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KIRILOW ARHIP GEM./RUSS. I.R.476 1918-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KIRITSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.14 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KIRITSCHENKO WASILI GEM./RUSS. I.R.323 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KIRJANOW SIMION GEM/ROSJA I.R.1 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KIRLIAK SAK GEM/ROSJA I. R. 108 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KIRPITSCHNIKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 33 1918-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KIRSANOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.328 1919-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KIRSCHA JWAN RUSS. INF.REGT.189.16.KP. 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KISCHIELOW DOMIAN RUSS. EISENB.BATL.3 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KISIELOW WASILI GEM./RUSS. I.R.80 1915-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
KISSELEW WASSILI GEM./RUSS. GAR.R. 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KISSELOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 108 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KITIPEA GEORGI RUMUNIA INF. REGT. 57. 4. KP. 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KITROW MOSSEJ GEM/RUMUNIA I.R.250 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KLECHMAUBITOW ABRAHAM GEM./RUSS. I.R.12 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KLEMENKO JAKOB RUSS. INF.REGT.246.1.KP. 1915-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLENCINE STEFAN GEM./RUSS. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLETOW PETER RUSS. INF.REGT.250.15.KP. 1915-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIGRIWOW AFANASI GEM/ROSJA I.R.18 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KLIKOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.36 1918-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KLIMENKOW MICHAIL ROSJA Z.GEF. 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1866 - -
KLIMENOW JAGOR GEM./RUSS. I.R.?5 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIMENSCO DENIS RUSS. INF.REGT.37 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLIMENTOW FEODOR GEM./RUSS. I.R.285 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KLIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.192 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KLIMOW MICHEL GEM/ROSJA I.R.119 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLINKIN LEONTIN RUSS. INF.REGT.123.11.KP. 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLISS JOSEF GEFR./RUSS. LEIBG.R. 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KLIWIS PETER GEM/ROSJA I. R. 110 1918-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KLOSA FRANZ RUSS.- ZIVIL.G. - 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
KLOW ANDREJ GEM./RUSS. I.R.267 1916-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KLUKIN FEDOR GEM/ROSJA A.R.20 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KLUSCHNIKOW EFIM GEM/ROSJA I. R. 53 1918-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KLUSCHNOW FEODOR GEFR./RUSS. I.R.243 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KNJASOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.250 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOBACH DIMITRI RUSS. INF.REGT. 162.5.KP. 1915-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOBES PETER GEM./RUSS. I.R.187 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOBJAKOW IWAN GEM/ROSJA I.R.276 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOBSEW ANTON GEM./RUSS. I.R.86 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KOBYLKA ADAM GEM/ROSJA I.R.I. 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOCHANOWITSCH ILJA GEM./RUSS. I.R.242 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KODYM IGNATI GEM/ROSJA I.R.337 1918-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KOFTAEW ANIKO GEM/ROSJA I.R.185 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOIKAJEW GABRIEL GEM/ROSJA I.R.51 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOJAKARU MANOLAKE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOJTKOMSKI ADAM GEM/ROSJA I.R.181 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOJWISTOINE PIOTR GEM/ROSJA I.R.296 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOKAREW MAXIM RUSS. INF.REGT.229.18.KP 1917-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOKORIN LEONTI GEM/ROSJA I.R.8 1918-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOLAKOWITSCH ABRAD GEM./SERB. I.R.10 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOLASCHINSKI STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLBASIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KOLENIKOWR ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 475 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KOLESEW LASON GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOLESNIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.106 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLESNJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOLGASCHIN NIKOLAI RUSS. INF.REGT.12.2.KP. 1915-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLITSCHUK NESTOR GEM/ROSJA I.R.242 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOLKONOW NIOITA GEM./RUSS. I.R.112 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLODA SERGEI RUSS. INF.REGT.122.6.KP. 1915-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLODIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.138 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOLOMACZOW STEPHAN GEM/ROSJA I. R. 83. 1916-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOMEJEZ WASILI ROSJA JNF.REGT.211.9.KP 1915-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLOMEZEJEW PIOTR GEM/ROSJA I. R. 119 1917-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOLOS STEPAN GEM LDST. R. 180 1917-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
KOLOTOW ANDREJ GEM/ROSJA G.R.16 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOLOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 290 1917-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOLTSCHUGIN (?) SAHAR RUSS. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOLZACHOW LAWRENTY GEM/ROSJA I. R. 94 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOMINKU WASILI RUMÄN INF.REGT.59.9.KP 1917-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOMJAGIN ALEXANDER GEM FINNL. SCH. R. 7 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOMSEROW WASILI RUSS. INF.REGT.111.6.KP. 1915-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRASCHEW SERGEJ GEM/ROSJA I.R.16 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KONDRASCHKO NIKITA UTFZ/ROSJA I.R.285 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KONDRATIEW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.23.10.KP. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRATIEW JEFIM RUSS. INF.REGT.187.16.KP. 1915-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRATJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.33 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONDRATJEW SEMION GEM/ROSJA GR.R.1 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KONDRATJEW SOT GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONDRATJUK WASSILI GEM/ROSJA I.R.104 1918-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KONDRATOW LASAR GEM/ROSJA I. R. 212 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KONGUROFF ANATOLI RUSS. INF.REGT.35.14.KP. 1915-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONGURTZEN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONGURZOW IGNATZ GEM/ROSJA I.R.84 1915-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KONJAGHIN IWAN GEM/ROSJA I.R.157 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KONJAJEW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.103 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONKALOWITSCH PAWEL GEM./RUSS. I.R.236 1918-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KONONOW CHARITON GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONSTANTIN JON GEM/RUMUNIA I.R.26 1919-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KONSTANTIN NICOLAU GEM./RUM. I.R.76 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KONSTANTIN STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.3 1919-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KONSTANTIN WASILI RUMÄN INF.REGT.47.4.KP. 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KONSTANTINOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.330 1918-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KONSTANTINOW GRIGORI UTFFZ./RUSS. F.A.R. 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KOPACZKI KASIMIR RUSS.ZIVILGEFG. - 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOPAEW NIKOLAJ GEM/ROSJA I. R. 233 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOPITOW NIKOLAI GEM./RUSS. A.R.84 1916-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOPTAEW ANDRE GEM/ROSJA I. R. 150 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOPTJEW PETER RUSS. INF.REGT.4 1914-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORBA MICAIL GEM/ROSJA I.R.60 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KORBOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.1 1918-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KORBOWLIANOWICZ JOWAN GEM./SERB. RES.I.R.14 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KORETZKI JUDA GEM/ROSJA I.R.309 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORIAKOW ALEXANDER RUSS. INF.REGT.186.15.KP. 1915-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORINKIN DIMITRI GEM/ROSJA I.R.5 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORISCHEW IWAN GEM/ROSJA I. R. 253 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORIZANATZ PANTELEIMON SERB.ZIVILGEF. - 1916-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KORNE IWAN GEM/ROSJA I.R.42 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KORNEJ ROMANOW GEM/ROSJA I.R.36 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KORNEJEW WLADIMIR GEM/ROSJA I. R. 85 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KORNILOWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KORNITSCHUK JEFIM GEM./RUSS. I.R.323 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOROBKA NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.17 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOROBKA PIOTR GEM/ROSJA I.R.337 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KOROTKO ALEXE RUSS. INF.REGT.70.4.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORSAKOW JAKOW RUSS. INF.REGT.307.14.KP. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KORSAKOW JEUMIL GEM I.R.11 1917-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KORSCHARSKI JAKOW GEM/ROSJA I.R.28 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
KORSCHUNOW ARSIENJ GEM./RUSS. I.R.40 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KORSUM KIRILL GEM./RUSS. I.R.122 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KORSZUNOW SIMION GEM/ROSJA I.R.40 1918-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KORT FRIEDRICH GEM/ROSJA I.R.159 1919-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KORTEL FUDOR GEM./RUM. I.R.28 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KORTSCHAGIN KRENOFONT GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KORTSCHARDIN FEODOR GEM./RUSS. I.R.184 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSA JONAS GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSAK DEMID SERGT/ROSJA I.R.68 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSAKEWITSCH KONDRATI GEM./RUSS. I.R.251 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KOSAKOW SEMEN GEM/ROSJA I.R.17 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KOSCHELEW ANDRE RUSS. INF.REGT.14.13.KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSCHELEW PETER RUSS. I.R.210 1918-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOSCHEWIEROW DIMITRI GEFR/ROSJA A.R.3 1918-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOSCHIC STANISCHA SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSCHKOROW INOKENTI GEM/ROSJA I. R. 42 1918-06-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSCHOREK JOSEF GEM./RUSS. I.R.109 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KOSCHU? PANTELEI RUSS. INF.REGT.25 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSEL STEPHAN RUSS.Z.GEF. - 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSENKA GREGORI GEM/ROSJA I.R.18 1919-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOSERA ANTONI GEM/ROSJA 1 POLN.BB. 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSERIN JEGOR RUSS. INF.REGT.225. 1916-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSLENKO MAXIM GEM. FEST.ART. 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.112.6.KP. 1915-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW DIMITRI RUSS. INF.REGT.137.7.KP. 1915-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW JWAN ROSJA JNF.REGT.249.9.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.109 1919-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOSLOW TIMOFAY RUSS. INF.REGT.115.1.KP. 1915-03-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSLOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.270 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KOSLOWSKY ALEXANDER RUSS. INF.REGT.249.8.KP. 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSMAZEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.152 1919-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOSORES DOMITRI RUSS. INF.REGT.75.10.KP. 1915-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSSAK ISIDOR GEM/ROSJA I.R.53 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOSTAIKE FLORE RUMÄN INF.REGT.80.7.KP. 1916-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSTAKI TUDOR RUMÄN INF.REGT.80.3.KP. 1916-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOSTARJEW IWAN SERGT/RUMUNIA G. R. 3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KOSTCHELASCHWILI MIKIFON GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOSTENKO ANDREI GEM. FINNL.SSH.R.7 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOSTIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.256 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTINCZENKO PANFIL GEM./RUSS. I.R.304 1917-10-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KOSTISCH ILJA SERB.GEF. - 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
KOSTITSCH MILADIN GEM./SERB. I.R.6 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KOSTITSCH SOASA GEM./RUSS. I.R.3 1917-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOSTITZ PETRE.ADAM GEM./SERB. I.R.3 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTIZENKO MARK GEM/ROSJA I.R.51 1918-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTJUKOW AKIM GEM./RUSS. I.R.12 1915-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KOSTKI ISEDOR GEM./RUSS. I.R.141 1915-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOSTRULIN GRIGORI GEM./RUSS. A.R.29 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOSTUW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.41 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOSTYRA PAWEL GEM./RUSS. I.R.123 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOSURKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.205 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOT(?) NIKULEF RUSS.ZIVILGEFAG. - 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOTEBA IWAN GEM/ROSJA I.R.84 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KOTENKO DIMITRI UTFFZ/ROSJA I.R.280 1919-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KOTJAJEW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.80 1918-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOTJETZ GEORGI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KOTOW ANDREI RUSS. INF.REGT.20.2.KP. 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOTOW IWAN GEM./RUSS. F.A.R. 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTOW SJEMON GEM./RUSS. I.R.305 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KOTSCHAKOW FEODOR GEM/ROSJA GARDE 113 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KOTSCHEPUD JAKINO GEM/ROSJA I.R.122 1918-05-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOTSCHIROW JEREMEJ GEM./RUSS. I.R.33 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KOTSCHNOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.42 1919-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KOTSCHURON NIKOLAI GEM GREN.R.15 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KOWALCZUK WATZLAW SERB. INF.REGT.8.2.KP. 1916-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWALENKO JAKOB RUSS. INF.REGT.249.16.KP. 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWALENKO MIFADI GEM./RUSS. I.R.191 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
KOWALOW DANIEL GEM/ROSJA I.R.330 1918-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KOWALSCHIK ANTON GEFR./RUSS. A.R. 1918-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KOWALSKI WALENTIN GEM/ROSJA SCH. R. 7 1918-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KOWASEWIC MILIWOIE SERB. INF.REGT.10.2.KP 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWASEWICZ MILIWOGE GEM./SERB. I.R.10. 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KOWOLOW JWAN RUSS. INF.REGT.42.4.KP. 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KOWOW PETR GEM/ROSJA I.R.456 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KOZERENKO SEVGEIJ GEM/ROSJA I.R.280 1919-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KOZIN ANANIN GEM/ROSJA I.R.112 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KR?LO JAKOB RUSS. PION.BAT.2 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRACHMALEW ANDREJ GEM/ROSJA I. R. 121 1918-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRADALIN ADAM GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRADJNOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.243 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KRAFTSCHIK WODZE GEM FEST. ART. 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KRAJEWSKI FRANZISCH GEM/ROSJA I.R.227 1917-08-?6 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRANKLER JWAN RUSS. LEFLANSKI I.R.97 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRANKOWSKI PAWEL GEM./RUSS. I.R.36 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRANZOW ILJA GEM./RUSS. I.R.183 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRANZOW SERGEI* GEM./RUSS. I.R. 1918-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KRAS?WSKI SACHAR GEM/ROSJA I.R.138 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KRASCHDA IWAN GEM./RUSS. I.R.241 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRASILNIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.108 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRASJKO DOROFEI GEM./RUM. I.R.27 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASMANN KARL RUSS. INF.REGT.125.6.KP. 1915-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASNIANSKI KONSTANTIN GEFR/ROSJA I. R. 197 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KRASNOBORODKOW PACHEM GEM./RUSS. A.R.8 1916-09-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM/ROSJA RES. R. 173 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOSJOLOW ALEXANDER GEM./RUSS. RES.? 73 1918-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KRASNOW ANDREJ RUSS. NOWO-GIERGIEWSK.FEST.ART.3 1917-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRASOWSKI STEPAN GEM/ROSJA I.R.258 1918-??-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KRAWEZ LEONTE GEM/ROSJA I.R.22 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KRAWTSCHENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.380 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KRAWTSCHUK MARK GEM/ROSJA I.R.24 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRAWZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 15 1918-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KREBS PETER MICH. RUSS. INF.REGT.115.3.KP. 1915-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KREBS THEOFIL ROSJA JNF.REGT.253.16.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KREJSKI JWAN RUSS. INF.REGT.251.11.KP. 1915-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KREMMER ABRAM GEM./RUSS. I.R.20 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KREMSUKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.31 1918-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KREPETZ IGNATZ UTFFZ./RUSS. I.R.229 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KRESTIOGLA NIKOLAI UTFFZ/ROSJA A.R. 1918-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KRESTOW IWAN GEM/ROSJA I.R.169 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRESTOW IWAN GEM./RUSS. A.R - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KRETZU JON GEM./RUM. I.R.18 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRIEG KARL GEM./RUSS. I.R.271 1917-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIESEWITSCH ANTON GEFR. GREN.R.1 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KRIETSCHOK LEONTE GEM./RUSS. I.R.134 1918-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KRILOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.141 1916-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRILOWSKI SERGIJ GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRINKOW MICHAIL GEM/ROSJA LEIB.R. 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KRISTEL IWAN GEM/ROSJA I.R.199 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
KRISTITSCH MICHEILO GEM./SERB. I.R.15 1916-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KRISTJA JEFIM GEM/ROSJA I.R.241 1918-09-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KRITZA MATAI GEM./RUM. I.R.75 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRIWASCHEIN WASSILI GEM/ROSJA I. R. 306 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KRIWENKO GRIGORI RUSS. INF.REGT.173.2.KP. 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRIWOSCHIN JWAN RUSS. INF.REGT.137.14.KP. 1915-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRIWTSCHEWITSCH ANTONI GEM/SERBIA I.R.8 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KRJUKOW MATWE GEM./RUSS. I.R. 1917-11-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KROCHMANNK ISAAK ROSJA Z.GEF. 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KRONBERG AUGUST GEM/ROSJA I.R.114 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRONENBERG ERNST RUSS. ART.BRIG.20.1.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KROTOW ANDREJ UTFFZ/ROSJA I.R.2?? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KROTOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.327 1918-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KRUGLOW NIKITA GEM/ROSJA I. R. 107 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRUK NIKITA GEM./RUSS. I.R.384 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRULIKOW AWERIAN GEM./RUSS. I.R.94 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KRULIKOWSKI JAN RUSS.ZIVILGEF. - 1916-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1867 - -
KRUPIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KRUPININ ILJA GEM./RUSS. I.R.241 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KRUPKO WASILI GEFR./RUSS. I.R.20 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KRUSCHINE SERGE RUSS. ART..BRIG.53.3.KP. 1915-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRUSCHKOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 113 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KRUTOL ADAM GEM./RUSS. ARB. BAT.5 1915-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KRUTOW FEODOR GEM GRENZ. R. 1 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KRYLOW GAWRIL GEM/ROSJA I.R.42 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KSCHITZKOWKI WATZLOW GEM./RUSS. I.R.7 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KSIELEW JAKOB UNTFF/ROSJA UNF.REGT.211.15.KP 1915-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KSIENSEPOLSKI JOSEF GEM./RUSS. I.R.26 1916-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUBRADSE BENJAMIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUCHEROW DIANIS RUSS. INF.REGT.112.4.KP. 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUCZEWIC BOGIC GEM./SERB. I.R.11 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
KUCZNIECW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.15 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUDANZEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.280 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUDASCHKIN GRIGORI GEM/ROSJA I.      R. 246 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUDRAWZEW IWAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KUDRIAZOW FEODOR - FEST. ART. 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUDRINSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.3 1917-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KUDRJAZEW JWAN RUSS. ART. BRIG.53.2.KP. 1915-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUGMENYLS ANDREI GEM./RUSS. I.R.20 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUJASEW PETR GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUJASIEW EICHON GEM/ROSJA I.R.41 1919-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUJASIEWITSCH TOMOFI SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUKITSCH SCHIWOINI SERB.ZIVILGEF. - 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KUKLIN PETER GEM/ROSJA I.R.3? 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUKOROW JONELIAN RUSS. INF.REGT.2.2.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUKUSUSA JWAN RUSS. INF.REGT.121.2.KP. 1915-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULAGIN VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULAKOW KONDRAT GEM./RUSS. I.R.37 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KULIKAN WASILI GEM/ROSJA I.R.39 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KULIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.39 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KULIKOW FEODOR RUSS. INF.REGT.94.4.KP. 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.307 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KULIKOW PAWEL GEM/ROSJA I. R. 94 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KULINOW AFFANASSI GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KULISCH ABRAM GEM./RUSS. I.R.134 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KULISZOW JEWDOKIM ROSJA JNF.REGT.322.6.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUNICIN IWAN GEM./RUM. I.R.73 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KUPAREW WASILY ROSJA JNF.REGT.108.11.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRIN MICHAIL RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRŸS MATAUSCH RUSS. INF.REGT.1165.4.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPZOW MIRON GEM/ROSJA I.R.77 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KURBIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 241 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KURDIN IWAN GEM/ROSJA A.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURIKALOW PHILIPP ROSJA JNF.REGT.113.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURISIN KANSAUT GEM/ROSJA I.R.385 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KURJAKOW ABRAM GEM/ROSJA I.R.37 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KURNEZOW SEMEN GEM./RUSS. I.R.12 1918-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KURNITZKI WIKENTI GEM./RUSS. I.R.110 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUROCZHIN IWAN GEM/ROSJA A. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUROCZKIN DIMITRI RUSS. LITOWSKI GARDE.REGT.3 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUROSCHIN FEODOR RUSS. INF.REGT. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KUSAWKOW DIMITRI ROSJA JNF.REGT.71.1.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSCHNERENKO DEMIAN GEM/ROSJA I.R.251 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUSCHTSCHUK JEFIM GEM/ROSJA I.R.315 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSIM FIRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1919-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.118 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMIN GRIGORI RUSS. INF.REGT.417.KP. 1915-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSMIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.249 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KUSMIN IWANOW GEM./RUSS. I.R.285 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KUSMIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1919-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KUSMINKO AFANASI SERGT/ROSJA I.R.6 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUSMITSCH ANATASY ROSJA ZIVIL.GEF 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
KUSNEROW PETER GEM/ROSJA I.R.94 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSNETZOW AFANASI GEM/ROSJA I. R. 208 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KUSNETZOW AFANASSI GEM. SIB.SCH.R.35 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.158 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.177 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSNETZOW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.5 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KUSNEZOW ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.5 1916-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KUSNEZOW MATWEJ GEFR./RUSS. I.R.120 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSNEZOW PETER GEM./RUSS. I.R.41 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSNEZOW PROKOSI GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUSNICZOW BENEDIKT GEM/ROSJA I.R.35 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUSNIETZOW WASILI RUSS. ART.BRIG.1.2.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNIETZOW WLADIMIR RUSS. ART..BRIG.27.4.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNITSCHENKO ALEXANDER - INF.REGT.105.14.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNIZOW SERGEI ROSJA JNF.REGT.210.3 KP 1915-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSTOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.65 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTSCHENKO ALEXEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSTUNOW IWAN GEM/ROSJA I.R.59 1915-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUTERGIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.322 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KUTNIK JAN RUSS. INF.REGT.105.4.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUTROW MATWEJ GEM/ROSJA I.R.241 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KUTSCHINSKI STANISLAW GEM/ROSJA G.R.4 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KUZENCO SIMON GEM/ROSJA I.R.102 1918-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KUZNESOW FEOKTEST GEM/ROSJA I.R.212 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUZNIEOZ ILJA GEM/ROSJA I.R.243 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KWASADIE VIKTOR GEM/ROSJA I.R.11 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KWASOW JEFIM RUSS. I.R.4 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KWASS JOSEF GEM/ROSJA I. R. 39 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KYASCHKO DANIEL RUSS. INF.REGT.167.15.KP. 1915-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KLEPEK PAWEŁ - - 1915 LA-BASSE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1881 ŻORY-OSINY -
KUTSCHINSKI ANTON - - 1918-10-15 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1871 ŁÓDŹ -
KISZKA ANTONI KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KLIMASZEWSKI MICHAŁ KPR. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KOCIBOROWSKI RUDOLF LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KOWAL WŁADYSŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KOWALCZYK IGNACY SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KOZICKI BRONISŁAW LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
KLEIN VINZENT - - 1918 KRZANOWITZ Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOSCHELLA ANTON - - 1917 KRZANOWITZ Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRÓLIK JAN - - 1915-08-01 Krasnystaw Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1883-08-08 Dobrzyca -
KACZMARCZYK KONSTANTY - - 1915 KRAKÓW Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1888 ŻORY-OSINY -
KOLON FRANCISZEK - - 1916-04-09 KOMBRUSS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891 - -
KANIA - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KARTH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KASANOWSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KÄUFER - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KLATT - GEFR. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KORNATH - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KOSCHNITZKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KUNKEL - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KWIEDZINSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KLOSE JOSEF ULAN 2 UL. RGT. GLEIWITZ 1916-09-02 KGL. NEUDORF Opole-Nowa Wieś Królewska miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1890-11-26 - -
KLEIN KURT JAGER - - KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KUNZEL MAX ULAN - wrz-16 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KURZOK JOS. - - 1918-12-05 KANDRZIN Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KASPRZAK MICHAŁ - 3 KOMP. P.P.LANDWEHRY NR 46 1915-09-20 JURGIELANY OB.LITWA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-09-12 DUBIN P. RAWICZ -
KWASZNIN-SAMARIN MIKOŁAJ PPOR. LEJBGWARDIA LITEWSKIEGO PUŁKU 1915-03-08 Jednorożec Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KLEPACKI WIESŁAW PODOFICER 1pp 1915-??-?? JASTKÓW Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1890-??-?? - -
KLOPSTEIN OTTO UTFFZ. D. R. - 1915-05-27 JAROSLAW Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KRAJKA JAN - 3 KOMP. REZ. P.P. NR 208 1915-11-04 JARCYAK - SERBIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-10-12 GĘBICE -
KROPP OTTO JÄGER - - Insterburg Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KRUPKA ALOJZY - - 1914-08-27 INOR MARTINCOURT Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891-11-27 - -
KOHER KARL - - 19??-02-26 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KÖNIG GUST. - - 1914-10-04 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KRATZERT JUL. - - 1918-10-01 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KIRCHHOFF LUDWIG - - 1915-05-03 IN PRIESLERWALDE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIPKA ROBERT - - 1914-11-22 IN POLEN Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KIRSLE HERMANN - - 1918-12-06 IN HORHE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRU??? JOSEF - - 1917-08-05 IN FRANKREICH Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KORGEL ROBERT - - 1918-10-15 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KARLIN GUSTAV KANONIER - 1917-10-24 in Flandern Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
KIECKEBUSCH GUSTAV OBERLEUTNANT D.L. - 1914-04-11 IN FLANDERN Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KARLIN (KERLIN) GUSTAV KANONIER - 1917-10-24 IN FLANDERN Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
KOPPITZ FRANZ - - 1918-01-05 IN BRESLAU Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KRAUSE ERNST - - 1918-04-26 IM WESTEN Warta Bolesławiecka wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1898-12-04 - -
KANTZ RICHARD - - 1918-11-03 im Lazarett Renwelt(?) bei Berlin Lubuń wieś, gm. Kobylice, pow. słupski pomorskie 1890-02-07 - -
KALUZA ALBERT - - 1914 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KLEMENS HEINRICH - - 1915 HORST Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KROSCHWALD EDMUND SOLDAT (SZEREGOWY) 100 LANDW. GREN. REGIMENT 1918-03-31 HOMEL (UKRAINA) Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-05-21 - -
KLINDER CHRIST. FUS. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - ST. MATTHIAS, TRIER -
KNAPPE HERMANN - - 1916-05-12 Gouraincourt Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
KRAUSS LEON PORUCZNIK REZ. 31 PUŁK PIECHOTY 1914-11-20 GOSZYCE Kraków-Rakowice II część miasta Kraków małopolskie 1878-05-21 - -
KOPACZ JAN INF. - - GORLICZ Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
KLOTZ MAX GRENADIER - 1917-04-13 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-09-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
KAMIN EMIL MUSK[ETIER] - 1915-06-06 Galiz[ien] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
KARAUSE WILHELM ERSATZ-RESERVIST - 1915-06-27 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
KLIMEK RUDOLF - - 1915 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPKA EMANUEL - - 1915 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPER ME?? MUSK. - 1915-06-23 GA?IZ??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
KINZEL PAUL - - 1916-03-29 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KÖPPEN WILHELM RESERV. - 1916-03-16 FRZ-GFGSCH-MA- Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KAS AUGUSTYN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KORTAS KONRAD - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
KOŚNICKI PAWEŁ - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KUHN JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KLOSE WILLI - - 1914-09-06 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUBIAK STANISŁAW - 14 FORT. ODDZ. KARABINÓW MASZ. 1915-03-28 FRIANVILLE - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-11-23 ROGOZEWO -
KÖP? WILHELM KAN[ONIER] - 1917-10-19 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-20 - tablica betonowa nr 3
KR? WILHELM GREN[ADIER] - 1917-10-20 Fra[nkreich] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1920-08-24 - nagrobek betonowy
KALUZA VINZENT - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KOBINIA LORENZ - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRAWIETZ MAX - - 1916 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUNZE GUST[AV] GEF[REITER] - 1917-12-30 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
KRAUSE AUGUST - - 1917-08-08 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie - - obelisk
KÜHN WILH. MUSK. - 1918-07-16 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
KLEINKE RICHARD FÜSELIER - 1914-11-05 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
KLINDER PAUL UZ.FDW. - 1918-03-23 Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
KLATTE WILI - - 1914-11-25 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
KLEUSER KURT RES. - 191?-09-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KLOSE PAUL MUSK. - 1916-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KALUZA FRANZ LANDSTM. - 1916-08-03 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KIPKA ALFONS MUSK. - 1918-09-02 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KOSCH FRANZ LEUT. - 1914-09-16 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KASPAREK JULIUS - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KONIETZKO KARL - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KÖNIG ALOIS - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOY JOSEF - - 1917 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KROKER PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRYBUS FRANZ - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUKOFKA PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPKA ANTON - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KETZLER ADOLF - - 1914-08-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOWARZIK JOH. - - 1914-09-23 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOWARZIK THEOD. - - 1916-01-06 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUPPA HERM. - - 1917-06-05 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KRUPPA ANT. - - 1917-08-05 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUBITZKI PETER - - 1918-03-22 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KURZEK KONR. - - 1918-01-16 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KLOSE PAUL - - 1916-03-09 FRANKREICH Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KUNISCH FRANZ - - 1917-11-07 FRANKREICH Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KL. BAUSCHWITZ VERM.
KIEHNERT PAUL - - 1914-08-22 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KREMS WILLY - - 1917-07-12 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
KRETSCHMER ARTUR - - 1918-11-17 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KNECHEL OTTO - - 1918-04-01 FRANKREICH Klenica wieś, gm. Bojadła, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KESLICH JOSEF G. GRN. - 1918-04-07 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 189?-07-13 - -
KERLIN GUSTAV KANONIER - 1917-03-21 Frankenreich Żoruchowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-05-07 - obelisk
KALKOWSKI AUGUST - - 1918-04-01 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
KALKOWSKI LEON - - 1918-07-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1885 Kosowo -
KLEBA FRANCISZEK - - 1917-09-21 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1889 Kosowo -
KROLL ?IOTFFR ARM. SOLD. - 1917-08-17 FRANCJA Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KACHEL JOHANN - - 1918-10-08 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1872-01-08 - -
KALLAUS EMANUEL - - 1918-10-18 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KLESSE PAUL - - 1915-02-24 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KOLBE PAUL - - 1918-04-24 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KRUPPA AUGUST GARDIST - 1918-04-18 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KICK RICHARD - - 1915-02-07 FRANCJA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KLUGE KARL FÜST. - 1916-06-02 FORT VAUX Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
KRĘCIOŁEK STANISŁAW SZER. 5 KOMP. P.P. NR 51 1917-04-04 FLANDRIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-09-20 GOGOLEWO -
KUFKA EMANUEL - - 1918 ENGLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KOLMSEE HEINR. KAN. - 1918-07-13 ELBING Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KLIEM JOSEF - - 1915-11-26 DUNABURG Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KREUSLER ERICH LEUTNANT/ BEOBACHTER FLEGERABT.302 1918-06-13 Dschenin Gądków Wielki wieś, gm. Torzym, pow. sulęciński lubuskie 1895-04-16 Groß Gandern/ Gądków Wielki pomnik pamiątkowy
KASTNER ERICH - - 1914-11-10 DIXMUIDEN BELGIEN Szczytna I miasto, gm. Szczytna, pow. Kłodzki dolnośląskie 1880-07-10 - -
KEWITSCH ERICH GEFR. - 1918-01-01 DANZIG Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KOSSINOWSKI RUDOLF MUSK. - 1914-12-25 DANZIG Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KALUZA FRANZ - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KALUZA VALENTIN - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KRAWCZYK VINZENT - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ JOHANN - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUCHARSKI WALENTY - - 1915-04-05 Combres wieś na północ od Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KURKIEWICZ PIOTR - - 1915-04-16 Chatel - Alpy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KÜHL R. LDW. - 1917-04-13 CHAMPAGNE Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
KRÓLIK TOMASZ - - 1917-11-23 Cambrai-region Nord-Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KLOTZ HERM - - 1914-08-29 B[elgium] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KINDEL REINHOLD MUSK. - 1918-08-25 BULLECOURT Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KAMROWSKI EDMUND PODPORUCZNIK 63 PUŁK PIECH. 2 BAT. 1920-08-02 BRZEŚĆ Pelplin miasto, gm. Pelplin, pow. tczewski pomorskie 1895-06-05 - -
KASLACK KURT PIONIER - 1918-03-22 BOURSIES Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KALUZA THEODOR - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KODURA FRANZ - - 1915 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KNUŁA JAN REZ. 5 KOMP.2 BAT. 3 DOLN.P.P. NR 50 1914-12-25 BOIS DE LAMORVILLE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-09-30 GĘBICE -
KRAUSE A. PION. LT. - 1914-11-21 BIXCHOOTE Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
KOLASZYNSKI JOSEF WEHRM. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KRZYKOWSKI THEOPHIL ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KAPŁAŃSKI LUDWIK - - 1915-05-04 BIECZ Pilzno III miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie 1884 - -
KYNAST PAUL - - 1916-04-09 BETHINCOURT Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KNETSCH HERMANN KAUFMANN - 1917-09-22 Berrilaire Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1891-12-02 - obelisk
KRAUZUSCH WALT[ER] MUSK[ETIER] - 1917-10-28 Belg[ien] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
KALETTA JOSEF - - 1916-06-26 BELGIEN Szałsza wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie 1893-01-14 - -
KYCLER FELIKS - - 1917-10-23 Belgia Nowe Miasto Lubawskie miasto, gm. Nowe Miasto Lubawskie, pow. nowomiejski warmińsko-mazurskie - - -
KIRCHHOFF PAUL - - 1914-09-27 BEI SERBON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAHL PAUL - - 1914-10-16 BEI PRUSKOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KAUDASCH HERMANN GRENADIER - 1916-02-22 BEAULIERT Bystrzyca (gm. Oława) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-09-18 - -
KLIEM KARL - - 1918-08-31 BARISIS Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
KRAUTSCHNEIDER ARTHUR - - 1917-11-01 B. ST. PIETRO Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KÖRNER HEINRICH - - 1915-11-24 B. BADEN Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KNAUFF ERICH - - 1914-11-21 B. ANDRESPOL Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KIEŁKASA STANISŁAW - - 1918-06-18 ARRES - HOLANDIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1898-10-18 ŻBIKI POW. PLESZEW -
KOCH JOHANN - - 1915-05-15 ARRAS Borzysławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1886-02-02 BORZYSŁAWICE -
KUDRAH KARL - - 1918-07-12 Arras Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-17 Kreika -
KYNAST MAX - - 1915-07-29 ANNOPOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KLATT KARL WEHRM. - 1915-10-16 AN DER BERESINE Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KATSCHER THIMOTHEUS - - 1916-11-23 A. D. ANCRE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KLATT WILHELM - - 1918-06-11 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
KRALIK WIZENTI - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KAMELSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KAMELSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KĘDZIERSKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KLINGER MICHAŁ - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOCIKOWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOMIEROWSKI LEON - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KOMIEROWSKI WŁADYSŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRUKOWSKI MARCIN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KRZESIŃSKI JAKUB - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUBIAK JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KUBICKI IGNACY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KULCZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI SZCZEPAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KLEINBAUER HEINRICH DRAGONER KUK DRAD R 12 1915-02-12 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KOCH KARL INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KOVACS MICHAEL INFANT. KUK JR 69 1914-12-25 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KRENUSZ MICH FAHRKAN KUK FAR 32 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KOCH RICH. TROMPUTEZ FELDLAZ. 6 11 AK 1916-01-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
KRUSE HEINR UNTEROFFIZIER 5 K INF REG 91 1914-11-22 - Dzierżązna wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KEILHAU ALB. KANONIER I.B.R.FELD.A.R.19 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KEUHL ERNST LEUTNANT D.RES. STAB.RES.INF.REG.228 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KLOSE KAROL SZER. L. J. B. RYBNIK 1916-03-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KOHL ERDMANN KRGSFRW. RES.INF.REG.231 8.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KRAMPE EBERHARDT JNTENDANTURRAT 49 RES.DIV. 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KRAWIEC STEFAN SZER. L. B. RYBNIK 1914-08-17 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KRUGER OTTO PIONIER RES.PION.KOMP.49 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
KELLER JAKOB ERS. RES. RJR 221/7K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KILIAN LUDWIG ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KÖNIG PAUL MUSKETIER RJR 223/2K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
KORTE WILH. HUSAR - - - Łaznów wieś, gm. Rokiciny, pow. tomaszowski łódzkie - - napisy zakryte
KESSLER KARL - J.R. 9 1914-12-04 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KERNBACH K. MUSKETIER 7 K INF REG 152 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KLOIDT HCH. ERS. RESERVIST 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KNOOP OTTO JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KÜBE EMILE ERS. RESERVIST 9 K R INF R 22? 1914-12-03 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KÜCK HERMAN JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KÜPPER FRITZ MUSKETIER 7 K INF REG 50 1914-11-30 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KURTZ CL. LEUTNANT D R 3 RT B FLD A R 12 1914-10-25 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KIRSCHMICK . RES. 11 K. INF. R. 152 1914-12-18 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
KNAAK JOH. RES. 4 K. INF. REG. 18 1914-11-20 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
KOSCHICK . WHR. 10 K. INF. REG. 143 1914-12-05 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
KLOSS MAX MUSKETIER 4 K. INF. REG. 153 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KOWIENKI - KONIGS-JAGER MOSER 5 ESK. JAG REG Z. PF. 1914-10-28 - Ujazd (łódzkie) wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski łódzkie - - -
KAISER ERNST SZER 1.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KALSERSTADT WIL. SZER ? 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KASSA EMANUEL SZER 1.R.J.R. 1914-11-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KFELD WILHELM ? ?.7.5.G.R.Z.F 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KIKSMELLER WILHELM SZER 10.L.J 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KIROW BENJAMIN SZER/ROS 8.BT.2F.AR.BRI 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KLEINE FRIEDRICH SZER 11.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KLORMAN GUSTAW SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KNEPFEL HERMAN SZER 8.J.R.167 1914-12-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KNIPPEL KAROL ? ? 1914-12-1? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOCH ALBIN SZER 11.J.R.167 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOCH HEINRICH SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOCH OTTO SZER 8.J.R.163 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
KÖLCHENS HUGO MUSKETIER 12 KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KONC JAKOB ? 7.5.G.R.Z.K 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOP ERNST SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KOSZKA ALEKSANDER SZER/ROS 157.RGT 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KRASKA GUSTAW SZER 8.J.R.150 1914-12-09 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KREES LOUIS SIERŻ 2.5.104.ER 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KRISZAT K OFFIZER STELLV ???6.61 1914-??-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
KUCHARSKI FRIEDR. RESERVIST 6 KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
KAPPEL JULIUS UNTEROFFIZIER D R 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KOLLODZEY FRED. RESERVIST 6 K INF REG ? 1914-11-10 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KUBIS KARL KRIEGS FRW 8 K INF REG 140? 1914-12-04 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KULKA ADOLF MUSKETIER ? K INF REG ? 1914-11-10 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KAHL RICH ERS.RESERVIST 1 KOMP ERS BTL ? R 10 1914-12-02 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KELLER ? SZER. ? 1914-11-?? - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KIRER PAUL SZER. 2 5 GR 1914-11-21 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KNOLL KURT SZER. 2.12? 1914-11-21 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOEKEM FRANZ. GEFREITER D. R. 1.K.JNF.REG.61 1914-11-21 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
KANFMANN G. RESERVIST M.G.K. R.I.R. 18 1914-12-28 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KATS HEINRICH LANDASTURMM. 4 K. I.R. 141 1915-06-09 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KLAWS HEINR. KANONIER 3 B. F.A.R. 52 1914-12-23 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KLONOWSKI - UNTEROFFZ. 7 K. R.I.R. 225 1915-??-10 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KNUPERT AUG. LDST. RES. 1 K. I.R. 141 1915-05-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KOGLER WILHELM GEFREITER M.G.K. I.R. 14 1914-12-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KREBSTED Z. WEHRMANN 11 K. R.I.R. 1 1915-03-05 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KREINBRING R. OBERGEFREITER 3. BT. F.A.R. 11 1915-02-03 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KREUSEL PAUL LANDASTURMM. 1 K. L.W.R. 24 1915-08-01 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
KRAUSE KONRAD KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KRENNING FRIEDRICH SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KRÜGER HEINRICH GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
KAPALLA OSKAR - 4/? - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
KOBSCH - - 2/? - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
KOSSEL O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
KRAWETZKE A. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
KOSBAB HERMANN - - 1918-12-08 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1880-09-03 - -
KOSBAB KARL - - 1915-10-05 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1892-02-09 - -
KOSBAB FRITZ - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
KOSBAB RICHARD - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
KIRK AUGUST OB[ER] MATR[OSE] MATR[OSEN]-DIV[ISION] 1917-08-16 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KLICK EMIL MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 168 1918-04-25 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KLICK EMIL MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 868(?) 1920-04-09 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KLÜCK OTTO MATR[OSE] MATR[OSE]N-DIV[ISION] 1916-08-21 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KAIN ADAM MUSKETIER - 1916-10-20 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
KARTH PAUL RESERVIST - 1914-09-11 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
KAUFMANN AUGUST MUSKETIER - 1916-11-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
KLICK ALBERT UNTEROFFIZIER - 1917-10-27 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
KLICK KARL SEGELM. GAST. - 1917-09-24 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
KOHNKE WILHELM LANDSTURMANN - 1915-09-16 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
KRANZUSCH WALTER MUSKETIER - 1917-10-25 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
KRAUSE HERMANN TORP. MATROSE - 1917-10-15 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
KAUTZ WILLI MUSKETIER - 1916-08-11 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino -
KLIX WILL MUSKETIER - 1938-04-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
KUNDE WILHELM LANDSTURMANN - 1915-06-08 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino -
KAMRADT O. MUSKETIER - 1917-03-23 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1879-08-12 Klein Massow-Maszewko obelisk
KLIX P. ERSATZ-RESERVIST - 1916-10-21 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1890-01-20 Klein Massow-Maszewko obelisk
KOSCHNIK BRUNO - - 1914-08-20 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Bresinke obelisk
KOSCHNIK PAUL - - 1916-07-03 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Bresinke obelisk
KÖSTERKE WILLY - - 1918-07-18 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno obelisk
K?TSCHMANN KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KACZMA? FRITZ - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KLEBOWSKI ?OLZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOLLE? MAX - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOPS OTTO GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-10 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KRETS OSWALD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KRONE LOTAR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
KOLLWITZ KARL - - 1916-10-18 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1890-09-06 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 85
KROPICK WILHELM RESERVIST - 1915-05-22 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1886-08-15 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 86
KASISCHKE MAX - - 1917-11-07 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-11-02 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KAUTZ ERNST - - 1918-09-11 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1897-12-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KOSIN ALBERT - - 1915-02-21 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1894-04-27 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KUNDE HERMANN - - 1918-01-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1871-08-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KARCZEWSKI AUGUST - - 1915-08-09 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KAUFMANN HUBERT - - 1918-03-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KAUTZ ERICH - - 1917-11-05 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KAUTZ HERMANN - - 1918-09-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Klein-Platenheim-Płótówka obelisk
KETELHURT AUGUST - - 1918-04-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
KLEMENZ HERMANN - - 1915-05-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
KLOHN WILLI - - 1918-09-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
KNOP KARL - - 1918-08-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KÖHLER CONRAD - - 1914-11-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
KÖHLER KARL - - 1915-05-27 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleinmassowitz-Masłowiczki obelisk
KOLBERG ERNST - - 1917-05-05 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
KÖRLIN JOHANN - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KOWALKE KARL - - 1914-11-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
KOWALKE OTTO - - 1918-07-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KOWALKE WILHELM - - 1918-06-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KRAUSE BRUNO - - 1918-06-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
KROGGEL FRITZ - - 1915-04-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KURKOWSKI von DOMINIK - - 1917-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KUSCH MAX - - 1918-04-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KUSKE EMIL - - 1918-04-07 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KRANZUSCH B. - - - - Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
KRANZUSCH BERNHARD MUSKETIER - 1916-??-19 - Żoruchowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-04-29 - obelisk
KAMINSK FRIEDRICH UNTFFZ. - 1915-09-15 - Lanngut Rosja Pogranicze 1887-12-13 Thomareinen -
KAMINSKI AUG. MUSKT. - 1916-11-10 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-06-04 Thomareinen -
KLESCHTS HERM. GRENAD. - 1918-03-21 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-21 Langgut -
KNEBLER HERM VIZEFELDW. 10 K INF R 129 1914-11-23 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
KOWALEWSKI K GARDE FÜSILIER 2 K LEHR INF R 1914-12-24 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
KADANOFF ALEX RUSS KRIEGER 17 ART. BRIG. 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KATAFIASZ VITUS RESERVIST 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KIEBERT JOH. RESERVIST 4 K.INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KLEIST G. MUSKETIER 8 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KLINKE KARL GEFREITER 10 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KNAACK JOH. KRIEGSFRW 1 K. INF. REG. 49 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KÖMNIZKE P MUSK. 4 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOPEĆ KAS WRM 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KÖSTRING J. MUSKETIER 7 K. INF. REG. 49 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KRAUSE JUL. LEUTNANT ? INF. REG. 9? 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KRÜGER ALB. MUSKETIER 3 K. INF. REG. 49 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUCZKOWSKI PET. ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 14 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUNZ ADAM LST 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KURMANN H GEFREITER 3 U 1 KOMP 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KOGLIN FRITZ - - 1918-07-15 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
KAUTZ HERMANN - - 1914-08-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
KAUTZ KARL - - 1917-01-18 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
KOGLIN HERMANN - - 1915-05-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
KRÄFT EWALD - - 1917-07-17 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
KUSSEROW KARL - - 1915-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
KÜSTER KARL - - 1914-10-17 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
K?RP? JULIUS - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KASS GUSTAW - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KLEBER GUSTAW - - 1914-10-09 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KNAPP?T OTTO - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
KOPP FRIEDRICH - - 1914-09-09 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
KEMP OTTO - - - - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
KEUP ERWIN - - ????-03-05 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
KLUG HERMANN - - ????-10-01 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
KARSTEN MAX - - 1917-05-26 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KNOPP ALWIN - - 1918-06-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KNOPP MAX - - 1916-04-05 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KNOPP OTTO - - 1918-10-27 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KRAUSE EMIL - - 1917-05-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KRAUSE KARL - - 1918-05-05 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KRAUSE MAX - - 1918-09-01 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
KELLER MAX - - 1914-10-03 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KELLER PAUL - - 1914-10-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KELLER REINHOLD - - 1914-11-18 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KNOP MAX - - 1918-10-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
KOSANKE ERNST - - 1915-01-28 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Clarenwerder -
KOSANKE PAUL - - 1916-03-28 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
KORTH FRANZ - - 1914-08-20 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KORTH MAX - - 1918-10-13 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KRAUSE FRANZ - - 1915-05-07 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KUNDE EMIL - - 1914-08-22 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KLEIN PAUL - - 1918-09-26 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KORTH ERICH - - 1918-09-27 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KORTH REINHOLD - - 1917-04-02 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
KAMMHOLZ OTTO RESERVIST - 1917-09-20 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KASULKE ERNST BCHTZ - 1917-08-16 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KÖHN ERICH - - 1915-09-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KOLTERMANN OTTO - - 1915-04-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KRÜGER SIEGFRIED - - 1917-08-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHL GUSTAV - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KUHNKE AUGUST - - 1916-18-12 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KUMM OTTO - - 1917-04-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KLEINSCHMIDT HERMANN - - 1915-02-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - -