Nazwisk w bazie na literę M: 5411

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MACHAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
MIESZKOWSKI ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
MOSKAL T. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
MACIEJCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MICHALAK JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MICHALAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK IGNACY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MUSIELAK MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MACHOWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA MAŁA -
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
MACHOWSKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŻYTOWIECKO -
MALUGIN JEWŁAMPIJ JEGOROWICZ JEFREJTOR 100 PIECHOT. OSTROWSK. POŁK 1915-01-06 Warszawa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 Zuje gub. Mohylewska -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - 1918 MOYENCOURT (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MIKOŁAJEC TOMASZ - - 1918 CHAMPAGNE (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
MIKOŁAJEC FRANCISZEK - - 1918 LAZARIN POŁUD. (ROSJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1895 ŻORY-OSINY -
MALCHER FRANZ - - 1917-05-24 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALOSEK PAUL - - 1917-08-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MALOSEK STANISLAUS - - 1916-03-14 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
M. von EWALD ALEX - - 1918-04-18 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MASS EWALD - - 1918-10-14 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MASS WERNER - - 1916-12-28 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
MICHOŃ WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
MISCHKE FRITZ - - 1914-11-16 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MISCHKE PAUL - - 1917-09-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MISCHKE PAUL - - 1918-06-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
MERCHEL WIKTOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - ZĘBLEWO -
MARCHEL ANTONI - - 1918-11-18 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Załęzie -
MATEJA JAN - - 1916-11-11 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1891 Załęzie -
MIĄSKOWSKI BERNARD - - 1917-09-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1890 Załęzie -
MĄCZKA JÓZEF POR. DYWIZJA GEN. ŻELIGOWSKIEGO 1918-09-09 Krasnodar/Rosja Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie 1867-12-08 Zaleszany, pow. tarnobrzeski -
MROZEK FRANZ LANDSTM. - 1921-01-19 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
MUSIOL KARL MUSKET. - 1915-05-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
MASS GUSTAW - - 1915-07-27 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie obelisk
MALEIKA RUDOLF - - 1918-04-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
MALIK MAX - - 1915-03-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
MAĆKOWSKI J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
MAJ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
MAZIARZ FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
MAZIARZ PIOTR - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA sarkofag
MIKULLA JOSEF - - 1917-10-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
MOROWKA FRANZ - - 1919-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-11-26 WITAVE -
MITSCHKE PAUL UTFFZ - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
MAGER AUGUST LDSTRM. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. II ALLENSTEIN 1914-11-25 GURKELN Górkło wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - WILLENBERG -
MICHALAK STANISŁAW KAN. 1 KOMP. P.P. NR 135 1918-08-01 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-04-03 WILKONICE -
MOZGALIK IG. - - 1915-02-23 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
MUSIOŁ EM. - - 1914-09-27 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
MICHALEWICZ P. - - 1914-11-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1883-06-29 Wijewo -
MICHALEWICZ S. - - 1915-02-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1875-04-21 Wijewo -
MICHALEWICZ T. - - 1917-04-12 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-12-21 Wijewo -
MIŚ S. - - 1914-12-16 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-13 Wijewo -
MICHALCZYK PAUL SCH. SCH.R. 8 1916-01-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1878 WIETRZNA -
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
MERZ ROBERT AUSTRIA - 1914-08-30 - Poturzyn wieś, gm. Telatyn, pow. tomaszowski lubelskie 1887-11-25 Wiedeń -
MACK JOHANN - L.I.R. 8 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1880 WIEDEŃ -
MIZERNY PIOTR - - 1917 FRANCJA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1893-11-26 WIECZYN POW. PLESZEW -
MATZALLIK JOHANN - - 1918-10-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
MATTERN HERMANN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MÜLLER PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - WENIG-RACKWITZ -
MAINUSCH GERHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MANDRELLA KARL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
MET? FRIEDRICH - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
MALGELSDORF HERMANN - - 1917-10-18 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Waitze/ Wiejce bracia / brüder
MANSKE THEODOR - - 1915-04-08 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - WAHLENDORF TABLICA
MAKSYMO JOHAN - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - W Biłkow pow. Bohorodczany -
MARX ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MARX GORHARD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MARTOF JÁNOS E.R.INF. I.R. 67 1914-10-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 VOIKAFALVA -
MOLLENBECK JOHANN - - 1915-05-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-06-20 VARDINGHOLT -
MŐLLERKE HERM. - - 1914-08-30 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
MÜLLER FRANZ - - - - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
MUHLLEDER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 URFAHR -
MACH von KLEMENS - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
MARTENS JAN AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - TŁUCZEWO -
MALOTTKY von JULIUS - - 1918-03-22 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1882-02-15 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MELCHERT ROBERT - - 1917-07-26 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1873-12-11 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MELDENHAUER KARL - - 1916-12-19 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1888-11-12 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MROZEK von AUGUST - - 1918-10-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MROZEK von JOHANN - - 1914-08-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
MONICZ KARL MUSK. - 1918-08-31 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MARQUARDT EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1873 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MITTAG HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MITTAG WILHELM - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1894 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
MUNCKACSY BELA - - 1914-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - TRENCZEN -
MIKULIK JÁCHYM INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TRAPLICE -
MAICHERCZYK ALF. - - 1917-11-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MALEK GUSTAV - - 1917-09-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MORAWIETZ ANTON - - 1914-11-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MORAWIETZ AUGUST - - 1915-09-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MÜLLER GEORG - - 1915-07-31 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
MATULA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 7 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1881 TLUMAČOV -
MIHASZUK JÁNOS - - 1914-08-31 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - TISZABORKÚT -
MARX PAUL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
MÜNZER ERDMANN - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
MAJEWSKI WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
MÜLLER FRANZ ÖSTERR. INF. K.K. I. R. 44 1914-12-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TBHMA -
MOLLER RUDOLF - - 1914-11-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MÖLLER HEINRICH - - 1915-09-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MÖLLER HERMANN - - 1915-10-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MÜNCHOW BERNHARD - - 1918-02-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tangen-Tągowie obelisk
MOCZYGEMBA FRANZ - - 1917-08-19 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
MOLLNAR MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-27 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZOVATE 34 JAHRE
MAINKA ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MAINKA WILH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MANTKE KARL OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MARONDEL ED. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MARONDEL JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MARZKOWSKI FRZ. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MARZKOWSKI JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MATZEK JOHANN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MAX EDUARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MEHLICH JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MEHLICH VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MICHALLIK JULIUS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MICHALLIK PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MICHALSKI PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MIERZWA FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MITTAS? ? UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOCHA AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOCHA FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOCHA JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MORAWIETZ EMIL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MORAWIN FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MORYS RUDOLF MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MORYS HUGO MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MRZYGLODZIK LUD. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MULARCZYK THOM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MUSCHALLA DOM. UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MUSCHALLA JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MUSCHALLA THOM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MUSCHIEL WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MYTZKA GEORG MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MATLA PAWL. - - 1918-11-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
MARKOWSKI FELIKS - - 1918-06-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1881 Szarłata -
MEWS WILHELM - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-12-04 SY?OW -
MAREK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
MAREK JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
MARCIŃSKI AUGUST - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
MILCZEWSKI KAZIMIERZ - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
MÜLLER FRANCISZEK - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - STRZEPCZ -
MIEBS OTTO DTSCH. GREN. R.I.R. 64 5 KP. 1914-12-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - STRE B. MESERITZ 25 JAHRE
MONDELMAYR FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 STEYR -
MANASSE ERNST LEUTNANT RES. BATTERIE/VORPOMMERISCHEN FELDARTILLERIE REGIMENT NO.38 1915-08-1915 FELDLAZARETT ROZAN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1887-05-13 STETTIN/SZCZECIN -
MEYER KLAUS OBERLEUT. FUS.REG.34 1916-12-28 VERDUN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1891-07-25 STETTIN/SZCZECIN -
MOJ KARL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
MYCKA JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
MADEJA PAUL PIONIER - 1918-03-13 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MORAWIN SYLVESTER UNTEROFFZ. - 1918-03-28 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
MAŁECKI TOMASZ - 1 KOMP. P.P. NR 93 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-12-06 SROKI -
MARKOWSKI WOJCIECH SZER. BRYGADA ZAPAS. BATALIONU NR 55 1917 FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-04-18 SROKI -
MATYSIAK PIOTR SZER. 11 KOMP. P.P. NR 129 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-11-12 SROKI -
MALÉŘ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1895 SOLANEC -
METZ JÓZEF - - 1915-10-11 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1878 Smołdzino -
MALINOWSKI JOHANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
MESECK OTTO - - 1914-08-27 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Schottowske-Skotawsko obelisk
MASLOWSKI ALB. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MASLOWSKI FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MATERNA AUGUST - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MATHEBEL AMIL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MORITZ FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MATERNA AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MOCZARSKI ANTON - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MACKOWIAK WLADISLAUS - - 1919-04-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-04 SCHMIEGEL -
MATHISCIK - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
MANSKE HUGO - - 1915-12-14 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ TABLICA
MAAS HEINRICH - - 1916-05-19 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ TABLICA
MIEMIETZ RAF. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
MAICHER VALENT. - - 1918-07-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
MOCZYGEMBA IG. - - 1916-07-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Sarnau / Sarnów -
MANCHE KARL - - 1930-03-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-01-11 SAGAN -
MENGEL FRITZ - - 1918-04-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-28 SAGAN -
MÖNIG HERMANN - - 1918-07-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-04-11 SAGAN -
MARKIEWICZ ANDREAS INF. EISENB.SICH.ABT. 1915-05-21 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1873 RYBNA -
MILSCHULAT F - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken obelisk
MURAWA JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
MARTIN ROBERT ERSATZRESERVIST ERS. BATT. INF. REG. 154 1918-09-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MATLIEBE HEINRICH - - 1917-04-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MIEROW KURT - - 1915-10-01 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MAUREDER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 ROHRBACH -
MOHAL NIKOLAUS UNGAR. HUSAR K.K. HUS.R. 10 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - REGOLY 22 JAHRE
MARCINEK FELIX - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MARCINEK HERMANN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MENDE PETER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MIKULLA JOSEF - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MUSCHIOL EMIL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
MICHALKE MAX - - 1915-02-21 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
MAGULSKI JAN - - 1917-06-05 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Przodkowo -
MIĄSKOWSKI AUGUST - - 1915-01-31 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Przodkowo -
MIĄSKOWSKI JAN - - 1915-09-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1882 Przodkowo -
MILKO WŁADYSŁAW KPT. 1 PP L.P. 1914-12-06 MARCINKOWICE Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - PRZEMYŚL -
MARIACHER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 3 1914-11-07 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1892-??-?? PRAGROTEN / LIENZ -
MÜTZENMACHER ELIAS PIECHUR 15 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Potok Złoty k. Buczacza -
MAICHER MARTIN - - 1915-06-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MORAWIETZ FRANZ - - 1918-05-27 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MUSIOL JOSEF - - 1917-07-31 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
MIENSOPUST IGNAZ - - 1914-08-10 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
MYSZKOWSKI JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - POBŁOCIE -
MAŃKA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MAŃKA JAKÓB - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
MOTYSEK WILHELM - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
MÜLLER G - - 1915-05-06 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
MALEIKA WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
MAASS KARL - - 1917-01-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
MACHULIK EDWARD - - 1915-08-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1883-04-25 Ornontowice -
MADEJA JAN - - 1916-12-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-08-28 Ornontowice -
MALCZYK FRANC. - - 1916-12-12 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-01-23 Ornontowice -
MALCZYK FRANC. - - 1914-12-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-01-13 Ornontowice -
MALCZYK ROBERT - - 1916-10-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-06-01 Ornontowice -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MIKUSZ SZCZEPAN - - 1915-10-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1893-08-26 Ornontowice -
MOZGALIK EMANUEL - - 1915-08-24 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1881-12-25 Ornontowice -
MOZGALIK RYSZARD - - 1915-07-07 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-03-20 Ornontowice -
MORAWIETZ JOSEF - - 1916-12-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
MAKIEŁA JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL WINC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MENDEL WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
MAKOHL J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
MEGGER ALOIS - - 1918-07-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-11 OCKONIN -
MÖWALD JOSEF SCH. SCH.R. 11 1914-11-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 OCHSENGRABEN -
MELZER PAUL ERS. RES. - 1918-07-21 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
MIOTK JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
MAI ROBERT - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
MUSIOL JOSEF - - 1914-09-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
MUSIOL JULIUS - - 1916-08-08 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
MARSCHALL LUIS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Niederhof tablica pamiątkowa
MAGEHRKE JOH. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MATUSCHEK A. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MASS HERMANN - - 1915-09-14 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
MÖLLERKE PAUL - - 1915-07-05 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
MÜLLER PAUL - - 1919-04-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1876-05-17 NEUE FROST COLONIE -
MÜLLER JOH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
MOJSIUK GAWRIL INF. I.R. 95 1916-03-20 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1881 NEU FRATAUTZ/FRĂTĂUȚII NOI -
MATUSZEWSKI MICHAEL - - 1919-02-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1879-09-14 NESLABIN -
MÜLLER F. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MÜLLER G. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MIZGA FLORIAN - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 MOSZCZENICA -
MROZEK LUDWIG - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
MIERZEJEWSKI STANISLAUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie 1882-09-25 MODRZE -
MIELEWCZYK LEON - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MIELEWCZYK JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MIELEWCZYK WIKTOR - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MÜLLER JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
MEHWALD PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MÜLLER OTTO - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
MANTHEY HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1891 MARQUARDSMÜHL / BORUCIN -
MAUERMANN GUSTAW SOLDAT REF INF. REGT. 102 1918-06-05 SZPITAL POLOWY 116 Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-09-12 MARKERSDORF (Markocice) ZMARŁ
MAZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
MÜSKEN JULIUS MUSK. I.R.21 1914-11-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MADERICH -
MURUCIAN KONSTANTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 62 1914-12-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 M. SZT. GYORGY -
MISZCZAKIEWICZ JAN PODOF. SZKOŁA KARNA WP 1918-10-11 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - Lwów płyta nagrobna, grób był prawdopodobnie w innym miejscu
MAJCHRZAK LUKAS - - 1918-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1899-09-27 LUGI -
MAY FELIX - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MIERLICH MAX. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MIILER JOH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
MEISSNER WILH. SCHUTZE 2 GRR 1915-08-?? - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - LUCKENWALDE, JÜTERBOG -
MEYER MARCUS HAUPTM. POM.PION.BATN.2 1918-02-28 STETTIN Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1889-05-03 LUBECK -
MRÓZEK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MUSIAŁA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MITTERBAUER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1876 LINZ -
MARDEK PAUL - - 1917-02-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
MALINA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 10 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 LEŠNÁ U VALAŠ. MEZIŘIČI -
MICHALSKI GOTTLIEB - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LEPACKEN -
MICHALSKI KARL - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LEPACKEN -
MAMPE GEORG GRENADIER - 1916-07-06 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
MAMPE RUDOLF OBERMATROSE - 1917-09-22 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
MAMPE THEOPH. MATROSE. - 1915-01-21 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
MOLDENHAUER LEO RESERVIST - 1914-12-11 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
MÖSKE PAUL MATROSE. - 1915-06-01 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
MATOSCHEWSKI STANISLAUS - - 1919-09-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-04-20 LASCHIN -
MAGNUS ROBERT - - 1918-03-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MÜLLER PAUL - - 1915-01-2? - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MÜLLER WILLI OBERGEFREITER 5 BATT. FUTZ.-ART.-REG. 23 1918-09-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MICHALSKY ALFRED - - 1918-08-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
MEIKE EMIL MUSKT. - 1915-02-07 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-07-02 Langgut -
MEIKE FRITZ MUSKT. - 1917-07-14 - Lanngut Rosja Pogranicze 1898-09-19 Langgut -
MAJEWSKI GOTTLIEB - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - KURKEN -
MEIER REINH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Kunzendorf Vermisst
MICHALAK JÓZEF SZER. 12 KOMP. 3 BAT. P.P. NR 170 1914-10-18 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-02-24 KRZYŻANKI -
MÜLLER FRIEDRICH - - 1915-09-06 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Krinitze / Skrzynice bracia / brüder
MARKU? MAR - - 1914-09-15 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1889-09-14 Kreika -
MÜCKE GUSTAV - - 1915 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - Kreika -
MOMMERT PAUL - - 1915-07-07 POLEN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
MASSOTA ANDRAS SCH. SCH.R. 19 1914-10-14 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1880 KRECHÓW -
MACIEJCZYK ENGELB - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MAZUR ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MAZUR THEOPFIL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MROCHEN FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MROCHEN KARL - - 1916-10-12 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
MĄCZKA ADABERT OBERKONDUKTEUR - 1914-10-23 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1859 KRAKÓW -
MAASS EMIL - - 1914-10-27 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS KARL - - 1916-09-05 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS PAUL - - 1918-03-26 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS WILLI - - 1916-07-29 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MANZKE OTTO - - 1914-11-28 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAASS EWALD - - 1917-06-13 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
MILZ HERMANN - - 1915-05-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
MAĆKOWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MANKIEWICZ JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
MIKOŁAJCZAK MI. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Kleszczewo -
MALOTTKI von EMIL - - 1917-05-03 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
MISKA HERMANN - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - Klein Lassowitz -
MARZ FRIEDRICH - - 1917-04-17 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1872-08-19 Klein Garde obelisk
MORK WILLY - - 1918-09-29 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-12-10 Klein Garde obelisk
MUCH FRITZ GRENAD. GREN. RGT. 9 - - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - KLEIN BOSCHPOL U. GEM. VERMISST
MAGIERA JOS. - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
MURGALLA PETER - - 1916-07-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
MUZS JÁNOS - - 1914-08-30 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - KISBOCSKÓ -
MÜNCK ERNST WEHR. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIEL -
MUTZ FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
MUTZ JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
MOSCHNER BRUNO - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
MARGUARDT AUG. GEFR. - 1915-08-11 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - KERNSDORF -
MURDZA P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - KAWENCZYN -
MÜLLER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
MAYHACK AUGUST FAHRER - 1918-02-12 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
MAYHACK ERNST KANONIER - 1917-08-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
MAYHACK FRANZ MUSKETIER - 1918-04-11 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
MAYHACK WILHELM MUSKETIER - 1918-09-03 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
MÜLLER RICHARD GEFREITER - 1917-10-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino -
MATZKO GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Karbowsken -
MORAWIETZ FRANZ - - 1915-10-26 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
MORAWIETZ STEPHAN - - 1915-06-24 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
MOLDOWAN JANOCZ ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 62 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KAAL 30 JAHRE
MALYA MARTIN RUSS. INFANTERIST J.R. 32 1914-12-17 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - JOSA 28 JAHRE
MAI GUSTAV - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - JAUSCHWITZ -
MÉLYIES JÁNOS GERGELY - - 1914-08-31 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - IZASZACSAL -
MÁRKIS JÁNOS - - 1914-08-31 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - IZASÓPATAK -
MRZYGŁOD J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
MÜNZBERG RICHARD - - 1915-06-02 PRZEMYSL Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - IBSDORF -
MIOSYS PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
MROCHEN THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
MIRRE OTTO - - 1916-04-19 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Hoffnung/ Nadziejewki -
MIOTK LEO - - 1919-03-13 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-06-12 HEYTUS -
MISCHEWSKI FRA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
MISCHORR ANTON - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
MAASS E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MAASS J. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MONCZAN KONST. ÖST. INF. K.K. I.R. 62 1914-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GYOREY 26 JAHRE
MASLO FRDR. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GUSKEN -
MASLO JOH. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GUSKEN -
MROTZEK HERMANN - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GUSKEN -
MIKULLA ALOIS - - 1917-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MUTKE JOHANN - - 1915-09-03 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MUTKE KONRAD - - 1916-11-29 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MÜHLMICKEL JAKOB - - 1918-11-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1882-11-15 GRÜNSTADT -
MENDEK PAUL - - 1918-10-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
MAGER HERMANN - - 1915-01-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MAIWALD KURT - - - - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MANN PAUL - - 1916-08-16 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MENZEL ERICH - - 1915-06-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MEYER WILLI - - 1917-05-20 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MOHAUPT EMIL - - 1915-09-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-03-28 GROSS-EULAU -
MALOTTKE von LEO - - 1914-10-02 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MANSKE ERNST - - 1916-10-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MIX EWALD - - 1918-03-26 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MÜLLER HERRMANN - - 1918-05-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
MELCHERT GEORG - - 1914-10-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
MELCHERT SIEGFRIED - - 1918-10-15 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
MICHALKE MAX - - 1918-05-19 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
MENDE PAUL - - 1915-02-21 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
MEISSLER KARL - - 1917-09-24 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno obelisk
MISCH HERMANN - - 1915-01-31 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno obelisk
MÖLLER WILLY - - 1914-08-28 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno obelisk
MARTEN HERMANN - - 1914-11-23 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MONDE PAUL - - 1917-05-24 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MARCHLEWSKI JAKÓB - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - GRODZISKO -
MUTZ SILVEST. - - 1917-07-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
MARCZINSKI HERM. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
MARCINSKI PAUL - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
MASEYZIK GUST. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
MEEDEN G. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MOCK H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MYSLIWCZYK AUGUST ERS.RES.  LDW.JNFT.RGT.23.7.  1915-05-19 NOWA SŁUPIA Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie 1889-08-14 GLIWICE ŁABĘDY -
MUTSCHLECHNER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-08 BRZESKO Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie 1894-10-10 GETZENBERG / TYROL -
MUNKACSI SÁNDOR KAN. F.H.R. 6 1914-12-10 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1883 GÉRES-ERDÖD -
MARCINIAK WALENTY STRZELEC 2 KOMP. PRUSKIEGO P. GRENAD. NR 1 1916-08-20 STARA OBYCZNO HŐHE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1896-01-30 GĘBICE -
MAI FRIEDR. LANDW. - 1918-10-03 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
MACHACZEK FRANC. I.R. 56 - 1917-06-08 - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - FRYDRYCHOWICE -
MAASS F. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MAASS W. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
MISIOR MATTH. - - - - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ferdinandshof / Grabina ? -
MAZUR VALENTIN DRAG. D.R. 12 1914-11-18 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 FAŁKOWICE -
MEISSNER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MEISSNER ED. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
MARZINSKI HERMANN - - 1916-09-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
MIKULSKI JOSEF - - 1916-10-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
MORAWIETZ JOSEF - - 1916-07-08 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
MIKA J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MIZGAJSKI M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MOLENDA H - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MAREK JOHANN - - 1916-03-30 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
MAREK FRANZ - - 1921-05-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
MÄRSCHEL RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
MICHNYE PÉTER - - 1914-08-30 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - DISZNÓPATAK -
MALOSSEK VINCENT - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MIKA PAUL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MOCH JAKOB - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MULARCZYK PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MELZER WILHELM KAN. - 1917-07-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MUMMERT AUGUST VZFLD. - 1917-08-19 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MAGDZIARZ W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - CZERMIN -
MAŁECKI MARCIN REZ. 3 KOMP. P.P. NR 87 1914-09-06 PARGNY - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-10-18 CZELUŚCIN -
MEYER KARL MUSKETIER - 1918-03-25 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
MEYER RUDOLF MUSKETIER - 1918-07-18 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
MIX ALBERT LANDSTURMANN - 1915-08-17 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
MRAZ PAL HONV. H.I.R. 1 1915-01-09 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1875 CSANK -
MAU EMIL - - 1914-10-31 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
MACALLA AUG. - - 1916-07-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
MORAWIEC JOSEF - - 1918-04-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
MELZER FRIEDRICH GREN. - 1916-10-09 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
MELZER OTTO FÜS. - 1916-07-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
MROZIK BRONISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
MADEJA ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MAGDZIAK MICHAŁ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
MELLEN BRUNO OFFZ. F.A.R. 36 1918-04-30 - Wdzydze wieś, gm. Kościerzyna, pow. kościerski pomorskie - CHMELENZ -
MUNDRZIK JOHANN JAGER - 1916-05-01 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
MIELKE FRANZ - - 1918-03-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MIELKE GUSTAW - - 1915-05-34 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MANEYKA FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BURNIEN -
MAŚLONKA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA L. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MIROCHA M. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
MENNER ALEXANDER UNG. INF. K.K. I.R. 32 1915-02-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDAPEST 22 JAHRE
MADAY GEORG - - 1919-04-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-14 BRESLAU -
METZNER METZNER - - 1919-01-22 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
MÜLLER JOSEF - - 1915-08-26 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
MECHELKE FRIEDRICH GEF. - 1915-10-03 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MEILICKE GEORG VERM. - 1915-08-11 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MOWES RICH. GEF. - 1915-05-21 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MOŘICKÝ FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1891 BOHUSLAVICE U KYJOVA -
MALKUSCH GEORG - - 1915-09-12 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
MATUSCHEK STANISL. - - 1914-08-29 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
MASCHKE FRITZ WEHRM. - 1917-11-17 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
MÜCKE KARL - - 1917-11-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
MASUR ALOIS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MASUR STANISLAUS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MATHEA JOSEF - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MEINKA ANTON - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
MEXA ADOLF - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BIENIEN -
MEXA GUSTAV - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BIENIEN -
MEYER GOTTLIEB - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BIENIEN -
MICHNIK JERZY PORUCZNIK - 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Bielsko -
MACH THOMAS SZEREGOWY LIR 34/5 ER. KOMP. 1917-02-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1872-03-21 Biedaczów-Łańcut Pochowany pas 35, rząd 2, grób 73
MECH EMIL - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - BIAŁOGARDA -
MAY KARL - - 1918-06-08 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
MICKLEY FRANZ GEFREITER - 1914-09-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino -
MÜLLER HUGO GRENADIER - 1918-06-16 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino -
MACH ROBERT - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MEIN RYSZARD - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MERCHEL JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MIOTKE JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
MULLER EWALD - - 1918-07-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MULLER OTTO - - 1915-09-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MULLER PAUL - - 1914-08-20 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
MOHR EMIL FUS. 5 G.R. 12/F. ????-??-?? Pieńki Wielkie, Czyżew (Pjenki Wjelkje, Tschischew) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BARLT -
MIROCHA WŁ. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
MŁYNCZAK IG. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BACZYN -
MATUSZEWSKI STANISŁAW SZER. 3 KOMP. REZ. P.P.NR 56 1918-02-06 LES EPARGES - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-10-27 BABKOWICE -
MATUSZKIEWICZ JAN - 5 KOMP. P.P. NR 186 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-12-27 BABKOWICE -
MATUSZKIEWICZ KAZIMIERZ - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-02-18 BABKOWICE -
MATUSZKIEWICZ LUDWIK KPR. 2 BAT. P.P.NR 135 1915-07-13 ARGONNEN WALDE - FR. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-08-14 BABKOWICE -
MASKE ERNST ERS.RES. - 1915-08-11 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
MITTAG HUGO MUSK. - 1915-11-24 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
MÜLLER E. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
MAGIERA JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MAZUREK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MAZUREK P. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MIGDAŁEK LEOPOLD - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MÜLLER ? GEFR. - 1917-08-31 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTENDORF -
MILDE ERNST - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
MAASE REINHOLD - - 1914-11-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MASEBANDT OTTO - - 1915-03-21 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MASS GUSTAV - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MARIS ISTVÁN - - 1914-08-28 RACHANIE Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - ALSÓVISÓ -
MÜLLER RICHARD - - 1915-06-01 - Budzieszowice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1884-07-16 PRZY DOMU NR 46
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MAŁECKI ? - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MÜLLER FRITZ UNTEROFFIZIER 22. KOMP. RES.INF. REGT. 227 1914-11-23 - Borowa wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MARTIN ALEX ZUGSFÜHRER KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MEYER FRITZ UTFFZ. 5.U.RES.INF.RGT.132 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MULLER MAX JÄGER RES.JAG.BTL.22 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MULLER WILHELM EINJ. FRW. RES.INF.REG.228 1.KOMP 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MARPUARD J. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MÜLLER WILHELM ERS. RES. JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MYRCIK VICTOR JAGER RJR 227/1K 1914-12-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MEINTZ ALFRED PODOFICER - 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - Żyd, tablica zniszczona
MATHYSIK E. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MICHAEL R. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MIELCAREK A. RESERVIST 1 K R INF R 227 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MROOS FR. UNTEROFFIZ. 12 K. INF. REG. 18 1914-12-26 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
MÜHLHAUSEN AUG. KARL RESERVIST 2 K. INF. REG. 83 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MADENEN LUDWIK PODOF 5.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER FRIDRYCH SZER 3.2 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MAJER JOHAN SZER 25 LBE. BTL. 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MANGA HERMAN PODOF 21. J.R. 2 MGK 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MARKS JOHAN SZER 2.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MELZ WILLY MUSKETIER M.G. KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MENRING REINHOLD SZER 5.J.R.167 1914-12-02 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kapelan wojskowy armii niemieckiej
MILLER ERNEST SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MILLER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MINER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MOSER HANS SZER 3.83 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MÄRTER FRITZ RESERVIST 10 K INF REG 160 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MEHDEL WILLY GEFREITER MCK INF R 52 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MELZER MART. RESERVIST 9 K INF REG 150 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MEMMERT W. MUSKETIER 7 K INF REG 152 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MERSCH KONRAD MUSKETIER 6 K INF REG 150 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MIGNAT MAX? GEFREITER D. R. 7 K INF REG 150 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MINNERS JAK. RESERVIST 1 K INF REG 150 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MÜLLER HERMAN PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MAAKE WALTER SZER. ? 133 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MULLER A UNTEROFIZIER 2 KOMP 1914-11-20 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MICHNA PAUL UNTERFFIZIER 4K.JNF.REG.21 1914-11-17 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MASS - WEHRMANN - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
MAJEWSKI - GEFREITER 4 K. I.R. 141 1915-02-02 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
MATSCHOLIS - MUSKETIER 4 K. I.R. 43 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
METSSNER K. MUSKETIER 4 K. I.R. 49 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
MUNCH DR. UNTER ARZT R.I.R. 228 1915-01-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
MAIER KURT SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MANNLING - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MENTEL - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MEYER - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MAIKE KARL - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
MATTICK GUSTAF - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
MAESS FREDERICH SCHÜTZE - 1915-08-12 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAESS HUGO - - 1914-11-17 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAESS WALTER OFFIZIER STELLVERTRETEND - 1917-04-23 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MAUTSCH PAUL LIEUTENANT - 1915-07-16 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MERTENS OTTO SCHÜTZE - - - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MERTENS PAUL - - 1916-01-21 FRANKFURT A. O. Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MUCH. O. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
MANTHEY KARL TELEPF[ONIST] FERNSPR[ECHER] ABT[E]IL[UNG] 16 1918-04-19 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MANTEUFFEL FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MÄRZ FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MESNER - HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MINDACH EMIL UNTEROFFIZER INF. REG. 129 1919-12-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-05-22 - lapidarium
MÜLLER REINHOLD UNTEROFFIZER ? INF ERS. BTL. ALLENSTEIN 1923-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1876-01-12 - lapidarium
MÜLLER WALTER OFF[I]Z[IER] STELLV[ERTRETEND] FLIEG. ERS ABT. 2 1923-02-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-02-07 - lapidarium
MARTELLOCK ALBERT GEFREITER - - Russl[and] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MARZENKE FRANZ GEFREITER - - Frankr[eich] Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MADER ALFRED MUSKETIER 6 K INF REG 128 1914-11-20 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
MALLOW K. MUSKETIER 4 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MANN KARL MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MARTEN A. MSK 7 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MATERNE P MUSK. 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MEIFERT O. MUSKETIER 12 K. INF. REG. 14 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MENZEL ARTUR WEHRMANN 6 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MESECKE W. GEFREITER 1 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MEUTER TH. LANDSTURMM II MOB. LDST. BTL. AACHEN 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MEYER OSK. RESERVIST 4 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MIELKE H. RESERVIST 11 K. INF. REG. 14 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MINKENBERG . MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÜLLER H. UNTEROFFIZ. 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÜLLER R. GEFREITER 9 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
MIX OTTO - - 1916-07-02 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MULLER PAUL - - 1918-05-13 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MANKE RICHARD LANDSTURMANN - 1917-11-09 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MANSKE FRIEDRICH GEFREITER - 1918-09-02 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MANZKE GUSTAV RESERVIST - 1917-11-24 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MAAß RICHARD - - 1917-04-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MANTE OTTO - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARTEN FERDINAND - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARTEN HERMANN - - 1915-01-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT FRIEDRICH - - 1914-12-11 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT GUSTAV - - 1914-11-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT PAUL - - 1916-05-09 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1914-11-06 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1915-10-21 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARQUARDT WILHELM - - 1916-06-19 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MITTELSTÄDT KARL - - 1915-10-03 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MARK KARL OBERMATR. SMS BLÜCHER 1915-01-24 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-03-17 - obelisk
MAASS HELMUT MUSK. - 1915-01-31 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
MARTEN PAUL GEFR. - 1914-11-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MARTH EWALD UNTOFF. - 1918-06-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MEWS WILH. ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MILLER OTTO TRAINSOLDAT - 1915-08-13 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MADER FRIEDR. LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
MOHNS FRANZ MUSKETIER - 1919-06-02 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MÖRKE ROBERT FÜSILIER - 1914 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MÜLLER HERMANN RESERVIST - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MEIER FRITZ - - 1914-10-05 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
MÜLLER FRIEDRICH - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
MYSZKA JÓZ[EF] - - 1918-04-10 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
MAGULLA ARTUR - - 1917-10-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MAY? WALTER - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MIELKE KARL - - 1918-10-31 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MIELKE FRIEDR[ICH] JÄG[ER] - 1918-10-21 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
MIELKE PAUL MUSK[ETIER] - 1914-11-19 Russl[and] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
MULITZE GOTTLIEB GEFR. - 1916-04-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
MARTSCHEL K. - - 1916-03-02 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHAELIS E. - - 1915-07-08 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHAELIS P. - - 1918-09-06 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHEL P. - - 1914-11-02 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHEL R. - - 1915-10-04 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MÜCKE G. - - 1916-11-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MÜHMEL P. - - 1918-03-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER H. - - 1915-02-23 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MAĆKOWIAK FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MAĆKOWIAK MICHAŁ - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MAKÓWKA FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MANICKI FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MANICKI ROMAN - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATYSIAK ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATYSIAK STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MIKUŁA JAN - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MISIOŁEK WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MRUK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MEIER ALFONS - - 1917-07-28 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
MARZOK FRANZ - - 1914-09-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MONITKA STANISLAUS - - 1915-11-22 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MONITKA STEPHAN - - 1915-10-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MORAWA THEODOR - - 1916-04-29 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MACHURIG REINHOLD - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MAIWALD FRITZ - - 1916-06-01 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MEHWALD BRUNO - - 1915-07-26 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MEHWALD REINHOLD - - 1918-10-06 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER RICHARD - - 1917-10-10 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
MARTIN PAUL - - 1915-08-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MOTZEK ERICH - - 1918-07-25 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MEISEL RICHARD GEFREITER - 1917-08-25 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MENDE FRITZ GEFREITER - 1914-09-01 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MENTZEL RICHARD LANDSTR. - 1918-03-31 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MARTÝ ALOIS - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MATÝSCHOK PAUL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
MAISS FRANZ - - sie-14 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MIELCHEN GUSTAV - - 1918-06-01 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER ADOLF - - kwi-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER FRITZ - - maj-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜNCH PAUL - - pa?-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
MEISSNER GUSTAV - - 1917-04-19 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MICHAEL PAUL - - 1915-09-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MALSCHOSS ANTON  STELLENB. SOHN - 1914-09-20 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1885-04-20 - obelisk
MASUREK GUSTAV - - 1920-06-08 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-11-08 - obelisk
MICHALSKY KARL - - 1915-10-07 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1895-10-24 - obelisk
MROSEK FRITZ - - 1915-01-24 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1891-01-31 - obelisk
MARTIN ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENDE FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MENZEL ROBERT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MERTIN WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MITTMANN AUGUST - - 1917-11-13 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
MÜLLER RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
MALITTE GEORG - - 1917-04-19 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MALITTE KURT - - 1918-10-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MANDAUSCH JOSEF - - 1915-09-23 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MARUTSCHKE PAUL - - 1916-08-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MELZ JOSEF - - 1915-07-27 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MELZER WILHELM - - 1914-12-12 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MICHALLECK PAUL - - 1916-07-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MISCHKE THEODOR - - 1918-01-03 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MUCHE HERMANN - - 1915-05-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER FRANZ - - 1920-06-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MÜLLER PAUL - - 1914-08-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
MANBERG - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MITTLER - HUS. THÜR. HUS. RTG. 12 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MÖLLER - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MÜLLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
MAGER ROBERT MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 7. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 8
MALER OTTO GREND. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II, 3. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MAYER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 1
MÖLLER ERNST UTFFZ. D. R. RES. INF. REGT. 264, 4. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MARTZ F. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
MATHEIS L. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
MEYER M. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
MORSCHHAÜSER G. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
MILEWSKI FR. - - 1916-02-12 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
M???? KARL - - 1914-12-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MAAß GEORG - - 1914-07-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MALÖWSKI HERMANN - - 1916-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARUHN GUSTAV - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MARUHN KARL - - 1918-09-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTERN RICHARD - - 1918-03-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTHE HERMANN - - 1918-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MATTHÉE PAUL - - 1918-04-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MENSCH KURT - - 1916-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MENSCH PAUL - - 1916-10-10 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MEYER EMIL - - 1916-04-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MICHAELIS KURT - - 1918-08-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MICHAELIS MAX - - 1916-05-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MILKAU GOTTFRIED - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MILKEREIT OTTO - - 1914-11-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MITTAG PAUL - - 1915-06-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MITTKAU FERDINAND - - 1918-07-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MONJE ALFRED - - 1914-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRANZ - - 1915-07-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRITZ - - 1917-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER HANS - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MUNDT WERNER - - 1918-08-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
MAYER PAUL RESERVIST  MAG.FP.KOL.5  1915-06-07 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
MEITZNER OTTO LEUTNANT GREN. REGT. 3 1914-10-30 - Półwysep Ostrów gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MESSNER PAUL WEHRM.  L.D.W.JR.72,1  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
MUSIKER ANTON INFT.  I.R.99 7K.  1915-03-23 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MAGERSCHINSKI ANTON - - 1917-10-20 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
MAHSLOWKI P. GRENAD. - 1916-07-21 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHSLOWSKI F. MUSKET. - 1915-09-30 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAHSLOWSKI V. E.RES. - 1917-11-18 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MICHALSKI E. E.RES. - 1914-12-11 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MICHUTZ J. MUSKET. - 1915-08-02 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MOSER A. DRAGONER - 1914-08-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAJCEN ANDRO JAGE  K.U.K.F.JAG. B.31   1915-05-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MATRAS JOSEF RES-ULANE  K.LW.U.R.5. 2 F 1915-03-09 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MELIS JOHANN HUSAR  K.U.K.HUS.RGT.16  1914-12-23 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MIHALIC JUAN ZIV.KUTSCHER  - 1915-02-19 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MLADINOV PETER LDST.JNFT.   K.U.HONF.R.7, 1 K  1915-06-11 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MUSIL FRANZ LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.17  1915-04-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
MATULA FRANZ INFT.  L.I.R.31  1915-04-21 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
MAJOROW JAKOB RUSSE MOSK.GR.RGT.8  1915-01-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAKSJMOW ALEX RUSSE KAUK.SAPP.B.5  1914-12-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MALYSZEW JWAN RUSSE KAR.RGT.188  1915-05-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MARTYNOW MAKSYM RUSSE APRG. INFT. R. 81  1915-01-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MICHAJESCK JOHANN LDST.JNF.  K.U.K.J.R.64  1915-05-16 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIELNIKOW JWAN RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIELNIKOW PAWEL RUSSE JNF.BASRK.R.185  1915-01-23 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIETOLKIN SERGEJ R.UNTOFFZ.  STAB.D.GREND.KO.  1915-02-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MIZNIKOW MICHAEIL RUSSE JNF.RGT. 181  1915-02-23 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOJSEJONKO DANIEL RUSSE MOSKEW.RGT.8  1914-11-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOSKALIKOW ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MELLENTHIN EDUARD MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MARQUARDT ERNST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MARX ERNST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MIGGE KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MIGGE WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MILPETZ AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MIX GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
MAREINOWSKI ROBERT - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASSANEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MATHISCIK AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEKELBURG GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEKELBURG KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEYA KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MORDAS KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MALLER VIKSTRITT WEHRMANN  M.G.K.J.R.2.3 K.  1914-12-20 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MAKSYMOW DYMITREJ RUSSE  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MALCHEREK ALOIS GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MATZIOL URBAN ERS.RES.  L.J.R.23.8K.  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MAYER EDUARD ERS.RES.  L.J.R.72.3K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MICHAJLOW LEONTY RUSS.  GROCH.RGT.182  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MIKIEJEW DYMITREI RUSSE  SIBIR.GDE.RGT.9  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MULER OTTO KRIEGSFRW.  L.J.R.72.10K.  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MALSO GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MASLOWSKI LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MACZEYZIK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MACZEYZIK HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAKOSCHEY KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARCZINOWSKI GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARCZINOWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARZINSK WALDEMAR - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASLO GOTTFRIED - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASLOWSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MELZA JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MEYER RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MICHALZYK KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOSKALEWSKI MICH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOYSISZIK GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MOZARSKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MURAWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MULLER ALBERT WEHRMANN  L.J.R.47.12 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
MATKOWIEC ROBERT OSTERR.  - 1914-11-17 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
MATUSZ JOHANN OSTERR.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
MATYS JOSEF JNFANT.  K.K.L.496.1K.  1916-07-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MICHALEK RUDOLF JNFANT.  K.U.K.JR.4.12  1915-02-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MLECZKO JOHANN LDST.ULANE  K.U.K.UNG.RGT.7  1917-05-26 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MORAWETZ ANDREAS OSTERR.  - 1914-10-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS FATERLAND 
MASZKOW ALEXANDER GEFR - 1915-02-10 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MOROZOW PETER GREND. TAWRYCZER GR. GR 6  1914-04-05 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MANN ARTHUR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MANN THEOBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MEIER RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MENZEL KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MIHATSCH ALOIS - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MÜCKE ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MACIOLEK OTTO FAHRER - 1914-10-03 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MEKELBURG GEORG KAN. - 1915-07-10 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MERCHEL HERM. ERS. REKRUT - 1919-02-21 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MOLINSKI PETER GEFR. 1. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MUNCHOW WILHELM GEFR. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MANTHEI AUG. WEHRM. 8K I.R. 342 1914-12-06 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MENKE AUGUST MUSK. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MEYER HERMANN MUSK. 12 K. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MOEBIUS WALT. E.F. VFFZ. J.K. 6 B. IR 34 1915-04-28 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MACH MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACIEJEWSKI LEO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACIUL AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAGGA FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAGIERSKI FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAHENHAMMER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAHLSTEDT D - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAHRHAUSEN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAIER GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALINOWSKI JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MALKOWSKI JUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANOWSKI FEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANTHEY ROB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MANTLEI RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARCINIAK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÄRKER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARSKE EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARTENS ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARUHN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MARWADE MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASCHKE EUGEN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASCHKE FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MASCHLANKA GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MATTEJAT RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAU ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAUL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAUS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAY THEODOR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEHL - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEHNERT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEIER ERW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MELCHERT HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MELLER FRANZ FERD. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MENGE GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MERBACH ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MERTINS HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MERTINS LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
METTE CHRST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEURER RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEWES WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYER ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYER K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYER WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYHÖFER EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHAEL JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHAEL REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHAELIS HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHAELSEN K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIES PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MILSTER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MINDT GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MITTAG OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MODNIENSKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÖLLER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÖLLER PET - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MONTAG GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MORSBACH KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOSTOLTA LUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUDLAFF JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUHLY KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MULL HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER RUDOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜLLER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MÜNZ ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAU KARL W[EHRMANN] LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MEIER HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MEIER OTTO - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MAKORE TIMSZ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MALDOWAN WASILI AUSTRIA - 1915-09-23 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MARZ STEFAN AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHALAK STANISŁAW - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHALIK MATCHDEUS AUSTRIA - 1915-10-28 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MICHALSKI M. - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MIKOLANZ - AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MIKOWLECZ STEFAN ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MILLER JOSEF - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MINAGALI ZIEMSZA ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MIROW KARL - - 1917 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
MARSKE HUGO OFFZ. STELLV. - 1915-06-24 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - WOJCIN / WÓJCIN
MARTIN LUDWIG MUSK. - 1914-10-05 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
MATERNE ADOLF OFFZ. STELLV. - 1914-11-12 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
MALCHOW W. UNTEROFF. 1 K.I.R. 42 1915-07-24 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MENZ GEORG OFFZ. STELV. 12 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MEURER JOHANN FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MOHR HEINRICH LANDSTM. 1 K.R.I.R. 34 1915-07-30 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MUHMEL GEORG KFRW 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
MAZUREK MARTIN WEHRM. LIR.37/6K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MSYK ANTON - LIR.25/6 1915-08-07 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MACHINEK U. UNTEROFFIZIER INF. REG. 333, 2 KOMP. - - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
MARCHLEWSKI B. JAGER 1 RES. JÄG. R. Z. PF. 6 1914-11-24 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MELLENTHIN K. v. OBERLEUTNANT 49 INF. REG. 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MERMELA ST. ERS. RESERVIST 2 K. 2 B. R. POSEN 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MICEK KARL ZUGSFÜHRER 2 ESK. K. K. DRAG. RGT. 10 1914-11-18 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MICENKO S. RUSS. OFFIZIER 150 INF. REG. 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MLETZKO FR. KRIEGSFREIW. 3 ESK. DRAG. R. ? 1914-11-29 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
MENDE ERNST MUSKETIER 7 K JNF REG 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MÖBUS H. UNTEROFFZ. 3. K. JNF. R. 167 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MULLER - MUSK. ? JNF REG 81 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
MASSENBACH von FRHR. GENERAL-MAJOR KOMMANDEUR DER 19. LANDW. INF. BRIG. 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
MAKOWIECKI JOS. LANDOTHRMM LST. J. R. ANKLAM 1914-12-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MARON H. MUSK. 9 K. INF. REG. 176 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MARTIN JOH. MUSKETIER M.G.K. INF. REG. 83 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MAZUROWSKI J. UNTEROFFIZIER 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MELLER J. UTFFZ. 5 K. INF. R. 61 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
MEYER F. MUSK. 4 K. R. INF. REG. 231 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
MODROW WILHELM KRIEGSFREIWILLINGER 22 RES. JÄGER BATL. 1914-12-1? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie 1895-09-30 - RZĄD 5
MROZOWSKI F RESERVIST 6 K. INF. REG. 126 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MÜLLER FRANZ EINJ. FRW. GEFR. 11 K. GREN. REG. 5 1914-11-17 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
MÜLLER PAUL UNTEROFFIZIER 10 K. INF. REG. 152 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
MÜNSTER ERNST ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 150 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
M(N)?A?I PAUL GEFR 4R ?18? ????-01 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MATHIZIK KARL MUSK 3K R.I.R. 18 1915-01-14 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MEIER KUNO ERS.RES. 9/J. R. 226 1915-06-23 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MEYERR PETER GEFR 11K R.I.R. 226 1915-06-11 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MOLLER AUGUST RES. A 81 R ? ????-06-21 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
MOLLER von GERTH. UTFFZ 7 R. F.A.R.49 1915-06-28 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - FELDARTILLERIE REGIMENT{artyleria polowa}
MACHA ANTON LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MAMET FRANZ GEFR. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MAMET KARL LDST. 2 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANIA KARL GEFR. 3 KOMP.LDSTM.INF.BATL.POSEN 3 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MARSCHALLEK JOHANN ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MATYSIAK ADALBERT LDST. 2 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MIECEL MICHAEL - - - - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MIETHE AUGUST ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MINNING EMIL UTFFZ. 4 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MALACZKIEWICZ STEPHAN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANIA FRANZ - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MULLER KARL HERMANN HEINRICH - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MALININ KONST. RUSS. ST. KAPIT. LEIB GARD. REG. 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MANUNIKIN KOW. RUSS. LEUTNANT - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
MERZ ALI MUSK. 10/J. R. 95 1915-01-09 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MICK???NSKI - - 1/??? 176 1914 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
MAACKS OTTO UNTEROFFZ. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
MERSCHJOHANN JOHANN WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
MATYIES PETER ÖSTER. KRIEGER K. K. JNF. REG. 62 1915-01-24 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MLITZKE REINH. KÜRASSIER 4 ESK. KÜR. R. 1 1915-01-15 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MÜCKENBURG W. LANDSTURMM. L. J. B. MÜNSTER II 1915-01-02 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAROSAN TITUS SZER. J.R. 10 1915-07-15 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAROSAN - JNFANTERIST 10 K. K.U.K. J.R. ?? 1915-02-17 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAY II JOSEF KRIEGSFREIW. 4 K. LDW. JNF. R. 51 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MENRESAN JOH. SZER. J. R. 62 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
MAI EDUARD RES. 3. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MANGELS K. (KARL?) HAUPTMANN 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 30 1914-11-(23-25) - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MEYER RUD. (RUDOLF?) GEFREITER M. G. K. GREN. REGIMENT 9 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MAJEWSKI FRANZ MUSKETIER R.J.R.152/3K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
MALARZ JOSEF INF. I.R. 20 1915-02-21 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHNA RUDOLF ERS. RES. I.R. 100 1915-03-23 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITTAG WILHELM ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER HERMANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER MAX UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACIASZEK ANDREAS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAWIEC STANISLAUS INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIASEK JOSEF LDST.INF. IR 100 1915-03-23 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZAN ANDREAS AUSTR.-WĘG. ARB.ABT. 6/10 - - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEYER JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-02 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICEK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MRAZEK JOHANN SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŰLLER FRITZ PION. RPK 85 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALY WENZEL LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAUERMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKESKA VALENTIN INF. I.R. 100 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISERIN FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-01-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARŠAT KARL LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARZEC FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATEJA KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHL JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSCHIK KARL LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKSYMOMOWICZ JOHANN SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARESCH JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINEK BENEDIKT E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAŠANSKY FRANZ SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASOPUST FRANZ RES.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUŠKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUŠKA STANISLAUS TIT.GFT. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER GEORG INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYERHÖFER MICHAEL UT.OFFZ. BRIR 13 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERVART JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
METSCHNABL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILOTA JOHANN LDST.GFT. SCH.R. 7 1915-05-06 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAVEC ANTON LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTYČKA FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOTZ GOTTFRIED LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUDRUNKA WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MŰLLER HEINRICH LDST.INF. IR 98 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAČEK JOSEF E.R.GFT. SCH.R. 26 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARKOWSKI JOSEF PION. PB 10 1914-10-08 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAAG GEORG JOSEF MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANIA JOSEF INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARK EUGEN UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATHIS JOHANN GTT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAUS HEINR. V.ZFLDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER ANTON UTFF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER LUDWIG UTFF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER MORITZ VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MERKEL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
METZGER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MLUVKA ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOHR TEODOR INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOSES JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUNZINGER RUDOLF OFFZ. STELLV. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHRCZAK STANISLAUS GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACK JOSEF UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MADEJA PETER RES.KPL. I.R. 56 1915-03-27 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAHLE FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIDONIEK GREGORY - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIER MODESTUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(02-03) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIERHOFER JOHANN INF. I.R. 59 1915-04-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEK WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANCZAK THOMAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANDANEC GEORG INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINEK JOSEF LDST.INF. F.J.B. 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATERNE FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATIGLOWSKI KASIMIR VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATT RUDOLF ALOIS LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTERSBERGER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATTHEIS JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATZ ALBIN E.R.SCH. SCH.R. 9 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER ANDREAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER HERMANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAYER II KURT KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80)