Nazwisk w bazie na literę N: 1968

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
NOWKA MARTIN TRAIN-FAHRER TR.ERS.ABT 6 BRESL., 5ESK 1917-04-28 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NUG FRANZ INF. - 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NITSCH - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NERAD W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEMCZYK RUDOLF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
NÓŻKA FRANCISZEK - - - zginął w Kutowcach Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Jana, prof. gimnazjalny
NADOLNY PIOTR SZEREG. - 1918-05-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1882 - -
NIKOLAI STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-03-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NAMYSLO EMANUEL - - 1918-10-06 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEUGEBAUER KARL - - 1917-05-31 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
NOWOK JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NYCZ WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NAGY STEFAN KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
NAUJOCK - KAN. 3.A.R.26 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NYKAZA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKOLAUS ERSNT - - 1914-11-21 - Szadek I miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NAGANOWICZ ?LIX RUSS.SOLDAT - 1918-07-21 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NIEBOROWSKI HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NAUENDORF GEORG TRAINFAHRER GENES.ESK.2.GARDE-TRAIN-E.A. 1917-04-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1885-06-06 - -
NOWCZANNIK KONRAD INFANTERIST I.R. 15 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
NIKIEL JAN - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NIMZ ALBERT GFT. FR 6 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NIDECKI BOLESŁAW KAN. 1 P.ART. 1917-08-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 20 - -
NASERKE FRIEDR. WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 6K 1914-08-27 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NOREK ABRAHAM INF. KK LIR 1 1914-12-02 - Kasina Wielka (nr 364) wieś, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
NOWIENSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUHAUER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NEGUTS JOHANN ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/5K ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NOWAK JÓZEF SZEREG. - 1919-09-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1883 - -
NITA MARIAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ G1P.P. 1917-01-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NOSSOL FRANZ - - 1917-11-21 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIKOŁAJEW KONSTANTIN MICHAJŁOWICZ - ROSYJSKA MARYNARKA WOJENNA? 1914-09-22 Morze Bałtyckie Warszawa III miasto Warszawa mazowieckie - - -
NANI NICOLA SOLD. 389.MITR. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-26 - -
NAGNER JOHANN JNFANT. K.U.K J.R. 4 1914-11-28 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NEUMAJER ADAM LEGIONISTA 4 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NAGUSCHEWSKI LUDWIG - - 1918-04-12 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NECEK PATER - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NOWAK KARL - - 1914 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOLTE HERMANN HORNIST 8K JNF. REG. 123 1914-11-13 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NIEBOZIN PAWEL - - 1916-04-26 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
NIEBOROWSKI ST - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEPUSCHKIN ALEXANDER SOLDAT 10.K.5.RUSS.SCHUTZEN.RGT. 1917-07-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-05-29 - -
NIEKRESOW MIKOLAJ - I.R. 139 1915-04-26 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NEUMEISTER LEONHARD WEHRM L.J.R.6/1.ERS.B 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NIX LUDWIK KANONIER 2.BT.FELD.A.R.47 1914-11-21 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie 1892 - -
NIEROBA FRANZ - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NITSCH VALENTIN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NAGY JOHANN PTRF K.u.K.HR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NEUMANN OTTO JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK WIKTOR - - 1919 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
NOGOCEW NEROSYN RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-02-24 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NSCHED ALOJZY SZEREG. - 1914-08-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NIERYCHLO IGNATZ - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NOTNAGEL HERMANN - M.G.KOMP.INFTR.REGT.34 wrz-14 - Szkody wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - Obelisk
NASONI ARTEMIO - - 1918-11-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-11-12 - -
NAVRKAL LUDWIG JAGER K.U.K. J.R. 23 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NADIN S. 32545 LANCE CPL. WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-07-12 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NAGEL HEINRICH MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NOGA PAWEŁ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NOWARA PETER - - 1919 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK JULIAN [JULJUSZ] SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
NOSSOL DAVID - - 1918-10-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NIEWIERA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEUMANN AUGUST LANDSTURMMANN 2.KOMP.1.E.GREN.RGT.10 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1878-06-06 - -
NEUMANN ERNST UNTOFFZ. M.G/G.GR.R.1 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NICOLAI PHILIPP JNFANTERIST K.U.K.J.R.95 1915-10-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NAPIERALSKI FERDYNAND SZEREGOWY ARMIA ROSYJSKA 1915-03-25 - Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1887-07-28 - -
NIEWOLIK AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NYKIEL LUDWIK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEMETH PAUL HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NUßBAUM ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUWIRTH J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAWRATH FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWY FRANZ ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-10-19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NIESPOREK EMANUEL - - 1916-09-23 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEDROTTI GIOVANNI SOLD. 159.FANT. 1918-10-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-01-26 - -
NEUMAYER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NICHOLSON WILIAM 22053 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-08-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NIKOLAY - MUSK. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NOSKOW JAKOB - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NIKITIN S. - - - - Siemianowice Śląskie miasto, gm. Siemianowice Śląskie, pow. m. Śiemianowice Śląskie śląskie - - -
NEGYECZ JOSEF - - 1916-01-29 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEROBISCH DOMINIK FUSSILIER 8 KOMP.GREN. RGT 1914-12-05 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NIKIEL JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEWIERA HEINRICH - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NITSCHE WILHELM GEFREITER 3.VERW.KOMP.E.RES.INF.RGT.10 1916-02-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-12-04 - -
NIESLON MATHÄUS WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NOGLY PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
NASS ALBERT - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NAREWSKI JONATZ PIONIER PION. BAT. NR1, 1 FELDKOMP. 1915-08-06 - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NIKIEL KAROL - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NYRKA ANTON LST. INF. LDST.ET.B. 214 1914-12-03 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
NITZLER LEO KAN. 8.BATT FLACK. E.A. 1918-04-30 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
NIEDERLE T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK THOMAS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOACK OTTO UTFFZ. - 1914-09-09 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NIEDWOROK PIOTR - - 1916-11-07 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NIESPOREK PAUL - - 1916-09-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIKITA LES - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NICOLINO ENRICO SOLD. 207.FANT. SM. 1918-08-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-09-18 - -
NAUJOKAT AUGUST LDSTRM. 2 / LD. BTL. 2 INSTERBURG 1914-11-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
NOWARA RICHARD - - 1914-11-28 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NETUSIL FRANZ - K.U.K.I.R.98 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOACK HELLMUTH - - 1915-09-03 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 189?-09-29 - -
NAGY A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEWIERA JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NITSCHKE HERM. LANDSTURM 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NOWOK FELIX WEHRM. L.J.R. 11/3K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NEKULAI MARIAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ ? P.P. 1917-03-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NYCZ IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NIESYT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWOK FRANZ - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKOLLAJCZAK FRANZ LDST. 4. KOMP. LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NOWAK R. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NOWAK PIOTR - - 1919-08-18 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NAGEL JOHANN KANONIER 4.REKR.DEP.FELDARTL.RGT.42 1916-09-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-05-13 - -
NITRZA PENDELE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NOBILI GIACOMO SOLD. 76.FANT. 1917-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876-04-07 - -
NITSCHKE - MUSKETIER J.R. 82/8K. 1915-06-30 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NEUMANN PAUL GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 19 - -
NEUMANN GUSTAV GEFR. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NIEKRASZ REMIGJUSZ - - - - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NIERYCHLO VINZENT - - 1916-08-04 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NICKELEN FRIED PREUSS. INF.RGT. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NAWROCKI MIECZYSŁAW SZER. VI BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
NAGY S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEWIERA RAFAEL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NAWROCKI ALOJZY - - 1918-07-25 wieś Odrzykoń Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie 1895-??-?? - syn Stanisława
NEUMANN HERMANN ERS.RES. - 1917-08-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
NIKIFOROW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-02-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NOWAK GEORG VIZEFELDW. - 1915-04-01 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NOWACK JOHANN - - 1918-12-24 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NOCKER B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOTHNAGEL - UTFFZ. - 1914-11-?? - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NAGY ISZTWAN VORMSTR REITENDE ART. RGT. 4 1914-12-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NIEBOROWSKI F - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NASSENSTEIN HERMANN MUSKETIER 4.KOMP.INE.RGT.28 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-02-19 - -
NABZDYJAK MI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1901 - -
NOCETTI GUALTIERO SOLD. 115.FANT. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-05-01 - -
NAEWY - FŰS. FR.11/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NALBORCZYK MAKSYMILIAN KAN. 4 P.ART. 1917-06-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
NICKSTAT JÜRGIS GREN. 6 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-02 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1914-10-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NAGY VALENTIN HUS. K.U.K.H.R. 16 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHKE EMIL RESERVIST 6 K. INF. REG. 161 1914-11-09 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NEMETH JANOS HONV. H.I.R. 20 sty-15 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEKOVAŘIK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NÉMETH STEFAN KPL. K.U.K. HUS.R. 9 1914-11-13 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN AUGUST - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NOWOTNY EDUARD OBERLEUTNANT K.U.K. S.F.A.R. 3 1914-09-24 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEHOF HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEISSL ANDREAS LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEUMANN RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVOTNY JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NELL AUG. - - 1914-11-14 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
NÓTNI FERENC LANDSTURMMANN HONVED K.UNG.L.I.R. 11 1915-03-18 - Biesna (nr 121) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NITSCHE RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NEULENTNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEHMANN WILHELM INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAUMOW IWAN KOSAK 11. KOS. DIV. 1915-04-21 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NETZEL N. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
NIEJFELD FIODOR INF. RUSS. I.R. 32 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAWROTH VALENTIN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEMET JOHANN INF. K.U.K. I.R. 26 1915-02-04 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NUNBERG ADOLF INFT.  L.I.R.16  1915-02-01 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
NAKONECZNY JAN INF J.R. 30 1915-02-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NICOLAS HERMANN SZER. J.R. 10 1915-01-02 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NAVINGER JOHANN CIV.KUTSCH. E.K. 4 1915-03-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEDDEN WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
NERENHEIM JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN KARL GREN. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEDUHR GUSTAW ERS.RES. LIR.6/2K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
NIGNEA JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEČESÁNEK JOSEF RES.KPL. SCH.R. 14 1915-02-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOWAK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIXDORF JOHANN - - 1915-03-17 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
NIKODÉM JÁNOS TIZEDES 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEHZELOSK - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOVÁK WLADIMIR INF. K.U.K.I.R 28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK I JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NISZIK MARTIN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIESITTKA JOHANN - - 1914-09-07 - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
NĚMČIK FLORIAN LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-22 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUHAUSER KARL ?AN.SOLD. K.U.K ? 1914-10-?? - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NEUMANN RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIMMERFALL MARTIN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEJEDLY WENZEL LTN./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIKOŁAJEW LAWRENTIJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-21 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOVACZKY BELA INFANT. KUK JR 32 1914-12-25 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
NAUP LUDWIG LDSCH. K.SCH.R. II lis-14 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEHRING WILLY UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
NALDORNAK BASIL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NIESWAND LUDWIG - - 1916-09-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NAGY-KÁNASZ LUDWIG HONV. H.I.R. 5/3 1914-12-29 - Siedliska II (nr 152) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÖLL FRIEDRICH MUSKETIER 5 K. INF. REG. 159 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
NICOLAV EGIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK LADISLAUS INF. IR 18 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NASER JOHANN KANONIER K.U.K. F.K.R. 19 1914-10-09 - Bobowa II (nr 133) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOACK GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEŠPOR JAROSLAUS LST. I.R. 36 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NARTNIK FRANZ INF. I.R. 17 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NOWAKOCKIJ IGNATZ RUSS.KRIEGER - - - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN BRUNO SERG[EANT] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
NYIRI ELEK LANDSTURMMANN HONVED K.UNG.L.I.R. 11 1915-03-10 - Biesna (nr 121) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDERJAUFNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOLL WILLY INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NECHANICKY OTTOKAR RESERVIST ZUGSFÜHRER I.R. 28 1915-05-03 - Olszyny II (nr 286) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NISCHAU - GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-21 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NIKASZEWICZ ANTON RUSSE JNF ...R.5  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NYCZOWSKI JULIAN PLUTONOWY 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMEYER OTTO MUSK. J.R. 21. 6 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
NEMETH FRANZ INF. I.R. 60 1915-01-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOCVE JOSEF - P.R.I.R.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NYGSZIK CSILLAG ISTVÁN - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEHOFF HERMANN OFFIZIER STR I.R.336, 7 K. 1915-07-27 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
NAGY MARTIN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NEMETH SANDOR HUS. H.H.R. 3 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUMAYER KARL JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN GUSTAV - - 1917-07-12 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
NOGA MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEJWIRT ANDREAS INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-18 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK IV MICHAEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAKONECZNY MICHAEL ZGSF K.U.K. F.H. R. 11 - - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUKAMT P MSK 4 KOMP. 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NOWAK ROCHUS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
NOVAK FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY ANDREAS - K.U.K.FELD.J.BALT.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKLAS LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIZIOLEK JOSEF GFT. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN RUDOLF ZGSF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWIKOW IWAN UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 126 1915-01-24 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEVIR ALEX UNTEROFFZ.D.R. I.K.GARD.GR.R.5 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NEUER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEITZEL PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NIEMEIER HEINR. UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NAHS REINHOLD GEFR. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NAGY MÓSES HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOTZIM A. WEHRMANN 7 K. INF. REG. 89 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
NAGY ANDREAS OFFZ.D.KAN. K.U.K.F.K.R. 12 1915-??-25 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NEUMANN GEORG MUSKIETER P.R.I.R. 271 1915-05-03 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAZARENKO ALEXIEJEW INF. KROMSK.R. 279 1915-05-05 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NOVÁK ANTAL HONVED K.UNG. L.I.R. 9 1915-04-01 - Siedliska I (nr 134) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NÖTZEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NOWAK August INF. I.R. 59 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOGA MARTIN ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NIEDERWIESER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-05 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK ROBERT GREN. - 1915-06-25 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEDERWANGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEBANER MICHAEL INF. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUGEBAUER ADOLF INF. KK LIR 25 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIMSER AUGUST MUSKETIER 2.KOMP.RES.INF.REGT.264 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 3
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMIEC ADALBERT INF. ÖST.UNG. - 1914-11-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWIK NIKITA SANITAT.  FELDSP. 345  1914-12-31 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NEFISCHER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 - Woźniczna III (nr 178) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK ADAM INF. LST.I.R. 16 1915-03-29 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAHR OTTO LUDWIG KR.FR. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGLITZKI BRUNO - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NEUGEBAUER KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGELE GABRIEL INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIEDERMAIER LORENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUBART FRANZ JG. K.K.L.M.B.21./4 1915-05-02 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEGEL KARL - - 1918-10-02 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
NOSEK MICHAEL INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NÄCKLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOŽKA PEREGRIN KDTT.I.D.RES. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEABERS JAKOB ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWOTNE M. ERS. RESERVIST 1 K. L.J.B. SAMTER 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
NIESTROJ JOHANN - - 1914-09-23 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
NINAUS JOSEF LDST.INF. IR 47 1915-02-03 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEDELKA POPARA - B.H.I.R.4 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NIKULSKI GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NUSSDORFER FERDINAND INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK III JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUWER - GFT. K.U.K.I.R. 30 1914-12-30 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NOLL WILLI SZER 3.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
NEULICHEDL HERMANN LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUKIRCH OTTO RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NÖLKES JOHANNES WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NARUHN ANDR. - - 1918-08-29 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NEMET ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIESSEN von ULLRICH - - 1914-12-04 - Łódź-Mileszki część miasta Łódź łódzkie - - płyta I
NEMETH JOSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NALEPA JOSEF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 20 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
NUKIČ MUJO INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIERLICH PAUL-MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
NAGY LAJOS HONVED K.UNG. L.I.R. 16 1915-04-11 - Siedliska I (nr 134) wieś, gm. Bobowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NÜSKE JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUWIRTH FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-15 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK ALBERT LTN. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NEUBAUER ALBERT INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN H. - - 1921-12-28 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NAGY JÓZSEF HONVÉD 16/6.HONV.GY.E - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NARDON DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMÜLLER JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. KUK IR 8 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEHRING REIHOLD LANDSTURMISTA BL SCHLAWE 1914-11-19 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUGSCHWERTNER JOHANN LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK STANISLAUS SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-05-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NADOLLEK EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEMES SÁNDOR INFANTERIST ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-01-08 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEDERMAYER MAX MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK FRANZ INF. I.R. 99 1915-05-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NIECHODA NIKOLAUS - IR 34 1917-06-21 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NIGGENRIED - MUSK. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NIES B. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
NÖLL JOSEF GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGLER B. MUSKETER 8. K. JNF. REG. 96 1914 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NASDALAK RUDOLF FRIEDRICH KR.FR. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAČEK ANTON - TR.DIV. 45 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEJEZCHLEB VINZENZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-07 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1915-05-20 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
NOWAK JOSEF FLDW. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUMEISTER JOHANN INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK LEO RES. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMEIER AUGUST GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NIKULSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NEUMÜLLER FRANZ INF. I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEKOINDA JOSEF INF. LDST.M.B. 135 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIEMCZYK WALENTY KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEIDEMAN FR ? ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
NIESSNER RICHARD - K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUSTADT RICHARD KR.FR. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NIERMANN GEORG - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NITSCH FRZ. - - 1917-08-15 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
NAGY ANDREAS HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NABOR JOHANN UNTEROFFZ. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU
NOVAK VINCENZ INF. K.K.LDST.I.R.13 1915-03-11 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NIKOLAJEWICZ LEO FÄHNRICH I.R. 129 - - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYKOŁAJEW WŁADYMIROW - BAON. 10 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAG FELIX - - 1915-09-25 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
NAGY LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAKOWSKA EWA - - lis-14 - Kaletnik wieś, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
NOVÁK JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK JOHANN SCH. SCH.R. 12 1915-01-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NOVAČIĆ THOMAS JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NICKISCH J. - - 1917 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
NAGY MÁTYAS ŐRVEZETŐ 10/6.HU.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NATSCHKER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUHAUSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIKOLAICZAK IGNATZ WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY JÓZSEF HONVED H.I.R. 22 1915-01-06 - Paleśnica I (nr 295) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWACK WILHELM - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
NEUMANN OTTO UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIKONICZEW PIETROW MATWIEJ - IR 17 - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUDORFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
NIKIFORUK AWRAM JÄGER ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA 1915-02-11 - Siemiechów III (nr 183) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOACK REINH. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK THADAUS KAN. REIT.A.D. 6 1915-01-13 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWOTNY FRANZ QUARTIERM. KOMP. 9 1918-01-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOGREZ JOSEF - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
NAST ARTHUR - - 1915-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN HERMANN - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHKE A. GEFREITER 4. K. LST. JNF. BTL. NEUSALZ 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
NOTTEBROCK (NOTEBRUSS) JOHANNES GFT. P.R.I.R.218 1915-05-09 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
NOWAK ADALBERT LST.INF. I.R. 57 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOHA GOTTLIEB INF. K.K. LDST.I.R. 28 1915-03-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIERING JOSEPH - - 1914-11-15 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
NOWY WENZEL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NAGEL RUDOLF RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NACHWATAL IGNATZ INF. LDST.B. 38 1915-03-12 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NECESAL FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN PAUL - - 19??-08-20 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
NEUMANN ADOLF GEFREITER RJR 218/2K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NIEDBALSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
NEUMŰLLER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK MARIAN KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN KARL - - - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NORK ADOLF MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
NOLLEN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
NICKEL F. E.RES. - 1915-11-19 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
NAGY JOSEF HONV. - 1914-12-21 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWAK I ANDREAS LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NAGYFALUSI ANDREAS HUS. HONV.H.R. 3 M.G.A. 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWAK JOSEF INFANTERIST I.R. 56 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
NALEPA JAN INF. - 1915-03-14 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUMANN - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
NAGY MIHÁLY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIGLUS JOHANN FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NAGEL PAUL LTN. I.R. 62 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NYCZ JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NOVOSETAC BOTTO UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NAWROT PIOTR - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NAVRÁTIL SÁNDOR SZAKASZVEZETŐ 9.HU.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NE?ZEL ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NILL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NITSCHE FRANZ FÄHNR. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYAGA TRUFIN K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.301 M.KIR.301. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOWITZKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYKOŁAJEWICZ PAUL RUSS.SOLD. - - - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NETZEL PAUL GEFREITER  L.J.R.9.8 K.  1915-01-23 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAZAR SIMON SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUHÄUSER FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-01-13 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEMETH MATHES HUS. K.U.K.HUS.R. 11 1915-02-12 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
NAGY ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOACK ERNST RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NEUMANN ALBERT - - 1915-09-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
NIKITIN IWAN RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NEUENDORF F. FREIWILLINGER 11 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
NOVOJSKY FRANZ ER.RES. PREUSS.R.J.R. 9/219 1915-05-05 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
NOWOHRADSKÝ WENZEL INF. I.R. 98 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEČESÁNEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
NITZ ROBERT MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NICOLEIT FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NEUGEBAUER ERNST RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NIKOLIĆ MARKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOVAK JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NEUMANN FRANZ - - 1915-08-27 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
NÜSKEN KARL GEFREITER RJR 220/12K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NILSCHE RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
NATTER JODOK JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAGEL ROBERT TAMB.GFT. PRIR 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAVRÁTIL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
N_GSER EMIL - - 1914-11-17 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
NIEDOŃSKI ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
NEUHOLD HEINRICH SCH. SCH.R 4 1914-12-17 - Dębowiec (nr 18) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
NAGABER KARL SAPP. K.U.K. S.B. 14 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
NAVRATIL PETER SCHÜTZE K.U.K.R.SCH.R.5,5 1914-12-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
NEULEUTNER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NILSE - - 7 J.R. 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
NARANIECKI STANISLAUS SAPP.GFT. S.B. 11 1915-02-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
NAVRATIL FRANZ ERSATZ RESERVIST SCHÜTZE SCH.R. 25 1915-01-14 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN 1 ADOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
NELSON JOHANN DRAGON K.U.K. DRAG. RGT. 15 1914-12-15 - Ciężkowice (nr 137) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOVAK VIKTOR FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
NAGÝ JOHANN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
NACHTIGAL AMBROS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWAK ANTONI - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
NIEMCZYK VALENTIN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEHRING ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
NIKITOI ONUFRI ZGSF. K.K. L.I.R. 22 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NÖCKLER KARL JOHANN JG.TIT.PTRF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NYSKOSZ IT. HONV. K.UNG.L.I.R.24 M.KIR.24.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
NAUDUKS FRANZ UTFFZ. 8 KOMP. 41 INF. REGT. 1914-09-07 - Nowe Guty wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NAGY STEFAN INF. - 1914-10-07 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NARWUTSCH AUGUST - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUBÖCK FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
NĚMEČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESTIURCZUK JERNELJAN SOLD. - 1915-12-14 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NOWICKI KONSTANTY - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
NIEDERHOFER SEBASTIAN ZGSF. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
NOWAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
NOWACKI STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
NOWACHATZKI ANDREJAN GEM/ROSJA I.R.205 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NIEMS HERMANN - - 1915-11-05 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN WILHELM MUSKIETER - 1917-08-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
NEGUTZ VASILE GEM./RUM. I.R.10 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NISIPURSUR PREODOR GEM/RUMUNIA I.R.1 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NIEHUS August - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NOWACZYK JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NEASCU JON RUMÄN INF.REGT.18 1917-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOFOROW FEDOR GEM/ROSJA L.G.R.2 1919-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
NELKEN LAZARUS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NATELITZ IWAN GEM/ROSJA I.R.120 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NICULAE JON RUMÄN JNF.REGT.53. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN ERWIN - - 1919-04-01 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NAN JON RUMÄN JNF.REGT.75.8.KP 1917-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NETSCHAJEW ILIA RUMÄN INF.REGT.39 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZA NIKOLAE GEM/RUMUNIA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NOWISZEWSKI R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEFIDOW CHARTON GEM./RUSS. I..R.? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKONTSCHUK MICHAIL GEM/ROSJA I.R.252 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NEAGU JLIE GEM./RUM. I.R.41 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NIEWJEROW SEMJON GEM/ROSJA I.R.242 1917-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
NIEGSCH PAUL - - 1916-??-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NASAROW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.311 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
NICOLAE VASILE RUMUNIA JNF.REGT.76 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWIK WASILI RUSS. INF.REGT.52.10.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEKRASOW PAWEL UTFFZ/ROSJA I.R.6 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NISTOR NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIKOŁAJ - - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
NIEKEL THOMAS - - 1914-12-04 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
NEATA DUMITRU GEM./RUM. I.R.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NIKOLAIJEW FADEI RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN EGON UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NATZWIN BORYS GEM/ROSJA I.R.58 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NICULAE MANEA GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUMANN EWALD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NAN M.JON GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NIASCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.22 1917-04-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NITZIPIR PETRU RUMUNIA JNF.REGT.71.3.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITZSCHE WALTER - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NEUMANN JOSEF - - 1915-06-25 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NEGMATULIN SCHEIACHMAUL GEM/ROSJA I.R.86 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NIKULERYUK PHILIP GEM./RUSS. I.R.5 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
NEGWER OTTO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEAGU JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NIKANDROW PAWEL RUSS. INF.REGT.149.2.K. 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIER HERMANN - - 1915-05-09 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NASAROW IWAN GEM/ROSJA I.R.31 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NICOLAI WASILI RUMÄN INF.REGT.75.7.KP. 1916-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWOSELOW NOKONOR UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.110.7.KP. 1915-04-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NACHRADOW JEGOR RUSS. INF.REGT.6.1.KP. 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NELEPKU FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
NITA JON GEM./RUM. I.R.71 1917-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NEUMANN WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
NEUMANN E. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NECHLEBAJEW MAXIM RUSS. INF.REGT.11.3.KP. 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKOLAJEFF ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.5 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NEUMANN MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-05-05 - Rotunda i nagrobek
NAWAKOWSKI KORAL RUSS.ZIVIL.GEF. - 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
NICULAE PETRE GEM./RUM. I.R.75 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEUMANN PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
NAPARU DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.47 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NICLEA GEORGE RUMUNIA INF. REGT. 126 KP. 1917-06-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIWIKOW MICHAIL GEM/ROSJA SCH.R.30 1918-04-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NETUSCHEL PETER - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NANKO KURT - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NEGOITZI MICHAEL RUMÄN JNF.REGT.47.2.KP. 1917-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKULIN FEDOR RUSS. GARDE.I.R.WARSCHAU 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEJMAN - - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEAGU JON GEM./RUM. I.R.50 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIKIFOROW ANDREI GEM./RUSS. I.R.221 1916-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAUKE HUGO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
NASCHITSCH DRAGOLUB GEM./SERB. I.R.5 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NICOLESCU MARINESCU GEM./RUM. I.R.59 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NUGOWAMOW ISKAK GEM/ROSJA I.R.170 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NADRATSCHIL JOSEF GEM/ROSJA I.R.57 1919-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NEPOTU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.43.3 KP 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITKA ANTON GEM/ROSJA I. R. 136 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEUMANN P. - - 1915-09-27 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NITSCHKE GUST. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NECULAI DUMITRU UTFFZ/RUMUNIA I. R. 31 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NIKOLAJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.165 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
NEUSTADT JOS. DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NAZAROW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.4 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NICULAE SAVA GEM./RUMÄN I.R.86 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NEUFERT O - - 1918-02-02 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NARIGIN KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.29 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NICOLAE ANDREI GEM./RUM. I.R.76 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOSCHKIN WLADIMIR RUSS. INF.REGT.203.12.KP. 1915-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NEUGEBAUER JOSEPH - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NIWA FRANZ - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NEGREA PATU GEM./RUM. I.R.59 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIKULOF NIKIFOR GEM./RUSS. I.R.228 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIESS JOHS. MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NOWACK JULIUS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEAGU LAZAR RUMUNIA I. R. 79. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKIFOROW WASSILI UTFFR./RUSS. I.R.85 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NAYHAUSS-CORMONS Graf FERD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NASMADINOW SCHIKABUDEW GEM/ROSJA I.R.6 1919-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NICU GHEORGHE RUMÄN INF.REGT.66.2.KP 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NUTZERCU STEFAN GEM./RUM. I.R.59 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NAE JOSEF GEM./RUM. I.R.75 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
NESTEROW JULIAN GEM./RUSS. I.R.94 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NITU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NERGER BRUNO KRIEGSFREIWILLIGER - 1915-07-16 Nieuport (Belgien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1897-11-29 - -
NIXDORF PAUL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEDELCU JON GEM./RUMÄN I.R.25 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NIKOLAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.200 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NOHER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEAESU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.44 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
NIDEA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIEDERGESASS R - - 1915-12-18 Lz O[sten] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
NARZISOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.125 1918-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
NICOLAE GEORGE GEM./RUMÄN I.R.76 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
NOSKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.327 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NEUMANN OTTO - - 1914-10-19 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
NOGOSSEK THOMAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NEGRILA MARIN GEM./RUM. I.R.86 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NILIWALKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.236 1917-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
NOWAK KARL WEHRM. 8 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NITSCHE PAUL VIZE-FELDWEBEL - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEAGU STAN RUM. I.R.32 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NIKIPORUK WASSILI RUSS.ZIVIL.GEFG. - 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NICKLAUS GEORG SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
NASTASE JUON GEM/RUMUNIA I. R. 61 1918-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICULAE GEORGE RUMÄN JNF.REGT.3.15.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NITSCHE EMIL - - 1915-02-21 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAGUMANOW CHAISIGALI GEM./RUSS. I.R.322 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NESTOR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NITU MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NAWRATIL EMIL GEFR. - 1915-08-19 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
NOWAK K. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEDELKOWIC STANOJE GEM./SERB. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
NIKOLIC MICHOILA GEM./SERB. I.R.11 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NOTHMANN ERWIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEAGE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.86 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
NIEKRASOW SERGI RUSS. INF.REGT.111.7.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOTSCHECK KARL - - 1915-06-21 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890-02-08 - -
NASARDINOW BJAMUTIN GEM/ROSJA I.R.109 1918-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NICOLAE JON RUMÄN JNF.REGT.45.2.KP. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOSSOW DONIS GEM/ROSJA I. R. 453 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
NEDMANN ADOLF - - pa?-17 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NOWATZEK JOCHANN - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NEGRU JON GEM./RUMÄN I.R.47 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
NIMARA JON RUMAN INF.REGT.58.6.KP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOHYN CHCZUBIN WACHMISTR - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.10.1914
NĘDZA WŁADYSŁAW - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NEAKSCHU WALERJAN GEM./RUM. I.R.12 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
NIKITIN DIMITRI GEM./RUSS. I.R.217 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NIKEL LEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
NASTASE MARCU GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
NICULAE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.80 1917-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NEUMANN RUDOLF - - 1918-10-10 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAGUTA STAN RUMUNIA JNF.REGT.45.2.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NESU KARL GEM./RUSS. I.R.270 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
NITZA JOAN RUMÄN JNF.REGT.24. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK REINHOLD - - 191?-06-07 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NOWAK R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
NEDOWITSCH ANDREI SERBIA GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
NIKOLITSCH GRIGORI SANITATS SOLDAT/SERBIA GEF. 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NOTHMANN WALT. UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
NEAGU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.3. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NIENTORE BALDORESCU GEM/RUMUNIA I.R.18 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
NEUGEBAUER ERNST - - 1917-11-24 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie 1899-??-?? - -
NASARENKO GRIGORIE GEM./RUSS. I.R.278 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
NICOLAE RADU GEM./RUM. I.R.6 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
NOSSOL PAUL - - 1914-09-10 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NRESE von JOSEF - - - - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NIKLASCH GUSTAV - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEDZYK BRUNON - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NIER KONR. - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NOWAK KARL - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIESPOR JOSEF - - 1915-07-30 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NEUGEBAUER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIERIG RICHARD - - 1914-08-21 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
NAINER EGON ? - 1916-02-17 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIEDWOROK STANISLAUS - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NOKEL ANDREAS - - - - Krobusz-Żabnik wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NITSCHE JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIEKULLA FRIEDR - - 1914 - Ciesina wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NOWITZ ADOLF - - 1914 - Dmusy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
NAYDA FELIKS - - 1916-04-29 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1888-11-19 - -
NANDZA KARL - - 1922-01-28 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK PAWEŁ INF. - - IWANOGRÓD Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
NEWEGJANOZKI FLORES - - 1915-07-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
NIZIOŁEK JOSEPHUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1915-??-23 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-12-25 - -
NOWAK JÓZEF - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NAGY LASZLO - ET. BÄCKEREI 1 1915-05-26 - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
NOWAK KARL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NEUMANN KARL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NEDZA J. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
NIEUZYLLA ALBERT RES. - 1915-11-07 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NAMYSLO VALENTIN - - 1916-07-03 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEMIELA ANTONI - - - - Jankowice wieś, gm. Świerklany, pow. rybnicki śląskie - - -
NENTWIG ALBERT - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAGY LUDWIG INFT. I.R. 19 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.8
NOWAK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
N? FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUBER J. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NULZ IGNAZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NOWAK PAUL - - 1915-05-22 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NITECKI FELIKS WALERIAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
NOSSOL EMANUEL - - 1917-06-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN F. - - 1915-10-30 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
NASCHWITZ FRANZ - - 1916-02-01 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NYNYTO FRANZ KAN. - 1914-12-16 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie - - -
NOWICKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NUSCH???? HANS - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NONNAST AUGUST - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
NEUMANN OTTO - - 1915-09-10 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1881 - nagrobek
NEUHAUS PAUL JOHANN - - 1914-11-22 - Gajewniki wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NIEMER B. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN ERNST - - 1919-01-09 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-10-29 - -
NISSEL WILHELM ERS. RES. - 1916-03-30 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NIESTROJ ROCHUS - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NOWAK JUL. - - 1918-12-20 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOWOTTNY EM. - - 1918-07-25 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NITSCHE RICHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOWAKOWSKY FRANZ - - 1918-03-03 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NAJWALD OTTO SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NOWACKI FRANCISZEK - - 1915-07-23 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
NYKIEL WALENTY - - 1918-08-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-02-11 - -
NANDZIK WILHELM MUSK. - 1918-10-25 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK MARYAN INF. - - GRASAGO Zembrzyce wieś, gm. Zembrzyce, pow. suski małopolskie - - -
NIEDER KARL - - 1918-07-16 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER ALOIS NIEM. - 1915-04-30 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK STANISŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
NYAROSZNIK VOJCSIK ZIV. ARB. ZIV. A.R.B. 1915-05-27 - Gielniów wieś, gm. Gielniów, pow. przysuski mazowieckie - - -
NOWAK ANT. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWARRA ALOYSIUS - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NERGER ALFRED - - 1917-04-09 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER EDUARD - - 1917-07-31 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUDECKER PAUL - - 1914-09-23 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIEDNER ADOLF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEMETH GABRIEL ZGSF. I.R. 48 1914-11-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.3
NAUJOK AUGUST GEFR. 3 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NICKISCH FR. - - 1916-10-18 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NOTZON JOHANN - - 1915-07-03 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NEUGEBAUER MAX - - 1916 - Laski (dolnośl.) wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NIEGEL HERMANN - - 1918 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
NOSSOL KARL - - gru-17 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NUSCHKE JOHANN - - 1918 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
NICKISCH PAUL - - 1919-06-21 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEKRAWIETZ FRANZ - - 1915-12-01 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NORK PAUL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
NOSOL EMIL - - 1914-09-20 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
NOWAK LORENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
NIEMCZYK MAXIMILIAN - - 1915-01-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-21 - -
NAWROTEK FRANC - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
NIESEL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICHLERWITZ ? INF. - 1915-11-21 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
NEUMANN EMIL - - - - Chełmsko Śląskie I wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
NOWAK PAUL - - 1917-10-10 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NAWRAZALLA FRANZ MUSK. - 1917 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NIESCHALK OTTO - - 1915-08-02 - Drozdów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
NOWACZYK S - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NOACK OSKAR - - 1919-11-25 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
NITSCHKE FRITZ - - 1918-11-10 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NOWACZEK JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NITSCHKE HERMANN - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
NOWAK ALOJZY - - 1917-08-16 FLANDRJA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1897-05-15 - -
NIKLAUS PAUL - - 1918-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NIEMANN KURT OFFZ. UTELLV. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NISETZKI JOHANN MUSKETIER INF.RGT.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NEUMANN PAUL - - 1914-08-22 - Winnica wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NOWAK HERMANN - - 1915-05-05 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN FRIEDR. - - 1917-10-09 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
NIEWIADOMSKI ALFONS - - 1916-07-16 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEROBISCH JOHANN - - 1915-06-24 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NITSCHKER ALFONS - 3 KOMP. SZKOLNEGO P.P. W POCZDAMIE 1915 MIŚNIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie - - -
NIESEL HEINRICH - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
NASAMOW ZENAFE CYW. ROBT. GOSP. ODDZ. 16 KAW. BRYG. 1917-01-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 865
NETHE FRITZ - - 1914-09-02 AN DER MAAS Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEGA JOSEF - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NAUTYK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NENTWIG AUG. - - 1917 - Laski (dolnośl.) wieś, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
NEUMANN WALTER - - ????-10-24 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUMANN KARL ARM.SOLDAT ARM.BATL. 118 1916-03-14 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
NICKEL J. UFFZ. - 1916-10-18 - Olsztyn V miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NOSSOL DAVID - - 1918-10-15 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NEUMANN WILHELM - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NAGŁOWSKI P - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NOGAŁA STANISŁAW - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
NITSCHE PAUL - - 1915-07-11 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
NAPIERALSKI I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NEGRO BRUNO GREN. - 1917-10-17 - Dunino wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NUKCH? PAUL MUSKETIER - 1916-03-27 JEZ. NAROCZ Bystrzyca (gm. Oława) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1895-03-?? - -
NOGA ADAM - - 1914 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
NIEMIEC PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
NITSCHE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NETTEKAUEN - OB.. LTN. 10/R.I.R. 231 1914-10-23 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN KARL - - 1914-09-02 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NEUBERT KARL - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
NITZPON JOSEF PION. - 1918 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
NOACK HUGO - - 1914-11-04 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
NIESAR JOHANN GRENADIER R.J.R.203/7K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
NIEROBISCH VINZENT - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
NÜSSLER F. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
NOLDNER KARL - - 1917-11-27 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
NANDZIK PAUL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NOWAK KONSTANTIN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
NIEZGODA WOJCIECH - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1898 - -
NITZKE PAUL - 4 K. I.R. 129 - - Pszczółki Górne wieś, gm. Grudusk, pow. ciechanowski mazowieckie - - -
NEUPERT ALBERT OFFIZ. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
NOWACKI KARL - - 1917-08-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NINNEMANN O. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NÖTZEL FRIEDRICH RESERVIST J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIEWIADOMSKI PAUL - - 1918-05-04 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEUZYLLA JOHANN - - 1915-10-08 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NITSCHKE OSWALD SERG. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - W.
NOREK VINZENT - - 1914-09-?? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEDZIELA BENEDYKT SZEREGOWY - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NITSCHE JOSEF - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIEFIEDZIEW KONST. - 335 P.P. 1916-04-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
NOACK EMIL GRENADIER R.J.R. 203/1K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK FRITZ - - 1915-09-12 BEI ALEKSANDRISKY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
NEUKIRCH FRANZ II - - 1916-09-05 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NIEBUHR - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NIE???? JOSEF - - 1915-10-31 IN BELGIEN Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NENTWIG HERMAN - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NIELSEN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
NEUMANN PAUL - - - - Dobre Miasto miasto, gm. Dobre Miasto, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NIXDORF ALOIS - - 1916-07-15 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
NILSCHE THEODOR - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
NOWAK W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
NEUMANN FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
NOWAKOWSKI JÓZEF - - - - Frydrychowice wieś, gm. Wieprz, pow. wadowicki małopolskie - - -
N? R? - - 1918-04-24 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
NAPIERALSKI ANTONI - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NOGA J. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
NAGLER ADOLF - - 1915-02-11 BEAU-SEJOUR Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
NIEMIEC STAN. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
NITSCHE J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NICKISCH KARL - - 1916-10-05 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
NIEGEL HERMAN - - 1918-03-24 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1917-06-09 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NOACK REINHOLD - - 1917-03-20 - Tuplice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
NEUMANN EWALD - - 1918-03-27 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
NIEUCYLA JOHANN - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NITSCHKER ALFONS - - 1915-09-09 - Kopice wieś, gm. Grodków, pow. brzeski opolskie - - -
NIEDENZU KARL - - 1918-05-04 - Kijów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
NOWAK G. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
NOTZON ANDREAS - - 1918-08-06 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIEDZIELSKA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
NIEMCZYK PAWEŁ - - 1917 - Mazańcowice wieś, gm. Jasienica, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK KARL PION. E. BATL. EISENB. R. 4 1916-05-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1876-02-14 - -
NOWAK EDUARD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NICKEL K. PLUTONOWY 150 PP 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
NATZKE LEO - - 1914-09-20 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NGUSE EDUARD - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NIEDZIELA PAUL - - 1917-08-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NERGER ERNST WEHRM. - 1914-12-21 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
NOWAK AUGUST - - 1914-08-30 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIEMIEC MICHAŁ - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
NIEMIEC PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
NOŁODIK STEFAN SZRG. 5 / 33 P.P. 1916-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 764
NOWOTNY RICHARD - - 1917-10-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK AUGUST MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
NESSE JOSEF UNTFZ. - 1914-09-09 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NYTRA FRANCISZEK - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie włoskim
NEUREITER FRITZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NIESPOREK JOHANN - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
NOWINSKI KARL KANONIER KRIEGSLAZARETT BRANITZ. 1921-05-10 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1890-09-12 - -
NOWAK FRANZ - - 1916-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NIKOLA THEODOR INFANT. K.U.K. I.R. 51/14 K. 1915-06-25 - Odrzywół wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski mazowieckie - - -
NICKLAUS HERMANN - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
NENDZA RUDOLF - - 1916-06-04 - Spychowo wieś, gm. Świętajno, pow. szczycieński warmińsko-mazurskie - - -
NAPIERALSKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
NARDIRO ZOMA - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NASCHKE PAUL - - 1916-03-09 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
NIEMIEC? - - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
NITSCHKE A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NEUGEBAUER GUSTAV GREN. - 1915-01-06 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918-10-12 - Rzepcze wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWACK FRITZ - - 1915-??-?? - Bystrzyca (gm. Wleń) wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
NICOLAUS OSWALD LDSTRM. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK JOHANN LDSTM. J . R . 46 / 12 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NOWAK ALBERT - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NICKERMANN KARL - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
NAHLER JOSEPH - - 1918-09-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
NAGEL RICHARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NOTZON STANISL.(AUS) - - 1914-11-23 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NIEMCZYK WŁADYSŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
NOL?SZCZYK A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
NEGWER FRANZ - - 1915-06-05 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NATZKE THEOFIL - - 1918-07-21 - Rozłazino wieś, gm. Łęczyce, pow. wejherowski pomorskie - - -
NIKLASCH FRANZ - - 1917 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
NIEMANN KARL GEFREITER L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
NEM?? KURT - - - - Legnica II miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918-06-08 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIESPOR JOHANN - - 1916-05-05 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NIEMIETZ EMIL - - 1917 - Krzyżanowice I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
NOWIKOW PAWEŁ - 25 P.P. 15 K. 1916-06-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
NIEDERLEIN MAX - 102 REGIMENT PIECHOTY 1918-07-29 SZPITAL POLOWY W BOURSONNE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1899-01-30 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
NIEDWOROK JOSEF - - 1914 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
NIEROBISCH JOH. MUSK. - 1918-08-08 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1914-09-24 - Nowy Browiniec wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
NIESTROJ PETER - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
NOROCZYNSKI ALBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
NEUMANN - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
NIEDRYGAS PIOTR - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
NISCHANG ROMAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
NOWAK JOH. - - - - Szczecnki wieś, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
NAVEŽIL FRANCISCUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
NOWAK GUSTAV - - 1915-08-25 - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
NOWROTEK PAW. - - - - Tychy miasto, gm. Tychy, pow. m. Tychy śląskie - - -
NEUWERTH WALT. - 11 K GREN. R. 9 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
NEUGEBAUER REINHOLD GARD. FÜS. - 1916-04-05 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
NAMYSLO ADOLF - - - - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
NUSTITZ Graf von EBERHARD - - - - Legnica IV miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
NOWAK JOHANN LDSTRM. I.R. 46 / 12K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NIEMENTOWSKI PAWEŁ - 3 P.P. 1915-08-05 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
NOWAK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
NEUGEBAUER PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
NEUBER C. - - - - Morów wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
NULZ JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
NOWAK KARL - - 1914-08-27 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
NOWAK MICHAŁ SZEREGOWIEC 3 PP. 4 BAON LEGIONÓW 1914-10-27 - Bohorodczany Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze - - -
NAWROCKI WINCENTY SZ.ROB.DZ. 1-10 ? 1915-12-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
NOWOSCHILOW WASSILI GEM. REGT. 160 - - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1886 - -
NOWAK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWACKI ANDREAS LDST. 3/ LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
N? MAXIM RUSS.SOLDAT - 1918-06-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NIEBOROWSKI FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NATUSCH PAUL ???RSITER 1.KOMP.ARMIER.BATL.19 1917-03-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-12-11 - -
NUTINI ARMANDO - - 1916-06-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879-06-10 - -
NEHLER WILHELM ERS.RES. FR 2 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
NARZYŃSKI LUCJAN SZER. ZBORNY PKT S.U. 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
NOTTRODT OTTO WEHRMANN LDW.INF.RGT 72, 2K 1915-01-07 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
NIKOlAJEWICZ JOSEF INFANTERIST LDST. ERS. S. ABT. 1914-10-14 - Nowy Sącz-Zabełcze (nr 351) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
NOWACK - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUBAUER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK JOSEF - - 1918-05-29 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
NAGY SAMUEL SAPPEUR SAPP.B. 12/5K 1915-01-30 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NAREŃSKI BOLES. SZEREG. - 1920-01-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
NIKOPOROW IWAN - - 1917-02-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NAMYSLO LUDWIG - - 1914-08-18 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NEPROS HENRYK CHORĄŻY I KORPUS POLSKI GEN. DOWBÓR-MUŚNICKIEGO 1918-05-24 Horodyszcze Warszawa II miasto Warszawa mazowieckie - - -
NIESŁAŃCZYK JAN - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
NIKIEL MICHAŁ - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
NENEMANN - INF. A.L. 55 ITPS 1915-08-29 - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
NAGUSCHEWSKI PAUL - - 1914-10-10 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NYKLOWICZ T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NAWRAT FRANZ - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOWAK JÓZEF SZEREGOWY - 1915-12-13 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
NOLATOW PANTIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
NIEBOROWSKI RUDOLF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NEHER VIKTOR WEHRMANN 4.KOMP.ARM.ERS.BATL.VI.A.K. 1917-05-07 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-07-20 - -
NYOLT JOSEF INFANTERIST L.I.R. 11 1914-10-09 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
NOWAK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
NEMEJC JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.E.T.B.301/1 1916-06-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NIEPRASCHK OTTO LEUTNANT 12 KURHESS FELD A.RGT.47 1914-11-22 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
NOWAK JAN - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
NEUMANN PETER - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
NAGY JANOS KAVALL. H.I.R. 2 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
NEUBAUER ROBERT JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
NEUMANN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK PAUL - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
NIEGOJ GAWRYLO RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-01-26 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
NOWICKI WŁAD. SZEREG. - 1920-01-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
NOWAK JOSEF - - 1915-09-02 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
NASS WILHELM INF. LIR 16 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
NANNI AUGUSTO SOLD. 2.ALP. 1918-01-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-07 - -
NEJMAYER JONAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
NEUMAN BEREK LEGIONISTA 1 PP 4 KOMP 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
NEUMANN JULIUS - - 1918-08-29 - Idzbark wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NECEK PIOTR - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NOWARA JOHANN - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOSUTA SAMUEL - - 1914-11-21 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NIKOLAJNKOW GRIGORI - - 1916-10-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1886 - -
NIEBOROWSKI WILHELM - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NESSLER WILLIAM PIONIER 2.KOMP.PIONIER-BATL.10 1916-10-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-10-24 - -
NOWICKI STANISL. INFANT. I.R. 206 / 8 K. 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
NYCZ JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NEUWIRTH MARTIN JNFANTERIST K.K.I.J.R.12/2 1916-08-04 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NEUMANN - VISE-WACHTM. 2 B.I.R R 52 1914-12-20 - Miedniewice I wieś, gm. Wiskitki, pow. żyrardowski mazowieckie - - -
NIEROBA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
NYCZ JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEMETH LUDWIG KPL. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NÖRDIG ERICH OBERJÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - NÖHRING? (DEHNEN)
NEUNTEUFEL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEDZIELA J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
NIEDBAŁA FELIKS ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-12-01 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
NIERYCHLO JOHANN - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NASTI IGNAZIO SOLD. 21.FANT. 1917-12-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-10-10 - -
NENTESER AUGUST JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
NELSON J. 47306 PRIVATE MANCHESTER REGIMENT 1918-11-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
NIETZEL - MUSK. 8. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
NOSEK JAN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NOWOK FRANZ - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NEGA JOHANN PREUSS.RES. I.R.272 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NARMONT ANTON - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
NOWAK FRANZ - - 1919-02-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-03-11 - -
NIEWIERA GEORG - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NIKIFOROF NIKOLAI SOLDAT 10.KOMP.210.RUSS.JNF.RGT. 1917-04-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-12-08 - -
NOCKEMANN ROBERT GRENADIER 1.G.GR.R.3K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
NYCZ MICHAŁ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
NIKOLAJEW FEODOR RUSSE SCH.R.7/8ROTTE 1917-06-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
NASIELSKI JÓZEF PODPORUCZNIK 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1895-10-15 - -
NIKIEL ANDRZEJ - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK JOHANN INF. ? 1914-12-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
NEINS JOHANN GEFR E.I.R. 59 2 KOMP. 1918-10-16 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
NICZ K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK KARL - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUMANN WILH - LJR 46 1915-05-13 - Tumlin-Wykień wieś, gm. Miedziana Góra, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
NIESPOREK JOSEPH - - 1914-08-24 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
NIKIMA ASTEREF - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
NEGRO FERDINANDO SOLD. 96.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886- - -
NOVAK JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-20 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
NEUMANN EDUARD MUSK. 6.KOMP.RES.INF.RGT.49 1914-09-09 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1877 - -
NENTZKE HERMANN UFFZ. 4 KP. LDST. BATL. XVII/6 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1874-02-02 - -
NOVY CARL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
NOWAK ANTONI - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - robotnik
NEHRING ROBERT - - 1915-06-11 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NOZULAK KURT - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
NADLER M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEWIERA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOGA JÓZEF - - 1916-10-16 - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
NITSCHE OTTO GEFREITER L.J.R. 51/12K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
NEAGU KONSTANTY ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 22 P.P. 1917-03-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NEITZKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
NIELSEN - ERS. RES. - - - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
NYCZ FRANCISZEK - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NEINET GASPAR - - - - Krościenko nad Dunajcem (nr 377) miasto, gm. Krościenko nad Dunajcem, pow. nowotarski małopolskie - - -
NIEMIEC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWAK VIKTOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NIETHE AUGUST ERS. RES. 1/ LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NOWAK IZYDOR - - 1917-03-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
NEUMANN WILH. LEUNTNANT 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
NIKITUK FROD - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
NIGRO FELICE SOLD. 231.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
NELLNER HEINRICH KRIEGSFRW. J.R. 91/4K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
NEUMANN EUGEN GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
NÄVE HEINRICH WEHRM. 3 / LANDW. I. R. 84 1915-02-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
NOWAK STANISŁAW - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
NOWAK THEODOR MUSK. - 1918-12-15 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
NEUMANN ALFRED PREUSS.RES. IHF.R.271 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
NEUMANN AUG. MUSK. - 1914-11-14 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
NAGY B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NIEWIERA MAX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
NOWAK FRANZ GEFREITER LIR 37/8K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
NOWITZKI A. - - 1918-09-18 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
NIASZU ALEKSANDER ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
NINNEMANN KARL - - - - Winniki wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
NYCZ JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
NIESKE OTTO OBERADLER 6 KOMP. INF. REGT. 2 1923-09-14 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
NITKO F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
NOWROTH AMBROSIUS - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
NOSENBUSCH BERNHARD MUSK. 3/I. R. 32 1914-11-21 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
NADASI JOSEF INF HONV. IR 11 1915-03-31 -