Nazwisk w bazie na literę P: 6853

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PELKA RICHARD - - 1915-04-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 46 - Grób indywidualny
PELKA RICHARD - - 1915-04-12 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 46 - Grób indywidualny
PABEL JOSEF - - 1915-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 37 - Grób rodzinny
PABEL JOSEF - - 1915-09-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 37 - Grób rodzinny
PASSEK RICHARD - - 1917-10-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 32 - Grób rodzinny
PASSEK RICHARD - - 1917-10-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 32 - Grób rodzinny
PATSCHKOWSKI - HAUPTMANN G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 27 - -
PATSCHKOWSKI - HAUPTMANN G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 27 - -
POGUNTKE AUGUST - - 1915-02-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 24 - Grób indywidualny
POGUNTKE AUGUST - - 1915-02-17 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie lat 24 - Grób indywidualny
PACEK FRANCISZEK SZER. - 1917-10-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
PACEK FRANCISZEK SZER. - 1917-10-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
PIESKER FRANZ - 10 Komp. Res. Inf. Reg. 35 1914-12-21 - Mistrzewice wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie lat 22 - -
PIESKER FRANZ - 10 Komp. Res. Inf. Reg. 35 1914-12-21 - Mistrzewice wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie lat 22 - -
PIECHOTKA - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
PIECHOTKA - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie lat 21 - -
PIEKARNIAK JÓZEF SZER. ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
PIEKARNIAK JÓZEF SZER. ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
PODEHAU AUGUST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie ? - -
PROSKAUER HANS KONRAD LEUTNAND D.L. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 198? - Rotunda i nagrobek
PREIKSCHA AUGUST MUSKETIER 11.KOMP.INF.REGT.KRONPRINZ 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-19 - nagrobek betonowy
PLEITAT MAX UNTFFZ. 10.KOMP.GREN.REGT.2 1915-02-13 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-10 - nagrobek betonowy
PENSKI II - RESERWIST DRAG.REGT.11 2.ESK. - - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-12 - tablica betonowa nr 3
PIETRAS JOSEF WEHRM. RES.INFT.REGT.49/5.KOMP. 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-13 - nagrobek betonowy
PAWLITZKI KARL LANDSTR LDSTM.BAT.OSTERODE 1914-10-11 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
PAWLUK PIOTR - 83 p.p. ros 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1908 - -
PAWLUK PIOTR - 83 p.p. ros 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1908 - -
PORĘBSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-08-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PULKOWSKI JAN SZEREG. - 1920-11-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PORĘBSKI WŁAD. SZEREG. - 1920-08-28 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PULKOWSKI JAN SZEREG. - 1920-11-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PÖTZCH RUDOLF MUSK - 1918-09-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1900-06-21 - -
PAGANO SALVATORE - 135.FANT. 1920-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1900- - -
PAGANO SALVATORE - 135.FANT. 1920-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1900- - -
PAWŁOWSKI JAN SZEREG. - 1919-05-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PEKLA ANTONI SZEREG. - 1920-12-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PERLIKOWSKI WŁAD. SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PAWŁOWSKI JAN SZEREG. - 1919-05-22 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PEKLA ANTONI SZEREG. - 1920-12-11 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
PERLIKOWSKI WŁAD. SZEREG. - 1919-06-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
POPESCU MOISE RUMUNIA ZIV.GEF 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
POPOWICZ BORISSOW SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
POPESCU MOISE RUMUNIA ZIV.GEF 1918-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
POPOWICZ BORISSOW SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
PLILIPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.233 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PONTESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.53 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PROCEJEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PLILIPOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.233 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PONTESKU DUMITRU GEM./RUM. I.R.53 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PROCEJEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PAWLEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.37 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?0 - -
PAWLEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.37 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?0 - -
PUCCICA VINCENZO - - 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-09-27 - -
PUCCICA VINCENZO - - 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-09-27 - -
PIETZIK GEORG - - 1917-06-02 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1899-09-27 - -
PETARRA POMPEO SOLD. 261.FANT. 1918-12-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-22 - -
PETARRA POMPEO SOLD. 261.FANT. 1918-12-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-22 - -
PIETZ AUG. MUSK. ? 1915-05-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1899-07-07 - -
POLLARZ TEODOR - - 1919-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1899-05-21 - -
POLLARZ TEODOR - - 1919-06-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1899-05-21 - -
PISZCZELOK MAX - - 1918-09-29 CIERGES Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1899-05-13 - -
POLACI GUIDO SOLD. 249.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
POLACI GUIDO SOLD. 249.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899- - -
PIPKA BRUNON - - 1918-08-08 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Przodkowo -
PAJUR MICHAŁ SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PIETRZAK STAN. SZEREG. - 1919-05-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PAJUR MICHAŁ SZEREG. - 1921-10-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PIETRZAK STAN. SZEREG. - 1919-05-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
PAIN PAWEL GEM./RUM. I.R.10 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PEREGUTA PAWEL GEM/ROSJA I. R. 6 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.117 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETROWITSCH RADIWOJ SERBIA ZIVILGEF. 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PLOSSE ELIO GEM/WŁOCHY ALP.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRAWIKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PREDA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRODANZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.51 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRONAJEW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.493 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PAIN PAWEL GEM./RUM. I.R.10 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PEREGUTA PAWEL GEM/ROSJA I. R. 6 1918-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.117 1918-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PETROWITSCH RADIWOJ SERBIA ZIVILGEF. 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PLOSSE ELIO GEM/WŁOCHY ALP.1 1919-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRAWIKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PREDA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRODANZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.51 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRONAJEW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.493 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
POGLIACHI VITTORIO SOLD. 245.FANT. 1918-07-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-15 - -
POGLIACHI VITTORIO SOLD. 245.FANT. 1918-07-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-15 - -
POLI AGOSTINO SOLD. 961.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-26 - -
POLI AGOSTINO SOLD. 961.FANT. 1918-04-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-08-26 - -
PAULIG REINHOLD GEFREITER 2 GARDE FELD ARTL. R. 1916-04-10 SOMME Forst II Niemcy Pogranicze 1898-08-13 - -
POLLOK PETER - - 1914-12-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1898-08-07 - -
PIROMOMONTE GAEIANO SOLD. 31.FANT 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-17 - -
PIROMOMONTE GAEIANO SOLD. 31.FANT 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-17 - -
PÓŁTORAK JAN - - 1917-07-16 YPERN Grzybowo wieś, gm. Września, pow. wrzesiński wielkopolskie 1898-06-19 GRZYBÓW -
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
PRIMA ALOGNUNZIO SOLD. 940.MITR. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-25 - -
PRIMA ALOGNUNZIO SOLD. 940.MITR. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-25 - -
PARRI NELLO SOLD. 119.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-02-06 - -
PARRI NELLO SOLD. 119.FANT. 1918-05-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-02-06 - -
POMELARI VIRGINIO CAP. 223.FANT. 1918-07-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-10 - -
POMELARI VIRGINIO CAP. 223.FANT. 1918-07-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-01-10 - -
PALMIERI GIOVANNI SOLD. 234.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PASOUALETTI EMILIO SOLD. 2.ALP. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PALMIERI GIOVANNI SOLD. 234.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PASOUALETTI EMILIO SOLD. 2.ALP. 1918-02-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
PLICHTA TEOFIL - - 1914-08-20 Prusy Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Ucisk -
PACHOLSKI SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PACHOLSKI SZ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAVEGLIO PITRO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.8 1918-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAWEL RADU GEM./RUM. I.R.65 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PICA SEBASTIANO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PARISI RADOVI GEM/WŁOCHY BERSAGL.20 1918-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAVEGLIO PITRO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.8 1918-12-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PAWEL RADU GEM./RUM. I.R.65 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PICA SEBASTIANO GEM/WŁOCHY ALP.R.2 1918-12-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
PÄTZOLD EWALD - - 1915-09-08 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie 1898 - nagrobek
PESENTI GIUSEPPE SOLD. 5.ALP. 1918-08-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
PESENTI GIUSEPPE SOLD. 5.ALP. 1918-08-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-31 - -
PREISLER ALFONS - - 1917-04-20 FRANKREICH Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-11-04 - -
PUTTI FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-19 - -
PUTTI FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-19 - -
PUDDU AMATO SOLD. 274.FANT. 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-12 - -
PUDDU AMATO SOLD. 274.FANT. 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-12 - -
PÖRSTER BERNHARD FÜSILIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-12-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-23 - -
PÖRSTER BERNHARD FÜSILIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-12-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-09-23 - -
PLACHETKA ALBERT - - 1914-05-05 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-09-12 - -
PASCUCCI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-17 - -
PASCUCCI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-07-17 - -
POLLOK KASPAR - - 1916-02-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1897-04-15 - -
PAGAN JOHANN SOLDAT (SZEREGOWY) CK.U.CK. 92 REGIMENT PIECHOTY 1916-06-06 ROSJA Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-04-13 - ZAGINĄŁ
PORWOLIK JÓZEF - - 1917-08-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-02-28 Ornontowice -
PORWOLIK JÓZEF - - 1917-08-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-02-28 Ornontowice -
PIETSCH KURT KRIEGSFRL - 1916-10-15 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1897-01-26 - -
PIOTRASCHKE ARNOLD KANONIER - 1920-05-28 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1897-01-20 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PIGHI NERINO SOLD. 277.FANT.S.M. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-18 - -
PIGHI NERINO SOLD. 277.FANT.S.M. 1918-05-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-18 - -
POERSCHKE FRIEDRICH LDST. - 1918-11-17 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897-01-08 - -
POERSCHKE FRIEDRICH LDST. - 1918-11-17 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1897-01-08 - -
PAGLIALUNGA ALEUCCIO SOLD. 2.PION. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAGLIASSO GIOV.MICHELE SOLD. 89.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PERUZZI GIUSEPPE SOLD. 36.FANT. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PITTACOLLO NICOLA SOLD. 2.GRAN. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PULERI GIULIO - - 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAGLIALUNGA ALEUCCIO SOLD. 2.PION. 1918-04-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAGLIASSO GIOV.MICHELE SOLD. 89.FANT. 1918-08-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PERUZZI GIUSEPPE SOLD. 36.FANT. 1918-10-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PITTACOLLO NICOLA SOLD. 2.GRAN. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PULERI GIULIO - - 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PAWŁOWSKI FRANCISZEK LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1897 - SYN JANA NEPOMUCENA H. JASTRZĘBIEC I RÓŻY Z DĄBROWSKICH
PAWŁOWSKI FRANCISZEK LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1897 - SYN JANA NEPOMUCENA H. JASTRZĘBIEC I RÓŻY Z DĄBROWSKICH
PACHURA WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PIASNY AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PACHURA WO. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PIASNY AN. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
PALADA ANDREI GEM./RUM. I.R.11 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PARLAND AREST GEM./RUSS. I.R.334 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PENSA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIKALOW JEGOR GEFR./RUSS. I.R.184 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIMANOW JAKOB UTFFZ./RUSS. I.R.23 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONAMARIOW KUSMA UTFFZ/ROSJA I.R.184 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONARIN KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONARIN SEMION GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3. 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPOW PIOTR GEFR/ROSJA I.R.311 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PALADA ANDREI GEM./RUM. I.R.11 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PARLAND AREST GEM./RUSS. I.R.334 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PATRILK TERENTI GEM/ROSJA I.R.58 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PENSA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 1 1917-07-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIKALOW JEGOR GEFR./RUSS. I.R.184 1918-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PIMANOW JAKOB UTFFZ./RUSS. I.R.23 1918-05-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PODOLAN SACHARI GEM./RUSS. I.R.36. 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONAMARIOW KUSMA UTFFZ/ROSJA I.R.184 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONARIN KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.6 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PONARIN SEMION GEM./RUSS. I.R.36 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPA RADU GEM/RUMUNIA JÄ. R. 3. 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
POPOW PIOTR GEFR/ROSJA I.R.311 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
PUŁANIK STANISŁAW PODOFICER - 1915-08-01 MOTYCZ Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
PUŁANIK STANISŁAW PODOFICER - 1915-08-01 MOTYCZ Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
PIONEGRO ERNESTO SOLD. 231.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-27 - -
PIONEGRO ERNESTO SOLD. 231.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-27 - -
PERNECCO CARLO SOLD. I.ART.M. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-29 - -
PERNECCO CARLO SOLD. I.ART.M. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-29 - -
PASQUARIELLO GENNARO SOLD. 150.FANT. 1917-12-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-05 - -
PASQUARIELLO GENNARO SOLD. 150.FANT. 1917-12-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-05 - -
PETRI SESTILLO SOLD. 89.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
PETRI SESTILLO SOLD. 89.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-10-04 - -
PFORTNER ADOLPH LANDSTURMMANN - 1918-08-02 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1896-08-04 - -
PESCHEL HEINRICH - - 1915-03-24 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-06-14 SAGAN -
PINCI REMO SOLD. 212.FANT. 1918-08-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
PINCI REMO SOLD. 212.FANT. 1918-08-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-02 - -
PONTILLO LUIGI SOLD. 229.FANT. 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-02 - -
PONTILLO LUIGI SOLD. 229.FANT. 1918-11-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-02 - -
POGRZEBA JOSEF - - 1915-09-27 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-28 - -
POSPIECH PIOTR - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1896-04-12 MAŁE ZALESIE -
PACNANO SALVATORE SOLD. 1150.MITR. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-27 - -
PACNANO SALVATORE SOLD. 1150.MITR. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-02-27 - -
PASOUALI ATTILIO SOLD. 210.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-19 - -
PASOUALI ATTILIO SOLD. 210.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-19 - -
PAŁKA PAWEŁ - - 1917-10-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-01-10 - -
PERIA GIOVANNI SOLD. 208.FANT. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-01 - -
PERIA GIOVANNI SOLD. 208.FANT. 1918-07-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-01-01 - -
PISANO ANTONIO SOLD. 151.FANT. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PISTIS GIOSUE SOLD. 115.FANT. 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PISANO ANTONIO SOLD. 151.FANT. 1918-05-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PISTIS GIOSUE SOLD. 115.FANT. 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
PALUCH FELIKS SZEREG. - 1920-08-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1896 - -
PIERSIUCKI WAZLAW - - 1916-06-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
PIERSIUCKI WAZLAW - - 1916-06-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896 - -
PALLACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.24 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANAITE TUDOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANAITESCU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PETRE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.1 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PITILIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.502 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POLNARU SPIRIDON GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POLOSOW IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.123 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POMANOWSKI GUSTAW GEM/ROSJA I.R.216 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POPESKU JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PRUSCHINSKI KAITAN GEM./RUSS. I.R.243 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PALLACHE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.24 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANAITE TUDOR GEM/RUMUNIA I.R.12 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PANAITESCU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PETRE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.1 1917-05-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PITILIMOW JEFIM GEM./RUSS. I.R.502 1917-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POLNARU SPIRIDON GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POLOSOW IWAN UTFFZ/ROSJA I.R.123 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POMANOWSKI GUSTAW GEM/ROSJA I.R.216 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
POPESKU JOAN GEM./RUM. I.R.36 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PRUSCHINSKI KAITAN GEM./RUSS. I.R.243 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PŘEDINSKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 BIRNBAUM OKR. HODONIN -
PASQUALOTTO NATALE SOLD. 127.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-22 - -
PASQUALOTTO NATALE SOLD. 127.FANT. 1918-03-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-22 - -
PILARSKI FRANCISZEK - - 1918-10-19 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1895-11-18 - -
PILARSKI FRANCISZEK - - 1918-10-19 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1895-11-18 - -
POZZANI CLEMENTE - - 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-24 - -
POZZANI CLEMENTE - - 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-24 - -
PIOSIK FRANCISZEK - - 1916-07-25 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1895-10-01 - -
PIOSIK FRANCISZEK - - 1916-07-25 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1895-10-01 - -
PAVONI DOMENICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-24 - -
PAVONI DOMENICO SOLD. 213.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-24 - -
PACHOŃSKI KAZIMIERZ KAPRAL I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1916-08-03 KOLONIA DUBNIAKI K. CZEREMOSZNA Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1895-08-30 KRAKÓW PS. 'POLONUS'
PACHOŃSKI KAZIMIERZ KAPRAL I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1916-08-03 KOLONIA DUBNIAKI K. CZEREMOSZNA Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1895-08-30 KRAKÓW PS. 'POLONUS'
PERBONI ALBERTO - - 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-28 - -
PERBONI ALBERTO - - 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-28 - -
POWALLA AUGUST - - 1915-02-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-05-28 - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von WILHELM - - 1914-12-27 TOMASZÓW Kuraszków wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie 1895-05-10 - -
POPRAWA JAN - - 1914 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-04-29 PĘPOWO -
PLESCIA GIUSEPPE SOLD. 251.FANT 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-23 - -
PLESCIA GIUSEPPE SOLD. 251.FANT 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-04-23 - -
PIGORS KARL KAN. - 1917-02-03 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1895-04-10 Klein Garde obelisk
PALAMEDI ALVARO SERG. 214.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-30 - -
PALAMEDI ALVARO SERG. 214.FANT. 1918-04-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-30 - -
PENKEER GUSTAV - - 1916 - Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1895-03-10 - -
PAZOŁA ANTONI - 11 KOMP. REZER. P.P. NR 220 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-01-04 GĘBICE -
PFLEGER CHRISTIAN KRAFTFAHRER 4.KOMP.ERS.ART.KRAFTE.BATL. 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895--03-16 - -
PFLEGER CHRISTIAN KRAFTFAHRER 4.KOMP.ERS.ART.KRAFTE.BATL. 1916-02-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895--03-16 - -
PEZZI FRANCESSO SOLD. 905.MITR. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
PEZZI FRANCESSO SOLD. 905.MITR. 1918-04-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
PTASZYŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
PTASZYŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
PATAP JANKEL GEM/ROSJA I.R.81 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PELESCHAJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.307 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PETRE MARIN GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POGRELOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.44 1918-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POSPELOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.106 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PUSCHKAREW ILIA GEM/ROSJA I.R.205 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PATAP JANKEL GEM/ROSJA I.R.81 1918-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PELESCHAJEW JAKOB GEM./RUSS. I.R.307 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PETRE MARIN GEM./RUMÄN I.R.36 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POGRELOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.44 1918-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POSPELOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.106 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PUSCHKAREW ILIA GEM/ROSJA I.R.205 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PFERT - - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1895 - -
PRIMM WALTER - - 1918 - Forst III Niemcy Pogranicze 1895 - -
PANKIEWICZ ANTONI GREN. 5 KOMP. 2 BAT. 6 PUŁKU GREN. 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-12-31 CHOCIESZEWICE -
POROSZNI DOROTWEI - - 1916-04-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-12-26 - -
POROSZNI DOROTWEI - - 1916-04-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-12-26 - -
POLCE GIACOMO SOLD. 127.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-11-27 - -
POLCE GIACOMO SOLD. 127.FANT. 1919-01-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-11-27 - -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
PUCCI NELLO SOLD. I.ART. 1918-08-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-06 - -
PUCCI NELLO SOLD. I.ART. 1918-08-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-06 - -
POPOLI ARCANGELO SOLD. 9.BERS. 1918-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-31 - -
POPOLI ARCANGELO SOLD. 9.BERS. 1918-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-07-31 - -
PAELH KARL GEFREITER - 1918-06-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1894-07-13 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 87
PŁONKA JAN - - 1917-07-02 LORETTO Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1894-05-16 - -
POTAPKIN THEODOR ARTILERIST - 1918-11-24 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1894-05-06 - Russ. Kriegsgefangene / jeniec rosyjski
PAŁKA STANISŁAW - - 1916-07-11 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1894-04-30 - -
PUPPO SILVIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-21 - -
PUPPO SILVIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-21 - -
POLLOK JOSEF GRENADIER 2 GARDE RGT. ZU FUSS 4 KOMP. 1916-04-13 OPPELN Kup II wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie 1894-04-16 HIRSCHFELDE -
PAWLIKOWSKI PAUL - - 1918-10-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-04-15 - -
PAWLIKOWSKI PAUL - - 1918-10-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-04-15 - -
PESCHKE ALFRED MUSK. B.I.R. 3 1915-05-28 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-04-13 - -
PICHURA JULIUS - - 1916-08-30 GALIZIEN Szałsza wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie 1894-04-10 - -
PETRILLO FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-04-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-09 - -
PETRILLO FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-04-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-09 - -
PAPOTO SALVATORE SOLD. 95.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PEDRONI EMILIO SOLD. 262.FANT. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PITTAVINO GIOVANNI SOLD. 2.ALP. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PAPOTO SALVATORE SOLD. 95.FANT. 1918-10-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PEDRONI EMILIO SOLD. 262.FANT. 1918-10-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PITTAVINO GIOVANNI SOLD. 2.ALP. 1918-07-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
PERAK LUKA INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
PRZYBYŁ FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Hersztupowo -
PRZYBYŁ FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Hersztupowo -
PAŁKOWSKI WACŁAW SZEREG. - 1919-05-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1894 - -
PAŁKOWSKI WACŁAW SZEREG. - 1919-05-08 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1894 - -
POLLO PIETRO SOLD. 3.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
POLLO PIETRO SOLD. 3.FANT. 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894 - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAUNOWIC SOASSUE GEM./SERB. I.R.9 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAWLOWSKI NICOLAI GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PERFILOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.230 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRESCU GEORGE GEM./RUM. I.R.1 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETROSCHEW EMILJAN GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETSCHAK WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.10 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PISKIN MOSSEI GEM/ROSJA I. R. 11 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPESCU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOM NIKIFOR GEM./RUSS. I.R.110 1915-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW ANDRAI GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.7 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW TICHON GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARFENOW WASILI GEM/ROSJA I.R.226 1919-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PARUSCHKIN KONDRATE GEM./RUSS. I.R.169 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAUNOWIC SOASSUE GEM./SERB. I.R.9 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PAWLOWSKI NICOLAI GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PERFILOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.230 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETRESCU GEORGE GEM./RUM. I.R.1 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETROSCHEW EMILJAN GEM/ROSJA I.R.8 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PETSCHAK WLADISLAW GEM/ROSJA I.R.10 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PISKIN MOSSEI GEM/ROSJA I. R. 11 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPESCU MICHAI GEM./RUM. I.R.18 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOM NIKIFOR GEM./RUSS. I.R.110 1915-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW ANDRAI GEM./RUSS. I.R.250 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.7 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
POPOW TICHON GEM./RUSS. F.A.R. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
PIĄTEK JAN - - 1915 ŁYSA GÓRA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1894 ŻORY-OSINY -
PRIMUTH EWALD - - 1924-01-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1893-12-18 - -
PAMELLA GUGLIELMO CAP. 34.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-14 - -
PAMELLA GUGLIELMO CAP. 34.FANT. 1918-11-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-14 - -
PRILL  WILLY UNTFFZ. - 1915-11-04 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-10-27 Podleiken -
PANKIEWICZ STANISŁAW KPR. 8 KOMP. ANTHALTDZKIEGO P.P. NR 93 1916-07-16 MARTINPUICH - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-09-22 PĘPOWO -
PALARCZYK ALOJZY - - 1915-10-25 LOOS Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1893-09-02 - -
PINNISCH AUGUST GEFREITER - 1917-08-26 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1893-08-27 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 91
PIERZINA JOHAN SZEREGOWY - 1914-08-22 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1893-06-19 - -
POSSELT RICHARD SOLDAT - 1918-04-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-06-19 - -
PENOTTA GIOVANNI CAP. 205.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-21 - -
PENOTTA GIOVANNI CAP. 205.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-21 - -
PACZKOWSKI AUG. KÜRASSIER - 1918-09-23 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-05-08 Chomar. -
PERRUCCI GIUSEPPE SOLD. 28.ART. 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-01 - -
PERRUCCI GIUSEPPE SOLD. 28.ART. 1918-09-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-05-01 - -
PITTAS RICHARD - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-04-17 - -
PITTAS RICHARD - - 1918-10-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-04-17 - -
PASQUINO EVASIO SOLD. 261.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-18 - -
PASQUINO EVASIO SOLD. 261.FANT. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-18 - -
PETERSEN CHRISTIAN GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-05-29 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-02-17 - -
PARETTI BORTOLO SOLD. 489.MITR. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-07 - -
PARETTI BORTOLO SOLD. 489.MITR. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-01-07 - -
PEPLIŃSKI ANTONI KPR. 7 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 154 1915-06-26 HATTENVILLE - SZP. FR. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-01-06 BABKOWICE -
PIETZKA EDM. EINJ.FREIW. 10 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1893 - -
PIERNICKI JAN - - 1915-08-13 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Kosowo -
PIPKA JULIUSZ - - 1915-09-12 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Przodkowo -
PLICHTA WIKTOR - - 1914-11-16 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1893 Szarłata -
PANSZIN WASILIJ - 271 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PENSIN IWAN JENIEC ROS. - 1918-01-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PETROSKIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PANSZIN WASILIJ - 271 p.p. ros. 1917-09-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PENSIN IWAN JENIEC ROS. - 1918-01-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PETROSKIN IWAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1893 - -
PISAŻEWSKI ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
PRAŁAT JÓ. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
PISAŻEWSKI ST. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
PRAŁAT JÓ. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
PAKI JEGOR GEM./RUSS. I.R.186 1915-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PALKIN ALEXEI GEM/ROSJA GREN.R.10 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PANJEWIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.123 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PERIANO PETER GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PETROWITSCH DMITRI GEM KAV.REBT.2 1918-06-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POLURATOW JAKOW GEM./RUSS. I.R.18 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POPODIN IWAN GEM/ROSJA I.R.2?8 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PROKITSCH ILIA GEM./SERB. I.R.8 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRONICZEW AKIM GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRUDNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.292 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAKI JEGOR GEM./RUSS. I.R.186 1915-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PALKIN ALEXEI GEM/ROSJA GREN.R.10 1917-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PANJEWIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.123 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PERIANO PETER GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PETROWITSCH DMITRI GEM KAV.REBT.2 1918-06-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POLURATOW JAKOW GEM./RUSS. I.R.18 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
POPODIN IWAN GEM/ROSJA I.R.2?8 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PROKITSCH ILIA GEM./SERB. I.R.8 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRONICZEW AKIM GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRUDNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.292 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PAWLAS TEODOR - - 1916 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1893 ŻORY-OSINY -
PERON STEFANO SERG. 217.BOMB. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-29 - -
PERON STEFANO SERG. 217.BOMB. 1918-10-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-12-29 - -
PANTOFLIŃSKI FRANCISZEK CHORĄŻY 56 P.P. 1915-06-19 MAŁA WISZENKA Żywiec V miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie 1892-11-12 - -
PAWELSKI MARCIN - - 1915-05-05 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1892-11-11 - -
PISZCZELOK FRANC. - - 1920-05-02 LAZ. RYBNIK Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1892-10-28 szpital -
PAWLETKO FRANCISZEK - - 1915-02-22 GREGENSDORF Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1892-08-16 - -
POLLACK OSKAR ERSATZ RES. - 1915-01-18 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-06-26 - -
PITTON VITTORIO SOLD. 98.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-25 - -
PITTON VITTORIO SOLD. 98.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-25 - -
PELUSO FRANC.PAOLO SOLD. 56.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-09 - -
PELUSO FRANC.PAOLO SOLD. 56.FANT. 1918-09-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-06-09 - -
POPRAWA ANTONI - 6 KOMP.2 BAT.P.P. NR 132 1916 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-05-22 LUDWINOWO -
PEPPINGHAUS FRIEDRICH - - 1914-11-22 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1892-04-30 - -
PEUKER HERMANN UNTFFZ. - 1916-07-27 POZIERES Bystrzyca (gm. Oława) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1892-03-02 - -
PUPKA V. LIPIŃSKI ROBERT - - 1915-11-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-06 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PEUKERT REINHOLD - - 1918-02-?? - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1892-01-31 - -
PITUCH PAWEŁ STRZELEC 23 SIB. P.P. 21.12.1914 BORZYMÓW Borzymówka wieś, gm. Nowa Sucha, pow. sochaczewski mazowieckie 1892-01-10 SIEDLISKA -
PITUCH PAWEŁ STRZELEC 23 SIB. P.P. 21.12.1914 BORZYMÓW Borzymówka wieś, gm. Nowa Sucha, pow. sochaczewski mazowieckie 1892-01-10 SIEDLISKA -
PEHLA AUGUST FAHR. - 1918-07-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1892-01-08 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 88
PLEWA JAN - - 1915-01-20 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-01-02 - -
PLEWA JAN - - 1915-01-20 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1892-01-02 - -
POZZI GIUSEPPE - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
POZZI GIUSEPPE - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
PEJIC JERKO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
PFEIFFER MICHAEL KAN. REIT.ART.R. 9 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 - -
PFEIFFER MICHAEL KAN. REIT.ART.R. 9 1914-11-03 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1892 - -
PILARRKI MICHAEL WEHR. 11.KOMP.RES.I.R. 1914-10-05 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1892 - -
PILARRKI MICHAEL WEHR. 11.KOMP.RES.I.R. 1914-10-05 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1892 - -
PAJKERT JÓ. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PRAŁAT ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PTASZYŃSKI JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PAJKERT JÓ. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PRAŁAT ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PTASZYŃSKI JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PASENLESCU GEORGE GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PETROVIC ADAM SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POLESKI ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 22 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POLITSCHUK IWAN GEM/ROSJA I. R. 206 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPAWA LANDYK GEM./RUSS. I.R.343 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPOW FEODOR GEM/ROSJA LEIBG. 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POSNIOKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PRISTRONKA KONRAD GEM/ROSJA I.R.244 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PASENLESCU GEORGE GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PETROVIC ADAM SERB.ZIVILGEF. - 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POLESKI ALEXANDER UTFFZ/ROSJA I. R. 22 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POLITSCHUK IWAN GEM/ROSJA I. R. 206 1917-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPAWA LANDYK GEM./RUSS. I.R.343 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPESCU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.17 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POPOW FEODOR GEM/ROSJA LEIBG. 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POSNIOKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PRISTRONKA KONRAD GEM/ROSJA I.R.244 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PATERA BOHUŠ KAPRAL K.U.K. I.R. 28 - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie 1892 - -
PIETSCHKE - MUSK. 1.I.R.59 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie 1891-12-03 - -
PIETSCHKE - MUSK. 1.I.R.59 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie 1891-12-03 - -
PANIWASIK MICHAŁ - - 1918-08-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891-11-23 - -
PANIWASIK MICHAŁ - - 1918-08-18 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891-11-23 - -
PACHOŃSKI JÓZEF KONSTANTY SZEREGOWY I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1914-12-25 ŁOWCZÓWEK Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1891-10-10 KRAKÓW PS. 'SZKOT'
PACHOŃSKI JÓZEF KONSTANTY SZEREGOWY I BAON 5 PP I BRYG. LEGIONÓW 1914-12-25 ŁOWCZÓWEK Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie 1891-10-10 KRAKÓW PS. 'SZKOT'
PERACCHI CAETANO SOLD. 986. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-01 - -
PERACCHI CAETANO SOLD. 986. 1918-06-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-10-01 - -
POSPIECH WAWRZYNIEC - - 1917 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-07-29 PASIERBY -
PELTIER OSKAR RESERVIST - 1915-03-17 - Ścinawa II miasto, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie 1891-06-24 - -
PAWEŁKA PIOTR KAN. 4 BATERIA PUŁKU PIESZEJ ARTYLERII NR 20 1918-04-08 LA BOISSIERE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-06-11 RASZEWY -
PAPROTNY HEINRICH - - 1918-10-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-06-04 - -
PISZCZELOK JAN - - 1914-09-26 SERVON Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1891-04-11 - -
PEREGO PIETRO CAP. 3.C.SAN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-09 - -
PEREGO PIETRO CAP. 3.C.SAN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-04-09 - -
POLLACK EDMUND ERSATZ RES. - 1914-12-12 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-02-21 - -
PAROL JÓZEF - - 1915-07-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-02-17 Ornontowice -
PAROL JÓZEF - - 1915-07-20 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-02-17 Ornontowice -
PINKOS FRIEDRICH - INF. REGT. 148 1914-08-03 - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1891-01-26 BELZONZEN -
PALOWSKI LEO INF. I.R. 100 / 9 K. 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie 1891 SUCHA GÓRNA -
PLUSKIN IWAN STRZEL. 211 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
PLUSKIN IWAN STRZEL. 211 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
PLUCIŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1891 - -
PLUCIŃSKI JAN SZEREG. - 1919-08-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1891 - -
PÜTZ MAX KRAFTFAHRER - 1914 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie 1891 - -
PÜTZ MAX KRAFTFAHRER - 1914 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie 1891 - -
PANKOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.207 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PAPUSCHAI SAWELI GEM./RUSS. I.R.15 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PITEL STANISLAUS ROSJA ZIVIL.GEF 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PODUBIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 121 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRICHODJKIN TICHON GEM./RUSS. I.R.244 1917-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRITULA DIMITRI GEM./RUSS. I.R.135 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PANKOW JOSEF GEM/ROSJA I.R.207 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PAPUSCHAI SAWELI GEM./RUSS. I.R.15 1918-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PITEL STANISLAUS ROSJA ZIVIL.GEF 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PODUBIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 121 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRICHODJKIN TICHON GEM./RUSS. I.R.244 1917-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRITULA DIMITRI GEM./RUSS. I.R.135 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
POLAK KAROL - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1891 PODBORZE -
PAWLAS JAN - - 1915 FLANDRIA Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1891 ŻORY-OSINY -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PASTORINO ANTONIO SOLD. I.ALP. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-10-21 - -
PYGANKOW FIEODOR - - 1918-11-26 - Sobota wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie 1890-10-08 - -
PALLI ALFONSO - - 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-07-24 - -
PALLI ALFONSO - - 1918-02-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-07-24 - -
PŁONKA WAWRZYN - - 1915-05-25 LENZ Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1890-07-22 - -
POTTHAF GUSTAV - 11 KP. GREN. RGT. 5 1914-09-19 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-05-24 - -
POTTHAF GUSTAV - 11 KP. GREN. RGT. 5 1914-09-19 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-05-24 - -
PACZKOWSKI FRITZ MUSKETIER 1.KOMP.RES.JNF.RGT.33 1916-06-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-17 - -
PACZKOWSKI FRITZ MUSKETIER 1.KOMP.RES.JNF.RGT.33 1916-06-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-05-17 - -
PO[LKE] ALFRED GEFREITER EISENB. BAU. KOMP. 1917-03-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1890-04-26 - lapidarium
PANNEK JOSEF - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-03-02 - -
PANNEK JOSEF - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-03-02 - -
POŁOMKA WIKTOR - - 1915-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-02-20 - -
PIOSIK KONSTANTY - - 1917-03-24 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-02-17 - -
PIOSIK KONSTANTY - - 1917-03-24 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1890-02-17 - -
PÜRSCHEL HEINRICH ADJUTANT II BATL. LEHR-INFT. REGT. 1914-12-22 RAWKA/SKIERNIEWICE Forst II Niemcy Pogranicze 1890-01-26 - -
POPRAWA FRANCISZEK REZ. 7 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 57 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1890-01-16 LUDWINOWO -
PANERO ANTONIO CAP. MAGG. 6.BERS. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
PANERO ANTONIO CAP. MAGG. 6.BERS. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890- - -
PILGER FRANZ INF. - 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
PILGER FRANZ INF. - 1914-10-02 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 - -
PLUSKIN IWAN STRZELEC 121 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
PLUSKIN IWAN STRZELEC 121 p.p. 1917-09-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1890 - -
PRZYBYLAK LU. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
PRZYBYLAK LU. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
POPOW WLADIMIR SOLDAT 10.KOMP.RUSS.GRENZ.KAV.RGT. 1915-12-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890 - -
POPOW WLADIMIR SOLDAT 10.KOMP.RUSS.GRENZ.KAV.RGT. 1915-12-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890 - -
PALITSCHUK WASILI GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALKONIKOW WASILI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANFILOW WASSILI GEM./RUSS. SCH.R.6 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANYSCH WIKANTI GEM./RUSS. I.R.14 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PARON JON GEM./RUM. I.R.26 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAWEL JON GEM./RUM. I.R.17 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PETROW DIMITRI GEFR./RUSS. I.R.94 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PHILIPOWICZ MILAN GEM./SERB. I.R.9 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PLUSNIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.321 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POLESCHAEW SERGEI GEM./RUSS. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROKOFI KAROL UTFFZ/ROSJA I.R.94 1919-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROSTSCHENKO HARION GEM/ROSJA I.R.155 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROTASOW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALITSCHUK WASILI GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PALKONIKOW WASILI GEM./RUSS. FEST.A. 1917-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANFILOW WASSILI GEM./RUSS. SCH.R.6 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PANYSCH WIKANTI GEM./RUSS. I.R.14 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PARON JON GEM./RUM. I.R.26 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAWEL JON GEM./RUM. I.R.17 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PETROW DIMITRI GEFR./RUSS. I.R.94 1918-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PHILIPOWICZ MILAN GEM./SERB. I.R.9 1917-06-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PLUSNIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.321 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
POLESCHAEW SERGEI GEM./RUSS. I.R.32 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROKOFI KAROL UTFFZ/ROSJA I.R.94 1919-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROSTSCHENKO HARION GEM/ROSJA I.R.155 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROTASOW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PAWLICZIK PAUL - - 1917-06-07 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1889-12-29 - -
PACIONI ANTONIO SOLD. 2.ART. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-28 - -
PACIONI ANTONIO SOLD. 2.ART. 1918-10-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-28 - -
PETROLINI ALFREDO SERG. 75.FANT.S.M. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-18 - -
PETROLINI ALFREDO SERG. 75.FANT.S.M. 1918-06-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-18 - -
PERCHI GIUSEPPE SOLD. 360.MITR. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-02 - -
PERCHI GIUSEPPE SOLD. 360.MITR. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-02 - -
POURRIER HEINRICH UNTOFFZ. J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1889-09-23 - Postassistent (Asystent Pocztowy)
PUTELLI ANTONIO SOLD. 76.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-14 - -
PUTELLI ANTONIO SOLD. 76.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-14 - -
PILLASCH WILHELM RESERVIST - 1914-12-10 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 90
POLIWODA VINZENT - - 1914-10-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1889-08-11 - -
PEUKERT WILHELM - JÄG.BATL. 6 1915-04-04 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1889-08-09 - obelisk
POLVERINO GIUSEPPE - 206.FANT. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-07-18 - -
POLVERINO GIUSEPPE - 206.FANT. 1918-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-07-18 - -
PETEREK BENEDIKT - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-14 - -
PETEREK BENEDIKT - - 1918-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-03-14 - -
PRZYBYLSKI EDWARD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1889-02-24 - -
PRZYBYLSKI EDWARD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1889-02-24 - -
PIOTTO FRANCESCO SOLD. 72.FANT, 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-02-22 - -
PIOTTO FRANCESCO SOLD. 72.FANT, 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-02-22 - -
PETROW PETER - - 1916-03-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-02-20 - -
PETROW PETER - - 1916-03-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-02-20 - -
POZZI PIETRO SOLD. 42.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-26 - -
POZZI PIETRO SOLD. 42.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-26 - -
PICCININ GIOVANNI SOLD. 116.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
PICCININ GIOVANNI SOLD. 116.FANT. 1918-08-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
POINAR LEON HONV. H.I.R. 32 1914-12-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 VIRAGOS -
POINAR LEON HONV. H.I.R. 32 1914-12-11 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1889 VIRAGOS -
PALSKIS ALFONS SZER. 150 p.p. 1917-09-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PŁOTNIKOW IWAN SZER. 7 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
POLEKOW ABRA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PONASKO DAWIL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PALSKIS ALFONS SZER. 150 p.p. 1917-09-17 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PŁOTNIKOW IWAN SZER. 7 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
POLEKOW ABRA - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PONASKO DAWIL - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PIERTOW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
PIERTOW EDGOR - - 1916-08-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
PALITSCHEK VON PALMFORST JANOS FELDWEBEL-PILOT FL.E.K. 17 1918-05-30 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1889 - -
PALITSCHEK VON PALMFORST JANOS FELDWEBEL-PILOT FL.E.K. 17 1918-05-30 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1889 - -
PANCIUS JON GEM/RUMUNIA I.R.13 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PASCHTSCHUK PIOTR GEM./RUSS. I.R.35 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PATT ELMAR ROSJA Z.GEF. 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAVEL MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PEROW WASSILI GEM./RUSS. I.R.288 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PETROW IWAN GEM/ROSJA I.R.476 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIREWIDIENSK WASSILI GEM./RUSS. I.R.165 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLIWCZENKO AFANASI GEM./RUSS. I.R.255 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLJAKOW TERENTI GEM./RUSS. I.R.69 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POPITSCHENKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.9 1919 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREIBIS OSSIP GEM/ROSJA FEST. B. 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREMIER VIKTORI GEM/WŁOCHY I.R.89 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PRONJAKOW STEFAN SERGT./RUSS. I.R.14 1916-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PANCIUS JON GEM/RUMUNIA I.R.13 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PASCHTSCHUK PIOTR GEM./RUSS. I.R.35 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PATT ELMAR ROSJA Z.GEF. 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PAVEL MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PEROW WASSILI GEM./RUSS. I.R.288 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PETROW IWAN GEM/ROSJA I.R.476 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PIREWIDIENSK WASSILI GEM./RUSS. I.R.165 1915-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLIWCZENKO AFANASI GEM./RUSS. I.R.255 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POLJAKOW TERENTI GEM./RUSS. I.R.69 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
POPITSCHENKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.9 1919 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREIBIS OSSIP GEM/ROSJA FEST. B. 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREMIER VIKTORI GEM/WŁOCHY I.R.89 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PRONJAKOW STEFAN SERGT./RUSS. I.R.14 1916-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PETRISCHNEW WASSELI RUSS. SERGEANT INF. RGT. 6 1918-10-06 - Strzelce Opolskie I miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie 1889 - -
PAWERA JÓZEF - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1889 - -
PRAGER HERMANN - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1889 - -
PONTIN GIACOMO SOLD. 6.ALP. 1917-10-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-06 - -
PONTIN GIACOMO SOLD. 6.ALP. 1917-10-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-12-06 - -
PLEWNIA FRANZ LANDSTURMMANN 1.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-11-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-08-15 - -
PLEWNIA FRANZ LANDSTURMMANN 1.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1916-11-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-08-15 - -
POPRAWA STANISŁAW REZ. 9 KOMP. DOLN. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 39 1914-09-15 SZPITAL POLOWY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1888-04-23 WILKONICZKI -
PEIKERT FRANZ LANDSTURMMANN 2.KOMP.2.E.JNE.RGT.51 1916-12-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-03-26 - -
PEIKERT FRANZ LANDSTURMMANN 2.KOMP.2.E.JNE.RGT.51 1916-12-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-03-26 - -
PLOTTNIK JOSEF - - 1916-11-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-13 - -
PLOTTNIK JOSEF - - 1916-11-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-13 - -
PIOSIK JÓZEF - - 1915-09-18 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-02-15 - -
PIOSIK JÓZEF - - 1915-09-18 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-02-15 - -
PAUL WILH. - - 1919-04-06 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1888-02-12 - gefangenschaft
PAUL WILH. - - 1919-04-06 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1888-02-12 - gefangenschaft
PFEIFFER         WILHELM - RES.JÄG.BATL.7 1914-09-14 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1888-01-04 - obelisk
PAJKERT PI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
PAJKERT PI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
PALTSCHIK IWAN GEM./RUSS. I.R.207 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANA JON GEM./RUM. I.R.61 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANCUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.? 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANOW TIMOFAJ GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARASCHIR NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARSCHUK SARION GEM/ROSJA I. R. 418 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWEL JORDACHE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PEGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.243 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PERESHIGIN AVERIAN GEM/ROSJA I.R.53 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRAKE NICOLAI GEM./RUM. I.R.72 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIELE SIMION GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIERWUCHIN DANILA GEM./RUSS. I.R.174 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIETUCHOW SERGIE GEM./RUSS. I.R.38 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PISKIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.119 1919-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLANEA NICULAE GEM./RUM. I.R.4 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLASKUN IPPOLIT GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLOAIE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PONOMAROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.30 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU WASILE UTFFZ/RUMUNIA I.R.47 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POSTELNICU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.41 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POTAPOW ANDRIAN GEM/ROSJA A.R. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PROCHOROW MATWE GEM/ROSJA I.R.53 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PALTSCHIK IWAN GEM./RUSS. I.R.207 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANA JON GEM./RUM. I.R.61 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANCUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.? 1918-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PANOW TIMOFAJ GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARASCHIR NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PARSCHUK SARION GEM/ROSJA I. R. 418 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PAWEL JORDACHE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PEGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.243 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PERESHIGIN AVERIAN GEM/ROSJA I.R.53 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRAKE NICOLAI GEM./RUM. I.R.72 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PETRE DUMITRU GEM./RUM. I.R.36 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIELE SIMION GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIERWUCHIN DANILA GEM./RUSS. I.R.174 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PIETUCHOW SERGIE GEM./RUSS. I.R.38 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PISKIN NICOLAI GEM/ROSJA I.R.119 1919-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLANEA NICULAE GEM./RUM. I.R.4 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLASKUN IPPOLIT GEM./RUSS. I.R.111 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PLOAIE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POKUSAJEW MAKAR GEM/ROSJA I.R.123 1918-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PONOMAROW IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1918-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.30 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POPESCU WASILE UTFFZ/RUMUNIA I.R.47 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POSTELNICU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.41 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POTAPOW ANDRIAN GEM/ROSJA A.R. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PROCHOROW MATWE GEM/ROSJA I.R.53 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PATEREK JAN - - 1914-12-03 pod Żydowicami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1887-12-24 Dobrzyca -
PRIORE ANTONIO SOLD. 67.FANT 19??-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-? - -
PRIORE ANTONIO SOLD. 67.FANT 19??-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-? - -
PÄSELT ERNST LANDSTURMMANN - 1916-05-05 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-09-19 - -
PÄSELT ERNST LANDSTURMMANN - 1916-05-05 Verdun (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1887-09-19 - -
PIETSCH REINH. - - 1915-04-01 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1887-09-04 - -
PFOHL KARL RES. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-08-13 - -
PFOHL KARL RES. 11 KP. INF. RGT. 44 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1887-08-13 - -
PISTORELLO GIOVANNI SOLD. 7.ALP. 1918-07-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-03 - -
PISTORELLO GIOVANNI SOLD. 7.ALP. 1918-07-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-03 - -
PUFFKE WILHELM MUSKETIER ERS.GRENAD.RTG.7 1917-08-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-07-02 - -
PUFFKE WILHELM MUSKETIER ERS.GRENAD.RTG.7 1917-08-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-07-02 - -
PRIEN WILHELM OBERMATR. - 1918-06-27 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-06-30 Wendischbuckow obelisk
PILLASCH EDUARD LANDSTURMANN - 1918-10-08 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1887-06-03 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 89
PIERI ERNESTO SOLD. 229.FANT. 1917-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-04-29 - -
PIERI ERNESTO SOLD. 229.FANT. 1917-12-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-04-29 - -
PICHTA FELIKS - - 1917-10-21 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1887 Kosowo -
PLACHUTA VINCENZ INF. I.R. 41 1914-11-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ST. HEMMA -
PONIKIEWSKI JAKOB SCH. LST.I.R. 16 1916-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 STRYSZAWA -
PLACHUTA VINCENZ INF. I.R. 41 1914-11-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ST. HEMMA -
PONIKIEWSKI JAKOB SCH. LST.I.R. 16 1916-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 STRYSZAWA -
PHGARO DYMITRI - - 1917-04-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
PHGARO DYMITRI - - 1917-04-10 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PEDRETTI ANTONIO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.1 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PEICEA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PELIWAN PIOTR GEM/ROSJA I.R.238 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROW AKIM GEFR./RUSS. I.R.15 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETSCHURKIN ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.265 1916-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PIEPKIN PETER GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PISCOGIN MINCU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLESCA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLOTNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POMASANOW ANAFASI GEM./RUSS. I.R.4 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPINIGISI ANTON GEM/ROSJA I. R. 3 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.335 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POSTUBJUK TARAS GEM./RUSS. I.R.11 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POWARNIKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.475 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PRADIC SAWA GEM./SERB. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PROSOROW JEGOR GEFR/ROSJA SCH. R. 28 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PUIN JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PAUNOWITSCH STAMENLEO UT.FFZ/SERBIA I.R.14 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PEDRETTI ANTONIO UTFFZ/WŁOCHY ALP.R.1 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PEICEA MARIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PELIWAN PIOTR GEM/ROSJA I.R.238 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROW AKIM GEFR./RUSS. I.R.15 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETROW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PETSCHURKIN ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.265 1916-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PIEPKIN PETER GEM/ROSJA I.R.14 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PISCOGIN MINCU GEM./RUM. I.R.75 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLESCA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.58 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PLOTNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POMASANOW ANAFASI GEM./RUSS. I.R.4 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPESCU JON GEM./RUM. I.R.43 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPINIGISI ANTON GEM/ROSJA I. R. 3 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POPOW IWAN GEFR/ROSJA I.R.335 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POSTUBJUK TARAS GEM./RUSS. I.R.11 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POWARNIKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.475 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PRADIC SAWA GEM./SERB. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PROSOROW JEGOR GEFR/ROSJA SCH. R. 28 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PUIN JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POMMER ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887 - nagrobek
PERM JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 VOCHTABRU -
PAWLAS ALOJZY - - 1915 ARGONY (FRANCJA) Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1887 ŻORY-OSINY -
PAWELKE ERNST - - 1915-09-06 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-??-10 - -
PAULITZ HERMANN RESERVIST - 1915-08-07 Gegen Russland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-12-13 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
PŁÓCIENNICZAK TOMASZ REZ. 8 KOMP. P.P. NR 171 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-12-06 SIEDLEC -
PILNY MIKOŁAJ - - 1918-09-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-12-04 Ornontowice -
PILNY MIKOŁAJ - - 1918-09-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-12-04 Ornontowice -
PERILLO UMBERTO SERG. 240.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-21 - -
PERILLO UMBERTO SERG. 240.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-21 - -
PELLIZZARO LUIGI SOLD. 56.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-10-27 - -
PELLIZZARO LUIGI SOLD. 56.FANT. 1918-06-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-10-27 - -
POLLEX GUSTAW OBERMATR. - 1915-10-31 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-10-06 - obelisk
PORRO RICCARDO SOLD. 89.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-09-15 - -
PORRO RICCARDO SOLD. 89.FANT. 1918-03-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-09-15 - -
POHL PAUL MUSKIETER - 1916-04-04 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1886-05-19 - -
PIETRULLA GEORG KAN. LANDW. FUSS. ART. BATL. 6 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1886-05-04 LANDSBERG -
PISANI VITO MARESC. RR.CC. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-04-26 - -
PISANI VITO MARESC. RR.CC. 1918-03-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-04-26 - -
PIZZOLI GIUSEPPE SOLD. 128.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-03-19 - -
PIZZOLI GIUSEPPE SOLD. 128.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-03-19 - -
POŁAP PAWEŁ - - 1916-08-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-03-04 Ornontowice -
POŁAP PAWEŁ - - 1916-08-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-03-04 Ornontowice -
POLSKI MARIAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie 1886-01-21 POZNAŃ de facto Preuss. RESERVE Inf. Rgt. nr 46
POHLER PAUL FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-01-02 - -
POHLER PAUL FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-02-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-01-02 - -
PARASCHIV NICOLAE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASARICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.41 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUN PAMFIR GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAWLEW WASILI GEFR./RUSS. I.R.41 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.82 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETROW DIMITRI GEM/ROSJA L. G. 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POGULJAJEW AFANASI GEM/ROSJA I.R.138 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLSOW JEFFIE GEM/ROSJA I.R.68 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PONEMAROW JEGOR GEM./RUSS. I.R.190 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPA JON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPESCAR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.26 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PORMUBARU NICULAE GEM/RUMUNIA FEST.AR.1 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSNIAK ISSAK GEM/ROSJA I.R.221 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSTDAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.26 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POTAPENKO SERGEI GEM./RUSS. I.R.274 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PRASWIEROW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PROKOTIN IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PARASCHIV NICOLAE GEM./RUM. I.R.42 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASARICA FLOREA GEM/RUMUNIA I.R.41 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PASTUCHOW LUKA GEM/ROSJA I.R.18 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUN PAMFIR GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAUNESCU DUMITRU GEM./RUM. I.R.43 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PAWLEW WASILI GEFR./RUSS. I.R.41 1917-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.82 1918-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PETROW DIMITRI GEM/ROSJA L. G. 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POGULJAJEW AFANASI GEM/ROSJA I.R.138 1919-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POLSOW JEFFIE GEM/ROSJA I.R.68 1917-08-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PONEMAROW JEGOR GEM./RUSS. I.R.190 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPA JON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POPESCAR DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.26 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PORMUBARU NICULAE GEM/RUMUNIA FEST.AR.1 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSNIAK ISSAK GEM/ROSJA I.R.221 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSTDAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.26 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POTAPENKO SERGEI GEM./RUSS. I.R.274 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PRASWIEROW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PROKOTIN IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PODWORSKI ANTONI - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIAŁA -
PŁONKA MIKOŁAJ - - 1915-04-26 HUTA JABŁONOWA Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1885-12-01 - -
POPRAWA FRANCISZEK - 1 KOMP. 1 ZAPAS. BAT. REZ. P.P. NR 37 1915-08-11 KAMIENICA DUŻA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1885-11-25 PASIERBY -
POHL ARTHUR - - 1918-11-07 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-11 SCHÖNTHAL -
PAJKERT PAUL - - 1915-05-05 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-07-27 GORKA -
PĘKSZYC-GRUDZIŃSKI FRANCISZEK KPT. D-CA 2 KOMP. VI BAONU I BR. L.P. 1915-06-03 ŻERNIKI / MODLIBORZYCE Opatów II miasto, gm. Opatów, pow. opatowski świętokrzyskie 1885-05-23 SOKAL -
PADAGOW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
PADAGOW IWAN - - - - Katowice część miasta Katowice śląskie 1885 - -
PALADE PETRU GEM./RUM. I.R.56 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PALASCANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAMFILIE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.67. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANDURU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.2 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANKEW LUKANES GEM/ROSJA I.R.107 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPKOW FILIMON GEM/ROSJA SCH.R.18 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPNE UMNA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARASCHIV ANTON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARVANU APOSTEL GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PASZURIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.259 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRACHE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRARU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETREA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PITUCHANOW WASSILI SERGT/ROSJA I.R.85 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PIU JOAN GEM./RUM. I.R.54 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOPEAM FLORE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOREA JON GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POLIMA STEFAN GEM./RUM. I.R.26 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA JON GEM./RUM. I.R.64 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA PATRE GEM./RUM. I.R.81 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPENEATA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POROSZIN WASILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRADAIAS JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PREDICA STANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRITTIN WASSILY GEM./RUSS. I.R.35 1916-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRUNA ENAKE GEM./RUE.(RUM) I.R.47 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUCHLINSKI ALEXANDER GEM/ROSJA A. R. 3 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PALADE PETRU GEM./RUM. I.R.56 1917-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PALASCANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAMFILIE GHEORGHE GEM./RUM. I.R.67. 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANDURU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.2 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PANKEW LUKANES GEM/ROSJA I.R.107 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPKOW FILIMON GEM/ROSJA SCH.R.18 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PAPNE UMNA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARASCHIV ANTON GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PARVANU APOSTEL GEM./RUM. I.R.59 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PASZURIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.259 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRACHE FLOREA GEM./RUM. I.R.44 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRARU WASILE GEM./RUM. I.R.54 1917-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETRE JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PETREA CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 61 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PITUCHANOW WASSILI SERGT/ROSJA I.R.85 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PIU JOAN GEM./RUM. I.R.54 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOPEAM FLORE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PLOREA JON GEM./RUMÄN I.R.72 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POLIMA STEFAN GEM./RUM. I.R.26 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.64 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA JON GEM./RUM. I.R.64 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA MICHAI GEM./RUM. I.R.47 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA PATRE GEM./RUM. I.R.81 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPA VASILE GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPENEATA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POPESCU CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
POROSZIN WASILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRADAIAS JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PREDICA STANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRITTIN WASSILY GEM./RUSS. I.R.35 1916-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRUNA ENAKE GEM./RUE.(RUM) I.R.47 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUCHLINSKI ALEXANDER GEM/ROSJA A. R. 3 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PODOLSKI JAN RES.JG. FJB 4, 4 Komp. 1914-08-26 GODZISZÓW Biała Poduchowna wieś, gm. Janów Lubelski, pow. janowski lubelskie 1885 MIELEC -
POTSCHKE OTTO - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1885 - -
PUKACKI J. - - 1915-01-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-11-26 Wijewo -
PUKACKI J. - - 1915-01-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-11-26 Wijewo -
PYKA ANTON - - 1917-12-15 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1884-09-10 - -
POPOLI ARSANGELLI SOLD. 9.BARS. 1917-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-07-31 - -
POPOLI ARSANGELLI SOLD. 9.BARS. 1917-01-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-07-31 - -
PINKES ALFRED FLIEGER 2.REKR.DEP.FUNKIER.E.ABT.1 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-13 - -
PINKES ALFRED FLIEGER 2.REKR.DEP.FUNKIER.E.ABT.1 1917-05-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-07-13 - -
PELEGATTA GIUSEPPE SOLD. 732.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-04 - -
PELEGATTA GIUSEPPE SOLD. 732.FANT. 1918-04-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-06-04 - -
PODSIADŁY ROBERT LEUTN. D. L. u. KOMP. FÜHRER ALPENKORPS JÄG. BATL. 10 1918-05-01 FLANDERN Kędzierzyn-Kożle - Kłodnica miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1884-04-09 - -
PREUSS KARL SANITATSSOLDAT LEICHT.KRANKENZUG 137 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-03-03 - -
PREUSS KARL SANITATSSOLDAT LEICHT.KRANKENZUG 137 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-03-03 - -
PFÖRTNER WILL? - - 1915-05-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie 1884-02-24 - Grób rodzinny
PFÖRTNER WILL? - - 1915-05-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie 1884-02-24 - Grób rodzinny
PETRONE TOMASO - - 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-01-21 - -
PETRONE TOMASO - - 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-01-21 - -
PALUMBO VINCENZO - - 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PIAIA CELESTINO SOLD. I.GEN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PULCE ENRICO - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PALUMBO VINCENZO - - 1918-05-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PIAIA CELESTINO SOLD. I.GEN. 1918-03-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PULCE ENRICO - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PŰHRINGER MICHAEL - I.R.14 1915-05-02 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie 1884 - -
PALL ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PARZUGO JON GEM./RUM. I.R.42 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRASCANU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAULET JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW IWAN GEM/ROSJA I.R.426 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.272 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROW PETER GEM/ROSJA I.R.9 1919-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROWITSCH PETER GEM/SERBIA I.R.7 1918-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETSCHULIS KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 8 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIMINOW NIKOLAJ SERGT/RUMUNIA I. R. 8 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLESCOIANU ZAMFORIR GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLOTNIKOW TICHON UNTFFZ/RUMUNIA I. R. 251 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLUCHTOW ANDREE GEM./RUSS. I.R.409 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POMOLEW WASILI GEM./RUSS. I.R.288 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPOW TIOFEI GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PORTNOW JLIA GEM./RUSS. I.R.69 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PREDA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.72 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRISACARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRISOP JON GEM./RUM. I.R.54 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODAU JOAN GEM./RUMÄN I.R.44 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODON WASSILI GEM/ROSJA I. R. 133 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PROKOPIE FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PUSANOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 242 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PALL ANTON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PARZUGO JON GEM./RUM. I.R.42 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRASCANU VASILE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PATRICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.75 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAULET JORDACHE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW IWAN GEM/ROSJA I.R.426 1919-03-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.233 1918-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PAWLOW MICHAIL GEFR/ROSJA I.R.272 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROW PETER GEM/ROSJA I.R.9 1919-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETROWITSCH PETER GEM/SERBIA I.R.7 1918-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PETSCHULIS KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 8 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PIMINOW NIKOLAJ SERGT/RUMUNIA I. R. 8 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLESCOIANU ZAMFORIR GEM/RUMUNIA I. R. 48 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PLOTNIKOW TICHON UNTFFZ/RUMUNIA I. R. 251 1918-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POLUCHTOW ANDREE GEM./RUSS. I.R.409 1917-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POMOLEW WASILI GEM./RUSS. I.R.288 1917-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPOW TIOFEI GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PORTNOW JLIA GEM./RUSS. I.R.69 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PREDA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.72 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRISACARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRISOP JON GEM./RUM. I.R.54 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODAU JOAN GEM./RUMÄN I.R.44 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODON WASSILI GEM/ROSJA I. R. 133 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PROKOPIE FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PUSANOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 242 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
POPOWITZ GYORGYÖ INF. BOS. HERZ. I.R. 3/13 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1884 GRADAC SOMOG -
POLLACK EDMUND LANDWEHRMANN 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-06 PERTHES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1883-07-08 - -
POZZOBON EMILIO SOLD. 11.FANT. 1918-09-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-05-15 - -
POZZOBON EMILIO SOLD. 11.FANT. 1918-09-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-05-15 - -
PAWLAK ADALBERT LDSTM. - 1916-08-22 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-03-23 - -
PIEPRZYK JÓZEF - - 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-03-17 BABKOWICE -
PICHLER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 1 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1883-03-12 VAHRN IN TIROL -
PICHLER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 1 1914-10-17 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie 1883-03-12 VAHRN IN TIROL -
PADURARU NICOLAE GEM/RUMUNIA I.R.48 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAKOOSCH WOJCECH GEM./RUSS. I.R.8. 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PARCHATSCH ALEXEI GEM/ROSJA I.R.493 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PATRUS CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.71 1917-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAUN JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PAVEL JOAN GEM./RUM. I.R.48 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PENDELIARI ILARION SERGT/RUMUNIA I. R. 204 1917-12-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETRA MARIN GEM./RUM. I.R.81 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PETRSCHIK FRANZ GEM./RUSS. I.R.106 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PILSZERSKI JOSEF GEFR/ROSJA I.R.25 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PIMENOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.177 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POGORJELJ JEFIM GEM./RUSS. I.R.328 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POLISCHTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.6 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PONOMAREW WASSILI GEM./RUSS. I.R.24 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PONTELEJEW ILIO GEM/ROSJA I.R.30 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POPIESKO