Nazwisk w bazie na literę R: 3251

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
RACZEK von KARL KRAFT LEUTNANT D. RES. Leib-Kürassier-Regiment „Großer Kurfürst“ (Schlesisches) Nr 1 1914-08-26 ZOREES (FRANCE) Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - Również na pomniku na brytyjskim cmentarzu w Le Cateau, Francja
RAŚ FRANCISZEK - - - zginął na terenie Bośni Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - zmarł przed 1915-03-15
RABEL von EDMUND PUŁKOWNIK 30 P.P. WOJSK AUSTRIACKICH 1914-12-20 ZABAWA Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
RUTKOWSKI ANTONI - - 1918-05-27 wzgórze Kemmelbeek-w prowincji Flandria Zachodnia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
RĄCZKA WŁADYSŁAW REZ. 1 KOMP. KRÓL. PRUS. PUŁKU GRENAD. NR 9 1918-04-27 WYTSCHAETE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-06-14 SIEDLEC -
ROSZKOWIAK RYSZARD MUSK 8K R.I.R. 226 1915-06-19 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - EKSHUMOWANY
RUTHSATZ FRITZ MUSKETIER - 1918-11-04 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
ROS?EL FRITZ - - 1916-10-13 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
RADTKE JOHANN GEFR. - 1918-07-20 WESTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
R??SETKE MAX - - 1915-10-06 W???EOSEL? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
ROBASZYŃSKI STANISŁAW STRZELEC 5 KOMP. PUŁKU GRENAD. NR 6 1915-06-28 VIEVILLE - SZPIT.POL. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-03-25 PĘPOWO -
RATZKE HERMANN - - 1914-10-11 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
ROSENTHAL OTTO GREND. - 1917-10-28 VERDUN Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
RIEGEL KURT - - 1914-09-09 TERNOWKA Pawłów (opolskie) wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie 1880-12-15 - -
REICHERT REINHARD - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
RIEDEL JOHANN GEFREITER MINENWERFER ABTLG LEIB GREN REGT 100 1918-08-18 SZPITAL WOJENNY FOURMIS WE FRANCJI Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-12-11 SCHOENFELD (KRZEWINA) ZMARŁ
RIEDEL GUSTAV - - 1917-02-23 Swataja-Wolja Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
RADOJEWSKI LUDWIK SZER. 11 KOMP. P.P. NR 189 1916-01-30 SURZERWALD Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1893-07-27 GĘBICE -
RYŠAVÝ RUDOLF - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów Surochów wieś, gm. Jarosław, pow. jarosławski podkarpackie 1887 Kostelec -
RICH? OTTO GEFR. - 1918-05-31 SUISA Stojanów wieś, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ROTHMANN ADOLF LANDSTURMMANN - 1917-07-08 Stanislau (Galitzien) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1878-05-20 - -
RIEDEL JOSEF - - 1916-10-21 SOMME Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
RODEMERK FRANZ MUSK. - 1914-12-18 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-02-18 Wendischbuckow obelisk
RUCH WERNER MUSK. - 1914-11-01 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-01-31 Wendischbuckow obelisk
RING - - - 1915-05-13 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
RYLKO KARL - - 1917 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RAUDE RICHARD - - 1914-11-19 RUSSLAND Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RUSS THOM. - - 1914-11-19 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
REINKOBER ADALB. LSTR. - 1915-08-10 RUSSL. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1887-11-06 - -
RADEBACH RICHARD MUSKET. - 1916-12-21 RUßLAND Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
REICHE FRANZ MUSK. - 1915-07-02 RUßLAND Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - gef.
REHOR JOSEF MÄHR.ZUGFÜHRER K.U.K.EISENB.TEL.REGT. 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KLOGSDORF 31 JAHRE
REIT PAUL UNG. ZUGFÜHRER K.K. I.K. R. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1888 GYOS -
REITH - ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
RICHTER NIKIFOR RUSS.SOLDAT - 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUDGUSIA -
RÖMER AUGUST FREIW. 1.G.RES.REGT. 1914-12-25 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ESSEN 19 JAHRE
ROMODA GEORG UNG. INF. K.K.I.R.86 1915-01-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - OLSE BASKA 25 JAHRE
RYSHOWSKI JOSEF KAN. FELD ART. R. 38 II ERS. BATL. 1914-11-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886-10-06 CULM -
RÓŻAŃSKI STANISŁAW DOWÓDCA 16 PUŁK STRZELCÓW SYBERYJSKICH 1914-10-16 ROKITNO Rokitno II wieś, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni mazowieckie - - -
ROTER ERICH GEFR. - 1916-09-27 RIPONT Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
RERKÓ JÁNOS - - 1914-08-28 RACHANIE Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - LŐCSE -
ROGACKI FELIKS - - 1915-12-28 pod Michałowszczyzną koło Wadowic Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
R? ERICH - RES. INF. REG. 135? 1917-10-22 POD GHELUVELT Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1891-11-05 - -
RYDZYŃSKI STANISŁAW - - 1918-10-29 pod Amiens rejon Pikardia depart.Somma Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
REEVES L. PTE/ 1ST/ 8TH BAT. KING'S LIVERPOOL REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
RICKA HARALD - - 1917-03-29 Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
ROSS A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
ROGALA IGNACY - 4 KOMP. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 38 1916-07-02 PERONE (LA PERON) Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-07-11 BABKOWICE -
RÁD JÁNOS - - 1914-08-31 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - KISBOCSKÓ -
REIZMANN MÓZES IZRAEL - - 1914-08-31 PAWŁÓWKA Pawłówka (lubelskie) wieś, gm. Rachanie, pow. tomaszowski lubelskie - FEKETEPATAK -
RUBBERT RUDOLF LTN. D. R. - 1915-05-22 OSTEN Stawno wieś. gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
RYBARSKI LEON (LEONARD) POR. 5 PP L.P. 1915-07-?? OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
RYŻ BRONISŁAW SZER. V BAON L.P. 1915-07-16 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
RUDEK PETER - - - NIEMCY Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
ROßBACH FRITZ JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-08-01 WEIMAR -
ROTBART MAKS JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-12-01 DUBRO,MRSBG. -
RITTER OTTO ERS. - 1914-11-26 MESSINES Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
RAMSDEN C.A.L. PRIVATE / WLK.BRYTANIA The Huffs 1918-08-04 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RYDER C. PRIVATE / WLK.BRYTANIA South Lancashire Regiment 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
RUPPERT MAX - - 1918-04-18 LAZARETT MOSCHEN Kujawy II wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie 1899-07-05 - -
RATEUKE HERM[ANN] U[NTERO]FF[I]Z[IER] - 1917-01-14 Lazarett Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
ROHR OTTO - - 1914-11-21 LAZARETT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
RIEDEL HANS UNTEROFFZ. - 1914-12-13 LAZ. STETTIN Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
ROHNER FRANZ - - 1918-06-09 LATTAUBE-FRANKR. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RENNER ARWED - - 1914-08-26 LANGUYON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RACHOWSKI WASILI GEM/ROSJA I.R.5 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RACINELLI GIUSEPPE GEM/WŁOCHY M.G.K 1258 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RADA MARIN GEM./RUMÄN I.R.49 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RADEA FLOREA GEM./RUM. I.R.45 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADENKOWITSCH RASCHA SERB. I.R.16 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADIKOW PETER GEM/ROSJA I.R.11 1918-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RADIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.282 1916-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RADIONOW MITROFAN UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.272.2.KP 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADOI AFIOM RUM. I.R.59.3.KP 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADOISCHIC SCHIWOIN GEM/SERBIA I.R.5 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RADOLESKO NICULAE GEM./RUMÄN I.R.36 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADOMIR ILITSCH GEM./SERB. I.R.9. 1916-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RADOMITSCH ANFANAS GEM./SERB. I.R.12 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RADOMITSCH STANKO GEM/SERBIA I.R.45 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RADOWANOWITSCH ZIWOIN SERB. I.R.6 1916-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RADOWITSCH SIWOIN SERBIA ZIVILGEF 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
RADTSCHENKO FOMA GEM/ROSJA I.R.110 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RADU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.76 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.28 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU DUMITRU GEM./RUM. I.R.41 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADU DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.75 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU DUMITRU RUMÄN JNF.REGT.75.11.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADU GLIGORE RUM. I.R.72. 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R. 1917-01-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.58 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADU LUCA GEM/RUMUNIA I. R. 76 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU MARIN GEM./RUM. I.R.44 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADU NICULAE GEM/RUMUNIA I. R. 76 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RADU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RADU NICULAJ GEM./RUM. I.R.48 1917-12-2? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RADU PETRE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADU PETRU GEM./RUM. I.R.45 1917-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADU SCARLAT RUMUNIA INF. REGT. 59 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADU SIMIONI GEM./RUM. I.R.62 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RADU TIGLIA GEM./RUM. I.R.21 1917-02-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADUCANU JON GEM./RUM. I.R.46 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RADUCU WASILE RUMÄN INF.REGT.73.6.KP 1917-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RADUKU BADEA GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RADULESCO GHEORGHE RUMUNIA ZIVILGEF. 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
RADULESCU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.45 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RADULESCU MARIN GEM./RUM. I.R.1 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RADULESCU MARIN GEM/RUMUNIA I.R.4 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RADUTZ MATEI RUMÄN JNF.REGT.41 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAGEENOWITSCH WASSILI GEM./RUSS. I.R.105 1917-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RAGOSCHIN PETER GEM/RUMUNIA I.R.14 1918-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RAGOSEN WASSILI GEM./RUSS. I.R.211 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
RAGOTSCHOU IWAN GEM./RUSS. I.R.305 1916-07-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RAICU MARIN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RAICU SLAMATI GEM./RUM. I.R.75. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RAIESCU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.57. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RAILEANU JON GEM/RUMUNIA I.R 49 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RAILO KASIMIR GEM/ROSJA I. R. 441 1918-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RAJEWITSCH DIMITRI GEM/SERBIA I.R.6 1916-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
RANDELOWITSCH DRAGUTIN GEM/SERBIA I.R.14 1918-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
RANOSCHU GEORGE GEM./RUM. I.R.24 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RANTA OCTAVIAN GEM./RUM. I.R.30 1917-05-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RANTESCH TUDOR GEM./RUM. I.R.45 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RANTSCHIK SAFRAN GEM/ROSJA I.R.503 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RAPEANU COSTACHE GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RAPETI PAOLO GEM/WŁOCHY ARTL.R.70 1918-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RASCHKOW ANDREJ GEM./RUSS. I.R.160 1918-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
RASID DAWID GEM/ROSJA I.R.2 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RASOL CONSTANTIN RUMUNIA ZIV.GEF. 1918-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RASTOIN DUMITRU GEM./RUM. I.R.86 1917-07-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
RASUMOW DANIEL GEM/ROSJA I.R.111 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RAT BERANT GEFR/ROSJA I. R. 120 1917-09-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RATOIU OPREA RUMÄN JNF.REGT.59 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RATSCHITKI JOSEPH GEM/ROSJA I.R.251 1919-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RAUDMANN PAUL - LITOWSKI G.R.1.KP. 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RAUTA JORDACHE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RAZA LOGIN GEM./RUSS. I.R.134 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RAZU JON GEM./RUM. I.R.45 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
REASANOW JMILIAN RUSS. INF.REGT.243.5.KP. 1915-06-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REBALKO STEPAN RUSS. INF.REGT.284.1.KP. 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RECCHIA LORETO GEM/WŁOCHY 1.GROSS.ARTL. 1919-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RECHTSCHIK JAN GEM./RUSS. I.R.454 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
REDIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
REDKA PAWEL GEM./RUSS. I.R.8 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REICHERT KARL UNTOFFZ/ROSJA SCHÜTZ.REGT.? KP 1917-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REIKAN ANDREI GEM./RUSS I.R.11 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
REIN JAN RUSS. MORSEI.DIV.20. 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RELOFF SIMION RUSS. INF.REGT.137.14.KP. 1915-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
REMEUTSCHUS ANTON GEM/ROSJA I.R.793 1918-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
REMKOS MATHAUS GEM./RUSS. I.R.110 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RENBAJEW NICOLAI GEM./RUSS. I.R.319 1917-04-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RENDA WASILI RUSS. FEST.ART.NOWOGEORG. 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RENIK JULIUS GEM/ROSJA I. R. 313 1917-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
REPJANU JORDAKE GEM./RUM. I.R.49 1917-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RESANOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.335 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RESOLKO INSLIN GEFR./RUSS. I.R.109 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RESTCHE STEFAN GEM./RUM. I.R.59 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
REWA WASSILI GEM/ROSJA I.R.1 1918-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
REZEANU PARDELE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RIADOWOW GRIGORI UTTFZ./ROSJA I.R.206 1918-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RIAPTZEW ALEX UTFFZ/ROSJA I.R.11 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RIBOLDI EMANUELE GEM/WŁOCHY ALP.R. 1919-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RICCHEA JON GEM./RUM. I.R.47 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
RIEHL ADOLF RUSS.ZIV.GEFG. - 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RIGHEANU GRIGORE UTFFZ./RUM. I.R.36 1917-02-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RIGIE JON GEM/RUMUNIA I. R. 7 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RILOW KARP GEM./RUSS. I.R.303 1915-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
RINKEWITSCH ALEKSANDER RUSS. ART.REGT.27.1.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RIPSAJEW MULACHME GEM./RUSS. I.R.190 1916-11-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
RISCHOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.9 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RISILOW GRIGORI RUSS. INF.REGT.53.15.KP. 1915-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RISTITSCH MILOTIN GEM./SERB. I.R.9 1916-02-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
RISTITSCH SCHIWADIN GEM/SERBIA I.R.9 1918-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RISTITSCH WLADO GEM./SERB. I.R.6 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
RITIKIN STEFAN GEM./RUSS. I.R.187 1917-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
RITSCHAGOW IGNATZ GEM./RUSS. I.R.129 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RIWON DIMENTI RUSS. INF.REGT.113.3.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RIZEA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.45 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
RIZEANU STAN GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
RIZOI RAVEL GEM./RUM. I.R.44 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RJASANOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.229 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ROBITU FLOREA GEM./RUM. I.R.60 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ROCHMANOW KORP GEM/ROSJA I. R. 476 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RODES JOSEF - SIB.SCHÜTZ.R.31.1.KP. 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RODOSTREJ SIMION RUSS. INF.REGT.250.13.KP. 1915-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RODSIEWITSCH IWAN GEM./RUSS. I.R.109 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROGALOW PROKOGIE ROSJA JNF.REGT.335.12.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROGALSKI FEODOR GEM./RUSS. I.R.335 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ROGOJINA JOAN RUMUNIA I. R. 31 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ROGOSIN MICHAILO GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ROGOTZ NICULAE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROGOWSKI WASSILI UTFFZ./RUSS. I.R.23 1917-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROGOZEA JON GEM./RUM. I.R.70. 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROGSCHIN ANDREI GEM/ROSJA I.R.326 1917-08-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ROIBU JON GEM/RUMUNIA I. R. 26 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROKMANOW IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ROLA EMILIAN GEM/ROSJA FEST.A.1 1918-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ROLEA CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.66 1917-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ROMAN GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.54 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROMAN JLIE GEM./RUM. I.R.10 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROMAN NICOLARE RUMUNIA I.R.?4 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROMANENKO KARP GEM/ROSJA I.R.121 1918-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ROMANERCU NICULAE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ROMANESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ROMANESCU WASILE GEM./RUM. I.R.36 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROMANETTI ALBERTO GEM/WŁOCHY I.R.262 1918-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ROMANINKOW TROFIM GEM/ROSJA I.R.17 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROMANOW ALEXEI GEFR/ROSJA I. R. 1 1918-03-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROMANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.111 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ROMANOW GREGOR UTFFZ/ROSJA I.R.233 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ROMANOW MICHAEL GEM/ROSJA SCH.R.5 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ROMANOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.152 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ROMANOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.93 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ROMANTIZA MATEI RUMUNIA INF. REGT. 16. 9. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROMANTSCHUK STEPAN GEM/ROSJA I.R.33 1917-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROMANU OPERA GEM/RUMUNIA I. R. 68 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ROSA MAXIM GEM/ROSJA I.R.52 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
ROSANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ROSANOW SAFRON RUSS. INF.REGT.211.15.KP. 1915-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSAUCEANU JON GEM./RUM. I.R.65 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROSCHIN AFANASI ROSJA JNF.REGT.2.2.KP 1915-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSCHKOW GERAFIM SERGT/ROSJA I.R.211 1918-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ROSCHLEWITZ KARL - SAN.TRANSP.KOMP.7 1915-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSCHU GEORGE RUMÄN INF.REGT.76.3.KP. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROSEA ILIE GEM/RUMUNIA I. R. 26 1917-02-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROSENBERG JON GEM/RUMUNIA JA.R.5 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ROSKA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.1 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ROSU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.47 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ROSUDINOW SAFRAN GEM/ROSJA I.R.195 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ROTARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.67 1917-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ROTARU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ROTARU TUDOR GEM./RUM. I.R.59 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ROTARU VASILE GEM./RUM. I.R.86 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ROTSCHIN ALEXEI GEM./RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ROVERE BATTA GEM/WŁOCHY I.R.47 1919-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ROZOROW ALEKSEI GEM/ROSJA I. R. 336 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ROZSACHATI PIOTR GEM/ROSJA I.R.152 1919-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
RSCHANIKOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.105 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RUBAN GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.251 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUCHKIN IWAN GEM./RUSS. I.R.321 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
RUD?OWSKI ANTON GEM/ROSJA I.R.1 1918-07-0? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RUDAKOW PETR GEM/ROSJA A.R.53 1918-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RUDAKOW TEODOR GEM/ROSJA I.R.12 1918-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUDATSCHENKO KLARION UTFFZ/ROSJA I.R.284 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
RUDIK FEDOT GEM/ROSJA I. R. 232 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
RUDKOWSKY JOSEF GEM./RUSS. I.R.100 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
RUEZEWIEZ JOSEF RUSS. INF.REGT.65.10.KP. 1915-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUGINA JON GEM./RUM. I.R.58 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUIN WASSILI GEM./RUSS. I.R.99 1917-06-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
RUJAU JON GEM./RUM. I.R.18 1917-03-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RUJISTEANA JOAN GEM./RUM. I.R.59. 1917-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUKIN JAKOW GEM/ROSJA I. R. 178 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RUMPE JAN GEM/ROSJA I.R.26 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
RUNJALA KASIMIR GEM/ROSJA I.R.110 1918-11-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUSA TOMA RUMÄN INF.REGT.12.11.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUSAKOWITSCH PAWEL GEM/ROSJA I. R. 309 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RUSCHELA IWAN GEM./RUSS. I.R.108 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUSCI JON GEM/RUMUNIA I.R.27 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUSIN MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-03-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RUSOW STEPAN GEM/ROSJA I.R.202 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
RUSS MANUIL GEM/ROSJA I.R.252 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
RUSSINOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.1 1916-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
RUSSKICH DIMITRI GEFR/ROSJA I.R.12 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUSSKICH WASSILI GEM./RUSS. I.R.133 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
RUSSU TUDOR RUMÄN INF.REGT.76 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RUSTEA GHEORGHE GEM./RUM. I.R.58. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
RUSU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.72 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RUSU TANASE GEM./RUM. I.R.59 1917-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RUTZIENSKI ANTONI - SIB.JNF.REGT.35.16.KP 1915-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RYBALOW IWAN GEFR./RUSS. I.R.144 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
RYBIKOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 21 1918-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
RYBKA PROKOP GEM/ROSJA I.R.21 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
RYPLIS ANDRE GEFR./RUSS. I.R.3 1917-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
RYSCHAKOW NIKOLAI GEM/ROSJA I. R. 228 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
RYSCHIKOW OSSIP GEM./RUSS. I.R.11 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RYTSCHKOW WARTOLEMI GEM/ROSJA I. R. 11 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ROBASZEWSKI MARCIN SZER. 4 KOMP. REZER. P.P. NR 6 1915-11-16 LA MOURIERE - SZP. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-11-04 MAŁE ZALESIE -
RITTER KARL - - 1915-03-17 KÜSTRIN Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
RUCHMANN ALBERT - - 1915-08-28 KOWNO Janowa wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
RAHE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RECKFUß - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REIFF - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
REINKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ROESKE - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUDEBECK - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUHNKE - UFFZ. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RYDLOCHOWSKI - GREN. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RIEMER F. RES. - 1915-01-24 JUSTERBURG Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
RUPPELT PAUL - - 1916-03-03 Jarny Lz. Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
RAITH HANS - - 1918-08-13 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RÜCKER PAUL - - 1916-02-27 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
RŰHN WERNER - - 1916-09-28 IN FRANKREICH Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RIETER ADOLF LANDSTURMANN - 1917-11-10 In Deutschland Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1871-09-13 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
RATAJCZAK STANISŁAW SZER. 3 KOMP. P.P. NR 189 1917-07-21 HOCHBERG POD REIMS Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-09-02 PASIERBY -
RÜMPEL FRDR. FUS. 5 G.R. 10/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KIRCHBOITZEN, FALLINGBOSTEL -
REDINGA ROMAN - - 1918-12-14 Gdańsk w lazarecie Kurzętnik wieś, gm. Kurzętnik, pow. nowomiejski warmińsko-mazurskie - - -
RATAJCZAK IGNACY SZER. 7 KOMP. REZ. P. P. NR 6 1916-02-26 GD CHENA - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-07-06 PASIERBY -
RISTER PAUL - - 1914-08-22 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - Tablica powalona
REITER PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
REITER IGNACY - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
RINTZ JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
ROTHKIRCH OTTO - - 1915-02-10 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
RIPPEL SIMON - - 1915 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
REETZ OTTO SERGEANT - - Frankreich Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
REPKE (?) PAUL GEFR. - 1916-08-11 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1894-01-20 Klein Garde obelisk
RING WILLY JAGER - 1917-10-12 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1893-09-13 Wendischbuckow obelisk
RADEBACH HERMANN SERG. - 1918-03-22 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
RÖSCHEL REINH. - - 1916-05-21 Frankreich Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
RAUHUT ERNST ERS.RES. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - DAHME -
RECH?TZ - GEFR. - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
ROMANEK ROBERT - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RICHTER REINHOLD - - 1914-08-24 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
RÜCHEL AUG. - - 1916-08-30 FRANKREICH Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
RATHMANN RICHARD - - 1918-07-16 FRANKREICH Lądek Zdrój III miasto, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-02-03 - -
RAU HANS LEUTNANT D. R. FELD. ART.. REG. 41 1917-05-05 FRANKREICH Lubań miasto, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie 1894-01-18 - -
RÄDISCH BRUNO - - 1916-10-07 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
RÖHRICH KARL - - 1915-06-19 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
RÜCKERT PAUL GRENAD. - 1914-08-25 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
RUSCH GUSTAV - - 1918-09-15 FRANKR. Swochowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki zachoniopomorskie - - -
RICHERT FRANCISZEK - - 1918-07-17 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
RYBAKOWSKI BERNARD - - 1914-08-20 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Szarłata mogiła
REINSCH ALBERT - - 1918-04-11 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RINKE HUGO - - 1917-07-09 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ROSE FRANZ - - 1918-09-01 FRANCJA Stary Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
RIEDEL PAUL - - 1918-04-29 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
ROHNER PAUL - - 1915-08-03 FESTUNG-LAZ. GLATZ. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
RISTER ERNST - - 1918-12-18 D[eutsch] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
RITTER RFRITZ - - 1918-05-26 DESSAU Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
RUPOCIŃSKI STANISŁAW SZER. PUŁK PIECHOTY LANDWEHRY NR 46 1915-08-22 CZEREMCHA P. KROSNO Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1882-08-12 MAGDALENKI -
RICHLY EDUARD - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RÖNISCH JOHANN MUSKETIER - 1918-03-28 Comircourt (Frankreich) Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1898-03-13 - -
RATH ALBERT KANONIER - 1915-09-26 Champagne Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
ROTWAND JAN JÓZEF PODPORUCZNIK BAJOŃCZYK 1915-06-16 Carency (Francja) Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie - - -
ROTHE WILHELM OSKAR RESERVIST 102 REGIMENT PIECHOTY 1915-01-11 BOUCONVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1890-03-03 - -
RUSSEK JOHANN - - 1916 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
RADOJEWSKI KAZIMIERZ REZ. 11 KOMP. P.P. NR 56 1915-01-31 BONSECOURT - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-03-02 PĘPOWO -
REISCH JOSEF MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSS JOH. - - 1918-01-21 BISKUPITZ Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ROSENBERGER JOH. KRGFL. - 1915-05-16 BELGIEN Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ROTH UBO - - 1916-04-14 BEI VERDUN Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ROTH RICHARD - - 1914-10-15 BEI MEZOHOW Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RADTKE OTTO TORPEDO BOTSM.-MAAT - 1916-09-10 BEI HELGOLAND Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
RIPPIN EUGEN - - 1917-08-08 BEI FOCSANI Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RÖSLER WALTER PIONIER - 1918-03-11 ARRAUCY Gdańsk II miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
RATAJCZAK FRANCISZEK KPR. 2 KOMP. PUŁKU PIECHOTY NR 370 1917-05-07 AISNE CHAMPAGNE Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-03-28 PASIERBY -
RENNER JOHANNES - - 1917-06-14 A.B. WINTERBERGE Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
RADEMACHER MAX - - 1918-08-26 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
RADOMSKI MARIAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ROSZAK LUDWIK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ROTHE JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RUCIŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RUCIŃSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
RYBCZYŃSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
REIBLI JAKOB INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
RUMP BERNH. WEHRMANN 7. K. GARD. FÜS. R. 1914-11-22 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
REUSS HANS KRGSFRW. RES.INF.REG.231 7.KOMP. 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
RÖMISCH ERHARDT LEUTNANT D.RES. 3.K.RES.INF.REGT.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
RÖSSEL KARL WEHRMANN 9.K.RES.INF.REGT.225 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
RAINHOLD MIRKE ? ? 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RAMPOTH B. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RÖMER ALFR. KRIEGS FREIW. 3 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
ROSCHEWITZ KARL MUSKETIER 3 K INNF REG 18 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
R(B)AUBACH ? SZER 9.J.R.10. 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
RANIG OTTO SZER ? 1914-??-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RAUSCH FRITZ SZER 1.J.R.83 1914-11-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RHODE AUGUST SZER 11.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RIGER ALLI SZER 3.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
ROMMEL HEINRICH SZER 12.J.R.167 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
ROST ARTUR SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
RACKEBERG KARL ? ? - - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RÜPPERT PAUL MUSKETIER 1 K INF REG 146 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
RALKE ? PODOF. ? 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
RELITZ ALFRED SZER. ? - - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
R??MAT FRANZ RESERVIST M.G.K. I.R. 41 1914-12-28 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RABE HERMANN ERS. RES. 11 K. I.R. 54 1915-01-11 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RABEHN ERNST MUSKETIER - - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RAHN ADOLF RESERVIST 7 K. I.R. 14 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
REINECKER - KANONIER 2 B. F.A.R. 52 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RESEMANN F. UNTEROFFIZIER 4 K. F.A.R. 56 1915-03-01 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RESSKE OTTO RESERVIST 1 K. I.R. 141 1915-05-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RET?N - UNTEROFFIZIER 6 B. F.A.R. 52 1914-12-25 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RITIUS AUGUST KANONIER 6 B. F.A.R. 49 1915-02-12 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RITZKOWSKI FR. MUSKETIER 4 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RO?T?KUHN KARL MUSKETIER 3 K. I.R.14 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RUCINSKI K. RESERVIST 12 K. I.R. 76 1915-02-14 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
RUTTMANN KURT KANONIER 3 B. F.A.R. 49 1915-01-05 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
REIPERT - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
RADEMACHER ERWIN - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
RICHTER ERWIN - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
REETZ WILHELM RESERVIST - 1914-11-15 - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
ROSIN HEINRICH - - - - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
RADDE ERNST - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
RADDE WILLI - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
REDDEL WILHELM - - - - Jawory wieś, gm. Dębnica Kaszubska, pow. słupski pomorskie - JAWORY-GAFFERT obelisk
REIMANN PAUL MUSK[ETIER] L[AN]DW[EHR] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 21 1917-05-07 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
RUCH OTTO OB[ER] MATR[OSE] I. MATR[OSEN] REG[IMEN]T 1914-08-16 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
RUTZ ERNST MUSK[ETIER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 21 1917-10-31 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
RIETER PAUL MUSKETIER - 1917-07-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
REDDEL WILLY - - 1918-03-21 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno obelisk
REFFKE PAUL - - 1917-08-06 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie obelisk
RENNHACH PAUL - - 1916-09-08 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Wussowske-Osowskie obelisk
R?EL von ?RT - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-11-23 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RAHN FRANZ GEFREITER 3 KOMP. ERS. BTL. INF. REG. 61 1918-07-09 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1892-12-25 - lapidarium
ROGALLA V[ON] BIEBERSTEIN JOACHIM LEUTNANT DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-05-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
ROGGATZ KARL GEFREITER FELDARTL. HAUB. BTR. 1006 1924-07-17 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-10-01 - lapidarium
RÖSKE WILHELM EH. MATROSE VERS. AMT STOLP 1920-08-03 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1895-12-18 - lapidarium
RUFF EMIL - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-34 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUHNAU GEORG HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
REETZ HERMANN MUSKETIER - 1918-07-20 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1899-09-23 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 92
REMUS HERMANN LANDWEHRMANN - 1915-05-21 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-09-11 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 93
RADDE KARL - - 1914-11-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
RAGUSE ERNST - - 1917-05-31 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
RAUFF WILLI - - 1918-04-13 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
RESCHKE MAX - - 1918-03-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
ROGALSKI LEO - - 1915-06-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
RUDNICK LOUIS - - 1914-11-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
RATHSKE HERMANN - - - - Wicko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - tablica pamiątkowa
RUCH PAUL LANDSTURMANN - 1916-10-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
RUX FRIEDRICH FÜSILIER 9 K GREN GER 6 1914-11-24 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
RADTKE R MSK 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RANK ERNST MUSKETIER 4 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RANNOW F. VIZEFELDW. 11 K. INF. REG. 149 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RATKOWSKI W. MUSK. 8 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
REICHELT O. ERS.RESERVIST ERS. BTL. LDW. G.REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RICHARD FR. RES. 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RICHTER JOH. UNTEROFFIZ. 1 K. INF. REG. 49 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RIECK FRITZ LEUTNANT 11 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RITTER JOH. MUSKETIER 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RIWOLL JUL. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
ROTHE OSKAR WORN.GEFR. 6 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RUNGE MAX ERS. RESERVIST 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
RIEWOLDT OTTO - - 1918-04-06 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
ROZEN OTTO - - 1915-09-03 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
RICHTER FRANZ - - 1917-05-12 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
REMTER AUGUST - - 1917-10-07 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
RIEBE ARTUR - - 1916-02-22 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
RIEBEL WILLY - - ????-10-13 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
RÜBESAM OTTO - - ????-08-29 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
REN KARL - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
REWERDT BERTHOLD - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
RADTKE PAUL - - 1918-03-34 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
RADTKE RICHARD - - 1918-04-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
ROSIN PAUL - - 1914-12-11 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Alexandrahutte -
RUFE KARL ALBERT LEUTNANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
RISCH AUGUST WACHTMEISTER - 1917-09-19 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
RÄHSE GUSTAV - - 1917-09-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RAUFFMANN ALBERT - - 1917-04-24 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
REINHARDT WILHELM - - 1914-08-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RENNERT FRANZ - - 1914-07-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
RAATZ ERICH - - 1916-05-24 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
REHBERG GUSTAV - - 1915-03-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RHODE EWALD - - 1915-05-02 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
RADEMERK KARL OBERMATR. SMS PRINZ ADALBERT 1915-10-23 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-09-18 - obelisk
RENNHARK ALBERT MATR. SMS BLÜCHER 1915-01-24 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-09-25 - obelisk
RACKOW OTTO WEHRM. - 1918-04-08 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
RADEMACHER EMIL GEFR. - 1915-08-03 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
RIEHN OTTO ERS.RES. - 1919-04-10 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
RAUFFMANN WILLI MUSK. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
REMTER WILH. ERS.RES. - 1916 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
RAASCH FRIEDBERT KANON. - 1918-10-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAASCH GUST. SCHÜTZE - 1917-08-08 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER EMIL GARDE-GREN. - 1918-04-11 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER PAUL OFF.-STELLV. - 1914-08-26 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RADMER WILLI MUSK. - 1917-04-16 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAMLOW ARTUR FAHRER - 1917-10-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
RAMLOW FRANZ GEFR. - 1917-09-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
ROHDE WILLI ARM.-SOLD. - 1918-09-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
ROLOFF HERMANN ERS.RESERVIST - 1917-04-13 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
RADKE HEINRICH - - 1918-04-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RADKE HERRM. - - 1914-09-02 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RADÜNZ GEORG - - 1915-06-09 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
REHBEIN FRANZ - - 1918-04-17 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
ROGGE ALB. - - 1916-09-23 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
RUSCH WILLI - - 1915-02-06 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
ROSIN WILLY - - 1916-08-13 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
RADTKE AUGUST - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
RADZIEJOWSKI JOHANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
RÖHNKE REINHOLD - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
REKOWSKI JÓZ[EF] - - 1918-04-28 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
RINGWELSKI AUG[UST] - - 1914 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
REDM? OTTO - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
RETHKE MAX - - 1918-07-20 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
ROSIN OTTO - - 1918-04-04 - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
REETZ AUGUST LANDWEHRMANN - 1915-02-26 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1880-12-29 - obelisk
RATEIKE FRANZ MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
RUHM HERMANN GREN. - 1914-08-20 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
RIEDEL J. - - 1918-06-05 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
RIEDIGER R. - - 1918-10-31 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
ROSSDEUTSCHER O. - - 1914-08-22 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
RADZIEJ ROMAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
REMBACZ ANTONI - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
REMBACZ MICHAŁ - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
RUSIECKI STANISŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
RUDOLPH BRUNO - - 1917-05-11 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
RACHNER WILHELM - - 1915-11-07 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
RENNER RICHARD - - 1918-03-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
RÖHRICHT OSWALD - - 1914-11-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
RÜCKER PAUL - - 1916-03-28 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
REIMANN BRUNO - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
REIMANN FRIEDRICH - - 1916-03-31 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
ROSNER GUSTAV - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
REICH GUSTAV LANDWM. - 1914-10-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
RADECK ARTUR - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
ROSS GUSTAV - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
RUPPELT BRUNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
RODER WILHELM - - 1915-02-16 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
RÖDER FRIEDRICH - - 1918-10-10 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
ROITSCH PAUL - - 1915-09-03 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
RÖSSEL ERICH - - 1917-05-04 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
RICHTHOFEN von WOLFRAM FRHR. - - 1914-08-11 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
RUSKE ROBERT - - 1914-08-13 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
RASCHKE PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RASCHKE RUDOLF - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
REIMANN FRIEDRICH - - 1916-03-31 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
RENNER PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RODE WALTER - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RÖSNER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RUPPRECHT ERICH - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
RUSNER GUSTAV - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
REICHELT JOSEF - - 1917-04-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REICHELT MAX - - 1915-06-02 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REISNER KARL - - 1915-07-29 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIEDEL MAX - - 1918-08-26 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIEMER BERNHARD - - 1918-07-24 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIEMER FRANZ - - 1917-07-31 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIEMER JOSEF - - 1914-09-02 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIPPCHEN PAUL - - 1915-08-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RIPPCHEN RICHARD - - 1917-08-15 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RITSCHKE KARL - - 1914-11-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
ROCH JOHANNES - - 1917-09-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RODEHAU AUGUST - - 1914-09-09 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RÖDLER ALFRED - - 1915-08-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RÖDLER WALTER - - 1916-04-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
ROTHER FRANZ - - 1917-09-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
ROTHER PAUL - - 1915-09-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
ROTSCH MAX - - 1915-06-22 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
RUSCHER JOSEF - - 1918-03-28 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
REINECKE - OBERJÄG. GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
REINHOLD - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RICHTER - K.FRW. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RIEBE - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RIEDEL - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RONETZIK - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RÖSSLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
RAEDER HORST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
ROHTOHL LORENZ MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 1. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 7
ROSENBAUM HEINR. MUSK. RES. INF. REGT. 264, 2. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
RYSY GUSTAV - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borken -
ROHE K. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
REINANN AUG. - - 1917-07-22 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
RAATZ PAUL - - 1918-07-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RADSCHAF KARL - - 1914-12-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAMM OTTO - - 1914-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RAUTENBERG GUSTAV - - 1918-05-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REDMER ALBERT - - 1916-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
REHBERG GUSTAV - - 1915-11-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RESCHKE EUGEN - - 1914-11-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RESCHKE KURT - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RESENBERG GUSTAV - - 1914-10-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RIEMANN FRIEDRICH - - 1917-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RITTER JOHANN - - 1917-08-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROGALL JOSEF - - 1915-09-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROGALL KARL - - 1914-11-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROIL FRIEDRICH - - 1918-07-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ROSCHINSKI KARL - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RUHNAU FRANZ - - 1915-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
RATSCH HERMANN GEFREITER  L.J.R.47,7K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
RUDOF KUR ERS. RES.  L.J.R.133,11K.  1915-05-22 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
RATHIE GUSTAV GEFR. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-03 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RATZLAFF WILLHELM RES. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUSSLAND FRIEDRICH WEHRM. 1.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
RUKOWSKI JOZEF KAN.  SCH.H.DIV.1,II  1915-03-26 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
RANK FRZ. - - 1916-11-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN FRZ. - - 1918-09-03 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REIMANN PAUL - - 1914-11-21 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
RIETZ JOS. - - - - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
REISENBERG E. E.RES. - 1917-07-09 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
RIEMER A. GEFR. - 1917-11-22 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
RADIL JOSEF JNFANT.  K.U.K.LST.J.R.30  1915-04-08 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RINGSMUTH JOSEF RES.ZUGSF.  K.U.K.J.B.10. 3K 1915-03-13 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RISCHANEK RICHARD LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.99.1K 1915-05-25 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
RURAK JOHANN FUHRM.  - - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
RAZDROGYN FIEDOR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-11-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROTEA ZACHARIAS JNFANT.  KU.K.J.R.64  1915-05-17 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RUS NIKOLAJ RUSSE BASRK.JNF.R.15  1915-03-03 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
RADANT KARL SERGT. 8. KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
REHBERG GEORG MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
REHFELD GUSTAV RES. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RÖMER ERNST RES. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RUDAT EDUARD RES. RES. HUS. REGT. 1 1914-08-20 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
RACH GOTTFRIED - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RACH GUSTAV - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
REKITTKE HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RESS FRIEDRICH - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RODELKE PAUL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
ROSSMANN KARL - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
RIPKA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RUBKOWSKI ADOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RYELZIK KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REICHMANN A. GEFREITER  LDW.JNFT.RGT.2.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
REIHE EMIL LDSTRM.  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
ROŻEK JOSEF LDSTRM.  L.J.R.72.7K.  1915-05-26 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
RUSCHKE WILHELM GEFREITER  L.J.R.72.12K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
RAHS GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RECK AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RECK GOTTLIEB - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
REISENAUER FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ROGOWSKI WILHELM UNTEROFFIZIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RABIALSKI FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RAFAEL JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
REINHARDT GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RIESY HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RINNEWITZ FRITZ - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ROGOWSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ROSINSKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
RAMMLER HEINRICH WEHRMANN  L.J.R.133.2 K.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
RAWE AUGUST ERS.RES.  L.J.R.46.12 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROKITA ALBERT LDSTRM.  L.J.R.47.12 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROSER MATHIAS WEHRMANN  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ROGACKI THEODOR LDST.ULANE  K.U.K.UL.R.7  1918-01-08 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
ROSŁAKOW ...KORY GREND. GREND.MOSK...  1914-12-16 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ROCHEL EMIL - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
ROGALL AUGUST - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
ROHDE ANDREAS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
RUTKOWSKI WLA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
REIMANN EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REIMANN JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINELT KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
REINHOLD JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
ROTTER KONRAD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
ROFALSKI BEN. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
RAFFAEL J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
RANZOCH O - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken tablica pamiątkowa
RATZINSKI MAX MUSK. - 1918-06-01 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
RADAU ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RADEZEK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RADTKE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAHE BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAMMINGER AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAMONS CHRIST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RANOWSKI XAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAUTENBERG AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RAUTENSTEIN GOTTFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REDDER JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REDDER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REDETZKI ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REICH GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REICH PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REICHARDT GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIF FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIHER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIHT - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REIN FRIEDRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REINER LORENZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
REISENAUER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RICHTER FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RICHTER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RICHTER KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RICHTER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIECK FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIECKERT GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIEDE ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIEGER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIEK HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIESENBERG JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RIETZ GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RISTOW GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RODE JULIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RODENWALDT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROGALSKI ST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROHDE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROHLOFF K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROLAND KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROMBERGER O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖSCHI PAUL KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSE ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSE WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RÖSENER KLAUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSGARSKI AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSMUS RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ROSSE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
RELOTIUS JAKOBUS GEFREITER LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
RIEDL JOHANN - - 1915-09-19 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
RÓZICKA FRANS AUSTRIA - 1915-08-29 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
ROSCHEDA A. ERS. RES. 10 KOMP. LANDW. INF. REG. 99 1915-08-17 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - GAJ/GAJ
RACHUJ JULIUS SERGT. - 1918-06-05 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - NEUBERLIN / BERLINEK
RADKE RICHARD SERGT. - 1918-05-16 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KOZUSZKOWO WOLA / WOLA KOŻUSZKOWA
REITER FRITZ GRENAD. - 1915-02-02 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
RODENWALD ERNST KAN. - 1916-05-07 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
ROTHAUG JOHANN KAN. - 1918-08-14 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
RANGNOW EMIL GEFR. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
ROSENAU RICHARD FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
ROSETZ JOSEF GEFR. - - - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
RUNGE ALBERT FUS. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
RUTKOWSKI K GEFR. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
RETZ JULJUS - - 1915-08-06 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RFINMAN OTTO KANONIER FELD.ART. 7/3KO - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RAUSCH FRIEDRICH HAUPTM. 5 BATT. WESTPR. FUSS. ART. RI 1914-10-18 - Zalesie Dolne wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński, ul. Partyzantów mazowieckie 1897-04-28 - -
ROGALLA FRITZ - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - KROLOWOLLA -
RÜCKERT W. HUSAR 5 ESK. HUS. REG. 4 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
RUDOLFF FRIEDRICH MUSKETIER 8 KOMP. 1 OBERELS INF. REGT. NR 167 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
RADESBERGER M. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 96 1914-11-12 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RAMER K. GRENN. ? ? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RAMFORTH WILH. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 152 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RAUFEISEN WILH. RESERVIST 7 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
RICKENS H. KRFR. 5 K. INF. REG. 59 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
RIEDL ALBERT KANONIER 7 MUN. K. XX A.K. 1914-11-30 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
RIEGER JOHANN GEFREITER 8 K. 5 GARD. R.Z.F. 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
RÖMER JOHANN RESERVIST 1 K. INF. REG. 59 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
ROSE AUGUST ERS. RESERVIST 1 K. ERS. R. INF. R. 51 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
ROTHENBURG G. ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 21 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
RUNGE FR. ERS. R. 8 K. INF. REG. 146 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
R?R R?N? GEFR 4K R.I.R. 226 1915-05-20 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
REBEL RICHARD LDW E.B.I.R 21 1915-01-07 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - ERSATZ BATAILLON (zapasowy batalion)
REINERT GUSTAV UNTEROFFZ. 2 KOMP.ERS.BATL.LDW.INF.RGT.19 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU
REISSINGER MICHAEL WEHRM. 3 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RIBBE WILLI GEFR. 4 KOMP.FUSILIER.RGT.34 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RÖSCH PAUL ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RURAINSKI WILLI LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.KATTOWITZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU
REINHARDT OTTO BRUNO - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ROTHER AUGUST - - 1914-11-19 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RUTZKI FRANZ MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
RUBACHSTY - RUSS. LTN 250. JNF. REG. 1914-11-22 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
RÜBEL WILCHELM MUSKETIER J.R. 176/3K 1914-10-23 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
RAFFAUF KURT LEUTNANT 5 ES. JÄG. R.Z. PF. 2 1914-12-19 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROTH HUGO ERS. RESERVIST 1 K. JNF. REG. 321 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RITER A. SZER. L.B. 19 1915-01-04 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RUSZ THEOD. JNFANTERIST 4 K. K.U.K. J.R. 51 1915-03-19 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROHDE OTTO GEFREITER 1 ESK. HUS. REG. 11 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ROSARIN JRONIN SZER. J. R. 2. 5 1915-03-28 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
RITTER R. RES. - - - Wysieradz wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
RUDOLF G KRIEGSFREIW. 3 K. J E. BT, R, J. R. 10 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1898 - -
REINICKER FRIEDR. RESERV 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1894 - -
RAPCZYK JÓZEF - - 1917-02-01 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
RICHERT JÓZEF - - 1917-07-07 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
RICHERT KLEMENS - - 1918-08-03 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Załęzie mogiła
R? KARL ERS. RES. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. ? 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
ROŻEN FRANCISZEK - LEGIONISTA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
ROŻEN WŁADYSŁAW - LEGIONISTA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
RUMAN JAKUB - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
REMUSS FERDINAND GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
RIEMER RICHARD GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
ROLF HERMANN GRENADIER RES.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
ROGOWSKI RICH. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RACZKA ANDREAS armia austro-węgierska I.R. 57 1915-05-04 - Strzeszyn-Wilczak (nr 104) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMIAN FRANZ armia austro-węgierska I.R. 57 1915-05-04 - Strzeszyn-Wilczak (nr 104) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
REGENT ALOIS INF. IR 3 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUTTIN SIEGFRIED INF. IR 100 1915-03-22 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSSEK JOSEF RES.KPL. IR 100 1915-03-13 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADECKI ALBERT WEHRM. PRIR 46 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUHUT PAUL UT.OFFZ. PRIR 272 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖH JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-01-18 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJDA LADISLAUS INF. I.R. 56 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANKE JOHANN INF. I.R. 56 - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-26 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHATSCH ERNST E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-03-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDY JOHANN INF. - 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUTA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RĚHAČEK FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROUČKA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROZTOČIL FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RALIŠ JOHANN INF. IR 98 1915-03-01 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REMEC RUDOLF RES.KAN. FKR 28 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDER ANTON OFFZ.D./AUSTR.-WĘG. - - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEDLER FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖSEL FRIDOLIN RES.FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAIHING OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMPMEIER GUSTAV INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH ANTON LDST.JG. TKJR 4 1915-03-19 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENK LUDWIG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENNECKER AUGUST OFFZ. STELLV. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RHEIN HEINER GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RHEINHARDT PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHLIČEK FRANZ LDST.JG. FJB 12 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHR HUBERT KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖSSNER JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTTMANN [HEINRICH] ALFRED INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUFFING EUGEN V.FLDW. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUMPEL FERDINAND ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADLBECK OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADOMSKI ROMAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAINER AUGUST LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJNZAN JOHANN INF. I.R. 28 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RALSER DANIEL JG. T.K.J.R. 3 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANKER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATAJCZIK PETER RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÄTTICH FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUCH MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REFLE JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REH OTTO ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIFFEBERG ARNOLD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINHARDT RICHARD GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISCHEL JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-23 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISSER MAX ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER BALTHASAR ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŘEZNIČEK FRIEDRICH JG. F.J.B. 12 1915-12-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIGHI ENZO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITZLER LUDWIG INF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RODEK JOSEF INF. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSE BERNH. VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSENBERGER FRITZ VIZEFELDWEBEL PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖSSLER PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHER FRITZ SERGT. PREUSS. INF. RGT. 58 1915 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUCHWARTER STEFAN JG. T.K.J.R. 1 1915-03-22 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDOLF ERNEST ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUILE ANDREAS ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUMPLER EGIDIUS E.R.SCH. SCH.R. 3 1915-01-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUPPRECHT JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUS HEINRICH RES.FLDW. I.R. 18 1914-12-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSCHIN WILHELM ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RASZCZUK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH OSTROV SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINSPERGER JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISS IGNATZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROZMITALSKI FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAAB PAUL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RETRAJSKI PETER SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUŽIČKA JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENGERS GUSTAV MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER JULIUS MUSK. PRIR 46 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSINKE GUSTAV MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUPP EMIL RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEMARSCH WENZEL SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEMER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUDECH WASYLI INF. - - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIMANN BRUNO INF. IR 18 1915-04-13 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RISZAK PETER INF. IR 98 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖSEL KARL LDST.INF. IR 18 1915-03-19 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADIĆ MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADMANN ANTE LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAHN ERNST RES. P.R.I.R. 270 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTMEIER FERDINAND EMANUEL SCH. SCH.R. 7 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER ANTON LDST.INF. IR 28 1915-03-16 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RACZYK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-28 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RADINGER J. KARL RES. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REICHEL JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
REICHERT FRITZ LTN. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
REJMAN ADOLF RES.INF. I.R. 98 1914-12-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RIPA K. JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROJEK JOSEF FLDW. I.R. 57 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROMANUK IWAN SCH. SCH.R. 12 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROOSSEN WILHELM MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RÖSSLER FRANZ INF. I.R. 36 1914-12-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ROTHER PAUL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RUDOWSKI ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RURANSKY PETER WEHRM. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RYDIGER HERMANN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RYSCHAN WENZEL RES.ZGSF. SCH.R. 30 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
RZECHA ALOJZY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
RAGAN JANOS HUS. H.H.R. 5 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RALIŠ WENZEL LDST.INF. I.R. 98 1915-04-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RAMŠAK MATTHAUS LDST.INF. I.R. 87 1915.03.03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RATHBAUER WILHELM KPL. SCH.R. 1 1915-02-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RECH??? ??? - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
ŘEHAČEK KARL RES.PTRF. I.R. 21 1915-04-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŘEPA KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REPINICZ LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RESLER FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REZÁČ VIKTOR GFT. I.R. 28 1915-04-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RIEDTMAIER JOSEF INF. I.R. 3 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RITTER FRANZ INF. I.R. 24 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RÖHRICH MICHAEL GFT. LDST.B. 20 (L.B.K-o 9) 1915-02-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ROLLETT ADOLF OBLTN.I.D.R. F.H.R. 4 1915-01-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RUBEŠ WRATISLAUS GFT.TIT.KPL. I.R. 28 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RŰCKER JOHANN LDST.INF. L.I.R. 11 1915-01-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
RYCHNOWSKI JOHANN INF. I.R. 28 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
REMER JOSEF RES.UL. REIT.SCH.R. 2 1915-03-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIEGER WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-02-10 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROLLER WILHELM LDST.INF. IR 98 1915-02-04 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROUBAL INNOZENZ - - - - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RACZEK ADALBERT INFANTERIST I.R. 56 - - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH WILHELM LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-09 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
REGIEC ADALBERT LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER JOSEF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 20 1915-05-07 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROTHSTEIN JAKOB KADETT ASPIRANT - 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROZCIECHA FRANZ INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUD HUBERT RESERVIST INFANTERIST I.R. 7 1914-12-22 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAFELT OTTO RUDOLF INFANTERIST K.U.K. I.R. 100 1915-05-07 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAZTOCZNY JOHANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 56 1915-05-12 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŘIHA KARL LANDSTURMMANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 56 1915-05-16 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUŽIČKA ALOIS LANDSTURMMANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 57 1915-05-04 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYBOSZOW IWAN - RUSS. I.R. 121 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMENDA JOSEF GEFREITER I.R. 56 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROEPASI ISLOWA HONVED H.I.R. 16 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYMARCZYK FRANZ INFANTERIST I.R. 56 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMBOUSEK FRIEDRICH SCHÜTZE SCH.R. 1 1915-01-15 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REDL FRANZ TITULAR GEFREITER SCH.R. 1 1915-01-14 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
REHAK FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIDKY VACLAV LDST.JG. FJB 12 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUSEMUS FRITZ - FJB 12 - - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RADDE KARL GFT. KPGGR 1 1915-05-07 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RIDLEY WENZEL JG. FJB 12 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
ROSENTHAL MAX GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RAUKE STEFAN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAUKE SZCZEPAN FUSIL. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REITSCHUSTER HEINRICH GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
RENKEN WILLY GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROSSECK KARL GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYDZY KARL RES.GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
REINDERS WILHELM RES. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEBE FRIEDRICH RES. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROSE WILHELM MUSK. PIR 78 1915-05-09 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAUSCH FRITZ WEHRM. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
REHRING CHRISTIAN MUSK. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEMANN GUSTAV RES.INF. PIR 91 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RANT FRANZ INF. IR 17 1914-12-28 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
RAKLIEWA SERGEJ INF. - - - Bartne (nr 64) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
RÖHR ARTUR MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-08-21 - -
ROTKO ANNA PFLEGERIN - 1915-05-17 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUDAKIN JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RABSKOJ MAX - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RASIALON LUKA - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RISAKOW WASYLIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUNNAK TIMOFIEJ - - 1915-03-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUSINOJ TORN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYBKA IWAN FILIPOWICZ INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RACIC ANTON RES.INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RENKO ALOIS INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROBIDA KASPAR INF. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUSJAN VIKTOR GFT. LDW.IR 27 - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIACK ERICH GREN. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROMBALSKI JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUCKI PAUL LDST.INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ROTH - INF. - 1914-12-19 - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RYTIR JOHANN FAHNR. IR 36 1914-12-24 - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RUBENAK FRANZ - - 1915-12-07 - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
RITTMANN JOHANN UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
ROSELT OTTO - PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
RUDOWITZ PETER GFT. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
RŰTHERS HEINRICH - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
RAUSCH ALBERT UT.OFFZ. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEDEL I ERICH MUSK. PRIR 269 1915-05-06 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
REINER II WILHELM RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
RICHTER GUSTAV MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
ROTHE FRIEDRICH UT.OFFZ. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
RUBIN OTTO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
RUNGE OTTO MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
REITER AUGUST TIT. ZGSF. LDST.MB 12 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADESDORF KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RENZLER PETER WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIEMANN HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIESE ERNST GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RITTGARN KARL RES.GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RADON FRITZ GREN. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RECKLING RUDOLF GREN. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RESETOW PROKOFIJ - IR 243 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RUSSOW ALEX - IR 241 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RYKOW GERGIJ FAHNR. IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
RABANSKY ANDREAS JG. FJB 2 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINLÄNDER ROMAN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REMIŠ JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RENGER ADOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RICHTER TOBIAS SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHOW JAREMA INF. IR 89 1915-05-03 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYDUCHA NIKOLAUS LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RYZIKI IGNATZ LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADA MARTIN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAUER FRANZ SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RESSEL SIGISMUND OBLTN. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŘEZAČ JOSEF OFFZ.D. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROIDL HUGO LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROZMAN MATHIAS SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAJNER KARL LTN. - - - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMBOUŠEK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITER ALOIS LDST.INF. IR 59 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RATH LUDWIG LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROHOSCHIN PHILIPP INF. IR 193 1915-03-24 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROIKO FRANZ ROBERT L.GFT.TIT.KPL. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROMANOW GRYGORIJ - - - - Krzywa (nr 54) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIBERT KARL LDST.INF. IR 90 1915-05-03 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REISNEHOFER JOHANN LDST.JG. FBJ 20 1915-03-29 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REJIC LEOPOLD LDST.INF. IR 87 1915-04-08 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROBINŠAK MARTIN LDST.KPL. IR 87 1915-04-28 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADANOVIĆ MILA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RADANOWIĆ TOMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAPACZ SIMON ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RZEPKO LUDWIG KPL. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REINDL NIKOLAUS RES.INF. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
REITER MICHAEL INF. IR 27 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REITMAYER PETER GFT. IR 27 1915-01-25(-31) - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
REIH KARL LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RIČANEK PETR SCH. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROLLER JULIUS HPTM. SCH.R. 1 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROUS RAIMUND LTN. SCH.R. 25 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROŽMAN FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-02-18 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUPRET VINZENZ LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REJC JOHANN E.R.INF. LDST.B.K. 27 1915-11-01 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSSI ALOIS LDST.INF. IR 47 1915-03-22 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RANACHER JOSEF KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-05-04 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUSCH JOHANN ZGSF.TIT.OBJG. TKJR 3 1915-04-03 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RECHHALTER RUDOLF UT.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
REICH KARL LDST.JG. IR 87 1915-04-03 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RINDERER JOSEF ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITTER LUDWIG LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RITTGASSER FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ROSWADOWSKIJ IWAN INF. - - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RUPP GIOVANNI LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
RAMSAUER RUPERT OBJG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REICH - LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-11) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REICHEL JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-(9-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REICHHALTER JOSEF LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
REISSIGL JAKOB LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
RAJK JOSEF ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-11 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
RIBOSEN JOSEF INF. K.U.K.I.R. 87 1914-12-22 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
REJEC FLORIAN JG. FJB 7 1914-12-12 - Desznica (nr 7) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
RABKOW PAWEL INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Orowajski Reg. [J. Drogomir]
RATAN NIKITA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Czerkohakulski R. [J. Drogomir]
REICHELT JOSEF ERNST OB. JG. K.U.K. F.J.B. 2 1914-11-19 -