Nazwisk w bazie na literę S: 10031

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SAFIAN STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SKOWRON STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SOSIŃSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
STOLECKI JÓZEF - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ŚLEBIODA MIKOŁAJ - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
STUPAWSKY STEFAN INFANT. KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHIRMER A. JÄGERZ.PF. 3. ES. JÄG. R. Z. PF. 13 1914-12-24 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHUBERT B. ARM. SOLDAT 5. K. ARM. BATL. 37 1915-05-08 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHWITKOWSKI F. - - - - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SENPPMANN RUD. - 6. J. R. 59 1914-11-14 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
STAMM G. UNTEROFFIZIER 1. K. INF. REG. 18 1916-01-01 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SZEPON O KRIEGSFRW. 5 K. INF. REG. 150 1915-01-11 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SZAFRAN ST. WEHRMANN II K. R. INF. R. 227 1914-11-23 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SCHEIBEL AD. VIZEFELDW. 2.K.R.INF.R.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SCHNEIDER WILHELM WEHRM. RES.INF.REG.213 3.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SCHÜTTE HENRYK SZER. 3 J. R. 79 1918-08-28 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SIMON GUSTAV ERS. RES. 1.KOMP.RES.INF.RGT.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
STEMME AUGUST ERS. RES. 2.K.RES.INF.RGT.231 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
SCHESTOKAT HEINRICH KRGSFRW. RJR231/9K 1915-02-08 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHOLL ADOLF GEFREITER RJR 221/7K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHULTE JOHANN MUSKETIER RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHWEITZER PH. KRGSFRW. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SPRAUL AUGUST UNTOFFZ. RJR 222/8K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STASCHIK JOHANN DRAGONER DRAG. R. 13/ 2E SK 1914-11-21 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STIEGE MAX MUSKETIER JR 42/12K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SAMTLEBE K. MUSKETIER 4 K R INF R 229 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHNEIDER F. JÄGER 2 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHUCHART - UNTEROFFIZIER ? K INF REG 152 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULTZ P. RESERVIST ? INF REG 152 1914-11-28 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULZ OSKAR ERS. RESERVIST 10 K R INF R 225 1914-12-03 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHUSTER G. ERS. RESERVIST 6 K R J REG 225 1914-12-05 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SÖLBECK W. MUSKETIER 5 K INF REG 152 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
STREMPEL W. UNTEROFFIZIER 4 K R INF R 226 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SUDERGATH - MUSKETIER 7 K R INF R 227 1914-11-26 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SEFFLER ERICH ERS. RES. RJR231/6K 1914-11-23 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
SCHIMANSKI J. EIN. J. UNTEROFFIZ. 3 BYT 1914-12-09 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHIZD ED. UFZ. 9 K. INF. REGT. 72 1915-01-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHREY FRIED. KRIEGSFREIW. 2 K. INF. REG. R. 227 1914-12-?? - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHÜTZ MAX VIZEFELDWEBEL 3 K. INF. REG. 69 1914-12-02 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
SALOMON LEONARD ? 3.5.GGR 1914-11-24 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHRIMER OTTO SZER 8.J.R.167 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHWANDE - DR ? 1915-03-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SENE ERNST SZER 1.J.R.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SESELMAN LAUIS SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SKRZYCZYK JÓZEF SZER ?6.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SOMMER GSTAW SZER 10.82 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie 1895-03-13 - -
STEIMETZ AUGUST SZER 12.82 1914-11-10 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STEINAU WILHELM SZER 8.J.R.21 1914-11-17 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STERMAN HAINRICH SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STOLZE KAROL SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STRAUB ALBERT SZER 5.82 1914-11-27 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
STÜBNER REINHOLD LEUTNANT D.RES. 1.Oberels.J.R. 167. 1914-12-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SUSTER WILHELM SZER 1.82 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZADE MIKOLAUS SZER 11.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZILING JOSEF SZER 1.5.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT ANDREAS SZER 7.83 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT JOHAN SZER 8.47F.A.R. 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT OTTO SZER 3.61 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZUBERT BRUNO SIERŻ ? 1914-12-14 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZULTE DITRICH ? ? 1914-12-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SCHILLING FRITZ LEUTNANT D R II BTL 1 GARDE FUSIL RGT 1914-11-24 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHULZE W. RESERVIST 2 K INF REG 150 1914-11-20 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SCHWARZ ERNST KANONIER 6 BT FELD AR 82 1914-11-30 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SEELER von HELMUT HAUPTMANN 1 KOMP 5 GARDE RGT Z FUSS 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SELIGMANN AUGUST KANONIER 6 BT FELD AR 82 1914-12-11 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SHEBER SILVESTER MAJOR FÜHRER DES I BATL GARDE FUSIL REGT 1914-11-22 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SLOMMA AUGUST ERS. RESERVIST 4 K ERG 2T R 146 1914-11-16 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
ST LAUSCH LEO RESERVIST 2 K INF REG 39 1914-12-12 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
STACHOWIAK W. MUSKETIER 12 K INF REG 146 1914-11-28 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SAUKER ? SZER. 4.27 1914-11-10 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SUHLE ALBERT WI SZER. 2.83 1914-11-22 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SALESKI EMIL KANONIER 3.BTT.FELD.A.R.71 1914-11-18 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHULZE OTTO UNTEROFFIZIER 3.K.JNF.R.141 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHWARZ WILH. UNTERFFIZ.D.R 6.K.JNF.REG.61 1914-11-20 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
STALLER FRIEDR. MUSKETIER 2.K.JNF.REG.141 1914-11-28 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
SIWECK OTTO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SPEDKUN LEO - - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
SCHIN?Z WLADISLAUS - 4 K. I.R. 14 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHLEUNING GER. REST. REKR. 14 K. I.R. 141 1915-05-14 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHOLER GEORG MUSKETIER M.G.K. I.R. 140 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHOLZ PAUL MUSKETIER 2 K. I.R. 41 1914-12-09 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULEMANN HEINRICH MAJOR KOMD. D. III B. I.R. 41 1914-12-22 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULZ PAUL KANONIER 4 B. F.A.R. 53 1915-01-06 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULZ AUG. MUSKETIER - - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHULZE ZL?Z MUSKETIER 10 K. I.R. 128 1915-02-02 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHUMANN - WIZE-WACHTM. 2 B. F.A.R. 52 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SELLMANN JOH. ERS. RESERVIST 7 K. I.R. 141 1915-06-03 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SENFERCH - MUSKETIER 12 K. I.R. 41 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SILBERSDORF R. GEFREITER 4. K. 1 P.B. 2 1915-02-14 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SKOLIT ALFRED EINJ. FR. GEFR. 7 K. I.R. 141 1915-06-17 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SROTH - UNTEROFFZ. 7 K. INF.R. 128 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STEGMANN ALB. KRIEGSFREIW. M.G.K. R.I.R. 18 - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STONGE AUGUST KANONIER 3 B. F.A.R. ? - - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
STULSKI HERM. ERS. RESERVIST 7 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SWIEDURSKI Z. WEHRMANN 7 K. I.R. 141 1915-05-31 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SZULAJDA JOH. MUSKETIER I K. I.R. 14 1914-12-21 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHMIDTCHEN OSW. GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SCHNECKE - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SCHNÜRER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SOBECKI - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STEIN KARL SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STETTIN WILH. OBERJAG. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
STOLZENBURG ER. GEFR GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
SIENOXAT FRANZ - 7/IR 44 1915-03-19 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
STR? REINHOLD UFFZ 4/IR 44 1915-03-22 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
SASS KARL - - 1916-10-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
SELL WILLI - - 1918-04-11 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
SCHLAWIN RICHARD MUSKETIER - 1917-03-02 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino -
STUMM FRANZ GEFREITER - 1918-07-24 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino -
SCHIMMELPFENNIG AUG. KAN. - 1917-10-26 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-12-29 Langgut -
SOBOLL ADOLF ERS.RES. - 1917-07-24 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-03-24 Podleiken -
SOBOTTA KARL TRAINS. - 1915-03-29 - Lanngut Rosja Pogranicze 1889-03-11 Plusken -
STEIN MARTIN V. FAHNENJ.UNTFFZ. - 1915-08-13 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-01-30 Grasnitz -
SALEWSKI GUST GEFREITER 9 K INF REG 146 1914-12-18 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
SCHULTZ AUGUST WEHRMANN 4 K INF REG 59 1914-12-14 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
S(?)OHNABELRAUCH . VIZEWELDWEBEL 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHAFER W. - 6. K. INF. REG. ? 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHEER H UNTEROFFIZ 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHIFFBAUER J. MUSKETIER M.G.K. INF. R. 96 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHLEGEL K MUSKETIER 10 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHLUNK M. OB. LEUTNANT M.G.K. INF. R. 96 1914-11-09 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIDT O. MUSKETIER 8. K. INF. REG. 71 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIDT ST. RESERVIST 7 K. INF. REG. 95 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHMIELAU R. UNTEROFFIZ. 1 K. INF. REG. 49 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHNEIDER M. MUSKETIER 11 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHÖNEMANN O. GEFREITER 9 K. INF. REG. 71 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHÖNING B GFR. 3 U 1 KOMP 1914-12-?? - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHROTH J. GEFREITER 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHUCHERUTIDOF JEC. RUSS KRIEGER 17 ART. BRIG. 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHÜLLER A. GEFREITER ERS. BTL. LDW. GRN. REG. 100 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHULZ II R. MUSKETIER 3 K. INF. REG. 140 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHWITZKI F GEFREITER 12 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SOWIKOWSKI TYK. RUSS KRIEGER - 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SPITZ W. KRFRW 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STADERMANN E UNTEROFFIZIER 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STARYB?? KASIM? ERS. RESERVIST 1 K. INF. REG. ? 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STORM ALB. WEHREMANN 3 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
STRYCK H. LEUTNANT 6 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SWIENTKOWIAK P. KRIEGSFRW. 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHNEIDER JOHANN GEFREITER - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHNEIDER OTTO - - 1915-04-19 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHREIBER OTTO - - 1916-04-16 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
STOCH RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
SCHNABEL AUGUST - - 1916-09-27 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Crangen-Krąg -
SCHWICHTENBERG HUGO - - 1916-08-01 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
STOLPMANN OTTO - - 1919-08-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
SCHMIDT ERNST - - 1915-04-26 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
SCHULZ TEOPHIL - - 1915-02-05 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
SCHMÖCKEL HELMUT PIONIER - 1918-04-13 Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Zietlow-Sidłowo -
SCHNEIDER FRANZ FÜSILIER - 1918-04-30 Krankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHNEIDER OTTO JAHN SERGEANT - 1914-08-20 VERMISST Frankenreich E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SCHULTZ HERMANN MUSKETIER - 1915-01-31 Polen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ AUGUST MUSKETIER - 1919-02-15 Frankenreich Laz a. d. Somme E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ FRIEDRICH GRENADIER - 1917-01-10 Romänien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHULZ PAUL MUSKETIER - 1917-10-25 Bukowina Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER FRANZ FÜSILIER - 1915-05-31 Galizien Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SCHUMACHER GEORG SERGEANT - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SIEBE HERMANN LANDSTURMANN - - - Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Rarfin-Rarwino -
SIEBELKORN WALTER MUSKETIER - 1915-05-13 Karpathen Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
STEBNITZ RICHARD MUSKETIER - 1917-11-24 Verdun Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
SASS HERMANN MUSK. - 1916-04-02 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHULZ HERMANN WHRM. - 1914-10-06 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHUMACHER PAUL RES. - 1914-12-27 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
SCHWUCHOW BERNHARD INF.RES. - 1915-08-16 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
STORK PAUL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
SCHMIDT ERICH - - 1916-07-24 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ OTTO - - 1918-03-20 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-11-24 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHULZ WILH. - - 1914-12-16 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ GUSTAV - - 1915-05-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SCHWANZ OTTO - - 1917-09-21 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SIEVERT ALBERT - - 1914-10-30 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SPAUDE ALBERT - - 1916-09-27 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
SAPOR MICHAŁ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALA IGNACY - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SAWALA WINCENTY - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SŁAWIŃSKI JÓZEF - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STRONCZYŃSKI JAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
STRÓŻNIAK WŁADYSŁAW - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZAFRAŃSKI JÓZEF - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZMYT FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZOPNY JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZORCZ ANTONI - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZULC FRANCISZEK - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZULC KAROL - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYCHOWIAK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYCHOWIAK WŁADYSŁAW - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SCHINDLER PAUL - - 1918-11-06 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SPEER JOSEPH - - 1915-07-18 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
STELZER ALBERT - - 1918-04-20 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
STELZER PAUL - - 1917-06-23 - Golejów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Klein Röhrsdorf) dolnośląskie - - -
SCHULZ HERBERT - - 1915-06-29 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL - - 1918-11-30 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHULZ REINHOLD - - 1917-11-08 - Jugowice-Jawornik wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. Jauernig) dolnośląskie - - -
SCHOLZ JOSEPH - - 1917-03-07 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SOMMER REINHOLD - - 1918-??-30 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
SAUER - - - 1915-03-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHARF AUGUST - - 1915-06-21 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHMIDT GUSTAV - - 1916-06-07 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHNEIDER KARL - - 1916-04-28 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHOLZ AUGUST - - 1919-01-17 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHUBERT GUSTAV - - 1914-06-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
SCHILLING - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHIMENZ - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHMACKEN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHMIDT - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHÖTTES - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHULZE - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SCHÜTT - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SOUHR - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SPECK - UFFZ. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SUCHERT - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
SALINSKI RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sdeden -
SALLACH FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SALOMON WILHELM - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Rostken -
SAWATZKI FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - (Osranken) / Steinfelde -
SCHMIDT ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
SCHUCHNO ADOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SCHWENDOMIUS FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SCHWENDOMIUS KARL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
SENDZIK AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Monethen -
SENTEK HERMANN - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
SOKOL EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Baitkowen -
SORGE FRITZ UTFFZ. INF. REGT. 31, 7. KOMP. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
STENDER HEINRICH MUSKT. RES. INF. REGT. 26, 5. KOMP. 1915-02-12 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
SCHMIDT J. VICEF LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SCHUHMACHER M(?). LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SEILERT O. UFFZ. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
STOLZ J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
STREICHER J. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
SCHLEWITZKI VIKT. - - 1916-07-31 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARK EDM. - - 1918-12-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SENDER VIKT. - - 1918-04-12 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SEROWSKI JOS. - - 1918-09-16 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
STEFFEN ADOLF - - 1918-10-02 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
SALZER FRITZ - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER FERDINAND - - 1915-02-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAKOWSKI AUGUST - - 1918-10-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBORR ALFRED - - 1917-05-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIBROWSKI BRUNO - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN AUGUST - - 1917-07-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN GUSTAV - - 1917-04-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN WILHELM - - 1915-02-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1916-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHIRRMACHER FRIEDRICH - - 1917-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHLIMMER ERICH - - 1918-09-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHOL ALBERT - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHRÖDER ARTHUR - - 1918-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZ PAUL - - 1918-09-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI BRUNO - - 1914-10-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZKI PAUL - - 1915-03-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ OTTO - - 1916-06-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWAAK PAUL - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWARZ GUSTAV - - 1917-06-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWESIG MAX - - 1915-10-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHWTKOWSKI FRIEDRICH - - 1915-02-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SDUNCZICK WILHELM - - 1914-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG FRITZ - - 1915-01-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SEELIG KARL - - 1914-11-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SENFT JOHANNES - - 1914-10-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT MAX - - 1915-11-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIEBERT RUDOLF - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SIMPSON BERNHARD - - 1914-08-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SKEDZUHN WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SO???? GUSTAV - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SOMMER PAUL - - 1917-01-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STINSKI KARL - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
STRITZEL OTTO - - 1918-06-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß KARL - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SCHAAF FRIEDRICH FUSILIER  L.J.R.72.7K.  1915-06-03 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHERPING WLTER UNTOFFZ.  1 GARDE.DAG.R.  1914-10-02 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHILLER WALTER LDSTRM.  L.J.R. 13,9K.  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SOBODA EMANUEL WEHRMANN  L.J.R.23,7K.  1915-05-26 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SPRINGER OSKAR GEFREITER  L.J.R.133,4K.   1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SPURNY JOSEF - - 1914-11-06 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
STARK BRUNO WEHRMANN  L.J.R.12K.  1915-05-23 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
SCHMIDT OTTO GEFR. GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHULZ PAUL ULAN GERADE RES. UL. REGT.17 1914-09-28 - Brzegi wieś, gm. Sobków, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHOLLER OTTO ERS. RES. LDW.R.72,4  1915-05-19 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
SCHMARTIN JOHANN GEFR. 2.KOMP.LANDW.INF.REGT.31 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHULTZE GUSTAV UTFFZ. 10.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
SCHWEIGER JOZEF INFT.  I.R.99,14K.  1915-04-18 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHARNIK KARL - - 1914-11-04 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIEMANN JOS. - - 1918-05-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIKOWSKI JOS. - - 1918-03-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHIPPER HUGO - - 1914-10-27 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
SCHAGER KARL JÄGER K.U.K.JAG.B.10  1915-03-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHLUKERT FRANZ JNFANT.  K.U.K.J.R.84,12 K.  1915-04-26 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SIMUNC VALENTIN LST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B.31  1915-02-12 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SOCHOR EIL - K.U.K.J.R.8, 9 K - - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SOFKA JOSEF JNFANT.  K.U.K.J.R.99, 15 1915-05-30 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SORANZ FRANZ KANONIER  K.U.K.SCH.H.D.Z. 2  1915-06-10 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
STRACH JOSEF ZUGSFÜHRER KU.K.J.R.4, 1K 1915-03-20 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
STURZEIS LEOPOLD JNFANT.  K.UK.J.R.34, 5 K 1915-02-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
SCHUSTER ALOIS - I.R.137,7  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SINGER FILIP SZEREG.  27,2  WENGIER.P.P.   1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
STORBER PAUL SZEREG.  11.WĘGER.STRZEL.P.  1915-03-08 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
STRAN ISTWAN ERS. 14.3 WĘGIER L.I.R.  1915-02-23 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SYBURA ANDREAS - DIV.BAGK.14  1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SZAROUT MICHAEL - F.K.R.28  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SAMOPIENKO SERGEJ UNTOFFZ.  SAMOG.GREN.R.7  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SANZART MYKOLAJ RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHRAMM GUSTAW FELDSCHER  FELDSP. 345  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SENZAROW NIKOLAJ RUSSE SAMOG.GEND.R.7  1914-11-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SICZEW MAKSYM OFFZ.ASP.  GREN.REG.  N.6  1914-12-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIELISZIZEW DYMITRIJ RUSSE SCHUTZEN RGT.8  1914-12-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIEMIUTKIN PLATON RUSSE ZAKAT.RGT.164  1914-11-18 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIMON BAZALENKO OFFIZIER  - 1914-12-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SINCZOW MAKSYM RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-12-12 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SIZOW JWAN RUSSE APRG.JNFT.R.87  1914-12-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKLAR TYCHON RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-03-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SKWARA JAN RUSSE FELDSP.347  1915-04-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SMYRNOW ALEX RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOBIELEW WASIL RUSSE TAUR.GREND.6  1915-01-28 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOCHA ALEX RUSSE KIEW.GREND.RGT.4  1915-01-13 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SOLODNIKOW WASIL RUSSE MOSK.GREND.R.8  1915-01-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
STEPANOWA KURSANOWA ERDOKIA B. SCHWESTER  - 1915-01-21 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SUBOTIN ALEX RUSSE KIEW.GREN.RGT.5  1915-04-05 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SULAKOW GRIGORY RUSSE GRENAD.DIV.  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZEWCZYK PIOTR RUSSE JNF.FLDPST.107  1915-01-22 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZILAJEW TIMOFIEJ RUSSE JNF.RGT.207 , 3.R.  1915-02-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SCHEFKE FRANZ WEHRM. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHESCHINSKI OTTO GEFR. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ FRITZ GEFR. 10.KOMP. INF. REGT. 45 1914-11-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUMANN PAUL MUSK. 3. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-07 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SIODMAK LORENZ MUSK. 11.KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-03 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SPECHT HERMANN MUSK. 4. KOMP. INF. REGT. 44 1914-11-01 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STRELOW ROBERT RES. 12.KOMP. INF. REGT. 54 1914-11-02 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SZEPANSKI BRONISLAW KUR. 4. ESK. KUR. REGT. 5 1914-11-09 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SAWRYT JOSZKO GEFREITER  - 1914-10-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SCHELIGA VALENTIN WEHRM.  L.J.R.23.6K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SCHMELZER FRANZ LDSTRM.  L.J.R.72.9K.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SCHUMRICH PAUL SCHÜTZE M.G.K.L.J.R.72  - - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SMAGOWICZ KONST. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SOWA ALEXANDER WEHRMANN  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SPINRZYK THOMAS WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
STRUGALLA J. WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SUCCOW KARL LDSTRM.  L.J.R.72.10K.  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SWADZBA FRANZ WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SZLOSEK STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SALLOCH GUSTAV - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZIO AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SARZIO FRIEDRICH MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÄFER PAUL LANDST. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ OTTO LEUTNANT D. RES. - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHÜTZ KARL LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEVATKA FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKELKA AUGUST MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SKRODZKI PAUL - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOLLMANN JOH. JÄGER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SOLLMANN RUD. LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEHL FRIEDRICH RESERVIST - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEHL JOHANN SERGEANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMANZIK JOHANN MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMANZIK KARL GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SASSIN ROBERT WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHERNAU ERNST WEHRMANN  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHMIDT OTTO WEHRM.  L.J.R.133.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHOPPER GUSTAV LD.WEHRM.  L.J.R.133.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SCHWARZ AUGUST LDSTRM.  L.J.R.47.11 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
SABATHIEL JOSEF JNFANT.  K.K.L.E.B.495.3K.  1917-06-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SCHAUER JOHANN KORPRAL  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-02-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SERGEJEW STEPAN JNFANT.  J.R90  1915-01-16 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SLUSY GEORG FEUERWERKER  SCHW.H.DIV.1.2B  1915-01-23 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
STANEK KARL LDST.JNF.  L.E.B.495.5K.  1917-08-29 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SUK ANTON LDST.JNF.  L.E.B.495.4K.  1917-09-05 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SZABINSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
STAWSKI AUG. WEHRM. - 1914-12-18 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STETZA GOTTL. ZIVIL GEF. - 1916-11-28 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STOPINSKI GUST. PION. - 1915-09-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STRIEWSKI RUD. ERS.REK. - 1915-06-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
SCHONFELD ERNST GEFR. D. R. 7.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-17 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL EWALD RES. 2. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHERBARTH FRANZ RES. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-22 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SCHUBBERT RICHARD WEHRM. 7. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
STUTH FRIEDRICH RES. 8. KOMP. RES. INF. REGT. 2 1914-10-06 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SACK AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAHMEL MART - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALBORN WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALEIKE FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SANDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SANDWEG GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SARASA HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAUER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAUER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SAXER ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHADWINKEL FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFER FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄFERS KD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAFFERUS WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÄGE MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHARBERT P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHAREINA GOTTFRD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHARMACHER FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEDLETZKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEFFLER E - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEIDLER G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHENK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEREIKS PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHERENGALSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHEYTT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILD K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILFEROWSKI PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILLING HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHILLING HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHIMKE K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHIRMANN FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLECHTWEG WERN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLENDER HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLESIER VALENTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLEUSENER RICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLICHTMANN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIECKER THEOD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIEPS W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIEWE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLINKER ERZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHLIWINSKI HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMELING P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMERDER RNH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ANT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT III G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT IV K - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT REINH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT ROMAN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT V OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDT WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDTKE H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMIDTZDORF AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITT W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ III WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMITZ TH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHMULERICH - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER KL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNEIDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNELLE A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNITTGER FRDR. HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHNOOR AD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOER AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLICH GRG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOLZ PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÖNBECK H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHONERT G - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÖNING F - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHOPBACH O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRECK WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHRÖDER - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUBERT OSK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUBERT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUHMACHER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUHMACHER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ A. ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ ARTH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ FR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZ WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE O - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE W - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHULTZE - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUMANN HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHÜNHOFF WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHUNRICK ARNOLD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWARZ A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWARZWÄLDER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWELLE ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWENKE ER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWENKERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWERTER A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHWIERCZENNA ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SCHYMICZEK ALOIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEDDIG FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEBERGER JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEBERGER KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEFELD M - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEFELDT PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEWALD ERICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEEWALD R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIDENBERG KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIFFERT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEIFFERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SELINGER JAK - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SEMDER KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SENG ED - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBELS HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBERT VAL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEBERT WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEDERSLEBEN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEGER GOTTH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEGLER FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEMER JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEMON ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIEWERS CHARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIMNI JOS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIMON WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SIOLEK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKINDZEL FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SKRIPULETZ JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SMAGO FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SMAGO GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOBCZACK ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOLTY HRCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SONTOWSKI FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SOROF GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPECHT BRUNO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPECK RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPENNER P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPERLING HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPIELBERG R - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPIESS HCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPLINTER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SPORMANN FERD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAACK KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STACH HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STACHNICK JOH. BERNH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAHN MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STÄKEMANN H - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STANDAR FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STAPEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STARUB EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STREITNER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRELOW KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STRUCKMANN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
STUDT ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUDAU EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUE AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUHR ADOLF FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWYDEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZIELASKO AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZUKAY FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SALOW HERMAN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHEEL HEINRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHLORF WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHRIEBER KARL - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHULZ WERNER VIZEFELDWEBEL LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SCHURBOHM RICHARD WEHRMANN LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SEIFERT PAUL - RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STABOLEPSKI VALENTIN - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STEFANK JOHANN GEFREITER RESERVE INFANTERIE REGIMENT 225 1914-10-?? - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STOLLENBERG - WEHRMANN ? RESERVE INFANTERIE REGIMENT 84 1914-09-13 - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
STÜHMER GEORG - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SACHARATURA CHAIMA ROS. - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SAMSURA WASILI AUSTRIA - 1915-08-13 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHALC S. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHANDACH FRANS - - 1915-10-26 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHUBERT KAROL - - 1915-04-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHULAG JANOS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCIENTER ADAM - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SEDLACEK ANTON AUSTRIA - 1915-10-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SERINSTCH G. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SIEGEL EITZ - - 1915-09-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SIERIG GOTLIEB - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STCHASTIWTZER P. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
STOCHON FR. - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
SCHMIDT RUDOLF FUS. 8 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHULTZ GUSTAV GREN. 3 K.R.I.R. 93 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHULZ RICHARD FUS. 11 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHUTT HEINRICH RES. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SCHWEIKER JOHANN UNTEROFF. 1 K.I.R. 121 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SIEMERS KARL UNTEROFF. 2 K. 5 G.RZ.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SPRINGER ARTHUR KFRW 13 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STEFL MAX FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STEIN - KRIEGSFRW 12 K.I.R. 176 1915-08-10 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STORCH HUGO FUS. 10 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STORCH PAUL - MGK R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
STOSIK FELIX FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
SACK EDMUND GEFR. LIR.?/6K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SANDAR DERWATIS PIONIER K.U.K. PION. BAT. 5/5K 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHNEIDER OTTO - LJR.71.K 1915-08-08 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHNEKL JOHANN UTOF. LJR.?/12K 1915-08-06 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHUCKOWSKI ALBERT UTOF. FELD. ART. REG. 11.BAT. 1915-07-30 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHUR WILHELM LDSTM. - 1915-08-01 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SINKA JOSEPH ERS.RES. LIR.23/4K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SOBANSKI JOHANN WEHRM. LJR.6/10K 1915-07-20 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SOLLER JOHANN LDSTM. LJR.6/1.K 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STEINHOFF WILHELM LDSTM. - 1915-08-07 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STENHOFF - WERCH. - - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STRATMAN - WEHRM. LJR.6.MK - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SUPPER FRANZ ERS.RES. KUK. PION..BAT. 5/5.K. 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SYTES JOHANNES GEFR. LJR.10/9K 1915-08-03 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STACHE EMIL LANDSTURM. REG. J.R. 333 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
SEWCZICK AUG. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
SEWCZICK OTTO - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
SEWCZYK AUG. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
SEWCZYK AUG. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
SEWCZYK O. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
STOFFENBERGER AUGUST - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - MALKIENEN -
SEBROWSKI MAX - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - LEPACKEN -
SANCKUHL K. UNTEROFFIZIER 1 KOMP. ERS. BTL. INF. RGT. 19 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SCHNEIDER PHILIPP GEFREITER 1 K. INF.REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SCHÖN ANT. RES. JAG.PATR. F. K. K. FELD. JAG. BTL. 5 1914-11-18 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SEIPPLEL JOH. RESERVIST 1 K.INF. REG. 49 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SPECKA B. JÄGER 2 K. JÄG. BTL 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
STACHLYS E. UNTEROFFIZIER 4 K. INF.REG. 140 1914-11-30 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
SCHÄFER M. LANDSTM. 1 K LDST JNF BTL NEUSALTZ 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHEUBE O. RESERVIST 6 K JNF REG 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHIRMER H. UNTEROFFZ. 1. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHROTSSERGER WALTER GEFREITER 9 K JNF REG 71 1914-12-05 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHUBERT A. KRIEGSFREIW. 11. K. 1. BES. REG. POSEN 1914-12-04 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHWANTES E. OFFZ. STELLV. 3. K. LDST. JNF. BTL. POSEN III 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SIMON JAK. GEFREITER 3. K. LDST. J. BTL. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SONNTAG H. WEHRMANN 5. K. 1. ERS. B. J. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
STROZOWSKI TH. LANDSTM 2. K. LDST. INF. BTL. POSEN III 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
SCHAFFER - OBERLTN. LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
SCHRECK IWAN RESERVIST 6 K. GARD. FÜS. R. 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHRÖDER AUG. RESERVIST ? 1914-11-23 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHUBERT FRZ. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHWARZ A. - ? 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHWUCHOW O. - 11 K. INF. REG. 61 1914-11-2? - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHATTANICK VIKTOR JÄGER 3 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1884-12-23 KÖNIGSHÜTTE -
SCHILLING KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHMIDT ERICH MUSK 7K R.I.R. 226 1915-05-22 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHMIDT JASPAR LTT.D.R - 1915-06-26 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHMIDT MAKS JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1873-08-26 TAUCHA -
SCHMIDT REINHOLD LDSTM 8K R.I.R. 226 ????-06-03 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHOLZ ERNEST MUSK 1. K R.I.R. 226 1915-05-12 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
SCHRADER KARL JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-05-14 KLOSTER GRÖNINGEN -
SWITALSKI JOHANN JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-10-23 SZURKOWO -
SCHYMURA A GEFREITER REIT. A. B. LST. J. BT. BEUTHEN II 1914-11-23 - Zelów miasto, gm. Zelów, pow. bełchatowski łódzkie - - -
SCHMIDT HERM. WEHRM. 3 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BAT.48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEIFERT HERMANN UNTEROFFZ. 2 KOMP. LDW.BRIG.ERS.BATL. 48 1914-11-20 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SMIEGEL MICHAEL ERS.RES 1 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SOLEMANN OSKAR - - - - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STENGER REINHARD WEHRM. 2 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BATL.41 1914-11-22 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SALLACH ADALBERT MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SAPPELT KARL - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHWARZ ERNST - - 1914-11-20 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SEKULKA PAUL MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SRAMA JOHANN - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STARCZAK STANISLAUS - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SACHAROW STEF. RUSS. OFFIZIER LEIB. GARD. REG. LITAUEN 1914 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
STEPANOW S. RUSS. KRIEGER 158. JNF. REG 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SUNAKOW ? RUSS. 66. JNF. REG. 1914-12-30 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SCHOETTLER ERNST RESERVIST FUS. R. 34/7K 1914-12-17 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
STERZEL ALBERT WEHRM. 1. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
SATTLER WILH. LANDSTURMM. II L.J.B. BRESLAU I 1915-01-05 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHLEUTER E. WEHRMANN 7 K. LW. JNF. R. 72 1914-10-28 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHMIDT JOHANN WEHRMANN 2 M.K. LW. ESS. A. R. 6 1915-01-22 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHMÖE WILH. ULAN 2 ESK. UL. REG. 13 1915-01-11 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHÖLZEL WILH. RESERVIST 3. B. FUSS A. R. 15 1915-01-29 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHULZE BRUNO JÄGER RDF. K. JÄG. BTL. 5 1915-02-03 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUEL WILLY GERFEITER 1 K. GARD. REG. ? 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STAISALER M. JNFANTERIST 3 K. K.U.K. J.R. 50 1915-03-14 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZIDISURAN ULIN SZER. FELD. R. 19.? 1915-02-23 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SCHROR JAKOB ERS. RESERVIST 6 K. RES. JNF. R. 83 1915-03-10 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SEIFERT KARL MUSKETIER 9 K. JNF. REG. 32 1915-03-10 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STARKE PAUL SOLDAT 2 K. E. B. LW. J. R. 104 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUK TEODOR SZER. - 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUZMIN SUNIAN SZER. J. R. 50 1915-03-24 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZALADI ANDRE SZER. J. R. 51 1915-04-30 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZAN FRANZ SZER. J. R. 67 1915-04-04 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
STONIN - - 2 INF REG 1914-11-16 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
SCHAAB FRANZ GEFR. KK BAON 103 2 KOMP. 1915 - Szubienice wieś, gm. Szczerców, pow. bełchatowski łódzkie - - -
SUCZINSKI WINZET - - - - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
SCHMIDT II R. GEFREITER 3 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1892 - -
STANNIK TH KRIEGSFREIW. 1 K. ERS. B. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1888 - -
SAGANOWSKI MAXIMILIAN (MAKSYMILIAN?) GREN. 12. KOMP. GREN. RGT. 9 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHARF FR. (FRANZ?) SERGEANT 4. ESK. DRAG. ? 1914-11-23 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SCHINDLER ANTON WEHRM. (?) KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 48 1914 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SERFOZO LUDWIG INFL. II ERS. BATL. K.U.K. INF. RGT. 25 1914-12-24 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
SLISCH PAUL JÄGER 3. KOMP. K.U.K. FELDJÄGERBATL. 5 1914-12-21 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
STOJEK JAN - LEGIONISTA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
ŚLIWA FRANCISZEK - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
ŚLIWA JAN - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
SCHÄFER MAXIMILIAN RESERVIST RES.J.R.64/1K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHILLER BERTHOLD RESERVIST R.J.R.64/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHÖNFELDER FRIEDRICH WEHRM. RES.J.R.93/8K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
STAMM FRITZ WEHRM. RES.J.R.64/4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SYSKA MICHAEL GRENADIER RES.J.R.93/4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SCHILLER MAX MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT PAUL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SELLWIG FRITZ PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.86 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMA FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATTLER EMIL INF. IR 100 1915-04-21 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHRALL XAVER INF. BIR 3 1915-05-01 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT ANDREAS STBS.FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUBERT JOHANN INF. IR 3 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUSTER MICHAEL GFT. BIR 22 1915-04-30 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIFERT ERNST ERS.RES. PIR 58 1915-05-07 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIKORA CAMILLO LTN.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEZALA PETER MUSK. PIR 58 1915-05-06 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUSZ NIKOLAUS KAN./AUSTR.-WĘG. SHD 9 1915-02-27 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEPANIK JOHANN MUSK. PIR 58 1915-05-14 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMANSKI KASIMIR RES. PIR 58 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMANSKI THOMAS LDST.INF. IR 56 1915-03-16 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARZ LUDWIG SCH. SCH.R. 24 1915-01-03 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLOUF JOHANN GFT. SCH.R. 26 1914-12-31 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATTIG JOHANN PION. PB 21 1915-05-03 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEDLER OTTO MUSK. IR 46 1915-05-05 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SNOPEK JOSEF SCH. SCH.R. 3 1915-01-16 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAJKO LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-10 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖPPEL KARL LDST.SCH. - 1915-01-24 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÜLLER WILHELM LDST.SCH. SCH.R. 30 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKONSKI VINZENZ INF. I.R. 56 1914-11-23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIEWAK ANTON INF. I.R. 56 1915-07.23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STADNIK NIKOLAUS INF. - - - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANIECZEK GEORG RES.INF. I.R. 100 1915-02-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEČKA ADALBERT LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEDLON KARL E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKOPEK JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMEJKAL ANTON E.R.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOCHOR VINZENZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPICHAL JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPORKA ANTON SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STADKY JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAŠEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVAGR JOSEF KPL. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEJDA PROKOP SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SANICZ FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMITT JAKOB INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMORANZ SEBASTIAN LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER FRANZ MICHAEL INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER OTTO INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDERWIND MARTIN ZGSF. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULTHEISS ERNST ERS.RES. BIR 22 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEEBALD JAKOB INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMMET JOHANN INF. BIR 22 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMRČEK FERDINAND INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTA FRANZ INF. IR 36 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPONNER OTTO LDST.INF. IR 98 1915-03-16 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STECYSZYN MICHAEL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEHLIK WENZEL SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEJSKAL WENZEL SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRÖBL JOSEF KR.FR. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUAD JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STURM JOHANN INF. BRIR 13 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEC JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠVEHLA DANIEL LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA EDUARD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYDLO-ZAWIESKI JOHANN FAHNR./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 33 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT JOSEF INF. LDST.B. 19 1915-03-08 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIRG ANTON LDST.SCH. SCH.R. 34 1915-05-05 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIRIDONOW JEHRAW INF. IR 76 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEGON - INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRELKOWOJ PHILIPP INF. IR 73 - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZETKOW NIKITA INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SACHABDYNOW MUCHAMED INF. IR 34 1915-04-10 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHENKELBERGER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRIEBER BRUNO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAHM JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAUER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHAAL LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÄDLER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÄFER HEINR. GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEIBER JOSEF JG. TKJR 4 1915-03-18 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHELKLE FLORIAN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIFFER HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMERBER MARTIN MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMID FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDBERGER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEID JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHÖN LUDWIG RES. BIR 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWAB EMIL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWAB MATHIAS INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWALLER KASPER WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWEDA FRANZ TIT.ZGSF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWIND JAK. VZFLDW. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEINER ANTON E.R.INF. IR 7 1915-01-06 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEITZ ALOIS RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SERIWANE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEBENEICHLER GERBERT UT.JG. FJB 12 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SINGER JOHANN INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SINN KARL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMOLIK WENZEL RES.INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOLLINGER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOMNER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPEISER EDUARD INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIČAK WENZEL INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPRINGL JOSEF JG. - - - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANDL GEORG INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINER HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINERT WILHELM GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOFFEL LUDWIG UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STROHMIER MATHIAS INF. BAYER. RES. INF. REG. 13 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUCKY ADOLF VZFLDW. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUHLER VITUS UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZUKALA ANDREAS ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SACHLER OTTO GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAUR JOHANN UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHALK GEORG OFFZ.STELLV. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHARL SEBASTIAN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHELLKOPF XAVER ERS.RES. B.I.R. 9 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIELINGER THOMAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHILLER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMAUS JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMAUS MATHIAS INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMID ANDREAS JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMID II OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDLEITNER GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIDT JOH. UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER WILHELM ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNEIDER II JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHNIER KARL KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOBER MICHAEL JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOLZ EDUARD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOMBACHER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHOTT MAX [FRANZ] ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHROER HEINR. UTFF. PREUSS. RES. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ GOTTHOLF MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ II ANTON WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZE FRANZ ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUMANN FRANZ UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUSTER MATHÄUS ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUSTER PETER RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWAB MARTIN FLDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWACHULA ANTON INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARZ KARL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWINGSACKL JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHYRBIK FRANZ SCH. SCH.R. 24 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEDLAČEK ALBERT INF. I.R. 56 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEGALLA ANGELO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEHLHORST WILHELM UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIBT ROBERT INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIDE MAX MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEG GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEGELE FRANZ ALOIS ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIFFLER FRANZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SKORBEL JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMALIK JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMICHOWIEC JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMRČKA RUDOLF RES.ZGSF. F.J.B. 12 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMYKAJLO IGNATZ - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOKULUSZ JOHANN INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPIESSL RUDOLF PION. B.P.K. 19 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPITZER JOSEF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPORTARZ FRANZ LDST.GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SRAJER WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STADLER KARL INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STAUFER KASPAR GFT. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFAN FRANZ UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFANI DOMINIK MARTIN JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFFEL MARTIN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEGER ALBERT ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEHLIK JOSEF INF.TIT.GFT. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEHLIK JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-25 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINER MATHIAS INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINER OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOLZ XAVER RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STÖTTER MATHIAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRASSER JOSEF GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRAUBINGER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STREHLE JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUWAJ JOHANN E.R.KPL. I.R. 56 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUWALD MICHAEL JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠVAB FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYNAČEK FRANZ INF. I.R. 36 1915-04-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYWAK W. SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZABO STEFAN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZAVERIN FRANZ LDST.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEGULA FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZKARATA AFANASI GFT. I.R. 45 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SATRANSKY JOSEF ERS.RES.INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYKORO FRANZ INF. - 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOWODSKI DYMITRIEW INF. - - - Stróżówka I (nr 92) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHATZMANN JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIESSEL JOSEF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHINDLER RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMIED FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHMÖLZ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHŰRRER JOSEF SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SENKYŘ GOTTLIEB SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMID FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBKOWICZ GEORG SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOUKUP WENZEL SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPERBER ERNST KPL. SCH.R. 10 1915-02-17 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANEK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STASTNY RUDOLF LDST.GFT. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUCZALIN SALOMON INF. - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STUDENY MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZPUNAR LADISLAUS LDST.KPL. SCH.R. 17 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHUH FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWEIGER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIDL FRANZ SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOCHOR JOSEF ERS.RES. SCH.R. 28 1915-05-02 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUPREITER ANTON LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPRENGER ROBERT RES. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEMIENCZUK STEFAN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SULC ADOLF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZOBLY WASYLI INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAMEK - INF. IR 36 1915-04-06 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWABL LEOPOLD INF. IR 18 1915-04-05 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHWARHA FRANZ E.R.INF. LDST.B. 71 1915-03-04 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLADEK JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-03-28 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPOLEČNY KROPADL INF. IR 100 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STÉPANEK FRANZ E.R.INF. LDST.B. 71 1915-03-10 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STERN PINKAS LDST.INF. IR 21 1915-03-16 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STOLLE JOHANN INF. IR 18 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SRNA KISTO INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUNJKO MITAR LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHEFFCHYK JOHANN HORNN. P.R.I.R. 271 1915-05-(06-07) - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUGALSKI LADISLAUS MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-04 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
SAFRANOW PAWEL ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SPYRINA BORIS IWAN ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINBACH VINZENZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEDLAČEK GOTTLIEB ZGSF. SCH.R. 10 1914-12-12 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SOBOTKA JOSEF INF. IR 28 1915-03-16 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEFAN WILHELM E.R.SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVESTKA VINZENZ LDST.INF. IR 28 1915-03-21 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SALENK SMARKUS GFT. I.R. 35 - - Gorlice-Glinik (nr 98) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIROKY WENZEL ERSATZ RESERVIST INFANTERIST I.R. 18 1914-12-12 - Gorlice-Sokół (nr 88) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SACHAJ LEOPOLD LDST.INF. I.R. 57 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŠAFAŘIK JOSEF - I.R. 36 1915-01-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SAILER ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SALLER ANTON RES.SCH. SCH.R. 1 1915-02-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SAŠINKA FRANZ AS.-ARZT I.D.R. J.D.S.A. 12 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SATINSKI VINZENZ ERS.RES. I.R. 100 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHÄFFER LAJOS HONV. H.I.R. 9 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHAUER HEINRICH - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHAUWECKER ROBERT - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHEFER FRANZ - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHMIDT III JOHANN - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 1 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHMITTGEN HEINRICH - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 1 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHNEIDER KARL PION. - 1915-03-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCHULZ LEO GEFR. PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SCITZHOFER BLASIUS INF. I.R. 59 1915-04-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŠEBER EDWARD E.F. I.R. 36 1915-03-13 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SEDLÁČEK ALOIS KPL. I.R. 3 1915-05-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SEEGER JAKOB - PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SEILER STEFAN LDST. I.R. 59 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SEVCIK JOSEF FÄHNR. SCH.R. 3 1915-01-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIEDLIK JOHANN E.R.INF. I.R. 57 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIENCZAK VIKTOR SCH. SCH.R. 18 1915-01-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIEŠE KARL INF. I.R. 18 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŠIMA WENZEL LDST.INF. I.R. 18 1915-03-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIMIČEK BLASIUS INF. I.R. 3 1915-03-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SIMSCÓ ADAM HONV. H.I.R. 9 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŠKABAR ANTON INF. I.R. 87 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SKALA LEOPOLD LDST.INF. I.R. 21 1915-03-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SKURKA JOHANN INF. I.R. 30 1915-01-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SKURODA JAN INF. I.R. 30 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SLANSKY FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŠLEPAK FRANZ R.KPL.TIT.ZGSF. SCH.R. 24 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SMAGA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-02-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SMAŽINKA THEODOR KPL. I.R. 3 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SMEJKAL FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SOMOGYI PAUL HONV. H.I.R. 11 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SOUČEK WILHELM INF. I.R. 36 1915-04-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŠPRENAŘ JAROSLAUS KDTT.I.D.R. I.R. 18 1915-03-13 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STAINSKI VINZENZ RES.INF. I.R. 100 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STASZEL ANDREAS RES.INF. I.R. 20 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STAWINSKI MICHAEL INF. I.R. 34 1915-02-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STĄPOR MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEC JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEFFAN HEINRICH RES.KPL. F.K.R. 12 1915-03-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEINBERGER BALTHASAR INF. I.R. 58 1915-03-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STEPANEK LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STOPKA ANDREAS E.R.INF. I.R. 56 1915-03-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STRASAK FRANZ SCH. SCH.R. 14 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STROHMEIER JOSEF GFT. LDST.BEZ.KMDO. 9 1915-02-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUBERT JOSEF INF. - 1915-04-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUPP JOHANN SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SURYNEK FRANZ INF. I.R. 30 1915-04-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SWOBODA FRANZ INF. I.R. 24 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SYKORA RUDOLF INF. I.R. 18 1915-04-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZCEPAN ANTON E.R.INF. I.R. 3 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZELEZSÁN JÁNOS FÄHNR.KAN. H.R.A.D. 1 1915-02-13 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZUMAŃSKI LADISLAUS SCH. SCH.R. 18 1915-05-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŚWIATŁOWSKI LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
STŰRZEBECHER OTTO E.R.INF. INF.RTG.46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEVELDA MATHIAS INF. LDST.B. 38 1915-01-24 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMERNOW IWAN INF. IR 196 1915-04-01 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STECURA MICHAEL ZIVIL KTSCH. LDST.B. 19 1915-01-31 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STEINSBERG von ANOLFINGER LDST.SCH. SCH.R. 10 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRICKNER JOHANN JG. TKJR 1 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUSLYN FLORA PAWŁOWICZ - IR 244 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVIHOVSKY JOHANN R.KAN. FHR 10 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWIERKOSZ JAKOB ZGSF. IR 56 1915-01-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA IV FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYPELUKA PHILIPP INF. - 1915-01-06 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHULZ OTTO MUSKIETER P.R.I.R. 267 1915-05-05 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SERAFIN JOHANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SMIERCIAK JOAHNN LANDSTURM INFANTERIST I.R. 20 1915-05-08 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SÖSEL ANTON - Schw. F. H.D. - - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
STANGEL ALOIS INFANTERIST Ldst.M.B. 8 1914-12-25 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
STRUGALA ANTON LANDSTURM INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZENSKI JOHANN LANDSTURM INFANTERIST I.R. 20 1915-05-08 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SCHIMKE FRANZ INFANTERIST I.R. 100 1915-05-09 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIBT EMIL LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-05 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SEIDEL GUSTAV LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIEMIGRODSKI PETER LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SILBERMANN JOHANN LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SIMON LEOPOLD LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
SLEZAR KARL LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100