Nazwisk w bazie na literę W: 4100

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WOJTYCH RAFAŁ - - 1914-12-23 Łowczówek Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie 1986 Krzeszowice -
WERNIKE E. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-03-14 - nagrobek betonowy
WITTENBERG O. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-03-10 - tablica betonowa nr 2
WEBER - GREN R.J.R. 4 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1914-09-10 - tablica betonowa nr 2
WARNKE - GREN R.J.R. 64 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1914-09-07 - tablica betonowa nr 2
WIERZBIŃSKI JA. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1902 - -
WALCZAK JÓZEF SZEREG. - 1920-08-29 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
WIEWIÓRA FRAN. SZEREG. - 1920-11-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
WOJDYLAK STAN. SZEREG. - 1920-01-27 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
WICKI LUDWIK SZEREG. - 1920-01-18 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
WERNER RICHARD - INF. RGT. 23 1918-10-07 - Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1899-09-24 - -
WEHRS - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie 1899-05-24 - -
WALKUSCH AUGUST ERS. RES. LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1899-05-22 - -
WYLEZOL VIKTOR UNTEROFFIZIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1899-05-09 - -
WĘGLOWSKI PIOTR OFICER WOJSKA POL. - 1915-12-28 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1899-03-29 - grób rodzinny XI-4-1
WOSNITZA JOSEF KAN. - 1919-01-29 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1899-02-23 - -
WOJCIECHOWSKI JA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
WANDT LEON SZEREG. - 1918-06-19 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
WASITSCH SPASOJE SERB.GEF. - 1916-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOICU JONESCU RUMUNIA ZIV.GEF. 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOIKU TANASAKE GEM/RUMUNIA I.R.49 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WORONKOW IWAN GEM/ROSJA J.R.8 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WOROWIN BORIS GEM/ROSJA I.R.192 1917-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
WAŁKIEWICZ TOMASZ SZER. 11 KOMP. P.P. NR 454 1918-04-22 PACAUT WALD (MERVILLE) Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1898-12-12 LUDWINOWO -
WOZNY JOHANN - - 1921-01-24 - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1898-09-04 - -
WIATREK JOHANN - - 1914-05-11 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1898-08-27 - -
WIESCHALLA ALOIS MUSKIETER 2 KOMP. IR 72 1919-04-26 OPOLE Opole V miasto, gm. Opole, pow. opolski opolskie 1898-07-16 - -
WELZ EMIL SZER. 11 KOMP 1 ZAPAS. BAT. P. P. NR 20 1917-10-23 FILAIN - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1898-06-22 PĘPOWO -
WALEŃSKI LEON SZER. 1 ODDZ.CIĘŻKICH KARAB. MASZ. NR 74 1917-07-16 VERDUN Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1898-06-05 GĘBICE -
WERNER HERMANN - RES. JAGER ABTL. 21 1915-06-11 - Przecznica wieś, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie 1898-05-20 - -
WEISS FRITZ KANONIER 3.BATT.II.E.FELD.-ARTL.RGT.73 1917-04-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-01-03 - -
WENDLER B. WEHRMANN 3 K. E. BTL. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1898 - -
WELKOWITSCH GEORGI SERB.GEF. - 1916-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
WILDE OSWALD - - 1919-01-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-12-26 KUTTLAU -
WITULSKI AUG. MUSKT. - 1917-01-05 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-23 Thomareinen -
WILDENSEE FRITZ FLIEGER 3.KOMP.FLIEGER-ERS.ABT.11 1917-07-29 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-11-02 - -
WASZYŃSKI JAN KAN 2 ZAPAS. BAT. PUŁKU ART.POLOWEJ NR 75 1917-09-16 LESZNO - SZP. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-08-07 BABKOWICE -
WITSCHEL HERRMANN - - 1916-04-13 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-08-05 - obelisk
WAWCZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 Rumunia Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1897-06-22 - -
WILSKE ERICH - - 1917-06-29 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1897-05-17 - -
WAWRO CZESŁAW MARIAN KADETT-ASPIRANT I.R. 57 1915-05-04 BIECZ Biecz IV (nr 108) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie 1897-02-10 ZBOROWICE przy kościele
WANDOHOFSKY HERMANN FUNKER 3.LEHR.ABT.KOMM.D.FLIEG.FZL.A. 1917-03-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-02-04 - -
WALTER GUSTAV - - 1917-07-08 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1897-02-01 - -
WISZNIEWSKI ANAST. WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1897 - -
WALKA FELIKS LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1897 - -
WOJCIECHOWSKI RO. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
WOJTYNIAK AN. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
WASILE TUDOR GEM./RUM. I.R.3 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WELITSCHKOWITZ MILORAD SERBIA GEF. 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WGLENKO NIKOLAJ UTFFZ./RUSS. SCH.R.8 1917-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
WINTER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1897 Eulenburg -
WOJCIECH S. - - 1917-12-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-11-13 Wijewo -
WERNER HEINRICH - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-26 WEIMAR -
WIESCHOLLIK KARL - - 1918-08-31 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1896-08-30 - -
WENZLIK JOHANNES LEUTNANT - 1919-01-12 NYSA Nysa I miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie 1896-08-18 - -
WALTER GEORG - - 1918-10-31 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-12 GUBEN -
WEESE TEDEUSZ - I B LEG. 1915-07-21 OKOLICE URZĘDOWA Dzierzkowice-Rynek wieś, gm. Dzierzkowice, pow. kraśnicki lubelskie 1896-07-14 CZĘSTOCHOWA -
WYŁKIN PIOTR - - 1917-11-20 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1896-06-28 - -
WIERZBOWSKI ANTON GRENADIER 3.KOMP.STURMBATL.12 1917-06-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-06-11 - -
WINKLER PAUL KANONIER FUSSARTL.RGT.SCHLES.6 1917-04-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-04-09 - -
WINTERLING ERNST LANDSTURMMANN 5.KOMP.LDST.JNF.BATL.KATTOWITZ 1916-10-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-13 - -
WIKA JÓZEF - - 1918-10-20 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1896-02-17 - -
WIRK WILHELM UNTEROFFIZIER - 1918-04-11 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1896-01-28 - obelisk
WOJTYCH RAFAŁ ZGSF. (PLUT.) POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-22 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1896 Krzeszowice Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
WAKULIN IGNAT UTFFZ./RUSS. I.R.205 1918-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WERONENU PETRE GEM/RUMUNIA I.R.7 1917-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WINIK GRIGORI GEM/ROSJA I.R.328 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WLASJONOK IGNAT GEM/ROSJA I.R.33 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WOLODIN IWAN GEM/ROSJA I. R. 48 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WOZNIUK JAKOW GEM./RUSS. I.R.40 1917-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
WOLFF G. - - 1916 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1896 - -
WENDT WILLY TRAINFAHRER MAGAZ-FUHRPARKKOLONNE 51 1917-04-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-11-12 - -
WERMUTH W. MUSK. 3 KOMP. FÜSL. REGT. 33 - - Paprotki Kolonia wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1895-10-?? - -
WALKE WILHELM KÜRASSIER ERS.ESK.I.BIB.KÜRASS.RGT.1 1916-10-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-09-25 - -
WOJCIECH J. - - 1915-12-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-09-05 Wijewo -
WIECKOWIAK IGNAZ - - 1917-05-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1895-08-03 - -
WAZINSKI KARL MUSKT. - 1917-01-06 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-08-02 Dlusken -
WACHOWIAK FRANCISZEK - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-05-24 SIEDLEC -
WIRKEL JOSEF LDST. GEFR. 3 KP. ARM. BATL. 108 1915-06-28 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1895-04-04 - -
WITSCHEL RICHARD - - 1916-10-08 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1895-03-13 - obelisk
WELCHERT MAX MUSK. 7 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-12-05 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1895-03-13 - -
WIERZBIŃSKI IG. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 GÓRZNO -
WOJCIECHOWSKI FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 Górka -
WILCZEK JOSEF - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
WILIŃSKI JAN ŻOŁNIERZ ZAPASOWY ARMII ROSYJSKIEJ - 1915-01-18/19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie 1895 - 2 nagrobki
WILCZEWSKI ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.430 1917-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WIODING AUGUST GEM./RUSS. MÖRS.DIV.27 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WLASSOW ALEXANDER GEFR/ROSJA I.R.190 1918-01-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WORONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.218 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WORONOW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 249 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
WALTER ANTON FELDW. KADET. ASP. K.u.K.I.R.51.17.Fk 1915-06-20 - Odrzywół wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski mazowieckie 1895 Kolozsvar -
WACHOWIAK IGNACY SZER. 1 KOMP. REZ. P.P. NR 6 1917-05-02 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-12-11 BABKOWICE -
WRÓBLEWSKI IGNACY - REGIMENT PIECHOTY NR 129 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-07-15 ZALESIE MAŁE -
WOJCIECH B. - - 1915-06-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-07 Wijewo -
WEIGANG PAUL - - 1915-05-05 LAZARET CREBONZ, GALIZIEN Stary Wielisław I wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie 1894-05-09 - -
WELKE PAUL EINJ[ÄHRIGE] FREIW[ILLIG] INF. RGT. 49 1917-05-04 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-05-05 - lapidarium
WASZYŃSKI STANISŁAW SZER. 8 KOMP. P.P. NR 43 1918-04-25 GDAŃSK - SZP. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-04-21 WILKONICE -
WITTCHEN JÓZEF - - - - Kamionna wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie 1894-03-05 - -
WENTZIEN FRIEDRICH - - 1915-06-11 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1894-02-25 - -
WOZNIOK ANTON - - 1918-11-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-08 - -
WIECZOREK JOSEF - - 1915-01-15 - Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1894-01-10 - -
WUTTKE WILHM WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1894 - -
WOLNY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie 1894 - -
WAJSZCZAK ST. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
WAWRZYNIAK IG. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
WALITOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 281 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WALITZKI MATFEJ RUSS.ZIV.GEF. - 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WASYLIWITSCH SCHIWOIN GEM./SERB. I.R.14 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WELKOWIC STARODA GEM./SERB. I.R.7 1918-07-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WENOGRADOW ANDRAI GEFR/ROSJA ART. R. 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WETSCHAGIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 167 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WIDKOWSKI STEPHAN GEM./RUSS. I.R.277 1917-07-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WIRLAN FEODOR GEM/ROSJA I. R. 71 1917-10-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WRUBLEWSKI GAWRIL GEM/ROSJA I. R. 20 1918-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WYNTUK MARK GEM/ROSJA I. R. 231 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
WAGNER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg ps. ŚWIT
WALTER ERWIN - - 1915-02-23 FLANDERN Wykroty wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1893-12-09 - -
WARNERKE FRIEDRICH - 4 KOMP. REGT.'12 1915-02-26 - Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1893-11-05 - -
WIESENTHAL WILLI - - 1917-04-25 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1893-04-16 - -
WENDER RICHARD PION. G.P.B. 7 1915-05-24 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1893-03-06 - -
WNUK KARL JG. F.J.B. 16 1914-12-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 PITROWICE -
WILKOWSKI MI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
WESOŁOWSKI W. SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
WASILJEW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.105 1918-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WASSILJEW MATWEJ GEM./RUSS. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WEISBERG ABRAM UTFFZ./RUSS. I.R.250 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WOROBIOW WLADIMIR GEM/ROSJA I.R.3 1918-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
WRÓBLEWSKI BRUNO SZEREGOWIEC 3 PP. 4 BAON LEGIONÓW 1914-10-27 - Bohorodczany Ukraina, obwód iwanofrankiwski Pogranicze 1893 - -
WEIHER RICHARD - - 1914 - Forst III Niemcy Pogranicze 1893 - -
WEISE EMIL EINJ.-FREIW. - 1914-09-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1892-12-31 - -
WAGNER JOSEF - - 1917-09-17 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1892-11-01 - -
WANDZEL KAROL - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1892-10-12 Żywiec -
WERNER ERNST - RES. INF. RGT. 1 1915-10-10 Garbonowka / Rosja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1892-10-08 - -
WECHSELMANN KURT - - 1918-10-19 KANTARA BEI KAIRO Szczecin II miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie 1892-04-04 - -
WACHOWIAK WALENTY KAN. 6 BATERIA ZAPAS. PUŁKU ART. POL. NR 58 1915-05-01 KONTY (KĄTY) Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-02-01 WILKONICE -
WIENCIERZ JOHANN ARTL. - 1915-04-30 MARKOWICE Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1892-01-27 MARKOWICE -
WASSILJEW KONSTANTIN GEM/ROSJA I.R.2 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WATSCHENKO PAWEL GEM/ROSJA I. R. 86 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WATSCHURK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 12 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WLADIMIROW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.110 1918-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WOLKOW WASSILI SERGT./RUSS. I.R.110 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WORONZOW NIKOLAI GEM/ROSJA I.R.30 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WUCZICZ SWETOSAR GEM/SERBIA I. R. 15 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
WEITZEN ARTH. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-?-18 - Rotunda i nagrobek
WARSALA FRANCISZEK LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1891-12-01 - -
WINKOWSKI OTTO LANDST. - 1916-07-25 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-08-17 Langgut -
WEINERT OSKAR GEMEINER INF. REG. 37 1915-03-10 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1891-07-29 - -
WIETERSHEIM von AXEL - - 1918-10-29 ST. FERGEUX Bogdanów II wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie 1891-07-05 POZNAŃ -
WITTEK KARL BOOTMANNSMAT - 1917-09-30 - Wierzbie wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891-07-01 - -
WOJCIECH P. - - 1918-04-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-04-12 Wijewo -
WEBER HEINRICH RES.INF. P.I.R. 10 1915-05-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1891-03-15 - -
WENDRINER KARL GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-04 - Rotunda i nagrobek
WENZEL PAUL MUSKETIER 2.KOMP.JNF.RGT.62 1917-03-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-02-18 - -
WALCZAK ANTONI SZER. 4 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 50 1915-04-07 COMBRES - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-01-05 BABKOWICE -
WESTLUGIN WASSILI UNTEROFFIZIER 3.KOMP.97.RUSS.JNF.RGT. 1917-04-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1891-01-03 - -
WIESNER RICHARD GEFR. 10 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1914-12-22 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1891-01-02 - -
WEYDIG G UNTEROFFIZIER 4 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1891 - -
WŁODARCZAK PI. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1891 - -
WASSILIEW SERGEJ GEM./RUSS. I.R.115 1918-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WESSELTCHAKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.14 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WOLTSCHKOW ARTJON GEM/ROSJA I. R. 4 1918-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WORONKO ANDRE GEM/ROSJA I. R. 35 1917-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
WETZEL ROBERT - - 1914 - Forst III Niemcy Pogranicze 1891 - -
WEISE KARL GEFR. - 1918-02-19 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1890-11-23 - -
WEISS GUSTAV - - 1921-10-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1890-11-16 - -
WOICZYK FRANZ ERS. RES. 4 I.R. 78 1918-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-10-06 KNEJA -
WYSTENEP EMANUEL GRENADIER 2.VERW.KOMP.1.E.GREN.RGT.11 1917-04-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-08-06 - -
WITTNER HANS - - 1914-09-22 FRANCJA Oława I miasto, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1890-06-29 - -
WINKLER MAX KANONIER GARNIS.BATT.E.FELDA.RTL.RGT.11 1917-05-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-06-20 - -
WIDLIŃSKI - UNTEROFFZ. GARDE.RELHARTL.RGT.1 BATL. 1914-12-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-06-15 - -
WEISSENBERGER ALFRED MUSKETIER REKR.DEPOT.E.INF.RGT.34 1916-03-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-03-22 - -
WOGALZKE MAX - - 1917-08-12 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1890-02-20 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
WANIELIK RICHARD KAUFMANN - 1918-04-18 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1890-01-29 - obelisk
WANITSCHEV IWAN SOLDAT 7.KOMP.7.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1890-01-26 - -
WYSUJAK - RESERW. INF.RGT.47 2 KOMP. 1919-07-25 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1890-01-12 - -
WOHNSER JOHANN - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1890 - J. Drogomir go nie wymienia
WILTNER FERDINAND SCH. SCH.R. 9 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 EINSIEDL -
WOJTKOWIAK MA. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
WOLMIN WIKTOR - - 1916-08-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
WARTANOW SAAK GEM./RUSS. I.R.1 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
WEKLENKOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 122 1918-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
WEIGMANN - GRENADIER - - - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1890 - -
WĘKLAR STANISŁAW INŻ. PPOR. 7 BAON STRZELCÓW POLOWYCH 1915 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1890 - -
WEDENJAPIN JAKOB GEM/ROSJA I.R.41 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 188? - -
WINKLER ROBERT - - 1914-08-22 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1889-10-29 - obelisk
WABITSCHEWITSCH FIDOR UTFFZ. - 1918-09-27 - Olsztyn III miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1889-09-16 - -
WISTUBA ALBERT SCHÜTZE - 1916-10-17 SOMME Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-09-08 - -
WYRTKI ALBERT - - 1915-09-25 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1889-09-03 * - * informacja nie umieszczona na tablicy
WERNER HEINRICH - - 1916-03-09 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1889-06-09 - -
WINIARZ FELIKS - - 1918-11-05 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1889-05-15 - -
WOJCIECHOWSKI JÓZEF - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-03-02 SIEDLEC -
WISTUBA ALBERT UNTFFZ. - 1915-09-06 LORETTE Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-01-07 - -
WOLNY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie 1889 - -
WŁODARCZAK ŁU. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1889 - -
WERBICKI LEONTI - - 1916-03-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
WABILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.270 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WACHROMEJEW TEODOR GEFR/ROSJA I.R.129 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WARDA STANISLAUS GEM./RUSS. I.R.23 1918-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WASCHKEWITZ GASPAR GEM./RUSS. I.R.110 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WEOSOW ILIAS GEM/ROSJA I.R.95 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WLOSEK FRANZ RUSS.ZIVILGEF. - 1917-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WOLOBOJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.70 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WOROBJOW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WORONZOW IWAN GEM./RUSS. I.R.162 1916-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WUJANOWITSCH SCHIWAN GEM./SERB. ARTL.81 1917-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
WOLLNIK PETER - - 1918-06-20 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1888-10-17 - -
WIEKIZYN SERGEW - - 1915-08-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-10-07 - -
WENDE PAUL - - 1918-11-22 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1888-09-24 - -
WEND WIKTOR - - 1915-03-15 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1888-07-21 - -
WEJNERT HENRYK - - 1916-07-04 ESTREE Warszowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie 1888-07-01 - -
WOTZITZKY OTTO LANDSTURMMANN 1.KOMP.1.E.BATL.GREN.RGT.11 1915-11-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-06-29 - -
WRONA AUGUST SERGEANT - 1914-08-25 Schirmeck Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1888-05-08 - obelisk
WATZENSTEIN JULIUS RES.INF. B.I.R. 13 1915-05-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1888-04-25 - -
WĘGLOWSKI FLORIAN OFICER WOJSKA POL. - 1915-01-23 - Rzeszów miasto, gm. Rzeszów, pow. rzeszowski podkarpackie 1888-02-13 - grób rodzinny XI-4-1
WEDER GUSTAV INF. I.R. 98 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 LEITOMISCHL/LITOMYŠL -
WARIN DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 131 1918-08-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WASERJANU GEORGE GEM./RUM. I.R.64 1917-06-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WASILE SOARE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WASILE WASILE GEM./RUM. I.R.36 1917-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WATIAKOW ALEX GEM/ROSJA I.R.3 1918-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WEILS AUGUST GEM./RUSS. I.R.96 1916-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WERESCHTSCHAKO MICHAEL GEM./RUSS. SCH.R.10 1917-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WETROW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.150 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOJTSCHUK WLADISLAUS GEM/ROSJA I. R. 1 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOLADY JLIE GEM./RUM. I.R. 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOLOSNIKOW WASILI GEM/ROSJA I. R .37 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WOSCHKOWITSCH FRANZ GEM/ROSJA I.R.1 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WRABIE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R. 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
WÓJCIK IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BRZOZOWA Na liście strat wykazany jako ranny
WOJACZEK LUDWIK - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1888 - -
WLASOW JAKOW - - 1915-09-27 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887-09-02 - -
WASZYŃSKI WAWRZYNIEC - 12 KOMP. REZER. P.P. NR 88 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-07-10 WILKONICZKI -
WOLF - LDSTM. LDSTM.INF.REGT.8 1916-07-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1887-03-03 - -
WISTUBA PAUL MUSK. - 1916-03-23 VERDUN Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1887-01-17 - -
WASSILEWSKI FRANC - - 1915-10-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1887 - -
WACHRUCHOW ALEXANDER GEM./RUSS. I.R.209 1918-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WACHRUSCHOW WASILI GEM./RUSS. I.R.164 1917-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WALKIN WLASI GEM/ROSJA I.R.5 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WASILKOWSKIJ MJEJER ROSJA 139 P.P.16 R 1917-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WISCHUJAKOW STEPAN GEM./RUSS. I.R.87 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOGANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.10 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOJUCH IWAN GEM./RUSS. I.R.112 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOLOCZUGIN TEODOR GEM./RUSS. I.R.85 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WOSTOJUCHIN TROFIM GEM/ROSJA I.R.474 1918 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
WÜRTELE ROBERT OB. LEUTNANT K.u.K.I.R.51.16.Fk 1915-06-20 - Odrzywół wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski mazowieckie 1887 Innsbruck -
WAGNER MAX GEFREITER 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-12-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-11-30 - -
WEGNER MAX GEFREITER - 1918-10-03 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-11-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
WEDDIG HERM. ERS. RES. 2 K. LANDW. INF. REGT. 76 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1886-10-20 - -
WIERACHOWSKI THEODOR RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie 1886-10-15 BOLECHOWO -
WILCZEK JOSEF FÜSILIER GARDE-FÜS. REGT. 1918-04-13 KOTÓRZ WIELKI Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1886-10-09 - -
WILLMS JAN - - 1914-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-08-28 BOEN -
WIESER JOSEF - PION. RGT. 18 1916-03-09 Verdun / Francja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1886-07-18 - -
WACHOWIAK PIOTR SZER. 12 KOMP. P.P. NR 99 1918-03-15 CERNAY - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-05-23 SIEDLEC -
WACHOWIAK JÓZEF - 3 KOMP. REGIMENTU PIECHOTY NR 335 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-03-05 BABKOWICE -
WOCHNIK P. - - 1915-02-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-01-30 Wijewo -
WINKLER OTTO LDSTM. - 1916-09-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1886-01-19 - POMNIK
WILCZEK AUGUST - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1886 - -
WASSILJEW IWAN GEM/ROSJA I.R.43 1918-10-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WASTSCHENKO JEFIM GEM/ROSJA I.R.98 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
WILCZKOWICZ ANTONI - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 KWIATKOWICE -
WOJNAR JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIECZ -
WÓJCIK STANISŁAW - I.R. 27 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 MOKRZYSKA -
WILAMOWITZ-MOELLENDORFF von TYCHO - - 1914-10-15 IVANOGROD Wymysłowice wieś, gm. Strzelno, pow. mogileński kujawsko-pomorskie 1885-11-16 - grób symboliczny
WITSCHEL GUSTAV - - 1918-07-01 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1885-09-09 - obelisk
WÖRCHENBACH - - LANDW.INF.RGT.133 1915-07-23 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1885-03-16 - -
WIESNIEWSKI JOSEPH - - 1915-06-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-02-17 BATKOWO -
WUSKE PAUL LANDWEHRMANN - 1914-12-25 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-01-25 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 100
WÓJTA JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1885 - -
WINZFELD TOMASZ SZEREG. - 1920-03-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1885 - -
WISTSCHOREK STANISLAUS GEM/ROSJA FEST. A. R. 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WLADU JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOICILE GEORGE GEM./RUM. I.R.72 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOLKOW GRIGORI GEM./RUSS. I.R.503 1917-07-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOLOSCHIN PETER GEM/ROSJA I.R.309 1917-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WOLOSCHKA LEONTE GEM/ROSJA I.R.91 1918-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WORONKIN STEPAN GEM/ROSJA I. R. 1 1917-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WTOROJ IWAN GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
WIEDERA JOHANN ERS-RESERVIST 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-05-28 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-11-22 - -
WASZCZYŃSKI (WASZYŃSKI) FRANCISZEK SZER. 5 KOMP. P.P. NR 172 1917-07-17 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-11-17 CHOCIESZEWICE -
WOLTER GUSTAV PION. 1 LDW. PION. KP. 1915-11-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1884-10-15 - -
WALCZAK LUDWIK - - 1917 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-08-16 BABKOWICE -
WIT WIKTOR - - 1918-04-05 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1884-07-27 - -
WOŹNIAKOWSKI STANISŁAW - 8 KOMP. 2 BAT. LEGNICA REZ. P.P. NR 7 lis-14 BELGIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-04-22 ZALESIE WIELKIE -
WOLLEK PAUL ERS.RESERVIST 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.10 1916-03-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-01-25 - -
WAROW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.3 1918-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WASSIN STEPAN GEM./RUSS. I.R.1 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WELITSCHKOWITZ LAZAR GEM./SERB. I.R. 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WLOSOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.9 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WOROBJOW NAUM GEM./RUSS. I.R.200 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
WANDZIOCH STEFAN - - 1918-09-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1883-12-27 - -
WOSNITZA ANDREAS - - 1917-06-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1883-10-04 - -
WALCZAK MICHAŁ KPR. 10 KOMP. REZ. P.P. NR 37 1916-03-10 VANA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-08-19 ELĘCIN -
WACHOWIAK JAN - 1 KOMP. P.P. NR 329 1917-07-11 MAJDAN OB.UKRAINA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-05-12 SIEDLEC -
WÜRFEL GUSTAV - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1883-04-23 NAHNGEISE -
WOZNIAK HUGO - - 1917-07-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1883-01-10 - -
WAISZWIL JERIK GEM/ROSJA I.R.110 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WARENIK ANDREI GEM/ROSJA I.R.245 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WAWULIN TROFIM GEFR/ROSJA I. R. 272 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WEIDE IGON* GEM./RUSS. I.R.115 1917-08-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WOLKOWETZ SACHAR UTFFZ./RUSS. I.R.112 1917-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WORONOW LUKA GEM/ROSJA I. R. 170 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
WITOSZEK KONSTANTY - - 1917 UTINSKA GUB. Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1883 ŻORY-OSINY -
WUR?? WILH[ELM] G[E]F[REITE]R - 1915-04-11 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie 1882-11-09 - -
WIEGAND PAUL - - 1918-04-22 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1882-01-07 - -
WEININGER PAUL INF. I.R. 68 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 FEGYVEREK -
WOTA ANDREAS SCH. SCH.R. 34 1916-05-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 GITALOWICE -
WAWRZYNIAK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
WÓJTA ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1882 - -
WALEWATSCH ILARIAN UTFFZ/ROSJA I. R. 115 1917-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WARAKIN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.230 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WASILJEW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.16 1917-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WIRUMORIM RUBEN GEM./RUSS. I.R.179 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WOJUWOD KANSTANTIN GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
WYRWOLL SYLWESTER GEFREITER - 1918-05-22 - Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie 1882 - 1)
WIENCHULA JOHANN SZEREGOWY - 1915-04-07 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1881-12-04 - -
WEISS LEO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-10-29 - nagrobek i rotunda
WIEMER HEINRICH LANDSTURMMANN 4.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1917-04-20 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-07-21 - -
WOLTER HEINRICH WEHRM. 1 K. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-08 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1881-05-03 - -
WROBIŃSKI PIOTR - - 1914-10-13 pod Nasiłowem pow. Radziejów Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1881-04-22 Dobrzyca -
WOŹNIAK ST. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
WÓJTA JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
WOSSNENKO STEPAN GEM/ROSJA I. R. 18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
WILDE FRANZ - - 1918-07-17 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1880-10-30 - -
WOŚKO FRANCISZEK - - 1915-02-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1880-10-10 - -
WOISEK PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.11 1916-04-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-09-02 - -
WORMUTH HERMANN RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1880-07-06 - -
WANDEL FRANZ - 2 K. LANDW. INF. REGT. 76 - - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1880-07-03 - -
WIDUCH WŁADYSŁAW PORUCZNIK ART. LEG. POLSKICH - 1917 PRZEMYŚL Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1880 - -
WASSILJEW PIOTR GEM/ROSJA I.R.78 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WEINN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.267 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WERJEWKIN PIOTR GEM/ROSJA I.R.47 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
WEND JAN - - 1915-06-21 - Dziembowo wieś, gm. Kaczory, pow. pilski wielkopolskie 1879-12-13 - -
WIESBAUM - GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1879 - -
WOLDT ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1879 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
WALKO KARP GEFR/ROSJA I.R.100 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WLEDIJKIN FGOROW GEM/ROSJA I. R. 56 1915-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WOLKOW KUSSMA GEM/ROSJA I. R. 114 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
WEICHL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 WILHERING -
WOLLSTENIAK JOHANN - - 1916-04-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-14 KOLASZKOWICE -
WIETRZYNSKI BARTH. WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie 1878-08-21 POZNAŃ de facto Preuss. RESERVE Inf. Rgt. nr 46
WEISE OSKAR LANDWEHRMANN 101 REGIMENT PIECHOTY 1915-03-09 - Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1878-03-23 - -
WALEWSKI (WALEŃSKI) JÓZEF - 2 KOMP. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 37 1916-02-24 SAMOGNEUX Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1878-01-24 MAGDALENKI -
WASILE JON GEM./RUM. I.R.75 1917-01-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WASILEW PETER GEM/ROSJA I.R.271 1918-10-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WASSILYJEW FEODOR GEM./RUSS. I.R.53 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WERDJANOW SERGEI RUSS. I.R.12 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WESSELKA ANTON GEM/ROSJA I.R.86 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WILHELM JON GEM./RUM. I.R.77. 1917-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WORONOW DIMITRI SERGT/ROSJA I.R.248 1918-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
WAJNER FRANC. - - - - Cieszyn V miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie 1878 - -
WEISE JULIUS LDSTMM. - 1918-10-10 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1877-09-09 - -
WICHERT FRANZ ARM. SOLD. ARM. ERS BATAL. XXII 1923-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1877-07-27 - lapidarium
WIECZOREK I JOSEF ARMIERUNGSSOLDAT 2.KOMP.ARMIER-BATL.19 1916-06-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-03-12 - -
WEISS OSKAR LANDSTURMMANN 2.KOMP.FÜS.RGT.38 1916-03-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1877-01-04 - -
WIESER ANTON SCH. K.SCH.R. I 1914-11-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1877 - -
WALYNETZ ANDREI GEM/ROSJA I.R.33 1918-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WARGATU JOAN GEM./RUM. I.R.18 1917-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WASSOJEWITZ DOBRIWOJE SERB.GEF. - 1918-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WEDJAKIM STEPAN GEM/ROSJA I.      R. 211 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WOROBJOW WASILI GEM/ROSJA I. R. 169 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
WEISS JOSEF - - 1919-08-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-09-02 - -
WOŚKO JAN - - 1916-05-23 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1876-02-08 - -
WOSZCZYNA STANISLAUS SAN.SOLD. - 1915-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1876 BOLETIN -
WIERZBIŃSKI KA. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1876 - -
WLASENKO FEDOSI UTFFZ./RUSS. I.R.85 1916-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
WOSSLER FRANZ LANDSTURMMANN 2.KOMP.2.E.FUS.RGT.38 1916-08-01 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-11-09 - -
WOTZKA VINCENT FEHRER ERS.KOMP.NACHR.ERS.ABT.6 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-09-23 - -
WERSIG EMIL LANTSURMMANN 2.BATL.LAND.JNF.RTG.19 1917-08-08 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1875-09-12 - -
WOSNITZA FRANZ LANDWEHRMANN - 1917-12-30 - Leśnica I miasto, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie 1875-08-01 - 1)
WOITALLA STANISLAUS - - 1917-08-19 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1875-07-25 - -
WALCZAK STANISŁAW - 8 KOMP. P.P. LANDWERY NR 350 1916-07-19 WERCHY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1875-04-12 BABKOWICE -
WEBER EDMUND SOLDAT GREN. REGT. 100 1917-07-08 PILLKEM Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1875-02-18 MARKERSDORF (Markocice) -
WOLKOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.241 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
WESTERIONEK IWAN RUSS. SOLDAT I.R. 249 5 KOMP. 1918-10-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1875 LOSCHILNO -
WOLLNY THOMAS - - 1918-04-06 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1874-12-18 - -
WOISCHNITZOK JOHANN LANDSTURMMANN 4.KOMP.LDST.JNF.BATL.OELS(VI.16) 1916-03-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-09-10 - -
WARZECHA PETER - - 1915-02-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1874-03-01 - -
WENGERSKI ANTON GEM/ROSJA A.R.1 1915-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
WOJCIECHOWSKI SZYMON PODOFICER 8 KOMP. P.P. NR 329 1917-07-08 PAWEŁCZE OB. UKRAINA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1873-10-07 KUNOWO -
WASYLYSZYN DANILO SCH. K.K SCH.R. 32 1918-02-05 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1873-05-05 - -
WENZE KARL - - 1919-01-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-01-27 SCHILDBERG -
WISTREBIRZOW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.10 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
WENDE HEINRICH LANDSTURMMANN 7.KOMP.KRIEGSBEKL-AMTVI.A.K. 1917-05-02 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-07-02 - -
WIEDERMANN HERMANN LANDSTURMMANN ERS.PFERDE-DEPOT.VI.A.K. 1916-01-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-03-08 - -
WIECZOREK IGNATZ - - 1916-12-13 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1872-02-01 - -
WICHLJAJEW ANTON GEM/ROSJA I.R.222 1918-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WOTSCHAL FELIX GEM./RUSS. I.R.115 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
WERNER GUSTAV - - 1916-07-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-10-01 SAGAN -
WIELGORZ (WIELGOSZ) MACIEJ - 5 KOMP. P. P. NR 329 1914-12-09 WODZIERADY P. ŁASK Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1871-02-15 KRAJEWICE -
WANDE GUSTAV - - 1916 - Forst III Niemcy Pogranicze 1871 - -
WINKLER EDUARD FAHRER RESP.ABT.E.FUSSARTL.RGT.6 1916-12-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-08-08 - -
WEINERT JOHANN STELLENBESITZER - 1915-07-27 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1870-04-28 - obelisk
WESSNER EMIL ARMIERUNGSSOLDAT 1.KOMP.ARM.BATL.19 1917-09-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-04-06 - -
WIECZOREK JOHANN UNTEROFFIZIER 1.KOMP.10.LDST.JNF.BATL.VI.36 1917-05-04 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - -
WALKOWIAK ANTON LDSTM. - 1918-11-30 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1870-01-10 - -
WOLTER FERDINAND - - 1915 - Forst III Niemcy Pogranicze 1870 - -
WANIEK MAX - - 1917-05-07 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1869-10-18 - pomnik nagrobny
WYLEŻYŃSKI LUDWIK - - wrz-14 - Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie 1869-08-15 - grób
WOJTAS JOSEF TRAINSOLDAT TR.DIV. 1 1916-04-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1869 KAMESZNICA -
WAWRZYKIEWICZ MARTIN GFT. K.U.K. F.J.B. 13 1915-02-24 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1867-01-17 - -
WLOKA ALOIS - - 1914-08-22 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie 1866-08-29 - POETA, PISARZ
WELKOWIC MILKO GEM/SERBIA I.R.8 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
WILARET MITSCH GEM./SERB. I.R.12 1916-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1862 - -
WEGNER GUSTAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WESOŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WIŚNIEWSKI FELIKS - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WIŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WUDNIAK JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WALTER ER. EINJ. FREIW. ERS. B. RES. J.R.38 1914-12-12 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
WITTEK JOS. WEHRMANN ERS. B. RES. J.R.39 1914-12-12 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
WECKESSER WILHELM RESERVIST 5. K. INF. REG. 83 1915-02-16 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
WOLTER - - - 1915-01-06 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
WEGENER KARL KRGSFRW. 2.K.RES.INF.REG.231 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WENDE ERICH KRGSFRW. RES.INF.REG.228 1.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WILLE GUSTAV PIONIER RES.PION.KOMP.49 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WALLI JOHANN ERS. RES. R.J.R. 221/5K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WINTER J. DRAGONER DR.21.1.ESK. 1914-11-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WIRTH AUGUST - R.J.R. 223 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
WAHNIG FR. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WAITER P. UNTEROFFIZIER 3 K R INF R 228 1914-12-05 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WELLMANN A. KRIEGS FREIW. 4 K R INF R 229 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WENTZKI M. KRIEGS FREIW. 2 K R INF R 229 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WILKENS W. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-08 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WINTER WA. GEFREITER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WISCHWITZKI - KRIEGS FREIW. 3 K R INF R 226 1914-11-16 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WOLE RICHARD KRIEGS FREIW. ? 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WOLSCHKE K. JÄGER ? K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WEBER GEORG SZER 3.83 1914-12-04 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEGNER WILHELM SZER 12.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEICHERT RUDOLF OFFIZER STELLV 4 KOMP. 5. THUER. J.R.94 1914-12-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEIGEL ADAM SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEINREICH WILHELM SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WENOT KONRAD PODOF 4.F.?.R.? 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WERNER LUDWIK SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WETEL ALFRED SZER 1.J.R.82 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WICHMAN OTTO PODOF 3.61 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WOLF ERNST SZER 82.J.R.M.G.K 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WOLF WILLI SZER 9.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WAEUSCH ERICH MUSKETIER 3 K INF REG 140 1914-12-15 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WEBER THEOBALD MUSKETIER 7 K INF REG 167 1914-12-15 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WITKOWSKI VIKT. ? 8 K INF REG 140 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WAHLMANN - UFFZ - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
WENDT FRANZ RESERVIST 2 K. I.R. 54 1915-02-01 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOJTALEWITZ A. ERS. RESERVIST 7 K. I.R. 14 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOSIEK - ERS. RESERVIST I.R. 141 1915-05-01 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOYKE WILH. MUSKETIER 11 K. I.R. 61 1915-02-02 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WAGNER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WIENECKE - KRIEGFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WILHELMS JOHANN SCHÜTZE GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WURBS A. HUSAR HUSAREN REGIMENT VON ZIETEN - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WYSCISK VIKTOR SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WASTER - - 8/GRN R.4 1915-03-21 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
WANDERSEE WILHELM UNTEROFFIZIER - 1917-07-14 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
W... HUGO - - 191?-09-07 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WIEDENHÖFT FRANZ - - 1918-08-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WUMMEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WUMMEL PAUL - - 1914-10-02 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WEICHBROD W. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
WANDERSEE FREDERICH MATROSE. - 191?-12-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
WARNACK HERMANN MATROSE. - 1916-03-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
WOJCZESCHKE KARL HORN. - 1916-10-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
WARMBIER ARTHUR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WARNITZKI LEO HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEITUSCHAT EWALD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-16 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WERNER KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WICHMANN ?RT HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WINDMÜLLER ALWIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITT FRITZ UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTE WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTING AXEL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEDDE PAUL - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WENDT PAUL - - 1916-10-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
WERRA FRANZ - - 1915-02-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WINKLER PAUL - - 1915-08-04 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
WIRKUSS LEO - - 1916-09-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
WNUCK von EMIL - - 1918-09-29 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
WODTKE PAUL - - 1918-03-21 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
WENDT HELMUT MUSKETIER - 1916-06-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
WOCKENFUFZ WALTER GEFREITER - 1915-03-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
WAGNER E JÄGER 9 K INF REG 129 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
WULF ERICH EINJ. FREIW. 3 K INF REG 128 1914-12-03 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
WACHSMANN F RESERVIST 3 E 6 JÄG R Z PF 1914-10-23 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WERMUTH FRITZ FÜSILIER 2 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WOLFF HERMANN MUSKETIER 11 K INF REG 141 1914-11-19 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WACHS O. A. MUSKETIER 3 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WACHSMANN . RES. 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WAGNER E. MUSKETIER 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WAGNER P. UNTEROFFIZ 11 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WETZEL A. MUSKETIER 1 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WIENSCHLÄGER O - 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WIETZKE OTTO - - 1918-05-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WIETZKE REINHOLD - - 1918-11-31 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WOLTERS MAX - - 1918-09-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
WETZEL BERNHARD - - 1918-10-10 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
WOLTER FRITZ - - 1917-08-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
WALL(?) RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
WENDORFF FRANZ - - 1915-09-20 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WODTKE MAX - - 1918-08-22 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WOLF RICHARD - - wrz-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WOLTER LEON - - ????-07-15 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WUNDE OTTO FÜSILIER - 1915-11-04 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
WESTPHAL WILLY - - 1916-10-09 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WESTPHAL - - - 1918 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WITT ALWIN - - 1916-06-04 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WACHHOLZ FRANZ KANONIER - 1917-11-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WOEDTE JJOACHIM HENNING V LIEUTENANT - 1917-06-06 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WOLF AUGUST MUSKETIER - 1917-01-23 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WILKE ERICH - - 1915-08-29 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WOHLFEIL AUGUST - - 1916-19-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH ALBERT - - 1916-03-25 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH MAX - - 1915-10-26 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIESE RICH. - - 1915-08-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WANGERIN GUSTAV WEHRM. - 1914-11-14 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WANGERIN WILLI GEFR. - 1918-09-29 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WOCKENFUSS ERICH GEFR. - 1915-08-09 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
WOLLER OTTO ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
WESTPHAL OTTO MUSK. - 1915-01-13 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WESTPHAL PAUL KRGSFRW. - 1917-05-03 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WILL GUSTAV MUSK. - 1915-10-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLFGRAMM KURT MUSK. - 1916-01-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLANDT OTTO MUSKET. - ????-12-02 LAZAR- STETTIN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLANDT ROBERT RESERV. - 1915-06-30 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT ADOLF LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT RICHARD MUSKET. - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WROBEL FRANZ LANDW. - 1915-06-13 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLAND OTTO LANDSTURMMANN - 1917-01-01 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLFRAM WALD. - - 1914-11-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
WALZBE WILLY - - 1917-03-18 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
WALDE KARL WEHRM. - 1916-04-13 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
WALTER KARL WEHRM. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
WANDELT ? - - 1915-06-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WEINHOLD M. - - 1918 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WEISS K. - - 1917-08-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WILKE H. - - 1916-07-17 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WAŚKOWIAK FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WAŚKOWIAK MICHAŁ - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WAŚKOWIAK WOJCIECH - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WEŁNA JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI ANTONI - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WOŹNIAK JÓZEF - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WALDA FRANZ - - 1915-08-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
WAGNER GUSTAV - - 1914-09-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WAGNER PAUL - - 1917-04-30 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WEINHOLD HERMANN - - 1914-12-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WIESNER GUSTAV - - 1917-10-24 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WINKLER WILHELM - - 1917-10-07 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WOLF WILLI - - 1917-08-01 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WARKUS GEORG EJ. FRW. - 1916-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WEIDNER MAX FELDW. - 1915-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
WINKLER JULIUS JÄGER - 1918-03-29 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
WIROWITZ WILHELM KAV. - 1918-03-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WOLF HERMANN PIONIER - 1917-02-07 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
WEBER KARL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WILDE BRUNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WILDE RICHARD - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WAGNER HERMANN - - 1915-11-22 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
WEINERT RICHARD - - 1918-03-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
WECKER BRUNO - - 1918-09-02 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
WEIDNER PAUL - - 1915-05-21 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
WÜNSCH FRANZ - - 1918-03-22 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
WALTER RICHARD - - 1918-01-01 Italien Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
WUTTIG OTTO - - 1918-07-19 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WUTTKE PAUL - - 1914-08-22 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WORNA WILHELM DOM. KNECHT - 1918-05-31 Varesnes Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
WAGNER HEINRICH - - 1915-05-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WEICH FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEINERT RICHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEISS HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WELZ JULIUS - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WERNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WIELAND ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIELAND PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIERICH MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIESNER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER KURT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WABNITZ KONRAD - - 1916-03-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WALLASCHECK KARL - - 1918-05-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WEBER JOSEF - - 1916-11-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WERNER KARL - - 1915-04-06 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WINDERLICH AUGUST - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WAGNER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WERZESINSKI - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WESTERKAMP - GREN. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WICKENSACK - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WIEGMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WILHELMS - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WINKLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WITTFELD - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WULKOW - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WASCHESCIO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
WASEYZIC AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
WOYKOß GOTTFRIED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borken -
WROBEL KURT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borkenhof -
WANDER - LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WOLFF E. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WOLFF H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WAHNFRIED PAUL - - 1914-11-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WASCHKE ROBERT - - 1914-10-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEBER MAX - - 1914-12-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEGNER KARL - - 1914-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEIßSAAG REINHARD - - 1916-07-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WENGOIß AUGUST - - 1915-11-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE EMIL - - 1917-10-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE ERNST - - 1915-08-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER AUGUST - - 1915-01-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER EMIL - - 1918-07-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER FRANZ - - 1918-04-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER GOTTFRIED - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERSCHUN HEINRICH - - 1914-10-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WIEK WILHELM - - 1914-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILCZEWSKI OTTO - - 1915-03-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILKE ERNST - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILL AUGUST - - 1915-12-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER FRITZ - - 1918-07-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI ALBERT - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI JULIUS - - 1918-04-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WOHLGEMUTH ERNST - - 1917-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF HEINRICH - - 1914-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF OTTO - - 1918-05-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WARNKEN DIETRICH - G.R.R. 25 1915 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WEIHRAUCH WILHELM LDSTRM.  L.J.R.47,4K.  1915-05-25 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENNEHORST WILHELM UNTOFZZ.  M.G.K.L.J.R.47  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENZLAWIAK PETER WEHRMANN  L.J.R.47,7K.  1915-05-18 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WINTER KURT UNTOFZZ.  L.J.R.133K2K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WNDISCH JOSEF RESERVIST  MAG.PK. KOL.5  1915-06-07 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WERNER HERMANN FÜS. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WILLHÖFF FRIEDRICH WEHRM. 8.KOMP.LANDW.INF.REGT.84 1914-11-06 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WOYCIECHOWSKI STANISL. WEHRM. 1.ESK.LANDW.KAV.REGT.99 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WAŁEK STEFAN FURMAN  - 1915-01-03 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WICHMANN HUGO - - 1918-05-02 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
WITT FRZ. - - 1918-10-08 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER J. E.RES. - 1918-09-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
WEBER JOHANN ERS.RES.   K.U.K.J.R.49,1 K   1915-01-26 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEISNGER KARL LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-16 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WAGNER JOHANN R.FAHRKAN  K.U.K.F.H.R.25,3 1915-04-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WALLNER ANTON JNFT.  K.U.K.J.R.4,10 K  1915-05-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEBER JOHANN JNFANT.  K.U.K.J.R.4, 8 K 1915-01-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINGELBAUER STEFAN LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.49,8K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINTERBACHER F. LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-15 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WOLF FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 10 1915-03-04 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WALDSIHT FERENCZ SZER.  WĘGIER P.P.  1914-12-25 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
WIĄCKOWSKI WALENTY LEGIONISTA - 1914-09-20 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WITKOWSKI LEOPOLD LEGIONISTA - 1914-09-30 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WASILIEW ANTON RUSSE ART.BRIG.2  1914-11-11 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEDIOR G.MIED- RUSSE SAM.JNFT.RGT.83  1914-12-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WENOKO ALEKSEJ MILIT.BEAMT.  FELDSP.  N.345  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WIESOLKIN ALEX RUSSE ART.BRIG.2  1914-12-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WOLKOW WASILY RUSSE PERN.GR.REG.3  1915-03-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEBER ROBERT MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEIEL JOSEPH MUSK. 12.KOMP. INF. REGT. 54 1914-10-29 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLMANN EDMUND RES. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-27 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLMS ALFRED GEFR. 1.ESK.RES.DRAG.REGT.5 1915-02-20 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WILL AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WASCHKE FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEISS RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENDZIG RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILKOWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEBER FRIEDRICH ERS.RES.  LJ.R.23.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WLOKA FRANZ ERS.RES.  L.J.R.23.5K. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WODARCZYK B. WEHRMANN  L.J.R.23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WOPYLKO J.ANDREI GEFREITER  JNF.RGT.184  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WURZL ANTON OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WALENSCHICK GUSTAV LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WASCHESZIO EMIL PIONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WIEZORREK LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WILIMZIK ERNST OBERLEUTNANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WALENDY JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKEWITZ JAKOB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENIK GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WERNIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIERSBITZKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILLIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WOYDAK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WROBEL AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEINHOLD ERDM. MUSKETIER  L.J.R.47.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WEISCHNITZEK AUGUST WEHRMANN  L.J.R.46.8 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WELL AUGUST WEHRMANN  L.J.R.47.11 K.  1915-06-25 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF JOHANNES WEHRM.  L.J.R.133.9 K.  1915-05-23 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF WILLY ERS.RES.  L.J.R.47.10 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WANKA FRANZ JNFANT.  K.U.K.7K.  1915-01-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WENGER JNFANT - J.R.93  1914 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJCZEK PAWEL JNFANT.  K.U.K.J.R.75.4K.  1914-11-30 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJEWITKA GEORGI LDST.ULANE  K.U.K.U.RGT..7  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WYSPIANSKI PIOTR LDST.ULANE  K.U..UNG.RGT. 7 1917-07-22 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WASCHKI JULIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
WEIHS JOHAN - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WIEN ALOISIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
WIERZOCH ANT - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WAGNER FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDL OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDLICH HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WELZEL ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WOLF ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WESKI FERDINAND - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI RICHARD - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WIPPICH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
WISCHNEWSKI AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
WILUDDA JOH - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUDDA JUL - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUTZKI A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
WERNER FERDINAND RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WOLTERS W. MUSK. 12 K. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
WAGNER ANTON - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WAGNER FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WAGNER HCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALDA STANISLAUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALDEK OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALDOCH JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALLAH GEORGE - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALLIS ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WANGEMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WARMBOLD WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASCHKOWSKI EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASMUND WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASMUTH WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASWAS ANT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEDDERSVILLE FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEGNER ALEX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEGNER JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEHLEN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEIDEMANN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEIHNACHT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEILANDT MICHAEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEINERT GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEISS FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEISS JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEITZEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WELACK EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENDLAND ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENDLAND AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENDT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENZEL OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WERMTER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WERNICKE HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WESEMANN AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WESTPHAL FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEDEKAMP AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEDOW HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEGMANN FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEN HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIENAND WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIESE GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIESKE HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILCK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILKE HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILMES AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WINGERT HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WINKLER GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WISNIEWSKI LUCIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WISSNER ADOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITTING FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITTING GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITTKE HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WLOCK WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WNUCK-LIPINSKI A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WO?SCHINSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOJTCZAK KASPER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOLBOLDT HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOLK ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WORMUTH MA? - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOSSYLUS MICHAEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOYWAT FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WUR? KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WÜRGES HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WAGNER JULIUS OBERLEUTNANT LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WAGY JULUS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WAIS ALEKSANDER - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WCHUSTER AUGUST - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WERAD RUDOLF AUSTRIA - 1915-10-22 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WIDAS J. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WONIAK JÓZEF ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WOLDE BENCHARD - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WUST ADAM - - 1915-09-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WAGNER ADOLF DRAG. - 1917-08-13 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
WALTER KARL UFFZ. - 1914-10-23 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
WAGNER AUGUST LDSTM. 13 K.R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WEGLER MAX RES. 4 K.R.I.R. 93 1915-07-31 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WEINHOLD WILLI UNTEROFF. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WIECZOREK PAUL FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WRESAN ALBERT ERS.RES 7 K. I.R. 42 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WUDENKA JOHANN LANDSTM. 11 K.R.I.R. 34 1915-08-03 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WAHNSCH HERMANN SCHUZ LJR.46.C.K. - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WULFERS HEINRICH LDSTM. LJR.6/1K 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WINEL FRIEDRICH ERS.RES. I.R. 339, 10 K. 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
WENGORSCH KARL - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
WASCHULT AUG. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
WILLIMSOHN PAUL - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - WOSZCZELLEN -
WOYCZECHOWSKI GUSTAV - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BIENIEN -
WOYCZECHOWSKI HERMANN - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BIENIEN -
WALTER K. JÄGER 1 ESK. JÄG. BTL. 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WENDRINER E. ERS. RESERVIST 11 K. 1 BES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WOSILJEWITSCH - RUSS. OFFIZIER 149 INF. REG. 1914-11-27 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WAGNER K. RES. 5. K. J. R. 94 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WARNECKE P. UNTEROFFZ. 8. K. JNF. REG. 82 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WEINGÄRTNER ARNOLD MUSKETIER 10. K. JNF. REG. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WEISS FRANZ OFFIZ. STELLV. 1 K MO??? BTL. 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WEST ALFR. SERGEANT 1. BT. FELD. A. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WICKERT AD. WEHRMANN 3. K. LST. J. BTL. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WILHELM II A. WEHRMANN 1. KOMP. ERS. BTL. L. J. R. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WILKE OSK. KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WOYWODE ADOLF SERGEANT 4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WENDT - HAUPTMANN LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOLFF ALFRED OBERLEUTNANT LANDW. INF. REGT. 47 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WANDOROWSKI - - 1 K. INF. REG. 141 - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
WEIDEMANN K. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 61 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WEISS FR. MUSKETIER 2 K INF. REG. 141 1914-11-18 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WIESE ALBERT SERGEANT 5 B. 3 GARD. F.A.R. 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOJCIESCAK JG. GEFREITER 3 K. GARD. GR. R. 5 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
WOLF ADOLF MUSKETIER 6 K. INF. REG. 148 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WOLLEK F. KAN. M.K. II 6 GARD. F.A.R. 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOLTHER G. WRM 6 K. INF. REG. 129 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WACHE ERICH MUSK 8K R.I.R. 226 1915-06-01 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WEBER OTTO MUSK 8K R.I.R. 226 1915-05-07 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WENK FRIEDR. OBERSCHUTZE 5K R.I.R. 226 1915-06-05 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WENK FRIEDRICH MUSK 5KR.I.R.226 1915-06-05 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WINNAT EMIL LEUTNANT D.R. 2K R.I.R. 227 1915-02-24 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WITTWER PAUL LDSTM 7K R.I.R. 226 1915-06-10 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WOLF RICHARD MUSK 9.K R.I.R. 226 1915-06-09 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WERNER PAUL LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.NEUSALZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU
WOLF EMIL REINH. WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BAT.48 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WACHALSKI THOMAS MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WAGNER HERMANN WEHRM. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WEIMANN PAUL ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WIESNER FRIEDRICH WILHELM - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WILCZEK ALEX WEHRM. 2 KOMP. ERS. BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WITTWER PAUL ERS. RES. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WRUSCH LUDWIG MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WAWRASOSKI-ABRAMOWICZ T. RUSS. LEUTN. - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
WOLEGOW PAW. RUSS. SANITÄT. 17. ROTE KRZ. ABT 1914-11-26 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
WEBER JOHANN ULAN K.U.K. UL.R. 7 1915 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WAGNER WILHELM WEHRM. ERS. BTL. RGT. 7 1914-11-30 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
WEBER PAUL MUSKETIER 1 K. JNF. REG. 42 1915-01-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
WOLLNY ERICH KRIEGSFREIW. 2 K. R. JNF. R. 10 1915-01-18 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
WICKI JAN - - 1918-03-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
WICZLING JAN - - 1915-01-07 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WIĆLING FRANCISZEK - - 1916-06-14 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Prokowo mogiła
WOJOWSKI WŁADYSŁAW - - 1918-03-24 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WOLF FRANCISZEK - - 1918-03-10 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
WENZEL RICH. (RICHARD?) ERS. RES. 1. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WRÓBEL JÓZEF - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
WARCZINSKI PAUL ERS. RES. 3? 148/11K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WOLFF ANDREAS MUSKETIER R.J.R.152/10K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WRBA WLADISLAUS INF. I.R. 3 1915-04-04 - Stróżówka III (nr 94) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARNKE KLEMENS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENZEL HANS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELANDT EWALD ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELAND - - - - - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTER I EMIL RES. PIR 58 1915-05-02 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANKE ANTON KPL. FKR 12 1915-04-18 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTEN HUGO LDST.INF. IR 100 1915-03-20 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINKELMANN RUDOLF UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEGL MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-06 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WODAK THEODOR LEOP. LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLISCH JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER FRANZ ZGSF. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINTER FRANZ E.R.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIRTH ADAM INF. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOEF ADOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALINLIN HEJNULA INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELAND ROBERT R.U.O. I KL. IR 27 1914-10-01 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WADLE ALOIS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF GUSTAV INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALDMANN JOSEF RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTER XAVER INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIMANN [HEINRICH] GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER OTTO INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESELOWSKI ANDREAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIATR STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WICHTER WILLIB[ALD] GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEHN JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-03 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINHARDT MATHIAS GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WISNIEWSKI FRANZ GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTOSZAK MARZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLNER MICHAEL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLTER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WACHLER MICHAEL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAIBL JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAITLINGER FRANZ LDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLNER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLY JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANNER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARNDL KARL ZGSF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAWROK ANTON MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER HELLMUTH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WECHSELBERGER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIGEL AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEINER EMANUEL SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS KARL RES. B.I.R. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS OSWALD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(02-04) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENINGER PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-13 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTERHOLZ WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTPSAL JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIDMANN PETER PTRF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEMANN THEODOR RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEMAYER LUDWIG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILD PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILDEGGER LORENZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILDMAJR JOSEF E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILLMATH JULIUS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIMMLER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINICZKI FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WLOCH JOSEF RES.INF. I.R. 56 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF OSWALD RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLANEK HEINRICH ZGSF. F.J.B. 12 1915-02-24 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÖRLE LEOPOLD JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÖRPEL JULIUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOYSKY von - LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WURMER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASYLOW FEDOR LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-04 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WELESZKOWITSCH JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIESNER FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASYLENKO PORFIRY INF. IR 36 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOROZEJKIN NIKOLAJ ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER EMIL WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WAGNER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WARSCHKE HERMANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WĄTOREK ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEBER HEINRICH UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEGSCHEIDER MICHAEL LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEIGELT KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEIGERT KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEINERT CESLAUS FÄHNR. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISE PAUL LTN. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-06 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS MAX LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS I JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WETZK HEINRICH PION. P.R.P.K. 86 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WICHER LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WILCZAK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINKLER KARL ZGSF. F.J.B. 9 1915-01-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINSGOLL JOSEF WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-07 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WITASSEK JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WITTIG WILHELM MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WODNIAK STANISLAUS VINZ. INF.TIT.GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOJTOWICZ ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLANEK LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 14 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLF GEORG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WÖLFEL ERNST MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFGRAMM RICHARD HPTM. P.R.I.R. 270 1915-05-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFSEGEN R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFSEGER R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLER OTTO ERS.RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLLNIK ROBERT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WYBRANIETZ LUDWIG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WELENSKY KARL SCHÜTZE SCH.R 10 1914-12-12 - Gorlice-Sokół (nr 88) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WACEK FRANZ E.R.TR.SOLD. T.DIV. 2 1915-05-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WACKER JAKOB - PREUSS.RES.IHF. RGT. ? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAGNER JULIUS LDST. I.R. 59 1915-04-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAGNER KARL - - 1915-02-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WALUS FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAMPRECHTSCHAUER JOHANN ZGSF. F.K.R. 25 1915-02-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WASIEWICZ STANISLAUS KDTT. SCH.R. 18 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEGLEITNER GOTTLIEB E.R.INF. I.R. 59 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEIGANG PAUL - P.R.I.R. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEINBUB INGAZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WICHET FRANZ PTRF. F.J.B. 2 1915-04-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WICKER JAKOB - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
WIESINGER FERDINAND RES.SCH. SCH.R. 24 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WITEK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIZI GUSTAV HUS. H.H.R. 5 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WOHNSIEDLER LUDWIG - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WÓJCIK JOSEF INF. I.R. 57 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WYDRA LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WALTERT OTTO MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAWRZYNIAK JOH. MUSK. INF.RTG. 58 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEDDING JOSEF WEHRM. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS II JOSEF MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERCHAN FRITZ ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEN EMANUEL E.R.INF. LDST.BEZ.KOM. 9 1915-01-31 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANGEREN (WANGERIN) ALBERT MUSKIETER P.R.I.R. 267 1915-05-05 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEINREB JUDA RESERVIST OBERFAHRENDEKANONIER F.K.R 12 1915-05-04 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITKOWSKI FRANZ LANDSTURM INFANTERIST I.R. 56 1915-05-08 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALICZEK ADOLF INFANTERIST I.R. 20 1915-05-09 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANIOUS ANTON LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-09 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARMBRUN ANTON LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASSERREICH SOCHAJA LEIB LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-05 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENZEL GUSTAV LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER RUDOLF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJCIK JOSEF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJKOWSKI ADALBERT LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-05 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTOWICZ THOMAS INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAJDA JOHANN INFANTERIST H.I.R. 16 - - Biecz V (nr 109) m