Nazwisk w bazie na literę W: 4150

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WOJTUSIAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ŁYSAKÓWEK -
WIATROWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOJTA JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOZIGNOJ FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WOŹNIAK WALENTY - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
WIELOCH FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WIELOCH JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
WANDZEL KAROL - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1892-10-12 Żywiec -
WITOSZEK KONSTANTY - - 1917 UTINSKA GUB. Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1883 ŻORY-OSINY -
WOTZKA FRANZ - - 1918-03-18 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOTZKA PETER - - 1914-12-28 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WOTZKA PETER - - 1917-10-23 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
WUSKE PAUL LANDWEHRMANN - 1914-12-25 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1885-01-25 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 100
WOLTERS MAX - - 1918-09-26 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
WALCZAK AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - ZIEMPNIÓW -
WEISS SIEGFRIED - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - ZIEMIENTZITZ (Ziemięcice) -
WINKLER PAUL - - 1915-08-04 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
WAWRO CZESŁAW MARIAN KADETT-ASPIRANT I.R. 57 1915-05-04 BIECZ Biecz IV (nr 108) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie 1897-02-10 ZBOROWICE przy kościele
WÜLLHERN KARL - - 1914-11-07 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
WUTZDORFF OTTO - - 1918-12-10 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
WOŹNIAKOWSKI STANISŁAW - 8 KOMP. 2 BAT. LEGNICA REZ. P.P. NR 7 lis-14 BELGIA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-04-22 ZALESIE WIELKIE -
WRÓBLEWSKI IGNACY - REGIMENT PIECHOTY NR 129 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-07-15 ZALESIE MAŁE -
WIDERA EMANUEL MUSKET. - 1915-11-03 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WILCZEK ALFRED UNTEROFFZ. - 1924-07-30 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WILK ANTON LANDSTM. - 1919-11-30 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WYROBISCH JOHANN LANDSTM. - 1923-04-23 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
WUJTANEK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK A. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK FR. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK J. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WRZODEK JAN - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - ZACHEŁMNA -
WENGLARCZYK SIEGFRIED - - 1916-02-04 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
WOJTYNA MATTHIAS - - 1915-01-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WRONIN -
WILLIMSOHN PAUL - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - WOSZCZELLEN -
WALCZAK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - WOLA OTAŁĘSKA -
WINKLER OTTO - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
WAWRZINEK JOHANN - - 1915-07-09 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WOLLEK FRANZ - - 1914-11-26 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WOLLEK KARL - - 1915-05-15 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WITOSLAWITZ -
WANDELT GUSTAV UTFFZ - mar-16 RUSSLAND Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS HEINRICH SERG, - 1918-09-22 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS PAUL MUSK. - 1917-03-09 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WEISS WILH. ERS.RES. - 1916-10-01 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WUTTIS GUSTAV SERG, - 1914-06-24 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
WENDT HELMUT MUSKETIER - 1916-06-04 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
WASZYŃSKI WAWRZYNIEC - 12 KOMP. REZER. P.P. NR 88 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1887-07-10 WILKONICZKI -
WACHOWIAK WALENTY KAN. 6 BATERIA ZAPAS. PUŁKU ART. POL. NR 58 1915-05-01 KONTY (KĄTY) Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1892-02-01 WILKONICE -
WASZYŃSKI STANISŁAW SZER. 8 KOMP. P.P. NR 43 1918-04-25 GDAŃSK - SZP. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-04-21 WILKONICE -
WEICHL JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 WILHERING -
WAGNER FRA. - - 1917-07-21 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WEIHSMANN J. - - 1919-03-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIORA JÓSEF - - 1915-08-17 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA JÓS. - - 1914-09-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WIOSNA PAW. - - 1915-05-06 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
WESELOWSKI F. - - 1918-03-29 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WIECZORKE W. - - 1916-08-19 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
WOCHNIK P. - - 1915-02-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1886-01-30 Wijewo -
WOJCIECH B. - - 1915-06-29 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-07 Wijewo -
WOJCIECH J. - - 1915-12-19 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-09-05 Wijewo -
WOJCIECH P. - - 1918-04-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1891-04-12 Wijewo -
WOJCIECH S. - - 1917-12-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1896-11-13 Wijewo -
WIERCIMAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
WIECHACZEK FRANZ - - 1915-09-25 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WOLANY AUGUST - - 1917-08-12 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
WERNER RICH. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
WERNER HEINRICH - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-10-26 WEIMAR -
WANIURA LEOPOLD - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
WOCHNIK MAX - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - WARMUNTOWICE -
WUTKE PAUL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - WANDRIT? -
WALKOWIAK FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WALKOWIAK JÓZEF - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAŁĘSA ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WAWRZYNIAK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WOROCH ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WOROCH STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
WEITIG KURT - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
WOGALZKE MAX - - 1917-08-12 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1890-02-20 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
WITEK ANDRZEJ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
WALCER KARL LANDST. - 1918-09-18 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
WIELOCH LEON - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
WOLDT ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie 1879 TRIBSOW / TRZEBIESZEWO -
WEISSENBORN CNRST. - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI ERNST - - 1917-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI JOH. - - 1914-12-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIDLINSKI PAUL - - 1914-12-22 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WIECZOREK JOH.(ANN) - - 1914-11-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
WEISS ADOLF - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
WENZEL RICHARD - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
WASCHKI JULIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
WITULSKI AUG. MUSKT. - 1917-01-05 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-23 Thomareinen -
WAWRZYNOWICZ WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - TEODOZEWO -
WURZEL FRIEDRICH LANDST. - 1915-07-23 LUCINO Tarnów (lubuskie) wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
WAWRZINOSSEK PAUL - - 1917-08-02 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
WEINZ JOSEF UNG. INF. K.U.K. I. R. 86 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SZUBOTKA -
WALTER? JOSEPH MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILK KARL OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILK? KONSTANTIN MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WILLIM JULIUS - - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE ES STARBEN FÜR DIE HEIMAT
WOHNIK EMIL UNTEROFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WRAZIDLO WIKTOR MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WROBEL MAX MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
WAWRZYNEK A. - - 1914-11-14 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - SZCZYGŁOWICE -
WAWRZYNKOWSKI PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WITONIECKI ANT. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WITONIECKI JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WOŹNIAK WAL. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
WASEYZIC AUGUST - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
WOCKENFUFZ WALTER GEFREITER - 1915-03-15 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
WEDEMENES von WALTHER ? - 1916-11-04 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
WINKMANN HUBERT FÜS. G.R.R. 9/5 1915-08-07 WĄSEWO (WONSZEWO) Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - STRATUM, CREFELD -
WULGAM GUSTAU - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
WILHELM PAUL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WILHELM WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WLOCZYK PETER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WOJTOK JOHANN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
WURST PAUL ARM SOLD. - 1918-08-14 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - STEBLÓW -
WIEDENHÖFT FRANZ - - 1918-08-24 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WO?NEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WUMMEL PAUL - - 1914-10-02 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
WOLF FRANCISZEK - - 1918-03-10 Belgia Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Smołdzino mogiła
WALTER HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
WEIST PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
WINKLER JULIUS JÄGER - 1918-03-29 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
WACHOWIAK FRANCISZEK - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1895-05-24 SIEDLEC -
WACHOWIAK JAN - 1 KOMP. P.P. NR 329 1917-07-11 MAJDAN OB.UKRAINA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-05-12 SIEDLEC -
WACHOWIAK PIOTR SZER. 12 KOMP. P.P. NR 99 1918-03-15 CERNAY - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-05-23 SIEDLEC -
WOJCIECHOWSKI JÓZEF - - 1918 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1889-03-02 SIEDLEC -
WOLF RICHARD - - wrz-16 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WOLTER LEON - - ????-07-15 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
WISKOW ERNST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC -
WEIDLICH HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
WOLF HEINRICH - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - SCHRÄBSDORF -
WICHMANN B - - 1918-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - SCHÖNLINDE -
WICHMANN K - - 1918-05-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - SCHÖNLINDE -
WISCHNEWSKI AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
WIESCHELLEK PETER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WOITYNEK WILHELM - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WOITYNEK VIKTOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
WASCHESCIO EMIL - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
WÖHN FRIEDRICH - - 1917-10-23 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
WEIHN A. ISRAEL GEFR. - - F.L. INSTERBURG Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
WERNER KARL UTFFZ. 5 G.R. Z/F 1915-08-06 Brzeźno (Bshesno) Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - SCHMALKALDEN -
WALDON JOHANNES DTSCH. KAN. III. G.R.F.A. REGT. 1915-01-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SCHIVELBEIN 26 JAHRE
WARGOWSKI KARL - - 1914-11-28 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ TABLICA
WENDT ERNST - - 1915-02-11 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ TABLICA
WITZKE HERMANN - - 191?-07-05 - Bukowina wieś, gm. Cewice, pow. lęborski pomorskie - SCHIMMERWITZ TABLICA
WENZE KARL - - 1919-01-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1873-01-27 SCHILDBERG -
WOITHE RICHARD - - 1916-03-31 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
WOLLNY JOS. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
WEIHS JOHAN - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WIERZOCH ANT - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
WERNER GUSTAV - - 1916-07-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-10-01 SAGAN -
WAWRZINEK PAUL - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
WERNER GUST. ERS. RES. - 1915-08-19 RUSSL. Glaznoty wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - RUHWALDE -
WILUDDA JOH - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WILUDDA JUL - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Rudowken tablica pamiątkowa
WEBER MAX - - 1917-06-17 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
WALKOWIAK KAZIMIERZ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
WOHLGEMUTH A - - 1914-12-17 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
WLACKNO AUGUST - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMOTTEN -
WALZBE WILLY - - 1917-03-18 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Rochow obelisk
WERNER FRANZ - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
WOLLEK PAUL - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
WÓJCIK TOMASZ - - 1915-04-02 - Wadowice miasto, gm. Wadowice, pow. wadowicki małopolskie - RABKA -
WNUCK von EMIL - - 1918-09-29 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
WICKI JAN - - 1918-03-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Przodkowo mogiła
WIĆLING FRANCISZEK - - 1916-06-14 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Prokowo mogiła
WIETRZYNSKI BARTH. WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie 1878-08-21 POZNAŃ de facto Preuss. RESERVE Inf. Rgt. nr 46
WIETERSHEIM von AXEL - - 1918-10-29 ST. FERGEUX Bogdanów II wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie 1891-07-05 POZNAŃ -
WIECHOCZEK JOSEF - - 1917-08-?? - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WIKTOR AMAND - - 1915-07-24 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
WANCZURA KONSTANTIN - - 1918-03-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
WANCZURA ANTON - - 1918-10-23 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
WYGLENDA JOHANN - - 1914-12-27 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PONIENTZÜTZ -
WIELOS??SKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WIŚNIEWSKI ANDRZEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
WNUK KARL JG. F.J.B. 16 1914-12-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1893 PITROWICE -
WILCZEK PAUL - - 1916-07-04 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
WILLIM THEODOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
WLADARZ FRANZ - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE - DOLNA WIEŚ -
WILLIM HEINRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WYPCHOLL MARTIN - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
WELZ EMIL SZER. 11 KOMP 1 ZAPAS. BAT. P. P. NR 20 1917-10-23 FILAIN - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1898-06-22 PĘPOWO -
WURSCHAU GUSTAV FUS. 5 G.R. 12/F. 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - PEITZ, COTTBUS -
WILDE - - - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PAYSCHEN -
WAWRZYNIAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WŁODARCZAK LEON - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WOJDOWSKI JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
WETZEL BERNHARD - - 1918-10-10 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
WICHERT B - - 1916-11-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
WESSOLOWSKI P. - - 1917-07-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WILCZEK JOH. - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WYPPICH JOH. - - 1915-07-14 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
WĄSIAK PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WĄSIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
WILUTZKI A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen tablica pamiątkowa
WOLF HERMANN PIONIER - 1917-02-07 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
WEIHER JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
WROŃSKI ALOJZY - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - NOWA HUTA -
WARNER ERICH - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
WENDRICH ERNST - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
WEISSBLUTH LEWI PIECHUR 25 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Niemirów k. Rawy Ruskiej -
WINITZKI KASIMIR - - 1914-09-09 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
WAGNER THEODOR - - 1918 - Niwnica wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - NEUNZ -
WIRKUSS LEO - - 1916-09-28 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Neuhütten-Nowe Huty obelisk
WISSMANN ADOLF HAUPTMANN u. BATTR. CHEF 2 BATTR. Fs.A.R 14 1915-04-18 SOKOŁÓW Karolew wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie - NEUBÖDDEKEN -
WESKI FERDINAND - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WESKI RICHARD - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Nattern / Naterki obelisk
WÜRFEL GUSTAV - - 1914-12-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1883-04-23 NAHNGEISE -
WEISZ SIEGMUNT PIECHUR 66 PUŁK PIECHOTY 1914 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Nagy Beresca / Węgry -
WIEJA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
WÓJCIK STANISŁAW - I.R. 27 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 MOKRZYSKA -
WENTA JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - MIŁOSZEWO -
WEIDNER KARL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WEIDNER ROBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WELSCH HERBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
WIENCIERZ JOHANN ARTL. - 1915-04-30 MARKOWICE Racibórz-Markowice miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie 1892-01-27 MARKOWICE -
WEBER EDMUND SOLDAT GREN. REGT. 100 1917-07-08 PILLKEM Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1875-02-18 MARKERSDORF (Markocice) -
WIĄCEK MATEUSZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WITEK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WITEK WŁADYSŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WRAŻEŃ ANTONI - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
WALEWSKI (WALEŃSKI) JÓZEF - 2 KOMP. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 37 1916-02-24 SAMOGNEUX Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1878-01-24 MAGDALENKI -
WURM ISAK ABRACHAM PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1916 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Lwów -
WITTEK JOHANN GREN. R.II.I.E.BATL. 1916-09-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LUGNIAU KR. OPPELN 46 JAHRE
WAGNER AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WIHKLESSE ADU. - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WOLF ALFONS - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WOLF HERM. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
WAŁKIEWICZ TOMASZ SZER. 11 KOMP. P.P. NR 454 1918-04-22 PACAUT WALD (MERVILLE) Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1898-12-12 LUDWINOWO -
WESTERIONEK IWAN RUSS. SOLDAT I.R. 249 5 KOMP. 1918-10-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1875 LOSCHILNO -
WIENKOLL PAUL - - 1915-06-29 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WYPPICH BERH. - - 1918-09-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WYPPICH FRANZ - - 1915-02-20 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Lonczek / Łączki -
WOŹNIAK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
WISOTZKI GUSTAV - - - - Kurki wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - LINDENWALDE -
WÖLKI EDUARD GEFR. - 1916-10-08 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
WEDER GUSTAV INF. I.R. 98 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1888 LEITOMISCHL/LITOMYŠL -
WAGNER ERNST - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - LĘDZIECHOWO -
WARNACK HERMANN MATROSE. - 1916-03-23 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
WOJCZESCHKE KARL HORN. - 1916-10-26 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba obelisk
WINKOWSKI OTTO LANDST. - 1916-07-25 - Lanngut Rosja Pogranicze 1891-08-17 Langgut -
WILCZKOWICZ ANTONI - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 KWIATKOWICE -
WILDE OSWALD - - 1919-01-10 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-12-26 KUTTLAU -
WOJCIECHOWSKI SZYMON PODOFICER 8 KOMP. P.P. NR 329 1917-07-08 PAWEŁCZE OB. UKRAINA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1873-10-07 KUNOWO -
WEISSMANN HERMAN - - 1917-05-11 - Krzyżowice wieś, gm. Pawłowice, pow. Pszczyński śląskie - KRZYŻOWICE -
WOJTYCH RAFAŁ ZGSF. (PLUT.) POLN. LEG. RTG. 1 (1 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-22 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1896 Krzeszowice Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
WOJTYCH RAFAŁ - - 1914-12-23 Łowczówek Krzeszowice miasto, gm. Krzeszowice, pow. krakowski małopolskie 1986 Krzeszowice -
WALTER GERHARD - - 1915-04-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
WIEHLER KARL - - 1915-02-16 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
WALTER HANS KRAFTFAHR. - 1918-09-26 FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KRISCHUTZ -
WILFE GUSTAV - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - KRĘPA -
WILFE KARL - - - - Białogarda wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - KRĘPA -
WAZLAWCZYK JOH. - - 1916-04-11 - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WAZLAWCZYK JOZEF - - 1916-07-?? - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WOITEREK THOMAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WOITYNEK THEODOR - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
WIPPICH JOH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk obelisk
WIELGORZ (WIELGOSZ) MACIEJ - 5 KOMP. P. P. NR 329 1914-12-09 WODZIERADY P. ŁASK Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1871-02-15 KRAJEWICE -
WODARCZYK JOH. - - 1916-03-01 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
WICZLING JAN - - 1915-01-07 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WOJOWSKI WŁADYSŁAW - - 1918-03-24 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
WOLTER FRITZ - - 1917-08-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
WUSSOW PAUL - - 1918-09-16 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
WEGNER MAX GEFREITER - 1918-10-03 Gegen Frankenreich Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1886-11-15 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
WESOŁOWSKI ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
WENDORFF E. SCHÜTZE - 1917-04-18 REIMS Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
WALTER ANTON FELDW. KADET. ASP. K.u.K.I.R.51.17.Fk 1915-06-20 - Odrzywół wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski mazowieckie 1895 Kolozsvar -
WOLLSTENIAK JOHANN - - 1916-04-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-14 KOLASZKOWICE -
WIERDACH PAWEŁ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie - KOBYLANY -
WOICZYK FRANZ ERS. RES. 4 I.R. 78 1918-08-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1890-10-06 KNEJA -
WENDT PAUL - - 1916-10-06 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Kleintuchen-Tuchomko obelisk
WALTER HERMANN - - 1915-07-31 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WEIGEL OTTO - - 1916-05-22 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WOITHE ERNST - - 1916-03-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WÜNSCH OTTO - - 1915-04-07 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
WÖLKI A - - 1918-11-14 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - KIRSCHIENEN - KIRSINY -
WEIMANN JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
WISCHNIOWSKI WILH. - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Kgl. Carmerau -
WEHNERT PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
WIRTH ALFRED - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF VERM.
WENDORFF FRANZ - - 1915-09-20 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WODTKE MAX - - 1918-08-22 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
WILLKE H. ERS.RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - KERBSHORST ROLNIK
WOLFF HEINRICH DTSCH. RES. G.R.R.M.G.K. 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KEOWIGSHOF 28 JAHRE
WUNDE OTTO FÜSILIER - 1915-11-04 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Katztow -
WOLFMAN ELIAS PIECHUR 34 PUŁK PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kanczuga k. Przeworska -
WALOWNIK LEISER PIECHUR 4 KOMP. 80 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Kamieniec Podolski -
WOJTAS JOSEF TRAINSOLDAT TR.DIV. 1 1916-04-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1869 KAMESZNICA -
WIELAND JOHANN UNG.INF. K.U.K. J.R. 23/2 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KALET -
WALOSEK JOSEF - - 1914-10-10 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WIENZEK JOHANN - - 1915-08-12 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WODNIOK MARTIN - - 1915-07-06 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
WEBER SIEGMUNT KAPRAL SZTAB 31 PUŁKU POSPOLITEGO RUSZENIA 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Jasienica -
WRÓBEL J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
WÜRTELE ROBERT OB. LEUTNANT K.u.K.I.R.51.16.Fk 1915-06-20 - Odrzywół wieś, gm. Odrzywół, pow. przysuski mazowieckie 1887 Innsbruck -
WINTER HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
WIEN ALOISIUS - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
WERNER BRUNO - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - HÄNCHEN -
WURST JOSEF - - 1918-07-14 FLANDERN Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - HAMMER -
WESSOLOWSKI H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WOYKE E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF ROLNIK
WESCHOLANSKI AUGUST GEFR. - 1918-10-28 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
WESCHOLANSKI KARL PION. - 1915-08-30 - Lipowo (pow. ostródzki) wieś, gm. Ostróda, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - HAASENBERG -
WACIĘGA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - GŁĘBOWICE -
WESTPHAL ERNST - - 1915-05-03 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WIELAND KARL - - 1916-05-16 Westen Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
WALTER GEORG - - 1918-10-31 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1896-08-12 GUBEN -
WLOKA PAUL - - 1916-09-25 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
WITSCHEL JOHANN - - 1917-08-04 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
WITSCHEL KARL - - 1915-04-04 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
WALTER EMIL - - 1915-04-02 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WINGUTH ALFRED - - 1917-04-21 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WOITHE OTTO - - 1917-11-24 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WÜNSCH PAUL - - pa?-18 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
WEDDE PAUL - - 1917-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WERRA FRANZ - - 1915-02-26 Vermißt Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
WALL(?) RICHARD - - - - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Gross Pobloth-Pobłocie Wielkie -
WODTKE PAUL - - 1918-03-21 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Massowitz-Masłowice obelisk
WUTTIG OTTO - - 1918-07-19 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WUTTKE PAUL - - 1914-08-22 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
WILKE FRIEDRICH - - 1918-03-22 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WOLBE OTTO - - 1917-06-11 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
WENGORSCH KARL - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
WASCHULT AUG. - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRABNICK -
WIESKE OTTO - - - Frankreich (Vermißt) Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
WIERZBIŃSKI IG. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 GÓRZNO -
WOJCIECHOWSKI FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 Górka -
WEISS GERH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - GOLSCHOWITZ -
WACHSNER LUDWIG - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
WALDMANN HANS - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
WIENER MARTIN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
WOTA ANDREAS SCH. SCH.R. 34 1916-05-01 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 GITALOWICE -
WALEŃSKI LEON SZER. 1 ODDZ.CIĘŻKICH KARAB. MASZ. NR 74 1917-07-16 VERDUN Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1898-06-05 GĘBICE -
WEISS HERM. LANDW. - 1915-09-27 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
WERNER AUG. MUSK. - 1916-03-21 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
WAGNER ANT. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
WEICHSEL F. KAN. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG F. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEINBERG K. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL H. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL HERM. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WENZEL K. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WIRHEL G. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST ROLNIK
WEININGER PAUL INF. I.R. 68 1914-11-07 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1882 FEGYVEREK -
WINHULLA KARL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
WAGNER AUGUST - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1894 Eulenburg ps. ŚWIT
WINTER ADOLF - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1897 Eulenburg -
WEIDNER MAX FELDW. - 1915-08-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - ELLGUTH tablica
WALCZAK MICHAŁ KPR. 10 KOMP. REZ. P.P. NR 37 1916-03-10 VANA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1883-08-19 ELĘCIN -
WILTNER FERDINAND SCH. SCH.R. 9 1914-10-22 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1890 EINSIEDL -
WOLLEK LEO - - 1915-03-16 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
WAPNIARZ F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WIECZOREK A - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WIECZOREK B - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WITTCHEN J - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
WROBIŃSKI PIOTR - - 1914-10-13 pod Nasiłowem pow. Radziejów Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1881-04-22 Dobrzyca -
WASCHKA KARL - - 1914 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
WIECZOREK JOSEF - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
WAZINSKI KARL MUSKT. - 1917-01-06 - Lanngut Rosja Pogranicze 1895-08-02 Dlusken -
WALETZKO JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
WEINRICH GEORG UNG. INF. K.K. I.R. 31 1914-12-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DAMALA 21 JAHRE
WEESE TEDEUSZ - I B LEG. 1915-07-21 OKOLICE URZĘDOWA Dzierzkowice-Rynek wieś, gm. Dzierzkowice, pow. kraśnicki lubelskie 1896-07-14 CZĘSTOCHOWA -
WRONA ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - CZERMIN -
WACHNER GEORG RUDOLF UNG. ZUGFÜHRER J. R. 62 1914-12-09 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CZASZOEGEN 28 JAHRE
WANDERSEE FREDERICH MATROSE. - 191?-12-08 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska obelisk
WYZGOL ALFONS - - 1917-04-10 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ALFONS - - 1918-07-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL ANTON - - 1915-01-28 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WYZGOL IZIDOR - - 1916-12-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
WICKFELDER RICHARD - - 1917-06-02 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WUNNICKE OTTO - - 1917-04-22 FRANKREICH Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
WÓDKA FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
WARCZOK WILH.[ELM] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
WCZASSEK JOS.[EF] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
WYWIOL SYLVESTER - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY VERM.
WASZCZYŃSKI (WASZYŃSKI) FRANCISZEK SZER. 5 KOMP. P.P. NR 172 1917-07-17 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-11-17 CHOCIESZEWICE -
WOŁK MICHAWL - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - Chałupki Medyckie pow. Przemyśl -
WOJTANEK JAN. - - - - Budzów wieś, gm. Budzów, pow. suski małopolskie - BUDZÓW -
WÓJCIK IGNACY - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 BRZOZOWA Na liście strat wykazany jako ranny
WERGIN GUSTAV - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI -
WITEK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - BREŃ OSUCHOWSKI -
WYZGA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - BREŃ OSUCHOWSKI -
WEISSER ALBERT - - 1916-04-12 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
WOLF PAUL - - 1915-04-27 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
WOLF WOLF - - 1918-10-03 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
WILKE EMIL GEF. - 1915-09-05 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
WILKE PAUL - - 1917-01-05 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
WINKELMANN ERNST - - 1915-08-29 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
WROBEL KURT - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borkenhof -
WOYKOß GOTTFRIED - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Borken -
WANZREICH ISRAEL STRZELEC 4 KOMP. 20 PUŁK STRZELCÓW 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Bolszowice -
WOSZCZYNA STANISLAUS SAN.SOLD. - 1915-04-28 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1876 BOLETIN -
WIERACHOWSKI THEODOR RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie 1886-10-15 BOLECHOWO -
WOITZIK MAXIMILIAN - - 1915-06-26 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
WYSTRACH THEODOR - - 1916-05-03 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
WILLMS JAN - - 1914-12-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1886-08-28 BOEN -
WARKUS GEORG EJ. FRW. - 1916-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WIROWITZ WILHELM KAV. - 1918-03-10 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
WABNITZ WILHELM - - 1916-04-11 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
WOYCZECHOWSKI GUSTAV - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BIENIEN -
WOYCZECHOWSKI HERMANN - - - - Grabnik wieś, gm. Stare Juchy, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BIENIEN -
WOJNAR JAN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 BIECZ -
WINKLER EDMUND - - 1919-04-05 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - BERLIN-PANKOW -
WEBER KARL - - 1918-05-11 - Pakosławice I wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BEIGWITZ -
WALDOWSKI von JAN - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
WALDOWSKI von JÓZEF - - - - Strzepcz wieś, gm. Linia, pow. wejherowski pomorskie - BĘDARGOWO -
WIESNIEWSKI JOSEPH - - 1915-06-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-02-17 BATKOWO -
WIETZKE OTTO - - 1918-05-11 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WIETZKE REINHOLD - - 1918-11-31 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
WILKENS KARL GEFR. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BAD BRAMSTEDT -
WACHOWIAK IGNACY SZER. 1 KOMP. REZ. P.P. NR 6 1917-05-02 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1894-12-11 BABKOWICE -
WACHOWIAK JÓZEF - 3 KOMP. REGIMENTU PIECHOTY NR 335 1915 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1886-03-05 BABKOWICE -
WALCZAK ANTONI SZER. 4 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 50 1915-04-07 COMBRES - FRANCJA Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1891-01-05 BABKOWICE -
WALCZAK LUDWIK - - 1917 - Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1884-08-16 BABKOWICE -
WALCZAK STANISŁAW - 8 KOMP. P.P. LANDWERY NR 350 1916-07-19 WERCHY Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1875-04-12 BABKOWICE -
WASZYŃSKI JAN KAN 2 ZAPAS. BAT. PUŁKU ART.POLOWEJ NR 75 1917-09-16 LESZNO - SZP. Pępowo wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński wielkopolskie 1897-08-07 BABKOWICE -
WEBER EMIL GREND. - 1917-11-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WEBER ERICH MUSK. - 1917.04.17 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE EMIL GEFR. - 1917-04-23 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE HANS LTN.D.R. - 1918-08-20 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE OTTO UTFF. ?? - 1914-12-28 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE PAUL MUSK. - 1918-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
WILKE AUG. LDWM. - 1914-11-30 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WILKE WILH. UTFF. - 1915-07-27 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WITT ALBERT MUSK. - 19??-04-12 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
WENIG H. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WERMTER A. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN ROLNIK
WALUSIAK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
WALUSIAK WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
WENDT AUGUST ? - 1917-10-30 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
WEIDT EDGAR - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
WILDE WILHELM - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - ALT RAUDTEN -
WOLF EDUARD - - 1915-10-26 RUSSLAND Mańkowice-Bardno wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - 1882-03-22 -
WEGNER GUSTAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WESOŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WIŚNIEWSKI FELIKS - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WIŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WUDNIAK JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
WALTER ER. EINJ. FREIW. ERS. B. RES. J.R.38 1914-12-12 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
WITTEK JOS. WEHRMANN ERS. B. RES. J.R.39 1914-12-12 - Będków wieś, gm. Będków, pow. tomaszowski łódzkie - - -
WECKESSER WILHELM RESERVIST 5. K. INF. REG. 83 1915-02-16 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
WOLTER - - - 1915-01-06 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
WEGENER KARL KRGSFRW. 2.K.RES.INF.REG.231 1914-11-20 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WENDE ERICH KRGSFRW. RES.INF.REG.228 1.KOMP 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WILLE GUSTAV PIONIER RES.PION.KOMP.49 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
WALLI JOHANN ERS. RES. R.J.R. 221/5K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WINTER J. DRAGONER DR.21.1.ESK. 1914-11-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WIRTH AUGUST - R.J.R. 223 1914-12-03 - Pawlikowice wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
WAHNIG FR. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WAITER P. UNTEROFFIZIER 3 K R INF R 228 1914-12-05 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WELLMANN A. KRIEGS FREIW. 4 K R INF R 229 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WENTZKI M. KRIEGS FREIW. 2 K R INF R 229 1914-12-01 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WILKENS W. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-08 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WINTER WA. GEFREITER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WISCHWITZKI - KRIEGS FREIW. 3 K R INF R 226 1914-11-16 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WOLE RICHARD KRIEGS FREIW. ? 1914-11-29 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WOLSCHKE K. JÄGER ? K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WEBER GEORG SZER 3.83 1914-12-04 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEGNER WILHELM SZER 12.83 1914-12-01 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEICHERT RUDOLF OFFIZER STELLV 4 KOMP. 5. THUER. J.R.94 1914-12-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEIGEL ADAM SZER 4.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WEINREICH WILHELM SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WENOT KONRAD PODOF 4.F.?.R.? 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WERNER LUDWIK SZER 10.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WETEL ALFRED SZER 1.J.R.82 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WICHMAN OTTO PODOF 3.61 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WOLF ERNST SZER 82.J.R.M.G.K 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WOLF WILLI SZER 9.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
WAEUSCH ERICH MUSKETIER 3 K INF REG 140 1914-12-15 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WEBER THEOBALD MUSKETIER 7 K INF REG 167 1914-12-15 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WITKOWSKI VIKT. ? 8 K INF REG 140 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
WAHLMANN - UFFZ - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
WENDT FRANZ RESERVIST 2 K. I.R. 54 1915-02-01 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOJTALEWITZ A. ERS. RESERVIST 7 K. I.R. 14 1914-12-20 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOSIEK - ERS. RESERVIST I.R. 141 1915-05-01 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOYKE WILH. MUSKETIER 11 K. I.R. 61 1915-02-02 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WAGNER - SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WIENECKE - KRIEGFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WILHELMS JOHANN SCHÜTZE GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WURBS A. HUSAR HUSAREN REGIMENT VON ZIETEN - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WYSCISK VIKTOR SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
WASTER - - 8/GRN R.4 1915-03-21 - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
WANDERSEE WILHELM UNTEROFFIZIER - 1917-07-14 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
W... HUGO - - 191?-09-07 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WUMMEL ALBERT - - 1915-06-03 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - - -
WEICHBROD W. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
WARMBIER ARTHUR HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-07 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WARNITZKI LEO HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEICH? WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-10-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WEITUSCHAT EWALD HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-16 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WELKE PAUL EINJ[ÄHRIGE] FREIW[ILLIG] INF. RGT. 49 1917-05-04 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1894-05-05 - lapidarium
WERNER KARL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WI? FRIEDRICH - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WICHERT FRANZ ARM. SOLD. ARM. ERS BATAL. XXII 1923-02-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1877-07-27 - lapidarium
WICHMANN ?RT HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-26 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WINDMÜLLER ALWIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITT FRITZ UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTE WALTER HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WITTING AXEL HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
WAGNER E JÄGER 9 K INF REG 129 1914-11-22 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
WULF ERICH EINJ. FREIW. 3 K INF REG 128 1914-12-03 - Aleksandrów Łódzki miasto, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski łódzkie - - -
WACHSMANN F RESERVIST 3 E 6 JÄG R Z PF 1914-10-23 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WERMUTH FRITZ FÜSILIER 2 K GARD FÜS R 1914-11-29 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WOLFF HERMANN MUSKETIER 11 K INF REG 141 1914-11-19 - Ozorków miasto, gm. Ozorków, pow. zgierski łódzkie - - -
WACHS O. A. MUSKETIER 3 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WACHSMANN . RES. 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WAGNER E. MUSKETIER 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WAGNER P. UNTEROFFIZ 11 K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WETZEL A. MUSKETIER 1 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WIENSCHLÄGER O - 2 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
WESTPHAL WILLY - - 1916-10-09 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WESTPHAL - - - 1918 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WITT ALWIN - - 1916-06-04 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
WACHHOLZ FRANZ KANONIER - 1917-11-10 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WOEDTE JJOACHIM HENNING V LIEUTENANT - 1917-06-06 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WOLF AUGUST MUSKETIER - 1917-01-23 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
WILKE ERICH - - 1915-08-29 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WOHLFEIL AUGUST - - 1916-19-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH ALBERT - - 1916-03-25 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIEDEBRUCH MAX - - 1915-10-26 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WIESE RICH. - - 1915-08-22 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
WANGERIN GUSTAV WEHRM. - 1914-11-14 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WANGERIN WILLI GEFR. - 1918-09-29 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
WOCKENFUSS ERICH GEFR. - 1915-08-09 - Możdżanowo wieś, gm. Ustka, pow. słupski (niem. nazwa Mützenow) pomorskie - - -
WOLLER OTTO ERS.RES. - 1914 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
WESTPHAL OTTO MUSK. - 1915-01-13 RUSSLAND Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WESTPHAL PAUL KRGSFRW. - 1917-05-03 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
WILL GUSTAV MUSK. - 1915-10-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLFGRAMM KURT MUSK. - 1916-01-14 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLANDT OTTO MUSKET. - ????-12-02 LAZAR- STETTIN Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLANDT ROBERT RESERV. - 1915-06-30 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT ADOLF LANDW. - 1914-11-11 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDT RICHARD MUSKET. - 1918-04-24 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WROBEL FRANZ LANDW. - 1915-06-13 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
WENDLAND OTTO LANDSTURMMANN - 1917-01-01 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
WOLFRAM WALD. - - 1914-11-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
WIRK WILHELM UNTEROFFIZIER - 1918-04-11 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1896-01-28 - obelisk
WALDE KARL WEHRM. - 1916-04-13 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
WALTER KARL WEHRM. - 1914-09-09 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
WANDELT ? - - 1915-06-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WEINHOLD M. - - 1918 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WEISS K. - - 1917-08-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WILKE H. - - 1916-07-17 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
WAŚKOWIAK FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WAŚKOWIAK MICHAŁ - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WAŚKOWIAK WOJCIECH - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WEŁNA JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WOJCIECHOWSKI ANTONI - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WOŹNIAK JÓZEF - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
WALDA FRANZ - - 1915-08-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
WAGNER GUSTAV - - 1914-09-08 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WAGNER PAUL - - 1917-04-30 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WEINHOLD HERMANN - - 1914-12-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WIESNER GUSTAV - - 1917-10-24 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WINKLER WILHELM - - 1917-10-07 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WOLF WILLI - - 1917-08-01 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
WEBER KARL - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WILDE BRUNO - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WILDE RICHARD - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
WAGNER HERMANN - - 1915-11-22 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
WEINERT RICHARD - - 1918-03-23 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
WECKER BRUNO - - 1918-09-02 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
WEIDNER PAUL - - 1915-05-21 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
WÜNSCH FRANZ - - 1918-03-22 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
WALTER RICHARD - - 1918-01-01 Italien Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
WANIELIK RICHARD KAUFMANN - 1918-04-18 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1890-01-29 - obelisk
WEINERT JOHANN STELLENBESITZER - 1915-07-27 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1870-04-28 - obelisk
WORNA WILHELM DOM. KNECHT - 1918-05-31 Varesnes Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie - - obelisk
WRONA AUGUST SERGEANT - 1914-08-25 Schirmeck Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1888-05-08 - obelisk
WINKLER ROBERT - - 1914-08-22 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1889-10-29 - obelisk
WITSCHEL GUSTAV - - 1918-07-01 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1885-09-09 - obelisk
WITSCHEL HERRMANN - - 1916-04-13 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1897-08-05 - obelisk
WITSCHEL RICHARD - - 1916-10-08 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1895-03-13 - obelisk
WAGNER HEINRICH - - 1915-05-22 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WEICH FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEINERT RICHARD - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WEISS HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WELZ JULIUS - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WELZ KARL - - 1918-06-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WERNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIEDEMANN HERMANN - - 1915-04-14 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WIELAND ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIELAND PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIERICH MAX - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WIESNER FRITZ - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER HERMANN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WILLNER KURT - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
WINKLER WILHELM - - 1915-09-25 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
WABNITZ KONRAD - - 1916-03-01 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WALLASCHECK KARL - - 1918-05-11 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WEBER JOSEF - - 1916-11-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WERNER KARL - - 1915-04-06 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WINDERLICH AUGUST - - 1914-09-07 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
WAGNER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WERZESINSKI - RES. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WESTERKAMP - GREN. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WICKENSACK - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WIEGMANN - KAN. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WILHELMS - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WINKLER - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WITTFELD - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WULKOW - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
WANDER - LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WOLFF E. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WOLFF H. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
WAHNFRIED PAUL - - 1914-11-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WASCHKE ROBERT - - 1914-10-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEBER MAX - - 1914-12-08 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEGNER KARL - - 1914-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WEIßSAAG REINHARD - - 1916-07-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WENGOIß AUGUST - - 1915-11-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE EMIL - - 1917-10-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERMKE ERNST - - 1915-08-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER AUGUST - - 1915-01-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER EMIL - - 1918-07-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER FRANZ - - 1918-04-26 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERNER GOTTFRIED - - 1918-03-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WERSCHUN HEINRICH - - 1914-10-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WIEK WILHELM - - 1914-11-25 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILCZEWSKI OTTO - - 1915-03-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILKE ERNST - - 1915-08-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WILL AUGUST - - 1915-12-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WINKLER FRITZ - - 1918-07-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI ALBERT - - 1918-03-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WITTKOWSKI JULIUS - - 1918-04-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WOHLGEMUTH ERNST - - 1917-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF HEINRICH - - 1914-10-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WULFF OTTO - - 1918-05-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
WARNKEN DIETRICH - G.R.R. 25 1915 - Wysokie Koło wieś, gm. Gniewoszów, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WEIHRAUCH WILHELM LDSTRM.  L.J.R.47,4K.  1915-05-25 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENNEHORST WILHELM UNTOFZZ.  M.G.K.L.J.R.47  1915-05-19 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WENZLAWIAK PETER WEHRMANN  L.J.R.47,7K.  1915-05-18 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WINTER KURT UNTOFZZ.  L.J.R.133K2K.  1915-05-20 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WNDISCH JOSEF RESERVIST  MAG.PK. KOL.5  1915-06-07 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
WERNER HERMANN FÜS. 10. KOMP. GREND. REGT. 3 1914-09-11 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WILLHÖFF FRIEDRICH WEHRM. 8.KOMP.LANDW.INF.REGT.84 1914-11-06 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WOYCIECHOWSKI STANISL. WEHRM. 1.ESK.LANDW.KAV.REGT.99 1914-11-04 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
WAŁEK STEFAN FURMAN  - 1915-01-03 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WICHMANN HUGO - - 1918-05-02 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
WITT FRZ. - - 1918-10-08 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
WAGNER J. E.RES. - 1918-09-15 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
WEBER JOHANN ERS.RES.   K.U.K.J.R.49,1 K   1915-01-26 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEISNGER KARL LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-16 - Jędrzejów miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WAGNER JOHANN R.FAHRKAN  K.U.K.F.H.R.25,3 1915-04-05 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WALLNER ANTON JNFT.  K.U.K.J.R.4,10 K  1915-05-27 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WEBER JOHANN JNFANT.  K.U.K.J.R.4, 8 K 1915-01-24 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINGELBAUER STEFAN LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.49,8K 1915-02-14 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WINTERBACHER F. LDST.JAGER  K.U.K.F.JAG.B10  1915-03-15 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WOLF FERDINAND JNFANT.  K.U.K.J.R.34, 10 1915-03-04 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
WALDSIHT FERENCZ SZER.  WĘGIER P.P.  1914-12-25 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
WIĄCKOWSKI WALENTY LEGIONISTA - 1914-09-20 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WITKOWSKI LEOPOLD LEGIONISTA - 1914-09-30 - Kielce miasto, gm. Kielce, pow. m. Kielce świętokrzyskie - - -
WASILIEW ANTON RUSSE ART.BRIG.2  1914-11-11 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEDIOR G.MIED- RUSSE SAM.JNFT.RGT.83  1914-12-19 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WENOKO ALEKSEJ MILIT.BEAMT.  FELDSP.  N.345  1915-02-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WIESOLKIN ALEX RUSSE ART.BRIG.2  1914-12-04 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WOLKOW WASILY RUSSE PERN.GR.REG.3  1915-03-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
WEBER ROBERT MUSK. 2. KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEIEL JOSEPH MUSK. 12.KOMP. INF. REGT. 54 1914-10-29 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLMANN EDMUND RES. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-27 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WILLMS ALFRED GEFR. 1.ESK.RES.DRAG.REGT.5 1915-02-20 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WEISS ADOLF - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WILL AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
WASCHKE FRIEDRICH - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKE JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEISS RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENDZIG RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIEZORREK JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILKOWSKI FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEBER FRIEDRICH ERS.RES.  LJ.R.23.5.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WLOKA FRANZ ERS.RES.  L.J.R.23.5K. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WODARCZYK B. WEHRMANN  L.J.R.23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WOPYLKO J.ANDREI GEFREITER  JNF.RGT.184  1915-05-?? - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WURZL ANTON OSTERR.  K.U.K.J.R.84  1915-05-20 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
WALENSCHICK GUSTAV LANDWEHRMANN - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WASCHESZIO EMIL PIONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WIEZORREK LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WILIMZIK ERNST OBERLEUTNANT - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WALENDY JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WASCHKEWITZ JAKOB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WENIK GUSTAV - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WERNIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WIERSBITZKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WILLIMZIK FRIEDR. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WOYDAK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WROBEL AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
WEINHOLD ERDM. MUSKETIER  L.J.R.47.3 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WEISCHNITZEK AUGUST WEHRMANN  L.J.R.46.8 KOMP.  1915-05-19 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WELL AUGUST WEHRMANN  L.J.R.47.11 K.  1915-06-25 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF JOHANNES WEHRM.  L.J.R.133.9 K.  1915-05-23 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WOLF WILLY ERS.RES.  L.J.R.47.10 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
WANKA FRANZ JNFANT.  K.U.K.7K.  1915-01-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WENGER JNFANT - J.R.93  1914 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJCZEK PAWEL JNFANT.  K.U.K.J.R.75.4K.  1914-11-30 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WOJEWITKA GEORGI LDST.ULANE  K.U.K.U.RGT..7  - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WYSPIANSKI PIOTR LDST.ULANE  K.U..UNG.RGT. 7 1917-07-22 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
WAGNER FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDL OTTO - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WEIDLICH HERMANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WELZEL ALFRED - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WOLF ADOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
WERNER FERDINAND RES. 10. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
WOLTERS W. MUSK. 12 K. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
WAGNER ANTON - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WAGNER FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WAGNER HCH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALDA STANISLAUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALDEK OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALDOCH JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALLAH GEORGE - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALLIS ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WALTER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WANGEMANN KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WARMBOLD WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASCHKOWSKI EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASMUND WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASMUTH WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WASWAS ANT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEDDERSVILLE FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEGNER ALEX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEGNER JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEHLEN WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEIDEMANN OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEIHNACHT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEILANDT MICHAEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEINERT GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEISS FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEISS JAKOB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WEITZEL WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WELACK EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENDLAND ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENDLAND AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENDT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WENZEL OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WERMTER PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WERNICKE HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WESEMANN AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WESTPHAL FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEDEKAMP AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEDOW HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEGMANN FRIEDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIEN HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIENAND WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIESE GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WIESKE HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILCK ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILKE HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WILMES AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WINGERT HERMANN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WINKLER GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WISNIEWSKI LUCIUS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WISSNER ADOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITT OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITTING FRITZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITTING GUSTAV - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WITTKE HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WLOCK WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WNUCK-LIPINSKI A - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WO?SCHINSKI JOSEF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOJTCZAK KASPER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOLBOLDT HUGO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOLK ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WORMUTH MA? - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOSSYLUS MICHAEL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WOYWAT FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WUH? FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WUR? KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WÜRGES HEINRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
WAGNER JULIUS OBERLEUTNANT LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
WAGY JULUS AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WAIS ALEKSANDER - - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WCHUSTER AUGUST - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WERAD RUDOLF AUSTRIA - 1915-10-22 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WIDAS J. AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WONIAK JÓZEF ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WOLDE BENCHARD - - 1914 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WUST ADAM - - 1915-09-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
WAGNER ADOLF DRAG. - 1917-08-13 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
WALTER KARL UFFZ. - 1914-10-23 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
WAGNER AUGUST LDSTM. 13 K.R.I.R. 34 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WEGLER MAX RES. 4 K.R.I.R. 93 1915-07-31 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WEINHOLD WILLI UNTEROFF. 2 K.R.I.R. 34 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WIECZOREK PAUL FUS. 9 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WRESAN ALBERT ERS.RES 7 K. I.R. 42 1915-08-07 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WUDENKA JOHANN LANDSTM. 11 K.R.I.R. 34 1915-08-03 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
WAHNSCH HERMANN SCHUZ LJR.46.C.K. - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WULFERS HEINRICH LDSTM. LJR.6/1K 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WINEL FRIEDRICH ERS.RES. I.R. 339, 10 K. 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
WALTER K. JÄGER 1 ESK. JÄG. BTL. 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WENDRINER E. ERS. RESERVIST 11 K. 1 BES. REG. POSEN 1914-11-?? - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WOSILJEWITSCH - RUSS. OFFIZIER 149 INF. REG. 1914-11-27 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
WAGNER K. RES. 5. K. J. R. 94 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WARNECKE P. UNTEROFFZ. 8. K. JNF. REG. 82 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WEINGÄRTNER ARNOLD MUSKETIER 10. K. JNF. REG. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WEISS FRANZ OFFIZ. STELLV. 1 K MO??? BTL. 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - Pomnik
WEST ALFR. SERGEANT 1. BT. FELD. A. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WICKERT AD. WEHRMANN 3. K. LST. J. BTL. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WILHELM II A. WEHRMANN 1. KOMP. ERS. BTL. L. J. R. 52 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WILKE OSK. KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WOYWODE ADOLF SERGEANT 4. K. LDST. JNF. BTL. NEUSALZ I 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
WENDT - HAUPTMANN LDW. JNF. RGT. 72 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WOLFF ALFRED OBERLEUTNANT LANDW. INF. REGT. 47 1914-10-26 - Głuchów-Prusy wieś, gm. Głuchów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
WANDOROWSKI - - 1 K. INF. REG. 141 - - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
WEIDEMANN K. MUSKETIER 6 K. INF. REG. 61 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WEISS FR. MUSKETIER 2 K INF. REG. 141 1914-11-18 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WIESE ALBERT SERGEANT 5 B. 3 GARD. F.A.R. 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOJCIESCAK JG. GEFREITER 3 K. GARD. GR. R. 5 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
WOLF ADOLF MUSKETIER 6 K. INF. REG. 148 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
WOLLEK F. KAN. M.K. II 6 GARD. F.A.R. 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WOLTHER G. WRM 6 K. INF. REG. 129 1914-11-20 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
WACHE ERICH MUSK 8K R.I.R. 226 1915-06-01 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WEBER OTTO MUSK 8K R.I.R. 226 1915-05-07 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WENK FRIEDR. OBERSCHUTZE 5K R.I.R. 226 1915-06-05 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WENK FRIEDRICH MUSK 5KR.I.R.226 1915-06-05 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WINNAT EMIL LEUTNANT D.R. 2K R.I.R. 227 1915-02-24 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WITTWER PAUL LDSTM 7K R.I.R. 226 1915-06-10 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WOLF RICHARD MUSK 9.K R.I.R. 226 1915-06-09 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
WERNER PAUL LDSTM. 1 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.NEUSALZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - PIERWOTNE MIEJSCE POCHÓWKU
WOLF EMIL REINH. WEHRM. 1 KOMP.LDW.BRIG.ERS.BAT.48 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WACHALSKI THOMAS MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WAGNER HERMANN WEHRM. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WEIMANN PAUL ERS. RES. 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WIESNER FRIEDRICH WILHELM - - 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WILCZEK ALEX WEHRM. 2 KOMP. ERS. BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WITTWER PAUL ERS. RES. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WRUSCH LUDWIG MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WAWRASOSKI-ABRAMOWICZ T. RUSS. LEUTN. - 1914-12-02 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
WOLEGOW PAW. RUSS. SANITÄT. 17. ROTE KRZ. ABT 1914-11-26 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
WEBER JOHANN ULAN K.U.K. UL.R. 7 1915 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
WAGNER WILHELM WEHRM. ERS. BTL. RGT. 7 1914-11-30 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
WEBER PAUL MUSKETIER 1 K. JNF. REG. 42 1915-01-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
WOLLNY ERICH KRIEGSFREIW. 2 K. R. JNF. R. 10 1915-01-18 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
WENDLER B. WEHRMANN 3 K. E. BTL. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1898 - -
WEYDIG G UNTEROFFIZIER 4 K LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie 1891 - -
WISZNIEWSKI ANAST. WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1897 - -
WUTTKE WILHM WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1894 - -
WENZEL RICH. (RICHARD?) ERS. RES. 1. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-11-30 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
WRÓBEL JÓZEF - ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - - Grabie wieś, gm. Wieliczka, pow. wielicki małopolskie - - -
WARCZINSKI PAUL ERS. RES. 3? 148/11K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WOLFF ANDREAS MUSKETIER R.J.R.152/10K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
WRBA WLADISLAUS INF. I.R. 3 1915-04-04 - Stróżówka III (nr 94) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARNKE KLEMENS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENZEL HANS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELANDT EWALD ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELAND - - - - - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTER I EMIL RES. PIR 58 1915-05-02 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANKE ANTON KPL. FKR 12 1915-04-18 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTEN HUGO LDST.INF. IR 100 1915-03-20 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINKELMANN RUDOLF UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEGL MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-06 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WODAK THEODOR LEOP. LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-23 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLISCH JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER FRANZ ZGSF. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINTER FRANZ E.R.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIRTH ADAM INF. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOEF ADOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALINLIN HEJNULA INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIELAND ROBERT R.U.O. I KL. IR 27 1914-10-01 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WADLE ALOIS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF GUSTAV INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALDMANN JOSEF RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTER XAVER INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIMANN [HEINRICH] GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER OTTO INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESELOWSKI ANDREAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIATR STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WICHTER WILLIB[ALD] GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEHN JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-03 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINHARDT MATHIAS GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WISNIEWSKI FRANZ GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTOSZAK MARZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLNER MICHAEL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLTER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WACHLER MICHAEL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAIBL JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAITLINGER FRANZ LDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLNER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALLY JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANNER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARNDL KARL ZGSF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAWROK ANTON MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER HELLMUTH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WECHSELBERGER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEIGEL AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEINER EMANUEL SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS KARL RES. B.I.R. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS OSWALD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(02-04) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENINGER PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-13 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTERHOLZ WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WESTPSAL JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIDMANN PETER PTRF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEMANN THEODOR RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEMAYER LUDWIG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILD PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILDEGGER LORENZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILDMAJR JOSEF E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WILLMATH JULIUS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIMMLER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WINICZKI FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WLOCH JOSEF RES.INF. I.R. 56 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLF OSWALD RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLANEK HEINRICH ZGSF. F.J.B. 12 1915-02-24 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÖRLE LEOPOLD JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WÖRPEL JULIUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOYSKY von - LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WURMER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASYLOW FEDOR LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-04 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEBER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WELESZKOWITSCH JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIESNER FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASYLENKO PORFIRY INF. IR 36 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOROZEJKIN NIKOLAJ ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAGNER EMIL WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WAGNER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WARSCHKE HERMANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WĄTOREK ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEBER HEINRICH UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEGSCHEIDER MICHAEL LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEIGELT KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEIGERT KARL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WEINERT CESLAUS FÄHNR. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISE PAUL LTN. P.I.R. 46 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS KARL MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-06 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS MAX LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WEISS I JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WETZK HEINRICH PION. P.R.P.K. 86 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WICHER LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WILCZAK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINKLER KARL ZGSF. F.J.B. 9 1915-01-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WINSGOLL JOSEF WEHRM. P.R.I.R. 271 1915-05-07 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WITASSEK JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WITTIG WILHELM MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WODNIAK STANISLAUS VINZ. INF.TIT.GFT. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOJTOWICZ ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLANEK LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 14 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLF GEORG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WÖLFEL ERNST MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFGRAMM RICHARD HPTM. P.R.I.R. 270 1915-05-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFSEGEN R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLFSEGER R. OBLTN. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOLLER OTTO ERS.RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WOLLNIK ROBERT MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
WYBRANIETZ LUDWIG MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
WELENSKY KARL SCHÜTZE SCH.R 10 1914-12-12 - Gorlice-Sokół (nr 88) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WACEK FRANZ E.R.TR.SOLD. T.DIV. 2 1915-05-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WACKER JAKOB - PREUSS.RES.IHF. RGT. ? 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAGNER JULIUS LDST. I.R. 59 1915-04-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAGNER KARL - - 1915-02-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WALUS FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WAMPRECHTSCHAUER JOHANN ZGSF. F.K.R. 25 1915-02-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WASIEWICZ STANISLAUS KDTT. SCH.R. 18 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEGLEITNER GOTTLIEB E.R.INF. I.R. 59 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEIGANG PAUL - P.R.I.R. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WEINBUB INGAZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WICHET FRANZ PTRF. F.J.B. 2 1915-04-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WICKER JAKOB - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
WIESINGER FERDINAND RES.SCH. SCH.R. 24 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WITEK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WIZI GUSTAV HUS. H.H.R. 5 1915-02-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WOHNSIEDLER LUDWIG - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WÓJCIK JOSEF INF. I.R. 57 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WYDRA LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
WALTERT OTTO MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAWRZYNIAK JOH. MUSK. INF.RTG. 58 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEDDING JOSEF WEHRM. INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEISS II JOSEF MUSK. RES.INF.RTG. 272 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERCHAN FRITZ ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 BITWA POD GORLICAMI Kobylanka I (nr 99) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIEDEN EMANUEL E.R.INF. LDST.BEZ.KOM. 9 1915-01-31 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANGEREN (WANGERIN) ALBERT MUSKIETER P.R.I.R. 267 1915-05-05 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WEINREB JUDA RESERVIST OBERFAHRENDEKANONIER F.K.R 12 1915-05-04 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITKOWSKI FRANZ LANDSTURM INFANTERIST I.R. 56 1915-05-08 - Biecz I (nr 105) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALICZEK ADOLF INFANTERIST I.R. 20 1915-05-09 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WANIOUS ANTON LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-09 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARMBRUN ANTON LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WASSERREICH SOCHAJA LEIB LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-05 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WENZEL GUSTAV LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER RUDOLF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 100 1915-05-08 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJCIK JOSEF LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJKOWSKI ADALBERT LANDSTURMMANN INFANTERIST I.R. 57 1915-05-05 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WOJTOWICZ THOMAS INFANTERIST I.R. 57 1915-05-04 - Biecz II (nr 106) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WAJDA JOHANN INFANTERIST H.I.R. 16 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARGA GEORG INFANTERIST K.U.K. I.R. 20 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WCISLO JOHANN LANDSTURMMANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 3 1915-05-11 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNER PERSCH UNTEROFFIZIER P.R.I.R. 271 - - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WERNISCH PETER LANDSTURMMANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 100 1915-05-09 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIERCIOCH ADALBERT LANDSTURMMANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 20 1915-05-11 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIERZBA ANTON LANDSTURMMANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 57 1915-05-04 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIMMER FRANZ LANDSTURMMANN INFANTERIST K.U.K. I.R. 20 1915-05-11 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WITEK STANISLAUS GEFREITER K.U.K. I.R. 57 1915-05-04 - Biecz V (nr 109) miasto, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALA JOSEF INFANTERIST I.R. 56 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARCHOL BARTEK INFANTERIST I.R. 56 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WARMA JÁNOS INFANTERIST - - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WECHSTERG GUSTAV EINJÄHRIGER FREIWILLIGER INFANTERIST I.R. 3 1915-05-08 - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WIKTORA JOSEF INFANTERIST I.R. 8 - - Binarowa (nr 110) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
WALTER ALBERT MUSKETIER P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
WODNICZAK PETER MUSKETIER P.I.R. 58 1915-05-02 - Gorlice I (nr 87) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -