Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ARCHIPOW GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-11 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
BOCHDANOWICZ PETER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-01-28 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
CHAPCZENKO STEFAN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-26 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
CZUB ANTON INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-02 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
DROFA IWAN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
DZIADENKA NASARIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-06 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
GELEMSZIN ABDULSAK INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-23 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
JACHOWIN DIMITRIJ STEFAN UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-01-28 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KEZIN SIEMON INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KOŻEWNIKOW ALEKSIEJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-12 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KRAWCZENKO TIMOFIEJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-06 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MAZOW WASILIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MICHNO JAKOW GFT. RUSS.I.R. 125 1915-01-12 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MISIURA JUSTIN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-28 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
NOSOW JAKOB INF. I.R. 125 1915-01-20 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
PETRUK MICHAŁ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-26 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
PIWOWAR FIODOR UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-02-06 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
ROMANOW SPIRIDON UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-02-02 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
SACH IWAN INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
TKACZ ONUFRIJ INF. I.R. 125 1915-01-24 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
TRISZENKO POLAP INF. I.R. 125 1915-01-24 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
USACZ TEODOSI INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-28 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
ŁOSIEW TEODOR GFT. RUSS.I.R. 125 1915-02-02 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
MALINICZENKO ALEKSIEJ - RUSS.I.R. 125 1915-05-04 Gręboszów (nr 250) - -
HAWRYJENKO KIRYL INF. RUSS.I.R. 125 1915-03-02 Żabno (nr 253) - -
LYMARENKO KYJAN - RUSS.I.R. 125 1915-02-02 Żabno (nr 253) - -
RAWŁECZYN - FLDW. RUSS.I.R. 125 1915-04-14 Żabno (nr 253) - -
BULHAKOW JOSEF KAZIMIR INF. RUSS. I.R. 125 1915-05-05 Zaborów (nr 263) - -
BALAKIN IWAN GEM/ROSJA I.R.125 1915-10-01 Łambinowice I 1891 -
DUDOROW WASSILI GEM/ROSJA I.R.125 1918-01-28 Łambinowice I 1895 -
NARZISOW GRIGORI SERGT/ROSJA I.R.125 1918-10-12 Łambinowice I 1883 -
SCHAPRANOW DENIS GEM./RUSS. I.R.125 - Łambinowice I 1885 -
SOSLUW JNOKENTI GEM./RUSS. I.R.125 1918-07-11 Łambinowice I 1885 -
USOW WASSILI UTFFZ/ROSJA I.R.125 1917-10-12 Łambinowice I 1896 -