Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
GOLUBEFF ALEXANDER GFT. RUSS.I.R. 165 191?-04-07 Bielcza (nr 270) - -
KLIMCZUK NIKOLAJ JALISZEW. INF. RUSS. I.R. 165 - Błonie (nr 198) - -
WDOWIENKO KONSTANTIN MICHAILOWICZ INF. RUSS.I.R 165 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
KOWAL JEFIM IWANOWICZ INF. RUSS.I.R. 165 1915-04-04 Lubinka III (nr 192) - -
REREPSCHUTZ DANIEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 165 P.P. 1918-08-06 Mysłowice - -
BONDARENKO WASSILIJ INF. RUSS. I.R 165 - Rzuchowa (nr 196) - -
BURMISTER - INF. RUSS. I.R 165 1915-04-09 Rzuchowa (nr 196) - -
KARPOFF IWAN INF. I.R. 165 - Rzuchowa (nr 196) - -
KWISKO - INF. RUSS. I.R 165 - Rzuchowa (nr 196) - -
SOROSCHIRN PANTIELIJ KPL. RUSS. I.R 165 - Rzuchowa (nr 196) - -
SREBRNYI NIKOLAI FREIW. RUSS. I.R 165 - Rzuchowa (nr 196) - -
TYTKIN FIODOR INF. RUSS. I.R 165 - Rzuchowa (nr 196) - -
ZAŻYCKI WLADIMIR FÄHNR. RUSS. I.R 165 - Rzuchowa (nr 196) - -
IWANOW TEODOR INF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
JAKUSZEW KUŹMA ZGSF. I.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
KACZAILO STEFAN GLF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
KIRENKO STEFAN INF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
KISZELEW SEMEN INF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
KOZEMENKO GAWRIEL INF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
KUŹMECOW PIOTR INF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
SICZEW ALEXEJ INF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
WEDNIN PROKOP INF. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
ZAMOSTIAN ALEXEJ FLDW. J.R. 165 1914-12-19 Szczepanowice II (nr 195) - -
BIELOSZEJKIN IWAN INF RUSS.I.R. 165 1914-12-11 Szczepanowice III (nr 197) - -
RASKIM MORDACHAI INF RUSS.I.R. 165 1914-12-11 Szczepanowice III (nr 197) - -
SMALENCOFF MICHAEL INF. RUSS. I. R. 165 1915-04-21 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
BARINOW FIDOR ?GSF. LUCK.R. 165 1915-05-15 Zakliczyn II (nr 294) - -
SOLCHEK FED? - LUCK.R. 165 1915-05-09 Zakliczyn II (nr 294) - -
ASARIN IWAN INF. RUSS.I.R. 165 1915-03-20 Zbylitowska Góra (nr 199) - -
CHAMITDULIN GIMATULLA INF. RUSS.I.R. 165 1915-03-20 Zbylitowska Góra (nr 199) - -
MURASCHEF NIKOLAI INF. RUSS.I.R. 166 1915-03-01 Zbylitowska Góra (nr 199) - -
UTKIN ANDREJ INF. RUSS.I.R. 165 1915-01-19 Zbylitowska Góra (nr 199) - -
SAMOLUKOW DEMETER, TIMOFIEJ ZGSF. RUSS.I.R. 165 1914-12-?? Zonia (nr 341) - -
ALEXEJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.165 1916-09-28 Łambinowice I 1891 -
CHARLAMOW PHILIPP GEM/ROSJA I.R.165 1918-03-24 Łambinowice I 1879 -
HASIANOW ATMEDGALI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-02-13 Łambinowice I 1894 -
JASCHIK JAN GEM./RUSS. I.R.165 1918-04-23 Łambinowice I 1893 -
KOTJETZ GEORGI GEM/ROSJA I. R. 165 1918-07-14 Łambinowice I 1889 -
MAKAROW ROMAN UTFFZ/ROSJA I.R.165 1919-03-23 Łambinowice I 1886 -
MESCHANOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.165 1918-12-24 Łambinowice I 1888 -
NIKOLAJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.165 - Łambinowice I 1892 -
PIREWIDIENSK WASSILI GEM./RUSS. I.R.165 1915-06-24 Łambinowice I 1889 -