Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
PICHLER ALOIS GFT. K.U.K. I.R. 2 1914-12-09 Bochnia II (nr 314) - -
BANDITOIU GEORG JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 Fałków - -
BARTOK ALEX KORPORAL K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 Fałków - -
COPONY MARTIN KORPORAL K.U.KJ.J.R. 2/5K 1914-12-21 Fałków - -
CSUKAS JOHANN JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 Fałków - -
DANCSU NIKOLAUS JNFANT. K.U.K.J.R. 2/1K 1915-02-01 Fałków - -
DRAGOS NIKOLAUS JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 Fałków - -
DREGHICI DEMETER JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-25 Fałków - -
GABOR TOMAS JNFANT. K.U.K.J.R. 2/1K 1914-12-20 Fałków - -
GILIGOR JOHANN JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 Fałków - -
GLIGOR FRANZ JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 Fałków - -
HERMANN JOSEF ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/10K 1914-12-29 Fałków - -
NEGUTS JOHANN ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/5K ????-??-?? Fałków - -
SANDOR ALEX GEFREITER K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 Fałków - -
SZABO JOSEF ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/1K 1915-01-03 Fałków - -
SZAKACS ALEX JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 Fałków - -
TEHONEAN GEORG JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-25 Fałków - -
VAJDA MICHAEL JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 Fałków - -
BA? GYÖRGY - K.U.K. I.R. 2 - Gielniów - -
BUSJEK JAN - K.U.K. I.R. 2 1915-05-14 Gielniów - -
FURUSZS LUDWIK - K.U.K. I.R. 2/18 K. 1915-05-14 Gielniów - -
GANN ARON - K.U.K. I.R. 2/17 K. - Gielniów - -
GASPAR ALOIS - K.U.K. I.R. 2/17 K. 1915-05-14 Gielniów - -
GOZMA MIKOLAJ - K.U.K. I.R. 2/15 K. 1915-05-14 Gielniów - -
KASZAR JAN - K.U.K. I.R. 2/17 K. 1915-05-14 Gielniów - -
KOWACZ FRANZ - K.U.K. I.R. 2/8 K. 1915-05-14 Gielniów - -
MARCI JAKOB GYÖRGY - K.U.K. I.R. 2/20 K. - Gielniów - -
MOGSEL ADAM - K.U.K. I.R. 2/19 K. 1915-05-15 Gielniów - -
MOLDA JAN INFANTERIST K.U.K. I.R. 2 1915-05-15 Gielniów - -
NAGY ZIKMUNT ZUGSFÜHRER K.U.K. I.R. 2/9 K. 1915-05-21 Gielniów - -
RAVASZ FRANCISZEK - K.U.K. I.R. 2/17 K. 1915-05-14 Gielniów - -
RIBO JOSEF - K.U.K. I.R. 2/19 K. 1915-05-14 Gielniów - -
TEGLAS ALBERTH E.F. GEFR. K.U.K. I.R. 2/17 K. 1915 Gielniów - -
ZUGAN - - K.U.K. I.R. 2/19 K. 1915-05-14 Gielniów - -
FORTUNA RADU ERS. RES. K.U.K. I.R. 2/14 K. - Klwów - -
MÜLLER ALEXANDER LDST. INFANT. K.U.K. I.R. 2 - Klwów - -
BURLAG MARZIN INFANTERIST K.U.K. I.R. 2 1915-05-15 Opoczno I - -
FRANDABUR DEMETER LDSTRM. K.U.K. I.R. 2 / 12K 1915-04-17 Wójcin - -
KADAR ALBERT ERS. RES. K.U.K. I.R. 2 1915-03-30 Wójcin - -
KOCSKODAR GEORG LDSTRM. K.U.K. I.R. 2 1915-05-01 Wójcin - -
RAD MICHAEL LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1915-05-16 Wójcin - -
SZABADOS ANDREAS LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1914-12-27 Wójcin - -
??PSA PETER JG. K.U.K.I.R.2 ????-??-21 Zakliczyn II (nr 294) - -