Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
GIESAUF FRANZ INF. I.R. 30 1915-03-23 Bogoniowice (nr 138) - -
WAWRYNCZUK NIKOLAUS INF. I.R. 30 1915-03-31 Brzesko II (nr 276) - -
WESNYJ IVAN INF. I.R. 30 1915-04-10 Brzesko II (nr 276) - -
BOJKO PETER INF. K.U.K.I.R. 30 1914-12-29 Czchów (nr 297) - -
INZARUK MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 30 1915-01-11 Czchów (nr 297) - -
KASENHŰTTEL RUPERT LST. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
KÖCH ANTON LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
MAUSER MAX LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
MOSER THOMAS LST. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
OTTER JOHANN LST. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
PANZ KARL LST. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
ROSCH JOSEF LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-07 Dęborzyn (nr 230) - -
SCHEER KARL LST. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
SCHREIBER SIMON LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
STEIDL JOSEF LST. K.U.K. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
WAGNER ALOIS INF. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
WRÓBLEWSKI KARL ZGSF. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
ZAGANIAN JOHANN KPL. I.R. 30 1915-05-06 Dęborzyn (nr 230) - -
NEUWER - GFT. K.U.K.I.R. 30 1914-12-30 Domosławice (nr 291) - -
ZWIEDOWSKI DANIEL INF. K.U.K.I.R. 30 1915-01-10 Domosławice (nr 291) - -
SENDER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-04 Gromnik I (nr 145) - -
KRAUTWASCHE RUPERT - I.R. 30 1915-05-12 Grybów II (nr 130a) - -
SKURKA JOHANN INF. I.R. 30 1915-01-30 Grybów II (nr 130a) - -
SKURODA JAN INF. I.R. 30 1915-01-29 Grybów II (nr 130a) - -
SURYNEK FRANZ INF. I.R. 30 1915-04-24 Grybów II (nr 130a) - -
VONDRAČEK FERDINAND FLDW. I.R. 30 1915-04-02 Grybów II (nr 130a) - -
KODLA GREGOR INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-09 Meszna Opacka (nr 158) - -
SCHERKL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-05 Meszna Opacka (nr 158) - -
HRBACEK JOHANN KANONIER  K.U.K.30  5 MORSER  1915-02-27 Pińczów - -
SANTER KARL ZGSF K.U.K. I.R. 30 1914-11-27 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
SEDEWY JOHANN INFT K.U.K. IR 30 3 KP. - Stalowa Wola - -
LEITGEB FRANZ INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-12 Tuchów I (nr 160) - -
MAZUR JOHANN INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-15 Tuchów I (nr 160) - -
MIROS WASYL INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
REITER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
MAXYMOWICZ FRANZ ZGSF. K.U.K.I.R. 30 1915-05-01 Tuchów IV (nr 163) - -
WRONA PAWEŁ INF. K.U.K.I.R. 30 1915 Tymowa (nr 298) - -
HEWAK WLADISLAW GFT. I.R. 30 - Łowczówek I (nr 171) - -
NAKONECZNY JAN INF J.R. 30 1915-02-05 Łowczówek I (nr 171) - -
ZOLDAN HNAT INF J.R. 30 1915-02-05 Łowczówek I (nr 171) - -