Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BABIUCH NYKOLA GFT. K.U.K.I.R.58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) 1872 -
BIAŁEK LADISLAUS INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-26 Biskupice Radłowskie III (nr 259) 1891 -
BILAUS ILKO KPL. I.R. 58 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) 1887 -
BYSZKIEWICZ VIKTOR GFT. I.R. 58 1914-12-18 Biskupice Radłowskie III (nr 259) 1896 -
BŁYŻNIUK FEDOS INF. K.U.K.I.R.58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
GROCHALSKI JOSEF ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
GRÜNBERG ABRAHAM ERS. RES. K.U.K. I.R. 58 1915-12-11 Biskupice Radłowskie III (nr 259) 1879 -
HORDECKI IWAN INF. I.R. 58 1914-12-26 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
HORN JAKOB INF. I.R. 58 1914-12-20 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
HURNIAK DEMETER INF. I.R. 58 1914-12-20 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
KUNEWYCZ WASYL ERS.RES. I.R. 58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
KUŁYK STEFAN ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
LAUMANN FRITZ UT.OFFZ. P.R.I.R. 219 1915-05-04 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
MATIJESZYN DEMETER INF. I.R. 58 1914-12-20 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
PETRASZ PETER ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
PYLECKI OLEXA INF. I.R. 58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
RYMARUK WASYL INF. I.R. 58 1914-12-20 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
SABEL GAWRYŁO ERS.RES. I.R. 58 1914-12-11 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
SAWULAK PETER ERS.RES. I.R. 58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
SEMKÓW P. GFT. I.R. 58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
SPACZYŃSKI NIKOLAUS INF. I.R. 58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
SULATYCKI IWAN INF. I.R. 58 1914-12-19 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
ŁYSAK HORST INF.TIT.GFT. I.R. 58 1914-12-11 Biskupice Radłowskie III (nr 259) - -
BELEJ DEMETER HORN. K.U.K. I.R. 58 1914-11-26 Bochnia II (nr 314) - -
FAJFROWICZ MARTIN INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-23 Bochnia II (nr 314) - -
FREJ TYMKÓW INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-01 Bochnia II (nr 314) - -
FRYK JARKO HORN. K.U.K. I.R. 58 1914-12-23 Bochnia II (nr 314) - -
SEMKÓW NIKOLAUS INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-15 Bochnia II (nr 314) - -
WOLOSZYN MICHAEL ZGSF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-26 Bochnia II (nr 314) - -
ŁAŁYK MICHAJLO INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-02 Bochnia II (nr 314) - -
DWIRNYK NIKOLA INF. K.U.K.I.R. 58 1914-12-30 Borzęcin (nr 266) - -
STUMBERGER FRANZ JNFANT K.U.K.J.R.58/7 1915-09-18 Chełm (lubel.) - -
LEOCZKO JOSEF INF. K.U.K.I.R. 58 1915-02-03 Czchów (nr 297) - -
MORAWA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-29 Czchów (nr 297) - -
BILUS IWAN INF. K.U.K.I.R. 58 1915-02-03 Domosławice (nr 291) - -
HARASYMIUK ONUFARE INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-30 Domosławice (nr 291) - -
HURAK DANILO INF. K.U.K.I.R.58 1915-02-08 Domosławice (nr 291) - -
RADA MIECISLAUS KPL. K.U.K.I.R. 58 1915-02-03 Domosławice (nr 291) - -
STEINBERGER BALTHASAR INF. I.R. 58 1915-03-30 Grybów II (nr 130a) - -
BIELECKI MATIAS INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-10 Leszczyna (nr 310) - -
DUBISZCZAK OLEKSE INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-10 Leszczyna (nr 310) - -
JÓZEFOW DEMETER INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-10 Leszczyna (nr 310) - -
PARKULAP SENNO INF. K.U.K. I.R. 58 1914-12-10 Leszczyna (nr 310) - -
BABIŃCZUK WASIL INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
BIEDER MUNTER INF. I.R. 58 1914-12-26 Lubinka I (nr 189) - -
CZERNOWACZUK AXENTY INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
GOŚCIEJ STANISLAUS INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) Lubinka I (nr 189) - -
GROCHALSKI FRANZ INF. I.R. 58 1914-12-26 Lubinka I (nr 189) - -
GŁOWACKI JOHANN INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
JANIA WOJCIECH INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) Lubinka I (nr 189) - -
KAŁYN DEMETER INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
KRUPA FERDINAND INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
KŁYKAJŁO WLADIMIR KPL. I.R. 58 1915-01-04 Lubinka I (nr 189) - -
MAKARUK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) Lubinka I (nr 189) - -
MAREK FRANZ INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
MITARAJ MICHAEL HURN. I.R. 58 1914-12-25 Lubinka I (nr 189) - -
MYKIETYN DEMETER INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
RYMAK FEDOR INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
SEGEDYN DEMETER INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
SEMKÓW WASYL INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) Lubinka I (nr 189) - -
STAWOROWSKI JOHANN INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
SŁONINA JOHANN INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
WASYLYK STEFAN INF. I.R. 58 1914-12-26 Lubinka I (nr 189) - -
ZAJDA JAN INF. I.R. 58 1915-01-01 Lubinka I (nr 189) - -
KITZLER - INF. I.R. 58 - Sękowa II (nr 80) - -
SAJKO ANTON INFT K.U.K. IR 58 - Stalowa Wola - -
BRANIA LUDWIG INF. IR 58 1915-05-07 Święcany (nr 30) - -
KOCEMIR MATEUS GFT. K.U.K. I.R. 58 1914-12-(05-08) Trzciana (nr 309) - -
GENAN HEINRICH HPTM. K.U.K.I.R.58 1914-12-10 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
PASZTELNIK PAUL INF. K.U.K.IR.58 1914-12-12 Żegocina II (nr 302) - -