Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ANSPERGER PETER INF. K.U.K.I.R.59 1915-01-07 Biadoliny (nr 271) - -
MAISLINGEH JOSEF ZGSF. K.U.K.I.R. 59/3 1915-01-26 Biadoliny (nr 271) - -
ELSHUBER JOHANN INF. K.U.K. T.K.J.R. 59 1914-12-(17-19) Biskupice Radłowskie III (nr 259) 1881 -
AUER KARL INF. K.U.K. I.R. 59 1915-02-20 Brzesko II (nr 276) - -
SPIESSBERGER KARL INF. K.U.K. I.R. 59 1915-02-02 Brzesko II (nr 276) - -
FISCHER JOHANN LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
GROFFA KARL E.INF. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
MITHOWAR PETER GFT. I.R. 59 - Brzostek I (nr 223) - -
STRUBREITER FERDINAND INF. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
ECHTINGER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
ENSER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
GRATZ ANTON LST. I.R. 59 1915-05-08 Brzostek II (nr 224) - -
GREIN LEONHARD LST. I.R. 59 1915-05-08 Brzostek II (nr 224) - -
GRUBMÜLLER LUDWIG LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
LANDAUER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
MOSER KARL LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
RAINER PETER LST. I.R. 59 1915-05-08 Brzostek II (nr 224) - -
SCHMIEDLECKER FRANZ INF. I.R. 59 - Brzostek II (nr 224) - -
BRUNNER ALBERT LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek III (nr 225) - -
DISTLBACHER ALOIS LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek III (nr 225) - -
GAINSCHNIG JAKOB INF. I.R. 59 1915-05-08 Brzostek III (nr 225) - -
SCHMIEDLECHNER FRANZ INF. I.R. 59 1915-05-10 Brzostek III (nr 225) - -
WALCHETZEDER BASIL LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek III (nr 225) - -
ZEHAN ANTON INF. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek III (nr 225) - -
ALTENBERGER KUGERT LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
BREITLMAYER JOSEF RES.INF. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
FEICHTINGER MAX ZGSF. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
RIESINGER MICHAEL LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
SPIESSBERGER MATTHÄUS LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
STADLER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
TRAUSINGER BENEDIKT LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
WALKNER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
ZEHNER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
KINZ JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-23 Czchów (nr 297) - -
BRŰCKMOSER ANT. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DOLL FRIEDRICH GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
EIBL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HASENPOINTNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HERZOG JOHANN ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HOIS JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KINAST AUGUST INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
LEBERER PHILIPP INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
NILL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ÖSTERER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PACHLER PAUL GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PASLER ERNEST KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RAUCHENBACHER J. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
REICHL JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RIESER MATHIAS GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SCHINDLHOLZER MAX INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WARTER FRANZ X. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BUCHEGGER LEOPOLD INF. I.R. 59 1915-05-01 Grybów II (nr 130a) - -
FISCHER JOSEF INF. I.R. 59 1915-03-29 Grybów II (nr 130a) - -
KAINHAFER GEORG - I.R. 59 1915-04-18 Grybów II (nr 130a) - -
KALLINGER ALOIS INF. I.R. 59 1915-03-29 Grybów II (nr 130a) - -
SCITZHOFER BLASIUS INF. I.R. 59 1915-04-28 Grybów II (nr 130a) - -
SEILER STEFAN LDST. I.R. 59 1915-05-11 Grybów II (nr 130a) - -
TISINGER JOSEF INF. I.R. 59 1915-05-17 Grybów II (nr 130a) - -
VERA JOSEF INF. I.R. 59 1915-03-31 Grybów II (nr 130a) - -
WAGNER JULIUS LDST. I.R. 59 1915-04-18 Grybów II (nr 130a) - -
WEGLEITNER GOTTLIEB E.R.INF. I.R. 59 1915-04-30 Grybów II (nr 130a) - -
AIGNER GALLUS INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
BRIEFENDER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
BUBENSTIGNER FRANZ INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
DEGENEVE ENGELBERT LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
DÖBL VALENTIN INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
DOPF JOSEF GFT. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
EBERL JOSEF RES.INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
ECKL FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
EICHSTIL FRANZ INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
ERKNER MATHIAS LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
FLACHBERBER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
FRITZENWANKER CHRISTIAN INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
GERNER JOSEF INF. I.R. 59 (I.R.36) 1915-05-10 Klecie I (nr 220) - -
HARNER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
HERZOG JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-09 Klecie I (nr 220) - -
HIRTL GEORG LST. I.R. 59 1915-05-08 Klecie I (nr 220) - -
HÜTTER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
JAHNEI FRANZ E.F.TIT.FLDW. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
KOTSCHTHALER SEBASTIAN INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
KRICHHAMMER JOHANN LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
LAUBICHLER JOHANN INF.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
LECHNER JOHANN GFT. I.R. 59 1915-05-08 Klecie I (nr 220) - -
LETTNER LEOPOLD LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
MAYER KARL INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
MAYERHOFER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
NEISSL ANDREAS LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
NICKA TOBIAS INF.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
NOWAK August INF. I.R. 59 1915-05-08 Klecie I (nr 220) - -
PFOSER ALBIN OBLTN. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
PICHLER GEORG LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
PLANKENSTEINER HERMANN E.F.TIT.ZGSF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
RETTENBACHER RUPERT LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SCHAUER KARL INF.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SCHLICHTNER JOHANN INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SCHWABL JOSEF INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SCHWAIGHOFER MATHIAS LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
STANDLER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
STIEGER FRANZ LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
STOISS MATHIAS LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SZILAGYI BÉLA E.F.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-09 Klecie I (nr 220) - -
TRINKFASS JOHANN LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
WOLFSGRUBER JOSEF INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
ZAGLINGER FERDINAND INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
ZIHRER JOSEF INF. I.R. 59 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
EISEL JOHANN LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie II (nr 221) - -
MEIER FRIEDRICH LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie II (nr 221) - -
PRUMMER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie II (nr 221) - -
SCHNÖTZLINGER MATTHÄUS LST. I.R. 59 1915-05-07 Klecie II (nr 221) - -
BIEBL ANDREAS GFT. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
BINDER LUDWIG INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
BLEIKNER HERMANN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
DETZMÜLLER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
FRIESENECKER JOHANN INF. I.R. 59 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
FUSCHLEBERGER HEINRICH GFT. I.R. 59 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
GNEISSL FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
HARBACHER JOHANN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
HOFMANN JOHANN KPL. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
HUBER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
HUMMER ANTON INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
HUTZINGER GEORG INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
JETZINGER FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
LOIDL FERDINAND INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
LÜFTENEGGER PETER INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
MÜLLEGGER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
NEUBÖCK FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
NIMMERFALL MARTIN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
PRIESENECKER JOHANN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
SCHETT JOSEF INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
SOMMERER LEOPOLD ZGSF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
WILHELMSTÄTTER JOHANN ZGSF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 Lichwin I (nr 185) - -
BALDINGER HEINRICH INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Lubinka III (nr 192) - -
FEICHTENSCHLAGER PETER INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-22 Lubinka III (nr 192) - -
FRANZL JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-08 Lubinka III (nr 192) - -
HASLAUER JOSEF INF. I.R. 59 1915-02-18 Lubinka III (nr 192) - -
HOLLEIS RUPERT KPL. I.R. 59 1915-02-18 Lubinka III (nr 192) - -
KRANABITTE JOHANN GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Lubinka III (nr 192) - -
LAUE ANTON INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-20 Lubinka III (nr 192) - -
MEIER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
MOSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-08 Lubinka III (nr 192) - -
NEULENTNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
PUCHNER KARL KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
REICH FELIX ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-18 Lubinka III (nr 192) - -
RUSSEGGER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
SCHEUNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
SEEBER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 59 - Lubinka III (nr 192) - -
SILBERGASSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
STANGASSINGER MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
STÖGER KARL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-03-08 Lubinka III (nr 192) - -
BOLOY JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-09 Parkosz (nr 238) - -
BUCHSTEINER KASPAR INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
BURGSTALLER MATHIAS ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
FŰRK THOMAS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
HOHENSINN KARL ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
JAKOB JOSEF INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
NEUHOFER JAKOB INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
PICHLER MAX INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
REITER JOHANN KORPORAL I.R. 59 1915-05-07 Piotrkowice II (nr 176) - -
RIEDER FRANZ INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
SCHILCHER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
STÖTTINGER JOHANN ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
VIERTHALER JOSEF INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
WIESINGER LUDWIG INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
BADER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
BALDAUF BARTHOLOMEO INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
DEUTSCH JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
DREIBLMAYER MAX KORPORAL I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
ESTERBAUER JOSEF INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
FEICHTINGER LUDWIG ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
FISCHBACHNER ENGELBERD INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
GERNER GEORG INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
GOLD EDUARD INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
GRABNER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
GSCHIEDER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
GSTÖHNER MATHIAS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
HÄUSLER ANDREAS ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
HORWATH JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
KASERER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
KLAPPACHER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
KÖPPL MATHIAS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
LERCH RAIMUND GEFREITER I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
POLLNER PANKRAZ INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
PREINERSDOFER LEOPOLD INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
RUSSEGGER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
SCHIMPL JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
SCHÖERGHOFER FELIX INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
SCHRAGL JOSEF INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
SCHWANINGER MICHAEL INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
SEBER JOSEF INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
STARZINGER ALOIS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
SUPPER PAUL INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
ZOISTER FRIEDRICH INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 Poręba Radlna (nr 175) - -
DOBLER JOHANN LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-08 Przeczyca (nr 228) - -
HETZ PETER LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-08 Przeczyca (nr 228) - -
OBERMAIER MICHAEL LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-06 Przeczyca (nr 228) - -
RIEGER JOHANN LST. K.U.K. I.R. 59 1915-05-07 Przeczyca (nr 228) - -
URBAN ROMAN LST. K.U.K. I. R. 59 1915-05-08 Przeczyca (nr 228) - -
HOFFMANN RUPERT OFFZ.D. IR 59 - Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
BERGMAIER HEINRICH INF.TIT.GFT. IR 59 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
HOFER KARL KDTT.I.D.RES. IR 59 1915-03-27 Rotunda (nr 51) - -
REITER ALOIS LDST.INF. IR 59 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
THANNER MARTIN ERS.RES.INF. IR 59 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
HAGEN ANTON E.F. FLDW. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
MOSER KARL KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 Ryglice (nr 167) - -
NEULEUTNER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 Ryglice (nr 167) - -
PROMMER GOTTFRIED INF. K.K.L.I.R. 59 1915-05-06 Ryglice (nr 167) - -
SCHEIMBERGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 - Ryglice (nr 167) - -
SCHÜTZINGER ANDREAS INF. K.K.L.I.R. 59 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
SEEWALD ANTON ZGSF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-(05-10) Ryglice (nr 167) - -
SUELZER PETER INF. K.U.K.I. R. 59 1915-05-04 Ryglice (nr 167) - -
WAGNER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
WALKNER FRANZ INF. K.K.L.I.R. 59 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
WIMMER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 - Ryglice (nr 167) - -
MAIERHOFER JOHANN INF. I.R. 59 1915-04-02 Sękowa II (nr 80) - -
MICHL WENZEL E.F.FLDW.KDTT.ASP. I.R. 59 1915-03-27 Sękowa II (nr 80) - -
ZELLNER JOSEF INF. I.R. 59 - Sękowa II (nr 80) - -
KOMPFLINGER JOHANN LDST. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-03-27 Smerekowiec (nr 56) - -
LEITNER JOSEF LDST. INF. K.U.K.I.R. 59 1915-04-01 Smerekowiec (nr 56) - -
MOSORKO WASYL INF. K.U.K.I.R. 59 1915-01-21 Szczurowa (nr 264) - -
HÖCKNER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-06 Tuchów I (nr 160) - -
MÜLLER GEORG INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-12 Tuchów I (nr 160) - -
PLANINGER FRIEDRICH INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
POINTINGER ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
SCHROTSHAMMER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-04 Tuchów I (nr 160) - -
WALKNER MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
WIRNSPERGER PETER GFT. K.U.K.I.R. 59 1915-05-06 Tuchów I (nr 160) - -
FEUERSTEIN FIDEL KDTT.I.D.RES. IR 59 1915-03-28 Uście Gorlickie (nr 57) - -
WEISSENBACHER - LDST.INF. IR 59 1915-03-29 Uście Gorlickie (nr 57) - -
HIULINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1914-12-27 Waryś (nr 267) - -
PROMOK RUPERT INF. K.U.K.I.R.59 - Waryś (nr 267) - -
WINKLER FRANZ INF. K.U.K.I.R.59 - Waryś (nr 267) - -
KNOLLEISEN JOHANN INFANT. 2 / K.U.K. I.R. 59 1918-06-08 Wilno - -
LEISS FRANZ INF. K.U.K. I.R.59 1915-01-24 Wojnicz I (nr 285) - -
POMBERGER FRANZ INF. I.R. 59 - Woźniczna III (nr 178) - -
BERGER GEORG INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 Łowczów II (nr 170) - -
FRANZL GABRIEL INFANTERIST I.R.59 1915-05-06 Łowczów II (nr 170) - -
HOFLMAYER MATHIAS INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 Łowczów II (nr 170) - -
HOLZER RUPERT INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 Łowczów II (nr 170) - -
PARZER JOHANN INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 Łowczów II (nr 170) - -
PŰHRINGER ALOIS INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 Łowczów II (nr 170) - -
SCHREY ERWIN E.F. FELDWEBEL I.R.59 1915-05-05 Łowczów II (nr 170) - -
STRASSER MATHIAS INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 Łowczów II (nr 170) - -