Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BRIEM FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-12 Biadoliny (nr 271) - -
MAIR ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-01-25 Biadoliny (nr 271) - -
ORTNER DAWID JG. K.U.K.T.K.J.R. 3/4 1915-02-17 Biadoliny (nr 271) - -
GIOVANINI LUIGI LST. JG. T.K.J.R. 3 1915-03-01 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
PAVELKA KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-02 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
WUTTE JAKOB JG K.U.K T.K.J. 3 1915-03-02 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
AMANN JOSEF ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
ANDREATTA LEONARDO JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
CAPPELETTI ROMANO JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
CEMIN DOMENICO JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
CHRISTE EGIDIO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
EICHBERGER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 Blechnarka (nr 49) - -
ENRICI GIOVANNI LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
ESCHGFELLER HEINRICH JOSEF ZGSF. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
FELDER JAKOB LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
FELLNER JOHANN LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
FEYERSINGER JOHANN JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
FINK JOHANNES LDST.JG. TKJR 3 1914-11-16 Blechnarka (nr 49) - -
GASPERI GIUSEPPE LDST.JG. TKJR 3 1915-03-29 Blechnarka (nr 49) - -
HÄMMERLE ULRICH LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
HOSP ENGELBERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
JUNNLER ALBERT LDST.JG. TKJR 3 1915-05-02 Blechnarka (nr 49) - -
KLUCKNER RICHARD JG. TKJR 3 1915-04-03 Blechnarka (nr 49) - -
KOCH OTTO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
KREUZER JOHANN PTRF.TIT.UT.JG. TKJR 3 1915-03-18 Blechnarka (nr 49) - -
KRONBICHLER JOHANN JG. TKJR 3 1915-03-26 Blechnarka (nr 49) - -
LEUPRECHT VALENTIN JG. TKJR 3 - Blechnarka (nr 49) - -
MARCHETTI ANGELO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
MATHIS JAKOB LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
MATT LUDWIG PAUL JG. TKJR 3 1914-12-05 Blechnarka (nr 49) - -
MATTEDI ENRICO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
MEIER JOHANN G.L. LDST.JG. TKJR 3 1914-12-08 Blechnarka (nr 49) - -
MOHR GEORG LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
NICOLUSSI GIORDANO PTRF. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
OSTHEIMER GEORG LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 Blechnarka (nr 49) - -
PAUL RUPERT LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
PINTARELLI LUIGI ANTONIO PTRF. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
PLANK JOSEF JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
PLATZER JOSEF JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
PUCHER ALFONSO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
RECHHALTER RUDOLF UT.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
RINDERER JOSEF ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
RITTER LUDWIG LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
RITTGASSER FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
RUPP GIOVANNI LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
SCHLAGER ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
SCHULER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 Blechnarka (nr 49) - -
SPIEGEL KARL LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
STEINACHER JOHANN LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
STEINHAUSER ALOIS LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
TABARELLI DE FATIS GIUSEPPE JG. TKJR 3 1915-03-28 Blechnarka (nr 49) - -
TOLL GOTTLIEB UT.JG. TKJR 3 1915-03-31 Blechnarka (nr 49) - -
VIVARI GIOVANNI JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
VOUBLON JAKOB LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 Blechnarka (nr 49) - -
WACHTER FIDELIS LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
WANNERER HEINRICH LDST.PTRF. TKJR 3 1915-03-27 Blechnarka (nr 49) - -
HOFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 Bochnia II (nr 314) - -
JORI LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-28 Bochnia II (nr 314) - -
KRISTLER PETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-25 Bochnia II (nr 314) - -
STOCKINGER KARL KPL. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-21 Bochnia II (nr 314) - -
WALDSTEIN ANTON FLDW K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-11-20 Bochnia II (nr 314) - -
FINK IGNATZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-07 Borzęcin (nr 266) - -
AMANN JÓZEF JG. T.K.J.R. 3 1915-05-09 Brzesko II (nr 276) - -
GADONE VICTOR JG. T.K.J.R. 3 1915-05-13 Brzesko II (nr 276) - -
MOSER JOSEF JG. T.K.J.R. 3 1915-05-05 Brzesko II (nr 276) - -
BERTOLDI GASTONO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Błonie (nr 198) - -
DEGASPER SILVIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-06 Błonie (nr 198) - -
HINTERER JOHANN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
PFAFFL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
SCHIFFBÄNKER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
STÖCKL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
UNTERHOFER JOSEF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
WOLF AUGUSTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-06 Błonie (nr 198) - -
SOHM JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DIENSTLEDER HUBERT LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-24 Grybów II (nr 130a) - -
FRANCESCHINI JULIUS JG. T.K.J.R. 3 1915-04-04 Grybów II (nr 130a) - -
FURLARI VALERIO JG. T.K.J.R. 3 1915-04-02 Grybów II (nr 130a) - -
KISTL SIMON UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-14 Grybów II (nr 130a) - -
KRAUS FRANZ UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-23 Grybów II (nr 130a) - -
KUHN KARL LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-09 Grybów II (nr 130a) - -
TEMMEL ANDREAS JG. T.K.J.R. 3 1915-04-19 Grybów II (nr 130a) - -
THURNHER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-13 Grybów II (nr 130a) - -
DEPAOLI OTTILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - Głów (nr 209) - -
PAVLARZI PAULO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - Głów (nr 209) - -
REINSTADLER GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - Głów (nr 209) - -
REVERSI GIULIO GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - Głów (nr 209) - -
PRIVOZNIK JOSEF JG. TKJR 3 1914-09-25 Jasło-Ulaszowice (nr 22) - -
MARIACHER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 3 1914-11-07 Kalwaria Zabrzydowska I 1892-??-?? PRAGROTEN / LIENZ
SCHROTT JOSEF OBERJÄGER T.K.J.R. 3 1914-10-13 Kalwaria Zabrzydowska I 1892-??-?? ATZWANG/BOZEN/KORNEID
DEIMICHER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
FINK JOSEF UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
FINK KONRAD UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
HÄMMERLE AUGUST JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
KARL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
KRAL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
LUNELLI MARIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
MÄRZ MARTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 Lubinka II (nr 191) - -
NACDELLI BENNUCIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
NEUNING PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
PAUZARDT ANDR. UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
ROSTIK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
SOWINETZ JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
WEGER PAUL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
WEHRINGER VIK. UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
WEISS FRANZ X. - K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka II (nr 191) - -
ABBREDERIS ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
ANESI LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
AZZOLINI VIKTOR JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BACHER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BADER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BALDESSARI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BARTOLOTTI FELICE JG. T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
BAUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BECK JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BERANEK LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BERGER PAUL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BERGER FRANZ UT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
BERLOFFA CESARE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
BERTOLDI EMANUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BITSCHNAU ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
BONETTI GIACOMO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
BORTOLOTTI FELICE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
BORTOLOTTI DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BORTOLOTTI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BREID JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BUNDSCHUH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BŰRGMANN EDUARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BŰSEL ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
CABARI CLAUDIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
CASSAGRANDE PIETI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
DALLAPICCOLA GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
DALLAVALLE KARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
DALMONECK FORTUNATO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
DECARLI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
DECARLI ANGELO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
DED KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
DOMITS ALBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
ECKER AUGUST JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
ERTEL FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
FEDERIZZI EMANUELE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
FORSTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
FRENTINI GUIDO JG. T.K.J.R. 3 1915-05-(02-03) Lubinka III (nr 192) - -
FRÖHLICH JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
GAMPER ANDREAS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
GERBIS FR. XAVER UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
GIACOMINI GIUSEPPE - K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
GIACOMINI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
GOTTARDI KARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
GROFF CANDIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
GRUBER JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HADERER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HAFSCHAR RAINER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
HAMMERLE JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HARAŠTA JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HEINZLE ALFONS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
HEINZLE ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HETZENAUER JOSEF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HÖFLE AUGUSTIN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HUTTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
JENNY JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
KAISS HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KAUFMANN WENDELIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KAUFMANN ANNTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KHUNER KARL E.F.ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
KÖLL OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KREUZER EMANUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KŰHNE BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
LAMPERTH SANDOR JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
LECHLEITNER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
LECHNER NIKOLAUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
LICHTER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
LOTTI FERUZIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MANN KARL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
MARCONI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MARINI MATTEO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MATHIO FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MOLZ JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MOSCHEN PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MOTL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MŰLLER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MŰLLER RICHARD PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
NATTER JODOK JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
NIEDERWANGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
OBERARZBACHER GEORG PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
OSS EMILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
PALLAVER MATTIO JG. T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
PASQUALI ORESTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
PEDRON ANTONIO PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
PEIER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
PISONI KONSTANTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
PLACK LORENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 Lubinka III (nr 192) - -
PLANGG FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
POSTAL SEVERINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
POZZINI JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
RAAB GEORG PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
REITER KASPAR JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
RICHTER GEORG PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
ROCK MATHIAS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SALOMON GABRIEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SCHEDLER MARTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SCHELLING JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
SCHENK ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SCHIRA FILIP ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SCHNEIDER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SCHULER FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
SLEMAR JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SLHÖPF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SPETTEL JOSEF ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
STALLINGER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
STRAIF JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
TERSCHIL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
THURI STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
TISO GIOMANNI BATTISTE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
TOMAŠEK JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
VISZMEG MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
WAAS JOHANN JG. T.K.J.R. 3 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
WEBER MARIA JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
WEISENBERGER ADAM JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
WEISS N. KASIMIR OB. JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
WINKEL ARTHUR PIUS. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
WOCHNER JOHANN GEORG. JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
WŰSTNER KARL GERHARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
ZOBL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
LAUBACHER ALOIS JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-22 Radłów (nr 268) 1885-03-10 -
MESSNER EDUARD PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 Radłów (nr 268) - -
MOSCHEN LUIGI JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 Radłów (nr 268) - -
PIGER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-21 Radłów (nr 268) - -
SONN GIUSEPPE JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-24 Radłów (nr 268) - -
ZWÖLFER GOTTFRIED JG K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-20 Radłów (nr 268) - -
BAUER BERNHARD LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Regietów Wyżni (nr 48) - -
BENEDIKTER VALENTIN ZGSF. TKJR 3 1915-03-28 Regietów Wyżni (nr 48) - -
CINCELLI ANDREA GIOV. JG. TKJR 3 1915-03-28 Regietów Wyżni (nr 48) - -
FEHRERBERGER HEINRICH FAHNR.I.D.RES. TKJR 3 1915-04-03 Regietów Wyżni (nr 48) - -
FIEGL REINHARD JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
FINAROLLI GIOVANNI FRAN. JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
FREHAR ANTON FAHNR.I.D.RES. TKJR 3 1915-03-28 Regietów Wyżni (nr 48) - -
GEIR FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
GMEINER AUGUST LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 Regietów Wyżni (nr 48) - -
HÄMMERLE FERDINAND JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
HEIM XAVER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
KECKEIS RAJMUND LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
KOFLER FRANZ PTRF.TIT.UT.JG. TKJR 3 1914-11-16 Regietów Wyżni (nr 48) - -
KÖNIG FRANZ JOSEF LDST.JG. TKJR 3 1915-04-06 Regietów Wyżni (nr 48) - -
KONZETT KARL JG. TKJR 3 1915-04-03 Regietów Wyżni (nr 48) - -
LECHLEITNER BURKHARD UT.JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
MAIR PAUL ALEXANDER E.F.TIT.PTRF. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
METZLER LEOPOLD LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
MOSER OTTO LDST.JG. TKJR 3 1915-04-06 Regietów Wyżni (nr 48) - -
OBERAIGNER ANTON ZGSF. TKJR 3 1915-03-28 Regietów Wyżni (nr 48) - -
PANZHAUSER ADOLF LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 Regietów Wyżni (nr 48) - -
RANACHER JOSEF KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-05-04 Regietów Wyżni (nr 48) - -
RUSCH JOHANN ZGSF.TIT.OBJG. TKJR 3 1915-04-03 Regietów Wyżni (nr 48) - -
SAXER FRANZ JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
SCHWARZ ALOIS LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
SNIOLA ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-04-05 Regietów Wyżni (nr 48) - -
STEINBERGER MARKUS JG. TKJR 3 - Regietów Wyżni (nr 48) - -
STEINER JOSEF LDST.JG. TKJR 3 1915-04-03 Regietów Wyżni (nr 48) - -
STEPPES WALTER KDTT.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. TKJR 3 1915-03-28 Regietów Wyżni (nr 48) - -
TELCH PAOLO GIACOMO JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
TRAGUST HERMANN JG. TKJR 3 1915-03-27 Regietów Wyżni (nr 48) - -
PINTARELLI STEFAN JG. TKJR 3 1915-03-19 Ropa (nr 72) - -
BADER JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
BAMPI RUDOLF LUIGI UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
BAUMANN TITUS JOSEF ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
CHIOGNA GIOVANNI JG. T.K.J.R. 3 - Sękowa II (nr 80) - -
CORAIOLLA JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-20 Sękowa II (nr 80) - -
EDL JOHANN PTRF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
FUSSENEGGER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 3 - Sękowa II (nr 80) - -
GINDER ADAM LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
HANDLE JOSEF JG. T.K.J.R. 3 - Sękowa II (nr 80) - -
HARTMANN MICHAEL ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
JUNNLER XAVER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
KALB LUDWIG LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
KINIGADNER JOSEF INF. T.K.J.R. 3 1915-03-20 Sękowa II (nr 80) - -
KREN JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
KRIPPNER JOSEF FÄHNR. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
MATT RUDOLF ALOIS LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
MRKLOS LAJOS JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
NÖCKLER KARL JOHANN JG.TIT.PTRF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
OBERTHALTER GOTTFRIED ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-21 Sękowa II (nr 80) - -
PLANKENSTEINER DAVID PTRF. T.K.J.R. 3 - Sękowa II (nr 80) - -
PLEHSKOTT JOSEF JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
RALSER DANIEL JG. T.K.J.R. 3 - Sękowa II (nr 80) - -
RITZLER LUDWIG INF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
SCHMID ANDREAS JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
SCHNEIDER WILHELM ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-20 Sękowa II (nr 80) - -
SCHWINGSACKL JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
SUWALD MICHAEL JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
ULMER JOHANN EUGEN LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-24 Sękowa II (nr 80) - -
UNTERHOLZNER JOSEF JG. T.K.J.R. 3 - Sękowa II (nr 80) - -
WÖRLE LEOPOLD JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
ZECHMER PETER JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
ZUSAMMENSCHNEIDER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
BEREIHLER N. JAG K.U.K.TKR 3 2KP - Stalowa Wola - -
JACHELINI N. JAG K.U.K. TKR 3 - Stalowa Wola - -
SEMBOLASTI N. PTRFUEHR K.U.K. TKR 3 KP 2 - Stalowa Wola - -
REBERNIK ULRICH JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
LOACKER JONANN MARTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-04-04 Szczurowa (nr 264) - -
OSS-POPOT FRANCESCO LDST.JG. TKJR 3 - Tarnowiec (nr 19) - -
OBERNORFER GEORG HPTM. T.K.J.R. 3 1914-12-01 Tymbark (nr 365) - -
DELLAGIACOMO MICHELE JG. TKJR 3 1915-03-27 Uście Gorlickie (nr 57) - -
HEVER ALEXANDER KDTT.I.D.RES. TKJR 3 1915-03-19 Uście Gorlickie (nr 57) - -
MAYER FRANZ LDST.JG. TKJR 3 1915-04-02 Uście Gorlickie (nr 57) - -
MOZET FRANZ JG. TKJR 3 - Uście Gorlickie (nr 57) - -
SCHILLER PAUL FUHNR.I.D.RES. TKJR 3 1915-03-26 Uście Gorlickie (nr 57) - -
STUHLFAHRER GEORG GFT. T.K.J.R. 3 1915-02-27 Wał-Ruda (nr 261) - -
BOLLER BARTHOLOMÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-13 Wierzchosławice (nr 215) - -
FRONZA KARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-17 Wierzchosławice (nr 215) - -
OSLSEICHER ALBIN ÖST.UNG. INF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-13 Wierzchosławice (nr 215) - -
DREGICEL EDUARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-26 Wietrzychowice (nr 255) - -
MILISAVLJEVIČ LJUBOMIR FAHNR. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-02-27 Wietrzychowice (nr 255) - -
FLORIANI ENRICO JG. K.U.K.T.K.J.R.3 gru-14 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
KOFLER III JOSEF LST.JG K.U.K.T.K.J.R.3 gru-14 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
TOMASI ALBINO RES.JG. K.U.K.T.K.J.R.3 1914-12-10 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
FTNDRYCH FRIEDRICH JG. TKJR 3 - Wysowa (nr 50) - -
MAJER ERNNESTER JG. TKJR 3 - Wysowa (nr 50) - -
SOKÓŁ JOSEF JG. TKJR 3 - Wysowa (nr 50) - -
EGLE JOHANN JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-03-12 Zaborów (nr 263) - -
HIS FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 - Zaborów (nr 263) - -
??ALOVI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-?? Zakliczyn II (nr 294) - -
BARTOK MA???? - K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 Zakliczyn II (nr 294) - -
DELLARICCOLA DOMINICO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-08 Zakliczyn II (nr 294) - -
JUNG JOSEF INF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-?? Zakliczyn II (nr 294) - -
AUGUSTINI FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
BAUER THOMAS - K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-?? Zonia (nr 341) - -
BRUGNARA CANDIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
DICHL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
HAAG MAX JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
INNERKOFLER PETER LDSCH. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(1-10) Zonia (nr 341) - -
KALCHER FRANZ-KARL HPTM. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-11 Zonia (nr 341) - -
KRADEC WENZEL LDSCH. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
LENZBAUER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
MOSER LEONHARD - K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-10 Zonia (nr 341) - -
PALAT MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
PRIKRYL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
RAMSAUER RUPERT OBJG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
SAMAL PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
SCHWEIGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
SLADEK PAUL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
STEIDL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
TSCHARITSCH BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
WIELAND FRANZ HDRN. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) Zonia (nr 341) - -
FIEFS JOSEF LDST.JG. TKJR 3 1915-04-14 Łosie (nr 71) - -
LINDNER JOHANN LDST.JG. TKJR 3 1915-04-18 Łosie (nr 71) - -