Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
DORIGO FILIPPO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-06 Biadoliny (nr 271) - -
UHL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-09 Biadoliny (nr 271) - -
SCHÜTZ ENGELBERT OB.JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-04-20 Bielcza (nr 270) - -
ABOLIS ANTONIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
ANDREATTA GINO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
ASTNER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-20 Biskupice Radłowskie II (nr 258) 1894-12-30 ASCHBACH-PICHLERN / TYROL
BÖCK FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
BOJKOS PAL JG. T.K.J.R. 4 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
BONINSEGNA ENRICO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
BOSO RAJMIND JG. T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
BRUGGER CHRISTIANO JG T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
CANAL LUIGI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-14 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
CARLI GINO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
CASSAN GIUSEPPE JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-21 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
CAVALLARI ADOLFO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
CETTO GIOVANNI FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
DABERTO JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-21 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
DUKATI GIOVANNI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
EHMAYER JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
FAES LUIGI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-24 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
FELLNER LEOPOLD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
FRENES ANTON JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
FRISCHHERZ FRANZ JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
FURLAN FRANZ JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GAISLER RUDOLF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GALLANTE AMIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GALLI OTTAVIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GAMPER JOSEF JG T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GARBISLANDER JOSEF JG T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GASSER FRIEDRICH JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GEIGER LEOPOLD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GEISLER THOMAS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GRUSCH JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
GUILIANI LUIGI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-21 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
HAHNL HUBERT JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
HASELWANLER SIEGNUND PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
HEITZER KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
HIBACSKER THEODOR JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
HOHENWARTER JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
HOLZSCHUH JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
JAKOB WILHELM JG. T.K.J.R. 4 1915-02-23 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
KNASMÜLLER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
KOBER FERDINAND JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
KOTTER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-10 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
LEITER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
LENZI LUIGI MELCHIORI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
MAGLOTH LEOPOLD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
MATTIVI DOMIGIO PLACIDO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
MERLER FRANGINLLO HORN. JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
MÜLLER JOSEF MARTIN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
NEGODI JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
NESTREBA FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
NICOLAV EGIDIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
OBERHAUSER WILHELM JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
OGNIBENI FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
PATZLEINER ALOIS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
PIFFRADER JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
PITSCHEIDER JAKOB JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-10 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
PLATZER HEINRICH JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
RAINER FLORIAN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
REISER FRANZ JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
REITHMAIR AUGUST JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-24 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
RIZ FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
RIZZI GIOVANNI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
SALCHNER ANTON JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-10 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
SCHALLER EDUARD JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
SEHETT STEFAN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
SEISER ALOIS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
SLAWIK JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
STEINER JOSEF - K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
SZABO STEVAN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
WEISSENSTEINER KARL JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
WENGER ZACHARIAS JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
BABICH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-26 Biskupice Radłowskie III (nr 259) 1882 -
BORT GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1914-12-20 Bochnia II (nr 314) - -
SCHERER JOSEF INF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1914-11-20 Bochnia II (nr 314) - -
THURNER JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915 Borzęcin (nr 266) - -
BERLANDA CARLO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-06 Brzesko II (nr 276) - -
BEZZI CHRISTOFORO JG. T.K.J.R. 4 1915-02-18 Brzesko II (nr 276) - -
BUCHHART JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-02-10 Brzesko II (nr 276) - -
MARKART JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Brzesko II (nr 276) - -
MUTSCHLECHNER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-08 Brzesko II (nr 276) 1894-10-10 GETZENBERG / TYROL
NATALINO PALLUA J.G. T.K.J.R. 4 1915-03-01 Brzesko II (nr 276) - -
RADELMACHER EMIL LTN. T.K.J.R. 4 1914-12-24 Brzesko II (nr 276) - -
RIEDER FRANZ ANDRA JG. T.K.J.R. 4 1915-05-08 Brzesko II (nr 276) - -
RUDER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-02-27 Brzesko II (nr 276) - -
SCHUSTER JOHANN JG. T.K.J.R. 4 1915-05-08 Brzesko II (nr 276) - -
STEGER PETER JG. T.K.J.R. 4 1915-03-15 Brzesko II (nr 276) 1896-04-01 KIENS /TYROL
STROBL JAKÓB JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 Brzesko II (nr 276) - -
VASSELAI COLOMSEJ JG. T.K.J.R. 4 1915-05-06 Brzesko II (nr 276) - -
ZANYSIERO UMBERTO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-09 Brzesko II (nr 276) - -
AGOSTINI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
AUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
BACHER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
BALDI VIGILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
BETTI CARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
BOBLETER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
BROCH LUIGI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
DEZULIAN GIACOMO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
FISCHBACHER DOMINIK JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
FRAPPORTE GIOVANNI BATTISTE PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Błonie (nr 198) - -
FURLAN LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
GAIO ROCCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
GRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
GUGGENBERGER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
HOLZER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
KABINGER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
KOFLER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
LAHNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-06 Błonie (nr 198) - -
MAIRHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 Błonie (nr 198) - -
MARGREITER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
MARTINELLI SILVIO GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
MENSIK IGNATZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
MORANDINI ENERICO FRANCESCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
MÜHLBACHER FIDELO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
MÜHLMANN JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
OLIARI VINZENZO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
PASQUALIN EMILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
PEDROTTI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
PELLEGRINI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
PLONER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
RASTNER VINZENS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
REIDMAIER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
RINALDI SAMUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
ROMAN DANIELO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
SILINGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
SIMONITSCH FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
STEGER BARTLMÄ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
STEINER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
TESSARO QUIRINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
TRAM ATTILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
TRENKWALDER STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
TRENNER JOHANN EVANG. PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
UNTERLERCHER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
WETZELBERGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
HAAS GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-03-12 Czchów (nr 297) - -
ALTON AMBROS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
AMBROSI JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
AMHOF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ASTE GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
AUSSERLECHNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
AUSSERLECHNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BACHLECHNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BACHLER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BADER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BAISS GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BARCATTA JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BEIHAMMER JOSEF B JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BERGER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BLASSNIG MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BRENNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
CAMPEI FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
CANALI FRANCESCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
CAVAGNA PRIMO B.J. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
CAVAGNO CARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DALFOLLO JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DAPUNT EUSTACHIUS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DEIMEL KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DEMATTIO FORTUNATO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DENGG LUDWIG OB. JG. KDTT.ASP. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DILLINGER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DOIPROI VIGILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DOSSI AUGUSTIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
EGGER LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
EGGER JOACHIM JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
EHSL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
EICHBERGER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
EPPACHER LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FELDERER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FELICETTI ORESTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FELICETTI EUSTACHIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FERRARI AUGUST JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FISCHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FLATSCHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FLEDERBACHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FORER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FRANKL MORITZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FRICK JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FRIENDL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GAUTSCH KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GESSL KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GOGL ERNST JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GOGL CHRISTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GRILL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GRODER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GROSSCHOPF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GRÜNER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GSOTTBAUER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GUTVENGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HALLA THEODOR JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HEGEDŰS JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HINTEREGGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HOFER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HOFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HOFSTETTER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HOLAN LADISLAUS OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HOPFGARTEN ALFO. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HÜBER JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KÄISER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KEHRER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KETTMAIER S. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KICK ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KIENE ERNEST FRI. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KLUCKNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KÖCK KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KOFLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KÖLL ALFONS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KÖNIG JOSEF G. UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KOPFENBERGER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KRALINGER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KREISER NIKOLAUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
LACKNER PAUL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
LECHTHALER OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
LEINBACHER PANKRAZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
LERGETBOHRER IN. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
LORENZ LODOVICO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
LOSS AUGUSTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MADER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MAIR JOHANN OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MAIR JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MAIRHOFER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MANGLBERGER LITT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MARKSTEINER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MEINRAD ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MELLAUNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MERZENDORFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MINELLI ERMINIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MISCHI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MOSER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MUSZNER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
NARDON DAMIANO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
NEUHAUSER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
OBERARZBACHER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
OBERHOFER GEORG UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
OBERHOFER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) 1883-08-24 ST. LORENZEN / TYROL
OBERHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
OBEX PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ORGLER ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-(02-03) Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ORTNER ALBAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PALLA GIORGIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PICHLER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PITSCHEDEL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PLAICKEN MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PÖLL MAXIMILIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
POLLINGER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PONTALTI SILVIO GIOV. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
POPELLER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
POTRICH RICCARDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PRAMERSDORFER J. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PREINDL PETER ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PRILLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
REVOLTI LUIGI O. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RIEDLER NIKOLAUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RIGO FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RIZZOLI LIBARIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ROCCHETTI DOMENICO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RÖDLACH LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ROSSI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ROTTENSTEINER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SAMMER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SAMPL LORENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SCHACHINGER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SCHMIEDER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SCHNEIDER HERM. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SCHÖNEGGER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SEBER LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SEIF RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SPECIOSI MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
STEINACHER URBAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
STEINER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TALLER GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TAUFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TAVERNARO MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TOMASELLI DANIELO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TOMASI MATRIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TONELLI UMBERTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TÖTSCH GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TRATTE FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
UHER WENZEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
UNTERTHINER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
VOLGGER GOTTFRIED JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WÄLSER PANKRAC JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WASSERMANN KARL LTN. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WEITLAUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WERNBACHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WIESMAYER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WOHLFAHRTER AL. K. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZANETER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZANETTI BENJAMINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZANOL GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZANONER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZENLESER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZENLESER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HALLER FRANZ SCHUTZE K.U.K.T.K.SCH.R. 4. M.G.R 4 1914-12-18 Droginia (nr 371) - -
NIEDERMAIER LORENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-26 Grybów II (nr 130a) - -
SAILER ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Grybów II (nr 130a) - -
TROJER JOSEF UT.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-19 Grybów II (nr 130a) - -
STADRER? LUDWIG OBERJÄGER T.K.J.R. 4 1914-10-13 Kalwaria Zabrzydowska I - -
STATTER ADOLF JÄGER T.K.J.R. 4 1914-10-09 Kalwaria Zabrzydowska I - -
BURGER JOZEF PODPORUCZNIK 4.P.CES.STRZ.TYROL 1914-11-10 Kraków-Rakowice I (nr 388) - -
BRENNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
CASTELPIETRO STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
CHIARANI GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
COSER CHERUBINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
DALPRA LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
DRAXLBAUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
ESTELMAYER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
FINOTTI FELICE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
GARBER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
GERL KONRAD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HAAS JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
HOFER VINZENZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
HOLZER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
KREILHUBER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KŰBLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
LANSER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MOTT GIOVANNI MATTEO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
MŰHLEGGER LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
MŰLLEBNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
NIEDERJAUFNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
NIEDERWOLFSGRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
PRANTER ALOIS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-08 Lubinka III (nr 192) - -
SPITALER HERMANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
STARKA BOHUSLAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
STEINER HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
TRENTINI FEDERICO PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
VOGGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
ZACHER RICHARD KDTT.ASP.OB.JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
ZARDINI ANTONIO UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
ZINGERLE JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
BREUSS RAIMUND PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
CLARA FERDINAND UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
DEMATTIO BENJAMINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
DONNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
FANSTER ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
FURLAN ISIDORO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
GASTETGER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
GIOVANELLI PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
HËINDL ROBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
HOTZSCHUH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
KALTENHAUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
MASCHER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
MAYER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
NUSSBAUMER KONRAD OB. JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
REIDER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
SCHÖPF JOSEF JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
SCHWAIGL JOSEF ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
SEYWALD JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
SPÖRR FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
STEURER ULRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
TRAINOTTI NATALE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
WEIGLHOFER EUSTACHIUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
WEISS ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
LUGGER ALOIS JG. TKJR 4 1915-03-16 Ropa (nr 72) - -
EMMICHLMAYR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Rzuchowa (nr 196) - -
FRANKHAUSER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Rzuchowa (nr 196) - -
HUBINGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Rzuchowa (nr 196) - -
KUDERER HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Rzuchowa (nr 196) - -
MOSER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Rzuchowa (nr 196) - -
PLOTEGHER NARCISSO GIVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Rzuchowa (nr 196) - -
TSCHAMON ANDREAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Rzuchowa (nr 196) - -
BERTI ALEXANDRO LUIGI FR.SOLD. TKJR 4 1915-03-19 Sękowa I (nr 79) - -
DIMAR IPPOLITO FR.SOLD. TKJR 4 1915-03-18 Sękowa I (nr 79) - -
DOMANDL LUDWIG LDST.JG. TKJR 4 1915-03-20 Sękowa I (nr 79) - -
FRITZ STEFAN JG. TKJR 4 1915-03-18 Sękowa I (nr 79) - -
GASSER GEORG UT.JG.TIT.ZGSF. TKJR 4 1915-03-10 Sękowa I (nr 79) - -
HELL FRANZ TIT.ZGSF. TKJR 4 1915-03-18 Sękowa I (nr 79) - -
KOPTASIK ARPAD LDST.JG. TKJR 4 1915-03-20 Sękowa I (nr 79) - -
NARDELLI FRANCESCO JG. TKJR 4 1915-03-18 Sękowa I (nr 79) - -
PALUSELLE FRANZ LDST.JG. TKJR 4 1915-03-18 Sękowa I (nr 79) - -
RATH ANTON LDST.JG. TKJR 4 1915-03-19 Sękowa I (nr 79) - -
SCHEIBER JOSEF JG. TKJR 4 1915-03-18 Sękowa I (nr 79) - -
TOMIO ADOLF LDST.JG. TKJR 4 1915-03-19 Sękowa I (nr 79) - -
TRENTINAGLIA - JG. TKJR 4 - Sękowa I (nr 79) - -
ALLSCHUL JUSTIN INF. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Sękowa II (nr 80) - -
AMHOF JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Sękowa II (nr 80) - -
ANGELLI GIUSEPPE JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
AUVIDALFARCE ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
BAIS QUIDO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
BAZZANELLA ALBINO JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
BECK ANTON FRANZ WKJG.TIT.ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
BELZI ANTONIO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
BERGER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
BERTHOLD JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
BIEMBACHER ALOIS E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Sękowa II (nr 80) - -
BIEREGGER KARL KDTT.I.D.RES. T.K.J.R. 4 1915-03-20 Sękowa II (nr 80) - -
BOSKETTO JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-15 Sękowa II (nr 80) - -
BRANDLECHNER JOHANN RES.UT.JG. T.K.J.R. 4 - Sękowa II (nr 80) - -
CALCARI DEMETRIO JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
CHELODI GIOVANNI RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
DEGASPER GIUSEPPE JG. T.K.J.R. 4 - Sękowa II (nr 80) - -
ELLEMUNTER ALBIN MAX LDST.JG. T.K.J.R. 4 - Sękowa II (nr 80) - -
FARANSKI MIKLOS ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-19 Sękowa II (nr 80) - -
FLECKINGER ALOIS RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
FRÖHLICH OTTO E.F.FLDW.KDTT.ASP. T.K.J.R. 4 1915-03-19 Sękowa II (nr 80) - -
GABLONER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
GALLO ROMANO E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
GEBERT WILHELM JOSEF KDTT.I.D.RES. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
GIAMNOENA MARINO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
GOLLHAMMER JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-19 Sękowa II (nr 80) - -
GRIMM JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
HACKHOFER SEBASTIAN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
HINTENBERGER LEOPOLD LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
HOFER JAKOB JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
HUDEČEK PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Sękowa II (nr 80) - -
JELINEK LEOPOLD LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-19 Sękowa II (nr 80) - -
JEŘABEK WENZEL LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
KAMPIDELL JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
KARNER FRANZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
KLARKER FRANZ UT.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
KOZAK LADISLAUS LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
KUEN STEFAN ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
LACKNER SEBASIAN JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
LAUTON CYRILLO ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
LECHNER ALBERT LEO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Sękowa II (nr 80) - -
LENGAUER FRANZ E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-19 Sękowa II (nr 80) - -
LOSS MAXIMILIAN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
LUMPI JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Sękowa II (nr 80) - -
MATTERSBERGER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-01 Sękowa II (nr 80) - -
MAYER HERMANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
MAYR LUDWIG JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
MENEGATTI MATEO WALTER RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-(10-20) Sękowa II (nr 80) - -
MENNEL ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 Sękowa II (nr 80) - -
MOLDING HANS LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
MÜLLER RUDOLF RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
OSS ANGELO E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
PEDEVILLA CELESTIN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
PELANDOR RANOLIDO RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
PESKOLLER ANTON LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
PETTENA GIOVANNI LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-21 Sękowa II (nr 80) - -
PICHLER FRANZ ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
PICHLER von ADOLF FÄHNR. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
PIFFRADER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
POSSENIG FRANZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
PRAMSTALLER VINZENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
RAINER AUGUST LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
SCHOBER MICHAEL JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
SIEGELE FRANZ ALOIS ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-19 Sękowa II (nr 80) - -
STEFANI DOMINIK MARTIN JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
STEINER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
TOMASSER PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
UNTERHOFER JOSEF PTRF. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
UNTERWEGER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
VERGEINER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
VESCO PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 - Sękowa II (nr 80) - -
VOLDERAUER PETER PAUL JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
WALLNER JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
WALLY JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
WECHSELBERGER JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
WENINGER PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-13 Sękowa II (nr 80) - -
WIDMANN PETER PTRF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
WILD PETER LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
WILDMAJR JOSEF E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
WIMMLER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 - Sękowa II (nr 80) - -
ZECH JULIUS RES.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
GIURDANS GIERDIAN UNTJAG K.U.K. TKR 4 - Stalowa Wola - -
TAMBURINI GUIDO JAG K.U.K. TKR 4 - Stalowa Wola - -
CASER MATTEO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
DELLAGIACOMA NIKOLA JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
GHEDINA HANS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
HAUSER ALOIS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 Szczepanowice II (nr 195) - -
HOFER ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 Szczepanowice II (nr 195) - -
MATTANONI PRIMO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
OBERER JOHANN JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
OBERHOFER MATHIAS JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
PURIN JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
SCHÖNDORFER MAX JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
SOCZELLO FRANCESKO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 Szczepanowice II (nr 195) - -
STENMAIR FLORIAN JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
WELS JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-05-07 Szczepanowice II (nr 195) - -
WIRTENBERGER RUDOLF JG. T.K.J.R. 4 - Szczepanowice II (nr 195) - -
ZANOL GIROLAMO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-06 Szczepanowice II (nr 195) - -
SCHLACHTER KARL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-06 Szczepanowice III (nr 197) - -
LADNER FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-02 Szczurowa (nr 264) - -
MATTIOLI MARTINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-08 Szczurowa (nr 264) - -
NIEDERWIESER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-05 Szczurowa (nr 264) - -
SCHOPEER HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-20 Szczurowa (nr 264) - -
SCHONKERT IGNATZ JG. TKJR 4 - Sławęcin (nr 26) - -
BERTOLDI MATTHEO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-09 Tymowa (nr 298) - -
MOLLINARI EUGEN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Tymowa (nr 298) - -
PRESSLABER IGNATZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 Tymowa (nr 298) - -
DELAZER BATTA JG. TKJR 4 - Uście Gorlickie (nr 57) - -
VITTEK ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-01 Waryś (nr 267) - -
ARNOLD JOSEF R.PTRF.TIT.UT.JG. T.H.J.R. 4 1915-02-21 Wał-Ruda (nr 261) - -
BISKUP FRANZ LST.JG. T.K.J.R. 4 1915-02-23 Wał-Ruda (nr 261) - -
ELLECOSTA ANDRÄ JG. T.K.J.R. 4 1915-02-20 Wał-Ruda (nr 261) - -
GERVASI FRANZ BRUNO LST.JG. T.K.J.R. 4 1915-02-21 Wał-Ruda (nr 261) - -
HIEMER JOHANN JG. T.K.J.R. 4 1915-02-22 Wał-Ruda (nr 261) - -
HOFINGOTT von MAX LTN. T.K.J.R. 4 1915-02-15 Wał-Ruda (nr 261) - -
HRDY FRANZ JG. T.K.J.R 4 1915-02-21 Wał-Ruda (nr 261) - -
HUDEČEK KARL FÄHNRICH I. D. RES. T.K.J.R. 4 1915-02-18 Wał-Ruda (nr 261) - -
MITTERMAIER VALENTIN SEBASTIAN JG. T.K.J.R. 4 1915-02-20 Wał-Ruda (nr 261) - -
NEUMAYER KARL JG. T.K.J.R. 4 1915-02-26 Wał-Ruda (nr 261) - -
PODLIPNY EMIL HPTM. T.K.J.R. 4 1915-02-20 Wał-Ruda (nr 261) - -
WOSCHONK KARL FÄHNRICH I. D. RES. T.K.J.R. 4 1915-02-18 Wał-Ruda (nr 261) - -
ANGERER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
AUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
BASSANI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
COLLESELLI FRANCESCO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
DIFFRADER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
FEDERSPIELER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
FUETSCH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-08 Wałki (nr 205) - -
GERL KONRAD JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
HARB THOMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
HOTTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
KAISER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
KÖCK GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
KRALER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
LEBER WENZEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
MEISTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
MENESTRINA ANGELA JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
MERSA JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
MORANDUZZO DEMETRIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
NÄCKLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
PAPP JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
PASQUAZZO EVARISTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
PETZWINKLER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
SCHNEIDER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
SCHWAIGER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
SCOPOLI GIOVANNI-BATT JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
THALER GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
TOFFETI DOMENICO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
WINDEGGER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
ZANGHELLINI CORNELIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
DERU CONSTANTIN RES.JG. K.U.K.T.K.J.R.4 gru-14 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
HEINZ MICHAEL - K.U.K.T.K.J.R.4 - Wola Nieszkowska (nr 340) - -
KEMTER JOSEF RES.JG. T.K.J.R. 4 - Wola Nieszkowska (nr 340) - -
PERNER JOSEF LST.JG K.U.K.T.K.J.R.4 1914-12-(1-10) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
RUNGALDIER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.4 1914-12-10 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
TOMASI SIMON JG. K.U.K.T.K.J.R.4 gru-14 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
VINRENZI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R.4 1914-12-(1-12) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
BALDI CIRIL JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
BETTI CARLO JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
DEZULIAN GIACOMO JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
DILLINGER MATHIAS JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
DORNAUER ALOIS JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
HASELBERGER SEBASTIAN JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
MENESTRINA ANGELO JG. K.U.K. T.K.J.R 4 1915-05-07 Wola Rzędzińska (nr 204) - -
HOLLAUS STANISLAUS JAGER T.K.J.R. 4 1915-04-07 Woźniczna II (nr 179) - -
MAIR STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 - Zaborów (nr 263) - -
MIORELLI LUIGI CANUTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-15 Zaborów (nr 263) - -
UNTERLEIBNINGER DANIEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-10 Zakliczyn II (nr 294) - -
HOFER JOHANN LDST.JG. TKJR 4 1915-03-10 Łosie (nr 71) - -
FRITZ FERDINAND LTN. T.K.J.R. 4 1914-12-24 Łowczówek I (nr 171) - -