Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
MAŃKOWSKI THADDÄUS UL. K.K. L.U.R. 1 1914-11-23 Bochnia II (nr 314) - -
PARESO JANOS FLDW K. UNG. L.I.R. 1 1914-12-25 Bochnia II (nr 314) - -
BOCKMAYER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-05 Gorlice IV (nr 91) - -
HOSSE JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-04 Gorlice IV (nr 91) - -
TARABA ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-25 Gorlice IV (nr 91) - -
SZISMÁR JOSEF INF. K.K.L.I.R. 1 1914-10-10 Gromnik I (nr 145) - -
BENDA VIKTOR LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-17 Grybów II (nr 130a) - -
DANKEL KARL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-24 Grybów II (nr 130a) - -
HÖFSTÄTTER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-29 Grybów II (nr 130a) - -
JANOSIK HEINRICH SCH. SCH.R. 1 1915-01-16 Grybów II (nr 130a) - -
NOWAČEK LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-24 Grybów II (nr 130a) - -
NOWAK ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-23 Grybów II (nr 130a) - -
RATHBAUER WILHELM KPL. SCH.R. 1 1915-02-11 Grybów II (nr 130a) - -
SALLER ANTON RES.SCH. SCH.R. 1 1915-02-27 Grybów II (nr 130a) - -
STEPANEK LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-08 Grybów II (nr 130a) - -
BÖHM ARTHUR LDST.INF. LIR 1/7 1915-02-28 Gładyszów (nr 55) - -
HEITZER ALOIS EDUARD LDST.INF. LIR 1/4 1915-02-28 Gładyszów (nr 55) - -
SÜSS FRANZ INF. K.K.L.I.R. 1 1914-12-10 Kamionka Mała (nr 357) - -
NOREK ABRAHAM INF. KK LIR 1 1914-12-02 Kasina Wielka (nr 364) - -
GABRIEL ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
HOLZWARTH HERMANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
HRDLICKA OTTO SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
HUBER RICHARD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-20 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
KAINZ RICHARD SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
KROPF FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
NEUBAUER AUGUST SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
OTRUBA ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
ROLLER JULIUS HPTM. SCH.R. 1 1915-02-18 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
SCHULZ GEORG LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
STEURER ULRICH SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
TRIMMEL LEOPOLD SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
TRUNNER ADOLF SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
WEGSCHEIDER LUDWIG SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
WESTERMAYER FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
WIESER KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
ZIMMERMANN RUDOLF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
LITSCHAUER LEOPOLD SCH. SCH.R. 1 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
VOGL ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-20 Rotunda (nr 51) - -
WACHA RUDOLF SCH. SCH.R. 1 1915-02-21 Rotunda (nr 51) - -
BARTA LEOPOLD SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) Smerekowiec (nr 56) - -
BARTIK OTTO SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) Smerekowiec (nr 56) - -
DYMACEK JOSEF FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 1 - Smerekowiec (nr 56) - -
LOKAY FERDINAND SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) Smerekowiec (nr 56) - -
NEUBRAND JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) Smerekowiec (nr 56) - -
STEHLIK ANTON SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) Smerekowiec (nr 56) - -
STEURER ULRICH SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) Smerekowiec (nr 56) - -
ZUKERHUT WILHELM SCHÜTZE K.K.SCH.R.1 1914-12-03 Szczyrzyc (nr 362) - -
RÖH JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-01-18 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
BACH KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
BARTIK OTTO JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
BAUER FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
BÖHM JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
CHROMEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
EGERER FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
FELSNER FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
FILIPEK MORITZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
FRITZ JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
GLOTTER JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
GRASSL KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
HIRIS WILHELM SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
HOLZMANN KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
HONZIK ANTON LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
HRUZA FRANZ GFT. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
HUBER MICHAEL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
HUDEČEK FRANZ SCH. SCH.R. 1 - Wierchnia (nr 61) - -
HURTL WILHELM ZGSF. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
JANISCH RUDOLF KPL. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
JAROŠ ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
KEBERT OSKAR SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
KEIL JULIUS SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
KOCANDA JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
KOWAREK KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
KRASNY JOHANN SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
KREIL LEOPOLD SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
KRUG FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
LANGREITHER LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
LITSCHAUER LEOPOLD FRIEDRICH SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
MALUSKA EDUARD SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
MAYERHOFER FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
NEUBRAND JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
PECHEK KARL LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
PETER GOTTFRIED SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
PIEKIELLO ALOIS SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
POVOLNY JOSEF GFT. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
ROIDL HUGO LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
SCHLOR FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SCHRAMBOR LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SCHREIBER OSKAR KDTT. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SLABA JOSEF SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
STEIGBERGER OTTO SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
STELEK ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
TARLIK RUDOLF SCH. SCH.R. 1 - Wierchnia (nr 61) - -
TAUSCHER LUDWIG KPL.TIT.ZGSF. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
TRUNNER ANTON SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
VLADIK KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
ZACK HEINRICH KDTT. SCH.R. 1 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
ZEDNIK JOHANN E.F.KPL. SCH.R. 1 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
MOKRZYCKI DYMITRY INF. K.K. LDST.I.R. 1 1915-03-25 Wietrzychowice (nr 255) - -