Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BEDNARCZYK JOSEF INF. K.K. LDST. I.R. 9 1915-01-09 Bochnia II (nr 314) - -
HANKE FRANZ LDSTRM K.K.SCH.R.9 1917-10-12 Chełm (lubel.) - -
HÜTTMAN OTTO LDSTRM K.K.SCH.R.9/27 1917-04-18 Chełm (lubel.) - -
SCHLOSSER JOSEF LDSTRM K.K.SCH.R.9/32 1917-11-28 Chełm (lubel.) - -
KOSSMAN EMIL KRIEGSFRW. L.J.R. 9/7K 191?-04-16 Fałków - -
LORKE ALFRED KRIEGSFRW. L.J.R. 9/7K 1915-04-16 Fałków - -
FRIESE R. ANTON ZGSF. SCH.R. 9 1914-12-11 Gorlice IV (nr 91) - -
FRISCH ADALBERT SCH. SCH.R. 9 1914-12-16 Gorlice IV (nr 91) - -
HACKER HEINRICH SCH. SCH.R. 9 1914-12-22 Gorlice IV (nr 91) - -
HLAVAČEK WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-11 Gorlice IV (nr 91) - -
MELZER ROBERT SCH. SCH.R. 9 1914-12-17 Gorlice IV (nr 91) - -
MITTAG FERDINAND E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-01-17 Gorlice IV (nr 91) - -
NOUZAK FRANZ SCH. SCH.R. 9 1914-12-23 Gorlice IV (nr 91) - -
PAPST JOHANN LTN.I.D.RES. SCH.R. 9 1914-12-14 Gorlice IV (nr 91) - -
VONDRAČEK EMIL SCH. SCH.R. 9 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
FRITSCHKE KARL E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-02-15 Grybów II (nr 130a) - -
KUČERA WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-08 Grybów II (nr 130a) - -
KUNERT JOSEF SCH. SCH.R. 9 1915-01-31 Grybów II (nr 130a) - -
TAUSCH RICHARD SCH. SCH.R. 9 1915-03-29 Grybów II (nr 130a) - -
KOPNCSEK ISTWAN JOSEF - K.K. SCHÜTZ. R. 9/H. 8 1915 Klwów - -
RASBAUER ALOIS - K.K. SCHÜTZ. R. 9/4 DIV. 1915-07-16 Klwów - -
BRUNNLER EDUARD KPL. SCH.R. 9 1914-11-28 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
DILG EDMUND SCH. SCH.R. 9 1914-11-28 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
FOERSTER JOSEF SCH. SCH.R. 9 - Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
HERRMANN FRANZ GFT. SCH.R. 9 1914-11-28 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
JANIČEK WENZEL SCH. SCH.R. 9 1914-11-28 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
JANISCH JULIUS SCH. SCH.R. 9 1914-11-27 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
LIEBSCHER WENZEL SCH. SCH.R. 9 1914-11-30 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
MATZEK FRANZ KDTT.ASP. SCH.R. 9 1914-11-30 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
PLANER ANTON TIT.GFT. SCH.R. 9 1915-02-20 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
KUNERT GUSTAV LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-28 Magura Małastowska (nr 58) - -
WOLF AUGUST ALFRED SCH. K.K. SCH.R. 9 1914-11-14 Nowy Żmigród (nr 8) - -
WALCHER JOHANN HPTM. K.K.SCHR.R.9 1915-05-02 Rakutowa (nr 141) - -
VOZYLKA EDUARD SCH. SCH.R. 9 - Rotunda (nr 51) - -
FISCHER FRANZ GFT. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) Ryglice (nr 167) - -
FISCHER WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-11-29 Ryglice (nr 167) - -
FRITSCH FLORIAN SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-12-24 Ryglice (nr 167) - -
GLASER RUDOLF GFT. K.K.SCH.R. 9 1914-11-29 Ryglice (nr 167) - -
JANSKY OSKAR SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) Ryglice (nr 167) - -
KÄS HEINRICH SCH. K.K.SCH.R. 9 1914-12-20 Ryglice (nr 167) - -
KINDERMANN JOSEF ZGSF. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) Ryglice (nr 167) - -
SIEGL ANTON GFT. K.K.SCH.R. 9 1914-12-16 Ryglice (nr 167) - -
WONDRASCHA JOSEF KPL. K.K.SCH.R. 9 1914-11-(28-30) Ryglice (nr 167) - -
KOFER JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
KOTZAB ALBRECHT FÄHNR. SCH.R. 9 1915-01-28 Sękowa II (nr 80) - -
KUNERT PAUL LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-02-26 Sękowa II (nr 80) - -
MATZ ALBIN E.R.SCH. SCH.R. 9 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
SCHMIDT FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-05 Sękowa II (nr 80) - -
HARBICH GUSTAV INFT LDW IR 9 - Stalowa Wola - -
TISCHLER FRANZ - LDW IR 9 1 KP - Stalowa Wola - -
KUBIK FRANZ E.R.SCH. SCH.R. 9 1915-03-17 Szymbark I (nr 74) - -
LASKE JOHANN RES.INF. LDST.BEZ.K.NR.9 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
MÜLLER FRANZ INF. LDST.BEZ.K.NR.9 1914-12-24 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
GNATJUK JEMELAN GEM SCH.R.9 1918-03-22 Łambinowice I 1893 -