Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
FUCHS ANTON LDSTRM K.K.SCH.R.10/8 1917-03-31 Chełm (lubel.) - -
SEIBST OSKAR LDSTRM K.K.SCH.R.10 1917-08-27 Chełm (lubel.) - -
GRUS FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-12-23 Gorlice IV (nr 91) - -
PODHAJSKI ANTON ERS.RES. SCH.R. 10 1914-12-19 Gorlice IV (nr 91) - -
SEDMIDUPSKY ANTON SCH. SCH.R. 10 1914-12-23 Gorlice IV (nr 91) - -
ŠTĚPANEK FRANZ OBLTN. SCH.R. 10 1914-12-11 Gorlice IV (nr 91) - -
SZLIASZKY JOHANN INF. LDST.I.R. 10 1914-11-14 Grab I (nr 4) - -
HLADKY JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-21 Grybów II (nr 130a) - -
NOVOTNY WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-01-28 Grybów II (nr 130a) - -
PASSELT RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1915-03-18 Grybów II (nr 130a) - -
PAWLIČEK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-02-23 Grybów II (nr 130a) - -
VÉSELÝ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 10 1915-03-19 Grybów II (nr 130a) - -
PAROT JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 10 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
BENEŠ EMANUEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Magura Małastowska (nr 58) - -
BIEGEL GUSTAV SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Magura Małastowska (nr 58) - -
BUCHELT FRANZ SCH. SCH.R. 10 - Magura Małastowska (nr 58) - -
DVOŘAK ANTON SCH. SCH.R. 10 - Magura Małastowska (nr 58) - -
HRANDA WENZEL SCH. SCH.R. 10 - Magura Małastowska (nr 58) - -
KLINGER ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Magura Małastowska (nr 58) - -
LANGE FRANZ JOSEF SCH. SCH.R. 10 - Magura Małastowska (nr 58) - -
MAZÁČ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Magura Małastowska (nr 58) - -
NEUMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 - Magura Małastowska (nr 58) - -
NEZDARA ANTON SCH. SCH.R. 10 - Magura Małastowska (nr 58) - -
PEHAČEK JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Magura Małastowska (nr 58) - -
POKORNY ANTON SCH. SCH.R. 10 - Magura Małastowska (nr 58) - -
SAUHE GUSTAV SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Magura Małastowska (nr 58) - -
SCHNEIDER HEINRICH SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Magura Małastowska (nr 58) - -
WANDER RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Magura Małastowska (nr 58) - -
ZIMMERMANN FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Magura Małastowska (nr 58) - -
JACZUKO STANISLAUS SCH. SCH.R. 10 - Małastów I (nr 65) - -
SPERBER ERNST KPL. SCH.R. 10 1915-02-17 Małastów I (nr 65) - -
TEICHEL OSIAS SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Małastów I (nr 65) - -
ELSTNER WILHELM JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
FRŰCHTEL FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
HLAVAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
KAULER WENZEL SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
KLOG JOSEF JAKOB SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
KNYTL FRANZ ZGSF. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
KOFRANEK JOHANN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
KOS STANISLAUS SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
KRATZMANN JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
LINKA JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
LONSKY EUGEN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
MRAZ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
NUŠKO HERMANN OBLTN. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
RIEMARSCH WENZEL SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
RIEMER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
SEMIENCZUK STEFAN SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
SULC ADOLF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
TOMMASEO EDLER von ANTON FAHNR. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
WIESNER FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 Męcina Wielka (nr 82) - -
PAWLISTA FRANZ INFANTERIST K.U.K. LDW. I.R. 10 1916-04-14 Opoczno I - -
BLAŽA FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
BULIŘ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
ČERMÁK JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
ELBERS WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
FRIEDRICH HUGO RES.SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
GAU ADOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
HILLER JOHANN GFT. SCH.R. 10 1915-03-08 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
HOLAS JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
HORYNA WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
JANICH MAX SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
JANYSCH HEMANN SCH. SCH.R. 10 - Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
KLONDA VINZENZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
KOLOC JAROSLAUS ERS.RES.GFT. SCH.R. 10 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
KRAUSE ANTON JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
MACHAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
PŠENIČKA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
REMIŠ JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
RENGER ADOLF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SÁDLO WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SCHEIBER HEINRICH FRANZ FLDW. SCH.R. 10 1915-02-21 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SCHMIDT EMIL SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SCHWERTNER ADOLF KPL. SCH.R. 10 - Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SILER ALFRED SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SPATENKA KARL SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SWOBODA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
VESELÝ FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
WEBER JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
WEBER ADOLF JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
WEISS ROBERT SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
WORM HERMANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
BERGMANN JOSEF SCH. SCH.R. 10 - Przysłup (nr 59) - -
SCHWAB JOSEF SCH. SCH.R. 10 - Przysłup (nr 59) - -
VESELÝ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 Przysłup (nr 59) - -
HORN - SCH. SCH.R. 10 - Ropa (nr 72) - -
KALFUS WENZEL E.F. SCH.R. 10 1914-12-11 Ropa (nr 72) - -
MAZ - SCH. SCH.R. 10 - Ropa (nr 72) - -
MOTZ RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 Ropa (nr 72) - -
NEUMANN RUDOLF GFT. SCH.R. 10 1914-12-11 Ropa (nr 72) - -
PISELKA - SCH. SCH.R. 10 - Ropa (nr 72) - -
PLISCHKE JOSEF SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 Ropa (nr 72) - -
SEDLAČEK GOTTLIEB ZGSF. SCH.R. 10 1914-12-12 Ropa (nr 72) - -
STEFAN WILHELM E.R.SCH. SCH.R. 10 1914-12-11 Ropa (nr 72) - -
BECKERT ANTON SCH. K.K.SCH.R. 10 1915-05-07 Ryglice (nr 167) - -
BÖHM ALFRED WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 10 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
BRÜCKNER GUSTAV SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-25 Ryglice (nr 167) - -
CERNOKOVSKY FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-16 Ryglice (nr 167) - -
FIEDLER FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-23 Ryglice (nr 167) - -
HEIDRICH FERDINAND SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 Ryglice (nr 167) - -
HIRSCHMANN ALBERT EMIL SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 Ryglice (nr 167) - -
HOCKE WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-19 Ryglice (nr 167) - -
KLIMENT FRANZ KDTT. I. D. RES. K.K.SCH.R. 10 1914-12-20 Ryglice (nr 167) - -
KRESAN ELIAS SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-24 Ryglice (nr 167) - -
PÖCHE HEINRICH SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-23 Ryglice (nr 167) - -
POHL HUGO SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-(24-25) Ryglice (nr 167) - -
SKODA JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 10 1914-12-(24-25) Ryglice (nr 167) - -
TSCHAKERT FRANZ INF. K.K.L.I.R. 10 1914-12-20 Ryglice (nr 167) - -
CISAR JAROSLAUS KPL. K.K.SCH.R. 10 1915-03-08 Smerekowiec (nr 56) - -
MAGISTER MATHIAS - SCH.R. 10 - Szerzyny II (nr 32) - -
POSSELT JOSEF SCH. K.K.SCH.R.10 1914-12-14 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SIEGEL KARL RES. K.K.SCH.R.10 1914-12-14 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
MACELA JOHANN INF. SCH.R. 10 1914-12-10 Uście Gorlickie (nr 57) - -
KIRSCHNER WENZEL SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 Wierchnia (nr 61) - -
KNOBLOCH EBERHARDT SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 Wierchnia (nr 61) - -
KRAJEWSKI JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 Wierchnia (nr 61) - -
PAVEL RUDOLF SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 Wierchnia (nr 61) - -
ŘEZAČ JOSEF OFFZ.D. SCH.R. 10 1915-03-08 Wierchnia (nr 61) - -
ROZMAN MATHIAS SCH. SCH.R. 10 1915-03-08 Wierchnia (nr 61) - -
SCHIGAROW WASSILI GEM/ROSJA SCH.R.10 1918-11-18 Łambinowice I 1893 -
BUBEN JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Łosie (nr 71) - -
GŰRTH FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-12 Łosie (nr 71) - -
STEINSBERG von ANOLFINGER LDST.SCH. SCH.R. 10 1915-01-21 Łosie (nr 71) - -
SWOBODA FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-03-09 Łosie (nr 71) - -
SWOBODA IV FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 Łosie (nr 71) - -
TUZAR JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-23 Łosie (nr 71) - -