Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
GUSSWALD JOSEF HONV. K. UNG. L.I.R. 13 1915-02-01 Bochnia II (nr 314) - -
ONDRACĚK JOSEF INF. K.K. L.I.R. 12 1914-10-17 Bochnia II (nr 314) - -
BRUNA FRANZ E.R.INF. SCH.R. 12 1914-12-12 Gorlice IV (nr 91) - -
NOWAK JOHANN SCH. SCH.R. 12 1915-01-12 Gorlice IV (nr 91) - -
ROMANUK IWAN SCH. SCH.R. 12 1914-12-12 Gorlice IV (nr 91) - -
SOCHA JOSEF RES.KPL. SCH.R. 12 1915-01-23 Gorlice IV (nr 91) - -
BURDA JOHANN KPL. SCH.R. 12 1915-02-08 Grybów II (nr 130a) - -
HERMANN ANTON ZGSF. SCH.R. 12 1915-03-17 Grybów II (nr 130a) - -
HRUSZCZAK NIKOLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 Grybów II (nr 130a) - -
TUČEK JOHANN GFT. SCH.R. 12 1915-02-21 Grybów II (nr 130a) - -
VENC FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-03-10 Grybów II (nr 130a) - -
BRUNSCH RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-17 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
DANIČEK JOSEF RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
GRUNTOVÁD MATHIAS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
ŠMEJKAL FRANZ SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SVOBODA ANTON LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
VACHULKA MATHIAS LTN.I.D.RES. SCH.R. 12 1915-02-15 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
ZARUBA FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-05-02 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
PRUSA JULIAN SCH. SCH.R. 12 - Przysłup (nr 59) - -
SCHWIND OSKAR SCH. SCH.R. 12 - Przysłup (nr 59) - -
FUNDA VEIT WENZEL SCH. K.K.SCH.R. 12 1914-12-24 Ryglice (nr 167) - -
JAROSCH KARL SCH. K.K.SCH.R. 12 1914-12-24 Ryglice (nr 167) - -
KOHOUTEK VINZENZ SCH. K.K.SCH.R. 12 1914-12-23 Ryglice (nr 167) - -
RUML JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 12 - Ryglice (nr 167) - -
BUREŠ WENZEL GFT. SCH.R 12 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
HEISL FRANZ SCH. SCH.R 12 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
HERMANEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
HLAVAČEK ERNST GFT. SCH.R 12 1915-03-16 Sękowa II (nr 80) - -
JAKŠL FRANZ E.R.KPL. SCH.R 12 1915-03-13 Sękowa II (nr 80) - -
KNOB JOSEF LDST.SCH. SCH.R 12 1915-04-04 Sękowa II (nr 80) - -
LANDA JOSEF SCH. SCH.R 12 1915-03-16 Sękowa II (nr 80) - -
NOWOTNY BOHUMIL R.KPL.TIT.ZGSF. SCH. R. 12 1915-03-14 Sękowa II (nr 80) - -
POKLOP JOHANN SCH. SCH.R 12 1915-03-16 Sękowa II (nr 80) - -
PROKŠ ANTON E.R.SCH. SCH.R 12 1915-03-19 Sękowa II (nr 80) - -
PRUŠA WLADIMIR LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
SYWAK W. SCH. SCH.R 12 1915-03-16 Sękowa II (nr 80) - -
WEINER EMANUEL SCH. SCH.R 12 1915-03-16 Sękowa II (nr 80) - -
MARZENA JOSEF INF. K.K.L.I.R. 12 1915-05-22 Szczucin (nr 247) - -
BOŘAK LADISLAUS SCH. SCH.R. 12 1915-03-20 Szymbark I (nr 74) - -
DVOŘAK JAROSLAUS KPL. SCH.R. 12 1915-03-20 Szymbark I (nr 74) - -
BINDNER LUDWIG SCH. SCH.R. 12 - Szymbark II (nr 75) - -
PRCHAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-01-06 Szymbark II (nr 75) - -
KALOUS JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 12 1915-01-28 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
KASTNER JOSEF SCH. K.K.SCH.R.12 1915-04-19 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
NĚMEC JOSEF RES.SCH. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SVOBODA JOSEF RES.KDTT. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -