Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
LUPPERT ALOIS FAHNR. KAN. K.K.LDW.F.H.R. 13 - Biadoliny (nr 271) - -
MATUSCHEK JOHANN OBERFAHNR.KAN. K.K.LDW.F.H.R. 13 - Biadoliny (nr 271) - -
ZAJDL JOSEF FAHNR. KAN. K.K.LDW.F.H.R. 13 - Biadoliny (nr 271) - -
HORAK FRANZ JG K.K. LDST.IR. 13 1915-02-10 Biskupice Radłowskie II (nr 258) - -
KIRSCHBAUM JOSEF KPL. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-07 Bolesław (nr 249) - -
NOVAK VINCENZ INF. K.K.LDST.I.R.13 1915-03-11 Borzęcin (nr 266) - -
GEBAUER FRANZ INF. K.K.L.I.R. 13 1915-05-03 Gręboszów (nr 250) - -
OTT AMBROS INF. K.K.LDST. I.R. 13 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
BARTAG JOSEF INF. KK LIR 13 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
BLAHA JOHANN INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
BÖHM ADOLF INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
FEIKE ANTON INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
GROLIG JOSEF ZGSF KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
GROSS EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
HEIDRICH RUDOLF INF. KK LIR 13 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
HEINRICH FRANZ GFT. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
HEINZ FRANZ KPL KK LIR 13 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
HEINZE KARL INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
HNILICA STANISLAUS INF. KK LIR 13 1915-05-04 Otfinów I (nr 252) - -
JAHN ALOIS INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
JŘICEK FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-04 Otfinów I (nr 252) - -
JUNG GUSTAV INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
KASPAR KARL INF. KK LIR 13 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
KOCIAN FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
KÖNIG ALOIS GFT. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
KÖNY ALOIS GFT. KK LIR 13 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
KOTOL IGNATZ INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
LEDERER LUDWIG OBLT. KK LIR 13 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
LEISSNER HEINRICH OBLT. KK LIR 13 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
LUKÓW JOHANN INF. KK LIR 13 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
MAYER FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
PAHLICH ALBIN OBLT. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
PATZEL EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
PESCHKE FRANZ INF. KK LIR 13 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
ROLLER RUDOLF INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
SCHAFFER ALOIS INF. KK LIR 13 1915-05-04 Otfinów I (nr 252) - -
SCHWETER JOSEF GFT. KK LIR 13 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
TRAMPISCH AUGUST KPL KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
TRITSCH ALOIS INF. KK LIR 13 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
VACULIK JOSEF INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
ZEDEK GREGOR INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
ŽIDEK ADOLF STABS. FLDW. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
ŻUREK ADOLF INF. KK LIR 13 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
BANNERT ADOLF - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
DRTIL JOHANN - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
GROSS BERNHARD - K.U.K. LST.I.R. 13 ? Prawno - -
GUSE JOSEF LDST. INF. K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
KYSELY JOSEF GEFREITER K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
PAPICA JAKOB - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
RIFFLER JOSEF - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
ROSCHER JOHANN LDST. INF. K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
WOLF ALOIS - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 Prawno - -
ZAJCEK JOSEF - K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-02 Prawno - -
BAUER KARL - SCH.R. 13 - Ropica Górna IV (nr 78) - -
BARTEL FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-19 Szczucin (nr 247) - -
BEZOUŠKA JAROSLAUS INF. K.K.L.I.R. 13 1915-05-19 Szczucin (nr 247) - -
SCHÖN EMANUEL INF. K.K.L.I.R. 13 1915-05-21 Szczucin (nr 247) - -
ZAUHAR FRANZ INF. K.K.L.I.R. 13 1915-05-19 Szczucin (nr 247) - -
ANDERLIK FRANZ SCH. K.U.K.SCH.R.13 1914-12-05 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SORDIL MARTIN INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-22 Wietrzychowice (nr 255) - -
GRAUPF JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 Zaborów (nr 263) - -
KLECKER BERNHARD KPL. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 Zaborów (nr 263) - -
KOŘEC JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-24 Zaborów (nr 263) - -
ORZECHOWSKI ANTON KPL. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-27 Zaborów (nr 263) - -
SCHOLZ JOSEF INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-03-06 Zaborów (nr 263) - -
SCHWERTER JOSEF GFT. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 Zaborów (nr 263) - -
SEDLAČEK ALOIS GFT. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-19 Zaborów (nr 263) - -
WAGNER KARL INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-02 Zaborów (nr 263) - -
WOLF KARL OBLT. K.K.LDST.I.R. 13 - Zaborów (nr 263) - -
ZELEN? FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-04-07 Zaborów (nr 263) - -