Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KRATOCHWIL FRANZ INF. K.K. L.I.R. 14 1914-10-30 Bochnia II (nr 314) - -
BILA ANTON SCH. SCH.R. 14 1914-12-30 Gorlice IV (nr 91) - -
DOLEŽAL FRANZ SCH. SCH.R. 14 1915-01-01 Gorlice IV (nr 91) - -
DWORAČEK JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-10 Gorlice IV (nr 91) - -
FOUKAL FELIKS LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-10 Gorlice IV (nr 91) - -
KÄSTNER ANTON E.R.SCH. SCH.R. 14 1914-12-08 Gorlice IV (nr 91) - -
KELLNER R. ADOLF E.R.INF. SCH.R. 14 1914-12-30 Gorlice IV (nr 91) - -
WOLANEK LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 14 1914-12-30 Gorlice IV (nr 91) - -
BALOG LASZLO SCH. SCH.R. 14 1915-01-16 Grybów II (nr 130a) - -
BERNAT JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-01-26 Grybów II (nr 130a) - -
BLACHUTKA ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-22 Grybów II (nr 130a) - -
NEČESÁNEK JOSEF RES.KPL. SCH.R. 14 1915-02-21 Grybów II (nr 130a) - -
PITELA KARL LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 Grybów II (nr 130a) - -
STRASAK FRANZ SCH. SCH.R. 14 1915-02-08 Grybów II (nr 130a) - -
SUPP JOHANN SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 Grybów II (nr 130a) - -
TROJAN ANTON LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-01 Grybów II (nr 130a) - -
DOCKAL FRANZ TROMPETIST L.I.R. 14 1914-10-29 Kalwaria Zabrzydowska I - -
BERAN FRANZ KPL. SCH.R. 14 1915 Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
KASER BOHUMIL KDTT.ASP. SCH.R. 14 - Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
SCHAUNA JOHANN GFT. SCH.R. 14 - Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
SEDLACEK EDUARD SCH. SCH.R. 14 - Konieczna-Beskidek (nr 46) - -
BENESCH LEPOLD LDST.INF. SCH.R. 14 1915-02-18 Lipna (nr 45) - -
GOTTLIEB KARL E.F.KPL. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
KOCH FRANZ SCH. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
KREJCI THOMAS LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 Lipna (nr 45) - -
LENGAL ANTON SCH. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
ODVARKA GOTTLOB LDST.INF. SCH.R. 14 1915-02-18 Lipna (nr 45) - -
PAAR JOSEF ER.RES.SCH. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
POTAN LUDWIG SCH. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
PROKESCH PAUL LDST.INF. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
SORDA ANTON SCH. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
TRKAN ANTON LDST.SCH. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
WITHELM LUDWIG SCH. SCH.R. 14 - Lipna (nr 45) - -
FANTNER JOSEF INF. K.K. L.I.R. 14 1914-12-10 Rajbrot-Kobyła (nr 300) - -
STEC FRANZ INFT K.K. LIR 14 - Stalowa Wola - -
SKOUPIL JAROMIR SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-06 Szczyrzyc (nr 362) - -
SOBELKA JOHANN SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-06 Szczyrzyc (nr 362) - -
VONDRAK KARL SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-06 Szczyrzyc (nr 362) - -
JNRA LEOPOLD SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-05 Wiśniowa I (nr 373) - -
MCI?? JOSEF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-?? Wiśniowa I (nr 373) - -
RAPP RUDOLF SCHÜTZE K.K.SCH.R.14 1914-12-10 Wiśniowa I (nr 373) - -
HOBL ANTON SCHÜER K.K.SCH.R.14 1914-12-?? Wiśniowa II (nr 374) - -
JEZ JOSEF SCHÜER K.K.SCH.R.14 1914-12-05 Wiśniowa II (nr 374) - -
FISER JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 Zdynia (nr 52) - -
HÖFR JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-18 Zdynia (nr 52) - -
KOREC METHOD LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 Zdynia (nr 52) - -
KVARDA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-17 Zdynia (nr 52) - -
NEŠPUREK LADISLAUS E.R.INF. SCH.R. 14 1915-02-19 Łosie (nr 71) - -