Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
HAVLAN JOHANN INF. K.K. LDW.I.R. 16 1915-05-12 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
DEMBOSZ JOSEF SCH. SCH.R. 16 1914-08-11 Gorlice IV (nr 91) - -
STOCHEL FELIX E.F.KPL. SCH.R. 16 1915-05-27 Gorlice IV (nr 91) - -
BANAŚ STANISLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
BARANEK FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 Gręboszów (nr 250) - -
BARGER FRANZ GFT. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
BYSKO LUDWIG SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) Gręboszów (nr 250) - -
CHMIELA ANTON KPL. K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 Gręboszów (nr 250) - -
CIEŚLA JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-05 Gręboszów (nr 250) - -
CZANGANCZUK PETER - K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 Gręboszów (nr 250) - -
FISCHER HARTWING SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
GAZDA JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-05 Gręboszów (nr 250) - -
GEISTLER GEORG - K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 Gręboszów (nr 250) - -
GERLING GEORG SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
HEIZINGER JOHANN KPL. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 Gręboszów (nr 250) - -
HEJMEJ FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
HORESTEIN DAVID - K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 Gręboszów (nr 250) - -
IGIEL LEONARD SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
JAGERSBERGER AUGUST SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
JAGIELSKI STANISLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
JARGUS JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
KAUPA KARL SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
KLAUBEK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 Gręboszów (nr 250) - -
KORTARBA STANISLAUS WFFM. II KL. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
KRÜSCHEL WENZEL SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
MAEHO JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
MANICKI LUDWIG SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
MARCZEWSKI NIKOLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
MASSOPUST ADOLF SCH. K.K.SCH.R.10 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
MATHES FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
MELICHAJ VACLAW SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
MIKA FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-11 Gręboszów (nr 250) - -
MONDRY FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
MÜLLNER JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
PABIAN KARLI SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) Gręboszów (nr 250) - -
PANZEK RUDOLF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
PFAHLER JOHANN GFT. K.K.SCH.R. 16 1915-05-02 Gręboszów (nr 250) - -
PFOHL GUSTAV SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
PIWOWARZYN STEFAN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 Gręboszów (nr 250) - -
PTEJSKAL JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
RADMACHER JOHANN ZGSF. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) Gręboszów (nr 250) - -
ROPA JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 Gręboszów (nr 250) - -
SLOMKA JULIUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
STACHOWICZ FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) Gręboszów (nr 250) - -
STECZAK HOREJ - K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 Gręboszów (nr 250) - -
TETZER WILHELM SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-06 Gręboszów (nr 250) - -
THOM JOHANN KPL. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) Gręboszów (nr 250) - -
VŘESTAL JOSEF GFT. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) Gręboszów (nr 250) - -
WĄS FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) Gręboszów (nr 250) - -
WEBER ADOLF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
WIDOMSK ADALBERT SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) Gręboszów (nr 250) - -
WOJATSCHKA HEINRICH KPL. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) Gręboszów (nr 250) - -
BISAGA JOSEF INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
BLACHUT MARTIN INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
GANCZOREK SEBASTIAN INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-08 Lichwin I (nr 185) - -
GUSTAWSKI STEFAN FELIX ZGSF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
KAMALSKI ANDREAS INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-03-08 Lichwin I (nr 185) - -
KOCZENASZ JOHANN INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
MASIER VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
MIECIK JOSEF INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
PIEC STANISLAW KPL. K.K.SCH.R.16 - Lichwin I (nr 185) - -
RAJDA BENO INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-04 Lichwin I (nr 185) - -
ROGUS FRANZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
SĘK VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
SIBAŁA STEFAN INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
STANEK JOSEF INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
TARNOWSKI KAJETAN INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
WĘGRZYN ADALBERT INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
BANDURA JOSEF INF. K.K. L.I.R. 16 1915-05-06 Narożniki (nr 244) - -
KANIORCZYK PETER INF. K.K. L.I.R. 16 1915-05-07 Narożniki (nr 244) - -
ANTON JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
ASCHENBRENNER JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-(02/07) Otfinów I (nr 252) - -
BAL ANDREAS INF. KK LIR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
BATKO KARL INF. KK LIR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
BLAHUT JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
BROŻEK HENRYK INF. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
DREWNIAK ADALBERT INF. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
FELIKSIEWICZ RUDOLF LTN. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
GAWRON FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
GRUCA JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
HAUKE JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
HEBDA FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
HUHUR KARL INF. SCH.R. 16 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
JAMROZ JOHANN INF. KUK IR 16 1915-05-04 Otfinów I (nr 252) - -
JANERNIK JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
KOKTAVY FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
KOMERSTNIK JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
KOSTECKI JAKOB KPL. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
KRÓL FRANZ INF. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
KWAK FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
MAJ THOMAS INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
MIKURDA FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
MLEROŃ JAKOB INF. SCH.R. 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
MSZAŃSKI MICHAEL INF. KK LIR 16 1915-05-01 Otfinów I (nr 252) - -
NAMYSŁOWSKI LEON INF. KK LIR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
PALUS ANTON INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
PANNA JOSEF INF. KUK IR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
PĘCEK MICHAEL INF. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
PUCHAŁA FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
RENNER HERMAN INF. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
SCHEITHAUER EMIL INF. KK LIR 16 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
SCHINDLER KARL INF. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
SCHUBERT FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
SCHULMEISTER JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
SCHWARZ GUSTAV INF. KK LIR 16 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
SEDLACEK RUDOLF INF. KK LIR 16 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
SEIBT KAMILLO OBLT. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
SKRĘKOWICZ MICHAEL INF. KK LIR 16 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
SMOLUCHA LADISLAUS GFT. KUK IR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
STROJNY LADISLAUS INF. KK LIR 16 1915-05-(02-06) Otfinów I (nr 252) - -
SYCHROWSKI JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
TALIK JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
TRZOS HEINRICH KPL. KK LIR 16 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
MARINVKO LUDWIG - K.U.K. L.I.R. 16 1915-07-04 Prawno - -
PARATH ADAM - K.U.K. L.I.R. 16 ? Prawno - -
ADAMEK LUDWIG INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
BARTKOWSKI JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
CIAPA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
DĄBROWSKI JOHANN INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
DUDEK LADISLAUS INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
DUDZIK VIKTOR INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
DYDUCH LUDWIG INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
ECKEL ADALBERT INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
EXNER JULIUS INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
GĘBALA JOHANN INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
GUSTALIK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
ILYSKA JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-06 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
JAZAWSKI KAZIMIR ZGSF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
JUREK FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
KASPER FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
KAUZAL LADISLAUS LT. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
KNAPIK ANDREAS INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
KORZEMAK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
KOTULAN JOSEF JG. K.K.LIR.16 1915-05-05 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
KRAWIEC FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
KRZEMIEŃ FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
LOTANIK ADALBERT INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
MILLI STANISLAUS INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
MLEKO JAKOB INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
MLEKODAJ LAURENZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
NĘDZA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
NOWAK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
POLIT LUDWIK INF. K.K.LIR.16 1915-05-04 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
POZNAŃSKI JOHANN INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
ROTHBARD DAVID INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
RYŠANEK EGYD JG. K.K.LIR.16 1915-05-05 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
SCHWALBITZ JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-05 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
SOBCZYK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
STRYK JOSEF ZGSF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
SZYDŁOWSKI PETER GFT. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
TOMANA STANISLAUS INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
VANA JOSEF GFT. K.K.LDST. I.R. 16 1915-05-05 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
WOJCIECHOWSKI MICHAEL E.F.GFT. K.K.LIR.16 1915-05-04 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
WOŹNICA FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-05 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
ŻAK FRANZ INF. K.K.LIR.16 1915-05-03 Ujście Jezuickie (nr 251) - -
DEMESUK KLEMENT INF. K.K.LDST.I.R. 16 1915-04-15 Wietrzychowice (nr 255) - -
GALUSKA BOLESLAUS GFT. K.K.L.I.R. 16 maj-15 Wietrzychowice (nr 255) - -
JANNIK TEODOR INF. K.K. LDST.I.R. 16 - Wietrzychowice (nr 255) - -
JETTEL WENZEL FAHNR. K.K.LDST.I.R. 16 1915-05-02 Wietrzychowice (nr 255) - -
MOSKALA JOHANN INF. K.K.L.I.R. 16 1915-05-03 Wietrzychowice (nr 255) - -
MÜLLER LEOPOLD R.U.O.1 KL. K.K.L.I.R. 16 maj-15 Wietrzychowice (nr 255) - -
POLIT LUDWIG INF. K.K.L.I.R.16 maj-15 Wietrzychowice (nr 255) - -
POZNANSKI - OFFZ.D K.K. LDST.I.R. 16 1915-05-01 Wietrzychowice (nr 255) - -
TRYNAJCIATYI LAURENT INF. LDST.I.R. 16 - Wietrzychowice (nr 255) - -
WINKLER GOTTFRIED KPL. K.K.L.I.R. 16 1915-05-03 Wietrzychowice (nr 255) - -
WOJEWODČIČ FRANZ INF. K.K.L.I.R. 16 1915-05-04 Wietrzychowice (nr 255) - -
ALBRECHT FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 Zaborów (nr 263) - -
CIEŚLA JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-05 Zaborów (nr 263) - -
DYBKA THOMAS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-03-03 Zaborów (nr 263) - -
JIRSAK WENZEL SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-09 Zaborów (nr 263) - -
NOWAK JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 Zaborów (nr 263) - -
SCHNEIDER SALOMON SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-03 Zaborów (nr 263) - -
SEDLAK RICHARD SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-11-05 Zaborów (nr 263) - -
STEJSKAL JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 16 1915-05-06 Zaborów (nr 263) - -
STROJNY LADISLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 Zaborów (nr 263) - -
WIERZBA KAZIMIR SCH. K.K. SCH.R. 16 1915-05-07 Zaborów (nr 263) - -
STUDENCKI STANISŁAW PORUCZNIK 16 PUŁK OBRONY KRAJOWEJ 1914-10-24 Żywiec V 1884-05-07 -