Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
RYTUBA JAKOB SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-28 Bochnia II (nr 314) - -
SZCZĘCH JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-30 Bochnia II (nr 314) - -
WIACZEK GREGOR SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-29 Bochnia II (nr 314) - -
LEJSER R. FELD ISAAK SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-20 Błonie (nr 198) - -
PASZ JAN SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 Błonie (nr 198) - -
ROŻAK PETER SCH. K.K. SCH.R.17 1914-12-18 Błonie (nr 198) - -
SCHU R. RICHTER MAIER SCH. K.K. SCH.R. 17 1914-11-20 Błonie (nr 198) - -
WALOT JOSEF SCH. K.K. SCH.R.17 gru-14 Błonie (nr 198) - -
MALICKI JOHANN LDSTRM K.K.SCH.R.17 1917-08-15 Chełm (lubel.) - -
SLABA LUDWIG LDSTRM K.K.SCH.R.17/3 1917-03-29 Chełm (lubel.) - -
ZYWKA JOHANN LDSTRM K.K.SCH.R.17/1 1917-04-01 Chełm (lubel.) - -
KALETA THOMAS RES.SCH. SCH.R. 17 1915-01-05 Gorlice IV (nr 91) - -
BEDNARZ ADALBERT SCH. SCH.R. 17 1915-03-06 Grybów II (nr 130a) - -
DUDKA SILVESTER LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-01-01 Grybów II (nr 130a) - -
SMAGA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-02-12 Grybów II (nr 130a) - -
STĄPOR MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-01-02 Grybów II (nr 130a) - -
DAMAS ALAXANDER SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-11 Laskowa (nr 358) - -
FURTAK ANDREAS SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
MISZTA JOHANN SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-11 Laskowa (nr 358) - -
POREBSKI STANISLAUS KDTT K.K.SCH.R.17 1914-12-11 Laskowa (nr 358) - -
SKOCZYLAS THOMAS SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
WALCZYK JOHANN SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
WIELGUS FRANZ SCHÜTZE K.K.SCH.R.17 1914-12-11 Laskowa (nr 358) - -
CHARCHUT ANDREAS LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
DZIUBEK STANISLAUS LDST.GFT. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
FERSCHEL JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
HANNAKAMPF JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
HOFFMANN KARL LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
KUTIL ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
KYKAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
LOJEK STANISLAUS KDTT.I.D.RES. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
LORENZ LEOPOLD SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
MALSKI FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
MŰHLBAUER KARL LDST.GFT. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
MŰLLNER R. JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
NALBORCZYK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
REISS IGNATZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
ROZMITALSKI FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
SCHINDLER RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
SCHMIED FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-03 Małastów I (nr 65) - -
SMID FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
SZPUNAR LADISLAUS LDST.KPL. SCH.R. 17 1915-05-03 Małastów I (nr 65) - -
TŰRK KARL MAX LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-04 Małastów I (nr 65) - -
DYDO LAURENZ - SCH.R. 17 1914-12-24 Ołpiny I (nr 34) - -
CISON FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-03 Przegonina (nr 69) - -
KOPEC JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 17 1915-05-03 Przegonina (nr 69) - -
LORENZ OTTO LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-04 Ropica Górna IV (nr 78) - -
BOTTE - HPTM K.K.LIR 17 - Stalowa Wola - -
KOZMAK N. INFT K.K. LIR 17 - Stalowa Wola - -
SCHMIDT LEOPOLD SCH. SCH.R. 17 - Szerzyny I (nr 31) - -
BÖGYÖS ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R.17 - Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
BŘEZINA KÁROLY HONV. K.UNG.L.I.R.17 - Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
FARAGY GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R.17 - Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
MÁÁR JÓZSEF ZGSF. K.UNG.L.I.R.17 - Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
TOKACZ ADALBERT SCH. SCH.R. 17 1914-12-09 Tymbark (nr 365) - -
KRUPSKI JAN - L.I.R. 17 - Zbydniów VIII - LUTCZA