Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KAROLINCOK JAN LDSTRM K.K.SCH.R.18 1917-09-02 Chełm (lubel.) - -
PINILO STEFAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.18/2 1916-08-15 Chełm (lubel.) - -
PODSTATA FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-02-03 Grybów II (nr 130a) - -
SIENCZAK VIKTOR SCH. SCH.R. 18 1915-01-24 Grybów II (nr 130a) - -
SZUMAŃSKI LADISLAUS SCH. SCH.R. 18 1915-05-16 Grybów II (nr 130a) - -
WASIEWICZ STANISLAUS KDTT. SCH.R. 18 1915-05-08 Grybów II (nr 130a) - -
DENK BERTHOLD HPTM. K.K.L.I.R. 18 1914-12-11 Kamionka Mała (nr 357) - -
JANIK JOHANN SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 Lichwin I (nr 185) - -
KRAUS JOHANN SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 Lichwin I (nr 185) - -
NAZAR SIMON SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 Lichwin I (nr 185) - -
ZUK JOHANN SCH. K.K.SCH.R.18 gru-14 Lichwin I (nr 185) - -
BEDNAŘIK LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
DAHSL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
EMS PHILIPP LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów I (nr 65) - -
GELBER CHAIM LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
JURUSCH KARL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów I (nr 65) - -
JUST JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
KARBOWCZYK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
KAULFUSS HUGO OTTO LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
KIELARECKI PAUL ZGSF. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
PADIAK JOHANN KPL. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) Małastów I (nr 65) - -
PELECH JULIAN SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
RASZCZUK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
RATH OSTROV SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów I (nr 65) - -
REINSPERGER JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
SCHATZMANN JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów I (nr 65) - -
SCHMÖLZ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
STANEK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
STASTNY RUDOLF LDST.GFT. SCH.R. 18 1915-05-01(-10) Małastów I (nr 65) - -
STUDENY MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
TEMPLER JOSEF ANTON LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
WASYLOW FEDOR LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-04 Małastów I (nr 65) - -
WEBER GEORG LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
ZAHALKA MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów I (nr 65) - -
RAAB PAUL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów II (nr 66) - -
SCHUH FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 Małastów II (nr 66) - -
SCHWEIGER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów II (nr 66) - -
STRUPREITER ANTON LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów II (nr 66) - -
WELESZKOWITSCH JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Małastów II (nr 66) - -
KORALSKI WLADISLAUS KPL.D.R. SCH.R. 18 - Ołpiny I (nr 34) - -
KRASZ STEFAN - SCH.R. 18 - Ołpiny I (nr 34) - -
SURA PETER SCH. SCH.R. 18 - Ołpiny I (nr 34) - -
FEDOROWICZ BASIL E.R.SCH. SCH.R. 18 1915-05-03 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
BERESZA MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
CHMULAK - SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
GÓRECKI ANTON SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
HUBICKI MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
JABCZANIK JOHANN SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
KONOPELSKI FRANZ INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
PABIS FRANZ GFT. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
RIPKA ANTON SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
SCHMIT ANDREAS INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
SOCHA LADISLAUS INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
STAREGO MICHAEL SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
SUS BASIL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
TCHÓRZ STANISLAUS SCH. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
TELEGA LUDWIG INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
CELBA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
HEPNAR JOSEF TIT.GFT. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
KABERLE JOSEF RES.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
KREMAR VACLAV RES.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
LEPCZAK JANOS RES.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
OBERSTER MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
PELZ FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
REHAK FRANZ SCH. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
SMIELA JOSEF GFT.TIT.KPL. SCH.R. 18 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
BACZ MICHAEL INF. K.K.L.I.R. 18 1914-11-07 Szczucin (nr 247) - -
KURZ JOSEF SCH. K.K.L.I.R. 18 1914-11-05 Szczucin (nr 247) - -
ŁYSKO PETER INF. K.K.L.I.R. 18 1914-11-07 Szczucin (nr 247) - -
BUDA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 - Szerzyny I (nr 31) - -
KOPKO MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 18 - Szerzyny I (nr 31) - -
WOJTANOWSKI LUDWIG SCH. SCH.R. 18 - Łowczówek I (nr 171) - -