Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BRÜLL STANISLAUS CIV. KUTSCHER K.K.LDST.B.24 1915-02-12 Biadoliny (nr 271) - -
RAFFL JOHANN INF. K.K.LDST.M.B.24/3 1915-02-25 Biadoliny (nr 271) - -
MÜHL RUDOLF KPL. K.K. L.I.R. 24 1914-09-21 Bochnia II (nr 314) - -
MÜLLNER JOSEF INF. K.K. L.I.R. 24 1915-06-26 Bochnia II (nr 314) - -
BÖCK MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-15 Gorlice IV (nr 91) - -
DITTLHUBER JOZEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-27 Gorlice IV (nr 91) - -
FIBICH LEOPOLD SCH. SCH.R. 24 1915-01-01 Gorlice IV (nr 91) - -
FIBICH LEOPOLD SCH. SCH.R. 24 1915-01-02 Gorlice IV (nr 91) - -
HAMMER MARTIN SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 Gorlice IV (nr 91) - -
HRUZA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-27 Gorlice IV (nr 91) - -
KOVAŘ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-31 Gorlice IV (nr 91) - -
LANG LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 Gorlice IV (nr 91) - -
LECHENBAUER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-07 Gorlice IV (nr 91) - -
LOMER JOHANN SCH. SCH.R. 24 - Gorlice IV (nr 91) - -
SCHWARZ JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-01-02 Gorlice IV (nr 91) - -
SEVČIK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-23 Gorlice IV (nr 91) - -
SLADEK OTTO LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-12 Gorlice IV (nr 91) - -
STIDL JOHANN SCH. SCH.R. 24 - Gorlice IV (nr 91) - -
WAGNER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-01 Gorlice IV (nr 91) - -
BITTERHOF LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 Grybów II (nr 130a) - -
CEYER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 Grybów II (nr 130a) - -
EBERMANN JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-13 Grybów II (nr 130a) - -
JAKSCHITZ FRANZ - SCH.R. 24 1915-02-15 Grybów II (nr 130a) - -
MUSIL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-03-02 Grybów II (nr 130a) - -
PLATZER LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 Grybów II (nr 130a) - -
PLÖCKINGER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-03-01 Grybów II (nr 130a) - -
ŘEPA KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-12 Grybów II (nr 130a) - -
ŠLEPAK FRANZ R.KPL.TIT.ZGSF. SCH.R. 24 1915-02-23 Grybów II (nr 130a) - -
WEINBUB INGAZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-18 Grybów II (nr 130a) - -
WIESINGER FERDINAND RES.SCH. SCH.R. 24 1915-02-24 Grybów II (nr 130a) - -
BERGER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Gładyszów (nr 55) - -
SOKOP LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-20 Gładyszów (nr 55) - -
GRUBER ALOIS INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-11 Rajbrot-Kobyła (nr 300) - -
HANIDL NICHSEL INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) Rajbrot-Kobyła (nr 300) - -
RABACHER ANTON INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) Rajbrot-Kobyła (nr 300) - -
REIS KARL INF. K.K. L.I.R. 24 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) - -
WOCHRAMER JOHANN INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) Rajbrot-Kobyła (nr 300) - -
ZECHMEISTER - INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-(10-14) Rajbrot-Kobyła (nr 300) - -
DARNHOFER KARL OBST. - LTN. K.K.SCH.R. 24 1914-12-19 Ryglice (nr 167) - -
SCHYRBIK FRANZ SCH. SCH.R. 24 - Sękowa II (nr 80) - -
BOHM JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - Smerekowiec (nr 56) - -
BRAND ANTON LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-18 Smerekowiec (nr 56) - -
DOLEZAL KARL LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-17 Smerekowiec (nr 56) - -
ERNET KARL E.R.KPL. K.K.SCH.R. 24 - Smerekowiec (nr 56) - -
MULLER JOHANN E.R.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-18 Smerekowiec (nr 56) - -
NETOLITZKY JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - Smerekowiec (nr 56) - -
SCHOPF JOSEF LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-18 Smerekowiec (nr 56) - -
SEMOTAN JOSEF LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-18 Smerekowiec (nr 56) - -
JANOUŠEK LAMBERT LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-05 Szymbark II (nr 75) - -
LEHNER KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-30 Szymbark II (nr 75) - -
MEYER JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-02 Szymbark II (nr 75) - -
SCHWARZ LUDWIG SCH. SCH.R. 24 1915-01-03 Szymbark II (nr 75) - -
ETTEL JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-01-18 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
GOD JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-15 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
MICEK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
MRAZEK JOHANN SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
UHL STEFAN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-18 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
BAIERL SEBASTIAN E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
BEISSER FRANZ SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
BRAUN ADOLF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
BUCHTA FRANZ KPL.TIT.ZGSF. SCH.R. 24 1915-02-20 Wierchnia (nr 61) - -
BURKHARD JOHANN SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 Wierchnia (nr 61) - -
EBERMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
GREINER LEOPOLD E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
HAUSLEITHNER JOSEF MICHAEL E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
HIMMER ANTON GFT. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
HUBER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
ISEL ANDREAS LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
JEŘABEK JOHANN KPL.TIT.ZGSF. SCH.R. 24 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
KLIKA JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
KLIMOVIČ JAKOB LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
KUGLER GUSTAV LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
MARX MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 24 - Wierchnia (nr 61) - -
MEISL GEORG SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
MUNDSBERGER JOHANN GFT.TIT.KPL. SCH.R. 24 1915-02-22 Wierchnia (nr 61) - -
OBERENZER ALOIS SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
RADA MARTIN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
RAUER FRANZ SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
RESSEL SIGISMUND OBLTN. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SALOMON LEOPOLD SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 Wierchnia (nr 61) - -
SANTIN ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SCHAUBAUER - LDST.SCH. SCH.R. 24 - Wierchnia (nr 61) - -
SCHLEMMER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 - Wierchnia (nr 61) - -
SCHMIED KARL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SCHMÖTZINGER FRANZ FAHNR.I.D.RES. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SCHÖGGER AUGUST LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SCHRAMM JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
SEVERA JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
STAGL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
STEINER KARL KPL. SCH.R. 24 1915-02-17 Wierchnia (nr 61) - -
STEINZER JOSEF SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
STIX FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 Wierchnia (nr 61) - -
TILL FRANZ E.R.GFT. SCH.R. 24 1915-02-22 Wierchnia (nr 61) - -
TITZE JOHANN SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
VOLLNHOFER LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
ZLAMAL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 24 - Wierchnia (nr 61) - -
LADINGER BARTHOLOMÄUS GFT. K.K. LDW. I.R. 24 1915-03-23 Wojnicz I (nr 285) - -
WIEBNER ALOIS OFFZD. K.K. LDW. I.R. 24 1915-02-16 Wojnicz I (nr 285) - -
HERZOG KARL SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 Łosie (nr 71) - -