Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
RYSCHAN WENZEL RES.ZGSF. SCH.R. 30 1914-12-12 Gorlice IV (nr 91) - -
BARTOŃ FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-01-04 Grybów II (nr 130a) - -
BAŠE RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 Grybów II (nr 130a) - -
RESLER FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 Grybów II (nr 130a) - -
SLANSKY FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-14 Grybów II (nr 130a) - -
VOJTIŠEK JAROSLAUS LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-05-11 Grybów II (nr 130a) - -
BENDA JOSEF ERS.RES.KPL. SCH.R. 30 1915-03-08 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-23 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
HARTMANN ERNST LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-02-01 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
KALOUS ANTON SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
KUTINA FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-19 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
KUTINA FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
LOČKER KARL E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
RICHTER TOBIAS SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
SEBREIN RUDOLF SCH. SCH.R. 30 1915-02-15 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
ADLER JOSEF SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
HAVELKA JOSEF SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
HOLLITZER FLORIAN E.R.SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
JIRMAN ROMAN E.R.SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
MATYAS VRATISLAUS E.R.SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
OTRUBA JOSEF SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
POPELKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
ŠRAJEK JAROSLAUS E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-03-09 Przysłup (nr 59) - -
ŠVEC JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-17 Przysłup (nr 59) - -
WINTER OTTOKAR E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-17 Przysłup (nr 59) - -
ŁOPOUN JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 30 - Przysłup (nr 59) - -
MILICHOVSKY JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1914-12-11 Ropa (nr 72) - -
ANDERLE JAROKUS INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
BUBAK JOSEF INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
KOPECKI JOSEF INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
MALY ANTON INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
MATYS FRANZ INFT K.K. LIR 30 KP 4 - Stalowa Wola - -
SENK FRANZ INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
SENYSZYN NIKOLAUS INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
STMAL JAKOB INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
VANCURA JOSEF INFT K.K. LIR 30 3 KP - Stalowa Wola - -
VONDRA FRANZ INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
ZEMAN JOSEF INFT K.K. LIR 30 - Stalowa Wola - -
LIPENSKY JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-01-22 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
NEUHÄUSER FRANZ JOSEF E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-01-13 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
THOMAC VICTOR LTN. K.UNG.L.I.R.30 2 1915-01-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
HORAČEK WENZEL E.R.SCH. SCH.R. 30 1915-02-22 Wierchnia (nr 61) - -
PINKAVA JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-21 Wierchnia (nr 61) - -
PRAX FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 Wierchnia (nr 61) - -
ŠUBERT JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 Wierchnia (nr 61) - -
TELICH JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-21 Wierchnia (nr 61) - -
MATYAŠ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-03-09 Łosie (nr 71) - -