Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ZACZEK JOHANN INF. K.K.LIR. 31 1915-05-09 Bolesław (nr 249) - -
WĄDRZYK BARTHOLOMEUS GFT. L.I.R. 31 1915-06-04 Brzesko II (nr 276) - -
GRONNER WOLF OFFIZ.DIENER K.K.SCH.R.31 1916-06-08 Chełm (lubel.) - -
BÖHM JOHANN LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
CZESAK ADALBERT LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KOŻUCH FRANZ LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
POSPIECH JOSEF LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
SCHÖN FRANZ LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
SZKUCIK FRANZ LDW.INF K.K.L.I.R. 31 1915-05-11 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
ZEHNGUT JOSEF LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KLECZEK JOHANN SCH. K.K.SCH.R. 31 1915-05-07 Gręboszów (nr 250) - -
NIEMEC JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 31 1917-06-29 Gręboszów (nr 250) - -
KLUREK PETER SCH. SCH.R. 31 1915-05-04 Grybów II (nr 130a) - -
BIEŃKO JOSEF INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
BRUNCLIK ALOIS INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
CZYZ JOSEF INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
DOSTAL JOHANN INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
HLAWAČ HUBERT INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
KIJOWSKI PAUL GFT. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
KLEPEK JOSEF KPL. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
KOSYCZARZ TEOFIL FLDW. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
MAJDA ADALBERT INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
ONDERKA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
TEICHMANN FRANZ KPL. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
ZIMBINSKY FRANZ INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
BARCZAK LUDWIG INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
BELZER FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
BLUMENFELD ERICH INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
BUDEK MICHAEL INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
BURISCH JOHANN GFT. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
CIENCIAŁA PAUL GFT. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
CIESLAR GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
CUPIAN LUDWIG INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
FLOR KARL KPL KK LIR 31 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
FORTUNA IGNATZ INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
GALIA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
GIRSCHICK LEOPOLD INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
GÖTTLICHER JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
GREPL JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
HECZKO PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
HNATIUK HILARIUS INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
HOCZEK JOSEF ERS. RES. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
HOFMANN WILHELM INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
HRYCZUK STEFAN INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
JAROSZ IGNATZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
KACHEL SIMON INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
KAHANEK IGNATZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
KAMIŃSKI GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
KANIA GABRIEL GFT. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
KASPER ALFRED KPL KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
KISZKA ALOIS INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
KLEIN ARTUR INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
KLOSKA LADISLAUS KPL KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
KOKES FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
KOLACZEK GEORG INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
KOLDER FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
KONWIČKA JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
KRÓL JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
KRYWULT AUGUST GFT. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
KRYWULT KARL FLOW. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
KRZYSTEK VINZENZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
LACZNY FRANZ KPL KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
LASZTÓWKA ALOIS INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
LUKASIK THOMAS INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
MAMULA JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
MAREK JOSEF ZGSF KK LIR 31 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
MARSCHALEK KARL KPL KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
MELCZAK DOMINIK INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
MIKLER JOHANN ZGSF KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
MUROŃ JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
MUSZASTYJ ANTON INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
OPERSCHAL OSKAR ER INF KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
POLASEK JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
PSZCZÓLKA PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
SARNA ADALBERT INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
SCHNEIDER EMIL KPL KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
ŠKAPA ALOIS INF. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
SKRUDLIK MICHAEL ZGSF KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
SPANDEL PAUL KPL KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
STEFFEK FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 Otfinów I (nr 252) - -
SZARZEC PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
SZKUTA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-08 Otfinów I (nr 252) - -
SZOŁTYR JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
SZWEDA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
WEISS HUGO GFT. KK LIR 31 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
ZEISSBERGER HEINRICH FLOW. KK LIR 31 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
ŽILA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-09 Otfinów I (nr 252) - -
ZROBEK JOHANN INF. KK LIR 31 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
WITZLINGER MICHAEL KPL. K.K.LDST.I.R. 31 1915-01-31 Paleśnica II (nr 296) - -
KNEŽEK JOSEF INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-(09-10) Radgoszcz (nr 246) - -
KIJONKA KARL INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-03 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
KLASINSKY FRANZ KPL. K.K.L.I.R. 31 1915-05-04 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
KUBOŠEK JOHANN INF. K.K.L.I.R. 31 1915-06-05 Szczucin (nr 247) - -
DUSTOR GEORG INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-09 Szczurowa (nr 264) - -
HALTMAR JOHANN INF. K.K.L.I.R.31 1915-05-11 Wietrzychowice (nr 255) - -
KRUMP ALOIS INF. K.K.L.I.R.31 1915-05-11 Wietrzychowice (nr 255) - -
SYCHROVSKY FRANZ KPL. K.K.L.I.R.31 1915-05-08 Wietrzychowice (nr 255) - -
RZEPIELA FRANZ OBLT. K.K.LDST.J.R. 31 1915-??-?? Zakliczyn II (nr 294) - -
HOMOŁEK PAWEŁ FRANCISZEK - L.I.R. 31 - Zbydniów VIII 1890 BRENNA
KICELUK GRZEGORZ - L.I.R. 31 - Zbydniów VIII 1892 PENCZENIZYM