Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ADAMCZYK ADAM SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-11 Bochnia II (nr 314) - -
BISKUP ANDREAS SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-08-30 Bochnia II (nr 314) - -
BRZOZKA ANDREAS INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-18 Bochnia II (nr 314) - -
BRZUSZEK STANISLAUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-14 Bochnia II (nr 314) - -
CHWAJA MATHEUS SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-29 Bochnia II (nr 314) - -
CICHAŃSKI KONSTANTYN INF K.K. L.I.R. 32 1916-12-04 Bochnia II (nr 314) - -
CIEŚLA JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-11-05 Bochnia II (nr 314) - -
CISLO STANISLAUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-15 Bochnia II (nr 314) - -
CIUK WASYL INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-05 Bochnia II (nr 314) - -
CZYCZ JOHANN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-04-30 Bochnia II (nr 314) - -
DEMKIW ? SCH. I K.K. SCH.R. 32 1915-01-23 Bochnia II (nr 314) - -
DUBIEL JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-18 Bochnia II (nr 314) - -
DYNAK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-05-15 Bochnia II (nr 314) - -
FRĄCZEK FRANZ INF. K.K. L.I.R. 32 1915-11-30 Bochnia II (nr 314) - -
GERATOWICZ ANDREAS INF. K.K. LI.R. 32 1914-12-28 Bochnia II (nr 314) - -
GIERKA JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-07 Bochnia II (nr 314) - -
GRYCZAK WASIL SCH. K.K.SCH.R. 32 1918-04-23 Bochnia II (nr 314) - -
HOLYK JAKOB SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-23 Bochnia II (nr 314) - -
HUMENCZAK ZACHARKO SCH. K.K. SCH.R.32 1917-08-18 Bochnia II (nr 314) - -
HYCALUK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-02-16 Bochnia II (nr 314) - -
ISKRA JOHANN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-05-21 Bochnia II (nr 314) - -
JOJCZYK JOSEF INF. K.K. L.I.R. 32 1916-10-18 Bochnia II (nr 314) - -
JUSZCZYK STEFAN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-24 Bochnia II (nr 314) - -
KAZIK JOSEF INF. K.K. L.I.R. 32 1916-03-12 Bochnia II (nr 314) - -
KEDZIOR JOHANN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-17 Bochnia II (nr 314) - -
KIECA JOSEF INF. K.K. L.I.R. 32 1916-05-19 Bochnia II (nr 314) - -
KLIMES JOSEF GFT. K.K. SCH.R. 32 1917-09-28 Bochnia II (nr 314) - -
KLUS MICHAEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-06 Bochnia II (nr 314) - -
KMIECIK MICHAEL INF. K.K. L.I.R. 32 1915-12-03 Bochnia II (nr 314) - -
KROL KASIMIR INF. K.K. L.I.R. 32 1916-01-20 Bochnia II (nr 314) - -
KUKLEWICZ MARTIN KPL. K.K. SCH.R. 32 1917-08-27 Bochnia II (nr 314) - -
LERCH RUDOLF KPL. K.K. L.I.R. 32 1917-03-22 Bochnia II (nr 314) - -
LEŚNIAK JOHANN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-11 Bochnia II (nr 314) - -
LIGĘZA LADISLAUS SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-04 Bochnia II (nr 314) - -
MANUSZKA JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-11-27 Bochnia II (nr 314) - -
MARENA THEODOR INF. K.K. L.I.R. 32 1916-10-07 Bochnia II (nr 314) - -
MOSKAL JOSEF INF. K.K. L.I.R. 32 1915-09-17 Bochnia II (nr 314) - -
NAZAREWICZ DYMITR SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-07-10 Bochnia II (nr 314) - -
NEUGUT VON HENKEL CHASKEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-10 Bochnia II (nr 314) - -
NEUMANN JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-10-21 Bochnia II (nr 314) - -
NIZINSKI EDUARD INF. K.K. L.I.R. 32 1915-07-21 Bochnia II (nr 314) - -
NOWAK STANISLAUS SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-05-20 Bochnia II (nr 314) - -
PACYNA JOSEF INF K.K. L.I.R. 32 1916-??-24 Bochnia II (nr 314) - -
PATRYK MARTIN SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-06-10 Bochnia II (nr 314) - -
PAWLOWICZ BLASIUS FLDW K.K. SCH.R. 32 1917-09-14 Bochnia II (nr 314) - -
PIENCZAK KARL GFT. K.K. L.I.R. 32 1916-12-05 Bochnia II (nr 314) - -
PITORAK BARTHOLOMEUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-06-21 Bochnia II (nr 314) - -
POCZĄTEK MARTIN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-22 Bochnia II (nr 314) - -
POŻYCKI ANTON INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-27 Bochnia II (nr 314) - -
RABIARZ PETER INF K.K. L.I.R. 32 1916-05-17 Bochnia II (nr 314) - -
RACZEK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-13 Bochnia II (nr 314) - -
REINER SELIG SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-09-15 Bochnia II (nr 314) - -
SANKOWSKI JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 32 1915-01-23 Bochnia II (nr 314) - -
SIKORA ANDREAS INF K.K. L.I.R.32 1917-04-04 Bochnia II (nr 314) - -
SUROWIEC JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-22 Bochnia II (nr 314) - -
TOCZEK LUDWIG INF. K.K. L.I.R. 32 1916-05-04 Bochnia II (nr 314) - -
TUNIKOWSKI ALEXANDER OB. WFF. MST. K.K. L.I.R. 32 1915-11-17 Bochnia II (nr 314) - -
TURUJUSZ MICHAEL SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-09-04 Bochnia II (nr 314) - -
UZNANSKI SEBASTIAN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-24 Bochnia II (nr 314) - -
WASYLYSZYN DANILO SCH. K.K SCH.R. 32 1918-02-05 Bochnia II (nr 314) 1873-05-05 -
ZEMCZAK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-11 Bochnia II (nr 314) - -
POTĘPA IDZI INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-30 Dębno (nr 281) - -
KRISMANIČ von ritter ALBRECHT MJR. SCH.R. 32 1915-01-02 Gorlice IV (nr 91) - -
MICHALCZYK JOSEF SCH. SCH.R. 32 1915-05-09 Grybów II (nr 130a) - -
LUKANOVIĆ SILVESTER EDLER v. - - 1914-09-04 Kiełczewice Dolne Kolonia I 1859-12-31 SUPETAR NA BRAČU
BECZEK PAUL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
BELCZYK JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
BOJKO SEMEN INF. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-06 Lichwin I (nr 185) - -
CICHON ANDREAS INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
FIOŁEK ADALBERT GFT. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
GNAT JOSEF INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
HAVRANEK FRANZ INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
ILNICKI RYBCZYC THEODOR STABS-FLDW. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
JUST KARL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
KOZINA JOSEF INF. K.K. LDST.I.R. 32 - Lichwin I (nr 185) - -
KUBA KONRAD INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
LANGER JOHANN KPL. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
MADEJ JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
MANDERLA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
MATTNER WILHELM INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-11 Lichwin I (nr 185) - -
NAVRATIL HEINRICH INF. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
NIZIOLEK JOSEF GFT. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
NIZIOLEK ANTON GFT. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
PARAF JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
SOWA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-11 Lichwin I (nr 185) - -
SZAFRAŃSKI MICHAEL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
SZARZEC PAUL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
TOBAŠEK VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
WOLAŃCZYK MICHAEL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
ZACHEL KARL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
CZARNY JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 32 1917-01-22 Osobnica II (nr 17) - -
CZERMAK JOHANN ZUGSFUHRER  K.K.L.R.32  1914-12-27 Pińczów - -
KAPUSTKA FRANZ SCH. SCH.R. 32 1917-04-09 Pogórska Wola (nr 206) - -
ZNAK STEFAN INF. K.K.LDST. I.R. 32 1915-05-07 Ryglice (nr 167) - -
LEPUCKI ANTON INF. L.I.R. 32 1917-06-18 Tarnowiec (nr 180) - -
ANTOS - INF. K.K.LDST.J.R. 32 1915-??-?? Zakliczyn II (nr 294) - -
FARON ADALBERT INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
LISZKA IGNACY INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
MALIK ANDREAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
MICZUR JOSEF INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
MOTYKIEWICZ FRANZ ZGSF K.K.LDST I.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
PAWLOWSKI THOMAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
SKALIJ MATWEJ INF K.K.LDST J.R.32 1915-05-04 Łowczówek I (nr 171) - -
STEC ANDREAS INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
SZCZOTKA JOHANN INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
TOMEK STAFAN KPL K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
TUŁACZ FRANZ INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -
WZOREK JOHANN GFT K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 Łowczówek I (nr 171) - -