Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KOSIK WASIL INF. K.K. L.I.R. 34 1915-07-04 Bochnia II (nr 314) - -
DRAPAŁA FRANZ SCH. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 Błonie (nr 198) - -
PAŁKA JAKOB SCH. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 Błonie (nr 198) - -
PELZ ROMAN GFT. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 Błonie (nr 198) - -
PICUŁA JOSEF SCH. K.K. SCH.R.34 1914-12-20 Błonie (nr 198) - -
WITTMANN FRANZ LTN. K.K. SCH. R. 34 1914-12-20 Błonie (nr 198) - -
DIDYK NIKOLAUS SCHÜTZE K.K.SCH.R.34/28 1917-05-19 Chełm (lubel.) - -
KOZIARA LADISLAUS JNFANTERIST K.K.SCH.R.34/9 1917-03-04 Chełm (lubel.) - -
DEBERA ANTON INF. K.K.L.I.R. 34 1914-10-21 Gromnik I (nr 145) - -
DUDA JOHANN INF. K.K.L.I.R. 34 1914-10-21 Gromnik I (nr 145) - -
HILLE FRANZ SCH. SCH.R. 34 1915-05-04 Grybów II (nr 130a) - -
KRUMP JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 34 1915-05-08 Grybów II (nr 130a) - -
STAWINSKI MICHAEL INF. I.R. 34 1915-02-06 Grybów II (nr 130a) - -
BOBEL BASIL JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
CAGARA MICHAEL JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
HAPIAK NIKOLAUS JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
JACENIAK ANDREAS JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
KOCÓR GREGOR JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
KOROMEC MICHAEL-BUG JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
PETIO MICHAEL JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
SAWICKI ANDREAS JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
TOPIJ JOHANN JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) Laskowa (nr 358) - -
BART LOREAS INF. K.K.L.JR.34 1914-12-10-16 Limanowa-Jabłoniec (nr 368) - -
GULVAS JOHANN - K.K.L.I.R.34 1914-12-11 Limanowa-Jabłoniec (nr 368) - -
MAZARKO THEODOR - K.K.L.I.R.34 1914-12-11 Limanowa-Jabłoniec (nr 368) - -
SIMTKIEWICZ STANISLAWUS INF. K.K.L.JR.34 1914-12-10-16 Limanowa-Jabłoniec (nr 368) - -
BUDA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 34 1915-05-02 Małastów I (nr 65) - -
KRUPKA MICHAEL SCH. SCH.R. 34 1915-01-15 Ropa (nr 72) - -
SCHMIRG ANTON LDST.SCH. SCH.R. 34 1915-05-05 Ropica Górna IV (nr 78) - -
BARTMANN ANTON INFT K.K. LIR 34 - Stalowa Wola - -
BIDNYJ JURKO INFT K.K. LIR 34 - Stalowa Wola - -
DUDEK JOHANN ZGSF K.K. LIR 34 - Stalowa Wola - -
MĘDLOWSKI JOHANN INFT K.K. LIR 34(?) - Stalowa Wola - -