Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
AGOSTINI FERNANDO SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-17 Bochnia II (nr 314) - -
BENTELE GOTTFRIED SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 Bochnia II (nr 314) - -
BUCHNER ANDREAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 Bochnia II (nr 314) - -
CECH ANTON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-02 Bochnia II (nr 314) - -
CEJNA FRANZ SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 Bochnia II (nr 314) - -
DANLER KARL HORN. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-22 Bochnia II (nr 314) - -
FUKSA JOHANN SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-21 Bochnia II (nr 314) - -
HERZIG SIMON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 Bochnia II (nr 314) - -
HOPFGARTNER THOMAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 Bochnia II (nr 314) - -
HOTTER FRANZ SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 Bochnia II (nr 314) - -
KOPP JOSEF, ANTON SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-20 Bochnia II (nr 314) - -
LECHNER MATHIAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 Bochnia II (nr 314) - -
RINDLER PETER, PAUL SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-10 Bochnia II (nr 314) - -
SCHOLZ RUDOLF OBLT K.SCH.R.3 1916-11-22 Bochnia II (nr 314) - -
STEIDL PETER SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-20 Bochnia II (nr 314) - -
STOGER JOHANN SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 Bochnia II (nr 314) - -
TICKER FRANZ INF. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-30 Bochnia II (nr 314) - -
URBAN FELIKS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 Bochnia II (nr 314) - -
WINKLER MATHIAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 Bochnia II (nr 314) - -
WOLF WENZEL SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 Bochnia II (nr 314) - -
UNTERWEGER JAKOB LD.SCH. K.K.L.SCH.R.III 1915-01-03 Borzęcin (nr 266) - -
DOLJES ANTON LDSCH. K.SCH.R. III 5 1915-02-10 Brzesko II (nr 276) - -
HAHN JOHANN ZGSF. K.SCH.R. III 1915-02-19 Brzesko II (nr 276) - -
HASLMEIER KARL LDSCH. K.SCH.R. III 1915-02-25 Brzesko II (nr 276) - -
MORTH KARL LDSCH. K.LD.SCH.R. III 1915-03-20 Brzesko II (nr 276) - -
PISININI ALOIS LDSCH. L.SCH.R. III 1915-03-06 Brzesko II (nr 276) - -
SCHWARZ MATHIAS INF. K.L.SCH.R. III 1914-12-22 Brzesko II (nr 276) - -
WACKAR LEOPOLD UNT. JG. K.SCH.R. III/3 1914-12-24 Brzesko II (nr 276) - -
BERTOLDI LUKA SCH. K.K.I.SCH.R. 3 1914-12-30 Czchów (nr 297) - -
BREITFUSS MICHAEL SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-13 Czchów (nr 297) - -
ENGELER PETER SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-03-11 Czchów (nr 297) - -
LAUBICHLER JOSEF SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-17 Czchów (nr 297) - -
PILZ JOHANN E.R.SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-01 Czchów (nr 297) - -
ROBESOIER ANGELUS SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-03 Czchów (nr 297) - -
SCHILETER FRANZ LDSCH. K.K.I.SCH.R. 3 1915-01-08 Czchów (nr 297) - -
ALBL NIKOLAUS BLESS. TRAGER. K.K. K.SCH. R. III 1914-12-23 Dębno (nr 281) - -
BROGER JOHANN SCH. K.K. K.SCH. R. III 1914-11-13 Dębno (nr 281) - -
BRUCKNER GUSTAV SCH. K.K. K.SCH. R. III 1914-12-23 Dębno (nr 281) - -
BUCHNER FRANZ PTRF. K.K. K.SCH.R. III 1914-12-23 Dębno (nr 281) - -
KAAS HERMANN LTN. K.K. K.SCH. R. III 1914-11-20 Dębno (nr 281) - -
PFUNDNER ANTON SCH. K.K. K.SCH.R. III 1914-11-20 Dębno (nr 281) - -
PLASS FRIEDRICH FAHN. I.D. RES. K.K. K.SCH. R. III 1914-11-20 Dębno (nr 281) - -
PRZEKLASA PETER INF. K.K. K.SCH.R. III 1917-11-12 Dębno (nr 281) - -
HAID NIKOLAUS LDSCH K.K.LDSCH.R. III 1915-01-14 Domosławice (nr 291) - -
LECHNER JOSEF LDSCH K.K.LDSCH.R. III 1915-01-07 Domosławice (nr 291) - -
ORTHOFER FRANZ BLESS. TRG. K.K.LDSCH.R. III 1914-11-19 Domosławice (nr 291) - -
SONDEREGGER KARL LDSCH K.K.LDSCH.R. III 1915-01-23 Domosławice (nr 291) - -
KREIDL JAKOB SCHUTZE K.SCH.R III 1915-01-27 Grab I (nr 4) - -
FATTARSKI DOMENIKO SCH. K.K.SCH.R.III lut-15 Gromnik I (nr 145) - -
KUEN PETER K.SCH. K.K.SCH.R. III 1914-12-20 Głów (nr 209) - -
PATZLEINER PETER PTRF. K.K.SCH.R. III 1914-12-19 Głów (nr 209) - -
BIANCO LUIGI PTRF. K.K.K. SCH. R. III - Lubinka III (nr 192) - -
BUCELLA LINO PTRF. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-26 Lubinka III (nr 192) - -
CREPAZ GIUSEPPE ANTONIO K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 Lubinka III (nr 192) - -
EGGER FRIEDRICH K.SCH. K.K.K..SCH.R. III - Lubinka III (nr 192) - -
FAGERER FLORIAN ZGSF. K.U.K.SCH.R. III 1914-12-26 Lubinka III (nr 192) - -
HOLEXA JOHANN FÄHNR. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 Lubinka III (nr 192) - -
KELLERER KARL K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-28 Lubinka III (nr 192) - -
LACHNER JOHANN K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 Lubinka III (nr 192) - -
LAIMER JOHANN ZGSF. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-26 Lubinka III (nr 192) - -
LEHNER JOHANN K.SCH. K.K.K..SCH.R. III - Lubinka III (nr 192) - -
OBERBICHLER JOHANN ZGSF. K.K.K..SCH.R. III - Lubinka III (nr 192) - -
PEINTNER VIKTOR UNT. JG. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 Lubinka III (nr 192) - -
PIRINGER RUPERT K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-27 Lubinka III (nr 192) - -
STEUERER MAX K.SCH. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-24 Lubinka III (nr 192) - -
WACHTA JOHANN K.SCH. K.SCH.R. III - Lubinka III (nr 192) - -
DORFMANN JOHANN E.R.OFFZ.D. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-20 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
Dr DOLLUS ALOIS LT K.K.K. SCH.R. III 1914-11-23 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
FURSCHNALER SEBASTIAN K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-16 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
HUEBER JOSEF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-26 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
KOPPELSTATTER ALOIS K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-22 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
KOTHLEITNER JOSEF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-?? Porąbka Uszewska (nr 280) - -
KUHWRATH ANTON K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-16 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
LOSS GIOVANNI K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-?? Porąbka Uszewska (nr 280) 1889-01-15 -
PANHAUSER ADOLF K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-21 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
RAGGINGER MATHIAS PTRF K.K.K. SCH.R. III 1914-11-15 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
REITER ANTON K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-20 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
RIPPEL JOHANN K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-12-23 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
SCHOLZ RUDOLF OBLTN K.K.K. SCH.R. III 1914-11-27 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
WEBERSDORFER PETER E.R.K. SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-20 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
WEIDLINGER LEOPOLD PTRF K.K.K. SCH.R. III 1914-11-27 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
WILHELMSTALLER RUPPERT K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-12-22 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
WINKLER JOHANN E.R.K. SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-25 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
WOLTABERGER FERDINAND K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-20 Porąbka Uszewska (nr 280) - -
AHÉR RUPERT SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-03 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
GRAF JOSEF SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-04 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
HAGN JOHANN SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-12 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
SCHATTEINER BERNHARD SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-12 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
SCHOBEL KARL UNT. JG. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-13 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
SIEBERER JAKOB SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-05 Siedliska-Chojnik (nr 154) - -
JANICE JOHANN SCHÜTZE K.K.SCH.R.3 1914-12-06 Szczyrzyc (nr 362) - -
ELZER KARL FÄHNR. K.K.SCH.R. III 1914-12-16 Tarnowiec (nr 180) - -
LANSDORFER KARL SCH. K.K.SCH.R. III - Tarnowiec (nr 180) - -
EGIDO FRANCESCO - K.K.LD.GEND.SCH.R.III - Wola Nieszkowska (nr 340) - -
JAROSEK FELIX LDSCH. K.K.K.SCH.R.III - Wola Nieszkowska (nr 340) - -
AMANN MAX LDSCH. K.SCH.R. III 1914-12-16 Zonia (nr 341) - -
DELAZZER CELESTINO LDSCH. K.SCH.R. III 1914-12-16 Zonia (nr 341) - -
HOFFMANN LEOPOLD LDSCH. K.SCH.R. III 1914-12-16 Zonia (nr 341) - -
WIMEDER FRANZ ZGSF. K.SCH.R. III 1914-12-08 Zonia (nr 341) - -