Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KARAHODZIČ DEDO PIECHUR 4 PUŁK PIECHOTY Z BOŚNI I HERCEGOWINY 1915 Bielsko-Biała I 1886 Glamoc / Bośnia
BASIĆ NESIR INFANTERIST BOSN.HERZ.I.R. 4 1914-10-08 Kalwaria Zabrzydowska I - -
BRKOVIC IWAN GFT.TIT.KPL. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
MILIĆ BOŻO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
MISIĆ IVO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
PRIMORANO MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
RADANOVIĆ MILA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
RADANOWIĆ TOMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
SARAVANJA TOMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
ŠEREMET MATA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
TICA IWAN LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
VASIĆ SIMO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Magura Małastowska (nr 58) - -
BARBARIĆ PERO GFT. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
BAŠIĆ FARLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
BRKAN MUHO KPL. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
CUZUS JVOO (JOVO?) LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
GAZIĆ STEVAN LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
GELO ILIJA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
GJURAN NIKOLA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
HONZO MEHO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
KARAGA SABLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
KOZOMORA LUKA INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
MANIGODA GJORDJO INF. B-HIR 4 1915-05-03 Pętna (nr 63) - -
MARELJA JOZO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
MAŠTALIĆ MURAT LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
NIKOLIĆ MARKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
PERIZA NIKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
PRANJIĆ MARYAN INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
PUJLIĆ MIRKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
RADIĆ MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
RADMANN ANTE LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
SRNA KISTO INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
SUNJKO MITAR LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
TEČIĆ JOHANN INF. B-HIR 4 1915-05-03 Pętna (nr 63) - -
TEKLIĆ IWAN INF. B-HIR 4 1915-05-02 Pętna (nr 63) - -
TUČIĆ MIKO INF. B-HIR 4 1915-05-03 Pętna (nr 63) - -
DELIĆ CAMIL LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
GJUKIĆ HAKIJA GFT. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
HUSEJNAGIĆ CAMIL LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
KARAGA JABLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
KUSTURIĆ JUSUF LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
PEHAR ILIJA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
SPREMO LUKA LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
TOTO JAKOB LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
BUCHTA JAROSLAUS OBLT. B.-H.I.R. 4 1915-05-03 Sękowa II (nr 80) - -
SARIĆ IVAN INFT K.U.K. B-H IR 4 - Stalowa Wola - -